Tajemství papežovy knihovny (978-80-260-2650-1)

Produkt Tajemství papežovy knihovny (978-80-260-2650-1) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Tajemství papežovy knihovny (978-80-260-2650-1) upraviť a produkt hľadať znova.

Tajemství papežovy knihovny (978-80-260-2650-1)

Tajemství papežovy knihovny (978-80-260-2650-1)
Detail

Elektronická kniha ze série Tajemství papežovy knihovny, autor Mik Peterman, 408 stran Religionisticko-historický román Říjen 1449 – sultán Ulugbek je zavražděn. Svatý stolec panikaří z očekávaného druhého příchodu Ježíše Krista. Kdy, kde a jak se Ježíšův příchod má uskutečnit skrývají hvězdářské tabulky sultána Ulugbeka a tajemný Kristův horoskop. Jak je možné opětovnému příchodu Krista zabránit?V mnišském Řádu bratří kazatelů existuje zvláštní skupina Pátračů po Ježíšových mystických tajemstvích o nichž se Bible zmiňuje. Krok za krokem se mnich Andreas a mniška Irena orientují v skrytých poselstvích. V nejstarších dominikánských klášterech v Toulouse a v Prouille, v Boloni a v Římě rozkrývají šifrované zprávy vedoucí k hliněným nádobám ukrytým v zapomenutých katakombách.Postupně je odhalováno esoterické učení, které déle než tisíc let ohrožovalo samotné základy katolické církve. Cesta Pátračů je úspěšná. Světlo světa spatřují pečlivě utajované posvátné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství papežovy knihovny (978-80-260-2650-1) , Tajemství papežovy knihovny (978-80-260-2650-1)

Tajemství papežovy knihovny (978-80-905-5913-4)

Tajemství papežovy knihovny (978-80-905-5913-4)
Detail

Elektronická kniha ze série Tajemství papežovy knihovny, autor Mik Peterman, 592 stran Zajímavá historie druhé poloviny 16. století podbarvená napětím a úvahami o smyslu života – to je hlavní náplň závěrečného dílu trilogie Tajemství papežovy knihovny. Mladý Giordano Bruno, ústřední postava románu, zbytečně moc čte a přemýšlí. Přestává být poslušným dominikánským mnichem a za své názory je obžalován ze 130 porušení církevních pořádků. Aby se vyhnul trestu, tajně opouští římský klášter. Začíná se jeho životní pouť četnými evropskými univerzitami, je pozván dokonce i k audienci u francouzského krále Jindřicha III., anglické královny Alžběty I. a císaře Rudolfa II. Na své cestě získává množství poznatků z učených knih ale i z tajných pramenů. Snaha po vědění však přivolává zradu. Giordano Bruno končí svou badatelskou pouť v inkvizičním vězení benátské republiky. Papežský stolec nepřipustí, aby tento mimořádný učenec zůstal dlouho i se svým tajemstvím mimo jeho... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství papežovy knihovny (978-80-905-5913-4) , Patchwork (978-80-247-2650-2)

Tajemství papežovy knihovny: Cínové ostrovy - Mik Peterman - e-kniha

Tajemství papežovy knihovny: Cínové ostrovy - Mik Peterman - e-kniha
Detail

eBook:,Vnímavému čtenáři autor předkládá další překvapující pohled do vzrušujícího zákulisí převratných událostí první poloviny 16. století. Proč věci dopadly jinak? Kvůli kardinálovým špionům? Ve třech dějových liniích se rozvíjí napínavý příběh reálných historických postav a reálných událostí. Průvodním rysem je střetávání hermetických pohledů na život a svět s dogmatickým křesťanstvím. Ježíš nebo Kristus? – to je jedna ze zásadních otázek, které autor uvážlivě analyzuje a dospívá k světově unikátním závěrům doloženým seriózními historickými fakty. Nenásilnou formou román nabízí argumenty k úplnému pochopení esoterické podstaty legend o kameni mudrců, elixíru života i legendy o svatém grálu či ostrovu Avalon, ale předkládá také nepopiratelný dostatek historických indicií o konci života Ježíše Nazaretského. Na Golgotě nic neskončilo… Tuší to i vysoký církevní hodnostář Carafa, který měl ve svém mládí na starost osobní knihovnu římského papeže. Poznatky v ní získané, motivovaly jeho snahu usměrnit chod světa… Tajemství keltských druidů, esejců, templářů, maltézských rytířů a alchymistů je krok za krokem odhalováno v prastarých svitcích. Kniha poskytuje k zamyšlení reálná historická fakta, nenuceně vybízející k vlastnímu úsudku. Závěry jsou na čtenáři samém… Historie dosud zcela nedocenila přínos učence a teologa Andrease Osiandera (1498–1552), někdy označovaného za doktora všech kacířů či křesťanského mystika, posledního spolupracovníka Mikuláše Koperníka. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajemství papežovy knihovny: Cínové ostrovy - Mik Peterman - e-kniha , Tantó (978-80-260-8872-1)

Tajemství papežovy knihovny: Giordano Bruno - Mik Peterman - e-kniha

Tajemství papežovy knihovny: Giordano Bruno - Mik Peterman - e-kniha
Detail

eBook:,Zajímavá historie druhé poloviny 16. století podbarvená napětím a úvahami o smyslu života – to je hlavní náplň závěrečného dílu trilogie Tajemství papežovy knihovny. Mladý Giordano Bruno, ústřední postava románu, zbytečně moc čte a přemýšlí. Přestává být poslušným dominikánským mnichem a za své názory je obžalován ze 130 porušení církevních pořádků. Aby se vyhnul trestu, tajně opouští římský klášter. Začíná se jeho životní pouť četnými evropskými univerzitami, je pozván dokonce i k audienci u francouzského krále Jindřicha III., anglické královny Alžběty I. a císaře Rudolfa II. Na své cestě získává množství poznatků z učených knih ale i z tajných pramenů. Snaha po vědění však přivolává zradu. Giordano Bruno končí svou badatelskou pouť v inkvizičním vězení benátské republiky. Papežský stolec nepřipustí, aby tento mimořádný učenec zůstal dlouho i se svým tajemstvím mimo jeho vliv. Dramaticky si na Benátčanech vynutí vydání Giordana Bruna do Vatikánu, aby dalších dlouhých sedm let mohl spolu s několika kardinály papežské kurie připravovat Reformu nebes… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajemství papežovy knihovny: Giordano Bruno - Mik Peterman - e-kniha , Podstata zla (978-80-725-2650-5)

Tajemství papežovy knihovny: Osudové proroctví - Mik Peterman - e-kniha

Tajemství papežovy knihovny: Osudové proroctví - Mik Peterman - e-kniha
Detail

eBook:,Říjen 1449 – sultán Ulugbek je zavražděn. Svatý stolec panikaří z očekávaného druhého příchodu Ježíše Krista. Kdy, kde a jak se Ježíšův příchod má uskutečnit skrývají hvězdářské tabulky sultána Ulugbeka a tajemný Kristův horoskop. Jak je možné opětovnému příchodu Krista zabránit?V mnišském Řádu bratří kazatelů existuje zvláštní skupina Pátračů po Ježíšových mystických tajemstvích o nichž se Bible zmiňuje. Krok za krokem se mnich Andreas a mniška Irena orientují v skrytých poselstvích. V nejstarších dominikánských klášterech v Toulouse a v Prouille, v Boloni a v Římě rozkrývají šifrované zprávy vedoucí k hliněným nádobám ukrytým v zapomenutých katakombách.Postupně je odhalováno esoterické učení, které déle než tisíc let ohrožovalo samotné základy katolické církve. Cesta Pátračů je úspěšná. Světlo světa spatřují pečlivě utajované posvátné svitky, které obsahují největší křesťanská mysteria. Vnímavému čtenáři je předkládána velká spousta dobových dramatických zápletek a překvapujících rozuzlení i šokující epilog. Kniha obsahuje vedle poutavého příběhu s prvky thrilleru i celou řadu poselství a zásadních námětů k zamyšlení o životě.Situace popisované v knize jsou autorovou fikcí jen v nezbytných momentech, z velké části se opírají o doložené historické reálie a o skutečné historické osoby, jejich život a názory.Ani šokujícím epilogem ale vše nekončí... Myšlenky prezentované v prvním dílu volné trilogie mohou jen zdánlivě narážet na katolická dogmata minulosti i současnosti, nicméně nejdou ani zdaleka za rámec hlavních závěrů II. vatikánského koncilu z poloviny šedesátých let dvacátého století a ani za rámec liberálních myšlenek prezentovaných i v raném díle současného papeže Jozefa Ratzingera Úvod do křesťanství, které Ratzinger vydal už několik let po II. vatikánském koncilu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajemství papežovy knihovny: Osudové proroctví - Mik Peterman - e-kniha , Knihovny nabytek

TANTÓ (978-80-260-8872-1)

TANTÓ  (978-80-260-8872-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Luboš Pokorný, 148 stran Boj s nožem (Tantódžucu), je jednou z disciplín Nindžucu Togakure - rjú, kterou dodnes vyučuje dr. Masáki Hacumi, 34. velmistr této školy. Najdete zde nejen názvy technik, které nemají nic společného s nožem, ale také názvy, které jsou základem taidžucu (bojové umění beze zbraně). V knize je také zaměřeno na čs. útočný nůž UTON vz. 75 a využití bodáku.Kniha TANTÓ byla poprvé vydána v roce 1998 a 2006. Vydání této knihy v roce 2015 bylo z důvodu velkého zájmu u čtenářů upraveno a byly přidány nové informace a texty. (alza.cz)

Podobné produkty ako TANTÓ (978-80-260-8872-1) , Špinavé triky (978-80-260-3426-1)

Jiný čas ... (978-80-260-6454-1)

Jiný čas ... (978-80-260-6454-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Veronika Soukenková, 145 stran Tři básnické sbírky mladé výtvarnice a básnířky, které vznikly v letech 2011-13, jsou plné něžné, krásné a láskou propletené poezie. Při čtení veršů Vás zasáhne hřejivé slunce, které Vás bude provázet celou knihou, až nakonec zůstane s Vámi. Detaily knihy: Autor: Veronika Soukenková Rok vydání: 2014 Počet stran: 145 (alza.cz)

Podobné produkty ako Jiný čas ... (978-80-260-6454-1) , Žijme naplno (978-80-260-7064-1)

Špinavé triky (978-80-260-3426-1)

Špinavé triky (978-80-260-3426-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Marek Juda, 235 stran Kniha Špinavé triky volně navazuje na kriminální román Špinavé peníze. Odehrává se v prostředí mezinárodních zločineckých struktur v Čechách, Egyptě a Malajsii. Hlavní hrdina zvaný Ajťák je znovu nucen podílet se na praní špinavých peněz. Zažije při tom řadu smrtelně nebezpečných situací jak na suchu tak i jako potápěč hluboko pod mořskou hladinou. Zajímá se o něj policie i tajné služby. Nakonec mu nezbude, než se vydat na dlouhý a komplikovaný útěk z Malajsie zpět domů. Autor se dlouhodobě zabývá problematikou praní špinavých peněz, o které také přednáší na odborných seminářích. Je přístrojový potápěč s certifikací Rescue Diver (potápěč záchranář). V ději knihy Špinavé triky využívá zkušeností z obou těchto oborů i ze svých pobytů v Egyptě a Malajsii. Text recenzovala řada spolupracovníků včetně učitele na policejní akademii, odborníka na informační systémy, profesionálních potápěčů, osob trvale žijících v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Špinavé triky (978-80-260-3426-1) , Mezi tím (978-80-260-0498-1)

Žijme naplno (978-80-260-7064-1)

Žijme naplno (978-80-260-7064-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Ralph Smart, 123 stran Ralph Smart je britský psycholog, spisovatel, alchymista, badatel, moderátor, hudebník, grafik, tvůrce filmů & nekonečná bytost. Vystudoval psychologii a kriminologii a fascinuje jej přirozená povaha a podstata člověka. Je známým tvůrcem motivačních videí o nalezení pravého potenciálu člověka a o tom, jak se stát neomezenou lidskou bytostí. Kniha ‚Žijme naplno‘ pohlíží na ty stránky života, které ovlivňují nás všechny: vztahy, univerzální kontrola mysli, posuzování, deprese, radost, strach a láska. Kniha nabízí řešení, jak se osvobodit, jak žít v harmonii s vesmírem a jak nám opět navrátit naši pravou hodnotu, abychom mohli prožít život v lásce, zdraví, hojnosti, štěstí a nikdy nekončící svobodě. (alza.cz)

Podobné produkty ako Žijme naplno (978-80-260-7064-1) , Jiný čas ... (978-80-260-6454-1)

Mezi tím (978-80-260-0498-1)

Mezi tím (978-80-260-0498-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Aleš Prager, 272 stran Bezstarostný a poněkud nezodpovědný Lukáš prochází životem, aniž by řešil jakékoli problémy. Ovšem ani jemu osud nespletl jenom růžovou nit. Po rodinné tragédii se musí postavit na vlastní nohy a začít uvažovat o životě jinak než jako o ráji plném drog, alkoholu a holek. Když překoná nejtěžší období, svitne mu přece jenom šťastná hvězda. Stojí tváří v tvář skutečnosti, že se ze dne na den stal milionářem. Díky tomu si zařídí život tak, aby se mohl cítit spokojený a vlastně i užitečný. Ale v okamžiku, kdy se pohybuje na vrcholu a uvědomuje si, že má v podstatě všechno, po čem kdy toužil, mu děsivý osud vstoupí do života podruhé.Čtivý příběh o rodině, přátelství, smrti a penězích. Nevtíravý všudypřítomný humor, slzy a smích. Radost pro radost. Pozitivní kniha do nepozitivní doby. RECENZE: Mezi tím, prvotina Aleše Pragera, která má šanci být bestseller Stanislava Zábrodská Prvotina mladého autora Aleše... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mezi tím (978-80-260-0498-1) , Legendy prokleté knihovny (978-80-87364-40-6)

Mezi tím (978-80-260-0498-1)

Mezi tím (978-80-260-0498-1)
Detail

Kniha - česky Bezstarostný a poněkud nezodpovědný Lukáš prochází životem, aniž by řešil jakékoli problémy. Ovšem ani jemu osud nespletl jenom růžovou nit. Po rodinné tragédii se musí postavit na vlastní nohy a začít uvažovat o životě jinak než jako o ráji plném požitků a nicnedělání. Když překoná nejtěžší období, svitne mu přece jenom šťastná hvězda. Stojí tváří v tvář skutečnosti, že se ze dne na den stal nezávislým. Díky tomu si zařídí život tak, aby se mohl cítit spokojený a vlastně i užitečný. Ale v okamžiku, kdy se pohybuje na vrcholu a uvědomuje si, že má v podstatě všechno, po čem kdy toužil, mu děsivý osud vstoupí do života podruhé. (alza.cz)

Podobné produkty ako Mezi tím (978-80-260-0498-1) , Tajemství zahrádky (978-80-88104-39-1)

Patchwork (978-80-247-2650-2)

Patchwork (978-80-247-2650-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Květa Sudová, 112 stran V knize najdete popis staré textilní techniky, která spočívá ve skládání a sešívání různobarevných látkových dílů tak, aby vznikl mozaikový vzor. Z těchto dílů se pak sestavují štepované přikrývky, které se nazývají quilt. Autorka Vás provede historií této techniky, seznámíte se s pomůckami i používanými materiály, různými způsoby zpracování látky a obohatíte své znalosti o jednotlivé druhy patchworku. Kniha obsahuje 12 přehledně zpracovaných vzorů, a řadu návodů na využití této zajímavé výtvarné textilní techniky. (alza.cz)

Podobné produkty ako Patchwork (978-80-247-2650-2) , Tajemství pramenů (978-80-277-0168-1)

Vlečen ohněm osudu (978-80-260-6342-1)

Vlečen ohněm osudu (978-80-260-6342-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Petr Miškovský, 421 stran Svět se mění. Nebe temní pod černými mračny a v lesích již není bezpečno. Ze severu se blíží podivné zvěsti, které nesou tíhu minulosti. Žít blízko skřetím hranicím se nevyplácí. Nebezpečí už nečíhá jen v sutích starých zřícenin, ale i na prahu vlastního domu. Veselé písně oslav a radovánek s přicházejícím létem utichají a mění se v zajíkavé výkřiky strachu a bolesti. Přečtěte si příběh Andyho, jehož život se stane kolotočem událostí. Objevte s ním drsná pravidla světa, který je stejný jako ten náš a nalezněte zákonitosti, jež vždy platily a platit budou. Čeká Vás napětí, zklamání, naděje i láska na více než 400 stranách fantasy knihy, která si jistě najde čtenáře i mezi nečtenáři tohoto žánru. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vlečen ohněm osudu (978-80-260-6342-1) , Pohřbená tajemství (978-80-763-3358-1)

Kněz Josef Čihák (978-80-260-1558-1)

Kněz Josef Čihák (978-80-260-1558-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Milan Romportl, 152 stran Publikace mapuje život kněze Josefa Čiháka (1912-2003). Soustředí se především na léta 1956-1962, kdy byl kněz nespravedlivě obviněn a odsouzen komunistickým režimem k deseti letům vězení. Text se rovněž zabývá úsilím Josefa Čiháka o očištění svého jména od nespravedlivého obvinění. Publikace je vybavena fotografickou přílohou i doslovem, který zasazuje příběh Josefa Čiháka do širšího kontextu tématu pronásledované církve v padesátých letech minulého století. (alza.cz)

Podobné produkty ako Kněz Josef Čihák (978-80-260-1558-1) , Tajemství motivace (978-80-247-5515-1)

Kapřík Metlík Útěk (978-80-260-7725-1)

Kapřík Metlík Útěk (978-80-260-7725-1)
Detail

Kniha - autor Jan Opatřil, 174 stran, česky, pevná bez přebalu matná Nová dobrodružství kapříka Metlíka! Setkáte se nejen s hlavními hrdiny Metlíkem, Šupinkou a Břéťou, ale třeba i s červenobílou japonskou KOI kapřenkou Suzuki! (alza.cz)

Podobné produkty ako Kapřík Metlík Útěk (978-80-260-7725-1) , Rodinné tajemství (978-80-7474-140-1)

Podstata zla (978-80-725-2650-5)

Podstata zla (978-80-725-2650-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Luca D'Andrea, 376 stran Jeremiáš Salinger je mladý newyorský televizní autor, který se společně se svou ženou Annelise na nějakou dobu přestěhuje do Siebenhochu, malé obce v Jižním Tyrolsku, kde vyrůstala. Doprovází je i jejich pětiletá dcera Clara. Salinger okouzlený horami a lidmi, kteří zde žijí, začne pracovat na dokumentu o alpské záchranné službě.Během natáčení se však stane obětí hrůzné nehody. Zatímco se všemožně snaží vzpamatovat se z této traumatické zkušenosti, dozví se náhodně o krvavém zločinu, který se stal před mnoha lety: o masakru tří mladých lidí v rokli Bletterbachu. Zločin nemá viníka a v obci o tom nikdo nechce hovořit. Snad že by jen i připomínka mohla vzkřísit tu dávnou hrůzu nebo snad proto, že mnozí z obyvatel mají co skrývat? Přes veškeré nepřátelství, které kolem něj začne narůstat, a přes nesouhlas Annelise rozhodne se Salinger pátrat v minulosti a proniká do celé záležitosti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Podstata zla (978-80-725-2650-5) , Tajemství kouzel (978-80-7629-018-1)

Spolkla mě knihovna (978-80-253-3446-1)

Spolkla mě knihovna (978-80-253-3446-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Klára Smolíková, 72 stran Schválně, jaká nejpodivnější věc se ti s knihou stala? Tak třeba Davida a jeho kocoura spolkla knihovna. Jen si to představ: v klidu si chceš číst a najednou jsi uprostřed té nejbláznivější a nejdivočejší výpravy do knižní historie! Vyprav se tam s nimi! Navštiv knihovny šlechtické i klášterní, potkej knihovníky, učence i písaře, pomáhej s knihtiskem a hledej ztracený svitek. Držíme ti palce – snad tě knihovna zase vyplivne zpátky. (alza.cz)

Podobné produkty ako Spolkla mě knihovna (978-80-253-3446-1) , Soukromá tajemství (978-80-242-6948-1)

Rodinné tajemství (978-80-7474-140-1)

Rodinné tajemství (978-80-7474-140-1)
Detail

Kniha - autor Eric Heuvel, 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Komiksový kreslíř Eric Heuvel se v roce 2001 rozhodl studovat učitelství dějepisu. Školu sice neukončil, ale vytěžil z ní inspiraci ke své další kreslířské práci. Pro Rodinné tajemství, první z jeho komiksů se vzdělávacími prvky, si vymyslel jednoduchý příběh: středoškolák Jeroen se vydá k babičce, aby u ní doma na půdě posbíral nějakou veteš a zpeněžil ji na bleším trhu. Objeví tu ale babiččin zapomenutý výstřižkový deník. Začnou si nad ním spolu povídat o minulosti a Jeroen se od babičky dozví neuvěřitelný dramatický příběh o jejím přátelství s pronásledovanou židovskou spolužačkou v letech druhé světové války. (alza.cz)

Podobné produkty ako Rodinné tajemství (978-80-7474-140-1) , Kapřík metlík útěk (978-80-260-7725-1)

Tajemství motivace (978-80-247-5515-1)

Tajemství motivace (978-80-247-5515-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Jiří Plamínek, 160 stran Potřebujete, aby lidé kolem vás dělali to, co od nich očekáváte? Návod naleznete v této knize. Odhalí vám univerzálně platná pravidla motivace včetně jejích vnitřních i vnějších vlivů a také to, v jaké situaci které vlivy dominují, a poznáte, jak fungují vztahy mezi různými motivačními typy lidí. 3., rozšířené vydání Detaily knihy: Autor: Jiří Plamínek Rok vydání: 2015 ISBN: 978-80-247-5515-1 Počet stran: 160 (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství motivace (978-80-247-5515-1) , Kněz josef čihák (978-80-260-1558-1)

Pohřbená tajemství (978-80-763-3358-1)

Pohřbená tajemství (978-80-763-3358-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Reinhard Habeck, 264 stran, česky Přeneste se do historie, která vás uvede do zcela nepoznanéhosvěta, a začtěte se do tajů naší minulosti, jež dodnes zůstávají záhadou. Objevte tajemství těl, která se ani po stovkách let nerozložila, a seznamte se s nepochopitelným dědictvím Etruskůa jejich pyramidami, skrytým světem Alexandrie či podzemnímměstem mrtvých a temnými znameními smrti, která se skutečněvyplnila. (alza.cz)

Podobné produkty ako Pohřbená tajemství (978-80-763-3358-1) , Vlečen ohněm osudu (978-80-260-6342-1)

Tajemství pramenů (978-80-277-0168-1)

Tajemství pramenů (978-80-277-0168-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Jennifer McMahon, 352 stran, česky Když psycholožka Jackie najde devět nepřijatých hovorů od své starší sestry Lexie, zprvu se domnívá, že se jedná jen o další ze sestřiných manických stavů, při nichž se často ocitá mimo realitu. Právě kvůli nim s ní Jackie před více než rokem přerušila kontakt. Druhý den je ale Lexie nalezena mrtvá – utopená v jezírku na babiččině pozemku. Když Jackie dorazí na místo a probírá se věcmi po své sestře, dozvídá se, že Lexie zkoumala historii rodiny a tohoto sídla. A tak se sama rozhodne ponořit do výzkumu a pomalu jí dochází, že toto místo skrývá mnohem temnější minulost, než si vůbec kdy dokázala představit.Píše se rok 1929 a sedmatřicetiletá, čerstvě vdaná Ethel Monroeová zoufale touží po miminku. Ve snaze ji trochu rozptýlit ji manžel Will vezme na výlet do Vermontu, kde byl právě dostavěn moderní přepychový hotel, jenž se pyšní přírodními prameny, velkým lákadlem pro hosty. Během pobytu zde Ethel... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství pramenů (978-80-277-0168-1) , Tajemství prasíly 1 (978-80-88969-37-2)

Soukromá tajemství (978-80-242-6948-1)

Soukromá tajemství (978-80-242-6948-1)
Detail

Kniha - autor Alena Mornštajnová; Petr Šabach; Aňa Geislerová, 136 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Anna by ani za nic své matce nepřiznala, že její manžel není, jemně řečeno, tak dokonalý muž jako byl její táta, jehož ale nikdy nepoznala, ovšem Lucie, ta nechce říct o otci svého doposud nenarozeného dítěte vůbec nic. Pan Gruss zase trvá na tom, že mezi půlnocí a jednou hodinou ranní musí být vrátnice Šternberského paláce zamčená a tedy mimo provoz, kdežto Milada odmítá kohokoliv do zámecké školní kaple pustit už bůhvíkolik let. Pro vypravěče povídky Jaroslava Rudiše je záhadou, co se dělo včera večer a proč má na balkóně na keříku navěšená rajčata z nedaleké večerky, zatímco pro Tomáše Marka Epsteina je to jeho nový telefon. A jak spolu souvisí mikulovský židovský hřbitov s prvním mléčným zubem malé Ester? (alza.cz)

Podobné produkty ako Soukromá tajemství (978-80-242-6948-1) , Dokážeš udržet tajemství? (978-80-759-5300-1)

Tajemství kouzel (978-80-7629-018-1)

Tajemství kouzel (978-80-7629-018-1)
Detail

Kniha - autor Eva Ryba Drábková, 140 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Pohádkový příběh malé holčičky Elišky, která si ráda hraje, je milá, i když někdy trochu rozpustilá, zkrátka taková, jako spousta ostatních dětí. Eliška chodí do první třídy, což jí přináší nové povinnosti. Navíc má malého brášku, takže se ne vše točí kolem ní jak bývala dříve zvyklá. Ráda by se naučila kouzlit, aby mohla svět přizpůsobit sobě. Jednoho večera spatří zvláštní mluvící ještěrku plující prostorem. Ta Elišce slíbí, že jí kouzlit naučí, pokud ztiší své srdce. Ve snu ji vezme do tajemných světů, kde Eliška čelí různým dobrodružstvím. Aby se mohla dostat zpět a naučit se kouzlit, musí toho mnoho poznat a dokázat. Zda se Eliška nakonec kouzlit naučí, a hlavně zda pochopí, jaká kouzla jsou ta nejdůležitější, je i tajemstvím této kouzelné knihy. Kniha je ilustrovaná originálními ilustracemi Jany Halló, které jsou šité a oskenované. Děti tak dostávají nejen nádherný příběh... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství kouzel (978-80-7629-018-1) , Tajemství staré pumpy (978-80-000-4535-1)

Tajemství zahrádky (978-80-88104-39-1)

Tajemství zahrádky (978-80-88104-39-1)
Detail

Kniha - autor Monika Eberlová Hejrovská, 104 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Jaké tajemství v sobě ukrývá malebná zahrádka v jedné docela malinké vesničce schované mezi stromy, kam vede jen jedna cesta běžící mezi poli? Kdo rozluští její tajemství a kdo ji zachrání? Knížka je napsána pro děti předškolního věku a mladšího školního věku. Příběh hojně doprovází nádherné něžné ilustrace, které pohladí a potěší svým laskavým humorem. Šneček Jeřabinka si pod každou kapitolkou připravil pro děti něco k zamyšlení, poučení i k vyřešení. Knížka podněcuje kladný vztah dětí k přírodě a ke svému okolí. Rozvíjí jejich myšlení, fantazii, paměť i pozornost. Může vhodně doplnit také pedagogickou činnost v hodinách češtiny na prvním stupni základní školy. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství zahrádky (978-80-88104-39-1) , Tajemství staré pumpy (978-80-00-04535-1)

Tajemství pramenů (978-80-277-0168-1)

Tajemství pramenů   (978-80-277-0168-1)
Detail

Kniha - autor Jennifer McMahon,, česky, pevná bez přebalu lesklá Když psycholožka Jackie najde devět nepřijatých hovorů od své starší sestry Lexie, zprvu se domnívá, že se jedná jen o další ze sestřiných manických stavů, při nichž se často ocitá mimo realitu. Právě kvůli nim s ní Jackie před více než rokem přerušila kontakt. Druhý den je ale Lexie nalezena mrtvá – utopená v jezírku na babiččině pozemku. Když Jackie dorazí na místo a probírá se věcmi po své sestře, dozvídá se, že Lexie zkoumala historii rodiny a tohoto sídla. A tak se sama rozhodne ponořit do výzkumu a pomalu jí dochází, že toto místo skrývá mnohem temnější minulost, než si vůbec kdy dokázala představit. Píše se rok 1929 a sedmatřicetiletá, čerstvě vdaná Ethel Monroeová zoufale touží po miminku. Ve snaze ji trochu rozptýlit ji manžel Will vezme na výlet do Vermontu, kde byl právě dostavěn moderní přepychový hotel, jenž se pyšní přírodními prameny, velkým lákadlem pro hosty. Během pobytu zde... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství pramenů (978-80-277-0168-1) , Tajemství cizokrajných bylin (978-80-87209-98-1)

Golfové problémy a jejich řešení (978-80-260-6269-1)

Golfové problémy a jejich řešení (978-80-260-6269-1)
Detail

Kniha - autor Duncan Lennard, 160 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Tato kniha vám pomůže odstranit chyby, které vás brzdí a zlepšit vaše výkony na golfových hřištích. Publikace je dostatečně malá (13x17 cm), aby se vám vešla pohodlně do bagu, a byla tak na golfu vždy po ruce. (alza.cz)

Podobné produkty ako Golfové problémy a jejich řešení (978-80-260-6269-1) , Tajemství žďárských kostelů (978-80-88041-35-1)

Svět je jinak: Svazek 1 (978-80-260-7791-6)

Svět je jinak: Svazek 1 (978-80-260-7791-6)
Detail

Kniha - autor Zdeněk Svoboda, 270 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Člověk si od nepaměti klade otázku jak vznikl a odkud vlastně pochází. Odpovědí jsou mu různá zkreslovaná vysvětlení, podle toho zda mají svůj základ v Bibli nebo ve smyšlených vědeckých teoriích. Starý Zákon, jako základní text křesťanské Bible a také všech kánonů (věroučné texty) náboženství, která uznávají jediného Boha (monoteismus), je směsí podobenství a skutečných příběhů, které přibližují původ a úlohu člověka na Zemi. Během staletí byl biblický Starý Zákon vystaven mnoha zásahům tak, aby vyhovoval právě panující mocenské síle, takže z něho byly vyjmuty právě ty části, které se týkají např. přirozených práv a svobody člověka. Další negativní vlivy na zkreslení původního textu se projevily v důsledku překladu do moderních jazyků. V současnosti se tak soubor textů Bible stává pouze základním nábožensko-filozofickým spisem, který je uctíván, aniž by byl pochopen jejich pravý... (alza.cz)

Podobné produkty ako Svět je jinak: Svazek 1 (978-80-260-7791-6) , Dokážeš udržet tajemství? (978-80-7595-300-1)

Dokážeš udržet tajemství? (978-80-7595-300-1)

Dokážeš udržet tajemství? (978-80-7595-300-1)
Detail

Kniha - autor Sophie Kinsella, 336 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Optimistické, ale smůlou pronásledované Emmě Corriganové se začíná dařit. Už skoro rok má stálé zaměstnání v podniku Panther Cola, po boku jí stojí skvělý přítel, a dokonce se před ní rýsuje naděje na pracovní postup. Všechno se ale zvrtne po schůzce s jedním nespokojeným klientem. Naprosto zničená se vrací z jednání letadlem a cestou se v hrozivé situaci během turbulencí svěří se svými nejintimnějšími pocity pohlednému muži na vedlejším sedadle. Když pak nazítří přijde do práce, ke svému zděšení zjistí, že její tajuplný společník je sám velký Jack Harper, šéf americké společnosti Panther Cola, který se vydal na týdenní návštěvu britské filiálky podniku. Toto zjištění odstartuje celou sérii chaotických, citově vyčerpávajících a komických situací, které zavádějí Emmu, její nejlepší přítelkyni – workoholičku Lissy a jejich příšernou spolubydlící Jemimu do světa bláznivých příhod, tajností a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dokážeš udržet tajemství? (978-80-7595-300-1) , Tajemství akupunkturních bodů (978-80-88969-05-1)

Dokážeš udržet tajemství? (978-80-759-5300-1)

Dokážeš udržet tajemství? (978-80-759-5300-1)
Detail

Elektronická kniha - Každý má svá zamčená osobní tajemství, která neřekne ani té nejlepší kamarádce. Emma, ale v návalu alkoholu a paniky z turbulencí vyklopí všechny své tajnosti a intimní pocity neznámému muži na vedlejším sedadle v letadle. Kdyby se už nikdy nepotkali, nic by se nestalo… - autor Sophie Kinsella, 336 stran, česky Každý má svá zamčená osobní tajemství, která neřekne ani té nejlepší kamarádce...Emma, ale v návalu alkoholu a paniky z turbulencí vyklopí všechny své tajnosti a intimní pocity neznámému muži na vedlejším sedadle v letadle. Kdyby se už nikdy nepotkali, nic by se nestalo…Optimistické, ale smůlou pronásledované Emmě Corriganové se začíná dařit. Už skoro rok má stálé zaměstnání v podniku Panther Cola, po boku jí stojí skvělý přítel, a dokonce se před ní rýsuje naděje na pracovní postup. Všechno se ale zvrtne po schůzce s jedním nespokojeným klientem. Naprosto zničená se vrací z jednání letadlem a cestou se v hrozivé situaci během... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dokážeš udržet tajemství? (978-80-759-5300-1) , Výzvy a úkoly zábavné hry (978-80-256-2650-4)

Tajemství ohnivých koulí (978-80-755-7160-1)

Tajemství ohnivých koulí (978-80-755-7160-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Miloslav Švandrlík, 144 stran V zámku plném spisovatelů se skutečně udála neobyčejná věc: jednou zde přespala autorka sociálních románů Marie Majerová a ze spánku ji vyrušily prskající a syčící ohnivé koule, poskakující po pelesti historické postele. Incident musel být vyšetřen – a náležitě ututlán, neboť jeho charakter neodpovídal platným idejím marx-leninismu. I když ve stejnou dobu probíhal rozsáhlý výzkum telepatie a různých psychotronických metod, nebylo možné, aby socialistická spisovatelka, jejíž prostopášnosti mládí již byly zapomenuty, byla spojována s tak mystickou událostí. Miloslav Švandrlík se tématu chopil s fantazií, která čtenáře nenechá, aby knihu odložil nedočtenou. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství ohnivých koulí (978-80-755-7160-1) , Únik z knihovny pana lemoncella (978-80-253-6042-2)

Tajemství Černé královny (978-80-243-9454-1)

Tajemství Černé královny (978-80-243-9454-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Zdeněk Grmolec, 248 stran, česky Druhou manželkou Zikmunda Lucemburského se překvapivě stává Barbora Celská, žena, kterou kronikář Enea Silvio Bartolomeo Piccolomini, pozdější papež Pius II., nazval Messalinou i Černou královnou. Je vášnivá, divoká, skrývá mnohá tajemství a se Zikmundem údajně tvoří nejkrásnější pár Evropy. Záhy po svatbě se však manželé dostávají do mnoha konfliktů, Barbora sympatizuje s husitským hnutím, i když její muž proti husitům bojuje. Děj románu se ovšem neodehrává jen ve střední Evropě, ale i ve Francii, na Balkáně a Istanbulu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství Černé královny (978-80-243-9454-1)

Tajemství ohnivých koulí (978-80-7557-160-1)

Tajemství ohnivých koulí (978-80-7557-160-1)
Detail

Kniha - autor Miloslav Švandrlík, 144 stran, česky, pevná s přebalem lesklá V zámku plném spisovatelů se skutečně udála neobyčejná věc: jednou zde přespala autorka sociálních románů Marie Majerová a ze spánku ji vyrušily prskající a syčící ohnivé koule, poskakující po pelesti historické postele. Incident musel být vyšetřen - a náležitě ututlán, neboť jeho charakter neodpovídal platným idejím marx-leninismu. I když ve stejnou dobu probíhal rozsáhlý výzkum telepatie a různých psychotronických metod, nebylo možné, aby socialistická spisovatelka, jejíž prostopášnosti mládí již byly zapomenuty, byla spojována s tak fantastickou událostí. Miloslav Švandrlík se tématu chopil s fantazií, která čtenáře nenechá, aby knihu odložil nedočtenou. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství ohnivých koulí (978-80-7557-160-1)

Tajemství Černé královny (978-80-243-9454-1)

Tajemství Černé královny (978-80-243-9454-1)
Detail

Kniha - autor Zdeněk Grmolec,, česky Druhou manželkou Zikmunda Lucemburského se překvapivě stává Barbora Celská, žena, kterou kronikář Enea Silvio Bartolomeo Piccolomini, pozdější papež Pius II., nazval Messalinou i Černou královnou. Je vášnivá, divoká, skrývá mnohá tajemství a se Zikmundem údajně tvoří nejkrásnější pár Evropy. Záhy po svatbě se však manželé dostávají do mnoha konfliktů, Barbora sympatizuje s husitským hnutím, i když její muž proti husitům bojuje. Děj románu se ovšem neodehrává jen ve střední Evropě, ale i ve Francii, na Balkáně a Istanbulu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství Černé královny (978-80-243-9454-1)

Tajemství žďárských kostelů (978-80-88041-35-1)

Tajemství žďárských kostelů (978-80-88041-35-1)
Detail

Kniha - 192 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kniha fotografa Milana Šustra a historika Stanislava Mikuleho není obvyklou publikací o žďárských sakrálních památkách a jejich historii. Zaměřuje se spíš na to, co je v těchto stavbách zajímavého, co by jejich návštěvníci neměli přehlédnout a co naopak jen tak nespatří, neb je to zrakům běžných smrtelníků z různých důvodů skryto. Obyvatelé města se dozvědí, co by měli o těchto stavbách rozhodně vědět, mimožďárským pak přiblíží jejich jedinečnost v mnohdy netušených souvislostech. Autoři upřímně doufají, že čtivý text a poetické snímky obě skupiny čtenářů přimějí k osobní návštěvě těchto krásných pamětihodností. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství žďárských kostelů (978-80-88041-35-1)

Tajemství Feng Shui (978-80-7554-174-1)

Tajemství Feng Shui (978-80-7554-174-1)
Detail

Kniha - autor Ludmila Djemelová, 152 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha Tajemství Feng Shui vám pomůže vytvořit prostředí, které vám bude oporou na cestě k úspěchu a radosti ze života. Objevte kouzlo a harmonii Feng Shui V knize se seznámíte se základy Feng Shui, naučíte se rozdělit prostor do jednotlivých sektorů a správně je aktivovat. Díky tomu pocítíte zlepšení zdraví i vztahů, oživíte a upevníte svůj partnerský vztah, naleznete uspokojení v kariéře a dosáhnete finanční stability. V knize naleznete také čínský zvěrokruh a odhalíte, v kterém znamení jste se narodili, jaké vlastnosti mají jednotlivá znamení, případně jaká znamení jsou vašimi tajnými přáteli či nepřáteli. Uplatnění Feng Shui v běžném životě Nakonec se dozvíte něco o osobních číslech KUA a jakým způsobem můžete tyto znalosti uplatnit jak při budování vztahů, tak při zařizování domova. Tajemství Feng Shui vás navede na cestu k harmonickému a úspěšnému životu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství Feng Shui (978-80-7554-174-1)

Tajemství staré pumpy (978-80-000-4535-1)

Tajemství staré pumpy (978-80-000-4535-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Eliška Fojtová, 72 stran Jednoho dne se Markétce splní sen - dostane nový domov. Doposud žila v dětském domově a teď má konečně rodiče, staršího bratra i babičku. Co chtít víc? Ale v babiččině krásné zahradě je stará pumpa. Když jednou holčička zapumpuje a bezděky vysloví ta správná slova, objeví se kulaťoučký skřítek. A ten jí nabídne splnění pěti přání. Co si jen asi bude Markétka přát? (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství staré pumpy (978-80-000-4535-1)

Tajemství staré pumpy (978-80-00-04535-1)

Tajemství staré pumpy (978-80-00-04535-1)
Detail

Kniha - autor Eliška Fojtová, 72 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Jednoho dne se Markétce splní sen. Dostane nový domov. Doposud žila v dětském domově a teď má konečně rodiče, staršího bratra i babičku. Co by mohla chtít víc? Ovšem u domu, kde teď Markétka bydlí, je stará pumpa. Když jednou holčička zapumpuje a bezděky vysloví ta správná slova, objeví se skřítek. A ten jí chce splnit pět přání. Markétka si tedy přeje být úplně jiná, než je – hodnější, krásnější, šikovnější... Přání se jí vyplní, ale co to? Rodiče ji nepoznají, a tuhle holčičku nechtějí, hledají „starou“ Markétku. Jak jen tohle dopadne? (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství staré pumpy (978-80-00-04535-1)

Tajemství cizokrajných bylin (978-80-87209-98-1)

Tajemství cizokrajných bylin (978-80-87209-98-1)
Detail

Kniha - autor Klára Trnková, 96 stran, česky, pevná bez přebalu matná V naší uspěchané době, kdy na nás technika útočí ze všech stran, těší se léčivé byliny a přírodní prostředky podporující naše zdraví stále většímu zájmu. Kromě našich domácích, všeobecně známých léčivek, přicházejí nám na pomoc neznámé a tajemné, téměř zázračné rostliny ze všech světových stran, které tamní bylináři a šamani i poučení domorodci používají k léčení a povzbuzení již tisíce let. Tato knížka vám poradí, jak je pěstovat i užívat jejich blahodárných účinků. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství cizokrajných bylin (978-80-87209-98-1)

Hra s tajemstvím (978-80-7470-391-1)

Hra s tajemstvím  (978-80-7470-391-1)
Detail

Kniha - autor Naomi Wood, 328 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Strhující román o lásce a zradě z prostředí BauhausuPíše se rok 1922, osmnáctiletý Paul Beckermann nastupuje ke studiu Bauhausu a okamžitě ho okouzlí jak atmosféra školy, tak noví spolužáci a přátelé. Zejména Charlotte, svérázná a trochu tajemná studentka z Prahy, která ho přitahuje tím víc, čím blíže jí poznává. Paul ale není jediný, kdo usiluje o její lásku, a mezi zprvu nerozlučné přátelé tak brzy vstoupí utajovaná rivalita.Politická situace ve Výmarské republice se vyostřuje, kosmopolitní Bauhaus čelí stále větším potížím a také skupinka přátel kolem Paula a Charlotte se pod tlakem milostných vzplanutí a vzájemných zrad postupně rozpadá. To nakonec vede k tragédii, jejíž ozvuky na Paula doléhají ještě o několik desetiletí později. Z předválečné doby si odnesl tajemství, které ho ani s přibývajícími roky nepřestává tížit. Když se nečekaně objeví dávný spolužák z Bauhausu, Paul letité mlčení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hra s tajemstvím (978-80-7470-391-1)

Tajemství krátké hry (978-80-7349-398-1)

Tajemství krátké hry (978-80-7349-398-1)
Detail

Kniha - česky Zdokonalte svou krátkou hru s mistrem technicky dokonalých ran. Mickelson se stal díky své hře legendární a svým fanouškům nabízí jedinečnou možnost vyzkoušet si jeho triky jak na greenu, tak v písku. V jednotlivých kapitolách postupně analyzuje různé druhy úderů a své rady doplňuje názornými fotografiemi. Naučte se chápat krátkou hru, najděte své slabé stránky a zkuste řešení, která se Phil Mickelson rozhodl ve své knize Tajemství krátké hry odhalit. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství krátké hry (978-80-7349-398-1)

Tajemství akupunkturních bodů (978-80-88969-05-1)

Tajemství akupunkturních bodů (978-80-88969-05-1)
Detail

Kniha - autor Rostislav Balner; Bohumír Balner, 360 stran, česky, pevná bez přebalu matná Praktická příručka pro lékaře, léčitele a vážné zájemce o akupunkturu, akupresuru, moxu, šiacu a čínské masáže a bojová umění (čchi-kung / qigong, dim-mak, tchaj-ťi-čchüan / taijiquan, wu-šu / wushu), obsahuje podrobné návody léčebného využití jednotlivých akupunkturních bodů, 60 nejdůležitějších bodů je zpracováno velmi podrobně v samostatných sekcích. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství akupunkturních bodů (978-80-88969-05-1)

Tajemství prasíly 1 (978-80-88969-37-2)

Tajemství prasíly 1 (978-80-88969-37-2)
Detail

Kniha - autor Jan Miška, 264 stran, česky ZAPOMÍNÁNÍ PRASÍLY Kosmické vejce a Velký třesk, báje a symboly prasíly, nevědoucí věda versus prasíla ZAPOMENUTÁ PRASÍLA PŘÍRODY Viditelné a záhadné projevy prasíly, brány a kameny prasíly, skalní svatyně a maskované skaliště, nacističtí mágové a energie svastiky BEZRADNÍ KROTITELÉ DUCHŮ A STRAŠIDELNÁ MÍSTA Řádění poltergeistů, prokleté domy a zázračná místa, pražská mumie Elekta se představuje MĚSÍČNÍ BOHYNĚ, HADI A DRACI Bezhlavá pohanská bohyně s Měsícem, měsíční bohyně s hady a draky, měsíční srpek s lidskou tváří, zkřížený stříbrný a zlatý klíč, tajemství stavebních hutí a malířských a sochařských cechů ČERNÉ BOHYNĚ A DRAČÍ SLUJ Báje a pověsti, zázračná působení černých bohyň a madon, loretánské stavby a dvouhlavé bohyně, výroba čarodějnic, Svaté schody, poustevník a dračí sluj. TŘI MÁGOVÉ Tajemství dvou císařů ? Fridricha II. a Karla IV. ? a hraběte Šporka 14. MÁJE LÉTA PÁNĚ 1316 aneb výpověď o mimořádně... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství prasíly 1 (978-80-88969-37-2)

Ztracený svět Židů na Těšínském Slezsku (978-80-260-5365-1)

Ztracený svět Židů na Těšínském Slezsku (978-80-260-5365-1)
Detail

Kniha - česky (alza.cz)

Podobné produkty ako Ztracený svět Židů na Těšínském Slezsku (978-80-260-5365-1)

Dědečku, vyprávěj: Kniha pro uchování vzpomínek (978-80-260-4867-1)

Dědečku, vyprávěj: Kniha pro uchování vzpomínek (978-80-260-4867-1)
Detail

Kniha - autor Monika Kopřivová, 130 stran, česky, pevná bez přebalu matná Kniha pro uchování vzpomínek Dědečku, vyprávěj je unikátním dárkem pro každého dědečkaNádherná kniha Moniky Kopřivové Dědečku, vyprávěj je ideální pro zaznamenání a uchování vzpomínek vašeho dědečka od dětství po současnost. Dědeček bude moci sám nebo s vaší pomocí knížku postupně vyplňovat a odpoví tak na celou řadu pečlivě vybraných otázek. Zapátrá v paměti a vybaví si spoustu událostí, zážitků a pocitů ze svého života, na které již možná pozapomněl.V úvodu knihy Dědečku, vyprávěj zavzpomíná váš dědeček na své prarodiče, zážitky se sourozenci a svými rodiči. Dozvíte se, jaká byla jeho maminka, co ho naučil tatínek, co všichni společně prožili...V další části oživí vzpomínky na dětství, hračky, kamarády nebo popřemýšlí, jak se dříve sportovalo. Podělí se o své školní úspěchy i neúspěchy a napíše něco o tom, jak si tenkrát představoval svoji budoucnost.Na řadu přichází zajímavá část... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dědečku, vyprávěj: Kniha pro uchování vzpomínek (978-80-260-4867-1)

Legendy Prokleté knihovny (978-80-87364-40-6)

Legendy Prokleté knihovny (978-80-87364-40-6)
Detail

Kniha - 960 stran, pevná s přebalem lesklá Číst knihy je nebezpečné! Číst TUTO knihu je zvlášť nebezpečné!! Otevři dveře knihovny, a hned tě ovane šepot jejich stránek. (Jenže co šeptá, dokáže i kousnout. Nebo sežrat.) Otevři knihu, a vstoupíš do světa fantazie. Vlastní, či cizí? Vyber si! (Ale neztrať nit. Tu Ariadninu - pomni, že se budeš chtít vrátit...) Upíři Abélard a Héloise přilétnou na parakřídlech do Domu Hadích per, aby pátrali po jedinečném svazku, který nejspíš ani neexistuje... Trpaslík Tarmon, učedník Mistra kronikáře a člen početného cechu knihovníků, k smrti nenáviděl knihy. A ony se mu pomstily... „Co to je za knihu?“ - „Velké T. “ - „Velké T.?“ Cizí hlas zaskřípe strachem: „Technonomicon!“ Kdo bez povolení přechovává tištěnou knihu nebo její obsah v jakékoli formě, bude potrestán odnětím svobody až na dvacet let. Zaviní-li svým konáním smrt jedné či více osob, propadne hrdlem. (alza.cz)

Podobné produkty ako Legendy Prokleté knihovny (978-80-87364-40-6)

Strašidelná knihovna - Duch na stromě (978-80-253-5455-1)

Strašidelná knihovna - Duch na stromě (978-80-253-5455-1)
Detail

Elektronická kniha - ze série Strašidelná knihovna, autor Dori Butlerová Hillestad, 128 stran, česky Chcete, aby děti rády četly? Nabídněte jim příběh, který je bude bavit. Pozvěte je do Strašidelné knihovny! Kaz není obyčejný kluk, je to duch. Klárka zas není obyčejná holka – na rozdíl od ostatních lidí totiž dokáže vidět duchy. Jejich detektivní kancelář je proto jako stvořená pro řešení zapeklitých záhad! Z domku na stromě, kde se schází dívčí klub, se začaly ozývat podivné zvuky a vzdechy. Má je na svědomí konkurenční chlapecký klub, který chce holky postrašit, nebo je to duch? Klárka s Kazem se ihned pustí do pátrání. (alza.cz)

Podobné produkty ako Strašidelná knihovna - Duch na stromě (978-80-253-5455-1)

Strašidelná knihovna Duch na stromě (978-80-253-5455-1)

Strašidelná knihovna Duch na stromě (978-80-253-5455-1)
Detail

Kniha - autor Dori Butlerová Hillestad, 128 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kaz není obyčejný kluk, je to duch. Klárka zas není obyčejná holka – na rozdíl od ostatních lidí totiž dokáže vidět duchy. Jejich detektivní kancelář je proto jako stvořená pro řešení zapeklitých záhad! Z domku na stromě, kde se schází dívčí klub, se začaly ozývat podivné zvuky a vzdechy. Má je na svědomí konkurenční chlapecký klub, který chce holky postrašit, nebo je to duch? Klárka s Kazem se ihned pustí do pátrání. (alza.cz)

Podobné produkty ako Strašidelná knihovna Duch na stromě (978-80-253-5455-1)

Vidžňánabhairava Tantra: Kniha tajemství (978-80-7651-037-1)

Vidžňánabhairava Tantra: Kniha tajemství (978-80-7651-037-1)
Detail

Kniha - autor Osho, česky 112 klíčů k tantrické meditaci Rozmluvy nad meditačními technikami z Vidžňánabhairava tantry. „V těchto technikách není ani stopa po náboženském rituálu. Není k nim potřeba žádná svatyně. Zcela dostačující svatyní jste pro ně vy. Vy jste jejich laboratoří; celý experiment bude probíhat ve vašem nitru. Nepotřebujete k tomu žádnou víru. Potřebujete jen odvahu experimentovat. Těch sto dvanáct metod je určeno celému lidstvu. Platily v dobách, které již pominuly, a budou platné i v dobách, které teprve přijdou. Každou z nich budu popisovat z mnoha úhlů. Pokud vás některá z nich osloví, hrajte si s ní tři dny. Budete-li mít pocit, že vám sedí a že je ta správná, pokračujte v ní tři měsíce. Život je zázrak. Pokud jste doposud nepoznali jeho tajemství, znamená to jen tolik, že neznáte techniku, jak se mu přiblížit.“ — Osho V Knize tajemství je uložen praktický klíč ke starobylé nauce o tantře. Skutečná tantra, která je v současné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vidžňánabhairava Tantra: Kniha tajemství (978-80-7651-037-1)

Tajemství vzestupu 2. díl (978-80-7651-123-1)

Tajemství vzestupu 2. díl (978-80-7651-123-1)
Detail

Kniha - autor David Wilcock, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Naděje pro blízkou budoucnost – nanebevstoupení. V prvním dílu knihy jsme se dozvěděli, jakými cestami se ubíral život a objevy badatele paranormálních jevů a významné duchovní postavy Davida Wilcocka, než sám navázal telepatický kontakt s mimozemskými andělskými bytostmi, který je předmětem druhého dílu knihy. Popsal mimo jiné svoji spolupráci s Richardem C. Hoaglandem, světoznámým výzkumníkem monumentů na povrchu Marsu a jeho zaniklé civilizace, jakož i souvislosti s civilizací starověkého Egypta a Atlantidy. Ve druhém díle autor nadále zkoumá knihu Cosmic Voyage dálkového pozorovatele Dr. Courtneyho Browna a v ní obsažené vhledy týkající se nadcházejícího vzestupu neboli nanebevstoupení. Porovnává je s informacemi z knižní série Zákona jednoty a všechny díly skládačky mu postupně zapadají do sebe. V tajemstvích Velké pyramidy a její časové osy je ukrytý klíč. Historické události... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství vzestupu 2. díl (978-80-7651-123-1)

Tajemství smrti Zikmunda Lucemburského (978-80-7268-530-1)

Tajemství smrti Zikmunda Lucemburského (978-80-7268-530-1)
Detail

Kniha - autor Luboš Y. Koláček, 248 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Liška Ryšavá, tak nazývali husité nenáviděného krále uherského, krále římsko-německého i římského císaře Zikmunda Lucemburského. Proč ale chtěl Zikmund tak úporně vládnout a stát se králem právě v Čechách? Proč po celý život usiloval o reformu církve, proč plánoval do posledních dnů ofenzívu proti osmanským Turkům a osvobození Božího hrobu v Jeruzalémě?! (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství smrti Zikmunda Lucemburského (978-80-7268-530-1)
Tajemství papežovy knihovny (978-80-260-2650-1), Patchwork (978-80-247-2650-2), TANTÓ (978-80-260-8872-1), Podstata zla (978-80-725-2650-5), knihovny nabytek, Špinavé triky (978-80-260-3426-1), Žijme naplno (978-80-260-7064-1), Mezi tím (978-80-260-0498-1), Jiný čas ... (978-80-260-6454-1), Legendy Prokleté knihovny (978-80-87364-40-6), Tajemství zahrádky (978-80-88104-39-1), Tajemství pramenů (978-80-277-0168-1), Pohřbená tajemství (978-80-763-3358-1), Tajemství motivace (978-80-247-5515-1), Rodinné tajemství (978-80-7474-140-1), Tajemství kouzel (978-80-7629-018-1), Soukromá tajemství (978-80-242-6948-1), Kapřík Metlík Útěk (978-80-260-7725-1), Kněz Josef Čihák (978-80-260-1558-1), Vlečen ohněm osudu (978-80-260-6342-1), Tajemství prasíly 1 (978-80-88969-37-2), Dokážeš udržet tajemství? (978-80-759-5300-1), Tajemství staré pumpy (978-80-000-4535-1), Tajemství staré pumpy (978-80-00-04535-1), Tajemství cizokrajných bylin (978-80-87209-98-1), Tajemství žďárských kostelů (978-80-88041-35-1), Dokážeš udržet tajemství? (978-80-7595-300-1), Tajemství akupunkturních bodů (978-80-88969-05-1), Výzvy a úkoly Zábavné hry (978-80-256-2650-4), Únik z knihovny pana Lemoncella (978-80-253-6042-2)