Volvik alien pack mix set golfových míčků, mix, velikost uni

Produkt Volvik alien pack mix set golfových míčků, mix, velikost uni sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Volvik alien pack mix set golfových míčků, mix, velikost uni upraviť a produkt hľadať znova.

VOLVIK ALIEN PACK MIX Set golfových míčků, mix, velikost UNI

Detail

Set golfových míčků Volvik ALIEN s velkým jádrem. Vyrobeno s jedinečnou matnou povrchovou úpravou s designem Alien. Dárkové balení obsahuje 5 krásně barevných matných míčků. Toto golfové balení třívrstvých míčků je velmi vhodným dárkem pro vášnivé golfisty. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako VOLVIK ALIEN PACK MIX Set golfových míčků, mix, velikost UNI , Golf display pro vystavení golfových míčků, stříbrná (8594213920016)

Oxdog ROTOR BOX Sada florbalových míčků, mix, velikost UNI

Detail

Florbalové míčky Oxdog ROTOR BOX s certifikací IFF. Unikátní povrch míčku v podobě důlků ve tvaru D zlepšuje vlastnosti při pomalých rychlostech. Zpevňující žebra zpřesňují dlouhé nahrávky a pomáhají k prudší, přesné střele. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Oxdog ROTOR BOX Sada florbalových míčků, mix, velikost UNI , Calvin klein mix sala uni cerna bila

OCÚN KESTREL 6 PACK Set karabin, mix, velikost UNI

Detail

Ocún KESTREL je velmi lehká malá karabina vhodná pro zajišťování cest. Díky optimalizovanému profilu ani při svojí muší váze neztrácí na pevnosti. Drátový zámek je odolný vůči zamrzání a také zamezuje samovolnému pootevření. Hodí se také do ultralehkých expreskových setů. Balení obsahuje 6 karabin různých barev. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako OCÚN KESTREL 6 PACK Set karabin, mix, velikost UNI , D-grip mix pack all series (hn181757)

VOLVIK MARVEL HULK Sada golfových míčků, zelená, velikost UNI

Detail

Sada golfových míčků Volvik s designem MARVEL HULK nabízí stabilní let a dlouhou vzdálenost. Míčky jsou vhodné pro hráče, kteří hledají jemný pocit při hře a přesnost. Toto golfové balení míčků je velmi vhodným dárkem pro vášnivé golfisty či golfistky. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako VOLVIK MARVEL HULK Sada golfových míčků, zelená, velikost UNI , Numark party mix dj controller set

VOLVIK MARVEL CAPTAIN AMERICA Sada golfových míčků, bílá, velikost UNI

Detail

Sada golfových míčků Volvik s designem MARVEL CAPTAIN AMERICA nabízí stabilní let a dlouhou vzdálenost. Míčky jsou vhodné pro hráče, kteří hledají jemný pocit při hře a přesnost. Toto golfové balení míčků je velmi vhodným dárkem pro vášnivé golfisty či golfistky. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako VOLVIK MARVEL CAPTAIN AMERICA Sada golfových míčků, bílá, velikost UNI , Golf display pro vystavení golfových míčků, s potiskem jamka (8594213920026)

VOLVIK MARVEL SPIDER MAN Sada golfových míčků, modrá, velikost UNI

Detail

Sada golfových míčků Volvik s designem MARVEL SPIDER MAN nabízí stabilní let a dlouhou vzdálenost. Míčky jsou vhodné pro hráče, kteří hledají jemný pocit při hře a přesnost. Toto golfové balení míčků je velmi vhodným dárkem pro vášnivé golfisty či golfistky. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako VOLVIK MARVEL SPIDER MAN Sada golfových míčků, modrá, velikost UNI , Duvo+ obojek uni stretch 20-30cm × 1cm mix (5414365310714)

VOLVIK MARVEL IRON MAN Sada golfových míčků, červená, velikost UNI

Detail

Sada golfových míčků Volvik s designem MARVEL IRON MAN nabízí stabilní let a dlouhou vzdálenost. Míčky jsou vhodné pro hráče, kteří hledají jemný pocit při hře a přesnost. Toto golfové balení míčků je velmi vhodným dárkem pro vášnivé golfisty či golfistky. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako VOLVIK MARVEL IRON MAN Sada golfových míčků, červená, velikost UNI , York wc set style mix barev (5903355075943)

VOLVIK VV POWER SOFT 12 ks Sada golfových míčků, oranžová, velikost UNI

Detail

Sada golfových míčků Volvik VV POWER SOFT 12 ks. Nadrozměrné výkonové jádro poskytuje výbušnou rychlost míče. Vynikající výkon řidiče se sníženými otáčkami a středně vysokým úhlem rozběhu. Super měkký ionomerový kryt pro Greenside Control. Vynikající viditelnost lesklé barvy míčků. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako VOLVIK VV POWER SOFT 12 ks Sada golfových míčků, oranžová, velikost UNI , Tatratea mini set mix 14×0,04l (8588007105611)

Kensis TRAINING SET Tréninkový set, mix, velikost UNI

Detail

Tréninkový set Kensis TRAINING SET vám pomůže zlepšit hbitost, rychlost, reakci a sílu při tréninku na jakýkoliv sport. Tréninkový set obsahuje nezbytné vybavení pro účinný agility trénink. Set se skládá z celkem šesti překážek o výšce 23 cm, 24 vytyčovacích met s výškou 5 cm, 6ti kuželů a jednoho agility žebříku s celkovou délkou 5,5 m. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis TRAINING SET Tréninkový set, mix, velikost UNI , Moringa mix

Dunlop RACKETBALL SET Racketball set, mix, velikost UNI

Detail

Kompletní set Dunlop RACKETBALL SET pro Crossminton (Speed badminton), vhodný pro široké spektrum hráčů. Vynikající kvalita pro rekreační hru. Sada obsahuje dvě rakety, dva pomalé míčky pro začátečníky a 3 rychlé pro pokročilé. Vše pěkně uložené ve vaku. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Dunlop RACKETBALL SET Racketball set, mix, velikost UNI , Numark party mix mkii (party mix mkii)

Spokey ASTEYA JÓGA SET Set na jógu, mix, velikost UNI

Detail

Set na cvičení jógy Spokey ASTEYA JÓGA SET je vhodný opravdu pro každého. Pravidelné cvičení má pozitivní vliv na naše tělo, umožňuje nám najít si chvíli pro sebe, snížit stres, relaxovat, odvrátit pozornost od každodenních povinností a najít rovnováhu. Set obsahuje Podložku na cvičení, dva jóga bloky, gymnastický míč včetně pumpičky a jóga pás. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Spokey ASTEYA JÓGA SET Set na jógu, mix, velikost UNI , Gelové pero set 30ks gx1038-30 mix (8595138585564)

Kensis CROQUET SET Kroketová sada, mix, velikost UNI

Detail

Kroketová sada Kensis CROQUET SET je společenská zahradní, parková hra pro 4 hráče. Náš Kroketový set obsahuje kompletní výbavu pro kroket. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis CROQUET SET Kroketová sada, mix, velikost UNI , Gelové pero set 60ks 1102-1012m mix (8595138547920)

Donic PERSSON 600 SET Set na stolní tenis, mix, velikost UNI

Detail

Set na stolní tenis Donic PERSSON 600 SET je určen pro středně pokročilé hráče. Pěnový potah pálky umožňuje kombinovat útočný i obranný styl hry. Ergonomické korkové držadlo ideálně padne do ruky a díky tomu máte míček pod kontrolou. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Donic PERSSON 600 SET Set na stolní tenis, mix, velikost UNI , Ecocare kovová brčka set mix 7 ks (0750122021970)

GSI RAKAU KNIFE SET Sada nožů, mix, velikost UNI

Detail

Kompaktní cestovní sada kvalitních nožů z nerezové oceli GSI RAKAU KNIFE SET obsahuje tři nože: kuchařský nůž, menší kuchyňský nůž a zubatý nůž na pečivo. Všechny nože mají rukojeť vyrobenou ze dřeva. V setu jsou potřebné doplňky na péči o nože a bambusové prkýnko s obvodovým kanálkem pro zachycení šťáv z masa nebo zeleniny. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako GSI RAKAU KNIFE SET Sada nožů, mix, velikost UNI , Felix party mix picnic mix 60 g (7613034590695)

Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, mix, velikost UNI

Detail

Vložte do své hry špetku magie a sílu prastarých kmenů z Jižní Ameriky. Náhradní letky Windson WITCH si neúprosně pohrají s myslí vašich protivníků a pomohou vás dostat na vrchol žebříčku. Jedovatě zářivá kombinace barev a laserová úprava posouvá letky jednoznačně do první ligy, která je určená pro pořádné chlapy/ženské. V balení najdete 3 kusy letek. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, mix, velikost UNI , Felix party mix ocean mix 60 g (7613034119841)

Runto RT-QUATTRO-III Set čelenek, mix, velikost UNI

Detail

Mějte své vlasy neustále pod kontrolou! Vadí vám neustálé padání vlasů do obličeje během tréninku? Pořiďte si sportovní čelenky Runto HEADBAND QUATTRO-III a vaše trápení skončí. Sada obsahuje hned 4 kusy barevných čelenek, které sladíte se svým outfitem. Díky tomu, že jsou všechny čelenky elastické, velmi jednoduše přilnou k vaší hlavě a zabrání tolik nepříjemnému padání pramínků vlasů do očí. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Runto RT-QUATTRO-III Set čelenek, mix, velikost UNI , Felix party mix original mix 200 g (7613287595348)

Detail

Patříte mezi milovníky domácích mazlíků? Pak jsou tyhle letky přímo pro vás! Již ode dneška můžete bavit sebe a své přátele vysmátým buldočím motivem, který nezanechá jedno oko suché. Náhradní letky Windson FUNNYDOG jsou vyrobeny z kvalitního plastu s dlouhou životností. V balení najdete 3 kusy letek s motivem funny pejska. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, mix, velikost UNI , Duvo+ nylonový obojek uni 2 mix barev 20-30cm × 1cm (5414365310806)

Vans ALUMNI PACK 5 PRINTED-B Městský batoh, mix, velikost UNI

Detail

Městský batoh Vans ALUMNI PACK 5 PRINTED-B se stane tvým společníkem na každodenní nošení a na volnočasové aktivity. Batoh má hlavní velkou kapsu na zip a přední menší, do kterých se ti vejde vše potřebné. Díky poutku v horní části se ti bude snáze přenášet a ramenní popruhy si můžeš nastavit podle své potřeby. Přední část zdobí výrazné logo značky. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Vans ALUMNI PACK 5 PRINTED-B Městský batoh, mix, velikost UNI , Mix elektro 87225

Tregare BDM 4 SET Badmintonový set pro 4 hráče, mix, velikost UNI

Detail

Badmintonový set se setí pro 4 hráče Tregare BDM 4 SET určený především pro rekreační hráče. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Tregare BDM 4 SET Badmintonový set pro 4 hráče, mix, velikost UNI , Numark party mix

Puma MARKER SET 20 PCS Vytyčovací mety, mix, velikost UNI

Detail

Vytyčovací mety Puma MARKER SET 20 PCS slouží k vytyčení prostoru a nácviku koordinace a rychlosti. Využití najdou v široké škále sportovních odvětví. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Puma MARKER SET 20 PCS Vytyčovací mety, mix, velikost UNI , Euromop sada mix

GOLDBEE BEBOOTY 3PACK MANDALA Set posilovacích gum, mix, velikost UNI

Detail

Výhodný set 3 posilovacích gum GoldBee BEBOOTY 3PACK MANDALA se vzorem Mandaly obsahuje varianty S, M a L, tedy všechny stupně odporů. Posilovací odporová guma je šikovná fitness pomůcka pro efektivní procvičení stehenních a pažních svalů. I když to na první pohled nevypadá, dají vám cviky pořádně zabrat. Stačí provléct ruce nebo nohy a využít jejího odporu ke ztížení klasických sestav, jako například dřepů nebo úkroků. Díky gumovým protiskluzovým pruhům na vnitřní straně materiálu zůstane během cvičení vždy na svém místě. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako GOLDBEE BEBOOTY 3PACK MANDALA Set posilovacích gum, mix, velikost UNI , Cololight mix (cl168a)

Donic MINI PLAY SET Mini hrací set na stolní tenis, mix, velikost UNI

Detail

Tento set Donic MINI PLAY SET je vhodný pro rodinné vyžití a zábavu. Pomocí přísavek připevníte síťku na stůl a hra může začít. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Donic MINI PLAY SET Mini hrací set na stolní tenis, mix, velikost UNI , Ecocare kovová brčka set mix 8 mm 7 ks (0750122021994)

Spalding CAMO MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI

Detail

Basketbalový minikoš Spalding CAMO MICRO MINI BACKBOARD SET je ideální pro vnitřní použití, například v kanceláři. Lepící páska na zadní straně zajistí snadné a rychlé uchycení. Set obsahuje softový míč. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Spalding CAMO MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI , Coccolino creations xxl set mix 6× 1,45 l (348 praní)

Kensis KIDS SET FOR 4 Kroket pro děti, mix, velikost UNI

Detail

Kroket Kensis KIDS SET FOR 4 je sada pro 4 hráče s kompletním příslušenstvím včetně návodu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis KIDS SET FOR 4 Kroket pro děti, mix, velikost UNI , Dermacol aroma ritual sprchový gel mix i. 2022 set (8595003126298)

Donic TOP TEAMS 400 Set na stolní tenis, mix, velikost UNI

Detail

Set na stolní tenis Donic TOP TEAMS 400 je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé. Potah pálky zajišťuje velmi dobrou kontrolu úderů. V sadě najdete dvě pálky, 3 míčky Elite 1* a přenosný obal na zip. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Donic TOP TEAMS 400 Set na stolní tenis, mix, velikost UNI , Electronic-star dj kompletní set "durch-starter", zesilovač, repro, mix

Donic TOP TEAMS 500 ALLROUND Set na stolní tenis, mix, velikost UNI

Detail

Set na stolní tenis Donic TOP TEAMS 500 ALLROUND je vhodný pro všechny typy hráčů, od rekreačních po středně pokročilé. V sadě najdete pálku, 4 míčky Prestige 2* a obal. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Donic TOP TEAMS 500 ALLROUND Set na stolní tenis, mix, velikost UNI , Dermacol aroma ritual sprchový gel mix ii. 2022 set (8595003126274)

Spalding MARBLE SERIES MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI

Detail

Basketbalový minikoš Spalding MARBLE SERIES MICRO MINI BACKBOARD SET je ideální pro vnitřní použití, například v kanceláři. Lepící páska na zadní straně zajistí snadné a rychlé uchycení. Set obsahuje softový míč. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Spalding MARBLE SERIES MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI , Peněženka kluci mix (4008110258126)

Spokey HOME JUNGLE SET 3 KS Sada 3 posilovacích bavlněných gum, mix, velikost UNI

Detail

Bavlněné gumy Spokey HOME JUNGLE umožňují provádět protahovací cvičení a pohyby do stran. Skvěle se také osvědčí při rozšiřování škály cviků, během jógy, pilates, fitness nebo crossfit tréninku. Ideální volba pro trénink. Gumy HOME JUNGLE mají různé úrovně odporu, což z nich dělá vynikající volbu jak pro začátečníky, tak i pro profesionální sportovce. Guma s nižší odporovou sílou vám pomůže k získání správné techniky cvičení a připraví svaly na vyšší zátěž. Guma s vyšší odporovou silou je určena lidem, kteří rádi cvičí na 200 %. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Spokey HOME JUNGLE SET 3 KS Sada 3 posilovacích bavlněných gum, mix, velikost UNI , Mix italských bylin (ppmipx9)

Roxy SUGAR BABY LOGO MIX Dámský batoh, mix, velikost UNI

Detail

Dámský Roxy batoh SUGAR BABY LOGO MIX, jedna hlavní přihrádku na zip, přední menší kapsa na zip a nastavitelné polstrované ramenní popruhy. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Roxy SUGAR BABY LOGO MIX Dámský batoh, mix, velikost UNI , Xiaomi mi mix 2

TRIXIE FLASHING BALL MIX 6CM Blikající míček, mix, velikost UNI

Detail

Blikající míček Trixie FLASHING BALL 6CM je ideální do ručního vrhače míčků. Skvěle se hodí na házení a nácvik aportu. Světlo se aktivuje úderem o zem. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako TRIXIE FLASHING BALL MIX 6CM Blikající míček, mix, velikost UNI , Cajnik 2 5l mix

Reaper GYMSTAR Gymsack, mix, velikost UNI

Detail

Moderní sportovní vak Reaper GYMSTAR se stahováním na tkaničky nalezne u vás všestranné využití. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Reaper GYMSTAR Gymsack, mix, velikost UNI

Reaper KLAYTON Longboard, mix, velikost UNI

Detail

Městský cruiser Reaper KLAYTON v kvalitním zpracování se zvednutou patkou slibuje spoustu zábavy nejen při cestování po městě. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Reaper KLAYTON Longboard, mix, velikost UNI

Reaper WOODKEEPER Longboard, mix, velikost UNI

Detail

Longboard Reaper WOODKEEPER. Kicktail longboard v exkluzivním holčičím designu REAPER, který je díky svému tvaru hodně obratný, potěší všechny aspirující longboardové jezdkyně. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Reaper WOODKEEPER Longboard, mix, velikost UNI

Reaper YUKI Longboard, mix, velikost UNI

Detail

Městský cruiser Reaper YUKI v kompaktních rozměrech a originálním designu Reaper. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Reaper YUKI Longboard, mix, velikost UNI

Loap VINAY Jogamatka, mix, velikost UNI

Detail

Semišová jogamatka s hebkým povrchem Loap VINAY je vhodná na cvičení jógy. Povrch podložky je vyroben z jemného semiše. Díky speciálnímu vzoru na spodní vrstvě z TPE materiálu je podložka pevně přilnavá k podlaze, nemusíte se proto obávat toho, že při cvičení uklouznete. Součástí je praktický nastavitelný popruh pro pohodlné přenášení. Díky svojí tloušťce podložka výborně drží tvar nejen na rovné podlaze, ale i třeba na trávě nebo písku. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Loap VINAY Jogamatka, mix, velikost UNI

Reaper INVASION Skateboard, mix, velikost UNI

Detail

Skateboard Reaper INVASION je díky svému tvaru tím pravým náčiním pro brázdění skateparků. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Reaper INVASION Skateboard, mix, velikost UNI

Reaper WRITE Skateboard, mix, velikost UNI

Detail

Juniorský skateboard Reaper WRITE je ideální pro začínající jezdce a jezdkyně. Deska jistě zaujme svým nápadným designem, s kterým budete nepřehlédnutelní. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Reaper WRITE Skateboard, mix, velikost UNI

Reaper MAUER Skateboard, mix, velikost UNI

Detail

Skateboard Reaper MAUER je ideální volbou pro začínající jezdce, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti a učit se nové triky ve skateparku. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Reaper MAUER Skateboard, mix, velikost UNI

Reaper HERO Skateboard, mix, velikost UNI

Detail

Miniaturní skateboard pro nejmenší jezdce Reaper HERO. Má stylový dětský design a je ideální pro malé začátečníky. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Reaper HERO Skateboard, mix, velikost UNI

Kensis PETANQUE Petanque, mix, velikost UNI

Detail

Skvělá společenská venkovní hra, určená na klidné víkendové odpoledne. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis PETANQUE Petanque, mix, velikost UNI

Reaper BOOMER Cruiser, mix, velikost UNI

Detail

Městský cruiser Reaper BOOMER v kvalitním zpracování se zvednutou patkou slibuje spoustu zábavy nejen při cestování po městě. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Reaper BOOMER Cruiser, mix, velikost UNI

Kensis BOUNCI43 Hopík, mix, velikost UNI

Detail

Hopík Kensis BOUNCI43 o velikosti 43 mm. Skvělá zábava nejen pro děti. Hopík nebo také skákací míček či hopskulka to vše označuje malou kuličku vyráběnou ze speciálního materiálu, která při dopadu na tvrdou zem dokáže znovu využít 92 % své pohybové energie. Je to gumová kulička skvěle trénující postřeh, rychlost, mrštnost, pohotovost a soustředění. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis BOUNCI43 Hopík, mix, velikost UNI

HIPHOP FRISBEE 23CM MIX Létající disk pro psy, mix, velikost UNI

Detail

Létající talíř HipHop FRISBEE s příchutí vanilky si vaši mazlíčci okamžitě zamilují. Talíř má skvělé letové vlastnosti a podporuje vytrvalost, reakce a rychlost psa. Je vyroben z plovoucího materiálu, takže ho můžete využít i na aportování do vody. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako HIPHOP FRISBEE 23CM MIX Létající disk pro psy, mix, velikost UNI

Reaper POPSTAR Dámská peněženka, mix, velikost UNI

Detail

Dámská peněženka Reaper POPSTAR je prakticky rozdělená na dvě části, které se zapínají na zip. V jedné části je prostor na mince a v druhé na karty a bankovky. Nezabere vám mnoho místa v kabelce a přesto se do ní vejde vše co potřebujete. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Reaper POPSTAR Dámská peněženka, mix, velikost UNI

Bula AIR TUBE Nákrčník, mix, velikost UNI

Detail

Praktický nákrčník Bula AIR TUBE lze využít jako pokrývku hlavy nebo šátek na krk. Dobře odvádí pot a zároveň rychle schne. Má příjemné lemy a poskytuje tak vysoký komfort. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Bula AIR TUBE Nákrčník, mix, velikost UNI

O'Neill SURPLUS HIPBAG Ledvinka, mix, velikost UNI

Detail

Ledvinka O'Neill SURPLUS HIPBAG se hodí pro uschování drobností, které s sebou chceš vzít do města nebo na procházku. Ledvinka má jednu hlavní kapsu na zip a jednu přední menší kapsičku na zip. Stylový design se ti bude hodit ke všem tvým outfitům. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako O'Neill SURPLUS HIPBAG Ledvinka, mix, velikost UNI

Finmark F2122 Sluneční brýle, mix, velikost UNI

Detail

Volnočasové fashion brýle Finmark F2122 z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Finmark F2122 Sluneční brýle, mix, velikost UNI

adidas SP GYMSACK Gymsack, mix, velikost UNI

Detail

Trénink na poslední chvíli? S touto taškou do posilovny adidas SP GYMSACK zvládnete každý přesun rychle a snadno. Do hlavní přihrádky se vejde náhradní oblečení, švihadlo nebo pásek na jógu. Do boční kapsy na zip si můžete bezpečně uložit drobné nezbytnosti. Stahovací šňůrky lze použít jako ramenní popruhy. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako adidas SP GYMSACK Gymsack, mix, velikost UNI

Windson CLASSIC Sisalový terč, mix, velikost UNI

Detail

Sisalový terč Windson CLASSIC je vhodný pro každého hráče, který se našel v hraní s ostrými hroty. Terč má klasický soutěžní rozměr, proto jej ocení i zkušení fanoušci, kteří se věnují profesionálnímu hraní. Své místo ale určitě najde i u začátečníků a mírně pokročilých. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson CLASSIC Sisalový terč, mix, velikost UNI

Spyder CRUISE Dámský nákrčník, mix, velikost UNI

Detail

Dámský nákrčník Spyder CRUISE nabízí teplo a odvod vlhkosti. V chladných dnech ho můžete nosit kolem krku a když se počasí zhorší, můžete si jej přitáhnout až k brýlím. Je vyroben ze směsi polyesteru pro maximální pohodlí a odvod vlhkosti. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Spyder CRUISE Dámský nákrčník, mix, velikost UNI
Golf Display pro vystavení golfových míčků, stříbrná (8594213920016), calvin klein mix sala uni cerna bila, D-GRIP Mix Pack All Series (HN181757), numark party mix dj controller set, Golf Display pro vystavení golfových míčků, s potiskem jamka (8594213920026), DUVO+ Obojek Uni Stretch 20-30cm × 1cm MIX (5414365310714), YORK WC Set Style mix barev (5903355075943), Tatratea Mini Set Mix 14×0,04l (8588007105611), moringa mix, Numark Party Mix MKII (Party Mix MKII), Gelové pero set 30ks GX1038-30 mix (8595138585564), Gelové pero set 60ks 1102-1012M mix (8595138547920), ECOCARE Kovová Brčka Set Mix 7 ks (0750122021970), Felix party mix Picnic mix 60 g (7613034590695), Felix party mix Ocean mix 60 g (7613034119841), FELIX PARTY MIX Original Mix 200 g (7613287595348), DUVO+ Nylonový Obojek Uni 2 mix barev 20-30cm × 1cm (5414365310806), mix elektro 87225, numark party mix, euromop sada mix, Cololight MIX (CL168A), ECOCARE Kovová Brčka Set Mix 8 mm 7 ks (0750122021994), COCCOLINO Creations xxl set mix 6× 1,45 l (348 praní), DERMACOL Aroma Ritual Sprchový gel Mix I. 2022 Set (8595003126298), Electronic-Star DJ kompletní set "Durch-Starter", zesilovač, repro, mix, DERMACOL Aroma Ritual Sprchový gel Mix II. 2022 Set (8595003126274), Peněženka kluci mix (4008110258126), Mix Italských bylin (PPMIPX9), xiaomi mi mix 2, cajnik 2 5l mix