cralusso obratlik fine quick snap 6 ks velikost 14
Cralusso obratlík fine quick snap 6 ks - velikost 14
Obratlík je z jedné strany otevřený a dá se na něj navléct smyčka návazce a následně se zajistí gumovou zarážkou. Balení obsahuje 6 ks těchto obratlíků.
Objev podobné jako Cralusso obratlík fine quick snap 6 ks - velikost 14
Cralusso obratlík fine quick snap 6 ks - velikost 8
Obratlík je z jedné strany otevřený a dá se na něj navléct smyčka návazce a následně se zajistí gumovou zarážkou. Balení obsahuje 6 ks těchto obratlíků.
Objev podobné jako Cralusso obratlík fine quick snap 6 ks - velikost 8
Cralusso obratlík fine quick snap 6 ks - velikost 10
Obratlík je z jedné strany otevřený a dá se na něj navléct smyčka návazce a následně se zajistí gumovou zarážkou. Balení obsahuje 6 ks těchto obratlíků.
Objev podobné jako Cralusso obratlík fine quick snap 6 ks - velikost 10
Podívejte se také
Richter RS.23.DE.FIN ocelový sejf
snap-seal víčko na pití jednou rukou
snap seal víčko jednou rukou
snap-seal víčko pro pití jednou rukou
stavebnice LEGO Harry Potter s profesorem Snapem
Nassau Fine Art akrylové barvy
Hot Wheels Speed Snap kompatibilní dráha
Honeywell CT50-USB Snap-on cup USB-A
snap-on cup pro terminál
pračka s funkcí Snap & Wash
skládací nůž FOXTER FINKA s pouzdrem
FOXTER FINKA nůž 21,5 cm nerezová ocel
kompaktní skládací nůž FINKA 21,5 cm
Polti Vaporella Quick and Comfort
kompletní šicí příslušenství Quick Start Kit
polti vaporella quick comfort žehlička
Cralusso obratlík fine quick snap 6 ks - velikost 12
Obratlík je z jedné strany otevřený a dá se na něj navléct smyčka návazce a následně se zajistí gumovou zarážkou. Balení obsahuje 6 ks těchto obratlíků.
Objev podobné jako Cralusso obratlík fine quick snap 6 ks - velikost 12
Cralusso obratlík triple speed swivel 12 ks - velikost 14
Díky tomuto obratlíku se Vám montáž nezamotá ani při dlouhých náhozech. Několik velikostí. Dodáván ve velikostech 7-10-12-14 . V balení je 12 ks obratlíků.
Objev podobné jako Cralusso obratlík triple speed swivel 12 ks - velikost 14
Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel with t snap 10 ks - velikost 14 nosnost 14 kg
Obratlík je vzhledem ke tvaru karabiny ideální především pro větší zatížení nebo přívlač, kde je právě díky jejímu tvaru minimalizováno nechtěné otevření od ryby při zdolávání. Tyto obratlíky vyrábíme a dodáváme v šesti běžných velikostech s různou nosností. Tato zcela nová řada s označením "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvalitě. Kdo jednou vyzkouší a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický pevnostní obratlík s karabinou vhodný pro větší zatížení nebo přívlač Dostupné v 6-ti velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu a zpracování
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel with t snap 10 ks - velikost 14 nosnost 14 kg
Delphin obratlík s karabinkou rolling swivel with micro snap 10 ks - velikost 14 nosnost 3-velikost 14 nosnost 3 kg
Díky použitému obratlíku tak nástraha nezamotá vlasec a karabinka MICRO SNAP se velmi dobře otevírá. Díky šesti velikostem a nosnosti je využijete při širokém spektru nejen přívlačových technik. V balení se nachází 10 kusů.
Objev podobné jako Delphin obratlík s karabinkou rolling swivel with micro snap 10 ks - velikost 14 nosnost 3-velikost 14 nosnost 3 kg
Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & coastlock snap 10 ks - velikost 14 nosnost 15 kg
Obratlík je díky tvaru této karabiny ideální především pro větší zatížení nebo přívlač, kde je právě díky jejímu tvaru minimalizováno nechtěné otevření od ryby při zdolávání. Tyto obratlíky vyrábíme a dodáváme v šesti běžných velikostech s různou nosností. Tato zcela nová řada s označením "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvalitě. Kdo jednou vyzkouší a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický pevnostní obratlík s karabinou vhodný pro větší zatížení nebo přívlač Dostupné v 6-ti velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu a zpracování Balení obsahuje 10ks
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & coastlock snap 10 ks - velikost 14 nosnost 15 kg
Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & fastlock snap 10 ks - velikost 14 nosnost 16 kg
Tuto oblíbenou klasiku vyrábíme a dodáváme v 6-ti nejběžnějších velikostech s různou nosností. Nicméně tyto nové produkty z řady "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvalitě. Věříme, že kdo je jednou vyzkouší a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický, pevnostní obratlík s univerzální rychlo-karabinou Dostupné v 6-ti běžných velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu i zpracování Balení obsahuje 10 ks
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & fastlock snap 10 ks - velikost 14 nosnost 16 kg
Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel a hooked snap 10 ks - velikost 14 nosnost 16 kg
Tyto obratlíky vyrábíme a dodáváme v 6-ti běžných velikostech s různou nosností. Ovšem tato zcela nová řada s označením "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvaltě materiálu i zpracování. Kdo jednou zkusí a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický pevnostní obratlík s karabinou dostupný v 6-ti velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu a zpracování
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel a hooked snap 10 ks - velikost 14 nosnost 16 kg
Delphin karabinka s obratlíkem rolling swivel with interlock snap 10 ks - velikost 14 nosnost 4 kg
Deskové pouzdro a zaskakovací pevný drát zajišťuje stoprocentní spojení a eliminuje otevření karabiny. Obratlík zamezuje kroucení vlasce během navíjení. K dispozici je šest různých velikostí s různou nosností.
Objev podobné jako Delphin karabinka s obratlíkem rolling swivel with interlock snap 10 ks - velikost 14 nosnost 4 kg
Giants fishing obratlík heli swivel with quick snap 5 ks - velikost 8
Navažte na konci Vašeho návazce smyčku a jednoduše ji navlékněte na karabinku, kterou zajistěte převlekem proti zamotání. Velikost číslo: 8 Balení: 5ks
Objev podobné jako Giants fishing obratlík heli swivel with quick snap 5 ks - velikost 8
Delphin karabinka s obratlíkem rolling swivel with safety snap 10 ks - velikost 14 nosnost 5 kg
Díky zajišťovacímu mechanismu karabinky se nemusíte obávat ztráty nástrahy, závaží či krmítka během lovu. K dispozici je šest velikostí, které pokrývají širokou škálu použití.
Objev podobné jako Delphin karabinka s obratlíkem rolling swivel with safety snap 10 ks - velikost 14 nosnost 5 kg
Cralusso obratlík triple speed swivel 12 ks - velikost 7
Díky tomuto obratlíku se Vám montáž nezamotá ani při dlouhých náhozech. Několik velikostí. Dodáván ve velikostech 7-10-12-14 . V balení je 12 ks obratlíků.
Objev podobné jako Cralusso obratlík triple speed swivel 12 ks - velikost 7
Cralusso obratlík triple speed swivel 12 ks - velikost 10
Díky tomuto obratlíku se Vám montáž nezamotá ani při dlouhých náhozech. Několik velikostí. Dodáván ve velikostech 7-10-12-14 . V balení je 12 ks obratlíků.
Objev podobné jako Cralusso obratlík triple speed swivel 12 ks - velikost 10
Cralusso obratlík triple speed swivel 12 ks - velikost 12
Díky tomuto obratlíku se Vám montáž nezamotá ani při dlouhých náhozech. Několik velikostí. Dodáván ve velikostech 7-10-12-14 . V balení je 12 ks obratlíků.
Objev podobné jako Cralusso obratlík triple speed swivel 12 ks - velikost 12
Delphin obratlík s karabinou rollings swivel with hooked snap b-03 10 ks-velikost 14 / nosnost 4 kg
Delphin Obratlík S Karabinou Rollings Swivel With Hooked Snap B-03 10 ks-Velikost 14 / Nosnost 4 kg
Objev podobné jako Delphin obratlík s karabinou rollings swivel with hooked snap b-03 10 ks-velikost 14 / nosnost 4 kg
Delphin obratlík s karabinkou rolling swivel with fastlock snap b-01 10 ks-velikost 14 / nosnost 4 kg
Delphin Obratlík S karabinkou Rolling Swivel with Fastlock Snap B-01 10 ks-Velikost 14 / Nosnost 4 kg
Objev podobné jako Delphin obratlík s karabinkou rolling swivel with fastlock snap b-01 10 ks-velikost 14 / nosnost 4 kg
Madcat Karabinka s obratlíkem Stainless Swivels With Egg Snap 5 ks - Velikost 2 55kg,Madcat Karabinka s obratlíkem Stainless Swivels With Egg Snap 5 k
MADCAT SWIVELS karabinka s obratlíkem MADCAT jsou vzhledem ke své velikosti pozoruhodně pevné, protože jsou vyrobeny z prvotřídní nerezové oceli. MADCAT SWIVELS karabinka s obratlíkem MADCAT jsou vzhledem ke své velikosti pozoruhodně pevné, protože jsou vyrobeny z prvotřídní nerezové oceli. Mají antireflexní černou PTFE povrchovou úpravu.
Objev podobné jako Madcat Karabinka s obratlíkem Stainless Swivels With Egg Snap 5 ks - Velikost 2 55kg,Madcat Karabinka s obratlíkem Stainless Swivels With Egg Snap 5 k
Madcat Karabinka s obratlíkem Stainless Swivels With Egg Snap 5 ks - Velikost 1 70kg,Madcat Karabinka s obratlíkem Stainless Swivels With Egg Snap 5 k
MADCAT SWIVELS karabinka s obratlíkem MADCAT jsou vzhledem ke své velikosti pozoruhodně pevné, protože jsou vyrobeny z prvotřídní nerezové oceli. MADCAT SWIVELS karabinka s obratlíkem MADCAT jsou vzhledem ke své velikosti pozoruhodně pevné, protože jsou vyrobeny z prvotřídní nerezové oceli. Mají antireflexní černou PTFE povrchovou úpravu.
Objev podobné jako Madcat Karabinka s obratlíkem Stainless Swivels With Egg Snap 5 ks - Velikost 1 70kg,Madcat Karabinka s obratlíkem Stainless Swivels With Egg Snap 5 k
Daiwa karabinka otevřená s obratlíkem fast attach snap-velikost m / nosnost 14 kg
Daiwa Karabinka Otevřená S Obratlíkem Fast Attach Snap-Velikost M / Nosnost 14 kg
Objev podobné jako Daiwa karabinka otevřená s obratlíkem fast attach snap-velikost m / nosnost 14 kg
Delphin karabinka s obratlíkem rolling swivel with interlock snap 10 ks - velikost 4 nosnost 14 kg
Deskové pouzdro a zaskakovací pevný drát zajišťuje stoprocentní spojení a eliminuje otevření karabiny. Obratlík zamezuje kroucení vlasce během navíjení. K dispozici je šest různých velikostí s různou nosností.
Objev podobné jako Delphin karabinka s obratlíkem rolling swivel with interlock snap 10 ks - velikost 4 nosnost 14 kg
Cralusso montáž method power quick snap 6 ks
Nový produkt sloužící zejména pro lov na method feeder ale i klasickou položenou. Tento produkt Vám umožní velmi rychlou a pohodlnou výměnu návazce a zároveň chrání uzel před poškozením od krmítka. Balení obsahuje 6 ks.
Objev podobné jako Cralusso montáž method power quick snap 6 ks
Delphin karabinka s obratlíkem rolling swivel with t snap 10 ks - velikost 10 nosnost 14 kg
Díky pěti nabízeným velikostem lze přizpůsobit velikost karabiny velikosti použité nástrahy.
Objev podobné jako Delphin karabinka s obratlíkem rolling swivel with t snap 10 ks - velikost 10 nosnost 14 kg
Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel with t snap 10 ks - velikost 6 nosnost 43 kg
Obratlík je vzhledem ke tvaru karabiny ideální především pro větší zatížení nebo přívlač, kde je právě díky jejímu tvaru minimalizováno nechtěné otevření od ryby při zdolávání. Tyto obratlíky vyrábíme a dodáváme v šesti běžných velikostech s různou nosností. Tato zcela nová řada s označením "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvalitě. Kdo jednou vyzkouší a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický pevnostní obratlík s karabinou vhodný pro větší zatížení nebo přívlač Dostupné v 6-ti velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu a zpracování
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel with t snap 10 ks - velikost 6 nosnost 43 kg
Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel with t snap 10 ks - velikost 8 nosnost 35 kg
Obratlík je vzhledem ke tvaru karabiny ideální především pro větší zatížení nebo přívlač, kde je právě díky jejímu tvaru minimalizováno nechtěné otevření od ryby při zdolávání. Tyto obratlíky vyrábíme a dodáváme v šesti běžných velikostech s různou nosností. Tato zcela nová řada s označením "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvalitě. Kdo jednou vyzkouší a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický pevnostní obratlík s karabinou vhodný pro větší zatížení nebo přívlač Dostupné v 6-ti velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu a zpracování
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel with t snap 10 ks - velikost 8 nosnost 35 kg
Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel with t snap 10 ks - velikost 10 nosnost 27 kg
Obratlík je vzhledem ke tvaru karabiny ideální především pro větší zatížení nebo přívlač, kde je právě díky jejímu tvaru minimalizováno nechtěné otevření od ryby při zdolávání. Tyto obratlíky vyrábíme a dodáváme v šesti běžných velikostech s různou nosností. Tato zcela nová řada s označením "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvalitě. Kdo jednou vyzkouší a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický pevnostní obratlík s karabinou vhodný pro větší zatížení nebo přívlač Dostupné v 6-ti velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu a zpracování
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel with t snap 10 ks - velikost 10 nosnost 27 kg
Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel with t snap 10 ks - velikost 12 nosnost 19 kg
Obratlík je vzhledem ke tvaru karabiny ideální především pro větší zatížení nebo přívlač, kde je právě díky jejímu tvaru minimalizováno nechtěné otevření od ryby při zdolávání. Tyto obratlíky vyrábíme a dodáváme v šesti běžných velikostech s různou nosností. Tato zcela nová řada s označením "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvalitě. Kdo jednou vyzkouší a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický pevnostní obratlík s karabinou vhodný pro větší zatížení nebo přívlač Dostupné v 6-ti velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu a zpracování
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel with t snap 10 ks - velikost 12 nosnost 19 kg
Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel with t snap 10 ks - velikost 16 nosnost 10 kg
Obratlík je vzhledem ke tvaru karabiny ideální především pro větší zatížení nebo přívlač, kde je právě díky jejímu tvaru minimalizováno nechtěné otevření od ryby při zdolávání. Tyto obratlíky vyrábíme a dodáváme v šesti běžných velikostech s různou nosností. Tato zcela nová řada s označením "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvalitě. Kdo jednou vyzkouší a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický pevnostní obratlík s karabinou vhodný pro větší zatížení nebo přívlač Dostupné v 6-ti velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu a zpracování
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel with t snap 10 ks - velikost 16 nosnost 10 kg
Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & coastlock snap 10 ks - velikost 6 nosnost 30 kg
Obratlík je díky tvaru této karabiny ideální především pro větší zatížení nebo přívlač, kde je právě díky jejímu tvaru minimalizováno nechtěné otevření od ryby při zdolávání. Tyto obratlíky vyrábíme a dodáváme v šesti běžných velikostech s různou nosností. Tato zcela nová řada s označením "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvalitě. Kdo jednou vyzkouší a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický pevnostní obratlík s karabinou vhodný pro větší zatížení nebo přívlač Dostupné v 6-ti velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu a zpracování Balení obsahuje 10ks
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & coastlock snap 10 ks - velikost 6 nosnost 30 kg
Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & coastlock snap 10 ks - velikost 8 nosnost 25 kg
Obratlík je díky tvaru této karabiny ideální především pro větší zatížení nebo přívlač, kde je právě díky jejímu tvaru minimalizováno nechtěné otevření od ryby při zdolávání. Tyto obratlíky vyrábíme a dodáváme v šesti běžných velikostech s různou nosností. Tato zcela nová řada s označením "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvalitě. Kdo jednou vyzkouší a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický pevnostní obratlík s karabinou vhodný pro větší zatížení nebo přívlač Dostupné v 6-ti velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu a zpracování Balení obsahuje 10ks
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & coastlock snap 10 ks - velikost 8 nosnost 25 kg
Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & coastlock snap 10 ks - velikost 10 nosnost 20 kg
Obratlík je díky tvaru této karabiny ideální především pro větší zatížení nebo přívlač, kde je právě díky jejímu tvaru minimalizováno nechtěné otevření od ryby při zdolávání. Tyto obratlíky vyrábíme a dodáváme v šesti běžných velikostech s různou nosností. Tato zcela nová řada s označením "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvalitě. Kdo jednou vyzkouší a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický pevnostní obratlík s karabinou vhodný pro větší zatížení nebo přívlač Dostupné v 6-ti velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu a zpracování Balení obsahuje 10ks
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & coastlock snap 10 ks - velikost 10 nosnost 20 kg
Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & coastlock snap 10 ks - velikost 12 nosnost 18 kg
Obratlík je díky tvaru této karabiny ideální především pro větší zatížení nebo přívlač, kde je právě díky jejímu tvaru minimalizováno nechtěné otevření od ryby při zdolávání. Tyto obratlíky vyrábíme a dodáváme v šesti běžných velikostech s různou nosností. Tato zcela nová řada s označením "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvalitě. Kdo jednou vyzkouší a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický pevnostní obratlík s karabinou vhodný pro větší zatížení nebo přívlač Dostupné v 6-ti velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu a zpracování Balení obsahuje 10ks
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & coastlock snap 10 ks - velikost 12 nosnost 18 kg
Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & coastlock snap 10 ks - velikost 16 nosnost 10 kg
Obratlík je díky tvaru této karabiny ideální především pro větší zatížení nebo přívlač, kde je právě díky jejímu tvaru minimalizováno nechtěné otevření od ryby při zdolávání. Tyto obratlíky vyrábíme a dodáváme v šesti běžných velikostech s různou nosností. Tato zcela nová řada s označením "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvalitě. Kdo jednou vyzkouší a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický pevnostní obratlík s karabinou vhodný pro větší zatížení nebo přívlač Dostupné v 6-ti velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu a zpracování Balení obsahuje 10ks
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & coastlock snap 10 ks - velikost 16 nosnost 10 kg
Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & fastlock snap 10 ks - velikost 6 nosnost 27 kg
Tuto oblíbenou klasiku vyrábíme a dodáváme v 6-ti nejběžnějších velikostech s různou nosností. Nicméně tyto nové produkty z řady "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvalitě. Věříme, že kdo je jednou vyzkouší a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický, pevnostní obratlík s univerzální rychlo-karabinou Dostupné v 6-ti běžných velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu i zpracování Balení obsahuje 10 ks
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & fastlock snap 10 ks - velikost 6 nosnost 27 kg
Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & fastlock snap 10 ks - velikost 8 nosnost 23 kg
Tuto oblíbenou klasiku vyrábíme a dodáváme v 6-ti nejběžnějších velikostech s různou nosností. Nicméně tyto nové produkty z řady "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvalitě. Věříme, že kdo je jednou vyzkouší a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický, pevnostní obratlík s univerzální rychlo-karabinou Dostupné v 6-ti běžných velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu i zpracování Balení obsahuje 10 ks
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & fastlock snap 10 ks - velikost 8 nosnost 23 kg
Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & fastlock snap 10 ks - velikost 10 nosnost 21 kg
Tuto oblíbenou klasiku vyrábíme a dodáváme v 6-ti nejběžnějších velikostech s různou nosností. Nicméně tyto nové produkty z řady "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvalitě. Věříme, že kdo je jednou vyzkouší a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický, pevnostní obratlík s univerzální rychlo-karabinou Dostupné v 6-ti běžných velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu i zpracování Balení obsahuje 10 ks
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & fastlock snap 10 ks - velikost 10 nosnost 21 kg
Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & fastlock snap 10 ks - velikost 12 nosnost 18 kg
Tuto oblíbenou klasiku vyrábíme a dodáváme v 6-ti nejběžnějších velikostech s různou nosností. Nicméně tyto nové produkty z řady "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvalitě. Věříme, že kdo je jednou vyzkouší a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický, pevnostní obratlík s univerzální rychlo-karabinou Dostupné v 6-ti běžných velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu i zpracování Balení obsahuje 10 ks
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & fastlock snap 10 ks - velikost 12 nosnost 18 kg
Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & fastlock snap 10 ks - velikost 16 nosnost 11 kg
Tuto oblíbenou klasiku vyrábíme a dodáváme v 6-ti nejběžnějších velikostech s různou nosností. Nicméně tyto nové produkty z řady "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvalitě. Věříme, že kdo je jednou vyzkouší a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický, pevnostní obratlík s univerzální rychlo-karabinou Dostupné v 6-ti běžných velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu i zpracování Balení obsahuje 10 ks
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinou rolling swivel & fastlock snap 10 ks - velikost 16 nosnost 11 kg
Delphin obratlík s karabinkou rolling swivel with micro snap 10 ks - velikost 12 nosnost 4-velikost 12 nosnost 4 kg
Díky použitému obratlíku tak nástraha nezamotá vlasec a karabinka MICRO SNAP se velmi dobře otevírá. Díky šesti velikostem a nosnosti je využijete při širokém spektru nejen přívlačových technik. V balení se nachází 10 kusů.
Objev podobné jako Delphin obratlík s karabinkou rolling swivel with micro snap 10 ks - velikost 12 nosnost 4-velikost 12 nosnost 4 kg
Delphin obratlík s karabinkou rolling swivel with micro snap 10 ks - velikost 10 nosnost 8-velikost 10 nosnost 8 kg
Díky použitému obratlíku tak nástraha nezamotá vlasec a karabinka MICRO SNAP se velmi dobře otevírá. Díky šesti velikostem a nosnosti je využijete při širokém spektru nejen přívlačových technik. V balení se nachází 10 kusů.
Objev podobné jako Delphin obratlík s karabinkou rolling swivel with micro snap 10 ks - velikost 10 nosnost 8-velikost 10 nosnost 8 kg
Delphin obratlík s karabinkou rolling swivel with micro snap 10 ks - velikost 8 nosnost 9 -velikost 8 nosnost 9 kg
Díky použitému obratlíku tak nástraha nezamotá vlasec a karabinka MICRO SNAP se velmi dobře otevírá. Díky šesti velikostem a nosnosti je využijete při širokém spektru nejen přívlačových technik. V balení se nachází 10 kusů.
Objev podobné jako Delphin obratlík s karabinkou rolling swivel with micro snap 10 ks - velikost 8 nosnost 9 -velikost 8 nosnost 9 kg
Delphin obratlík s karabinkou rolling swivel with micro snap 10 ks - velikost 6 nosnost 12-velikost 6 nosnost 12 kg
Díky použitému obratlíku tak nástraha nezamotá vlasec a karabinka MICRO SNAP se velmi dobře otevírá. Díky šesti velikostem a nosnosti je využijete při širokém spektru nejen přívlačových technik. V balení se nachází 10 kusů.
Objev podobné jako Delphin obratlík s karabinkou rolling swivel with micro snap 10 ks - velikost 6 nosnost 12-velikost 6 nosnost 12 kg
Delphin obratlík s karabinkou rolling swivel with micro snap 10 ks - velikost 4 nosnost 18-velikost 4 nosnost 18 kg
Díky použitému obratlíku tak nástraha nezamotá vlasec a karabinka MICRO SNAP se velmi dobře otevírá. Díky šesti velikostem a nosnosti je využijete při širokém spektru nejen přívlačových technik. V balení se nachází 10 kusů.
Objev podobné jako Delphin obratlík s karabinkou rolling swivel with micro snap 10 ks - velikost 4 nosnost 18-velikost 4 nosnost 18 kg
Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel a hooked snap 10 ks - velikost 6 nosnost 27 kg
Tyto obratlíky vyrábíme a dodáváme v 6-ti běžných velikostech s různou nosností. Ovšem tato zcela nová řada s označením "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvaltě materiálu i zpracování. Kdo jednou zkusí a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický pevnostní obratlík s karabinou dostupný v 6-ti velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu a zpracování
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel a hooked snap 10 ks - velikost 6 nosnost 27 kg
Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel a hooked snap 10 ks - velikost 16 nosnost 11 kg
Tyto obratlíky vyrábíme a dodáváme v 6-ti běžných velikostech s různou nosností. Ovšem tato zcela nová řada s označením "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvaltě materiálu i zpracování. Kdo jednou zkusí a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický pevnostní obratlík s karabinou dostupný v 6-ti velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu a zpracování
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel a hooked snap 10 ks - velikost 16 nosnost 11 kg
Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel a hooked snap 10 ks - velikost 8 nosnost 23 kg
Tyto obratlíky vyrábíme a dodáváme v 6-ti běžných velikostech s různou nosností. Ovšem tato zcela nová řada s označením "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvaltě materiálu i zpracování. Kdo jednou zkusí a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický pevnostní obratlík s karabinou dostupný v 6-ti velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu a zpracování
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel a hooked snap 10 ks - velikost 8 nosnost 23 kg
Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel a hooked snap 10 ks - velikost 12 nosnost 18 kg
Tyto obratlíky vyrábíme a dodáváme v 6-ti běžných velikostech s různou nosností. Ovšem tato zcela nová řada s označením "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvaltě materiálu i zpracování. Kdo jednou zkusí a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický pevnostní obratlík s karabinou dostupný v 6-ti velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu a zpracování
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel a hooked snap 10 ks - velikost 12 nosnost 18 kg
Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel a hooked snap 10 ks - velikost 10 nosnost 21 kg
Tyto obratlíky vyrábíme a dodáváme v 6-ti běžných velikostech s různou nosností. Ovšem tato zcela nová řada s označením "3Fish", to jsou obratlíky v prémiové kvaltě materiálu i zpracování. Kdo jednou zkusí a pozná ten rozdíl, jiné už nejspíš chtít nebude. Klasický pevnostní obratlík s karabinou dostupný v 6-ti velikostech s různou nosností Řada “3Fish” - nekompromisní kvalita materiálu a zpracování
Objev podobné jako Zfish obratlík s karabinkou rolling swivel a hooked snap 10 ks - velikost 10 nosnost 21 kg
Cralusso karabinka hooked snap 12 ks - velikost 1
Karabinka vhodná např. pro závěsení krmítka při použití Corner Plate Swivel nebo pro rychlou výměnu návazců atd. K dostání v několika velikostech. Balení obsahuje 12 ks.
Objev podobné jako Cralusso karabinka hooked snap 12 ks - velikost 1