Kensis training set tréninkový set, mix, velikost uni

Produkt Kensis training set tréninkový set, mix, velikost uni sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Kensis training set tréninkový set, mix, velikost uni upraviť a produkt hľadať znova.

Kensis TRAINING SET Tréninkový set, mix, velikost UNI

Detail

Tréninkový set Kensis TRAINING SET vám pomůže zlepšit hbitost, rychlost, reakci a sílu při tréninku na jakýkoliv sport. Tréninkový set obsahuje nezbytné vybavení pro účinný agility trénink. Set se skládá z celkem šesti překážek o výšce 23 cm, 24 vytyčovacích met s výškou 5 cm, 6ti kuželů a jednoho agility žebříku s celkovou délkou 5,5 m. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis TRAINING SET Tréninkový set, mix, velikost UNI , Push element koordinační tréninkový set (8594203500563)

Kensis CROQUET SET Kroketová sada, mix, velikost UNI

Detail

Kroketová sada Kensis CROQUET SET je společenská zahradní, parková hra pro 4 hráče. Náš Kroketový set obsahuje kompletní výbavu pro kroket. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis CROQUET SET Kroketová sada, mix, velikost UNI , Training belt odporový tréninkový pás (37636)

Kensis KIDS SET FOR 4 Kroket pro děti, mix, velikost UNI

Detail

Kroket Kensis KIDS SET FOR 4 je sada pro 4 hráče s kompletním příslušenstvím včetně návodu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis KIDS SET FOR 4 Kroket pro děti, mix, velikost UNI , Training set jr badmintonová sada růžová (39204)

Dunlop RACKETBALL SET Racketball set, mix, velikost UNI

Detail

Kompletní set Dunlop RACKETBALL SET pro Crossminton (Speed badminton), vhodný pro široké spektrum hráčů. Vynikající kvalita pro rekreační hru. Sada obsahuje dvě rakety, dva pomalé míčky pro začátečníky a 3 rychlé pro pokročilé. Vše pěkně uložené ve vaku. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Dunlop RACKETBALL SET Racketball set, mix, velikost UNI , Numark party mix dj controller set

Spokey ASTEYA JÓGA SET Set na jógu, mix, velikost UNI

Detail

Set na cvičení jógy Spokey ASTEYA JÓGA SET je vhodný opravdu pro každého. Pravidelné cvičení má pozitivní vliv na naše tělo, umožňuje nám najít si chvíli pro sebe, snížit stres, relaxovat, odvrátit pozornost od každodenních povinností a najít rovnováhu. Set obsahuje Podložku na cvičení, dva jóga bloky, gymnastický míč včetně pumpičky a jóga pás. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Spokey ASTEYA JÓGA SET Set na jógu, mix, velikost UNI , York wc set style mix barev (5903355075943)

Kensis 68601 Basketbalový set, bílá, velikost UNI

Detail

Basketbalový set s nastavitelnou výškou Kensis od 227 cm do 305 cm je vhodný pro venkovní použití. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis 68601 Basketbalový set, bílá, velikost UNI , Tatratea mini set mix 14×0,04l (8588007105611)

Donic PERSSON 600 SET Set na stolní tenis, mix, velikost UNI

Detail

Set na stolní tenis Donic PERSSON 600 SET je určen pro středně pokročilé hráče. Pěnový potah pálky umožňuje kombinovat útočný i obranný styl hry. Ergonomické korkové držadlo ideálně padne do ruky a díky tomu máte míček pod kontrolou. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Donic PERSSON 600 SET Set na stolní tenis, mix, velikost UNI , Gelové pero set 30ks gx1038-30 mix (8595138585564)

Tregare BDM 4 SET Badmintonový set pro 4 hráče, mix, velikost UNI

Detail

Badmintonový set se setí pro 4 hráče Tregare BDM 4 SET určený především pro rekreační hráče. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Tregare BDM 4 SET Badmintonový set pro 4 hráče, mix, velikost UNI , Gelové pero set 60ks 1102-1012m mix (8595138547920)

Kensis PETANQUE Petanque, mix, velikost UNI

Detail

Skvělá společenská venkovní hra, určená na klidné víkendové odpoledne. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis PETANQUE Petanque, mix, velikost UNI , Ecocare kovová brčka set mix 7 ks (0750122021970)

Kensis BOUNCI43 Hopík, mix, velikost UNI

Detail

Hopík Kensis BOUNCI43 o velikosti 43 mm. Skvělá zábava nejen pro děti. Hopík nebo také skákací míček či hopskulka to vše označuje malou kuličku vyráběnou ze speciálního materiálu, která při dopadu na tvrdou zem dokáže znovu využít 92 % své pohybové energie. Je to gumová kulička skvěle trénující postřeh, rychlost, mrštnost, pohotovost a soustředění. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis BOUNCI43 Hopík, mix, velikost UNI , Arte legno - salátový set velikost: 35x7 cm (alnov56)

Kensis 68630 Juniorský basketbalový set, červená, velikost UNI

Detail

Juniorský basketbalový set Kensis s nastavitelnou výškou od 200cm do 260cm. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis 68630 Juniorský basketbalový set, červená, velikost UNI , Ecocare kovová brčka set mix 8 mm 7 ks (0750122021994)

Donic MINI PLAY SET Mini hrací set na stolní tenis, mix, velikost UNI

Detail

Tento set Donic MINI PLAY SET je vhodný pro rodinné vyžití a zábavu. Pomocí přísavek připevníte síťku na stůl a hra může začít. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Donic MINI PLAY SET Mini hrací set na stolní tenis, mix, velikost UNI , Coccolino creations xxl set mix 6× 1,45 l (348 praní)

Fitforce TRAINING SET MEDIUM Sada posilovacích expanderů, zelená, velikost UNI

Detail

Sada posilovacích expanderů Fitforce TRAINING SET MEDIUM umožňují posilovat svaly celého těla. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Fitforce TRAINING SET MEDIUM Sada posilovacích expanderů, zelená, velikost UNI , Dermacol aroma ritual sprchový gel mix i. 2022 set (8595003126298)

Kensis CATCH BALL Hra, mix, velikost UNI

Detail

Kensis CATCH BALL je velmi oblíbeným doplňkem k letním radovánkám. Pomáha zlepšovat postřeh, přesnost a koordinaci. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis CATCH BALL Hra, mix, velikost UNI , Electronic-star dj kompletní set "durch-starter", zesilovač, repro, mix

Kensis CARD SET Karty pro rozhodčí, černá, velikost UNI

Detail

Sada červené a žluté karty pro rozhodčí Kensis CARD SET v praktickém pouzdru, kde nechybí tužka pro nezbytné poznámky. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis CARD SET Karty pro rozhodčí, černá, velikost UNI , Dermacol aroma ritual sprchový gel mix ii. 2022 set (8595003126274)

GSI RAKAU KNIFE SET Sada nožů, mix, velikost UNI

Detail

Kompaktní cestovní sada kvalitních nožů z nerezové oceli GSI RAKAU KNIFE SET obsahuje tři nože: kuchařský nůž, menší kuchyňský nůž a zubatý nůž na pečivo. Všechny nože mají rukojeť vyrobenou ze dřeva. V setu jsou potřebné doplňky na péči o nože a bambusové prkýnko s obvodovým kanálkem pro zachycení šťáv z masa nebo zeleniny. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako GSI RAKAU KNIFE SET Sada nožů, mix, velikost UNI , Calvin klein mix sala uni cerna bila

Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, mix, velikost UNI

Detail

Vložte do své hry špetku magie a sílu prastarých kmenů z Jižní Ameriky. Náhradní letky Windson WITCH si neúprosně pohrají s myslí vašich protivníků a pomohou vás dostat na vrchol žebříčku. Jedovatě zářivá kombinace barev a laserová úprava posouvá letky jednoznačně do první ligy, která je určená pro pořádné chlapy/ženské. V balení najdete 3 kusy letek. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, mix, velikost UNI , Stagg sxm set (sxm set)

OCÚN KESTREL 6 PACK Set karabin, mix, velikost UNI

Detail

Ocún KESTREL je velmi lehká malá karabina vhodná pro zajišťování cest. Díky optimalizovanému profilu ani při svojí muší váze neztrácí na pevnosti. Drátový zámek je odolný vůči zamrzání a také zamezuje samovolnému pootevření. Hodí se také do ultralehkých expreskových setů. Balení obsahuje 6 karabin různých barev. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako OCÚN KESTREL 6 PACK Set karabin, mix, velikost UNI , Stagg sh-set (sh-set)

Runto RT-QUATTRO-III Set čelenek, mix, velikost UNI

Detail

Mějte své vlasy neustále pod kontrolou! Vadí vám neustálé padání vlasů do obličeje během tréninku? Pořiďte si sportovní čelenky Runto HEADBAND QUATTRO-III a vaše trápení skončí. Sada obsahuje hned 4 kusy barevných čelenek, které sladíte se svým outfitem. Díky tomu, že jsou všechny čelenky elastické, velmi jednoduše přilnou k vaší hlavě a zabrání tolik nepříjemnému padání pramínků vlasů do očí. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Runto RT-QUATTRO-III Set čelenek, mix, velikost UNI , Stagg cxa set (cxa set)

Detail

Patříte mezi milovníky domácích mazlíků? Pak jsou tyhle letky přímo pro vás! Již ode dneška můžete bavit sebe a své přátele vysmátým buldočím motivem, který nezanechá jedno oko suché. Náhradní letky Windson FUNNYDOG jsou vyrobeny z kvalitního plastu s dlouhou životností. V balení najdete 3 kusy letek s motivem funny pejska. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, mix, velikost UNI , Roller set jóga set (41995)

VOLVIK ALIEN PACK MIX Set golfových míčků, mix, velikost UNI

Detail

Set golfových míčků Volvik ALIEN s velkým jádrem. Vyrobeno s jedinečnou matnou povrchovou úpravou s designem Alien. Dárkové balení obsahuje 5 krásně barevných matných míčků. Toto golfové balení třívrstvých míčků je velmi vhodným dárkem pro vášnivé golfisty. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako VOLVIK ALIEN PACK MIX Set golfových míčků, mix, velikost UNI , Electronic-star dj set polar bear, mix pult, zesilovač, reproduktory, 2200w

Puma MARKER SET 20 PCS Vytyčovací mety, mix, velikost UNI

Detail

Vytyčovací mety Puma MARKER SET 20 PCS slouží k vytyčení prostoru a nácviku koordinace a rychlosti. Využití najdou v široké škále sportovních odvětví. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Puma MARKER SET 20 PCS Vytyčovací mety, mix, velikost UNI , Ripple 20g set (wd-ripple-set)

GOLDBEE BEBOOTY 3PACK MANDALA Set posilovacích gum, mix, velikost UNI

Detail

Výhodný set 3 posilovacích gum GoldBee BEBOOTY 3PACK MANDALA se vzorem Mandaly obsahuje varianty S, M a L, tedy všechny stupně odporů. Posilovací odporová guma je šikovná fitness pomůcka pro efektivní procvičení stehenních a pažních svalů. I když to na první pohled nevypadá, dají vám cviky pořádně zabrat. Stačí provléct ruce nebo nohy a využít jejího odporu ke ztížení klasických sestav, jako například dřepů nebo úkroků. Díky gumovým protiskluzovým pruhům na vnitřní straně materiálu zůstane během cvičení vždy na svém místě. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako GOLDBEE BEBOOTY 3PACK MANDALA Set posilovacích gum, mix, velikost UNI , Vortex 21g set (wd-vortex-set)

Spalding CAMO MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI

Detail

Basketbalový minikoš Spalding CAMO MICRO MINI BACKBOARD SET je ideální pro vnitřní použití, například v kanceláři. Lepící páska na zadní straně zajistí snadné a rychlé uchycení. Set obsahuje softový míč. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Spalding CAMO MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI , Gerelt 18g set (wd-gerelt-set)

Donic TOP TEAMS 400 Set na stolní tenis, mix, velikost UNI

Detail

Set na stolní tenis Donic TOP TEAMS 400 je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé. Potah pálky zajišťuje velmi dobrou kontrolu úderů. V sadě najdete dvě pálky, 3 míčky Elite 1* a přenosný obal na zip. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Donic TOP TEAMS 400 Set na stolní tenis, mix, velikost UNI , Challenger 22g set (wd-challenger-set)

Donic TOP TEAMS 500 ALLROUND Set na stolní tenis, mix, velikost UNI

Detail

Set na stolní tenis Donic TOP TEAMS 500 ALLROUND je vhodný pro všechny typy hráčů, od rekreačních po středně pokročilé. V sadě najdete pálku, 4 míčky Prestige 2* a obal. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Donic TOP TEAMS 500 ALLROUND Set na stolní tenis, mix, velikost UNI , Dárkový set 1 arexons (set 1)

Spalding MARBLE SERIES MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI

Detail

Basketbalový minikoš Spalding MARBLE SERIES MICRO MINI BACKBOARD SET je ideální pro vnitřní použití, například v kanceláři. Lepící páska na zadní straně zajistí snadné a rychlé uchycení. Set obsahuje softový míč. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Spalding MARBLE SERIES MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI , Mortar 19g set (wd-mortar-set)

Spokey HOME JUNGLE SET 3 KS Sada 3 posilovacích bavlněných gum, mix, velikost UNI

Detail

Bavlněné gumy Spokey HOME JUNGLE umožňují provádět protahovací cvičení a pohyby do stran. Skvěle se také osvědčí při rozšiřování škály cviků, během jógy, pilates, fitness nebo crossfit tréninku. Ideální volba pro trénink. Gumy HOME JUNGLE mají různé úrovně odporu, což z nich dělá vynikající volbu jak pro začátečníky, tak i pro profesionální sportovce. Guma s nižší odporovou sílou vám pomůže k získání správné techniky cvičení a připraví svaly na vyšší zátěž. Guma s vyšší odporovou silou je určena lidem, kteří rádi cvičí na 200 %. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Spokey HOME JUNGLE SET 3 KS Sada 3 posilovacích bavlněných gum, mix, velikost UNI , Sheets 16g set (wd-sheets-set)

Suspect Animal SET ROBOPES Dětský set, mix, velikost 100

Detail

Dětský set funkčního prádla Suspect Animal SET ROBOPES obsahuje funkční triko s dlouhým rukávem a funkční spodky. Oboje mají výborné termoregulační vlastnosti díky bambusové viskóze, ze které jsou vyrobeny. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Suspect Animal SET ROBOPES Dětský set, mix, velikost 100 , Avis 16g set (wd-avis-set)

Suspect Animal SET ROBOPES Dětský set, mix, velikost 120

Detail

Podobné produkty ako Suspect Animal SET ROBOPES Dětský set, mix, velikost 120 , Tweezers set 39063 - set pinzet (4009803390635)

Detail

Tréninkové golfové míčky Pure 2 Improve FOAM PRACTICE. Vyrobené z měkkého pěnového materiálu a hmotností pouze 4 gramy. Umožňují bezpečné použití v omezených prostorách, ať už na zahradě nebo v interiéru. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako PURE 2 IMPROVE FOAM PRACTICE BALLS Tréninkové golfové míčky, mix, velikost UNI

Training Set nohejbalová síť

Detail

Pokud vlastníte nohejbalovou síť Training Set nemusíte chodit na kurt. Postavte si jednoduše kurt kdekoliv budete chtít! Nohejbalová konstrukce setu není ukotvená do země, a proto ji lze napnout pro hru téměř na jakémkoliv povrchu. Set se skládá z jedné sítě a skládací trubkové konstrukce s easy click systémem pro rychlé a snadné sestavení bez použití jakýchkoliv nástrojů. Samotná síť je vyrobena z 3 mm silného polyamidového vlákna s 4 cm čtvercovým vzorem a s dvojitě zapošitým horním lemem. Má dva robustní rukávy s PU zátěrem na koncích pro ukotvení pružnými sklolaminátovými tyčemi do základové konstrukce. Délka sítě závisí na zvoleném modelu. Získejte Training Set s délkou sítě 4 m nebo 6 m a s jednotnou výškou 1,1 m. Nohejbalová síť je určena především pro všechny rekreační hráče, ale využijí ji i zájmové kroužky, nejrůznější sportovní kluby i školy. Díky praktické přenosné tašce je snadné celý set přepravit kamkoliv nebo uschovat do další sezóny. Necestujte za svým sportem daleko, pohodlně si ho užijte s nohejbalovou sítí Training Set.Parametry:Země původu:ČínaCelní sazebník:95069990 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Training Set nohejbalová síť

Detail

Volejbalová síť Gala VOLLEYBALL NET TRAINING SP 09009 pro běžné účely. V horním bílém popruhu je protaženo ocelové lanko o délce 12,5 m, na jednom konci se smyčkou. Spodní okraj je obšitý. Síť je nahoře i dole opatřena úvazky o délce 2 m. Součástí jsou vytyčovací pásky šíře 5 cm. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako GALA VOLLEYBALL NET TRAINING SP 09009 Tréninková volejbalová síť, bílá, velikost UNI

Tréninkový set Karl Lagerfeld

Detail

Láhev na vodu, švihadlo a odporové gumy z kolekce Karl Lagerfeld. Model vyroben z plastu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Tréninkový set Karl Lagerfeld

AQUATIC DRAGON SET Potápěčský set, černá, velikost UNI

Detail

Potápěčský set AQUATIC DRAGON SET umožňuje objevovat podvodní svět. Díky silikonové lícnici maska perfektně přilne k obličeji a velmi dobře těsní. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako AQUATIC DRAGON SET Potápěčský set, černá, velikost UNI

AQUATIC FOX SET Potápěčský set, černá, velikost UNI

Detail

Potápěčský set AQUATIC FOX SET umožňuje objevovat krásu světa pod hladinou. Díky silikonové lícnici maska perfektně přilne k obličeji a velmi dobře těsní. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako AQUATIC FOX SET Potápěčský set, černá, velikost UNI

YATE SET ŠÍPŮ Set šípů, černá, velikost UNI

Detail

Určený k lukostřeleckému setu YATE. Set šípů obsahuje 3 ks. Šíp je vybaven terčovým hrotem o délce 21 mm. Na konci šípu jsou tři plastové letky o délce 77 mm a vnější lepený končík. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako YATE SET ŠÍPŮ Set šípů, černá, velikost UNI

AQUATIC SHARK SET Potápěčský set, černá, velikost UNI

Detail

Potápěčský set AQUATIC SHARK SET je skvělým doplňkem pro dovolenou kdekoliv u vody. Umožňuje objevovat krásu světa pod hladinou. Díky nastavitelnému pásku a jemné silikonové lícnici maska dobře přilne na obličej a perfektně sedí. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako AQUATIC SHARK SET Potápěčský set, černá, velikost UNI

AQUATIC PANTER SET Potápěčský set, černá, velikost UNI

Detail

Potápěčský set AQUATIC PANTER SET je skvělým doplňkem pro dovolenou kdekoliv u vody. Umožňuje objevovat krásu světa pod hladinou. Díky nastavitelnému pásku a jemné silikonové lícnici maska dobře přilne na obličej a perfektně sedí. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku. (sportisimo.cz)