Stojící lampa Asta Double napodobuje estetiku designových lamp z 50. a 60. let minulého století. Její výjimečná stínidla připomínají staré jezdecké čepice s černou barvou na vrchu a bílou uvnitř. Pro maximální flexibilitu se mohou stínídla i tělo lampy otáčet. Jak pečovat o produkt: > pravidelně odstraňujte prach jemným, čistým hadříkem > zaschlé skvrny odstraňte navlhčeným hadříkem vlažnou vodou nebo šetrným domácím čističem > nikdy nepoužívejte k čištění horkou vod, chemické přípravky nebo jiné agresivní odstraňovače nečistot > nepoužívejte kuchyňské papírové útěrky, štěrky na okna a podobné > vždy povrch utřete do sucha čistým, suchým hadříkem > k leštění povrchu používejte výhradně specializované přípravky (vemzu.cz)
Podobné produkty ako Stojící lampa Asta Double , Stolní lampa strong double 1xe27/25w/230v (117434)> 120 cm hliníkové tělo, elektrostaticky potažené > 2 cm × 2 cm × 30 cm železná tyčová noha, elektrostaticky potažená – 2 kusy > 120cm LED pásek > adaptér: Výstup: 12V 2A DC > délka kabelu 200 cm > zásuvka/zástrčka typu C. > 8W-10W > A+ (vemzu.cz)
Podobné produkty ako Stojíci lampa , Stolní lampa strong double 1xe27/25w/230v beton (117262)Stojací lampa je vhodná do ložnice, obývacího pokoje nebo na místo, kde rádi čtete vaše oblíbené knihy. (vemzu.cz)
Podobné produkty ako Stojící lampa Paris , Stolní lampa strong double 1xe27/25w/230v beton (117450)Stojací lampa je vhodná do ložnice, obývacího pokoje nebo na místo, kde rádi čtete vaše oblíbené knihy. (vemzu.cz)
Podobné produkty ako Stojící lampa Paris , Atlas jednorožec - stojící (8590331902910)Chcete dát své lampě nový look? Zkuste stínítko Asta z kolekce WOOOD Exclusive. Toto stínítko má přírodní pískovou barvu a je čalouněno nádherně jemnou látkou bouclé. Vnitřek je vyztužený plastovým podkladem, takže světlo se šíří přes horní i spodní část stínítka. Látka bouclé má elegantní texturu, která okamžitě přinese teplo do vašeho domova. Technika hustého tkaní zajišťuje pevnost látky, což znamená, že bouclé se lehce neopotřebuje a neroztrhne. Barvy mají vysokou stálost, ale doporučuje se vyhýbat se přímému slunečnímu záření, aby nedocházelo k jejich blednutí. (vemzu.cz)
Podobné produkty ako Stínidlo Asta , Volně stojící myčka hloubka 55Stolní lampa -, patice E27 pro žárovku E27 (není součástí), max. příkon 25 W, světelný tok 960 lm, s vypínačem, do sítě, výška 28 cm, šířka 12 cm, materiál: textílie, IP20 Sháníte běžnou lampičku na váš stůl, která zaujme ve vaší kanceláři, obývacím nebo dětském pokoji? Stylová stolní lampička Donoci v atraktivním designu spolehlivě rozsvítí jakýkoliv stolek, stůl či komodu. Stolní lampa je dodávána bez žárovky. Do lampičky pasuje libovolná žárovka s paticí E27. Výrobce ji opatřil stupněm krytí IP20. Tím říká, že ji lze umístit do interiéru. Počítejte s tím, že správný chod bude stolní lampě zajišťovat příkon 25 W. S tím souvisí i napětí 230 V. Abyste si mohli být opravdu jistí, že se vám vejde na požadované místo, měli byste znát její rozměry. Stolní lampa Donoci má délku 22 cm a šířku 12 cm. Její výška se pak dostala na hodnotu 28 cm. Produkt je tvořen materiálem, jímž je textílie. Po jejím zakoupení si doma můžete svítit s intenzitou 960 lm. Stolní lampa... (alza.cz)
Podobné produkty ako Stolní lampa STRONG DOUBLE 1xE27/25W/230V (117434) , Double agentStolní lampa -, patice E27 pro žárovku E27 (není součástí), max. příkon 25 W, s vypínačem, do sítě, výška 9 cm, šířka 9 cm, materiál: beton, IP20 Sháníte originální lampu na váš stůl, která zaujme pevné místo v domácí kanceláři, obývacím či dětském pokoji? Stolní lampička Donoci v zajímavém provedení rozsvítí váš stolek, pracovní stůl či komodu. Stolní lampička neobsahuje v balení zdroj světla. Do lampičky pasuje libovolná žárovka s paticí E27. Výrobce ji vybavil stupněm krytí IP20. Tím pádem je ideální k umístění do interiéru. Počítejte s tím, že správný chod bude stolní lampě zajišťovat příkon 25 W. S tím jde ruku v ruce i napětí 230 V. Abyste si mohli být opravdu jistí, že se vám vejde na požadované místo, měli byste být obeznámeni s jejími rozměry. Stolní lampa Donoci má délku 18 cm a šířku 9 cm. Její výška se pak dostala na hodnotu 9 cm. Produkt byl zhotoven z materiálu, jímž je beton. Stolní lampa Donoci je napájená ze sítě. Oblíbíte si ji nejen pro její... (alza.cz)
Podobné produkty ako Stolní lampa STRONG DOUBLE 1xE27/25W/230V beton (117147) , Hra doubleStolní lampa -, patice E27 pro žárovku E27 (není součástí), max. příkon 25 W, s vypínačem, do sítě, výška 9 cm, šířka 9 cm, materiál: beton, IP20 Hledáte běžnou lampičku na stůl, která by zaujala místo v pracovně, obývacím nebo dětském pokoji? Stylová lampička Donoci v atraktivním provedení spolehlivě rozsvítí jakýkoliv stolek, stůl či komodu. Stolní lampa je dodávána bez žárovky. Do lampičky pasuje libovolná žárovka s paticí E27. Výrobce ji opatřil stupněm krytí IP20. Tím pádem je ideální k umístění do interiéru. Počítejte s tím, že správný chod bude stolní lampě zajišťovat příkon 25 W. S tím je neodmyslitelně spjato i napětí 230 V. Abyste si byli jistí, že se vám na požadované místo vejde, měli byste znát její rozměry. Stolní lampa Donoci má délku 18 cm a šířku 9 cm. Její výška se pak dostala na hodnotu 9 cm. Produkt byl zhotoven z materiálu, kterým je beton. Stolní lampa Donoci je standardně napájená ze sítě. Oblíbíte si ji nejen pro její vynikající... (alza.cz)
Podobné produkty ako Stolní lampa STRONG DOUBLE 1xE27/25W/230V beton (117450) , Schleich zvířátko - kočka stojící 13770 (4059433025612)Stolní lampa -, patice E27 pro žárovku E27 (není součástí), max. příkon 25 W, s vypínačem, do sítě, výška 28 cm, šířka 12 cm, materiál: textílie, IP20 Hledáte originální stolní lampu, která by se vyjímala v domácí pracovně, obývacím či dětském pokoji? Lampička Donoci v zajímavém designu spolehlivě rozsvítí váš stůl či komodu. Svítidlo je dodáváno bez zdroje světla. Lampička je kompatibilní s žárovkami s paticí E27. Výrobce ji vybavil stupněm krytí IP20. Tím pádem je ideální k použití v interiéru. Počítejte s tím, že správný chod bude stolní lampě zajišťovat příkon 25 W. S tím je pevně spjato i napětí 230 V. Abyste ji mohli bezpečně umístit na požadované místo, měli byste znát její rozměry. Stolní lampa Donoci má délku 22 cm a šířku 12 cm. Její výška se pak dostala na hodnotu 28 cm. Produkt byl vyroben z materiálu, jímž je textílie. Stolní lampa Donoci je napájená pomocí elektrické sítě. Oblíbíte si ji nejen pro její vynikající vlastnosti, ale i moderní styl.... (alza.cz)
Podobné produkty ako Stolní lampa STRONG DOUBLE 1xE27/25W/230V beton (117262) , Fitnessline volně stojící multifunkční hrazda - bradlaAsta Vesta - ONLY - Růžová. (bibloo.cz)
Podobné produkty ako ONLY Asta Vesta Růžová , Ardes 4c03t samostatně stojící turbo konvektorAsta Vesta - ONLY - Růžová. (bibloo.cz)
Podobné produkty ako ONLY Asta Vesta Růžová , Rappa plyšový kůň stojící, 21 cmAsta Vesta - ONLY - Černá. (bibloo.cz)
Podobné produkty ako ONLY Asta Vesta Černá , Volně stojící vana maravilla, 117054 (beliani_117054)Asta Vesta - ONLY - Černá. (bibloo.cz)
Podobné produkty ako ONLY Asta Vesta Černá , Kočka stojící pt1802-49 (pt1802-49)Asta Vesta - ONLY - Černá. (bibloo.cz)
Podobné produkty ako ONLY Asta Vesta Černá , Volně stojící vana cabruna bílá, 192136 (beliani_192136)Asta Vesta - ONLY - Černá. (bibloo.cz)
Podobné produkty ako ONLY Asta Vesta Černá , Volně stojící vana guiana, černá, 117687 (beliani_117687)Asta Vesta - ONLY - Černá. (bibloo.cz)
Podobné produkty ako ONLY Asta Vesta Černá , Hendi stojící tabule 500x850 mm 664001 (664001)Asta Vesta - ONLY - Bílá. (bibloo.cz)
Podobné produkty ako ONLY Asta Vesta Bílá , Bílá volně stojící vana pinel , 202598 (beliani_202598)Asta Vesta - ONLY - Bílá. (bibloo.cz)
Podobné produkty ako ONLY Asta Vesta Bílá , Wenko universalo - stojící wc štětka, nerez (z18730100)Asta Vesta - ONLY - Bílá. (bibloo.cz)
Podobné produkty ako ONLY Asta Vesta Bílá , Volně stojící vana bílá empresa, 232083 (beliani_232083)Asta Vesta - ONLY - Bílá. (bibloo.cz)
Podobné produkty ako ONLY Asta Vesta Bílá , Hendi stojící tabule 700x1100 mm 664100 (664100)Asta Vesta - ONLY - Bílá. (bibloo.cz)
Podobné produkty ako ONLY Asta Vesta Bílá , Volně stojící vanová baterie hebbe, 128268 (beliani_128268)Pamlsek pro psy. Šťavnatá masová pochoutka pro psy k běžné denní krmné dávce. Obsahuje přírodní vitamíny, minerální látky a zchutňovadla. (krmeni.cz)
Podobné produkty ako E523 ASTA hovězí - 8ks , Volně stojící stříbrná vana pinel, 252911 (beliani_252911)Pamlsek pro psy. Šťavnatá masová pochoutka pro psy k běžné denní krmné dávce. Obsahuje přírodní vitamíny, minerální látky a zchutňovadla. (krmeni.cz)
Podobné produkty ako E522 ASTA játrová - 8ks , Volně stojící vanová baterie victoria, 40173 (beliani_40173)Pamlsek pro psy. Šťavnatá masová pochoutka pro psy k běžné denní krmné dávce. Obsahuje přírodní vitamíny, minerální látky a zchutňovadla. Skladujte v suchu a chladu, po otevření chraňte před vysoušením. (krmeni.cz)
Podobné produkty ako E524 ASTA drůbeží - 8ks , Volně stojící vana černá carrera, 198695 (beliani_198695)Nový povlak na polštář zajistí kouzelnou proměrnu vašeho interiéru během pár vteřin. Využijete ho v obývacím pokoji, v ložnici nebo doladí prázdný kout na lavici v předsíni? (vemzu.cz)
Podobné produkty ako Povlak na polštář Asta , Volně stojící vanová baterie niagara, 40054 (beliani_40054)Na podrobném popisu k produktu Přehoz na postel Asta pracujeme. (vemzu.cz)
Podobné produkty ako Přehoz na postel Asta , Volně stojící skříňka na šperky bílá (246960)Dekorativní svícen z kolekce Dorre. Model vyroben z kovu. (answear.cz)
Podobné produkty ako Dekorativní svícen Dorre Asta , Volně stojící konvektor s příkonem 2000 wModel: Asta Barva: krémová Vzor: květovaný Střih: zavinovací Délka: polodlouhá Materiál: 100% viskoza (bibloo.cz)
Podobné produkty ako Noisy May Asta Sukně Bílá , Volně stojící bílá vana rios, 100847 (beliani_100847)Model: Asta Barva: khaki Střih: rovný Délka: krátká Materiál: 100% bavlna (bibloo.cz)
Podobné produkty ako Noisy May Asta Sukně Zelená , Volně stojící bílá vana buenavista, 171601 (beliani_171601)Model: Asta Barva: khaki Střih: rovný Délka: krátká Materiál: 100% bavlna (bibloo.cz)
Podobné produkty ako Noisy May Asta Sukně Zelená , Volně stojící skříňka na šperky bílá (246959)Model: Asta Barva: khaki Střih: rovný Délka: krátká Materiál: 100% bavlna (bibloo.cz)
Podobné produkty ako Noisy May Asta Sukně ZelenáModel: Asta Barva: khaki Střih: rovný Délka: krátká Materiál: 100% bavlna (bibloo.cz)
Podobné produkty ako Noisy May Asta Sukně ZelenáAsta Black Peněženka - Vuch - Černá. (bibloo.cz)
Podobné produkty ako Vuch Asta Black Peněženka ČernáAsta Violet Peněženka - Vuch - Fialová. (bibloo.cz)
Podobné produkty ako Vuch Asta Violet Peněženka FialováAsta Brown Peněženka - Vuch - Hnědá. (bibloo.cz)
Podobné produkty ako Vuch Asta Brown Peněženka HnědáDětská kukla z kolekce Jamiks. Model vyroben z hladké pleteniny. (answear.cz)
Podobné produkty ako Čepice Jamiks ASTA růžová barva, JZH281Dětská kukla z kolekce Jamiks. Model vyroben z hladké pleteniny. (answear.cz)
Podobné produkty ako Čepice Jamiks ASTA hnědá barva, JZH281Dětská kukla z kolekce Jamiks. Model vyroben z hladké pleteniny. (answear.cz)
Podobné produkty ako Čepice Jamiks ASTA béžová barva, JZH281Také neradi vidíte rozlitou vodu a granule vysypané všude po podlaze? Pořiďte pejskům stylovou podložku pod misku, kterou snadno omyjete a zbavíte nečistot. Materiál Podložka pod misku je vyrobena z kvalitního PVC. Funkčnost Podložka pod misku je ideální způsob, jak se zbavit nečistot v okolí psích misek. Miska je voděodolná, dobře omyvatelná. (vsepropejska.cz)
Podobné produkty ako Vsepropejska Asta podložka pod misky Barva: HnědáTaké neradi vidíte rozlitou vodu a granule vysypané všude po podlaze? Pořiďte pejskům stylovou podložku pod misku, kterou snadno omyjete a zbavíte nečistot. Materiál Podložka pod misku je vyrobena z kvalitního PVC. Funkčnost Podložka pod misku je ideální způsob, jak se zbavit nečistot v okolí psích misek. Miska je voděodolná, dobře omyvatelná. (vsepropejska.cz)
Podobné produkty ako Vsepropejska Asta podložka pod misky Barva: BéžováTaké neradi vidíte rozlitou vodu a granule vysypané všude po podlaze? Pořiďte pejskům stylovou podložku pod misku, kterou snadno omyjete a zbavíte nečistot. Materiál Podložka pod misku je vyrobena z kvalitního PVC. Funkčnost Podložka pod misku je ideální způsob, jak se zbavit nečistot v okolí psích misek. Miska je voděodolná, dobře omyvatelná. (vsepropejska.cz)
Podobné produkty ako Vsepropejska Asta podložka pod misky Barva: ZelenáTaké neradi vidíte rozlitou vodu a granule vysypané všude po podlaze? Pořiďte pejskům stylovou podložku pod misku, kterou snadno omyjete a zbavíte nečistot. Materiál Podložka pod misku je vyrobena z kvalitního PVC. Funkčnost Podložka pod misku je ideální způsob, jak se zbavit nečistot v okolí psích misek. Miska je voděodolná, dobře omyvatelná. (vsepropejska.cz)
Podobné produkty ako Vsepropejska Asta podložka pod misky Barva: ModráTaké neradi vidíte rozlitou vodu a granule vysypané všude po podlaze? Pořiďte pejskům stylovou podložku pod misku, kterou snadno omyjete a zbavíte nečistot. Materiál Podložka pod misku je vyrobena z kvalitního PVC. Funkčnost Podložka pod misku je ideální způsob, jak se zbavit nečistot v okolí psích misek. Miska je voděodolná, dobře omyvatelná. (vsepropejska.cz)
Podobné produkty ako Vsepropejska Asta podložka pod misky Barva: ČernáMECHANICKÁ KLÁVESNICA GXT 865 ASTA Mechanická herná klávesnica s rýchlo reagujúcimi spínačmi, 8 farebnými režimami a funkciou herného režimu Rýchlo reagujúce lineárne mechanické spínače, ktoré vydržia až 50 miliónov stlačení kláves 8 režimov farieb dúhových vĺn s nastaviteľným jasom Pokročilý anti-ghosting s funkciou N-key rollover. Špeciálny herný režim na vypnutie klávesu Windows 11 tlačidiel priameho prístupu k médiám Protišmykové gumové nožičky Káblový kanál na optimalizáciu správy káblov TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE VŠEOBECNÉ PN 22630 EAN 8713439226300 Obsah balenia Mechanická klávesnicaPoužívateľská príručkaHerná nálepkaStláčadlo na vyťahovanie krytov klávesov Minimálne požiadavky PC / notebook s portom USBWindows 10, 8, 7 Záruka 2 roky Veľkosť výrobku (VxŠxH): 444x133x41 Hmotnosť výrobku (netto): 1152 g Ergonomický dizajn nie Kľúčová technológia mechanické KONEKTIVITA Typ pripojenia káblové pripojenie Dĺžka kábla hlavný kábel 180 cm Verzia USB 2.0 Typ konektora USB FUNKCIE Odolnosť proti rozliatiu nie Vrátane softvéru nie Špeciálne funkcie 6 farieb podsvietenia (pevné farby v každom riadku), Herný režim , Nastaviteľná výška (uhlové stojany) , integrovaný sťahovák klávesov CHARAKTERISTIKA Rozloženie klávesnice QWERTY INPUT Zdroj energie USB KOMPATIBILITA Kompatibilné typy zariadení pc, notebook Kompatibilné softvérové platformy Windows 10, Windows 7, Windows 8 KONTROLA Numerická klávesnica áno Životnosť kľúča 50000000 lisov Počet kľúčov 104 Čas odozvy 5 ms Cestovná vzdialenosť 4 mm Operačná sila 65 g Sila spúšte 45 g . (tonerpartner.cz)
Podobné produkty ako TRUST klávesnice GXT 865 Asta Mechanical KeyboardMiraculum Asta Plankton, 10 ml, Pleťová séra pro ženy, Pleťové sérum Miraculum Asta Plankton představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči. Vlastnosti: odstraňuje známky únavy projasňuje regeneruje pleť a předchází jejímu podráždění pomáhá vyhladit vrásky a jemné linky Složení: obsahuje minimálně 97 % složek přírodního původu veganský produkt Jak používat: Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti. (notino.cz)
Podobné produkty ako Miraculum Asta Plankton zpevňující koncentrát 10 mlModel: AstaBarva: khakiStřih: rovnýDélka: krátkáMateriál: 100 % bavlna (zoot.cz)
Podobné produkty ako Khaki sukně se zavazováním Noisy May AstaModel: AstaBarva: khakiStřih: rovnýDélka: krátkáMateriál: 100 % bavlna (zoot.cz)
Podobné produkty ako Khaki sukně se zavazováním Noisy May Asta