Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty: cesta k odolnější a vyrovnanější mysli (978-80-271-2584-5)

Produkt Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty: cesta k odolnější a vyrovnanější mysli (978-80-271-2584-5) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty: cesta k odolnější a vyrovnanější mysli (978-80-271-2584-5) upraviť a produkt hľadať znova.

Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty: Cesta k odolnější a vyrovnanější mysli (978-80-271-2584-5)

Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty: Cesta k odolnější a vyrovnanější mysli (978-80-271-2584-5)
Detail

Kniha - autor Melanie Greenberg, 192 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Nalijme si čistého vína – dnešní doba je plná stresu. Každou chvíli vás přepadají nepříjemné myšlenky, každou chvíli se ocitáte v nepříjemné situaci. Běháte ze schůze na schůzi, hrozíte se každodenního dojíždění, zprávy jsou plné tragédií, stále potřebujete dělat víc, mít víc. Není divu, že se cítíte přetažení, podráždění a vyvedení z rovnováhy. Tomu, co vás stresuje, se bohužel nemůžete vždy vyhnout. Můžete však určit, jak na stres zareagujete, než zcela pohltí váš život. STRES PROSTĚ EXISTUJE – ZÁLEŽÍ NA VÁS, JAK SE S NÍM VYPOŘÁDÁTE! Tato kniha nabízí průlomový přístup založený na všímavosti, neurovědě a pozitivní psychologii. Tento přístup vám pomůže zastavit nezdravé reakce na stres, jako je vyhýbání, tunelové vidění, sebekritika, neměnné myšlení a strach. Objevíte v ní unikátní cvičení, která vás naučí zvládat své psychické reakce, překonávat negativní myšlení a pěstovat... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty: Cesta k odolnější a vyrovnanější mysli (978-80-271-2584-5) , Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty: cesta k odolnější a vyrovnanější mysli (978-80-271-2584-5)

Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty - Cesta k odolnější a vyrovnanější mysli - Melanie Greenberg

Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty - Cesta k odolnější a vyrovnanější mysli - Melanie Greenberg
Detail

Nalijme si čistého vína – dnešní doba je plná stresu. Každou chvíli vás přepadají nepříjemné myšlenky, každou chvíli se ocitáte v nepříjemné situaci. Běháte ze schůze na schůzi, hrozíte se každodenního dojíždění, zprávy jsou plné tragédií, stále potřebujete dělat víc, mít víc. Není divu, že se cítíte přetažení, podráždění a vyvedení z rovnováhy. Tomu, co vás stresuje, se bohužel nemůžete vždy vyhnout. Můžete však určit, jak na stres zareagujete, než zcela pohltí váš život.STRES PROSTĚ EXISTUJE – ZÁLEŽÍ NA VÁS, JAK SE S NÍM VYPOŘÁDÁTE!Tato kniha nabízí průlomový přístup založený na všímavosti, neurovědě a pozitivní psychologii. Tento přístup vám pomůže zastavit nezdravé reakce na stres, jako je vyhýbání, tunelové vidění, sebekritika, neměnné myšlení a strach. Objevíte v ní unikátní cvičení, která vás naučí zvládat své psychické reakce, překonávat negativní myšlení a pěstovat si tolerantnější, stresu odolný mozek. Díky této vynikající příručce si přestane lámat hlavu s maličkostmi, vypořádáte se i s většími problémy a budete spokojenější a zdravější. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty - Cesta k odolnější a vyrovnanější mysli - Melanie Greenberg , Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty (978-80-271-2584-5)

Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty (978-80-271-2584-5)

Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty (978-80-271-2584-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Melanie Greenberg, 192 stran, česky Nalijme si čistého vína – dnešní doba je plná stresu. Každou chvíli vás přepadají nepříjemné myšlenky, každou chvíli se ocitáte v nepříjemné situaci. Běháte ze schůze na schůzi, hrozíte se každodenního dojíždění, zprávy jsou plné tragédií, stále potřebujete dělat víc, mít víc. Není divu, že se cítíte přetažení, podráždění a vyvedení z rovnováhy. Tomu, co vás stresuje, se bohužel nemůžete vždy vyhnout. Můžete však určit, jak na stres zareagujete, než zcela pohltí váš život. STRES PROSTĚ EXISTUJE – ZÁLEŽÍ NA VÁS, JAK SE S NÍM VYPOŘÁDÁTE! Tato kniha nabízí průlomový přístup založený na všímavosti, neurovědě a pozitivní psychologii. Tento přístup vám pomůže zastavit nezdravé reakce na stres, jako je vyhýbání, tunelové vidění, sebekritika, neměnné myšlení a strach. Objevíte v ní unikátní cvičení, která vás naučí zvládat své psychické reakce, překonávat negativní myšlení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty (978-80-271-2584-5) , Empatická a asertivní komunikace: jak zvládat obtížné komunikační situace (978-80-271-2227-1)

Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty - Greenberg Melanie

Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty - Greenberg Melanie
Detail

Nalijme si čistého vína – dnešní doba je plná stresu. Každou chvíli vás přepadají nepříjemné myšlenky, každou chvíli se ocitáte v nepříjemné situaci. Běháte ze schůze na schůzi, hrozíte se každodenního dojíždění, zprávy jsou plné tragédií, stále potřebujete dělat víc, mít víc. Není divu, že se cítíte přetažení, podráždění a vyvedení z rovnováhy. Tomu, co vás stresuje, se bohužel nemůžete vždy vyhnout. Můžete však určit, jak na stres zareagujete, než zcela pohltí váš život. STRES PROSTĚ EXISTUJE – ZÁLEŽÍ NA VÁS, JAK SE S NÍM VYPOŘÁDÁTE! Tato kniha nabízí průlomový přístup založený na všímavosti, neurovědě a pozitivní psychologii. Tento přístup vám pomůže zastavit nezdravé reakce na stres, jako je vyhýbání, tunelové vidění, sebekritika, neměnné myšlení a strach. Objevíte v ní unikátní cvičení, která vás naučí zvládat své psychické reakce, překonávat negativní myšlení a pěstovat si tolerantnější, stresu odolný mozek. Díky této vynikající příručce si přestane lámat hlavu s maličkostmi, vypořádáte se i s většími problémy a budete spokojenější a zdravější. (patro.cz)

Podobné produkty ako Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty - Greenberg Melanie , Jak s dobrou náladou překonat nepříjemné situace (978-80-247-3219-0)

Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty - Melanie Greenberg - e-kniha

Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty - Melanie Greenberg - e-kniha
Detail

eBook:,Nalijme si čistého vína – dnešní doba je plná stresu. Každou chvíli vás přepadají nepříjemné myšlenky, každou chvíli se ocitáte v nepříjemné situaci. Běháte ze schůze na schůzi, hrozíte se každodenního dojíždění, zprávy jsou plné tragédií, stále potřebujete dělat víc, mít víc. Není divu, že se cítíte přetažení, podráždění a vyvedení z rovnováhy. Tomu, co vás stresuje, se bohužel nemůžete vždy vyhnout. Můžete však určit, jak na stres zareagujete, než zcela pohltí váš život. STRES PROSTĚ EXISTUJE – ZÁLEŽÍ NA VÁS, JAK SE S NÍM VYPOŘÁDÁTE! Tato kniha nabízí průlomový přístup založený na všímavosti, neurovědě a pozitivní psychologii. Tento přístup vám pomůže zastavit nezdravé reakce na stres, jako je vyhýbání, tunelové vidění, sebekritika, neměnné myšlení a strach. Objevíte v ní unikátní cvičení, která vás naučí zvládat své psychické reakce, překonávat negativní myšlení a pěstovat si tolerantnější, stresu odolný mozek. Díky této vynikající příručce si přestane lámat hlavu s maličkostmi, vypořádáte se i s většími problémy a budete spokojenější a zdravější. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty - Melanie Greenberg - e-kniha , Jak se spřátelit s konflikty: cesta k přínosnějším, zábavnějším a bezpečnějším konfliktům (978-80-7500-406-2)

Průvodce pro vysoce citlivé lidi: Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život (978-80-271-0776-6)

Průvodce pro vysoce citlivé lidi: Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život (978-80-271-0776-6)
Detail

Kniha - autor Judith Orloff, 192 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Jak s citlivostí co nejlépe zacházet?Vnímáte citlivěji než ostatní emoce a nálady jiných lidí? Unavuje vás mnoho vjemů a vzruchů? Potřebujete být občas úplně sami? Jste náchylní k vyčerpání a smyslovému přetížení? Reagujete často negativně na světlo, zvuky či vůně? Snášíte špatně velké skupiny lidí nebo nečekané změny? Pak nejspíš patříte mezi vysoce citlivé lidi, stejně jako asi pětina všech lidí.Život s vysokou citlivostí je náročný, ale může vám přinést i řadu výhod. V této knize naleznete mnoho praktických tipů, cenných rad a technik, díky nimž se naučíte zvládat výzvy spojené s citlivostí, stanete se silnějšími a zároveň si v životě udržíte soucit a empatii. Zjistíte, jak se vysoká citlivost odráží na vašem zdraví, v partnerských vztazích, pracovních kolektivech i při výchově dětí, a dozvíte se, jak v těchto oblastech s citlivostí co nejlépe zacházet.Získáte schopnosti, které vás... (alza.cz)

Podobné produkty ako Průvodce pro vysoce citlivé lidi: Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život (978-80-271-0776-6) , Průvodce pro vysoce citlivé lidi: jak prožít šťastnější a vyrovnanější život (978-80-271-0776-6)

Empatická a asertivní komunikace: Jak zvládat obtížné komunikační situace (978-80-271-2227-1)

Empatická a asertivní komunikace: Jak zvládat obtížné komunikační situace (978-80-271-2227-1)
Detail

Kniha - autor Olga Lošťáková, 172 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Naučte se dobře zvládat obtížné situace a zjistěte, jak posílit empatii a dokázat být asertivní. A to nejen doma při komunikaci se svými partnery, dětmi, rodiči, ale také v práci se svými kolegy. Autorka knihy je psycholožka a zkušená lektorka, která pomáhá klientům s rozvojem emoční inteligence, efektivní komunikace a prezentace. (alza.cz)

Podobné produkty ako Empatická a asertivní komunikace: Jak zvládat obtížné komunikační situace (978-80-271-2227-1) , Jak si lépe zorganizovat čas: naučte se dobře nakládat se svým časem a zvládat úkoly v termínech (978-80-7508-610-5)

Nástroje proti úzkosti: Vyladění vaší mysli a zvládání problematických situací v každodenním životě (978-80-271-1219-7)

Nástroje proti úzkosti: Vyladění vaší mysli a zvládání problematických situací v každodenním životě (978-80-271-1219-7)
Detail

Kniha - autor Alice Boyes, 240 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Stále aktuálnější kniha reaguje na současný velmi rušný svět, který je pro lidi s úzkostmi náročný. Sužují vás úzkostné stavy? Představujete si, co hrozného by se vám mohlo ještě přihodit? Bojíte se, že selžete a váš výkon nebude dokonalý? Nedokážete se vyrovnat s negativní zpětnou vazbou a jste přehnaně sebekritičtí? Nezoufejte, nejste v tom sami. P omocí této knihy se naučíte úspěšně identifikovat to, co spouští vaši úzkost. Rozpoznáte nástup spouštěčů úzkosti a naučíte se je v klidu zpracovat. Autorka, vystudovaná psycholožka, nezahlcuje čtenáře odborným výkladem, ale nabízí praktické tipy a triky, které můžete využít v každodenním životě. Ať už trpíte úzkostnou poruchou, nebo jste jen k úzkostem svou povahou náchylní, zjistíte, jak úzkost funguje a jak se s ní vyrovnat ve svém osobním i pracovním životě. (alza.cz)

Podobné produkty ako Nástroje proti úzkosti: Vyladění vaší mysli a zvládání problematických situací v každodenním životě (978-80-271-1219-7) , Jak zvládat lovecké chování psa (978-80-271-0151-1)

V mysli vraha (978-80-271-2069-7)

V mysli vraha (978-80-271-2069-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Mike Omer, 344 stran, česky Chicago. Tři ženy byly nalezeny uškrcené, nabalzamované a naaranžované v pózách, jako by byly živé. K případu je přizvána horlivá a sebevědomá forenzní psycholožka Zoe Bentleyová a podivínský speciální agent FBI Tatum Gray. Zoe se musí pokusit pochopit vrahovu motivaci, aby ho policie dokázala najít dřív, než zemřou další ženy. Během vyšetřování sama dostává podezřelé anonymní zásilky. Nikomu o nich neřekne, jejich obsah ale odkazuje k příšerným zločinům z minulosti. Z lovce se stává kořist a z minulosti děsivá přítomnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako V mysli vraha (978-80-271-2069-7) , Ájurvéda: cesta k harmonii a vitalitě (978-80-7336-503-5)

Jak s dobrou náladou překonat nepříjemné situace (978-80-247-3219-0)

Jak s dobrou náladou překonat nepříjemné situace (978-80-247-3219-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Tomáš Novák, 144 stran Překonejte spolu s námi vtipnou a humornou formou nepříjemné situace, do kterých se během života dostane snad každý z nás. Renomovaný český autor, PhDr. Tomáš Novák se zabývá nejrůznějšími typy nálady. Uvádí příběhy, které jsou většině z nás důvěrně známé, a nabízí netradiční psychická cvičení. Doufáme, že vám tato kniha pomůže vstoupit do nových dnů s dobrou náladou a ukáže, jak dosahovat maximálních výkonů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak s dobrou náladou překonat nepříjemné situace (978-80-247-3219-0) , Jak si lépe zorganizovat čas (978-80-750-8610-5)

Jak se spřátelit s konflikty: Cesta k přínosnějším, zábavnějším a bezpečnějším konfliktům (978-80-7500-406-2)

Jak se spřátelit s konflikty: Cesta k přínosnějším, zábavnějším a bezpečnějším konfliktům (978-80-7500-406-2)
Detail

Kniha - autor Joe Goodbread, 189 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Spřátelit se s konfliktem - to je ale nápad! Autor Joe Goodbread pomohl zvládnout konflikty stovkám lidí - počínaje každodenními rodinnými a sousedskými spory až po konflikt v Severním Irsku. Většina z nás by se konfliktu raději zcela vyhnula, než abychom utrpěli citové či fyzické zranění nebo přišli o svou moc a vliv. Přesto si více a více lidí uvědomuje, že konflikt může být i zábavný! Díky jednoduchým metodám, uvedeným v této knize, si užijete radost ze zjištění, že konflikt může prohloubit a zlepšit vaše vztahy s ostatními. Navíc dokážete snížit riziko zbytečného vyhrocení a s ním spojené ztráty. Jak se spřátelit s konflikty nabízí snadné kroky jak proměnit spor či rozepři v prostředek pro pěstování a udržování vztahů a pro posílení důvěry v sebe sama. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak se spřátelit s konflikty: Cesta k přínosnějším, zábavnějším a bezpečnějším konfliktům (978-80-7500-406-2) , Jak déle žít a lépe se cítit (978-80-257-1225-2)

70 cvičení pro zklidnění těla a mysli (978-80-271-0113-9)

70 cvičení pro zklidnění těla a mysli (978-80-271-0113-9)
Detail

Elektronická kniha - autor S.J. Scott, 192 stran OBJEVTE TAJEMSTVÍ MINDFULNESS – VŠÍMAVOSTI Stačí deset minut denně a váš život bude jiný! V knížce najdete 70 jednoduchých tipů, rituálů a cvičení na ráno, dopoledne, odpoledne a večer, které můžete snadno začlenit do svého každodenního života. Pomohou vám zklidnit vaše tělo a mysl, stanete se díky nim spokojenějšími, budete mít pocit, že dny jsou delší a lépe si je užijete. Získáte i více času pro svou rodinu, pro sebe sama a pro to, co vás baví a těší. Zlepší se vaše fyzická a duševní pohoda a výrazně se omezí negativní emoce a myšlenky, pocity strachu a úzkosti. Zkvalitní se vám spánek, paměť, koncentrace a celkový výkon. Podstatou těchto cvičení a návyků je všímavost – mindfulness. Jde o zaměření pozornosti na to, co právě děláte – ať už pracujete, odpočíváte, uklízíte nebo si hrajete s dětmi. Každou minutu, kdy budete praktikovat všímavost, si vytvoříte zásobu vnitřního klidu,... (alza.cz)

Podobné produkty ako 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli (978-80-271-0113-9) , Jak rozvíjet pohyb, emoce a smysly (978-80-271-0760-5)

Cesta ke zklidnění mysli (978-80-7593-424-6)

Cesta ke zklidnění mysli (978-80-7593-424-6)
Detail

Elektronická kniha , 176 stran, česky Lidská mysl vytváří problémy, neustále něco posuzuje či hodnotí a nechce přijmout nic nového. Mistr Osho ve svých promluvách zcela originálním a provokativním přístupem ukazuje, co je třeba změnit v zaběhlém životním stereotypu, aby člověk svou mysl zklidnil. Využívá přitom metody, které se opírají o meditaci, navozují vnitřní klid a otevírají cesty ke zkoumání hlubin nitra. Duchovní cesta v jeho podání se stává dobrodružnou výpravou za poznáním funkcí mysli, vědomí, podvědomí i nevědomí. (alza.cz)

Podobné produkty ako Cesta ke zklidnění mysli (978-80-7593-424-6) , Jak budovat image úspěšného a vlivného člověka: vytvoření pevných vztahů jako cesta k úspěchu (978-80-271-3423-6)

Hlavně na to nemysli (978-80-271-1765-9)

Hlavně na to nemysli (978-80-271-1765-9)
Detail

Elektronická kniha - autor Iva Hadj Moussa, 272 stran, česky Muž hledající vzrušení slíděním v životech jiných. Žena předstírající nemoc, aby na sebe upoutala manželovu pozornost. Lákavé možnosti dospívání, dotýkající se neznámého, někdy i děsivého. Spánkoví démoni, kteří člověka dusí i ve dne. Strach, že nám někdo vymazal vzpomínky a že svět není takový, jak myslíme. Poznání, že vsugerovat si fyzickou bolest je mnohem jednodušší než vsugerovat si pocit štěstí. Nevěra jako jediný únik z banality všech a všeho, doprovázená podvědomou touhou, aby to všechno konečně prasklo… Za největšími úzkostmi často nestojí skutečné události, ale naše myšlenky. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hlavně na to nemysli (978-80-271-1765-9) , Cesta diabetologie aneb jak vše začíná a končí? (978-80-7345-385-5)

Jak efektivně zvládat hádky v každé situaci (978-80-247-4267-0)

Jak efektivně zvládat hádky v každé situaci (978-80-247-4267-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Jonathan Herring, 224 stran Umění přesvědčit ostatní, ovlivnit je a získat na svou stranu — v dnešní době zcela zásadní vlastnost pro dosažení úspěchu v osobním i profesním životě. Mnozí z nás stále vnímají spory a diskuze jako záležitost, které je třeba se za každou cenu vyhnout. Umění vést diskuzi však představuje jednu z nejefektivnějších a nejvíce opomíjených dovedností, kterou můžete v dnešní době disponovat. Zjistíte, jak efektivně předkládat své návrhy, jak přesvědčit ostatní o svém způsobu uvažování, jak neztrácet „nervy“ v ožehavé situaci, jak získat druhé na svou stranu, jak dosáhnout svých cílů, jak se hravě vypořádat s obtížnou situací nebo člověkem, jak být přesvědčiví a jak správně se vyjadřovat. Autor, John Herring, vám vysvětlí, 10 zlatých pravidel vyjednávání, jak se hádat s těmi, které milujeme, jak se hádat se svými dětmi, jak si správně stěžovat a jak si nenechat nic líbit. Objevte způsob, jak efektivně, pozitivně a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak efektivně zvládat hádky v každé situaci (978-80-247-4267-0) , Jak překonat stydlivost, ostych a nesmělost: cesta ke zdravému sebevědomí (978-80-271-2895-2)

Meditace zaměřená na řešení: Trénink mysli a srdce pro náročné situace (978-80-262-1838-8)

Meditace zaměřená na řešení: Trénink mysli a srdce pro náročné situace (978-80-262-1838-8)
Detail

Kniha - autor Daniel Žákovský; Leoš Zatloukal, 160 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha se zabývá meditačními postupy propojenými s terapií zaměřenou na řešení. Je psána jako praktická příručka pro pomoc lidem, kteří procházejí náročnou změnou nebo obtížnou životní situací. Specifikem přístupu zaměřeného na řešení je to, že se člověk nemusí nořit do analýzy problému, nýbrž stačí, když aktivuje potřebné zdroje k řešení situace. Publikace klade důraz na čtyři principy: přítomnost, přijetí, zdroje a růst. Kromě technik a jejich vysvětlení obsahuje i různé příběhy, zamyšlení a reálné příběhy lidí, s nimiž se autoři setkali nebo pracovali. Kniha nabízí také podněty pro lidi, kteří trpí stresem, smutkem a depresí, úzkostmi, posttraumatickými obtížemi, bolestí, závislostmi nebo environmentálním žalem, a jsou zde uvedeny i postupy pro práci s dětmi a návod, jak podporovat druhé skrze všímavý rozhovor. PhDr. Daniel Žákovský je psycholog, terapeut a lektor... (alza.cz)

Podobné produkty ako Meditace zaměřená na řešení: Trénink mysli a srdce pro náročné situace (978-80-262-1838-8) , Konflikty a vyjednávání (978-80-247-4485-8)

Češi a cizinci: Jak myslí, řídí a pracují (978-80-271-1027-8)

Češi a cizinci: Jak myslí, řídí a pracují (978-80-271-1027-8)
Detail

Kniha - autor Jan Hebnar, 160 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pracujete v mezikulturních týmech? Obchodujete s cizinci? Nebo prostě jen chcete vědět, jak komunikovat s člověkem, který pochází z jiné kultury? Zjistit, jak mu něco vytknout a jak ho neurazit? Překonávat rozdíly, které mezi lidmi z odlišných kultur na pracovišti i mimo něj panují, není snadné. Určitě však můžeme pochopit, jak konflikty, které pocházejí z odlišné kultury, v níž byl daný člověk vychován, překonat. Autor na spoustě příkladů ukazuje, proč se lidé z různých koutů světa v pracovních kolektivech, při obchodních jednáních nebo na společenských akcích chovají různě. Zároveň nabízí čtenářům doporučení, jak s nimi co nejlépe jednat jako manažeři, kolegové nebo přátelé v práci i v životě. (alza.cz)

Podobné produkty ako Češi a cizinci: Jak myslí, řídí a pracují (978-80-271-1027-8) , Konflikty a vyjednávání (978-80-247-2944-2)

Střet myslí (978-80-277-0483-5)

Střet myslí (978-80-277-0483-5)
Detail

Elektronická kniha - ze série Z deníků Robokata, autor Martha Wells, 432 stran, česky Po mnoha dobrodružstvích a nebezpečných misích se Robokat vrací na scénu v prvním samostatném románu z pera oceňované americké spisovatelky Marthy Wells, která před lety představila čtenářům vědeckofantastické literatury postavu humanoidního robota se sklony k sarkasmu a ironickým poznámkám na adresu lidí.Podobně jako v předchozích příbězích se i nyní Robokat ocitá ve víru dění a vrhá se do akce, aby zachránil svoje klienty, přátele, skoro přátele a i ty, na kterých by mu podle jeho slov ani nemělo záležet, před následky odvěkého lidského problému – chamtivosti.Když poprvé za svou existenci zakusí ztrátu někoho, kdo mu dokázal porozumět a pomoct, neváhá a rozhodne se dopadnout a zničit viníky, a to i přesto, že by si nejraději někde o samotě vychutnával seriály a doufal, že si ho nikdo nevšimne a nezeptá se, jak se cítí.Vítejte ve světě vesmírných kolonií, vychytralých... (alza.cz)

Podobné produkty ako Střet myslí (978-80-277-0483-5) , Úrazy ve sportu a jak jim předcházet (978-80-271-0757-5)

Střet myslí (978-80-277-0483-5)

Střet myslí (978-80-277-0483-5)
Detail

Kniha - autor Martha Wells, 432 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Po mnoha dobrodružstvích a nebezpečných misích se Robokat vrací na scénu v prvním samostatném románu z pera oceňované americké spisovatelky Marthy Wells, která před lety představila čtenářům vědeckofantastické literatury postavu humanoidního robota se sklony k sarkasmu a ironickým poznámkám na adresu lidí. Podobně jako v předchozích příbězích se i nyní Robokat ocitá ve víru dění a vrhá se do akce, aby zachránil svoje klienty, přátele, skoro přátele a i ty, na kterých by mu podle jeho slov ani nemělo záležet, před následky odvěkého lidského problému – chamtivosti. Když poprvé za svou existenci zakusí ztrátu někoho, kdo mu dokázal porozumět a pomoct, neváhá a rozhodne se dopadnout a zničit viníky, a to i přesto, že by si nejraději někde o samotě vychutnával seriály a doufal, že si ho nikdo nevšimne a nezeptá se, jak se cítí. Vítejte ve světě vesmírných kolonií, vychytralých korporací a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Střet myslí (978-80-277-0483-5) , Jak polapit sen: 21 rad, jak můžete lépe snít (a žít) (978-80-242-8403-3)

Jak zvládat lovecké chování psa (978-80-271-0151-1)

Jak zvládat lovecké chování psa (978-80-271-0151-1)
Detail

Kniha - autor Martin Rutter, 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Odnaučit psa lovit resp. dostat jeho lovecké chování pod kontrolu je těžké a vyžaduje to trpělivost a dlouhý trénink. Autoři této knížky vám vysvětlí, proč psi loví, a poskytnou vám podrobné rady, jak jim v tom můžete zabránit správnou výchovou a alternativními činnostmi. Díky hezky strukturovanému, srozumitelně podanému textu zkušených psí trenérů se do problematických situací určitě nedostanete. Váš pes už se nerozběhne sám od sebe po stopě zvěře a nezmizí na dlouhé minuty někde v lese. Nebude ani lovit cyklisty, běžce nebo auta, vašich povelů uposlechne a vy budete mít jeho chování vždy pod kontrolou. Martin Rütter založil v roce 1995 svoje první „Centrum pro lidi se psem“ na základě nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti etologie a svou filozofii D.O.G.S. (Dog Orientated Guiding Systém) uplatňuje a rozvíjí dodnes. Podle jeho zásad, vznikla mezitím výcviková centra po celém... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak zvládat lovecké chování psa (978-80-271-0151-1) , Cesta k cizím jazykům (978-80-271-1382-8)

70 cvičení pro zklidnění těla a mysli: na pouhých 10 minut (978-80-271-0113-9)

70 cvičení pro zklidnění těla a mysli: na pouhých 10 minut (978-80-271-0113-9)
Detail

Kniha - 192 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá OBJEVTE TAJEMSTVÍ MINDFULNESS – VŠÍMAVOSTI Stačí deset minut denně a váš život bude jiný! V knížce najdete 70 jednoduchých tipů, rituálů a cvičení na ráno, dopoledne, odpoledne a večer, které můžete snadno začlenit do svého každodenního života. Pomohou vám zklidnit vaše tělo a mysl, stanete se díky nim spokojenějšími, budete mít pocit, že dny jsou delší a lépe si je užijete. Získáte i více času pro svou rodinu, pro sebe sama a pro to, co vás baví a těší. Zlepší se vaše fyzická a duševní pohoda a výrazně se omezí negativní emoce a myšlenky, pocity strachu a úzkosti. Zkvalitní se vám spánek, paměť, koncentrace a celkový výkon. Podstatou těchto cvičení a návyků je všímavost – mindfulness. Jde o zaměření pozornosti na to, co právě děláte – ať už pracujete, odpočíváte, uklízíte nebo si hrajete s dětmi. Každou minutu, kdy budete praktikovat všímavost, si vytvoříte zásobu vnitřního klidu, který vás podpoří... (alza.cz)

Podobné produkty ako 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli: na pouhých 10 minut (978-80-271-0113-9) , Jak rozvíjet pohyb, emoce a smysly: pozorné a spokojené dítě (978-80-271-0760-5)

Cesta ke zklidnění mysli: Dosažení harmonie mezi tělem a duší (978-80-7593-424-6)

Cesta ke zklidnění mysli: Dosažení harmonie mezi tělem a duší (978-80-7593-424-6)
Detail

Kniha - autor Osho, 166 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Duchovní cesta, kterou ukazuje Osho, je dobrodružná výprava za poznáním funkcí mysli, nevědomí, podvědomí a vědomí, jejímž cílem je objevení toho největšího pokladu - vlastní přirozené podstaty. Osho ve svých promluvách nastavuje zcela originálním a provokativním přístupem zrcadlo, v němž člověk vidí vše, co je třeba změnit v zaběhlém životním stereotypu. A základem toho je právě zklidnění mysli, která vytváří problémy, neustále něco posuzuje a hodnotí a nechce přijmout nic nového. Při této cestě využívá Osho vlastní metody, opírající se o meditaci, navozující vnitřní klid a otevírající cesty ke zkoumání hlubin nitra. To je však možné jen v případě, že se člověk zbaví přejatých názorů, ovládne "klábosení" mysli a stane se takovým, jakým skutečně je. (alza.cz)

Podobné produkty ako Cesta ke zklidnění mysli: Dosažení harmonie mezi tělem a duší (978-80-7593-424-6) , Mandaly posvátné geometrie: 32 mandal k vybarvení a zklidnění mysli (978-80-7336-798-5)

Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život - Judith Orloff

Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život - Judith Orloff
Detail

Vnímáte citlivěji než ostatní emoce a nálady jiných lidí?Unavuje vás mnoho vjemů a vzruchů?Potřebujete být občas úplně sami?Jste náchylní k vyčerpání a smyslovému přetížení?Reagujete často negativně na světlo, zvuky či vůně?Snášíte špatně velké skupiny lidí nebo nečekané změny? Pak nejspíš patříte mezi vysoce citlivé lidi, stejně jako asi pětina všech lidí. Život s vysokou citlivostí je náročný, ale může vám přinést i řadu výhod. V této knize naleznete mnoho praktických tipů, cenných rad a technik, díky nimž se naučíte zvládat výzvy spojené s citlivostí, stanete se silnějšími a zároveň si v životě udržíte soucit a empatii. Zjistíte, jak se vysoká citlivost odráží na vašem zdraví, v partnerských vztazích, pracovních kolektivech i při výchově dětí, a dozvíte se, jak v těchto oblastech s citlivostí co nejlépe zacházet. Získáte schopnosti, které vás ochrání před citovým zraněním, stresem či vyhořením, a začnete vnímat svou citlivost jako dar, kterým ve skutečnosti je. Sama autorka je citlivou osobností a jako psychiatrička se nevyhýbá ani alternativnějším přístupům. S její pomocí porozumíte svým „potížím“ a uvědomíte si možná poprvé důležitou skutečnost: To, co prožíváte, je normální! Knížka je určena nejen vysoce citlivým lidem, ale také jejich rodičům, partnerům, učitelům či terapeutům. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život - Judith Orloff , Šamanská cesta k planetárním silám: šamanismus a astrologie (978-80-7336-574-5)

Stop době plastové!: Život bez plastů je snadnější, než si myslíte (978-80-271-2925-6)

Stop době plastové!: Život bez plastů je snadnější, než si myslíte (978-80-271-2925-6)
Detail

Kniha - autor Christoph Schulz, 120 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Zelenina ve fólii, plastové hračky či lahvičky od šamponu – s plasty se setkáváme všude a mnohdy zbytečně. Vzdát se jich se může zdát nákladné a komplikované. Tato kniha vám ale dokáže, že je to snadnější, než myslíte. Objevte vhodné alternativy a řadu nápadů, jak žít ekologicky a neutratit jmění. (alza.cz)

Podobné produkty ako Stop době plastové!: Život bez plastů je snadnější, než si myslíte (978-80-271-2925-6) , Uzdravte svou duši: cesta k vnitřní svobodě a zdravým vztahům (978-80-271-0321-8)

Cesta k cizím jazykům (978-80-271-1382-8)

Cesta k cizím jazykům (978-80-271-1382-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Dagmar Sieglová, 272 stran, česky Máte pocit, že při studiu cizího jazyka neděláte pokroky? Myslíte si, že na jazyky nemáte čas nebo talent? Potřebujete zlepšit své řečové, komunikační a společenské dovednosti? Nemáte možnost učit se cizí jazyk v autentickém prostředí? Rádi byste jako rodiče podpořili jazykové vzdělávání svých dětí? Jste učitel/ka jazyků a chcete výuku oživit zábavnými, neotřelými a účinnými metodami? Už nemusíte pátrat, jak (se) lépe učit cizí jazyky. Tato odborná publikace si vás získá svou vynalézavostí, mnoha cennými postřehy a radami i nepřebernou nabídkou zábavných a účinných výukových metod. Pořiďte si tuto knihu! (alza.cz)

Podobné produkty ako Cesta k cizím jazykům (978-80-271-1382-8) , Život samá pohroma: jak čelit stresu, nemoci a bolesti pomocí moudrosti těla a mysli (978-80-7555-012-5)

Mysli si, čo chceš: Sloboda myslenia (978-80-89311-25-5)

Mysli si, čo chceš: Sloboda myslenia (978-80-89311-25-5)
Detail

Kniha - autor Thorsten Havener, 204 stran, slovensky Prečo vždy opakovane robíme niečo, čo vlastne ani nechceme robiť? Či už pri nákupoch, v práci alebo v láske – všade sú naše myšlienky ovplyvňované: rozprávaním, gestikuláciou a mimikou nášho okolia. Thorsten Havener nám na základe osobných skúseností, názorných príkladov, ohromujúcich efektov a vedeckých experimentov predstavuje malé triky a metódy, ktorými každodenne niekto manipuluje naše myšlienky – a s prekvapivo silným účinkom. Autor nás okrem toho oboznamuje s tým, ako môžeme podľa výrazov tváre rozlúštiť emócie a rozpoznať klamstvá. S humorom a šarmom nás sprevádza na vzrušujúcej ceste do magického sveta sugescie, pozorovania a vnímania. Lebo najrozhodujúcejšou otázkou je: Je naše zmýšľanie slobodné? Možno... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mysli si, čo chceš: Sloboda myslenia (978-80-89311-25-5) , 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli (978-80-271-0113-9)

Mandaly posvátné geometrie: 32 mandal k vybarvení a zklidnění mysli (978-80-7336-798-5)

Mandaly posvátné geometrie: 32 mandal k vybarvení a zklidnění mysli (978-80-7336-798-5)
Detail

Kniha - autor Sonja Raatz,, česky, pevná bez přebalu lesklá Bod znázorňuje Boha, který nemá ani rozměr, ani místo a přece z něj vzniká celý náš svět. Z bodu vzniká pohybem do všech směrů kruh či koule, jež stále obsahují vše, jsou stále jednotou. Jsou symbolem prvního pohybu, samotného velkého třesku a jsou první dokonalou mandalou. První den stvoření vzniká po vytvoření druhého stejného jehož střed leží na obvodu kruhu prvního kruhu Vesica Piscis. Je to první tvar vesmíru, expanze reality do duality, první protnutí, prolnutí dvojího, lůno Univerza, spojení mužského a ženského, boha a bohyně atd. atd. S každým dalším pohybem a nově vytvořeným kruhem, vzniká obrovské množství nových informací a nových tvůrčích vzorců. Tvorba pokračuje stejnými pohyby vždy v nově vzniklém průsečíku až do vytvoření „Zárodku života“. Během šesti dnů stvoření tak vzniká prvních sedm kruhů (bůh a šest dní stvoření), které znázorňují šest dní stvoření po nichž bůh odpočíval... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mandaly posvátné geometrie: 32 mandal k vybarvení a zklidnění mysli (978-80-7336-798-5) , Jak projít životními krizemi k životním výhrám (978-80-271-0450-5)

Kľúč od konfliktu: Je nemožné žiť be konfliktov, je rozumné naučiť sa ich zvládať (978-80-973053-0-7)

Kľúč od konfliktu: Je nemožné žiť be konfliktov, je rozumné naučiť sa ich zvládať (978-80-973053-0-7)
Detail

Kniha - 224 stran Je nemožné žiť bez konflktov - je rozumné naučiť sa ich zvládať. To je hlavná myšlienka knižky. Zvládanie konfliktov nás v škole neučili, a pritom je to tak veľmi potrebné pre život. Dobrá správa je, že sa to dá doučiť - nech sa páči, táto knižka tomu rada poslúži. Je písaná ľudskou rečou, človečinou. Knižka pomôže čitateľovi zvládať konflikty. Po jej prečítaní budete silnejší pre každodenný život. Človek dneška zvláda vesmírne vzdialenosti - mal by dokázať zvládnuť aj malú vzdialenosť medzi ním a druhým človekom. Knižka využíva symboliku zámok a kľúč - konflikt predstavuje zámok a riešenie predstavuje kľúč. Na otvorenie dverí potrebujem použiť správny kľúč - nie poznať do detailov každú súčiastku zámku. Aký kľúč použijeme je v našich rukách - zloženie zámku nie je v našich rukách. Knižka obsahuje pár slov na úvod, pár slov o autorke, 9 kapitol, pár slov na záver aj použitú literatúru. Každá kapitola knižky začína peknou myšlienkou, pokračuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kľúč od konfliktu: Je nemožné žiť be konfliktov, je rozumné naučiť sa ich zvládať (978-80-973053-0-7) , Znovu a lépe (978-80-267-2167-3)

Ani na to nemyslete (978-80-275-1024-5)

Ani na to nemyslete (978-80-275-1024-5)
Detail

Elektronická kniha Zachránit planetu? Nejdřív je potřeba prozkoumat klima našich mozků. Klimatická krize je tady a je reálná. Hory vědeckých dat a důkazů prostě nejde ignorovat. A přece se nám to daří. Na vině je však vedle obvyklých podezřelých (politiky, fosilní lobby nebo médií) i někdo další: naše vlastní mysl. Hledání odpovědi na trpkou otázku současnosti — proč navzdory kupícím se faktům o globálním oteplování vlastně nic moc nepodnikáme — proto klimatického experta George Marshalla vedlo do ordinací psychologů, vědeckých laboratoří, aktivistických štábů či politických kanceláří. Ať už se však jedná o vystrašené klimatology, konzervativní aktivisty popírající klimatickou krizi, nebo cynické politiky, Marshall nepátrá po příčinách jejich sporů a rozdílných názorů, ale naopak sleduje to společné — lidskou psychologickou a kognitivní výbavu. Jsou to totiž obranné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ani na to nemyslete (978-80-275-1024-5) , Jak se bránit toxickým lidem, manipulátorům a sociopatům (978-80-271-3404-5)

Fialový plamen: Uzdravení těla, mysli a duše (978-80-7336-743-5)

Fialový plamen: Uzdravení těla, mysli a duše (978-80-7336-743-5)
Detail

Kniha - autor Elizabth Clare Prophet, 104 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Jasnovidec Edgar Cayce si uvědomil léčivou sílu fialového světla. Dannion Brinkley uviděl a poznal fialový plamen při zkušenosti blízké smrti. Léčitelé a alchymisté používali tuto vysokofrekvenční duchovní energii k vytváření energetické rovnováhy a duchovní transformace. Nyní se vám dostává do rukou tato knížka, pomocí které můžete začít používat uvedené praktické techniky i vy k nastolení rovnováhy, harmonie a pozitivní změny ve svém těle, mysli a duši a v celém svém životě. (alza.cz)

Podobné produkty ako Fialový plamen: Uzdravení těla, mysli a duše (978-80-7336-743-5) , Osobní mantra: jak si zvolit vlastní mantru a využít ji k transformaci mysli (978-80-903209-6-3)

Jak s dobrou náladou překonat nepříjemné situace - Tomáš Novák

Jak s dobrou náladou překonat nepříjemné situace - Tomáš Novák
Detail

Překonejte spolu s námi vtipnou a humornou formou nepříjemné situace, do kterých se během života dostane snad každý z nás. Renomovaný český autor, PhDr. Tomáš Novák se zabývá nejrůznějšími typy nálady. Uvádí příběhy, které jsou většině z nás důvěrně známé, a nabízí netradiční psychická cvičení. Doufáme, že vám tato kniha pomůže vstoupit do nových dnů s dobrou náladou a ukáže, jak dosahovat maximálních výkonů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jak s dobrou náladou překonat nepříjemné situace - Tomáš Novák

Cesta na sever (978-80-271-2044-4)

Cesta na sever (978-80-271-2044-4)
Detail

Elektronická kniha - Když Anna přijde o práci, rozhodne se vyrazit s dcerami Chloé a Lily na výlet do Skandinávie. Karavanem. Cestou na sever se přidají ke skupině cestovatelů a poznávají krásy severu i sebe navzájem. A nakonec je vztah Anny s Chloé a Lily, navzdory slzám a smíchu, silnější, než kdy byl. - autor Virginie Grimaldiová, 280 stran, česky Co když máme štěstí, které hledáme, přímo na očích? Sedmatřicetiletá Anna, matka dvou dospívajících dcer, se hroutí pod tíhou práce a nesplacených dluhů. S dcerami se potkává jen při snídani, celé dny a večery tráví v restauraci, kde pracuje jako servírka. Život jí utíká přímo před očima a ona ho pozoruje z bubliny, do níž se uzavřela. Sedmnáctiletá Chloé je velmi citlivá dospívající dívka. I když by ráda odjela do Austrálie, cítí povinnost najít si práci a začít pomáhat matce. Láska, kterou hledá u chlapců, nikdy nevydrží. Vždycky se nějak záhadně promění, jako Popelčin kočár po půlnoci. A pak je tu Lily.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cesta na sever (978-80-271-2044-4)

Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou (978-80-7252-808-0)

Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou (978-80-7252-808-0)
Detail

Kniha - autor Jitka Juliet Navrátilová, 320 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Když Jitka onemocní vážnou autoimunitní nemocí, řeší to neortodoxně. Místo lékařů poslechne hlas svého srdce, který ji nabádá ukončit dlouholetý partnerský vztah, opustit domov a odjet sama do Latinské Ameriky vyléčit se s pomocí místní prastaré medicíny. Její příběh je o dvou cestách. Dobrodružné cestě, která ji vede amazonským pralesem, horami, pouští a pobřežím po celém latinskoamerickém kontinentu. A pak je tu další, ne méně dobrodružná cesta do jejího nitra a za hranice běžného vědomí, přes které ji přenese psychedelická rostlinná medicína ayahuasky a San Pedra. Tento nevšední, ale poutavý cestopis tak vypraví o důvěře, odhodlání a snaze porozumět nemoci a tím i sobě. Jitka Juliet Navrátilová žije od mládí v Londýně, kde pracuje jako profesionální průvodkyně. Její největší vášní je cestování. Půlku života se rovněž zabývá technikami osobního rozvoje, ženskou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou (978-80-7252-808-0)

Nástroje řešení rodičovských konfliktů (978-80-7502-568-5)

Nástroje řešení rodičovských konfliktů (978-80-7502-568-5)
Detail

Kniha - autor Lenka Westphalová; Renáta Šínová; Lenka Holá, 338 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha přináší multidisciplinární pohled na problematiku rodičovských konfliktů. Zaměřuje se na možné nástroje jejich řešení s důrazem na nejlepší zájem dítěte. Dynamickému konceptu nejlepšího zájmu dítěte se publikace věnuje nejen z teoretického, ale zejména z praktického hlediska, neboť podává návod, jak jej v praxi posoudit a vyvážit v poměru k ostatním relevantním zjištěním. Značnou pozornost věnují autorky procesní stránce řešení rodičovských konfliktů. Nabízí pohled prostřednictvím profesí, které se těmito konflikty zabývají, jako jsou zejména soud, orgán sociálně-právní ochrany dětí, advokát, mediátor, poradny a jiné subjekty. Autorky docházejí k závěru, že nejefektivnějším způsobem vyřešení konfliktu je propojení všech uvedených profesí a jejich spolupráce. V monografii jsou také uvedeny autentické výpovědi praktiků, které vyplynuly z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Nástroje řešení rodičovských konfliktů (978-80-7502-568-5)

Biatlon - cesta na vrchol (978-80-271-0154-2)

Biatlon - cesta na vrchol (978-80-271-0154-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Eduard Erben, 176 stran Osobní příběhy, rozhovory a jedinečné fotografie mapující cestu českého biatlonu až na samotný vrcholů Přečtěte si o tom, jaké byly začátky a největší úspěchy českých biatlonových hvězd Gabriely Koukalové, Veroniky Vítkové, Ondřeje Moravce, Michala Šlesingra či Jaroslava Soukupa a dalších. Detaily knihy: Autor: Eduard Erben Rok vydání: 2016 ISBN: 978-80-271-0154-2 Počet stran: 176 (alza.cz)

Podobné produkty ako Biatlon - cesta na vrchol (978-80-271-0154-2)

Páteční cesta za Kočkoládou (978-80-271-0745-2)

Páteční cesta za Kočkoládou (978-80-271-0745-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Markéta Vydrová, 80 stran, česky V pátek se dá vždycky očekávat to nejlepší. Kdo by ale věřil, že z babiččiny půdy je to jenom krůček do nejhustějšího pralesa ze všech hustých pralesů. Stačí jen zavolat: „Kočkoláda!“ Když jednoho pátečního odpoledne Natálka s Tomem objeví mezi starým haraburdím malý vyřezávaný domeček, začne tím jejich neuvěřitelné pralesní putování za zázračnou medicínou. Kromě toho, že poznají novou kamarádku Lavandulu a tajemného Kočkoládu, zjistí také, že na některé věci je i zázračná medicína krátká. Příběh jako vystřižený z toho nejbláznivějšího snu doprovodila ilustracemi oblíbená ilustrátorka Markéta Vydrová. (alza.cz)

Podobné produkty ako Páteční cesta za Kočkoládou (978-80-271-0745-2)

Atletika cesta na vrchol (978-80-271-0392-8)

Atletika cesta na vrchol (978-80-271-0392-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Petr Jelínek, 176 stran Sportovní osudy špičkových atletů, kteří reprezentovali a reprezentují Českou republiku na mezinárodních kolbištích od konce devadesátých let minulého století, si můžete připomenout na krásných fotografiích i v zajímavých textech, vycházejících z osobních zpovědí sportovců. (alza.cz)

Podobné produkty ako Atletika cesta na vrchol (978-80-271-0392-8)

Cesta ke zdravému sebevědomí (978-80-271-2840-2)

Cesta ke zdravému sebevědomí (978-80-271-2840-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Yong Kang Chan, 112 stran, česky Stále si připadáte méněcenní, přestože jste už vynaložili hodně úsilí na to, abyste se změnili? Cítíte se osamoceně, i když je kolem vás spousta lidí? Pochybujete o tom, zda si zasloužíte lásku druhých i svou vlastní? Proč se nemáme rádi, i když bychom z vnějšího pohledu měli být šťastní? Máme všechno, co potřebujeme: dobrou práci, stálý příjem a skvělé přátele. Zvýšili jsme svou sebedůvěru a mysleli jsme si, že problémy s nízkou sebeúctou jsme už překonali. Jenže hluboko v nás se nic nezměnilo. Proč tomu tak je? Protože se stále snažíme vyřešit nesprávný problém. Mysleli jsme si, že s úspěchy a sebevědomím se dostaví i dobrý pocit ze sebe sama a spokojenost. Nízká sebeúcta je však problém vnímání a nemá nic společného s tím, jak moc jsme úspěšní nebo nakolik si věříme. Můžete být bohatí, krásní a oblíbení u ostatních, ale přesto sami ze sebe nemáte dobrý pocit. Cílem této knihy... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cesta ke zdravému sebevědomí (978-80-271-2840-2)

Život samá pohroma: Jak čelit stresu, nemoci a bolesti pomocí moudrosti těla a mysli (978-80-7555-012-5)

Život samá pohroma: Jak čelit stresu, nemoci a bolesti pomocí moudrosti těla a mysli (978-80-7555-012-5)
Detail

Kniha - autor Jon Kabat-Zinn, 616 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Začněte praktikovat mindfulness a tak zlepšete své zdraví i soustředění, snižte svůj stres a mějte větší radost z každého dne. Profesor Jon Kabat-Zinn vám bu-de tím nejpovolanějším učitelem. Mindfulness neboli meditace všímavosti se na Západě v posledních letech stala významným fenoménem. Jde o duševní trénink zaměřený na prožívání přítom-ného okamžiku, což má vědecky prokázaný blahodárný vliv na zdraví a duševní pohodu. Praktikuje ho mnoho známých osobností, mimo jiné Al Gore, Clint Eastwood, Oprah Winfreyová či ragbista Jonny Wilkinson. Mindfulness se objevuje na titulních stranách časopisů, jako je Time, Scientic American nebo Newsweek, firmy Google či Twitter platí svým zaměstnancům meditační lekce. A v neposlední řadě stovky nemocnic po celém světě zavádějí léčebné programy založené na všímavosti. Profesor medicíny Jon Kabat-Zinn je v tomto hnutí klíčovou osobností, neboť právě on... (alza.cz)

Podobné produkty ako Život samá pohroma: Jak čelit stresu, nemoci a bolesti pomocí moudrosti těla a mysli (978-80-7555-012-5)

SILVOVA METODA ovládání mysli pro získání pomoci z druhé strany (978-80-7500-124-5)

SILVOVA METODA ovládání mysli pro získání pomoci z druhé strany (978-80-7500-124-5)
Detail

Elektronická kniha - autor José Silva, 292 stran, česky SILVOVA METODA ovládání mysli pro získání pomoci z druhé strany José Silva s Robertem B. Stonem LÁSKA * ZDRAVÍ * HOJNOST MŮŽETE TO MÍT VŠECHNO, POKUD SE NAPOJÍTE NA VÝJIMEČNOU SÍLU SVÉHO VYŠŠÍHO JÁ! Pouze deset procent z nás používá obě poloviny mozku vyrovnaným způsobem. Většina lidí kultivuje levou, logickou polovinu svého mozku a ignoruje obrovský potenciál kreativní pravé strany. Nyní ale máte přístup k plné síle své mysli – a úžasné transformaci svého života! Tato kniha vám ukazuje, jak aktivovat pravou stranu svého mozku a získat přístup ke své vyšší inteligenci, kreativitě a energii. Objevíte osvědčené techniky Silvova ovládání mysli, které vám pomohou: zaměřit se na smysl svého života – a realizovat ho, prožívat život s novým nadšením – cítit se klidní, energičtí a ovládat se, posilovat váš přirozený vhled – nacházet správnou cestu ke klíčovým rozhodnutím, naladit svou mysl... (alza.cz)

Podobné produkty ako SILVOVA METODA ovládání mysli pro získání pomoci z druhé strany (978-80-7500-124-5)

Silvova metoda: Ovládání mysli pro získání pomoci z druhé strany (978-80-7500-124-5)

Silvova metoda: Ovládání mysli pro získání pomoci z druhé strany (978-80-7500-124-5)
Detail

Kniha - autor José Silva, 292 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pouze deset procent z nás používá obě poloviny mozku vyrovnaným způsobem. Většina lidí kultivuje levou, logickou polovinu svého mozku a ignoruje obrovský potenciál kreativní pravé strany. Nyní ale máte přístup k plné síle své mysli – a úžasné transformaci svého života! SILVOVA METODA OVLÁDÁNÍ MYSLI PRO ZÍSKÁNÍ POMOCI Z DRUHÉ STRANY vám ukazuje, jak aktivovat pravou stranu svého mozku – a získat přístup ke své vyšší inteligenci, kreativitě a energii. Objevíte osvědčené techniky Silvova ovládání mysli, které vám pomohou: zaměřit se na smysl svého života – a realizovat ho, prožívat život s novým nadšením – cítit se klidní, energičtí a ovládat se, posilovat váš přirozený vhled – nacházet správnou cestu ke klíčovým rozhodnutím, naladit svou mysl tak, aby pro vás víc pracovala – i když spíte, zažehnat negativní myšlenky a postoje – tři kroky k pozitivnímu životnímu postoji, zlepšit vztahy – s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Silvova metoda: Ovládání mysli pro získání pomoci z druhé strany (978-80-7500-124-5)

Poznej sebe, poznáš druhé: Řeč těla a mysli v souvislostech (978-80-905640-1-5)

Poznej sebe, poznáš druhé: Řeč těla a mysli v souvislostech (978-80-905640-1-5)
Detail

Kniha - autor Martin Jelínek; Jitka Pořízková, 120 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Získejte unikátní systém, jak číst v neverbálních projevech těla u sebe či druhých lidí na základě jednoduchého klíče, který je univerzální skutečně pro každého - pro muže, ženy, pro všechny zájemce o sebepoznání bez rozdílu věku či vzdělání. Kniha "Poznej sebe, poznej druhé" s podtitulem "Řeč těla i mysli v souvislostech" nabízí unikátní systém, jak číst v neverbálních projevech těla u sebe či druhých lidí na základě jednoduchého klíče, který je univerzální ve všech případech bez rozdílu sociálního, kulturního či historického prostředí. Zaměřuje se především na sebepoznání, kterému se většina lidí vyhýbá jako čert kříži. Zjistěte, proč tomu tak je a jakým způsobem efektivně ovlivnit nejen naše vlastní neverbální chování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Poznej sebe, poznáš druhé: Řeč těla a mysli v souvislostech (978-80-905640-1-5)

Marketingový plán na jednu stránku: Nejrychlejší cesta k penězům (978-80-271-2591-3)

Marketingový plán na jednu stránku: Nejrychlejší cesta k penězům (978-80-271-2591-3)
Detail

Kniha - autor Allan Dib, 224 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Považujete přípravu marketingového plánu za obtížný a náročný proces? Představte si, že si svůj marketingový plán vytvoříte jednoduše a rychle. Řekněme třeba na jednu prázdnou A4 stránku, která je rozdělena do devíti segmentů. Že je to možné, vám odhalí autor této knihy, který v ní přináší nový přístup k marketingu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Marketingový plán na jednu stránku: Nejrychlejší cesta k penězům (978-80-271-2591-3)

Hlavu vzhůru po rozvodu?!: Cesta k fungujícímu rodičovskému týmu (978-80-271-1702-4)

Hlavu vzhůru po rozvodu?!: Cesta k fungujícímu rodičovskému týmu (978-80-271-1702-4)
Detail

Kniha - autor Milena Mikulková, 232 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Co předchází rozvodu či rozchodu, v jakých fázích vztahu se lidé rozcházejí a co přináší tolik zklamání v blízkých vztazích? Co hledáme v rozhodnutí „pojďme od sebe“? Jsou-li navíc v rodině rozcházejících se partnerů děti, vnímání jejich potřeb a zvládání nové situace zaslouží zvláštní ohled. Je možné se rozejít důstojně a s konstruktivním pohledem do budoucnosti? Co je k tomu potřeba a kde se to naučit? Představovaná kniha vychází z praxe práce s rodinami v rozvodu. Autorka stála u zrodu tzv. cochemské praxe v opatrovnických řízeních, kdy jedním z hlavních principů je posílení rodičovských kompetencí v situaci, kdy se rozpadá jejich partnerství a je potřeba pro děti zachovat fungování tzv. rodičovského týmu při sdíleném rodičovství. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hlavu vzhůru po rozvodu?!: Cesta k fungujícímu rodičovskému týmu (978-80-271-1702-4)

Nenechte se vytočit: Spolehlivý způsob, jak zůstat v klidu v jakékoli situaci (978-80-271-3559-2)

Nenechte se vytočit: Spolehlivý způsob, jak zůstat v klidu v jakékoli situaci (978-80-271-3559-2)
Detail

Kniha - autor David J. Lieberman, 232 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha vám nabízí komplexní pohled na základní emocionální, fyzické a duchovní příčiny hněvu a pomocí jednoduchých a praktických nástrojů vám ukáže, jak hněv uhasit dříve, než k němu vůbec dojde. (alza.cz)

Podobné produkty ako Nenechte se vytočit: Spolehlivý způsob, jak zůstat v klidu v jakékoli situaci (978-80-271-3559-2)

Divoká voda - cesta na vrchol (978-80-271-0792-6)

Divoká voda - cesta na vrchol (978-80-271-0792-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Eduard Erben, 160 stran Naši závodníci ve vodním slalomu a sjezdu na divoké vodě patří ke světové špičce nejen v posledních desetiletích, ale už v totalitní době si českoslovenští reprezentanti připisovali velké mezinárodní úspěchy. Obě tyto disciplíny jsou typické úspěchy celých rodinných klanů, které se kolem vody pohybují. Pojďme tedy nahlédnout do přípravy i závodní kariéry jednotlivých sportovců a trenérů, ale také pod pokličku zajímavostí, jako jsou stavba tratí, organizace závodů apod. Při cestě na vrchol můžete sledovat klany vodních slalomářů Hilgertů, Prskavců, Pollertů, Rohanů, Přindišů, Říhů, klany sjezdařů Kneblů, Mrůzků a Satků, ale také osudy těch, kteří se kolem divoké vody pohybují jako individuality: Vavřince Hradilka, Jaroslava Volfa s Ondřejem Štěpánkem, Marka Jirase s Tomášem Mádrem, Stanislava Ježka, Kateřiny Kudějové, Kateřiny Havlíčkové, Jonáše Kašpara s Markem Šindlerem a Ondřeje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Divoká voda - cesta na vrchol (978-80-271-0792-6)

Kundaliní jóga jako cesta duše (978-80-271-1790-1)

Kundaliní jóga jako cesta duše (978-80-271-1790-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Satya Singh, 192 stran, česky V knize postupujeme obratel po obratli vzhůru po páteři a ke každému obratli získáváme cvičení, afirmaci, psychospirituální souvislosti a krátký příběh. Může se podle ní cvičit jako podle programu na 1 040 dní (26 obratlů x 40 dní) nebo se dá číst jako studijní literatura k psychosomatice jednotlivých částí páteře. Zajímavý je i osobní příběh autora, sledujeme příběh individuálního duchovního vývoje. Texty doplňují četné obrázky, fotografie a případně i videonahrávky v němčině na webové stránce www.kundalini-yoga-seelenreise.info. Autor se zaměřuje na vyladění vývojového procesu, ke kterému dochází během jednotlivých cviků a meditací, s úkoly duše, kterými podle jógové filozofie v daném životě prochází. Každý z 26 obratlů je jednou zastávkou na cestě duše. (alza.cz)

Podobné produkty ako Kundaliní jóga jako cesta duše (978-80-271-1790-1)

Cesta kolem světa očima dětí (978-80-271-0267-9)

Cesta kolem světa očima dětí (978-80-271-0267-9)
Detail

Elektronická kniha - autor Malvina Miklós, 64 stran Procestuj s námi země blízké i vzdálené. Dozvíš se, jak vypadají lidé, kteří tam žijí, co dělají nejraději, jaká mají oblíbená jídla, jaké mají zvyky a tradice, která místa ve své zemi nejvíce obdivují a spoustu dalších úžasných věcí. O všem ti budou vyprávět místní kluci a holky. Budeš s nimi řešit zapeklité hádanky, učit se slovíčka a nakonec si můžeš zahrát i skvělou stolní hru! Super hra v knize! (alza.cz)

Podobné produkty ako Cesta kolem světa očima dětí (978-80-271-0267-9)

Lalečka: Cesta zachráněné židovské holčičky (978-80-271-1332-3)

Lalečka: Cesta zachráněné židovské holčičky (978-80-271-1332-3)
Detail

Kniha - autor Amira Keidarová, 288 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Píše se rok 1941, druhá světová válka je v plném proudu a v židovském ghettu se narodí malá holčička Ráchel. Její rodiče Jacob a Zippa ji přezdívají Lalečka a udělali by cokoli, aby ji zachránili. Těsně před jejími prvními narozeninami začnou nacisté ghetto likvidovat a Židy systematicky vyvraždovat. Zippa se s dcerkou schová v podkroví, kde se tísní asi sto dalších lidí. Jacobovi, který slouží jako židovský policista, je jasné, že zůstat znamená pro obě jistou smrt, a rozhodne se proto dceru zachránit za jakoukoli, i tu nejvyšší cenu. Podaří se mu ji i s manželkou propašovat za hranice ghetta, kde Zippa vyhledá své kamarádky z dětství Irenu a Sofii. Předá jim milovanou Lalečku a nakonec se vrací zpátky, aby zjistila, jaký osud potkal jejího muže a rodiče. Irena a Sofia se navzdory nesmírnému riziku o Lalečku starají po celý zbytek války a nehledí přitom na nebezpečí vyzrazení,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Lalečka: Cesta zachráněné židovské holčičky (978-80-271-1332-3)

Sedm cest k šťastnému manželství (978-80-271-3221-8)

Sedm cest k šťastnému manželství (978-80-271-3221-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Stephen R. Covey, 144 stran, česky Přežít a uspět v nejisté a zrychlené době současného světa vyžaduje pevné a oddané vztahy. Sedm cest vytvoří partnerskému vztahu potřebný návod pro uplatnění obecných i často samozřejmých principů, které párům umožní efektivněji komunikovat o svých problémech a úspěšně je řešit. Zdravé vztahy nejsou samozřejmé, musí se stále udržovat, posilovat a obnovovat. Vyžaduje to energii, talent, touhu, předvídavost a hlavně odhodlání od obou partnerů. Výcvikový materiál obsažený v knize představuje principy a postupy čerpané z 50 let trvajícího manželství Dr. Stephena Coveyho a jeho manželky Sandry a také poznatků z 25leté výuky a osvědčení těchto návyků v životech tisíců lidí, které zaznamenali syn Dr. John Covey spolu se svojí ženou Jane. Vydejme se sedmi cestami, které nás dovedou do cíle šťastného vztahu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Sedm cest k šťastnému manželství (978-80-271-3221-8)
Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty: Cesta k odolnější a vyrovnanější mysli (978-80-271-2584-5), Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty (978-80-271-2584-5), Empatická a asertivní komunikace: Jak zvládat obtížné komunikační situace (978-80-271-2227-1), Jak s dobrou náladou překonat nepříjemné situace (978-80-247-3219-0), Jak se spřátelit s konflikty: Cesta k přínosnějším, zábavnějším a bezpečnějším konfliktům (978-80-7500-406-2), Průvodce pro vysoce citlivé lidi: Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život (978-80-271-0776-6), Jak si lépe zorganizovat čas: Naučte se dobře nakládat se svým časem a zvládat úkoly v termínech (978-80-7508-610-5), Jak zvládat lovecké chování psa (978-80-271-0151-1), Ájurvéda: Cesta k harmonii a vitalitě (978-80-7336-503-5), Jak si lépe zorganizovat čas (978-80-750-8610-5), Jak déle žít a lépe se cítit (978-80-257-1225-2), Jak rozvíjet pohyb, emoce a smysly (978-80-271-0760-5), Jak budovat image úspěšného a vlivného člověka: Vytvoření pevných vztahů jako cesta k úspěchu (978-80-271-3423-6), Cesta diabetologie aneb jak vše začíná a končí? (978-80-7345-385-5), Jak překonat stydlivost, ostych a nesmělost: Cesta ke zdravému sebevědomí (978-80-271-2895-2), Konflikty a vyjednávání (978-80-247-4485-8), Konflikty a vyjednávání (978-80-247-2944-2), Úrazy ve sportu a jak jim předcházet (978-80-271-0757-5), Jak polapit sen: 21 rad, jak můžete lépe snít (a žít) (978-80-242-8403-3), Cesta k cizím jazykům (978-80-271-1382-8), Jak rozvíjet pohyb, emoce a smysly: Pozorné a spokojené dítě (978-80-271-0760-5), Mandaly posvátné geometrie: 32 mandal k vybarvení a zklidnění mysli (978-80-7336-798-5), Šamanská cesta k planetárním silám: Šamanismus a astrologie (978-80-7336-574-5), Uzdravte svou duši: Cesta k vnitřní svobodě a zdravým vztahům (978-80-271-0321-8), Život samá pohroma: Jak čelit stresu, nemoci a bolesti pomocí moudrosti těla a mysli (978-80-7555-012-5), 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli (978-80-271-0113-9), Jak projít životními krizemi k životním výhrám (978-80-271-0450-5), Znovu a lépe (978-80-267-2167-3), Jak se bránit toxickým lidem, manipulátorům a sociopatům (978-80-271-3404-5), Osobní mantra: Jak si zvolit vlastní mantru a využít ji k transformaci mysli (978-80-903209-6-3)