70 cvičení pro zklidnění těla a mysli: na pouhých 10 minut (978-80-271-0113-9)

Produkt 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli: na pouhých 10 minut (978-80-271-0113-9) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli: na pouhých 10 minut (978-80-271-0113-9) upraviť a produkt hľadať znova.

70 cvičení pro zklidnění těla a mysli: na pouhých 10 minut (978-80-271-0113-9)

70 cvičení pro zklidnění těla a mysli: na pouhých 10 minut (978-80-271-0113-9)
Detail

Kniha - 192 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá OBJEVTE TAJEMSTVÍ MINDFULNESS – VŠÍMAVOSTI Stačí deset minut denně a váš život bude jiný! V knížce najdete 70 jednoduchých tipů, rituálů a cvičení na ráno, dopoledne, odpoledne a večer, které můžete snadno začlenit do svého každodenního života. Pomohou vám zklidnit vaše tělo a mysl, stanete se díky nim spokojenějšími, budete mít pocit, že dny jsou delší a lépe si je užijete. Získáte i více času pro svou rodinu, pro sebe sama a pro to, co vás baví a těší. Zlepší se vaše fyzická a duševní pohoda a výrazně se omezí negativní emoce a myšlenky, pocity strachu a úzkosti. Zkvalitní se vám spánek, paměť, koncentrace a celkový výkon. Podstatou těchto cvičení a návyků je všímavost – mindfulness. Jde o zaměření pozornosti na to, co právě děláte – ať už pracujete, odpočíváte, uklízíte nebo si hrajete s dětmi. Každou minutu, kdy budete praktikovat všímavost, si vytvoříte zásobu vnitřního klidu, který vás podpoří... (alza.cz)

Podobné produkty ako 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli: na pouhých 10 minut (978-80-271-0113-9) , 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli: na pouhých 10 minut (978-80-271-0113-9)

70 cvičení pro zklidnění těla a mysli na pouhých 10 minut - Barrie Davenport, S.J. Scott

70 cvičení pro zklidnění těla a mysli na pouhých 10 minut - Barrie Davenport, S.J. Scott
Detail

OBJEVTE TAJEMSTVÍ MINDFULNESS – VŠÍMAVOSTIStačí deset minut denně a váš život bude jiný!V knížce najdete 70 jednoduchých tipů, rituálů a cvičení na ráno, dopoledne, odpoledne a večer, které můžete snadno začlenit do svého každodenního života. Pomohou vám zklidnit vaše tělo a mysl, stanete se díky nim spokojenějšími, budete mít pocit, že dny jsou delší a lépe si je užijete. Získáte i více času pro svou rodinu, pro sebe sama a pro to, co vás baví a těší. Zlepší se vaše fyzická a duševní pohoda a výrazně se omezí negativní emoce a myšlenky, pocity strachu a úzkosti. Zkvalitní se vám spánek, paměť, koncentrace a celkový výkon. Podstatou těchto cvičení a návyků je všímavost – mindfulness. Jde o zaměření pozornosti na to, co právě děláte – ať už pracujete, odpočíváte, uklízíte nebo si hrajete s dětmi. Každou minutu, kdy budete praktikovat všímavost, si vytvoříte zásobu vnitřního klidu, který vás podpoří v době „nevědomého žití“. I když si osvojíte jen jediný ze sedmdesáti popsaných způsobů procvičování všímavosti, budete spokojenější, klidnější a emočně vyrovnanější. Zbavíte se okovů zažitých stereotypů a celý svůj život uvidíte pozitivněji.•Blahodárný vliv na duševní a fyzickou pohodu•Zmírnění stresu a úzkostí•Lepší koncentrace, paměť a výkonnost•Úleva od bolestí•Méně přemítání a zbytečného přemýšlení•Šťastnější vztahy•Více chuti a síly do života (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli na pouhých 10 minut - Barrie Davenport, S.J. Scott , 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli (978-80-271-0113-9)

70 cvičení pro zklidnění těla a mysli (978-80-271-0113-9)

70 cvičení pro zklidnění těla a mysli (978-80-271-0113-9)
Detail

Elektronická kniha - autor S.J. Scott, 192 stran OBJEVTE TAJEMSTVÍ MINDFULNESS – VŠÍMAVOSTI Stačí deset minut denně a váš život bude jiný! V knížce najdete 70 jednoduchých tipů, rituálů a cvičení na ráno, dopoledne, odpoledne a večer, které můžete snadno začlenit do svého každodenního života. Pomohou vám zklidnit vaše tělo a mysl, stanete se díky nim spokojenějšími, budete mít pocit, že dny jsou delší a lépe si je užijete. Získáte i více času pro svou rodinu, pro sebe sama a pro to, co vás baví a těší. Zlepší se vaše fyzická a duševní pohoda a výrazně se omezí negativní emoce a myšlenky, pocity strachu a úzkosti. Zkvalitní se vám spánek, paměť, koncentrace a celkový výkon. Podstatou těchto cvičení a návyků je všímavost – mindfulness. Jde o zaměření pozornosti na to, co právě děláte – ať už pracujete, odpočíváte, uklízíte nebo si hrajete s dětmi. Každou minutu, kdy budete praktikovat všímavost, si vytvoříte zásobu vnitřního klidu,... (alza.cz)

Podobné produkty ako 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli (978-80-271-0113-9) , Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli (978-80-247-3768-3)

70 cvičení pro zklidnění těla a mysli - Scott S. J.

70 cvičení pro zklidnění těla a mysli - Scott S. J.
Detail

OBJEVTE TAJEMSTVÍ MINDFULNESS – VŠÍMAVOSTI Stačí deset minut denně a váš život bude jiný! V knížce najdete 70 jednoduchých tipů, rituálů a cvičení na ráno, dopoledne, odpoledne a večer, které můžete snadno začlenit do svého každodenního života. Pomohou vám zklidnit vaše tělo a mysl, stanete se díky nim spokojenějšími, budete mít pocit, že dny jsou delší a lépe si je užijete. Získáte i více času pro svou rodinu, pro sebe sama a pro to, co vás baví a těší. Zlepší se vaše fyzická a duševní pohoda a výrazně se omezí negativní emoce a myšlenky, pocity strachu a úzkosti. Zkvalitní se vám spánek, paměť, koncentrace a celkový výkon. Podstatou těchto cvičení a návyků je všímavost – mindfulness. Jde o zaměření pozornosti na to, co právě děláte – ať už pracujete, odpočíváte, uklízíte nebo si hrajete s dětmi. Každou minutu, kdy budete praktikovat všímavost, si vytvoříte zásobu vnitřního klidu, který vás podpoří v době „nevědomého žití“. I když si osvojíte jen jediný ze sedmdesáti popsaných způsobů procvičování všímavosti, budete spokojenější, klidnější a emočně vyrovnanější. Zbavíte se okovů zažitých stereotypů a celý svůj život uvidíte pozitivněji. Blahodárný vliv na duševní a fyzickou pohodu Zmírnění stresu a úzkostí Lepší koncentrace, paměť a výkonnost Úleva od bolestí Méně přemítání a zbytečného přemýšlení Šťastnější vztahy Více chuti a síly do života (patro.cz)

Podobné produkty ako 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli - Scott S. J. , Získejte rovnováhu těla, mysli, duše a ducha (978-80-247-2268-9)

70 cvičení pro zklidnění těla a mysli - Barrie Davenport, S.J. Scott - e-kniha

70 cvičení pro zklidnění těla a mysli - Barrie Davenport, S.J. Scott - e-kniha
Detail

eBook:,OBJEVTE TAJEMSTVÍ MINDFULNESS – VŠÍMAVOSTI Stačí deset minut denně a váš život bude jiný! V knížce najdete 70 jednoduchých tipů, rituálů a cvičení na ráno, dopoledne, odpoledne a večer, které můžete snadno začlenit do svého každodenního života. Pomohou vám zklidnit vaše tělo a mysl, stanete se díky nim spokojenějšími, budete mít pocit, že dny jsou delší a lépe si je užijete. Získáte i více času pro svou rodinu, pro sebe sama a pro to, co vás baví a těší. Zlepší se vaše fyzická a duševní pohoda a výrazně se omezí negativní emoce a myšlenky, pocity strachu a úzkosti. Zkvalitní se vám spánek, paměť, koncentrace a celkový výkon. Podstatou těchto cvičení a návyků je všímavost – mindfulness. Jde o zaměření pozornosti na to, co právě děláte – ať už pracujete, odpočíváte, uklízíte nebo si hrajete s dětmi. Každou minutu, kdy budete praktikovat všímavost, si vytvoříte zásobu vnitřního klidu, který vás podpoří v době „nevědomého žití“. I když si osvojíte jen jediný ze sedmdesáti popsaných způsobů procvičování všímavosti, budete spokojenější, klidnější a emočně vyrovnanější. Zbavíte se okovů zažitých stereotypů a celý svůj život uvidíte pozitivněji. Blahodárný vliv na duševní a fyzickou pohodu Zmírnění stresu a úzkostí Lepší koncentrace, paměť a výkonnost Úleva od bolestí Méně přemítání a zbytečného přemýšlení Šťastnější vztahy Více chuti a síly do života (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli - Barrie Davenport, S.J. Scott - e-kniha , Harmonie těla a mysli (978-80-7593-314-0)

Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli (978-80-247-3768-3)

Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli (978-80-247-3768-3)
Detail

Elektronická kniha - autor Eric Harrison, 160 stran Schází vám ve shonu všedního dne pocit uvolnění? Nemůžete meditovat, protože jste příliš zaneprázdnění či ve velkém stresu? Pak je tato kniha určena přesně vám. Najdete v ní mnoho rychlých meditativních cvičení, od půlminutových až po pětiminutové, které vám pomohou významně omezit pocit stresu, zlepšit vaše zdraví a získat více energie. Tato meditativní cvičení jsou snadno naučitelná a velmi efektivní. Můžete díky nim meditovat kdykoliv a kdekoliv - během chůze, jídla, práce, při čekání, cestování či dýchání... Pomohou vám žít "tady a teď" a více si užívat života. Autor, který je nejuznávanějším australským učitelem meditace, tato cvičení už naučil tisíce lidí, kteří by nikdy neměli čas či trpělivost pro delší meditace. (alza.cz)

Podobné produkty ako Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli (978-80-247-3768-3) , Malá kniha meditací: ilustrovaný průvodce ke krátkým vedeným meditacím pro zklidnění mysli, těla (978-80-7370-499-5)

Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli - Eric Harrison - e-kniha

Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli - Eric Harrison - e-kniha
Detail

eBook:,RYCHLÝ ZPŮSOB, JAK UVOLNIT TĚLO I MYSL BĚHEM CHŮZE, PŘI JÍDLE, PŘI PRÁCI NEBO KDYŽ ČEKÁTE, CESTUJETE, DÝCHÁTE... Schází vám ve shonu všedního dne pocit uvolnění? Nemůžete meditovat, protože jste příliš zaneprázdnění či ve velkém stresu? Pak je tato kniha určena právě vám. Nabízí desítky "bleskových meditací", které netrvají déle než pět minut. Pomohou vám rychle se zbavit stresu a můžete je praktikovat v podstatě kdekoliv a kdykoliv. Tato meditační cvičení jsou velmi účinná a snadno se je naučíte. Pomohla už tisícům lidí, kteří by se nikdy nepustili do tradičních meditací vyžadujících spoustu času. Kniha Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli: * je perfektní pro všechny, kdo "nemají čas meditovat", ale potřebují se účinně uvolnit, * vám vysvětlí, jak jednoduché a variabilní jsou meditace, * prospěje vašemu zdraví, dodá vám energii a zbystří vaše myšlení, * naučí vás "být myslí v přítomnosti", naplno využívat všechny smysly a více se radovat ze života, * pomůže vám vytvořit si vlastní repertoár "bleskových meditací", které budou vyhovovat vašemu životnímu stylu, * ukáže vám, že krátké meditace jsou stejně účinné jako meditace dlouhé! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli - Eric Harrison - e-kniha , Cesta ke zklidnění mysli (978-80-7593-424-6)

Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli - Jak meditovat kdykoliv a kdekoliv - Eric Harrison

Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli - Jak meditovat kdykoliv a kdekoliv - Eric Harrison
Detail

RYCHLÝ ZPŮSOB, JAK UVOLNIT TĚLO I MYSL BĚHEM CHŮZE, PŘI JÍDLE, PŘI PRÁCI NEBO KDYŽ ČEKÁTE, CESTUJETE, DÝCHÁTE...Schází vám ve shonu všedního dne pocit uvolnění? Nemůžete meditovat, protože jste příliš zaneprázdnění či ve velkém stresu? Pak je tato kniha určena právě vám. Nabízí desítky "bleskových meditací", které netrvají déle než pět minut. Pomohou vám rychle se zbavit stresu a můžete je praktikovat v podstatě kdekoliv a kdykoliv. Tato meditační cvičení jsou velmi účinná a snadno se je naučíte. Pomohla už tisícům lidí, kteří by se nikdy nepustili do tradičních meditací vyžadujících spoustu času.Kniha Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli:- je perfektní pro všechny, kdo "nemají čas meditovat", ale potřebují se účinně uvolnit,- vám vysvětlí, jak jednoduché a variabilní jsou meditace,- prospěje vašemu zdraví, dodá vám energii a zbystří vaše myšlení,- naučí vás "být myslí v přítomnosti", naplno využívat všechny smysly a více se radovat ze života,- pomůže vám vytvořit si vlastní repertoár "bleskových meditací", které budou vyhovovat vašemu životnímu stylu,- ukáže vám, že krátké meditace jsou stejně účinné jako meditace dlouhé! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli - Jak meditovat kdykoliv a kdekoliv - Eric Harrison , 5minutové meditace na každý den: uklidněte svůj mozek za pouhých pět minut denně! (978-80-271-3373-4)

Harmonie těla a mysli (978-80-7593-314-0)

Harmonie těla a mysli (978-80-7593-314-0)
Detail

Elektronická kniha , 176 stran, česky Naučte se naslouchat svému tělu a nezanedbávejte ho, nabádá nás mistr Osho v promluvách, jež jsou zaměřeny na harmonické propojení těla a mysli. Vnímání těla a láska k němu jsou základem fyzického i duševního zdraví a příjemného pocitu pohody. Především v západní společnosti se lidé od svého těla odcizili, naučili se ho potlačovat, považovat ho za méněcenný, někdy dokonce obtížný přívažek. Negativní vztah k tělu však ovlivňuje psychiku a negativní mysl zpětně působí na tělo, což se následně projeví nemocemi. Moudrý člověk je člověk celistvý, který se znovu stal spontánním dítětem a miluje vlastní tělo, ten úžasný a nepředstavitelně složitý mechanismus, jehož bychom si měli vážit, neboť nám dokonale slouží v každém okamžiku, aniž bychom si to uvědomovali. Osho nazývá tělo chrámem, v němž sídlí naše pravá přirozená podstata, ten nejcennější poklad, jejž máme v sobě od narození, jenom jsme na něho za-pomněli a musíme ho znovu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Harmonie těla a mysli (978-80-7593-314-0) , Mindful deník: inspirativní zápisník pro zklidnění mysli (978-80-7402-380-4)

Uzdravení od bolesti zad: Propojení těla a mysli (978-80-8111-524-0)

Uzdravení od bolesti zad: Propojení těla a mysli (978-80-8111-524-0)
Detail

Kniha - autor John E. Sarno, 280 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Trpíte opakujícími se bolestmi zad, krční páteře a ramen? Musíte o svoje záda pečovat? Omezuje vás bolest zad v běžném životě? Pokud ano, možná také trpíte syndromem zánětu svalů z napětí. To všechno můžete změnit. Průkopnický výzkum v této oblasti, vedený americkým lékařem Johnem E. Sarnem, mnohým pacientům pomohl efektivně překonat jejich těžkosti se zády. Ve světovém bestselleru Uzdravení od bolesti zad vás Dr. Sarno naučí, jak rozeznat stres a jiné psychologické faktory způsobující bolesti zad a popíše, jak se uzdravit vlastními silami – bez léků, operace, nebo cvičení. Zjistíte: - proč úspěšní a vnitřně motivovaní lidé mají vyšší riziko vzniku bolesti zad, - že úzkosti a potlačovaný hněv spouštějí svalové křeče, - proč mnozí lidé akceptují bolesti zad jako nevyhnutelnou a nezvratnou součást života. Pomocí anamnéz a výsledků hloubkového výzkumu mysli a těla vás Uzdravení od bolesti zad... (alza.cz)

Podobné produkty ako Uzdravení od bolesti zad: Propojení těla a mysli (978-80-8111-524-0) , Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti (978-80-247-5573-1)

Tajemství těla a mysli: Jak zacházet s tělem, myslí a emocemi (978-80-7530-366-0)

Tajemství těla a mysli: Jak zacházet s tělem, myslí a emocemi (978-80-7530-366-0)
Detail

Kniha - autor Marko Janicki, 386 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Už vás také někdy napadlo jaká to je škoda že ke svému životu nedostáváme také srozumitelný návod k použití? Používáme leccos ale vždy a ve všem především sebe sama. Tato kniha chce poskytnout chybějící kompletní návod na zacházení se sebou ve všech základních aspektech: zacházení s tělem, myslí, emocemi a smyslovým vnímáním. přičemž čerpá především z praktik Alexanderovy techniky. Důležité je pochopit, že ve skutečnosti jsme jedním propojeným, organickým celkem. Tento celek můžeme – a neobejdeme se bez toho ani v této knize – rozdělit na určité dílčí struktury, které pak lze snadněji popsat. Vše souvisí se vším: tělo, emoce a mysl se navzájem neustále ovlivňují a naše smysly, zaměřené ven i dovnitř, vše propojují do jednotného pole pozornosti, ve kterém žijeme a orientujeme se. Tato kniha aspiruje na to, abyste získali přehled o sobě samém na vícero úrovních a abyste porozuměli, jak... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství těla a mysli: Jak zacházet s tělem, myslí a emocemi (978-80-7530-366-0) , Magická aromaterapie: léčení těla, mysli a ducha (978-80-7336-922-4)

Běžící Buddha: Běháním a meditací k posílení těla a mysli (978-80-87950-07-4)

Běžící Buddha: Běháním a meditací k posílení těla a mysli (978-80-87950-07-4)
Detail

Kniha - autor Sakyong Mipham, 200 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Běhání a meditace jsou činnosti, které na první pohled nemají mnoho společného. Ve skutečnosti se ovšem skvěle doplňují, vzájemně obohacují a podporují. Sakyong Mipham, zkušený běžec, který uběhl devět maratonů, a duchovní vůdce mezinárodního společenství 165 meditačních center s názvem Shambhala, ve své knize ukazuje, že fyzickou aktivitu a duchovní rozvoj lze přirozeně propojit. V této praktické a inspirativní knize předkládá Sakyong Mipham jednoduché lekce, které kombinují bdělou pozornost a fyzický pohyb a které může ku prospěchu svého těla i duše využít úplně každý bez ohledu na to, v jaké tělesné kondici nebo v jaké fázi duchovní cesty se právě nachází. S jejich pomocí můžeme do svého života vnést mnohem více energie, soustředěnosti a trpělivosti, což ocení běžci, duchovní hledající a vůbec všichni, kdo touží po dobrém zdraví a vnitřní vyrovnanosti. Autor na základě svých... (alza.cz)

Podobné produkty ako Běžící Buddha: Běháním a meditací k posílení těla a mysli (978-80-87950-07-4) , Fialový plamen: uzdravení těla, mysli a duše (978-80-7336-743-5)

Poznej sebe, poznáš druhé: Řeč těla a mysli v souvislostech (978-80-905640-1-5)

Poznej sebe, poznáš druhé: Řeč těla a mysli v souvislostech (978-80-905640-1-5)
Detail

Kniha - autor Martin Jelínek; Jitka Pořízková, 120 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Získejte unikátní systém, jak číst v neverbálních projevech těla u sebe či druhých lidí na základě jednoduchého klíče, který je univerzální skutečně pro každého - pro muže, ženy, pro všechny zájemce o sebepoznání bez rozdílu věku či vzdělání. Kniha "Poznej sebe, poznej druhé" s podtitulem "Řeč těla i mysli v souvislostech" nabízí unikátní systém, jak číst v neverbálních projevech těla u sebe či druhých lidí na základě jednoduchého klíče, který je univerzální ve všech případech bez rozdílu sociálního, kulturního či historického prostředí. Zaměřuje se především na sebepoznání, kterému se většina lidí vyhýbá jako čert kříži. Zjistěte, proč tomu tak je a jakým způsobem efektivně ovlivnit nejen naše vlastní neverbální chování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Poznej sebe, poznáš druhé: Řeč těla a mysli v souvislostech (978-80-905640-1-5) , Cesta ke zklidnění mysli: dosažení harmonie mezi tělem a duší (978-80-7593-424-6)

Mindful deník: Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli (978-80-7402-380-4)

Mindful deník: Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli (978-80-7402-380-4)
Detail

Kniha - autor Pavla Jiříčková, 156 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Zastavit se a nadechnout. Jen tak chvíli sedět, nic nedělat a naplno si uvědomovat vše, co k vám v daný okamžik přichází. Být mindful - být si vědom přítomného okamžiku, svých emocí, pocitů a oprostit se od všeho negativního a stresujícího. Pečlivě sestavené doplňovací stránky vám pomohou zapomenout na každodenní stres bez ohledu na to, jak moc zaneprázdněni právě jste. (alza.cz)

Podobné produkty ako Mindful deník: Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli (978-80-7402-380-4) , Mandaly posvátné geometrie: 32 mandal k vybarvení a zklidnění mysli (978-80-7336-798-5)

Život samá pohroma: Jak čelit stresu, nemoci a bolesti pomocí moudrosti těla a mysli (978-80-7555-012-5)

Život samá pohroma: Jak čelit stresu, nemoci a bolesti pomocí moudrosti těla a mysli (978-80-7555-012-5)
Detail

Kniha - autor Jon Kabat-Zinn, 616 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Začněte praktikovat mindfulness a tak zlepšete své zdraví i soustředění, snižte svůj stres a mějte větší radost z každého dne. Profesor Jon Kabat-Zinn vám bu-de tím nejpovolanějším učitelem. Mindfulness neboli meditace všímavosti se na Západě v posledních letech stala významným fenoménem. Jde o duševní trénink zaměřený na prožívání přítom-ného okamžiku, což má vědecky prokázaný blahodárný vliv na zdraví a duševní pohodu. Praktikuje ho mnoho známých osobností, mimo jiné Al Gore, Clint Eastwood, Oprah Winfreyová či ragbista Jonny Wilkinson. Mindfulness se objevuje na titulních stranách časopisů, jako je Time, Scientic American nebo Newsweek, firmy Google či Twitter platí svým zaměstnancům meditační lekce. A v neposlední řadě stovky nemocnic po celém světě zavádějí léčebné programy založené na všímavosti. Profesor medicíny Jon Kabat-Zinn je v tomto hnutí klíčovou osobností, neboť právě on... (alza.cz)

Podobné produkty ako Život samá pohroma: Jak čelit stresu, nemoci a bolesti pomocí moudrosti těla a mysli (978-80-7555-012-5) , Dokonalá očista těla: očista karmy, mysli i fyzického těla (978-80-8100-405-6)

Uzdravení od bolesti zad - Propojení těla a mysli - Sarno John E.

Uzdravení od bolesti zad - Propojení těla a mysli - Sarno John E.
Detail

Trpíte opakujícími se bolestmi zad, krční páteře a ramen?Musíte o svoje záda pečovat?Omezuje vás bolest zad v běžném životě?Pokud ano, možná také trpíte syndromem zánětu svalů z napětí. To všechno můžete změnit.Průkopnický výzkum v této oblasti, vedený americkým lékařem Johnem E. Sarnem, mnohým pacientům pomohl efektivně překonat jejich těžkosti se zády. Ve světovém bestselleru Uzdravení od bolesti zad vás Dr. Sarno naučí, jak rozeznat stres a jiné psychologické faktory způsobující bolesti zad a popíše, jak se uzdravit vlastními silami – bez léků, operace, nebo cvičení.Zjistíte:- proč úspěšní a vnitřně motivovaní lidé mají vyšší riziko vzniku bolesti zad,- že úzkosti a potlačovaný hněv spouštějí svalové křeče,- proč mnozí lidé akceptují bolesti zad jako nevyhnutelnou a nezvratnou součást života.Pomocí anamnéz a výsledků hloubkového výzkumu mysli a těla vás Uzdravení od bolesti zad naučí rozeznat kořeny syndromu zánětu svalů z napětí, zpracovat spojitosti mentální a fyzické bolesti a okamžitě nastartovat proces léčení. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Uzdravení od bolesti zad - Propojení těla a mysli - Sarno John E. , Uzdravení od bolesti zad: propojení těla a mysli (978-80-8111-524-0)

Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti (978-80-247-5573-1)

Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti (978-80-247-5573-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Gill Hassonová, 124 stran Co všichni mají s tím prožíváním přítomnosti? Proč se o tom všude mluví? Je to proto, že životy kolem nás často jen proletí a my nemáme čas prožívat to, co se děje právě teď. Pořád přemýšlíme o tom, co musíme udělat zítra, nebo co jsme nestihli včera. Naše cvičení vás naučí užít si dnešek. Detaily knihy: Autor: Gill Hassonová Rok vydání: 2015 ISBN: 978-80-247-5573-1 Počet stran: 124 (alza.cz)

Podobné produkty ako Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti (978-80-247-5573-1) , Duchovní zákony jógy: léčení těla, mysli a ducha (978-80-7336-928-6)

Malá kniha meditací: Ilustrovaný průvodce ke krátkým vedeným meditacím pro zklidnění mysli, těla (978-80-7370-499-5)

Malá kniha meditací: Ilustrovaný průvodce ke krátkým vedeným meditacím pro zklidnění mysli, těla (978-80-7370-499-5)
Detail

Kniha - autor Stephanie Brookes, 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Praktický a srozumitelný průvodce, který vám pomůže začlenit krátké a účinné meditace do vašeho každodenního života. V této nádherně ilustrované knize najdete krátká meditační cvičení, která se vejdou i do maximálně nabitého rozvrhu. Je tak ideálním dárkem pro všechny, kdo mají sice málo času, ale přitom se potřebují zbavit stresu a uvítají příznivé účinky, které jim meditace může nabídnout. Mimo jiné se zde naučíte si o své každodenní meditační praxi vést záznamy a objevíte, jak si i v hektických obdobích života udržet motivaci. Malá kniha meditací je dobrá pro úplné začátečníky, i pro ty, kteří začínají už po několikáté. (alza.cz)

Podobné produkty ako Malá kniha meditací: Ilustrovaný průvodce ke krátkým vedeným meditacím pro zklidnění mysli, těla (978-80-7370-499-5) , Angličtina pro fyzioterapeuty: cvičení a testy (978-80-271-0578-6)

Hlavně na to nemysli (978-80-271-1765-9)

Hlavně na to nemysli (978-80-271-1765-9)
Detail

Elektronická kniha - autor Iva Hadj Moussa, 272 stran, česky Muž hledající vzrušení slíděním v životech jiných. Žena předstírající nemoc, aby na sebe upoutala manželovu pozornost. Lákavé možnosti dospívání, dotýkající se neznámého, někdy i děsivého. Spánkoví démoni, kteří člověka dusí i ve dne. Strach, že nám někdo vymazal vzpomínky a že svět není takový, jak myslíme. Poznání, že vsugerovat si fyzickou bolest je mnohem jednodušší než vsugerovat si pocit štěstí. Nevěra jako jediný únik z banality všech a všeho, doprovázená podvědomou touhou, aby to všechno konečně prasklo… Za největšími úzkostmi často nestojí skutečné události, ale naše myšlenky. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hlavně na to nemysli (978-80-271-1765-9) , Běžící buddha: běháním a meditací k posílení těla a mysli (978-80-87950-07-4)

Co děláme srdcem a myslí? (978-80-86038-71-1)

Co děláme srdcem a myslí? (978-80-86038-71-1)
Detail

Kniha - autor Delia S. Guzmán, 72 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kniha nám jedinečným, hlubokým a současně velmi jasným způsobem pomáhá v situacích, v nichž se nacházíme rozpolceni mezi našimi city a rozumem. Předává nám autorčiny bohaté životní zkušenosti jak nalézt harmonii a zdraví i na těchto jemnějších úrovních, jak dobýt štěstí a jak využít sílu a bohatství naší mysli. (alza.cz)

Podobné produkty ako Co děláme srdcem a myslí? (978-80-86038-71-1) , Anatomie a fyziologie lidského těla (978-80-271-0531-1)

Základní pojmy filosofie jazyka a mysli (978-80-903773-3-2)

Základní pojmy filosofie jazyka a mysli (978-80-903773-3-2)
Detail

Kniha - autor Juraj Hvorecký; Tomáš Marvan, 236 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Filozofie jazyka a filozofie mysli jsou dva dnes etablované, svým způsobem již klasické obory analytické filozofie. V obou těchto oborech se během dvacátého století objevila celá řada nových pojmů a s nimi spojených teorií. Mnozí současní autoři však ve svých dílech znalost těchto pojmů a s nimi spojených teorií předpokládají , takže se jejich výkladem nezdržují. Kniha (slovník) je určená všem čtenářům, kteří mají zájem o analytickou filozofii, ale postrádají expertní znalosti pojmů a hledají průvodce, který by jim osvětlil opakovaně se objevující pojmy. (alza.cz)

Podobné produkty ako Základní pojmy filosofie jazyka a mysli (978-80-903773-3-2) , Jóga pro začátečníky: 35 základních pozic pro uklidnění mysli a posílení těla (978-80-7390-559-0)

Cesta ke zklidnění mysli (978-80-7593-424-6)

Cesta ke zklidnění mysli (978-80-7593-424-6)
Detail

Elektronická kniha , 176 stran, česky Lidská mysl vytváří problémy, neustále něco posuzuje či hodnotí a nechce přijmout nic nového. Mistr Osho ve svých promluvách zcela originálním a provokativním přístupem ukazuje, co je třeba změnit v zaběhlém životním stereotypu, aby člověk svou mysl zklidnil. Využívá přitom metody, které se opírají o meditaci, navozují vnitřní klid a otevírají cesty ke zkoumání hlubin nitra. Duchovní cesta v jeho podání se stává dobrodružnou výpravou za poznáním funkcí mysli, vědomí, podvědomí i nevědomí. (alza.cz)

Podobné produkty ako Cesta ke zklidnění mysli (978-80-7593-424-6) , Cvičení na bolavá záda (978-80-271-0411-6)

Zbavte se nepořádku jednou provždy: stačí 10 minut denně (978-80-271-0118-4)

Zbavte se nepořádku jednou provždy: stačí 10 minut denně (978-80-271-0118-4)
Detail

Kniha - autor Sheila Chandra, 208 stran, česky Odhalte tajemství jednoduchého, ale zcela spolehlivého principu, díky kterému už nikdy nebudete muset uklízet více než 10 minut denně! Ať už žijete v podkrovní garsonce nebo luxusním sídle, s touto knížkou se zbavíte nepořádku a nekonečného uklízení natrvalo. Zjistíte, jak si krok za krokem a místnost po místnosti udělat pořádek i kterých věcí se nemilosrdně zbavit. Spoustu užitečných rad a tipů získají i ti, kteří pracují z domova. Naučíte se zorganizovat si věci a prostor přesně podle svých představ, abyste se v něm cítili dobře, bez stresu a spokojeně. Váš domov bude konečně sloužit vám, namísto abyste vy sloužili jemu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zbavte se nepořádku jednou provždy: stačí 10 minut denně (978-80-271-0118-4) , Tajemství těla a mysli: jak zacházet s tělem, myslí a emocemi (978-80-7530-366-0)

Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti - Gill Hassonová - e-kniha

Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti - Gill Hassonová - e-kniha
Detail

eBook:,V této malé přehledné knize vám přinášíme více než 100 cvičení s tipy, návrhy a technikami, které vám pomohou se lépe soustředit na svůj život a srovnat si myšlenky. Na rozdíl od ostatních knih na podobné téma je tato kniha velmi praktická. U každého cvičení najdete stránku textu a stránku konkrétních cvičení, návodů a doporučení, která může vyzkoušet a zlepšit tak svůj život. Po přečtení této knihy zjistíte, že uvědomění si sebe sama a prožívání současnosti není jen pro filozofy, mystiky, buddhisty, akademiky či psychology – je dobré a prospěšné i pro vás osobně. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti - Gill Hassonová - e-kniha , Anatomie a fyziologie lidského těla: pro humanitní obory (978-80-271-0531-1)

V mysli vraha (978-80-271-2069-7)

V mysli vraha (978-80-271-2069-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Mike Omer, 344 stran, česky Chicago. Tři ženy byly nalezeny uškrcené, nabalzamované a naaranžované v pózách, jako by byly živé. K případu je přizvána horlivá a sebevědomá forenzní psycholožka Zoe Bentleyová a podivínský speciální agent FBI Tatum Gray. Zoe se musí pokusit pochopit vrahovu motivaci, aby ho policie dokázala najít dřív, než zemřou další ženy. Během vyšetřování sama dostává podezřelé anonymní zásilky. Nikomu o nich neřekne, jejich obsah ale odkazuje k příšerným zločinům z minulosti. Z lovce se stává kořist a z minulosti děsivá přítomnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako V mysli vraha (978-80-271-2069-7) , Tichá řeč těla (978-80-271-3199-0)

Jak řeč ovlivnila člověka: O evoluci moderní lidské řeči a mysli (978-80-7530-209-0)

Jak řeč ovlivnila člověka: O evoluci moderní lidské řeči a mysli (978-80-7530-209-0)
Detail

Kniha - autor Jan Krása, 196 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Jak člověka za dobu, co ji používá, ovlivnila řeč? To je hlavním tématem této studie. Aby bylo možno hledat odpovědi, je potřeba nejprve stanovit, jaké atributy má moderní lidská řeč, a tak ji odlišit od předverbální komunikace. Tato studie klade počátek moderní lidské řeči před technologii pohřbívání, kterou lze doložit již před sto tisíci lety. Řeč je technologie, která v oblasti komunikace odhalila prostor nekonformity, a tak umožnila neodhadnutelný a ohromný vývoj lidské kultury. Nejenže zásadně proměnila anatomii lidského těla (mluvní orgány, speciální oblasti na mozkové kůře atd.), ale také proměnila podstatu lidství v tom, že vedla ke vzniku vnitřní řeči, ve které dochází ke každodenní redefinici toho, co je existence. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak řeč ovlivnila člověka: O evoluci moderní lidské řeči a mysli (978-80-7530-209-0) , Úspěšná řeč těla (978-80-271-2894-5)

Mandaly posvátné geometrie: 32 mandal k vybarvení a zklidnění mysli (978-80-7336-798-5)

Mandaly posvátné geometrie: 32 mandal k vybarvení a zklidnění mysli (978-80-7336-798-5)
Detail

Kniha - autor Sonja Raatz,, česky, pevná bez přebalu lesklá Bod znázorňuje Boha, který nemá ani rozměr, ani místo a přece z něj vzniká celý náš svět. Z bodu vzniká pohybem do všech směrů kruh či koule, jež stále obsahují vše, jsou stále jednotou. Jsou symbolem prvního pohybu, samotného velkého třesku a jsou první dokonalou mandalou. První den stvoření vzniká po vytvoření druhého stejného jehož střed leží na obvodu kruhu prvního kruhu Vesica Piscis. Je to první tvar vesmíru, expanze reality do duality, první protnutí, prolnutí dvojího, lůno Univerza, spojení mužského a ženského, boha a bohyně atd. atd. S každým dalším pohybem a nově vytvořeným kruhem, vzniká obrovské množství nových informací a nových tvůrčích vzorců. Tvorba pokračuje stejnými pohyby vždy v nově vzniklém průsečíku až do vytvoření „Zárodku života“. Během šesti dnů stvoření tak vzniká prvních sedm kruhů (bůh a šest dní stvoření), které znázorňují šest dní stvoření po nichž bůh odpočíval... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mandaly posvátné geometrie: 32 mandal k vybarvení a zklidnění mysli (978-80-7336-798-5) , Tajemství řeči těla (978-80-271-2477-0)

Cesta ke zklidnění mysli: Dosažení harmonie mezi tělem a duší (978-80-7593-424-6)

Cesta ke zklidnění mysli: Dosažení harmonie mezi tělem a duší (978-80-7593-424-6)
Detail

Kniha - autor Osho, 166 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Duchovní cesta, kterou ukazuje Osho, je dobrodružná výprava za poznáním funkcí mysli, nevědomí, podvědomí a vědomí, jejímž cílem je objevení toho největšího pokladu - vlastní přirozené podstaty. Osho ve svých promluvách nastavuje zcela originálním a provokativním přístupem zrcadlo, v němž člověk vidí vše, co je třeba změnit v zaběhlém životním stereotypu. A základem toho je právě zklidnění mysli, která vytváří problémy, neustále něco posuzuje a hodnotí a nechce přijmout nic nového. Při této cestě využívá Osho vlastní metody, opírající se o meditaci, navozující vnitřní klid a otevírající cesty ke zkoumání hlubin nitra. To je však možné jen v případě, že se člověk zbaví přejatých názorů, ovládne "klábosení" mysli a stane se takovým, jakým skutečně je. (alza.cz)

Podobné produkty ako Cesta ke zklidnění mysli: Dosažení harmonie mezi tělem a duší (978-80-7593-424-6) , Poznej sebe, poznáš druhé: řeč těla a mysli v souvislostech (978-80-905640-1-5)

Češi a cizinci: Jak myslí, řídí a pracují (978-80-271-1027-8)

Češi a cizinci: Jak myslí, řídí a pracují (978-80-271-1027-8)
Detail

Kniha - autor Jan Hebnar, 160 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pracujete v mezikulturních týmech? Obchodujete s cizinci? Nebo prostě jen chcete vědět, jak komunikovat s člověkem, který pochází z jiné kultury? Zjistit, jak mu něco vytknout a jak ho neurazit? Překonávat rozdíly, které mezi lidmi z odlišných kultur na pracovišti i mimo něj panují, není snadné. Určitě však můžeme pochopit, jak konflikty, které pocházejí z odlišné kultury, v níž byl daný člověk vychován, překonat. Autor na spoustě příkladů ukazuje, proč se lidé z různých koutů světa v pracovních kolektivech, při obchodních jednáních nebo na společenských akcích chovají různě. Zároveň nabízí čtenářům doporučení, jak s nimi co nejlépe jednat jako manažeři, kolegové nebo přátelé v práci i v životě. (alza.cz)

Podobné produkty ako Češi a cizinci: Jak myslí, řídí a pracují (978-80-271-1027-8) , Systém jóga v denním životě: harmonie těla, mysli a duše (978-80-204-5968-8)

Rozčesejme Česko: Dětské účesy do 10 minut (978-80-204-5122-4)

Rozčesejme Česko: Dětské účesy do 10 minut (978-80-204-5122-4)
Detail

Kniha - autor Anna Lukešová, 160 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Účes do školy a do školky během chvilky? Jde to! Díky knize Rozčesejme Česko přestává být česání sci-fi! A to jak pro maminky prožívající hektická rána, tak pro ty, kdo si myslí, že mají nešikovné prsty. Psycholožka Anna Lukešová, maminka dvou dcer a lektorka 1. školy účesů, vám poradí, jak na dítě, které se nerado češe, a prozradí úzkou spojitost mezi česáním a psychologií. Originálním způsobem, kterým je přehledný fotonávod či videonávod pod QR kódem, se naučíte 30 účesů a 3 variace každého z nich. Hravě tak zvládnete učesat Saturn, Pampelišku, Kobru, Levanduli, Korunku nebo třeba Plavečák či Pavučinu. Kniha nabízí i prostor na fotky, poznámky a v neposlední řadě na pramínek vlasů, a stane se tak věčně živou vzpomínkou na dobu, kdy jste učili své dítě kráse a prožívali s ním tím ty nejněžnější chvíle. (alza.cz)

Podobné produkty ako Rozčesejme Česko: Dětské účesy do 10 minut (978-80-204-5122-4) , 10 minut a 38 vteřin (978-80-207-1976-8)

Jak vztah mezi tělem a myslí ovlivňuje zdraví: Abecední seznam tělesných částí a význam s nimi spjat (978-80-8100-555-8)

Jak vztah mezi tělem a myslí ovlivňuje zdraví: Abecední seznam tělesných částí a význam s nimi spjat (978-80-8100-555-8)
Detail

Kniha - 280 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak vztah mezi tělem a myslí ovlivňuje zdraví: Abecední seznam tělesných částí a význam s nimi spjat (978-80-8100-555-8)

Mysli jako freak (978-80-743-2494-9)

Mysli jako freak (978-80-743-2494-9)
Detail

Elektronická kniha - autor Steven D. Levitt, Stephen J. Dubner, 264 stran Změňte své myšlení a uvažujte jako freak, cvok, blázen, ujeťák, exot. Běžný pohled na svět obracely naruby už předchozí světově úspěšné knihy, Freakonomics (2005, č. Špekonomie 2006) a Superfreakonomics (2010, č. 2010), nyní přicházejí autoři s ještě revolučnějším přístupem založeným na nekonvenčním způsobu uvažování a radí, jak být v myšlení plodnější, tvořivější a racionálnější. Metoda je obecně použitelná a probíraná témata neznají hranic, od byznysu přes filantropii a sport až k politice. Tak odhalíme tajemství úspěchu Japonce, který se stal přeborníkem v pojídání hot-dogů, dozvíme se důvod, proč australský lékař spolykal dávku nebezpečných bakterií nebo proč se úspěšný podnikatel pustil do charity podporující plastické operace dětí z chudých rodin z celého světa. To vše v podmanivém a zábavném podání zkušených vypravěčů. Od autorů světových bestsellerů Freakonomics a Superfreakonomics (alza.cz)

Podobné produkty ako Mysli jako freak (978-80-743-2494-9)

Mysli jako mnich (978-80-7546-331-9)

Mysli jako mnich (978-80-7546-331-9)
Detail

Kniha - autor Jay Shetty, 336 stran, česky "Když budeš přemýšlet jako mnich, tak pochopíš: • proč je srovnávání se s ostatními zhoubné, • jak můžeš využít vlastní strach, • v čem spočívá nakažlivost negativního myšlení, • proč nás netvoří jen naše myšlenky, • jak se vyhnout nadměrnému analyzování, • proč štěstí nenajdeš tak, že ho budeš hledat, • jak se něco přiučit od každého, s kým se setkáš, • proč je k dosažení úspěchu nevyhnutelné být laskavý, • jak nalézt v životě správný směr. A ještě mnoho dalšího… " (alza.cz)

Podobné produkty ako Mysli jako mnich (978-80-7546-331-9)

Moudrost čisté mysli (978-80-242-8401-9)

Moudrost čisté mysli (978-80-242-8401-9)
Detail

Kniha - autor Jacob Liberman, 152 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá V této knize najdete motivační citáty a rady slavného amerického kouče Jacoba Libermana. Ten navazuje na tradici autorů jako Louise Hay nebo don Miguel Ruiz a nenáročným jazykem popisuje v krátkých kapitolách, jak lze dosáhnout lepších výsledku v pracovním a osobním životě. Myšlenky obsažené v této knize autor prezentoval na přednáškách po celém světě. (alza.cz)

Podobné produkty ako Moudrost čisté mysli (978-80-242-8401-9)

Kondiční příprava dětí a mládeže: Zásobník cvičení s moderními pomůckami (978-80-271-2065-9)

Kondiční příprava dětí a mládeže: Zásobník cvičení s moderními pomůckami (978-80-271-2065-9)
Detail

Kniha - autor Tomáš Zumr, 160 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Populárně napsaná kniha je zaměřena na kondiční přípravu dětí a mládeže s využitím moderních pomůcek a tréninkových prostředků. Více než 180 efektivních cvičení, ilustrovaných na fotografiích, se stane inspirací pro trénink mladých sportovců již od předškolního věku. Trenéři, rodiče, sportovci a všichni zájemci o nové trendy v kondiční přípravě se v knize seznámí s inovativním náčiním, kterým lze zkvalitnit a zpestřit trénink. Autor vysvětluje základní pojmy týkající se kondiční přípravy a popisuje pohybové schopnosti ve vztahu k jednotlivým věkovým obdobím dětství a dospívání. V praktické části knihy se čtenář seznámí s konkrétním začleněním pomůcek do pohybové přípravy dětí a s jejich využitím při rozvoji rychlosti, síly, koordinace, pohyblivosti a vytrvalosti, včetně kompenzačních cvičení. (alza.cz)

Podobné produkty ako Kondiční příprava dětí a mládeže: Zásobník cvičení s moderními pomůckami (978-80-271-2065-9)

Myslí ptáci na legraci? (978-80-247-4615-9)

Myslí ptáci na legraci? (978-80-247-4615-9)
Detail

Elektronická kniha - autor Zuzana Pospíšilová, Cecílie Černochová, 80 stran Jsou to záhady v tom zvířecím světě Tak například netušíme, proč se pštrosice parádí tak velice anebo proč sýkorky nestartují motorky. Možná se snad také ptáte, proč v poušti velbloudi vůbec nikdy nebloudí. Jak je možné, že když přijde panda, vždycky je s ní švanda? A co ptáci, myslí taky na legraci? Že nevíte?! Stačí číst rýmovaný živočichopis. Veselé básničky o zvířatech, která se nápadně podobají lidem, jsou určeny pro děti od předškolního věku. (alza.cz)

Podobné produkty ako Myslí ptáci na legraci? (978-80-247-4615-9)

It´s Skin Power 10 Formula Li gelové polštářky pro zklidnění a posílení citlivé pleti 70 ks

It´s Skin Power 10 Formula Li gelové polštářky pro zklidnění a posílení citlivé pleti 70 ks
Detail

It´s Skin Power 10 Formula Li, 70 ks, Plátýnkové masky pro ženy, Pleťové sérum It´s Skin Power 10 Formula Li představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči. Vlastnosti: hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje účinně hydratuje a vyživuje pomáhá odstraňovat příznaky stárnutí pleti regeneruje pleť a předchází jejímu podráždění navrací pleti pružnost a pocit pohodlí dermatologicky testováno Složení: veganský produkt Jak používat: Masku naneste v tenké vrstvě na vyčištěný obličej, vyhněte se oblasti očí. Nechte působit po dobu uvedenou na obalu. Poté masku opatrně sloupněte. Nevstřebané sérum jemně vmasírujte do pleti nebo otřete vatovým tamponem. (notino.cz)

Podobné produkty ako It´s Skin Power 10 Formula Li gelové polštářky pro zklidnění a posílení citlivé pleti 70 ks

Co děláme srdcem a myslí? - Guzmán Delia S.

Co děláme srdcem a myslí? - Guzmán Delia S.
Detail

Kniha nám jedinečným, hlubokým a současně velmi jasným způsobem pomáhá v situacích, v nichž se nacházíme rozpolceni mezi našimi city a rozumem. Předává nám autorčiny bohaté životní zkušenosti jak nalézt harmonii a zdraví i na těchto jemnějších úrovních, jak dobýt štěstí a jak využít sílu a bohatství naší mysli. (patro.cz)

Podobné produkty ako Co děláme srdcem a myslí? - Guzmán Delia S.

Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty: Cesta k odolnější a vyrovnanější mysli (978-80-271-2584-5)

Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty: Cesta k odolnější a vyrovnanější mysli (978-80-271-2584-5)
Detail

Kniha - autor Melanie Greenberg, 192 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Nalijme si čistého vína – dnešní doba je plná stresu. Každou chvíli vás přepadají nepříjemné myšlenky, každou chvíli se ocitáte v nepříjemné situaci. Běháte ze schůze na schůzi, hrozíte se každodenního dojíždění, zprávy jsou plné tragédií, stále potřebujete dělat víc, mít víc. Není divu, že se cítíte přetažení, podráždění a vyvedení z rovnováhy. Tomu, co vás stresuje, se bohužel nemůžete vždy vyhnout. Můžete však určit, jak na stres zareagujete, než zcela pohltí váš život. STRES PROSTĚ EXISTUJE – ZÁLEŽÍ NA VÁS, JAK SE S NÍM VYPOŘÁDÁTE! Tato kniha nabízí průlomový přístup založený na všímavosti, neurovědě a pozitivní psychologii. Tento přístup vám pomůže zastavit nezdravé reakce na stres, jako je vyhýbání, tunelové vidění, sebekritika, neměnné myšlení a strach. Objevíte v ní unikátní cvičení, která vás naučí zvládat své psychické reakce, překonávat negativní myšlení a pěstovat... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty: Cesta k odolnější a vyrovnanější mysli (978-80-271-2584-5)

Nástroje proti úzkosti: Vyladění vaší mysli a zvládání problematických situací v každodenním životě (978-80-271-1219-7)

Nástroje proti úzkosti: Vyladění vaší mysli a zvládání problematických situací v každodenním životě (978-80-271-1219-7)
Detail

Kniha - autor Alice Boyes, 240 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Stále aktuálnější kniha reaguje na současný velmi rušný svět, který je pro lidi s úzkostmi náročný. Sužují vás úzkostné stavy? Představujete si, co hrozného by se vám mohlo ještě přihodit? Bojíte se, že selžete a váš výkon nebude dokonalý? Nedokážete se vyrovnat s negativní zpětnou vazbou a jste přehnaně sebekritičtí? Nezoufejte, nejste v tom sami. P omocí této knihy se naučíte úspěšně identifikovat to, co spouští vaši úzkost. Rozpoznáte nástup spouštěčů úzkosti a naučíte se je v klidu zpracovat. Autorka, vystudovaná psycholožka, nezahlcuje čtenáře odborným výkladem, ale nabízí praktické tipy a triky, které můžete využít v každodenním životě. Ať už trpíte úzkostnou poruchou, nebo jste jen k úzkostem svou povahou náchylní, zjistíte, jak úzkost funguje a jak se s ní vyrovnat ve svém osobním i pracovním životě. (alza.cz)

Podobné produkty ako Nástroje proti úzkosti: Vyladění vaší mysli a zvládání problematických situací v každodenním životě (978-80-271-1219-7)

Co děláme srdcem a myslí? - Delia S. Guzmán

Co děláme srdcem a myslí? - Delia S. Guzmán
Detail

Kniha nám jedinečným, hlubokým a současně velmi jasným způsobem pomáhá v situacích, v nichž se nacházíme rozpolceni mezi našimi city a rozumem. Předává nám autorčiny bohaté životní zkušenosti jak nalézt harmonii a zdraví i na těchto jemnějších úrovních, jak dobýt štěstí a jak využít sílu a bohatství naší mysli. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Co děláme srdcem a myslí? - Delia S. Guzmán

Základní pojmy filosofie jazyka a mysli - Hvorecký Juraj

Základní pojmy filosofie jazyka a mysli - Hvorecký Juraj
Detail

Filozofie jazyka a filozofie mysli jsou dva dnes etablované, svým způsobem již klasické obory analytické filozofie. V obou těchto oborech se během dvacátého století objevila celá řada nových pojmů a s nimi spojených teorií. Mnozí současní autoři však ve svých dílech znalost těchto pojmů a s nimi spojených teorií předpokládají , takže se jejich výkladem nezdržují. Kniha (slovník) je určená všem čtenářům, kteří mají zájem o analytickou filozofii, ale postrádají expertní znalosti pojmů a hledají průvodce, který by jim osvětlil opakovaně se objevující pojmy. (patro.cz)

Podobné produkty ako Základní pojmy filosofie jazyka a mysli - Hvorecký Juraj

Naučím se všechny hlásky: Cvičení pro správnou výslovnost (978-80-271-2511-1)

Naučím se všechny hlásky: Cvičení pro správnou výslovnost (978-80-271-2511-1)
Detail

Kniha - autor Zorka Vítková, 120 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Má vaše dítě problémy s výslovností? Sešit plný her, cvičení, básniček, písniček a hádanek vám pomůže jednotlivé hlásky natrénovat. Čekají vás cvičení na rozvoj sluchového vnímání, rozlišování zvuků a hlásek, aktivity zlepšující pohyblivost a přesnost jazyka i názorné ukázky k vyvozování, procvičování a zafixování výslovnosti hlásek B, T, N, D, Ť, Ň, Ď, L, K, C, S, Z, Č, Š, Ž, R, Ř. Texty jsou řazeny podle obtížnosti – od slabik přes slova s procvičovanou hláskou (na začátku, na konci a uprostřed slova) až po věty. A nechybějí ani veselé básničky a hry. Děti si tak hravou formou osvojí správnou výslovnost, obohatí slovní zásobu, procvičí sluchovou paměť, jazykový cit i komunikační dovednosti. (alza.cz)

Podobné produkty ako Naučím se všechny hlásky: Cvičení pro správnou výslovnost (978-80-271-2511-1)

10 minut a 38 vteřin (978-80-207-1976-8)

10 minut a 38 vteřin (978-80-207-1976-8)
Detail

Kniha - autor Elif Shafak, 384 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Co když v okamžiku smrti lidská mysl ještě několik převzácných minut pracuje? Přesně řečeno, deset minut třicet osm vteřin… Každá posmrtná minuta Leile přináší intenzivní smyslovou vzpomínku: chuť kořeněného guláše z kozy, kterou její otec obětoval na oslavu narození dlouho očekávaného syna; chuť směsi cukru s citronem, jíž si ženy depilují nohy, zatímco muži navštěvují mešitu; vůni kávy s kardamomem, kterou Leila pije s pohledným studentem v bordelu, kde je zaměstnaná. A všechny tyto vzpomínky jí také připomínají věrné přátele, s nimiž se sblížila v klíčových momentech svého života – přátele, kteří se ji nyní zoufale snaží najít… (alza.cz)

Podobné produkty ako 10 minut a 38 vteřin (978-80-207-1976-8)

Stop době plastové!: Život bez plastů je snadnější, než si myslíte (978-80-271-2925-6)

Stop době plastové!: Život bez plastů je snadnější, než si myslíte (978-80-271-2925-6)
Detail

Kniha - autor Christoph Schulz, 120 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Zelenina ve fólii, plastové hračky či lahvičky od šamponu – s plasty se setkáváme všude a mnohdy zbytečně. Vzdát se jich se může zdát nákladné a komplikované. Tato kniha vám ale dokáže, že je to snadnější, než myslíte. Objevte vhodné alternativy a řadu nápadů, jak žít ekologicky a neutratit jmění. (alza.cz)

Podobné produkty ako Stop době plastové!: Život bez plastů je snadnější, než si myslíte (978-80-271-2925-6)

Petitfée Azulene vatové tampónky pro zklidnění a posílení citlivé pleti 70 ks

Petitfée Azulene vatové tampónky pro zklidnění a posílení citlivé pleti 70 ks
Detail

Petitfée Azulene, 70 ks, Lokální péče pro ženy, Lokální péče Petitfée Azulene se postará o problematická místa pleti. Zároveň zklidňuje podráždění a podporuje přirozenou regeneraci. Vlastnosti: okamžitě pleť zklidňuje odstraňuje začervenání pleti regeneruje pleť Jak používat: Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Podobné produkty ako Petitfée Azulene vatové tampónky pro zklidnění a posílení citlivé pleti 70 ks

Cvičení na bolavá záda (978-80-271-0411-6)

Cvičení na bolavá záda (978-80-271-0411-6)
Detail

Kniha - autor Daniela Stackeová, 224 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá V úvodu knihy jsou stručně vysvětleny příčiny bolestí zad, možnosti jejich terapie a autoterapie a význam pohybové aktivity v jejich léčbě. Čtenáři se seznámí i s možnostmi autodiagnostiky vadného držení těla, zkrácených a oslabených svalů apod. Pozornost je věnována aktivitám běžného života, jako je sed, stoj, zvedání a nošení břemen apod., a také problematice ergonomie a jejího významu pro prevenci a terapii bolestí zad. Jedna kapitola je zaměřená na vhodné a nevhodné sportovní aktivity při bolestech zad a zásady jejich provádění. Hlavní část knihy tvoří zásobník více než 150 cviků s přesným popisem jejich účinku a provedení. Cviky jsou rozděleny podle účinku na protahovací, posilovací, uvolňovací a balanční, a rovněž podle úseků páteře a svalových skupin, na které jsou zaměřeny. Jsou popsána i dechová a relaxační cvičení. Výhodou publikace je názornost doporučovaných postupů a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cvičení na bolavá záda (978-80-271-0411-6)

Cvičení na bolavá záda (978-80-271-0411-6)

Cvičení na bolavá záda (978-80-271-0411-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Daniela Stackeová, 200 stran V úvodu knihy jsou stručně vysvětleny příčiny bolestí zad, možnosti jejich terapie a autoterapie a význam pohybové aktivity v jejich léčbě. Čtenáři se seznámí i s možnostmi autodiagnostiky vadného držení těla, zkrácených a oslabených svalů apod. Pozornost je věnována aktivitám běžného života, jako je sed, stoj, zvedání a nošení břemen apod., a také problematice ergonomie a jejího významu pro prevenci a terapii bolestí zad. Jedna kapitola je zaměřená na vhodné a nevhodné sportovní aktivity při bolestech zad a zásady jejich provádění. Hlavní část knihy tvoří zásobník více než 150 cviků s přesným popisem jejich účinku a provedení. Cviky jsou rozděleny podle účinku na protahovací, posilovací, uvolňovací a balanční, a rovněž podle úseků páteře a svalových skupin, na které jsou zaměřeny. Jsou popsána i dechová a relaxační cvičení. Výhodou publikace je názornost doporučovaných postupů a tedy možnost pochopení a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cvičení na bolavá záda (978-80-271-0411-6)

Angličtina – 5 minut denně (978-80-253-5293-9)

Angličtina – 5 minut denně (978-80-253-5293-9)
Detail

Elektronická kniha - autor Iva Dostálová, 320 stran, česky Procvičujte si angličtinu 5 minut denně. Každý den vytrhněte jeden list a ve volné chvíli vyluštěte křížovku, vyplňte cvičení nebo si přečtěte vtip či příběh. Poté list otočte a zkontrolujte si své odpovědi nebo si ověřte, zda jste správně porozuměli. Mírně pokročilí a falešní začátečníci si upevní dosavadní znalosti a rozšíří si slovní zásobu o praktická slovíčka. Vaše angličtina se bude den po dni zlepšovat. (alza.cz)

Podobné produkty ako Angličtina – 5 minut denně (978-80-253-5293-9)

Mapamátky: 70 staveb, které byste v Praze neměli minout (978-80-7683-175-9)

Mapamátky: 70 staveb, které byste v Praze neměli minout (978-80-7683-175-9)
Detail

Kniha - 176 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Myslíte si, že vás v našem hlavním městě nemůže už nic překvapit a znáte ho jako své procházkami hóóódně dobře prošlapané boty? Tak to se mýlíte. Na každé stránce téhle knihy se o Praze dozvíte něco nového a garantujeme, že si ji znovu a ještě víc zamilujete. Vyrazte ven a přijměte pozvání do památek či kulturních institucí – ovšem pozor, mapamátkovou knihu s sebou, pak možná dostanete i příjemnou slevu na vstup. (alza.cz)

Podobné produkty ako Mapamátky: 70 staveb, které byste v Praze neměli minout (978-80-7683-175-9)
70 cvičení pro zklidnění těla a mysli: na pouhých 10 minut (978-80-271-0113-9), 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli (978-80-271-0113-9), Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli (978-80-247-3768-3), Získejte rovnováhu těla, mysli, duše a ducha (978-80-247-2268-9), Harmonie těla a mysli (978-80-7593-314-0), Malá kniha meditací: Ilustrovaný průvodce ke krátkým vedeným meditacím pro zklidnění mysli, těla (978-80-7370-499-5), Cesta ke zklidnění mysli (978-80-7593-424-6), 5minutové meditace na každý den: Uklidněte svůj mozek za pouhých pět minut denně! (978-80-271-3373-4), Mindful deník: Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli (978-80-7402-380-4), Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti (978-80-247-5573-1), Magická aromaterapie: Léčení těla, mysli a ducha (978-80-7336-922-4), Fialový plamen: Uzdravení těla, mysli a duše (978-80-7336-743-5), Cesta ke zklidnění mysli: Dosažení harmonie mezi tělem a duší (978-80-7593-424-6), Mandaly posvátné geometrie: 32 mandal k vybarvení a zklidnění mysli (978-80-7336-798-5), Dokonalá očista těla: Očista karmy, mysli i fyzického těla (978-80-8100-405-6), Uzdravení od bolesti zad: Propojení těla a mysli (978-80-8111-524-0), Duchovní zákony jógy: Léčení těla, mysli a ducha (978-80-7336-928-6), Angličtina pro fyzioterapeuty: Cvičení a testy (978-80-271-0578-6), Běžící Buddha: Běháním a meditací k posílení těla a mysli (978-80-87950-07-4), Anatomie a fyziologie lidského těla (978-80-271-0531-1), Jóga pro začátečníky: 35 základních pozic pro uklidnění mysli a posílení těla (978-80-7390-559-0), Cvičení na bolavá záda (978-80-271-0411-6), Tajemství těla a mysli: Jak zacházet s tělem, myslí a emocemi (978-80-7530-366-0), Anatomie a fyziologie lidského těla: Pro humanitní obory (978-80-271-0531-1), Tichá řeč těla (978-80-271-3199-0), Úspěšná řeč těla (978-80-271-2894-5), Tajemství řeči těla (978-80-271-2477-0), Poznej sebe, poznáš druhé: Řeč těla a mysli v souvislostech (978-80-905640-1-5), Systém Jóga v denním životě: Harmonie těla, mysli a duše (978-80-204-5968-8), 10 minut a 38 vteřin (978-80-207-1976-8)