Sneakerstudio prm manifest

Produkt Sneakerstudio prm manifest sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Sneakerstudio prm manifest upraviť a produkt hľadať znova.

SneakerStudio PRM Manifest

SneakerStudio PRM Manifest
Detail

SneakerStudio PRM Manifest (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako SneakerStudio PRM Manifest , Manifest múzismu / manifest des musismus

SneakerStudio PRM

SneakerStudio PRM
Detail

SneakerStudio PRM (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako SneakerStudio PRM , Jägermeister manifest 1l 38% (4067700018014)

SneakerStudio PRM PRIDE P0002

SneakerStudio PRM PRIDE P0002
Detail

SneakerStudio PRM PRIDE P0002 (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako SneakerStudio PRM PRIDE P0002 , Komunistický manifest (978-80-7252-816-5)

Manifest Múzismu / Manifest des Musismus

Manifest Múzismu / Manifest des Musismus
Detail

Kniha - autor Ondřej Cikán; Anatol Vitouch, 60 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Jak vrátit literatuře vysoké postavení v širší společnosti? Jazyk je telefonické vedení k Múzám, telefonním číslem jsou ovšem jejich dary: rytmus, zvukomalebnost a obrazotvornost. Po vyvolení telefonního čísla naslouchají sluhové Múz svým panovnicím a doufají, že porozumějí Pravdě. Múzy dýchají Pravdu a milují Rozkoš a Radost a Lásku. Kde tyto tři zásadní krásy života – Charitky – schází, tam se Múzy neobjeví, tam Pravda nepřivítá. Literatura trpí tím, že se sama degraduje k prozaickému předávání informací. Literatura bude nesmrtelná, když bude využívat všechny poetické možnosti jazyka. Múzo, Tys jediná a nejkrásnější, / Jsouť všechny sestry Tvé sjednoceny v Tobě! // Za všechno Tobě děkujeme, nejsmeť bez Tebe nic. / Zlíbej a opatruj nás na trnité cestě Tvé, / jež skrývá za každým zákrutem růži Tvé lásky, / Daruj nám rosu z Tvých nesčetných retů / A probuď v nás Tvůj hlas, /... (alza.cz)

Podobné produkty ako Manifest Múzismu / Manifest des Musismus , Revolution relove baby manifest 3,50 g (5057566479677)

Manifest Múzismu / Manifest des Musismus - Ondřej Cikán

Manifest Múzismu / Manifest des Musismus - Ondřej Cikán
Detail

Jak vrátit literatuře vysoké postavení v širší společnosti? Jazyk je telefonické vedení k Múzám, telefonním číslem jsou ovšem jejich dary: rytmus, zvukomalebnost a obrazotvornost. Po vyvolení telefonního čísla naslouchají sluhové Múz svým panovnicím a doufají, že porozumějí Pravdě. Múzy dýchají Pravdu a milují Rozkoš a Radost a Lásku. Kde tyto tři zásadní krásy života - Charitky - schází, tam se Múzy neobjeví, tam Pravda nepřivítá. Literatura trpí tím, že se sama degraduje k prozaickému předávání informací. Literatura bude nesmrtelná, když bude využívat všechny poetické možnosti jazyka. Múzo, Tys jediná a nejkrásnější, / Jsouť všechny sestry Tvé sjednoceny v Tobě! // Za všechno Tobě děkujeme, nejsmeť bez Tebe nic. / Zlíbej a opatruj nás na trnité cestě Tvé, / jež skrývá za každým zákrutem růži Tvé lásky, / Daruj nám rosu z Tvých nesčetných retů / A probuď v nás Tvůj hlas, / Neboť Ty jsi čas všeho / Jak ve bdění, tak i ve snách. // S lící na Tvých ňadrech / Nasloucháme Tvé vůni, / Dýcháme Tvé světlo, / I když zemřeme, navždy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Manifest Múzismu / Manifest des Musismus - Ondřej Cikán , Manifest svobody (978-80-877-3321-9)

Manifest Múzismu / Manifest des Musismus - Cikán Ondřej

Manifest Múzismu / Manifest des Musismus - Cikán Ondřej
Detail

Jak vrátit literatuře vysoké postavení v širší společnosti? Jazyk je telefonické vedení k Múzám, telefonním číslem jsou ovšem jejich dary: rytmus, zvukomalebnost a obrazotvornost. Po vyvolení telefonního čísla naslouchají sluhové Múz svým panovnicím a doufají, že porozumějí Pravdě. Múzy dýchají Pravdu a milují Rozkoš a Radost a Lásku. Kde tyto tři zásadní krásy života – Charitky – schází, tam se Múzy neobjeví, tam Pravda nepřivítá. Literatura trpí tím, že se sama degraduje k prozaickému předávání informací. Literatura bude nesmrtelná, když bude využívat všechny poetické možnosti jazyka. Múzo, Tys jediná a nejkrásnější, / Jsouť všechny sestry Tvé sjednoceny v Tobě! // Za všechno Tobě děkujeme, nejsmeť bez Tebe nic. / Zlíbej a opatruj nás na trnité cestě Tvé, / jež skrývá za každým zákrutem růži Tvé lásky, / Daruj nám rosu z Tvých nesčetných retů / A probuď v nás Tvůj hlas, / Neboť Ty jsi čas všeho / Jak ve bdění, tak i ve snách. // S lící na Tvých ňadrech / Nasloucháme Tvé vůni, / Dýcháme Tvé světlo, / I když zemřeme, navždy. (patro.cz)

Podobné produkty ako Manifest Múzismu / Manifest des Musismus - Cikán Ondřej , Manifest menopauzy (978-80-7555-171-9)

Shopper Bag SneakerStudio

Shopper Bag SneakerStudio
Detail

Shopper Bag SneakerStudio (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Shopper Bag SneakerStudio , Revolution relove colour play manifest 5,20 g (5057566511179)

SneakerStudio Pride TorbaSSPride

SneakerStudio Pride TorbaSSPride
Detail

SneakerStudio Pride TorbaSSPride (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako SneakerStudio Pride TorbaSSPride , Bibliodiverzita: manifest nezávislé nakladatelky (978-80-905239-9-9)

Jägermeister Manifest 38% 1l

Jägermeister Manifest 38% 1l
Detail

Na začátku výroby je stejná směs 56 pečlivě vybraných bylin z celého světa. Tady ale podobnost s klasikou od Jägermeisteru končí. Základem je totiž zcela nový jemný destilát z pšenice, který zraje 15 měsíců v dubových sudech. Do Manifesta se přidává zcela nový macerát. Ten vzniká extrahováním unikátní směsi přírodních ingrediencí, jejichž množství je 2,5x vyšší než v případě klasického likéru. Servírujte ho mírně vychlazený, ideálně přes led. Svoji jantarovou barvu získává díky tekutému cukru s karamelem, který se mísí s vodou. (panalfred.cz)

Podobné produkty ako Jägermeister Manifest 38% 1l , Ženy a moc: manifest (978-80-257-3347-9)

Manifest čtyř - Fiala Petr

Manifest čtyř - Fiala Petr
Detail

Kniha vychází z tvůrčí dílny čtyř dlouholetých přátel, kteří již téměř čtvrt století vytvářejí konzervativně-liberální centrum a spojuje je i redakční práce v revue Kontexty. Společenství čtyř autorů, z nichž dnes působí jeden ve vysoké politice, dva na univerzitní půdě a jeden v občanském sektoru, popisuje problematické tendence naší a evropské politiky od "roku zázraků" 1989 a analyzuje příčiny současné krize. V tematicky členěných kapitolách i závěrečném doporučení autoři nabízejí cestu k hodnotově ukotvenému a efektivnímu řešení nejpalčivějších problémů současnosti a formulují klíčové ideje, na nichž lze u nás obnovit autentickou pravicovou politiku - a vlastně i demokratickou politiku jako takovou, jež se dostává do krize. Publikaci lze číst i jako obsáhlou odpověď na nejrůznější zmatečné, povrchní a emocionální petice a výzvy, jež pravidelně produkují někteří čeští veřejní intelektuálové. Odtud i poněkud expresivní název Manifest čtyř. Autoři dlouhodobě působí v brněnském Centru pro studium demokracie a kultury (CDK) a od roku 2016 v think-tanku Pravý břeh. Cílem nového konzervativně-liberálního myšlenkového centra je otevírat, promýšlet a zpracovávat témata moderní pravicové politiky, usilovat o její ideovou obnovu a podporovat politické aktivity Petra Fialy. (patro.cz)

Podobné produkty ako Manifest čtyř - Fiala Petr , Manifest neomodernismu a nové víry (978-80-270-2716-3)

Przypinka SneakerStudio Bucik PINSS

Przypinka SneakerStudio Bucik PINSS
Detail

Przypinka SneakerStudio Bucik PINSS (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Przypinka SneakerStudio Bucik PINSS , Manifest čtyř: program pro přátelé svobody (978-80-7485-135-3)

Mikrofon bezdrátový BLOW PRM 901

Mikrofon bezdrátový BLOW PRM 901
Detail

Mikrofon bezdrátový BLOW PRM 901 BLACK sada (tipa.eu)

Podobné produkty ako Mikrofon bezdrátový BLOW PRM 901 , Manifest za tmu: o umělém osvětlení a ohrožení prastarého rytmu (978-80-275-1356-7)

Mikrofon drátový BLOW PRM 319

Manifest existenciálních dějin - Mirek Vodrážka

Manifest existenciálních dějin - Mirek Vodrážka
Detail

Dlouhodobý spor o dějiny, minulost, instituci paměti národa nebo ústav zkoumající povahu totalitních režimů zakrývá skutečnost, že jeho jádrem je filosofické pojetí času. Tato esej vznikla paralelně s občanskými aktivitami autora v roce 2010, kdy spolu s Neelou Winkelmann-Heyrovskou a dalšími přinášeli v rámci Iniciativy neustrčených informace o mravní a odborné nezpůsobilosti historika Jiřího Pernese, ředitele ÚSTR, který byl po 40 dnech z výše uvedených důvodů nakonec odvolán z funkce. Text je filosofickým "záznamem" zachycujícím nejen odpor proti tlustým čarám za minulostí, potřebu duchovní zodpovědnosti za druhé, ale obsahujícím i reflexi práva živých a mrtvých na existenciální dějiny a vědomí, že historie má kořeny v budoucnosti. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Manifest existenciálních dějin - Mirek Vodrážka , Vodka je veganská: manifest o tom, jak mít lepší život a nebýt kr*tén (978-80-264-2653-0)

Jägermeister Manifest 1l 38% (4067700018014)

Jägermeister Manifest 1l 38% (4067700018014)
Detail

Likér - bylinný, , země původu Německo, objem 1 l. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet Likér Jägermeister patří mezi bylinné likéry, které obsahují různé druhy bylin a koření. Často se o nich hovoří jako o elixírech zdraví. Jeho výjimečná chuť si vás získá. Můžete jej použít při jakékoliv příležitosti. Mohl by vás oslovit fakt, že Německo je zemí, ve které se produkt zrodil. Produkt v sobě obsahuje 38 % alkoholu. Likér Jägermeister lze konzumovat samotný, případně si z něj můžete namíchat drink. Hlavní vlastnosti likéru Jägermeister Manifest 1l 38% Vychutnejte si chuť kvalitního likéru Bylinný likér Jägermeister vás jistě nadchne výraznou chutí i vůní Obsahuje 38 % alkoholu Země původu: Německo V balení obdržíte likér Jägermeister o objemu 1 l (alza.cz)

Podobné produkty ako Jägermeister Manifest 1l 38% (4067700018014)

Nespasitelní - Manifest bludu 1 - Michael R. Fletcher

Nespasitelní - Manifest bludu 1 - Michael R. Fletcher
Detail

Bedeckt má akorát svoji sekeru, pár mincí pro případ, že by skončil v Posmrtí, a dva kumpány, ke kterým by se neotočil zády nikdo, natož on sám. Oba jeho společníci jsou totiž Geisteskranken - šílenci, kteří svým bludům věří natolik, že se stávají skutečností. Takových je svět plný a Bedeckt vražednou zlodějku i rádoby nejlepšího šermíře na světě toleruje jen proto, že jsou užiteční a ochotní jít přes mrtvoly, aby uskutečnili jeho plán na to, jak si zajistit bohatství až do smrti. Bludy a víra totiž znamenají moc, obzvlášť když jedné věci věří hodně lidí. To ví i velekněz Konig Furimmer, který vede své ovečky k jedinému cíli: uctívání obyčejného chlapce Morgena natolik, aby se z něj stal bůh. Bůh, kterého bude Konig moci ovládat… pokud ovšem božského chlapce neunesou Konigovi před nosem Bedeckt a jeho společníci s vidinou tučného výkupného, aniž by tušili, že si tentokrát ukousli příliš velké sousto. Víra totiž utváří realitu. A bohové z ní zrození mají s každou chorou myslí vlastní plány. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Nespasitelní - Manifest bludu 1 - Michael R. Fletcher

Manifest svobody - Murray N. Rothbard - e-kniha

Manifest svobody - Murray N. Rothbard - e-kniha
Detail

eBook:,Díky českému a slovenskému Mises Institutu se vám do rukou dostal text, po jehož přečtení budete jednoduše rozumět tomu, o co skutečně jde v politice. A to není málo. Murray Rothbard (1926-1995), přezdívaný Pan libertarián, byl americký ekonom, politický filosof, historik a duchovní otec moderního libertarianismu.Rothbard navázal na myšlenky představitelů klasického liberalismu a ekonomů rakouské školy, zejména svého učitele Ludwiga von Misese. Ve snaze definovat spravedlivý politický systém umožňující mírumilovnou spolupráci mezi všemi lidmi vyšel z široce přijímaných principů (každý člověk vlastní sám sebe, agrese je nepřípustná) a konzistentně je aplikoval na vztahy mezi všemi lidmi.Tyto principy porušují vrazi, zloději a násilníci, ale stejně tak je porušuje stát. Každý stát, ať již demokratický, sociální nebo autoritářský, má vždy a všude svou samotnou existenci založenou na agresi vůči majetku a osobám. Každý stát vybírá daně a vysílá své občany do války, což jsou jen eufemismy pro krádež v obrovském měřítku a masové vraždy.Po přečtení Manifestu svobody zjistíte, že ani svou další přezdívku nezískal autor náhodou. Murray Rothbard je Nepřítel státu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Manifest svobody - Murray N. Rothbard - e-kniha

Manifest neomodernismu a nové víry - Sláma Bohumil

Manifest neomodernismu a nové víry - Sláma Bohumil
Detail

Manifest neomodernismu a nové víry se hlásí se k odkazu nosných proudů modernismu, především však k učení prvního československého prezidenta, polyhistora Tomáše Garrigua Masaryka (podle filosofa Karla R. Poppera spolu s Winstonem Chruchillem největšího politika 20. století) a k učení Masarykova pokračovatele, prvního českého prezidenta Václava Havla. Hlavním cílem Manifestu je překonání postmodernismu a neoliberalismu. Jak to dokumentují názvy jednotlivých kapitol - Nauka o poznání, Ideologie, Historie, Sociologie, Psychologie, Umění, Environmentalistika, Pedagogika, Vedení společnosti, Léčba společnosti a Nová víra - autor vychází z širokého interdisciplinárního přístupu, který podle Masaryka jako jediný poskytuje možnost adekvátního zakotvení jednotlivých humanitních oborů (včetně makroekonomie) a umožňuje formulovat plausibilní obecné i konkrétní úkoly lidstva. Filosofii autor chápe nejen jako lásku k vědění a moudrosti, ale též jako centralizovanou a dynamickou myšlenkovou strukturu pokrývající všechny obory lidského bádání. Koriguje její dosavadní přehlížení psychologie a umění, formuluje pojmy multilektika a etistní demokracie, polaritu mýtický materialismus vs. realistický idealismus a přibírá koncept biocentrismu, vyvažující současný antropocentrismus. Ústí v pedagogiku a terapii společnosti a v religionistice vyhlašuje svobodnou individuální víru připouštějící agnosticismus i ateismus a nové, univerzalistické Destatero. (patro.cz)

Podobné produkty ako Manifest neomodernismu a nové víry - Sláma Bohumil

Komunistický manifest (978-80-7252-816-5)

Komunistický manifest (978-80-7252-816-5)
Detail

Kniha - autor Martin Rowson; Ladislav Štoll; Viktor Janiš, 80 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Povinná četba: nemusíte jej milovat, ale měli byste jej znát Proletáři všech zemí, spojte se! Nemáte co ztratit, leda své okovy. Dobýt můžete celý svět. V roce 2018 uplynulo 200 let od narození Karla Marxe, jedné z nejkontroverznějších postav světové historie. Text Komunistického manifestu Marx napsal ve svých necelých 30 letech, údajně během víkendu v Bruselu v lednu 1848. Ani on sám v době psaní jistě netušil, že v příštím století se bude bezmála polovině lidstva alespoň formálně vládnout v souladu s idejemi a ambicemi poprvé vyloženými na těchto stranách. V době, kdy pouhých několik desítek lidí má stejný majetek jako polovina lidstva dohromady, se však Marxovi nedá upřít ani velká míra vizionářství. Právě rozpor mezi zrůdností ideologií, které Marxovy myšlenky přebíraly a reálnou podstatou jeho myšlenek se snaží vykreslit známý britský kreslíř... (alza.cz)

Podobné produkty ako Komunistický manifest (978-80-7252-816-5)

Manifest svobody (978-80-877-3321-9)

Manifest svobody (978-80-877-3321-9)
Detail

Elektronická kniha - autor Murray N. Rothbard, 432 stran Díky českému a slovenskému Mises Institutu se vám do rukou dostal text, po jehož přečtení budete jednoduše rozumět tomu, o co skutečně jde v politice. A to není málo. Murray Rothbard (1926-1995), přezdívaný Pan libertarián, byl americký ekonom, politický filosof, historik a duchovní otec moderního libertarianismu. Rothbard navázal na myšlenky představitelů klasického liberalismu a ekonomů rakouské školy, zejména svého učitele Ludwiga von Misese. Ve snaze definovat spravedlivý politický systém umožňující mírumilovnou spolupráci mezi všemi lidmi vyšel z široce přijímaných principů (každý člověk vlastní sám sebe, agrese je nepřípustná) a konzistentně je aplikoval na vztahy mezi všemi lidmi. Tyto principy porušují vrazi, zloději a násilníci, ale stejně tak je porušuje stát. Každý stát, ať již demokratický, sociální nebo autoritářský, má vždy a všude svou samotnou existenci založenou na agresi vůči majetku a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Manifest svobody (978-80-877-3321-9)

REVOLUTION RELOVE Baby Manifest 3,50 g (5057566479677)

REVOLUTION RELOVE Baby Manifest 3,50 g (5057566479677)
Detail

Rtěnka - hnědá, hydratační, plné krytí, krémová textura, vydrží po dobu 8 hodin Namalované rty dokáží udělat s vaším vzhledem divy. Kvalitní rtěnka dokonale podtrhne jejich vzhled. Rtěnka REVOLUTION má sytou pigmentaci a vysoký stupeň krytí, takže pro zakrytí přirozené barvy vám postačí jedna vrstva. Krémová konzistence přispívá k bezproblémovému nanášení. Nezvýrazňuje nedokonalosti rtů a dodá jim hydrataci po celou dobu aplikace. Proti rozpití okrajů je dobré ji olemovat konturovací tužkou. Hnědá rtěnka REVOLUTION vás nadchne odstínem, který nikdo nepřehlédne. Klíčové vlastnosti rtěnky REVOLUTION RELOVE Baby Manifest 3,50 g Rtěnka REVOLUTION se postará o dokonalý vzhled vašich rtů Zakrývá přirozenou barvu v jedné vrstvě Krémové složení zajistí snadné nanášení Jistě oceníte její hydratační složení Barva rtěnky REVOLUTION je hnědá (alza.cz)

Podobné produkty ako REVOLUTION RELOVE Baby Manifest 3,50 g (5057566479677)

Manifest menopauzy (978-80-7555-171-9)

Manifest menopauzy (978-80-7555-171-9)
Detail

Kniha - autor Jen Gunterová, česky Vstupte do nové životní fáze s hrdostí, poznejte fakta o svém těle a získejte kontrolu nad svým zdravím. Okamžitý bestseller podle New York Times, Washington Post, USA Today, San Francisco Chronicle, and Publishers Weekly Kdyby byla menopauza na Yelpu, měla by jednu hvězdičku! – „Tenhle podnik má problémy s regulací teploty. Chvíli vedro, pak zase příšerná zima. Popírá zákony termodynamiky. Nedoporučuji.“ – „Hrůza, hrůza, hrůza! Krvácení bylo naplánováno, ale přeobjednali ho, aniž by mi dali vědět, takže dorazilo o tři týdny později než jsem čekala, jela jsem zrovna Uberem a znečistila sedačku! Řidič mi napsal mizerné hodnocení.“ –„Sex byl suchý.“ „ Není se čemu divit. Většina žen nemá ponětí, co může čekat, když už nečeká menstruaci. Nechápat, co se s mým tělem děje a proč, je nevídaným způsobem hrozné a paralyzující. Menopauza se podobá výletu na kánoi bez průvodce a pouze s nejasnou představou, kam vlastně míříte, jen... (alza.cz)

Podobné produkty ako Manifest menopauzy (978-80-7555-171-9)

Manifest menopauzy (978-80-7555-171-9)

Manifest menopauzy (978-80-7555-171-9)
Detail

Elektronická kniha - autor Jen Gunterová, 408 stran, česky V recenzích by menopauza nedostala jedinou hvězdičku!– „Tenhle podnik má problémy s regulací teploty. Chvíli vedro, pak zase strašná zima. Popírá zákony termodynamiky. Nedoporučuji!“– „Hrůza! Krvácení bylo objednáno, ale změnili termín, aniž by mi dali vědět!“– „Sex byl suchý!“ O knizeVše jde podle plánu a vaječníky přestávají ovulovat – je to normální životní fáze a evoluční výhoda. Až na to, že je nepředvídatelná! Hormonální chaos, který postupně roste po čtyřicítce každé ženy, může a nemusí mít celou řadu projevů a také může a nemusí přivodit závažné zdravotní komplikace. Co z toho se týká právě vás? Kdy a co očekávat, když ne menstruaci? Přišla chvíle panikařit?Gynekoložka Jen Gunterová vás s erudicí a humorem uklidní a objasní, že menopauza není nemoc, ale plánovaná změna, kterou nemusíte tiše přetrpět jen kvůli předsudkům, studu a misogynním postojům společnosti. Mnohem lepší strategií je vybavit... (alza.cz)

Podobné produkty ako Manifest menopauzy (978-80-7555-171-9)

Futuristické manifesty (978-80-200-3310-9)

Futuristické manifesty (978-80-200-3310-9)
Detail

Kniha - autor Filippo Tommaso Marinetti, 608 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Publikace přináší 36 nejvýznamnějších futuristických manifestů, které usilují o radikální proměnu řady uměleckých druhů: nejen literatury, ale i divadla, filmu a fotografie, malířství a sochařství, architektury a hudby. Hlavním autorem těchto programových projevů je zakladatel futuristického hnutí Filippo Tommaso Marinetti, ale podíleli se na nich i další umělci, například sochař Boccioni, malíři Carrŕ, Severini, Russolo, Depero, hudebník Balilla Pratella či architekt Sant’Elia. Futurismus, hlásající program osvobozených slov a nastolující „bezdrátovou imaginaci“, patřil k nejvlivnějším avantgardním směrům a jeho myšlenky dodnes rezonují v řadě moderních i postmoderních experimentů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Futuristické manifesty (978-80-200-3310-9)

Komunistický manifest - Karl Marx, Rowson Martin, Friedrich Engels

Komunistický manifest - Karl Marx, Rowson Martin, Friedrich Engels
Detail

Druhá nejprodávanější kniha všech dob, unikátně v komiksovém provedení hlavního kreslíře britského deníku The Guardian. Povinná četba: nemusíte jej milovat, ale měli byste jej znát. Proletáři všech zemí, spojte se! Nemáte co ztratit, leda své okovy. Dobýt můžete celý svět. V roce 2018 uplynulo 200 let od narození Karla Marxe, jedné z nejkontroverznějších postav světové historie. Text Komunistického manifestu Marx napsal ve svých necelých 30 letech, údajně během víkendu v Bruselu v lednu 1848. Ani on sám v době psaní jistě netušil, že v příštím století se bude bezmála polovině lidstva alespoň formálně vládnout v souladu s idejemi a ambicemi poprvé vyloženými na těchto stranách. V době, kdy pouhých několik desítek lidí má stejný majetek jako polovina lidstva dohromady, se však Marxovi nedá upřít ani velká míra vizionářství. Právě rozpor mezi zrůdností ideologií, které Marxovy myšlenky přebíraly a reálnou podstatou jeho myšlenek se snaží vykreslit známý britský kreslíř Martin Rowson, dvorní karikaturista prestižního deníku The Guardian. Úloha je to jistě nesnadná. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Komunistický manifest - Karl Marx, Rowson Martin, Friedrich Engels

REVOLUTION RELOVE Colour Play Manifest 5,20 g (5057566511179)

REVOLUTION RELOVE Colour Play Manifest 5,20 g (5057566511179)
Detail

Paletka očních stínů - barva: béžový, počet stínů: paletka (5 a více) Barvy na běžné denní líčení i na večerní párty? Přesně ty najdete v paletce očních stínů REVOLUTION Relove Colour Play Manifest. Jedná se o 6 pečlivě vybraných odstínů, které se vzájemně doplňují a dají se skvěle kombinovat. Sametově jemná textura stínů se na očním víčku dobře rozmazává a stínuje a umožní vám vytvořit okouzlující líčení. Potěší modrými třpytivými barvami, světle růžovým, fialovým i lesklými béžovými stíny. Paletka očních stínů REVOLUTION Relove Colour Play Manifest je cenově velmi příznivá tak, aby si ji mohl dovolit opravdu každý. Klíčové vlastnosti paletky očních stínů REVOLUTION Relove Colour Play Manifest 5,2 gPaletka očních stínů REVOLUTION Relove Colour Play ManifestCelkem 6 pečlivě vybraných odstínů, které se vzájemně doplňují a dají se skvěle kombinovatSametově jemná textura stínů se na očním víčku dobře rozmazává a... (alza.cz)

Podobné produkty ako REVOLUTION RELOVE Colour Play Manifest 5,20 g (5057566511179)

Tričko Collabo SneakerStudio x dálkové SSxMM-SS22-TSH003

Tričko Collabo SneakerStudio x dálkové SSxMM-SS22-TSH003
Detail

na hrudi je vytištěno logo SneakerStudio a meziměstské Měkká bavlněná tkanina omezená kolekce standardní délka ke každé objednávce je připojena jedinečná ocelová baňka, podpisový název kolekce a stojan na nápoje Unisex Tričko s krátkým rukávem na zadní straně je umělecké dílo inspirované obrazem "Mona Lisa" s prvky pouličního umění kulatý žebrovaný výstřih Symbol: SSxMM-SS22-TSH003 Model: Koszulka T-Shirt Collabo SneakerStudio x Międzymiastowa SSxMM-SS22-TSH003 Producer: SneakerStudio Materiál: 95% bavlna + 5% spandex Sezóna: Fall/Winter 22 Země výroby: Polsko Barva: černé Stříhání: regular fit (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Tričko Collabo SneakerStudio x dálkové SSxMM-SS22-TSH003

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002
Detail

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002 (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001
Detail

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001 (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001
Detail

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001 (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001
Detail

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001 (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002
Detail

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002 (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH003

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH003
Detail

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH003 (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH003

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002
Detail

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002 (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002
Detail

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002 (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002
Detail

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002 (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001
Detail

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001 (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001
Detail

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001 (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002
Detail

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002 (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH002

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-NR01

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-NR01
Detail

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-NR01 (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-NR01

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001
Detail

Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001 (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Collab SneakerStudio x Czeluść 2022 SSxCZ-SS22-TSH001

NIKE AIR MAX THEA PRM 616723-601 Velikost: 36.5

NIKE AIR MAX THEA PRM 616723-601 Velikost: 36.5
Detail

Muži Velikost Délka chodidla 38,5 23,7 cm 39 24,1 cm 40 24,5 cm 40,5 25 cm 41 25,4 cm 42 25,8 cm 42,5 26,2 cm 43 26,7 cm 44 27,1 cm 44,5 27,5 cm 45 27,9 cm 45,5 28,3 cm 46 28,8 cm 47 29,2 cm 47,5 29,6 cm 48 30 cm 48,5 30,5 cm 49,5 31,3 cm 50,5 32,2 cm 51,5 33 cm 52,5 33,9 cm Ženy Velikost Délka chodidla 35,5 22 cm 36 22,4 cm 36,5 22,9 cm 37,5 23,3 cm 38 23,7 cm 38,5 24,1 cm 39 24,5 cm 40 25 cm 40,5 25,4 cm 41 25,8 cm 42 26,2 cm 42,5 26,7 cm 43 27,1 cm 44 27,5 cm 44,5 27,9 cm Děti Velikost Délka chodidla 24 14,6 cm 25 15 cm 25,5 15,5 cm 26 15,9 cm 26,5 16,3 cm 27 16,7 cm 27,5 17,2 cm 28 17,6 cm 28,5 18 cm 29,5 18,4 cm 30 18,8 cm 31 19,3 cm 31,5 19,7 cm 32 20,1 cm 33 20,5 cm 33,5 20,9 cm 34 21,4 cm 35 21,8 cm 35,5 22,2 cm 36 22,4 cm 36,5 22,7 cm 37,5 23,2 cm 38 23,5 cm 38,5 23,8 cm 39 24,3 cm 40 24,6 cm 40,5 24,9 cm 41 25,4 cm 42 25,8 cm 42,5 26,2 cm 43 26,7 cm 44 27,1 cm 44,5 27,5 cm *velikostní tabulky představují hodnoty dané výrobcem Jak vybrat správnou velikost? Obkreslete na papír své chodidlo a jeho délku změřte v nejdelším místě. Totéž opakujte u druhé nohy. Pokud Vám vyjde údaj mezi dvěmi velikostmi, pak doporučujeme vybrat větší velikost. NIKE - firma byla založena v lednu roku 1964 atletem Philipem Knightem a jeho trenérem Billem Bowermanem. NIKE je celosvětově známou a milovanou značkou nejen obuvi, ale i vysoce kvalitních sportovních doplňků a funkčního i stylového oblečení pro muže, ženy i děti. (londonclub.cz)

Podobné produkty ako NIKE AIR MAX THEA PRM 616723-601 Velikost: 36.5

NIKE AIR MAX THEA PRM 616723-601 Velikost: 36

NIKE AIR MAX THEA PRM 616723-601 Velikost: 36
Detail

Muži Velikost Délka chodidla 38,5 23,7 cm 39 24,1 cm 40 24,5 cm 40,5 25 cm 41 25,4 cm 42 25,8 cm 42,5 26,2 cm 43 26,7 cm 44 27,1 cm 44,5 27,5 cm 45 27,9 cm 45,5 28,3 cm 46 28,8 cm 47 29,2 cm 47,5 29,6 cm 48 30 cm 48,5 30,5 cm 49,5 31,3 cm 50,5 32,2 cm 51,5 33 cm 52,5 33,9 cm Ženy Velikost Délka chodidla 35,5 22 cm 36 22,4 cm 36,5 22,9 cm 37,5 23,3 cm 38 23,7 cm 38,5 24,1 cm 39 24,5 cm 40 25 cm 40,5 25,4 cm 41 25,8 cm 42 26,2 cm 42,5 26,7 cm 43 27,1 cm 44 27,5 cm 44,5 27,9 cm Děti Velikost Délka chodidla 24 14,6 cm 25 15 cm 25,5 15,5 cm 26 15,9 cm 26,5 16,3 cm 27 16,7 cm 27,5 17,2 cm 28 17,6 cm 28,5 18 cm 29,5 18,4 cm 30 18,8 cm 31 19,3 cm 31,5 19,7 cm 32 20,1 cm 33 20,5 cm 33,5 20,9 cm 34 21,4 cm 35 21,8 cm 35,5 22,2 cm 36 22,4 cm 36,5 22,7 cm 37,5 23,2 cm 38 23,5 cm 38,5 23,8 cm 39 24,3 cm 40 24,6 cm 40,5 24,9 cm 41 25,4 cm 42 25,8 cm 42,5 26,2 cm 43 26,7 cm 44 27,1 cm 44,5 27,5 cm *velikostní tabulky představují hodnoty dané výrobcem Jak vybrat správnou velikost? Obkreslete na papír své chodidlo a jeho délku změřte v nejdelším místě. Totéž opakujte u druhé nohy. Pokud Vám vyjde údaj mezi dvěmi velikostmi, pak doporučujeme vybrat větší velikost. NIKE - firma byla založena v lednu roku 1964 atletem Philipem Knightem a jeho trenérem Billem Bowermanem. NIKE je celosvětově známou a milovanou značkou nejen obuvi, ale i vysoce kvalitních sportovních doplňků a funkčního i stylového oblečení pro muže, ženy i děti. (londonclub.cz)

Podobné produkty ako NIKE AIR MAX THEA PRM 616723-601 Velikost: 36

Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01

Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01
Detail

odpružení Trinomic zajišťuje pohodlí při jízdě Blaze of Glory je aktualizovaný model obuvi původně vydaný v 90. letech Symbol: 387575 01 Model: Buty Puma Blaze of Glory PRM 387575 01 Producer: Puma Barva: bílý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01

Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01

Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01
Detail

odpružení Trinomic zajišťuje pohodlí při jízdě Blaze of Glory je aktualizovaný model obuvi původně vydaný v 90. letech Symbol: 387575 01 Model: Buty Puma Blaze of Glory PRM 387575 01 Producer: Puma Barva: bílý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01

Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01

Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01
Detail

odpružení Trinomic zajišťuje pohodlí při jízdě Blaze of Glory je aktualizovaný model obuvi původně vydaný v 90. letech Symbol: 387575 01 Model: Buty Puma Blaze of Glory PRM 387575 01 Producer: Puma Barva: bílý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01

Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01

Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01
Detail

odpružení Trinomic zajišťuje pohodlí při jízdě Blaze of Glory je aktualizovaný model obuvi původně vydaný v 90. letech Symbol: 387575 01 Model: Buty Puma Blaze of Glory PRM 387575 01 Producer: Puma Barva: bílý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01

Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01

Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01
Detail

odpružení Trinomic zajišťuje pohodlí při jízdě Blaze of Glory je aktualizovaný model obuvi původně vydaný v 90. letech Symbol: 387575 01 Model: Buty Puma Blaze of Glory PRM 387575 01 Producer: Puma Barva: bílý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01

Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01

Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01
Detail

odpružení Trinomic zajišťuje pohodlí při jízdě Blaze of Glory je aktualizovaný model obuvi původně vydaný v 90. letech Symbol: 387575 01 Model: Buty Puma Blaze of Glory PRM 387575 01 Producer: Puma Barva: bílý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01

Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01

Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01
Detail

odpružení Trinomic zajišťuje pohodlí při jízdě Blaze of Glory je aktualizovaný model obuvi původně vydaný v 90. letech Symbol: 387575 01 Model: Buty Puma Blaze of Glory PRM 387575 01 Producer: Puma Barva: bílý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Pánské tenisky Puma Blaze of Glory PRM 387575 01
Manifest Múzismu / Manifest des Musismus, Jägermeister Manifest 1l 38% (4067700018014), Komunistický manifest (978-80-7252-816-5), REVOLUTION RELOVE Baby Manifest 3,50 g (5057566479677), Manifest svobody (978-80-877-3321-9), Manifest menopauzy (978-80-7555-171-9), REVOLUTION RELOVE Colour Play Manifest 5,20 g (5057566511179), Bibliodiverzita: Manifest nezávislé nakladatelky (978-80-905239-9-9), Ženy a moc: Manifest (978-80-257-3347-9), Manifest neomodernismu a nové víry (978-80-270-2716-3), Manifest čtyř: Program pro přátelé svobody (978-80-7485-135-3), Manifest za tmu: O umělém osvětlení a ohrožení prastarého rytmu (978-80-275-1356-7), Manifest každodenného hrdinu: Aktivujte svoju pozitivitu, maximalizujte svoju produktivitu, prospejt (978-80-8109-428-6), Vodka je veganská: Manifest o tom, jak mít lepší život a nebýt kr*tén (978-80-264-2653-0)