Krokoměr professor

Našli jsme pro tebe Krokoměr professor. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Krokoměr professor

Mad Professor Supreme

Mad Professor Supreme

Pedálový efekt pro elektrickou kytaru - 2-kanálový overdrive. Supreme nabízí vynikající tón a funkčnost. Navržen byl ve spolupráci s uznávaným kytaristou Matt Schofield-em. Přináší vynikající zkreslený overdrive zvuk a originální provedení: 2 pedály v jednom zařízení s přepínáním ovládání prostřednictvím jednoho tlačítka. Část A je založena na známém kytarovém pedály Royal Blue Overdrive a je vhodná pro použití s ​​neck snímačem. Zajišťuje jemnější zkreslení sign… (muziker.cz)

Pánský župan 2057 Professor

Pánský župan 2057 Professor

Pánský župan klasického střihu 2057 L&L na hrudi má malou nášivku v tmavě modré barvě se světlým lemováním bez zapínání, zavazuje se v pase páskem na bocích jsou našité kapsy s šálovým límcem (amiatex.cz)

Mad Professor Double Moon

Mad Professor Double Moon

Pedálový efekt pro elektrickou kytaru. Mad Professor Double Moon nabízí kompaktní design, nízkou hmotnost a širokou škálu modulačních efektů. Vybaven je analogovými obvody a ovládacím prvkem pro Tone, což přináší moderní modulační pedál pro jakýkoliv hudební žánr. Pedál Double Moon disponuje 11 vysoce kvalitními režimy s možností úpravy výsledného zvuku. Pro zvolení konkrétního efektu slouží otočný ovládací prvek. Pedál nabízí efekty: 3 x chorus, 3 x dual chorus, 3 x flanger, flanger + chorus a vibrato. … (muziker.cz)

Mad Professor Simble Predriver

Mad Professor Simble Predriver

Prémiový efektový pedál typu Preamp / Booster. Pedál nabízí efekt dynamického boostu, který je dokonale přizpůsoben pro lustrové zesilovače nebo overdrive efekty, které jsou v řetězci zapjené za ním. Efekt je vybaven jedním jediným přepínačem Hot / Cold, který nabízí dvojici boostu pro maximální bost až do 10dB. Boost závisí od dynamiky vaší hry. Efekt je vybaven kvalitním true bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo standardním 9V adaptérem s polaritou center negative. (muziker.cz)

Mad Professor Simble Overdrive

Mad Professor Simble Overdrive

Prémiový efektový pedál typu Overdrive. Pedál nabízí klasické měkké, dynamické a přirozené zkreslení, které je vhodné jak pro nakopnutí elektronkového zesilovače, tak i pro samostatné využití pro zkreslení vašeho kytarového tónu. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci a jeho přední panel je osazen čtveřicí ovládacích prvků. Na výběr je z potenciometrů pro Level, který nastavuje hlasitost, Contour, který působí na celkovou ekvalizaci finálního zvuku, Sensitivity, který nastavuje úroveň zkreslení a výrazně ovlivňuje dynamiku a pocit ze hry a Accent, který působí na vrchní frekvenční pásmo. Efekt je vybaven kvalitním true bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo standardním 9V adaptérem s polaritou center negative. (muziker.cz)

Mad Professor Super Black

Mad Professor Super Black

Pedálový efekt pro elektrickou kytaru společnosti Mad Professor - Boost/Overdrive. Zesilovač Fender Blackface (1963-1968) je považován za jeden z nejvýznamnějších v celé historii. Pedál Super Black přináší stejný charakter zvuku, díky obvodem se stejnou cestou signálu. Při zapojení pedálu do efektové smyčky zesilovače je vynechán předzesilovač, což přináší nezkreslený zvuk Blackface. Pedál dodává bohatý středový zvuk - charakteristický pro zesilovač Fender Blackface. Ovládací prvky umožňují optimální nastavení při jakékoliv hlasitosti. Efekt Super Black umožňuje dosáhnout plný zvuk na různých zesilovačích. Zesilovač Fender Blackface produkuje vynikající overdrive tón. Pedál Super Black umožňuje dosáhnout stejného zkreslený zvuk při jakékoli hlasitosti. Obsahuje dva mini přepínače -… (muziker.cz)

Stojan na vajíčko Professor

Stojan na vajíčko Professor

Sada 2 vajíčkových stojanů vykouzlí úsměv na vaši tváři hned ráno. Vyberte si třeba profesora, jeden vážný a druhý zmatený bez klobouku. Tento zábavný a výrazný design nesmí na vašem stole chybět. Vhodné do myčky i mikrovlnné trouby. (vemzu.cz)

Pánský tmavě modrý župan Professor

Pánský tmavě modrý župan Professor

Pánský tmavě modrý župan Professor (botovo.cz)

Pánský tmavě modrý župan Professor

Pánský tmavě modrý župan Professor

Pánský tmavě modrý župan Professor (botovo.cz)

Pánský tmavě modrý župan Professor

Pánský tmavě modrý župan Professor

Pánský tmavě modrý župan Professor (botovo.cz)

Mad Professor BlueBerry Bass Overdrive

Mad Professor BlueBerry Bass Overdrive

Baskytarový efekt Blueberry je baskytarový overdrive pedál z tovární řady výrobků firmy Mad Professor, který poskytne vaší elektrické baskytaře nabuzený zvuk podobný charakteru vintage celolampových zesilovačů. Intuitivní ovládání v podobě tří potenciometrů, kterými určíte hlasitost, barvu tónu, míru zkreslení a sustain, pak potěší především hráče s oblibou v jednoduchých a praktických baskytarových pedálech. Finská firma Mad Professor se od roku 2002 věnuje výrobě kytarových/baskytarových efektů a zesilovačů. Jejich ručně vyráběné krabičky jsou charakteristické výborným zpracováním a kvalitními použitými komponenty. (kytary.cz)

Mad Professor Dual Blue Delay

Mad Professor Dual Blue Delay

Prémiový efektový pedál typu Delay. Pedál nabízí klasický efekty typu delay známý z modelu Blue Delay, no vybaven je dvojicí obvodů, které lze samostatně nastavovat a spínat. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci a jeho přední panel je osazen 8 ovládacími prvky. Na výběr je z potenciometrů pro Level, který se stará o nastavení celkové hlasitosti, Tone, který nastavuje tónovou clonu pro ozvěnu, Repeat, pro nastavení počtu opakování a Delay, který se stará o nastavení zpoždění signálu. Každý z obvodů je vybaven stejnou čtveřicí ovládacích prvků. Obvody se liší pouze maximální možnou délkou zpoždění - 315 ms pro obvod short a 810 ms pro obvod long. Samozrejmsťou je spínač pro přepínání módů a tap tempo, jakož i spínač On / Off, který po delším podržení spíná oba obvody… (muziker.cz)

Mad Professor Electric Blue Chorus

Mad Professor Electric Blue Chorus

Prémiový efektový pedál typu Chorus. Pedál nabízí efekt klasického efektu chorus s měkkým charakterem bez metalických výšek, který je vhodný pro čistý i zkreslený zvuk. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci a jeho přední panel je osazen trojicí ovládacích prvků. Na výběr je z potenciometrů pro Blend, který mixuje čistý a efektový signál, Depth, který nastavuje hloubku oscilace a Speed, který nastavuje její rychlost. Efekt je vybaven kvalitním true bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo standardním 9V adaptérem s polaritou center negative. (muziker.cz)

Mad Professor Silver Spring Reverb

Mad Professor Silver Spring Reverb

Prémiový efektový pedál typu Spring Reverb. Pedál nabízí efekt klasického pružinového reverbu, který je dodnes součástí některých zesilovačů a který ve velké míře používán na nejlepších nahrávkách dodnes. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci a jeho přední panel je osazen trojicí ovládacích prvků. Na výběr je z potenciometrů pro Time, který nastavuje délku ozvěny, Reverb, který nastavuje intenzitu ozvěny ve virtuálních pružinách a Tone, který funguje jako tónová clona. Efekt je vybaven kvalitním true bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo standardním 9V adaptérem s polaritou center negative. (muziker.cz)

Mad Professor Big Tweedy Drive

Mad Professor Big Tweedy Drive

Prémiový efektový pedál typu Overdrive. Pedál nabízí zvuk klasického šťavnatého overdrivem známého z vintage zesilovačů americké výroby z 50. let. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci a jeho přední panel je osazen čtveřicí ovládacích prvků. Na výběr je z potenciometrů pro Volume, který nastavuje celkovou hlasitost efektu, Drive, který nastavuje úroveň zkreslení, Tone, který slouží jako tónová clona a Presence, který ovlpyvňuje pásmo výškových frekvenci. Efekt je vybaven kvalitním true bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo standardním 9V adaptérem s polaritou center negative. (muziker.cz)

Mad Professor Sweet Honey Overdrive

Mad Professor Sweet Honey Overdrive

Prémiový efektový pedál typu Overdrive. Pedál nabízí klasické měkké a přirozené zkreslení, které je vhodné jak pro nakopnutí elektronkového zesilovače, tak i pro samostatné využití pro zkreslení vašeho kytarového tónu. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci a jeho přední panel je osazen trojicí ovládacích prvků. Na výběr je z potenciometrů pro Volume, který nastavuje hlasitost, Focus, který působí na celkovou ekvalizaci finálního zvuku a výrazně ovlivňuje dynamiku a pocit ze hry a Drive, který nastavuje úroveň zkreslení. Efekt je vybaven kvalitním true bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo standardním 9V adaptérem s polaritou center negative. (muziker.cz)

Mad Professor Royal Blue Overdrive

Mad Professor Royal Blue Overdrive

Prémiový efektový pedál typu Overdrive. Pedál nabízí zvuk klasického šťavnatého overdrivem s obrovským dynamickým rozsahem, který se dokonale hodí pro rytmickou i sólovou hru. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci a jeho přední panel je osazen čtveřicí ovládacích prvků. Efekt nabízí na výběr z potenciometrů pro Volume, který nastavuje hlasitost, Treble, který slouží pro nastavení výškových frekvenci, Bass, pro nastavení basové odezvy a Drive, který nastavuje úroveň zkreslení. Efekt je vybaven kvalitním true bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo standardním 9V adaptérem s polaritou center negative. (muziker.cz)

Mad Professor Evolution Orange Underdrive

Mad Professor Evolution Orange Underdrive

Prémiový efektový pedál typu EQ / Underdrive. Tento unikátní pedál nabízí rozjasnění a vyčištění vašeho zkresleného tónu. Jeho třípásmová ekvalizace umožní nastavit frekvenční odezvu vašeho zkresleného zvuku a zajistí tak dokonalou čitelnost vašeho tónu. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci a jeho přední panel je osazen čtveřicí ovládacích prvků. Efekt nabízí na výběr z potenciometrů pro Volume, který nastavuje hlasitost, Treble, který slouží pro nastavení výškových frekvenci, Bass, pro nastavení basové odezvy a Midrange, který nastavuje odoszvu ve středovém pásmu. Efekt je vybaven kvalitním true bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo standardním 9V adaptérem s polaritou center negative. (muziker.cz)

Mad Professor Forest Green Compressor

Mad Professor Forest Green Compressor

Prémiový efektový pedál typu Compressor vhodný pro kytaru i baskytaru. Pedál nabízí efekt transparentní komprese signálu, která zabezpečí přirozeně vyrovnaný tón s dlouhým dozvukem. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci a jeho přední panel je osazen čtveřicí ovládacích prvků. Na výběr je z potenciometrů pro Level, který nastavuje celkovou hlasitost efektu, Tone, který funguje jako tónová clona, Compression, který nastavuje úroveň komprese signálu a přepínatelný ovladač Sust / Comp, který přepíná mezi dvojicí módů pro kompresi nebo sustainer. Efekt je vybaven kvalitním true bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo standardním 9V adaptérem s polaritou center negative. (muziker.cz)

Mad Professor Snow White Autowah

Mad Professor Snow White Autowah

Prémiový efektový pedál typu Auto Wah. Pedál nabízí efekt klasického wah pedálu, který však reaguje na dynamiku vaší hry díky čemuž máte kontrolu nad efektem přímo ve vašich prstech. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci a jeho přední panel je osazen čtveřicí ovládacích prvků. Na výběr je z potenciometrů pro Sensitivity, který nastavuje citlivost na dynamiku hry, Bias, který má vliv na sílu efektu, Resonance, který ovlivňuje rezonanci filtru a Decay, který nastavuje přirozené doznívání křivky filtru. Efekt je vybaven kvalitním true bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo standardním 9V adaptérem s polaritou center negative. (muziker.cz)

PROFESSOR Stolní ventilátor SV302, bíly

PROFESSOR Stolní ventilátor SV302, bíly

STOLNÍ VENTILÁTOR Professor SV302 disponuje třemi rychlostními stupni. Jeho výhodou je nastavitelný vertikální sklon, stojan je stabilní. Měděné vinutí motoru zajišťuje dlouhou životnost. Parametry Hlučnost 47,5 dB(A) Příkon38 W Průměr 34 (patro.cz)

Professor Marston & The Wonder Women - DVD

Professor Marston & The Wonder Women - DVD

Skutečný příběh autora superhrdinky Wonder Woman. William Moulton Marston ve své době sklízel nemilosrdnou kritiku za to, že vytvořil komiksovou feministickou superhrdinku. Jeho skutečný život byl ale mnohem provokativnější, než jeho příběhy… (mall.cz)

Professor Univerzální elektrická ostřička MyProject UB65

Professor Univerzální elektrická ostřička MyProject UB65

- 2x brusný diamantový kotouč o průměru 51 mm - Na broušení a ostření HSS vrtáků, nožů, nůžek a dlát - Průměr vrtáků: cca 56 mm - Tloušťka vrtáků: 3-13 mm - Šířka listů pro dláta a hoblíky: 6 - 51 mm - 230-240 V - 50 Hz - Příkon: 65 W - Otáčky na prázdno: 6700 ot./min. - Délka kabelu: 2 m - Návod v češtině (nejlevnejsizbozi.cz)

Mad Professor Sweet Honey Overdrive Deluxe

Mad Professor Sweet Honey Overdrive Deluxe

Prémiový efektový pedál typu Overdrive. Pedál nabízí klasické měkké a přirozené zkreslení, které je vhodné jak pro nakopnutí elektronkového zesilovače, tak i pro samostatné využití pro zkreslení vašeho kytarového tónu. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci a jeho přední panel je osazen pěti ovládacími prvky. Na výběr je z potenciometrů pro Volume, který nastavuje hlasitost, Focus, který působí na celkovou ekvalizaci finálního zvuku a výrazně ovlivňuje dynamiku a pocit ze hry, Treble a Bass pro nastavení výškových a basových frekvenci a Drive, který nastavuje úroveň zkreslení. Efekt je vybaven kvalitním true bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo standardním 9V adaptérem s polaritou center negative. (muziker.cz)

Mad Professor Sky Blue Overdrive HW

Mad Professor Sky Blue Overdrive HW

Prémiový efektový pedál typu Overdrive, ručně pájená verze bez PCB desky. Pedál nabízí zvuk klasického šťavnatého overdrivem, který je vhodný i jako samostatný efekt, ale jeho nejsilnější stránky se ukážou, pokud jej zapojíte před zkreslený kanál lampového zesilovače nebo před jiný overdrive pedál. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci a jeho přední panel je osazen čtveřicí ovládacích prvků. Na výběr je z potenciometrů pro Volume, který nastavuje hlasitost, Drive, který nastavuje úroveň zkreslení, Texture, který tvaruje finální podobu ekvalizéru a Z, který mění odpor na vstupním konektoru a výrazně tak ovlivňuje zvuk při použití kytar s pasivními snímači. Efekt je vybaven kvalitním true bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo standardním 9V adaptérem… (muziker.cz)

Professor Marston & the Wonder Women (DVD)

Professor Marston & the Wonder Women (DVD)

Film Professor Marston & the Wonder Women popisuje nekonvenční život doktora Williama Marstona (Luke Evans), harvardského psychologa a vynálezce, který pomáhal vymyslet moderní detektor lži a v roce 1941 vytvořil postavu Wonder Woman. Marston byl v polyamorním vztahu se svou ženou Elizabeth (Rebecca Hall), psycholožkou a vynálezkyní, a Olive Byrne (Bella Heathcote), bývalou studentkou, ze které se stala akademická pracovnice. Tento vztah byl klíčem k vytvoření Wonder Woman, protože feministické ideály Elizabeth a Olive byly v této postavě zakořeněné už od jejího počátku. Marston zemřel v roce 1947 na rakovinu kůže. Elizabeth a Olive stále tvořily pár a společně vychovávaly děti, které měly s Marstonem. Film se zabývá tím, jak se Marston vypořádával s kontroverzí kolem Wonder Woman.BONUSY:… (dvd-premiery.cz)

Professor Tip Top Exobiology (LP+CD)

Professor Tip Top Exobiology (LP+CD)

Balení obsahuje: LP Barva: Černá Složení setu: 2 ks Typ: LP deska Žánr: Rock Interpret / Téma: Professor Tip Top Varianta: Exobiology (LP+CD) Rychlost: 33 1/3 Subžánr: Psychedelic Rock Země interpreta: Norsko Dekáda interpreta: 2010 - 2019 Vydavatelství: Apollon Records Rok vydání: 2016.0 Rok nahrávky: 2014.0 : 2016-06-17 (muziker.cz)

Mad Professor Little Green Wonder Overdrive

Mad Professor Little Green Wonder Overdrive

Prémiový efektový pedál typu Overdrive. Pedál nabízí klasické širokofrekvenčné zkreslení, které je vhodné jak pro nakopnutí elektronkového zesilovače, tak i pro samostatné využití. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci a jeho přední panel je osazen trojicí ovládacích prvků. Na výběr je z potenciometrů pro Volume, který nastavuje hlasitost, Body, který zvýrazňuje nebo minimalizuje nižší středové frekvence a Drive, který nastavuje úroveň zkreslení. Efekt je vybaven kvalitním true bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo standardním 9V adaptérem s polaritou center negative. (muziker.cz)

inSPORTline Krokoměr PedoBasic

inSPORTline Krokoměr PedoBasic

Krokoměr lze připojit k pásku s možností natočení směrem nahoru k očím, lehký a skladný. (mall.cz)

Krokoměr Insportline Duo

Krokoměr Insportline Duo

Krokoměr po uchycení k pásku či kalhotám, jednoduše ovladatelný, lehký a skladný.. Krokoměr inSPORTline Duo (pedometr) je krokoměr se základními funkcemi počítání kroků. Má velmi snadné ovládání a je vhodný jak pro chůzi, tak pro běh. Krokoměr inSPORTline Duo je velmi lehký a spočítá každý váš krok.   Technický popis: 5-číselný LCD displej (počítadlo do 99 999 kroků) krokoměr s přizpůsobením citlivosti pohybu (chůze/běh) jednoduchý a praktický design klip pro pevné uchycení krokoměru k pásku, kalhotám či sportovnímu oblečení v úrovni pasu tlačítko Reset (insportline.cz)

Krokoměr Insportline Pallete

Krokoměr Insportline Pallete

Krokoměr po uchycení k pásku či kalhotám, jednoduše ovladatelný, lehký a skladný.. Krokoměr neboli pedometr inSPORTline Pallete je velmi lehké zařízení se základními funkcemi počítání kroků. Má jednoduché ovládání, klipem jej snadno připnete k pásku či kalhotám a je vhodný jak pro chůzi, tak pro běh. Díky jeho malým rozměrům vám nebude překážet při pohybu. Krokoměr inSPORTline Pallete potěší milovníky sportování a turistiky.Technický popis: 5-číselný LCD displej (počítadlo do 99 999 kroků) jednoduchý a praktický design klip pro pevné uchycení krokoměru k pásku, kalhotám či sportovnímu oblečení v úrovni pasu možnost vymazání předchozích naměřených údajů ukazatele: počet kroků, odhad spálených kalorií (na základě nastavené hmotnosti uživatele), odhad překonané vzdálenosti (na základě… (insportline.cz)

Krokoměr SPOKEY ROCK

Krokoměr SPOKEY ROCK

Krokoměr SPOKEY ROCK (tipa.eu)

Krokoměr SPOKEY MOONY

Krokoměr SPOKEY MOONY

Krokoměr SPOKEY MOONY (tipa.eu)

Krokoměr CONRAD P084C

Krokoměr CONRAD P084C

Krokoměr CONRAD P084C (tipa.eu)

Silva Krokoměr ex30

Silva Krokoměr ex30

Krokoměr disponuje funkcí Step Barometr, která porovnává stávající hodnotu s doporučeným množstvím 10000 kroků. Je opatřen denní a týdenní pamětí, abyste si mohli vést průběžně vlastní statistiku pohybu. Silva Krokoměr ex30 měří spotřebované kalorie, kroky a vzdálenost. (mall.cz)

Krokoměr Insportline Pedobasic

Krokoměr Insportline Pedobasic

Krokoměr lze připojit k pásku s možností natočení směrem nahoru k očím, lehký a skladný.. Krokoměr inSPORTline PedoBasic je přesný spolehlivý krokoměr s unikátní flip-up designem pro snadnější pohled na displej. Při připevnění k pásku lze krokoměr snadno natočit směrem k vašim očím bez nutnosti odepnutí a Vy tak okamžitě vidíte naměřené hodnoty. Díky počítadlu spálených kalorií, přesnému měření a čidlu pro rozlišení chůze a běhu je tento krokoměr vyhledávaným doplňkem pro outdoor a Nordic Walking.Technický popis: spolehlivý a přesný pedometr s bohatou funkční výbavou zobrazování času ve formátech: 12 / 24h počítadlo kroků (do max. hodnoty 100.000 kroků) nastavení délky kroku: 10 - 150 cm čidlo pro rozlišení chůze a běhu odhad vzdálenosti (s přesností ukazatele 0,01 km) odhad… (insportline.cz)

Professor Marston & The Wonder Women - Blu-ray

Professor Marston & The Wonder Women - Blu-ray

Skutečný příběh autora superhrdinky Wonder Woman. William Moulton Marston ve své době sklízel nemilosrdnou kritiku za to, že vytvořil komiksovou feministickou superhrdinku. Jeho skutečný život byl ale mnohem provokativnější, než jeho příběhy… (mall.cz)

Professor Marston & the Wonder Women - Blu-ray

Professor Marston & the Wonder Women - Blu-ray

Snímek Professor Marston & The Wonder Women vypráví neuvěřitelný skutečný příběh autora jedné z nejikoničtějších superhrdinek všech dob a odhaluje svůdná tajemství z jeho soukromí. (mall.cz)

Professor A+M zinc tbl.250 Vitabalans

Professor A+M zinc tbl.250 Vitabalans

Professor Zinek je doplněk stravy ve formě tablet s obsahem minerálu zinku. Komfortní užívání polykacích tablet, dávkování pouze jedna tableta denně.Zinek přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Zinek přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad.Zinek přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů.Zinek přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím.Zinek přispívá k normální syntéze DNA.Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci.Zinek přispívá k metabolismu makroživin.Zinek přispívá k normálnímu metabolismu mastných kyselin.Zinek přispívá k normálnímu metabolismu vitamínu A.Zinek přispívá k normální syntéze bílkovin.Zinek přispívá k udržení normálního stavu vlasů.Zinek přispívá k udržení normálního stavu nehtů.Zinek přispívá k udržení normálního stavu… (benu.cz)

Mad Professor Simble Overdrive (B-Stock) #926770

Mad Professor Simble Overdrive (B-Stock) #926770

Provoz na baterie: Ano Typ: Overdrive Země původu: Čína Adaptér součástí: Ne True bypass: Ano Napájení: Ne (muziker.cz)

Professor Marston & the Wonder Women (BLU-RAY)

Professor Marston & the Wonder Women (BLU-RAY)

Film Professor Marston & the Wonder Women popisuje nekonvenční život doktora Williama Marstona (Luke Evans), harvardského psychologa a vynálezce, který pomáhal vymyslet moderní detektor lži a v roce 1941 vytvořil postavu Wonder Woman. Snímek PROFESSOR MARSTON & THE WONDER WOMEN vypráví neuvěřitelný skutečný příběh autora jedné z nejikoničtějších superhrdinek všech dob a odhaluje svůdná tajemství z jeho soukromí. Harvardský psycholog doktor William Moulton Marston (Luke Evans – Kráska a zvíře) ve své době sklízel nemilosrdnou kritiku za to, že vytvořil komiksovou feministickou superhrdinku. Skutečnost, že žil současně se svou manželkou Elizabeth (Rebecca Hall – Dárek) a jejich milenkou Olive (Bella Heathcote), byla ale mnohem víc provokativní než všechny dobrodružné příběhy, které kdy… (dvd-premiery.cz)

Professor Tip Top Hybrid Hymns (Vinyl LP)

Professor Tip Top Hybrid Hymns (Vinyl LP)

Balení obsahuje: LP Barva: Černá Složení setu: 1 ks Typ: LP deska Žánr: Rock Interpret / Téma: Professor Tip Top Varianta: Hybrid Hymns (Vinyl LP) Rychlost: 33 1/3 Subžánr: Psychedelic Rock Země interpreta: Norsko Dekáda interpreta: 2010 - 2019 Vydavatelství: Apollon Records Rok vydání: 2019.0 Rok nahrávky: 2019.0 : 2019-02-22 (muziker.cz)

Silva Krokoměr ex Step

Silva Krokoměr ex Step

Krokoměr je opařen klipem, který umožňuje nošení za opaskem nebo za pasem kalhot. Součástí je filtr, který brání registrování náhodných pohybů. Silva Krokoměr ex Step je ideální pro nenáročné uživatele. (mall.cz)

Junsd JS221A zelená - Krokoměr

Junsd JS221A zelená  - Krokoměr

Krokoměr Junsd JS221A je multifunkční krokoměr se 3D senzorem pohybu, nabízí přesné měření vaší chůze, či běhu. Krokoměr měří spálené kalorie, čas cvičení a především uraženou vzdálenost. Nabízí i podsvícení displeje. Krokoměr lze sponou zavěsit za opasek nebo jen dát volně do kapsy a vyrazit. (sportisimo.cz)

Silva Krokoměr ex Distance

Silva Krokoměr ex Distance

Krokoměr je opařen klipem, který umožňuje nošení za opaskem nebo za pasem kalhot. Měří počet kroků a ušlou vzdálenost. Součástí je filtr, který brání registrování náhodných pohybů. Silva Krokoměr ex Distance je ideální pro nenáročné uživatele. (mall.cz)

Olympia JS-210B - Krokoměr

Olympia JS-210B   - Krokoměr

Digitální krokoměr JUNSO JS-210B využitelný na turistiku, běh nebo chůzi. (sportisimo.cz)

Omron HJ-320 Krokoměr

Omron HJ-320 Krokoměr

HJ-320 krokoměr Krokoměr vybavený sofistikovaným 3D sensorem. (pilulka.cz)

Omron HJ-321 Krokoměr

Omron HJ-321 Krokoměr

HJ-321 krokoměr Krokoměr vybavený sofistikovaným 3D sensorem. (pilulka.cz)

Krokoměr BEURER AS 80

Krokoměr BEURER AS 80

BEURER AS 80 Sensor aktivity (pilulka.cz)

Vitabalans oy Professor A+C Zinc 250 tablet

Vitabalans oy  Professor A+C Zinc 250 tablet

Professor A+C zinc tbl.250 Vitabalans Přípravek obsahující zinek ve formě glukonanu k celkovému posílení vašeho enzymového systému. (pilulka.cz)

Junsd PEDOMETR BLACK NS - Krokoměr

Junsd PEDOMETR BLACK  NS - Krokoměr

Multifunkční krokoměr Junsd PEDOMETR BLACK si díky jeho funkcím jistě oblíbíte. Skvěle monitoruje vaší chůzi a běh. Změří spálené kalorie, počet kroků, čas cvičení a uraženou vzdálenost. Díky sponě si ho můžete snadno zavěsit za opasek. Podsvícený display vám zajistí skvělou viditelnost dat i ve tmě. (sportisimo.cz)

Silva Krokoměr ex Distance - zánovní

Silva Krokoměr ex Distance - zánovní

Krokoměr je opařen klipem, který umožňuje nošení za opaskem nebo za pasem kalhot. Měří počet kroků a ušlou vzdálenost. Součástí je filtr, který brání registrování náhodných pohybů. Silva Krokoměr ex Distance je ideální pro nenáročné uživatele. (mall.cz)

Junso Krokoměr Junso 300B digitální

Junso Krokoměr Junso 300B digitální

Krokoměr JUNSO 300B digitální: měří čas, počet kroků, vzdálenost, stopky, calorie (mall.cz)

Olympia Krokoměr Olympia 3D 90071

Olympia Krokoměr Olympia 3D 90071

Krokoměr je určen k orientačnímu měření sportovních aktivit v terénu (chůze,nordic walking,běh).Je nevodotěsný, jen vlhkotěsný. Měření času pohybové aktivity: Pro přesnou funkce je použití nový 3-D digitální senzor pohybu. Při načítání kroků a vzdálenosti se automaticky měří čas. (mall.cz)

Junso Krokoměr Junso JS-206B

Junso Krokoměr Junso JS-206B

Krokoměr JUNSO JS-206B Je základním modelem od výrobce JUNSO. Vybaven je všemi potřebnými funkcemi jako je měřením počtu kroků a vzdálenosti, měření času chůze a počet spálených kalorií. (mall.cz)

SJH 298 Krokoměr - tukoměr 2v1

SJH 298 Krokoměr - tukoměr 2v1

Modom kvalitní krokoměr s měřením tělesného tuku, díky kterému jednoduše změříte vzdálenost v kilometrech a množství spálených kilokalorií (kcal) během Vaší chůze, snadno a rychle určí typ Vaší postavy a podíl tuku ve Vašem těle. Krokoměr má moderní elegantní design, snadné ovládání, měření je rychlé a přesné. Paměť pro 5 osob umožní využití krokoměru pro všechny členy Vaší domácnosti. Dalšími funkcemi jsou hodiny, budík a možnost přepínaní mezi metrickými a imperiálními (angloamerickými) jednotkami. (benu.cz)

Krokoměr s 3d senzorem p084c

Krokoměr s 3d senzorem p084c

Krokoměr použijete k měření počtu kroků a denní aktivity. V důsledku těchto měření krokoměr zobrazuje spálené kalorie a ušlou vzdálenost. Do paměti se ukládají naměřené hodnoty za posledních 7 dnů.Technické parametryHodnotaRozměry(š x v) 77 mm x 33.5 mmHmotnost30 gBarvaBíláNapájeníKnoflíková baterie CR 2032, součástí dodávkyRozměr, výška33.5 mmRozměr, šířka77Typ hodinKrokoměrVlastnostiTechnologie 3D akceleračního senzoruVýpočet spálených kalorií a doba chůze či aktivityZáznam počtu kroků až 99999Max. ušlá vzdálenost 999,99 km/mílePřesnost 1/100 sNastavitelná délka kroku 30 - 213 cm (nebo 12 až 84 palců)Paměť pro 7 dnůNastavitelná hmotnost 20 - 226 Kg (nebo 50 - 500 liber)Hodiny (formát 12/24 hod)Ergonomicky tvarovaný, odolný proti povětrnostním vlivůmIndikátor stavu… (fonetip.cz)

Newfeel Krokoměr Onwalk 500 Černý

Newfeel Krokoměr Onwalk 500 Černý

Kalorie, oznámení při dosažení 10 000 kroků. (decathlon.cz)

Newfeel Krokoměr Onwalk 900 Černý

Newfeel Krokoměr Onwalk 900 Černý

Rychlost chůze a paměť 7 dní (decathlon.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít