Cvičení s činkami pro začátečníky

Našli jsme pro tebe Cvičení s činkami pro začátečníky. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Cvičení s činkami pro začátečníky

Cvičení a skladby pro začátečníky

Cvičení a skladby pro začátečníky

nové přepracované vydání jednoho z nejoblíbenějších kytarových sešitů u nás (hudebnicentrum.cz)

KN Cvičení a skladby pro začátečníky

KN Cvičení a skladby pro začátečníky

Škola hry na kytaru Sbírka cvičení a skladeb ve formě školy (učitel - žák). Určeno pro začátečníky a mírně pokročilé.Cvičení na prázdných strunách, jednohlasá cvičení, lidové písně, koledy, zahraniční melodie. (kytary.cz)

48 cvičení k meditaci - Pro začátečníky i pokročilé

48 cvičení k meditaci - Pro začátečníky i pokročilé

48 karet se srozumitelnými a praktickými cvičeními nejen pro zlepšení koncentrace, ztišení mysli a meditaci. Vybráno z Velké knihy meditačních cvičení Sri Chinmoye. (mall.cz)

Anders-Hoepgen Marcel: Škola hathajógy - Cvičení pro začátečníky i…

Anders-Hoepgen Marcel: Škola hathajógy - Cvičení pro začátečníky i pokročilé

V této knize najdeš stručný a přesný popis jógových cvičení ve čtyřech stupních – od začátečníků až po pokročilé. Obsahuje čtyři cvičební jednotky, na každou z nich budeš potřebovat přibližně 30 minut času. (mall.cz)

Marcel Anders-Hoepgen: Škola hathajógy - Cvičení pro začátečníky i…

Marcel Anders-Hoepgen: Škola hathajógy - Cvičení pro začátečníky i pokročilé

V této knize najdeš stručný a přesný popis jógových cvičení ve čtyřech stupních – od začátečníků až po pokročilé. Obsahuje čtyři cvičební jednotky, na každou z nich budeš potřebovat přibližně 30 minut času. (mall.cz)

Škola hathajógy - Cvičení pro začátečníky i pokročilé - Marcel Anders…

Škola hathajógy - Cvičení pro začátečníky i pokročilé - Marcel Anders-Hoepgen

V této knize najdeš stručný a přesný popis jógových cvičení ve čtyřech stupních – od začátečníků až po pokročilé. Obsahuje čtyři cvičební jednotky, na každou z nich budeš potřebovat přibližně 30 minut času. Jednotlivá cvičení jsou doplněna obrázky a krátkým textem, který vysvětluje jednotlivé pozice a účinky cvičení na tělo a mysl. Celý cvičební program je doplněn několika snadnými doporučeními k výživě a vysvětlivkami k síle myšlenek. Ať už potřebuješ kvalitní příručku jako začátečník či jako již praktikující jogín. Pomocí této knihy můžeš okamžitě začít cvičit jógu i bez velkých výletů do ?loso?e! Marcel Anders-Hoepgen, ročník 1973, je mistrem jógy, který má více než deset let zkušeností s vyučováním integrální jógy, kterou praktikuje podle Svámího Šivánandy a absolvoval výcvik na… (knihydobrovsky.cz)

Škola hathajógy: Cvičení pro začátečníky i pokročilé (978-80-7336-875…

Škola hathajógy: Cvičení pro začátečníky i pokročilé (978-80-7336-875-3)

Kniha – autor Marcel Anders-Hoepgen, 0 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

48 cvičení k meditaci: Pro začátečníky i pokročilé (978-80-86581-79-8)

48 cvičení k meditaci: Pro začátečníky i pokročilé (978-80-86581-79-8)

Kniha – 48 stran, česky, volné listy 48 karet se srozumitelnými a praktickými cvičeními nejen pro zlepšení koncentrace, ztišení mysli a meditaci. Vybráno z Velké knihy meditačních cvičení Sri Chinmoye. (alza.cz)

Frontman Baskytarová posilovna 6 – 101 cvičení - začátečníci

Frontman Baskytarová posilovna 6 – 101 cvičení - začátečníci

Škola hry na baskytaru Jedním z nejpopulárnějších nástrojů, který produkuje basové frekvence je baskytara. Je snadno přenosná, hlasitá a použitelná ve všech hudebních stylech. Každá kapela prostě potřebuje hráče na baskytaru. Ať již se jedná o rockovou nebo jazzovou partu. Kniha vám přiblíží vše podstatné, co potřebujete vědět, abyste se v co nejkratší době stali solidním (a žádoucím) hráčem na baskytaru. K tomu, abyste začali produkovat libé tóny na baskytaře je potřeba pochopit její úlohu a funkci v různých hudebních stylech a ovládnout základní techniky hraní. Baskytara je úžasný a extrémně důležitý nástroj v moderní hudbě. Váš tón, groove a invence při tvorbě basové linky podstatným způsobem ovlivňují skladbu. Spolu s bubny tvoříte páteř každého hudebního tělesa, jste hnacím motorem… (kytary.cz)

Stanislava Holomková: Domácí cvičení 1 - Posilování s vlastní vahou a…

Stanislava Holomková: Domácí cvičení 1 - Posilování s vlastní vahou a činkami

Nemáte čas chodit do posilovny? Cvičili byste raději v klidu domova, ale zároveň s radami zkušeného trenéra? V knize Domácí cvičení naleznete sérii cviků, které jsou okomentovány zkušenou fitness trenérkou. (mall.cz)

Holomková Stanislava, Štreitová Kamila,: Domácí cvičení 1 -…

Holomková Stanislava, Štreitová Kamila,: Domácí cvičení 1 - Posilování s vlastní vahou a činkami

Nemáte čas chodit do posilovny? Cvičili byste raději v klidu domova, ale zároveň s radami zkušeného trenéra? V knize Domácí cvičení naleznete sérii cviků, které jsou okomentovány zkušenou fitness trenérkou. (mall.cz)

Domácí cvičení 1 - Posilování s vlastní vahou a činkami - Stanislava…

Domácí cvičení 1 - Posilování s vlastní vahou a činkami - Stanislava Holomková, Kamila Štreitová

Nemáte čas chodit do posilovny? Cvičili byste raději v klidu domova, ale zároveň s radami zkušeného trenéra?V knize Domácí cvičení naleznete sérii cviků, které jsou okomentovány zkušenou fitness trenérkou. Najdete v ní popis provedení cviku, správné dýchání, tip na zvýšení obtížnosti a radu trenérky, na co si dát pozor při cvičení. V druhé části publikace si potom cviky můžete vyzkoušet v praxi. Kniha obsahuje 15 sestavených tréninků zaměřených na jednotlivé partie těla včetně počtu sérií a opakování, které byste měli v rámci tréninku zvládnout.Nepotřebujete žádné speciální pomůcky, bude stačit vaše tělo a 30 minut času. (knihydobrovsky.cz)

Domácí cvičení 1: Posilování s vlastní vahou a činkami (978-80-7402…

Domácí cvičení 1: Posilování s vlastní vahou a činkami (978-80-7402-365-1)

Kniha - autor Stanislava Holomková; Kamila Štreitová, 128 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Nemáte čas chodit do posilovny? Cvičili byste raději v klidu domova, ale zároveň s radami zkušeného trenéra? V knize Domácí cvičení naleznete sérii cviků, které jsou okomentovány zkušenou fitness trenérkou. Najdete v ní popis provedení cviku, správné dýchání, tip na zvýšení obtížnosti a radu trenérky, na co si dát pozor při cvičení. V druhé části publikace si potom cviky můžete vyzkoušet v praxi. Kniha obsahuje 15 sestavených tréninků zaměřených na jednotlivé partie těla včetně počtu sérií a opakování, které byste měli v rámci tréninku zvládnout. Nepotřebujete žádné speciální pomůcky, bude stačit vaše tělo a 30 minut času. Titul je součástí ucelené pětidílné edice. (alza.cz)

Helena Vévodová: Cvičení s říkankou pro malé děti

Helena Vévodová: Cvičení s říkankou pro malé děti

Oblíbené říkanky, milé barevné obrázky a spouta pohybu představuje kombinaci, kterou mají děti rády a přitom ji ocení i jejich rodiče. (mall.cz)

Nápravná cvičení pro žáky s SPU

Nápravná cvičení pro žáky s SPU

Aktivity v knize NÁPRAVNÁ CVIČENÍ PRO ŽÁKY S SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže se zvládáním pozornosti, pravolevé orientace, orientace v prostoru a čase, soustředění, zrakového a sluchového (mall.cz)

Cvičení s říkankou pro malé děti - Helena Vévodová, Růžek Miroslav

Cvičení s říkankou pro malé děti - Helena Vévodová, Růžek Miroslav

Oblíbené říkanky, milé barevné obrázky a spouta pohybu představuje kombinaci, kterou mají děti rády a přitom ji ocení i jejich rodiče. Je to další možnost jak procvičit řečové i pohybové dovednosti, protrénovat paměť, upevnit vazbu s dítětem, dodat mu sebevědomí, tolik potřebné k psychické pohodě a rozvoji jeho osobnosti. A to vše zábavnou formou. V knížce také najdete mimo jiné i tipy na procvičení jemné motoriky či cvičení proti plochým nohám. Nápady jsou využitelné i pro dětské kolektivy. (knihydobrovsky.cz)

Cvičení s říkankou pro malé děti (978-80-266-1374-9)

Cvičení s říkankou pro malé děti (978-80-266-1374-9)

Kniha - autor Helena Vévodová, 96 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Oblíbené říkanky, milé barevné obrázky a spouta pohybu představuje kombinaci, kterou mají děti rády a přitom ji ocení i jejich rodiče. Je to další možnost jak procvičit řečové i pohybové dovednosti, protrénovat paměť, upevnit vazbu s dítětem, dodat mu sebevědomí, tolik potřebné k psychické pohodě a rozvoji jeho osobnosti. A to vše zábavnou formou. V knížce také najdete mimo jiné i tipy na procvičení jemné motoriky či cvičení proti plochým nohám. Nápady jsou využitelné i pro dětské kolektivy. (alza.cz)

Kučinová E.: Matematická cvičení s diferencovaným zadáním pro 6.-9.…

Kučinová E.: Matematická cvičení s diferencovaným zadáním pro 6.-9. ročník ZŠ

Cvičení jsou rozdělena podle jednotlivých ročníků a tematických celků do písemných prací. (mall.cz)

Cvičení s říkankou pro malé děti - Helena Vévodová, Růžek Miroslav -…

Cvičení s říkankou pro malé děti - Helena Vévodová, Růžek Miroslav - e-kniha

eBook:,Oblíbené říkanky, milé barevné obrázky a spousta pohybu představují kombinaci, kterou mají děti rády a kterou ocení i rodiče. Je to další možnost, jak procvičit řečové i pohybové dovednosti, protrénovat paměť a v neposlední řadě také zažít legraci, upevnit vazbu s dítětem, dodat mu sebevědomí, vše tak potřebné k psychické pohodě a rozvoji jeho osobnosti. Najdete zde rady, jak procvičit jemnou motoriku, či nápady na cvičení proti plochým nohám. Knihu mohou využít rodiny s jedním či více dětmi i dětské kolektivy. (knihydobrovsky.cz)

Pospíšilová Zuzana: Malovánky s Oskarem - Grafomotorická cvičení pro…

Pospíšilová Zuzana: Malovánky s Oskarem - Grafomotorická cvičení pro předškoláky

Ještě předtím, než se děti naučí psát, měly by se seznámit s tužkou a jejím správným držením. Mají za úkol si uvolnit ruku a naučit se cíleně zanechat na papíře stopy v podobě směrových čar, vlnovek nebo kroužků. (mall.cz)

Pospíšilová Zuzana: Povídánky s Oskarem - Logopedická cvičení pro…

Pospíšilová Zuzana: Povídánky s Oskarem - Logopedická cvičení pro předškoláky

Tento logopedický sešit slouží k nenásilnému procvičování výslovnosti problematických hlásek. (mall.cz)

Zuzana Pospíšilová: Povídánky s Oskarem - Logopedická cvičení pro…

Zuzana Pospíšilová: Povídánky s Oskarem - Logopedická cvičení pro předškoláky

Tento logopedický sešit slouží k nenásilnému procvičování výslovnosti problematických hlásek. (mall.cz)

Matematická cvičení s diferencovaným zadáním: pro 6. - 9. ročník ZŠ …

Matematická cvičení s diferencovaným zadáním: pro 6. - 9. ročník ZŠ (80-7235-259-8)

Kniha – autor E. Kučinová, 104 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Cvičení jsou rozdělena podle jednotlivých ročníků a tematických celků do písemných prací. Každá z nich je je vypracována ve čtyřech variantách obtížnosti (od nejjednoduššího zadání pro nejslabší žáky až po náročná zadání, eventuálně rozšiřující učivo, pro nadané žáky). Písemné práce jsou určeny především k procvičování daného učiva různými formami (samostatná práce, skupinová práce, řešení u tabule). Písemné práce jsou různě náročné na čas, u nejdelších je předpoklad 15 - 20 minut. V závěru sbírky je uvedeno řešení všech příkladů. (alza.cz)

Cvičení pro každého s Hankou Kynychovou 2 (DVD) (papírový obal)

Cvičení pro každého s Hankou Kynychovou 2 (DVD) (papírový obal)

Cvičení pro každého s Hankou Kynychovou 2 (DVD) (papírový obal) (dvd-premiery.cz)

Cvičení pro každého s Hankou Kynychovou 3 (DVD) (papírový obal)

Cvičení pro každého s Hankou Kynychovou 3 (DVD) (papírový obal)

Cvičení pro každého s Hankou Kynychovou 3 (DVD) (papírový obal) (dvd-premiery.cz)

Airbrush sada pro začátečníky s kompresorem Orbis 30020

Airbrush sada pro začátečníky s kompresorem Orbis 30020

Airbrush sada pro začátečníky s kompresorem Orbis 30020​ od výrobce Orbis v kategorii Sady na stříkání barvy za skvělou cenu u Conrada. (conrad.cz)

Cvičení pro budoucí školáky

Cvičení pro budoucí školáky

Brožura určená pro malé předškoláčky, kteří si pomocí hravých úkolů mohou procvičit svoji jemnou motoriku, představivost, logiku, paměť, počítání, psaní i soustřeedění. Snadno pak vyrazí za doprovodu dospělých k zápisu do první třídy. Kupte předškoláčkům brožuru plnou cvičení! Vhodné pro děti od 4 let Počet stran: 192 Vazba: brožovaná bez přebalu lesklá Rozměry: 21 x 30 x 1,8 cm (hracky-4kids.cz)

Investování pro začátečníky

Investování pro začátečníky

Tahle knížka je napsaná právě pro Vás, neinvestory, ať už je Vaší profesí stavařina, vedení účetnictví, programování, tlumočení, učitelství... Je totiž napsaná pro lidi, kteří nejsou ekonomové a zběhlí investoři, investicím nerozumějí a chtěli by se svými penězi něco podniknout. Zatím totiž proděláváte právě tím, že s nimi nic neděláte a necháváte je ležet ladem. Pořiďte si tuhle knížku, vyhraďte si na ni dvě odpoledne na terase u kávy a po jejím přečtení budete mít dost informací a odvahy, abyste udělali první investorské krůčky. Abyste zainvestovali peníze, abyste mohli jít k poradci a věděli, co od něj chtít a abyste byli chytřejší než hloupý poradce, kterému pak nenaletíte. Abyste uměli bankéři říci, co potřebujete. Abyste nemuseli koupit zrovna ten produkt, který potřebuje bankéř… (patro.cz)

Studio pro začátečníky

Studio pro začátečníky

Studio pro začátečníky AQUABEADS vám pomůže s vytvořením krásných korálkových dekorací. Nemusíte používat žádné lepidla ani izolepy, postačí vám pouze voda.Zábavná sada AQUABEADS dokáže zabavit celou rodinu.Rozvíjí u dětí kreativitu a tvořivost.Sada obsahuje korálky, šablony, tyčinku na nabírání korálek a stříkačku. (fonetip.cz)

Studio pro začátečníky

Studio pro začátečníky

Studio pro začátečníky AQUABEADS vám pomůže s vytvořením krásných korálkových dekorací. Nemusíte používat žádné lepidla ani izolepy, postačí vám pouze voda.Zábavná sada AQUABEADS dokáže zabavit celou rodinu. Rozvíjí u dětí kreativitu a tvořivost. Sada obsahuje korálky, šablony, tyčinku na nabírání korálek a stříkačku.  (mrakyhracek.cz)

Studio pro začátečníky

Studio pro začátečníky

Studio pro začátečníky AQUABEADS vám pomůže s vytvořením krásných korálkových dekorací. Nemusíte používat žádné lepidla ani izolepy, postačí vám pouze voda.Zábavná sada AQUABEADS dokáže zabavit celou rodinu. Rozvíjí u dětí kreativitu a tvořivost. Sada obsahuje korálky, šablony, tyčinku na nabírání korálek a stříkačku.  (mrakyhracek.cz)

Trubka pro začátečníky

Trubka pro začátečníky

Geniální trubka pro začátečníky, která umožňuje dítěti rozvíjet smysl pro hudbu. Hračka je navržena takovým způsobem, aby stimulovala vývoj dítěte na několika úrovních současně. Tato multifunkční hračka umožní tvořivé hry každému malému hudebníkovi. Podporuje představivost a koncentraci. Přístroj je vyroben z plastu s velkým důrazem na detail. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Velikost trubky: délka. 37 cm šířka: 10 cm Rozměr balení: délka: 42 cm šířka: 9 cm výška: 18,5 cm (bajecnehracky.cz)

Sun Cvičení pro budoucí školáky

Sun Cvičení pro budoucí školáky

Cvičebnice plná zajímavých úkolů, se kterou mohou děti zábavnou formou procvičit čtení, psaní, kreslení, počítání i jazykové hry. Přednosti: rozvíjí soustředění, představivost napomáhá logickému uvažování Kupte předškolákům a malým školáčkům cvičebnici! Vhodné pro děti od 4 let Počet stran: 191 Rozměry: 21 x 30 x 2 cm (hracky-4kids.cz)

Carp France: Cvičení pro pohodlné

Carp France: Cvičení pro pohodlné

Kniha seznamuje s jednoduchými nenáročnými cviky, nabízí účinný program cvičení k udržování dobré fyzické formy, k rovnovážnému posílení všech částí těla a k udržování svalové pružnosti a posilování vnitřního svalstva; doporučuje se cvičit 15 minut d (mall.cz)

Albatros Grafomotorická cvičení pro předškoláky

Albatros Grafomotorická cvičení pro předškoláky

Grafomotorická cvičení pro předškoláky Kryštof a Sára, brácha se ségrou, jsou průvodci šikovné brožury pro předškoláky. Na svém létajícím koberci plují za novým dobrodružstvím, ve kterém vedou děti, jak mají zvládnout úkoly na cestě, na kterou se vydali s nimi. Pomocí cvičení s létajícím kobercem si děti potrénují správné držení tužky nebo pastelky a následováním předtištěných čar a oblouků si mohou uvolnit zápěstí, které je tolik nutné pro správné psaní v první třídě. Autor: Lenka Košková Ilustrace: Miroslav Růžek Vhodné pro děti od 4 let Počet stran: 64 Jazyk: Čeština Vazba: brožovaná, šitá Rozměry: 21 x 30 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Cvičení z pozemního stavitelství pro 1. a 2. ročník Konstrukční…

Cvičení z pozemního stavitelství pro 1. a 2. ročník Konstrukční cvičení - Jan Novotný

V učebnici se vysvětluje zobrazování objektů pozemních staveb podle nových norem. Zásadní změny v grafickém způsobu vyjadřování způsobily, že stavební výkresy (učebnice), dle předchozího souboru norem, jsou neplatné.Publikace nekopíruje normy. Náplň, členění a forma sdělení sleduje požadavky výuky, to je postupné seznamování s problematikou navrhování a následného způsobu tvorby stavebních výkresů. Výklad a související ukázky stavebně konstrukčních celků v různých variantách usnadní výuku (pochopení) i volbu vhodného řešení budov. Učebnice obsahuje kompletní soubor ukázek výkresů (situace, výkopy, základy, půdorysy podlaží, stropy, schodiště, střechy, řezy, pohledy, detaily, specifikace výrobků atd.). Ukázky rovněž zahrnují příklady studií, výkresu přestavby a kanalizace i průvodní a… (knihydobrovsky.cz)

S. J. Scott: 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli na pouhých 10 minut

S. J. Scott: 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli na pouhých 10 minut

OBJEVTE TAJEMSTVÍ MINDFULNESS – VŠÍMAVOSTI Stačí deset minut denně a váš život bude jiný! V knížce najdete 70 jednoduchých tipů, rituálů a cvičení na ráno, dopoledne, odpoledne a večer, které můžete snadno začlenit do svého každodenního života. (mall.cz)

Novotný Jan: Cvičení z pozemního stavitelství pro 1. a 2. ročník a…

Novotný Jan: Cvičení z pozemního stavitelství pro 1. a 2. ročník a Konstrukční cvičení pro 3. a 4. r

V učebnici se vysvětluje zobrazování objektů pozemních staveb podle nových norem. Zásadní změny v grafickém způsobu vyjadřování způsobily, že stavební výkresy (učebnice), dle předchozího souboru norem, jsou neplatné. Publikace nekopíruje normy. (mall.cz)

Cvičení a úkoly pro malé školáky

Cvičení a úkoly pro malé školáky

V této cvičebnici si školáci (a nejen oni) procvičí zábavnou formou řadu dovedností. Díky hravým cvičením a úkolům se pobaví nad počty, psaním, kreslením i jazykovými hrami. Neváhejte vyzkoušet, bude to legrace! Tahy a čáry. Soustředění. Počítání. Pozornost. Téměř 250 aktivit. (patro.cz)

Eva Vingrálková: Cvičení pro lepší učení

Eva Vingrálková: Cvičení pro lepší učení

Pohyb je klíčovým prvkem pro všechny funkce mozku, včetně paměti, emocí, ale i učení. Díky pohybu se vyvíjí řízení na vyšších úrovních centrální nervové soustavy, dochází k tvorbě neurálních spojení mezi senzorickou a motorickou kůrou mozku. (mall.cz)

Grafomotorická cvičení pro předškoláky - Košková Lenka

Grafomotorická cvičení pro předškoláky - Košková Lenka

Grafomotorická cvičení pro předškoláky Letní dobrodružství Kryštofa a Sáry Pracovní sešit Grafomotorická cvičení pro předškoláky nabízí spoustu práce i zábavy všem dětem, které brzy čeká nástup do školy a tam i jejich první školní pero, s nímž začnou konečně doopravdy psát! Jednodušší úkoly z této knihy však zvládnou i mladší děti, které si při jejich plnění procvičí správné držení tužky, uvolněné pohyby rukou a základní manipulaci s tužkou. Malé děti tak mohou pomoci vytečkovat písek na mořském pobřeží, dokreslit maják nebo třeba vlásky malé dívenky... Celou knihou provází dva sourozenci – malá Sára a její o trošku starší bratříček Kryštof. Společně prožijí nejedno dobrodružství u svých prarodičů na venkově. Vždyť objevit na půdě podivně vyhlížející koberec, to si o dobrodružství přímo… (patro.cz)

Cvičení pro lepší učení - Eva Vingrálková

Cvičení pro lepší učení - Eva Vingrálková

Pohyb je klíčovým prvkem pro všechny funkce mozku, včetně paměti, emocí, ale i učení. Díky pohybu se vyvíjí řízení na vyšších úrovních centrální nervové soustavy, dochází k tvorbě neurálních spojení mezi senzorickou a motorickou kůrou mozku. A motorická kůra má zásadní vliv na naše myšlení. V knize je stručným způsobem popsán rozvoj dítěte, jeho reakcí a popis základních tří smyslových systémů. Blíže seznamuje čtenáře, jak se mohou přetrvávající primární reflexy (reakce) podílet na neurovývojovém zpoždění dítěte a jak mohou ovlivnit nejen základní školní dovednosti. Potíže dětí se čtením, psaním a počítáním nemusí být fixní a neměnné. Během pohybových aktivit a cvičení dochází k reorganizaci mozku a zlepšuje se i učení. Zařazení vhodných pohybových aktivit může aktivovat schopnost číst… (knihydobrovsky.cz)

Úžasné experimenty pro začátečníky

Úžasné experimenty pro začátečníky

V této sadě naleznete ty nejúžasnější experimenty a zajímavosti z oblasti fyziky, chemie a přírody. Experimenty zvládnou děti již od 6ti let. Sada obsahuje např. formičky, sodu, plastelínu, fazolky, pipety, barvu, lepicí pásku, ubrousky, potravinářské barvivo, petriho misku, balónky, filtrační papír, ping pongový míček, semínka, ochranné brýle a plno dalšího. Součástí je také podrobný obrázkový návod. Celkem 26 experimentů. Rozměr balení cca 30 x 44 x 6 cm. Věk 6+. VYROBENO V EVROPĚ. (mrakyhracek.cz)

Dinosauři Vystřihovánka pro začátečníky

Dinosauři Vystřihovánka pro začátečníky

Křída, vrchol slávy dinosaurů (145 – 65 milionů let př.n.l), byla pojmenována podle velkých křídových ložisek, vzniklých ze schránek bezobratlých mořských živočichů. Křídou končí období dinosaurů, kteří začali na konci období masově vymírat, což je připisováno hlavně srážce Země s asteroidem. Vystřihovánka je určena pro úplné začátečníky. (patro.cz)

Jógové karty pro začátečníky

Jógové karty pro začátečníky

Jógové karty pro začátečníky jsou určeny dětem i dospělým, kteří se chtějí zdravě, hravě a bezpečně hýbat. (mall.cz)

Dinosauři Vystřihovánka pro začátečníky

Dinosauři Vystřihovánka pro začátečníky

Křída, vrchol slávy dinosaurů (145 – 65 milionů let př.n.l), byla pojmenována podle velkých křídových ložisek, vzniklých ze schránek bezobratlých mořských živočichů. (mall.cz)

CD Francouzština pro začátečníky

CD Francouzština pro začátečníky

Audionahrávka obsahuje 3 audio CD a je vydána jako samostatný doplněk stejnojmenné publikace. (patro.cz)

Úžasné experimenty pro začátečníky

Úžasné experimenty pro začátečníky

V této sadě naleznete ty nejúžasnější experimenty a zajímavosti z oblasti fyziky, chemie a přírody. Experimenty zvládnou děti již od 6ti let. Sada obsahuje např. formičky, sodu, plastelínu, fazolky, pipety, barvu, lepicí pásku, ubrousky, potravinářské barvivo, petriho misku, balónky, filtrační papír, ping pongový míček, semínka, ochranné brýle a plno dalšího. Součástí je také podrobný obrázkový návod. Celkem 26 experimentů. Rozměr balení cca 30 x 44 x 6 cm. Věk 6+. VYROBENO V EVROPĚ. (fonetip.cz)

Úžasné experimenty pro začátečníky

Úžasné experimenty pro začátečníky

V této sadě naleznete ty nejúžasnější experimenty a zajímavosti z oblasti fyziky, chemie a přírody. Experimenty zvládnou děti již od 6ti let. Sada obsahuje např. formičky, sodu, plastelínu, fazolky, pipety, barvu, lepicí pásku, ubrousky, potravinářské barvivo, petriho misku, balónky, filtrační papír, ping pongový míček, semínka, ochranné brýle a plno dalšího. Součástí je také podrobný obrázkový návod. Celkem 26 experimentů. Rozměr balení cca 30 x 44 x 6 cm. Věk 6+. VYROBENO V EVROPĚ. (mrakyhracek.cz)

Aquabeads Studio pro začátečníky

Aquabeads Studio pro začátečníky

Studio pro začátečníky AQUABEADS vám pomůže s vytvořením krásných korálkových dekorací. Nemusíte používat žádné lepidla ani izolepy, postačí vám pouze voda.Zábavná sada AQUABEADS dokáže zabavit celou rodinu. Rozvíjí u dětí kreativitu a tvořivost. (mall.cz)

SEDCO Buzola pro začátečníky

SEDCO Buzola pro začátečníky

Buzola pro začátečníky: Turistická busola pro začátečníky, kompas plněný kapalinou, dvojitá stupnice po 5°. Do plastové desky je vyraženo měřítka v milimetrech a palcích Dobře čitelný číselník s černým podkladem, střelka barevně odlišena. Rozměry 70×48mm (mall.cz)

Cpress Keramika pro začátečníky

Cpress Keramika pro začátečníky

Cpress Keramika pro začátečníky Kniha, se kterou se i začátečníci mohou pustit do výroby keramických výrobků. Průvodce, který provází krůček po krůčku tvorbou od základních technik po ty složitější. Je zde nastíněno jak správně vybrat správnou hlínu, jaké nástroje budete potřebovat, čím se dají nahradit a jak postupovat ve výrobě i bez hrnčířského kruhu. Inspirací co vyrobit pro dům či zahradu je podrobný návod, který lze v této knize také najít. Výrobky, které se dají bez hrnčířského kruhu vyrobit mohou být korálky, knoflíčky, bylinkové zápichy, zvonkohry, aromalampy nebo hrníčky. Kniha je dobrým základem pro uplatnětnění svých nápadů podle vlastní fantazie. Autor: Pavla Bláhová Podpořte tvůrčí činnost děti i touto knihou! Vhodné pro děti od 12 let Počet stran: 144 Jazyk: Čeština… (hracky-4kids.cz)

Klavírní škola pro začátečníky

Klavírní škola pro začátečníky

populární a osvědčená škola hry na klavír (hudebnicentrum.cz)

Tribord Windsurf Pro Začátečníky

Tribord Windsurf Pro Začátečníky

Nafukovací plovák použitelný i jako SUP board. (decathlon.cz)

Kurz rybaření pro začátečníky

Kurz rybaření pro začátečníky

Jeden den plný relaxu, pohodičky u vody a parádních trofejních úlovků. Celý den je komcipovaný jako rybaření v menší skupince pod vedením profesionálních rybářů. Kurz začíná představením rybníka a jeho specifik, poté instruktáží a následně se jde všechno zkoušet prakticky k vodě! Veškeré vybavení a návnady jsou na místě k dispozici. Naučí se různé techniky rybaření, vyzkouší různé návnady, a když se zadaří vytáhne z vody až 20 kilového jesetera nebo kapra. Takový jeseter může měřit až kolem 2 metrů a to už je pořádný macek! (adrop.cz)

Kajaková škola pro začátečníky

Kajaková škola pro začátečníky

Vzhůru na vodu! Tento zážitek je vhodný pro všechny, kteří ještě neseděli v kajaku, ale chtěli by si osvojit základní znalosti. Úplné začátečníky očekáváme na Žluté plovárně – unikátním sportovně rekreačním centru v srdci Českého ráje, na Malé Skále. Tam si je vezme do parády zkušený instruktor a všechno jim vysvětlí. Až budou mít teorie plnou hlavu, půjčíme jim kajak i s vybavením a huráááá na vodu. Nemusí se ničeho bát, hladina je klidná. Až se budou cítit jistější, zakončí kurz sjetím jezu. To bude jízda! Pro ty, kteří mají už nějakou zkušenost, bude trénink probíhat na cvičné kajakové peřeji Paraplíčko nedaleko Železného Brodu. Tam se naučí základní dovednosti na proudící vodě. Na zážitek je potřeba si vyhradit alespoň 3 hodiny času. Poukaz může uplatnit každou středu během července a… (adrop.cz)

Matematická cvičení s diferencovaným zadáním - Kučinová E.

Matematická cvičení s diferencovaným zadáním - Kučinová E.

Cvičení jsou rozdělena podle jednotlivých ročníků a tematických celků do písemných prací. Každá z nich je je vypracována ve čtyřech variantách obtížnosti (od nejjednoduššího zadání pro nejslabší žáky až po náročná zadání, eventuálně rozšiřující učivo, pro nadané žáky). Písemné práce jsou určeny především k procvičování daného učiva různými formami (samostatná práce, skupinová práce, řešení u tabule). Písemné práce jsou různě náročné na čas, u nejdelších je předpoklad 15 - 20 minut. V závěru sbírky je uvedeno řešení všech příkladů. (patro.cz)

Kollmannová Ludmila: Angličtina pro začátečníky krokovou metodou s…

Kollmannová Ludmila: Angličtina pro začátečníky krokovou metodou s autotesty + 3 CDmp3

Základní učebnice angličtiny určená všem, kdo mají obavy z učení se cizímu jazyku, a těm, kdo zatím nebyli dost úspěšní. Učivo je předkládáno v postupných menších krocích a vykládáno jednoduše, názorně a srozumitelně. (mall.cz)

Reely Foldable Drone G-Sens dron RtF s kamerou, pro začátečníky

Reely Foldable Drone G-Sens dron RtF s kamerou, pro začátečníky

Reely Foldable Drone G-Sens dron RtF s kamerou, pro začátečníky​ od výrobce Reely v kategorii Drony a kvadrokoptery pro začátečníky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít