sklenena vaza na korenu dreva gamal l 20 16 20 cm 1731

Skleněná váza na kořenu dřeva Gamal L - 20*16*20 cm J-Line by Jolipa

Dekorace králičí šlechtic - 11*10*27 cm Barva: MultiMateriál: PolyresinHmotnost: 1,111 kg

Objev podobné jako Skleněná váza na kořenu dřeva Gamal L - 20*16*20 cm J-Line by Jolipa

Skleněná váza vsazená do dřeva Gamal - 32,5*28*65,5 cm J-Line by Jolipa

Dekorace králičí chlapec se zlatým motýlkem - 9*8*20 cm Barva: MultiMateriál: PolyresinHmotnost: 1,111 kg

Objev podobné jako Skleněná váza vsazená do dřeva Gamal - 32,5*28*65,5 cm J-Line by Jolipa

Zelená skleněná váza / svícen Light Green L - 22*22*35,5 cm J-Line by Jolipa

Tato světle zelená skleněná váza od značky Jolipa má rozměry 22×22×35,5 cm a slouží zároveň jako svícen. Je vyrobena z kvalitního skla v elegantním odstínu. Model patří do kolekce J-Line.

  • Elegantní světle zelená barva skla
  • Univerzální využití jako váza i svícen
  • Kvalitní zpracování české značky Jolipa
  • Štíhlý moderní design vhodný do interiéru

Objev podobné jako Zelená skleněná váza / svícen Light Green L - 22*22*35,5 cm J-Line by Jolipa

Světle hnědá skleněná váza / svícen Brown L - 20,5*20,5*19 cm J-Line by Jolipa

Menší skleněný transparentní svícen na nožičce na čajovou svíčku se stříbrným zdobením - Ø 9*20 cm Barva: TransparentníMateriál: Glass

Objev podobné jako Světle hnědá skleněná váza / svícen Brown L - 20,5*20,5*19 cm J-Line by Jolipa

Růžová skleněná váza s úzkým hrdlem Junna M - Ø 16*25 cm J-Line by Jolipa

Bavlněná dětská chňapka podložka s květy hortenzie Vintage Grace - 16*16 cmBarva: béžová, růžováMateriál: 100% bavlnaHmotnost: 0,03 kg

Objev podobné jako Růžová skleněná váza s úzkým hrdlem Junna M - Ø 16*25 cm J-Line by Jolipa

Zelená skleněná váza s úzkým hrdlem Junna M - Ø 16*25 cm J-Line by Jolipa

Bavlněný ubrus s květy hortenzie Vintage Grace - 100*100 cm Barva: béžová, růžováMateriál: 100% bavlnaHmotnost: 0,27 kg

Objev podobné jako Zelená skleněná váza s úzkým hrdlem Junna M - Ø 16*25 cm J-Line by Jolipa

Světle růžová váza Sara s popraskáním a patinou - Ø 16*20 cm Clayre & Eef

Skleněný poklop Sweet Home s černou miskou - Ø 13 cm Barva: transparentní, černáMateriál: skloHmotnost: 0,444 kg

Objev podobné jako Světle růžová váza Sara s popraskáním a patinou - Ø 16*20 cm Clayre & Eef

Skleněný svícen na noze ve tvaru korunky - Ø 16*17 cm Clayre & Eef

Béžovo-bronzový antik fotorámeček s andílkem - 14*3*20 cm / 10*15 cm Barva: Béžová antik, bronzovo-zlatá antikMateriál: Polyresin / skloHmotnost: 0,26 kg

Objev podobné jako Skleněný svícen na noze ve tvaru korunky - Ø 16*17 cm Clayre & Eef

Diamantové malování Sovička 20 x 20 cm

Sada diamantového malování s motivem sovičky o rozměru 20 x 20 cm. Obsahuje předtištěný podklad s jasným značením pro lepení třpytivých kamínků. Vhodné pro děti od 6 let.

  • Rozvíjí jemnou motoriku a koordinaci u dětí
  • Trénuje zručnost a trpělivost
  • Předtištěný podklad zjednodušuje práci
  • Hotový obrázek slouží jako dekorace

Objev podobné jako Diamantové malování Sovička 20 x 20 cm

Diamantové malování Kouzelný pegas 20 x 20 cm

Diamantové malování s motivem kouzelného pegas o rozměru 20 x 20 cm. Sada obsahuje předtištěný podklad s jasným značením pro snadné lepení kamínků. Vhodné pro děti od 6 let.

  • Rozvíjí jemnou motoriku a koordinaci
  • Trénuje zručnost a trpělivost
  • Předtištěný podklad s jasným značením pro snadnou práci
  • Hotový obrázek slouží jako dekorace

Objev podobné jako Diamantové malování Kouzelný pegas 20 x 20 cm

Diamantové malování - Bílý pes 20 x 20 cm

Sada pro tvorbu obrázku bílého psa technikou diamantového malování o rozměrech 20 x 20 cm. Obsahuje všechny potřebné komponenty včetně kamínků, pera, tácku, vosku a plátna s dřevěným rámem. Postupná aplikace kamínků je usnadněna ochrannou fólií a přehledným barevným označením.

  • Kompletní sada s veškerým potřebným vybavením
  • Přehledné označení kamínků pro snadnou aplikaci
  • Dřevěný rám pro elegantní vzhled hotového díla
  • Postupná aplikace díky ochranné fólii zajišťující pevné uchycení

Objev podobné jako Diamantové malování - Bílý pes 20 x 20 cm

SAPHO AE200-0598 Abeline rohová police rockstone 20 x 20 cm, black attica

Rohová sprchová police Abeline z materiálu Rockstone o rozměrech 20 x 20 cm v černé barvě Attica. Instaluje se nalepením a je určena pro ukládání sprchových gelů, šamponů a kosmetiky. Materiál je homogenní, pevný, odolný proti skvrnám a snadno se čistí.

  • Elegantní rohová police do sprchy pro úsporu místa
  • Vyrobeno z odolného materiálu Rockstone (Solid Surface) – nenasákavé a odolné proti skvrnám
  • Snadná instalace nalepením bez nutnosti vrtání
  • Jednoduchá údržba – škrábance lze odstranit a obnovit lesk

Objev podobné jako SAPHO AE200-0598 Abeline rohová police rockstone 20 x 20 cm, black attica

Skleněná váza na dřevu Gamal M - 13*10*11 cm J-Line by Jolipa

Čtvercové nástěnné hodiny s patinou Ygraine - Ø 40*6 cm Barva: Hnědá / Bílá s patinouMateriál: MDF

Objev podobné jako Skleněná váza na dřevu Gamal M - 13*10*11 cm J-Line by Jolipa

Hnědá váza z recyklovaného skla na dřevu Gamal - 25*20*29 cm J-Line by Jolipa

Bílé papírové ubrousky s ptáčkem Love Bird - 33*33 cm (20ks) Barva: bíláMateriál: papírHmotnost: 0,11 kg

Objev podobné jako Hnědá váza z recyklovaného skla na dřevu Gamal - 25*20*29 cm J-Line by Jolipa

InDecor Váza z mangového dřeva, 16 x 3 x 29 cm

Krásná váza v neobvyklém tvaru bude ozdobou každého interiéru. Stačí už jen přidat nějakou oblíbenou květinu a efektní dekorace je na světě. Je vyrobená z pevného mangového dřeva s výraznou kresbou.

Objev podobné jako InDecor Váza z mangového dřeva, 16 x 3 x 29 cm

AMADEA Dřevěná váza trojúhelníková, masivní dřevo čtyř druhů dřevin, výška 23 cm (86634-00)

Váza vysoká z materiálu: dřevo, tvar: hranatý, typ: stolní, počet kusů v balení: 1 ks, výška: 230 mm, průměr: 120 mm, barva: hnědá Vysoká váza AMADEA bude jistě patřit k vašim oblíbeným dekoracím, a navíc se stane oporou vaším řezaným či umělým květinám. Určitě oceníte její moderně střižený hranatý tvar, jenž zaručí bezproblémové podepření celé kytice a bezchybně udržuje stabilitu. Zvolený materiál, zde tedy dřevo, se bude výjimečně vyjímat v rustikálních interiérech. Zajímá-li vás úprava povrchu, ta bude jednoduše hladká. Zajisté vás osloví, jestliže je vaše favoritka hnědá barva. Výška vázy AMADEA činí 230 mm, její průměr pak dosáhl na 120 mm. Klíčové parametry AMADEA Dřevěná váza trojúhelníková, masivní dřevo čtyř druhů dřevin, výška 23 cm Stolní váza na jídelní stůl i konferenční stolek Byl pro ni navržen hranatý tvar Materiál vázy AMADEA: dřevo Pro povrch byla zvolena čistě hladká úprava Vysoké provedení Její výška bude 230 mm Váza disponuje průměrem 120 mm

Objev podobné jako AMADEA Dřevěná váza trojúhelníková, masivní dřevo čtyř druhů dřevin, výška 23 cm (86634-00)

Transparentní skleněná váza na nožičce Olivia - Ø 19*16 cm J-Line by Jolipa

Stříbrný kovový svícen ve tvaru květu S - 12,5*12,5*2,75 cm Barva: stříbrnáMateriál: Aluminium

Objev podobné jako Transparentní skleněná váza na nožičce Olivia - Ø 19*16 cm J-Line by Jolipa

Bílá antik skleněná ozdoba Vinett XL - Ø 16*20 cm Clayre & Eef

Šedý skleněný svícen na čajovou svíčku se zdobným lemem - Ø 6*13 cmBarva: šedo-černáMateriál: skloHmotnost: 0,288 kg

Objev podobné jako Bílá antik skleněná ozdoba Vinett XL - Ø 16*20 cm Clayre & Eef

Růžová skleněná váza s úzkým hrdlem Junna L - Ø 20*30 cm J-Line by Jolipa

Bavlněná chňapka / podložka s květy hortenzie Vintage Grace - 20*20cmBarva: béžová, růžováMateriál: 100% bavlnaHmotnost: 0,04 kg

Objev podobné jako Růžová skleněná váza s úzkým hrdlem Junna L - Ø 20*30 cm J-Line by Jolipa

Stříbrná vroubkovaná skleněná vánoční zdoba L - Ø 16*20 cm Clayre & Eef

2ks hnědá vánoční ozdoba perníčkový Santa se Santovou - 9*7*13 cm / 8*6*13 cm Barva: hnědáMateriál: PolyresinHmotnost: 0,26 kg

Objev podobné jako Stříbrná vroubkovaná skleněná vánoční zdoba L - Ø 16*20 cm Clayre & Eef

Zelená skleněná vánoční ozdoba XL - Ø 16*20 cm Clayre & Eef

Zelená keramická konvička chaloupka Gingerbread - 21*10*15 cm / 600 ml Barva: zelená, multiMateriál: keramikaHmotnost: 0,60 kg

Objev podobné jako Zelená skleněná vánoční ozdoba XL - Ø 16*20 cm Clayre & Eef

Vsepropejska Cyr postroj pro psa s vodítkem Barva: Černá, Obvod hrudníku: 16 - 20 cm

Představujeme CYR postroj pro psa s vestavěným vodítkem, ideální volbu pro majitele psů, kteří chtějí kombinovat pohodlí, jednoduchost a maximální kontrolu. Tento inovativní produkt spojuje vodítko a postroj do jednoho praktického zařízení, což vám usnadní procházky se psem a zlepší kontrolu nad vaším mazlíčkem. Prodyšný a pohodlný CYR postroj je navržen s ohledem na pohodlí vašeho psa. Jeho prodyšný materiál zajišťuje, že váš mazlíček se bude cítit pohodlně a nebude se potit, i při dlouhých procházkách. Postroj je vhodný pro malá a střední plemena psů a umožňuje jim volný pohyb. Reflexní prvky pro bezpečnost Bezpečnost vašeho psa je na prvním místě. CYR postroj je vybaven reflexními prvky, které zvyšují viditelnost vašeho psa za šera a za snížené viditelnosti. To je zvláště důležité při nočních procházkách nebo v blízkosti silnic. Jednoduché oblečení Oblečení vašeho psa s CYR postrojem je rychlé a jednoduché. Stačí postroj přiložit přes hlavu vašeho psa a připevnit vodítko k obojku nebo postroji. Díky tomu se vyhnete složitému oblékání a ztrátě času. Dlouhé vodítko pro větší svobodu K CYR postroji patří dlouhé vodítko o délce 135 cm, které dává vašemu psovi větší svobodu pohybu. Vaše procházky budou plynulejší a zábavnější, a zároveň si budete moci užít těsný kontakt ... Unknown localization key: "more"

Objev podobné jako Vsepropejska Cyr postroj pro psa s vodítkem Barva: Černá, Obvod hrudníku: 16 - 20 cm

Vsepropejska Cyr postroj pro psa s vodítkem Barva: Červená, Obvod hrudníku: 16 - 20 cm

Představujeme CYR postroj pro psa s vestavěným vodítkem, ideální volbu pro majitele psů, kteří chtějí kombinovat pohodlí, jednoduchost a maximální kontrolu. Tento inovativní produkt spojuje vodítko a postroj do jednoho praktického zařízení, což vám usnadní procházky se psem a zlepší kontrolu nad vaším mazlíčkem. Prodyšný a pohodlný CYR postroj je navržen s ohledem na pohodlí vašeho psa. Jeho prodyšný materiál zajišťuje, že váš mazlíček se bude cítit pohodlně a nebude se potit, i při dlouhých procházkách. Postroj je vhodný pro malá a střední plemena psů a umožňuje jim volný pohyb. Reflexní prvky pro bezpečnost Bezpečnost vašeho psa je na prvním místě. CYR postroj je vybaven reflexními prvky, které zvyšují viditelnost vašeho psa za šera a za snížené viditelnosti. To je zvláště důležité při nočních procházkách nebo v blízkosti silnic. Jednoduché oblečení Oblečení vašeho psa s CYR postrojem je rychlé a jednoduché. Stačí postroj přiložit přes hlavu vašeho psa a připevnit vodítko k obojku nebo postroji. Díky tomu se vyhnete složitému oblékání a ztrátě času. Dlouhé vodítko pro větší svobodu K CYR postroji patří dlouhé vodítko o délce 135 cm, které dává vašemu psovi větší svobodu pohybu. Vaše procházky budou plynulejší a zábavnější, a zároveň si budete moci užít těsný kontakt ... Unknown localization key: "more"

Objev podobné jako Vsepropejska Cyr postroj pro psa s vodítkem Barva: Červená, Obvod hrudníku: 16 - 20 cm

Odkládací stolek 70 x 20 cm, staré dřevo

Konzolový odkládací stolek značky Autronic o rozměrech 70 x 20 x 82 cm s dekorem starého dřeva a černým kovovým rámem. Nabízí polici pro ukládání a je demontovaný. Vhodný do předsíně, obývacího pokoje nebo pracovny.

  • Stylový kontrast dekoru starého dřeva a černého kovového rámu
  • Praktická police pro ukládání dekorací, knih nebo drobností
  • Kompaktní rozměry vhodné i do menších prostor

Objev podobné jako Odkládací stolek 70 x 20 cm, staré dřevo

Mäser Sada hlubokých talířů Vada 20 cm, 4 ks

Sada obsahuje 4 hluboké talíře o průměru 20 cm. Hlubší tvar je vhodný pro polévky, těstoviny s omáčkou nebo kaše. Talíře jsou ideální pro servírování při večeřích s hosty.

  • Hluboký tvar vhodný pro polévky, těstoviny i kaše
  • Sada 4 ks ideální pro hosty nebo rodinu
  • Stylový design pro sváteční příležitosti
  • Praktické pro servírování různých pokrmů

Objev podobné jako Mäser Sada hlubokých talířů Vada 20 cm, 4 ks

Set misek Legio Nova Ø13,16,20 cm - Eva Solo

Misky z kolekce Legio Nova jsou charakteristické jemným vroubkováním a minimalistickým designem v elegantní bílé barvě. Sada obsahuje 3 kusy. Misky o průměru 13,16, 20 cm jsou vyrobené z kvalitního porcelánu. Hodí se perfektně při servírování pochutin, ovoce i musli k snídani. V kolekci Legio Nova naleznete kromě misek a talířů různých velikostí, také konvice a hrnky na čaj. Nechybí ani skleničky. Nebojte se! Kombinujte! Vytvořte si svůj vlastní servis z kolekce Legio Nova! Nadčasový design Sada obsahuje 3 kusy Vysoce kvalitní glazovaný porcelán Vhodné do myčky, mrazáku, trouby i mikrovlnky Odkazy: O značce Eva Solo ZDE. Produkty Eva Solo ZDE.

Objev podobné jako Set misek Legio Nova Ø13,16,20 cm - Eva Solo

Váza Perle velká Manufacture Collier taupe, v. 16,6 cm - Villeroy & Boch

Manufacture Collier Taupe – vázy, které mluví jazykem moderní elegance Objevte Manufacture Collier Taupe od Villeroy & Boch – kolekci váz, která přináší dokonalou harmonii mezi současným designem a řemeslným uměním. Jemně matný povrch v zemitém taupe nebo béžovém odstínu podtrhuje jedinečnou strukturu inspirovanou šperkařským designem, díky čemuž se každá váza stává stylovým středobodem interiéru. Proč si je zamilujete: Výrazná textura a moderní geometrie – perfektní pro milovníky minimalistického i industriálního stylu Prémiový porcelán – kvalitní materiál s dlouhou životností Univerzální dekorace – skvěle ladí jak s čerstvými květinami, tak i jako solitérní designový prvek Součást prestižní kolekce Manufacture – spojení tradice a moderní estetiky Dopřejte svému domovu dekoraci, která vypráví příběh vkusu, originality a nadčasové krásy. Údržba Nelze mýt v myčce. Pouze ruční mytí.

Objev podobné jako Váza Perle velká Manufacture Collier taupe, v. 16,6 cm - Villeroy & Boch

Epos Emotion 3390.152.20.16.25

Pánské hodinky Epos Emotion 3390.152.20.16.25 mají ocelové pouzdro a kožený řemínek. Jsou vybaveny švýcarským automatickým strojkem Sellita SW300-1 a safírovým sklem. Disponují ukazatelem data a vodotěsností.

  • Švýcarský automatický strojek Sellita SW300-1 s rezervou chodu až 42 hodin
  • Číselník chráněný odolným safírovým sklem
  • Nadčasový design s koženým řemínkem a ocelovým pouzdrem
  • Průhledné dýnko pro pohled na mechanismus

Objev podobné jako Epos Emotion 3390.152.20.16.25

Hnědá úzká skleněná váza Cylinder M - 14,5*14,5*44,5 cm J-Line by Jolipa

Vintage nástěnné hodiny se zámkem a patinou – Ø 30*3 cm / 1*AA Barva: VícebarevnéHmotnost: 0,3 kgMateriál: MDF

Objev podobné jako Hnědá úzká skleněná váza Cylinder M - 14,5*14,5*44,5 cm J-Line by Jolipa

Skleněný stromek s černými koulemi Baubles Stars – 10*10*20 cm J-Line by Jolipa

Dekorace králičí slečny se zlatým srdíčkem - 9*8*20 cm Barva: VícebarevnáMateriál: PolyresinHmotnost: 1,111 kg

Objev podobné jako Skleněný stromek s černými koulemi Baubles Stars – 10*10*20 cm J-Line by Jolipa

Měděná antik skleněná váza na noze Viose Rustic - Ø18*54 cm J-Line by Jolipa

Červeně barevná duhová vánoční ozdoba šiška - Ø 5*7 cm Barva: multiMateriál: skloHmotnost: 0,042 kg

Objev podobné jako Měděná antik skleněná váza na noze Viose Rustic - Ø18*54 cm J-Line by Jolipa

Casa Chic Bristol, rám na obrázky, sklo, 20 x 20 cm s paspartou, pravé dřevo

Exkluzivní obrazový rám Bristol od Casa Chic by blumfeldt dodá každé fotografii dokonalý rám. Kvalitní ruční zpracování se zde snoubí s mimořádně stylovým designem. Za nerozbitným bezpečnostním sklem najdou umělecké předměty, výtisky nebo fotografie optimální ochranu před prachem, vlhkostí a světlem. Hloubka obrazového rámu Bristol krásně zvýrazní vaše fotografie v každé místnosti a široký profil rámu bude elegantním kontrastem. Vysoce kvalitní fotorámeček lze používat v orientaci na šířku i na výšku a je vybaven stojánkem a závěsem na zadní straně. Bez pasparty je vhodný pro formát obrazu 20 x 20 cm a za vhodnou paspartou můžete umělecky prezentovat fotografie a obrázky ve formátu 12 x 12 cm.Samostatně nebo na zeď, na výšku nebo na šířku: fotorám Bristol od Casa Chic by blumfeldt vystaví vaše fotografie do centra pozornosti.

Objev podobné jako Casa Chic Bristol, rám na obrázky, sklo, 20 x 20 cm s paspartou, pravé dřevo

Casa Chic Cannon, rám na obrázky, čtvercový, fotografie 20 x 20 cm, pasparta, pravé dřevo

Prezentujte své fotografie a obrazy elegantně: exkluzivní rám na obrazy Cannon by Casa Chic by blumfeldt dodá každé fotografii dokonalý rám - s držákem nebo bez něj. Kvalitní ruční zpracování a stylový vzhled se zde snoubí ve výjimečném designu. Bezpečnostní sklo odolné proti rozbití optimálně chrání vaše umělecké předměty, výtisky nebo fotografie před nečistotami a prachem. Díky rámečku 2 x 2 cm bude dělo zavěšeno v jedné rovině se stěnou. Fotorámeček vypadá samozřejmě skvěle i jako stojanový rámeček na příborníku.Vzpomínky si zaslouží zvláštní místo: se stylovým rámečkem na fotografie z pravého dřeva Cannon jste ho našli.

Objev podobné jako Casa Chic Cannon, rám na obrázky, čtvercový, fotografie 20 x 20 cm, pasparta, pravé dřevo

Transparentní skleněná váza na noze Hurricane Lines - Ø 22*39 cm J-Line by Jolipa

Bavlněná utěrka s květy hortenzie Vintage Grace I - 50*70 cm Barva: béžová, růžováMateriál: 100% bavlnaHmotnost: 0,1 kg

Objev podobné jako Transparentní skleněná váza na noze Hurricane Lines - Ø 22*39 cm J-Line by Jolipa

2ks opálová antik kovová nástěnná polička Old Shelf - 55*19*20/ 50*16*20 cm Chic Antique

Modrá vánoční perníková chaloupka Gingerbread House - 13*13*20 cm Barva: modráMateriál: PolyresinHmotnost: 0,40 kg

Objev podobné jako 2ks opálová antik kovová nástěnná polička Old Shelf - 55*19*20/ 50*16*20 cm Chic Antique

Casa Chic Bristol, rám na obrázky, sklo, 20 x 20 cm s paspartou, pravé dřevo

Exkluzivní obrazový rám Bristol od Casa Chic by blumfeldt dodá každé fotografii dokonalý rám. Kvalitní ruční zpracování se zde snoubí s mimořádně stylovým designem. Za nerozbitným bezpečnostním sklem najdou umělecké předměty, výtisky nebo fotografie optimální ochranu před prachem, vlhkostí a světlem. Hloubka obrazového rámu Bristol krásně zvýrazní vaše fotografie v každé místnosti a široký profil rámu bude elegantním kontrastem. Vysoce kvalitní fotorámeček lze používat v orientaci na šířku i na výšku a je vybaven stojánkem a závěsem na zadní straně. Bez pasparty je vhodný pro formát obrazu 20 x 20 cm a za vhodnou paspartou můžete umělecky prezentovat fotografie a obrázky ve formátu 12 x 12 cm.Samostatně nebo na zeď, na výšku nebo na šířku: fotorám Bristol od Casa Chic by blumfeldt vystaví vaše fotografie do centra pozornosti.

Objev podobné jako Casa Chic Bristol, rám na obrázky, sklo, 20 x 20 cm s paspartou, pravé dřevo

Casa Chic Cannon, rám na obrázky, čtvercový, fotografie 20 x 20 cm, pasparta, pravé dřevo

Prezentujte své fotografie a obrazy elegantně: exkluzivní rám na obrazy Cannon by Casa Chic by blumfeldt dodá každé fotografii dokonalý rám - s držákem nebo bez něj. Kvalitní ruční zpracování a stylový vzhled se zde snoubí ve výjimečném designu. Bezpečnostní sklo odolné proti rozbití optimálně chrání vaše umělecké předměty, výtisky nebo fotografie před nečistotami a prachem. Díky rámečku 2 x 2 cm bude dělo zavěšeno v jedné rovině se stěnou. Fotorámeček vypadá samozřejmě skvěle i jako stojanový rámeček na příborníku.Vzpomínky si zaslouží zvláštní místo: se stylovým rámečkem na fotografie z pravého dřeva Cannon jste ho našli.

Objev podobné jako Casa Chic Cannon, rám na obrázky, čtvercový, fotografie 20 x 20 cm, pasparta, pravé dřevo

MEXEN/S Oval vana volně stojící nástěnná 160 x 80, bílá/černá, sifon a přepad bílá 52671608075-20

Volně stojící oválná vana o rozměrech 160 x 80 cm a výšce 58 cm je určena pro nástěnnou instalaci. Vyrobena je z odolného sanitárního akrylu v kombinaci barev bílá a černá s bílým povrchem. Součástí dodávky je sifon, zátka click-clack a vana disponuje přepadovým otvorem.

  • Odolnost proti matování a UV záření pro dlouhodobý lesk
  • Praktický přepadový otvor pro bezpečné použití
  • Kompletní sada včetně sifonu a zátky click-clack
  • Elegantní dvoubarevný design bílá/černá

Objev podobné jako MEXEN/S Oval vana volně stojící nástěnná 160 x 80, bílá/černá, sifon a přepad bílá 52671608075-20

Orion Hrnec se skleněnou poklicí Grande, pr. 20 cm, 2,3 l

Hrnec Orion Grande o průměru 20 cm a objemu 2,3 l je vyroben z hliníku s nepřilnavým povrchem Pfluon Granit a profilovaným dnem. Je vhodný pro všechny typy sporáků včetně indukce a lze jej používat i v troubě bez poklice. Dodává se s poklicí s otvorem pro únik páry.

  • Masivní hrnec s kvalitním nepřilnavým povrchem Pfluon Granit pro vaření s minimem tuku.
  • Vhodný na všechny typy spotřebičů včetně indukce a do trouby (bez poklice).
  • Dodáván s poklicí s otvorem pro únik páry, ideální pro vaření, smažení, dušení a pečení.

Objev podobné jako Orion Hrnec se skleněnou poklicí Grande, pr. 20 cm, 2,3 l

InDecor Sáňky z mangového dřeva Pohádkové Vánoce, 38 x 22 x 20 cm

Sáňky z mangového dřeva slouží jako vánoční dekorace s rozměry 38 x 22 x 20 cm. Jsou zdobeny nápisem, malými vločkami a jutovým provázkem. Vhodné pro výzdobu domácnosti během svátků.

  • Vyrobeno z přírodního mangového dřeva pro autentický vzhled.
  • Ozdobeno jemnými vločkami a nápisem s vánoční tematikou.
  • Doplněno jutovým provázkem pro rustikální styl.
  • Ideální velikost (38 x 22 x 20 cm) pro dekoraci na polici nebo stůl.

Objev podobné jako InDecor Sáňky z mangového dřeva Pohádkové Vánoce, 38 x 22 x 20 cm

SAPHO XR603 X-Round E skleněná polička rohová 25 x 25 cm

Rohová skleněná police SAPHO XR603 X-Round E o rozměrech 25 x 25 cm je určena pro použití ve sprchovém koutu. Umožňuje ukládání sprchového gelu, šamponu a další kosmetiky. Lze ji instalovat navrtáním do zdi nebo nalepením na obklady, přičemž upevňovací sada k lepení a lepidlo nejsou součástí balení.

  • Skleněná rohová police šetří prostor ve sprchovém koutu.
  • Vhodná pro sprchový gel, šampon a další kosmetiku.
  • Instalace možná navrtáním do zdi nebo nalepením na obklady.

Objev podobné jako SAPHO XR603 X-Round E skleněná polička rohová 25 x 25 cm

Skleněná váza zkumavka ve zlatém stojánku Tube - 18*8*23 cm J-Line by Jolipa

Modré závěsné kovové srdce se zdovením Heartic - 20*1*20 cmBarva: modrá, krémová antikMateriál: kovHmotnost: 0,555 kg

Objev podobné jako Skleněná váza zkumavka ve zlatém stojánku Tube - 18*8*23 cm J-Line by Jolipa

Béžová keramická váza se zelenými květy Jenia S - Ø 16*27 cm Clayre & Eef

3ks drátěný košík ve tvaru vajíčka - Ø 28*17/37 / Ø 23*14/33 / Ø 18*12/28 cm Barva: hnědáMateriál: kovHmotnost: 0,66 kg

Objev podobné jako Béžová keramická váza se zelenými květy Jenia S - Ø 16*27 cm Clayre & Eef

Béžová keramická váza s jahůdkami Wild Strawberries S - Ø 16*27 cm Clayre & Eef

3ks drátěný košík s držadly - Ø 27*9/14 / Ø 24*8/12 / Ø 21*7/11 cm Barva: hnědáMateriál: kovHmotnost: 0,45 kg

Objev podobné jako Béžová keramická váza s jahůdkami Wild Strawberries S - Ø 16*27 cm Clayre & Eef