paulmann nastenne svitidlo carina ip44 1 ramenne chrom mat bez zdroje svetla max 28w g9 708 38 p 70838
Paulmann nástěnné svítidlo Carina IP44 1-ramenné chrom mat bez zdroje světla, max. 28W G9 708.38 P 70838
Nástěnné svítidlo Carina IP44 od PaulmannElegantní a funkční osvětlení pro vaše prostoryNástěnné svítidlo Carina od společnosti Paulmann přináší díky svému saténovému skleněnému stínidlu rovnoměrné a příjemné osvětlení do každé místnosti. Díky ochraně proti stříkající vodě je ideální pro použití v koupelnách nebo jiných vlhkých prostorách. Vyberte si žárovku s paticí G9 dle svého vkusu a potřeb. Nezapomeňte si rovnou objednat i vhodnou žárovku, abyste mohli svítidlo ihned využívat. IP44 ochrana proti stříkající vodě – ideální pro vlhké prostory Výběr světelného zdroje je na vás – kompatibilní s paticí G9 Maximální příkon: 28W Povrchová úprava: matný chrom
Objev podobné jako Paulmann nástěnné svítidlo Carina IP44 1-ramenné chrom mat bez zdroje světla, max. 28W G9 708.38 P 70838
Paulmann nástěnné svítidlo Eleon IP44 1-ramenné chrom bez zdroje světla, max. 33W G9 708.39 P 70839
Paulmann Nástěnné Svítidlo Eleon IP44Elegantní a Funkční Osvětlení pro Vaši KoupelnuNástěnné svítidlo Eleon od renomovaného výrobce Paulmann je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylové osvětlení s funkcí ochrany proti stříkající vodě. Díky svému saténovému skleněnému stínítku poskytuje svítidlo rovnoměrné a příjemné světlo, které dokonale osvětlí každý prostor.Vhodné pro Koupelny a Vlhké ProstředíSvítidlo Eleon je navrženo s ohledem na použití ve vlhkých prostředích, jako jsou koupelny, díky stupni krytí IP44, který zaručuje ochranu před stříkající vodou.Flexibilita Volby Světelného ZdrojJednou z výhod tohoto svítidla je možnost volby světelného zdroje. Můžete si vybrat jakoukoli žárovku s paticí G9 do maximálního výkonu 33W, aby přesně vyhovovala vašim potřebám a preferencím. IP44 - Ochrana proti stříkající vodě Možnost volby světelného zdroje Nezapomeňte si objednat vhodnou žárovku!Pro více informací o instalaci a inspiraci, jak může svítidlo Eleon vylepšit vaši koupelnu, podívejte se na následující video:
Objev podobné jako Paulmann nástěnné svítidlo Eleon IP44 1-ramenné chrom bez zdroje světla, max. 33W G9 708.39 P 70839
Paulmann bodové svítidlo Zyli 3-ramenné Rondell Bílá/Chrom bez zdroje světla, max. 10W GU10 667.12 P 66712
Paulmann Bodové Svítidlo Zyli 3-ramenné Rondell Bílá/ChromBodové svítidlo Zyli s třemi rameny v elegantním bílém a chromovém provedení nabízí široké možnosti využití a díky svému jednoduchému designu se snadno začlení do jakéhokoli interiéru. Díky ochraně proti stříkající vodě je vhodné i pro montáž ve vlhkých prostorách. Světelný zdroj si můžete zvolit dle vlastních preferencí. Lze použít libovolné reflektorové žárovky se závitem GU10 a maximálním výkonem 3x10W. Snadné nastavení osvětlení díky otočným hlavicím Ochrana IP44 – vhodné pro koupelny a podobné prostory Světelný zdroj dle vlastního výběruNezapomeňte si rovnou objednat vhodný světelný zdroj!
Objev podobné jako Paulmann bodové svítidlo Zyli 3-ramenné Rondell Bílá/Chrom bez zdroje světla, max. 10W GU10 667.12 P 66712
Podívejte se také
plastové venkovní nástěnné svítidlo IP44
venkovní nástěnné svítidlo s krytím IP44
nástěnné svítidlo IP44 pro schodiště
nástěnné svítidlo do koupelny IP44
nástěnné LED svítidlo s IP44 krytím
nástěnné svítidlo pro terasu IP44
nástěnné svítidlo s nastavitelnou teplotou světla
nástěnné svítidlo s přepínačem teploty světla
stojací lampa s dvojitým zdrojem světla
přisazené nástěnné svítidlo bez sekání otvorů
závěsné svítidlo E27 IP44 pro terasu
venkovní svítidlo s IP44 odolností
venkovní svítidlo Paravento IP44
závěsné venkovní svítidlo s IP44
plastové venkovní svítidlo s IP44
venkovní svítidlo s IP44
Paulmann bodové svítidlo Zyli 3-ramenné Balken Bílá/Chrom bez zdroje světla, max. 10W GU10 667.13 P 66713
Bodové Svítidlo Zyli 3-Ramenné Balken Bílá/ChromBodové svítidlo Zyli v bílém a chromovém provedení nabízí široké možnosti využití a díky svému jednoduchému designu se snadno začlení do jakéhokoliv interiéru. Jeho konstrukce s ochranou proti stříkající vodě umožňuje instalaci i ve vlhkých prostorách, například v koupelnách.Klíčové vlastnosti Možnost volby zdroje světla Kompatibilní s reflektorovými žárovkami s paticí GU10 a výkonem do 3x10W Otočné hlavy pro snadné nasměrování osvětlení Stupeň krytí IP44 pro ochranu proti stříkající voděNezapomeňte si při nákupu pořídit také vhodné světelné zdroje!
Objev podobné jako Paulmann bodové svítidlo Zyli 3-ramenné Balken Bílá/Chrom bez zdroje světla, max. 10W GU10 667.13 P 66713
Paulmann URail Set Barelli chrom mat bez zdroje světla, max. 10W GU10 954.59 P 95459
Paulmann URail Set Barelli - Chrom matný bez světelného zdroje, max. 10W GU10URail kompletní sada Barelli s 3 spoty nabízí maximální flexibilitu při výběru světelného zdroje. Můžete si zvolit libovolnou reflektorovou žárovku s paticí GU10 a výkonem až 3x10W - ať už preferujete bílé nebo barevné světlo, silné nebo méně intenzivní světelné paprsky. Nenápadný design spotů se hodí k jakémukoliv stylu interiéru a nabízí široké možnosti použití. URail sada zahrnuje napájení, spojovací prvek, kolejnici délky 1m a 3 spoty. Volba světelného zdroje je zcela na vás - nezapomeňte si jej objednat!
Objev podobné jako Paulmann URail Set Barelli chrom mat bez zdroje světla, max. 10W GU10 954.59 P 95459
Paulmann URail Set Cover chrom mat bez zdroje světla, max. 10W GU10 954.62 P 95462
Paulmann URail Set Cover chrom mat bez zdroje světla, max. 10W GU10Tento praktický kompletní set zahrnuje 3 reflektory Cover, jednu lištu a napájení. Máte plnou flexibilitu při výběru světelného zdroje. Tento set je ideálním vstupem do URail systému. Lze použít jakékoli žárovky s paticí GU10 a maximálním výkonem 10 W. URail Set obsahuje napájení, lineární spojku, 1m lištu a 3 reflektory. Nezapomeňte: Objednejte si také vhodné světelné zdroje!
Objev podobné jako Paulmann URail Set Cover chrom mat bez zdroje světla, max. 10W GU10 954.62 P 95462
Paulmann Seilspot Mac II Chrom mat bez zdroje světla, max. 10W GU5,3 941.32 P 94132
Paulmann Seilspot Mac II Chrom mat bez světelného zdroje, max. 10W GU5,3Flexibilní a univerzální systém osvětleníBez ohledu na to, zda máte rovné, šikmé nebo nepravidelné prostory, lanové systémy se přizpůsobí každé místnosti. Série Mac II nabízí možnost montáže na stěnu i na strop, což poskytuje neomezené možnosti pro vaše designové nápady. Základní sada může být individuálně rozšířena o jednotlivé spoty, odklonky a další příslušenství - při tom je třeba mít na paměti maximální zatížení transformátoru. Jednotlivý spot pro rozšíření lanových systémů Volitelný světelný zdroj Nezapomeňte si objednat odpovídající světelný zdroj! Vhodné pro montáž na stěnu a strop
Objev podobné jako Paulmann Seilspot Mac II Chrom mat bez zdroje světla, max. 10W GU5,3 941.32 P 94132
Paulmann URail Spot Ceiling Globe Small chrom mat bez zdroje světla, max. 10W E14 976.02 P 97602
Paulmann URail Spot Ceiling Globe Small chrom matPopis produktuS využitím univerzálního systému URail 230V můžete snadno osvětlit různé části místnosti podle potřeby. Spot Ceiling Globe poskytuje světlo rovnoměrně a bez oslnění ve všech směrech, což z něj činí ideální volbu pro centrální stropní osvětlení. Vysoce kvalitní opálové sklo se svým vícevrstvým designem zajišťuje jemné rozptýlení světla.Vlastnosti Výběr světelného zdroje podle vašeho přání Nezapomeňte si rovnou objednat i vhodný světelný zdroj! Lze ovládat pomocí aplikace s chytrými světelnými zdroji
Objev podobné jako Paulmann URail Spot Ceiling Globe Small chrom mat bez zdroje světla, max. 10W E14 976.02 P 97602
Paulmann URail Spot Cover Chrom mat bez zdroje světla, max. 10W GU10 953.35 P 95335
Paulmann URail Spot Cover Chrom matMaximální flexibilita při výběru světelného zdrojePaulmann URail Spot Cover v chromové matné úpravě nabízí široké možnosti při výběru světelného zdroje. Lze do něj instalovat libovolné světelné zdroje s paticí GU10 a výkonem až 10 W. Ať už preferujete bílé nebo barevné světlo, silnou nebo jemnější světelnou intenzitu, tento spot vám umožní přizpůsobit osvětlení vašim potřebám.Elegantní design pro každý interiérNeutrální design svítidla skvěle doplní jakýkoli styl zařízení vašeho domova a nabízí tak mnoho možností pro jeho využití. Díky systému URail můžete snadno měnit světelné zdroje a přizpůsobit si osvětlení podle aktuální situace.Moderní technologie pro chytrou domácnostPokud použijete chytré světelné zdroje, můžete osvětlení ovládat i pomocí aplikace ve vašem smartphonu, čímž získáte ještě více pohodlí a kontroly nad svým domácím osvětlením.
Objev podobné jako Paulmann URail Spot Cover Chrom mat bez zdroje světla, max. 10W GU10 953.35 P 95335
Paulmann URail Spot Pure I Chrom mat bez zdroje světla, max. 10W GU10 953.29 P 95329
Paulmann URail Spot Pure I Chrom mat: Flexibilita a Elegance v JednomPaulmann URail Spot Pure I v chromovém matném provedení nabízí plnou flexibilitu při výběru světelného zdroje. Tento elegantní spot je kompatibilní s jakýmkoli světelným zdrojem s paticí GU10 a maximálním výkonem 10W. Můžete si zvolit mezi bílým nebo barevným světlem, ať už potřebujete silné nebo měkčí osvětlení. Jeho decentní design se hodí k jakémukoliv stylu interiéru, což poskytuje široké možnosti využití.Klíčové vlastnosti: Univerzální design, který se hodí do každého interiéru Kompatibilní s GU10 světelnými zdroji různých velikostí díky posuvné cloně na hlavě svítidla Možnost ovládání přes aplikaci s použitím chytrých světelných zdrojůS využitím chytrých světelných zdrojů je možné spot ovládat také prostřednictvím aplikace, což přináší další úroveň komfortu a personalizace osvětlení vašeho prostoru.
Objev podobné jako Paulmann URail Spot Pure I Chrom mat bez zdroje světla, max. 10W GU10 953.29 P 95329
Paulmann URail Spot Pure II Chrom mat bez zdroje světla, max. 10W GU10 953.31 P 95331
Paulmann URail Spot Pure II Chrom matMaximální flexibilita v osvětleníPaulmann URail Spot Pure II v matném chromu přináší maximální flexibilitu při výběru světelného zdroje. Tento spot umožňuje použití jakýchkoli světelných zdrojů s paticí GU10 a výkonem až 10 W. Můžete si vybrat mezi bílým nebo barevným světlem, stejně jako mezi silným či jemnějším světelným paprskem.Decentní design tohoto spotu se hodí k jakémukoli stylu interiéru a nabízí rozmanité možnosti využití. Díky možnosti volby světelného zdroje je tato URail systémová svítidla ideální pro různé aplikace. Navíc, při použití chytrých světelných zdrojů, je možné spot ovládat i pomocí aplikace na vašem smartphonu.
Objev podobné jako Paulmann URail Spot Pure II Chrom mat bez zdroje světla, max. 10W GU10 953.31 P 95331
PAULMANN URail sada Blossom Rauch matný chrom bez zdroje světla max. 4x10W G9 968.99 P 96899
PAULMANN URail Sada Blossom Rauch - Matný ChromKompletní sada obsahuje čtyři reflektory Blossom s kouřovým sklem, jednu kolejnici a napájení. Při výběru zdroje světla máte úplnou volnost, což zajišťuje maximální flexibilitu. Tato sada je ideálním začátkem pro URail systém osvětlení.Flexibilní výběr zdroje světlaDo sady lze vložit jakékoliv světelné zdroje s paticí G9 a výkonem až do 10 W, což vám umožní přizpůsobit osvětlení vašim potřebám.Obsah sady 4 svítidla Blossom 2x 1m kolejnice Spojovací prvky Napájení Montážní návodNenechte si ujít: Nezapomeňte přiobjednat vhodné světelné zdroje!Povrchová úpravaSada je v elegantním matném chromu, který se hodí do každého moderního interiéru.
Objev podobné jako PAULMANN URail sada Blossom Rauch matný chrom bez zdroje světla max. 4x10W G9 968.99 P 96899
PAULMANN URail sada Blossom satén matný chrom bez zdroje světla max. 4x10W G9 968.98 P 96898
PAULMANN URail sada Blossom - satén matný chromPopis produktuTato kompletní sada obsahuje 4 spotová svítidla Blossom s elegantním satinglasem, jednu dráhu a napájecí jednotku. Uživatel má plnou flexibilitu při výběru světelných zdrojů. Sada představuje ideální vstup do systému URail. Do svítidel lze použít libovolné světelné zdroje s paticí G9 o výkonu maximálně 10 W. URail kompletní sada zahrnuje 4 svítidla, dvě 1m dráhy, spojky a napájení, včetně montážního návodu. Nezapomeňte si při objednávce zvolit odpovídající světelné zdroje!Specifikace Povrch/Barva: Matný chrom
Objev podobné jako PAULMANN URail sada Blossom satén matný chrom bez zdroje světla max. 4x10W G9 968.98 P 96898
PAULMANN Bodové svítidlo Carolina 2-ramenné IP44 GU10 antracit bez zdroje světla 667.51
Bodové Svítidlo Carolina 2-ramenné v Antracitové BarvěSvítidlo Carolina s dvěma světelnými rameny v elegantní kombinaci antracit a chrom nabízí široké možnosti použití a díky svému jednoduchému designu se harmonicky začlení do jakéhokoli interiéru. Výběr světelného zdroje je zcela na vás, protože je možné použít libovolné reflektorové žárovky s paticí GU10 a maximálním výkonem 2x10W.Vhodné pro Koupelny a Vlhké ProstoryDíky ochraně proti stříkající vodě je svítidlo Carolina ideální i pro instalaci v koupelnách nebo jiných vlhkých prostorech. Ochrana IP44 zajišťuje, že zařízení je chráněno proti stříkající vodě. Ochrana IP: IP44 - chráněno proti stříkající vodě Možnost snadného nasměrování světla díky otočným hlavám svítidel Přímé připojení na 230V Světelný zdroj je volitelnýNezapomeňte: Objednejte si vhodný světelný zdroj současně se svítidlem!
Objev podobné jako PAULMANN Bodové svítidlo Carolina 2-ramenné IP44 GU10 antracit bez zdroje světla 667.51
PAULMANN Bodové svítidlo Carolina 3-ramenné IP44 GU10 antracit bez zdroje světla 667.52
Bodové svítidlo Carolina 3-ramenné IP44 GU10 antracitBodové svítidlo Carolina v antracitovém provedení s chromovými detaily nabízí široké možnosti využití a díky svému jednoduchému designu se hodí do jakéhokoliv interiéru. Světelný zdroj si můžete zvolit dle vlastních preferencí. Toto svítidlo je kompatibilní s libovolnými reflektorovými žárovkami s paticí GU10 a maximálním výkonem 3x10W.Vhodné i pro vlhké prostoryDíky ochraně proti stříkající vodě je toto svítidlo ideální nejen do obývacích prostor, ale také do koupelen či jiných vlhkých místností. Stupeň ochrany IP44 zaručuje odolnost proti stříkající vodě. Jednoduchá orientace osvětlení pomocí otočných hlav spotů Určeno pro přímé připojení na napětí 230V Volba světelného zdroje dle vašich potřebNezapomeňte si při objednávce přidat i vhodný světelný zdroj!
Objev podobné jako PAULMANN Bodové svítidlo Carolina 3-ramenné IP44 GU10 antracit bez zdroje světla 667.52
PAULMANN Venkovní nástěnné svítidlo klasická tmavěšedá IP44 E27 pohybové čidlo bez zdroje světla 943.96
PAULMANN Venkovní nástěnné svítidlo - Klasická tmavě šedá s pohybovým senzoremToto venkovní nástěnné svítidlo od PAULMANN se vyznačuje klasickým designem a je ideální pro osvětlení vnějších stěn a vstupních prostor. Díky své tmavě šedé konstrukci a čirému skleněnému stínidlu nabízí moderní vzhled, který je zároveň elegantní a funkční.Klíčové vlastnosti Pohybový senzor: Svítidlo se automaticky rozsvítí, jakmile zaznamená pohyb v okolí, což zvyšuje bezpečnost a komfort při příchodu ke vstupu do domu. Možnost použití chytrých žárovek: Svítidlo je kompatibilní se smart žárovkami, což umožňuje snadné nastavení a ovládání osvětlení podle vašich potřeb. Ochrana IP44: Toto svítidlo je chráněno proti vniknutí prachu a stříkající vodě, což zajišťuje dlouhou životnost i v náročných povětrnostních podmínkách.Svítidlo je navrženo pro přímé připojení k síti 230 V, což usnadňuje jeho instalaci. Dále je vybaveno soumrakovým senzorem, který automaticky aktivuje osvětlení při nástupu tmy, což zajišťuje maximální efektivitu a pohodlí při jeho používání.
Objev podobné jako PAULMANN Venkovní nástěnné svítidlo klasická tmavěšedá IP44 E27 pohybové čidlo bez zdroje světla 943.96
PAULMANN Bodové svítidlo Carolina 1-ramenné IP44 GU10 antracit bez zdroje světla 667.50
Bodové svítidlo Carolina 1-ramenné - Antracit/ChromSvítidlo Carolina s jedním ramenem v elegantním antracitově-chromovém provedení nabízí široké možnosti využití. Díky jednoduchému designu se snadno začlení do jakéhokoli interiéru. Svítidlo je kompatibilní s libovolnými reflektorovými žárovkami s paticí GU10, přičemž maximální výkon může být až 10W.Vhodné pro různé prostory Ochrana IP44: Svítidlo je chráněno proti stříkající vodě, což umožňuje jeho použití v koupelnách nebo vlhkých místnostech. Nastavitelná orientace: Pomocí otočných hlavic lze snadno směrovat světlo podle potřeby. Rychlá instalace: Určeno pro přímé připojení na 230V.Žárovka není součástí balení, nezapomeňte si objednat vhodnou žárovku spolu se svítidlem!
Objev podobné jako PAULMANN Bodové svítidlo Carolina 1-ramenné IP44 GU10 antracit bez zdroje světla 667.50
PAULMANN Bodové svítidlo Davy 4-ramenné max. 4x20W černá bez zdroje světla 667.62
PAULMANN Bodové svítidlo Davy 4-ramenné v černé barvěČtyřramenné bodové svítidlo ze série Davy v elegantní černé barvě nabízí široké možnosti využití a díky svému módnímu designu v industriálním stylu se bez problémů začlení do jakéhokoliv interiéru.Flexibilní výběr světelného zdrojeSvětelný zdroj je volitelný, což umožňuje použití libovolných žárovek s paticí E27 a maximálním výkonem 10 W. Světelné hlavice lze snadno natočit podle potřeby, což usnadňuje směrování osvětlení. Volba světelného zdroje je na vás Nezapomeňte: Objednejte si vhodnou žárovku hned!
Objev podobné jako PAULMANN Bodové svítidlo Davy 4-ramenné max. 4x20W černá bez zdroje světla 667.62
PAULMANN Bodové svítidlo Davy 3-ramenné max. 3x20W černá bez zdroje světla 667.61
PAULMANN Bodové svítidlo Davy 3-ramennéMaximální flexibilita a stylBodové svítidlo Davy se třemi rameny v černé barvě nabízí široké možnosti použití a svým elegantním designem v industriálním stylu se snadno začlení do jakéhokoliv interiéru. Svítidlo umožňuje volbu libovolného světelného zdroje.Kompatibilita a nastaveníDo svítidla lze vložit jakékoliv světelné zdroje s paticí E27 a maximálním výkonem 10 W. Díky otočným hlavám reflektorů můžete snadno nastavit směr osvětlení podle vašich potřeb.Tip pro nákup Světelný zdroj není součástí balení – nezapomeňte si při objednání přidat do košíku vhodnou žárovku!
Objev podobné jako PAULMANN Bodové svítidlo Davy 3-ramenné max. 3x20W černá bez zdroje světla 667.61
PAULMANN Bodové svítidlo Davy 1-ramenné max. 1x20W černá bez zdroje světla 667.59
Bodové svítidlo Davy 1-ramenné černéBodové svítidlo ze série Davy v elegantní černé barvě nabízí široké možnosti použití a díky svému stylovému designu v industriálním stylu se plynule začlení do jakéhokoli interiéru. Žárovka není součástí balení, což vám umožňuje zvolit si libovolný zdroj světla s paticí E27 a maximálním výkonem 10 wattů.Vlastnosti a výhody Možnost použití různých světelných zdrojů podle vašich preferencí Snadné nastavení směru osvětlení díky otočným hlavicímNezapomeňte si při objednávce rovnou vybrat i vhodnou žárovku, abyste mohli svítidlo ihned použít!
Objev podobné jako PAULMANN Bodové svítidlo Davy 1-ramenné max. 1x20W černá bez zdroje světla 667.59
PAULMANN Bodové svítidlo Davy 2-ramenné max. 2x20W černá bez zdroje světla industriální styl 667.60
Bodové svítidlo Davy 2-ramenné v černé barvě – industriální stylBodové svítidlo Davy s dvěma rameny v elegantní černé barvě přináší široké možnosti využití a díky svému trendy designu v industriálním stylu se perfektně hodí do jakéhokoliv interiéru. Svítidlo umožňuje volbu světelného zdroje dle vašich preferencí. Lze použít jakékoliv světelné zdroje s paticí E27 a maximálním výkonem 20 W. Díky otočným hlavicím lze osvětlení snadno nasměrovat tam, kde je potřeba. Nezapomeňte si přikoupit vhodný světelný zdroj!
Objev podobné jako PAULMANN Bodové svítidlo Davy 2-ramenné max. 2x20W černá bez zdroje světla industriální styl 667.60
Paulmann Seilspot Colmar Chrom bez zdroje světla, max. 10W GU4 941.38 P 94138
Paulmann Seilspot Colmar Chrom bez zdroje světlaMaximální výkon 10W, objímka GU4Ať už máte prostor rovný, šikmý nebo složitě uspořádaný, lanové systémy se hodí do každého interiéru. Série Colmar nabízí flexibilitu montáže jak na stěnu, tak na strop, což přináší neomezené možnosti designu. Základní sada může být individuálně rozšířena o samostatné spoty, odkláněče a další příslušenství. Při rozšiřování systému však nezapomeňte zohlednit maximální zatížení transformátoru. Samostatný spot je ideální pro doplnění lanových systémů, přičemž si můžete svobodně vybrat vhodný světelný zdroj. Nezapomeňte si ihned objednat odpovídající žárovku! Produkt je vhodný pro montáž na stěnu i na strop.
Objev podobné jako Paulmann Seilspot Colmar Chrom bez zdroje světla, max. 10W GU4 941.38 P 94138
Paulmann URail Spot Blossom Bílá čirá-/SatinSklo bez zdroje světla, max. 25W G9 953.43 P 95343
Paulmann URail Spot Blossom Bílá s Čirým a Saténovým SklemUniverzální volba pro různé typy osvětleníURail Spot Blossom od značky Paulmann v elegantní bílé barvě, doplněný čirým a saténovým sklem, nabízí maximální flexibilitu při výběru světelného zdroje. Do tohoto svítidla lze snadno instalovat jakékoliv žárovky s paticí G9 o maximálním výkonu 25 W.Vhodný pro různé styly interiéruJemný design tohoto svítidla se hodí k jakémukoliv stylu zařízení a nabízí široké možnosti využití. Dekorativní skleněný stínítko vytváří vizuální zajímavosti a zajišťuje světlo bez oslnění. URail systém umožňuje volný výběr žárovky, což zvyšuje jeho praktické využití.Video ukázka svítidlaPodívejte se na video, které představuje svítidlo URail Spot Blossom v akci:
Objev podobné jako Paulmann URail Spot Blossom Bílá čirá-/SatinSklo bez zdroje světla, max. 25W G9 953.43 P 95343
Paulmann URail Spot Blossom Bílá Satin Sklo bez zdroje světla, max. 25W G9 953.42 P 95342
Paulmann URail Spot Blossom Bílá Satin SkloFlexibilita a styl v jednomURail Spot Blossom v elegantní bílé a saténové úpravě s jemným sklem nabízí maximální flexibilitu při výběru světelného zdroje. Můžete zvolit libovolnou žárovku s paticí G9 a výkonem až 25 W.Univerzální design pro každý interiérDecentní design tohoto bodového svítidla se hodí do jakéhokoliv stylu interiéru a nabízí široké možnosti využití. Dekorativní skleněný kryt dodává vizuální akcenty a zajišťuje příjemné, neoslňující světlo.Možnost volby světelného zdrojeDíky systému URail máte možnost volby libovolného světelného zdroje, což umožňuje přizpůsobit osvětlení vašim konkrétním potřebám a preferencím.
Objev podobné jako Paulmann URail Spot Blossom Bílá Satin Sklo bez zdroje světla, max. 25W G9 953.42 P 95342
PAULMANN Lankový spot Mac II černá mat bez zdroje světla, max. 10W GU5,3 942.91
PAULMANN Lankový spot Mac II černá mat bez zdroje světlaUniverzální a flexibilní řešení osvětleníAť už máte rovný, šikmý nebo nepravidelný prostor, lankové systémy se přizpůsobí každému interiéru. Černý Mac II spot lze snadno kombinovat se základním systémem dle vašeho výběru a je vhodný pro montáž jak na stěnu, tak na strop. Toto řešení osvětlení nabízí nekonečné možnosti designu a je ideální pro osvětlení velkých a členitých prostor. Jednoduchý spot pro doplnění lankových systémů Perfektní pro osvětlení velkých a složitých místností Možnost volby světelného zdroje Nezapomeňte: Objednejte si vhodný světelný zdroj zároveň! Vhodné pro montáž na stěnu i strop
Objev podobné jako PAULMANN Lankový spot Mac II černá mat bez zdroje světla, max. 10W GU5,3 942.91
Paulmann závěsné svítidlo Verve IP44 1-ramenné beton/chrom 708.90 P 70890
Závěsné svítidlo Paulmann Verve IP44 – Beton a chromObjevte dokonalou kombinaci betonu a moderního chromu se závěsným svítidlem Verve od značky Paulmann. Toto stylové svítidlo přináší příjemné osvětlení do každého prostoru ve vašem domě. Díky ochraně IP44 je odolné proti stříkající vodě, což jej činí ideálním pro použití v koupelně nebo nad pracovní plochou v kuchyni.Vlastnosti svítidla Ochrana IP: IP44 – odolné proti stříkající vodě Kombinace betonu a chromu pro moderní vzhled Možnost integrace do URail systému pomocí dostupných adaptérůNezapomeňte si zároveň objednat vhodnou žárovku! Pro více možností integrace do stropního systému URail použijte dostupné adaptéry uvedené v sekci příslušenství.
Objev podobné jako Paulmann závěsné svítidlo Verve IP44 1-ramenné beton/chrom 708.90 P 70890
Paulmann nástěnné svítidlo LED Arneb IP44 9W chrom 708.79 P 70879
Paulmann Nástěnné Svítidlo LED Arneb IP44 9W ChromElegantní a Funkční Osvětlení pro Vaši KoupelnuNástěnné a zrcadlové svítidlo Arneb v jednoduchém designu je ideální volbou pro použití v koupelně. Satinovaný akrylový kryt zajišťuje rovnoměrné a neoslňující světlo, zatímco magnetické boční kryty v chromové barvě elegantně skryjí montážní šrouby. Efektivní LED technologie Satinovaný difuzor pro rovnoměrné rozložení světla Teplota barvy: 3000K - Teplá bílá IP44 ochrana proti stříkající vodě, vhodné pro vlhké prostory Integrovaný LED světelný zdrojSvítidlo Arneb nabízí nejen praktické řešení osvětlení, ale také přidává do vašeho interiéru dotek elegance. Díky svému krytí IP44 je ideální pro použití v koupelně, kde odolá vlhkosti a zajistí bezpečnou a dlouhotrvající funkčnost.
Objev podobné jako Paulmann nástěnné svítidlo LED Arneb IP44 9W chrom 708.79 P 70879
Paulmann závěsné svítidlo Globe IP44 1-ramenné satén/chrom 708.95 P 70895
Závěsné svítidlo Globe IP44 od PaulmannElegantní design pro moderní interiéryZávěsné svítidlo Globe kombinuje saténové sklo s trendovým chromem, což zajišťuje rovnoměrné a neoslňující osvětlení ve všech směrech. Díky ochraně proti stříkající vodě (IP44) je ideální volbou pro koupelny nebo nad pracovní plochu v kuchyni.Výhody a použití IP44 ochrana: Odolné proti stříkající vodě, perfektní pro vlhké prostředí. Moderní design: Saténové sklo a chromový povrch pro stylový vzhled. Univerzální světlo: Rovnoměrné osvětlení bez oslnění.Nezapomeňte si při nákupu objednat také vhodnou žárovku! Svítidlo lze pomocí adaptérů uvedených v sekci příslušenství integrovat do URail kolejnicového systému.
Objev podobné jako Paulmann závěsné svítidlo Globe IP44 1-ramenné satén/chrom 708.95 P 70895
PAULMANN Nástěnné svítidlo Ravi IP44 E27 max. 60W černá mat
PAULMANN Nástěnné Svítidlo Ravi IP44 E27 max. 60W Černá MatMix & Match vzhled je v současnosti velmi populární a umožňuje ozvláštnit domov jedinečným prvkem. Moderní nástěnné svítidlo Ravi v černém matném provedení je toho dokonalým důkazem. Díky svému minimalistickému a modernímu designu spolu s atraktivní barevnou kombinací se stává skutečným středobodem v interiéru.Kombinací s dekorativními žárovkami od Paulmann vytvoříte perfektní sestavu. Zvláště harmonicky vypadá svítidlo v tandemu s žárovkami ze sérií White Lampion nebo Metallic Glow. Alternativně můžete použít žárovky s paticí E27 do maximálního výkonu 60 Watt.Díky ochraně IP44 je nástěnné svítidlo Ravi vhodné i do koupelny. Dekorativní světelné efekty dodají vaší stěně na zajímavosti. IP44 - odolné proti stříkající vodě, ideální pro koupelny a podobné prostory Pro žárovky s paticí E27 do max. 60 Watt Nezapomeňte: Objednat vhodnou žárovku současně!
Objev podobné jako PAULMANN Nástěnné svítidlo Ravi IP44 E27 max. 60W černá mat
Paulmann LED nástěnné svítidlo Agena IP44 20W chrom/bílá mat stmívatelné 709.48 P 70948
Paulmann LED nástěnné svítidlo Agena IP44 20W, chrom/bílá mat, stmívatelnéNástěnné a zrcadlové svítidlo Agena se vyznačuje jednoduchým designem a vyzařuje světlo směrem nahoru i dolů. V obytných prostorech vytváří plošné, dekorativní světelné akcenty na stěně. Díky ochraně IP44 proti stříkající vodě je ideální pro použití v koupelně. Zejména zrcadla jsou optimálně osvětlena.Klíčové vlastnosti: Dekorativní světelné efekty, které zvýrazní stěnu Ideální pro rovnoměrné osvětlení zrcadel IP44 ochrana proti stříkající vodě, vhodné pro koupelny a podobné prostory Obsahuje LED světelný zdroj (pevně zabudovaný) Teplota světla: 2700K - teplá bílá Možnost stmívání
Objev podobné jako Paulmann LED nástěnné svítidlo Agena IP44 20W chrom/bílá mat stmívatelné 709.48 P 70948
PAULMANN Nástěnné svítidlo Ravi IP44 E27 max. 60W bílá mat
Nástěnné svítidlo Ravi IP44 E27 max. 60W bílá matMix & Match vzhled je v současnosti velmi populární a umožňuje ozvláštnit domov výrazným estetickým prvkem. Moderní nástěnné svítidlo Ravi v matné bílé barvě je toho dokonalým příkladem. Díky svému minimalistickému a modernímu designu v kombinaci s atraktivními barvami se stává skutečným středobodem interiéru. Spolu s dekorativními žárovkami od značky Paulmann tvoří svítidlo dokonalou sadu. Obzvláště harmonicky vypadá v kombinaci s žárovkami ze sérií White Lampion nebo Metallic Glow. Alternativně lze použít žárovky s paticí E27 o maximálním výkonu 60 W. Díky krytí IP44 je svítidlo Ravi vhodné i do koupelny. Dekorativní světelné efekty dodávají stěnám jedinečný vzhled. IP44 ochrana proti stříkající vodě, ideální pro koupelny a podobné prostory Pro žárovky s paticí E27 až do 60 W Nezapomeňte si objednat vhodnou žárovku!
Objev podobné jako PAULMANN Nástěnné svítidlo Ravi IP44 E27 max. 60W bílá mat
PAULMANN Nástěnné svítidlo Ravi IP44 E27 max. 60W černá mat/zlatá
Nástěnné svítidlo Ravi: Moderní design s ochranou IP44Mix & Match styl je aktuálním trendem, který umožňuje obohatit domov o jedinečný vizuální prvek. Moderní nástěnné svítidlo Ravi v černé matné a zlaté barvě je dokonalým příkladem. S jeho minimalistickým, moderním designem a atraktivní barevnou kombinací se stane skutečným středobodem vaší domácnosti.Stylové kombinace s Paulmann žárovkamiKombinujte svítidlo Ravi s dekorativními žárovkami od Paulmann a vytvořte perfektní sestavu. Svítidlo vypadá obzvlášť harmonicky s žárovkami ze sérií White Lampion nebo Metallic Glow. Alternativně lze použít žárovky s paticí E27 do maximálního výkonu 60 W.Vhodné i pro koupelnyDíky ochraně IP44 je nástěnné svítidlo Ravi vhodné i pro použití v koupelnách a podobných prostorech, kde je potřeba ochrana proti stříkající vodě. Dekorativní světelné efekty podtrhnou krásu stěn a přidají vašemu interiéru na eleganci. Dekorativní světelné efekty pro zvýraznění stěn IP44 ochrana proti stříkající vodě, ideální pro koupelny Kompatibilní s žárovkami s paticí E27 do 60 WNezapomeňte: Objednejte si zároveň odpovídající žárovku pro dokonalé osvětlení!
Objev podobné jako PAULMANN Nástěnné svítidlo Ravi IP44 E27 max. 60W černá mat/zlatá
PAULMANN Lankový systém Cardan matný chrom 5 spotů bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.38
Lankový systém Cardan matný chrom – flexibilní a elegantní řešení osvětleníŘada Cardan v matném chromu je univerzálním řešením pro montáž na stěnu i strop, což umožňuje nekonečné možnosti designu. Ať už jde o rovné, šikmé nebo nepravidelné povrchy, lankové systémy se hodí do každého prostoru a jsou ideálním řešením pro složité instalační podmínky.Individuální přizpůsobení a rozšířeníZákladní sada může být individuálně doplněna o samostatné svítidla, kladky a další příslušenství. Lana o délce 10 m lze rozdělit na polovinu, což umožňuje napnutí systému až na 5 m. Tímto způsobem je možné dosáhnout optimálního rozložení světla a v případě větší potřeby světla lze systém snadno rozšířit.Jednoduchá instalace a přizpůsobeníPro distribuci světel po celé místnosti stačí jediný napájecí bod. Systémy s technologií 12V DC (stejnosměrný proud) nelze stmívat pomocí nástěnného stmívače.Kompletní sada pro snadnou montáž Obsahuje trafo, lano, svítidla a návod k montáži Vhodné pro montáž na stěnu i strop Možnost volby vlastních světelných zdrojůNezapomeňte objednat správný světelný zdroj! Tento systém není vhodný pro provoz na 12V střídavý proud (AC).
Objev podobné jako PAULMANN Lankový systém Cardan matný chrom 5 spotů bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.38
PAULMANN Lankový systém Salt matný chrom bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.47
PAULMANN Lankový systém Salt - Matný Chrom, Bez Zdrojů SvětlaPopis produktuJednotlivý reflektor Salt v matně černém a chromovém provedení je ideální pro doplnění stávajícího lankového systému. Tento systém může být instalován jak na stěnu, tak na strop, což nabízí neomezené možnosti designu. Bez ohledu na to, zda je instalace rovná, šikmá či zakřivená, lankové systémy se hodí do každé místnosti a jsou řešením pro složité instalační podmínky.Funkčnost a rozšířeníS tímto systémem lze dosáhnout optimální distribuce světla po místnosti. V případě zvýšené potřeby světla lze systém snadno rozšířit. Pro rozložení svítidel v celém prostoru stačí pouze jeden elektrický vývod.Technické specifikace Vhodné pro montáž na stěnu i strop Možnost volby světelného zdroje Nezapomeňte dokoupit vhodný světelný zdroj! Není vhodné pro provoz na 12V střídavé napětí (AC)Důležité upozorněníSystémy s technologií 12V DC (stejnosměrné napětí) nelze stmívat pomocí vestavěného nástěnného stmívače.
Objev podobné jako PAULMANN Lankový systém Salt matný chrom bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.47
PAULMANN Lankový systém Sheela matný chrom bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.51
Lankový systém Sheela od PAULMANN – Matný chrom bez světelného zdrojePopis produktuJednotlivý reflektor Sheela v matném černém a chromovém provedení je ideální volbou pro rozšíření stávajícího lankového systému. Tento systém lze instalovat jak na stěnu, tak na strop, což nabízí neomezené možnosti designu. Bez ohledu na to, zda je instalace rovná, šikmá nebo úhlová, lankové systémy se přizpůsobí každému prostoru a jsou ideálním řešením pro složité instalační podmínky.Tento systém umožňuje optimální distribuci světla a v případě zvýšené potřeby osvětlení je snadno rozšířitelný. Pro distribuci svítidel v celém prostoru je potřeba pouze jedna elektrická přípojka. Systémy s technologií 12V stejnosměrného proudu (DC) nelze stmívat pomocí nástěnného vestavěného stmívače. Jednotlivý reflektor k rozšíření lankových systémů Vhodný pro montáž na stěnu a strop Světelný zdroj je volitelný Nezapomeňte si přiobjednat vhodný světelný zdroj! Není vhodné pro provoz na 12V střídavé napětí (AC)Video prezentacePodívejte se na následující video, kde se dozvíte více o montáži a možnostech využití lankového systému Sheela:
Objev podobné jako PAULMANN Lankový systém Sheela matný chrom bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.51
PAULMANN Lankový systém Salt matný chrom bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.45
PAULMANN Lankový systém Salt - Matný chromFlexibilní řešení osvětlení bez omezeníLankový systém Salt v matném chromu od společnosti PAULMANN je ideálním doplňkem pro již existující lankový systém. Tento systém je možné instalovat jak na stěnu, tak na strop, což poskytuje neomezené možnosti umístění. Bez ohledu na to, zda je systém umístěn rovně, šikmo nebo v úzkých prostorách, lankové systémy se přizpůsobí každému interiéru a vyřeší problémy s instalací v náročných podmínkách.Díky tomuto systému lze efektivně rozložit světlo po celé místnosti. Při rostoucí potřebě osvětlení je možné systém jednoduše rozšířit. Pro rozložení osvětlení v celém prostoru je zapotřebí pouze jeden elektrický výstup. Upozorňujeme, že systémy s technologií 12V DC (stejnosměrný proud) nelze stmívat pomocí nástěnného vestavného stmívače. Samostatný spot pro rozšíření lankových systémů Vhodný pro montáž na stěnu a strop Možnost volby světelného zdroje Nezapomeňte si přiobjednat vhodný světelný zdroj! Není vhodné pro provoz na 12V střídavý proud (AC)
Objev podobné jako PAULMANN Lankový systém Salt matný chrom bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.45
Paulmann Nástěnné svítidlo Gemini IP44 40 W 2ks balení chrom, satin, kov 703.54 P 70354
Paulmann Nástěnné svítidlo Gemini IP44 40 W - 2 ks baleníObjevte jedinečný design nástěnného a zrcadlového svítidla Gemini, které se vyznačuje kubickými základními tvary a masivní upevňovací konstrukcí. V balení naleznete dvě svítidla - jedno pravé a jedno levé, ideální pro symetrické osvětlení. Díky ochraně proti stříkající vodě je toto svítidlo perfektní volbou pro koupelny a jiné vlhké prostředí.Klíčové vlastnosti Ochrana IP44 zajišťuje odolnost proti stříkající vodě, vhodné pro vlhké prostory. Přímé připojení na 230V. Kompatibilní s úspornými žárovkami ESL nebo Halo+ halogenovou technologií pro možnost stmívání.Nezapomeňte si objednat vhodné žárovky, abyste mohli plně využít potenciál svítidla Gemini!
Objev podobné jako Paulmann Nástěnné svítidlo Gemini IP44 40 W 2ks balení chrom, satin, kov 703.54 P 70354
PAULMANN URail sada Cover matný chrom bez zdroje světla max. 4x10W GU10 968.97 P 96897
PAULMANN URail Sada Cover Matný Chrom bez Zdrojů SvětlaTato kompletní sada vám poskytne čtyři osvětlení Cover, jednu lištu a jeden napájecí modul. Nabízí vám plnou flexibilitu při výběru světelných zdrojů, což je ideální pro vstup do URail systému. Do systému můžete bez problémů nainstalovat jakékoliv světelné zdroje s paticí GU10 a maximálním výkonem 4x10W. Sada obsahuje čtyři svítidla, dvě 1m lišty, spojovací prvky a napájecí modul spolu s montážním návodem. Nezapomeňte si rovnou objednat i vhodné světelné zdroje! Povrchová úprava je v matném chromu, což dodává moderní a elegantní vzhled.
Objev podobné jako PAULMANN URail sada Cover matný chrom bez zdroje světla max. 4x10W GU10 968.97 P 96897
PAULMANN Lankový systém Mac II matný chrom 5 spotů bez zdroje světla max. 5x10W GU5,3 DC 60VA 944.30
PAULMANN Lankový systém Mac II - Matný ChromPopis produktuLankový systém Mac II v matném chromu je navržen tak, aby se dal instalovat jak na stěnu, tak na strop, což umožňuje neomezené možnosti designu. Ať už plánujete rovné, šikmé nebo zakřivené uspořádání, lankové systémy bez problémů zapadnou do každého prostoru a řeší komplikované podmínky instalace. Základní sada může být individuálně rozšířena pomocí samostatných spotů, přesměrovávačů a dalšího příslušenství.Funkčnost a flexibilitaLanko o délce 10 m lze uprostřed rozdělit, což umožňuje, aby byl systém napnut na maximální délku 5 m. Díky tomu lze dosáhnout optimálního rozložení světla a v případě potřeby zvýšeného osvětlení je systém snadno rozšiřitelný. Pro rozložení světla po celé místnosti stačí pouze jeden napájecí výstup. Systémy s technologií 12V DC (stejnosměrný proud) nelze stmívat prostřednictvím nástěnného vestavného stmívače.Obsah balení a doporučení Kompletní sada zahrnuje transformátor, lanko, spoty a návod k montáži. Vhodné pro montáž na stěnu i strop. Volba světelných zdrojů je zcela na vás. Nezapomeňte si při objednávce rovnou objednat vhodné světelné zdroje!
Objev podobné jako PAULMANN Lankový systém Mac II matný chrom 5 spotů bez zdroje světla max. 5x10W GU5,3 DC 60VA 944.30
PAULMANN Lankový systém Mac II matný chrom bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.31
Lankový systém PAULMANN Mac II – matný chromLankový systém PAULMANN Mac II v matném chromu je ideálním doplňkem pro stávající lankové systémy. Tento systém lze snadno instalovat jak na stěnu, tak na strop, což otevírá neomezené možnosti pro kreativní uspořádání osvětlení. Bez ohledu na to, zda je prostor rovný, šikmý nebo komplikovaně členitý, lankové systémy se přizpůsobí jakémukoliv interiéru a jsou praktickým řešením pro náročné instalační podmínky.Výhody a vlastnosti systému Vhodný pro doplnění lankových systémů Možnost montáže na stěnu i strop Volba světelného zdroje dle vlastních preferencí Jediný vývod elektrického proudu postačí k osvětlení celého prostoru Systémy s technologií 12V DC nelze stmívat pomocí nástěnného stmívačeNezapomeňte si objednat také vhodný světelný zdroj, aby byl systém kompletní a funkční.
Objev podobné jako PAULMANN Lankový systém Mac II matný chrom bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.31
Paulmann Tessa stojací svítidlo Creme/kov kartáčovaný bez zdroje světla, max. 60W E27 709.22 P 70922
Paulmann Tessa stojací svítidlo - Krása v klasickém styluElegantní design pro váš interiérStojací svítidlo Paulmann Tessa přináší do vašeho domova klasickou krásu díky svému krémově zbarvenému textilnímu stínidlu. Jeho jemné linie a kartáčovaný kovový povrch vytvářejí nadčasový vzhled, který se hodí do každého interiéru.Univerzální osvětlení pro každou místnostSvítidlo Tessa je ideální volbou pro obývací pokoje, ložnice i jídelny. Díky rovnoměrné distribuci světla, kterou zajišťuje textilní stínidlo, vytváří příjemnou atmosféru a pohodlí. Textilní stínidlo pro rovnoměrné rozptýlení světla Možnost kombinace s dalšími svítidly z řady Tessa Nezapomeňte: Objednejte si také odpovídající světelný zdroj!Parametry svítidlaStojací svítidlo Paulmann Tessa je navrženo pro žárovky s paticí E27 a maximálním výkonem 60W. Toto svítidlo se prodává bez světelného zdroje, takže je třeba ho zakoupit samostatně.
Objev podobné jako Paulmann Tessa stojací svítidlo Creme/kov kartáčovaný bez zdroje světla, max. 60W E27 709.22 P 70922
Paulmann URail Spot Cone bílá/chrom bez zdroje světla, max. 10W GU10 953.62 P 95362
Paulmann URail Spot Cone bílá/chrom bez zdroje světlaURail 230V kolejnicový systém od Paulmann nabízí flexibilní osvětlení pro různé části místnosti. Spot Cone v kombinaci bílé a chromové je snadno nastavitelný podle potřeby a nasměruje světlo přesně tam, kde je to nezbytné. Díky tomu se stávají obrazy, nábytek a další dekorativní předměty atraktivními středobodem pozornosti.Možnosti použití a parametry Nastavitelný reflektor pro přesné nasměrování světla Kompatibilní s libovolnými světelnými zdroji s paticí GU10 a maximálním výkonem 10 W Možnost použití SmartHome světelných zdrojů pro ovládání pomocí aplikaceNezapomeňte si při objednávce rovnou pořídit vhodný světelný zdroj!
Objev podobné jako Paulmann URail Spot Cone bílá/chrom bez zdroje světla, max. 10W GU10 953.62 P 95362
PAULMANN Lankový systém Cardan matný chrom 5 spotů bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.40
Lankový systém Cardan matný chrom od PAULMANNUniverzální řešení pro váš interiérŘada Cardan v matném chromu nabízí flexibilní možnosti instalace jak na stěně, tak na stropě, a tím otevírá neomezené možnosti pro design vašeho prostoru. Bez ohledu na to, zda máte rovné, šikmé nebo zakřivené plochy, lankové systémy se přizpůsobí jakémukoli interiéru a řeší problémy se složitými instalačními podmínkami.Snadné přizpůsobení a rozšířeníZákladní sada může být individuálně doplněna o samostatné spoty, odkláněče a další příslušenství. Délka 10 m lanka může být rozdělena na polovinu, což umožňuje napínání systému až na maximálně 5 m. Díky tomu je možné dosáhnout optimálního rozložení světla, a pokud se zvýší potřeba osvětlení, systém lze snadno rozšířit.Efektivní instalace a kompatibilita Stačí pouze jeden elektrický vývod pro rozložení osvětlení v celém prostoru. Systémy s technologií 12V DC (stejnosměrný proud) nelze stmívat pomocí nástěnného dimmeru. Kompletní sada obsahuje transformátor, lanko, spoty a montážní návod. Vhodné pro montáž na stěnu i strop. Možnost volby světelných zdrojů podle vašich potřeb.Nezapomeňte si k objednávce přidat vhodný světelný zdroj! Tento systém není vhodný pro provoz na 12V střídavého napětí (AC).
Objev podobné jako PAULMANN Lankový systém Cardan matný chrom 5 spotů bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.40
PAULMANN Lankový systém Cardan matný chrom bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.37
Lankový systém PAULMANN Cardan v matném chromuSamostatný reflektor Cardan v matném chromu je ideální pro doplnění existujícího lankového systému. Tento systém lze instalovat jak na stěnu, tak na strop, což poskytuje neomezené možnosti uspořádání. Bez ohledu na to, zda je prostor rovný, šikmý nebo atypický - lankové systémy se hodí do každé místnosti a jsou ideálním řešením pro náročné instalační podmínky. Pomocí tohoto systému lze dosáhnout optimálního rozložení světla a v případě rostoucí potřeby světla je možné systém snadno rozšířit. Pro distribuci světel v celé místnosti je potřebný pouze jeden elektrický vývod. Systémy s technologií 12V DC (stejnosměrné napětí) nelze stmívat pomocí nástěnného vestavného stmívače. Samostatný reflektor pro doplnění lankových systémů Vhodný pro montáž na stěnu i strop Volba světelného zdroje je zcela na vásNezapomeňte: Objednejte si zároveň i vhodný světelný zdroj!
Objev podobné jako PAULMANN Lankový systém Cardan matný chrom bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.37
PAULMANN Lankový systém Cardan matný chrom bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.39
Lankový systém Cardan - matný chrom od PAULMANNPopis produktuJednobodové svítidlo Cardan v matné bílé a chromové barvě je ideální pro rozšíření stávajícího lankového systému. Tento systém lze instalovat jak na stěnu, tak na strop, což nabízí neomezené možnosti designu. Ať už rovné, šikmé nebo křivolaké - lankové systémy se hodí do každého prostoru a jsou řešením pro náročné instalační podmínky.Výhody lankového systému Optimální rozložení světla v místnosti. Možnost snadného rozšíření při zvýšené potřebě osvětlení. Vyžaduje pouze jeden výstup pro napájení.Systémy s technologií 12V DC (stejnosměrné napětí) nelze stmívat pomocí nástěnných zabudovaných stmívačů. Svítidlo je určeno k doplnění lankových systémů a je vhodné pro montáž na stěnu i strop. Zdroj světla lze vybrat podle vašeho přání, nezapomeňte si při nákupu rovnou vybrat vhodný světelný zdroj!
Objev podobné jako PAULMANN Lankový systém Cardan matný chrom bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.39
PAULMANN Lankový systém Mac II matný chrom bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.33
Lankový systém Mac II od PAULMANN v matném chromuOptimální řešení pro flexibilní osvětleníJednotlivý bodový reflektor Mac II v matné bílé a chromové barvě je ideální volbou pro doplnění stávajícího lankového systému. Tento systém může být instalován jak na stěnu, tak na strop, což nabízí neomezené možnosti designu. Bez ohledu na to, zda je prostor rovný, šikmý nebo složitě členitý, lankové systémy se přizpůsobí každému prostředí a jsou skvělým řešením pro obtížné instalační podmínky.Díky tomuto systému je možné dosáhnout optimálního rozložení světla v místnosti. Při zvýšené potřebě osvětlení lze systém snadno rozšířit. Pro rozvod svítidel po celém prostoru je zapotřebí pouze jeden elektrický vývod. Je důležité poznamenat, že systémy s technologií 12V DC (stejnosměrný proud) nelze stmívat pomocí nástěnného vestavného stmívače. Jednotlivý reflektor k rozšíření lankových systémů Vhodný pro montáž na stěnu i strop Možnost volby libovolného světelného zdroje Nezapomeňte: Objednejte si vhodný světelný zdroj!
Objev podobné jako PAULMANN Lankový systém Mac II matný chrom bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.33
PAULMANN Lankový systém Mac II matný chrom bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.35
Lankový systém Mac II od PAULMANN v matném chromu bez zdroje světlaSamostatný světelný bod Mac II v matné černé a chromu je ideální pro doplnění stávajícího lankového systému. Tento systém lze instalovat jak na zeď, tak na strop, což nabízí neomezené možnosti designu. Ať už je váš prostor rovný, šikmý nebo složitě členitý, lankové systémy se přizpůsobí každému prostoru a jsou ideálním řešením pro náročné instalační podmínky.Flexibilní řešení pro všechny prostoryTento systém umožňuje optimální rozložení světla a při zvýšené potřebě osvětlení jej lze snadno rozšířit. K distribuci světel v celém prostoru je potřeba pouze jeden elektrický výstup. Systémy s technologií 12V DC (stejnosměrné napětí) nelze stmívat pomocí vestavěného nástěnného stmívače. Samostatný světelný bod pro rozšíření lankových systémů Vhodné pro montáž na zeď i strop Světelný zdroj dle vlastního výběru Nezapomeňte: Objednejte si zároveň vhodný světelný zdroj!
Objev podobné jako PAULMANN Lankový systém Mac II matný chrom bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.35
PAULMANN Lankový systém Salt matný chrom bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.43
PAULMANN Lankový systém Salt v matném chromuOptimální řešení pro variabilní osvětlení Samostatné svítidlo Salt v matném chromu je ideální volbou pro rozšíření existujícího lankového systému. Tento systém lze namontovat jak na stěnu, tak na strop, čímž poskytuje neomezené možnosti uspořádání. Bez ohledu na to, zda je instalace přímá, šikmá nebo složitě členitá, lankové systémy se přizpůsobí jakémukoliv prostoru a jsou ideálním řešením pro náročné instalační podmínky. S tímto systémem lze dosáhnout optimální distribuce světla v místnosti a v případě zvýšených požadavků na osvětlení jej snadno rozšířit. Pro distribuci světel po celé místnosti stačí jediný elektrický vývod. Systémy s technologií 12V DC (stejnosměrný proud) nelze regulovat pomocí nástěnného vestavného stmívače. Samostatné svítidlo pro rozšíření lankových systémů Vhodné pro montáž na stěnu a strop Možnost volby světelného zdroje Nezapomeňte: Objednejte odpovídající světelný zdroj! Není vhodné pro provoz na 12V střídavý proud (AC)
Objev podobné jako PAULMANN Lankový systém Salt matný chrom bez zdroje světla max. 10W GU5,3 DC 60VA 944.43
Paulmann Seilsystem Cardan Chrom 4 Spots bez zdroje světla, max. 10W GU5,3 941.44 P 94144
Paulmann Seilsystem Cardan Chrom 4 Spots bez zdroje světla, max. 10W GU5,3Bez ohledu na to, zda máte rovné, šikmé nebo nepravidelné stropy, lanové systémy se hodí do každého prostoru. Řada Cardan nabízí neomezené možnosti designu, protože ji lze snadno upevnit jak na stěnu, tak na strop. Základní sada může být individuálně doplněna o jednotlivé spoty, odrážeče a další příslušenství. Dbejte však na maximální zatížení transformátoru. Kompletní sada obsahuje transformátor, lano, spoty a montážní návod. Ideální pro osvětlení velkých a nepravidelných místností. Možnost volby světelného zdroje dle vlastních preferencí. Nezapomeňte přiobjednat vhodný světelný zdroj! Vhodné pro montáž na stěnu i strop.
Objev podobné jako Paulmann Seilsystem Cardan Chrom 4 Spots bez zdroje světla, max. 10W GU5,3 941.44 P 94144
Paulmann Seilspot Togo Chrom bez zdroje světla, max. 10W GU5,3 941.47 P 94147
Paulmann Seilspot Togo Chrom bez světelného zdrojeVšestranné řešení pro každý prostorBez ohledu na to, zda máte prostor rovný, šikmý nebo nepravidelně tvarovaný, lanové systémy se přizpůsobí jakémukoliv nastavení. Řada Togo je navržena tak, aby mohla být instalována jak na stěnu, tak na strop, což poskytuje neomezené možnosti designu.Možnosti přizpůsobení a instalaceZákladní sada Togo může být dle vašich preferencí rozšířena o jednotlivé spoty, odkláněče a další příslušenství. Při rozšiřování systému je důležité dbát na maximální zatížení transformátoru. Jednotlivý spot pro rozšíření lanových systémů Volba světelného zdroje dle vašeho uvážení Nezapomeňte si objednat také kompatibilní světelný zdroj! Vhodné pro montáž na stěnu i stropPodívejte se na video, které vám představí, jak efektivně využít lanový systém Paulmann Togo:
Objev podobné jako Paulmann Seilspot Togo Chrom bez zdroje světla, max. 10W GU5,3 941.47 P 94147