skrinka s 2 dvermi a polici marika 96 cm a1001807

Skříňka s 2 dveřmi a policí Marika, 96 cm (A1001807)

Skříňka - rozměry 63 × 96 × 38 cm (V׊×H), materiálem je masiv a mdf, 1 police, s dvířky, s nožičkami, v dekoru dub Pokud vám doma dochází úložný prostor, vybavte svůj byt klasickou skříňkou Design Scandinavia. Stojí na nožičkách, což zlepšuje stabilitu. Umožňují také pohodlný úklid a dobrou cirkulaci vzduchu pod skříňkou. Bleskový přehled o uložených věcech vám zaručí klasická otevírací dvířka. Materiálem použitým k výrobě této skříňky je masiv a MDF. Skříňce dominuje bílá a hnědá barva. Rozměry skříňky Design Scandinavia činí 63 × 96 × 38 cm (vך×h). Hlavní vlastnosti produktu Skříňka s 2 dveřmi a policí Marika, 96 cm Rovná skříňka Design Scandinavia vám bude nápomocna při ukládání věcí Dobrou stabilitu slibují přidané nožičky Klasické otevírání dvířek Dekor dřeva: dub K zajímavému provedení přispívá bílá a hnědá barva Materiálem použitým pro zhotovení skříňky Design Scandinavia je masiv a MDF Disponuje rozměry 63 × 96 × 38 cm (vך×h)

Objev podobné jako Skříňka s 2 dveřmi a policí Marika, 96 cm (A1001807)

Skříňka CHERIS 5, dub San Marino

Skříňka CHERIS 5 v dekoru dub San Marino je součástí sektorové sestavy a kombinuje moderní design s praktickým úložným prostorem. Nabízí dvě boční skříňky s policemi, dvě zásuvky a otevřený středový prostor, vše z laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm. Díky rozměrům 165 × 45 × 80 cm se hodí do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny a montáž je jednoduchá.

  • Nadčasový design s dekorem dub San Marino a krémovými detaily pro harmonický vzhled.
  • Praktické uspořádání s dvěma bočními skříňkami s policemi, dvěma zásuvkami a otevřeným středovým prostorem.
  • Vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm pro pevnost a snadnou údržbu.
  • Univerzální využití díky rozměrům 165 × 45 × 80 cm, vhodná do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny.

Objev podobné jako Skříňka CHERIS 5, dub San Marino

Wenko Skládací skříň z recyklované textilie s policí Air, 160 x 50 x 75 cm

Skříň Wenko Air o rozměrech 160 x 50 x 75 cm je vyrobena z recyklované prodyšné textilie na kovové konstrukci. Nabízí šatní tyč, horní polici a spodní úložný prostor, přičemž přední zip umožňuje pohodlný přístup. Díky skládacímu provedení je vhodná jako mobilní úložné řešení do různých prostor.

  • Šatní tyč, horní police a spodní úložný prostor pro organizované ukládání.
  • Prodyšný potah z recyklované netkané textilie udržuje obsah svěží.
  • Stabilní kovová konstrukce s rychlou montáží a možností složení pro uskladnění.
  • Přední zip zajišťuje snadný přístup a ochranu před prachem.

Objev podobné jako Wenko Skládací skříň z recyklované textilie s policí Air, 160 x 50 x 75 cm

Wenko Skládací textilní skříň s policí Business, 160 x 50 x 75 cm

Textilní skříň Wenko Business s policí nabízí úložný prostor pro oděvy a domácí textil. Obsahuje šatní tyč, polici a spodní část pro boty nebo krabice, s předním zipem pro snadný přístup. Lehká skládací konstrukce je vhodná pro domácnosti, studentské byty nebo časté stěhování.

  • Odolný tmavě modrý polyesterový potah
  • Šatní tyč s nosností cca 10 kg a praktická police
  • Stabilní kovová konstrukce a snadné skládání
  • Přední zip chrání obsah před prachem a vlhkostí

Objev podobné jako Wenko Skládací textilní skříň s policí Business, 160 x 50 x 75 cm

Wenko Skládací skříň z recyklované textilie s policí Balance, 160 x 50 x 90 cm

Skříň Balance od Wenko je skládací úložné řešení z recyklované netkané textilie v barvě taupe. Disponuje šatní tyčí, policí a spodním úložným prostorem, s uzavíráním na zip. Díky lehké konstrukci je vhodná pro dočasné ubytování nebo časté stěhování.

  • Šatní tyč s nosností cca 10 kg pro zavěšení oblečení
  • Praktická police a spodní úložný prostor pro doplňky nebo prádlo
  • Skládací provedení z recyklované textilie pro snadné přenášení a skladování
  • Pevná kovová konstrukce a zip pro ochranu před prachem

Objev podobné jako Wenko Skládací skříň z recyklované textilie s policí Balance, 160 x 50 x 90 cm

Wenko Skládací skříň z folie PEVA s policí Deep Black, 160 x 50 x 75 cm

Skládací skříň Wenko Deep Black o rozměrech 160 × 50 × 75 cm nabízí úložný prostor s policí a šatní tyčí. Je vyrobena z pevné kovové konstrukce s omyvatelným potahem a umožňuje snadnou montáž bez nářadí. Po složení šetří místo, což ji činí vhodnou pro menší byty nebo dočasné využití.

  • Snadná montáž bez nářadí a možnost složení pro úsporu místa.
  • Stabilní kovová konstrukce s omyvatelným potahem PEVA chránícím před prachem.
  • Univerzální využití díky šatní tyči a horní polici v elegantním černém designu.

Objev podobné jako Wenko Skládací skříň z folie PEVA s policí Deep Black, 160 x 50 x 75 cm

Police se skříňkou Flora Oak

Police se skříňkou Flora Oak je vyrobena z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm s dubovým dekorem. Má rozměry 120 × 50 × 22 cm a je vhodná pro obývací pokoj, ložnici nebo pracovnu. Nabízí kombinaci vystavovacího a úložného prostoru s možností připevnění na stěnu.

  • Minimalistický design s přírodním dubovým dekorem pro teplý a harmonický vzhled.
  • Vyrobena z odolné 18mm melaminem potažené dřevotřísky, snadno udržovatelná a odolná proti poškrábání.
  • Kompaktní rozměry 120 × 50 × 22 cm s možností připevnění na stěnu, šetří prostor a nabízí praktické místo pro vystavení i uložení.

Objev podobné jako Police se skříňkou Flora Oak

Mosazná antik kovová skříňka s lamelovými dveřmi Arles - 60*36*116 cm Chic Antique

Mosazná antik kovová skříňka s lamelovými dveřmi Arles - 60*36*116 cm Materiál : kovBarva : mosazná antik

Objev podobné jako Mosazná antik kovová skříňka s lamelovými dveřmi Arles - 60*36*116 cm Chic Antique

Kesper 58851 Kuchyňská police se 3 přihrádkami bambus, 39,5 x 26 x 35,5 cm

Kuchyňská police z přírodního bambusu od značky Kesper nabízí tři vyjímatelné přihrádky pro organizaci nádobí a pomůcek. Díky kompaktním rozměrům 39,5 x 26 x 35,5 cm poskytuje dostatek prostoru bez nadměrného zabírání místa. Konstrukce z certifikovaného bambusu zajišťuje odolnost a ekologický přístup.

  • Tři vyjímatelné přihrádky pro flexibilní uspořádání
  • Robustní konstrukce z přírodního bambusu s certifikátem FSC
  • Kompaktní rozměry šetří místo na lince
  • Snadná údržba a dlouhá životnost

Objev podobné jako Kesper 58851 Kuchyňská police se 3 přihrádkami bambus, 39,5 x 26 x 35,5 cm

Police KENTAK POL145, alpská bílá, 145 cm

Police KENTAK POL145 v alpské bílém provedení je závěsný úložný prvek z laminované DTD o rozměrech 144 × 25 × 9 cm. Poskytuje otevřený úložný prostor s nosností 4 kg a je dodávána v demontu. Je součástí sektorového nábytku KENTAK a je vhodná pro dekorativní nebo praktické využití.

  • Elegantní design v alpské bílé barvě vhodný pro moderní i klasické interiéry
  • Odolná laminovaná DTD s nosností 4 kg a snadnou údržbou
  • Jednoduché závěsné provedení pro rychlou instalaci na stěnu
  • Praktický otevřený úložný prostor pro dekorace, knihy nebo drobnosti

Objev podobné jako Police KENTAK POL145, alpská bílá, 145 cm

GEDY 247914 Smart rohová police do sprchy, 21 x 4,5 x 21 cm, černá matná

Rohová police do sprchy o rozměrech 21 x 4,5 x 21 cm poskytuje úložný prostor pro sprchové gely a šampony. Upevňuje se navrtáním do zdi pro stabilní umístění. Je vyrobena v černé matné barvě.

  • Úsporné využití rohového prostoru ve sprše
  • Stabilní upevnění navrtáním do zdi
  • Matný černý povrch odolný proti vodě a vlhkosti
  • Kompatibilní se standardními sprchovými přípravky

Objev podobné jako GEDY 247914 Smart rohová police do sprchy, 21 x 4,5 x 21 cm, černá matná

GEDY 2483-14 Smart rohová police do sprchy, 20 x 8 x 15,1 cm, černá mat

Rohová police GEDY 2483-14 poskytuje úložný prostor pro sprchovou kosmetiku přímo ve sprchovém koutu. Upevňuje se přímým navrtáním do zdi pro stabilní umístění. Rozměry 20 x 8 x 15,1 cm a černá matná barva ji činí diskrétní a funkční součástí koupelny.

  • Úsporné rohové řešení pro malé sprchové kouty
  • Stabilní montáž navrtáním do zdi
  • Stylový matně černý povrch odolný proti vlhkosti
  • Praktická organizace sprchové kosmetiky

Objev podobné jako GEDY 2483-14 Smart rohová police do sprchy, 20 x 8 x 15,1 cm, černá mat

GARAGE třídvéřová skříňka, nízká, černá

Praktická plastová třídvéřová skříňka v černé barvě. ODOLNÝ RECYKLOVANÝ MATERIÁL: Skříňka je vyrobena z vysoce kvalitního recyklovaného materiálu, který zaručuje nejen dlouhou životnost, ale také podporuje naši snahu o udržitelnost a ochranu životního prostředí. Jednoduché otevírání prostřednictvím hliníkových rukojetí. SNADNÁ MONTÁŽ: Díky jednoduché montáži za pomocí standardního nářadí je instalace skříňky hračkou. Ušetříte čas i energii pro to, co je skutečně důležité, Vaše práce a Vaše projekty. JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA: S možností snadné údržby pomocí mýdlové vody a hadříku je udržování skříňky pro pohodlný provoz snadné a nenáročné. Jednoduchý úklid podlahy pod skříní díky zvednutým nohám. To znamená, že se můžete plně soustředit na svou práci bez starostí o udržování skříně. NASTAVITELNÉ POLICE: Skříňka je vybavena dvěma nastavitelnými policemi, jedna (v širší části skříňky) unese až 20 kg a druhá (v užší části skříňky) 15 kg nářadí a pracovních pomůcek, dává Vám možnost flexibilně uspořádat vnitřní prostor podle Vašich individuálních potřeb. MAXIMÁLNÍ STABILITA: S možností přišroubování skříňky ke zdi získáte ještě větší stabilitu a důvěru, že Vaše vybavení je v bezpečí a pevně uloženo i v rušných pracovních prostředích. CERTIFIKACE: Skříňka je pyšná držitelka certifikace TÜV SÜD, což znamená, že splňuje nejpřísnější mezinárodní standardy kvality, bezpečnosti a spolehlivosti. BEZPEČNÉ UZAMYKÁNÍ: Možnost ... Unknown localization key: "more"

Objev podobné jako GARAGE třídvéřová skříňka, nízká, černá

Mereo Siena, koupelnová galerka 64 cm, zrcadlová skříňka, antracit mat CN435GA

Zrcadlová galerka jednodveřová ze série Mereo je ideální volbou pro menší koupelny, kde je důležitá kombinace praktičnosti a čistého designu. Uvnitř skříňky se nacházejí dvě skleněné police, které umožňují přehledné uložení každodenních hygienických potřeb.Nad dvířky je umístěno integrované LED osvětlení, které elegantně podtrhuje vzhled galerky a poskytuje kvalitní nasvícení prostoru před zrcadlem – ideální při líčení, holení nebo péči o pleť._______________________________________________________Koupelnová série Siena – elegance v každém detailuSérie Siena vyniká jemnými, čistými liniemi a elegantním designem. Celá kompozice vychází z ladně zaoblených hran koupelnových skříněk, které harmonicky doplňují umyvadla, masivní dubové desky, vysoké skříně i galerky.Celolakované provedení zahrnuje nejen čela zásuvek, ale i jejich boční stěny – pro dokonalý a jednolitý vzhled z každého úhlu. U této galerky jsou dostupné dvě barevné varianty:• bílý lesk• antracitově matnáZajímavostí je možnost volby mezi keramickým a litým umyvadlem, přičemž obě varianty jsou vybaveny dvěma otvory pro baterie a jednou výpustí – ideální řešení pro moderní koupelnu.Skříňky jsou osazeny kvalitními pojezdy Hettich se spolehlivým systémem push-to-open pro komfortní a tichou manipulaci s dlouhou životností.Pokud vám základní barevná nabídka nestačí, využijte službu Multicolor – a vyberte si jakýkoliv odstín z rozsáhlé škály RAL barev přesně podle vašich představ.

Objev podobné jako Mereo Siena, koupelnová galerka 64 cm, zrcadlová skříňka, antracit mat CN435GA

Mereo Siena, koupelnová galerka 64 cm, zrcadlová skříňka, antracit mat CN436GA

Zrcadlová galerka dvoudveřová ze série Mereo je ideální volbou pro menší koupelny, kde je důležitá kombinace praktičnosti a čistého designu. Uvnitř skříňky se nacházejí dvě skleněné police, které umožňují přehledné uložení každodenních hygienických potřeb.Nad dvířky je umístěno integrované LED osvětlení, které elegantně podtrhuje vzhled galerky a poskytuje kvalitní nasvícení prostoru před zrcadlem – ideální při líčení, holení nebo péči o pleť._______________________________________________________Koupelnová série Siena – elegance v každém detailuSérie Siena vyniká jemnými, čistými liniemi a elegantním designem. Celá kompozice vychází z ladně zaoblených hran koupelnových skříněk, které harmonicky doplňují umyvadla, masivní dubové desky, vysoké skříně i galerky.Celolakované provedení zahrnuje nejen čela zásuvek, ale i jejich boční stěny – pro dokonalý a jednolitý vzhled z každého úhlu. Na výběr jsou tři atraktivní barevné varianty:• bílý lesk• antracitově matná• černá matnáZajímavostí je možnost volby mezi keramickým a litým umyvadlem, přičemž obě varianty jsou vybaveny dvěma otvory pro baterie a jednou výpustí – ideální řešení pro moderní koupelnu.Skříňky jsou osazeny kvalitními pojezdy Hettich se spolehlivým systémem push-to-open pro komfortní a tichou manipulaci s dlouhou životností.Pokud vám základní barevná nabídka nestačí, využijte službu Multicolor – a vyberte si jakýkoliv odstín z rozsáhlé škály RAL barev přesně podle vašich představ.

Objev podobné jako Mereo Siena, koupelnová galerka 64 cm, zrcadlová skříňka, antracit mat CN436GA

Mereo Siena, koupelnová galerka 64 cm, zrcadlová skříňka, černá mat CN446GA

Zrcadlová galerka dvoudveřová ze série Mereo je ideální volbou pro menší koupelny, kde je důležitá kombinace praktičnosti a čistého designu. Uvnitř skříňky se nacházejí dvě skleněné police, které umožňují přehledné uložení každodenních hygienických potřeb.Nad dvířky je umístěno integrované LED osvětlení, které elegantně podtrhuje vzhled galerky a poskytuje kvalitní nasvícení prostoru před zrcadlem – ideální při líčení, holení nebo péči o pleť._______________________________________________________Koupelnová série Siena – elegance v každém detailuSérie Siena vyniká jemnými, čistými liniemi a elegantním designem. Celá kompozice vychází z ladně zaoblených hran koupelnových skříněk, které harmonicky doplňují umyvadla, masivní dubové desky, vysoké skříně i galerky.Celolakované provedení zahrnuje nejen čela zásuvek, ale i jejich boční stěny – pro dokonalý a jednolitý vzhled z každého úhlu. Na výběr jsou tři atraktivní barevné varianty:• bílý lesk• antracitově matná• černá matnáZajímavostí je možnost volby mezi keramickým a litým umyvadlem, přičemž obě varianty jsou vybaveny dvěma otvory pro baterie a jednou výpustí – ideální řešení pro moderní koupelnu.Skříňky jsou osazeny kvalitními pojezdy Hettich se spolehlivým systémem push-to-open pro komfortní a tichou manipulaci s dlouhou životností.Pokud vám základní barevná nabídka nestačí, využijte službu Multicolor – a vyberte si jakýkoliv odstín z rozsáhlé škály RAL barev přesně podle vašich představ.

Objev podobné jako Mereo Siena, koupelnová galerka 64 cm, zrcadlová skříňka, černá mat CN446GA

Skříňka Ilgim Oak and White

Skříňka Ilgim Oak and White je úložné řešení z melaminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm s kombinací dubového dekoru a bílé barvy. Nabízí otevřené police a uzavřený úložný prostor, vhodné pro knihy, dekorace a domácí potřeby. Disponuje ocelovými nohami o výšce 15 cm a je vhodná do různých místností.

  • Moderní design kombinující dubový dekor a bílou barvu pro snadné začlenění do interiéru.
  • Praktický úložný systém s otevřenými policemi a uzavřeným prostorem pro organizaci různých předmětů.
  • Vysoká odolnost a stabilita díky melaminované dřevotřísce o tloušťce 18 mm a ocelovým nohám.
  • Univerzální použití v obývacím pokoji, ložnici, pracovně nebo předsíni.

Objev podobné jako Skříňka Ilgim Oak and White

Skříňka BETTY 2, dub Sonoma

Skříňka BETTY 2 v dekoru dub sonoma je kompaktní nábytek s dvěma dvířky a policemi, vhodný do ložnice, studentského pokoje nebo pracovny. Je vyrobena z laminované dřevotřísky, dodává se demontovaná a snadno se sestavuje. Díky nadčasovému designu a praktickému uspořádání nabízí účelné úložné řešení.

  • Kompaktní rozměry vhodné i do menších prostor
  • Dvě dvířka s policemi pro přehledné uskladnění
  • Stabilní sokl bez nožiček pro čistý vzhled
  • Snadná údržba díky laminované dřevotřísce

Objev podobné jako Skříňka BETTY 2, dub Sonoma

Skříňka HUGOS 180, dub sonoma

Skříňka HUGOS 180 v dekoru dub sonoma je vyrobena z laminované DTD. Disponuje čtyřmi dveřmi s policovým systémem a třemi zásuvkami pro organizované ukládání. Rozměry jsou 180 × 42 × 74,5 cm a dodává se v demontu.

  • Velký úložný prostor se čtyřmi dveřmi a třemi zásuvkami
  • Kvalitní konstrukce z laminované DTD pro dlouhou životnost
  • Univerzální dekor dub sonoma snadno ladí s interiérem
  • Praktický policový systém s definovanou nosností

Objev podobné jako Skříňka HUGOS 180, dub sonoma

Skříňka KORA KK4, samoa king

Skříňka KORA KK4 v dekoru Samoa King je rustikální nábytek s klasickým tvarováním a kovovými úchytkami. Korpus z laminované DTD a MDF nabízí úložný prostor s bočními skříňkami, střední skříňkou, horní zásuvkou a vnitřními policemi. Rozměry jsou 168 × 46 × 97 cm s tloušťkou korpusu 15 mm a tloušťkou desek 22 mm.

  • Rustikální design s tmavým dekorem Samoa King pro noblesní a útulný vzhled.
  • Praktický úložný prostor s dvěma bočními skříňkami, střední skříňkou a horní zásuvkou.
  • Kvalitní konstrukce z laminované DTD a MDF s vnitřními policemi pro přehledné uspořádání.
  • Stabilita zajištěna pevnými nohami a robustním korpusem o tloušťce 15-22 mm.

Objev podobné jako Skříňka KORA KK4, samoa king

Skříňka Mega Cubes Sonoma Oak

Skříňka Mega Cubes Sonoma Oak je vyrobena z odolné melaminované dřevotřísky s UV ochranou povrchu. Nabízí praktický úložný prostor s policemi a stabilní konstrukcí s možností připevnění ke stěně. Design kombinuje přírodní dřevodekor dub sonoma s barevným kostkovaným vzorem a stylovými kovovými úchyty.

  • Odolný materiál z 18mm melaminované dřevotřísky s UV ochranou proti poškrábání.
  • Stabilní konstrukce s habrovými nohami a možností připevnění ke stěně.
  • Praktický úložný prostor s policemi různých velikostí pro všestranné využití.
  • Originální design s barevným kostkovaným dekorem a stylovými kovovými úchyty.

Objev podobné jako Skříňka Mega Cubes Sonoma Oak

Police Buba Sapphire

Nástěnná police Buba Sapphire je vyrobena z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm. Disponuje rozměry 70 cm na šířku, 70 cm na výšku a 22 cm do hloubky s výškou police 35,2 cm. Je dodávána ve dvou barevných variantách (safírový dub a černá) včetně hardwaru pro připevnění na stěnu.

  • Moderní industriální design vhodný do každého interiéru
  • Odolná konstrukce z 18 mm melaminované dřevotřísky pro dlouhou životnost
  • Velkorysý úložný prostor (70x70x22 cm) pro dekorace, knihy a rostliny
  • Snadná instalace včetně veškerého potřebného hardwaru

Objev podobné jako Police Buba Sapphire

Skříňka se zámkem TEMPO ASISTENT, dub Sonoma

Skříňka TEMPO ASISTENT v dekoru dub sonoma je kancelářský úložný nábytek s dvěma uzamykatelnými dvířky a vnitřní policí. Vyrobena z laminované dřevotřísky, dodává se v demontu a je vhodná pro uskladnění dokumentů, šanonů nebo kancelářských potřeb. Její tradiční design a neutrální barva zapadne do profesionálního prostředí.

  • Zabezpečený úložný prostor s uzamykatelnými dvířky
  • Kompaktní rozměry vhodné i do menších prostor
  • Praktická vnitřní police pro přehledné uspořádání
  • Snadná údržba díky kvalitní laminované dřevotřísce

Objev podobné jako Skříňka se zámkem TEMPO ASISTENT, dub Sonoma

Skříňka Tela Walnut and Black

Skříňka Tela Walnut and Black kombinuje ořechový dekor a černou barvu v industriálním stylu. Je vyrobena z 18mm melaminové dřevotřísky s kovovými nohami a nabízí úložný prostor s dvířky a policemi. Rozměry jsou 140 × 36 × 72 cm a lze ji připevnit ke stěně pro zvýšenou stabilitu.

  • Moderní industriální design s kombinací ořechového dekoru a černé barvy
  • Robustní konstrukce z 18mm melaminové dřevotřísky s kovovými nohami
  • Praktický úložný prostor s uzavíratelnými dvířky a otevřenými policemi
  • Stabilita a bezpečnost díky možnosti připevnění ke stěně

Objev podobné jako Skříňka Tela Walnut and Black

Skříňka EYCO 4D, světle béžová

Skříňka EYCO 4D je čtyřdveřový úložný nábytek s policemi v každé sekci, vhodný do obývacího pokoje, pracovny nebo předsíně. Kombinuje světlý kašmír a dekor dub castello s černými kovovými nožkami a úchytkami. Dodává se demontovaná s montážním návodem a doporučuje se připevnění ke stěně.

  • Čtyři samostatné skříňky s vnitřními policemi pro přehledné uskladnění.
  • Stabilní kovová konstrukce s nožkami 12 cm usnadňující úklid pod nábytkem.
  • Odolný korpus z laminované DTD s ABS hranami a dekorativními MDF dvířky.
  • Flexibilní sektorový systém umožňující sestavení podle potřeb interiéru.

Objev podobné jako Skříňka EYCO 4D, světle béžová

Police Tino Walnut

Nástěnná police Police Tino v barvě ořech je vyrobena z 18mm melaminované dřevotřísky a má rozměry 60 cm na šířku, 44 cm na výšku a 19,5 cm na hloubku. Je určena k vystavení knih, dekorací nebo jako úložné řešení a lze ji snadno připevnit na zeď. Její jednolitý design a robustní konstrukce zajišťují stabilitu a dlouhou životnost.

  • Elegantní moderní design, který se hodí do jakéhokoli interiéru.
  • Robustní konstrukce z 18mm melaminované dřevotřísky pro dlouhou životnost.
  • Snadná instalace na zeď s bezpečným upevněním.
  • Všestranné využití pro knihy, dekorace nebo úložný prostor.

Objev podobné jako Police Tino Walnut

Police Destan White

Nástěnná police Destan v bílé barvě je vyrobena z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm. Disponuje rozměry 65 cm na šířku, 96 cm na výšku a 19 cm na hloubku, s policí o výšce 29 cm a šířce 48 cm. Je určena k snadné montáži na zeď a nabízí prostor pro uspořádání předmětů.

  • Elegantní bílý design, který se hodí do každého interiéru.
  • Robustní konstrukce z 18 mm melaminové dřevotřísky pro dlouhou životnost.
  • Snadná instalace s přiloženým hardwarem a návodem.
  • Univerzální využití pro vystavení knih, dekorací nebo uspořádání potřeb.

Objev podobné jako Police Destan White

Skříň nad pračku Fera White

Skříň nad pračku Fera White je vyrobena z odolné dřevotřískové desky s melaminovou úpravou. Nabízí praktické rozměry a více polic pro ukládání pracích a čisticích prostředků. Lze ji připevnit ke zdi pro zvýšenou stabilitu.

  • Odolná konstrukce z melaminem potažené dřevotřísky kvality E1
  • Čisté bílé provedení, které se hodí do každého interiéru
  • Praktické rozměry a více polic pro maximální úložný prostor
  • Možnost připevnění ke zdi pro větší stabilitu a bezpečnost

Objev podobné jako Skříň nad pračku Fera White

Skříňka RESITA TYP 3, bílá

Skříňka RESITA TYP 3 v bílé barvě nabízí kombinaci tří zásuvek a tří dvířek s vnitřními policemi pro přehledné uskladnění. Je vyrobena z laminované dřevotřísky, má pevný sokl a hodí se do obývacího pokoje, ložnice, předsíně nebo dětského pokoje. Dodává se demontovaná s návodem k montáži.

  • Bohatý úložný prostor se třemi zásuvkami a třemi dvířky s vnitřními policemi.
  • Univerzální bílá barva a čistý design pro snadné začlenění do různých místností.
  • Vyrobena z odolné laminované dřevotřísky, snadno se udržuje a je stabilní díky pevnému soklu.

Objev podobné jako Skříňka RESITA TYP 3, bílá

Skříň Berlin Walnut and Anthracite

Skříň Berlin Walnut and Anthracite je úložný nábytek vyrobený z 18 mm melaminované dřevotřísky s rozměry šířka 60 cm, výška 200 cm a hloubka 35 cm. Disponuje kovovými nohami, úchytkami a věšákem v antracitovém provedení a vnitřními policemi o výšce 28,5 cm. Je vhodná pro ukládání ručníků, oblečení nebo čisticích prostředků v různých místnostech.

  • Stylový design s kombinací dekoru ořech a antracitových kovových prvků pro moderní industriální vzhled.
  • Vysoká stabilita a pevnost díky konstrukci z 18 mm melaminované dřevotřísky.
  • Přehledný úložný prostor s vnitřními policemi o výšce 28,5 cm, vhodný pro různé domácí potřeby.
  • Univerzální využití do koupelny, předsíně, ložnice nebo technické místnosti.

Objev podobné jako Skříň Berlin Walnut and Anthracite

Skříň nad pračku Kira White and Walnut

Skříň nad pračku Kira kombinuje bílou a ořechovou barvu pro elegantní vzhled. Konstrukce z 18mm melaminové dřevotřísky zajišťuje odolnost a snadnou údržbu. Díky praktickému uspořádání polic nabízí dostatek úložného prostoru pro prací a čisticí prostředky.

  • Odolná konstrukce z 18mm melaminové dřevotřísky
  • Stylové provedení v kombinaci bílé a ořechové barvy
  • Praktické členění s více policemi pro přehledné uspořádání
  • Možnost ukotvení ke zdi pro zvýšenou stabilitu

Objev podobné jako Skříň nad pračku Kira White and Walnut

Skříňka nad pračku MIRALI, dub sonoma

Skříňka MIRALI v dekoru dub sonoma poskytuje úložný prostor nad pračkou o rozměrech 96 × 32 × 190 cm. Je vyrobena z laminované dřevotřísky a obsahuje dvoudveřovou skříňku, polici a boční regál s uzavíratelnými skříňkami. Konstrukce stojí na kluzácích a je určena pro pračku o maximálních rozměrech 60,8 × 85 cm.

  • Maximální využití prostoru s úložným místem pro koupelnové potřeby
  • Odolná laminovaná DTD s odolností proti vlhkosti a snadnou údržbou
  • Univerzální boční regál nastavitelný na levou nebo pravou stranu
  • Stabilní konstrukce na kluzácích s možností připevnění ke zdi

Objev podobné jako Skříňka nad pračku MIRALI, dub sonoma

Police Caniko White

Police Caniko White je nástěnná police vyrobená z melaminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm. Nabízí více polic pro úložný prostor a je navržena ve skandinávském stylu s bílou barvou. Lze ji připevnit ke stěně pro stabilitu.

  • Víceúčelový úložný prostor s několika policemi
  • Robustní konstrukce z melaminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm
  • Minimalistický skandinávský design v bílé barvě
  • Možnost připevnění ke stěně pro zvýšenou stabilitu

Objev podobné jako Police Caniko White

Skříňka LUNIA, dub Sonoma

Skříňka LUNIA je vyrobena z laminované dřevotřísky v dekoru dub sonoma a bílé barvy. Nabízí úložný prostor se čtyřmi dveřmi, jednou zásuvkou a vrchní plochou. Dodává se demontovaná a je slovenské výroby.

  • Kombinace dekoru dub sonoma a bílé barvy pro svěží a nadčasový vzhled.
  • Praktické členění se 4 dveřmi, zásuvkou a vrchní plochou pro dekorace.
  • Vyrobena z odolné laminované dřevotřísky, snadno se udržuje a má dlouhou životnost.
  • Stojí na stabilních plastových kluzácích, které chrání podlahu.

Objev podobné jako Skříňka LUNIA, dub Sonoma

Police Follow Anthracite, 2 ks

Nástěnná police ze 100% melaminem potažené dřevotřískové desky v antracitové barvě. Skládá se z velké police o rozměrech 116x45x20 cm a menší police 29,5x29,5x20 cm. Je vhodná pro úsporu místa a organizaci v obývacím pokoji, ložnici nebo kanceláři.

  • Vyrobena z odolné melaminem potažené dřevotřískové desky
  • Elegantní antracitová barva vhodná pro moderní interiéry
  • Snadné upevnění na stěnu šetří podlahový prostor
  • Více polic umožňuje vystavení knih a dekorací

Objev podobné jako Police Follow Anthracite, 2 ks

Skříňka Milan 2 Walnut and Travertine

Skříňka Milan 2 kombinuje ořechové dřevo s travertinovým dekorem v šířce 180 cm. Nabízí otevřené police pro dekorace a uzavřené skříňky pro úložný prostor. Je vyrobena z melaminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm s plastovými nohami.

  • Kombinace přírodního ořechového dřeva a travertinového dekoru pro elegantní vzhled
  • Šířka 180 cm s otevřenými i uzavřenými úložnými prostory pro organizaci
  • Vyrobeno z odolné 18mm melaminované dřevotřísky s plastovými nohami pro stabilitu

Objev podobné jako Skříňka Milan 2 Walnut and Travertine

Skříňka na pračku Saly White

Skříňka na pračku Saly White v bílé barvě poskytuje praktické a stylové řešení pro uspořádání koupelny. Je vyrobena z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm s kovovým rámem pro odolnost. Rozměry 93,5 × 88,3 × 60 cm nabízejí dostatek prostoru pro pračku a úložné plochy.

  • Elegantní bílé provedení vhodné do moderních i klasických koupelen
  • Pevná konstrukce z 18mm melaminové dřevotřísky s kovovým rámem pro stabilitu
  • Velkorysý úložný prostor pro pračku a prací prostředky
  • Snadná údržba a dlouhá životnost

Objev podobné jako Skříňka na pračku Saly White

Police Leo Anthracite

Nástěnná police Police Leo v antracitové barvě je vyrobena z melaminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm. Má rozměry 123 cm na šířku, 80,5 cm na výšku a 22 cm na hloubku. Poskytuje úložný prostor pro knihy, dekorace a další předměty.

  • Vyrobena z odolné melaminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm pro dlouhou životnost.
  • Prostorný design (123x80,5x22 cm) poskytuje dostatek úložného prostoru pro knihy a dekorace.
  • Univerzální antracitová barva se hodí do moderních i tradičních interiérů.

Objev podobné jako Police Leo Anthracite

Skříňka Mega Sonoma Oak Trees I

Skříňka Mega Sonoma Oak Trees I je víceúčelový nábytek s přírodním motivem stromu v tónech dubu. Je vyrobena z odolné melaminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm s UV ochranným nátěrem. Disponuje vnitřními policemi, habrovými nohami a dekorativními úchytkami, s možností připevnění ke stěně.

  • Přírodní motiv stromu v teplých tónech dubu Sonoma pro stylový interiér
  • Praktické vnitřní police pro organizované ukládání různých předmětů
  • Odolný materiál s UV povrchovou úpravou proti vyblednutí a poškrábání
  • Stabilní konstrukce s habrovými nohami a možností připevnění ke stěně

Objev podobné jako Skříňka Mega Sonoma Oak Trees I

Skříňka POPPY 5, bílá

Skříňka POPPY 5 je dvoudveřový nábytek z laminované DTD v bílé barvě s betonovým dekorem. Disponuje vnitřní policí a čtyřmi zásuvkami (dvě mělké a dvě hluboké) pro organizované ukládání. Díky rozměrům 120 × 35 × 82 cm poskytuje praktický úložný prostor bez robustního vzhledu.

  • Vyrobeno z odolné laminované DTD pro snadnou údržbu
  • Praktické uspořádání s policí a čtyřmi zásuvkami
  • Nadčasový design v kombinaci bílé barvy a betonového dekoru
  • Kompaktní rozměry 120 × 35 × 82 cm vhodné do více místností

Objev podobné jako Skříňka POPPY 5, bílá

Skříňka Lord White and Gold

Skříňka Lord White and Gold je vyrobena z melaminované dřevotřísky o rozměrech 150 × 80 × 30 cm. Nabízí kombinaci uzavřeného úložného prostoru a otevřené police, podpořenou zlatými kovovými nohami. Je vhodná do obývacího pokoje, předsíně nebo jídelny.

  • Vyrobeno z odolné melaminované dřevotřísky pro snadnou údržbu.
  • Elegantní kombinace bílé barvy a zlatých kovových prvků pro luxusní vzhled.
  • Praktické členění s uzavřenou a otevřenou policí pro univerzální ukládání.
  • Stabilní konstrukce se zlatými kovovými nohami a minimalistickým designem.

Objev podobné jako Skříňka Lord White and Gold

Skříňka Milan Walnut and White

Skříňka Milan Walnut and White je vyrobena z 18 mm melaminované dřevotřísky a kombinuje bílou barvu s ořechovým dekorem. Nabízí čtyři úložné prostory včetně otevřených polic a uzavřených částí. Rozměry jsou 160 × 78 × 35 cm s plastovými úchyty a nohami pro stabilitu.

  • Moderní design kombinující bílou barvu s teplým dekorem ořechového dřeva pro svěží vzhled.
  • Promyšlené uspořádání s otevřenými policemi a uzavřenými částmi pro přehledné ukládání.
  • Vyrobena z odolné 18 mm melaminované dřevotřísky s plastovými úchyty a stabilními nohami.
  • Světlé čelní plochy opticky rozjasňují místnost a dodávají čistý, vzdušný dojem.

Objev podobné jako Skříňka Milan Walnut and White

Police Zikzak Walnut

Police Zikzak Walnut je nástěnná police ve skandinávském stylu s dekorem ořech. Vyrobena z melaminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm s rozměry 105,4 × 25 × 25 cm. Nabízí praktické úložné možnosti pro knihy, dekorace nebo rostliny a je vhodná do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře.

  • Moderní skandinávský design s dekorem ořech pro nadčasový vzhled.
  • Vyrobena z odolné melaminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm pro stabilitu.
  • Členěné police poskytují dostatek prostoru pro knihy, dekorace nebo rostliny.
  • Snadná instalace na stěnu a všestranné využití v různých místnostech.

Objev podobné jako Police Zikzak Walnut

Police Destan Anthracite

Nástěnná police Police Destan Anthracite je vyrobena z melaminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm. Disponuje rozměry 65 cm na šířku, 96 cm na výšku a 19 cm na hloubku s policemi vysokými 29 cm. Kombinuje antracitovou a dubovou barvu a lze ji připevnit ke stěně pro větší stabilitu.

  • Elegantní industriální design v kombinaci antracitové a dubové barvy
  • Odolná konstrukce z 18 mm melaminované dřevotřísky s možností upevnění ke stěně
  • Funkční uspořádání s více policemi pro knihy, dekorace a nezbytnosti

Objev podobné jako Police Destan Anthracite

Skříňka Mega Sonoma Oak Flowers I

Skříňka Mega Sonoma Oak Flowers I je víceúčelový nábytek s květinovým motivem, vyrobený z melaminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm. Nabízí policové uspořádání, habrové nohy a kovové s provazovými úchytkami, s UV povrchovou úpravou pro ochranu dekoru. Rozměry jsou 80 cm na šířku, 127 cm na výšku a 36 cm na hloubku.

  • Stylový květinový dekor dodává interiéru svěžest a originalitu.
  • Praktické uspořádání s policemi pro snadné uložení knih, dekorací nebo textilií.
  • Odolný korpus z melaminované dřevotřísky s UV ochranou proti poškrábání a vyblednutí.
  • Habrové nohy a kovové s provazovými úchytkami podtrhují přírodní a jedinečný vzhled.

Objev podobné jako Skříňka Mega Sonoma Oak Flowers I

Skříňka Mega Sonoma Oak Stripes I

Skříňka Mega Sonoma Oak Stripes I je víceúčelový úložný nábytek s dekorativním ombré pruhovaným čelem. Vyrábí se z melaminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm s UV povrchovou úpravou a disponuje několika policemi. Je vybavena habrovými nohami, kovovými a provazovými úchyty a lze ji připevnit ke stěně.

  • Originální ombré pruhované čelo pro moderní vzhled
  • Pevný korpus z melaminované dřevotřísky E1 s UV povrchovou úpravou proti vyblednutí
  • Praktický úložný prostor s několika policemi vhodný do více místností
  • Designové habrové nohy a kovové s provazovými úchyty pro lehkost a styl

Objev podobné jako Skříňka Mega Sonoma Oak Stripes I

Skříňka Gupse White

Skříňka Gupse White je úložný nábytek z melaminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm, kombinující otevřené a uzavřené police. S rozměry 90 cm šířka, 140 cm výška a 29,5 cm hloubka nabízí praktické uložení do obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně. Lze ji upevnit na stěnu a její bílé provedení zajišťuje moderní vzhled.

  • Kombinace otevřených a uzavřených polic pro přehledné uložení
  • Vyrobena z odolné melaminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm
  • Čisté bílé provedení snadno zapadne do různých interiérů
  • Kompaktní rozměry vhodné i do menších prostor

Objev podobné jako Skříňka Gupse White

Mereo Siena, koupelnová galerka 64 cm, zrcadlová skříňka, bílá lesk CN416GB

Zrcadlová galerka dvoudveřová ze série Mereo je ideální volbou pro menší koupelny, kde je důležitá kombinace praktičnosti a čistého designu. Uvnitř skříňky se nacházejí dvě skleněné police, které umožňují přehledné uložení každodenních hygienických potřeb.Nad dvířky je umístěno integrované LED osvětlení, které elegantně podtrhuje vzhled galerky a poskytuje kvalitní nasvícení prostoru před zrcadlem – ideální při líčení, holení nebo péči o pleť._______________________________________________________Koupelnová série Siena – elegance v každém detailuSérie Siena vyniká jemnými, čistými liniemi a elegantním designem. Celá kompozice vychází z ladně zaoblených hran koupelnových skříněk, které harmonicky doplňují umyvadla, masivní dubové desky, vysoké skříně i galerky.Celolakované provedení zahrnuje nejen čela zásuvek, ale i jejich boční stěny – pro dokonalý a jednolitý vzhled z každého úhlu. Na výběr jsou tři atraktivní barevné varianty:• bílý lesk• antracitově matná• černá matnáZajímavostí je možnost volby mezi keramickým a litým umyvadlem, přičemž obě varianty jsou vybaveny dvěma otvory pro baterie a jednou výpustí – ideální řešení pro moderní koupelnu.Skříňky jsou osazeny kvalitními pojezdy Hettich se spolehlivým systémem push-to-open pro komfortní a tichou manipulaci s dlouhou životností.Pokud vám základní barevná nabídka nestačí, využijte službu Multicolor – a vyberte si jakýkoliv odstín z rozsáhlé škály RAL barev přesně podle vašich představ.

Objev podobné jako Mereo Siena, koupelnová galerka 64 cm, zrcadlová skříňka, bílá lesk CN416GB

Skříňka ARIS 2D, šedá

Skříňka ARIS 2D je dvoudveřový úložný prvek ze sektorového systému ARIS v šedé barvě. Konstrukce z laminovaného MDF s ABS hranami a DTD zajišťuje pevnost a stabilitu. Výrobek je dodáván v demontu a pro bezpečnost se doporučuje připevnění ke stěně.

  • Dvoudveřový design s vnitřní policí pro přehledné uspořádání
  • Systém tichého dovírání dveří pro komfortní používání
  • Kovové nožičky usnadňují úklid a dodávají lehký vzhled
  • Moderní šedá barva a dekorativní dvířka pro nadčasový design

Objev podobné jako Skříňka ARIS 2D, šedá

Skříň Berlin White

Skříň Berlin White je vyrobena z 18mm melaminované dřevotřísky s rozměry 60x200x35 cm. Disponuje vnitřními policemi o výšce 28,5 cm a kovovými nohami s úchytkami. Vhodná je do koupelny, předsíně, ložnice i technických místností.

  • Vysoký úložný prostor 200 cm s přehledným členěním
  • Stabilní konstrukce z 18mm melaminované dřevotřísky
  • Univerzální bílá barva s kovovými detaily pro industriální vzhled
  • Vnitřní police vysoké 28,5 cm pro organizovanou úschovu

Objev podobné jako Skříň Berlin White