Cinka

Produkt Cinka sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Cinka upraviť a produkt hľadať znova.

Fitforce JEDNORUČNÍ ČINKA 3KG Jednoruční činka, modrá, velikost 3 KG

Fitforce JEDNORUČNÍ ČINKA 3KG Jednoruční činka, modrá, velikost 3 KG
Detail

Jednoruční činka Fitforce o hmotnosti 3kg s neoprenovým potahem. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Fitforce JEDNORUČNÍ ČINKA 3KG Jednoruční činka, modrá, velikost 3 KG , Cinka aerobik soft 2x0 5kg

Fitforce JEDNORUČNÍ ČINKA 1KG Jednoruční činka, tyrkysová, velikost 1 KG

Fitforce JEDNORUČNÍ ČINKA 1KG Jednoruční činka, tyrkysová, velikost 1 KG
Detail

Jednoruční činka Fitforce o hmotnosti 1kg s neoprenovým potahem a úchytem. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Fitforce JEDNORUČNÍ ČINKA 1KG Jednoruční činka, tyrkysová, velikost 1 KG , Jednorucni cinka insportline profi 24 kg

Fitforce JEDNORUČNÍ ČINKA 1.5KG Jednoruční činka, oranžová, velikost 1,5 KG

Fitforce JEDNORUČNÍ ČINKA 1.5KG Jednoruční činka, oranžová, velikost 1,5 KG
Detail

Jednoruční činka Fitforce s neoprenovým potahem v kulatém provedení. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Fitforce JEDNORUČNÍ ČINKA 1.5KG Jednoruční činka, oranžová, velikost 1,5 KG

Fitforce JEDNORUČNÍ ČINKA 2KG Jednoruční činka, červená, velikost 2 KG

Fitforce JEDNORUČNÍ ČINKA 2KG Jednoruční činka, červená, velikost 2 KG
Detail

Jednoruční činka Fitforce o hmotnosti 2kg s neoprenovým potahem. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Fitforce JEDNORUČNÍ ČINKA 2KG Jednoruční činka, červená, velikost 2 KG

Fitforce JEDNORUČNÍ ČINKA 5KG Jednoruční činka, černá, velikost 5 KG

Fitforce JEDNORUČNÍ ČINKA 5KG Jednoruční činka, černá, velikost 5 KG
Detail

Jednoruční činka Fitforce o hmotnosti 5kg s neoprenovým potahem. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Fitforce JEDNORUČNÍ ČINKA 5KG Jednoruční činka, černá, velikost 5 KG

Fitforce NEOPRENOVÁ ČINKA 4KG Jednoruční činka, tmavě zelená, velikost 4 KG

Fitforce NEOPRENOVÁ ČINKA 4KG Jednoruční činka, tmavě zelená, velikost 4 KG
Detail

Jednoruční činka Fitforce s neoprenovým potahem, který je velmi příjemný a spolehlivý na úchop. Součástí balení je jeden kus. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Fitforce NEOPRENOVÁ ČINKA 4KG Jednoruční činka, tmavě zelená, velikost 4 KG

Capital Sports FIT13, černý, nástěnný držák na tyče od činek, 3 činky

Capital Sports FIT13, černý, nástěnný držák na tyče od činek, 3 činky
Detail

S držákem na tyče činek CAPITAL SPORTS FIT13 je umožněno prostorově úsporné vertikální skladování 3 tyčí. Na rozdíl od tradičních vertikálních držáků nemusí být činka zdlouhavě zapojena do spodního držáku a horní bezpečnostní spony. Jednoduše se tyče činky zavěsí do držáku - tak nedochází ke zbytečnému poškození při věšení a sundání.0,8 mm silný UHMW nátěr zabraňuje jakémukoliv tvrdému kontaktu s činkou a drží ji bezpečně a stabilně v zařízení. Před každou korozí chrání činku černý práškový nátěr držáku z litiny.Aby byl držák tyčí FIT13 pevně ukotven ve zdi, součástí dodávky jsou čtyři stabilní speciální hmoždinky spolu s potřebnými šrouby.Ať už se připevní na stěnu nebo na stojan, držák na tyče CAPITAL SPORTS FIT13 poskytuje prostorově úsporné a bezpečné uložení tvých tyčí na hmotnostní závaží. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Capital Sports FIT13, černý, nástěnný držák na tyče od činek, 3 činky

KLARFIT sada činek, 4 x hřídel činky, 14 x závaží, 97,5 kg

KLARFIT sada činek, 4 x hřídel činky, 14 x závaží, 97,5 kg
Detail

Set činek Klarfit je cenný nástroj při investici lidské vůle do svalů.Na hřídele činek, které mají 4 závaží (2 x 2,5 kg a 2 x 1,25 kg), lze flexibilně měnit 4,5 a 7 kg závaží pro úspěšný trénink i pro začátečníky nebo pro vyvážení pravé a levé ruky podle výkonu.Činky jsou potaženy plastovým potahem, což je výhodné pro Vaše podlahy a jiné odkládací plochy. Zároveň se tímto výběrem materiálu odbouráno rušivé řinčení závaží.Bezpečnost zařízení zajišťují maticové šrouby a vroubkované rukojeti.Klarfit činka má celkem k dispozici 6 závaží pro obouruční / zalomený hřídel (2 x 5 kg, 2 x 10 kg a 2 x 15 kg), s nimiž můžete dle výběru posilovat. Vezměte prosím na vědomí, že při zalomeném hřídeli se jedná o dvoudílnou konstrukci, která je zajištěna ve středu umístěnou šroubem se zářezem. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako KLARFIT sada činek, 4 x hřídel činky, 14 x závaží, 97,5 kg

Oball Činka Shaker

Oball Činka Shaker
Detail

Modrozelená činka je hračkou z měkkého materiálu, která je zároveň kousátkem a chrastítkem v jednom provedení. Děti si hraním s touto činkou rozvíjí smyslové vnímání, mohou rozeznávat barvu, tvar, znění, měkkost materiálu. Činka je přizpůsobena úchopu malé dětské ručičky. Při pohybu průhledná úchopová část plněná kuličkami pěkně chrastí. Přednosti: pružný, měkký materiál bez obsahu BPA, PVC, latexu, ftalátů splňuje bezpečnostní požadavky ASTM F-963 a normu ČSN EN 71-1,2,3 Kupte dětem jednu z hraček Oball! Vhodné pro děti od narození Délka: 14 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Oball Činka Shaker

Sada činek - Climaqx

Sada činek - Climaqx
Detail

Sada činek je komplexním řešením do každé domácí posilovny. Dodává se v kufříku, který obsahuje až 16 kotoučových závaží. Z nich si sestavíte jednoručky přesně na míru pro jakýkoliv trénink. Součástí sady je také konektor na transformaci jednoruček do vzpěračské tyče. Díky tomu s ní můžete procvičit kompletně celé tělo. (gymbeam.cz)

Podobné produkty ako Sada činek - Climaqx

Činka NEOPREN 2kg

Činka NEOPREN 2kg
Detail

Činka NEOPRENJednoruční činka potažená neoprénem najde využití v lehkém fitness, aerobicu a domácím cvičení. Velmi lehce omyvatelná. Dodáváno v různých barevných variantách dle sklad. zásob.Technický popis:- Výrobce: Sedco- hmotnost 2kg- využití pro fitness, aerobic a domácí cvičení- potažená neoprenem (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Činka NEOPREN 2kg

Fitforce NEOPRENOVÁ ČINKA S MADLEM 0,5 KG Jednoruční činka, zelená, velikost 0,5 KG

Fitforce NEOPRENOVÁ ČINKA S MADLEM 0,5 KG Jednoruční činka, zelená, velikost 0,5 KG
Detail

Jednoruční činka Fitforce o hmotnosti 0,5 kg s neoprenovým potahem a úchytem. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Fitforce NEOPRENOVÁ ČINKA S MADLEM 0,5 KG Jednoruční činka, zelená, velikost 0,5 KG

Capital Sports Deportar, černý, rack na činky, odkládací stojan na činky, 20 míst

Capital Sports Deportar, černý, rack na činky, odkládací stojan na činky, 20 míst
Detail

Stojan na činky Capital Sports Deportar je Vaším partnerem pro uskladnění Vašich jednoručních činek. Stojan na činky je vyroben výhradně z oceli a je velmi stabilní, připravený umístit velké množství i těžkých závaží. Černé práškové lakování chrání kovové části před korozí nebo poškrábáním, pokud by byla činka umístěna poněkud neopatrně.Na dvou odkládacích patrech lze pevně namontovat až do dvaceti držáků na činky, které jsou součástí dodávky zařízení Deportar. Půlkruhové držáky z tvrdého plastu, odolného vůči nárazu, pevně udrží kulaté Pro Style činky. Samozřejmě jsou obě podlaží vhodná i pro skladování šestihranných Hex činek od společnosti Capital Sports. Pro takové použití doporučujeme odstranění plastových držáků, aby byly činky na policích racku umístěny bezpečně.Vezměte prosím na vědomí, že zobrazené činky slouží pouze pro demonstraci a nejsou součástí dodávky. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Capital Sports Deportar, černý, rack na činky, odkládací stojan na činky, 20 míst

Kotouč činky 20kg - 31mm

Kotouč činky 20kg - 31mm
Detail

Kotouč na činky 20kg Ocelový kotouč určen pro všechny typy posilovacích činek s průměrem osy do 30 mm. Kvalitní ocelový kotouč je opatřen speciální povrchovou úpravou se zvýšenou odolností proti korozi. Průměr kotouče 31 mm. Technický popis:- výrobce RICHMORAL- barva černá- průměr kotouče 31 mm- váha kotouče 20 kg- balení obsahuje 1 ks (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Kotouč činky 20kg - 31mm

Činka VINYL 2 kg

Činka VINYL 2 kg
Detail

Činka VINYLVinylové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Vinylové činky se používají při aerobicu i pro domácí použití. Vinylové činky jsou vyrobeny z kovového jádra, které je potaženo příjemným vinylem. Na bocích činky je uváděna hmotnost. Foto ilustrační.Technický popis:- Výrobce: Sedco- Hmotnost: 2kg- Materiál: Vinyl, kov- Cena za 1 kus (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Činka VINYL 2 kg

Kotouč činky 15kg-31mm

Kotouč činky 15kg-31mm
Detail

Kotouč na činky SEDCO 15 kgOcelový kotouč, určen pro všechny typy posilovacích činek s průměrem osy 30 mm. Kvalitní ocelový kotouč je opatřen speciální povrchovou úpravou se zvýšenou odolností proti korozi.Technický popis: - průměr kotouče 31mm- dobrá odolnost proti korozi- ocel - hmotnost: 15kg - barva: černá (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Kotouč činky 15kg-31mm

Činka Sedco Vinyl - 2

Činka Sedco Vinyl - 2
Detail

Vinylová činka SedcoIdeální pro posilování horních končetin a horní části trupu. Využívají se především při aerobicu, rehabilitacích či fitness cvičeních. Činky jsou vyrobeny z pevného a spolehlivého zátěžového jádra potaženého příjemným vinylem. Barva dodávána dle aktuálních skladových zásob. Foto je ilustrační Technický popis: Výrobce: Sedco Vhodné pro začátečníky i pokročilé seříznuté hrany pro stabilitu při položení hmotnost dle výběru materiál povrchu: vinyl dlouhá životnost pestrobarevný design dle volby hmotnosti cena za 1 ks (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Činka Sedco Vinyl - 2

Činka Sedco Vinyl - 3

Činka Sedco Vinyl - 3
Detail

Vinylová činka SedcoIdeální pro posilování horních končetin a horní části trupu. Využívají se především při aerobicu, rehabilitacích či fitness cvičeních. Činky jsou vyrobeny z pevného a spolehlivého zátěžového jádra potaženého příjemným vinylem. Barva dodávána dle aktuálních skladových zásob. Foto je ilustrační Technický popis: Výrobce: Sedco Vhodné pro začátečníky i pokročilé seříznuté hrany pro stabilitu při položení hmotnost dle výběru materiál povrchu: vinyl dlouhá životnost pestrobarevný design dle volby hmotnosti cena za 1 ks (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Činka Sedco Vinyl - 3

Činka Sedco Vinyl - 4

Činka Sedco Vinyl - 4
Detail

Vinylová činka SedcoIdeální pro posilování horních končetin a horní části trupu. Využívají se především při aerobicu, rehabilitacích či fitness cvičeních. Činky jsou vyrobeny z pevného a spolehlivého zátěžového jádra potaženého příjemným vinylem. Barva dodávána dle aktuálních skladových zásob. Foto je ilustrační Technický popis: Výrobce: Sedco Vhodné pro začátečníky i pokročilé seříznuté hrany pro stabilitu při položení hmotnost dle výběru materiál povrchu: vinyl dlouhá životnost pestrobarevný design dle volby hmotnosti cena za 1 ks (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Činka Sedco Vinyl - 4

Činka Sedco Vinyl - 5

Činka Sedco Vinyl - 5
Detail

Vinylová činka SedcoIdeální pro posilování horních končetin a horní části trupu. Využívají se především při aerobicu, rehabilitacích či fitness cvičeních. Činky jsou vyrobeny z pevného a spolehlivého zátěžového jádra potaženého příjemným vinylem. Barva dodávána dle aktuálních skladových zásob. Foto je ilustrační Technický popis: Výrobce: Sedco Vhodné pro začátečníky i pokročilé seříznuté hrany pro stabilitu při položení hmotnost dle výběru materiál povrchu: vinyl dlouhá životnost pestrobarevný design dle volby hmotnosti cena za 1 ks (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Činka Sedco Vinyl - 5

Činka SEDCO CHROM - 3

Činka SEDCO CHROM - 3
Detail

Činka SEDCO CHROMJednoruční chromová činka Sedco činka je vyrobena z velice kvalitního kovu, který je na povrchu opatřen silnou chromovou vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činek s protiskluzovým vroubkováním zaručuje perfektní stabilitu činky v ruce i při intenzivnějších cvičeních. Atraktivní design a hlavně precizní zpracování jsou ty vlastnosti, které řadí tuto činku mezi uživatelsky oblíbené posilovací náčiní.Technický popis:- Výrobce: Sedco- Materiál: Chrom- Ergonomická rukojeť- Odolnost proti potu- délka úchopu: 12 cm- Cena za 1 ks (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Činka SEDCO CHROM - 3

Činka SEDCO CHROM - 4

Činka SEDCO CHROM - 4
Detail

Činka SEDCO CHROMJednoruční chromová činka Sedco činka je vyrobena z velice kvalitního kovu, který je na povrchu opatřen silnou chromovou vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činek s protiskluzovým vroubkováním zaručuje perfektní stabilitu činky v ruce i při intenzivnějších cvičeních. Atraktivní design a hlavně precizní zpracování jsou ty vlastnosti, které řadí tuto činku mezi uživatelsky oblíbené posilovací náčiní.Technický popis:- Výrobce: Sedco- Materiál: Chrom- Ergonomická rukojeť- Odolnost proti potu- délka úchopu: 12 cm- Cena za 1 ks (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Činka SEDCO CHROM - 4

Činka SEDCO CHROM - 5

Činka SEDCO CHROM - 5
Detail

Činka SEDCO CHROMJednoruční chromová činka Sedco činka je vyrobena z velice kvalitního kovu, který je na povrchu opatřen silnou chromovou vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činek s protiskluzovým vroubkováním zaručuje perfektní stabilitu činky v ruce i při intenzivnějších cvičeních. Atraktivní design a hlavně precizní zpracování jsou ty vlastnosti, které řadí tuto činku mezi uživatelsky oblíbené posilovací náčiní.Technický popis:- Výrobce: Sedco- Materiál: Chrom- Ergonomická rukojeť- Odolnost proti potu- délka úchopu: 12 cm- Cena za 1 ks (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Činka SEDCO CHROM - 5

inSPORTline chromová činka 4kg

inSPORTline chromová činka 4kg
Detail

Tato jednoruční chromová činka inSPORTline Crossteel 4 kg je vyrobena z velice kvalitního kovu, který je na povrchu opatřen silnou vrstvou chromu odolnou proti vlhkosti a potu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činek s protiskluzovým vroubkováním zaručuje perfektní stabilitu činky v ruce i při intenzivnějších cvičeních. Precizní zpracování a atraktivní design jsou ty vlastnosti, které řadí tuto činku inSPORTline Crossteel 4 kg mezi uživatelsky oblíbené posilovací náčiní.Technický popis: precizní zpracování atraktivní design ergonomicky tvarovaná rukojeť protiskluzové vroubkování rukojeti zajišťující maximální stabilitu činky v ruce silná chromová vrstva odolná proti vlhkosti a potu délka úchopu: 12 cm šířka kotoučového bloku: 5 cm průměr závaží: 7,8 cm celková délka: 22 cm hmotnost: 4 kg cena za 1 kus (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako inSPORTline chromová činka 4kg

Olympijská činka inSPORTline BS11

Olympijská činka inSPORTline BS11
Detail

Unikátní set 220 cm olympijské osy, 140 kg litinového závaží a bezpečnostních objímek.. Unikátní vzpěračský set na našem trhu! Olympijská činka inSPORTline BS11 - ocelová vzpěračská osa 220 cm se sadou litinových kotoučů o celkové váze 140 kg. Průměr úchopu činky je 28 mm a dodává se včetně ocelových bezpečnostních objímek. Pro nadšené vzpěrače i vrcholové sportovce je tady olympijská činka inSPORTline BS11 za bezkonkurenční cenu!Technický popis: olympijská osa 220 cm průměr nakládací části 50 mm průměr úchopu: 28 mm materiál kotoučů: litina s černým lakem materiál tyče a objímek: ocel hmotnost kotoučů: 2 x 20 kg, 2 x 15 kg, 2 x 10 kg, 2 x 5 kg, 6 x 2,5 kg, 4 x 1,25 kg hmotnost hřídele: 18 kg (+ 2 kg bezpečnostní objímky) celková hmotnost závaží: 120 kg celková hmotnost činky vč. závaží: 140 kg maximální nosnost: 300 kg délka nakládací oblasti: 2 x 39 cm možnost nastavení činky v rozmezí : 22,5 - 140 kg včetně bezpečnostních objímek (insportline.cz)

Podobné produkty ako Olympijská činka inSPORTline BS11

HMS Nakládací činky SGC15

Detail

Kompletní nakládací sada dvou jednoručních a jedné obouruční činky ideální pro domácí posilovny. Šestihranný tvar kotoučů zamezuje odvalování. HMS Nakládací činky SGC15 mají kotouče z trvdého plastu vyplněným cementem. (mall.cz)

Podobné produkty ako HMS Nakládací činky SGC15

ACRAsport Nakládací činka 14kg

Detail

Acra nakládací činka 14 kg je jednoruční činka s lakovanými kotouči a chromovanou hřídelí. (mall.cz)

Podobné produkty ako ACRAsport Nakládací činka 14kg

ACRAsport Nakládací činka 10kg

Detail

Acra nakládací činka 10 kg je jednoruční činka s lakovanými kotouči a chromovanou hřídelí. (mall.cz)

Podobné produkty ako ACRAsport Nakládací činka 10kg

Umbro Kettlebell činka 2kg

Detail

Kettlebell fitness závaží Umbro je velmi vhodným doplňkem, který vám pomůže správně formovat vaši postavu. Hmotnost 2 kg. Ergonomický široký design rukojeti. Vyrobeno z pevné, vysoce kvalitní a odolné litiny. (mall.cz)

Podobné produkty ako Umbro Kettlebell činka 2kg

Umbro Kettlebell činka 10kg

Detail

Kettlebell fitness závaží Umbro je velmi vhodným doplňkem, který vám pomůže správně formovat vaši postavu. Hmotnost 10 kg. Ergonomický široký design rukojeti. Vyrobeno z pevné, vysoce kvalitní a odolné litiny. (mall.cz)

Podobné produkty ako Umbro Kettlebell činka 10kg

Umbro Kettlebell činka 6kg

Detail

Kettlebell fitness závaží Umbro je velmi vhodným doplňkem, který vám pomůže správně formovat vaši postavu. Hmotnost 6 kg. Ergonomický široký design rukojeti. Vyrobeno z pevné, vysoce kvalitní a odolné litiny. (mall.cz)

Podobné produkty ako Umbro Kettlebell činka 6kg

Činka NEOPREN 0,5 kg

Činka NEOPREN 0,5 kg
Detail

Činka NEOPRENJednoruční činka potažená neoprénem najde využití v lehkém fitness, aerobicu a domácím cvičení. Velmi lehce omyvatelná. Barevná varianta dodávána dle sklad. zásob.Technický popis:- Výrobce: Sedco- hmotnost 0,5kg- využití pro fitness, aerobic a domácí cvičení- potažená neoprenem- cena za 1 ks (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Činka NEOPREN 0,5 kg

Činka NEOPREN P2I - 5

Činka NEOPREN P2I - 5
Detail

Činka NEOPREN P2INeoprenové činky Pure2Improve jsou ideální na procvičení celého těla. Ideální pro použití doma na posílení různých svalových skupin. Vhodné během aerobiku, gymnastiky nebo společných fitness tréninků v posilovně. Protiskluzová vrchní vrstva je vyrobena z měkké gumy a poskytuje pevný a pohodlný úchop. Technický popis:- Výrobce: P2I- Materiál: neopren- Váha: dle volby (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Činka NEOPREN P2I - 5

Činka NEOPREN P2I - 6

Činka NEOPREN P2I - 6
Detail

Činka NEOPREN P2INeoprenové činky Pure2Improve jsou ideální na procvičení celého těla. Ideální pro použití doma na posílení různých svalových skupin. Vhodné během aerobiku, gymnastiky nebo společných fitness tréninků v posilovně. Protiskluzová vrchní vrstva je vyrobena z měkké gumy a poskytuje pevný a pohodlný úchop. Technický popis:- Výrobce: P2I- Materiál: neopren- Váha: dle volby (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Činka NEOPREN P2I - 6

nSPORTline chromová činka 2kg

nSPORTline chromová činka 2kg
Detail

Tato jednoruční chromová činka inSPORTline Crossteel 2 kg je vyrobena z velmi kvalitního kovu, který je na svém povrchu opatřen silnou chromovou vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činek s protiskluzovým vroubkováním zaručuje ideální stabilitu činky v ruce i během intenzivnějších tréninkových cyklů. Precizní zpracování a atraktivní design jsou vlastnosti, které řadí tuto činku inSPORTline Crossteel 2 kg mezi uživateli vyhledávané posilovací náčiní.Technický popis: precizní zpracování atraktivní design ergonomicky tvarovaná rukojeť protiskluzové vroubkování rukojeti zajišťující maximální stabilitu činky v ruce silná chromová vrstva odolná proti vlhkosti a potu délka úchopu: 12 cm šířka kotoučového bloku: 4 cm průměr závaží: 5,8 cm celková délka: 20,1 cm hmotnost: 2 kg cena za 1 kus (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako nSPORTline chromová činka 2kg

inSPORTline chromová činka 8kg

inSPORTline chromová činka 8kg
Detail

Tato jednoruční chromová činka inSPORTline Crossteel 8 kg je vyrobena z velice kvalitního kovu, který je na povrchu opatřen silnou chromovou vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činek s protiskluzovým vroubkováním zaručuje perfektní stabilitu činky v ruce i při intenzivnějších cvičeních. Atraktivní design a hlavně precizní zpracování jsou ty vlastnosti, které řadí tuto činku inSPORTline Crossteel 8 kg mezi uživatelsky oblíbené posilovací náčiní.Technický popis: precizní zpracování atraktivní design ergonomicky tvarovaná rukojeť protiskluzové vroubkování rukojeti zajišťující maximální stabilitu činky v ruce silná chromová vrstva odolná proti vlhkosti a potu délka úchopu: 12 cm šířka kotoučového bloku: 7,3 cm průměr závaží: 9,3 cm celková délka: 26,6 cm hmotnost: 8 kg cena za 1 kus (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako inSPORTline chromová činka 8kg

inSPORTline chromová činka 7kg

inSPORTline chromová činka 7kg
Detail

Tato jednoruční chromová činka inSPORTline Crossteel 7 kg je vyrobena z velice kvalitního kovu, který je na povrchu opatřen silnou chromovou vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činek s protiskluzovým vroubkováním zaručuje perfektní stabilitu činky v ruce i při intenzivnějších cvičeních. Atraktivní design a hlavně precizní zpracování jsou ty vlastnosti, které řadí tuto činku inSPORTline Crossteel 7 kg mezi uživatelsky oblíbené posilovací náčiní.Technický popis: precizní zpracování atraktivní design ergonomicky tvarovaná rukojeť protiskluzové vroubkování rukojeti zajišťující maximální stabilitu činky v ruce silná chromová vrstva odolná proti vlhkosti a potu délka úchopu: 12 cm šířka kotoučového bloku: 6,3 cm průměr závaží: 9,3 cm celková délka: 24,6 cm hmotnost: 7 kg cena za 1 kus (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako inSPORTline chromová činka 7kg

inSPORTline chromová činka 6kg

inSPORTline chromová činka 6kg
Detail

Tato jednoruční chromová činka inSPORTline Crossteel 6 kg je vyrobena z velice kvalitního kovu, který je na povrchu opatřen silnou chromovou vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činek s protiskluzovým vroubkováním zaručuje perfektní stabilitu činky v ruce i při intenzivnějších cvičeních. Atraktivní design a hlavně precizní zpracování jsou ty vlastnosti, které řadí tuto činku inSPORTline Crossteel 6 kg mezi uživatelsky oblíbené posilovací náčiní.Technický popis: precizní zpracování atraktivní design ergonomicky tvarovaná rukojeť protiskluzové vroubkování rukojeti zajišťující maximální stabilitu činky v ruce silná chromová vrstva odolná proti vlhkosti a potu délka úchopu: 12 cm šířka kotoučového bloku: 6 cm průměr závaží: 8,8 cm celková délka: 24 cm hmotnost: 6 kg cena za 1 kus (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako inSPORTline chromová činka 6kg

ACRA Činka chromová 1kg

ACRA Činka chromová 1kg
Detail

Chromová jednoruční činka 1 ks x 1 kg. Rozměry činky jsou 18 x 4,5 cm. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako ACRA Činka chromová 1kg

ACRAsport Nakládací činka 17kg

Detail

Acra nakládací činka 17 kg je jednoruční činka s lakovanými kotouči a chromovanou hřídelí. (mall.cz)

Podobné produkty ako ACRAsport Nakládací činka 17kg

Chrastítko ve tvaru činky

Chrastítko ve tvaru činky
Detail

Fantastické chrastítko ve tvaru činky s funkcí kousátka je kouzelná hračka, která zaměstná vaše miminko na celé hodiny a poskytne mu spoustu zábavy. Je vyrobena v kombinaci plast - guma ze zdravotně nezávadných materiálů v pestrých barvách, přičemž boky chrastítka jsou vyrobeny z měkké gumy. Chrastítko je velmi lehké a dobře se drží. Živé syté barvy upoutají pozornost dítěte a povzbudí ho ke hře.Výhody:Hračka 2v1 - chrastítko + kousátkoStimuluje smysl pro tvar, sluch a hmatJednoduchý tvar a estetické provedeníŽivé barvyLehká konstrukce přizpůsobená tvaru malých ručičekBaleno ve fóliovém obalu.Hračka je vhodná pro děti od 6 měsíců.Rozměr činky:délka: 17 cmprůměr: 7 cm (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Chrastítko ve tvaru činky

HMS Nakládací činky SGC30

Detail

Kompletní nakládací sada dvou jednoručních a jedné obouruční činky ideální pro domácí posilovny. Šestihranný tvar kotoučů zamezuje odvalování. HMS Nakládací činky SGC30 mají kotouče z trvdého plastu vyplněným cementem. (mall.cz)

Podobné produkty ako HMS Nakládací činky SGC30

ACRA činka jednoruční 12kg

ACRA činka jednoruční 12kg
Detail

Nakládací jednoruční činka Acra - 12 kg, má lakované kotouče a průměr chromované hřídele 25 nebo 30 mm. Průměr je potřeba specifikovat při objendávce. Základem je vždy závaží 2 x 2,5 kg + další volby 4 x 1,25 kg nebo popřípadě 2 x 1,5 kg + 2 x 1 kg. Snažíme se Vám nabízet pouze kvalitní produkty, za jejíž kvalitou si stojíme . Proto na vybrané produkty nabízíme program ACRA garance. V tomto programu získáte prodlouženou záruku na předem určené části produktů z naší nabídky. Produkty zařazené do Programu ACRA garance naleznete ZDE. Pro získání Programu ACRA garance zdarma, je NUTNÉ ZBOŽÍ ZE SVÉ OBJEDNÁVKY ZAREGISTROVAT ZDE. Proto, prosíme, vyplňte požadované údaje a užijte si roky bezstarostného provozu vašeho produktu. Registrace musí být provedena do 30 kalendářních dnů od data zakoupení produktu. K registraci potřebujete platný nákupní doklad (pokladní lístek nebo fakturu) s čitelnými údaji o výrobku. (patro.cz)

Podobné produkty ako ACRA činka jednoruční 12kg

inSPORTline chromová činka 9kg

inSPORTline chromová činka 9kg
Detail

Tato jednoruční chromová činka inSPORTline Crossteel 9 kg činka je vyrobena z velice kvalitního kovu, který je na povrchu opatřen silnou chromovou vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činek s protiskluzovým vroubkováním zaručuje perfektní stabilitu činky v ruce i při intenzivnějších cvičeních. Atraktivní design a hlavně precizní zpracování jsou ty vlastnosti, které řadí tuto činku inSPORTline Crossteel 9 kg mezi uživatelsky oblíbené posilovací náčiní.Technický popis: precizní zpracování atraktivní design ergonomicky tvarovaná rukojeť protiskluzové vroubkování rukojeti zajišťující maximální stabilitu činky v ruce silná chromová vrstva odolná proti vlhkosti a potu délka úchopu: 12 cm šířka kotoučového bloku: 7,4 cm průměr závaží: 9,8 cm celková délka: 26,8 cm hmotnost: 9 kg cena za 1 kus (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako inSPORTline chromová činka 9kg

inSPORTline chromová činka 10kg

inSPORTline chromová činka 10kg
Detail

Tato jednoruční chromová činka inSPORTline Crossteel 10 kg činka je vyrobena z velice kvalitního kovu, který je na povrchu opatřen silnou chromovou vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činek s protiskluzovým vroubkováním zaručuje perfektní stabilitu činky v ruce i při intenzivnějších cvičeních. Atraktivní design a hlavně precizní zpracování jsou ty vlastnosti, které řadí tuto činku inSPORTline Crossteel 10 kg mezi uživatelsky oblíbené posilovací náčiní.Technický popis: precizní zpracování atraktivní design ergonomicky tvarovaná rukojeť protiskluzové vroubkování rukojeti zajišťující maximální stabilitu činky v ruce silná chromová vrstva odolná proti vlhkosti a potu délka úchopu: 12 cm šířka kotoučového bloku: 7,5 cm průměr závaží: 10,3 cm celková délka: 27 cm hmotnost: 10 kg cena za 1 kus (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako inSPORTline chromová činka 10kg

inSPORTline chromová činka 12kg

inSPORTline chromová činka 12kg
Detail

Tato jednoruční chromová činka inSPORTline Crossteel 12 kg činka je vyrobena z velice kvalitního kovu, který je na povrchu opatřen silnou chromovou vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činek s protiskluzovým vroubkováním zaručuje perfektní stabilitu činky v ruce i při intenzivnějších cvičeních. Atraktivní design a hlavně precizní zpracování jsou ty vlastnosti, které řadí tuto činku inSPORTline Crossteel 12 kg mezi uživatelsky oblíbené posilovací náčiní.Technický popis: precizní zpracování atraktivní design ergonomicky tvarovaná rukojeť protiskluzové vroubkování rukojeti zajišťující maximální stabilitu činky v ruce silná chromová vrstva odolná proti vlhkosti a potu délka úchopu: 12 cm šířka kotoučového bloku: 8,2 cm průměr závaží: 10,8 cm celková délka: 28,4 cm hmotnost: 12 kg cena za 1 kus (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako inSPORTline chromová činka 12kg

inSPORTline chromová činka 5kg

inSPORTline chromová činka 5kg
Detail

Tato jednoruční chromová činka inSPORTline Crossteel 5 kg je vyrobena z velice kvalitního kovu, který je na povrchu opatřen silnou chromovou vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činek s protiskluzovým vroubkováním zaručuje perfektní stabilitu činky v ruce i při intenzivnějších cvičeních. Atraktivní design a hlavně precizní zpracování jsou ty vlastnosti, které řadí tuto činku inSPORTline Crossteel 5 kg mezi uživatelsky oblíbené posilovací náčiní.Technický popis: precizní zpracování atraktivní design ergonomicky tvarovaná rukojeť protiskluzové vroubkování rukojeti zajišťující maximální stabilitu činky v ruce silná chromová vrstva odolná proti vlhkosti a potu délka úchopu: 12 cm šířka kotoučového bloku: 5,6 cm průměr závaží: 8,3 cm celková délka: 23,2 cm hmotnost: 5 kg cena za 1 kus (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako inSPORTline chromová činka 5kg

Kotouč činky 1,25kg - 29mm

Kotouč činky 1,25kg - 29mm
Detail

Kotouč činky 1,25kgKotouč na činky SEDCO 1,25kg ocelový je určen pro všechny typy posilovacích činek s průměrem osy 28 mm. Kvalitní ocelový kotouč je opatřen speciální povrchovou úpravou se zvýšenou odolností proti korozi.Technický popis:- Výrobce: Sedco- Průměr kotouče: 29mm- Vhodný pro osy 28mm- Hmotnost: 1,25kg (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Kotouč činky 1,25kg - 29mm

Činka Sedco Vinyl - 1

Činka Sedco Vinyl - 1
Detail

Vinylová činka SedcoIdeální pro posilování horních končetin a horní části trupu. Využívají se především při aerobicu, rehabilitacích či fitness cvičeních. Činky jsou vyrobeny z pevného a spolehlivého zátěžového jádra potaženého příjemným vinylem. Barva dodávána dle aktuálních skladových zásob. Foto je ilustrační Technický popis: Výrobce: Sedco Vhodné pro začátečníky i pokročilé seříznuté hrany pro stabilitu při položení hmotnost dle výběru materiál povrchu: vinyl dlouhá životnost pestrobarevný design dle volby hmotnosti cena za 1 ks (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Činka Sedco Vinyl - 1

Činka SEDCO CHROM - 2

Činka SEDCO CHROM - 2
Detail

Činka SEDCO CHROMJednoruční chromová činka Sedco činka je vyrobena z velice kvalitního kovu, který je na povrchu opatřen silnou chromovou vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činek s protiskluzovým vroubkováním zaručuje perfektní stabilitu činky v ruce i při intenzivnějších cvičeních. Atraktivní design a hlavně precizní zpracování jsou ty vlastnosti, které řadí tuto činku mezi uživatelsky oblíbené posilovací náčiní.Technický popis:- Výrobce: Sedco- Materiál: Chrom- Ergonomická rukojeť- Odolnost proti potu- délka úchopu: 12 cm- Cena za 1 ks (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Činka SEDCO CHROM - 2
cinka aerobik soft 2x0 5kg, jednorucni cinka insportline profi 24 kg