Merco jordan basketbalový set (40544)

Produkt Merco jordan basketbalový set (40544) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Merco jordan basketbalový set (40544) upraviť a produkt hľadať znova.

Merco Jordan basketbalový set (40544)

Detail

Basketbalový koš se stojanem, lze umístit do pokoje (alza.cz)

Podobné produkty ako Merco Jordan basketbalový set (40544) , Merco jordan basketbalový set (40544)

Jordan basketbalový set

Detail

Všichni mladí milovníci basketbalu jistě ocení basketbalový set Jordan, který si mohou postavit přímo ve svém pokoji. Basketbalový koš s konstrukcí o rozměrech 149 x 88 x 45 cm složíte během chvilky pomocí plastových trubek a přípojek. Velkou výhodou tohoto setu je spodní síť, která zachycuje míče při úspěšném i neúspěšném hodu na koš. Set je určený především pro děti od 3 let a žáky v předškolním věku, ale potrénovat přesnost hodu si mohou i dospělí, ať už doma nebo v kanceláři. Součástí balení jsou dva malé basketbalové míčky, takže soutěžení s kamarády, kdo trefí víc košů v určitém časovém úseku, může začít! Parametry: rozměry postaveného koše: 149 x 88 x 45 cm hmotnost: 1,5 kg Obsah balení: 12 ks kratší trubky – délka: 30 cm, průměr: 2,5 cm 14 ks delší trubky – 14, délka: 40 cm, průměr: 2,5 cm 12 + 8 ks spojovací potrubí 1 ks basketbalový koš 2 ks basketbalový míč – průměr: 12 cm 1 ks pumpička 1 ks síťka do koše 1 ks síťka na zachytávání míčůParametry:Věkové omezení:3+Země původu:ČínaCelní sazebník:95069990 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Jordan basketbalový set , Addo basketbalový set

Merco Target basketbalová obroučka (20192)

Detail

Basketbalová obroučka S nejlepším poměrem cena/výkon z našich obrouček. V oblasti uchycení k desce vyztužená podpěrami. (alza.cz)

Podobné produkty ako Merco Target basketbalová obroučka (20192) , Basketbalový set větší (hrabz36073)

Merco Economy basketbalová obroučka (20193)

Detail

Basketbalová obroučka Nejúspornější model s uchycením na tři šrouby. Uchycení síťky na navařené háčky. (alza.cz)

Podobné produkty ako Merco Economy basketbalová obroučka (20193) , Jules jordan

Merco Popular basketbalová obroučka (20191)

Detail

Basketbalová obroučka Model prémiové kvality. Originální uchycení síťky pomocí protažení drátu v obroučce. (alza.cz)

Podobné produkty ako Merco Popular basketbalová obroučka (20191) , Merco ds 10 překážkový set (p20215)

Merco RX Sport basketbalová obroučka (32097)

Detail

Basketbalová obroučka Kvalitní ocelová obroučka včetně síťky s vnitřním průměrem 45 cm jednoduchá montáž. (alza.cz)

Podobné produkty ako Merco RX Sport basketbalová obroučka (32097) , Jordan 1 levne

Merco RX Standard basketbalová obroučka (32098)

Detail

Basketbalová obroučka Obroučka s poměrem dobré kvality za skvělou cenu. Vhodná pro rekreační hráče. (alza.cz)

Podobné produkty ako Merco RX Standard basketbalová obroučka (32098) , Jordan boty levně

Merco Universal basketbalová obroučka s pružinou (20190)

Detail

Basketbalová obroučka Model nejvyšší kvality s pružinou pro jedinečné smeče. Se snadným připevněním pomocí čtyř šroubů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Merco Universal basketbalová obroučka s pružinou (20190) , Merco runner 2m fitness set zelená (sptmcsb100nad)

Addo Basketbalový set

Detail

S touto skvělou sadou si můžete procvičit speciální hod na koš s výskokem a závěsem. Tato úžasná basketbalová sada obsahuje mini síťový koš a míč na basketbal, který se do něj přesně vejde. Je velmi snadné jej nastavit a nezabere tolik místa jako koš běžné velikosti, takže je to skvělý způsob, jak umístit basketbal do tvého pokojíčku. Rozměr balení: 28,5 x 30 x 7 cm. (4home.cz)

Podobné produkty ako Addo Basketbalový set , Barbie extra - basketbalový styl (194735024438)

Nike JORDAN LEGACY 8P Basketbalový míč, černá, velikost 7

Detail

Basketbalový míč Nike JORDAN LEGACY 8P je vhodný na indoroové i outdoorové aktivity. Kompozitní kůže poskytuje vynikající dotek a přilnavost. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Nike JORDAN LEGACY 8P Basketbalový míč, černá, velikost 7 , Stormred basketbalový koš s006b (sptsba006)

Nike JORDAN PLAYGROUND 8P Basketbalový míč, červená, velikost 7

Detail

Basketbalový míč Nike JORDAN PLAYGROUND 8P má gumový povrch, který vytváří měkký dotyk. Míč je vhodný na trénink a rekreační hru. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Nike JORDAN PLAYGROUND 8P Basketbalový míč, červená, velikost 7 , Merco hurdle set sada nastavitelných překážek modrá (p43084)

Little Tikes Basketbalový set

Detail

Skvělá basketbalová sada pro vaše aktivní děti. Díky výškově nastavitalenému stojanu mohou děti hrát několik let. Je vyrobena z velmi kvalitního plastu a může být umístěna celoročně venku. Vhodné pro děti již od 3 let. (mall.cz)

Podobné produkty ako Little Tikes Basketbalový set , Merco pro ab set posilovací kolečko modrá (p42437)

Basketbalový set větší (HRAbz36073)

Detail

Venkovní hra - vhodné od 3 let Zahrajte si basketbal v pohodlí vašeho domova či zahrady. Kvůli házení na koš nemusíte složitě vyhledávat přístupné hřiště. Zavěste si basketbalový koš na dveře a trénujte. Hra je vhodná pro děti již od 3 let, vzhledem k tomu, že výšku zavěšení si nastavíte dle potřeby. Rozměry koše čítají 52 × 37,2 cm a potěší vás, že PVC deska je z pěnového materiálu, který vám neponičí dveře či jiný nábytek. Klíčové vlastnosti venkovní hry, basketbalového setuSet pro hraní basketballu v domácích podmínkáchVhodné k zavěšení venku i uvnitřPVC pěnová deska, která vám neponičí zařízení, na které ji zavěsíteNastavitelná výška basketbalového košeRozměry koše čítají 52 × 37,2 cmVhodné pro děti od 3 let (alza.cz)

Podobné produkty ako Basketbalový set větší (HRAbz36073) , Merco hurdle set sada nastavitelných překážek zelená (p43085)

Sada basketbalový set a střelnice

Detail

Sada basketbalový set a střelnice a střelnice je skvělou zábavou pro nejmenší. Basketbalový míč a Luu se šípy poskytne dětem vynikající zábavu na mnoho hodin. Sada her je vhodná nejen pro samostatné hraní, ale i na zábavu s vrstevníky, sourozenci a rodiči. Je vhodná pro hru doma i venku a postará se o správný fyzický vývoj dítěte, naučí ho, jaké příjemné může být sportování. Celá sada je vyrobena z plastu.Hračka je určena pro děti od 3 letSada obsahuje:Stojan s košem a terčembasketbalový míčLuk + 3 šípypumpaRozměry:Výška stojanu: od 73cm do 147 cmŠířka: 39 cmRozměry balení:délka: 33 cmšířka: 9,5 cmvýška: 42 cm (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Sada basketbalový set a střelnice , Merco hurdle set sada nastavitelných překážek oranžová (p43083)

Outdoor Play BASKET SET JR Dětský basketbalový set, modrá, velikost UNI

Detail

Dětský basketbalový set Outdoor Play BASKET SET JR. V setu najdete kompletní koš, míč a pumpičku. Set stačí rozbalit, složit a může se hrát. Koš lze nastavit na tři různé výšky a to 100 cm, 130 cm a nebo 155 cm. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Outdoor Play BASKET SET JR Dětský basketbalový set, modrá, velikost UNI , Jordan kerr fashion (fj3686m4bb)

Kensis 68601 Basketbalový set, bílá, velikost UNI

Detail

Basketbalový set s nastavitelnou výškou Kensis od 227 cm do 305 cm je vhodný pro venkovní použití. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis 68601 Basketbalový set, bílá, velikost UNI , Maska jordan henderson (5060458672742)

Kensis 68630 Juniorský basketbalový set, červená, velikost UNI

Detail

Juniorský basketbalový set Kensis s nastavitelnou výškou od 200cm do 260cm. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis 68630 Juniorský basketbalový set, červená, velikost UNI , Vuch jordan wallet (8594198070942)

Merco Badminton stojan Set + sítě

Detail

Postavte si během chvíle svůj vlastní kurt kdekoliv budete chtít! Stojany pro badmintonovou i pro tenisovou síť Tennis/Badminton Set nejsou pevně ukotvené do země, a proto je lze během chvíle připravit pro hru téměř na jakémkoliv povrchu. Set se skládá ze dvou sítí s délkou 3 a 6 m, které po navléknutí na 25 mm trubkovou konstrukci s easy click systémem skládání vytvoří ty správné podmínky pro rekreační hru s rodinou. Samotné sítě jsou vyrobené z 3 mm silného polyamidového vlákna s 4 cm čtvercovým vzorem, s dvojitě zapošitým horním lemem a s jednotnou výškou 75 cm. Příslušné sítě jsou zakončené dvěma rukávy pro navlečení na pružné sklolaminátové tyče konstrukce. Tennis/Badminton Set je určený především pro všechny rekreační hráče, ale využijí ho i zájmové kroužky, nejrůznější sportovní kluby i školy. Díky praktické přenosné tašce je snadné celý set přepravit kamkoliv nebo uschovat na další sezónu. Necestujte za badmintonem nebo tenisem na kurty a užijte si ho v pohodlí vašeho domova se sadou Tennis/Badminton Set.Parametry:Země původu:ČínaCelní sazebník:95069990 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Merco Badminton stojan Set + sítě , Basketbalovy mic jordan mini

Merco DS 10 překážkový set (P20215)

Detail

Tréninková pomůcka - Součástí 2x kopule, 2x tyč, 1x kruh a 2x spojka. K vytvoření agility překážky ke kondičnímu cvičení. (alza.cz)

Podobné produkty ako Merco DS 10 překážkový set (P20215) , Nike jordan 1 levně

Jordan JDB JUMPMAN TRICOT SET 74-80 CM

Detail

Jordan JDB JUMPMAN TRICOT SET 74-80 CM (d-sport.cz)

Podobné produkty ako Jordan JDB JUMPMAN TRICOT SET 74-80 CM , Air jordan 1 levně

Merco Runner 2M fitness set zelená (SPTMCsb100nad)

Merco Runner 2M fitness set  zelená (SPTMCsb100nad)
Detail

Set oblečení Set pánského sportovního trička a kraťasů. Vhodné na běh i fitness. (alza.cz)

Podobné produkty ako Merco Runner 2M fitness set zelená (SPTMCsb100nad) , Jordan boty pánské levně

Jordan JDB JUMPMAN FT CREW SET 80-86 CM

Detail

Jordan JDB JUMPMAN FT CREW SET 80-86 CM (d-sport.cz)

Podobné produkty ako Jordan JDB JUMPMAN FT CREW SET 80-86 CM , Air jordan 1 dětské

Merco set 3m stojany na kurt vč. sítě

Detail

Badmintonový / tenisový set Merco 3 m je skvělý produkt, který využijí trenéři pro trénink svých nejmenších svěřenců, kluby a sportovní centra pro své dětské členy nebo rodiče pro rozšíření sportovních aktiv svých ratolestí a klidně i pro svojí vlastní zábavu, ať už doma nebo třeba na dovolené. Merco tenisový / badmintonový set 3 m je vyrobený z lehké kovové, ale dostatečně robustní konstrukce, jejíž sestavení je intuitivní a i bez návodu vám její sestavení včetně sítě nezabere ani dvě minuty. To platí i pro složení a uskladnění do přenosného obalu, který je součástí setu. Merco badmintonový / tenisový set 3 m je konstruovaný pro vnitřní i venkovní použití na jakémkoliv povrchu. Jedinou podmínkou proto, aby vám tenisový / badmintonový set Merco 3 m dobře sloužil, je rovný povrch. Pokud vás Merco tenisový / badmintonový set 3m zaujal, ale chtěli, potřebovali by jste ho v oficiální velikosti, určitě si na našem e-shopu najděte Merco badminton / tenis set 6,1m.Parametry:délka:300 cmhmotnost:2 kgrozměr:sítě 300 x 70 cmVýška:152 cmZemě původu:ČínaCelní sazebník:95069990 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Merco set 3m stojany na kurt vč. sítě , Stormred basketbalový koš cdb-001b (sptfjn001)

Merco Hurdle Set sada nastavitelných překážek oranžová (P43083)

Detail

Tréninková pomůcka - Tréninková agility překážka s nastavitelnou výškou pro kondiční cvičení Vhodná pro venkovní i vnitřní použití (alza.cz)

Podobné produkty ako Merco Hurdle Set sada nastavitelných překážek oranžová (P43083) , Jordan old 18 kg (5055555505574)

Merco Hurdle Set sada nastavitelných překážek zelená (P43085)

Detail

Tréninková pomůcka - Sada šesti tréninkových agility překážek s nastavitelnou výškou pro kondiční cvičení (alza.cz)

Podobné produkty ako Merco Hurdle Set sada nastavitelných překážek zelená (P43085) , Levne boty nike air jordan

Merco Pro AB Set posilovací kolečko modrá (P42437)

Detail

Posilovací kolečko - průměr 19 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Merco Pro AB Set posilovací kolečko modrá (P42437) , My hood junior basketbalový koš stojanový (304003)

Merco Hurdle Set sada nastavitelných překážek modrá (P43084)

Detail

Podobné produkty ako Merco Hurdle Set sada nastavitelných překážek modrá (P43084) , Basketbalový míč vel. 7, černo-modrý (5903133419679)

Merco Hurdle Set sada nastavitelných překážek žlutá (P43082)

Detail

Podobné produkty ako Merco Hurdle Set sada nastavitelných překážek žlutá (P43082) , Basketbalový míč vel. 7, modro-zelený (5903133419693)

Merco Pro AB Set posilovací kolečko růžová (P42314)

Detail

Podobné produkty ako Merco Pro AB Set posilovací kolečko růžová (P42314) , My hood pro+ basketbalový koš stojanový (304007)

Merco Runner Short 2W fitness set zelená (SPTMCsb1nad)

Merco Runner Short  2W fitness set  zelená (SPTMCsb1nad)
Detail

Set oblečení Dvoudílný set dámského sportovního oblečení. (alza.cz)

Podobné produkty ako Merco Runner Short 2W fitness set zelená (SPTMCsb1nad) , My hood family basketbalový koš stojanový (304004)

My Hood Set basketbalového koše a míče (304002)

Detail

Basketbalový koš s deskou, vhodné pro míče velikosti 7, lze umístit na stěnu a na ven, průměr obroučky: 450mm, šířka desky: 91cm, včetně míče a odolný (alza.cz)

Podobné produkty ako My Hood Set basketbalového koše a míče (304002)

Merco adaptér pro upínání badmintonové rakety set 4 ks

Detail

Adaptér Merco k upínání badmintonových raket u vyplétacích strojů. Parametry:Země původu:Tchaj-wanCelní sazebník:84799070 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Merco adaptér pro upínání badmintonové rakety set 4 ks

My Hood Pro Set basketbalového koše a míče (304013)

Detail

Basketbalový koš s deskou, vhodné pro míče velikosti 7, lze umístit na stěnu a na ven, průměr obroučky: 450mm, šířka desky: 110cm, hmotnost: 11,1kg, včetně míče a odolný (alza.cz)

Podobné produkty ako My Hood Pro Set basketbalového koše a míče (304013)

Jordan JDB STREET TEAM TEE & AOP SHORT SET 110-116 CM

Detail

Jordan JDB STREET TEAM TEE & AOP SHORT SET 110-116 CM (d-sport.cz)

Podobné produkty ako Jordan JDB STREET TEAM TEE & AOP SHORT SET 110-116 CM

Merco, Bike Buddy vodící set na kolo pro psy černá (61891)

Detail

Vodítko pro psa, materiál: nylon, černá barva, pro velká plemena Vodítko Merco je de facto nezbytným doplňkem pro každého pejskaře. Vyrobeno bylo z materiálu nylon. Nylon zaručí pohodlí při nošení ale i dostatečnou odolnost. Zásadní funkce vodítka pro psy Merco, Bike Buddy vodící set na kolo pro psy černá S pomocí tohoto vodítka si můžete pohodlně užívat procházky Materiálem vodítka je nylon (alza.cz)

Podobné produkty ako Merco, Bike Buddy vodící set na kolo pro psy černá (61891)

Spalding CAMO MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI

Detail

Basketbalový minikoš Spalding CAMO MICRO MINI BACKBOARD SET je ideální pro vnitřní použití, například v kanceláři. Lepící páska na zadní straně zajistí snadné a rychlé uchycení. Set obsahuje softový míč. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Spalding CAMO MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI

Detail

Basketbalový minikoš Spalding MARBLE SERIES MICRO MINI BACKBOARD SET je ideální pro vnitřní použití, například v kanceláři. Lepící páska na zadní straně zajistí snadné a rychlé uchycení. Set obsahuje softový míč. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Spalding MARBLE SERIES MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI

Detail

Basketbalový minikoš Spalding RED BULL MICRO MINI BACKBOARD SET je ideální pro vnitřní použití, například v kanceláři. Lepící páska na zadní straně zajistí snadné a rychlé uchycení. Set obsahuje softový míč. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Spalding RED BULL MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, modrá, velikost UNI

Jordan Majid: Majid Jordan (RSD) (2x LP) - LP (9362488285)

Detail

LP vinyl - Majid Jordan je debutové studiové album kanadského dua R & B Majid Jordan, které vyšlo 5. února 2016. Majid Jordan je debutové studiové album kanadského dua R & B Majid Jordan, které vyšlo 5. února 2016. Kampaň Record Store Day (zkráceně RSD), jejímž účelem je podpořit tradiční kamenné obchody, se každoročně koná třetí dubnovou sobotu. V roce 2020 však veškeré plány vydavatelů, interpretů i prodejců změnila koronavirová pandemie. Vydání většiny titulů bylo posunuto na přelom léta a podzimu a podobně je realizována i akce RSD Drops 2021. Její součástí je mimo jiné vydání vinylová verze debutového alba skupiny Majid Jordan. K dispozici na transparentním modrém vinylu v nákladu 2.100ks. Pod hlavičkou Majid Jordan vystupuje kanadská dvojice Majid Al Maskati a Jordan Ullman. Duo je smluvně vázané u značky OVO Sound, za kterou stojí slavný rapper Drake. Majid a Jordan se potkali na universitě v Torontu, pod pseudonymem Good People se poprvé veřejně... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jordan Majid: Majid Jordan (RSD) (2x LP) - LP (9362488285)

Michael Jordan Michael Jordan kolínská voda pro muže 100 ml

Detail

Michael Jordan Michael Jordan, 100 ml, Kolínské vody pro muže, Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelní. Pánská kolínská voda Michael Jordan Michael Jordan je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice potěší i ty nejnáročnější. aromatická vůně s bylinnými tóny dřevitá vůně svěží vůně, ideální do teplého počasí (notino.cz)

Podobné produkty ako Michael Jordan Michael Jordan kolínská voda pro muže 100 ml

Jordan - Kalhoty

Detail

Kalhoty z kolekce Jordan. Model vyroben z jednobarevné látky. (answear.cz)

Podobné produkty ako Jordan - Kalhoty

Jordan - Šaty

Detail

Šaty z kolekce Jordan. Rovný model vyroben z jednobarevné pleteniny. (answear.cz)