Zarážka do dveří s alarmem

Zarážka dveří s alarmem 2 ks

Zarážka dveří s alarmem 2 ks

Pro váš pocit bezpečí Zarážka dveří s alarmem má 2 hlavní funkce - zajistí blokaci dveří zevnitř a zároveň vás ihned upozorní, že se dveře pootevřely. Tyto zarážky jsou neocenitelnými pomocníky domů i na dovolenou. Jednoduše je umístíte za dveře a užijete si nerušeného spánku. Alarm vás v případě potřeby upozorní na všechny příchozí, a vystraší nevítané hosty. Siréna vydává signál o síle 85 dB. Napájení je 9V bateriemi, které jsou součástí balení. Zarážky dveří nabízíme v sadě 2 kusů. Parametry: Rozměry: 14,5 x 4,5 x 4 cm Záruky pro Váš nákup Zboží skladem odesíláme ihned 2 roky záruka na výrobek 30 dní možnost vrácení zboží 1115 Odběrných míst po celé ČR Platba při převzetí zboží Slevový kupon na příští nákup (Decodoma.cz)

Zarážka do dveří Stilus

Zarážka do dveří Stilus

Přemýšlíte jak ochránit vaši zeď i dveře, před poškozením? Nenápadný funkční i designový doplněk ve tvaru tužky s gumou je jistě vhodnější variantou než klasická černá guma. (Vemzu.cz)

Barva:
žlutá

Zarážka do dveří Rebex – zelená

Zarážka do dveří Rebex – zelená

Potřebujete, aby vám dveře držely otevřené, ale podložení novinami vašemu oku příliš nelahodí? Žádné strachy, s touto stylovou zarážkou bude po problému. (Vemzu.cz)

Barva:
černá

Zarážka do dveří pes, béžový

Zarážka do dveří pes, béžový

Stačí tohoto pejska posadit k otevřeným dveřím. Věrně bude hlídat, aby se nezabouchly. Je dostatečně těžký, aby se ani nehnul. Veselý a praktický doplněk domácnosti. Rozměr 26x 26 cm (Velkykosik.cz)

Zarážka do dveří pes, hnědý

Zarážka do dveří pes, hnědý

Stačí tohoto pejska posadit k otevřeným dveřím. Věrně bude hlídat, aby se nezabouchly. Je dostatečně těžký, aby se ani nehnul. Veselý a praktický doplněk domácnosti. Rozměr 26x 26 cm (Velkykosik.cz)

Richter Dveřní zarážka s alarmem

Richter Dveřní zarážka s alarmem

Tento dveřní alarm vás ihned upozorní, jestli se někdo nepokouší otevřít dveře vašeho bytu. Možnost nastavení citlivosti stlačením klínu. Napájení na jeden kus 9 V baterie, která není součástí balení. (4home.cz)

Barva:
černá

Zarážka do dveří Dům, Arti Casa

Zarážka do dveří Dům, Arti Casa

Roztomilá zarážka do dveří ve tvaru domečku, má na sobě navíc nápis Home Sweet Home. Díky váze 1kg se dveře jen tak nehnou. Dodáváno ve dvou barvách: modré a béžové. Rozměr 14x10x21 cm (Velkykosik.cz)

Předložka před dveře pro kočky 33620, s alarmem, 95 dB (A)

Předložka před dveře pro kočky 33620, s alarmem, 95 dB (A)

Rohožka s alarmem je účinné, nenápadné a univerzálně použitelné zařízení pro zabezpečení vchodu. Jednoduše umístěte rohožku pod koberec nebo přede dveře. Alarm je s rohožkou propojen pomocí tenkého kabelu (délka 10 m), který umožňuje optimální a nenápadné umístění. Vhodná i pro otevřené dveře nebo chodby. V závislosti na nastavení se ihned po aktivaci spustí hlasitý výstražný alarm nebo hlubší gong. Zvonek pro kočky - kočka si sedne před uzavřené domovní nebo balkonové dveře a okamžitě zazní signál v bytě. Rohož pro použití na suchém místě, nesmí být v dešti nebo ve vodě. Provoz na 1 x 9V 6LR61 baterii (není součástí dodávky). (Conrad.cz)

Alarm ZARÁŽKA DVEŘÍ KÖNIG SAS-ADS30

Alarm ZARÁŽKA DVEŘÍ KÖNIG SAS-ADS30

Instalujte tuto zarážku u vstupu a nebudete nikdy překvapeni návštěvníky, kteří by vstoupili bez povšimnutí. Tato zarážka dveří je dále vybavena snímačem vody, který detekuje únik vody v počátečním stádiu.Vlastnosti:- Není vyžadována instalace- Funguje jako dveřní klín- Možnost nastavení hlasité sirény 115 dB nebo zvonku- Snímač vody pro detekci úniku vody- Barva: Černá- Napájení: 1x CR123A baterie- Siréna: 115 dB (TIPA.EU)

Síťový závěs do dveří s magnety

Síťový závěs do dveří s magnety

Zákaz vstupu pro komáry & vosy! V případě, že váš obvyklý závěs nabízí příliš málo ochrany proti škůdcům, je tento závěs díky svým zabudovaným magnetům (800 gauss) ideální. Magnety vždy automaticky tuto nepropustnou oponu uzavřou. Mouchy, komáři a vosy si budou muset hledat jiné "oběti". Včetně suchých zipů na upevnění. Materiál: 100% Polyester Rozměry: 2 díly - 215 x 50 cm každý (Velkykosik.cz)

Stopky s alarmem

Stopky s alarmem

Digitální stopky s alarmem a karabinou, nutná výbava každého malého sportovce. Ve třech barvách – černé, modré a červené. (BAMBULE.cz)

Hasičská zbrojnice s alarmem

Hasičská zbrojnice s alarmem

Poplach! Operační centrum hasičů dostalo pokyn k výjezdu. Hasiči jsou připraveni ihned vyrazit. Hasiči sklouznou po tyči. Po akci usuší hadice a čekají na další pokyny. (BAMBULE.cz)

Policejní stanice s alarmem

Policejní stanice s alarmem

Stavebnice Playmobil pro děti. (BAMBULE.cz)

Teploměr vnitřní/venkovní s alarmem

Teploměr vnitřní/venkovní s alarmem

S tímto teploměrem budete mít vždy přehled o aktuální vnitřní i venkovní teplotě. (Conrad.cz)

Detektor plynu G1 s alarmem

Detektor plynu G1 s alarmem

Detektor plynu s alarmem G1 (LPG, zemní plyn a svítiplyn) čidlo GAS ALARM varuje při úniku plynu Kompaktní přístroj s vestavěnou sirénou. Detekuje přítomnost LPG (propan-butan), svítiplynu a zemní plynu. Koncentrace je zobrazena na displeji. Citlivost (koncentrace): - LPG: 0,1 - 0,5% - zemní plyn: 0,1 - 0,3% - svítiplyn: 0,1 - 0,5% Siréna: 85 dB Napájení: 230V (provedení do zásuvky) Rozměry (š x v x h): 70 x 120 x 32 mm (hloubka přístroje bez zástrčky) (TIPA.EU)

Dveřní zarážka E234

Dveřní zarážka E234

Nerezová těžká zarážka do dveří s třemi gumovými kroužky. Lze ji jednoduše umístit, kde je potřeba. Není nutné nic šroubovat. (Nakup-nabytek.cz)

Pojistka do dveří

Pojistka do dveří

Pojistka do dveří Když v zámku dveří chybí klíč nebo si přejete zvýšit bezpečnost, máte s touto pojistkou přesně to, co potřebujete – doma nebo na cestách. Pojistka na dveře pro jednoduché použití Tato pojistka se zcela jednoduše vsune pod dveře, které se otevírají směrem dovnitř. Stačí zasunout do škvíry pode dveřmi, upevnit – a dveře už nejdou otevřít. Díky protiskluzové nožce je tato pojistka vhodná pro zajištění dveří na jakékoli podlaze. Přídavná nožička najde uplatnění u dveří s velkou škvírou. Barva: Červená Materiál: Kov Část pro kontakt s dveřmi pěnová hmota Rozměry: Cca 6 x 12 cm Hmotnost: Cca 250 g Příslušenství: Včetně úložného sáčku a návodu k použití Upozornění: Minimální vyžadovaná vzdálenost mezi dveřmi a podlahou: 5 mm, nepoužívejte u protipožárních… (Tchibo - CZ)

König SAS-APR10, pohybový s alarmem bílý

König SAS-APR10, pohybový s alarmem bílý

Bezdrátové pohybové čidlo s hlasitým alarmem. Rozeznání pohybu probíhá na základě infračerveného záření. Jakmile čidlo zaznamená pohyb, dojde ke spuštění přibližně 30 vteřin trvajícího zvukového poplachu. Má předprogramované zpoždění pro příchod 4 vteřiny a pro odchod 30 vteřin. Lze jej snadno ovládat dálkovým ovladačem, který je součástí balení. Vlastnosti: • Efektivní mini alarm König s pohybovým čidlem. • Snadné ovládání na dálku • Rychlá bezdrátová instalace • Automatická aktivace alarmu • Předprogramované zpoždění pro příchod/odchod ze sledovaného prostoru Technická specifikace: • Alarm: 130dB • Trvání alarmu: 30 s • Dosah senzoru: 110°, 6 m • Detekce: infračervená • Napájení: 4x AA + x LR44 • Rozmery: Detektor: 168 x 72 x 42 mm / Dákový ovladač: 80 x 45 x 22 mm (Euronics.cz)

Visací zámek s alarmem sirénou Hutermann HL01

Visací zámek s alarmem sirénou Hutermann HL01

Robustní visací zámek s vestavěným alarmem, reagujícím na manipulaci se zámkem.Velmi vhodný způsob zabezpečení majetku proti nenechavcům.Pouze zamknete zámek a systém se automaticky po cca 10s zabezpečí. Jakákoli větší manipulace se zámkem aktivuje vestavěnou sirénu, která upozorní na neoprávněnou manipulaci se zámkemZámek lze zamknout s alarmem i bez alarmu.Technické parametry:Velikost: 90x95x30mmNapájení: 6x knoflíková AC13 (v balení)Klíče: 3xZamkutí: s aktivovaným alarmem nebo bez alarmuAutomatické zajištění: 10s po uzavření zámkuZpoždění pro odemknutí: cca 5sekund (TIPA.EU)

Zámek kotoučové brzdy Tokoz s alarmem chromová

Zámek kotoučové brzdy Tokoz s alarmem chromová

Zámek kotoučové brzdy Tokoz s alarmem je robustní zámek, kterým rychle imobilizujete a tím i bezpečně ochráníte svůj motocykl před případnou krádeží. Zárukou toho je i zamykecí čep na kotoučovou brzdu, který má průměr 7 mm. Výhodou je přítomnost integrovaného alarmu se silným zvukovým signálem. Potěší i přítomnost praktického obalu, který usnadní přenášení nebo uskladnění zámku. Technický popis: alarm s akustickým signálem (110 dB) pohybové čidlo tělo zámku ze zinkového odlitku chromový povrch průměr zamykacího čepu: 7 mm textilní obal pro skladování zámku 2 klíče náhradní baterie (Insportline.cz)

Barva:
chromová

Teploměr do trouby s alarmem HQ-FT20 digitální

Teploměr do trouby s alarmem HQ-FT20 digitální Tento digitální teploměr do trouby má vysoce citlivý snímač a integrovaný procesor zajišťující přesné změření teploty. Alarm pro teplotu a funkce kuchyňské minutky Vám pomohou snadno dosáhnout požadované teploty při vaření.Vlastnosti:  Přesné měření 0 - 200°C  Funkce alarmu  Magnetický  1.15 m kabel pro snadnou instalací  Napájení: 1x AAA 1.5V (Torriacars.cz)

Hrazda do dveří inSPORTline

Hrazda do dveří inSPORTline

Univerzální hrazda do dveří inSPORTline pro posilování zádových partií, břicha i paží. Ideální pro pravidelné i občasné posilování doma či v domácí posilovně. Hrazda inSPORTline lze snadno upevnit do vrchní části dveří pro přítahy a posilování zad a paží i do spodní části dveří pro sedy-lehy a posilování břišních svalů. Díky snadné instalaci je možné hrazdu vždy po cvičení uschovat.Technický popis: kvalitní nerez ocel měkké protiskluzové úchopy snadná a rychlá montáž i demontáž nastavitelná velikost: 63 - 91 cm nosnost: 100 kg (Insportline.cz)

hmotnost:
0 kg
distribuce:
CZ

Závěs do dveří Elegance

Závěs do dveří Elegance

Vzdušný, lehký a průhledný! Tento závěs bude působit všude dobře – ať už před vysokým oknem, balkónovými dveřmi nebo jako oddělovač mezi dvěma místnostmi. Jeho struktura nebrání výhledu, obratně si hraje s prvky světla a větru a chrání před hmyzem. Lze prát při 30 °C. Snadno se připevní k závěsné tyči (není součástí). Materiál: 100 % polyester Rozměry: 100 x 200 cm (Velkykosik.cz)

Magnetická síť do dveří

Magnetická síť do dveří

Magnetická síť do dveří Ochrání vaši domácnost před dotěrným hmyzem Samozavíratelný mechanizmus díky magnetům Ochrání před otravným hmyzem, a přesto si budete užívat čerstvý vzduch Na síti je celkem 18 magnetů Nebrání v průchodu vašim domácím mazlíčkům – síť se za nimi sama zavře Velice snadná instalace bez nářadí Síť je vhodná do většiny dveří Rozměry: 210 × 100 cm Barva: černá Magnetická síť vyrobena z polyesteru pasuje do většiny dveří a velmi snadno ji nainstalujete. Ochrání vás před nepříjemným hmyzem, a přesto si budete moci užívat čerstvého vzduchu. Zapínání síťky funguje pomocí 18 magnetů, které vás nechají bez problémů síťkou projít a poté se za vámi sami zavřou. Princip zavírání jistě oceníte ve chvílích, kdy budete mít plné ruce. Na své si jistě přijdou i vaši domácí… (Venda.cz)

Detektor pohybu s alarmem 130 dB KÖNIG SAS-APR10

Detektor pohybu s alarmem 130 dB KÖNIG SAS-APR10

Efektivní mini alarm König s pohybovým čidlem. Snadné ovládání na dálku. Rychlá bezdrátová instalace. Automatická aktivace alarmu. Předprogramované zpoždění pro příchod a odchod ze sledovaného prostoru.Vlastnosti:- Alarm: 130dB (0 m)- Trvání alarmu: 30 s- Dosah detektoru: 110°, 6 m- Detekce: infračervená- Zpoždění při odchodu: 30s- Zpoždění při příjezdu: 4s- Napájení: 4 baterie AA- Rozměry: Detektor: 168 x 72 x 42 mm a Dálkový ovladač: 80 x 45 x 22 mm (TIPA.EU)

Hrazda do dveří inSPORTline RK100

Hrazda do dveří inSPORTline RK100

Hrazda do dveří inSPORTline RK100 je vhodná pro posilování zad, břicha i paží. Ideální pro pravidelné i občasné posilování doma či v domácí posilovně. Hrazdu inSPORTline RK100 lze snadno upevnit do vrchní části dveří pro cvičení shybů a vznosů, které efektivně posilují paže, záda i břicho. Pro účinnější posílení břišních svalů lze hrazda upevnit do spodní části dveří a díky tomu můžete provádět sedy-lehy. Speciální protiskluzový povrch zaručuje pevné stisknutí i při náročnějším cvičení. Díky snadné instalaci je možné hrazdu vždy po cvičení uschovat.  Technický popis: kvalitní ocel měkké protiskluzové úchopy po celé délce snadná a rychlá montáž i demontáž nastavitelná velikost: 63-93 cm nosnost: 100 kg (Insportline.cz)

Dveřní alarm / zarážka 1D45

Dveřní alarm / zarážka 1D45

Funkce 2v1, dveřní zarážka, alarmSnadná instalace alarmuVysoká hlučnost: 120 dBDvě úrovně citlivosti alarmuProtismyková úpravaNapájení: 1x 9V baterie (TIPA.EU)

Detektor oxidu uhelnatého s alarmem, hlásič Hutermann ALARM CO-602…

Detektor oxidu uhelnatého s alarmem, hlásič Hutermann ALARM CO-602 EN50291

Autonomní detektor oxidu uhelnatého s LCD displejem a vestavěnou sirénou, životnost senzoru 3 roky. Vysoká citlivost a stabilita.Velkou výhodou tohoto modelu je zobrazení úrovně CO na třímístném LCD displeji, stiskem testovacího tlačítka lze provést test přístroje a zobrazit úroveň CO na displeji.Specifikace: Indikace stavu přístroje dvěma LED diodami (napájení, alarm) LCD displej se zobrazením koncentrace CO při poplachuZvukový alarmAutomatická diagnostika funkce přístrojeVelmi úsporné provedeníJednoduchá instalace Přístroj je certifikovaný dle EN 50291-1Technické parametry: Detekce CO: elektrochemický senzor s životností 3 roky>300ppm: do 180s100-300ppm: 10-40 minut50-100ppm: 60-90 minut (ppm = parts per milion, 1% = 10000 ppm)Alarm: blikající LED + siréna: 85dB (3m)Napájení 3x 1,5V AA… (TIPA.EU)

Detektor oxidu uhelnatého s alarmem, hlásič Hutermann ALARM CO-603…

Detektor oxidu uhelnatého s alarmem, hlásič Hutermann ALARM CO-603 EN50291

Autonomní detektor oxidu uhelnatého s LCD displejem, vestavěnou sirénou a řadou dalších funkcí. Velkou výhodou tohoto modelu je zobrazení úrovně CO na třímístném LCD displeji, stiskem testovacího tlačítka lze provést test přístroje a zobrazit úroveň CO na displeji.- indikace stavu přístroje dvěma LED diodami (napájení, alarm) - LCD displej se zobrazením koncentrace CO - zvukový alarm - vysoká citlivost a stabilita - automatická diagnostika funkce přístroje - velmi úsporné provedení - jednoduchá instalace - přístroj je certifikovaný dle EN 50291 Technické údaje: - detekce CO: elektrochemický senzor s životností 5 let - >300ppm: do 180 s - 100-300ppm: 10 - 40 minut - 50-100ppm: 60 - 90 minut - (ppm = parts per milion; 1% = 10000 ppm) - alarm: blikající LED + siréna: 85 dB (3 m) - napájení… (TIPA.EU)

SUMMER INFANT Bezpečnostní zábrana do dveří

SUMMER INFANT Bezpečnostní zábrana do dveří

Plně otevírací zábrana do dveří zajistí maximální bezpečnost proVaše maličké. Je vyrobena z odolné síťoviny s motivem dřevěného uhlí. Je vybavenajednoduchým zamykacím mechanismem: směrem dolů/zamčeno,směrem nahoru/odemčeno. Specifikace: Jednoduchý způsob uchycení/montáže zajišťuje maximálníbezpečí (vše pro montáž součástí balení).Výška zábrany: 76cmVhodné do otvoru o šířce do 127cm.Váha zábrany: 2.85kg (Feedo.cz)

Zásobník na léky s alarmem a měřením pulsu, Scala Vergiss nix

Zásobník na léky s alarmem a měřením pulsu, Scala Vergiss nix

Pouzdro na léky vám pomáhá organizovat váš denní příjem léků. S nastavitelnými časy alarmu si vždy vzpomenete na čas užívání léku. (Conrad.cz)

Uzamykatelná okenní klika s alarmem Abus, ABFG68121, pravá, 110 dB,…

Uzamykatelná okenní klika s alarmem Abus, ABFG68121, pravá, 110 dB, stříbrná

Díky těmto klikám můžete snadno zabezpečit vaše okna a balkonové dveře. Když uzamknete zámek, zabrání manipulaci s okenní klikou a díky integrovanému snímači magnetického pole zaznamená pokus o vniknutí(vydrží kroutící sílu při páčení až 100 Nm). S hlasitým zvukovým alarmem zastraší zloděje před vniknutím do domu. Integrovaná siréna vydává nepříjemný, iritující tón o síle cca 110 dB. Navíc je neúspěšný pokus o vloupání indikován obyvatelům zvukovým a světelným signálem, pokud je okno v případě vaší nepřítomnosti znovu otevřeno například větrem. Okenní klika funguje samostatně, lze ji ale kombinovat s dalšími zabezpečeními oken ABUS. Při každé aktivaci se automaticky provede dodatečné kalibrace, pro vykompenzování změn spojených se stářím okna. Klika je v bílé barvě. Jednoduchá, rychlá… (Conrad.cz)

Detektor oxidu uhelnatého s alarmem, paměť, LCD Hutermann ALARM CO-86…

Detektor oxidu uhelnatého s alarmem, paměť, LCD Hutermann ALARM CO-86 EN50291

Autonomní detektor oxidu uhelnatého s LCD displejem, vestavěnou sirénou a řadou dalších funkcí.Velkou výhodou tohoto modelu je zobrazení úrovně CO na třímístném LCD displeji, máte tak informaci o koncentraci CO dříve, než je aktivován alarm. Nesporným benefitem je také paměť alarmu, v případě, že alarm detekuje CO v případě Vaší nepřítomnosti, na displeji je zobrazena naměřená koncentrace a alarm tuto situaci akusticky signalizuje, aby byl uživatel upozorněn, že došlo k překročení úrovně CO. - indikace stavu přístroje třemi LED diodami (napájení, alarm, chybový stav) - LCD displej se zobrazením koncentrace CO - odlišný zvukový alarm podle koncentrace CO - automatická diagnostika funkce přístroje se zobrazením chyby - paměť alarmu - vysoká citlivost a stabilita - velmi úsporné provedení,… (TIPA.EU)

Detektor oxidu uhelnatého s alarmem, paměť, LCD Hutermann ALARM CO-86…

Detektor oxidu uhelnatého s alarmem, paměť, LCD Hutermann ALARM CO-86 EN50291 Autonomní detektor oxidu uhelnatého s LCD displejem, vestavěnou sirénou a řadou dalších funkcí.Velkou výhodou tohoto modelu je zobrazení úrovně CO na třímístném LCD displeji, máte tak informaci o koncentraci CO dříve, než je aktivován alarm. Nesporným benefitem je také paměť alarmu, v případě, že alarm detekuje CO v případě Vaší nepřítomnosti, na displeji je zobrazena naměřená koncentrace a alarm tuto situaci akusticky signalizuje, aby byl uživatel upozorněn, že došlo k překročení úrovně CO.  indikace stavu přístroje třemi LED diodami (napájení, alarm, chybový stav)  LCD displej se zobrazením koncentrace CO  odlišný zvukový alarm podle koncentrace CO  automatická diagnostika funkce přístroje… (Torriacars.cz)

SAFETY 1ST Zábrana do dveří, přírodní - dřevo

SAFETY 1ST Zábrana do dveří, přírodní - dřevo

Zábrana do dveří. Praktická a stabilní. Safety 1st zábrana do dveří Easy Close Wood je vyrobena ze dřeva.Zajistí bezpečnost před schody nebo obytnou místností.4 fázový zajišťovací mechanismus. Velice snadno se otevírá pomocíjedné ruky. Vlastnosti: Zábrana do dveří ze dřeva4 fázový mechanismusJednoduše se otevírá jednou rukouKeep-open-Systém se stará o flexibilituTechnické parametry: Nastavitelné od 73–80,5 cm (možno dokoupit prodloužení na max.96,5 cm)Výška ca. 76 cm, šířka: 73–80,5 cmMateriál: masivní dřevo (Hevea)Vhodné pro děti od 6 měsícůHmotnost: 4 kg (Feedo.cz)

Garthen 18 Hrazda do dveří - 93 cm

Garthen 18 Hrazda do dveří - 93 cm

Buďte fit i bez drahých posiloven. Naše dveřní hrazdy lze jednoduše upevnit do téměř každého kovového rámu dveří. Tyč můžete dodatečně zajistit také použitím dodatečné sady šroubů a upevňovacího materiálu. S proměnnou délkou tyče 63 x 93 cm je hrazda vhodná pro téměř všechny velikosti rámů. Posilujte jendoduše doma a dostaňte se bleskově do formy.   Technické údaje:  rozsah délky: 63 x 93 cm polstrování rukojeti materiál: pochormovaná ocelová trubka vnější průměr: cca 4,7 cm vnitřní průměr: cca 2,5 cm nosnost: max. 100 kg   Obsah balení: 1 x teleskopická hrazda 1 x šroubovaná sada pro upevnění (universální) (Dilego.cz)

Uzamykatelná okenní klika s alarmem Abus, ABFG68176, levá, 110 dB A,…

Uzamykatelná okenní klika s alarmem Abus, ABFG68176, levá, 110 dB A, stříbrná

Díky těmto klikám můžete snadno zabezpečit vaše okna a balkonové dveře. Když uzamknete zámek, zabrání manipulaci s okenní klikou a díky integrovanému snímači magnetického pole zaznamená pokus o vniknutí(vydrží kroutící sílu při páčení až 100 Nm). S hlasitým zvukovým alarmem zastraší zloděje před vniknutím do domu. Integrovaná siréna vydává nepříjemný, iritující tón o síle cca 110 dB. Navíc je neúspěšný pokus o vloupání indikován obyvatelům zvukovým a světelným signálem, pokud je okno v případě vaší nepřítomnosti znovu otevřeno například větrem. Okenní klika funguje samostatně, lze ji ale kombinovat s dalšími zabezpečeními oken ABUS. Při každé aktivaci se automaticky provede dodatečné kalibrace, pro vykompenzování změn spojených se stářím okna. Klika je v bílé barvě. Jednoduchá, rychlá… (Conrad.cz)

Uzamykatelná okenní klika s alarmem Abus, ABFG68077, levá, 110 dB A,…

Uzamykatelná okenní klika s alarmem Abus, ABFG68077, levá, 110 dB A, bílá

Díky těmto klikám můžete snadno zabezpečit vaše okna a balkonové dveře. Když uzamknete zámek, zabrání manipulaci s okenní klikou a díky integrovanému snímači magnetického pole zaznamená pokus o vniknutí(vydrží kroutící sílu při páčení až 100 Nm). S hlasitým zvukovým alarmem zastraší zloděje před vniknutím do domu. Integrovaná siréna vydává nepříjemný, iritující tón o síle cca 110 dB. Navíc je neúspěšný pokus o vloupání indikován obyvatelům zvukovým a světelným signálem, pokud je okno v případě vaší nepřítomnosti znovu otevřeno například větrem. Okenní klika funguje samostatně, lze ji ale kombinovat s dalšími zabezpečeními oken ABUS. Při každé aktivaci se automaticky provede dodatečné kalibrace, pro vykompenzování změn spojených se stářím okna. Klika je v bílé barvě. Jednoduchá, rychlá… (Conrad.cz)

Uzamykatelná okenní klika s alarmem Abus, ABFG68022, pravá, 110 dB A,…

Uzamykatelná okenní klika s alarmem Abus, ABFG68022, pravá, 110 dB A, bílá

Díky těmto klikám můžete snadno zabezpečit vaše okna a balkonové dveře. Když uzamknete zámek, zabrání manipulaci s okenní klikou a díky integrovanému snímači magnetického pole zaznamená pokus o vniknutí(vydrží kroutící sílu při páčení až 100 Nm). S hlasitým zvukovým alarmem zastraší zloděje před vniknutím do domu. Integrovaná siréna vydává nepříjemný, iritující tón o síle cca 110 dB. Navíc je neúspěšný pokus o vloupání indikován obyvatelům zvukovým a světelným signálem, pokud je okno v případě vaší nepřítomnosti znovu otevřeno například větrem. Okenní klika funguje samostatně, lze ji ale kombinovat s dalšími zabezpečeními oken ABUS. Při každé aktivaci se automaticky provede dodatečné kalibrace, pro vykompenzování změn spojených se stářím okna. Klika je v bílé barvě. Jednoduchá, rychlá… (Conrad.cz)

CLIPPASAFE zarážka dveří

CLIPPASAFE zarážka dveří

Zarážka dveří Clippasafe zabrání nechtěnému přivření prstíkůVašeho dítěte při nečekaném zabouchnutí dveří.Nový inovovaný tvar.Zarážku také využijete i jako ochranu před zamknutím Vašeho dítětev místnosti.Zarážka je velmi lehká a lze ji použít kdekoliv v bytě nebo přicestování. (Feedo.cz)

Zarážka dveří MT00DSHJ01

Zarážka dveří MT00DSHJ01

Odolná pochromovaná kovová zarážka dveří s protiskluzovou gumovou podložkou. Pogumovaný okraj zarážky zabraňuje poškození dveří. (Conrad.cz)

Zarážka pod dveře

Zarážka pod dveře

Zarážka pod dveře (Home-point.cz)

Výška:
3.00
Šířka:
7.00
Hloubka:
13.00
Váha:
0.075
Složení:
Ostatní

REER Ochrana prstů do dveří i oken 2ks

REER Ochrana prstů do dveří i oken 2ks

Ochrana prstů do dvěří i oken od značky Reerz Německa Bezpečnost Vašeho dítěte je pro nás velmi důležitá. Nehodyv domácnosti se můžou přihodit velmi rychle, když naše nejmenší vyrazíza dobrodružstvím domova. Nechráněné elektrické zásuvky, ostré hranystolů nebo nechráněné dveře, které mohou přivřít dětské prstíky. Tovše ve Vaší domácnosti představuje nemalé riziko pro Vaše děti. Ochrana prstů do dveří a oken zabraňuje přiskřípnutí dětskýchrukou. Je vhodný i pro větrání místností doma nebo v kanceláři.Otevřené okno či dveře se můžou nekontrolovaně a velkou silou zavřít.Pokud dítě nevytáhne svou ručku včas, dveře nebo okno ho můžou vážněporanit (jako jsou podlitiny, modřiny nebo zlomené prsty). Chcete-lipředejít možnému riziku poranění dětí, udělejte bezpečné opatření.Ochrana prstů chrání… (Feedo.cz)

Lifefit Univerzální hrazda do dveří 62-92 cm

Lifefit Univerzální hrazda do dveří  62-92 cm

Lifefit Univerzální hrazda do dveří Toužíte po štíhlém vypracovaném těle bez viditelného tuku? Vyzkoušejte univerzální hrazdu do dveří od Lifefitu z kvalitní nerezové oceli, kterou lze snadno upevnit do horní části dveří. S její (Patro.cz)

hmotnost:
0 kg
barva:
černá
Distribuce:
CZ

Lifefit Univerzální hrazda do dveří 80-110 cm

Lifefit Univerzální hrazda do dveří  80-110 cm

; Univerzální hrazda do dveří LIFEFIT pro posilování zádových partií, břicha i paží. Ideální pro pravidelné i občasné posilování doma či v domácí posilovně. Hrazda LIFEFIT lze snadno upevnit do vrchní části dveří pro přítahy a posilování zad a paží i do (Patro.cz)

Alarm dveřní zarážka Renkforce 1270197, 85 dB

Alarm dveřní zarážka Renkforce 1270197, 85 dB

Nejenom že drží dveře otevřené, ale vyšle i hlasitý signál. (cca 85 dB), pokud by se měly zavřít. Tuto funkci můžete dodatečně vypnout a zapnout. Jinak tato zarážka dveří chrání vaše balkonové nebo vstupní dveře před nevítanými návštěvníky. (Conrad.cz)

PROGARDEN Síť do dveří proti hmyzu s magnetickým uzávěrem

PROGARDEN Síť do dveří proti hmyzu s magnetickým uzávěrem

- skládá se ze dvou dílů o velikosti: 220 x 50 cm; - spojení dílů: 9 magnetů; - barva: černá; Jednoduchý "samozavírací" systém na 9 magnetů uzavře vaše dveře před poletujícím (Patro.cz)

hmotnost:
0.5 kg
Distribuce:
CZ
Barva:
černá

Kabelový zámek s alarmem Security Plus AL07, (Ø x d) 10 mm x 1200 mm,…

Kabelový zámek s alarmem Security Plus AL07, (Ø x d) 10 mm x 1200 mm, černá

Hlasitá siréna s výkonem 105 dB poskytuje u tohoto kabelového zámku dodatečnou bezpečnost pro vaše kolo. Při krátkém pohybu jízdního kola existují 3 varovné tóny, při delším trvalém pohybu nebo při přeříznutí ocelového kabelu se vždy opakovaně spustí na 20 s siréna a blikání LED. (Conrad.cz)

Zarážka pro posuvné dveře VERONA

Zarážka pro posuvné dveře VERONA

Samozavírací mechanismus set 2 ksPro plynulé zavírání posuvných dveříJednoduchá montáž. (SCONTO.cz)

REER Zarážka na dveře 2ks

REER Zarážka na dveře 2ks

Zarážka na dveře od značky Reer z Německa Bezpečnost Vašeho dítěte je pro nás velmi důležitá. Nehodyv domácnosti se můžou přihodit velmi rychle, když naše nejmenší vyrazíza dobrodružstvím domova. Nechráněné elektrické zásuvky, ostré hranystolů nebo nechráněné dveře, které mohou přivřít dětské prstíky. Tovše ve Vaší domácnosti představuje nemalé riziko pro Vaše děti. Otevřené okno či dveře se můžou nekontrolovaně a velkou silouzavřít. Pokud dítě nevytáhne svou ručku včas, dveře nebo okno ho můžouvážně poranit (jako jsou podlitiny, modřiny nebo zlomené prsty). Chcete-lipředejít možnému riziku poranění dětí, udělejte bezpečné opatření.Zarážka chrání před nebezpečným přivřením a zhmožděním prstůu dětí. Zarážka se nasadí do dveřního křídla a spolehlivě zabránínekontrolovatelnému zabouchnutí.… (Feedo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít