Kensis 68601 basketbalový set, bílá, velikost uni

Produkt Kensis 68601 basketbalový set, bílá, velikost uni sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Kensis 68601 basketbalový set, bílá, velikost uni upraviť a produkt hľadať znova.

Kensis 68601 Basketbalový set, bílá, velikost UNI

Detail

Basketbalový set s nastavitelnou výškou Kensis od 227 cm do 305 cm je vhodný pro venkovní použití. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis 68601 Basketbalový set, bílá, velikost UNI , Addo basketbalový set

Kensis 68630 Juniorský basketbalový set, červená, velikost UNI

Detail

Juniorský basketbalový set Kensis s nastavitelnou výškou od 200cm do 260cm. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis 68630 Juniorský basketbalový set, červená, velikost UNI , Basketbalový set větší (hrabz36073)

Kensis BASKETBALOVÁ SÍŤKA Náhradní basketbalová síť, červená, velikost UNI

Detail

Náhradní ručně vázaná basketbalová síťka Kensis v trojbarevném provedení pro standardní rozměr obroučky 45 cm. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis BASKETBALOVÁ SÍŤKA Náhradní basketbalová síť, červená, velikost UNI , Merco jordan basketbalový set (40544)

Kensis FRISBEE110g Letající talíř, bílá, velikost UNI

Detail

Létající talíř Kensis FRISBEE. Naše nové a lepší FRISBEE přináší nový vzhled a skvělé vlastnosti letu. Svými vlastnostmi se v pohodě vyrovná i konkurenci. Házet s ním můžete, jak na krátké tak i dlouhé vzdálenosti přes 50 metrů. Vyzkoušejte sami a užijte si spoustu zábavy s přáteli při házení v parku, na pláži nebo kdekoli chcete. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis FRISBEE110g Letající talíř, bílá, velikost UNI , Topq pouzdro vivo y21s knížkové kresba stromu 68601 (sun-68601)

Kensis 68612 Basketbalový koš se síťkou, červená, velikost UNI

Detail

Basketbalový koš Kensis se síťkou. Balení obsahuje 4 šrouby pro připevnění na desku + 4 šrouby a hmoždinky pro připevnění na zeď. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis 68612 Basketbalový koš se síťkou, červená, velikost UNI , Hejduk uni, bílá, junior (8595238200213)

Kensis STUPLNY JUNIOR Chlapecké fotbalové štulpny, bílá, velikost UNI

Detail

Fotbalové štulpny Kensis STUPLNY JUNIOR s podpínkou určené pro malé fotbalisty. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis STUPLNY JUNIOR Chlapecké fotbalové štulpny, bílá, velikost UNI , Hejduk uni, bílá, dětská (8595238200114)

Kensis STUPLNY KIDS Dětské fotbalové štulpny, bílá, velikost UNI

Detail

Fotbalové štulpny Kensis STUPLNY KIDS s podpínkou určené pro malé fotbalisty. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis STUPLNY KIDS Dětské fotbalové štulpny, bílá, velikost UNI , Reer moskytiéra uni bílá (4013283715451)

Kensis GRIPAIR Omotávka na florbalovou hokejku, bílá, velikost UNI

Detail

Omotávka na florbalovou hokejku Kensis GRIPAIR s protiskluzovou povrchovou úpravou. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis GRIPAIR Omotávka na florbalovou hokejku, bílá, velikost UNI , Surtep postroj pro psa uni - černá velikost s (sur20161)

Outdoor Play BASKET SET JR Dětský basketbalový set, modrá, velikost UNI

Detail

Dětský basketbalový set Outdoor Play BASKET SET JR. V setu najdete kompletní koš, míč a pumpičku. Set stačí rozbalit, složit a může se hrát. Koš lze nastavit na tři různé výšky a to 100 cm, 130 cm a nebo 155 cm. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Outdoor Play BASKET SET JR Dětský basketbalový set, modrá, velikost UNI , Barbie extra - basketbalový styl (194735024438)

Kensis TRAINING SET Tréninkový set, mix, velikost UNI

Detail

Tréninkový set Kensis TRAINING SET vám pomůže zlepšit hbitost, rychlost, reakci a sílu při tréninku na jakýkoliv sport. Tréninkový set obsahuje nezbytné vybavení pro účinný agility trénink. Set se skládá z celkem šesti překážek o výšce 23 cm, 24 vytyčovacích met s výškou 5 cm, 6ti kuželů a jednoho agility žebříku s celkovou délkou 5,5 m. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis TRAINING SET Tréninkový set, mix, velikost UNI , Stormred basketbalový koš s006b (sptsba006)

Kensis CROQUET SET Kroketová sada, mix, velikost UNI

Detail

Kroketová sada Kensis CROQUET SET je společenská zahradní, parková hra pro 4 hráče. Náš Kroketový set obsahuje kompletní výbavu pro kroket. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis CROQUET SET Kroketová sada, mix, velikost UNI , Surtep postroj pro psa uni - bílá (surpet185nad)

Kensis CARD SET Karty pro rozhodčí, černá, velikost UNI

Detail

Sada červené a žluté karty pro rozhodčí Kensis CARD SET v praktickém pouzdru, kde nechybí tužka pro nezbytné poznámky. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis CARD SET Karty pro rozhodčí, černá, velikost UNI , Sensey - bratan bílá - velikost xl (0888215)

Runto QUATRO V Set čelenek, bílá, velikost UNI

Detail

Set čtyř tenkých elastických čelenek Runto QUATRO V, které zamezí padání vlasů do očí během tréninku. Čelenky mají tloušťku 10 mm a univerzální velikost, takže padnou každému. Vnitřní strana je pokryta silikonovým proužkem, aby lépe držela na hlavě i když se vám během tréninku zpotí čelo. Variabilita barev zaručuje, že nebude problém sladit čelenku k vámi vybranému cvičebnímu outfitu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Runto QUATRO V Set čelenek, bílá, velikost UNI , Sensey - bratan bílá - velikost l (0888214)

Kensis KIDS SET FOR 4 Kroket pro děti, mix, velikost UNI

Detail

Kroket Kensis KIDS SET FOR 4 je sada pro 4 hráče s kompletním příslušenstvím včetně návodu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis KIDS SET FOR 4 Kroket pro děti, mix, velikost UNI , Esselte home velikost l 35.5 x 30.5 x 51 cm, bílá - set 3 ks (628286)

Spalding CAMO MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI

Detail

Basketbalový minikoš Spalding CAMO MICRO MINI BACKBOARD SET je ideální pro vnitřní použití, například v kanceláři. Lepící páska na zadní straně zajistí snadné a rychlé uchycení. Set obsahuje softový míč. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Spalding CAMO MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI , Esselte home velikost s 20 x 15 x 25.5 cm, bílá - set 3 ks (628280)

Kensis PRIME CLASSIC Basketbalový míč, oranžová, velikost 6

Detail

Basketbalový míč Kensis PRIME CLASSIC je určený do tělocvičny i na venkovní hřiště. Disponuje kvalitním a přilnavým povrchem. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis PRIME CLASSIC Basketbalový míč, oranžová, velikost 6 , Chrániče nožů s kolečky rollergard - bílá uni (4627144816852)

Kensis PRIME CLASSIC Basketbalový míč, žlutá, velikost 3

Detail

Malý basketbalový míč Kensis PRIME CLASSIC je skvělý do tělocvičny i na ven. Oceníte ho i jako doplněk v posilovně nebo při venkovním házení a hře s kamarády. Disponuje kvalitním a přilnavým povrchem. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis PRIME CLASSIC Basketbalový míč, žlutá, velikost 3 , Stormred basketbalový koš cdb-001b (sptfjn001)

Kensis PRIME CLASSIC Basketbalový míč, oranžová, velikost 5

Detail

Podobné produkty ako Kensis PRIME CLASSIC Basketbalový míč, oranžová, velikost 5 , Wc set edmonton, bílá

Spalding MARBLE SERIES MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI

Detail

Basketbalový minikoš Spalding MARBLE SERIES MICRO MINI BACKBOARD SET je ideální pro vnitřní použití, například v kanceláři. Lepící páska na zadní straně zajistí snadné a rychlé uchycení. Set obsahuje softový míč. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Spalding MARBLE SERIES MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI , Esselte home velikost m nízká 26.5 x 10 x 36 cm, bílá - set 3 ks (628284)

Spalding RED BULL MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, modrá, velikost UNI

Detail

Basketbalový minikoš Spalding RED BULL MICRO MINI BACKBOARD SET je ideální pro vnitřní použití, například v kanceláři. Lepící páska na zadní straně zajistí snadné a rychlé uchycení. Set obsahuje softový míč. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Spalding RED BULL MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, modrá, velikost UNI , Arte legno - salátový set velikost: 35x7 cm (alnov56)

TOPEAK nářadí COMBOTORQ WRENCH + BIT SET Velikost: UNI

Detail

Imbus: 3 / 4 / 5 / 6 mm Torx® Bit: T25 Materiál nástrojů: Tvrzená ocel Materiál těla: Engineering grade polymer Rozměry: 16.7 x 12.2 x 4.2 cm Hmotnost: 133 g Kód: TPS-SP07 (outdoormarket.cz)

Podobné produkty ako TOPEAK nářadí COMBOTORQ WRENCH + BIT SET Velikost: UNI , My hood junior basketbalový koš stojanový (304003)

Kensis PRIME 7 PLUS Basketbalový míč, oranžová, velikost 7

Detail

Basketbalový míč Kensis PRIME 7 PLUS je určený do tělocvičny i na venkovní hřiště. Disponuje kvalitním přilnavým a drážkovým povrchem pro lepší vedení a kontrolu hry. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis PRIME 7 PLUS Basketbalový míč, oranžová, velikost 7 , Basketbalový míč vel. 7, černo-modrý (5903133419679)

Kensis PRIME 7 PLUS Basketbalový míč, černá, velikost 7

Detail

Podobné produkty ako Kensis PRIME 7 PLUS Basketbalový míč, černá, velikost 7 , Basketbalový míč vel. 7, modro-zelený (5903133419693)

Windson STRIKER 2 16 G IRON SET Set šipek s železnými barely a měkkými hroty, bílá, velikost UNI

Detail

Set šipek STRIKER-2 patří mezi oblíbený set šipek značky Windson, které jsou vhodné převážně pro aktivní hráče. Šipky příjemně padnou do ruky a jsou vyrobené z kvalitních materiálů. Tělo letky je vyrobeno z 16 g železa ve stříbrné úpravě. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson STRIKER 2 16 G IRON SET Set šipek s železnými barely a měkkými hroty, bílá, velikost UNI , My hood pro+ basketbalový koš stojanový (304007)

Windson BITE Set tří letek k šipkám, černá, velikost UNI

Detail

Set tří letek Windson BITE se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson BITE Set tří letek k šipkám, černá, velikost UNI , My hood family basketbalový koš stojanový (304004)

Kensis PETANQUE Petanque, stříbrná, velikost UNI

Detail

Skvělá společenská venkovní hra, určená na klidné víkendové odpoledne. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis PETANQUE Petanque, stříbrná, velikost UNI , My hood college basketbalový koš stojanový (304005)

Kensis PETANQUE Petanque, mix, velikost UNI

Detail

Podobné produkty ako Kensis PETANQUE Petanque, mix, velikost UNI , Petsafe staywell 715 originál, bílá, velikost s (5011569002911)

Kensis BOUNCI43 Hopík, mix, velikost UNI

Detail

Hopík Kensis BOUNCI43 o velikosti 43 mm. Skvělá zábava nejen pro děti. Hopík nebo také skákací míček či hopskulka to vše označuje malou kuličku vyráběnou ze speciálního materiálu, která při dopadu na tvrdou zem dokáže znovu využít 92 % své pohybové energie. Je to gumová kulička skvěle trénující postřeh, rychlost, mrštnost, pohotovost a soustředění. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis BOUNCI43 Hopík, mix, velikost UNI , Kela wc set natura, bílá

Kensis PASS Fotbalový míč, bílá, velikost 3

Detail

Fotbalový míč Kensis PASS je vyroben z odolného materiálu. Míč je převážně určen na trénink a rekreační hru. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis PASS Fotbalový míč, bílá, velikost 3 , Biorb sea urchins set bílá

Kensis PASS Fotbalový míč, bílá, velikost 5

Detail

Podobné produkty ako Kensis PASS Fotbalový míč, bílá, velikost 5 , Oxford aquatex highscreen scooter provedení pro vysoké plexi(černá/stříbrná, uni velikost) (m001-30)

Kensis PASS Fotbalový míč, bílá, velikost 4

Detail

Podobné produkty ako Kensis PASS Fotbalový míč, bílá, velikost 4

Kensis KENSO Pánské triko, bílá, velikost XL

Detail

Hráčské triko Kensis KENSO pro fotbal, florbal a jiné využití. Bavlněné triko s krátkým rukávem můžete využít pro různé sportovní aktivity a je vhodné i jako dres. (sportisimo.cz)