Management a hospodaření muzeí (9788024636535)

Produkt Management a hospodaření muzeí (9788024636535) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Management a hospodaření muzeí (9788024636535) upraviť a produkt hľadať znova.

Management a hospodaření muzeí (9788024636535)

Management a hospodaření muzeí (9788024636535)
Detail

Elektronická kniha - autor František Ochrana, Michal Plaček, Milan Jan Půček a Antonín Šimčík, 244 stran, česky Kniha zkoumá problém řízení a hospodaření muzeí a snaží se ukázat muzeum jako kulturní instituci, která může být analyzována z historického, muzeologického, kulturního, funkčního, sociologického, statistického, ekonomického, manažerského, marketingového i administrativně správního aspektu. Publikace má vedle teoretického přínosu také přínos praktický – teoretické závěry opírající se o empirické prozkoumání reality fungování muzeí mohou být zdrojem informací, jak naplňovat úkoly muzeí uložené legislativou, jak efektivně chránit sbírku a účelně s ní nakládat, jak hospodárně pracovat s rozpočtem a majetkem muzea, jak motivovat a vést zaměstnance a jak účinně provádět prezentaci a marketing muzea. V neposlední řadě mohou být výsledky zkoumání využity také jako zdroj informací pro předkladatele vládních návrhů zákonů, které se týkají zakládání a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Management a hospodaření muzeí (9788024636535) , Management a hospodaření muzeí (9788024636535)

Management a hospodaření muzeí - František Ochrana, Michal Plaček, Milan Jan Půček, Antonín Šimčík

Management a hospodaření muzeí - František Ochrana, Michal Plaček, Milan Jan Půček, Antonín Šimčík
Detail

Kniha zkoumá problém řízení a hospodaření muzeí a snaží se ukázat muzeum jako kulturní instituci, která může být analyzována z historického, muzeologického, kulturního, funkčního, sociologického, statistického, ekonomického, manažerského, marketingového i administrativně správního aspektu. Publikace má vedle teoretického přínosu také přínos praktický - teoretické závěry opírající se o empirické prozkoumání reality fungování muzeí mohou být zdrojem informací, jak naplňovat úkoly muzeí uložené legislativou, jak efektivně chránit sbírku a účelně s ní nakládat, jak hospodárně pracovat s rozpočtem a majetkem muzea, jak motivovat a vést zaměstnance a jak účinně provádět prezentaci a marketing muzea. V neposlední řadě mohou být výsledky zkoumání využity také jako zdroj informací pro předkladatele vládních návrhů zákonů, které se týkají zakládání a řízení muzeí a jejich hospodaření. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Management a hospodaření muzeí - František Ochrana, Michal Plaček, Milan Jan Půček, Antonín Šimčík , Marketing a management muzeí a památek (80-247-1104-4)

Management a hospodaření muzeí - František Ochrana, Michal Plaček, Milan Jan Půček, Antonín Šimčík - e-kniha

Management a hospodaření muzeí - František Ochrana, Michal Plaček, Milan Jan Půček, Antonín Šimčík - e-kniha
Detail

eBook:,Kniha zkoumá problém řízení a hospodaření muzeí a snaží se ukázat muzeum jako kulturní instituci, která může být analyzována z historického, muzeologického, kulturního, funkčního, sociologického, statistického, ekonomického, manažerského, marketingového i administrativně správního aspektu. Publikace má vedle teoretického přínosu také přínos praktický – teoretické závěry opírající se o empirické prozkoumání reality fungování muzeí mohou být zdrojem informací, jak naplňovat úkoly muzeí uložené legislativou, jak efektivně chránit sbírku a účelně s ní nakládat, jak hospodárně pracovat s rozpočtem a majetkem muzea, jak motivovat a vést zaměstnance a jak účinně provádět prezentaci a marketing muzea. V neposlední řadě mohou být výsledky zkoumání využity také jako zdroj informací pro předkladatele vládních návrhů zákonů, které se týkají zakládání a řízení muzeí a jejich hospodaření. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Management a hospodaření muzeí - František Ochrana, Michal Plaček, Milan Jan Půček, Antonín Šimčík - e-kniha , Hospodaření malého podniku: hospodaření malého a středního podniku nebo živnosti (80-7259-017-0)

Vnitřní kontrolní systém: Významný nástroj ochrany majetku a hospodaření účetních jednotek (978-80-7357-436-9)

Vnitřní kontrolní systém: Významný nástroj ochrany majetku a hospodaření účetních jednotek (978-80-7357-436-9)
Detail

Kniha - autor Vladimír Schiffer, 224 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Autor publikace poukazuje nejen na důsledky selhání vnitřního kontrolního systému, ale i na předpoklady jeho řádného fungování, mezi něž patří především správná organizace účtáren a výběr správné techniky účtování. Upozorňuje dále na funkci účetnictví i ostatních součástí vnitřního informačního systému (operativní evidence, kalkulace a rozpočetnictví), na úlohu a přínos inventarizací majetku a závazků, jakož i na činnost interního auditu a hodnocení vnitřního kontrolního systému externím auditorem. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vnitřní kontrolní systém: Významný nástroj ochrany majetku a hospodaření účetních jednotek (978-80-7357-436-9) , Ekonomika a měření výkonnosti muzeí (978-80-7598-686-3)

Marketing a management muzeí a památek - Ladislav Kesner - e-kniha

Marketing a management muzeí a památek - Ladislav Kesner - e-kniha
Detail

eBook:,Jak mohou muzea a památky vytvářet zájem a poptávku publika a naplňovat své poslání ve vztahu k veřejnosti i hodnotám, jež mají ochraňovat? Jakým dilematům a rizikům čelí kulturní organizace u nás i ve světě? Jsou zahraniční modely a zkušenosti aplikovatelné v českých podmínkách? To jsou jen některé z důležitých otázek, na které se snaží najít odpověď tato první česká monografie o marketingu a strategickém řízení muzeí a památek. Autor věnuje zvláštní pozornost procesům spotřeby kulturních statků, vnímání muzejních objektů a expozic a analýze produktu muzeí a památek jako východisku marketingové činnosti kulturních organizací. Podrobně se zabývá kulturní kompetencí jako kritickým faktorem, který ovlivňuje poptávku současného publika po muzeu, a ukazuje, že organizace prezentující kulturní dědictví mohou v konkurenci stále širšího spektra volnočasových aktivit obstát jen tehdy, pokud svým divákům otevřou cestu k výjimečným prožitkům. Kniha je určena především pracovníkům muzeí, galerií, památkových objektů a dalších tzv. kulturních destinací, zřizovatelům těchto institucí, pracovníkům státní správy a samosprávy, profesionálům z oblasti turistického průmyslu, učitelům a studentům. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Marketing a management muzeí a památek - Ladislav Kesner - e-kniha , Hospodaření a nakládání se státním majetkem (978-80-7400-737-8)

Marketing a management muzeí a památek (80-247-1104-4)

Marketing a management muzeí a památek (80-247-1104-4)
Detail

Elektronická kniha - autor Ladislav Kesner, 304 stran Jak mohou muzea a památky vytvářet zájem a poptávku publika a naplňovat své poslání ve vztahu k veřejnosti i hodnotám, jež mají ochraňovat? Jakým dilematům a rizikům čelí kulturní organizace u nás i ve světě? Jsou zahraniční modely a zkušenosti aplikovatelné v českých podmínkách? To jsou jen některé z důležitých otázek, na které se snaží najít odpověď tato první česká monografie o marketingu a strategickém řízení muzeí a památek. Autor věnuje zvláštní pozornost procesům spotřeby kulturních statků, vnímání muzejních objektů a expozic a analýze produktu muzeí a památek jako východisku marketingové činnosti kulturních organizací. Podrobně se zabývá kulturní kompetencí jako kritickým faktorem, který ovlivňuje poptávku současného publika po muzeu, a ukazuje, že organizace prezentující kulturní dědictví mohou v konkurenci stále širšího spektra volnočasových aktivit obstát jen tehdy, pokud svým divákům otevřou cestu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Marketing a management muzeí a památek (80-247-1104-4) , Památky čech, moravy a slezska: 312 hradů, zámků a muzeí (978-80-242-8038-7)

Hospodaření malého podniku: Hospodaření malého a středního podniku nebo živnosti (80-7259-017-0)

Hospodaření malého podniku: Hospodaření malého a středního podniku nebo živnosti (80-7259-017-0)
Detail

Kniha - autor John Lambden; David Targett, 112 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Důležité jsou případové studie z praxe. Autoři se věnují i analýze bodu zvratu s více produkty, zhodnocení životaschopnosti podnikání a zvládnutí složitějšího podnikání. Jednoduché "check listy", kde vyplníte pouize 6 bodů a rychle zjistíte hlavní údaje pro další rozhodování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hospodaření malého podniku: Hospodaření malého a středního podniku nebo živnosti (80-7259-017-0) , Ženy a management (978-80-265-0150-3)

Hospodaření malého podniku - Lambden John

Hospodaření malého podniku - Lambden John
Detail

Důležité jsou případové studie z praxe. Autoři se věnují i analýze bodu zvratu s více produkty, zhodnocení životaschopnosti podnikání a zvládnutí složitějšího podnikání. Jednoduché "check listy", kde vyplníte pouize 6 bodů a rychle zjistíte hlavní údaje pro další rozhodování. (patro.cz)

Podobné produkty ako Hospodaření malého podniku - Lambden John , Produkční a provozní management (978-80-271-1385-9)

Hospodaření malého podniku - John Lambden, David Targett

Hospodaření malého podniku - John Lambden, David Targett
Detail

Důležité jsou případové studie z praxe. Autoři se věnují i analýze bodu zvratu s více produkty, zhodnocení životaschopnosti podnikání a zvládnutí složitějšího podnikání. Jednoduché "check listy", kde vyplníte pouize 6 bodů a rychle zjistíte hlavní údaje pro další rozhodování. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hospodaření malého podniku - John Lambden, David Targett , Lázeňství: management a marketing (978-80-271-2461-9)

Management Základy managementu - Bačík Petr

Management Základy managementu - Bačík Petr
Detail

Cvičebnice navazuje na učebnici managementu a poskytuje širokou škálu nejrůznějších praktických příkladů, s nimiž se lze v praxi setkat. Obsahuje tak příklady, testy a cvičení z oblasti řízení lidských zdrojů, managementu, plánování, organizace, rozhodování a krizového managementu. (patro.cz)

Podobné produkty ako Management Základy managementu - Bačík Petr , Time management nejvyšší generace

Hospodaření a nakládání se státním majetkem - Tyšerová Dagmar

Hospodaření a nakládání se státním majetkem - Tyšerová Dagmar
Detail

Autoři se zaměřují na hospodaření a nakládání s majetkem státu v tom nejširším smyslu platné právní úpravy. Jedná se o první publikaci po zásadní a rozsáhlé novele zákona o majetku České republiky z 1. 3. 2016, kterou přinesl zákon č. 51/2016 Sb. Kniha pojednává mimo jiné o právních jednáních státu při úplatných a bezúplatných převodech majetku státu, restitucích a privatizaci státního majetku, Centrálním registru administrativních budov a postupech podle zákona o kontrole. Publikace obsahuje také řadu praktických příkladů majetkoprávních dispozic se státním majetkem. (patro.cz)

Podobné produkty ako Hospodaření a nakládání se státním majetkem - Tyšerová Dagmar , Management a moderní organizování firmy (978-80-247-2149-1)

Hospodaření a vedení účetnictví příspěvkových organizací - Svobodová Jaroslava

Hospodaření a vedení účetnictví příspěvkových organizací - Svobodová Jaroslava
Detail

Tato zcela nová publikace Jaroslavy Svobodové je zaměřena na dvě oblasti, a to 1. na hospodaření příspěvkových organizací rozlišených na státní příspěvkové organizace a příspěvkové organizace, jejichž zřizovatelem jsou územní samosprávné celky a dobrovolné svazky obcí, a 2. na vedení účetnictví příspěvkových organizací. Podrobněji k obsahu jednotlivých částí publikace Výklad v první oblasti vychází z právních předpisů týkajících se hospodaření příspěvkových organizací, tj. zákona č. 218/2000 Sb. a zákona č. 250/2000 Sb. V oblasti vedení účetnictví se autorka zaměřuje na výklad účetních metod včetně jednotlivých ukázek. Publikace obsahuje velké množství názorných příkladů postupů účtování příspěvkových organizací v souladu se zákonem č. 563/1991 Sb., o účetnictví, vyhláškou č. 410/2009 Sb., vyhláškou č. 383/2009 Sb., vyhláškou č. 270/2010 Sb., vyhláškou č. 220/2013 Sb. a Českými účetními standardy č. 701 až č. 710. Nezbytné ukázky se týkají zejména účetních metod, tzn. způsobů oceňování a jejich použití včetně oceňování souboru majetku, postupů tvorby a použití opravných položek, postupů tvorby a použití rezerv, postupů odpisování dlouhodobého majetku a dalších. (patro.cz)

Podobné produkty ako Hospodaření a vedení účetnictví příspěvkových organizací - Svobodová Jaroslava , Management cestovních kanceláří a agentur (978-80-247-3751-5)

Management a inženýrství údržby - Václav Legát

Management a inženýrství údržby - Václav Legát
Detail

Tato ojedinělá kniha, jejímiž autory jsou nejlepší čeští a slovenští odborníci a která byla vydána péčí České společnosti pro údržbu, komplexně pojednává o celé problematice údržby (strategie, řízení, práce s lidmi, technické informace, normy, zákonná opatření, vybavenost, externí kapacity, finanční zdroje, software aj.). Zcela jistě se stane nepostradatelným pomocníkem všem manažerům a technikům, přinese mnoho potřebných poznatků při řízení údržby jako významné součásti zvyšování konkurenceschopnosti podniků a excelence v oblasti managementu majetku. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Management a inženýrství údržby - Václav Legát , Krizový management barokní ekonomiky? (9788024645094)

Management a kvalita sociálních služeb - 16

Management a kvalita sociálních služeb - 16
Detail

Kniha kolektivu autorů je pomocníkem a průvodcem všech manažerů v sociálních službách s ambicí obsáhnout podstatné oblasti a otázky, se kterými se právě manažeři potýkají. Zároveň se publikace věnuje kvalitě sociálních služeb, a to ze všech různých úhlů pohledu – určena je nejen pro manažery, ale i odborné pracovníky, kteří se kvalitou zabývají. Hlavním cílem autorů je zvýšit a zvyšovat kvalitu sociálních služeb v ČR a být oporou, ale i podporou manažerům v sociálních službách. (patro.cz)

Podobné produkty ako Management a kvalita sociálních služeb - 16 , Znalostní management a proces jeho zavádění (978-80-247-1978-8)

Management a kvalita sociálních služeb - kolektiv autorů

Management a kvalita sociálních služeb - kolektiv autorů
Detail

Kniha kolektivu autorů je pomocníkem a průvodcem všech manažerů v sociálních službách s ambicí obsáhnout podstatné oblasti a otázky, se kterými se právě manažeři potýkají. Zároveň se publikace věnuje kvalitě sociálních služeb, a to ze všech různých úhlů pohledu – určena je nejen pro manažery, ale i odborné pracovníky, kteří se kvalitou zabývají. Hlavním cílem autorů je zvýšit a zvyšovat kvalitu sociálních služeb v ČR a být oporou, ale i podporou manažerům v sociálních službách. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Management a kvalita sociálních služeb - kolektiv autorů , Management kvality a rizik psychiatrické péče (978-80-271-2275-2)

Management: Základy managementu (978-80-7402-421-4)

Management: Základy managementu (978-80-7402-421-4)
Detail

Kniha - autor Jana Bellová; Jaroslav Zlámal; Petr Bačík, 104 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Publikace Management je moderní učebnice managementu pro střední školy. Učebnice je určená všem studentům, jejichž studijní obor zahrnuje tematiku managementu. Názorně seznamuje se základními principy řízení osob i podniku, upozorňuje na nejčastější chyby a přináší řadu praktických tipů a nápadů "do života". Zabývá se například plánováním, organizováním a hierarchiemi organizací, řízením kolektivu, principy rozhodování, metodami kontroly a v neposlední řadě i krizovým managementem. Učivo témat je doplněno množstvím infografiky, schématy, zajímavostmi, souvislostmi a poznatky z oblasti managementu a dalších souvisejících oborů. Témata učebnice obsahují výukové cíle a cílové dovednosti žáka/studenta po prostudování statí. Na závěr tématu je zařazeno shrnutí pojmů a náměty pro samostatnou činnost a opakování. Součástí kapitoly je i zkušební test k... (alza.cz)

Podobné produkty ako Management: Základy managementu (978-80-7402-421-4) , Marketing a management pro střední a vyšší hotelové školy (978-80-7373-061-1)

Lázeňství: management a marketing (978-80-271-2461-9)

Lázeňství: management a marketing (978-80-271-2461-9)
Detail

Kniha - autor Dagmar Jakubíková; Eliška Vildová; Petr Janeček; Jan Tluchoř, 368 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Publikace zkušených autorů je jedinou komplexní knihou na téma lázeňství a řízení lázní na českém trhu. Autoři, kteří se problematikou lázeňství, podnikání, managementu i marketingu dlouhodobě zabývají a mají bohaté teoretické i praktické zkušenosti, se v knize věnují především marketingovému řízení lázeňských organizací a podniků, spolu s uplatněním nejnovějších poznatků. Postupují od představení lázní a lázeňství v Evropě a České republice a služeb lázeňských zařízení, přes management lázeňských podniků, marketingový výzkum, analýzu prostředí a výběr cílových trhů, až po celý marketingový mix – produkt, cenu, distribuci a komunikaci. Speciální pozornost autoři věnují interní a externí komunikaci v lázeňských organizacích a lázeňských hotelích. Výklad je doplněn mnoha příklady z české i zahraniční praxe, včetně obrazové dokumentace.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Lázeňství: management a marketing (978-80-271-2461-9) , Management (978-80-7373-111-3)

Management a organizační chování (978-80-247-3348-7)

Management a organizační chování (978-80-247-3348-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Václav Cejthamr, Jiří Dědina, 352 stran Moderní publikace se komplexně zabývá chováním jednotlivců a týmů ve firmách a jiných organizacích a prakticky a srozumitelně vysvětluje, jak chování jednotlivců a skupin ovlivňuje výkonnost a úspěšnost firmy a jejích pracovníků. Druhé vydání titulu je rozšířeno o nové směry činností vedoucího pracovníka či o problematiku organizačního chování manažerů expatriantů v zahraničí. Zcela nová je kapitola o virtuálních týmech a organizacích, nastíněna je problematika manažerských klíčových kompetencí, výrazně aktualizována je tematika zvyšování organizačního výkonu nebo otázka moci, vlivu a statusu a také přístupů k vedení. Autoři přibližují různé typy manažerů, jejich role při vedení a řízení týmů.. (alza.cz)

Podobné produkty ako Management a organizační chování (978-80-247-3348-7) , Management (978-80-247-4429-2)

Muzeum podezřelých (8595680302268)

Muzeum podezřelých (8595680302268)
Detail

Desková hra - dětská hra, pro 2 hráče, v českém jazyce, vhodné od 8 let (alza.cz)

Podobné produkty ako Muzeum podezřelých (8595680302268) , Life management (80-247-1488-4)

Harfy ve sbírce Národního muzea – Českého muzea hudby (978-80-7036-730-8)

Harfy ve sbírce Národního muzea – Českého muzea hudby (978-80-7036-730-8)
Detail

Elektronická kniha - ze série Editio Monographica Musei Nationalis Pragae, autor Daniela Kotašová, 240 stran, česky Publikace se zaměřuje na prezentaci sbírky harf v Národním muzeu – Českém muzeu hudby (dále NM ČMH). Její základ tvoří katalog, který doprovází text s těžištěm v české problematice a v historii, s níž harfy v muzejní sbírce bezprostředně souvisejí. Smyslem tedy není všeobecné pojednání o vývoji harfy a jejích historicky významných stadiích, ale zaměření na česká specifika, charakteristická pro dějiny nástroje na našem území, která se jakkoliv vztahují k nástrojům ve sbírce NM ČMH. Kniha je určena muzejním pracovníkům, restaurátorům, konzervátorům, výrobcům harf, hudebním historikům, ale i praktickým hudebníkům – harfistům, zájemcům o hudební nástroj z hlediska užitého umění, běžným návštěvníkům muzeí a širší laické veřejnosti. This publication focuses on the presentation of the harp collection at the National Museum – Czech... (alza.cz)

Podobné produkty ako Harfy ve sbírce Národního muzea – Českého muzea hudby (978-80-7036-730-8) , Sociální vztahy v organizaci a jejich management (978-80-247-4211-3)

Přehled judikatury ve věcech hospodaření s majetkem České republiky - Michal Spáčil

Přehled judikatury ve věcech hospodaření s majetkem České republiky - Michal Spáčil
Detail

Postavení státu jako vlastníka při hospodaření s majetkem České republiky se od postavení ostatních vlastníků výrazně liší. Toto specifické postavení sebou nese několik zvláštních rysů. Hospodaření státu se děje ve veřejném zájmu, což ve svém důsledku přináší mnohá omezení, která jsou v případě státu s výkonem vlastnického práva spojena. Specifická povaha státu jako právnické osoby a vlastníka sebou přináší otázky i v procesněprávní rovině, které jsou spojené s procesní způsobilostí, věcnou a procesní legitimací a dalšími instituty práva. V praxi pak často vyvstávají otázky ohledně správného určení a označení příslušné organizační složky státu, vydání bezdůvodného obohacení nebo například otázky týkající se užívání pozemních komunikací a s nimi souvisejících pozemků. Publikace přináší přehled nejzásadnějších soudních rozhodnutí, která byla v oblasti hospodaření s majetkem České republiky učiněna a to pokud jde o například postavení státu v občanskoprávním řízení, užívání majetku státu jinými subjekty, vztah obcí a majetku státu, ale i odpovědnost státu za škodu v soukromoprávních vztazích a další. Publikace přináší i vybraná rozhodnutí soudů týkajících se otázek státního vlastnictví před rokem 1989. Předkládaná publikace tak může být pomůckou pro ty, kteří jsou povoláni veřejný majetek hájit, hospodařit a nakládat s ním, ale i pro širší právnickou veřejnost. Sám autor po určitou dobu působil na Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Přehled judikatury ve věcech hospodaření s majetkem České republiky - Michal Spáčil , Age management v organizacích: praktické využití a přínosy (978-80-7552-772-1)

Hospodaření a nakládání se státním majetkem (978-80-7400-737-8)

Hospodaření a nakládání se státním majetkem (978-80-7400-737-8)
Detail

Kniha - autor Dagmar Tyšerová; Petr Vácha; Miloslav Kilián, 256 stran, česky - autor Dagmar Tyšerová; Petr Vácha; Miloslav Kilián, 256 stran, česky Autoři se zaměřují na hospodaření a nakládání s majetkem státu v tom nejširším smyslu platné právní úpravy. Jedná se o první publikaci po zásadní a rozsáhlé novele zákona o majetku České republiky z 1. 3. 2016, kterou přinesl zákon č. 51/2016 Sb. Kniha pojednává mimo jiné o právních jednáních státu při úplatných a bezúplatných převodech majetku státu, restitucích a privatizaci státního majetku, Centrálním registru administrativních budov a postupech podle zákona o kontrole. Publikace obsahuje také řadu praktických příkladů majetkoprávních dispozic se státním majetkem. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hospodaření a nakládání se státním majetkem (978-80-7400-737-8) , Fashion management (978-80-271-2113-7)

Znalostní management a proces jeho zavádění - Vladimír Bureš - e-kniha

Znalostní management a proces jeho zavádění - Vladimír Bureš - e-kniha
Detail

eBook:,Firemní manažeři a studenti v knize najdou ucelený pohled na znalostní management jako moderní manažerskou disciplinu. Po seznámení se s základními pojmy se čtenáři dozví praktické informace o znalostním managementu z různých úhlů pohledu (technologického, manažerského, organizačního, implementačního aj.) a o procesu zavádění znalostního managementu do firmy či jiné organizace. Publikace je ojedinělá tím, že obsahuje ucelený systémový, systematický a srozumitelný popis problematiky znalostního managementu včetně například rozsáhlého přehledu a analýzy stávajících přístupů k zavádění znalostního managementu a detailního popisu jedné z existujících metodik, který není obsažen v žádné z existujících publikacích zabývajících se znalostním managementem. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Znalostní management a proces jeho zavádění - Vladimír Bureš - e-kniha , Projektový management (978-80-271-3619-3)

Management a organizační chování - Jiří Dědina, Václav Cejthamr - e-kniha

Management a organizační chování - Jiří Dědina, Václav Cejthamr - e-kniha
Detail

eBook:,Moderní publikace určená pro manažery, podnikatele, trenéry, personalisty a studenty se komplexně zabývá chováním jednotlivců a týmů ve firmách a jiných organizacích a prakticky a srozumitelně vysvětluje, jak chování jednotlivců a skupin ovlivňuje výkonnost a úspěšnost firmy a jejích pracovníků. Druhé vydání titulu je rozšířeno o nové směry činností vedoucího pracovníka, problematiku organizačního chování manažerů expatriantů v zahraničí či vliv ceremoniálů a historek na organizaci. Zcela nová je kapitola o virtuálních týmech a organizacích, nastíněna je problematika manažerských klíčových kompetencí, výrazně aktualizována je tematika zvyšování organizačního výkonu nebo problematika moci, vlivu a statusu a také přístupů k vedení. Autoři přibližují různé typy manažerů, jejich role při vedení a řízení týmů, jejich vlastnosti, postoje, styly řízení a vedení a způsoby řešení organizačních konfliktů. Ukazují cesty ke zvyšování výkonu organizace a způsoby rozvoje manažers ké a organizační efektivity, věnují se organizačnímu systému podniku a organizačním strukturám. Kniha, která je jedinou komplexní publikací na dané téma na českém trhu, podporuje rozvoj manažerských znalostí a dovedností. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Management a organizační chování - Jiří Dědina, Václav Cejthamr - e-kniha , Osobnostní management (978-80-271-3114-3)

Management a moderní organizování firmy (978-80-247-2149-1)

Management a moderní organizování firmy (978-80-247-2149-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Jiří Dědina, Jiří Odcházel, 328 stran Manažeři, podnikatelé a studenti VŠ a MBA studií v knize naleznou praktické a srozumitelné vysvětlení problematiky managementu a organizování společností podle nejnovějších přístupů. Čtenář díky publikaci získává komplexní přehled o nástrojích a přístupech řízení a organizování ve firemní praxi, které mu mají umožnit úspěšně organizovat pracovní prostředí a zvýšit tak celkovou prosperitu podniku. Autoři v knize postupují od komunikace, motivace a rozhodování jednotlivců, přes skupiny a týmy, virtuální týmy a jejich komunikaci a kooperaci, organizační vztahy, síťové a virtuální organizace a strategické aliance až po rozvoj organizace, organizační kulturu a řízení lidských zdrojů, vedení, rozhodování a řešení konfliktů v organizaci. Kromě klasických organizačních struktur útvarových se autoři věnují nové metodologii pro tvorbu organizování pomocí procesního řízení. Moderní publikace je doplněna... (alza.cz)

Podobné produkty ako Management a moderní organizování firmy (978-80-247-2149-1) , Management inovací (978-80-726-1423-3)

Management a kvalita sociálních služeb (978-80-88361-06-0)

Management a kvalita sociálních služeb (978-80-88361-06-0)
Detail

Kniha - autor kolektiv autorů, 348 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Kniha kolektivu autorů je pomocníkem a průvodcem všech manažerů v sociálních službách s ambicí obsáhnout podstatné oblasti a otázky, se kterými se právě manažeři potýkají. Zároveň se publikace věnuje kvalitě sociálních služeb, a to ze všech různých úhlů pohledu – určena je nejen pro manažery, ale i odborné pracovníky, kteří se kvalitou zabývají. Hlavním cílem autorů je zvýšit a zvyšovat kvalitu sociálních služeb v ČR a být oporou, ale i podporou manažerům v sociálních službách. (alza.cz)

Podobné produkty ako Management a kvalita sociálních služeb (978-80-88361-06-0) , Time management (978-80-726-1480-6)

Management Základy managementu: Cvičebnice Zadání (978-80-7402-172-5)

Management Základy managementu: Cvičebnice Zadání (978-80-7402-172-5)
Detail

Kniha - autor Jaroslav Zlámal; Jana Bellová; Petr Bačík, 80 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Cvičebnice navazuje na učebnici managementu a poskytuje širokou škálu nejrůznějších praktických příkladů, s nimiž se lze v praxi setkat. Obsahuje tak příklady, testy a cvičení z oblasti řízení lidských zdrojů, managementu, plánování, organizace, rozhodování a krizového managementu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Management Základy managementu: Cvičebnice Zadání (978-80-7402-172-5) , Time management (978-80-247-4431-5)

Time management

Time management
Detail

Audiokniha MP3 Dan Miller, čte Vítězslav Kryške Máte dost času na všechno, co chcete udělat? Většina z nás na takovou otázku odpoví "ne". Ve skutečnosti má každý více času, než si myslí, jen neví, jak jej lépe zorganizovat. Lidé, kteří se začali řídit zásadami představenými v audioprogramu "Time Management", shodně tvrdí, že se jim díky tomu podařilo ušetřit průměrně 2 hodiny každý den. Lidé, kteří umí řídit svůj čas, jsou produktivnější, šťastnější a umí se vyhnout stresu. Time management je velmi důležitou součástí úspěchu, ale často bývá podceňován. Přitom tato dovednost může doslova změnit váš život. V dnešní ekonomice jsou náročnější podmínky než dříve. Lidé v každém oboru musí pracovat lépe a dokázat, že si své místo zaslouží. Nemáte - li schopnost plnit dobře a rychle své úkoly, můžete být pozadu. Program "Time Management" vás naučí dovednostem a technikám, které potřebujete nejen k přežití v této náročné době, ale také k prosperitě. (alza.cz)

Podobné produkty ako Time management , Finanční management (978-80-247-4047-8)

Management Základy managementu - Cvičebnice - Řešení - Jaroslav Zlámal, Jana Bellová, Bačík Petr

Management Základy managementu - Cvičebnice - Řešení - Jaroslav Zlámal, Jana Bellová, Bačík Petr
Detail

Moderní učebnice managementu pro střední školy.Učebnice je určená všem studentům, jejichž studijní obor zahrnuje tematiku managementu. Názorně seznamuje se základními principy řízení osob i podniku, upozorňuje na nejčastější chyby a přináší radu praktických tipu a nápadu „do života“. Zabývá se například plánováním, organizováním a hierarchiemi organizací, řízením kolektivu, principy rozhodování, metodami kontroly a v neposlední řadě i krizovým managementem.Publikace je celobarevná, bohatě doplněná radou praktických příkladu, ukázek a ilustrací, tipu a doporučení. K učebnici vychází samostatná cvičebnice. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Management Základy managementu - Cvičebnice - Řešení - Jaroslav Zlámal, Jana Bellová, Bačík Petr , Marketing management (978-80-247-4150-5)

Management a moderní organizování firmy - Jiří Dědina, Jiří Odcházel - e-kniha

Management a moderní organizování firmy - Jiří Dědina, Jiří Odcházel - e-kniha
Detail

eBook:,Manažeři, podnikatelé a studenti VŠ a MBA studií v knize naleznou praktické a srozumitelné vysvětlení problematiky managementu a organizování společností podle nejnovějších přístupů. Čtenář díky publikaci získává komplexní přehled o nástrojích a přístupech řízení a organizování ve firemní praxi, které mu mají umožnit úspěšně organizovat pracovní prostředí a zvýšit tak celkovou prosperitu podniku. Autoři v knize postupují od komunikace, motivace a rozhodování jednotlivců, přes skupiny a týmy, virtuální týmy a jejich komunikaci a kooperaci, organizační vztahy, síťové a virtuální organizace a strategické aliance až po rozvoj organizace, organizační kulturu a řízení lidských zdrojů, vedení, rozhodování a řešení konfliktů v organizaci. Kromě klasických organizačních struktur útvarových se autoři věnují nové metodologii pro tvorbu organizování pomocí procesního řízení. Moderní publikace je doplněna velkým množstvím obrázků a představuje jediné komplexní dílo na dané téma na českém trhu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Management a moderní organizování firmy - Jiří Dědina, Jiří Odcházel - e-kniha , Management inovací (978-80-7261-423-3)

Znalostní management a proces jeho zavádění (978-80-247-1978-8)

Znalostní management a proces jeho zavádění (978-80-247-1978-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Vladimír Bureš, 216 stran Firemní manažeři a studenti v knize najdou ucelený pohled na znalostní management jako moderní manažerskou disciplinu. Po seznámení se s základními pojmy se čtenáři dozví praktické informace o znalostním managementu z různých úhlů pohledu (technologického, manažerského, organizačního, implementačního aj.) a o procesu zavádění znalostního managementu do firmy či jiné organizace. Publikace je ojedinělá tím, že obsahuje ucelený systémový, systematický a srozumitelný popis problematiky znalostního managementu včetně například rozsáhlého přehledu a analýzy stávajících přístupů k zavádění znalostního managementu a detailního popisu jedné z existujících metodik, který není obsažen v žádné z existujících publikacích zabývajících se znalostním managementem. (alza.cz)

Podobné produkty ako Znalostní management a proces jeho zavádění (978-80-247-1978-8)

Muzeum záhad - Arnošt Vašíček

Muzeum záhad - Arnošt Vašíček
Detail

Na lovu příšer - Nestvůry z pravěku - Tajemní trpaslíci - Bytosti odjinud - Neviditelní zabijáci - Příliš tajemná mapa - Moravskoslezská mysteria -Humanoidé z And - Města v hlubinách - Varující přízrak - Tajemství Strážce duší .. Brožovaná knížka o fantastických záhadách ze světa i z domova s desítkami barevných fotografií na křídě je určena především těm, kteří se s autorovou tvorbou seznamují poprvé a také jako vhodný dárek. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Muzeum záhad - Arnošt Vašíček

Noc v muzeu (DVD)

Noc v muzeu (DVD)
Detail

Nečeká Vás tichá noc! Ben Stiller společně s Robinem Williamsem vévodí hvězdnému hereckému obsazení tohoto neskutečně zábavného filmového hitu. Když Larry Daley (Ben Stiller) získal práci nočního hlídače v muzeu, velkou zábavu nečekal. Brzy ale zjistil, že výstavní exponáty po setmění ožívají. A tak se Larry v novém zaměstnání ani nestačil rozkoukat a už se ocitl tváří v tvář kostře Tyrannosaura Rexe, jež je plná energie, kolem něj korzují římští vojáci a kovbojové a navíc ho zlobí neposlušná opice, která ho přivádí k naprostému šílenství. Ale možná se mu nakonec podaří najít způsob, jak tenhle chaos dostat pod kontrolu a v očích svého syna se tak proměnit v hrdinu. Nad neuvěřitelnými speciálními efekty si údivem vykroutíte hlavu a smíchy se budete řezat od začátku až do konce. NOC V MUZEU – to je vaše vstupenka do říše nekonečné zábavy.Bonusy: • Komentář režiséra Shawna Levyho (bez CZ podpory) • Vynechané scény • Blooper Reel • Monkey Business (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Noc v muzeu (DVD)

Muzeum záhad - Vašíček Arnošt

Muzeum záhad - Vašíček Arnošt
Detail

Tajemní trpaslíci - Mumie z hrobky - Na lovu příšer - Netopýr smrti - Kozí upír - Po stopách dinosaurů - Humanoidé z And - Města v hlubinách - Varující přízrak - Tajemství Strážce duší ….. Brožovaná knížka o fantastických záhadách ze světa i z domova s desítkami barevných fotografií na křídě je určena především těm, kteří se s autorovou tvorbou seznamují poprvé a také jako vhodný dárek pro děti a mládež. (patro.cz)

Podobné produkty ako Muzeum záhad - Vašíček Arnošt

Úniková hra Tajemné muzeum

Detail

Na tuhle dovolenou ve Florencii jen tak nezapomenete. Procházku v den odjezdu vám překazí liják a zachrání vás až záhadný muž, který vám do ruky vtiskne volňásky do muzea s pokladem Santa Marie. Ale jakmile se ocitnete v ohromné budově muzea a zabouchnou se za vámi vrata, zjistíte, že o žádnou záchranu nešlo. Naopak, v únikové hře EXIT: Tajemné muzeum se zachránit musíte sami, a to dřív, než se stanete muzejním exponátem! Hrou vás provede sada karet se zapeklitými rébusy, pro které nebudou chybět rafinované nápovědy a pro kontrolu i správné odpovědi. Blížíte se už k cíli? To vám prozradí dešifrovací kotouč! Hra je vytvořena na jedno hraní pro 1 až 6 osob. Hry EXIT: Únikové hry získaly v německém originále prestižní ocenění Spiel des Jahres 2017. Můžete si tak být jisti, že vás čeká výjimečný herní zážitek. Únikovka Tajemné muzeum je svou úrovní vhodná pro začátečníky. V kolekci her EXIT ale najdete také náročnosti pro skutečné experty. Balení obsahuje: 85 karet (25 rébusových, 30 s odpovědí, 30 s nápovědou)1 knihu1 dešifrovací kotouč2 zvláštní předmětyCZ a SK pravidla Hlavní vlastnosti: hra zaručí nejen zábavu, ale i napínavé zážitkyprocvičí paměť, postřeh, trpělivost i logické myšlenírozvíjí kreativitu a vyjadřovací schopnosti Dokumentace: návod ke hře Exit úniková hra: Tajemné muzeum (CZ)návod ke hře Exit úniková hra: Tajemné muzeum (SK) (patro.cz)

Podobné produkty ako Úniková hra Tajemné muzeum

ADC Blackfire Muzeum podezřelých

Detail

Detektivní vyšetřovací hra plná zvratů a skrytých indicií. Spusťte poplach a zavřete dveře, ale rychle! Jeden z artefaktů v muzeu byl odcizen! Ředitel se na vás spoléhá, proslulí detektivové, že odhalíte identitu zloděje (či zlodějů!), jenž se ukrývá mezi 16 podezřelými, kteří se nacházejí stále v budově. Najděte stopy, abyste vyřešili záhadu, pokud tedy zloděj neunikl ještě před tím, než se dveře zavřely! (mall.cz)

Podobné produkty ako ADC Blackfire Muzeum podezřelých

Tajemství muzea - Chancellor Henry

Tajemství muzea - Chancellor Henry
Detail

Dnem, kdy otec malého Toma dostal záhadný dopis, se chlapcův život rázem změní. Otec se chová podivně a usilovně po něčem pátrá, nakonec rodinu opustí a zmizí kdesi v Asii. Tomova maminka se vydá manžela hledat a syna svěří do péče podivínských příbuzných, kteří vlastní tajuplné muzeum. Stará legenda praví, že je v něm ukryt největší safír na světě. A právě v době, kdy se Tomův strýc chystá z finančních důvodů muzeum zavřít, vynoří se záhadný a Tomovi velmi podezřelý mecenáš. Je skutečně tím, za koho se vydává? Opravdu chce udržet muzeum, nebo se jen dostat k cennému klenotu? A co když mu jde o něco jiného, o něco, co souvisí se zoufalým pátráním Tomova otce? A pak jednoho dne Tom náhodou zjistí, že z muzea vede cesta časem zpátky, a v minulosti opět narazí na zlotřilého mecenáše… (patro.cz)

Podobné produkty ako Tajemství muzea - Chancellor Henry

Muzeum záhad - Vašíček Arnošt

Muzeum záhad - Vašíček Arnošt
Detail

Na lovu příšer - Nestvůry z pravěku - Tajemní trpaslíci - Bytosti odjinud - Neviditelní zabijáci - Příliš tajemná mapa - Moravskoslezská mysteria -Humanoidé z And - Města v hlubinách - Varující přízrak - Tajemství Strážce duší .. Brožovaná knížka o fantastických záhadách ze světa i z domova s desítkami barevných fotografií na křídě je určena především těm, kteří se s autorovou tvorbou seznamují poprvé a také jako vhodný dárek. (patro.cz)

Podobné produkty ako Muzeum záhad - Vašíček Arnošt

Muzeum nesplněných slibů (9788074984105)

Muzeum nesplněných slibů (9788074984105)
Detail

Kniha - Vstupem. A minulost si vás sama najde. - autor Elizabeth Buchan, 312 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Vstupte. A minulost si vás sama najde.Paříž, současnost. Muzeum nesplněných slibů je místem naděje i zklamání. Každý vystavený předmět byl kýmsi darován – plechovka od sušenek, svatební závoj, dětská botička. Každý exponát se stal zhmotněním trpké zrady. Muzeum je místem, kam si chodí lidé promluvit s přízraky své vlastní minulosti. Laure, majitelka a kurátorka, do muzejních sbírek také přispěla upomínkou na bolavé vzpomínky ze svého mládí...Praha, 1986. Laure se snaží usebrat z náhlé smrti svého otce a odlétá do Prahy. Za železnou oponou ji čeká šedivý svět protkaný netušeným nebezpečím. Snaží se pochopit temné politické proudy, které ovlivňují život ve městě, ale její svobodné mysli se to moc nedaří. To se změní, teprve když potká mladého muzikanta, disidenta. Zamiluje se do něj. A vůbec netuší, jaké to pro ni bude mít důsledky.Teprve po mnoha... (alza.cz)

Podobné produkty ako Muzeum nesplněných slibů (9788074984105)

Hospodaření a vedení účetnictví příspěvkových organizací s výkladem a příklady - Jaroslava Svobodová

Hospodaření a vedení účetnictví příspěvkových organizací s výkladem a příklady - Jaroslava Svobodová
Detail

Tato zcela nová publikace Jaroslavy Svobodové je zaměřena na dvě oblasti, a to 1. na hospodaření příspěvkových organizací rozlišených na státní příspěvkové organizace a příspěvkové organizace, jejichž zřizovatelem jsou územní samosprávné celky a dobrovolné svazky obcí, a 2. na vedení účetnictví příspěvkových organizací. Podrobněji k obsahu jednotlivých částí publikaceVýklad v první oblasti vychází z právních předpisů týkajících se hospodaření příspěvkových organizací, tj. zákona č. 218/2000 Sb. a zákona č. 250/2000 Sb. V oblasti vedení účetnictví se autorka zaměřuje na výklad účetních metod včetně jednotlivých ukázek. Publikace obsahuje velké množství názorných příkladů postupů účtování příspěvkových organizací v souladu se zákonem č. 563/1991 Sb., o účetnictví, vyhláškou č. 410/2009 Sb., vyhláškou č. 383/2009 Sb., vyhláškou č. 270/2010 Sb., vyhláškou č. 220/2013 Sb. a Českými účetními standardy č. 701 až č. 710. Nezbytné ukázky se týkají zejména účetních metod, tzn. způsobů oceňování a jejich použití včetně oceňování souboru majetku, postupů tvorby a použití opravných položek, postupů tvorby a použití rezerv, postupů odpisování dlouhodobého majetku a dalších.Platnost publikacePlatí i pro rok 2022. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hospodaření a vedení účetnictví příspěvkových organizací s výkladem a příklady - Jaroslava Svobodová

Lázeňství management a marketing - Dagmar Jakubíková, Petr Janeček, Jan Tluchoř, Vildová Eliška

Lázeňství management a marketing - Dagmar Jakubíková, Petr Janeček, Jan Tluchoř, Vildová Eliška
Detail

Publikace zkušených autorů je jedinou komplexní knihou na téma lázeňství a řízení lázní na českém trhu. Autoři, kteří se problematikou lázeňství, podnikání, managementu i marketingu dlouhodobě zabývají a mají bohaté teoretické i praktické zkušenosti, se v knize věnují především marketingovému řízení lázeňských organizací a podniků, spolu s uplatněním nejnovějších poznatků.Postupují od představení lázní a lázeňství v Evropě a České republice a služeb lázeňských zařízení, přes management lázeňských podniků, marketingový výzkum, analýzu prostředí a výběr cílových trhů, až po celý marketingový mix – produkt, cenu, distribuci a komunikaci. Speciální pozornost autoři věnují interní a externí komunikaci v lázeňských organizacích a lázeňských hotelích.Výklad je doplněn mnoha příklady z české i zahraniční praxe, včetně obrazové dokumentace. Kniha je určena především studentům vysokých škol, vyšších odborných škol a středních škol, kteří studují cestovní ruch, pracovníkům lázeňských organizací a hotelů a všem dalším, kteří mají zájem se hlouběji seznámit s implementací marketingového řízení v lázeňství. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Lázeňství management a marketing - Dagmar Jakubíková, Petr Janeček, Jan Tluchoř, Vildová Eliška

Management - Maxa Radek

Management - Maxa Radek
Detail

Úspěšný manažer by měl umět profesionálně zacházet s úkoly a správně je řešit, umět jednat a zacházet s lidmi i se sebou samým i získávat moc k uskutečnění věcí, tedy umět je prosadit a mít sílu a vůli je realizovat. Na všechny tyto i další aspekty „manažerské profese“ tato učebnice poukazuje. Je vhodným průvodcem, rádcem, inspirací a hlavně zásobárnou informací pro studium managementu. Text je doplněn schématy, obrázky, grafy a tabulkami a provázen konkrétními příklady z praxe. Učebnice je určena především studentům středních a vyšších odborných škol. Pro své praktické zaměření ji lze vhodně využít i v celé řadě manažerských kurzů celoživotního vzdělávání. (patro.cz)

Podobné produkty ako Management - Maxa Radek

Management - Bellová Jana

Management - Bellová Jana
Detail

Publikace Management je moderní učebnice managementu pro střední školy. Učebnice je určená všem studentům, jejichž studijní obor zahrnuje tematiku managementu. Názorně seznamuje se základními principy řízení osob i podniku, upozorňuje na nejčastější chyby a přináší řadu praktických tipů a nápadů "do života". Zabývá se například plánováním, organizováním a hierarchiemi organizací, řízením kolektivu, principy rozhodování, metodami kontroly a v neposlední řadě i krizovým managementem. Učivo témat je doplněno množstvím infografiky, schématy, zajímavostmi, souvislostmi a poznatky z oblasti managementu a dalších souvisejících oborů. Témata učebnice obsahují výukové cíle a cílové dovednosti žáka/studenta po prostudování statí. Na závěr tématu je zařazeno shrnutí pojmů a náměty pro samostatnou činnost a opakování. Součástí kapitoly je i zkušební test k ověření znalostí. Učebnice je vhodná pro výuku problematiky základů managementu, a to pro školy se studijními obory: Ekonomika a podnikání; Management; Ekonomika a management; Obchod a podnikání; Personální management; Personální práce; Personální řízení; Logistické a finanční služby, Bankovnictví apod. (patro.cz)

Podobné produkty ako Management - Bellová Jana

E-mail Management

E-mail Management
Detail

Audiokniha MP3 David Gruber, čte David Gruber Soubor rad od Davida Grubera, 1. českého lektora a nejčtenějšího autora v České i Slovenské republice v oblasti Soft Skills, jak na e-mailovou poštu: Abychom se jí nenechali zahltit nebo naopak abychom něco nezanedbali, prostě komplexní návod pro lajdáky i puntičkáře, jak si poradit se záplavou mailů, která se nás v posledních letech řítí stále víc. (alza.cz)

Podobné produkty ako E-mail Management

Ženy a management: Kreativita, inovace, etika, kvalitativní management (978-80-265-0150-3)

Ženy a management: Kreativita, inovace, etika, kvalitativní management (978-80-265-0150-3)
Detail

Kniha - autor Zdenek Dytrt, 200 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Se ženami, nebo bez nich? Česká republika je již několik let v recesi. To, co českou ekonomiku významně poškozuje a způsobuje zaostávání za okolními státy, je mimo jiné také problematická hierarchie hodnot a preferencí jak mezi manažery, tak v celé populaci. Je otázkou, zda tento „posunutý“ žebříček hodnot nesouvisí i s tím, že v rozhodovacích procesech ve výkonnějších ekonomikách, než je ta naše, je daleko vyváženější zastoupení žen i mužů. Jsou to ženy, které mohou zachránit svět? Co přináší? Myšlenku rovných šancí pro každého člověka, tedy i právo žen podílet se vyrovnaným způsobem na životě společnosti, je třeba doplnit tím, na co slyší muži, kteří v této chvíli rozhodují – tedy konkrétními benefity a čísly dokazujícími, že větší účast žen v managementu představuje skutečný přínos a podmínku úspěšnosti v budoucnosti. Společnou ambicí autorů tohoto sborníku je tuto debatu alespoň... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ženy a management: Kreativita, inovace, etika, kvalitativní management (978-80-265-0150-3)

Návštěva pivovarského muzea v Plzni

Návštěva pivovarského muzea v Plzni
Detail

Hodina nabitá informacemi o nejoblíbenějším českém nápoji. Ideální zážitek pro všechny, kteří se chtějí dozvědět vše o výrobě piva ve starověku a jak se proti tomu liší dnešní způsoby. Co jsou humna, hvozd a co je valečka? Také zjistí, z čeho se pilo pivo dřív, než se o slovo přihlásily klasické půllitry. Dokonce uvidí i nejmenší džbánek na světě, který měří 1 cm. S tím by snad ani nemělo jít cenu na jedno. Ale možná lepší než obří korbel ze Sibiře, který si o ranní bolehlav přímo říká. Na své si přijdou i hračičkové. Ty nadchne model varny parního pivovaru. Tahle evropská raritka dokáže vyprodukovat 30 litrů piva v jedné várce. Prohlídku je možné absolvovat kdykoli i bez předchozí rezervace. Pro skupiny 10 a více osob je možné připravit interaktivní prohlídku s průvodcem. Vše si tak nejen prohlédnou, ale i vyzkouší, jak to vlastně funguje. Pro všechny gurmány nad 18 let čeká na konci prohlídky orosená 0,3 l piva Pilsner Urquell, která je v ceně vstupenky. (adrop.cz)

Podobné produkty ako Návštěva pivovarského muzea v Plzni

Muzeum nesplněných slibů - Elizabeth Buchan

Muzeum nesplněných slibů - Elizabeth Buchan
Detail

Praha, 1986. Angličanka Laure přijíždí do Československa, aby se vyrovnala se smrtí svého otce. Život v nesvobodné zemi jí pomůže pochopit až mladý muzikant, disident, s nímž prožije vášnivý vztah. Paříž, současnost. Muzeum nesplněných slibů je místem zmařených nadějí a ztrát. Laure spravuje muzejní sbírky, které sama obohatila bolestnou vzpomínkou na události ze svého pobytu v Praze a těsně po něm. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Muzeum nesplněných slibů - Elizabeth Buchan

Hurá do muzea - Pavlína Pitrová

Hurá do muzea - Pavlína Pitrová
Detail

Co je to muzeum? Co tam můžete vidět? Kdo zde pracuje? Jak vznikají sbírky? Nejen to se dozvíte, když se s námi vydáte na poznávací výlet do výstavních síní, depozitářů či skanzenů. Zjistíte, kdy muzea začala vznikat a proč jsou tak důležitá. Cesta povede napříč staletími i vědními obory. Seznámíte se s nejvýznamnějšími sběrateli a dozvíte se, jaké muzejní poklady můžete ve sbírkách najít. Bonus! Mapa významných muzeí v České republice a Evropě. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hurá do muzea - Pavlína Pitrová

Hurvínek a kouzelné muzeum (DVD)

Hurvínek a kouzelné muzeum (DVD)
Detail

Legendární hrdinové, které dobře znáte, přicházejí v animované komedii pro celou rodinu. Filmový příběh Hurvínek a kouzelné muzeum nabízí zcela nové, původní dobrodružství. Pan Spejbl pracuje jako hlídač Muzea loutek, kterému však hrozí zbourání. Hurvínek zase jednou neposlouchá a podaří se mu proniknout do uzavřených prostor muzea, kde objeví svět, skrytý před zraky návštěvníků. A právě v podzemí je ukryto nejen tajemství kouzelného muzea, ale i klíč k jeho záchraně. Hurvínka čeká největší dobrodružství v životě, při němž musí prokázat chytrost, šikovnost, odvahu a smysl pro přátelství, aby zachránil ´taťuldu´, ale i kouzelné muzeum a celé město z nadvlády zločinného Pána loutek. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Hurvínek a kouzelné muzeum (DVD)

Noc v muzeu (BLU-RAY)

Noc v muzeu (BLU-RAY)
Detail

Blu-ray HD film Noc v muzeu [2006]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Hrají: Ben Stiller. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Noc v muzeu (BLU-RAY)
Management a hospodaření muzeí (9788024636535), Marketing a management muzeí a památek (80-247-1104-4), Hospodaření malého podniku: Hospodaření malého a středního podniku nebo živnosti (80-7259-017-0), Ekonomika a měření výkonnosti muzeí (978-80-7598-686-3), Hospodaření a nakládání se státním majetkem (978-80-7400-737-8), Památky Čech, Moravy a Slezska: 312 hradů, zámků a muzeí (978-80-242-8038-7), Ženy a management (978-80-265-0150-3), Produkční a provozní management (978-80-271-1385-9), Lázeňství: management a marketing (978-80-271-2461-9), Time Management nejvyšší generace, Management a moderní organizování firmy (978-80-247-2149-1), Management cestovních kanceláří a agentur (978-80-247-3751-5), Krizový management barokní ekonomiky? (9788024645094), Znalostní management a proces jeho zavádění (978-80-247-1978-8), Management kvality a rizik psychiatrické péče (978-80-271-2275-2), Marketing a management pro střední a vyšší hotelové školy (978-80-7373-061-1), Management (978-80-7373-111-3), Management (978-80-247-4429-2), Life management (80-247-1488-4), Sociální vztahy v organizaci a jejich management (978-80-247-4211-3), Age management v organizacích: praktické využití a přínosy (978-80-7552-772-1), Fashion management (978-80-271-2113-7), Projektový management (978-80-271-3619-3), Osobnostní management (978-80-271-3114-3), Management inovací (978-80-726-1423-3), Time management (978-80-726-1480-6), Time management (978-80-247-4431-5), Finanční management (978-80-247-4047-8), Marketing management (978-80-247-4150-5), Management inovací (978-80-7261-423-3)