Zásobník na papírové ručníky 285x265x105mm, broušený nerez (xp052 )

Produkt Zásobník na papírové ručníky 285x265x105mm, broušený nerez (xp052 ) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Zásobník na papírové ručníky 285x265x105mm, broušený nerez (xp052 ) upraviť a produkt hľadať znova.

Zásobník na papírové ručníky 285x265x105mm, broušený nerez (XP052 )

Zásobník na papírové ručníky 285x265x105mm, broušený nerez                      (XP052             )
Detail

Zásobník na ručníky Přejete si mít doma nebo ve své kanceláři dostatečný hygienický komfort? Pak byste neměli zapomenout na zásobník na ručníky SAPHO. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zásobník na papírové ručníky 285x265x105mm, broušený nerez (XP052 ) , Zásobník na papírové ručníky 285x265x105mm, broušený nerez (xp052 )

Zásobník na papírové ručníky 285x370x105mm, broušený nerez (XP053 )

Zásobník na papírové ručníky 285x370x105mm, broušený nerez                      (XP053             )
Detail

Zásobník na ručníky Rádi byste si dopřáli hygienický komfort, ať už v koupelně doma nebo v kanceláři? Pak by vás mohl zaujmout zásobník na ručníky SAPHO. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zásobník na papírové ručníky 285x370x105mm, broušený nerez (XP053 ) , Zásobník na papírové ručníky 285x370x105mm, broušený nerez (xp053 )

Zásobník na papírové ručníky NEXIO matný nerez Blomus

Zásobník na papírové ručníky NEXIO matný nerez Blomus
Detail

Zásobník na papírové ručníky NEXIO z matné nerezové oceli a plexiskla je moderním, elegantním doplňkem do vaší koupelny. Okénko na jeho boku zobrazuje množství ručníků, snadno vás tak upozorní, že je třeba přidat další balení. Zásobník na papírové ručníky NEXIO: Vyroben z matné nerezové oceli a plexiskla Rozměr: výška 30 cm, šířka 13 cm, délka 27 cm Ideální pro použití doma nebo v kanceláři Jednoduchý design upoutá na první pohled Snadno se plní (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Zásobník na papírové ručníky NEXIO matný nerez Blomus , Zásobník na papírové ručníky 285x265x105 mm, leštěný nerez (xp047 )

Zásobník na papírové ručníky NEXIO matný nerez Blomus

Zásobník na papírové ručníky NEXIO matný nerez Blomus
Detail

Zásobník na papírové ručníky NEXIO z matné nerezové oceli a plexiskla je moderním, elegantním doplňkem do vaší koupelny. Okénko na jeho boku zobrazuje množství ručníků, snadno vás tak upozorní, že je třeba přidat další balení. Zásobník na papírové ručníky NEXIO: Vyroben z matné nerezové oceli a plexiskla Rozměr: výška 30 cm, šířka 13 cm, délka 27 cm Ideální pro použití doma nebo v kanceláři Jednoduchý design upoutá na první pohled Snadno se plní (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Zásobník na papírové ručníky NEXIO matný nerez Blomus , Dan dryer loki zásobník na papírové ručníky zz, černý (4104)

Zásobník na papírové ručníky NEXIO leštěný nerez Blomus

Zásobník na papírové ručníky NEXIO leštěný nerez Blomus
Detail

Zásobník na papírové ručníky NEXIO z leštěné nerezové oceli a plexiskla je moderním, elegantním doplňkem do vaší koupelny. Okénko na jeho boku zobrazuje množství ručníků, snadno vás tak upozorní, že je třeba přidat další balení. Zásobník na papírové ručníky NEXIO ve stručnosti: Vyroben z leštěné nerezové oceli a plexiskla Rozměr: výška 30 cm, šířka 13 cm, délka 27 cm Ideální pro použití doma nebo v kanceláři Jednoduchý design upoutá na první pohled Snadno se plní (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Zásobník na papírové ručníky NEXIO leštěný nerez Blomus , Dan dryer loki zásobník na papírové ručníky zz, bílý (4102)

Zásobník na papírové ručníky NEXIO leštěný nerez Blomus

Zásobník na papírové ručníky NEXIO leštěný nerez Blomus
Detail

Zásobník na papírové ručníky NEXIO z leštěné nerezové oceli a plexiskla je moderním, elegantním doplňkem do vaší koupelny. Okénko na jeho boku zobrazuje množství ručníků, snadno vás tak upozorní, že je třeba přidat další balení. Zásobník na papírové ručníky NEXIO ve stručnosti: Vyroben z leštěné nerezové oceli a plexiskla Rozměr: výška 30 cm, šířka 13 cm, délka 27 cm Ideální pro použití doma nebo v kanceláři Jednoduchý design upoutá na první pohled Snadno se plní (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Zásobník na papírové ručníky NEXIO leštěný nerez Blomus , Zásobník na odličovací tampony a tyčinky, broušený nerez (2106200 )

Zásobník na papírové ručníky NEXIO leštěný nerez Blomus

Zásobník na papírové ručníky NEXIO leštěný nerez Blomus
Detail

Zásobník na papírové ručníky NEXIO z leštěné nerezové oceli a plexiskla je moderním, elegantním doplňkem do vaší koupelny. Okénko na jeho boku zobrazuje množství ručníků, snadno vás tak upozorní, že je třeba přidat další balení. Zásobník na papírové ručníky NEXIO ve stručnosti: Vyroben z leštěné nerezové oceli a plexiskla Rozměr: výška 30 cm, šířka 13 cm, délka 27 cm Ideální pro použití doma nebo v kanceláři Jednoduchý design upoutá na první pohled Snadno se plní (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Zásobník na papírové ručníky NEXIO leštěný nerez Blomus , Sapho x-steel držák na ručníky 655mm, broušený nerez (xs402)

Zásobník na papírové ručníky NEXIO matný nerez Blomus

Zásobník na papírové ručníky NEXIO matný nerez Blomus
Detail

Zásobník na papírové ručníky NEXIO z matné nerezové oceli a plexiskla je moderním, elegantním doplňkem do vaší koupelny. Okénko na jeho boku zobrazuje množství ručníků, snadno vás tak upozorní, že je třeba přidat další balení. Zásobník na papírové ručníky NEXIO: Vyroben z matné nerezové oceli a plexiskla Rozměr: výška 30 cm, šířka 13 cm, délka 27 cm Ideální pro použití doma nebo v kanceláři Jednoduchý design upoutá na první pohled Snadno se plní (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Zásobník na papírové ručníky NEXIO matný nerez Blomus , Sapho x-steel držák na ručníky 505mm, broušený nerez (xs401)

Zásobník na papírové ručníky 285x370x105mm, leštěný nerez (XP048 )

Zásobník na papírové ručníky 285x370x105mm, leštěný nerez                      (XP048             )
Detail

Zásobník na ručníky Přejete si mít doma nebo ve své kanceláři dostatečný hygienický komfort? Pak byste určitě mohli využít zásobník na ručníky SAPHO. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zásobník na papírové ručníky 285x370x105mm, leštěný nerez (XP048 ) , Sapho x-steel držák na ručníky 355mm, broušený nerez (xs400)

Zásobník na papírové ručníky 285x265x105 mm, leštěný nerez (XP047 )

Zásobník na papírové ručníky 285x265x105 mm, leštěný nerez                      (XP047             )
Detail

Zásobník na ručníky Přejete si mít doma nebo ve své kanceláři dostatečný hygienický komfort? Pak by vám jistě přišel vhod zásobník na ručníky SAPHO. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zásobník na papírové ručníky 285x265x105 mm, leštěný nerez (XP047 ) , Marplast colored zásobník na papírové ručníky, 29x40x13cm, abs, černá mat (a83010ene)

DAN DRYER LOKI ZÁSOBNÍK NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY ZZ, ČERNÝ (4104)

DAN DRYER LOKI ZÁSOBNÍK NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY ZZ, ČERNÝ (4104)
Detail

Zásobník na ručníky - skládané, ruční ovládání, hranatý, na stěnu, rozměry 37 × 37 × 12,2 cm (V׊×H), hmotnost 4,2 kg Zásobník na papírové ručníky DAN DRYER LOKI obohatí svým moderním designem každou koupelnu. Vyrobený je z nerezové oceli a vhodný je pro instalaci do komerčních prostor. Zásobník pojme papírové ručníky složené do Z, které dávkuje po jednom kuse. Pomocí okénka na přední straně lze jednoduše sledovat množství ručníků v zásobníku. Můžete jej navíc zkombinovat také s ostatními produkty řady LOKI a mít vše v jednotném designu. Zásobník DAN DRYER LOKI umožní komfortní dávkování papírových ručníků. Klíčové vlastnosti zásobníku na papírové ručníky ZZ DAN DRYER LOKI, černéhoZásobník na papírové ručníky v moderním designuVhodný pro instalaci do komerčních prostorPojme papírové ručníky skládané do ZZásobník DAN DRYER LOKI ručníky dávkuje po jednom kuseVyrobený z nerezové oceliOkénko na přední straně umožňující indikaci množství ručníků... (alza.cz)

Podobné produkty ako DAN DRYER LOKI ZÁSOBNÍK NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY ZZ, ČERNÝ (4104) , Zásobník na papírové sáčky hygbag, nerez lesk 120x240x30mm (xp049 )

DAN DRYER LOKI ZÁSOBNÍK NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY ZZ, BÍLÝ (4102)

DAN DRYER LOKI ZÁSOBNÍK NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY ZZ, BÍLÝ (4102)
Detail

Zásobník na ručníky - skládané, ruční ovládání, hranatý, na stěnu, rozměry 37 × 37 × 12,2 cm (V׊×H), hmotnost 4,2 kg, bílá barva Rádi byste si dopřáli hygienický komfort, ať už v koupelně doma nebo v kanceláři? Pak byste neměli zapomenout na zásobník na ručníky DAN DRYER. Jeho hranatý tvar bude ladit s místností téměř jakéhokoliv stylu. Aby správně fungoval, měly by se do něj dávat skládané ručníky. Zásobník se dá ovládat jen mechanicky, takže se vás netýkají náklady na seřizování či případné opravy senzoru. Rozměry této varianty činí 37 × 37 × 12,2 cm. Celkový dojem zásobníku DAN DRYER LOKI ZÁSOBNÍK NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY ZZ, BÍLÝ tvoří bílá barva. Nejdůležitější přednosti zásobníku na ručníky DAN DRYER LOKI ZÁSOBNÍK NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY ZZ, BÍLÝ Vyznačuje se hranatým tvarem Do zásobníku náleží skládané ručníky Mechanické ovládání Rozměry této varianty odpovídají 37 × 37 × 12,2 cm Barevná varianta: bílá (alza.cz)

Podobné produkty ako DAN DRYER LOKI ZÁSOBNÍK NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY ZZ, BÍLÝ (4102) , Sapho xs402 x-steel držák na ručníky 65,5 cm, broušený nerez

DAN DRYER LOKI ZÁSOBNÍK NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY, NEREZOVÁ OCEL (4100)

DAN DRYER LOKI ZÁSOBNÍK NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY, NEREZOVÁ OCEL (4100)
Detail

Zásobník na ručníky - skládané, ruční ovládání, hranatý, na stěnu, rozměry 37 × 37 × 12,2 cm (V׊×H), hmotnost 4,2 kg, nerezová barva Přejete si mít doma nebo ve své kanceláři dostatečný hygienický komfort? Pak by se vám zajisté mohl hodit zásobník na ručníky DAN DRYER. Jeho hranatý tvar bude vypadat stylově v téměř jakkoliv zařízené místnosti. Aby splňoval svůj účel, musí se naplnit skládanými ručníky. Zásobník se ovládá jednoduše mechanicky, takže si nemusíte dělat vrásky s případnými problémy se senzorem. Když se jedná o rozměry, má tato varianta 37 × 37 × 12,2 cm. Celkový design zásobníku DAN DRYER LOKI ZÁSOBNÍK NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY, NEREZOVÁ OCEL kompletuje nerezová barva. Klíčové přednosti zásobníku na ručníky DAN DRYER LOKI ZÁSOBNÍK NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY, NEREZOVÁ OCEL Vyniká hranatým tvarem Do zásobníku patří skládané ručníky Snadné mechanické ovládání Rozměry této varianty činí 37 × 37 × 12,2 cm Barva: nerezová (alza.cz)

Podobné produkty ako DAN DRYER LOKI ZÁSOBNÍK NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY, NEREZOVÁ OCEL (4100) , Sapho xs400 x-steel držák na ručníky 35,5 cm, broušený nerez

MARPLAST COLORED zásobník na papírové ručníky, 29x40x13cm, ABS, černá mat (A83010ENE)

MARPLAST COLORED zásobník na papírové ručníky, 29x40x13cm, ABS, černá mat              (A83010ENE)
Detail

Zásobník Zásobník MARPLAST COLORED je určený pro uložení papírových ručníků a vhodný je tak především pro použití ve veřejných koupelnách. Vyrobený je z velmi kvalitního plastu a opatřený povrchovou úpravou Soft touch, díky níž je velmi příjemný na dotek. Zásobník MARPLAST COLORED umožní pohodlné dávkování papírových ručníků. Klíčové vlastnosti zásobníku na papírové ručníky MARPLAST COLORED, 29 × 40 × 13 cm, ABS, černá matZásobník určený na papírové ručníkyVhodný pro použití ve veřejných koupelnáchVyrobený z velmi kvalitního plastuZásobník MARPLAST COLORED s povrchovou úpravou Soft touchBarevné provedení: černé Rozměry:29 × 40 × 13 cm Hmotnost:880 g (alza.cz)

Podobné produkty ako MARPLAST COLORED zásobník na papírové ručníky, 29x40x13cm, ABS, černá mat (A83010ENE) , Sapho xs406 x-steel polička na ručníky s hrazdou, broušený nerez

DAN DRYER LOKI ZÁSOBNÍK NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY ZZ, KLASICKÉ BARVY RAL (4106)

DAN DRYER LOKI ZÁSOBNÍK NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY ZZ, KLASICKÉ BARVY RAL (4106)
Detail

Zásobník na ručníky - skládané, ruční ovládání, hranatý, na stěnu, rozměry 37 × 37 × 12,2 cm (V׊×H), hmotnost 4,2 kg, zelená barva Zásobník na papírové ručníky DAN DRYER LOKI obohatí svým moderním designem každou koupelnu. Vyrobený je z nerezové oceli a vhodný je pro instalaci do komerčních prostor. Zásobník pojme papírové ručníky složené do Z, které dávkuje po jednom kuse. Pomocí okénka na přední straně lze jednoduše sledovat množství ručníků v zásobníku. Můžete jej navíc zkombinovat také s ostatními produkty řady LOKI a mít vše v jednotném designu. Zásobník DAN DRYER LOKI umožní komfortní dávkování papírových ručníků. Klíčové vlastnosti zásobníku na papírové ručníky ZZ DAN DRYER LOKI, klasické barvy RALZásobník na papírové ručníky v moderním designuVhodný pro instalaci do komerčních prostorPojme papírové ručníky skládané do ZZásobník DAN DRYER LOKI ručníky dávkuje po jednom kuseVyrobený z nerezové oceliOkénko na přední straně umožňující... (alza.cz)

Podobné produkty ako DAN DRYER LOKI ZÁSOBNÍK NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY ZZ, KLASICKÉ BARVY RAL (4106) , Dan dryer loki zásobník na papírové ručníky zz, klasické barvy ral (4106)

MARPLAST COLORED automatický zásobník na papírové ručníky, 32x40,5x22,4cm, ABS, černá mat (A78050NE)

MARPLAST COLORED automatický zásobník na papírové ručníky, 32x40,5x22,4cm, ABS, černá mat      (A78050NE)
Detail

Zásobník Zásobník MARPLAST COLORED je určený pro uložení papírových ručníků a vhodný je tak především pro použití ve veřejných koupelnách. Vyrobený je z kvalitního plastu a opatřený povrchovou úpravou Soft touch, díky níž je velmi příjemný na dotek. Za ručník se přitom jemně zatáhne, čímž si jednoduše vytáhnete jeden útržek. Zásobník MARPLAST COLORED umožní pohodlné dávkování papírových ručníků. Klíčové vlastnosti automatického zásobníku na papírové ručníky MARPLAST COLORED, 32 × 40,5 × 22,4 cm, ABS, černého matnéhoZásobník určený na papírové ručníkyVhodný pro použití ve veřejných koupelnáchVyrobený z velmi kvalitního plastuZásobník MARPLAST COLORED s povrchovou úpravou Soft touchAutomaticky dávkuje ručníky po jednom útržkuBarevné provedení: černé Rozměry:40,5 × 32 × 22,4 cm Hmotnost:3,7 kg (alza.cz)

Podobné produkty ako MARPLAST COLORED automatický zásobník na papírové ručníky, 32x40,5x22,4cm, ABS, černá mat (A78050NE) , Marplast colored automatický zásobník na papírové ručníky, 32x40,5x22,4cm, abs, černá mat (a78050ne)

Zásobník na papírové sáčky HygBag, nerez lesk 120x240x30mm (XP049 )

Zásobník na papírové sáčky HygBag, nerez lesk 120x240x30mm                      (XP049             )
Detail

Zásobník na hygienické papírové sáčky Zásobník Sapho HygBag se stane designovým i praktickým prvkem na každé toaletě. Určený je na uložení papírových sáčků, které umožní hygienické zabalení vložek. Vyrobený je z vysoce kvalitní broušené nerezové oceli a disponuje výškou 24 cm. Zásobník na papírové sáčky Sapho je vhodný pro použití především na veřejných či v hotelových toaletách. Klíčové vlastnosti zásobníku na papírové sáčky HygBag, nerez lesk 120 × 240 × 30 mmZásobník určený na uložení papírových sáčkůVhodný pro použití na veřejných či v hotelových toaletáchVyrobený z vysoce kvalitní broušené nerezové oceliZásobník Sapho se jednoduše používáBarevné provedení: stříbrné Rozměry:24 × 12 × 3 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Zásobník na papírové sáčky HygBag, nerez lesk 120x240x30mm (XP049 ) , Zásobník na papírové kapesníky tescoma online

SAPHO Zásobník na papírové ručníky 270x265x115mm, nerez mat XP052

SAPHO Zásobník na papírové ručníky 270x265x115mm, nerez mat XP052
Detail

Hotelový program nabízí specifickou řadu koupelnových doplňků a příslušenství do hotelů a jiných veřejných prostor. Hotelové koupelnové vybavení můžete velice dobře používat i pro soukromé účely. EAN: 8592207001529 (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako SAPHO Zásobník na papírové ručníky 270x265x115mm, nerez mat XP052 , Orion stojan na papírové utěrky nerez

Zásobník na odličovací tampony a tyčinky, broušený nerez (2106200 )

Zásobník na odličovací tampony a tyčinky, broušený nerez                       (2106200            )
Detail

Zásobník na odličovací tampony a tyčinky Zásobník Sapho se stane designovým prvkem v každé koupelně. Vhodný je na uložení odličovacích tamponů a tyčinek. Vyrobený je z vysoce kvalitní broušené nerezové oceli a jeho používání je velmi snadné. Disponuje přitom výškou 18,5 cm. Zásobník na odličovací tampony a tyčinky Sapho obohatí svým designem každou koupelnu. Klíčové vlastnosti zásobníku na odličovací tampony a tyčinky, z broušeného nerezuZásobník vhodný na uložení odličovacích tamponů a tyčinekVyniká moderním designemVyrobený z vysoce kvalitní broušené nerezové oceliZásobník Sapho se jednoduše používáBarevné provedení: stříbrno-průhledné Rozměry:18,5 × 7,3 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Zásobník na odličovací tampony a tyčinky, broušený nerez (2106200 ) , Wenko basic - věšák na ručníky, nerez (z17875100)

Zásobník na papírové kapesníky závěsný, 25x7,5x13 cm, leštěný nerez (2308 )

Zásobník na papírové kapesníky závěsný, 25x7,5x13 cm, leštěný nerez                 (2308             )
Detail

Zásobník na papírové kapesníky Zásobník na papírové kapesníky Gedy je ideální volbou do hotelového pokoje i domácnosti. Vyniká svým luxusním moderním designem, ke kterému napomáhá leštěná nerezová ocel, z níž je vyrobený. Kapesníky se ze zásobníku jednoduše vyjímají po jednom kuse. Zásobník na papírové kapesníky Gedy tak zamezí nutnosti mít vystavenou nevzhlednou papírovou krabici s kapesníky. Klíčové vlastnosti zásobníku na papírové kapesníky, závěsného, 25 × 7,5 × 13 cm, leštěný nerezZásobník na papírové kapesníky v moderním designuVhodný do hotelového pokoje i domácnostiVyrobený z leštěné nerezové oceliKapesníky se ze zásobníku jednoduše vyjímají po jednom kuseBarevné provedení: stříbrné Rozměry:25 × 13 × 7,5 cm Hmotnost:630 g (alza.cz)

Podobné produkty ako Zásobník na papírové kapesníky závěsný, 25x7,5x13 cm, leštěný nerez (2308 ) , Wenko basic - věšák na ručníky, nerez (z17894100)

SAPHO Zásobník na papírové ručníky 285x370x105mm, broušený nerez XP053

SAPHO Zásobník na papírové ručníky 285x370x105mm, broušený nerez XP053
Detail

Vhodný rozměr papírových ručníků: 24,5x11 cm (ve složeném stavu) Hotelový program nabízí specifickou řadu koupelnových doplňků a příslušenství do hotelů a jiných veřejných prostor. Hotelové koupelnové vybavení můžete velice dobře používat i pro soukromé účely. EAN: 8592207001543 (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako SAPHO Zásobník na papírové ručníky 285x370x105mm, broušený nerez XP053 , Tescoma zásobník na papírové utěrky monti 29 cm (8595028490138)

Bloomingville Stojan na papírové ručníky

Bloomingville Stojan na papírové ručníky
Detail

Stojan na papírové ručníky z kolekce Bloomingville. Model vyroben z dřeva. (answear.cz)

Podobné produkty ako Bloomingville Stojan na papírové ručníky , Orion stojan na papírové utěrky nerez (540583)

Koziol Stojan na papírové ručníky

Koziol Stojan na papírové ručníky
Detail

Stojan na papírové ručníky z kolekce Koziol. Model vyroben z umělohmotného materiáliu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Koziol Stojan na papírové ručníky , Sapho 31204 samolepicí čtyřháček, broušený nerez

Koziol Stojan na papírové ručníky

Koziol Stojan na papírové ručníky
Detail

Stojan na papírové ručníky z kolekce Koziol. Model vyroben z umělohmotného materiáliu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Koziol Stojan na papírové ručníky , Sapho 31202 samolepicí dvojháček, broušený nerez

Umbra Stojan na papírové ručníky

Umbra Stojan na papírové ručníky
Detail

Stojan na papírové ručníky z kolekce Umbra. Model vyroben z kovu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Umbra Stojan na papírové ručníky , Sapho 31201 samolepicí háček, broušený nerez

Umbra Stojan na papírové ručníky

Umbra Stojan na papírové ručníky
Detail

Stojan na papírové ručníky z kolekce Umbra. Model vyroben z kovu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Umbra Stojan na papírové ručníky , Věšák na ručníky tyrone, 5 cm, nerez (ha00519)

Koziol Stojan na papírové ručníky

Koziol Stojan na papírové ručníky
Detail

Stojan na papírové ručníky z kolekce Koziol. Model vyroben z umělohmotného materiáliu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Koziol Stojan na papírové ručníky , Věšák na ručníky tyrone, 46 cm, nerez (ha00517)

Stojan na papírové ručníky - ORION

Stojan na papírové ručníky - ORION
Detail

Stojan na pípirové utěrky. Materiál: dřevo. Rozměry: pr. 11 cm, v. 31 cm. Stojan na pípirové utěrky. Materiál: dřevo. Rozměry: pr. 11 cm, v. 31 cm. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Stojan na papírové ručníky - ORION , Gedy pr8121 dávkovač mýdla na postavení, leštěný/broušený nerez

Eva Solo - Stojan na papírové ručníky

Eva Solo - Stojan na papírové ručníky
Detail

Stojan na papírové ručníky z kolekce Eva Solo. Model vyroben z nerezové ocele a kůže. (answear.cz)

Podobné produkty ako Eva Solo - Stojan na papírové ručníky , Zásobník na papírové ubrousky yamazaki tower 4216, kov, černý (4216)

Eva Solo - Stojan na papírové ručníky

Eva Solo - Stojan na papírové ručníky
Detail

Stojan na papírové ručníky z kolekce Eva Solo. Model vyroben z nerezové ocele a kůže. (answear.cz)

Podobné produkty ako Eva Solo - Stojan na papírové ručníky , Tescoma zásobník na fólie a papírové utěrky monti, 33 cm

Vialli Design Stojan na papírové ručníky

Vialli Design Stojan na papírové ručníky
Detail

Stojan na papírové ručníky z kolekce Vialli Design. Model vyroben z umělohmotného materiáliu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Vialli Design Stojan na papírové ručníky

Vialli Design Stojan na papírové ručníky

Vialli Design Stojan na papírové ručníky
Detail

Stojan na papírové ručníky z kolekce Vialli Design. Model vyroben z umělohmotného materiáliu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Vialli Design Stojan na papírové ručníky

Stojan na papírové ručníky Blomus Wire

Stojan na papírové ručníky Blomus Wire
Detail

Stojan na papírové ručníky z kolekce Blomus. Model vyroben z ocele. (answear.cz)

Podobné produkty ako Stojan na papírové ručníky Blomus Wire

Stojan na papírové ručníky Blomus Loop

Stojan na papírové ručníky Blomus Loop
Detail

Stojan na papírové ručníky z kolekce Blomus. Model vyroben z nerezové ocele a plastu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Stojan na papírové ručníky Blomus Loop

Stojan na papírové ručníky Blomus Wire

Stojan na papírové ručníky Blomus Wire
Detail

Stojan na papírové ručníky z kolekce Blomus. Model vyroben z ocele. (answear.cz)

Podobné produkty ako Stojan na papírové ručníky Blomus Wire

Stojan na papírové ručníky Blomus Wire

Stojan na papírové ručníky Blomus Wire
Detail

Stojan na papírové ručníky z kolekce Blomus. Model vyroben z ocele. (answear.cz)

Podobné produkty ako Stojan na papírové ručníky Blomus Wire

Stojan na papírové ručníky WMF Gourmet

Stojan na papírové ručníky WMF Gourmet
Detail

Stojan na papírové ručníky z kolekce WMF. Model vyroben z nerezové ocele. (answear.cz)

Podobné produkty ako Stojan na papírové ručníky WMF Gourmet

Stojan na papírové ručníky Affek Design Carl

Stojan na papírové ručníky Affek Design Carl
Detail

Stojan na papírové ručníky z kolekce Affek Design. Model vyroben z kovu a kámene. (answear.cz)

Podobné produkty ako Stojan na papírové ručníky Affek Design Carl

ORION Stojan na papírové ručníky dřevo (540509)

ORION Stojan na papírové ručníky dřevo (540509)
Detail

Stojan na papírové utěrky. Materiál: dřevo. Rozměry: pr. 11 cm, v. 31 cm. (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Stojan na papírové ručníky dřevo (540509)

Zásobník na papírové kapesníky Tescoma ONLINE

Zásobník na papírové kapesníky Tescoma ONLINE
Detail

Atraktivní linie kuchyňských pomůcek s akcentovaným využitím bambusového dřeva. Do zásobníku uložíte pohodlně kapesníky v nízkých i vysokých krabicích a budete je snadno odebírat při vaření i stolování. Charakteristické tvarosloví této skupiny výrobků ONLINE s akcentovaným využitím přírodního bambusového dřeva vnáší do každé domácnosti atraktivní sjednocující prvek.Materiál: přírodní bambusové dřevo, odolný plast. Plastovou nádobu lze mýt v myčce. (4home.cz)

Podobné produkty ako Zásobník na papírové kapesníky Tescoma ONLINE

Zásobník na papírové ubrousky Birillo Alessi bílý

Zásobník na papírové ubrousky Birillo Alessi bílý
Detail

Zásobník na papírové ubrousky z kolekce doplňků do koupelny Birillo, kterou navrhl slavný designér Piero Lissoni. Kolekce Birillo nabízí lesklý povrch z akrylátového skla s měkkými liniemi, které vytváří vizuálně atraktivní, minimalistický vzhled. Pokud máte rádi moderní doplňky a jednoduché tvary, je tato kolekce přesně pro vás! Rozměry: Ø 15 cm, v 15 cm Materiál: PMMA (lesklé akrylátové sklo) Design: Piero Lissoni (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Zásobník na papírové ubrousky Birillo Alessi bílý

Zásobník na papírové ubrousky Birillo Alessi bílý

Zásobník na papírové ubrousky Birillo Alessi bílý
Detail

Zásobník na papírové ubrousky z kolekce doplňků do koupelny Birillo, kterou navrhl slavný designér Piero Lissoni. Kolekce Birillo nabízí lesklý povrch z akrylátového skla s měkkými liniemi, které vytváří vizuálně atraktivní, minimalistický vzhled. Pokud máte rádi moderní doplňky a jednoduché tvary, je tato kolekce přesně pro vás! Rozměry: Ø 15 cm, v 15 cm Materiál: PMMA (lesklé akrylátové sklo) Design: Piero Lissoni (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Zásobník na papírové ubrousky Birillo Alessi bílý

Zásobník na papírové ubrousky Birillo Alessi bílý

Zásobník na papírové ubrousky Birillo Alessi bílý
Detail

Zásobník na papírové ubrousky z kolekce doplňků do koupelny Birillo, kterou navrhl slavný designér Piero Lissoni. Kolekce Birillo nabízí lesklý povrch z akrylátového skla s měkkými liniemi, které vytváří vizuálně atraktivní, minimalistický vzhled. Pokud máte rádi moderní doplňky a jednoduché tvary, je tato kolekce přesně pro vás! Rozměry: Ø 15 cm, v 15 cm Materiál: PMMA (lesklé akrylátové sklo) Design: Piero Lissoni (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Zásobník na papírové ubrousky Birillo Alessi bílý

Tescoma zásobník na papírové utěrky MONTI 29 cm

Tescoma zásobník na papírové utěrky MONTI 29 cm
Detail

Univerzální závěsný systém do každé kuchyně. Vynikající pro všechny obvyklé papírové utěrky v rolích. 5 roků záruka. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma zásobník na papírové utěrky MONTI 29 cm

TESCOMA Zásobník na papírové utěrky MONTI 29 cm (8595028490138)

TESCOMA Zásobník na papírové utěrky MONTI 29 cm (8595028490138)
Detail

Držák závěsný, univerzální systém Zásobník TESCOMA MONTI představuje praktický doplněk do každé kuchyně. Slouží pro umístění papírových utěrek v roli, které tak budete mít vždy po ruce a bude je možné velmi pohodlně odtrhávat. Vyrobený je z kvalitního kovu a určený pro upevnění na zeď. Zásobník TESCOMA MONTI umožní skutečně snadné odtrhávání papírových utěrek. Klíčové vlastnosti zásobníku na papírové utěrky TESCOMA MONTI 29 cmPraktický zásobník na papírové utěrkyUmožní jejich snadné a pohodlné odtrháváníVyrobený z kvalitního kovuZásobník TESCOMA MONTI je určený pro upevnění na zeďBarevné provedení: stříbrné Rozměry:29 × 19 × 12 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA Zásobník na papírové utěrky MONTI 29 cm (8595028490138)

Zásobník na papírové ubrousky Yamazaki Tower 4215, kov, bílý (4215)

Zásobník na papírové ubrousky Yamazaki Tower 4215, kov, bílý (4215)
Detail

Zásobník - celokovový, s- nadná manipulace (odnímatelný korpus), 7,5 × 26,5 × 13,5 cm (VxŠxH) Celokovový zásobník papírových ubrousků YAMAZAKI 4215. Snadná manipulace (odnímatelný korpus).Velikost:7,5 × 26,5 × 13,5 cm (V × Š × H)Vnitřní rozměr:7 × 25,5 × 12,5 cmVelikost otvoru:15,5 × 2,5 cmHmotnost:1,25 kg (alza.cz)

Podobné produkty ako Zásobník na papírové ubrousky Yamazaki Tower 4215, kov, bílý (4215)

Zásobník na papírové ubrousky Yamazaki Lux 2336, plast, černý (2336)

Zásobník na papírové ubrousky Yamazaki Lux 2336, plast, černý (2336)
Detail

Zásobník - z akrylového plastu, víčko volně položeno - na ubrouscích, s- nadné plnění i obsluha, 8,2 × 26 × 13 cm (VxŠxH) Zásobník na papírové ubrousky s korpusem z akrylového plastu YAMAZAKI Lux. Víčko volně položeno na ubrouscích, snadné plnění i obsluha.Velikost:8,2 × 26 × 13 cm (V × Š × H) (alza.cz)

Podobné produkty ako Zásobník na papírové ubrousky Yamazaki Lux 2336, plast, černý (2336)

Zásobník na papírové ubrousky Yamazaki Tower 4216, kov, černý (4216)

Zásobník na papírové ubrousky Yamazaki Tower 4216, kov, černý (4216)
Detail

Zásobník - celokovový, s- nadná manipulace (odnímatelný korpus), 7,5 × 26,5 × 13,5 cm (VxŠxH) Celokovový zásobník papírových ubrousků YAMAZAKI 4216. Snadná manipulace (odnímatelný korpus).Velikost:7,5 × 26,5 × 13,5 cm (V × Š × H)Vnitřní rozměr:7 × 25,5 × 12,5 cmVelikost otvoru:15,5 × 2,5 cmHmotnost:1,25 kg (alza.cz)

Podobné produkty ako Zásobník na papírové ubrousky Yamazaki Tower 4216, kov, černý (4216)

SAPHO Zásobník na papírové ručníky 285x370x105mm, leštěný nerez XP048

SAPHO Zásobník na papírové ručníky 285x370x105mm, leštěný nerez XP048
Detail

Vhodný rozměr papírových ručníků: 24,5x11 cm (ve složeném stavu) Hotelový program nabízí specifickou řadu koupelnových doplňků a příslušenství do hotelů a jiných veřejných prostor. Hotelové koupelnové vybavení můžete velice dobře používat i pro soukromé účely. EAN: 8592207001536 (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako SAPHO Zásobník na papírové ručníky 285x370x105mm, leštěný nerez XP048

Kožený zásobník na papírové kapesníky Leopard - 25*14*9 cm MHLPTB

Kožený zásobník na papírové kapesníky Leopard - 25*14*9 cm MHLPTB
Detail

Kožený zásobník na papírové kapesníky Leopard - 25*14*9 cm Materiál: kravská kůže, samet, MDFBarva: multi Kožený zásobník na papírové kapesníčky, který si zamilujete. Jednoduchá manipulace, exklusivní design a snadné použití. (lahome.cz)

Podobné produkty ako Kožený zásobník na papírové kapesníky Leopard - 25*14*9 cm MHLPTB
Zásobník na papírové ručníky 285x265x105mm, broušený nerez (XP052 ), Zásobník na papírové ručníky 285x370x105mm, broušený nerez (XP053 ), Zásobník na papírové ručníky 285x265x105 mm, leštěný nerez (XP047 ), DAN DRYER LOKI ZÁSOBNÍK NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY ZZ, ČERNÝ (4104), DAN DRYER LOKI ZÁSOBNÍK NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY ZZ, BÍLÝ (4102), Zásobník na odličovací tampony a tyčinky, broušený nerez (2106200 ), SAPHO X-STEEL držák na ručníky 655mm, broušený nerez (XS402), SAPHO X-STEEL držák na ručníky 505mm, broušený nerez (XS401), SAPHO X-STEEL držák na ručníky 355mm, broušený nerez (XS400), MARPLAST COLORED zásobník na papírové ručníky, 29x40x13cm, ABS, černá mat (A83010ENE), Zásobník na papírové sáčky HygBag, nerez lesk 120x240x30mm (XP049 ), SAPHO XS402 X-Steel držák na ručníky 65,5 cm, broušený nerez, SAPHO XS400 X-Steel držák na ručníky 35,5 cm, broušený nerez, SAPHO XS406 X-Steel polička na ručníky s hrazdou, broušený nerez , DAN DRYER LOKI ZÁSOBNÍK NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY ZZ, KLASICKÉ BARVY RAL (4106), MARPLAST COLORED automatický zásobník na papírové ručníky, 32x40,5x22,4cm, ABS, černá mat (A78050NE), Zásobník na papírové kapesníky Tescoma ONLINE, Orion Stojan na papírové utěrky nerez , WENKO BASIC - Věšák na ručníky, nerez (z17875100), WENKO BASIC - Věšák na ručníky, nerez (z17894100), TESCOMA Zásobník na papírové utěrky MONTI 29 cm (8595028490138), ORION Stojan na papírové utěrky nerez (540583), SAPHO 31204 samolepicí čtyřháček, broušený nerez, SAPHO 31202 samolepicí dvojháček, broušený nerez, SAPHO 31201 samolepicí háček, broušený nerez, Věšák na ručníky Tyrone, 5 cm, nerez (HA00519), Věšák na ručníky Tyrone, 46 cm, nerez (HA00517), GEDY PR8121 Dávkovač mýdla na postavení, leštěný/broušený nerez , Zásobník na papírové ubrousky Yamazaki Tower 4216, kov, černý (4216), Tescoma Zásobník na fólie a papírové utěrky MONTI, 33 cm