drop 24vl 500m sm09 125 g 657a2 corning lszh
DROP 24vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
Solarix DROP 24vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH Optický kabel Solarix SXKO-DROP-24-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navíc obsahuje speciální směs, díky které je optický kabel UV stabilní. Optický kabel disponuje velmi vysokou tahovou odolností 1000 N. Použitá vlákna G.657.A2 mají vysokou ohebnost, a tím umožňují dosáhnout vynikajících přenosových a instalačních vlastností ve stísněných prostorech a kdekoliv, kde je třeba rozvést více oddělených spojů. Kabel je možno použít jako závěsný s převěsy až 70m (dle klimatických podmínek) při použití tzv. @ mini kotev. Balení 500m Technická specifikace Typ kabelu *drop Typ vlákna *9/125 µm Třída reakce na oheň, typ pláště *Eca LSOH Typ kabelu dle výplně *bezgelový Provozní teplota *-20 °C až +60 °C Instalační teplota *-5 °C až +50 °C Skladovací teplota *-20 °C až +60 °C Specifikace vlákna *G.657.A2 Útlum při 1310nm *0.35 - 0.40 dB/km Útlum při 1550nm *0.35 - 0.40 dB/km Průměr kabelu *3.9 mm Hmotnost kabelu (kg/km) *14.3 kg/km Krátkodobá tahová odolnost *1000 N Krátkodobá tlaková odolnost *1000 N/10 cm Minimální poloměr ohybu (krátkodobě) *6x D kabelu Minimální poloměr ohybu ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako DROP 24vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
Swarovski Okouzlující visací náušnice s barevnými krystaly Sublima Tear Drop 5699565
Swarovski náušnice Sublima Tear Drop model 5699565 představují visací šperk se slzovitým tvarem ozdobený barevnými krystaly. Design kombinuje moderní eleganci s charakteristickým Swarovski leskem. Náušnice jsou součástí Sublima kolekce a jsou vhodné pro různé příležitosti.
- Elegantní slzovitý design s barevnými krystaly
- Vysoká kvalita Swarovski krystalů s briliantovým leskem
- Univerzální styl vhodný pro denní i večerní nošení
- Lehké a pohodlné nošení díky optimalizované konstrukci
Objev podobné jako Swarovski Okouzlující visací náušnice s barevnými krystaly Sublima Tear Drop 5699565
LYNX duplexní patch kabel MM, OM4, LC/LC, 50/125µm, 0, 5m
LYNX duplexní patch kabel je multimode optický kabel s OM4 standardem a průměrem vlákna 50/125 µm. Má délku 0,5 metru a vybaven je LC/LC konektory. Je určen pro vysokorychlostní přenosy dat na kratší vzdálenosti.
- Duplexní konstrukce pro spolehlivý obousměrný přenos
- OM4 standard zajišťuje vysokorychlostní přenos na krátké vzdálenosti
- Kompaktní LC konektory pro vysokou hustotu zapojení
- Růžová barva pláště pro snadnou identifikaci v rozvaděčích
Objev podobné jako LYNX duplexní patch kabel MM, OM4, LC/LC, 50/125µm, 0, 5m
Podívejte se také
české prostěradlo z bavlny gramáž 125 g/m2
bruska s kotoučem na suchý zip 125 mm
prostěradlo s gramáží 125 g/m² pro dlouhou životnost
prostěradlo s gramáží 125 g/m²
teleskopická rukojeť až 125 cm
malá fotbalová branka 125 cm
české prostěradlo 4Home gramáž 125 g/m2
prodyšné prostěradlo gramáž 125 g/m2
elektrický brousek nožů GRAEF CX 125
mop s tyčí 125 cm pro pohodlné použití
prostěradlo z 100% bavlny 125 g/m2
porcelánové nádobí na domácí jogurt 125 ml
jemný úplet 125 g/m² pro klidný spánek
elegantní šálky na kávu 125 ml
šroubovací tyč pro mop 125,5 cm
brusné kotouče 125 mm zrnitost 36 a 60
My Hood 302100 fotbalová branka Homegoal Classic Micro, 125 x 100 x 60 cm
Fotbalová branka Homegoal Classic Micro o rozměrech 125 x 100 x 60 cm je určena pro venkovní použití na zahradě. Je vyrobena z impregnovaného borovicového masivu a dodává se kompletní s odolnou sítí a nerezovým upevňovacím materiálem. Díky stabilní konstrukci nevyžaduje kotvení k zemi.
- Kompaktní rozměry (125 x 100 x 60 cm) ideální pro malé zahrady
- Stabilní a odolná konstrukce z impregnovaného borovicového masivu vhodná pro celoroční venkovní použití
- Bezpečné zaoblené a hoblované hrany proti třískám a zraněním
- Kompletní dodávka včetně nerezových šroubů, svorek a odolné sítě – není nutné kotvit k zemi
Objev podobné jako My Hood 302100 fotbalová branka Homegoal Classic Micro, 125 x 100 x 60 cm
Asist AE3KT14 stolní talířová bruska s naklápěcím stolem, 125 mm
Stolní talířová bruska Asist AE3KT14 je určena pro profesionální broušení dřeva, plastů a neželezných kovů. Nabízí regulovatelné otáčky kotouče a plynule nastavitelný pracovní stůl z hliníkového profilu. Součástí balení je svorka pro stacionární uchycení, sada prachových adaptérů a brusné papíry.
- Plynule nastavitelný úhel brusného stolu (-10° až +50°) pro přesné broušení
- Regulace otáček kotouče (800-4000 ot./min) pro přizpůsobení různým materiálům
- Robustní konstrukce s hliníkovým stolem a suchým zipem pro bezpečné uchycení
- Kompletní sada včetně svorky, adaptérů na prach a brusných papírů
Objev podobné jako Asist AE3KT14 stolní talířová bruska s naklápěcím stolem, 125 mm
Compactor Sada vakuových úložných boxů Life 1x M 125 l, 1x XXL 210 l, 2 ks
Sada obsahuje dva vakuové úložné boxy různých velikostí (125 l a 210 l) pro efektivní skladování objemného textilu. Hermetické uzavření a odsátí vzduchu umožňuje výraznou úsporu místa a chrání obsah před vlhkostí a škůdci. Boxy jsou vybaveny praktickými úchyty, průhlednými okénky a kompatibilním turbo ventilem pro snadné použití.
- Zmenšení objemu uloženého textilu až o 75 %
- Ochrana před vlhkostí, plísněmi, moly a prachem
- Rychlé odsátí vzduchu turbo ventilem kompatibilním s běžnými vysavači
- Pevný vnitřní vak s tvarovou pamětí, který nepoškozuje vlákna textilu
Objev podobné jako Compactor Sada vakuových úložných boxů Life 1x M 125 l, 1x XXL 210 l, 2 ks
Malý mechanik 125 dílků Stegosaurus
Stavebnice Malý mechanik obsahuje 125 dílků pro sestavení modelu Stegosaura. Děti používají přiložené šroubky k montáži z kovových a plastových částí. Hotový model slouží jako hračka.
- Rozvíjí jemnou motoriku a technické myšlení
- Hotový model dinosaura je funkční hračka
- Kvalitní materiály (kov a plast) pro dlouhou životnost
- Vhodné pro samostatnou práci dětí od 8 let
Objev podobné jako Malý mechanik 125 dílků Stegosaurus
SIKU Blister 1296 Vespa 125 GTS Super
Model SIKU 1296 Vespa 125 GTS Super je detailně zpracovaná replika italského skútru určená pro děti od 3 let. Vyrábí se z kvalitních kovových materiálů s gumovými pneumatikami a pohyblivými prvky. Rozměry modelu jsou 9,7 x 2,9 x 7,8 cm.
- Vysoká kvalita materiálů splňující evropské normy
- Realistické detaily včetně pohyblivých řídítek a stojanu
- Autentické barevné provedení s kontrastním sedadlem
- Bezpečný a odolný model vhodný pro děti od 3 let
Objev podobné jako SIKU Blister 1296 Vespa 125 GTS Super
GUZZANTI GZ 125 výrobník ledu
Kompaktní výrobník ledu Guzzanti GZ 125 vyrobí až 12 kg ledu za den a je vhodný pro domácnost, kancelář nebo poloprofesionální provoz. Disponuje kapacitou vody 1,9 l a nádobou na led 0,7 kg, přičemž produkuje dvě velikosti kostek. Mezi funkce patří vyjímatelná nádoba na led, indikátory stavu a průhledné víko pro vizuální kontrolu.
- Výkon až 12 kg ledu za 24 hodin pro domácí i poloprofesionální použití
- Produkuje dvě velikosti ledových kostek a má vyjímatelnou nádobu na led
- Kompaktní design s průhledným víkem a indikátory pro snadnou obsluhu
Objev podobné jako GUZZANTI GZ 125 výrobník ledu
Diesel Only The Brave Tattoo toaletní voda pro muže 125 ml
Diesel Only The Brave Tattoo je pánská toaletní voda s orientální dřevitou vůní, inspirovanou filozofií tetování. Vonná kompozice kombinuje svěží zelené jablko s pepřem, šalvějí, dřevitými tóny a tabákem. Vůně je dodávána v charakteristickém skleněném flakonu ve tvaru pěsti s graffiti potiskem.
- Orientační dřevitá vůně s mužným charakterem
- Univerzální použití pro denní i speciální příležitosti
- Charismatický flakon ve tvaru pěsti s graffiti designem
- Dlouhotrvající vonná stopa na kůži
Objev podobné jako Diesel Only The Brave Tattoo toaletní voda pro muže 125 ml
JAMES BOND Ocean Royale EdT 125 ml (737052676890)
Toaletní voda James Bond Ocean Royale je pánská vůně s dřevitým základem. Kombinuje tóny bergamotu, limetky, cedru a kávy s inspirací mořským prostředím. Vůně je určena pro sebevědomé muže a vyrobená v Anglii.
- Dřevitá vůně s výrazným charakterem
- Svěžest mořského vánku a citrusů
- Originální kombinace s nádechem kávy
- Vhodná pro charismatické a sebevědomé muže
Objev podobné jako JAMES BOND Ocean Royale EdT 125 ml (737052676890)
LYNX SFTP kabel, Cat6a, LSZH, celoměděný, vnitřní, šedý, cívka 500m
LYNX SFTP kabel, Cat6a, LSZH, celoměděný, vnitřní, šedý, cívka 500m Provedení: S-FTP (dvojité stínění - fólie + opletení) Plášť: LSZH (Low Smoke Zero Halogen) Kategorie a určení Kategorie: Cat6a Určení: Vnitřní instalace Délka a barva Délka balení: 500 m (cívka) Barva: Šedá Vodič Vodič: Celoměděný (solid copper)
Objev podobné jako LYNX SFTP kabel, Cat6a, LSZH, celoměděný, vnitřní, šedý, cívka 500m
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 3m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan
LANBERG Optický Patch Cord Typ konektoru: LC Standard leštění: UPC Typ vlákna: OM3 Typ optického vlákna: Multimode (MM) Průměr vlákna: 50/125 µm Duplexní konstrukce Průměr kabelu: 3,0 mm Povlak: LSZH Vložný útlum: 50 dB Provozní podmínky Provozní teplota: -40 – 85 °C Minimální poloměr ohybu: 7,5 MM Design a rozměry Barva: Aqua Délka kabelu: 3m Optický patch cord LC konektor UPC leštění OM3 vlákno Multimode (MM) 50/125 µm průměr vlákna Duplexní konstrukce 3,0 mm průměr kabelu LSZH povlak Vložný útlum 50 dB Provozní teplota -40 – 85 °C Minimální poloměr ohybu 7,5 MM Aqua barva 3m délka kabelu
Objev podobné jako LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 3m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan
SAPHO SMALL stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, 130 mm, chrom SM09 (SM09)
Vodovodní baterie - umyvadlová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Plánujete novou koupelnu a hledáte potřebné vybavení? Nezapomeňte také na design vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie SAPHO poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Snadná instalace stojánkové vodovodní baterie ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Vodu perfektně provzdušní perlátor, s nímž bude tok plynulý a vy nebudete cákat kolem. Provzdušnění snižuje průtok vody, čímž šetříte svou peněženku i životní prostředí. V balení najdete i připojovací hadičky. K její výrobě slouží mosaz. Zásadní přednosti produktu SAPHO SMALL stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, 130 mm, chrom SM09 Umyvadlová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz Pro...
Objev podobné jako SAPHO SMALL stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, 130 mm, chrom SM09 (SM09)
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 10m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta
LANBERG Optický Patch Cord EAN: 5901969433401 Klíčové vlastnosti Typ konektoru: LC Standard leštění: UPC Typ vlákna: OM4 Typ optického vlákna: Multimode (MM) Průměr vlákna: 50/125 µm Detaily konstrukce Konstrukce kabelu: Duplex Průměr kabelu: 3,0 mm Povlak: LSZH Vložný útlum: 30 dB Specifikace Provozní teplota: -40 – 85 °C Minimální poloměr ohybu: 7,5 mm Barva: Fialová Délka kabelu: 10m
Objev podobné jako LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 10m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 1m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta
LANBERG Optický Patch Cord 1m Typ konektoru: LC Standard leštění: UPC Typ vlákna: OM4 Specifikace vlákna Typ optického vlákna: Multimode (MM) Průměr vlákna: 50/125 µm Konstrukce a materiál kabelu Konstrukce kabelu: Duplex Průměr kabelu: 3,0 mm Povlak: LSZH Technické parametry Vložný útlum: 30 dB Provozní teplota: -40 – 85 °C Minimální poloměr ohybu: 7,5 mm Design Barva: Fialová Délka kabelu: 1m
Objev podobné jako LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 1m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 2m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta
LANBERG Optický Patch Cord Produktový kód: 5901969433388 Technické specifikace Typ konektoru: LC Standard leštění: UPC Typ vlákna: OM4 Typ optického vlákna: Multimode (MM) Průměr vlákna: 50/125 µm Další informace Konstrukce kabelu: DUPLEX Průměr kabelu: 3,0 mm Povlak: LSZH Vložný útlum: 30 dB Provozní podmínky Provozní teplota: -40 – 85 °C Minimální poloměr ohybu: 7,5 mm Designové detaily Barva: Fialová Délka kabelu: 2m
Objev podobné jako LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 2m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 5m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta
LANBERG Optický Patch Cord Optický patch cord LANBERG je vysoce kvalitní kabel, který je navržen pro přenos dat ve vysokých rychlostech. Jeho barva je magenta. Specifikace Typ konektoru: LC Standard leštění: UPC Typ vlákna: OM4 Typ optického vlákna: multimode (MM) Průměr vlákna: 50/125 µm Podrobnosti Konstrukce kabelu: DUPLEX Průměr kabelu: 3,0 mm Povlak: LSZH Vložný útlum: 50 dB Provozní podmínky Provozní teplota: -40 – 85 °C Minimální poloměr ohybu: 7,5 mm Délka kabelu: 5m Tento LANBERG optický patch cord je ideální volbou pro všechny, kteří hledají spolehlivý a výkonný kabel pro přenos dat.
Objev podobné jako LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 5m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta
SC/APC - LC/UPC simplex 9/125 SM 5m arm.bílý 3mm B3 LSZH
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace. Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45. Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657B3 Konektory: SC-LC Broušení: APC-UPC Barva: Bílá Armorování: Ano Plášť: LSZH Průměr: 3mm Provedení: Simplex Délka: 5mSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C *patch cordy armované s B3 vláknem se používají v domácnostech, připojují se k routeru a díky odolnosti vydrží kousání od domácích mazlíčků
Objev podobné jako SC/APC - LC/UPC simplex 9/125 SM 5m arm.bílý 3mm B3 LSZH
GEMBIRD Patch kabel S/FTP Cat. 6A LSZH, bílý, 0.25 m
GEMBIRD Patch kabel S/FTP Cat. 6A LSZH, bílý, 0.25 m Perfect connection Dual shielded - for a reliable connection Low Smoke Zero Halogen (LSZH) jacket Gold plated contacts Patch cord with foil shielded pairs and braided cable, CAT 6A Gold plated contacts Low Smoke Zero Halogen (LSZH) jacket Molded strain reliefs Snagless boots Category: category 6A Type: SSTP (dual shielded) Frequency bandwidth: Max. 500 MHz Compliance with ANSI / TIA / EIA-568B standards Conductor: AWG 27 (7 x 0.135 mm wire), CU Conductor insulation: FM-PE 1.0 mm Shielding: AL foil + braid shield (16 x 4/0.12 mm) LDPE filler: yes Polyester tape: yes Drain wire: n/a Jacket material: LSZH Jacket braiding: n/a Jacket outer diameter: 6.2 mm
Objev podobné jako GEMBIRD Patch kabel S/FTP Cat. 6A LSZH, bílý, 0.25 m
LANBERG Patch kabel CAT 6 S-FTP, AWG 26/7, LSZH, měď, šedý, 10m
LANBERG Patch kabel CAT 6 S-FTP, AWG 26/7, LSZH, měď, šedý, 10m EAN: 5901969434071 Optimální chování při požáru Díky LSZH (nízká kouřivost, nulový halogen) vnějším pláštěm, tento kabel nabízí nejlepší chování při požáru a nízké emise kouře. Specifikace Kategorie: 6 Typ stínění: S/FTP (stínění párů fólií) Průřez vodiče: 26AWG (7 x 0,16mm) Vnější průměr: 5,7mm +/- 0,2mm Délka: 10m Barva: šedá Materiál a technické specifikace Vodiče: Čistá měď, 100% CU Plášť: LSZH PVC Frekvence: do 250MHz Šířka pásma: až 10 Gb/s Uložení vodičů je v souladu se standardy ANSI/TIA/EIA-568-B a splňuje požadavky normy ISO/IEC 11801 třídy E.
Objev podobné jako LANBERG Patch kabel CAT 6 S-FTP, AWG 26/7, LSZH, měď, šedý, 10m
LANBERG Patch kabel CAT.6 UTP LSZH CU 0.25M černý Fluke Passed
LANBERG Patch kabel CAT.6 UTP LSZH CU 0.25M černý Fluke Passed Specifikace: - Teleinformační kategorie: 6 - Typ stínění: U/UTP (Bez stínění) - Délka: 0,25m - Průměr drátu: 26AWG (7 x 0,16 mm) - Vnější průměr: 5,4mm +/- 0,2mm - Materiál: Vodiče: holá měď, 100% CU Plášť: LSZH PVC - Frekvence: až 250 MHz - LSZH (Low Smoke Zero Halogen) - Šířka pásma: až 10 Gb/s - Kompatibilita se standardy ANSI/TIA/EIA-568-B - Výrobky splňují požadavky normy ISO/IEC 11801 třídy E
Objev podobné jako LANBERG Patch kabel CAT.6 UTP LSZH CU 0.25M černý Fluke Passed
LANBERG Patch kabel CAT.6 UTP LSZH CU 0.5M šedý Fluke Passed
LANBERG Patch kabel CAT.6 UTP LSZH CU 0.5M šedý Fluke Passed Specifikace: - Teleinformační kategorie: 6 - Typ stínění: U/UTP (Bez stínění) - Délka: 0,5m - Průměr drátu: 26AWG (7 x 0,16 mm) - Vnější průměr: 5,4mm +/- 0,2mm - Materiál: Vodiče: holá měď, 100% CU Plášť: LSZH PVC - Frekvence: až 250 MHz - LSZH (Low Smoke Zero Halogen) - Šířka pásma: až 10 Gb/s - Kompatibilita se standardy ANSI/TIA/EIA-568-B - Výrobky splňují požadavky normy ISO/IEC 11801 třídy E
Objev podobné jako LANBERG Patch kabel CAT.6 UTP LSZH CU 0.5M šedý Fluke Passed
LANBERG Patch kabel CAT.6 UTP LSZH CU 1.5M černý Fluke Passed
LANBERG Patch kabel CAT.6 UTP LSZH CU 1.5M černý Fluke Passed Specifikace: - Teleinformační kategorie: 6 - Typ stínění: U/UTP (Bez stínění) - Délka: 1,5m - Průměr drátu: 26AWG (7 x 0,16 mm) - Vnější průměr: 5,4mm +/- 0,2mm - Materiál: Vodiče: holá měď, 100% CU Plášť: LSZH PVC - Frekvence: až 250 MHz - LSZH (Low Smoke Zero Halogen) - Šířka pásma: až 10 Gb/s - Kompatibilita se standardy ANSI/TIA/EIA-568-B - Výrobky splňují požadavky normy ISO/IEC 11801 třídy E
Objev podobné jako LANBERG Patch kabel CAT.6 UTP LSZH CU 1.5M černý Fluke Passed
LANBERG Patch kabel CAT.6 UTP LSZH CU 3M šedý Fluke Passed
LANBERG Patch kabel CAT.6 UTP LSZH CU 3M šedý Fluke Passed Specifikace: - Teleinformační kategorie: 6 - Typ stínění: U/UTP (Bez stínění) - Délka: 3m - Průměr drátu: 26AWG (7 x 0,16 mm) - Vnější průměr: 5,4mm +/- 0,2mm - Materiál: Vodiče: holá měď, 100% CU Plášť: LSZH PVC - Frekvence: až 250 MHz - LSZH (Low Smoke Zero Halogen) - Šířka pásma: až 10 Gb/s - Kompatibilita se standardy ANSI/TIA/EIA-568-B - Výrobky splňují požadavky normy ISO/IEC 11801 třídy E
Objev podobné jako LANBERG Patch kabel CAT.6 UTP LSZH CU 3M šedý Fluke Passed
LANBERG Patch kabel CAT.6 UTP LSZH CU 5M černý Fluke Passed
LANBERG Patch kabel CAT.6 UTP LSZH CU 5M černý Fluke Passed Specifikace: - Teleinformační kategorie: 6 - Typ stínění: U/UTP (Bez stínění) - Délka: 5m - Průměr drátu: 26AWG (7 x 0,16 mm) - Vnější průměr: 5,4mm +/- 0,2mm - Materiál: Vodiče: holá měď, 100% CU Plášť: LSZH PVC - Frekvence: až 250 MHz - LSZH (Low Smoke Zero Halogen) - Šířka pásma: až 10 Gb/s - Kompatibilita se standardy ANSI/TIA/EIA-568-B - Výrobky splňují požadavky normy ISO/IEC 11801 třídy E
Objev podobné jako LANBERG Patch kabel CAT.6 UTP LSZH CU 5M černý Fluke Passed
LANBERG Patch kabel CAT.6A FTP LSZH CCA 10M šedý Fluke Passed
LANBERG Patch kabel CAT.6A FTP LSZH CCA 10M šedý Fluke Passed - Patch kabel kategorie 6A S/FTP LSZH (každý pár stíněný + opletení), - délka: 10m, - AWG 26 (8*7*0,16mm), - Splétání vodiče: šňůra 7*0,16mm, - HDPE izolace vodiče: 0,98 mm, - S hliníkovou fólií pro každý pár, - S opletem 80*0,12ALMG. - LSZH vnější izolace: 6,0 mm, - Barva: šedá RAL7035, - Provoz až 500 MHz, - Kompatibilita se standardy ANSI/TIA/EIA-568B, - Balení: šňůrka.
Objev podobné jako LANBERG Patch kabel CAT.6A FTP LSZH CCA 10M šedý Fluke Passed
LANBERG Patch kabel CAT.6A FTP LSZH CCA 1M černý Fluke Passed
LANBERG Patch kabel CAT.6A FTP LSZH CCA 1M černý Fluke Passed - Patch kabel kategorie 6A S/FTP LSZH (každý pár stíněný + opletení), - délka: 1m, - AWG 26 (8*7*0,16mm), - Splétání vodiče: šňůra 7*0,16mm, - HDPE izolace vodiče: 0,98 mm, - S hliníkovou fólií pro každý pár, - S opletem 80*0,12ALMG. - LSZH vnější izolace: 6,0 mm, - Barva: černá RAL9004, - Provoz až 500 MHz, - Kompatibilita se standardy ANSI/TIA/EIA-568B, - Balení: šňůrka.
Objev podobné jako LANBERG Patch kabel CAT.6A FTP LSZH CCA 1M černý Fluke Passed
LANBERG Patch kabel CAT.6A FTP LSZH CCA 5M černý Fluke Passed
LANBERG Patch kabel CAT.6A FTP LSZH CCA 5M černý Fluke Passed - Patch kabel kategorie 6A S/FTP LSZH (každý pár stíněný + opletení), - délka: 5m, - AWG 26 (8*7*0,16mm), - Splétání vodiče: šňůra 7*0,16mm, - HDPE izolace vodiče: 0,98 mm, - S hliníkovou fólií pro každý pár, - S opletem 80*0,12ALMG. - LSZH vnější izolace: 6,0 mm, - Barva: černá RAL9004, - Provoz až 500 MHz, - Kompatibilita se standardy ANSI/TIA/EIA-568B, - Balení: šňůrka.
Objev podobné jako LANBERG Patch kabel CAT.6A FTP LSZH CCA 5M černý Fluke Passed
BELDEN F/FTP Cat.6A LSOH, plášť fialový 500m
BELDEN F/FTP Cat.6A LSOH, plášť fialový 500m EAN: 8719605000354 Charakteristika Jedná se o instalační kabel 10GXE01 kategorie 6a. Tento kabel je určený pro rozvody strukturované kabeláže. Provedení a materiál Kabel je ve stíněném provedení a je vyroben z plné mědi. Jeho průměr je 7.1mm a délka 500m. Typ vodiče je drát. Specifikace 4 x 2 x 0,55 z plné mědi CAT.6a - 23 AWG LSOH plášť Stíněné provedení Barva Barva pláště je fialová (RAL 4005). Standardy Kabel vyhovuje následujícím mezinárodním standardům: ISO/IEC 11801 2nd edition (2002) ISO/IEC 11801 Amendment 2(2010) EN 50173-1 (2002) EN 50173-1 Amendment (2009) ANSI/TIA/EIA 568-B.2-10 (2008)
Objev podobné jako BELDEN F/FTP Cat.6A LSOH, plášť fialový 500m
DATACOM FTP drát CAT6 PE, Fca 500m cívka, černý, OUTDOOR
DATACOM FTP drát CAT6 PE, Fca 500m cívka, černý, OUTDOOR Popis produktu DATACOM FTP drát CAT6 PE je instalační kabel určený pro strukturované kabeláže. Jeho stíněné provedení ho činí vhodným pro náročné vnější prostředí. Technické specifikace Kategorie: cat.6 Třída: E (250MHz) Provedení: F/UTP Typ vodiče: drát Materiál vodiče: měď Stínění jednotlivých párů: ne Stínění celkové: ano Vlastnosti produktu Materiál izolace jednotlivých vodičů: FMPE Zemnící vodič: ano Dělící plastový kříž: ano Odplášťovací lanko (ripcord): ano Plášť: PE Průměr pláště: 7.3 mm ± 0.2 mm Teplota prostředí při provozu: -20°C až +70°C Reakce na oheň: Eca Barva pláště: černá Průmyslový potisk: ano (potisk typ + metráž) Značení metráže: 1 m až 500 m Balení Produkt je balený v 500m dřevěné cívce. Rozměry boxu jsou 420 x 420 x 380 mm.
Objev podobné jako DATACOM FTP drát CAT6 PE, Fca 500m cívka, černý, OUTDOOR
FTP kabel PlanetElite, Cat6, drát, dvojitý venkovní PE+PVC, Dca, černý, 500m, cívka
FTP kabel PlanetElite, Cat6, drát, dvojitý venkovní PE+PVC, Dca, černý, 500m, cívka Technické informace Kategorie: Cat6 Podporované protokoly: 10/100/1000 Mb/s Stínění: Ano Plášť: Dvojitý PE+PVC Vodič: 23AWG, Cu Barva pláště: černá barva, značená metráž Balení: cívka 500m
Objev podobné jako FTP kabel PlanetElite, Cat6, drát, dvojitý venkovní PE+PVC, Dca, černý, 500m, cívka
Instalační kabel Solarix CAT5E FTP LSOHFR B2ca s1 d1 a1 500m SXKD-5E-FTP-LSOHFR-B2ca
Instalační kabel Solarix CAT5E FTP LSOHFR B2ca s1 d1 a1 500m Kvalitní stíněný kabel CAT5E s LSOHFR pláštěm a třídou reakce na oheň B2ca s1 d1 a1 500m cívka. Instalační kabel Solarix s označením SXKD-5E-FTP-LSOHFR-B2ca je kvalitní stíněný čtyřpárový kabel kategorie 5E s LSOHFR pláštěm a třídou reakce na oheň B2ca s1 d1 a1. Tento kabel splňuje vyhlášku MV ČR č. 23/2008 resp. vyhlášku č. 268/2011 o technických podmínkách požární ochrany staveb a je vhodný pro způsoby použití odpovídající kabelu s touto třídou reakce na oheň, které jsou definovány v Příloze č. 2 výše uvedených vyhlášek. Tento kabel Solarix byl v souladu s nařízením EU č. 305/2011 (tzv. CPR) otestován oznámeným subjektem v režimu posuzování a ověřování stálosti vlastností Systém 1+ (AVCP 1+). Vodiče kabelů jsou vyrobeny z velmi kvalitního měděného drátu o velikosti AWG 24. Tento kabel bez problémů splňuje požadavky definované v mezinárodních standardech ANSI/TIA 568, ISO/IEC 11801 a EN 50173 pro kategorii 5E a třídu vedení Class D, včetně všech nejnovějších dodatků. Stejně jako ostatní kabely Solarix, je i kabel SXKD-5E-FTP-LSOHFR-B2ca značen metráží po 1 m v rozsahu od 0 do 500 m. Kabel je dodáván na vysoce pevné dřevěné cívce, na které jsou uvedeny všechny nezbytné ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako Instalační kabel Solarix CAT5E FTP LSOHFR B2ca s1 d1 a1 500m SXKD-5E-FTP-LSOHFR-B2ca
S/FTP kabel LEXI-Net, Cat6A, LS0H, B2ca-s1a, d0, a1, oranžový, 500m, cívka
S/FTP kabel LEXI-Net, Cat6A, LS0H, B2ca-s1a,d0,a1, oranžový, 500m, cívka Bezpečnost a kvalita LEXI-Net S/FTP kabel splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy. Je ideální pro instalace v budovách s vysokými požadavky na bezpečnost, jako jsou nemocnice, sociální zařízení nebo veřejné budovy. Vlastnosti Kategorie: Cat6A Podporované protokoly: 1000BASE-T / 10GBASE-T Stínění: Jednotlivé páry stíněné AL folií Celkové stínění: Opletem 16x4x0,1mm pocínovaná měď Plášť: LS0H Reakce na oheň: B2ca-s1a,d0,a1 Vodič: 23AWG, Cu 0,57mm +- 0,005mm NVP: 74 % Průměr kabelu: 8 mm +-0,5 mm Barva pláště: Oranžová s označením metráže Balení: Cívka 500m Bezpečnostní parametry Tento kabel splňuje klasifikaci B2ca-s1-d1, což znamená, že je bezpečný pro instalaci v budovách s vysokými požadavky na bezpečnost. Tato třída je známá jako „třída vyhláškových kabelů“. B2ca Zkouška hoření kabelů ve svazku. Celkové množství uvolněného tepla z kabelu za 1 200 s (20 min) menší nebo rovno 15 MJ. s1 Rychlost vývinu kouře menší nebo rovno 0,25 m2·s–1 a celkové množství vyvinutého kouře za 1 200 s (20 min) menší nebo rovno 50 m2. d0 Žádné odkapávání hořících částic během 1 200 s (20 min).
Objev podobné jako S/FTP kabel LEXI-Net, Cat6A, LS0H, B2ca-s1a, d0, a1, oranžový, 500m, cívka
Datacom UTP drát CAT5E PVC 500m cívka šedý (1102)
Síťový kabel - délka 500 m (CAT5E), UTP Síťový kabel od značky Datacom je určen k propojení jednoho síťového zařízení ke druhému nebo pro připojení k externím zařízením. Jedná se o nejpoužívanější kroucenou dvojlinku typu UTP. Kabel dosahuje délky 500 m. Rozhodující parametry síťového kabelu Datacom UTP drát CAT5E PVC 500m cívka šedý Datacom UTP drát CAT5E PVC 500m cívka šedý je označen jako síťový kabel bez konektorů Standard síťového kabelu Datacom: CAT5E Jeho délka činí 500 m Barevné provedení: šedá
Objev podobné jako Datacom UTP drát CAT5E PVC 500m cívka šedý (1102)
Gembird S/FTP Cat 6A propojovací kabel LSZH, černý, 10m
Perfektní spojení Dvojité stínění - pro spolehlivé připojení Bunda Low Smoke Zero Halogen (LSZH). Pozlacené kontakty Specifikace Kategorie: kategorie 6A Typ: SSTP (duální stínění) Šířka frekvenčního pásma: Max. 500 MHz Shoda s normami ANSI / TIA / EIA-568B Vodič: AWG 27 (7 x 0,135 mm drát), CU Izolace vodičů: FM-PE 1,0 mm Stínění: AL fólie + stínění opletu (16 x 4/0,12 mm) LDPE výplň: ano Polyesterová páska: ano Drenážní drát: n/a Materiál bundy: LSZH Opletení bundy: není k dispozici Vnější průměr pláště: 6,2 mm Délka: odpovídá popisu položky Barva: odpovídá popisu položky
Objev podobné jako Gembird S/FTP Cat 6A propojovací kabel LSZH, černý, 10m
LANBERG Patch kabel CAT 6 S-FTP, AWG 26/7, LSZH, měď, černý, 2m
LANBERG Patch kabel CAT 6 S-FTP, 2m Černý patch kabel LANBERG CAT 6 S-FTP o délce 2m pro vysokorychlostní přenos dat. Bezpečnost a odolnost LSZH vnější plášť pro nízkou kouřivost a nulový halogen. Optimalizováno pro nízké emise kouře při požáru. Specifikace produktu Kategorie: 6 Typ stínění: S/FTP (stínění párů fólií) Průřez vodiče: 26AWG (7 x 0,16mm) Vnější průměr: 5,7mm +/- 0,2mm Délka: 2m Barva: černá Materiál a výkon Vodiče z čisté mědi pro optimální výkon. LSZH PVC plášť pro odolnost. Frekvence: do 250MHz Šířka pásma: až 10 Gb/s Normy a standardy Uložení vodičů v souladu se standardy ANSI/TIA/EIA-568-B. Splňuje požadavky normy ISO/IEC 11801 třídy E.
Objev podobné jako LANBERG Patch kabel CAT 6 S-FTP, AWG 26/7, LSZH, měď, černý, 2m
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Technické specifikace Typ konektoru: LC Standard leštění: UPC Typ vlákna: G657A1 Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr vlákna: 9/125 µm Konstrukce kabelu: DUPLEX Průměr kabelu: 3,0 mm Povlak: LSZH Vložný útlum: 50 dB Provozní teplota: -40 – 85 °C Minimální poloměr ohybu: 10 mm Barva: Žlutá Délka kabelu: 2m
Objev podobné jako LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 10m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 10m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SC. Standard leštění: APC. Typ vlákna: G657A2. Typ optického vlákna: single-mode (SM). Průměr vlákna: 9/125 µm. Konstrukce kabelu: SIMPLEX. Průměr kabelu: 3,0 mm. Povlak: LSZH. Vložný útlum: 60 dB. Provozní teplota: -40 – 85 °C. Minimální poloměr ohybu: 8 mm. Barva a délka Barva: bílá. Délka kabelu: 10m.
Objev podobné jako LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 10m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá
LYNX FTP kabel, Cat5e, LSZH, 0, 5mm, celoměděný, vnitřní, šedý, box 305m
LYNX FTP kabel, Cat5e, LSZH, 0,5mm, celoměděný, vnitřní, šedý, box 305m Výkonný a bezpečný kabel pro vnitřní instalace. Stínění a plášť Kabel je vybaven FTP stíněním fólií. Plášť je vyroben z LSZH (Low Smoke Zero Halogen) materiálu. Kategorie a vodič Tento kabel patří do kategorie Cat5e. Vodič je celoměděný (solid copper). Délka a barva Délka balení je 305 metrů. Barva kabelu je šedá. Box Kabel je dodáván v praktickém boxu.
Objev podobné jako LYNX FTP kabel, Cat5e, LSZH, 0, 5mm, celoměděný, vnitřní, šedý, box 305m
LYNX FTP kabel, Cat6, LSZH, celoměděný, vnitřní, šedý, cívka 305m
LYNX FTP kabel, Cat6, LSZH, celoměděný, vnitřní, šedý, box 305m LYNX FTP kabel je ideální pro vnitřní instalace. Provedení a vlastnosti Je vyroben ve stíněném provedení (FTP), což zajišťuje minimální rušení signálu. Plášť kabelu je LSZH (Low Smoke Zero Halogen), což znamená, že při případném požáru vypouští méně kouře a toxických plynů. Kategorie a vodič Patří do kategorie Cat6, což zaručuje vysokou přenosovou rychlost a kvalitu signálu. Vodič je celoměděný, což zajišťuje výbornou vodivost a minimalizuje ztráty signálu. Délka a barva Délka balení je 305 metrů, což je ideální pro větší instalace. Barva kabelu je šedá, což umožňuje snadnou integraci do většiny interiérů. EAN produktu 8591205721163
Objev podobné jako LYNX FTP kabel, Cat6, LSZH, celoměděný, vnitřní, šedý, cívka 305m
DATACOM F/FTP drát CAT6A Eca LSOH 500m cívka modrý
DATACOM F/FTP drát CAT6A Eca LSOH 500m cívka modrý Instalační kabel kategorie 6A pro strukturovanou kabeláž. Specifikace Přenosová rychlost: 10GBit/s Podporovaný protokol: 10GBase-T a nižší Šířka přenosového pásma: 500 MHz Typ vodiče: drát Průměr kabelu: 8.0 mm (+-0.3mm) Stínění a izolace Typ stínění: F/FTP (AL fólie celkově i jednotlivé páry) Typ izolace vodičů: FMPE Průměr pláště izolace vodičů: 1.35 mm (+-0.05mm) Zemnící drát: 1/0.4 mm Barva a materiál Barva pláště: Modrá Barva vodičů: Bílá - Modrá, Bílá - Oranžová, Bílá - Zelená, Bílá - Hnědá Materiál pláště: LSOH (třída reakce na oheň - Eca) Obal Typ obalu: 500 m dřevěná cívka Rozměry cívky: šíře 22cm / průměr cívky 50 cm Poloměr ohybu Při instalaci: 58mm Při provozu: 29mm
Objev podobné jako DATACOM F/FTP drát CAT6A Eca LSOH 500m cívka modrý
DATACOM S/FTP drát CAT7 LSOH 500m cívka oranžový
DATACOM S/FTP drát CAT7 LSOH 500m cívka oranžový EAN: 8596250003479 Charakteristika produktu Instalační kabel kategorie 7. Vhodný pro náročné vnitřní prostředí. Specifikace Typ vodiče: drát CAT7 - 23 AWG Průměr kabelu: 7.2mm Izolace vodičů: FMPE Průměr pláště izolace vodičů: 1.35 mm Stíněné provedení S/FTP Zemnící drát 1/0.4 mm Oplet 8/7/0.12mm Al&Mg LSOH plášť Barva pláště: oranžová Barvy vodičů BÍLÁ - MODRÁ BÍLÁ - ORANŽOVÁ BÍLÁ - ZELENÁ BÍLÁ - HNĚDÁ Balení 500 m dřevěná cívka. Šíře 22cm, průměr cívky 50 cm. Standardy Kabel vyhovuje mezinárodním standardům.
Objev podobné jako DATACOM S/FTP drát CAT7 LSOH 500m cívka oranžový
DATACOM S/FTP drát CAT7 PE,Fca 500m cívka, plášť černý OUTDOOR
DATACOM S/FTP drát CAT7 PE,Fca 500m cívka, plášť černý OUTDOOR EAN: 8596250008788 Popis produktu Instalační kabel kategorie 7. Určený pro rozvody strukturované kabeláže. Dvojité provedení stínění kabelu. PE plášť pro umístění do náročnějšího venkovního prostředí. Technické specifikace 4 x 2 x 0,56 z plné mědi Typ vodiče: drát CAT7 23 AWG Průměr kabelu(+-0.05mm): 8.0mm Stínění a izolace Izolace vodičů: FMPE Průměr pláště izolace vodičů (+-0.05mm): 1.35 mm Stíněné provedení S/FTP (Oplet celkově, jednotlivé páry AL fólií) Zemnící drát 1/0.4 mm Oplet 8/7/0.12mm Al&Mg Plášť a barva PE plášť Barva pláště: černá Barva vodičů: BÍLÁ - MODRÁ, BÍLÁ - ORANŽOVÁ, BÍLÁ - ZELENÁ, BÍLÁ - HNĚDÁ Balení 500 m dřevěná cívka Rozměry cívky: šíře 34cm / průměr cívky 43 cm Váha: 27,5kg Kabel vyhovuje mezinárodním standardům.
Objev podobné jako DATACOM S/FTP drát CAT7 PE,Fca 500m cívka, plášť černý OUTDOOR
Solární kabel 6mm2, červený, 500m.
NakupteSolární kabel 6mm2, červený, 500m.z kategorieEnergie > Fotovoltaika > Elektrické komponenty, příslušenství > Solární kabelyza11590.00Kč
Objev podobné jako Solární kabel 6mm2, červený, 500m.
Solární kabel 6mm2, černý, 500m.
NakupteSolární kabel 6mm2, černý, 500m.z kategorieEnergie > Fotovoltaika > Elektrické komponenty, příslušenství > Solární kabelyza11590.00Kč
Objev podobné jako Solární kabel 6mm2, černý, 500m.
Instalační kabel Solarix CAT5E FTP LSOH Dca-s1,d2,a1 500m/cívka SXKD-5E-FTP-LSOH
Instalační kabel Solarix CAT5E FTP LSOH Dca-s1,d2,a1 500m/cívka SXKD-5E-FTP-LSOH Solarix SXKD-5E-FTP-LSOH je stíněný kabel kategorie 5E. Určený pro provoz ethernetových protokolů včetně 2.5GBASE-T a 5GBASE-T*. Jeho konstrukce je F/UTP, s pláštěm typu LSOH. Třída reakce na oheň je Dca-s1,d2,a1. Vodiče jsou vyrobeny z měděného drátu s čistotou mědi 99,97 %. Splňuje požadavky ISO/IEC 11801, EN 50173 a ANSI/TIA 568.2-D. Testování a certifikace Výkonové parametry kabelu byly otestovány FORCE TECHNOLOGY. Certifikát je dostupný na webu v záložce \"Odkazy\". V rámci nařízení EU č. 305/2011 byl kabel testován u FORCE TECHNOLOGY. Metráž a balení Kabel je značen metráží po 1 m v rozsahu od 0 do 500 m. Dodáván na dřevěné cívce s produktovými informacemi. Technické parametry Kategorie: CAT5E Podporované protokoly: 2.5/5GBASE-T a nižší Stínění: fólie kolem všech 4 párů Šířka pásma: 100 MHz Typ a velikost vodiče: měděný drát 0,50 mm ± 0,005 mm Izolace a průměr vodiče s izolací: HDPE 1,0 mm Třída reakce na oheň; typ pláště: Dca-s1,d2,a1; LSOH Barva pláště: fialová RAL 4005 Průměr kabelu: 6,2 mm Váha: 40 kg/km NVP: 68 % Propagation delay: 535 ns/100 m Delay skew: nižší než 45 ns/100 m Skladovací teplota: -20 °C až 60 °C Provozní teplota: -20 °C až 60 ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako Instalační kabel Solarix CAT5E FTP LSOH Dca-s1,d2,a1 500m/cívka SXKD-5E-FTP-LSOH
Instalační kabel Solarix SSTP, Cat7, drát, LSOH, cívka 500m SXKD-7-SSTP-LSOH
Instalační kabel Solarix SSTP, Cat7, drát, LSOH, cívka 500m SXKD-7-SSTP-LSOH Vysoce výkonný kabel CAT7 s šířkou pásma 1000 MHz, LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Cca s1 d1 a1, 500 m cívka. Podrobný popis SXKD-7-SSTP-LSOH je čtyřpárový instalační kabel kategorie 7 se dvojitým stíněním. Tento kabel převyšuje požadavky specifikované v mezinárodních normách EN 50173 a ISO 11801 pro kategorii 7 resp. třídu vedení Class F. Vodiče kabelu jsou vyrobeny z velmi kvalitního měděného drátu o velikosti AWG 23 s polyethylenovou izolací. Typ pláště je LSOH (třída reakce na oheň Cca s1 d1 a1). Instalační kabel Solarix - kategorie 7 je vhodný pro provoz i těch nejnáročnějších protokolů, které jsou určeny pro metalická vedení včetně vysokorychlostního protokolu 10GBASE-T. Technické informace Kategorie: Cat7 Podporované protokoly: 10GBaseT Stínění: fólie kolem každého páru a oplet Šířka pásma: 1000 MHz Typ a velikost vodiče: měděný drát 0, 565 mm ± 0, 005 mm Izolace a průměr vodiče s izolací: skin-foam-skin PE 1, 33 mm Třída reakce na oheň, typ pláště: Cca s1 a1 d1, LSOH Barva pláště: oranžová RAL 2003 Průměr kabelu: 7, 6 mm Váha: 56 kg/km NVP: 79 % Propagation delay: 480 ns/100 m Delay skew: 25 ns/100 m Balení: 500 m, ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako Instalační kabel Solarix SSTP, Cat7, drát, LSOH, cívka 500m SXKD-7-SSTP-LSOH
Instalační kabel Solarix STP, Cat6A, drát, LSOH B2ca, cívka 500m SXKD-6A-STP-LSOH-B2ca
Instalační kabel Solarix CAT6A STP LSOH B2ca-s1,d1,a1 500m/cívka Velmi kvalitní kabel CAT6A s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň B2ca-s1,d1,a1, 500 m cívka. Kabel byl otestován nezávislou zkušebnou FORCE v rámci programu EC Verified na úroveň Component Level. Instalační kabel Solarix s označením SXKD-6A-STP-LSOH-B2ca je vysoce kvalitní stíněný kabel kategorie 6A, který je určený pro provoz vysokorychlostních ethernetových protokolů, včetně 10GBASE-T. Konstrukce kabelu je U/FTP, typ pláště LSOH s třídou reakce na oheň B2ca-s1,d1,a1. Vodiče kabelu jsou vyrobeny z kvalitního měděného drátu s čistotou mědi 99,97%. Kabel bez problémů splňuje požadavky z mezinárodních standardů ISO/IEC 11801, EN 50173 a ANSI/TIA 568.2-D. Výkonové parametry tohoto kabelu byly otestovány nezávislou testovací zkušebnou FORCE TECHNOLOGY v rámci programu EC Verified, a to na nejvyšší úroveň tzv. Component Level. Certifikát je k dispozici zde na webu v záložce "Soubory ke stažení" nebo přímo na stránkách laboratoře FORCE. V případě CPR (nařízení EU č. 305/2011) je kabel testován v systému posuzování vlastností AVCP 1+ a rovněž splňuje vyhlášku MV ČR č. 23/2008 resp. vyhlášku č. 268/2011 o technických podmínkách požární ochrany staveb a je vhodný pro způsoby použití odpovídající kabelu s touto třídou reakce na oheň, které jsou definovány v Příloze č. 2 těchto ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako Instalační kabel Solarix STP, Cat6A, drát, LSOH B2ca, cívka 500m SXKD-6A-STP-LSOH-B2ca
Instalační kabel Solarix STP, Cat6A, drát, LSOH, cívka 500m SXKD-6A-STP-LSOH
Instalační kabel Solarix CAT6A STP LSOH Dca s1 d2 a1 500m/cívka Velmi kvalitní kabel CAT6A s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Dca s1 d2 a1, 500 m cívka. Instalační kabel Solarix s označením SXKD-6A-STP-LSOH je vysoce kvalitní čtyřpárový kabel kategorie 6A, který je určený pro použití ve velmi náročných aplikacích – tj. především pak pro provoz vysokorychlostního protokolu 10GBASE-T. Tento kabel bez problémů splňuje požadavky specifikované v mezinárodních standardech ANSI/TIA 568, ISO/IEC 11801 a EN 50173 pro kategorii 6A resp. třídu vedení Class EA. Vodiče kabelu jsou vyrobeny z kvalitního měděného drátu o velikosti AWG 23 s polyethylenovou izolací a jsou testovány až do šířky pásma 500 MHz. Jednotlivé páry jsou stíněny samostatně aluminiovou fólií, typ pláště je LSOH (třída reakce na oheň Dca s1 d2 a1). Barva kabelu je šedá. Kabel SXKD-6A-STP-LSOH je značen průběžnou metráží po 1 m a je dodáván na vysoce pevné dřevěné cívce, na které jsou uvedeny všechny nezbytné produktové informace, včetně čárových kódů, výrobní šarže, popisu a nejdůležitějších technických parametrů. Technické informace Kategorie: Cat6A Podporované protokoly: 10GBaseT Stínění: fólie kolem každého páru Šířka pásma: testováno do 650 MHz Typ a velikost vodiče: měděný drát 0, 56 mm ± 0, 005 mm Izolace ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako Instalační kabel Solarix STP, Cat6A, drát, LSOH, cívka 500m SXKD-6A-STP-LSOH