sada konferencnich stolku ortanca sapphire oak
Sada konferenčních stolků Ortanca - Sapphire Oak
Představujeme vám naši vynikající sadu konferenčních stolků, která je navržena tak, aby do vašeho obývacího prostoru vnesla teplo a eleganci. Díky své jednobarevnosti a modernímu pojetí novinek je tato sada dokonalým doplňkem každé moderní domácnosti. Pozvedněte svůj obývací prostorProměňte svůj obývací pokoj v oázu stylu a sofistikovanosti s naší sadou konferenčních stolků. Tato souprava, vyrobená s maximální precizností a důrazem na detail, vyzařuje pocit luxusu, který zanechá vaše hosty v úžasu.Nepřekonatelná trvanlivostTato sada konferenčních stolků je vyrobena ze 100% melaminem potažené dřevotřískové desky a odolá zkoušce času. Tloušťka 18 mm zajišťuje robustnost a odolnost, takže se jedná o dlouhodobou investici do vaší domácnosti. Dokonalé rozměryKonferenční stolek o rozměrech 60 cm na šířku, 60 cm na výšku a 37 cm do hloubky poskytuje dostatečnou plochu pro vaše oblíbené knihy, časopisy a nápoje. Čtyři postranní stolky, z nichž každý měří 30 cm na šířku, 32 cm na výšku a 25 cm do hloubky, nabízejí praktické úložné a odkládací možnosti. Elegance safírového dubuSada konferenčních stolků má úžasnou barvu safírového dubu, která dodá každému pokoji nádech sofistikovanosti. Bohaté, hluboké tóny vytvářejí hřejivou a příjemnou atmosféru, takže se stane ústředním bodem vašeho obývacího prostoru. Technické detaily:Materiál: Materiál: 100% melaminovaná dřevotřískaTloušťka: 18 mmRozměry konferenčního stolku: Šířka: ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Ortanca - Sapphire Oak
Konferenční stolek Ortanca Sapphire Oak
Konferenční stolek Ortanca Sapphire Oak je sada z melaminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm. Hlavní stolek má rozměry 60×60×37 cm, čtyři postranní stolky měří 30×32×25 cm. Design v barvě safírového dubu dodává interiéru teplý a elegantní vzhled.
- Vyrobeno z odolné 18mm melaminované dřevotřísky
- Sada obsahuje jeden hlavní stolek a čtyři postranní stolky
- Elegantní design v barvě safírového dubu
- Praktické rozměry pro odkládání předmětů
Objev podobné jako Konferenční stolek Ortanca Sapphire Oak
Sada odkládacích stolků Mushroom Sapphire Oak, 2 ks
Sada obsahuje dva odkládací stolky z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm v dekoru dub sapphire. Větší stůl má rozměry 40 × 40 × 50 cm, menší 30 × 30 × 45 cm. Stolky jsou vhodné do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny.
- Sada dvou stolků různých velikostí pro variabilní použití.
- Vyrobeno z pevné 18mm melaminem potažené dřevotřísky.
- Moderní dekor dub sapphire snadno kombinovatelný s interiérem.
- Čistý design s promyšlenými proporcemi šetřící prostor.
Objev podobné jako Sada odkládacích stolků Mushroom Sapphire Oak, 2 ks
Podívejte se také
konferenční stolek Lily Sapphire Oak 90x90 cm
konferenční stolek Podium Sapphire Oak
konferenční stolek Memo Sapphire Oak
moderní konferenční stolek Clara Sapphire Oak
moderní konferenční stolek Escape Sapphire Oak
konferenční stolek Bubble Sapphire Oak recenze
designový konferenční stolek Clara Sapphire Oak
sada konferenčních stolků béžová a bronzová
sada konferenčních stolků bílá a sklo
sada konferenčních stolků 60 a 80 cm
praktická sada konferenčních stolků s různými rozměry
sada konferenčních stolků béžová a atlantská borovice
polička Babi Sapphire Oak sada
skříňka Ewa Sapphire Oak dub sapphire
konferenční stolek Ortanca White 18 mm
skříňka Ahart Sapphire Oak a zlato
Konferenční stolek Aeris Sapphire Oak s tmavým sklem
Konferenční stolek Aeris Sapphire Oak kombinuje rám z melaminem potažené dřevotřísky v dekoru modrého dubu s deskou z tmavého tvrzeného skla. Disponuje rozměry 75 × 35 × 75 cm a vyváženými proporcemi pro odkládání předmětů. Kvalitní zpracování zajišťuje dlouhou životnost a stabilitu.
- Moderní kombinace dekoru modrého dubu a kouřového tvrzeného skla.
- Odolná konstrukce z kvalitních materiálů s tloušťkou 18 mm.
- Dostatečná plocha pro praktické využití bez vizuálního rušení.
- Elegantní a nadčasový design vhodný jako středový prvek interiéru.
Objev podobné jako Konferenční stolek Aeris Sapphire Oak s tmavým sklem
Konferenční stolek Clara Sapphire Oak s tmavým sklem
Konferenční stolek Clara Sapphire Oak kombinuje dekor modrého dubu s deskou z tmavého tvrzeného skla. Konstrukci tvoří stabilní rám z melaminem potažené dřevotřísky. S rozměry 75 × 40 × 75 cm slouží jako praktický a designový prvek obývacího pokoje.
- Kombinace dekoru modrého dubu a tmavého skla pro moderní vzhled
- Horní deska z odolného 18mm tvrzeného skla
- Stabilní konstrukce s rámem z melaminem potažené dřevotřísky
- Elegantní rozměry 75 × 40 × 75 cm vhodné do různých interiérů
Objev podobné jako Konferenční stolek Clara Sapphire Oak s tmavým sklem
Konferenční stolek Memo Sapphire Oak
Konferenční stolek Memo Sapphire Oak je vyroben z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm. Nabízí horní plochu a spodní polici pro úložný prostor. Díky kompaktním rozměrům se hodí i do menších obývacích pokojů.
- Moderní design v dekoru dub sapphire
- Odolný materiál s dlouhou životností
- Spodní police pro praktické uložení
- Kompaktní rozměry vhodné do různých interiérů
Objev podobné jako Konferenční stolek Memo Sapphire Oak
Konferenční stolek Podium Sapphire Oak
Konferenční stolek Podium Sapphire Oak je vyroben z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm. Dostupný je ve dvou velikostech, které poskytují praktickou odkládací plochu. Design doplňují PVC pásky a dekor dub sapphire.
- Elegantní design v dekoru dub sapphire s luxusním vzhledem
- Pevná konstrukce z 18 mm melaminové dřevotřísky pro dlouhou životnost
- Dvě velikostní varianty (90x30x60 cm a 85x35x30 cm) pro flexibilní umístění
- PVC pásky a precizní detaily podtrhující jedinečný charakter
Objev podobné jako Konferenční stolek Podium Sapphire Oak
Konferenční stolek Bubble Sapphire Oak
Konferenční stolek Bubble Sapphire Oak má vrchní desku z tvrzeného skla a rám z melaminované dřevotřísky v barvě safírový dub. Rozměry jsou 75 cm na šířku, 75 cm na hloubku a 35 cm na výšku. Kombinuje moderní estetiku s praktickou odolností pro každodenní použití.
- Vrchní deska z 100% tvrzeného skla pro eleganci a odolnost.
- Rám z melaminované dřevotřísky zajišťuje pevnost a stabilitu.
- Barva safírový dub vytváří hřejivý a snadno kombinovatelný vzhled.
- Čistý, nadčasový design s rozměry 75x75x35 cm.
Objev podobné jako Konferenční stolek Bubble Sapphire Oak
Konferenční stolek Soleil Sapphire Oak
Konferenční stolek Soleil Sapphire Oak je vyroben z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm. Disponuje dekorativním povrchem v odstínu dub sapphire a rozměry 90 × 90 × 40 cm. Stolek je odolný, stabilní a vhodný pro různé typy interiérů.
- Elegantní dekor dub sapphire pro moderní i klasické interiéry
- Odolný povrch z melaminem potažené dřevotřísky odolný proti poškrábání
- Robustní konstrukce a stabilita pro každodenní použití
- Praktické rozměry 90 × 90 × 40 cm pro servírování a odkládání
Objev podobné jako Konferenční stolek Soleil Sapphire Oak
Konferenční stolek Aeris Sapphire Oak
Konferenční stolek Aeris Sapphire Oak kombinuje transparentní desku z tvrzeného skla s rámem v dekoru modrého dubu. S rozměry 75 × 35 × 75 cm poskytuje praktický prostor pro odložení předmětů a díky kvalitnímu zpracování zaručuje dlouhou životnost.
- Moderní kombinace modrého dubu a transparentního tvrzeného skla
- Vzdušný a elegantní design vhodný do současných interiérů
- Snadno udržovatelný skleněný povrch
- Stabilní a odolná konstrukce z melaminem potažené dřevotřísky
Objev podobné jako Konferenční stolek Aeris Sapphire Oak
Konferenční stolek Harbor Sapphire Oak
Konferenční stolek Harbor Sapphire Oak má rozměry 120 x 45 x 30 cm a je vyroben z melaminované dřevotřísky o tloušťce 25 mm. Jeho design v dekoru safírového dubu se hodí do různých interiérových stylů. Stolek je stabilní, snadno se udržuje a nabízí dostatek úložného prostoru.
- Elegantní design v teplém dekoru safírového dubu
- Pevná a stabilní konstrukce z 25 mm silné melaminované dřevotřísky
- Snadná údržba povrchu díky melaminové úpravě
- Prostorná horní deska pro dekorace, knihy nebo občerstvení
Objev podobné jako Konferenční stolek Harbor Sapphire Oak
Konferenční stolek Sabin Sapphire Oak
Konferenční stolek Sabin Sapphire Oak má elegantní a moderní vzhled s dekorací dubu sapphire. Je vyroben z pevné melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm. Díky nadčasovému designu se hodí do různých interiérů.
- Elegantní a moderní vzhled s dekorací dubu sapphire
- Pevná konstrukce z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm
- Jednoduchý a nadčasový design snadno sladitelný s ostatním nábytkem
- Vhodný pro současné i klasické interiéry
Objev podobné jako Konferenční stolek Sabin Sapphire Oak
Konferenční stolek Mushroom Sapphire Oak
Konferenční stolek Mushroom Sapphire Oak je vyroben z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm. Má průměr 60 cm a výšku 40 cm, což poskytuje praktickou odkládací plochu. Dekor dub sapphire dodává moderní a nadčasový vzhled, vhodný do různých interiérů.
- Elegantní dekor dub sapphire pro moderní i klasické interiéry
- Odolná melaminem potažená dřevotříska o tloušťce 18 mm
- Kompaktní rozměry (Ø60 × 40 cm) vhodné i do menších prostor
- Snadná montáž a údržba pro dlouhodobý atraktivní vzhled
Objev podobné jako Konferenční stolek Mushroom Sapphire Oak
Konferenční stolek Sable Sapphire Oak Black
Konferenční stolek Sable Sapphire Oak Black je vyroben z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm s dekorem dubu sapphire a černými hranami. Disponuje rozměry 119 × 39,8 × 60 cm a je navržen pro snadnou údržbu a odolnost. Jeho moderní vzhled se hodí do různých stylů interiéru.
- Elegantní dubový dekor sapphire pro moderní a nadčasový vzhled
- Odolná konstrukce z 18mm melaminem potažené dřevotřísky s dlouhou životností
- Snadno udržovatelný hladký povrch vhodný pro každodenní použití
- Univerzální rozměry 119 × 39,8 × 60 cm vhodné pro různé velikosti obývacích pokojů
Objev podobné jako Konferenční stolek Sable Sapphire Oak Black
Konferenční stolek Sable Sapphire Oak
Konferenční stolek Sable Sapphire Oak kombinuje elegantní design s praktickou odolností. Je vyroben z 18mm melaminem potažené dřevotřísky s dekorem dubu sapphire, což zajišťuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. S rozměry 119 × 39,8 × 60 cm se hodí do různých interiérů.
- Elegantní design s moderním dekorem dubu sapphire
- Odolný a dlouhotrvající díky 18mm melaminové dřevotřísce
- Snadná údržba hladkého povrchu
- Univerzální rozměry pro různé velikosti obývacích pokojů
Objev podobné jako Konferenční stolek Sable Sapphire Oak
Konferenční stolek Clara Sapphire Oak
Konferenční stolek Clara Sapphire Oak má horní desku z tvrzeného skla a rám z melaminem potažené dřevotřísky v dekoru modrého dubu. Rozměry jsou 75 cm na šířku, 40 cm na výšku a 75 cm na hloubku. Kombinace materiálů zajišťuje odolnost a stabilitu.
- Moderní kombinace dekoru modrého dubu a transparentního tvrzeného skla.
- Horní deska z odolného tvrzeného skla o síle 18 mm.
- Stabilní konstrukce z melaminem potažené dřevotřísky.
- Nadčasový design vhodný do různých interiérů.
Objev podobné jako Konferenční stolek Clara Sapphire Oak
Konferenční stolek Escape Sapphire Oak
Konferenční stolek Escape Sapphire Oak kombinuje tvrzenou skleněnou desku s dřevěným rámem v dekoru dubu. Má rozměry 105 x 65 cm a výšku 30 cm, což poskytuje dostatek odkládací plochy. Je vhodný do moderních, klasických i venkovských interiérů.
- Moderní kombinace tvrzeného skla a rámu v dekoru dubu.
- Horní deska z odolného tvrzeného skla pro snadnou údržbu a elegantní vzhled.
- Pevná konstrukce z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm.
- Univerzální design vhodný do různých stylů interiéru a ideální rozměry pro odkládání.
Objev podobné jako Konferenční stolek Escape Sapphire Oak
Konferenční stolek Delux Sapphire Oak and White
Konferenční stolek Delux Sapphire kombinuje dekor dubu s bílou barvou v moderním designu. Vyroben je z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm, která zajišťuje pevnost a snadnou údržbu. Stolek nabízí praktický úložný prostor a má rozměry 90 × 45 × 42,4 cm.
- Moderní kombinace dekoru dubu a bílé barvy pro elegantní vzhled
- Kvalitní melaminem potažená dřevotříska o tloušťce 18 mm zajišťující pevnost
- Odolný a snadno udržovatelný povrch vhodný pro každodenní použití
- Praktický úložný prostor pro knihy, časopisy a dekorace
Objev podobné jako Konferenční stolek Delux Sapphire Oak and White
Sada konferenčních stolků Ortanca - White
Přetvořte svůj obývací pokoj na stylový a sofistikovaný prostor s naším úchvatným setem konferenčních stolků. Vyrobeno ze 100% melaminem potažené dřevotřísky, tento set vyzařuje eleganci a odolnost. Elegantní bílá barva dodává každé místnosti nádech modernity, zatímco tloušťka 18 mm zajišťuje pevnost a dlouhou životnost.Pozvedněte svůj obytný prostorRozlučte se s nudným a zastaralým nábytkem a přivítejte svěží a moderní vzhled s naším setem konferenčních stolků. Moderní design a novátorský koncept dělají z tohoto setu nezbytnost pro každého, kdo chce vylepšit svůj domácí dekor. Ať už si vychutnáváte šálek kávy s přáteli nebo pořádáte filmový večer, tento set bude dokonalým středobodem vašeho obývacího pokoje.Kvalitní řemeslné zpracováníNáš set konferenčních stolků je precizně zpracován s důrazem na detaily. Šířka 60 cm, výška 36,8 cm a hloubka 60 cm poskytují dostatek prostoru pro všechny vaše nezbytnosti v obývacím pokoji. Melaminový povrch zajišťuje snadnou údržbu a dlouhotrvající krásu, což činí tento set praktickým a stylovým doplňkem vašeho domova.Technické detaily:Materiál: 100% melaminem potažená dřevotřískaTloušťka: 18 mmŠířka: 60 cmVýška: 36,8 cmHloubka: 60 cmBarva: Bílá
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Ortanca - White
Konferenční stolek Lily Sapphire Oak
Konferenční stolek Lily Sapphire Oak je vyroben z tvrzeného skla a dřevotřískového rámu s melaminovou úpravou. Disponuje rozměry 90 cm na šířku, 90 cm na hloubku a 30 cm na výšku. Jeho design v barvě safírového dubu přináší elegantní a teplý vzhled.
- Vyrobeno z odolného tvrzeného skla odolného proti poškrábání.
- Elegantní design v barvě safírového dubu snadno sladitelný s interiérem.
- Stabilní konstrukce s dřevotřískovým rámem a melaminovou úpravou.
- Kompaktní rozměry 90x90x30 cm vhodné do většiny obývacích pokojů.
Objev podobné jako Konferenční stolek Lily Sapphire Oak
Sada konferenčních stolků Podium Wood - Oak
Představujeme vám naši vynikající sadu konferenčních stolků, která byla vyrobena s vášní a navržena tak, aby pozvedla váš obývací prostor. Tato sada je vyrobena ze 100% masivního borovicového dřeva a vyzařuje eleganci a odolnost, což zaručuje, že se stane ceněným doplňkem vašeho domova na dlouhá léta. Nepřekonatelná krása a kvalitaDíky své úžasné dubové barvě se tato sada konferenčních stolků bez námahy začlení do jakéhokoli interiéru a dodá vašemu obývacímu pokoji nádech sofistikovanosti. Přirozená kresba masivního borovicového dřeva vytváří jedinečný a nadčasový půvab, takže každý kus je skutečně jedinečný.Vytvoření příjemné atmosféryVelkorysé rozměry konferenčního stolku (šířka 90 cm, výška 30 cm a hloubka 60 cm) poskytují dostatek prostoru pro vaše oblíbené knihy, časopisy a dekorační předměty. Dva přiložené postranní stolky (šířka 85 cm, výška 30 cm a hloubka 35 cm) nabízejí další plochu, na které si můžete vystavit své cenné věci nebo si na ní odpočinout při odpočinku po dlouhém dni. Kompromisní řemeslné zpracováníNaše sada konferenčních stolků je pečlivě ručně vyráběna zručnými řemeslníky, kteří se starají o to, aby byl každý detail dotažen k dokonalosti. Konstrukce z masivního borovicového dřeva zaručuje výjimečnou pevnost a stabilitu, takže si tuto soupravu budete moci užívat bez obav po dlouhá léta. Technické detaily:Materiál: Materiál: 100% masivní ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Podium Wood - Oak
Konferenční stolek Bubble Sapphire Oak Fume
Konferenční stolek Bubble Sapphire Oak Fume má vrchní desku z tvrzeného skla a rám z melaminované dřevotřísky. Kombinuje dubový a kouřový odstín v elegantním designu. Rozměry jsou 75 cm na šířku, 75 cm na hloubku a 35 cm na výšku.
- Vrchní deska z odolného tvrzeného skla s luxusním vzhledem.
- Stabilní konstrukce z melaminované dřevotřísky pro každodenní použití.
- Elegantní kombinace dubového a kouřového odstínu vhodná do různých interiérů.
- Kompaktní rozměry (75x75x35 cm) ideální i do menších prostor.
Objev podobné jako Konferenční stolek Bubble Sapphire Oak Fume
Sada konferenčních stolků Jazz White
Sada tří konferenčních stolků Jazz White kombinuje bílou dřevotřísku s čirou skleněnou deskou. Stolky mají různé velikosti a jsou vhodné do moderních i klasických interiérů. Materiál zajišťuje odolnost a snadnou údržbu.
- Elegantní minimalistický design s bílou barvou a čirým sklem prosvětlující interiér.
- Sada tří stolků s různými velikostmi pro flexibilní uspořádání v prostoru.
- Odolná konstrukce z dřevotřísky s melaminovou úpravou a tvrzenou skleněnou deskou snadnou na údržbu.
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Jazz White
Sada konferenčních stolků Orta Black and Anthracite, 2 ks
Sada obsahuje dva konferenční stolky v černém kovovém provedení s antracitovými deskami. Stolky mají různé rozměry a lze je používat samostatně nebo zasunuté pod sebe. Desky jsou z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm.
- Dva různě velké stolky pro variabilní uspořádání
- Odolný melaminový povrch desek odolný proti poškrábání
- Stabilní kovová konstrukce zajišťující dlouhou životnost
- Minimalistický design vhodný do různých interiérů
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Orta Black and Anthracite, 2 ks
Sada konferenčních stolků Mushroom Black, 3 ks
Sada tří kulatých konferenčních stolků Mushroom Black v černé barvě kombinuje moderní design s praktičností. Stolky jsou vyrobeny z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm, s PVC lemováním hran pro ochranu a precizní vzhled. Díky třem různým velikostem (60×40×60 cm, 40×50×40 cm, 30×45×30 cm) nabízejí flexibilní uspořádání v interiéru.
- Moderní nadčasový design s kulatým tvarem a černou barvou.
- Vysoká stabilita a odolnost díky desce z melaminové dřevotřísky o tloušťce 18 mm.
- PVC lemování hran chrání proti poškození a zajišťuje precizní zpracování.
- Praktické uspořádání díky třem stolkům různých velikostí, které lze používat společně nebo odděleně.
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Mushroom Black, 3 ks
Sada konferenčních stolků, divoký dub, 3 ks
Sada tří konferenčních stolků od značky Autronic kombinuje dubový dekor na MDF desce s černými kovovými nohami pro industriální vzhled. Nabízí stabilitu díky kruhové základně a snadnou údržbu otřením. Je vhodná do obývacích pokojů, kanceláří nebo konferenčních prostor.
- Robustní deska z MDF s autentickým dubovým dekorem pro teplý a stylový vzhled.
- Černé kovové nohy v kruhovém uspořádání zajišťují vynikající stabilitu a industriální estetiku.
- Snadná údržba – povrchy stačí pouze otřít, ideální pro rušné domácnosti i kanceláře.
- Univerzální čtvercový design, který se hodí do různých interiérových stylů od moderních po industriální.
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků, divoký dub, 3 ks
Sada konferenčních stolků Aurum Black and Grey 80 cm, 2 ks
Sada obsahuje dva kulaté konferenční stolky s kouřovou tvrzenou skleněnou deskou a černým kovovým rámem. Rozměry velkého stolu jsou 80 × 43 × 80 cm a malého stolu 60 × 39 × 60 cm. Jsou vhodné pro obývací pokoje, ložnice nebo jako doplněk vedle sedačky.
- Sada dvou kulatých stolků s kouřovou tvrzenou skleněnou deskou (tloušťka 4 mm) a černým kovovým rámem.
- Univerzální použití – lze je umístit společně nebo samostatně do obývacího pokoje, ložnice nebo vedle sedačky.
- Kompaktní rozměry (velký stůl 80 × 43 × 80 cm, malý stůl 60 × 39 × 60 cm) vhodné i pro menší prostory.
- Stylový a decentní vzhled, který dodá interiéru hloubku a sofistikovaný charakter.
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Aurum Black and Grey 80 cm, 2 ks
Sada konferenčních stolků, tmavý ořech, 2 ks
Sada dvou kulatých konferenčních stolků v tmavém ořechu je vyrobena z MDF s ořechovou dýhou a borovicovými nohami. Stojí na třech pevných nohách s povrchovou úpravou PV fólií pro snadnou údržbu. Rozměry jsou 60 × 40 cm pro větší stolek a 38 × 34 cm pro menší, což umožňuje jejich samostatné nebo kombinované využití.
- Elegantní design v tmavém ořechu s přirozenou kresbou dřeva
- Pevné nohy z borovicového dřeva s odolnou PV fólií
- Variabilní využití díky možnosti zasunutí menšího stolku pod větší
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků, tmavý ořech, 2 ks
Sada konferenčních stolků Bellisimo Black, 2 ks
Sada obsahuje dva kulaté konferenční stolky s deskami z tvrzeného skla a kovovým rámem v matné černé barvě. Design je minimalistický a hodí se do moderních i industriálních prostor. Stolky jsou odolné a snadno se udržují.
- Dva kulaté stolky s vrchní deskou z tvrzeného skla o tloušťce 6 mm.
- Stabilní kovový rám v matné černé barvě pro minimalistický a stylový vzhled.
- Univerzální design vhodný pro moderní i industriální interiéry.
- Snadná údržba a dlouhá životnost díky kvalitním materiálům.
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Bellisimo Black, 2 ks
Sada konferenčních stolků, staré dřevo, 2 ks
Sada dvou konferenčních stolků značky Autronic v industriálním stylu s deskami z MDF s dekorem starého dřeva a černými kovovými nohami. Kruhový design umožňuje umístění menšího stolku pod větší pro flexibilitu a úsporu místa. Matný povrch je odolný a snadno se udržuje.
- Stylový industriální design s dekorem starého dřeva a černými kovovými nohami
- Praktický kruhový tvar s možností umístění menšího stolku pod větší pro úsporu místa
- Snadno udržovatelný a odolný matný povrch desky
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků, staré dřevo, 2 ks
Sada konferenčních stolků F4114 WT, bílá, 2 ks
Sada dvou konferenčních stolků v bílé matné barvě s kovovou konstrukcí. Větší stůl má průměr 68,5 cm a výšku 43 cm, menší průměr 49 cm a výšku 50,5 cm. Stoly jsou vhodné pro moderní interiéry a nabízejí stabilitu a praktičnost.
- Moderní design s matnou bílou povrchovou úpravou
- Stabilní kovová konstrukce zajišťující pevnost
- Snadná údržba a odolnost povrchu
- Variabilní uspořádání díky rozdílným rozměrům
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků F4114 WT, bílá, 2 ks
Sada konferenčních stolků Mushroom Gold and White, 2 ks
Sada obsahuje dva konferenční stolky Mushroom v bílé barvě se zlatými hranami. Vyrobeny jsou z dřevotřísky s melaminovou povrchovou úpravou o tloušťce 18 mm. Rozměry většího stolu jsou 40 × 50 × 40 cm a menšího 30 × 45 × 30 cm.
- Elegantní design s bílým povrchem a zlatými hranami pro moderní interiér
- Vyrobeno z odolné dřevotřísky s melaminovou úpravou o tloušťce 18 mm
- Dva stolky s rozdílnými rozměry pro flexibilní uspořádání a využití
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Mushroom Gold and White, 2 ks
Sada konferenčních stolků Tokyo Black, 2 ks
Sada obsahuje dva kulaté konferenční stolky s čirou deskou z tvrzeného skla a černým kovovým rámem. Velký stůl má rozměry 80 × 43 × 80 cm, menší 60 × 39 × 60 cm, oba s nohami o velikosti 15 × 15 mm. Materiály zajišťují odolnost, stabilitu a snadnou údržbu.
- Elegantní minimalistický design s čirou deskou z tvrzeného skla a černým kovovým rámem.
- Vysoká odolnost a snadná údržba díky sklu o tloušťce 4 mm a stabilní kovové konstrukci.
- Flexibilní využití se dvěma stolky různých rozměrů, vhodné pro moderní, industriální nebo skandinávské interiéry.
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Tokyo Black, 2 ks
Sada konferenčních stolků, černý mramor, 2 ks
Sada obsahuje dva konferenční stolky s kruhovými deskami z MDF s dekorem černého mramoru a černými kovovými nohami. Menší stolek (průměr 50 cm, výška 44 cm) lze umístit pod větší (průměr 70 cm, výška 50 cm) pro úsporu místa. Set je navržen pro moderní interiéry a kombinuje elegantní vzhled s praktickou funkcionalitou.
- Dva kruhové stolky s černým mramorovým dekorem MDF a kovovými nohami pro industriální styl.
- Menší stolek lze umístit pod větší, což šetří místo a nabízí flexibilní uspořádání.
- Matný povrch desky je odolný a snadno se udržuje, vhodný pro každodenní použití.
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků, černý mramor, 2 ks
Sada konferenčních stolků Aurum Black 60 cm, 2 ks
Sada obsahuje dva konferenční stolky s kruhovými deskami z tvrzeného skla a černým kovovým rámem. Větší stolek má rozměry 60 × 43 × 60 cm, menší 42 × 39 × 42 cm. Stolky jsou vhodné do obývacího pokoje, ložnice nebo jako odkládací plochy.
- Elegantní design s kruhovou deskou z tvrzeného skla a černým kovovým rámem
- Praktická sada dvou stolků různých velikostí pro flexibilní použití
- Kompaktní rozměry vhodné i do menších prostor
- Stabilní a odolná konstrukce s tloušťkou skla 4 mm
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Aurum Black 60 cm, 2 ks
Sada konferenčních stolků, divoký dub, 2 ks
Sada dvou konferenčních stolků v industriálním stylu s deskami z MDF s dekorem divokého dubu a černými kovovými nohami. Kruhový design umožňuje umístit menší stolek pod větší pro úsporu místa. Matný povrch je odolný a snadno se čistí.
- Stylový industriální design s dekorem divokého dubu a černými kovovými nohami
- Praktické řešení pro úsporu místa díky možnosti vkládání menšího stolku pod větší
- Snadno udržovatelný a odolný matný povrch desek z MDF
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků, divoký dub, 2 ks
Sada konferenčních stolků Mushroom Gold and Walnut, 2 ks
Sada obsahuje dva konferenční stolky z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm v dekoru ořechu se zlatými hranami. Větší stůl má rozměry 40 × 50 × 40 cm, menší 30 × 45 × 30 cm. Design kombinuje přírodní dřevo se zlatým akcentem.
- Dva stolky v sadě s různými rozměry pro flexibilní uspořádání
- Melaminový povrch na dřevotřískové desce pro snadnou údržbu a odolnost
- Elegantní kombinace dekoru ořechu se zlatými hranami
- Univerzální design vhodný pro moderní i klasické interiéry
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Mushroom Gold and Walnut, 2 ks
Sada konferenčních stolků Sartos Beige and Atlantic Pine, 3 k
Sada tří konferenčních stolků Sartos kombinuje béžovou barvu a dekor atlantské borovice v moderním designu. Vyrobena je z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm, což zajišťuje odolnost a snadnou údržbu. Sestava zahrnuje hlavní stolek o rozměrech 100x37x40 cm a dva postranní stolky 45x40x30 cm.
- Harmonický design kombinující béžovou barvu a dekor atlantské borovice pro moderní vzhled.
- Vyrobeno z odolné melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm s snadnou údržbou.
- Praktická sestava s hlavním stolem (100x37x40 cm) a dvěma postranními stolky (45x40x30 cm).
- Ideální pro obývací pokoj, nabízí dostatek prostoru pro občerstvení nebo dekorace.
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Sartos Beige and Atlantic Pine, 3 k
Sada konferenčních stolků, bílý mramor, 2 ks
Sada obsahuje dva konferenční stolky s kruhovými deskami z MDF s dekorem bílého mramoru a černými kovovými nohami. Menší stolek lze zasunout pod větší, což šetří prostor. Rozměry jsou 70 cm v průměru a 50 cm na výšku pro větší stolek a 50 cm v průměru a 44 cm na výšku pro menší.
- Stylový industriální design s kontrastem bílého mramorového dekoru a černých kovových nohou.
- Praktické kruhové provedení umožňuje menší stolek zasunout pod větší pro úsporu místa.
- Matný povrch desky z MDF je odolný a snadno se udržuje.
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků, bílý mramor, 2 ks
Sada konferenčních stolků, staré dřevo, 2 ks
Sada obsahuje dva konferenční stolky s kulatými deskami z MDF v dekoru staré dřevo a kovovou konstrukcí. Stolky lze umístit jednotlivě nebo spojit do větší odkládací plochy, přičemž se dají zasunout do sebe pro úsporu místa. Každý stůl má nosnost do 30 kg a je vybaven kluzáky proti poškození podlahy.
- Variabilní rozmístění – lze použít jednotlivě nebo spojit do tvaru osmičky
- Praktické zasunutí do sebe pro úsporu místa při skladování
- Odolná konstrukce z kovu s práškovým nástřikem a deskami z MDF
- Bezpečné plastové kluzáky chránící podlahu před poškozením
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků, staré dřevo, 2 ks
Sada konferenčních stolků F4114 CSM, béžová, 2 ks
Sada dvou konferenčních stolků v béžovém matném provedení s kovovými deskami a nohami. Větší stůl má průměr 68,5 cm a výšku 43 cm, menší průměr 49 cm a výšku 50,5 cm, což umožňuje variabilní uspořádání. Povrch je odolný vůči běžnému opotřebení.
- Kovová konstrukce zajišťující stabilitu a pevnost
- Snadno udržovatelný a odolný matný povrch
- Dekorativní hrana pro jemný designový detail
- Neutrální béžová barva vhodná do různých interiérů
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků F4114 CSM, béžová, 2 ks
Sada konferenčních stolků Dagor, 2 ks, dub
Sada dvou konferenčních stolků Dagor s industriálním designem zahrnuje černý kovový rám, vrchní stolek s černým sklem a spodní stolek s MDF deskou v dubovém provedení. Stolky lze uspořádat na sebe nebo odděleně podle potřeby. Rozměry spodního stolku jsou 50 x 27 x 44 cm a vrchního 60 x 30 x 50 cm.
- Industriální design s černým kovovým rámem a dubovým dekorem
- Variabilní uspořádání – stolky lze skládat na sebe nebo odděleně
- Praktická kombinace materiálů: černé sklo a kvalitní MDF deska
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Dagor, 2 ks, dub
Sada konferenčních stolků Aurum Gold and Bronze 80 cm, 2 ks
Sada obsahuje dva kulaté konferenční stolky s bronzovou deskou z tvrzeného skla a zlatým kovovým rámem. Velký stůl má rozměry 80 × 43 × 80 cm a malý stůl 60 × 39 × 60 cm. Jsou vhodné pro použití v obývacím pokoji nebo jako designový doplněk.
- Dva kulaté stolky s bronzovou deskou z tvrzeného skla a zlatým kovovým rámem pro elegantní vzhled.
- Kompaktní rozměry (80 cm a 60 cm) umožňují flexibilní uspořádání v obývacím pokoji nebo ložnici.
- Odolná konstrukce s tvrzeným sklem o tloušťce 4 mm a kovovým rámem o tloušťce 1,5 mm.
- Vhodné pro moderní i klasické interiéry díky kontrastu zlaté a bronzové barvy.
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Aurum Gold and Bronze 80 cm, 2 ks
Sada konferenčních stolků Aurum Gold 80 cm, 3 ks
Sada tří kulatých konferenčních stolků Aurum Gold s čirými deskami z tvrzeného skla a zlatým kovovým rámem. Stolky mají různé velikosti (80 cm, 60 cm, 42 cm) pro variabilní uspořádání. Konstrukce je z odolného kovu, sklo je snadno udržovatelné a vhodné do různých interiérů.
- Tři kulaté stolky s čirou deskou z tvrzeného skla a zlatým kovovým rámem pro elegantní vzhled.
- Různé velikosti (80 cm, 60 cm, 42 cm) umožňují variabilní uspořádání jako celek nebo samostatně.
- Odolná kovová konstrukce zajišťuje stabilitu, tvrzené sklo je snadno čistitelné a trvanlivé.
- Harmonický kontrast skla a kovu se hodí do moderních i klasických interiérů.
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Aurum Gold 80 cm, 3 ks
Sada konferenčních stolků, borovice, 2 ks
Sada dvou konferenčních stolků z borovice s deskami z MDF s dřevěnou fólií imitující masivní dřevo. Stolky stojí na třech pevných nohách z masivního borovicového dřeva s kovovými spoji a plastovými patkami. Díky rozdílným rozměrům (40×40×41 cm a 45×45×44,5 cm) je lze používat samostatně nebo jako sestavu.
- Elegantní sada dvou stolků s přírodním vzhledem masivního dřeva
- Stabilní konstrukce se třemi masivními borovicovými nohami a kovovými spoji
- Praktické různé rozměry pro samostatné použití nebo jako sestava
- Ochrana podlahy díky plastovým patkám a moderní zkosené hrany
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků, borovice, 2 ks
Sada konferenčních stolků Iklin, 2 ks, beton,
Sada obsahuje dva konferenční stolky Iklin s vrchními deskami z MDF a černou kovovou konstrukcí. Menší stolek lze zasunout pod větší, což zajišťuje skladnost. Rozměry většího stolku jsou 80 cm v průměru a 45 cm na výšku, menšího 50 cm v průměru a 40 cm na výšku.
- Minimalistický a nadčasový design vhodný do každého interiéru.
- Praktické zasunutí menšího stolku pod větší pro úsporu místa.
- Moderní kombinace černé kovové konstrukce a MDF desky.
- Dodáváno v demontu pro snadnou přepravu a skladování.
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Iklin, 2 ks, beton,
Sada konferenčních stolků Aurum Gold 60 cm, 2 ks
Sada obsahuje dva konferenční stolky s kruhovými deskami z čirého tvrzeného skla a zlatým kovovým rámem. Větší stolek má rozměry 60 × 43 × 60 cm a menší 42 × 39 × 42 cm, oba s tloušťkou skla 4 mm. Jsou vhodné pro obývací pokoje, ložnice nebo menší prostory jako praktické odkládací plochy.
- Elegantní design se zlatým kovovým rámem a čirým tvrzeným sklem pro luxusní vzhled.
- Praktická sada dvou stolků s různými velikostmi pro flexibilní použití v obývacím pokoji nebo ložnici.
- Kompaktní rozměry vhodné i do menších prostor, přičemž průhledné sklo opticky nezmenšuje místnost.
- Odolná konstrukce z tvrzeného skla o tloušťce 4 mm a kovového rámu pro dlouhou životnost.
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Aurum Gold 60 cm, 2 ks
Sada konferenčních stolků Aurum Black and Grey 80 cm, 3 ks
Sada tří kulatých konferenčních stolků Aurum s kouřovou deskou z tvrzeného skla a černým kovovým rámem. Stolky mají různé velikosti (80 cm, 60 cm, 42 cm) a jsou vhodné do obývacích pokojů nebo ložnic. Kombinují moderní design s praktickou funkčností a snadnou údržbou.
- Tři kulaté stolky s kouřovou deskou z tvrzeného skla a černým kovovým rámem pro moderní vzhled.
- Různé velikosti (80 cm, 60 cm, 42 cm) umožňují flexibilní použití jako konferenční nebo odkládací stolky.
- Stabilní a odolná konstrukce s snadnou údržbou, vhodná do moderních i industriálních interiérů.
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Aurum Black and Grey 80 cm, 3 ks
Sada konferenčních stolků Jazz Beige and Bronze
Sada obsahuje tři konferenční stolky z dřevotřísky s melaminovou povrchovou úpravou o tloušťce 18 mm v béžové a bronzové barvě. Stolky mají různé rozměry: 80×30×80 cm, 40×35×40 cm a 40×40×40 cm. Jsou odolné vůči poškrábání, skvrnám a běžnému opotřebení.
- Tři stolky v sadě s různými velikostmi pro flexibilní uspořádání.
- Povrch z melaminem upravené dřevotřísky odolný proti poškrábání a skvrnám.
- Elegantní kombinace béžové a bronzové barvy vytváří teplý a luxusní vzhled.
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Jazz Beige and Bronze
Sada konferenčních stolků Mushroom Black, 2 ks
Sada dvou černých konferenčních stolků Mushroom Black s moderním designem připomínajícím houbu. Vyrobeny z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm s PVC lemováním hran pro odolnost. Set obsahuje stolky o rozměrech 40 × 50 × 40 cm a 30 × 45 × 30 cm.
- Moderní design s jedinečným houbovým tvarem
- Vyrobeno z odolné melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm
- PVC lemování hran zvyšuje odolnost a doplňuje vzhled
- Dva různé rozměry pro variabilní uspořádání
Objev podobné jako Sada konferenčních stolků Mushroom Black, 2 ks