Závěsný systém

Závěsný systém pro LED světelný panel

Závěsný systém pro LED světelný panel

- instalační příslušenství pro LED panely- příslušenství určené pro zavěšení LED panelu na strop- délka lanka 1mDVZPANELY (TIPA.EU)

Závěsný posilovací systém

Závěsný posilovací systém

Závěsný posilovací systém Efektivní trénink celého těla s využitím vlastní hmotnosti Venku i uvnitř: S těmito dvěma posilovacími popruhy, jejichž délku lze upravit podle potřeby, se dají efektivně trénovat téměř všechny svalové skupiny – jednoduše s využitím vlastní hmotnosti těla. Dvě zesílená úchytná poutka s pogumovaným držadlem a karabinky umožňují mimo jiné cílený trénink svalstva paží. Popruhy se snadno používají i skladují – ideální na posilování mimo domov. Upevnění pomocí háčků na dveře, háčků s karabinkou ke stropu nebo pomocí popruhu Tyto posilovací popruhy se dají přiloženým popruhem připevnit například ke stromu nebo k hrazdě anebo pomocí háčků a karabinek připevnit ke stropu nebo stěně. Barva: Kombinace modré a světle modré Rozměry: Hlavní popruh délka cca 2 m, šířka… (Tchibo - CZ)

Závesný systém PSX Power Training Set PS-4020 - Power System - black…

Závesný systém PSX Power Training Set PS-4020 - Power System - black/grey

Závěsný posilovací systém PSX Power Training Set je set závěsných pásů na posilování   břicha, zad a celého těla. Rozvíjí sílu, vytrvalost, pohyblivost, rovnováhu a tělesnou stabilitu. Jednoduše ho uchytíte za dveře nebo kolem sloupu, hrazdy či jakéhokoliv jiného pevného předmětu a můžete trénovat s vlastní vahou. (GymBeam.cz)

Závěsný posilovací systém inSPORTline DRX - A03

Závěsný posilovací systém inSPORTline DRX - A03

Závěsný posilovací systém inSPORTline DRX - A03 je víceúčelová posilovací pomůcka, která funguje na principu posilování vlastní hmotností. Systém se skládá z dvou jednotlivých částí, které lze využít i samostatně. Díky tomu lze k posilovacímu systému inSPORTline DRX – A03 připojit i doplňky, mezi které patří tyč nebo gymnastické kruhy. Celkově se tak rozšiřuje škála proveditelných cviků. Samotný systém se skládá z těla a popruhů, které lze snadno uchytit do dveří, na strom či jiný opěrný bod. Tělo posilovacího systému je vybaveno pružinou, která vrací popruhy zpět dovnitř těla, podobným způsobem jako u klasického svinovacího metru. Díky tomu lze nastavit přesně požadovanou délku během pár vteřin. Konce popruhů jsou opatřeny gumovými úchopy pro ruce, které mají protiskluzovou úpravu.… (Insportline.cz)

hmotnost:
0 kg
distribuce:
CZ

Závěsný posilovací systém inSPORTline DRX - A01

Závěsný posilovací systém inSPORTline DRX - A01

Závěsný posilovací systém inSPORTline DRX - A01 je víceúčelová posilovací pomůcka, která funguje na principu posilování vlastní hmotností. Systém se skládá z těla a popruhů, které lze snadno uchytit do dveří, na strom či jiný opěrný bod. Tělo posilovacího systému je vybaveno pružinou, která vrací popruhy zpět dovnitř těla, podobným způsobem jako u klasického svinovacího metru. Díky tomu lze nastavit přesně požadovanou délku během pár vteřin. Konce popruhů jsou opatřeny gumovými úchopy pro ruce, které mají protiskluzovou úpravu. Závěsný posilovací systém inSPORTline DRX – A01 se stal velmi oblíbenou pomůckou pro tvarování postavy a to především díky vysoké účinnosti a minimálním pořizovacím nákladům. Posílit tak můžete celé tělo, ať už ruce, nohy nebo břišní svaly. Celý závěsný posilovací… (Insportline.cz)

Závěsný posilovací systém inSPORTline Multitrainer NG

Závěsný posilovací systém inSPORTline Multitrainer NG

Závěsný posilovací systém inSPORTline Multitrainer NG je multifunkční fitness pomůcka určená pro posilování vlastní hmotností, která nabízí řadu nových funkcí. Pevné popruhy provlečené otočnou uzamykatelnou kladkou a měkké úchopy s otvory na ruce i nohy Vám umožní provádět více než 100 cviků. Multitrainer posiluje a zpevňuje svalové partie jak na horních, tak i na dolních částech těla a při opakovaném cvičení zlepšuje kondici, rovnováhu i koordinaci. Pro zvětšení škály posilovacích cviků má inSPORTline Multitraineru NG navíc úchopy, které jsou zaměnitelné za závaží. Jednoduchá struktura závěsného systému dovoluje upevnění na strom, sloup nebo jiný pevný bod a díky snadnému systému nastavení délky popruhů se přizpůsobí jakékoliv výšce postavy.Technický popis: jednoduchý a účinný… (Insportline.cz)

hmotnost:
0 kg
distribuce:
CZ

CorbySport 9493 Multifunkční závěsný posilovací systém - popruhy

CorbySport 9493 Multifunkční závěsný posilovací systém - popruhy

Multifunkční závěsný posilovací systém - popruhy jsou mnohaúčelovou posilovací a rehabilitační pomůckou sloužící ke kondičnímu cvičení i k intenzivnímu posilování pomocí vlastní váhy těla i k různým balančním cvičením za pomoci např.  Bosu ballu, balančních desek, masážního balančního polštářku a podobně. Jednoduchý, ale velmi efektivní systém posilování na základě vlastní hmotnosti se stal rychle velice oblíbeným druhem posilování u všech typů uživatelů hlavně pro svou vysokou účinnost a nízké pořizovací náklady. Po snadné instalaci umožňuje multifunkční posilovač maximálně efektivně posilovat svalstvo celého těla Technické údaje: Tento speciální závěsný posilovací systém, funguje na principu posilování vlastní hmotností. Výrobek se skládá z popruhů, které lze snadno uchytit do dveří,… (Dilego.cz)

CorbySport 30207 Multifunkční závěsný posilovací systém - popruhy s…

CorbySport 30207 Multifunkční závěsný posilovací systém - popruhy s kladkou

Multifunkční závěsný posilovací systém s kladkou je mnohaúčelovou posilovací a rehabilitační pomůckou sloužící ke kondičnímu cvičení i k intenzivnímu posilování pomocí vlastní váhy těla i k různým balančním cvičením za pomoci např. Bosu ballu, masážního balančního polštářku a podobně. Technické údaje: Jedná se o nejpropracovanější model, kovovou karabinou na snadné a rychlé upevnění a hlavně s vestavěnou kladkou na upínacím popruhu, která umožňuje mnohem variabilnější cvičení s možností střídavého posilování nikoli soupažného jako u pevných popruhů. Popruhy s madly se zavěšují na kovovou kladku s lankem o délce 121 cm, který umožňuje plnou pohyblivost lankem spojených popruhů s madly. Tím se dá nastavit nestejnoměrné zatížení na končetiny - jedna zabírá vždy dříve než druhá, pokud jsou v… (Dilego.cz)

Náhradní díly

Náhradní díly

Náhradní set příslušenství k roletě "Tomar" s postranním ovládáním. Obsah: 1x stahovací řetízek, 2x závěsný systém, 2x ramínko, 2x hřídelka. (OTTO - CZ)

TESCOMA rohová spojka MONTI

TESCOMA rohová spojka MONTI

Rohová spojka MONTI - Univerzální závěsný systém do každé kuchyně. Určeno pro rohové propojení závěsných tyčí MONTI. 5 roků záruka. (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA háček MONTI, 6 ks

TESCOMA háček MONTI, 6 ks

Háček MONTI, 6 ks - Univerzální závěsný systém do každé kuchyně. Vynikající pro zavěšení kuchyňského nářadí na závěsnou tyč MONTI. 5 roků záruka. (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA polička MONTI 26 cm

TESCOMA polička MONTI 26 cm

Polička MONTI 26 cm - Univerzální závěsný systém do každé kuchyně. Vynikající pro přehledné uspořádání a snadnou dostupnost kuchyňských potřeb. 5 roků záruka. (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA zásobník na papírové utěrky MONTI 29 cm

TESCOMA zásobník na papírové utěrky MONTI 29 cm

Zásobník na papírové utěrky MONTI 29 cm - Univerzální závěsný systém do každé kuchyně. Vynikající pro všechny obvyklé papírové utěrky v rolích. 5 roků záruka. (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA polička dvoupatrová MONTI 26 cm

TESCOMA polička dvoupatrová MONTI 26 cm

Polička dvoupatrová MONTI 26 cm - Univerzální závěsný systém do každé kuchyně. Vynikající pro přehledné uspořádání a snadnou dostupnost kuchyňských potřeb. 5 roků záruka. (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA polička hluboká MONTI 45 cm

TESCOMA polička hluboká MONTI 45 cm

Polička hluboká MONTI 45 cm - Univerzální závěsný systém do každé kuchyně. Vynikající pro přehledné uspořádání a snadnou dostupnost kuchyňských potřeb. 5 roků záruka. (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA polička rohová MONTI 32 cm

TESCOMA polička rohová MONTI 32 cm

Polička rohová MONTI 32 cm - Univerzální závěsný systém do každé kuchyně. Vynikající pro přehledné uspořádání a snadnou dostupnost kuchyňských potřeb. 5 roků záruka. (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA zásobník na kávové filtry MONTI

TESCOMA zásobník na kávové filtry MONTI

Zásobník na kávové filtry MONTI - MONTI – univerzální závěsný systém do každé kuchyně. Vynikající pro uložení všech obvyklých papírových filtrů na překapávanou kávu. 5 roků záruka. (TESCOMA CZ-PL)

heine home Posuvný závěs

heine home Posuvný závěs

Ze 100% polyesteru, polotransparentní provedení. Včetně suchého zipu. Lze prát. Prosím přiobjednejte si závěsný systém v případě, že ho již nevlastníte. (OTTO - CZ)

Tescoma Háček MONTI, 6 ks

Tescoma Háček MONTI, 6 ks

O produktu Háček MONTI, 6 ks Technické parametry Univerzální závěsný systém do každé kuchyně. Vynikající pro zavěšení kuchyňského nářadí na závěsnou tyč MONTI. 5 roků záruka. (Patro.cz)

Materiál:
Nerez/Ocel
Barva:
Nerez
Distribuce:
CZ
hmotnost:
0.13 kg

Tescoma Polička MONTI 26 cm

Tescoma Polička MONTI 26 cm

O produktu Polička MONTI 26 cm Technické parametry Univerzální závěsný systém do každé kuchyně. Vynikající pro přehledné uspořádání a snadnou dostupnost kuchyňských potřeb. 5 roků záruka. (Patro.cz)

hmotnost:
0.5 kg
Materiál:
Nerez/Ocel
Barva:
Nerez
Distribuce:
CZ

Tescoma Zásobník na papírové utěrky MONTI 29 cm

Tescoma Zásobník na papírové utěrky MONTI 29 cm

O produktu Zásobník na papírové utěrky MONTI 29 cm Technické parametry Univerzální závěsný systém do každé kuchyně. Vynikající pro všechny obvyklé papírové utěrky v rolích. 5 roků záruka. (Patro.cz)

hmotnost:
0.4 kg
Materiál:
Nerez/Ocel
Barva:
Nerez
Distribuce:
CZ

TESCOMA zásobník na fólie a papírové utěrky MONTI 33 cm

TESCOMA zásobník na fólie a papírové utěrky MONTI 33 cm

Zásobník na fólie a papírové utěrky MONTI 33 cm - Univerzální závěsný systém do každé kuchyně. Vynikající pro všechny obvyklé aluminiové a potravinové fólie a papírové utěrky v rolích. 5 roků záruka. (TESCOMA CZ-PL)

Tescoma Polička hluboká MONTI 45 cm

Tescoma Polička hluboká MONTI 45 cm

O produktu Polička hluboká MONTI 45 cm Technické parametry Univerzální závěsný systém do každé kuchyně. Vynikající pro přehledné uspořádání a snadnou dostupnost kuchyňských potřeb. 5 roků záruka. (Patro.cz)

hmotnost:
1.21 kg
Materiál:
Nerez/Ocel
Barva:
Nerez
Distribuce:
CZ

Taska Závěsky na Chod rig 6ks-Hnědé

Taska Závěsky na Chod rig 6ks-Hnědé

Závěsky na Chod rig Systém pro helikoptérovou montáž Taska Baseline Heli Chod System Produkt anglického kaprařského specialisty firmy Taska. Baseline Heli Chod System je nový závěsný systém, který slouží pro snadné vytváření montáže Chod Rig nebo hel (Parys.cz)

Distribuce:
CZ
Varianta:
hnědé
Barva:
Hnědá

Taska Závěsky na Chod rig 6ks-Zelená

Taska Závěsky na Chod rig 6ks-Zelená

Závěsky na Chod rig Systém pro helikoptérovou montáž Taska Baseline Heli Chod System Produkt anglického kaprařského specialisty firmy Taska. Baseline Heli Chod System je nový závěsný systém, který slouží pro snadné vytváření montáže Chod Rig nebo hel (Parys.cz)

Distribuce:
CZ
Varianta:
zelené
Barva:
Zelená

Mega Acoustic Schroeder Diffuser 1D NATURAL

Mega Acoustic Schroeder Diffuser 1D NATURAL

Vysoce kvalitní Schroeder difuzor s rozměry 60 x 60 x 10 cm. Difúzní panel poskytuje výborné koeficienty rozptylu zvuku v rozmezí 550 - 2143 Hz. Jednoduchý závěsný systém, který umožňuje zavěšení panelu na stěnu jako obraz. Provedení Natural. (Muziker.com)

Mega Acoustic Schroeder Diffuser 1D RAW

Mega Acoustic Schroeder Diffuser 1D RAW

Vysoce kvalitní Schroeder difuzor s rozměry 60 x 60 x 10 cm. Difúzní panel poskytuje výborné koeficienty rozptylu zvuku v rozmezí 550 - 2143 Hz. Jednoduchý závěsný systém, který umožňuje zavěšení panelu na stěnu jako obraz. Provedení Raw. (Muziker.com)

Držák na boxovací pytel s popruhy Shindo Sport

Držák na boxovací pytel s popruhy Shindo Sport

Držák na boxovací pytel s popruhy Shindo Sport je náhradou za textilní popruhy držící vybrané boxovací pytle Shindo Sport. Je tvořen kovovou obručí. Obruč pomáhá stabilizovat pytel při silovějším a dynamičtějším boxu.Technický popis: náhradní závěsný systém pro vybrané boxovací pytle Shindo Sport obsahuje: kovovou obruč řetěz není součástí balení ilustrační foto (Insportline.cz)

Leifheit Quartett (81410)

Leifheit Quartett (81410)

Praktický závěsný sušák na prádlo Quartett značky Leifheit snadno umístíte na topení, okno nebo dveře. Čtyři pevné šnůry, které využijete na sušení několika kousků prádla nebo na každodenní sušení utěrek. * jednoduchý závěsný systém * 2 m sušicích šňůr * šířka: 57 cm * hloubka: 23 cm (Euronics.cz)

TESCOMA závěsná tyč MONTI 60 cm

TESCOMA závěsná tyč MONTI 60 cm

Závěsná tyč MONTI 60 cm - Univerzální závěsný systém do každé kuchyně. Určeno pro zavěšení výrobků MONTI i jiných druhů kuchyňských potřeb. 5 roků záruka. Snadná instalace, všechny montážní díly jsou součástí výrobku. Závěsné tyče MONTI lze vzájemně spojit do libovolně dlouhé sestavy včetně rohového propojení. (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA závěsná tyč MONTI 90 cm

TESCOMA závěsná tyč MONTI 90 cm

Závěsná tyč MONTI 90 cm - Univerzální závěsný systém do každé kuchyně. Určeno pro zavěšení výrobků MONTI i jiných druhů kuchyňských potřeb. 5 roků záruka. Snadná instalace, všechny montážní díly jsou součástí výrobku. Závěsné tyče MONTI lze vzájemně spojit do libovolně dlouhé sestavy včetně rohového propojení. (TESCOMA CZ-PL)

Tescoma Závěsná tyč MONTI 60 cm

Tescoma Závěsná tyč MONTI 60 cm

O produktu Závěsná tyč MONTI 60 cm Technické parametry Univerzální závěsný systém do každé kuchyně. Určeno pro zavěšení výrobků MONTI i jiných druhů kuchyňských potřeb. 5 roků záruka. Snadná instalace, všechny montážní díly jsou součástí výrobku. Závěsné tyče MONTI lze vzájemně spojit do libovolně dlouhé sestavy včetně rohového propojení. (Patro.cz)

hmotnost:
0.35 kg
Materiál:
Nerez/Ocel
Barva:
Nerez
Distribuce:
CZ

Tescoma Závěsná tyč MONTI 90 cm

Tescoma Závěsná tyč MONTI 90 cm

O produktu Technické parametry Univerzální závěsný systém do každé kuchyně. Určeno pro zavěšení výrobků MONTI i jiných druhů kuchyňských potřeb. 5 roků záruka. Snadná instalace, všechny montážní díly jsou součástí výrobku.Závěsné tyče MONTI lze vzájemně spojit do libovolně dlouhé sestavy včetně rohového propojení. (Patro.cz)

hmotnost:
0.47 kg
Materiál:
Nerez/Ocel
Barva:
Nerez
Distribuce:
CZ

Sharks GF-7CN Lapač hmyzu - pokrytí 100 m2

Sharks GF-7CN Lapač hmyzu - pokrytí 100 m2

Závěsný či volně stojící lapač produkující neviditelné světlo s pokrytím až 100 m2.Technické údaje: světlený zdroj: žárovka 7 W efektivní neviditelné světlo 365 nm odnímatelný sběrný box pro snadné čištění systém úniku hmyzu závěsný systém, volně stojící 4 x odnímatelné nohy v ideální výšce pro přilákání komárů apod. pokrytí: 100 m2 nastavitelný reflektor rozměry: výška bez nohou 31 cm/s nohami 45 cm, průměr 14 cm   Obsah balení: 1x lapač hmyzu (Dilego.cz)

Distribuce:
CZ

Keter COZIES KNIT 41289 Květináč - šedá

Keter COZIES KNIT 41289 Květináč - šedá

Moderní plastový květináč ve stylu KNIT - design je inspirován vzorem pletení.  Květináč obsahuje závěsný systém - možnost zavěšení Květináč je složen ze dvou částí - vnitřní květináč pro výsadbu, který je vložen do stylového obalu Knit. Odolný nepřízni počasí i UV záření. Snadná udržba!   Technické údaje: výška výrobku: 23 cm šířka výrobku: 36cm hloubka výrobku: 36cm hmotnost výrobku: 1,28 kg materiál: plast barva: šedá 913   Obsah balení: 1x COZIES KNIT - M - květináč - šedá (Dilego.cz)

Distribuce:
CZ

Hercules GSP29WB

Hercules GSP29WB

Závěsný kytarový držák standardní uchycení do stěny dřevěná základna pro všechny tipy kytar a baskytar bezpečnostní samozavírací systém proti vypadnutí nástroje (Muziker.com)

Taska Tungstenová závěska pro Chod montáž 3ks

Taska Tungstenová závěska pro Chod montáž  3ks

Tungstenová závěska pro Chod montáž Systém pro helikoptérovou montáž Taska Baseline Tungsten Heli Chod System Produkt anglického kaprařského specialisty firmy Taska. Baseline Tungsten Heli Chod System je nový závěsný tungstenový systém, který slouží (Parys.cz)

Distribuce:
CZ
Barva:
Černá

Mega Acoustic FiberPRO60 AcouSphere

Mega Acoustic FiberPRO60 AcouSphere

Vysoce kvalitní univerzální panel FiberPRO s rozměry 60 x 60 x 9 cm. Panel má speciální konstrukci a kombinuje vynikající akustické vlastnosti a estetický vzhled. Klasický absorbční systém založený na bázi minerální vlny s HDF nebo překližky nejvyšší kvality. Širokopásmové koeficienty absorpce zvuku umožňují vynikající ovládání odrazů od stěn a stropu, jakož i snížení ozvěny v místnosti. Jednoduchý závěsný systém, který umožňuje panel pověsit na zeď jako obraz. Provedení AcouSphere. (Muziker.com)

Mega Acoustic FiberPRO60 TANGENS

Mega Acoustic FiberPRO60 TANGENS

Vysoce kvalitní univerzální panel FiberPRO s rozměry 60 x 60 x 9 cm. Panel má speciální konstrukci a kombinuje vynikající akustické vlastnosti a estetický vzhled. Klasický absorbční systém založený na bázi minerální vlny s HDF nebo překližky nejvyšší kvality. Širokopásmové koeficienty absorpce zvuku umožňují vynikající ovládání odrazů od stěn a stropu, jakož i snížení ozvěny v místnosti. Jednoduchý závěsný systém, který umožňuje panel pověsit na zeď jako obraz. Provedení Tangens. (Muziker.com)

TESCOMA Háček MONTI, 6ks (900082.00)

TESCOMA Háček MONTI, 6ks (900082.00)

Háčky 6ks, univerzální závěsný systém, vyrobeno z kovu, vhodné do myčky Praktické kovové háčky pro univerzální závěsný systém Monti jsou praktickým pomocníkem do každé kuchyně. Set háčků na kuchyňské náčiní obsahuje 6 kusů. Háčky TESCOMA Monti pro univerzální závěsný systém jsou skvělým pomocníkem do každé kuchyně. Praktické háčky jsou ideální pro zavěšení kuchyňského náčiní. Klíčové vlastnostiháčky pro univerzální závěsný systém Montisada obsahuje 6 kusůzáruka 5 letvhodné do myčky Obsah baleníSada obsahuje 6 kovových háčků o velikosti 7 cm, které pasují na závěsnou tyč Monti. Na háčky je rozšířená záruka v délce 5 let. Háčky jsou vhodné do myčky. (Alza.cz)

Materiál:
Nerez/Ocel
Barva:
Nerez
Distribuce:
CZ
hmotnost:
0.13 kg

Mega Acoustic FiberPRO60 Binary Bean

Mega Acoustic FiberPRO60 Binary Bean

Vysoce kvalitní univerzální panel FiberPRO s rozměry 60 x 60 x 9 cm. Panel má speciální konstrukci a kombinuje vynikající akustické vlastnosti a estetický vzhled. Klasický absorbční systém založený na bázi minerální vlny s HDF nebo překližky nejvyšší kvality. Širokopásmové koeficienty absorpce zvuku umožňují vynikající ovládání odrazů od stěn a stropu, jakož i snížení ozvěny v místnosti. Jednoduchý závěsný systém, který umožňuje panel pověsit na zeď jako obraz. Provedení Binary Bean. (Muziker.com)

Mega Acoustic FiberPRO120 Binary Diffuser

Mega Acoustic FiberPRO120 Binary Diffuser

Vysoce kvalitní univerzální panel FiberPRO s rozměry 120 x 60 x 9 cm. Panel má speciální konstrukci a kombinuje vynikající akustické vlastnosti a estetický vzhled. Klasický absorbční systém založený na bázi minerální vlny s HDF nebo překližky nejvyšší kvality. Širokopásmové koeficienty absorpce zvuku umožňují vynikající ovládání odrazů od stěn a stropu, jakož i snížení ozvěny v místnosti. Jednoduchý závěsný systém, který umožňuje panel pověsit na zeď jako obraz. Provedení Binary Diffuser. (Muziker.com)

Mega Acoustic FiberPRO120 Binary Bean

Mega Acoustic FiberPRO120 Binary Bean

Vysoce kvalitní univerzální panel FiberPRO s rozměry 120 x 60 x 9 cm. Panel má speciální konstrukci a kombinuje vynikající akustické vlastnosti a estetický vzhled. Klasický absorbční systém založený na bázi minerální vlny s HDF nebo překližky nejvyšší kvality. Širokopásmové koeficienty absorpce zvuku umožňují vynikající ovládání odrazů od stěn a stropu, jakož i snížení ozvěny v místnosti. Jednoduchý závěsný systém, který umožňuje panel pověsit na zeď jako obraz. Provedení Binary Bean. (Muziker.com)

Mega Acoustic FiberPRO120 TANGENS

Mega Acoustic FiberPRO120 TANGENS

Vysoce kvalitní univerzální panel FiberPRO s rozměry 120 x 60 x 9 cm. Panel má speciální konstrukci a kombinuje vynikající akustické vlastnosti a estetický vzhled. Klasický absorbční systém založený na bázi minerální vlny s HDF nebo překližky nejvyšší kvality. Širokopásmové koeficienty absorpce zvuku umožňují vynikající ovládání odrazů od stěn a stropu, jakož i snížení ozvěny v místnosti. Jednoduchý závěsný systém, který umožňuje panel pověsit na zeď jako obraz. Provedení tangens. (Muziker.com)

Náhradní díly, my home, k roletám (9 dílů)

Náhradní díly, my home, k roletám (9 dílů)

Praktický set náhradních dílů k roletám s postranní stahovací šňůrou značky my home. Pomáhá předcházet zničení a opravovat vzniklé škody. Nové díly lze k roletě přidat a tím je komfortní obsluha zajištěna. Možnosti využití: obnovení stahovacího řetízku, závěsný systém, ramínka a hřídelky u poškození nebo zlomení. Závěsná ramínka jsou vhodná pro přesah rámu 16-23 mm. Jednoduše použít odpovídající kousek a roletu opět používat jako obvykle. Chytré řešení: praktický set náhradních dílů k roletám s postranní stahovací šňůrou značky my home. (OTTO - CZ)

TESCOMA Závěsná tyč MONTI 90cm (900094.00)

TESCOMA Závěsná tyč MONTI 90cm (900094.00)

Držák pro zavěšení výrobků MONTI i jiných druhů kuchyňských potřeb, univerzální závěsný systém Závěsná kovová tyč o délce 90 cm je součástí univerzálního závěsného systému pro kuchyňské potřeby. Tyče MONTI lze libovolně spojit dohromady. Závěsná kovová tyč MONTI o délce 90 cm je součástí univerzálního závěsného systému do každé kuchyně. Tyč je určena především pro zavěšení výrobků MONTI, ale i pro jiné kuchyňské potřeby. Klíčové vlastnostizávěsná kovová tyč pro kuchyňské potřebysoučást univerzálního závěsného systému MONTIdélka 90 cmbalení obsahuje veškeré montážní potřebymožno spojit s dalšími tyčemi včetně rohového propojení Snadná instalaceBalení obsahuje veškeré montážní potřeby, díky čemuž se tyč snadno instaluje. Závěsné tyče MONTI lze libovolně spojit… (Alza.cz)

hmotnost:
0.47 kg
Materiál:
Nerez/Ocel
Barva:
Nerez
Distribuce:
CZ

HMS Závěsný systém RXT

HMS Závěsný systém  RXT

; ; Závěsný systém HMS RXT je víceúčelová cvičební pomůcka pracující na principu posilování s vlastní hmotností. Systém se skládá z popruhů, které lze snadno uchytit jak do dveří, tak díky karabině do jakéhokoliv prostoru. Konce těchto popruhů jsou (Patro.cz)

Nohy SYSTEM

Nohy SYSTEM

Kovové nohy set 2 ksPlastové chrániče podlahy. (SCONTO.cz)

Noha SYSTEM

Noha SYSTEM

Kovová středová nohaVhodná pro rohový elementPlastový chránič podlahy. (SCONTO.cz)

Regál SYSTEM

Regál SYSTEM

Víceúčelový policový regál5 x variabilní policeMateriál vysoce odolné melaminové deskyOpatřeno. ABS hranouLze dokoupit zásuvkový element nebo dveřeDodáváno v demontovaném stavu. (SCONTO.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít