Kde se rozmanitost setkává s hodnotou - Katalo.cz

Bio d Tekutý prací gel s vůní levandule 1 l

Univerzální a koncentrovaný prací gel Bio-D s krásnou přírodní vůní čerstvé levandule. Vhodný do pračky i ruční praní. S hypoalergenním složením.

Podívejte se také bio d tekuty praci gel 5l

cena 235.0 Kč
Detail

Bio d Aviváž extra koncentrát s vůní levandule 1 l

Přírodní koncentrovanou aviváž s vůní levandule od Bio d používejte do pračky i při ručním mytí. Chrání a zjemňuje vlákna. Můžete ji přidat i k jemným materiálům.

Podívejte se také woolite pro care tekuty praci prostredek 33 prani 2 l

cena 145.0 Kč
Detail

Bio d Tekutý prací gel s vůní jalovce a mořské řasy náhradní kanystr 5 l

Univerzální a koncentrovaný prací gel od Bio-D s lesní vůní jalovce a mořskými tóny. Má hypoalergenní složení a můžete jej použít i na jemné materiály.

Podívejte se také praci gel perwoll color 2 7 l 45 prani 9000101328028

cena 999.0 Kč
Detail

Bio d Tekutý prací gel 1 l

Přírodní Tekutý prací gel od Bio-D můžete použít jak v pračce, tak při ručním praní. Je velmi šetrný i k jemným materiálům jako je hedvábí nebo kašmír.

Objev podobné jako Bio d Tekutý prací gel 1 l

cena 189.0 Kč
Detail

Bio d Aviváž extra koncentrát s vůní levandule 5 l

Přírodní koncentrovanou aviváž s vůní levandule od Bio d používejte do pračky i při ručním mytí. Chrání a zjemňuje vlákna. Můžete ji přidat i k jemným materiálům.

Objev podobné jako Bio d Aviváž extra koncentrát s vůní levandule 5 l

cena 575.0 Kč
Detail

Bio d Tekutý prací gel náhradní kanystr 5 l

Univerzální a koncentrovaný prací gel Bio-D se hodí na bílé i barevné prádlo. Díky svému šetrnému složení jej můžete použít i na jemné tkaniny. Je hypoalergenní a neparfémovaný.

Objev podobné jako Bio d Tekutý prací gel náhradní kanystr 5 l

cena 919.0 Kč
Detail

Simplehuman Tekutý přípravek na nádobí 1 l, náhradní náplň s vůní levandule

Tekutý přípravek na nádobí Simplehuman – náhradní náplň s vůní levandule.Tekutý přípravek na nádobí s vůní levandule je biologicky rozložitelný, hypoalergenní a neobsahuje žádné parabeny, sulfáty, fostáty a DEA. Má optimální konzistenci pro senzorové dávkovače, které se díky složení neucpávají. Sáček s náplní přípravku na nádobí o objemu 1 l vydrží na 4 a půl dávkovače. Účinné složení přípravku na nádobí přilne k houbičce a vytvoří tak dlouhodobou mycí pěnu, která vyčistí veškerou mastnotu z nádobí.

Objev podobné jako Simplehuman Tekutý přípravek na nádobí 1 l, náhradní náplň s vůní levandule

cena 379.0 Kč
Detail

Tierra Verde Prací gel levandule 1 l

Koncentrovaný gel pro šetrné a ekologické praní barevného prádla s vůní BIO levandulové silice, která prádlo krásně provoní. Účinným základem gelu je extrakt z mýdlových ořechů v biokvalitě. Prací gel se používá na praní běžně znečištěného prádla v ruce nebo v pračce. Neobsahuje bělicí složky, proto je vhodný zejména pro barevné prádlo. Gel prádlo přírodním způsobem změkčuje, takže není nutné používat aviváž. Funkční látky mýdlových ořechů jsou šetrné k barvě i struktuře textilu, barvy i pružnost látky proto zůstávají nedotčeny i po opakovaném praní. Vhodný i pro nejmenší děti a osoby s citlivou pokožkou. Přípravek splňuje parametry vegan produktu, je dobře odbouratelný v přírodě, obal je z recyklovaného či recyklovatelného materiálu. Jeden litr gelu vystačí až na 33 pracích dávek. Použití Barevné prádlo včetně dětského barevného prádla a barevných látkových plen. Pro praní v pračce i v ruce. Prací gel doporučujeme kombinovat s máchadlem, které spolehlivě odstraňuje zbytky pracího prostředku. Dávkování Pro ručním praní použijte cca 15 ml na prací lázeň. Při praní v pračce nalijte 30 ml (objem uzávěru lahve) na prací várku (4-5 kg prádla). Při větším znečistění prádla: plošně zašpiněné prádlo před samotným praním necháme odmočit - rozpustíme 1-2 lžíce prášku Puer v teplé vodě a prádlo necháme namočené nejlépe přes noc. Skvrny před praním ošetříme Žlučovým mýdlem. Pokud máte doma tvrdou vodu, doporučujeme použít Změkčovač vody nebo dávku pracího gelu zvýšíme až na 60 ml. Teplota praní Pokud to materiál umožňuje, pereme nejméně na 40 °C. Účinné praní ve studené vodě vyžaduje mnohem více chemie (nebo mechanické práce). Bezpečnost Varování: způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje linalool. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu. .Složení 5-<15 % extrakt z mýdlových ořechů, 5-<15 % neiontové povrchově aktivní látky, uhličitan sodný, chelatační činidlo (GLDA), glycerol, benzoan sodný, xanthanová guma, přírodní levandulová silice v biokvalitě, linalool Použité suroviny představují co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Při výrobě produktů je používána revitalizovaná voda. Není testováno na zvířatech. Tento výrobek neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickou parfemaci ani barviva. Vhodné pro ČOV.

Objev podobné jako Tierra Verde Prací gel levandule 1 l

cena 199.0 Kč
Detail

Sachajuan Fresh Lavender hydratační sprchový gel s vůní levandule 500 ml

Sachajuan Fresh Lavender, 500 ml, Sprchové gely pro ženy, Chcete proměnit obyčejné sprchování v nevšední zážitek prodchnutý příjemnou vůní? Sprchový gel Sachajuan Fresh Lavender vám s tím pomůže. Zatímco vaše smysly bude hýčkat jeho neodolatelná vůně, jeho pěnivá textura účinně zbaví pokožku veškerých nečistot, aniž by ji zbytečně vysušila. Ze sprchy či koupele tak budete vycházet s dokonale čistou, ale i sametově hebkou a krásně provoněnou pokožkou. I proto se tento sprchový gel stane nezbytnou součástí vaší každodenní hygieny a povýší ji na příjemný rituál, na který se budete těšit. Vlastnosti: myje pokožku a zbavuje nečistot pokožku zanechá sametově jemnou a hebkou intenzivně hydratuje zmírňuje napětí pokožky a chrání ji před podrážděním Složení: veganský produkt Jak používat: Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou.

Objev podobné jako Sachajuan Fresh Lavender hydratační sprchový gel s vůní levandule 500 ml

cena 840.0 Kč
Detail

Beauty Jar Hello, Beautiful jemný sprchový gel s vůní levandule 250 ml

Beauty Jar Hello, Beautiful, 250 ml, Sprchové gely pro ženy, Sprchový gel Beauty Jar Hello, Beautiful je nezbytnou součástí každodenní hygieny. Jemně, ale šetrně čistí pokožku celého těla a dodává jí potřebnou hydrataci. Vlastnosti: myje pokožku a zbavuje nečistot pokožku zanechá sametově jemnou a hebkou navrací pokožce komfortní pocit Složení: veganský produkt obsahuje minimálně 98 % složek přírodního původu neobsahuje SLS Jak používat: Naneste na mokrou pokožku a jemně masírujte. Po umytí důkladně opláchněte.

Objev podobné jako Beauty Jar Hello, Beautiful jemný sprchový gel s vůní levandule 250 ml

cena 144.0 Kč
Detail

Ma Provence Lavender Blossom přírodní sprchový gel s vůní levandule 250 ml

Ma Provence Lavender Blossom, 250 ml, Sprchové gely pro ženy, Chcete proměnit obyčejné sprchování v nevšední zážitek prodchnutý příjemnou vůní? Sprchový gel Ma Provence Lavender Blossom vám s tím pomůže. Zatímco vaše smysly bude hýčkat jeho neodolatelná vůně, jeho pěnivá textura účinně zbaví pokožku veškerých nečistot, aniž by ji zbytečně vysušila. Ze sprchy či koupele tak budete vycházet s dokonale čistou, ale i sametově hebkou a krásně provoněnou pokožkou. I proto se tento sprchový gel stane nezbytnou součástí vaší každodenní hygieny a povýší ji na příjemný rituál, na který se budete těšit. Vlastnosti: vytváří při mytí bohatou pěnu myje pokožku a zbavuje nečistot pokožku zanechá sametově jemnou a hebkou Jak používat: Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou. Vhodné pro každodenní použití.

Objev podobné jako Ma Provence Lavender Blossom přírodní sprchový gel s vůní levandule 250 ml

cena 107.0 Kč
Detail

Saloos Bio Královská Péče Argan & Opuncie & Levandule bio arganový olej s vůní levandule 20 ml

Saloos Bio Královská Péče Argan & Opuncie & Levandule, 20 ml, Pleťové oleje pro ženy, Máte pocit, že vaše pleť potřebuje něco víc, než jen péči poskytnutou krémem? Pleťový olej Saloos Bio Královská Péče Argan & Opuncie & Levandule skvěle obohatí vaši pečující rutinu – pleti dodá extra dávku výživy a postará se také o její zjemnění. Vlastnosti: regeneruje a hydratuje zkrášluje a vyhlazuje nedokonalosti revitalizuje a zpomaluje proces stárnutí pleti zanechává pleť sametově hebkou Jak používat: Malé množství oleje vmasírujte do čisté pleti a nechte vstřebat.

Objev podobné jako Saloos Bio Královská Péče Argan & Opuncie & Levandule bio arganový olej s vůní levandule 20 ml

cena 211.0 Kč
Detail

La Florentina Lavender Shower Gel přírodní sprchový gel s vůní levandule 750 ml

La Florentina Lavender Shower Gel, 750 ml, Sprchové gely pro ženy, Chcete proměnit obyčejné sprchování v nevšední zážitek prodchnutý příjemnou vůní? Sprchový gel La Florentina Lavender Shower Gel vám s tím pomůže. Zatímco vaše smysly bude hýčkat jeho neodolatelná vůně, jeho pěnivá textura účinně zbaví pokožku veškerých nečistot, aniž by ji zbytečně vysušila. Ze sprchy či koupele tak budete vycházet s dokonale čistou, ale i sametově hebkou a krásně provoněnou pokožkou. I proto se tento sprchový gel stane nezbytnou součástí vaší každodenní hygieny a povýší ji na příjemný rituál, na který se budete těšit. Vlastnosti: myje pokožku a zbavuje nečistot pokožku zanechá sametově jemnou a hebkou navrací pokožce komfortní pocit vyživuje a pečuje o pokožku zmírňuje napětí pokožky a chrání ji před podrážděním příjemně voní Složení: obsahuje minimálně 99 % složek přírodního původu Jak používat: Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou. Vhodné pro každodenní použití. Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Objev podobné jako La Florentina Lavender Shower Gel přírodní sprchový gel s vůní levandule 750 ml

cena 307.0 Kč
Detail

ECOVER tekutý prací prostředek na jemné prádlo Levandule 1 l ECOCERT

Ekologický tekutý prací prostředek Ecover s vůní levandule. Určený na jemné prádlo, které účinně vypere a krásně provoní. Šetří životní prostředí. Vhodný i pro citlivější pokožku.

Objev podobné jako ECOVER tekutý prací prostředek na jemné prádlo Levandule 1 l ECOCERT

cena 175.0 Kč
Detail

La Florentina Lavender Body Wash přírodní sprchový gel s vůní levandule 500 ml

La Florentina Lavender Body Wash, 500 ml, Sprchové gely pro ženy, Chcete proměnit obyčejné sprchování v nevšední zážitek prodchnutý příjemnou vůní? Sprchový gel La Florentina Lavender Body Wash vám s tím pomůže. Zatímco vaše smysly bude hýčkat jeho neodolatelná vůně, jeho pěnivá textura účinně zbaví pokožku veškerých nečistot, aniž by ji zbytečně vysušila. Ze sprchy či koupele tak budete vycházet s dokonale čistou, ale i sametově hebkou a krásně provoněnou pokožkou. I proto se tento sprchový gel stane nezbytnou součástí vaší každodenní hygieny a povýší ji na příjemný rituál, na který se budete těšit. Vlastnosti: myje pokožku a zbavuje nečistot pokožku zanechá sametově jemnou a hebkou navrací pokožce komfortní pocit vyživuje a pečuje o pokožku zmírňuje napětí pokožky a chrání ji před podrážděním příjemně voní Složení: obsahuje minimálně 99 % složek přírodního původu Jak používat: Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou. Vhodné pro každodenní použití. Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Objev podobné jako La Florentina Lavender Body Wash přírodní sprchový gel s vůní levandule 500 ml

cena 259.0 Kč
Detail

Scholl Expert Care regenerační maska na chodidla ve formě ponožek s vůní levandule 1 pár

Scholl Expert Care, 1 pár, Masky na nohy pro ženy, Na svá chodidla byste ve své pečující rutině neměli nikdy zapomínat, protože jsou každý den namáhaná jak chůzí, tak i stáním a jen díky pravidelné péči budou stále krásná a připravená zdolávat další tisíce kroků. Maska na nohy Scholl Expert Care se dokonale postará o suchou a hrubou pokožku, zjemní ji, bude vaše chodidla hýčkat a zanechá je hedvábně hebká. Už žádné popraskané paty, ani ztvrdlá či mozolovitá kůže, jen jemná a hladká chodidla, která se nebudete ostýchat ukazovat světu. Vlastnosti: intenzivně pečuje o pokožku chodidel zanechává chodidla krásně měkká a hebká důkladně chodidla vyživuje a hydratuje forma ponožek pro snadnou a pohodlnou aplikaci příjemně voní Jak používat: Ponožky vyjměte z obalu a navlékněte na chodidla. Nechte působit.

Objev podobné jako Scholl Expert Care regenerační maska na chodidla ve formě ponožek s vůní levandule 1 pár

cena 114.0 Kč
Detail

Soaphoria Lavender Fields bio kokosový olej s vůní levandule 125 ml

Soaphoria Lavender Fields, 125 ml, Pleťové oleje pro ženy, Tělový olej Soaphoria Lavender Fields dopřeje vaší pokožce intenzivní hydratační a regenerační péči. Vlastnosti: hloubkově hydratuje zanechává pokožku pružnou a vláčnou zpomaluje stárnutí pečuje o pleť, pokožku i vlasy Jak používat: Používejte ráno a/nebo večer po koupeli nebo po sprše.

Objev podobné jako Soaphoria Lavender Fields bio kokosový olej s vůní levandule 125 ml

cena 184.0 Kč
Detail

Tierra Verde Prací gel Levandule láhev 1 l

Tierra Verde Prací gel Levandule je šetrný k prádlu i k pokožce, a to i té nejcitlivější. S 99 % organických složek nezatěžuje přírodu a poskytuje kvalitní prací alternativu.

Objev podobné jako Tierra Verde Prací gel Levandule láhev 1 l

cena 195.0 Kč
Detail

Magnum silikátové stelivo s vůní levandule 3,8 l (8595675204232)

Stelivo pro kočky silikátové, bezprašné, s vůní, antimikrobiální, ekologické a pohlcující pachy, 1,64kg /3,8l Jste milovníkem koček a máte doma chlupatého mazla? Proto musíte pořídit stelivo, které umí redukovat zápach kočičí toalety. Silikátové stelivo pro kočky Magnum silikátové stelivo s vůní levandule 3,8 l bez problému vstřebá moč. Vy z bedýnky odstraníte pouze výkaly. Balení má objem 3,8 l steliva a hmotnost činí 1,64 kg. Pokud se chcete bránit prachu ze steliva, budete nadšeni z tohoto typu kočkolitu. Stelivo je parfémované, čímž se zredukují nežádoucí pachy. Hlavní přednosti steliva pro kočky Magnum silikátové stelivo s vůní levandule 3,8 l Silikátové stelivo musí mít každá domácnost s kočkou Objem steliva Magnum: 3,8 l Hmotnost balení: 1,64 kg Nemusíte se obávat prášení steliva Stelivo je vyrobeno s vůní

Objev podobné jako Magnum silikátové stelivo s vůní levandule 3,8 l (8595675204232)

cena 129.0 Kč
Detail

Allnature Bílý ocet 10% s vůní levandule 5 l

Allnature Bílý ocet 10% s vůní levandule je účinný čisticí prostředek s dezinfekčními vlastnostmi pro použití v koupelně i v kuchyni. Odstraňuje vodní kámen, působí proti zápachu.

Objev podobné jako Allnature Bílý ocet 10% s vůní levandule 5 l

cena 289.0 Kč
Detail

Magnum silikátové stelivo s vůní levandule 7,6 l (8595675204249)

Stelivo pro kočky silikátové, bezprašné, s vůní, antimikrobiální, ekologické a pohlcující pachy, 3,28kg /7,6l Patříte mezi milovníky koček a sdílí s vámi nějaká domov? Pak je nutné, abyste si pořídili stelivo, které si poradí s neutralizací zápachu z kočičí toalety. Silikátové stelivo pro kočky Magnum silikátové stelivo s vůní levandule 7,6 l umí vsáknout veškerou moč. Vyčistit bude nutné jenom výkaly. Balení disponuje objemem 7,6 l steliva a hmotnost činí 3,28 kg. Pokud nechcete aby vaše kočička stelivem prášila, bude se vám hodit tento typ kočkolitu. Stelivo je parfémované, což zaručuje, že se postará o nežádoucí pachy. Klíčové znaky steliva pro kočky Magnum silikátové stelivo s vůní levandule 7,6 l Silikátové stelivo využije každá domácnost s kočkou Objem steliva Magnum: 7,6 l Hmotnost balení: 3,28 kg Stelivo je bezprašné Stelivo obsahuje vůně

Objev podobné jako Magnum silikátové stelivo s vůní levandule 7,6 l (8595675204249)

cena 226.0 Kč
Detail

RAID Family tekutá náplň do el. odpařovače s vůní levandule 21 ml (5000204243819)

Odpuzovač hmyzu proti komárům, s parfemací Tekutá náplň RAID Family je speciálně určená pro elektrický odpařovač. Zajistí účinnou ochranu proti komárům, a to až na 30 dní. Náplň obsahuje 9,1 % esenciálních olejů a efektivně funguje i p ři mírně otevřených oknech a rozsvícených světlech. Společně s odpařovačem zajistí ochranu místnosti do velikosti 30 m3. Tekutá náplň RAID Family napomůže k vaší ochraně před komáry. Voní po levanduli. Klíčové vlastnosti tekuté náplně do el. odpařovače RAID Family s vůní levandule 21 mlTekutá náplň určená pro elektrický odpařovačZajistí účinnou ochranu proti komárůmObsahuje 9,1 % esenciálních olejůTekutá náplň RAID Family voní po levanduli

Objev podobné jako RAID Family tekutá náplň do el. odpařovače s vůní levandule 21 ml (5000204243819)

cena 219.0 Kč
Detail

Erbario Toscano Lavanda jemné tekuté mýdlo na ruce s vůní levandule 250 ml

Erbario Toscano Lavanda, 250 ml, Tekutá mýdla pro ženy, Pravidelné mytí rukou, obzvláště pak před jídlem, po návštěvě toalet či po příchodu zvenku, je klíčové pro udržení správné hygieny. Tekuté mýdlo Erbario Toscano Lavanda šetrně, ale účinně zbavuje pokožku vašich rukou nečistot a zároveň ji zanechává hedvábně hebkou a jemnou na dotek. Díky způsobu aplikace je navíc hygieničtější než například klasická tuhá mýdla. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou zabraňuje vysušování pokožky osvěžuje a dodává pokožce vitalitu dodává pokožce hedvábnou jemnost pečuje o pokožku rukou příjemně voní Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.

Objev podobné jako Erbario Toscano Lavanda jemné tekuté mýdlo na ruce s vůní levandule 250 ml

cena 256.0 Kč
Detail

Bio Wash PRACÍ GEL LEVANDULE Prací gel, transparentní, velikost

Ekologický přírodní prací prostředek pro veškeré oděvy. Prací gel přírodní univerzální s levandulí šetří přírodu i peníze. Je přírodní, ekologický, a také vhodný pro alergiky. Šetřete přírodu a zároveň své oděvy.

Objev podobné jako Bio Wash PRACÍ GEL LEVANDULE Prací gel, transparentní, velikost

cena 199.0 Kč
Detail

Jelen Prací gel s vůní konvalinky 2,7 l

Prací gel s vůní konvalinky od firmy Jelen zanechává prádlo nepřekonatelně čisté a svěží. Přípravek je velmi šetrný k oblečení, pokožce i k životnímu prostředí.

Objev podobné jako Jelen Prací gel s vůní konvalinky 2,7 l

cena 209.0 Kč
Detail

Jelen Prací gel s vůní šeříku 1,35 l

Prací gel s vůní šeříku od firmy Jelen zanechává prádlo nepřekonatelně čisté a svěží. Přípravek je velmi šetrný k oblečení, pokožce i k životnímu prostředí a podporuje udržitelnost.

Objev podobné jako Jelen Prací gel s vůní šeříku 1,35 l

cena 119.0 Kč
Detail

Jelen Prací gel s vůní modřínu 2,7 l

Dopřejte svému oblečení nádech přírody a energie! Prací gel s vůní modřínu od firmy Jelen zanechává prádlo nepřekonatelně čisté a svěží. Přírodní složení.

Objev podobné jako Jelen Prací gel s vůní modřínu 2,7 l

cena 209.0 Kč
Detail

Jelen Prací gel s vůní šeříku 3,6 l

Prací gel s vůní šeříku od firmy Jelen zanechává prádlo nepřekonatelně čisté a svěží. Přípravek je velmi šetrný k oblečení, pokožce i k životnímu prostředí a podporuje udržitelnost.

Objev podobné jako Jelen Prací gel s vůní šeříku 3,6 l

cena 299.0 Kč
Detail

Jelen Prací gel s vůní šeříku 2,7 l

Prací gel s vůní šeříku od firmy Jelen zanechává prádlo nepřekonatelně čisté a svěží. Přípravek je velmi šetrný k oblečení, pokožce i k životnímu prostředí a podporuje udržitelnost.

Objev podobné jako Jelen Prací gel s vůní šeříku 2,7 l

cena 209.0 Kč
Detail

Jelen Prací gel s vůní lípy 2,7 l

Prací gel s vůní lípy od firmy Jelen zanechává prádlo nepřekonatelně čisté a svěží. Přípravek je velmi šetrný k oblečení, pokožce i k životnímu prostředí a podporuje udržitelnost.

Objev podobné jako Jelen Prací gel s vůní lípy 2,7 l

cena 209.0 Kč
Detail

Ma Provence Lavender Blossom pěna do koupele a sprchový gel 2 v 1 s vůní levandule 500 ml

Ma Provence Lavender Blossom, 500 ml, Pěny do koupele pro ženy, Pěna do koupele Ma Provence Lavender Blossom zajistí chvíle pohody a zasloužený relax po těžkém dni. Vlastnosti: příjemně voní uklidňuje tělo i mysl vytváří bohatou pěnu hydratuje a vyživuje pokožku Jak používat: Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou. Přidejte do horké vody a nechte napěnit. Vhodné pro každodenní použití.

Objev podobné jako Ma Provence Lavender Blossom pěna do koupele a sprchový gel 2 v 1 s vůní levandule 500 ml

cena 145.0 Kč
Detail

WoodenSpoon Natural šampon a sprchový gel pro děti s vůní levandule 300 ml

WoodenSpoon Natural, 300 ml, Dětské šampony pro děti, Přípravek WoodenSpoon Natural jemně myje dětskou pokožku a poskytuje jí potřebnou výživu. Vlastnosti: jemně smývá všechny nečistoty myje i vlásky zabraňuje vysychání pokožky dodává pokožce výživu zanechává pokožku jemnou a vláčnou Jak používat: Naneste na mokrou pokožku a jemně omývejte. Po umytí důkladně opláchněte.

Objev podobné jako WoodenSpoon Natural šampon a sprchový gel pro děti s vůní levandule 300 ml

cena 322.0 Kč
Detail

ATTITUDE Prací gel s vůní lučních květin 4 l

Přírodní a ekologický přípravek pro praní všech druhů prádla. Vhodný jak pro bílé, tak pro barevné prádlo. Pouze z hypoalergenních složek. S jemnou přírodní vůní.

Objev podobné jako ATTITUDE Prací gel s vůní lučních květin 4 l

cena 1050.0 Kč
Detail

VIPOR LDPE zatahovací s vůni levandule 35 l, 15 ks (8595657600069)

Pytle na odpad s vůní, na směsný odpad Došly vám pytle na odpadky a vy potřebujete nové? Pak vás jistě potěší pytle VIPOR. Těchto pytlů na odpadky je v návinu celkem 15 ks, přičemž každý z pytlů dosahuje objemu 35 . Jsou vhodné na směsný odpad. Každý ocení to, že jsou opatřeny vůní, která je silnější než všechny pachy odpadu. Tyto pytle na odpad VIPOR se řadí mezi igelitové. Sympatický pomocník při bezpečném odstraňování odpadu, kterého přívítá každý člen domácnosti. Zásadní vlastnosti pytle na odpad VIPOR LDPE zatahovací s vůni levandule 35 l, 15 ks Pytle na odpad VIPOR s objemem 35 Návin o počtu 15 pytlů Jejich určení je na směsný odpad Materiálem těchto pytlů na odpad VIPOR LDPE zatahovací s vůni levandule 35 l, 15 ks je igelit Vůně, která překryje zápach z odpadu Nezbytný doplněk do každého domu či bytu

Objev podobné jako VIPOR LDPE zatahovací s vůni levandule 35 l, 15 ks (8595657600069)

cena 45.0 Kč
Detail

VIPOR LDPE zatahovací s vůni levandule 60 l, 10 ks (8594030949979)

Pytle na odpad s vůní, na směsný odpad Zapomněli jste koupit nové pytle na odpadky? Pak vám přijdou vhod pytle VIPOR. Tyto pytle na odpadky se dodávají v návinu o 10 ks, přičemž objem každého pytle je 60 . Využití najdou na směsný odpad. Zajisté budete rádi, že vydávají specifickou vůni, která přebije zápach odpadu. Pytle na odpad VIPOR řadíme mezi igelitové. Úžasný parťák při odhazování odpadu, kterého ocení každá domácnost. Nejdůležitější parametry pytle na odpad VIPOR LDPE zatahovací s vůni levandule 60 l, 10 ks Pytle na odpad VIPOR o objemu 60 Jeden návin má 10 pytlů Určeny pro použití na směsný odpad Materiálem těchto pytlů na odpad VIPOR LDPE zatahovací s vůni levandule 60 l, 10 ks je igelit Obohacené o vůni Nepostradatelný doplněk do domácnosti

Objev podobné jako VIPOR LDPE zatahovací s vůni levandule 60 l, 10 ks (8594030949979)

cena 45.0 Kč
Detail

Faith In Nature Lavender & Geranium přírodní tekuté mýdlo na ruce s vůní levandule 400 ml

Faith In Nature Lavender & Geranium, 400 ml, Tekutá mýdla pro ženy, Pravidelné mytí rukou, obzvláště pak před jídlem, po návštěvě toalet či po příchodu zvenku, je klíčové pro udržení správné hygieny. Tekuté mýdlo Faith In Nature Lavender & Geranium šetrně, ale účinně zbavuje pokožku vašich rukou nečistot a zároveň ji zanechává hedvábně hebkou a jemnou na dotek. Díky způsobu aplikace je navíc hygieničtější než například klasická tuhá mýdla. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou odstraňuje nečistoty a bakterie zabraňuje vysušování pokožky dodává pokožce hedvábnou jemnost Složení: veganský produkt neobsahuje SLS obsahuje minimálně 99 % složek přírodního původu Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte. Lze použít i na pokožku těla.

Objev podobné jako Faith In Nature Lavender & Geranium přírodní tekuté mýdlo na ruce s vůní levandule 400 ml

cena 105.0 Kč
Detail

La Florentina Lavender Liquid Soap přírodní tekuté mýdlo na ruce s vůní levandule 500 ml

La Florentina Lavender Liquid Soap, 500 ml, Tekutá mýdla pro ženy, Tekuté mýdlo La Florentina Lavender šetrně, ale účinně čistí pokožku vašich rukou a zajišťuje jim potřebnou výživu a péči. Vlastnosti: účinně myje pokožku rukou osvěžuje a dodává pokožce vitalitu zabraňuje vysušování pokožky dodává pokožce hedvábnou jemnost příjemně voní Složení: obsahuje minimálně 99 % složek přírodního původu Jak používat: Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte. Používejte podle potřeby. Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Objev podobné jako La Florentina Lavender Liquid Soap přírodní tekuté mýdlo na ruce s vůní levandule 500 ml

cena 224.0 Kč
Detail

JELEN Prací gel s vůní lípy 2,7 l (60 praní) (8596422550510)

Eko prací gel - na všechny typy prádla, vhodný pro barevné prádlo, pro citlivou pokožku, vydrží na 60 praní, objem 2700 ml Sháníte prostředek na praní prádla, který dokáže vaše oblečení perfektně vyčistit, osvěžit, a navíc bude ohleduplný k přírodě i vašemu zdraví? Eko prací gel Jelen by vám mohl přijít vhod. S tímto ekologickým pracím gelem můžete prát prádlo nehledě na materiál. Použité přísady jsou vhodné také pro lidi s citlivou pokožkou. Nabízený typ gelu je díky svému složení vhodný na barevné prádlo. Eko prací gel Jelen byl vyroben v Česku. Má objem 2700 ml a vydrží pro 60 pracích cyklů. Hlavní přednosti produktu JELEN Prací gel s vůní lípy 2,7 l (60 praní) Každé prádlo si zaslouží špičkovou péči Eko prací gel Jelen se hodí na všechny typy materiálů Neškodí citlivé pokožce Svým složením patří mezi ekologické prostředky Eko prací gel se hodí na barevné prádlo Jeho objem je 2700 ml a vystačí cca na 60 praní Vyroben v Česku Ekologický prací gel Jelen si...

Objev podobné jako JELEN Prací gel s vůní lípy 2,7 l (60 praní) (8596422550510)

cena 249.0 Kč
Detail

ATTITUDE Prací gel s vůní lučních květin náhradní kanystr 2 l

ATTITUDE Prací gel s vůní lučních květin použijte na praní všech druhů prádla. 95 % složek přípravku je biologicky rozložitelných. Vyrobený z přírodních zdrojů.

Objev podobné jako ATTITUDE Prací gel s vůní lučních květin náhradní kanystr 2 l

cena 475.0 Kč
Detail

JELEN Prací gel s vůní šeříku 2,7 l (60 praní) (8596422550534)

Eko prací gel - na všechny typy prádla, vhodný pro barevné prádlo, pro citlivou pokožku, vydrží na 60 praní, objem 2700 ml Hledáte prostředek na praní prádla, který dokáže vaše oblečení perfektně vyčistit, osvěžit, a navíc bude ohleduplný k přírodě i vašemu zdraví? Eko prací gel Jelen by mohl být tím pravým. S tímto ekologickým gelem můžete prát oblečení bez ohledu na jeho materiál. Použité přísady jsou pečlivě vybrány, aby nezpůsobovali alergické reakce. Nabízený typ gelu je svým složením vhodný na barevné prádlo. Eko prací gel Jelen byl vyroben v Česku. Jeho objem je 2700 ml a vydrží na 60 pracích cyklů. Klíčové přednosti produktu JELEN Prací gel s vůní šeříku 2,7 l (60 praní) Vaše prádlo si zaslouží jen tu nejlepší péči Eko prací gel Jelen se hodí na všechny typy materiálů Působí šetrně i na citlivou pokožku Svým složením se řadí mezi ekologické výrobky Eko gel je určený na barevné prádlo Jeho objem činí 2700 ml a vystačí na 60 dávek prádla Vyroben v Česku...

Objev podobné jako JELEN Prací gel s vůní šeříku 2,7 l (60 praní) (8596422550534)

cena 259.0 Kč
Detail

JELEN prací gel s vůní šeříku 5 l (111 praní) (8596422550541)

Eko prací gel - na všechny typy prádla, vhodný pro barevné prádlo a bílé prádlo, pro citlivou pokožku, vydrží na 111 praní, objem 5000 ml Sháníte prostředek na praní prádla, který spolehlivě vypere, osvěží vaše prádlo, a navíc bude ohleduplný k přírodě i vašemu zdraví? Eko prací gel Jelen by mohl být ta pravá varianta. S tímto ekologickým pracím gelem můžete prát prádlo nehledě na materiál. Použité přísady jsou pečlivě vybrány, aby nezpůsobovali alergické reakce. Nabízený typ gelu se dá díky svému složení použít na bílé i barevné prádlo. Eko prací gel Jelen byl vyroben v Česku. Má objem 5000 ml a vydrží pro 111 praní. Hlavní vlastnosti produktu JELEN prací gel s vůní šeříku 5 l (111 praní) Věnujte vašemu prádlu skvělou péči Ekologický prací gel Jelen se nemusíte bát použít na všechny typy materiálů Je velmi šetrný k lidské pokožce Řadí se mezi ekologické prostředky Ekologický gel je vhodný na barevné prádlo a bílé prádlo Jeho objem je 5000 ml a zvládne zhruba 111

Objev podobné jako JELEN prací gel s vůní šeříku 5 l (111 praní) (8596422550541)

cena 499.0 Kč
Detail

Bohemia Gifts Kosmetická sada s vůní Levandule

Dárkové balení levandulové kosmetiky – krémový sprchový gel 250 ml a vlasový šampon 250 ml s extraktem z bylina a vůní levandule. Krásný voňavý dárek pro ženu. Vyrobeno v České republice.Krémový sprchový gel s olivovým olejem, extraktem z bylin, jogurtovou aktivní složkou a vůní levandule 250 ml. Je vhodný k mytí celého těla. Jde o unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, jogurtu a extraktů z kopřivy dvoudomé, heřmánku pravého, břízy bílé, měsíčku lékařského a šalvěje lékařské na pokožku. Obsahuje mléčné frakce bohaté na proteiny, fermentované jogurtovými kulturami s obsahem laktózy, vitaminu A, vitamínů skupiny B a minerálů. Jemný vlasový šampon s extraktem břízy a vůní levandule 250 ml. Nový vlasový šampon s osvědčenou směsí extraktů z břízy bílé, kopřivy dvoudomé, heřmánku pravého, měsíčku lékařského a šalvěje lékařské, které v kombinaci s jemnými aktivními látkami šamponu podporují čistící a účinky na vlasy a pokožku. Je vhodný pro všechny typy vlasů, myje šetrně a snadno se oplachuje.

Objev podobné jako Bohemia Gifts Kosmetická sada s vůní Levandule

cena 219.0 Kč
Detail

Modrý inkoust Herbin s vůní levandule 30ml

Světle modrý psací inkoust s přírodní esencí z levandule, vhodný pro plnící pera, kuličková pera, skleněná pera, perka či štětec. Vůně vydrží i po zaschnutí inkoustu a provoní všechna vaše psaní. Doporučujeme skladovat v teplotách od 10 do 25 °C. Nenalezli jste zde odpověď na to co Vás k tomuto produktu zajímá? Neváhejte nás kontaktovat a my Váš dotaz rádi zodpovíme.

Objev podobné jako Modrý inkoust Herbin s vůní levandule 30ml

cena 235.0 Kč
Detail

ATTITUDE Prací gel s vůní citronové kúry 1,05 l (35 praní) (626232420340)

Eko prací gel - na všechny typy prádla, vhodný pro barevné prádlo a bílé prádlo, pro citlivou pokožku i alergiky, vydrží na 35 praní, 1 ks v balení, objem 1050 ml Prací gel ATTITUDE je šetrným, a zároveň účinným pomocníkem pro praní prádla celé rodiny. Tento prací prostředek je vyrobený z přírodních zdrojů, je hypoalergenní a ekologický. Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek, nenajdete v něm žádné škodlivé látky a jeho nádoba je zcela rozložitelná. Gel je vysoce koncentrovaný, díky čemuž vystačí na více pracích dávek, a velmi dobře funguje i při nízkých teplotách. Prací gel, který je šetrným a zároveň účinným pomocníkem pro praní prádla celé rodiny. Tento prací prostředek je vyrobený z přírodních zdrojů, je hypoalergenní a ekologický. Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek, nenajdete v něm žádné škodlivé látky a jeho nádoba je zcela rozložitelná. Gel je vysoce koncentrovaný, díky čemuž vystačí na více pracích dávek než obdobné...

Objev podobné jako ATTITUDE Prací gel s vůní citronové kúry 1,05 l (35 praní) (626232420340)

cena 289.0 Kč
Detail

SANYTOL dezinfekční prací gel s vůní svěžesti 1,7 l (34 praní) (3045206381321)

Prací gel - univerzální, na barevné prádlo a bílé prádlo, odstranění skvrn při praní a pro běžné praní, vydrží až na 34 praní, objem 1700 ml Sháníte prostředek na praní prádla, který dokáže vaše oblečení perfektně vyčistit a osvěžit? Prací gel SANYTOL by se vám mohl trefit do noty. Tento univerzální prací gel vypere kvalitně a šetrně oblečení z jakéhokoliv materiálu. Odolné skvrny odstraní během praní i bez předchozího namáčení. Gel na praní SANYTOL je svým složením vhodný na bílé i barevné prádlo. Disponuje objemem 1700 ml a vydrží na 34 praní. Klíčové přednosti pracího gelu SANYTOL dezinfekční prací gel s vůní svěžesti 1,7 l (34 praní) Prací gel SANYTOL lze používat na všechny typy materiálů Během praní odstraní veškeré skvrny Je perfektní volbou pro běžnou údržbu prádla Je určený na barevné prádlo a bílé prádlo Vydrží na 34 praní Jeho objem činí 1700 ml

Objev podobné jako SANYTOL dezinfekční prací gel s vůní svěžesti 1,7 l (34 praní) (3045206381321)

cena 319.0 Kč
Detail

ATTITUDE Prací gel s vůní lučních květin 1,05 l (35 praní) (626232420326)

Eko prací gel - na všechny typy prádla, vhodný pro barevné prádlo a bílé prádlo, pro alergiky, na běžné praní, vydrží na 35 praní, 1 ks v balení, objem 1050 ml Eko prací gel ATTITUDE s vůní lučních květin o objemu 1,05 l šetrně prádlo pere a účinně odstraňuje zašlou špínu i odolné skvrny. Jeho předností je přírodní složení s NATURE+ technologií obsahující více než 95 % biologicky rozložitelných složek, které je obohaceno o výtažky ze zeleného čaje s antibakteriálními a antioxidačními účinky. Přípravek je bez enzymů, fosfátů a optických rozjasňovačů. Obsahuje pouze hypoalergenní složky, které jsou šetrné k našemu zdraví. Má certifikaci EcoLogo vyznačující se šetrností k životnímu prostředí. Certifikace současně zaručuje, že takto označené přípravky pro domácnost byly podrobeny přísným vědeckým testům a nebo vyčerpávající kontrole tak, aby vyhověly přísným normám ekologické šetrnosti třetích stran. Balení pracího gelu je 100% recyklovatelné....

Objev podobné jako ATTITUDE Prací gel s vůní lučních květin 1,05 l (35 praní) (626232420326)

cena 289.0 Kč
Detail

DUVO+ Podestýlka silikonová s vůní levandule 5l (5414365070236)

Stelivo pro kočky silikátové, bezprašné, s vůní, hrudkující, hrubé a pohlcující pachy 5l Vlastníte kočičku, která pobývá s vámi doma? Nutností pro vás tedy bude nákup steliva, které zvládne redukovat pach z kočičího WC. Silikátové stelivo pro kočky DUVO+ Podestýlka silikonová s vůní levandule 5l se skvěle postará o vsáknutí moči. Pro vás bude úkolem pouze úklid exkrementů ze steliva. Balení obsahuje 5 l. Jestliže se chcete vyvarovat prachu ze steliva, bude vám k ruce tento typ kočkolitu. Stelivo obsahuje vůně , takže se nemusíte obávat nepříjemných zápachů. Zásadní vlastnosti steliva pro kočky DUVO+ Podestýlka silikonová s vůní levandule 5l Silikátové stelivo využije každá domácnost s kočkou Objem steliva DUVO+: 5 l Užitečné je také, že stelivo nepráší Stelivo obsahuje vůně

Objev podobné jako DUVO+ Podestýlka silikonová s vůní levandule 5l (5414365070236)

cena 238.0 Kč
Detail

Amoené Odlakovač lihový s vůní levandule 500 ml

Amoené Odlakovač lihový s vůní levandule 500 ml Kvalitní lihový bezacetonový odlakovač Amoené je výrazně jemnější a šetrnější k nehtu než jiné výrobky určené k odlakování. Obsahuje velké množství ricinového oleje, který nehtů a nehtovému lůžku obzvlášť prospívá. Odlakovač v balení 500 ml v různých aromatech. Benefitem produktu je: Vývoj a výroba v ČR Vhodné pro Profi i domácí použití Záruka 24 měsíců Bez acetonu Obsah ricinového oleje Příjemné aroma

Objev podobné jako Amoené Odlakovač lihový s vůní levandule 500 ml

cena 125.0 Kč
Detail

Bio d Tekuté mýdlo na ruce s vůní švestky a moruše 5 l

Tekuté mýdlo s vůní švestky a moruše od firmy Bio d šetrně myje ruce a zanechává je hedvábně hebké a svěží. Díky praktické pumpičce nadávkujete vždy správné množství.

Objev podobné jako Bio d Tekuté mýdlo na ruce s vůní švestky a moruše 5 l

cena 899.0 Kč
Detail

EKCOS Do pisoáru s vůní Levandule 2 ks (855419003759)

Sítko eliminuje rozstřik moči uvnitř a okolo pisoáru Sháníte domů nebo do svého podniku kvalitní sítko do pisoárů, které zabrání šíření nepříjemných pachů? Pak vyzkoušejte sítko od značky EKCOS. Tento produkt osvěží toaletu pomocí aroma levandule. Životnost jednoho sítka EKCOS je cca 30 dní. Unikátní tvar pasuje do jakéhokoliv pisoáru. Díky antibakteriální složce je omezeno šíření nepříjemných pachů. Sítko EKCOS lze využít i v bezvodých pisoárech. EKCOS sítko vyhovuje evropským VOC normám. Díky svému unikátnímu materiálu je 100% recyklovatelné a biologicky rozložitelné. Klíčové vlastnosti sítka do pisoáru EKCOS - s vůní levandule, 2 ks Sítko do pisoáru zabraňuje šíření nepříjemných pachůOsvěží toaletu příjemným aromaJedno sítko EKCOS vydrží více než 30 dníPerfektně pasuje do jakéhokoliv tvaru pisoáruSítko EKCOS vyhovuje evropským VOC normámLze ho využít i v bezvodých pisoárechJe 100% recyklovatelné a biologicky rozložitelné...

Objev podobné jako EKCOS Do pisoáru s vůní Levandule 2 ks (855419003759)

cena 240.0 Kč
Detail

EKCOS Do pisoáru s vůní levandule 2 ks (855419003742)

Sítko do pisoáru, vydrží 60 dní a více Sháníte domů nebo do svého podniku kvalitní sítko do pisoárů, které zabrání šíření nepříjemných pachů? Pak vyzkoušejte sítko od značky EKCOS. Tento produkt osvěží toaletu pomocí levandulového aroma. Životnost jednoho sítka EKCOS je více než 60 dní, vydrží tedy dvakrát déle než běžná sítka. Jistě oceníte také technologii Sealed Bristles Technology, která byla patentovaná a zabraňuje rozstřiku moči okolo i uvnitř pisoáru. Díky antibakteriální složce je omezeno šíření nepříjemných pachů. Sítko EKCOS lze využít i v bezvodých pisoárech. EKCOS sítko vyhovuje evropských VOC normám. Díky svému unikátnímu materiálu je 100% recyklovatelné a biologicky rozložitelné. Klíčové vlastnosti sítka do pisoáru EKCOS - s vůní levanduleSítko do pisoáru zabraňuje šíření nepříjemných pachůOsvěží toaletu levandulovým aromaJedno sítko EKCOS vydrží více než 60 dníZabraňuje rozstřiku moči okolo i uvnitř pisoáruSítko EKCOS...

Objev podobné jako EKCOS Do pisoáru s vůní levandule 2 ks (855419003742)

cena 336.0 Kč
Detail

Podívejte se také