Battlefield Hardline Premium Pack (PC) DIGITAL (350601)

Battlefield Hardline Deluxe - Xbox One Digital (G3Q-00004)

Battlefield Hardline Deluxe - Xbox One Digital (G3Q-00004)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční DELUXE EDITIONDeluxe Edition obsahuje plnou hru Battlefield Hardline. Dále Battlepack obsahující speciální zbraně, jedinečné skiny a urychlení získávání zkušeností. Součástí Deluxe Edition je i 10 zlatých balíčků Plus. Po aktivování se každý týden zpřístupní jeden balíček po dobu 10 týdnů. (alza.cz)

Battlefield Hardline Criminal Activity - PS3 CZ Digital (SCEE-XX…

Battlefield Hardline Criminal Activity - PS3 CZ Digital (SCEE-XX-S0020165)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty % Ve městě se spustila nová vlna násilných zločinů, které se zdají být propojené. Do boje musí nastoupit speciální jednotky, aby je zastavily. Criminal ActivityDLC Battlefield: Hardline - Criminal Activity přináší 4 nové mapy (Backwoods, Code Blue, The Beat a Black Friday), 2 nová vozidla, 2 nové typy munice pro specifické zbraně, nový gadget, 3 nové zbraně, nový battlepickup, nový režim Bounty Hunter a 6 nových masek. V dramatické příběhové kampani… (alza.cz)

Battlefield 4 Premium Edition (PC) DIGITAL - hra + 5 rozšíření (CZ) …

Battlefield 4 Premium Edition (PC) DIGITAL - hra + 5 rozšíření (CZ) (422943)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: FPS 81% Battlefield 4 je skvělá hra pro více hráčů, která maximálně využívá svých ambicí, což opět dokazuje, že destrukce je cenným strategickým doplňkem pozemního boje. Výhodná Premium ediceBattlefield 4 Premium Edition obsahuje veškerý obsah vydaný pro hru. Dostanete tak kromě hry Battlefield 4 i 5 rozšiřujících balíčků a navíc také unikátní možnosti personalizace, včetně kamufláží, maskování, psích známek a další. Intenzivní bitvy v multiplayeru se zúčastní až 64 hráčů současně na zcela nových mapách. … (alza.cz)

Battlefield Hardline (1031174)

Battlefield Hardline (1031174)

Hra pro PC - krabicová verze, žánr: FPS - ve hře Battlefield™ Hardline si splníte svůj sen v roli poldy nebo zločince. Tento akční titul je kombinací intenzivního systému hry pro více hráčů, známého ze série Battlefield, a emotivního příběhu, který se svým stylem blíží moderním televizním kriminálkám. Vítejte na svém novém hřišti. Battlefield Hardline nepokračuje v tématu války jako jeho předchůdci, ale začíná zbrusu novou akci v roli poldů a zločinců. Emotivní příběh a akční multiplayer na vás čeká. Takže vytáhněte svůj odznak a zasejte strach do srdcí zločinců. Základní informaceBattlefield Hardline nepokračuje v tématu války jako jeho předchůdci, ale začíná zbrusu novou akci v roli poldů a zločinců. Emotivní příběh a akční multiplayer na vás čeká. Takže vytáhněte svůj… (alza.cz)

Placka Battlefield Hardline - Soldiers

Placka  Battlefield Hardline - Soldiers

Placka Battlefield Hardline - Soldiers (posters.cz)

Uživatele, kteří hledají "Battlefield Hardline Premium Pack (PC) DIGITAL (350601)" se dívají také na:

Sorel tivoli high ii premium
Microsoft xbox one kinect pc adapter
Life is strange limited edition pc

Battlefield 4 (PC) DIGITAL (420402)

Battlefield 4 (PC) DIGITAL (420402)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Origin, žánr: Akční Battlefield 4 přichází na PC, poháněný silou pokročilého enginu Frostbite 3 přímo z dílny studia DICE. Battlefield 4 setře hranici mezi hrou a válečnou slávou. V dynamickém prostředí, které podléhá destrukci, s rozsáhlým arzenálem vojenské techniky a uprostřed válečného chaosu až se 64 hráči Battlefield 4 na PC nabídne zcela nesrovnatelný herní zážitek. Základní informaceBattlefield 4 přichází na PC, poháněný silou pokročilého enginu Frostbite 3 přímo z dílny studia DICE. Battlefield 4 setře hranici mezi hrou a válečnou slávou. V dynamickém prostředí, které podléhá destrukci, s rozsáhlým arzenálem vojenské techniky a uprostřed válečného chaosu až se 64 hráči Battlefield 4 na PC nabídne zcela nesrovnatelný herní zážitek.. … (alza.cz)

Battlefield Hardline - PS4 (1013602)

Battlefield Hardline - PS4 (1013602)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: FPS, FPS a Akční - ve hře Battlefield™ Hardline si splníte svůj sen v roli poldy nebo zločince. Tento akční titul je kombinací intenzivního systému hry pro více hráčů, známého ze série Battlefield, a emotivního příběhu, který se svým stylem blíží moderním televizním kriminálkám. Vítejte na svém novém hřišti. Battlefield Hardline nepokračuje v tématu války jako jeho předchůdci, ale začíná zbrusu novou akci v roli poldů a zločinců. Emotivní příběh a akční multiplayer na vás čeká. Takže vytáhněte svůj odznak a zasejte strach do srdcí zločinců. Základní informaceBattlefield Hardline nepokračuje v tématu války jako jeho předchůdci, ale začíná zbrusu novou akci v roli poldů a zločinců. Emotivní příběh a akční multiplayer na vás čeká. Takže… (alza.cz)

Battlefield Hardline - PS3 (1036972)

Battlefield Hardline - PS3 (1036972)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: FPS a Akční - ve hře Battlefield™ Hardline si splníte svůj sen v roli poldy nebo zločince. Tento akční titul je kombinací intenzivního systému hry pro více hráčů, známého ze série Battlefield, a emotivního příběhu, který se svým stylem blíží moderním televizním kriminálkám. Vítejte na svém novém hřišti. Battlefield Hardline nepokračuje v tématu války jako jeho předchůdci, ale začíná zbrusu novou akci v roli poldů a zločinců. Emotivní příběh a akční multiplayer na vás čeká. Takže vytáhněte svůj odznak a zasejte strach do srdcí zločinců. Základní informaceBattlefield Hardline nepokračuje v tématu války jako jeho předchůdci, ale začíná zbrusu novou akci v roli poldů a zločinců. Emotivní příběh a akční multiplayer na vás čeká. Takže… (alza.cz)

Hra EA Xbox One Battlefield Hardline

Hra EA Xbox One Battlefield Hardline

Hra EA Xbox One Battlefield Hardline (euronics.cz)

Battlefield Hardline - Xbox 360 (1036959)

Battlefield Hardline -  Xbox 360 (1036959)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: FPS - ve hře Battlefield™ Hardline si splníte svůj sen v roli poldy nebo zločince. Tento akční titul je kombinací intenzivního systému hry pro více hráčů, známého ze série Battlefield, a emotivního příběhu, který se svým stylem blíží moderním televizním kriminálkám. Vítejte na svém novém hřišti. Battlefield Hardline nepokračuje v tématu války jako jeho předchůdci, ale začíná zbrusu novou akci v roli poldů a zločinců. Emotivní příběh a akční multiplayer na vás čeká. Takže vytáhněte svůj odznak a zasejte strach do srdcí zločinců. Základní informaceBattlefield Hardline nepokračuje v tématu války jako jeho předchůdci, ale začíná zbrusu novou akci v roli poldů a zločinců. Emotivní příběh a akční multiplayer na vás čeká. Takže vytáhněte svůj… (alza.cz)

Plakát, Obraz - Battlefield Hardline - Cover, (61 x 91,5 cm)

Plakát, Obraz - Battlefield Hardline - Cover, (61 x 91,5 cm)

Stylový plakát Battlefield Hardline - Cover o rozměru 61x91,5 cm. Plakát je tištěn kvalitním ofsetovým tiskem na papír s vysokou gramáží. Plakát je opatřen ochrannou vrstvou proti degradaci barev. Více informací najdete na Posters.cz (posters.cz)

Plakát, Obraz - Battlefield Hardline - Shotgun, (61 x 91,5 cm)

Plakát, Obraz - Battlefield Hardline - Shotgun, (61 x 91,5 cm)

Stylový plakát Battlefield Hardline - Shotgun o rozměru 61x91,5 cm. Plakát je tištěn kvalitním ofsetovým tiskem na papír s vysokou gramáží. Plakát je opatřen ochrannou vrstvou proti degradaci barev. Více informací najdete na Posters.cz (posters.cz)

F.E.A.R. Complete Pack (PC) DIGITAL (365892)

F.E.A.R. Complete Pack (PC) DIGITAL (365892)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční a FPS 93 % Příběh a atmosféra čerpající z japonských hororů si vás zaručeně získají a intenzivní hratelnost nedovolí opustit počítač, dokud hru nedokončíte. Na co se můžete těšit ve hře F.E.A.R.Hutná atmosféra a skvělý soundtrack ve vás budou živit strach líp než kdejaký horrorAbyste ze střetů s nepřáteli vyvázli živí, budete muset být vynalézavíKdyž to situace dovolí, namísto střelných zbraní můžete zvolit stealth approach a hlídku odpravit holýma rukama Ve hře F.E.A.R. si nebudete ani na chvilku připadat v bezpečí. Váš pocit neklidu sice nemá reálný základ, ale… (alza.cz)

Mafia Triple Pack (PC) DIGITAL (391062)

Mafia Triple Pack (PC) DIGITAL (391062)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, české titulky, žánr: Akční Sniper: Ghost Warrior 3 vás zavede do válkou zbídačené Gruzie, kde musíte odstranit vůdce místních separatistů. Těšte se na velký otevřený svět a celou škálu možností, jak plnit mise. 88% Je rok 1930. Po neúmyslném střetu s Mafií se taxikář Tommy Angelo neochotně ocitne ve světě organizovaného zločinu. Zpočátku se s rodinou Salieri vůbec nechce zaplétat, ale příslib velkých odměn brzy změní jeho názor Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Čekají na vás obrovské otevřené mapy s nepřebernou paletou možností, jak plnit mise. … (alza.cz)

WWE 2K17 - Legends Pack (PC) DIGITAL (289773)

WWE 2K17 - Legends Pack (PC) DIGITAL (289773)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Vybojuj si nesmrtelnost bok po boku nejdrsnějším bijcům z wrestlingové scény. Znovu prožívej nejslavnější okamžiky historie WWE, postupuj příběhovým režimem a zpřístupni si nové postavy, typy zápasů i výbavu. Vytvářej si hvězdy, šampionáty, arény a další obsah v sadě editorů, nebo si zahraj režim MyCareer a dotáhni svou kariéru do hvězdných výšin. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 69% Vybojuj si nesmrtelnost bok po boku nejdrsnějším bijcům z wrestlingové scény. VypnutoVynechat z LightBoxu … (alza.cz)

Frontline Tactics Complete Pack (PC) DIGITAL (276702)

Frontline Tactics Complete Pack (PC) DIGITAL (276702)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie Frontline Tactics říďte moderní elitní bojovou jednotku během různých misí. Vaše úkoly budou zahrnovat jak obranu různých cílů tak i kontrolu určité lokace. VypnutoVynechat z LightBoxu Návyková hra, vyžadující taktické myšleníVe Frontline Tactics velíte moderní elitní bojové jednotce během rozmanitých misí.Úkoly budou zahrnovat jak obranu žádoucích cílů, tak i nadvládu nad určitou lokací, nebo nutnost zlikvidovat všechny nepřátelské jednotky v dané oblasti. VypnutoVynechat z LightBoxu Propracované taktické boje Rozšíření ke hře… (alza.cz)

WWE 2K18 Enduring Icons Pack (PC) DIGITAL (407892)

WWE 2K18 Enduring Icons Pack (PC) DIGITAL (407892)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční a Sportovní Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 66 % Další ročník velice oblíbené hry z prostředí wrestlingu, který nabízí propracovanější souboje, spoustu novinek a nevídané grafické zpracování. Rozšíření Enduring Icons Pack přidává do hry nové hratelné superstar. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Pokud jste fanoušky wrestlingu, WWE 2K18 Enduring Icons Pack je přesně to, co hledáte. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

WWE 2K17 - New Moves Pack (PC) DIGITAL (289761)

WWE 2K17 - New Moves Pack (PC) DIGITAL (289761)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Vybojuj si nesmrtelnost bok po boku nejdrsnějším bijcům z wrestlingové scény. Znovu prožívej nejslavnější okamžiky historie WWE, postupuj příběhovým režimem a zpřístupni si nové postavy, typy zápasů i výbavu. Vytvářej si hvězdy, šampionáty, arény a další obsah v sadě editorů, nebo si zahraj režim MyCareer a dotáhni svou kariéru do hvězdných výšin. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 69% Vybojuj si nesmrtelnost bok po boku nejdrsnějším bijcům z wrestlingové scény. VypnutoVynechat z LightBoxu … (alza.cz)

Brink: Fallout/SpecOps Combo Pack (PC) DIGITAL (251459)

Brink: Fallout/SpecOps Combo Pack (PC) DIGITAL (251459)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Rozšiřte si vaše možnosti úprav postavy ještě víc díky exkluzivní dvojici balíčků Fallout/SpecOps Combo Pack. Každý balíček obsahuje unikátní oblečení, tetování, zbraně a rozšíření pro zbraně pro vaši postavu ve hře. (alza.cz)

Perimeter + Perimeter: Emperor's Testament pack (PC) DIGITAL (332730)

Perimeter + Perimeter: Emperor's Testament pack (PC) DIGITAL (332730)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie   PC Perimeter + Perimeter: Emperor's Testament pack je inovativní real-time strategie která přináší celou řadu nových myšlenek do žánru RTS. Využívejte strategické formování terénu, které vám umožňuje sbírat suroviny a budovat neprostupné štíty na obranu proti útoku nepřátel. 77% Velice inovativní hra, která potěší každého hráče strategií. Propracované grafické zpracování a plynulá hratelnost zajišťuje skvělou zábavu, která jen tak neomrzí. VypnutoVynechat z LightBoxu Hra získala velmi vysoká hodnocení u expertů z branžePerimeter je inovativní real-time strategie. Přináší spoustu nových… (alza.cz)

WWE 2K18 NXT Generation Pack (PC) DIGITAL (391299)

WWE 2K18 NXT Generation Pack (PC) DIGITAL (391299)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra 67% Další ročník velice oblíbené hry z prostředí wrestlingu, který nabízí propracovanější souboje, spoustu novinek a nevídané grafické zpracování. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Pokud jste fanoušky wrestlingu, WWE 2K18 je přesně to, co hledáte. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Utkejte se v ringu s těmi neznámějšími zápasníky. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

Starpoint Gemini 2 - Gold Pack (PC) DIGITAL (387750)

Starpoint Gemini 2 - Gold Pack (PC) DIGITAL (387750)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční, RPG a Simulátor 73% Ve vesmírném simulátoru Starpoint Gemini 2 se chopíte velení nad vesmírným plavidlem a je jenom na vás, kam se vydáte, či co budete dále dělat. Hře navíc prospívají skvěle zapracované RPG prvky. Staňte se kapitánem vesmírné lodi a objevujte tajemství vesmíru kousek po kousku.  Během vašich toulek narazíte na nespočet ras či jejich frakcí. Budete se muset mít na pozoru.  … (alza.cz)

WWE 2K18 Kurt Angle Pack (PC) DIGITAL (406677)

WWE 2K18 Kurt Angle Pack (PC) DIGITAL (406677)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční a Sportovní 67% Další ročník velice oblíbené hry z prostředí wrestlingu, který nabízí propracovanější souboje, spoustu novinek a nevídané grafické zpracování. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Pokud jste fanoušky wrestlingu, WWE 2K18 je přesně to, co hledáte. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Utkejte se v ringu s těmi neznámějšími zápasníky. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

Crusader Kings II: Customization Pack (PC) DIGITAL (365838)

Crusader Kings II: Customization Pack (PC) DIGITAL (365838)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie % Poznejte historickou etapu, která ovlivnila další vývoj celého světa, v herním zážitku mistrně vytvořeném přeborníky na skvělé strategické hry. Rozšíření nabídne široké možnosti úpravy a pojmenování charakterů a vašich držav.  Přejmenuje si všechny vaše děti a potomky. Osobní kadeřník  Pokud máte pocit, že vaše postava má ošklivé a… (alza.cz)

LEGO Worlds: Classic Space Pack (PC) DIGITAL (402759)

LEGO Worlds: Classic Space Pack (PC)  DIGITAL (402759)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, české titulky, žánr: Logická Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Na co se můžete těšit ve hře LEGO Worlds: Classic Space PackKosmická tematika zaujme hlavně ty hráče, které fascinuje vesmírZ nasbíraných kostiček Lego budete stavět výtvory, chlubit se s nimi ostatním hráčům anebo je podle libosti bouratStavět můžete podle šablon anebo čistě podle vlastní fantazieKe hře lze přizvat spoluhráčePoznámka: Classic Space Pack vyžaduje základní verzi hry základní hry LEGO Worlds ve službě Steam. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! V Lego World budete zkoumat vesmír… (alza.cz)

Brink: Doom/Psycho Combo Pack (PC) DIGITAL (251460)

Brink: Doom/Psycho Combo Pack (PC) DIGITAL (251460)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Rozšiřte si vaše možnosti úprav postavy ještě víc díky exkluzivní dvojici balíčků DOOM®/Psycho Combo Pack. Každý balíček obsahuje unikátní oblečení, tetování, zbraně a rozšíření pro zbraně pro vaši postavu ve hře. (alza.cz)

WWE 2K17 - Future Stars Pack (PC) DIGITAL (289767)

WWE 2K17 - Future Stars Pack (PC) DIGITAL (289767)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Vybojuj si nesmrtelnost bok po boku nejdrsnějším bijcům z wrestlingové scény. Znovu prožívej nejslavnější okamžiky historie WWE, postupuj příběhovým režimem a zpřístupni si nové postavy, typy zápasů i výbavu. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 69% Vybojuj si nesmrtelnost bok po boku nejdrsnějším bijcům z wrestlingové scény. VypnutoVynechat z LightBoxu Hrajte za největší hvězdy WWE. Future Stars Pack zprostředkuje postavy jako je Austin Aries, Karl… (alza.cz)

WWE 2K17 - NXT Enhancement Pack (PC) DIGITAL (289776)

WWE 2K17 - NXT Enhancement Pack (PC) DIGITAL (289776)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra  PC WWE 2K17 - NXT Enhancement Pack obdržíte hratelné postavy: Apollo Crews, Nia Jax, Shinsuke Nakamura a získáte o 50 % více bodů získaných ve vašem MyCareer Superstar během hraní NXT. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 69% Vybojuj si nesmrtelnost bok po boku nejdrsnějším bijcům z wrestlingové scény. VypnutoVynechat z LightBoxu Vítěz může být jen jeden. VypnutoVynechat z LightBoxu … (alza.cz)

ONE PIECE BURNING BLOOD Gold Pack (PC) DIGITAL (365517)

ONE PIECE BURNING BLOOD Gold Pack (PC) DIGITAL (365517)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční % Akční rubačka pro všechny fanoušky One Piece univerza. Spousta hrdinů, jejich široká úprava, dynamická hratelnost a nejslavnější pirát na světě dělá z této hry ideální titul pro všechny nadšence tohoto žánru. Vyberte si z více jak 40 charakterů a pusťte se do brutálních soubojů plných rychlé akce a devastujících komb. Rubejte se v režimu módu jednoho hráče nebo s kamarádem na jedné obrazovce. … (alza.cz)

Magicka 2: Cardinal Points Super Pack (PC) DIGITAL (2845)

Magicka 2: Cardinal Points Super Pack (PC) DIGITAL (2845)

Herní doplněk - Herní kredit, elektronická licence Díky tunám rouch, holí a zbraní můžete hrát za jakéhokoliv zahaleného Čaroděje chcete, rozsévat zkázu mezi hordami fantasy stvoření a vypadat při tom dobře. Dynamický systém kouzlení Magicky 2 můžete využít různými způsoby, což vám zajistí hodiny a hodiny experimentování, abyste přišli na to, která kouzla nejlépe sedí do vašeho repertoáru. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 69% Jestliže ale patříte mezi fanoušky nebo se vám prostě jen líbí pohádkový ráz, není nad čím váhat. Tahle hra za to jednoznačně stojí a za málo peněz vám nabídne hodně muziky. — zing.cz … (alza.cz)

Mafia III - Family Kick-Back Pack (PC) DIGITAL (282579)

Mafia III - Family Kick-Back Pack (PC) DIGITAL (282579)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Mafia III je nejnovější díl z herní série z mafiánského prostředí. Tentokrát se ponoříte do příběhu plného zrady a násilí v úchvatném next-gen zpracování. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 62% Mafia III přináší příběh plný zrady, krve, násilí a peněz, to vše v naprosto úchvatném next-gen zpracování. V New Orleans bude skutečně živo - honičky v autech střídají úkladné vraždy - to vše v rámci vaší cesty za pomstou. Postavena na enginu druhého dílu, Mafia III slibuje být ještě detailnější, úchvatnější a ve všech směrech pokročilejší… (alza.cz)

Banner Saga Trilogy - Deluxe Pack (PC) DIGITAL (CZ) (672558)

Banner Saga Trilogy - Deluxe Pack (PC) DIGITAL (CZ) (672558)

Hra pro PC - elektronická licence, české titulky, žánr: RPG a Strategie (alza.cz)

RollerCoaster Tycoon® 2: Triple Thrill Pack (PC) DIGITAL (262929)

RollerCoaster Tycoon® 2: Triple Thrill Pack (PC) DIGITAL (262929)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Simulátor RollerCoaster Tycoon je hra, která položila základ k celé sérii, kterou si zamilovalo milióny hráčů po celém světe. Postavte zábavní park a zajistěte jeho finanční profit.Strategická simulace zábavního parku RollerCoaster Tycoon se stala jednou z nejprodávanějších her všech dob. Ve druhém pokračování na vás čeká 12 různých scénářů rozdělených do třech stupňů obtížnosti. Zajímavou novinkou je pokročilý editor map s možností vytvořit si vlastní terén, kde nejste omezeni pouze fantazií vývojářů hry.Triple Thrill Pack obsahujeZákladní hruRozšíření Wacky WorldsRozšíření Time TwisterHodnocení na metacritic.com: 74 % (alza.cz)

Crusader Kings II: Conclave Content Pack (PC) DIGITAL (366093)

Crusader Kings II: Conclave Content Pack (PC) DIGITAL (366093)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie % Poznejte historickou etapu, která ovlivnila další vývoj celého světa, v herním zážitku mistrně vytvořeném přeborníky na skvělé strategické hry. Sedm divů světaRozšíření nabídne modely divů světa, indiánské a arabské lodě, modely mongolských kancléřů, západních křesťanských kancléřů a nové obrázky obrázků událostí a novou nahrávací obrazovku. Doporučené HW požadavkyOperační systém-Procesor-Grafika-DirectX-RAM-HDD- Minimální HW požadavkyOperační systémWindows 7ProcesorIntel Pentium IV - 2,4 GHz / AMD 3500GrafikaNVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon X1900DirectX9.0cRAM2 GBHDD2 GB Jste na tuto… (alza.cz)

Hearts of Iron III: Soviet Music Pack (PC) DIGITAL (252322)

Hearts of Iron III: Soviet Music Pack (PC) DIGITAL (252322)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Herní hudba od oceňovaného autoraSoviet Music Pack obsahuje přes 14 minut hudby, složené přesně pro hru, aby vám zpříjemnila hraní za Sověty ve hře Hearts of Iron III. Hudbu složil oceňovaný skladatel Andreas Waldetoft, jehož práci možná podle poslechu poznáte, jelikož je autor hudby i v dalších hrách jako je Europa Universalis 3 nebo Hearts of Iron 2. Pro fungování je zapotřebí vlastnit základní hru Hearts of Iron III. Doporučené HW požadavkyOperační systémWindows XP / VistaProcesorIntel Pentium IV - 2,4 GHz / AMD 3500+GrafikaNVIDIA GeForce 8800 / AMD Radeon X1900DirectX9.0RAM2 GBHDD2 GB … (alza.cz)

Europa Universalis IV: Common Sense Content Pack (PC) DIGITAL (269169)

Europa Universalis IV: Common Sense Content Pack (PC) DIGITAL (269169)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Europa Universalis IV: Common Sense Content Pack zawiera cztery nowe pakiety jednostek oraz pakiet zawartości dodatkowej do rozszerzenia Common Sense. (alza.cz)

Quake Champions - Champions Pack (PC) DIGITAL EARLY ACCESS (CZ) …

Quake Champions - Champions Pack (PC) DIGITAL EARLY ACCESS (CZ) (448220)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Akční % V Champions Pack objevíte temné mýty z prvního Quake v kombinaci s průkopnickou multiplayerovou hrůzou Quake III Arena.  Každý válečník má jedinečný atribut a schopnost, což vám umožňuje soutěžit ve svém vlastním osobitém stylu. Intenzivní režimy jako gib-filled fragfests of Deathmatch and Team Deathmatch nebo hra jeden na jednoho zůstávají. Navíc přibude týmový mód nebo Sacrifice. … (alza.cz)

Europa Universalis IV: Dharma - Content Pack (PC) DIGITAL (CZ) …

Europa Universalis IV: Dharma - Content Pack (PC) DIGITAL (CZ) (448222)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie % Balíček dodatečného obsahu pro Europa Universalis IV, který vylepší váš vizuální zážitek z hraní. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Nové kostýmy pro jednotky hinduistické a muslimské armády. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Jedinečné modely pro sloní vojska. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Nové portréty i hudba … (alza.cz)

Europa Universalis IV: The Cossacks Content Pack (PC) DIGITAL (366135)

Europa Universalis IV: The Cossacks Content Pack (PC) DIGITAL (366135)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie 87 % Mařit kolonistům boj o nezávislost, nebo jen tak honit obruč v schönbrunnských zahradách? Nová Europa Universalis má odpověď na všechno. Přinesla nový rozměr strategického hraní. Na co se můžete těšit ve hře Europa Universalis IVPři budování svého národa budete mít úplně volnou rukuS novým systémem obchodu snáz zařídíte, aby bohatství směřovalo do vaší pokladniceSvé vyjednávací schopnosti budete tříbit díky propracovanému systému diplomacieV multiplayeru můžete s přáteli soupeřit, ale také s nimi spolupracovat v kooperativním móduPoznámka - Content Pack je rozšíření pro datadisk Europa Universalis IV: Cossacks. K jeho spuštění potřebujete mít jak plnou verzi… (alza.cz)

Crusader Kings II: Viking Metal Sound Pack (PC) DIGITAL (366087)

Crusader Kings II: Viking Metal Sound Pack (PC) DIGITAL (366087)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie % Poznejte historickou etapu, která ovlivnila další vývoj celého světa, v herním zážitku mistrně vytvořeném přeborníky na skvělé strategické hry. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Hudební balíčekRozšíření nabídne pět skladeb v žánru viking metalu, které vám pomohou rozdrtit nepřítele při vedení nekonečných válek. Jedná se o skladby Viking Gods, Locust Storm, Campfire, The Sun And Earth a Our Kingdom Will Fall od skladatelů Guns, Drums and Steel pro Europu Universalis IV. Doporučené HW požadavkyOperační systém-Procesor-Grafika-DirectX-RAM-HDD- Minimální HW požadavkyOperační systémWindows… (alza.cz)

Hearts of Iron III: Italian Vehicle Pack (PC) (DIGITAL) (252312)

Hearts of Iron III: Italian Vehicle Pack (PC) (DIGITAL) (252312)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Získejte do hry nové bojové strojePořiďte si balíček Italian Vehicle Pack do hry Hearts of Iron III, který do hry přidá 16 nových bojových vozidel, letadel a lodí. Ty pak můžete použít k boji v bitvách. V balíčku najdete např. ikonické tanky jako je Fiat-Ansaldo L6/40, Macchi C.200 Saetta fighter nebo bombardér CANT Z.1007. Ke spuštění balíčku je nutné vlastnit základní hru Hearts of Iron III. Doporučené HW požadavkyOperační systémWindows XP / VistaProcesorIntel Pentium IV - 2,4 GHz / AMD 3500+GrafikaNVIDIA GeForce 8800 / AMD Radeon X1900DirectX9.0RAM2 GBHDD2 GB Minimální HW požadavkyOperační… (alza.cz)

Hearts of Iron III: Soviet Sprite Pack (PC) DIGITAL (252319)

Hearts of Iron III: Soviet Sprite Pack (PC) DIGITAL (252319)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Získejte do hry nové sovětské bojové strojePořiďte si balíček Soviet Sprite Pack do hry Hearts of Iron III, který do hry přidá 16 nových sovětských bojových vozidel, letadel a lodí. Ty pak můžete použít k boji v bitvách. V balíčku najdete 8 nových tanků, 5 nových letadel a 3 nové lodě. Ke spuštění balíčku je nutné vlastnit základní hru Hearts of Iron III. Doporučené HW požadavkyOperační systémWindows XP / VistaProcesorIntel Pentium IV - 2,4 GHz / AMD 3500+GrafikaNVIDIA GeForce 8800 / AMD Radeon X1900DirectX9.0RAM2 GBHDD2 GB Minimální HW požadavkyOperační systémWindows 2000ProcesorIntel… (alza.cz)

Hearts of Iron III: US Sprite Pack (PC) DIGITAL (252323)

Hearts of Iron III: US Sprite Pack (PC) DIGITAL (252323)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Získejte do hry nové americké bojové strojePořiďte si balíček Soviet Sprite Pack do hry Hearts of Iron III, který do hry přidá 17 nových amerických bojových vozidel, letadel a lodí. Ty pak můžete použít k boji v bitvách. V balíčku najdete 4 nové tanky, 4 nová letadla a 8 nových lodí. Ke spuštění balíčku je nutné vlastnit základní hru Hearts of Iron III. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! S balíčkem dostanete8 lodí - BB: Iowa Class, CV: Essex Class, BB: North Carolina Class, CV: Lexington class, SS: Gato Class Submarine, CL: Brooklyn Class, CA:… (alza.cz)

Hearts of Iron III: Japanese Vehicle Pack (PC) (DIGITAL) (252313)

Hearts of Iron III: Japanese Vehicle Pack (PC) (DIGITAL) (252313)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Získejte do hry nové japonské bojové strojePořiďte si balíček Japanese Vehicle Pack do hry Hearts of Iron III, který do hry přidá 16 nových bojových vozidel, letadel a lodí. Ty pak můžete použít k boji v bitvách v kampani za japonské jednotky. V balíčku najdete např. Kikka Jet Fighter, Ol Tank nebo Yamato, největší bojovou loď, která kdy byla vyrobena a další. Ke spuštění balíčku je nutné vlastnit základní hru Hearts of Iron III. Doporučené HW požadavkyOperační systémWindows XP / VistaProcesorIntel Pentium IV - 2,4 GHz / AMD 3500+GrafikaNVIDIA GeForce 8800 / AMD Radeon X1900DirectX9.0RAM2 GBHDD2 GB … (alza.cz)

ARCADE GAME SERIES 3-in-1 Pack (PC) DIGITAL (252943)

ARCADE GAME SERIES 3-in-1 Pack (PC) DIGITAL (252943)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Adventura Jedná se speciální balíček, který obsahuje tři klasické hry z doby arkádových automatů: PAC-MAN, GALAGA a DIG-DUG. Získejte 3 hry za cenu 2! (alza.cz)

Men of War: Assault Squad - Skirmish Pack (PC) DIGITAL (332703)

Men of War: Assault Squad - Skirmish Pack (PC) DIGITAL (332703)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Rozšíření pro Men of War: Assault Squad nabídne novou sadu misí se zcela novým způsobem hraní a pokaždé jinak vypadajícími bitvami. 77% Men of War: Assault Squad je přeborník v mutiplayerovém strategickém válčení. Máte-li tuhle disciplínu v oblibě stejně jako období druhé světové války, jděte do toho. … (alza.cz)

Hearts of Iron III: German Sprite Pack (PC) DIGITAL (252318)

Hearts of Iron III: German Sprite Pack (PC) DIGITAL (252318)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Nové modely pro německé jednotkyPořiďte si balíček German Sprite Pack do hry Hearts of Iron III, který do hry přidá 16 nových neměckých modelů bojových strojů. Ke spuštění balíčku je nutné vlastnit základní hru Hearts of Iron III. V balíčku najdete6 nových lodí - BB: Bismarck, BC: Scharnhorst, HC: Graf Spey, LC: K-Class, Destroyer: Z1 class, Submarine: Type VII4 nová letadla - Multi-Role: Focke-Wulf FW 109D, Tactical-Bomber: Heinkel HE-111, Multi-role: Messerchmitt ME-262, Interceptor: Messerchmitt BF109K6 nových tanků - Light Tank: Panzer I, Light Tank: Panzer II, Medium Tank: Panzer III, Medium… (alza.cz)

Sid Meier's Civilization V - Vikings Scenario Pack (PC) DIGITAL …

Sid Meier's Civilization V - Vikings Scenario Pack (PC) DIGITAL (285306)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, pro uplatnění je vyžadována základní hra PC Sid Meier's Civilization VI - Poland Civilization & Scenario Pack sjednoťte Evropu pod svojí vládou jako nejmocnější viking ve velice podrobném scénáři VypnutoVynechat z LightBoxu Jedno z nejpovedenějších DLC do Sid Meier's Civilization VI čeká jen na vás.Veďte nájezdníky a pokořte velká středoevropská města jako je Vídeň, Praha nebo Varšava a nenechte se zastrašit jejich ambiciózními vládci. VypnutoVynechat z LightBoxu Toto rozšíření obsahuje tři divy přírody a 6 městských států. … (alza.cz)

Hearts of Iron III: British Vehicle Pack (PC) (DIGITAL) (252314)

Hearts of Iron III: British Vehicle Pack (PC) (DIGITAL) (252314)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Získejte do hry nové bojové strojePořiďte si balíček British Vehicle Pack do hry Hearts of Iron III, který do hry přidá 16 nových bojových vozidel, letadel a lodí. Ty pak můžete použít k boji v bitvách. V balíčku najdete např. Comet Tank, Hawker Typhoon Fighter nebo bojová loď King George V. Ke spuštění balíčku je nutné vlastnit základní hru Hearts of Iron III. Doporučené HW požadavkyOperační systémWindows XP / VistaProcesorIntel Pentium IV - 2,4 GHz / AMD 3500+GrafikaNVIDIA GeForce 8800 / AMD Radeon X1900DirectX9.0RAM2 GBHDD2 GB Minimální HW požadavkyOperační systémWindows 2000ProcesorIntel… (alza.cz)

Euro Truck Simulator 2 – Pirate Paint Jobs Pack (PC) DIGITAL (360234)

Euro Truck Simulator 2 – Pirate Paint Jobs Pack (PC) DIGITAL (360234)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Vyjádřete svou osobnostUkažte všem, co jste opravdu zač. Pořiďte si balíček pirátských nátěrů do hry Euro Truck Simulator 2 a vyjádřete novým vzhledem vašeho vozu svou osobnost naplno.  (alza.cz)

Europa Universalis IV: Mandate of Heaven Content Pack (PC) DIGITAL …

Europa Universalis IV: Mandate of Heaven Content Pack (PC) DIGITAL (365193)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie a Závodní Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Rozšiřte původní hru o nový balíčekArmády východu získávají nový vzhled v novém balíčku Content Pack for Europa Universalis IV: Mandate of Heaven. Vývojáři a umělci se ponořili do historických knih, aby zapracovali na uniformách a zbraních Číny, Japonska a jejich sousedů. K instalaci balíčku je potřeba mít plnou hru Europa Universalis IV. Minimální HW požadavkyOperační systémWindows 7ProcesorIntel Pentium IV / AMD 3500+GrafikaNVIDIA GeForce 8800 / AMD Radeon X1900 512 MBDirectX9.0cRAM2 GBHDD2 GB Jste na tuto hru opravdu připraveni? … (alza.cz)

Hearts of Iron III: German Infantry Sprite Pack (PC) DIGITAL (252320)

Hearts of Iron III: German Infantry Sprite Pack (PC) DIGITAL (252320)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Oblečte německou pěchotu do novéhoPořiďte si balíček German Infantry Sprite Pack do hry Hearts of Iron III, který do hry přidá 38 nových uniforem pro různé modely pěchoty ve hře za Německo. Ke spuštění balíčku je nutné vlastnit základní hru Hearts of Iron III. Přesný seznam uniforemInfantry / Anti-Tank 1936, 1938, 1940, 1944Cavalry 1936, 1938, 1940, 1944Artillery / Rocket Artillery 1936, 1938, 1940, 1944Military Police 1936, 1939, 1942, 1945Armoured Car 1936, 1944Anti-Air 1936, 1940Mountain Infantry 1936, 1942, 1944Militia 1936, 1942, 1944Marine-Infantry 1936, 1940Paratrooper 1940, 1944Partisan… (alza.cz)

Hearts of Iron III: Japanese Infantry Sprite Pack (PC) DIGITAL …

Hearts of Iron III: Japanese Infantry Sprite Pack (PC) DIGITAL (252321)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Oblečte japonskou pěchotu do novéhoPořiďte si balíček Japanese Infantry Sprite Pack do hry Hearts of Iron III, který do hry přidá 33 nových uniforem pro různé modely pěchoty ve hře za Japonsko. Ke spuštění balíčku je nutné vlastnit základní hru Hearts of Iron III. Přesný seznam uniforemInfantry / Anti-tank 1936, 1938, 1942Artillery / Rocket Artillery 1936, 1938, 1942Recon Car 1936, 1938Cavalry 1936, 1938, 1942Anti air 1936, 1938, 1942Military Police 1936, 1938, 1942Marine Infantry 1936, 1938, 1942Engineer 1936, 1939, 1942Paratrooper 1942, 1944Mountain Infantry 1936Self propelled Artillery / SP… (alza.cz)

Hearts of Iron III: Soviet Infantry Sprite Pack (PC) DIGITAL (252317)

Hearts of Iron III: Soviet Infantry Sprite Pack (PC) DIGITAL (252317)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Oblečte sovětskou pěchotu do novéhoPořiďte si balíček Soviet Infantry Sprite Pack do hry Hearts of Iron III, který do hry přidá 33 nových uniforem pro různé modely pěchoty ve hře za Sověti. Ke spuštění balíčku je nutné vlastnit základní hru Hearts of Iron III. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Přesný seznam uniforemCavalry 1936, 1942, 1944Infantry / Anti-Tank 1936, 1942, 1944Military Police 1936, 1942Artillery / Rocket Artillery 1936, 1942, 1944Militia 1936, 1942, 1944Anti-Air 1936, 1942, 1944Engineer 1936, 1942, 1944Marine-Infantry 1936, 1942,… (alza.cz)

Europa Universalis IV: Rights of Man Content Pack (PC) DIGITAL …

Europa Universalis IV: Rights of Man Content Pack (PC) DIGITAL (269163)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Europa Universalis IV: Rights of Man Content Pack PC toto rozšíření pro dodatek Rights of Man obsahuje balíčky jednotek. 87% Rozlehlý strategický simulátor počínající historie moderního státu s širokými možnostmi úspěchů i neúspěchů při řízení země. LEVEL VypnutoVynechat z LightBoxu Při výběru a utváření vládců je třeba být ostražitíOsobnostní a charakterové rysy vládců a vojevůdců přidají vašemu národu bonusy nebovás podpoří v bitvě proti nepřátelským vojskům.  Královny mohou být generovány královskými… (alza.cz)

Hearts of Iron III: Axis Minors Vehicle Pack (PC) (DIGITAL) (252311)

Hearts of Iron III: Axis Minors Vehicle Pack (PC) (DIGITAL) (252311)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra Získejte do hry bojové stroje s novými skinyPořiďte si balíček Axis Minors Vehicle Pack do hry Hearts of Iron III, který do hry přidá 28 nových skinů pro 12 bojových vozidel, které mohou být použity Axis Minor nations ve 2. světové válce. V tomto balíčku najdete vozidla pro národy Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko a Slovensko. Můžete se těšit na zástup bojových vozidel jako je italský Carro Veloce 33 nebo maďarský Turan I či německé tanky Panther. Ke spuštění balíčku je nutné vlastnit základní hru Hearts of Iron III. Doporučené HW požadavkyOperační systémWindows XP / VistaProcesorIntel Pentium IV - 2,4… (alza.cz)

Europa Universalis IV: Songs of Regency Music Pack (PC) DIGITAL …

Europa Universalis IV: Songs of Regency Music Pack (PC) DIGITAL (269157)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra PC Europa Universalis IV: Rights of Man Songs of Regency VypnutoVynechat z LightBoxu Toto rozšíření pro dodatek Rights of Man obsahuje skladby A Golden Sun is Rising, For Honour and Glory, Our Destiny, I Didn't Choose This Life, It Chose Me VypnutoVynechat z LightBoxu Tyto skladby byly složeny i vyprodukovány talentovaným duem ve složení Yannick Süß a Robin Birner. … (alza.cz)

Sid Meier's Civilization VI - Poland Civilization & Scenario Pack (PC…

Sid Meier's Civilization VI - Poland Civilization & Scenario Pack (PC) DIGITAL (285303)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Steam, pro uplatnění je vyžadována základní hra PC Sid Meier's Civilization VI - Poland Civilization & Scenario Pack obraňte Polsko, Prahu i Víděň před nájezdníky-Turky i Křižáky. Proslavte se na poli bitvy a staň se nejslavnějším obráncem Polska. VypnutoVynechat z LightBoxu Při vykonávání zlaté volnosti vám Jadwiga umožní rozšiřovat vaši víru na města v blízkosti. VypnutoVynechat z LightBoxu Unikátní vlastnost Polska: zlatá volnost povoluje dobývat nová teritoria a dokonce… (alza.cz)

Grand Theft Auto Online: Criminal Enterprise Starter Pack (PC)…

Grand Theft Auto Online: Criminal Enterprise Starter Pack (PC) DIGITAL (422889)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Akční Zrychlete váš postup ve hřeS balíčkem Criminal Enterprise Starter Pack Získejte přístup k široké škále toho nejlepšího a nejoblíbenějšího obsahu v GTA Online včetně pozemků, podniků, zbraní, vozidel a spousty dalšího – v celkové hodnotě přes GTA 10,000,000 $ . Vrhněte se na podnikání ze své pozice výkonného ředitele Maze Bank West, zkoumejte technologii silných zbraní z podzemního bunkru Paleto Forest anebo vtrhněte na do ulic se širokou škálou vozidel včetně Supercar, motorek, ozbrojeného Dune FAV a dalších.  Navíc získáte GTA 1,000,000  $ spolu se silnými zbraněmi, které vám pomůžou upevnit svou vládu nad Los Santos a Blaine County. … (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít