Stojící lampa Asta Double napodobuje estetiku designových lamp z 50. a 60. let minulého století. Její výjimečná stínidla připomínají staré jezdecké čepice s černou barvou na vrchu a bílou uvnitř. Pro maximální flexibilitu se mohou stínídla i tělo lampy otáčet. Jak pečovat o produkt: > pravidelně odstraňujte prach jemným, čistým hadříkem > zaschlé skvrny odstraňte navlhčeným hadříkem vlažnou vodou nebo šetrným domácím čističem > nikdy nepoužívejte k čištění horkou vod, chemické přípravky nebo jiné agresivní odstraňovače nečistot > nepoužívejte kuchyňské papírové útěrky, štěrky na okna a podobné > vždy povrch utřete do sucha čistým, suchým hadříkem > k leštění povrchu používejte výhradně specializované přípravky (vemzu.cz)
Podobné produkty ako Stojící lampa Asta Double , Stolní lampa strong double 1xe27/25w/230v (117434)> 120 cm hliníkové tělo, elektrostaticky potažené > 2 cm × 2 cm × 30 cm železná tyčová noha, elektrostaticky potažená – 2 kusy > 120cm LED pásek > adaptér: Výstup: 12V 2A DC > délka kabelu 200 cm > zásuvka/zástrčka typu C. > 8W-10W > A+ (vemzu.cz)
Podobné produkty ako Stojíci lampa , Stolní lampa strong double 1xe27/25w/230v beton (117262)Stojací lampa je vhodná do ložnice, obývacího pokoje nebo na místo, kde rádi čtete vaše oblíbené knihy. (vemzu.cz)
Podobné produkty ako Stojící lampa Paris , Stolní lampa strong double 1xe27/25w/230v beton (117450)Stojací lampa je vhodná do ložnice, obývacího pokoje nebo na místo, kde rádi čtete vaše oblíbené knihy. (vemzu.cz)
Podobné produkty ako Stojící lampa Paris , Atlas jednorožec - stojící (8590331902910)Volně stojící akrylátová vana OVAL ZEN DOUBLE 182X71 (S301-331) Nevšední, harmonický design volně stojící vany ZEN DOUBLE o rozměrech 182×71 cm máte na dosah. Sametový vnitřek určený pro pohodlné používání 2 osobami s odtokem vody ve středu vany si užijí nejnáročnější milovníci relaxace po mnoho let bez obav z nutnosti výměny. Dosažení hlubokého duševního klidu vám umožní dosáhnout mimořádné kvality ZEN DOUBLE. Použité akrylátové desky o tloušťce 4 mm udrží teplo vody po dlouhou dobu. Tento materiál v kombinaci s technologií dvojitě zesílených stěn a dna vany zajišťuje odolnost proti poškození. Velmi usnadňuje udržování interiéru v dokonalé čistotě. Symetrický design je doplněn přiloženým odtokem s chromovanou click-clack zátkou a oboustranným opěrákem. Sada obsahuje rám a nohy s nastavením výšky. Sifony s matně zlatými nebo černými zátkami, stejně jako stojánkové baterie jsou k dispozici samostatně. EAN: 5901771046936 (svet-koupelny.cz)
Podobné produkty ako CERSANIT Volně stojící akrylátová vana OVAL ZEN DOUBLE 182X71 S301-331 , Volně stojící myčka hloubka 55Chcete dát své lampě nový look? Zkuste stínítko Asta z kolekce WOOOD Exclusive. Toto stínítko má přírodní pískovou barvu a je čalouněno nádherně jemnou látkou bouclé. Vnitřek je vyztužený plastovým podkladem, takže světlo se šíří přes horní i spodní část stínítka. Látka bouclé má elegantní texturu, která okamžitě přinese teplo do vašeho domova. Technika hustého tkaní zajišťuje pevnost látky, což znamená, že bouclé se lehce neopotřebuje a neroztrhne. Barvy mají vysokou stálost, ale doporučuje se vyhýbat se přímému slunečnímu záření, aby nedocházelo k jejich blednutí. (vemzu.cz)
Podobné produkty ako Stínidlo Asta , Double agentStolní lampa -, patice E27 pro žárovku E27 (není součástí), max. příkon 25 W, světelný tok 960 lm, s vypínačem, do sítě, výška 28 cm, šířka 12 cm, materiál: textílie, IP20 Sháníte běžnou lampičku na váš stůl, která zaujme ve vaší kanceláři, obývacím nebo dětském pokoji? Stylová stolní lampička Donoci v atraktivním designu spolehlivě rozsvítí jakýkoliv stolek, stůl či komodu. Stolní lampa je dodávána bez žárovky. Do lampičky pasuje libovolná žárovka s paticí E27. Výrobce ji opatřil stupněm krytí IP20. Tím říká, že ji lze umístit do interiéru. Počítejte s tím, že správný chod bude stolní lampě zajišťovat příkon 25 W. S tím souvisí i napětí 230 V. Abyste si mohli být opravdu jistí, že se vám vejde na požadované místo, měli byste znát její rozměry. Stolní lampa Donoci má délku 22 cm a šířku 12 cm. Její výška se pak dostala na hodnotu 28 cm. Produkt je tvořen materiálem, jímž je textílie. Po jejím zakoupení si doma můžete svítit s intenzitou 960 lm. Stolní lampa... (alza.cz)
Podobné produkty ako Stolní lampa STRONG DOUBLE 1xE27/25W/230V (117434) , Hra doubleStolní lampa -, patice E27 pro žárovku E27 (není součástí), max. příkon 25 W, s vypínačem, do sítě, výška 28 cm, šířka 12 cm, materiál: textílie, IP20 Hledáte originální stolní lampu, která by se vyjímala v domácí pracovně, obývacím či dětském pokoji? Lampička Donoci v zajímavém designu spolehlivě rozsvítí váš stůl či komodu. Svítidlo je dodáváno bez zdroje světla. Lampička je kompatibilní s žárovkami s paticí E27. Výrobce ji vybavil stupněm krytí IP20. Tím pádem je ideální k použití v interiéru. Počítejte s tím, že správný chod bude stolní lampě zajišťovat příkon 25 W. S tím je pevně spjato i napětí 230 V. Abyste ji mohli bezpečně umístit na požadované místo, měli byste znát její rozměry. Stolní lampa Donoci má délku 22 cm a šířku 12 cm. Její výška se pak dostala na hodnotu 28 cm. Produkt byl vyroben z materiálu, jímž je textílie. Stolní lampa Donoci je napájená pomocí elektrické sítě. Oblíbíte si ji nejen pro její vynikající vlastnosti, ale i moderní styl.... (alza.cz)
Podobné produkty ako Stolní lampa STRONG DOUBLE 1xE27/25W/230V beton (117262) , Schleich zvířátko - kočka stojící 13770 (4059433025612)Stolní lampa -, patice E27 pro žárovku E27 (není součástí), max. příkon 25 W, s vypínačem, do sítě, výška 9 cm, šířka 9 cm, materiál: beton, IP20 Hledáte běžnou lampičku na stůl, která by zaujala místo v pracovně, obývacím nebo dětském pokoji? Stylová lampička Donoci v atraktivním provedení spolehlivě rozsvítí jakýkoliv stolek, stůl či komodu. Stolní lampa je dodávána bez žárovky. Do lampičky pasuje libovolná žárovka s paticí E27. Výrobce ji opatřil stupněm krytí IP20. Tím pádem je ideální k umístění do interiéru. Počítejte s tím, že správný chod bude stolní lampě zajišťovat příkon 25 W. S tím je neodmyslitelně spjato i napětí 230 V. Abyste si byli jistí, že se vám na požadované místo vejde, měli byste znát její rozměry. Stolní lampa Donoci má délku 18 cm a šířku 9 cm. Její výška se pak dostala na hodnotu 9 cm. Produkt byl zhotoven z materiálu, kterým je beton. Stolní lampa Donoci je standardně napájená ze sítě. Oblíbíte si ji nejen pro její vynikající... (alza.cz)
Podobné produkty ako Stolní lampa STRONG DOUBLE 1xE27/25W/230V beton (117450) , Fitnessline volně stojící multifunkční hrazda - bradlaStolní lampa -, patice E27 pro žárovku E27 (není součástí), max. příkon 25 W, s vypínačem, do sítě, výška 9 cm, šířka 9 cm, materiál: beton, IP20 Sháníte originální lampu na váš stůl, která zaujme pevné místo v domácí kanceláři, obývacím či dětském pokoji? Stolní lampička Donoci v zajímavém provedení rozsvítí váš stolek, pracovní stůl či komodu. Stolní lampička neobsahuje v balení zdroj světla. Do lampičky pasuje libovolná žárovka s paticí E27. Výrobce ji vybavil stupněm krytí IP20. Tím pádem je ideální k umístění do interiéru. Počítejte s tím, že správný chod bude stolní lampě zajišťovat příkon 25 W. S tím jde ruku v ruce i napětí 230 V. Abyste si mohli být opravdu jistí, že se vám vejde na požadované místo, měli byste být obeznámeni s jejími rozměry. Stolní lampa Donoci má délku 18 cm a šířku 9 cm. Její výška se pak dostala na hodnotu 9 cm. Produkt byl zhotoven z materiálu, jímž je beton. Stolní lampa Donoci je napájená ze sítě. Oblíbíte si ji nejen pro její... (alza.cz)
Podobné produkty ako Stolní lampa STRONG DOUBLE 1xE27/25W/230V beton (117147) , Ardes 4c03t samostatně stojící turbo konvektorPamlsek pro psy. Šťavnatá masová pochoutka pro psy k běžné denní krmné dávce. Obsahuje přírodní vitamíny, minerální látky a zchutňovadla. Skladujte v suchu a chladu, po otevření chraňte před vysoušením. (krmeni.cz)
Podobné produkty ako E524 ASTA drůbeží - 8ks , Rappa plyšový kůň stojící, 21 cmPamlsek pro psy. Šťavnatá masová pochoutka pro psy k běžné denní krmné dávce. Obsahuje přírodní vitamíny, minerální látky a zchutňovadla. (krmeni.cz)
Podobné produkty ako E522 ASTA játrová - 8ks , Volně stojící vana maravilla, 117054 (beliani_117054)Pamlsek pro psy. Šťavnatá masová pochoutka pro psy k běžné denní krmné dávce. Obsahuje přírodní vitamíny, minerální látky a zchutňovadla. (krmeni.cz)
Podobné produkty ako E523 ASTA hovězí - 8ks , Kočka stojící pt1802-49 (pt1802-49)Nový povlak na polštář zajistí kouzelnou proměrnu vašeho interiéru během pár vteřin. Využijete ho v obývacím pokoji, v ložnici nebo doladí prázdný kout na lavici v předsíni? (vemzu.cz)
Podobné produkty ako Povlak na polštář Asta , Volně stojící vana cabruna bílá, 192136 (beliani_192136)Na podrobném popisu k produktu Přehoz na postel Asta pracujeme. (vemzu.cz)
Podobné produkty ako Přehoz na postel Asta , Volně stojící vana guiana, černá, 117687 (beliani_117687)Model: Asta Barva: krémová Vzor: květovaný Střih: zavinovací Délka: polodlouhá Materiál: 100% viskoza (bibloo.cz)
Podobné produkty ako Noisy May Asta Sukně Bílá , Hendi stojící tabule 500x850 mm 664001 (664001)Model: Asta Barva: khaki Střih: rovný Délka: krátká Materiál: 100% bavlna (bibloo.cz)
Podobné produkty ako Noisy May Asta Sukně Zelená , Bílá volně stojící vana pinel , 202598 (beliani_202598)Model: Asta Barva: khaki Střih: rovný Délka: krátká Materiál: 100% bavlna (bibloo.cz)
Podobné produkty ako Noisy May Asta Sukně Zelená , Wenko universalo - stojící wc štětka, nerez (z18730100)Model: Asta Barva: khaki Střih: rovný Délka: krátká Materiál: 100% bavlna (bibloo.cz)
Podobné produkty ako Noisy May Asta Sukně Zelená , Volně stojící vana bílá empresa, 232083 (beliani_232083)Model: Asta Barva: khaki Střih: rovný Délka: krátká Materiál: 100% bavlna (bibloo.cz)
Podobné produkty ako Noisy May Asta Sukně Zelená , Hendi stojící tabule 700x1100 mm 664100 (664100)Moderní regál ASTA je vyroben z laminované dřevotřísky o síle 22 mm ve třech barevných variantách: bílá, bílá / dub sonoma a bílá / černá. Kvalitní slovenský výrobek.Regál má funkci rozkladu, která umožňuje snadnou změnu jeho dispozice. Barva:bílábílá / dub sonomabílá / černáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál:DTD laminovanáRozměry:šířka: 74 - 130 cmhloubka: 29 cmvýška: 187,5 cmHmotnost:65 kgDodáváno v demontu. (dekorhome.cz)
Podobné produkty ako Regál ASTA Tempo Kondela Bílá , Volně stojící vanová baterie hebbe, 128268 (beliani_128268)Moderní regál ASTA je vyroben z laminované dřevotřísky o síle 22 mm ve třech barevných variantách: bílá, bílá / dub sonoma a bílá / černá. Kvalitní slovenský výrobek.Regál má funkci rozkladu, která umožňuje snadnou změnu jeho dispozice. Barva:bílábílá / dub sonomabílá / černáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál:DTD laminovanáRozměry:šířka: 74 - 130 cmhloubka: 29 cmvýška: 187,5 cmHmotnost:65 kgDodáváno v demontu. (inpostele.cz)
Podobné produkty ako Regál ASTA Tempo Kondela Bílá , Volně stojící stříbrná vana pinel, 252911 (beliani_252911)Také neradi vidíte rozlitou vodu a granule vysypané všude po podlaze? Pořiďte pejskům stylovou podložku pod misku, kterou snadno omyjete a zbavíte nečistot. Materiál Podložka pod misku je vyrobena z kvalitního PVC. Funkčnost Podložka pod misku je ideální způsob, jak se zbavit nečistot v okolí psích misek. Miska je voděodolná, dobře omyvatelná. (vsepropejska.cz)
Podobné produkty ako Vsepropejska Asta podložka pod misky Barva: Hnědá , Volně stojící vanová baterie victoria, 40173 (beliani_40173)Také neradi vidíte rozlitou vodu a granule vysypané všude po podlaze? Pořiďte pejskům stylovou podložku pod misku, kterou snadno omyjete a zbavíte nečistot. Materiál Podložka pod misku je vyrobena z kvalitního PVC. Funkčnost Podložka pod misku je ideální způsob, jak se zbavit nečistot v okolí psích misek. Miska je voděodolná, dobře omyvatelná. (vsepropejska.cz)
Podobné produkty ako Vsepropejska Asta podložka pod misky Barva: Béžová , Volně stojící vana černá carrera, 198695 (beliani_198695)Také neradi vidíte rozlitou vodu a granule vysypané všude po podlaze? Pořiďte pejskům stylovou podložku pod misku, kterou snadno omyjete a zbavíte nečistot. Materiál Podložka pod misku je vyrobena z kvalitního PVC. Funkčnost Podložka pod misku je ideální způsob, jak se zbavit nečistot v okolí psích misek. Miska je voděodolná, dobře omyvatelná. (vsepropejska.cz)
Podobné produkty ako Vsepropejska Asta podložka pod misky Barva: Zelená , Volně stojící vanová baterie niagara, 40054 (beliani_40054)Také neradi vidíte rozlitou vodu a granule vysypané všude po podlaze? Pořiďte pejskům stylovou podložku pod misku, kterou snadno omyjete a zbavíte nečistot. Materiál Podložka pod misku je vyrobena z kvalitního PVC. Funkčnost Podložka pod misku je ideální způsob, jak se zbavit nečistot v okolí psích misek. Miska je voděodolná, dobře omyvatelná. (vsepropejska.cz)
Podobné produkty ako Vsepropejska Asta podložka pod misky Barva: Modrá , Volně stojící skříňka na šperky bílá (246960)Také neradi vidíte rozlitou vodu a granule vysypané všude po podlaze? Pořiďte pejskům stylovou podložku pod misku, kterou snadno omyjete a zbavíte nečistot. Materiál Podložka pod misku je vyrobena z kvalitního PVC. Funkčnost Podložka pod misku je ideální způsob, jak se zbavit nečistot v okolí psích misek. Miska je voděodolná, dobře omyvatelná. (vsepropejska.cz)
Podobné produkty ako Vsepropejska Asta podložka pod misky Barva: Černá , Volně stojící konvektor s příkonem 2000 wMiraculum Asta Plankton, 30 ml, Pleťová séra pro ženy, Pleťové sérum Miraculum Asta Plankton představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči. Vlastnosti: pomáhá vyhladit vrásky a jemné linky obnovuje pružnost pleti účinně hydratuje a vyživuje projasňuje Složení: veganský produkt Jak používat: Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)
Podobné produkty ako Miraculum Asta Plankton revitalizační sérum 30 ml , Volně stojící bílá vana rios, 100847 (beliani_100847)Miraculum Asta Plankton, 10 ml, Pleťová séra pro ženy, Pleťové sérum Miraculum Asta Plankton představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči. Vlastnosti: odstraňuje známky únavy projasňuje regeneruje pleť a předchází jejímu podráždění pomáhá vyhladit vrásky a jemné linky Složení: obsahuje minimálně 97 % složek přírodního původu veganský produkt Jak používat: Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti. (notino.cz)
Podobné produkty ako Miraculum Asta Plankton zpevňující koncentrát 10 ml , Volně stojící bílá vana buenavista, 171601 (beliani_171601)Miraculum Asta Plankton, 100 ml, Mechanické peelingy pro ženy, Pleťový peeling Miraculum Asta Plankton čistí pleť do hloubky, zbavuje ji veškerých nečistot a vyhlazuje ji. Vlastnosti: vyhlazuje a zjemňuje pleť odstraňuje odumřelé kožní buňky rozjasňuje a sjednocuje pleť Složení: veganský produkt obsahuje minimálně 98 % složek přírodního původu Jak používat: Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou. Používejte 1–3× týdně. (notino.cz)
Podobné produkty ako Miraculum Asta Plankton čisticí peeling 100 ml , Volně stojící skříňka na šperky bílá (246959)Moderní regál ASTA je vyroben z laminované dřevotřísky o síle 22 mm ve třech barevných variantách: bílá, bílá / dub sonoma a bílá / černá. Kvalitní slovenský výrobek.Regál má funkci rozkladu, která umožňuje snadnou změnu jeho dispozice. Barva:bílábílá / dub sonomabílá / černáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál:DTD laminovanáRozměry:šířka: 74 - 130 cmhloubka: 29 cmvýška: 187,5 cmHmotnost:65 kgDodáváno v demontu. (dekorhome.cz)
Podobné produkty ako Regál ASTA Tempo Kondela Bílá / dub sonomaModel: AstaBarva: khakiStřih: rovnýDélka: krátkáMateriál: 100 % bavlna (zoot.cz)
Podobné produkty ako Khaki sukně se zavazováním Noisy May AstaModel: AstaBarva: khakiStřih: rovnýDélka: krátkáMateriál: 100 % bavlna (zoot.cz)
Podobné produkty ako Khaki sukně se zavazováním Noisy May AstaMECHANICKÁ KLÁVESNICA GXT 865 ASTA Mechanická herná klávesnica s rýchlo reagujúcimi spínačmi, 8 farebnými režimami a funkciou herného režimu Rýchlo reagujúce lineárne mechanické spínače, ktoré vydržia až 50 miliónov stlačení kláves 8 režimov farieb dúhových vĺn s nastaviteľným jasom Pokročilý anti-ghosting s funkciou N-key rollover. Špeciálny herný režim na vypnutie klávesu Windows 11 tlačidiel priameho prístupu k médiám Protišmykové gumové nožičky Káblový kanál na optimalizáciu správy káblov TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE VŠEOBECNÉ PN 22630 EAN 8713439226300 Obsah balenia Mechanická klávesnicaPoužívateľská príručkaHerná nálepkaStláčadlo na vyťahovanie krytov klávesov Minimálne požiadavky PC / notebook s portom USBWindows 10, 8, 7 Záruka 2 roky Veľkosť výrobku (VxŠxH): 444x133x41 Hmotnosť výrobku (netto): 1152 g Ergonomický dizajn nie Kľúčová technológia mechanické KONEKTIVITA Typ pripojenia káblové pripojenie Dĺžka kábla hlavný kábel 180 cm Verzia USB 2.0 Typ konektora USB FUNKCIE Odolnosť proti rozliatiu nie Vrátane softvéru nie Špeciálne funkcie 6 farieb podsvietenia (pevné farby v každom riadku), Herný režim , Nastaviteľná výška (uhlové stojany) , integrovaný sťahovák klávesov CHARAKTERISTIKA Rozloženie klávesnice QWERTY INPUT Zdroj energie USB KOMPATIBILITA Kompatibilné typy zariadení pc, notebook Kompatibilné softvérové platformy Windows 10, Windows 7, Windows 8 KONTROLA Numerická klávesnica áno Životnosť kľúča 50000000 lisov Počet kľúčov 104 Čas odozvy 5 ms Cestovná vzdialenosť 4 mm Operačná sila 65 g Sila spúšte 45 g . (tonerpartner.cz)
Podobné produkty ako TRUST klávesnice GXT 865 Asta Mechanical KeyboardModerní regál ASTA je vyroben z laminované dřevotřísky o síle 22 mm ve třech barevných variantách: bílá, bílá / dub sonoma a bílá / černá. Kvalitní slovenský výrobek.Regál má funkci rozkladu, která umožňuje snadnou změnu jeho dispozice. Barva:bílábílá / dub sonomabílá / černáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál:DTD laminovanáRozměry:šířka: 74 - 130 cmhloubka: 29 cmvýška: 187,5 cmHmotnost:65 kgDodáváno v demontu. (inpostele.cz)
Podobné produkty ako Regál ASTA Tempo Kondela Bílá / dub sonomaModel: AstaBarva: krémováVzor: květovanýStřih: zavinovacíDélka: polodlouháMateriál: 100 % viskóza (zoot.cz)
Podobné produkty ako Krémová květovaná zavinovací midi sukně Noisy May AstaModel: AstaBarva: krémováVzor: květovanýStřih: zavinovacíDélka: polodlouháMateriál: 100 % viskóza (zoot.cz)
Podobné produkty ako Krémová květovaná zavinovací midi sukně Noisy May AstaTlaková zábrana ASTA od značky BabyDan je určena pro otvory v rozměru 73–80 cm, s prodlouženími až do 120 cm. Využijete ji do dveří a na schody, nesmí se používat do oken. (mall.cz)
Podobné produkty ako BabyDan tlaková zábrana ASTA 73-80 cm stříbrnáTlaková zábrana ASTA od značky BabyDan je určena pro otvory v rozměru 73–80 cm, s prodlouženími až do 120 cm. Využijete ji do dveří a na schody, nesmí se používat do oken. (mall.cz)
Podobné produkty ako BabyDan tlaková zábrana ASTA 73-80 cm černáMECHANICKÁ KLÁVESNICA GXT 865 ASTA Mechanická herná klávesnica s rýchlo reagujúcimi spínačmi, 8 farebnými režimami a funkciou herného režimu Rýchlo reagujúce lineárne mechanické spínače, ktoré vydržia až 50 miliónov stlačení kláves 8 režimov farieb dúhových vĺn s nastaviteľným jasom Pokročilý anti-ghosting s funkciou N-key rollover. Špeciálny herný režim na vypnutie klávesu Windows 11 tlačidiel priameho prístupu k médiám Protišmykové gumové nožičky Káblový kanál na optimalizáciu správy káblov TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE VŠEOBECNÉ PN 22630 EAN 8713439226300 Obsah balenia Mechanická klávesnicaPoužívateľská príručkaHerná nálepkaStláčadlo na vyťahovanie krytov klávesov Minimálne požiadavky PC / notebook s portom USBWindows 10, 8, 7 Záruka 2 roky Veľkosť výrobku (VxŠxH): 444x133x41 Hmotnosť výrobku (netto): 1152 g Ergonomický dizajn nie Kľúčová technológia mechanické KONEKTIVITA Typ pripojenia káblové pripojenie Dĺžka kábla hlavný kábel 180 cm Verzia USB 2.0 Typ konektora USB FUNKCIE Odolnosť proti rozliatiu nie Vrátane softvéru nie Špeciálne funkcie 6 farieb podsvietenia (pevné farby v každom riadku), Herný režim , Nastaviteľná výška (uhlové stojany) , integrovaný sťahovák klávesov CHARAKTERISTIKA Rozloženie klávesnice QWERTY INPUT Zdroj energie USB KOMPATIBILITA Kompatibilné typy zariadení pc, notebook Kompatibilné softvérové platformy Windows 10, Windows 7, Windows 8 KONTROLA Numerická klávesnica áno Životnosť kľúča 50000000 lisov Počet kľúčov 104 Čas odozvy 5 ms Cestovná vzdialenosť 4 mm Operačná sila 65 g Sila spúšte 45 g . (patro.cz)
Podobné produkty ako Trust GXT 865 Asta Mechanical Keyboard 22630, 22630Wood Wood Asta Jambswool Jumper 10131010-4159 BLACK (sneakerstudio.cz)
Podobné produkty ako Wood Wood Asta Jambswool Jumper 10131010-4159 BLACKZábrana značky BabyDan pro bezpečnost dětí je vhodná pro mimořádné široké vstupní prostory, chodby či schody. Disponuje flexibilním instalačním systémem, který se hodí pro otvory 177,8 cm až 183 cm široké. Tato zábrana je skvělým řešením, protože je opatřena bezpečnostním indikátorem, který ukazuje, zda je zábrana správně zavřena. (mall.cz)
Podobné produkty ako BabyDan Zábrana ASTA Extra široká 183 cm bíláMiraculum Asta Plankton, 200 ml, Čištění pleti pro ženy, Přípravek na čištění pleti Miraculum Asta Plankton je tou správnou volbou pro každodenní péči. Vlastnosti: jemně a důkladně myje celý obličej má osvěžující a zklidňující účinky účinně zbavuje pleť make-upu Složení: veganský produkt obsahuje minimálně 98 % složek přírodního původu Jak používat: Naneste každé ráno a/nebo večer na navlhčený obličej a napěňte. Poté opláchněte. (notino.cz)
Podobné produkty ako Miraculum Asta Plankton čisticí a odličovací gel 200 mlProdlužovací panel 32 cm BabyDan je speciálně navržen pro mimořádně široké tlakové bezpečnostní zábrany BabyDan Asta nebo Premier. Prodloužením můžete zakrýt otvor až 183 cm. (mall.cz)
Podobné produkty ako BabyDan Panel prodloužení 32 cm Asta Extra široká, černýMiraculum Asta Plankton, 50 ml, Pleťové masky pro ženy, Přípravek Miraculum Asta Plankton poskytne vaší pleti tu správnou péči. Vlastnosti: redukuje vrásky a předchází jejich vzniku regeneruje a vitalizuje hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje Složení: veganský produkt obsahuje minimálně 98 % složek přírodního původu Jak používat: Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)
Podobné produkty ako Miraculum Asta Plankton noční hydratační krém a maska 50 mlMiraculum Asta Plankton, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Miraculum Asta Plankton poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží. Vlastnosti: dodává pleti svěžest a jas omlazuje pleť a dodává jí energii chrání pleť před škodlivými vnějšími vlivy Složení: veganský produkt obsahuje minimálně 98 % složek přírodního původu Jak používat: Aplikujte na vyčištěnou pleť a krouživými pohyby vmasírujte. Používejte pravidelně každý večer. (notino.cz)
Podobné produkty ako Miraculum Asta Plankton denní i noční hydratační krém s protivráskovým účinkem 50 mlMiraculum Asta Plankton, 20 ml, Oční séra pro ženy, Oční péče Miraculum Asta Plankton ošetřuje pleť očního okolí a dodává jí potřebnou výživu a hydrataci. Vlastnosti: zmírňuje viditelné známky únavy působí proti stárnutí pleti efektivně vyhlazuje linky a jemné vrásky Složení: veganský produkt Jak používat: Aplikujte na čisté oční okolí a jemně vklepejte konečky prstů. (notino.cz)
Podobné produkty ako Miraculum Asta Plankton rozjasňující oční krém proti otokům a tmavým kruhům 20 ml