TESCOMA mlýnek na maso HANDY, univerzální

TESCOMA mlýnek na maso HANDY, univerzální

TESCOMA mlýnek na maso HANDY, univerzální

Mlýnek na maso HANDY, univerzální - MLÝNEK NA MASO HANDY, univerzální Je pro vás mletí masa ve starém, zašlém litinovém mlýnku noční můrou, protože je složité ho sestavit, upevnit, natož důkladně umýt, a samotné mletí vyžaduje vynaložení značné síly? Rozumíme tomu, a proto jsme vyvinuli zcela nový moderní mlýnek, se kterým hravě umelete téměř vše. Představujeme masivní, odolný, výkonný a velmi spolehlivý univerzální mlýnek na maso HANDY. V čem je mlýnek na maso HANDY výjimečný? Práce s ním je v porovnání s klasickými mlýnky v mnoha ohledech komfortnější: extra dlouhá rukojeť zajišťuje plynulé mletí bez námahy uchycení pomocí přísavky je nejen snadné, ale také rychlé a bez rizika poškození linky šroubovací svěrkou komora mlýnku je transparentní, a tak máte dokonalý… (tescoma.cz)

Mlýnek na maso Tescoma HANDY, univerzální

Mlýnek na maso Tescoma HANDY, univerzální

Univerzální mlýnek Tescoma pro snadné a rychlé mletí všech obvyklých druhů masa najemno i nahrubo. Univerzální - vynikající i pro přípravu strouhanky, mletí oloupaného česneku, cibule, loupaných vlašských ořechů, tvrdých sýrů typu parmazán, pasírování rajčat, předvařené zeleniny apod. Vyrobeno ze speciálně tvrzených vysoce odolných plastů, krájecí nůž a disky z prvotřídní nerezavějící oceli. Opatřeno masivním pěchovadlem pro bezpečné použití, rychlé a stabilní uchycení na plochu pomocí vysoce účinné vakuové přísavky. 3 roky záruka. (4home.cz)

Tescoma Mlýnek na maso HANDY 643586.00 (643586.00)

Tescoma Mlýnek na maso HANDY 643586.00 (643586.00)

Mlýnek na maso vyrobeno ze speciálně tvrzených vysoce odolných plastů, krájecí nůž a disky z prvotřídní nerezavějící oceli Neradi kupujete již hotové mleté maso? Připravte si své vlastní s mlýnkem Tescoma HANDY! Tento vychytaný mlýnek zajistí rychlé mletí všech druhů masa najemno i nahrubo, záleží jen na vašich požadavcích. Je univerzální - snadno si poradí nejen s masem, ale i s česnekem, cibulí, vlašskými oříšky, tvrdými sýry, rajčaty, zeleninou či přípravou strouhanky. Mlýnek Tescoma HANDY je vyroben ze speciálně tvrzených vysoce odolných plastů a jeho nože a disky z prvotřídní nerezavějící oceli. Tescoma myslí i na vaše bezpečí. Masivní pěchovadlo zajistí, že při práci nedojde k žádné nepříjemné nehodě. Účinná vakuová přísavka zaručí rychlé a stabilní uchycení na plochu,… (alza.cz)

TESCOMA příslušenství k mlýnku na maso HANDY, tvořítko na cukroví a…

TESCOMA příslušenství k mlýnku na maso HANDY, tvořítko na cukroví a plnička klobás

Příslušenství k mlýnku na maso HANDY, tvořítko na cukroví a plnička klobás - Tvořítko na cukroví je vynikající pro tvarování těsta na domácí cukroví, plnička pro snadnou přípravu domácích klobás. Vyrobeno z odolného plastu a prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky, určeno pro mlýnek na maso HANDY. Návod k použití uvnitř balení. 3 roky záruka. (tescoma.cz)

TESCOMA tenderizer na maso HANDY

TESCOMA tenderizer na maso HANDY

Tenderizer na maso HANDY - Připravte si dokonale propečené, šťavnaté a křehké steaky z kteréhokoliv druhu červeného masa.   V čem je tenderizer na maso HANDY výjimečný?   S tenderizer na maso HANDY snadno prokrojíte plátky hovězího, telecího, vepřového i jehněčího masa. Maso upravené tenderizerem HANDY nemusíte naklepávat, steaky budou po upečení dokonale křehké a šťavnaté. Díky originální promyšlené konstrukci lze  tenderizer HANDY po použití snadno rozložit a dokonale vyčistit, je vhodný do myčky nádobí.   Jaké má tenderizer na maso HANDY další výhody?   ostré čepele jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli   pro bezpečné skladování je tenderizer opatřen zámkem   … (tescoma.cz)

TESCOMA tenderizer na maso HANDY

TESCOMA tenderizer na maso HANDY

Vynikající pro přípravu šťavnatých steaků a zvláčňování všech druhů červeného masa. Tenderizer lze snadno rozložit a dokonale vyčistit, je vhodný do myčky. Opatřeno zámkem pro bezpečné skladování, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. 3 roky záruka. (4home.cz)

Tescoma Tenderizer na maso HANDY 643890.00 (643890.00)

Tescoma Tenderizer na maso HANDY 643890.00 (643890.00)

Tenderizér 8595028485486 tenderizer pro přípravu šťavnatých steaků a zvláčňování všech druhů červeného masa, opatřeno zámkem pro bezpečné skladování, vyrobeno z nerezavějící oceli a odolného plastu, lze snadno rozložit a vyčistit, vhodný do myčky (alza.cz)

Tescoma HANDY tenderizer na maso

Tescoma HANDY tenderizer na maso

Popis Vynikající pro přípravu šťavnatých steaků a zvláčňování všech druhů červeného masa. Tenderizer lze snadno rozložit a dokonale vyčistit, je vhodný do myčky. Opatřeno zámkem pro bezpečné skladování, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. 3 roky záruka. (ageo.cz)

Tescoma Mlýnek univerzální HANDY 643583.00 (643583.00)

Tescoma Mlýnek univerzální HANDY 643583.00 (643583.00)

Mlýnek na strouhanku vhodné pro strouhání, plátkování potravin, přípravu strouhanky, vyrobeno ze speciálně tvrzených vysoce odolných plastů, 4 bubnová struhadla Neradi kupujete již hotové mleté potraviny? Připravte si své vlastní s mlýnkem Tescoma HANDY! Tento vychytaný mlýnek zajistí rychlé mletí či plátkování všech druhů potravin najemno i nahrubo, záleží jen na vašich požadavcích. Je univerzální - snadno si poradí nejen s přípravou strouhanky, ale i s česnekem, cibulí, vlašskými oříšky, tvrdými sýry či zeleninou. Mlýnek Tescoma HANDY je vyroben ze speciálně tvrzených vysoce odolných plastů a jeho nože a disky z prvotřídní nerezavějící oceli. Tescoma myslí i na vaše bezpečí. Masivní pěchovadlo zajistí, že při práci nedojde k žádné nepříjemné nehodě.… (alza.cz)

Ruční mlýnek na maso

Ruční mlýnek na maso

Mlýnek na maso se 2 nástavci - s velkými a malými otvory - a s nožem. Ideální k mletí syrového i vařeného masa, zeleniny atd. Snadno se rozebere a vyčistí. Vybavený chráničem na prsty a sadou doplňků pro přípravu sladkostí, tří druhů těstovin (nudle, makaróny, špagety) a nálevkou na uzeniny. Z polypropylenu s přísavkou z kaučukové gumy, nůž a nástavce z tvrzené broušené nerezové oceli. Měří 10x10x19v cm. (euronova-shop.cz)

TESCOMA univerzální mlýnek HANDY, 4 struhadla

TESCOMA univerzální mlýnek HANDY, 4 struhadla

Univerzální mlýnek HANDY, 4 struhadla - Univerzální mlýnek na strouhanku HANDY, 4 struhadla Strouhat na klasickém struhadle rohlíky nebo ořechy je šílená dřina, ale i když na něm strouháte zeleninu, čokoládu nebo sýr, je to únavné, máte špinavé ruce a hrozí vám zranění. Proto jsme vyvinuli univerzální klikový mlýnek tak, abyste na něm snadno, bezpečně a rychle nastrouhali téměř cokoli. Představujeme univerzální mlýnek na strouhanku HANDY, se 4 výměnnými struhadly, který se stane nepostradatelnou součástí vaší kuchyně. V čem je mlýnek výjimečný? Vše je s ním jednoduché – snadno se sestaví, snadno se upevní, snadno mele a snadno se čistí. Zapomeňte tedy na starý, zašlý a špatně umyvatelný kovový mlýnek s upínacím šroubem, který vám zničí stůl nebo desku kuchyňské linky. Univerzální… (tescoma.cz)

Mlýnek na maso 10

Mlýnek na maso 10

(home-point.cz)

KitchenAid Mlýnek na maso

KitchenAid Mlýnek na maso

Příslušenství pro kuchyňské roboty značky KitchenAid. Součástí balíčku jsou: Kovový mlýnek Nerezový nůž Průtlačný kotouč (jemná a střední hrubost) – poslouží při mletí masa, suchého pečiva a podobných surovin. Obzláště užitečné je jeho využití při výrobě pomazánek, hamburgerů, paštik, karbanátků nebo klobás. Jemnější kotouč disponuje oky o průměru 3 mm, střední oky o průměru 4,5 mm. Hrubý průtlačný kotouč – poslouží při mletí masa (např. masových koláčů, omáček, chilli con carne apod.) nebo zeleniny a sýrů. Nástavce a kotouč pro plnění klobás Pěchovadlo a čisticí kartáč – Kartáč poslouží ke snadnému odstranění zbytků surovin z kotoučů a částí mlýnku. Pěchovadlo pak najde využití při plnění mlýnku masem a dalšímí nepoddajnými surovinami. Určeno pro roboty MINI 5KSM3311, Artisan 5KSM90PS,… (kulina.cz)

Mlýnek na maso Gorenje MG2000XE

Mlýnek na maso Gorenje MG2000XE

Mlýnek na maso s kapacitou mletí 2,2 kg masa za minutu. Gorenje MG2000XE vám pomůže i s přípravou domácích klobásek. Disponuje funkcí reverzního chodu pro vaši bezpečnost. Na kuchyňské lince drží stabilitu díky gumovým nožičkám. Pro větší bezpečnost je opatřen ochranou proti přehřátí a funkcí okamžitého zastavení motoru. Vlastnosti: 2 různé hrubosti mletí masa Nástavec na plnění klobás Zpětný chod mletí Bezpečnostní spojka a ochrana proti přehřátí Jednoduché čištění Modrý indikátor provozu Prostor pro navinutí kabelu Posunovač Gumové nožičky pro větší stabilitu Ochrana proti přehřátí Bezpečnostní spojka Okamžité zastavení motoru Stav produktu: Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

KitchenAid Mlýnek na maso FGA

KitchenAid Mlýnek na maso FGA

POPIS Mlýnek na maso KitchenAid FGA vám rozšíří vaše kulinářské možnosti s roboty KitchenAid. Je kompatibilní s typy: MINI 5KSM3311, Artisan 5KSM90, 5KSM125, 5KSM175, 5KSM150PS, 5KSM156PS, Heavy Duty/Profi 5KPM5, Artisan 5KSM7580, Heavy Duty 5KSM7591 a Profi 5KSM7990. Díky tomuto mlýnku váš kuchyňský robot KitchenAid dokáže snadno a rychle namlít maso všeho druhu. Připravte si domácí hamburgery z čerstvě namletého hovězího masa nebo si vytvořte směs mletého hovězího a vepřového v takovém poměru, jaký si přejete. Můžete vyzkoušet i mleté krůtí nebo jehněčí maso. Díky tomuto mlýnku spolu s kuchyňským robotem KitchenAid připravíte karbenátky, sekanou, hamburgery, masové kuličky atd. Zvládnete i skvělou domácí pomazánku a mlýnek umí namlít i křehkou zeleninu a ovoce, vařené maso, ryby, sýr… (chefshop.cz_japan)

KitchenAid mlýnek na maso FGA

KitchenAid mlýnek na maso FGA

food grinder / mlýnek na maso V detailech je síla celku a výrobky KitchenAid jsou toho nevyvratitelným důkazem! Nejen perfektní zpracování hlavního těla přístroje, ale také precizní příslušenství činí již téměř 100 let z KitchenAid nenahraditelného kuchyňského pomocníka. KitchenAid příslušenství je určeno zejména pro kuchyňské roboty, jejichž funkce tak velmi snadno rozšíříte a vylepšíte. Samozřejmostí je špičková kvalita provedení, vysoká funkčnost a životnost výrobků. V běžném kuchyňském provozu oceníte například základní kousky, jako jsou hnětací a šlehací metly, nádoby uzpůsobené pro specifické využití, mlýnky na maso i další suroviny nebo například tvarovače těstovin. (spotrebice-whirlpool.cz)

Mlýnek na maso č.8

Mlýnek na maso č.8

Klasický mlýnek na maso z jakostní šedé litiny je povrchově upravený silnou vrstvou potravinářského cínu. VLASTNOSTI: Produkt má certifikát zdravotní nezávadnosti. V balení řezná deska s otvory průměru 4,5 mm. Baleno do kartonové krabice a převleku. Vyrobeno v České republice. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Mlýnek na maso Orava MM902,1500W

Mlýnek na maso Orava MM902,1500W

Výkonný a všestranný Mlýnek na maso Orava MM-902 je výborným pomocníkem pro jednoduché zpracování i středně velké porce masa. Také je výborný na úpravu zeleniny nebo jiných měkkých potravin. Pro docílení požadované konzistence namletých potravin můžete vybírat ze 3 možností mletí (hrubé, střední a jemné). Skvělé funkce Mlýnek na maso Orava MM-902 s příkonem 1500 W je ideálním pomocníkem do kuchyně. S tímto přístrojem bez problémů namelete suroviny na přípravu vašeho oblíbeného pokrmu. Mlýnek disponuje i... (okay.cz)

Bosch mlýnek na maso MUZ9FW1

Bosch mlýnek na maso MUZ9FW1

Mlýnek na maso BOSCH MUZ9FW1 Masomlýnek BOSCH MU9FW1 je kompatibilní s kuchyňským robotem OptiMUM. Jedná se o ideálního pomocníka k přípravě pokrmů ze syrového masa, ryb či zeleniny. Díky němu vytvoříte lahodnou směs do klobás, karbanátky, paštiky, pomazánky, teriny a mnohem více. Bez problému zvládne zpracovat až 2 kg masa za minutu. (okay.cz)

Mlýnek na maso č.22

KitchenAid Mlýnek na maso FGA

KitchenAid Mlýnek na maso FGA

POPIS Mlýnek na maso KitchenAid FGA vám rozšíří vaše kulinářské možnosti s roboty KitchenAid. Je kompatibilní s typy: MINI 5KSM3311, Artisan 5KSM90, 5KSM125, 5KSM175, 5KSM150PS, 5KSM156PS, Heavy Duty/Profi 5KPM5, Artisan 5KSM7580, Heavy Duty 5KSM7591 a Profi 5KSM7990. Díky tomuto mlýnku váš kuchyňský robot KitchenAid dokáže snadno a rychle namlít maso všeho druhu. Připravte si domácí hamburgery z čerstvě namletého hovězího masa nebo si vytvořte směs mletého hovězího a vepřového v takovém poměru, jaký si přejete. Můžete vyzkoušet i mleté krůtí nebo jehněčí maso. Díky tomuto mlýnku spolu s kuchyňským robotem KitchenAid připravíte karbenátky, sekanou, hamburgery, masové kuličky atd. Zvládnete i skvělou domácí pomazánku a mlýnek umí namlít i křehkou zeleninu a ovoce, vařené maso, ryby, sýr… (chefshop.cz_ine)

Mlýnek na maso č.10

Mlýnek na maso č.10

Mechanický mlýnek na maso č.10 je vyroben z šedé slitiny s pocínovaným potravinářským povrchem. Mlýnek má odnímatelné držadlo s dřevěnou rukojetí. Jednoduchá montáž i demontáž pomocí šroubu ke stolní desce. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Mlýnek na maso č.8

Mlýnek na maso č.8

Klasický mlýnek na maso z jakostní šedé litiny je povrchově upravený silnou vrstvou potravinářského cínu. VLASTNOSTI: Produkt má certifikát zdravotní nezávadnosti. V balení řezná deska s otvory průměru 4,5 mm. Baleno do kartonové krabice a převleku. Vyrobeno v České republice. Stav produktu: Na ilustrační fotografii je zboží v jiném velikostním provedení. Poškrábané. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

KitchenAid mlýnek na maso FGA

KitchenAid mlýnek na maso FGA

food grinder / mlýnek na maso V detailech je síla celku a výrobky KitchenAid jsou toho nevyvratitelným důkazem! Nejen perfektní zpracování hlavního těla přístroje, ale také precizní příslušenství činí již téměř 100 let z KitchenAid nenahraditelného kuchyňského pomocníka. KitchenAid příslušenství je určeno zejména pro kuchyňské roboty, jejichž funkce tak velmi snadno rozšíříte a vylepšíte. Samozřejmostí je špičková kvalita provedení, vysoká funkčnost a životnost výrobků. V běžném kuchyňském provozu oceníte například základní kousky, jako jsou hnětací a šlehací metly, nádoby uzpůsobené pro specifické využití, mlýnky na maso i další suroviny nebo například tvarovače těstovin. (spotrebice-whirlpool.cz)

Mlýnek na maso Bosch MFW68660, 800W

Mlýnek na maso Bosch MFW68660, 800W

Výkonný masomlýnek Masomlýnek Bosch MFW68660 je vybaven vysoce výkonným motorem, díky kterému dokážete zpracovat až 4,3 kg/ min. Nic pro vás nebude překážkou. Tělo masomlýnku je navrženo tak, aby práce s ním byla co nejkomfortnější. Nechybí mu tedy praktický držák v horní části, nerezová přední strana a pro stabilitu velmi důležité gumové nožičky. Flexibilní použití Součástí masomlýnku je bohaté příslušenství, díky kterému máte k dispozici 20 funkcí, od mletí masa nebo ryb, drcení zeleniny nebo sýru až... (okay.cz)

Ruční mlýnek na maso Jata 998

Ruční mlýnek na maso Jata 998

Ruční mlýnek na mletí potravinDvojí hrubost mletíNenáročný provoz a požadavky na zdroj energie nebo prostorV příslušenství miska na potraviny a plnič párkůVelmi dobře rozebiratelný i skladnýSnadná údržba (tipa.eu)

Mlýnek na maso Rohnson R-502V

Mlýnek na maso Rohnson R-502V

Mlýnek na maso ROHNSON R-502V s nástavcem na plnění klobás a nástavcem na strouhání zeleniny, ovoce, sýrů, strouhanky apod. Nože z nerezové oceli a funkce zpětného chodu zajistí perfektní výsledky. Vlastnosti Nástavce na strouhání zeleniny, ovoce, sýrů, strouhanky apod. Nástavec pro výrobu párků a klobás Výkonný motor Funkce zpětného chodu Nože z nerezové oceli Příslušenství: 3 mlecí disky (hrubost 3mm, 5mm & 7 mm), plnicí mísa, pěchovadlo Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Mlýnek na maso Hyundai MG 730

Mlýnek na maso Hyundai MG 730

Jednoduchý a praktický pomocník pro každou domácnost, která má ráda rozmanitost, pestrou stravu, kvalitní domácí a tradiční pokrmy. S mlýnkem na maso Hyundai MG730 připravíte maso na karbanátky, burgery, čevabčiči, kebab, sekanou i masové kuličky nebo boloňskou omáčku a tradiční plněné papriky. VLASTNOSTI: Mele maso, plní uzeniny Možnost strouhání a krájení širokého sortimentu potravin Tvrdý nerezový mlecí nůž a destičky Vysoká bezpečnost Funkce REVERS pro zpětný chod motoru Kovová mlecí komora Protiskluzové nožky zajišťující stabilitu Ochrana proti poškození motoru Snadné ovládání Jednoduché a rychlé sestavení Příslušenství: 3x mlecí destičky pro jemné, střední a hrubé mletí - chybí 2 ks Nástavec na výrobu uzenin (klobás, párků, jitrnic) Násypka Nástavec na strouhání 3x celonerezová… (rozbaleno.cz)

TESCOMA mlýnek na mák HANDY

TESCOMA mlýnek na mák HANDY

Mlýnek na mák HANDY - Mlýnek (nejen) na mák, který nemá konkurenci   Mák je superpotravina s nezpochybnitelnou tradicí v české gastronomii. Aby jeho chuť v buchtách, koláčích či v nudlích opravdu vynikla, je nutné ho připravovat čerstvě mletý na správnou hrubost. To bývá kámen úrazu běžných litinových mlýnků, které nelze vyrobit s požadovanou přesností. Proto jsme vyvinuli mlýnek s revolučním mechanismem ze speciálně tvrzené keramiky, který umožňuje nastavit požadovanou hrubost mletí, včetně extra jemně mletého máku.   Pro mletí semínek na různou hrubost   S mlýnkem HANDY na ideální hrubost hravě pomelete nejenom mák tak, abyste získali dokonalou konzistenci např. pro náplň do frgálů,… (tescoma.cz)

TESCOMA mlýnek na kávu HANDY

TESCOMA mlýnek na kávu HANDY

Mlýnek na kávu HANDY - Kdo by nemiloval čerstvou kávu? Dopřejte si její jedinečné aroma, kdykoli na ni dostanete chuť. Stačí nasypat kávová zrnka do mlýnku HANDY, několikrát lehce otočit kličkou a přesná porce pro vaše sametové espresso, tureckou či moka kávu je hotová.   V ČEM JE MLÝNEK NA KÁVU HANDY VÝJIMEČNÝ? V elegantním designovém těle mlýnku HANDY se ukrývá prvotřídní keramický mlecí mechanismus s možností nastavení libovolné hrubosti mletí. Díky tomu si svou kávu můžete vychutnat tak, jak ji máte nejraději. JAKÉ JSOU DALŠÍ VÝHODY MLÝNKU NA KÁVU HANDY?   přírodní keramický materiál mlecího mechanismu zachovává zdraví prospěšné antioxidanty obsažené v kávě   tělo mlýnku je vyrobeno z odolného plastu a kvalitního kovu   mletí je plynulé a nevyžaduje použití síly… (tescoma.cz)

Mlýnek na maso Tefal NE109838, 1400W

Mlýnek na maso Tefal NE109838, 1400W

TEFAL HV1 7v1 Mlýnek na maso Tefal NE109838 je skvělým pomocníkem při přípravě veškerého masa, ale i salátů a příloh. Díky kompaktním rozměrům si v kuchyni pro sebe neukrojí příliš mnoho místa, díky vysokému výkonu skvěle zvládne i tvrdé maso a díky pevné konstrukci zajistí dlouhou životnost. Vynikající funkce Vysoký výkon Mlýnek se pyšní opravdu vysokým maximálním výkonem až 1400 W. Díky tomu, i přes své kompaktní rozměry, dokáže namlít až 1,7 kg masa za minutu. Díky tomu v kuchyni ušetříte čas a více... (okay.cz)

Mlýnek na maso Culinaria v.10

Mlýnek na maso Culinaria v.10

Litinový mlýnek na maso, výška 26 cm, hmotnost 3,5 kg. (nabytek-forliving.cz)

WMF mlýnek na maso Profi Plus

WMF mlýnek na maso Profi Plus

POPIS Mlýnek na maso od výrobce WMF je vyroben z vysoce kvalitního odlitku hliníku a vnitřní nůž se 4 čepelemi je z ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®, která je hygienická, odolná proti korozi, nechytá pachy ani chutě a má dlouhou životnost. S pomocí tohoto strojku můžete mlít maso, ryby nebo zeleninu. Součástí mlýnku jsou mlecí disky pro jemné a hrubší mletí, plastový pěchovač pro ochranu rukou při práci a podávací nádobka. Mlýnek na maso slouží jako doplňkové příslušenství ke kuchyňskému robotu WMF Profi Plus. Jeho funkce můžete dále rozšířit přikoupením nástavce na výrobu domácích sušenek. Doporučujeme pouze ruční mytí. SPECIFIKACE Výška: 19,5 cm Šířka: 10,4 cm Délka: 18,6 cm Hmotnost: 750 g Materiál: hliníkový odlitek (tělo), nerezová ocel 18/10 Cromargan® (nůž) VÝHODY A NEVÝHODY … (chefshop.cz_japan)

Mlýnek na maso Westmark Frecher Fritz

Mlýnek na maso Westmark Frecher Fritz

Usnadněte si práci s pomocníky od Westmark. Tato německá značka působí na trhu déle než 50 let a můžete si tak být jisti, že si domů pozvete kousek té nejvyšší kvality. Pusťte se do vaření ještě dnes ♥ (bonami.cz)

WMF mlýnek na maso Profi Plus

WMF mlýnek na maso Profi Plus

POPIS Mlýnek na maso od výrobce WMF je vyroben z vysoce kvalitního odlitku hliníku a vnitřní nůž se 4 čepelemi je z ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®, která je hygienická, odolná proti korozi, nechytá pachy ani chutě a má dlouhou životnost. S pomocí tohoto strojku můžete mlít maso, ryby nebo zeleninu. Součástí mlýnku jsou mlecí disky pro jemné a hrubší mletí, plastový pěchovač pro ochranu rukou při práci a podávací nádobka. Mlýnek na maso slouží jako doplňkové příslušenství ke kuchyňskému robotu WMF Profi Plus. Jeho funkce můžete dále rozšířit přikoupením nástavce na výrobu domácích sušenek. Doporučujeme pouze ruční mytí. SPECIFIKACE Výška: 19,5 cm Šířka: 10,4 cm Délka: 18,6 cm Hmotnost: 750 g Materiál: hliníkový odlitek (tělo), nerezová ocel 18/10 Cromargan® (nůž) VÝHODY A NEVÝHODY … (chefshop.cz_ine)

Mlýnek na maso Gorenje MG2000XE, 2000W

Mlýnek na maso Gorenje MG2000XE, 2000W

Výkonný pomocník Mnohostranný kuchyňský pomocník Gorenje MG 2000 XE je více, než jen mlýnek na maso. Tento multifunkční přístroj s bezvadným výkonem motoru 2000 W vám nabídne 2 nástavce na mletí masa přesně podle vašich představ, ale také nástavec na výrobu klobásek a na přípravu koláčů. A aby toho nebylo málo, s pomocí dalšího příslušenství vám poslouží také jako odšťavňovat rajčat! Mít v kuchyni takový přístroj se už rozhodně vyplatí. Tento elegantní masomlýnek ve stylovém stříbrném provedení pracuje... (okay.cz)

Mlýnek na maso Bosch MFW3520W, 500W

Mlýnek na maso Bosch MFW3520W, 500W

Praktický pomocník do každé kuchyně Mlýnek na maso Bosch MFW3520W vás zaujme hned na první pohled svým kvalitním a moderním provedením. Oblíbíte si ho zejména díky jeho velkému příslušenství, které vám pomůže vykouzlit ty nejlepší jídla jako od šéfkuchaře. Obsahuje příslušenství na kebbe a pěchování klobás. Mlýnek perfektně a rychle rozemele až 1,8 kg masa za minutu. Chlubí se výkonem 500 W. Dokonalou stabilitu a bezpečnost při provozu zajišťují přísavné gumové nožičky. Hlavní vlastnosti Rychle a... (okay.cz)

KitchenAid Mlýnek na maso + lis na ovoce

KitchenAid Mlýnek na maso + lis na ovoce

Příslušenství pro kuchyňské roboty značky KitchenAid : Mlýnek na maso – slouží na mletí a drcení masa, ryb, zeleniny, strouhanky, sýrů i ovoce s pevnou dužinou. Obsahuje dvoustranný nerezový nůž se čtyřmi čepelemi (se samoostřením), hrubou a jemnou nerezovou destičku a pěchovač/polohovací klíč. Lis na ovoce a zeleninu – nutno používat v kombinaci s mlýnkem na maso. Je vhodný na výrobu pyré z měkkého ovoce a vařené zeleniny. Odděluje pecky, stonky nebo slupky. Lze použít u těchto robotů KitchenAid: Kuchyňský robot Artisan s mísou 3,3 l Kuchyňský robot Artisan s mísou 4,8 l Kuchyňský robot Artisan s mísou 4,8 l a 3,0 l Kuchyňský robot Artisan s mísou 4,8 l Kuchyňský robot Artisan s mísou 6,9 l Kuchyňský robot Heavy Duty s mísou 6,9 l Kuchyňský robot Professional s mísou 6,9 l Heavy Duty 4,8… (kulina.cz)

Elektrický mlýnek na maso a rajčatové šťávy

Elektrický mlýnek na maso a rajčatové šťávy

Dvoucestný rotační mlýnek na maso. Elektrický mlýnek na rajčatové šťávy, omáčky a konzervy. Vybaveno sáčky a příslušenstvím pro přípravu uzenin, masných výrobků s příslušenstvím na Kebbe. Snadné použití a rychlé čištění. Příkon 300W, napájení 220 / 240V 50 / 60Hz. Mlýnek na maso se třemi matricemi z nerezové oceli (mm 3 - 5 - 7), nůž se čtyřmi čepelemi z nerezové oceli a plastu,v různých barvách. Měří 51x37x5 cm. (euronova-shop.cz)

Mechanický mlýnek na maso Webhiddenbrand, č.10

Mechanický mlýnek na maso Webhiddenbrand, č.10

Mechanický mlýnek na maso č.10 je vyroben z šedé slitiny s pocínovaným potravinářským povrchem. Mlýnek má odnímatelné držadlo s dřevěnou rukojetí. Jednoduchá montáž i demontáž pomocí šroubu ke stolní desce. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

BANQUET Mlýnek na maso Cul v. 10

BANQUET Mlýnek na maso Cul v. 10

Ruční litinový mlýnek s dřevěnou rukojetí najde využití nejen v domácí kuchyni. Banquet Culinaria v. 10 o váze 3,5 kg a výšce 26 lze připevnit na desku kuchyňského stolu prostřednictvím spodního šroubu. Tento produkt splňuje hygienické standardy pro práci s potravinami.   Vlastnosti: Litinový, ruční mlýnek, dřevěná rukojeť Lze umýt v myčce Stav produktu: Znečištěno. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Mlýnek na maso PORKERT v. 8 ORION

Mlýnek na maso PORKERT v. 8 ORION

Mlýnek na maso PORKERT pro přípravu sekané, karbanátků, masa na špagety a jiných pokrmů z mletého masa. Mlýnky mají certifikát zdravotní nezávadnosti, jsou povrchově upravené silnou vrstvou potravinářského cínu. Mimořádně vysoká životnost. Mletí je snadné a jednoduché. Veškeré díly jsou vyráběny v České republice. Ke stolu připevníte pomocí klasického šroubu. Gumová podložka zabrání poškození pracovní desky. Velikost 8. Snadná montáž a demontáž, jednoduchá údržba. Rozměry: celková výška od stolu 16 cm, násypka 10x8 cm, vhodný na desky do max. tl. 4 cm, pr. kolečka 6 cm, pr. otvorů 0,4 cm. Není vhodný do myčky na nádobí. (oriondomacipotreby.cz)

Ruční mlýnek na maso jata 998

Ruční mlýnek na maso jata 998

Ruční mlýnek na maso Jata 998 Ruční mlýnek na mletí potravinDvojí hrubost mletíNenáročný provoz a požadavky na zdroj energie nebo prostorV příslušenství miska na potraviny a plnič párkůVelmi dobře rozebiratelný i skladnýSnadná údržba (fonetip.cz)

Mlýnek na maso orava mm-902

Mlýnek na maso orava mm-902

Mlýnek na maso ORAVA MM-902 Výkonný a všestranný mlýnek na maso - jednoduché zpracování masa, zeleniny a jiných měkkých potravin - 3 možnosti tloušťky mletí: hrubé, střední, jemné - disky na výrobu klobás a kebbe - protiskluzové nožičky Technické údaje: - napájení: 230V / 50Hz - příkon: 1 500 W - rozměry: 340 x 330 x 175mm - hmotnost: 3700 g (fonetip.cz)

Mlýnek na maso Hyundai MG 730

Mlýnek na maso Hyundai MG 730

Jednoduchý a praktický pomocník pro každou domácnost, která má ráda rozmanitost, pestrou stravu, kvalitní domácí a tradiční pokrmy. S mlýnkem na maso Hyundai MG730 připravíte maso na karbanátky, burgery, čevabčiči, kebab, sekanou i masové kuličky nebo boloňskou omáčku a tradiční plněné papriky. VLASTNOSTI: Mele maso, plní uzeniny Možnost strouhání a krájení širokého sortimentu potravin Tvrdý nerezový mlecí nůž a destičky Vysoká bezpečnost Funkce REVERS pro zpětný chod motoru Kovová mlecí komora Protiskluzové nožky zajišťující stabilitu Ochrana proti poškození motoru Snadné ovládání Jednoduché a rychlé sestavení Příslušenství: 3x mlecí destičky pro jemné, střední a hrubé mletí Nástavec na výrobu uzenin (klobás, párků, jitrnic) Násypka Nástavec na strouhání 3x celonerezová bubínková… (rozbaleno.cz)

Mlýnek na maso Bosch MFW3640A, 500W

Mlýnek na maso Bosch MFW3640A, 500W

Multifunkční pomocník Bosch MFW3640A pro každodenní použití Mlýnek na maso Bosch MFW3640A vás zaujme hned na první pohled svým kvalitním a moderním černobílým provedením. Oblíbíte si ho zejména díky jeho velkému příslušenství, které vám pomůže vykouzlit ty nejlepší jídla jako od šéfkuchaře. Mlýnek perfektně a rychle rozemele až 1,9 kg masa za minutu. Dokonalou stabilitu a bezpečnost při provozu zajišťují přísavné gumové nožičky. Snadnou manipulaci vám zajistí držadlo a samozřejmostí je prostor na uložení... (okay.cz)

Tescoma Mlýnek na mák HANDY (643581.00)

Tescoma Mlýnek na mák HANDY (643581.00)

Mlýnek na mák mletí máku, sezamového, lněného a hořčičného semínka, koriandru a jáhel, opatřeno keramickým mlecím mechanismem, nastavitelná hrubost mletí, vyrobeno z prvotřídní tvrzené keramiky a vysoce odolných plastů, s masivní svorkou Praktický mlýnek, který se neztratí v žádné kuchyni. Mlýnek Tescoma HANDY se hodí nejen na mletí máku, ale také sezamového, lněného a hořčičného semínka, koriandru, jáhel, oříšků a dalších ingrediencí do vašich pokrmů. Pomocník je opatřen keramickým mlecím mechanismem s možností nastavení hrubosti mletí a masivní svorkou pro snadné upevnění na pracovní desku. Klíčové vlastnosti mlýnku Tescoma HANDYKvalitní mlýnek na mák a další ingredienceDržák pro připevnění na stůlMlýnek je z… (alza.cz)

Kleště na maso Jean Dubost Handy

Kleště na maso Jean Dubost Handy

Francouz Jean Dubost se narodil do rodiny, která se už desítky let věnuje výrobě kvalitních nožů a příborů. Dělal to jeho dědeček, jeho otec, teď on. Moderní stroje se v jeho továrně neustále mění na základě nových technologií, ale poděděná láska k řemeslu zůstává. Jean Dubost, to jsou nože, příbory a kuchyňští pomocníci, které tu doposavad chyběly. (bonami.cz)

Klarstein Lucia Orangina, kuchyňský robot, mlýnek na maso

Klarstein Lucia Orangina, kuchyňský robot, mlýnek na maso

Klarstein Lucia Orangina je multifunkční kuchyňský robot na míchání, hnětení, mletí masa a mixování. Mezi nejzákladnější funkce zařízení patří míchání a hnětení, na které slouží nádoby a nástavce na šlehání a hnětací hák s nastavitelnou rychlostí míchání či hnětení. Tyto části zařízení umožní pro vaše blízké nachystat kulinářské speciality, jako jsou sněhové pusinky, sušenky či kvalitní pečivo. Pro ty, co dávají přednost masu, je zařízení vybaveno mlýnkem na maso, který usnadňuje přípravu oblíbených karbanátků, lasagní či masových koláčů. Funkční spektrum zařízení doplňuje skleněná nádoba na mixování. S její pomocí můžete rodinu překvapit chutnými drinky nebo mléčnými koktejly. Klarstein Lucia Orangina v sobě spojuje funkčnost a působivý moderní design. Mlýnek na maso a… (electronic-star.cz)

BANQUET Mlýnek na maso CULINARIA v.8 (56601008)

BANQUET Mlýnek na maso CULINARIA v.8 (56601008)

Mlýnek na maso hmotnost netto 2.8kg, průměr 25cm, hmotnost brutto 2.5kg, materiál litina, materiál držadel litina/dřevo, vhodné do myčky nádobí, výška 25cm (alza.cz)

Banquet Mlýnek na maso Culinaria v. 10 56601010

Banquet Mlýnek na maso Culinaria v. 10  56601010

Mlýnek na maso je nepostradatelným pomocníkem v každé kuchyni. Je vyroben z litiny, včetně rukojeti, která je v kombinaci se dřevem. S 1 diskem, na okraj stolu se připevňuje šroubem. Mlýnek je vhodný na desku o tloušťce min 2 cm a max. 4,5 cm. (4home.cz)

Elektrický mlýnek na maso Kenwood MG 700

Elektrický mlýnek na maso Kenwood MG 700

XXL mlýnek na maso Kenwood MG 700 PRO 2000 EXCEL. Vlastnosti: kovové tělo XXL mlýnek s 10 cm širokým plnítkem za minutu namele až 3 kg masa tichý chod přístroje zpětný chod tepelná resetovací funkce prostor pro kabel barva: broušený hliník Obsah balení: 3 protlačovací kotouče na jemné, střední a hrubé mletí (8 mm, 4,5 mm a 3mm) nástavec pro plnění klobás - chybí příslušenství k výrobě párků - chybí extra velká ocelová násypka - chybí plastový klíč pro výměnu kotoučů - chybí umělohmotný pěchovač - chybí Stav produktu: Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Mlýnek na maso PORKERT v. 5 ORION

Mlýnek na maso PORKERT v. 5 ORION

Mlýnek na maso PORKERT pro přípravu sekané, karbanátků, masa na špagety a jiných pokrmů z mletého masa. Mlýnky mají certifikát zdravotní nezávadnosti, jsou povrchově upravené silnou vrstvou potravinářského cínu. Mimořádně vysoká životnost. Mletí je snadné a jednoduché. Veškeré díly jsou vyráběny v České republice. Ke stolu připevníte pomocí klasického šroubu. Gumová podložka zabrání poškození pracovní desky. Velikost 5. Snadná montáž a demontáž, jednoduchá údržba. Rozměry: celková výška od stolu 14 cm, násypka 9x7 cm, vhodný na desky do max. tl. 4 cm, pr. kolečka 6 cm, pr. otvorů 0,4 cm. Není vhodný do myčky na nádobí. (oriondomacipotreby.cz)

Porkert Mlýnek na maso č.5, 9805000 (9805000)

Porkert Mlýnek na maso č.5, 9805000 (9805000)

Mlýnek na maso s robustní litinovou konstrukcí z šedé litiny Vyrobeno z jakostní šedé litiny. Povrchově upraveno silnou vrstvou potravinářského cínu. Produkt má certifikát zdravotní nezávadnosti. V balení řezná deska s otvory průměru 4,5 mm. Baleno do kartonové krabice a převleku. Vyrobeno v České republice. (alza.cz)

Banquet Litinový mlýnek na maso Culinaria Velikost: 10

Banquet Litinový mlýnek na maso Culinaria Velikost: 10

Jakmile před rodinku postavíte karbanátky z domácího mletého masa, všichni přestanou okamžitě mlet pantem. Ruční mlýnek na maso je klasikou, u které se nehrozí, že by se jen tak rozbila. Litina je tradičně používaným materiálem, který vyniká odolností. Pro snadnou manipulaci je mlýnek opatřen dřevěným madlem pro pohodlné mletí a úchytovým šroubem pro rychlé a stabilní zajištění mlýnku. Tradiční mlýnek zůstává i v čištění. Není vhodný do myčky nádobí, ale jednotlivé díly se dají snadno rozebrat.  Litinový mlýnek na maso Banquet: největší výhodou je nízká cena na běžné užití plně dostačující provedení z odolné litiny v Kotlíku ho máme ve 2 velikostech. (vkotliku.cz)

Klarstein Curve, mlýnek na maso, sada příslušenství, mleté maso,…

Klarstein Curve, mlýnek na maso, sada příslušenství, mleté maso, klobásy, kebbe, těsto

Rozšiřte svůj kuchyňský robot Curve od společnosti Klarstein o silný mlýnek na maso, který semele i tvrdé kousky masa na jemnou hmotu. Prodloužení se připevňuje na přední straně zařízení Curve, čímž získá přístup k plnému výkonu motoru. Tři děrované kotouče s průchozími otvory o velikosti 3, 5 a 6 mm vždy poskytují požadovanou konzistenci mletého masa. Připojitelná mísa z ušlechtilé oceli slouží k zadržení všeho, co chcete, aby prošlo mlýnkem, abyste mohli pracovat rychle a čistě. Pomocí plastového posuvníku dostanete do závitu mlýnku i poslední kusy masa a umelete je. Kromě posuvníku jsou všechny části vyrobeny z lehce omyvatelné, ušlechtilé oceli. Funkčnost mlýnku zde však nekončí. Nástavec na klobásy umožňuje naplňování střívek domácí klobásové směsí. Pomocí nástavce na jídlo kebbe… (electronic-star.cz)

Porkert Mlýnek na maso č.10, 9810000 (9810000)

Porkert Mlýnek na maso č.10, 9810000 (9810000)

Mlýnek na maso vyroben z jakostní šedé litiny, povrchově upraveo silnou vrstvou potravinářského cínu, v balení řezná deska s otvory průměru 4.5mm Hledáte mlýnek na maso, který vám vydrží několik let? Pák sáhněte po tom od značky Porkert - mlýnek na maso č. 10 je vyrobený z jakostní šedé litiny a je povrchově upraven silnou vrstvou potravinářského cínu. Mlýnek je jednoduchý a jeho zpracování zaručuje snadné používání a jednoduchou údržbu. Klíčové vlastnosti mlýnku na maso Porkert 10V balení mlýnku na maso Porkert 10 je řezná deska s otvory o průměru 4,5 mmKonstrukce mlýnku zaručuje mimořádně vysokou životnostMlýnek na maso Porkert 10 má certifikát zdravotní nezávadnosti (alza.cz)

Mlýnek na maso ke kuch. robotu ETA 0029

Mlýnek na maso ke kuch. robotu ETA 0029

Mlýnek na maso - příslušenství ke kuchyňskému robotu ETA Centrino pro jeho širší využití. Vlastnosti: Příslušenství ke kuchyňskému robotu ETA 0029 Centrino Umožňuje semletí všech druhů mas a ryb Jednoduché a rychlé sestavení Kvalitní tvrdý a ostrý nůž Dvě velikosti mlecích destiček pro hrubé a jemné mletí Šnekový podavač z vysoce pevného plastu odolný vůči opotřebení Mechanická pojistka Lehce omyvatelný povrch s možností demontovat mlýnek pro snadné čištění Pěchovadlo pro bezpečné dávkování surovin a současně slouží jako klíč pro snadné uvolnění mlecího nože Součástí příslušenství je převodovka, víko, speciální hřídel, šnekový podavač, násypka, unašeč a pěchovadlo Vysoká bezpečnost provozu Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

BANQUET Mlýnek na maso CULINARIA v.10 (56601010)

BANQUET Mlýnek na maso CULINARIA v.10 (56601010)

Mlýnek na maso hmotnost netto 3.8kg, průměr 26cm, hmotnost brutto 3.5kg, materiál litina, materiál držadel litina/dřevo, vhodné do myčky nádobí, výška 26cm (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít