Sociální a pracovní rehabilitace (9788024650203)

Produkt Sociální a pracovní rehabilitace (9788024650203) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Sociální a pracovní rehabilitace (9788024650203) upraviť a produkt hľadať znova.

Sociální a pracovní rehabilitace (9788024650203)

Sociální a pracovní rehabilitace (9788024650203)
Detail

Elektronická kniha - autor Petra Sládková, 102 stran, česky Publikace přináší informace o pomoci, kterou nabízí sociálně-zdravotní systém v nepříznivé životní situaci způsobené nemocí nebo stářím. Rehabilitace tvoří most, který spojuje zdravotnictví se sociálním systémem. Pro každého pacienta představují sociální a pracovní rehabilitace důležitou část interprofesní komplexní rehabilitace, která mu umožňuje vrátit se co nejdříve k rodině a práci. Čtenáři jistě ocení aktuální informace z oblasti legislativy o prostředcích a cílech pracovní i sociální rehabilitace. Pacienti a jejich rodiny najdou v publikaci stručný návod i konkrétní příklady, jak postupovat při podání žádosti o dávky (invalidní důchod, příspěvek na péči apod). (alza.cz)

Podobné produkty ako Sociální a pracovní rehabilitace (9788024650203) , Sociální a pracovní rehabilitace (9788024650203)

Matematika A - pracovní sešit

Matematika A - pracovní sešit
Detail

Pracovní sešit k učebnicím matematiky pro 2. stupeň a víceletá gymnázia. První z dílů A-G. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Matematika A - pracovní sešit , Sociální a posudkové lékařství (9788024629506)

Led čtecí a pracovní lupa v rámečku

Led čtecí a pracovní lupa v rámečku
Detail

Pokud je písmo stále menší a menší a čtení už vás téměř nebaví, pomůže vám LED lupa. Praktická LED lupa na čtení drobného písma je ideálním společníkem do domácnosti, kanceláře i na pracoviště. Lupa zvětšuje až o 300 %. Čtení malých písmen ve smlouvách, novinách, časopisech, knihách nebo dokonce mapách se opět stává bezproblémovou záležitostí. Jasná světla LED optimálně osvětlují čtený text a popruh na krk umožňuje volný pohyb rukou. Lupu LED na čtení se stabilními nožičkami lze také umístit nad text. Provoz na baterie 2x AAA (nejsou součástí). (velkykosik.cz)

Podobné produkty ako Led čtecí a pracovní lupa v rámečku , Manuál podnikatele: pracovní právo, sociální pojištění, zdravotní pojištění (80-86031-12-8)

KN Učebnice harmonie (učebnice a pracovní sešit)

KN Učebnice harmonie (učebnice a pracovní sešit)
Detail

Hudební nauka Učebnice harmonie (učebnice a pracovní sešit). (kytary.cz)

Podobné produkty ako KN Učebnice harmonie (učebnice a pracovní sešit) , Kardiovaskulární rehabilitace a prevence (978-80-271-1376-7)

Dětské nářadí G21 kufřík a pracovní stůl

Dětské nářadí G21 kufřík a pracovní stůl
Detail

Máte doma kutila, který pořád do něčeho tluče a hraje si, že montuje, šroubuje a vrtá, ale fyzicky má v ruce vařečku a kyblík? Tak mu pořiďte dětské nářadí G21 kufřík a pracovní stůl. Kufřík plný nářadí se lehce rozloží. Ve stěně kufříku jsou umístěny otvory, na kterých jsou háčky na zavěšení nářadí. Nářadí se tak na stůl krásně vejde a vše je po ruce. Vychytávka je v tom, že přidáním nohou ke kufříku máte rázem pracovní ponk. A skvělá zpráva na závěr - vaše dítko už nebude muset vrčet za vrtačku, tento aku šroubovák je totiž na baterky a se zpětným chodem. Kufřík je pro kutily, kterým už byly 3 roky. Specifikace Značka: G21 Model: dětské nářadí a pracovní stůl Určení: hrací stolky Materiál: kvalitní PVC Rozměry: 91 cm x 42 cm x 37,5 cm Váha: 1,80 kg Věkové doporučení: od 3 let Obsah balení 1x vrtačka (potřebné 2x AA baterie nejsou součástí balení) 1x kladivo 1x klíč prstencový oboustranný 1x ráčna 1x pilka 1x šroubovák s výměnným nástavcem 1x nasazovací nástrčný klíč 1x posuvné měřítko 2x francouzský klíč Háčky na zavěšení nářadí (patro.cz)

Podobné produkty ako Dětské nářadí G21 kufřík a pracovní stůl , Rehabilitace adama a evy (978-80-271-3091-7)

Ardon Montérky s laclem a pracovní blůza - 48

Ardon Montérky s laclem a pracovní blůza - 48
Detail

Montérky s laclem a pracovní blůza - 48 od výrobce Ardon. Produkt je skladem. (dobrytextil.cz)

Podobné produkty ako Ardon Montérky s laclem a pracovní blůza - 48 , Fyziologie a léčebná rehabilitace motoriky člověka (80-247-1296-2)

G21 24456 Dětské nářadí kufřík a pracovní stůl

G21 24456 Dětské nářadí kufřík a pracovní stůl
Detail

Dětské nářadí G21 kufřík a pracovní stůl je sada pro malé kutily. Je to kufřík plný nářadí, který se lehko rozloží jako pracovní stoleček, stačí přidat nohy a je hotovo. Ve stěně kufříku jsou umístěny otvory, na kterých jsou háčky na zavěšení nářadí. Nářadí se tak na stůl krásně vejde a vše je po ruce.Tenhle kufřík si mohou sebou malí kutilové brát úplně všude.Set obsahuje:1x Vrtačku (2x AA baterie) - Baterie nejsou součástí balení!1x Kladívko1x Klíč prstencový oboustranný1x Ráčnu1x Pilku1x Šroubovák s výměnným nástavcem1x Nasazovací nástrčný klíč1x Posuvné měřítko2x Francouzský klíčHáčky na zavěšení nářadíParametry:Baterie: 2x AA (nejsou součástí)Rozměry: 91 x 42 x 37.5cmHračka není vhodná pro děti do 3 let! (kokiskashop.cz)

Podobné produkty ako G21 24456 Dětské nářadí kufřík a pracovní stůl , Vím, jak se cítíš: pracovní listy pro rozvoj sociální inteligence (978-80-262-1572-1)

Matematika pro střední školy 7.díl A Pracovní sešit

Matematika pro střední školy 7.díl A Pracovní sešit
Detail

Sedmý díl učebnicové řady je tvořen dvěma částmi – analytickou geometrií v rovině (část A) a analytickou geometrií v prostoru (část B). Část A je věnována práci se souřadnicemi, operacím s vektory a rovnicím lineárních útvarů v rovině. Jde o učivo, jež je pro žáky středních škol zcela nové. Pracovní sešit navazuje na výklad z učebnice a nabízí různorodé úlohy využívající všechny nové poznatky. Díky němu lze čas, který by žáci jinak strávili přepisováním zadání, využít opravdu efektivně. Úlohy jsou rozděleny do tří úrovní podle náročnosti potřebných dovedností. Díky tomu může každý žák zažít úspěch (i když třeba jen na jedné úrovni) a je tak motivován k další práci. Publikace se odlišuje od tradičních sbírek úloh zejména zařazením úloh na porozumění a testových úloh odpovídajících maturitnímu testu. Zařadili jsme sem také úlohy, v nichž je propojena konstrukční geometrie s přístupem analytickým, a vyžadujeme v nich jak výpočet, tak i zakreslení objektů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Matematika pro střední školy 7.díl A Pracovní sešit , Terénní výzkum v sociální a kulturní antropologii (9788024625737)

Matematika pro střední školy 7.díl A Pracovní sešit

Matematika pro střední školy 7.díl A Pracovní sešit
Detail

Sedmý díl učebnicové řady je tvořen dvěma částmi – analytickou geometrií v rovině (část A) a analytickou geometrií v prostoru (část B). Část A je věnována práci se souřadnicemi, operacím s vektory a rovnicím lineárních útvarů v rovině. Jde o učivo, jež je pro žáky středních škol zcela nové. Pracovní sešit navazuje na výklad z učebnice a nabízí různorodé úlohy využívající všechny nové poznatky. Díky němu lze čas, který by žáci jinak strávili přepisováním zadání, využít opravdu efektivně. Úlohy jsou rozděleny do tří úrovní podle náročnosti potřebných dovedností. Díky tomu může každý žák zažít úspěch (i když třeba jen na jedné úrovni) a je tak motivován k další práci. Publikace se odlišuje od tradičních sbírek úloh zejména zařazením úloh na porozumění a testových úloh odpovídajících maturitnímu testu. Zařadili jsme sem také úlohy, v nichž je propojena konstrukční geometrie s přístupem analytickým, a vyžadujeme v nich jak výpočet, tak i zakreslení objektů. (patro.cz)

Podobné produkty ako Matematika pro střední školy 7.díl A Pracovní sešit , Profesní způsobilost a vzdělávání v sociální práci (9788024649054)

G21 Dětské nářadí kufřík a pracovní stůl (008-21)

G21 Dětské nářadí kufřík a pracovní stůl (008-21)
Detail

Dětské nářadí pro kluky, vhodné od 3 let Velký kufřík s nářadím nesmí chybět ve výbavě žádného malého kutila! Tento set můžete pohodlně rozložit jako praktický pracovní stoleček, který poté nabízí dostatek prostoru pro hraní a skladování nářadí. Najdete v něm spoustu zajímavých věcí, mezi nimiž nechybí například vrtačka, kladívko, šroubovák a další. Vše je vyrobeno z kvalitního a nezávadného plastu. Vhodné pro děti od 3 let. Parametry a specifikace: Materiál:Plast Rozměry:91 x 42 x 37,5 cm Obsah balení:1x vrtačka1x kladívko1x klíč prstencový1x ráčna1x pilka1x šroubovák s výměnným nástavcem1x nasazovací nástrčný klíč1x posuvné měřítko2x francouzský klíčHáčky na zavěšení nářadíSamolepky na polep stolku Doporučený věk:3+ Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE. (alza.cz)

Podobné produkty ako G21 Dětské nářadí kufřík a pracovní stůl (008-21) , Sociální stratifikace (9788024652252)

Passt schon! 2. Němčina pro SŠ - Učebnice a pracovní sešit

Passt schon! 2. Němčina pro SŠ - Učebnice a pracovní sešit
Detail

* Passt schon! je pětidílná učebnice němčiny pro střední školy a víceletá gymnázia na úrovni A1–B2.* Učebnice Passt schon! nabízí moderní, atraktivní témata a vede studenty ke komunikaci v každodenních situacích.* Učebnice Passt schon! systematicky připravuje studenty již od 1. dílu na maturitní zkoušku z německého jazyka na úrovni B1.* Kniha obsahuje v jednom svazku učebnici s integrovaným pracovním sešitem.* Součástí učebnice je i souhrnný přehled gramatiky, jazyková biografie a abecední německo-český slovník.* Učebnice obsahuje osm strukturovaných lekcí. Každá lekce se skládá z několika oddílů. Závěrečný oddíl lekce obsahuje shrnutí probrané látky. Tyto úlohy současně připravují studenty na maturitní zkoušku.* Učebnice i pracovní sešit nabízejí pestrou škálu cvičení na fonetiku, slovní zásobu a gramatiku.* Každá lekce v pracovním sešitě obsahuje přehled probrané slovní zásoby a přehledný výklad gramatického učiva v češtině.* Součástí učebnice je souhrnný přehled gramatiky, jazyková biografie a závěrečný německo-český abecední slovník.* Ke každé lekci jsou na www.polyglot.cz zdarma ke stažení doplňkové materiály. Obsahují testy, doplňující cvičení na slovní zásobu a gramatiku, cvičení na práci s textem atd. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Passt schon! 2. Němčina pro SŠ - Učebnice a pracovní sešit , Sociální mozek (9788024628677)

Passt schon! 3. Němčina pro SŠ - Učebnice a pracovní sešit

Passt schon! 3. Němčina pro SŠ - Učebnice a pracovní sešit
Detail

* Passt schon! je pětidílná učebnice němčiny pro střední školy a víceletá gymnázia na úrovni A1–B2.* Učebnice Passt schon! nabízí moderní, atraktivní témata a vede studenty ke komunikaci v každodenních situacích.* Učebnice Passt schon! systematicky připravuje studenty již od 1. dílu na maturitní zkoušku z německého jazyka na úrovni B1.* Kniha obsahuje v jednom svazku učebnici s integrovaným pracovním sešitem.* Součástí učebnice je i souhrnný přehled gramatiky, jazyková biografie a abecední německo-český slovník.* Učebnice obsahuje osm strukturovaných lekcí. Každá lekce se skládá z několika oddílů. Závěrečný oddíl lekce obsahuje shrnutí probrané látky. Tyto úlohy současně připravují studenty na maturitní zkoušku.* Učebnice i pracovní sešit nabízejí pestrou škálu cvičení na fonetiku, slovní zásobu a gramatiku.* Každá lekce v pracovním sešitě obsahuje přehled probrané slovní zásoby a přehledný výklad gramatického učiva v češtině.* Součástí učebnice je souhrnný přehled gramatiky, jazyková biografie a závěrečný německo-český abecední slovník.* Ke každé lekci jsou na www.polyglot.cz zdarma ke stažení doplňkové materiály. Obsahují testy, doplňující cvičení na slovní zásobu a gramatiku, cvičení na práci s textem atd. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Passt schon! 3. Němčina pro SŠ - Učebnice a pracovní sešit , Sociální kliniky (9788024643168)

Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví - Jiří Vévoda - e-kniha

Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví - Jiří Vévoda - e-kniha
Detail

eBook:,Publikace představuje současné faktory motivační a faktory pracovní spokojenosti všeobecných sester. Ukazuje možnosti, jak je efektivně využít v praxi. Moderní pojetí publikace jednoduchým a přehledným způsobem seznamuje management zdravotnických zařízení, studenty zdravotnických oborů, jejich pedagogy i další odbornou veřejnost s metodologií a výsledky rozsáhlého výzkumu. Kniha je doplněna o základní teorie motivace a pracovní spokojenosti. Čtenář získá přehled o práci sestry – manažerky v současném zdravotnictví, o pracovních podmínkách, ve kterých vykonává své povolání i o aktuálním systému vzdělávání sester. Autoři se dlouhodobě zabývají poradenskou činností v oblasti motivace lidských zdrojů, pohybují se v oblasti managementu zdravotnických zařízení, přednáší studentům nelékařských oborů, i studentům medicíny personální management. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví - Jiří Vévoda - e-kniha , Sociální fotografie (9788024649092)

SCANGRIP SCAFFOLDING MOUNTING BRACKET - držák na detailingová a pracovní světla (03.5341)

SCANGRIP SCAFFOLDING MOUNTING BRACKET - držák na detailingová a pracovní světla (03.5341)
Detail

Držák pro uchycení pracovního světla na trubkách, traverzách a dalších podobných místech, to je SCANGRIP SCAFFOLDING MOUNTING BRACKET Speciálně designovaný držák pro uchycení pracovního světla na trubkách, traverzách a dalších podobných místech, to je SCANGRIP SCAFFOLDING MOUNTING BRACKET.Držák může být přichycen ke všem kruhovým objektům (trubky, traverzy apod.) o průměru 40 - 50 mm.Držák SCANGRIP SCAFFOLDING MOUNTING BRACKET je vyroben z pevnostní oceli s práškovým lakováním.Rychlospojka zajistí rychlou a bezpečnou instalaci, díky které držák přichytíte rychle a pevně, a navíc lampu nastavíte do požadovaného úhlu.SCANGRIP SCAFFOLDING MOUNTING BRACKET můžete používat se světly MULTIMATCH 2, D-MATCH 2 a NOVA.Technické parametry: Hmotnost: 910 g Rozměry: 170 x 105 x 60 mmBalení obsahuje: 1x držák SCANGRIP SCAFFOLDING MOUNTING BRACKETNaše společnost Escape6 s.r.o. je oficiálním dovozcem a distributorem produktů dánské společnosti SCANGRIP A/S do České republiky. (alza.cz)

Podobné produkty ako SCANGRIP SCAFFOLDING MOUNTING BRACKET - držák na detailingová a pracovní světla (03.5341) , Léčebná rehabilitace v ortopedii a revmatologii (978-80-8140-388-0)

Učebnice harmonie: učebnice a pracovní sešit (978-80-86385-16-7)

Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví (978-80-247-4732-3)

Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví (978-80-247-4732-3)
Detail

Elektronická kniha - autor Jiří Vévoda, kolektiv a, 160 stran Publikace představuje současné faktory motivační a faktory pracovní spokojenosti všeobecných sester. Ukazuje možnosti, jak je efektivně využít v praxi. Moderní pojetí publikace jednoduchým a přehledným způsobem seznamuje management zdravotnických zařízení, studenty zdravotnických oborů, jejich pedagogy i další odbornou veřejnost s metodologií a výsledky rozsáhlého výzkumu. Kniha je doplněna o základní teorie motivace a pracovní spokojenosti. Čtenář získá přehled o práci sestry — manažerky v současném zdravotnictví, o pracovních podmínkách, ve kterých vykonává své povolání i o aktuálním systému vzdělávání sester. Autoři se dlouhodobě zabývají poradenskou činností v oblasti motivace lidských zdrojů, pohybují se v oblasti managementu zdravotnických zařízení, přednáší studentům nelékařských oborů, i studentům medicíny personální management. (alza.cz)

Podobné produkty ako Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví (978-80-247-4732-3) , Kognitivní rehabilitace seniorů: psychosociální a edukační souvislosti (978-80-271-2866-2)

Super! 2/A2: učebnice a pracovní sešit + CD zdarma - Sara Vicente, Carmen Cristache

Super! 2/A2: učebnice a pracovní sešit + CD zdarma - Sara Vicente, Carmen Cristache
Detail

Učebnice Super! je určená pro žáky středních škol a víceletých gymnázií, kteří se učí němčinu jako druhý jazyk. Učebnice má schvalovací doložku MŠMT. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Super! 2/A2: učebnice a pracovní sešit + CD zdarma - Sara Vicente, Carmen Cristache , Po operaci kolena - domácí cvičení a rehabilitace (978-80-264-2211-2)

Direkt interaktiv 3 (B1): Učebnice a pracovní sešit (978-80-7397-353-7)

Direkt interaktiv 2 (A2): Učebnice a pracovní sešit (978-80-7397-311-7)

Direkt interaktiv 2 (A2): Učebnice a pracovní sešit (978-80-7397-311-7)
Detail

Kniha - německy, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Direkt interaktiv 2 (A2): Učebnice a pracovní sešit (978-80-7397-311-7) , Povinná sociální solidarita (9788024639383)

Lucka Luciperka: Metodika - Aktivity a pracovní listy k prvnímu a druhému čtení - Březinová Ivona

SCANGRIP SMALL MAGNETIC MOUNTING BRACKET - magnetický držák na detailingová a pracovní světla, jedno (03.5390)

SCANGRIP SMALL MAGNETIC MOUNTING BRACKET - magnetický držák na detailingová a pracovní světla, jedno (03.5390)
Detail

Magnet pro uchycení pracovního světla na všech magnetických površích, který udrží více než 20kg zátěž, to je SCANGRIP SMALL MAGNETIC MOUNTING BRACKET Magnetický držák SCANGRIP SMALL MAGNETIC MOUNTING BRACKET je určen pro přichycení pracovního světla na jakýkoliv magnetický povrch. Udrží světlo o hmotnosti až 20 kg. Nemusíte se bát, že povrch poškrábete. Magnetický držák SCANGRIP je pokrytý gumou, tak nedojde k žádné deformaci. Magnet je vyrobený z oceli a ošetřen práškovým lakováním. Lampu upevníte na držák SCANGRIP pomocí unikátní rychlospojky a otočná hlava vám pomůže nastavit lampu do požadovaného úhlu. Magnetický držák SCANGRIP SMALL MAGNETIC MOUNTING BRACKET je kompatibilní se světly z řady Multimatch a Nova. Klíčové vlastnosti magnetického držáku SCANGRIP SMALL MAGNETIC MOUNTING BRACKETMagnetický držák SCANGRIP uchytí pracovní světlo na magnetický povrchJe vyroben z oceli a ošetřen práškovou... (alza.cz)

Podobné produkty ako SCANGRIP SMALL MAGNETIC MOUNTING BRACKET - magnetický držák na detailingová a pracovní světla, jedno (03.5390) , Sociální lékařství a veřejné zdravotnictví pro studenty zubního lékařství (9788024640426)

SCANGRIP LARGE MAGNETIC MOUNTING BRACKET - magnetický držák na detailingová a pracovní světla, dvoji (03.5391)

SCANGRIP LARGE MAGNETIC MOUNTING BRACKET - magnetický držák na detailingová a pracovní světla, dvoji (03.5391)
Detail

Magnet pro uchycení pracovního světla na všech magnetických površích, který udrží více než 43kg zátěž, to je SCANGRIP LARGE MAGNETIC MOUNTING BRACKET Magnetický držák SCANGRIP LARGE MAGNETIC MOUNTING BRACKET je určen pro přichycení pracovního světla na jakýkoliv magnetický povrch. Udrží světlo o hmotnosti až 43 kg. Nemusíte se bát, že povrch poškrábete. Magnetický držák SCANGRIP je pokrytý gumou, tak nedojde k žádné deformaci. Magnet je vyrobený z oceli a ošetřen práškovým lakováním. Lampu upevníte na držák SCANGRIP pomocí unikátní rychlospojky a otočná hlava vám pomůže nastavit lampu do požadovaného úhlu. Magnetický držák SCANGRIP LARGE MAGNETIC MOUNTING BRACKET je kompatibilní se světly z řady Multimatch a Nova. Klíčové vlastnosti magnetického držáku SCANGRIP LARGE MAGNETIC MOUNTING BRACKETMagnetický držák SCANGRIP uchytí pracovní světlo na magnetický povrchJe vyroben z oceli a ošetřen práškovou barvouDržák má... (alza.cz)

Podobné produkty ako SCANGRIP LARGE MAGNETIC MOUNTING BRACKET - magnetický držák na detailingová a pracovní světla, dvoji (03.5391) , Sociální kapitál a rozvoj regionu (978-80-247-4093-5)

d.leicht 2 Němčina pro střední školy: Učebnice a pracovní sešit (978-80-7397-261-5)

d.leicht 1 Němčina pro střední školy: učebnice a pracovní sešit (978-80-7397-216-5)

d.leicht 1 Němčina pro střední školy: učebnice a pracovní sešit (978-80-7397-216-5)
Detail

Kniha - autor Iris Milde; Petr Hladík; Zuzana Beňová, 198 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá První díl nové učebnice němčiny pro střední školy na úrovni A1 obsahující 8 lekcí, 2 opakovací jednotky v učebnici a 2 testy v pracovním sešitě. V jednom svazku je učebnice, pracovní sešit. Audio CD s poslechovými texty ve formátu MP3 již nejsou součástí nového vydání učebnice. Jsou k dispozici ke stažení zdarma. Celý soubor tvoří 4 díly, které vedou na úroveň B1.1. Koncepce učebnice byla inspirována direkt neu (komunikativní přístup, systematická gramatika, vysvětlení v češtině, slovníček dle oddílů). (alza.cz)

Podobné produkty ako d.leicht 1 Němčina pro střední školy: učebnice a pracovní sešit (978-80-7397-216-5) , Sociální fobie a její léčba (978-80-247-5841-1)

Passt schon! 4.: Učebnice a pracovní sešit. Němčina pro střední školy (978-80-86195-99-5)

Passt schon! 4.: Učebnice a pracovní sešit. Němčina pro střední školy (978-80-86195-99-5)
Detail

Kniha - německy Passt schon! je čtyřdílná učebnice němčiny pro střední školy a víceletá gymnázia na úrovni A1–B1. * Učebnice Passt schon! nabízí moderní, atraktivní témata a vede studenty ke komunikaci v každodenních situacích. * Učebnice Passt schon! systematicky připravuje studenty již od 1. dílu na maturitní zkoušku z německého jazyka na úrovni B1. * Kniha obsahuje v jednom svazku učebnici s integrovaným pracovním sešitem. * Součástí učebnice je i souhrnný přehled gramatiky, jazyková biografie a abecední německo-český slovník. * Učebnice obsahuje osm strukturovaných lekcí. Každá lekce se skládá z několika oddílů. Závěrečný oddíl lekce obsahuje shrnutí probrané látky. Tyto úlohy současně připravují studenty na maturitní zkoušku. * Učebnice i pracovní sešit nabízejí pestrou škálu cvičení na fonetiku, slovní zásobu a gramatiku. * Každá lekce v pracovním sešitě obsahuje přehled probrané slovní zásoby a přehledný výklad gramatického učiva v češtině. * Součástí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Passt schon! 4.: Učebnice a pracovní sešit. Němčina pro střední školy (978-80-86195-99-5) , Sociální souvislosti aktivního stáří (9788024636337)

Lucka Luciperka: Metodika - Aktivity a pracovní listy k prvnímu a druhému čtení (978-80-204-3887-4)

Passt schon! 1. díl: Učebnice a pracovní sešit. Němčina pro ptřední školy (978-80-86195-89-6)

Passt schon! 1. díl: Učebnice a pracovní sešit. Němčina pro ptřední školy (978-80-86195-89-6)
Detail

Kniha - 214 stran, česky, omývatelný potah Passt schon! je moderní čtyřdílná učebnice němčiny na úrovni A1–B1 podle SERR. Obsahuje učebnici s integrovaným pracovním sešitem, doplňují audionahrávky na CD (není součástí knihy), přílohy a testy, (alza.cz)

Podobné produkty ako Passt schon! 1. díl: Učebnice a pracovní sešit. Němčina pro ptřední školy (978-80-86195-89-6) , Sociální síť - blu-ray (bd000415)

Chill out 1 Angličtina pro SOŠ a SOU: Učebnice a pracovní sešit (978-80-7397-111-3)

Chill out 1 Angličtina pro SOŠ a SOU: Učebnice a pracovní sešit (978-80-7397-111-3)
Detail

Kniha - Zcela nový a ojedinělý typ učebnice pro maturitní i nematuritní obory, nebo pro výuku angličtiny jako druhého jazyka na středních odborných školách a učilištích. První díl (A1-A2 podle SERR) z ucelené třídílné řady vystačí na více jak jeden školní rok při dotaci 2-3 hodiny týdně. Učební komplet tvoří mimo učebnice také pracovní sešit v jednom svazku. Již bez CD, zvukové nahrávky ke stažení zdarma. Chill Out 1 obsahuje 10 kapitol s atraktivními tématy pro mladé lidi, postupný a přehledný výklad gramatiky, opakovací jednotky po pěti lekcích a souhrnné testy po každých dvou lekcích. Dostupné jsou také podpůrné materiály k učebnici na stránkách nakladatelství. (alza.cz)

Podobné produkty ako Chill out 1 Angličtina pro SOŠ a SOU: Učebnice a pracovní sešit (978-80-7397-111-3) , Autorehabilitační sestava: rehabilitace páteře (80-901989-9-6)

Aventura 2 Španělština: pro střední a jazykové školy. Učebnice a pracovní sešit (978-80-7397-043-7)

Aventura 2 Španělština: pro střední a jazykové školy. Učebnice a pracovní sešit (978-80-7397-043-7)
Detail

Kniha - Aventura 2 Španělština: pro střední a jazykové školy. Učebnice a pracovní sešitDruhý díl nové třídílné učební řady pro studenty španělštiny od 15 let výše, odpovídá úrovni A2 podle SERR. Tvoří ho deset lekcí, dvě opakovací jednotky, shrnující a procvičující probranou látku a testující řečové dovednosti studenta a jazykové portfolio.Ke knize je připojen španělsko-český slovníček. (alza.cz)

Podobné produkty ako Aventura 2 Španělština: pro střední a jazykové školy. Učebnice a pracovní sešit (978-80-7397-043-7) , Kognitivní rehabilitace seniorů (978-80-271-2866-2)

Passt schon! 3. díl: Učebnice a pracovní sešit. Němčina pro střední školy (978-80-86195-96-4)

Passt schon! 3. díl: Učebnice a pracovní sešit. Němčina pro střední školy (978-80-86195-96-4)
Detail

Kniha - německy, brožovaná bez přebalu lesklá Passt schon! je pětidílná učebnice němčiny pro střední školy a víceletá gymnázia na úrovni A1–B2. Učebnice Passt schon! nabízí moderní, atraktivní témata a vede studenty ke komunikaci v každodenních situacích. Učebnice Passt schon! systematicky připravuje studenty již od 1. dílu na maturitní zkoušku z německého jazyka na úrovni B1. Kniha obsahuje v jednom svazku učebnici s integrovaným pracovním sešitem. Součástí učebnice je i souhrnný přehled gramatiky, jazyková biografie a abecední německo-český slovník. Učebnice obsahuje osm strukturovaných lekcí. Každá lekce se skládá z několika oddílů. Závěrečný oddíl lekce obsahuje shrnutí probrané látky. Tyto úlohy současně připravují studenty na maturitní zkoušku. Učebnice i pracovní sešit nabízejí pestrou škálu cvičení na fonetiku, slovní zásobu a gramatiku. Každá lekce v pracovním sešitě obsahuje přehled probrané slovní zásoby a přehledný výklad gramatického učiva... (alza.cz)

Podobné produkty ako Passt schon! 3. díl: Učebnice a pracovní sešit. Němčina pro střední školy (978-80-86195-96-4) , Rehabilitace motoriky člověka (978-80-271-0084-2)

Vím, jak se cítíš - Pracovní listy pro rozvoj sociální inteligence - Hana Zobačová

Vím, jak se cítíš - Pracovní listy pro rozvoj sociální inteligence - Hana Zobačová
Detail

Pracovní sešit se zaměřuje na rozvoj sociálních kompetencí, schopnost číst emoce, rozumět jim, správně je interpretovat. Vede děti k porozumění svým vlastním pocitům, ke schopnosti je adekvátně verbalizovat, vcítit se do pocitů druhých a učí děti hledat tyto pocity kolem sebe v reálných situacích. Rozvíjí u dětí také schopnost pocity interpretovat různě, aby si děti uvědomovaly, že jedna situace může v lidech vzbuzovat různé, někdy dokonce protichůdné emoce. A v neposlední řadě vede děti k rozvoji „teorie mysli“, která je v životě ve skupině jednou z klíčových dovedností.Sešit je určen předškolním dětem a žákům na počátku prvního stupně.Každý pracovní list obsahuje obrázek a k němu připojených několik návodných otázek, které slouží k navázání rozhovoru s dítětem a otevírá široké pole možností, jak může dospělý průvodce s dítětem nad listem pracovat a kam lze dítě vhodnými otázkami směřovat.Na začátku pracovního sešitu jsou uvedeny hlavní emoce, následují jednodušší a přehlednější situace a na závěr pracovního listu jsou pak zařazeny komplexní situace, které jsou emočně velmi pestré. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vím, jak se cítíš - Pracovní listy pro rozvoj sociální inteligence - Hana Zobačová

Manuál podnikatele: Pracovní právo, sociální pojištění, zdravotní pojištění (80-86031-12-8)

Manuál podnikatele: Pracovní právo, sociální pojištění, zdravotní pojištění (80-86031-12-8)
Detail

Kniha - autor Libuše Brádlerová, 464 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Manuál podnikatele: Pracovní právo, sociální pojištění, zdravotní pojištění (80-86031-12-8)

Matematika pro střední školy 7.díl A Pracovní sešit: Analytická geometrie v rovině (978-80-7358-299-9)

Matematika pro střední školy 7.díl A Pracovní sešit: Analytická geometrie v rovině (978-80-7358-299-9)
Detail

Kniha - 116 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Sedmý díl učebnicové řady je tvořen dvěma částmi – analytickou geometrií v rovině (část A) a analytickou geometrií v prostoru (část B). Část A je věnována práci se souřadnicemi, operacím s vektory a rovnicím lineárních útvarů v rovině. Jde o učivo, jež je pro žáky středních škol zcela nové. Pracovní sešit navazuje na výklad z učebnice a nabízí různorodé úlohy využívající všechny nové poznatky. Díky němu lze čas, který by žáci jinak strávili přepisováním zadání, využít opravdu efektivně. Úlohy jsou rozděleny do tří úrovní podle náročnosti potřebných dovedností. Díky tomu může každý žák zažít úspěch (i když třeba jen na jedné úrovni) a je tak motivován k další práci. Publikace se odlišuje od tradičních sbírek úloh zejména zařazením úloh na porozumění a testových úloh odpovídajících maturitnímu testu. Zařadili jsme sem také úlohy, v nichž je propojena konstrukční geometrie s přístupem analytickým, a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Matematika pro střední školy 7.díl A Pracovní sešit: Analytická geometrie v rovině (978-80-7358-299-9)

Vlaštovičky štěbetají, z jara totiž radost mají: Tématické celky a pracovní listy pro MŠ (978-80-262-1892-0)

Vlaštovičky štěbetají, z jara totiž radost mají: Tématické celky a pracovní listy pro MŠ (978-80-262-1892-0)
Detail

Kniha - autor Marcela Kotová, 72 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pracovní sešit zaměřený na období jara a léta je rozdělený na dvanáct týdenních bloků s jednoduchými popisy činností. Veškeré aktivity jsou rozepsány na jednotlivé dny a autorka dbá na jejich vyváženost v kontextu celého týdne. Zabývá se prvotní motivací, následně komunitním kruhem, nabízí činnosti výtvarné, pohybové, hudební, v prostoru, u stolečku a nápady na pobyt venku. Ke každému týdnu jsou připojeny tři pracovní listy, které přímo navazují na určité činnosti a aktivity, které se v knize objevují. Sešit tedy může sloužit velmi dobře jako podklad pro každodenní přípravy začínajícím učitelkám. Těm zkušenějším pak přináší jednoduchý přehled činností, které si mohou následně skládat podle vlastního uvážení a vybírat si z pracovního sešitu pouze ty, které se jim líbí. Jde o první díl série tří pracovních sešitů cílených vždy na jednu část roku. Na sešit budou navazovat obdobně... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vlaštovičky štěbetají, z jara totiž radost mají: Tématické celky a pracovní listy pro MŠ (978-80-262-1892-0)

Podzim ťuká na vrátka, připravte se, zvířátka: Tematické celky a pracovní listy pro MŠ (978-80-262-1966-8)

Podzim ťuká na vrátka, připravte se, zvířátka: Tematické celky a pracovní listy pro MŠ (978-80-262-1966-8)
Detail

Kniha - autor Marcela Kotová, 72 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pracovní sešit zaměřený na období podzimu je rozdělený na dvanáct týdenních bloků s jednoduchými popisy činností. Veškeré aktivity jsou rozepsány na jednotlivé dny a autorka dbá na jejich vyváženost v kontextu celého týdne. Zabývá se prvotní motivací, následně komunitním kruhem, nabízí činnosti výtvarné, pohybové, hudební, v prostoru, u stolečku. Nabízí nápady na pobyt venku. Ke každému týdnu jsou připojeny tři pracovní listy, které přímo navazují na určité činnosti a aktivity, které se v knize objevují. Přednostně jsou cíleny na grafomotoriku, ale neopomíjejí ani ostatní činnosti. Sešit tedy může sloužit velmi dobře jako podklad pro každodenní přípravy začínajícím učitelkám. Těm zkušenějším pak přináší jednoduchý přehled činností, které si mohou následně skládat dle vlastního uvážení a vybírat si z pracovních sešitů pouze ty, které se jim líbí. Jde o druhý díl série pracovních... (alza.cz)

Podobné produkty ako Podzim ťuká na vrátka, připravte se, zvířátka: Tematické celky a pracovní listy pro MŠ (978-80-262-1966-8)

Vím, jak se cítíš: Pracovní listy pro rozvoj sociální inteligence (978-80-262-1572-1)

Vím, jak se cítíš: Pracovní listy pro rozvoj sociální inteligence (978-80-262-1572-1)
Detail

Kniha - autor Hana Zobačová, 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pracovní sešit se zaměřuje na rozvoj sociálních kompetencí, schopnost číst emoce, rozumět jim, správně je interpretovat. Vede děti k porozumění svým vlastním pocitům, ke schopnosti je adekvátně verbalizovat, vcítit se do pocitů druhých a učí děti hledat tyto pocity kolem sebe v reálných situacích. Rozvíjí u dětí také schopnost pocity interpretovat různě, aby si děti uvědomovaly, že jedna situace může v lidech vzbuzovat různé, někdy dokonce protichůdné emoce. A v neposlední řadě vede děti k rozvoji „teorie mysli“, která je v životě ve skupině jednou z klíčových dovedností. Sešit je určen předškolním dětem a žákům na počátku prvního stupně. Každý pracovní list obsahuje obrázek a k němu připojených několik návodných otázek, které slouží k navázání rozhovoru s dítětem a otevírá široké pole možností, jak může dospělý průvodce s dítětem nad listem pracovat a kam lze dítě vhodnými otázkami... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vím, jak se cítíš: Pracovní listy pro rozvoj sociální inteligence (978-80-262-1572-1)

Super! 1 - učebnice a pracovní sešit němčiny A1 + CD zdarma - Sara Vicente, Carmen Cristache, Lina Pilypaityt, Anta Kursiša, Birgit Kirchner, Erna Sza

Super! 1 - učebnice a pracovní sešit němčiny A1 + CD zdarma - Sara Vicente, Carmen Cristache, Lina Pilypaityt, Anta Kursiša, Birgit Kirchner, Erna Sza
Detail

Učebnice němčiny pro střední školy a víceletá gymnázia je určena pro výuku druhého cizího jazyka. Vede ve třech dílech na úroveň B1 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a zohledňuje požadavky nové maturitní zkoušky. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Super! 1 - učebnice a pracovní sešit němčiny A1 + CD zdarma - Sara Vicente, Carmen Cristache, Lina Pilypaityt, Anta Kursiša, Birgit Kirchner, Erna Sza

Zima už je zase tady, sníh nám vlezl do zahrady: Tématické celky a pracovní listy pro MŠ (978-80-262-1967-5)

Zima už je zase tady, sníh nám vlezl do zahrady: Tématické celky a pracovní listy pro MŠ (978-80-262-1967-5)
Detail

Kniha - autor Marcela Kotová, 72 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pracovní sešit zaměřený na období zimy je stejně jako jeho dva předchozí díly rozdělený na dvanáct týdenních bloků s jednoduchými popisy činností. Veškeré aktivity jsou rozepsány na jednotlivé dny a autorka dbá na jejich vyváženost v kontextu celého týdne. Zabývá se prvotní motivací, následně komunitním kruhem, nabízí činnosti výtvarné, pohybové, hudební, v prostoru, u stolečku. Nabízí nápady na pobyt venku. Ke každému týdnu jsou připojeny tři pracovní listy, které přímo navazují na určité činnosti a aktivity, které se v knize objevují. Přednostně jsou cíleny na grafomotoriku, ale neopomíjejí ani ostatní činnosti. Sešit tedy může sloužit velmi dobře jako podklad pro každodenní přípravy začínajícím učitelkám. Těm zkušenějším pak přináší jednoduchý přehled činností, které si mohou následně skládat dle vlastního uvážení a vybírat si z pracovních sešitů pouze ty, které se jim líbí. Jde... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zima už je zase tady, sníh nám vlezl do zahrady: Tématické celky a pracovní listy pro MŠ (978-80-262-1967-5)

Sociální a posudkové lékařství (9788024629506)

Sociální a posudkové lékařství (9788024629506)
Detail

Elektronická kniha - autor Rostislav Čevela, 160 stran, česky Učební text Sociální a posudkové lékařství je určen pro základní orientaci v oborech sociálního a posudkového lékařství studentům lékařských fakult a nejen jim. V první části učebnice se autoři zabývají problematikou sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví a v části druhé problematikou posudkového lékařství. V jednotlivých kapitolách je definován pojem „zdraví“ – zdraví je podmínkou pro efektivní vývoj společnosti. Uváděny jsou jednotlivé determinanty zdraví (genetické vlohy, faktory zevního prostředí včetně životního stylu a úrovně zdravotní péče). Čtenář je seznámen se základními zásadami a kvalitami našeho zdravotnictví, jsou jasně a stručně definovány poskytované zdravotní služby. Opomenuta nejsou ani témata jako zdravotní péče o mladou generaci, zdravotní a sociální péče o starší generaci a téma stáří stárnutí, téma sociologie rodiny, zdůrazněna je potřeba integrace zdravotních a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sociální a posudkové lékařství (9788024629506)

Rehabilitace motoriky člověka - Švestková Olga

Rehabilitace motoriky člověka - Švestková Olga
Detail

Publikace, která je výsledkem spolupráce teoretiků a klinických pracovníků, navazuje na tři úspěšná vydání oblíbené a úspěšné knihy FYZIOLOGIE A LÉČEBNÁ REHABILITACE MOTORIKY ČLOVĚKA. Kniha byla aktualizována, v některých oblastech zcela přepracována, doplněna více než 50 novými originálními obrázky, autorský kolektiv byl rovněž zásadně pozměněn. Barevná kniha je dobře dokumentována 150 instruktivními obrázky, fotografiemi a tabulkami. Publikace je určena pracovníkům v oboru rehabilitace a fyzioterapie, lékařům i nelékařům, studentům celé řady oborů, ale i širší veřejnosti. (patro.cz)

Podobné produkty ako Rehabilitace motoriky člověka - Švestková Olga

Kognitivní rehabilitace seniorů - Veteška Jaroslav

Kognitivní rehabilitace seniorů - Veteška Jaroslav
Detail

Odborná monografie se zabývá problematikou ucelené rehabilitace osob v seniorském věku s ohledem na kognitivní deficity způsobené procesem stárnutí a rozvojem patologických změn, především při Alzheimerově nemoci. V knize jsou analyzována klíčová východiska, ke kterým patří zejména demence, proces stárnutí, stáří a osobnost seniora a jeho současné postavení ve společnosti. Autorský kolektiv se zaměřil na vliv lékařských, psychologických, sociologických, edukačních a ergoterapeutických faktorů na průběh stárnutí, péči a kvalitu života lidí. Důraz je kladen na rozpracování přístupů k podpoře a rozvoji kognitivních funkcí seniorů a využití alternativních prvků v rámci terapie a rehabilitace. Text je doplněn o výsledky několika výzkumných studií, na kterých se autoři publikace podíleli. Prezentované výzkumy podtrhují aktuálnost a význam tématu a umožňují vidět mezioborovou praxi zaměřenou na kognitivní rehabilitaci geriatrických klientů. Publikace je didakticky zpracována tak, aby mohla být využita nejen odbornou veřejností, tj. psychology, sociálními pracovníky, andragogy, terapeuty, lékaři, geriatry apod., ale sloužila také studentům oborů zaměřených na pomáhající profese a vzdělávání seniorů. Může být přínosná rovněž pro další specialisty, odborníky a pracovníky, kteří se různým způsobem podílejí na řešení kognitivních a edukačních problémů u seniorů. (patro.cz)

Podobné produkty ako Kognitivní rehabilitace seniorů - Veteška Jaroslav

Od zápisu do lavice Sociální učení Můj svět: Soubor pracovních listů pro optimální rozvoj schopností (978-80-88429-47-0)

Od zápisu do lavice Sociální učení Můj svět: Soubor pracovních listů pro optimální rozvoj schopností (978-80-88429-47-0)
Detail

Kniha - autor Ivana Vlková, 52 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Máte doma budoucího prvňáčka? Pak je tato publikace určena právě vám! Věnujte svému dítěti patnáct minut denně k rozvoji sociálních dovedností a emoční inteligence, které je třeba rozvíjet před nástupem školní docházky proto, aby se dítě ve školním prostředí již dokázalo plně socializovat, orientovat v různých situacích, zvládlo se začlenit do kolektivu třídy a být jeho součástí. Další díl edice Od zápisu do lavice volně navazuje na předchozí sešity a obsahuje 35 pracovních listů se cvičeními, která zábavnou formou rozvíjejí sociální učení a emoční inteligenci. Dítě se na modelových situacích učí sociálním interakcím, komunikaci, řeči těla, rozpoznávání emocí, práci s nimi. Rozpoznává různé role, učí se úctě, spolupráci, vztahu k autoritám, dělit se, půjčovat si, být empatický, vcítit se do druhého a podpořit ho, povzbudit, respektovat. Učí se i důvěře a křehkosti přátelství, požádat... (alza.cz)

Podobné produkty ako Od zápisu do lavice Sociální učení Můj svět: Soubor pracovních listů pro optimální rozvoj schopností (978-80-88429-47-0)

Technika masáže v rehabilitaci - Storck Ulrich

Technika masáže v rehabilitaci - Storck Ulrich
Detail

Klasická masáž patří k nejstarším léčebným prostředkům a je pevnou součástí moderní fyzioterapie. V překladu již 19. vydání vynikající učebnice "Technik der Massage", kterou vydalo nakladatelství Thieme Verlag, najdete všechny potřebné informace. Dvojbarevná učebnice je doplněná 208 obrázky, mnoha přehlednými tabulkami a slovníčkem, čtenář v ní nalezne i kontrolní otázky. Kniha se tak hodí jak pro základní výuku, tak i pro další vzdělávání. (patro.cz)

Podobné produkty ako Technika masáže v rehabilitaci - Storck Ulrich

Sociální a antisociální pudy v člověku - Rudolf Steiner

Sociální a antisociální pudy v člověku - Rudolf Steiner
Detail

Člověk je bytostí nejen sociální, ale i antisociální. Antisociálnost souvisí s lidským myšlením a je spojena se současnou epochou. K jejímu překonání je nutná svoboda myšlení a duchovní věda. Sociálnost je třeba vědomě rozvíjet – Rudolf Steiner zde k tomu uvádí dvě důležitá cvičení. Vědomé utváření sociálních impulzů je cestou následování Krista. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Sociální a antisociální pudy v člověku - Rudolf Steiner

Sociální a posudkové lékařství - Rostislav Čevela - e-kniha

Sociální a posudkové lékařství - Rostislav Čevela - e-kniha
Detail

eBook:,Učební text Sociální a posudkové lékařství je určen pro základní orientaci v oborech sociálního a posudkového lékařství studentům lékařských fakult a nejen jim. V první části učebnice se autoři zabývají problematikou sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví a v části druhé problematikou posudkového lékařství. V jednotlivých kapitolách je definován pojem „zdraví“ – zdraví je podmínkou pro efektivní vývoj společnosti. Uváděny jsou jednotlivé determinanty zdraví (genetické vlohy, faktory zevního prostředí včetně životního stylu a úrovně zdravotní péče). Čtenář je seznámen se základními zásadami a kvalitami našeho zdravotnictví, jsou jasně a stručně definovány poskytované zdravotní služby. Opomenuta nejsou ani témata jako zdravotní péče o mladou generaci, zdravotní a sociální péče o starší generaci a téma stáří stárnutí, téma sociologie rodiny, zdůrazněna je potřeba integrace zdravotních a sociálních služeb. Učebnice uvádí čtenáře do problematiky sociologie, seznamuje s biostatistikou, dotýká se etiky ve zdravotnictví. Důležitou kapitolou je rozsáhlá kapitola o posudkovém lékařství. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Sociální a posudkové lékařství - Rostislav Čevela - e-kniha

Terénní výzkum v sociální a kulturní antropologii (9788024625737)

Terénní výzkum v sociální a kulturní antropologii (9788024625737)
Detail

Elektronická kniha - autor Martin Soukup, 170 stran, česky Publikace Martina Soukupa je vůbec první původní českou prací, která se uceleně věnuje metodologickým základům kulturní a sociální antropologie. Vysvětluje systematiku anglosaské antropologie i základní koncepce oboru a popisuje historické okolnosti vzniku a rozvoje jeho metod a technik. Zvláštní pozornost je věnována podrobnému popisu vybraných technik terénního výzkumu a všech jeho fází, od plánování až k jeho završení. Čtivě a přehledně napsaný text autor doplnil o postřehy založené na vlastní zkušenosti z Nové Guineje. Kniha je určena antropologům, etnologům, sociologům a všem zájemcům o problematiku metod a technik antropologického zkoumání společnosti a kultury. (alza.cz)

Podobné produkty ako Terénní výzkum v sociální a kulturní antropologii (9788024625737)

Sociální a preventivní pediatrie v současném pojetí - Lubomír Kukla

Sociální a preventivní pediatrie v současném pojetí - Lubomír Kukla
Detail

Publikace podává kvalifikovaný a komplexně zpracovaný přehled základních a souvisejících aspektů sociální pediatrie v kontextu historického vývoje i současnosti, jakož i ucelený vhled do systému péče „o děti ve zvlášť obtížných situacích“. Přínosné je rovněž i zařazení současných sociálněpediatrických aktualit věnujících se kontroverzím a právně nejednoznačně upraveným tématům, jak jsou např. utajené porody, náhradní mateřství či „baby-boxy“.Kniha neponechává problematické otázky bez odpovědi a nezůstává pouze v rovině obecné teorie, ale i přes rozsáhlost zpracovávané materie se snaží o vyvození vlastních závěrů… (z recenzního posudku MUDr. Mgr. Jolany Těšinové). (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Sociální a preventivní pediatrie v současném pojetí - Lubomír Kukla

Sociální a preventivní pediatrie v současném pojetí - Kukla Lubomír

Sociální a preventivní pediatrie v současném pojetí - Kukla Lubomír
Detail

likace podává kvalifikovaný a komplexně zpracovaný přehled základních a souvisejících aspektů sociální pediatrie v kontextu historického vývoje i současnosti, jakož i ucelený vhled do systému péče „o děti ve zvlášť obtížných situacích“. Přínosné je rovněž i zařazení současných sociálněpediatrických aktualit věnujících se kontroverzím a právně nejednoznačně upraveným tématům, jak jsou např. utajené porody, náhradní mateřství či „baby-boxy“. Kniha neponechává problematické otázky bez odpovědi a nezůstává pouze v rovině obecné teorie, ale i přes rozsáhlost zpracovávané materie se snaží o vyvození vlastních závěrů… (z recenzního posudku MUDr. Mgr. Jolany Těšinové). (patro.cz)

Podobné produkty ako Sociální a preventivní pediatrie v současném pojetí - Kukla Lubomír

ACRA Fitnes sada pro posilování a rehabilitaci

ACRA Fitnes sada pro posilování a rehabilitaci
Detail

Fitness set univerzální Technické údaje: obsahuje gymnastický míč 65 cm, posilovací kolečko gumový expander 7x11x1200mm, dvoučinná pumpička 25cm švihadlo. Balení je v potištěné barevné krabici. Skladba výrobků umožňuje různorodé využití ke cvičení v domácích podmínkách. Obsah balení: 1 x gymnastický míč 1 x posilovací kolečko 1 x gumový expander 1 x dvoučinná pumpička 1 x švihadlo Balení je v potištěné barevné krabici (kokiskashop.cz)

Podobné produkty ako ACRA Fitnes sada pro posilování a rehabilitaci

ACRA Fitnes set pro posilování a rehabilitaci

ACRA Fitnes set pro posilování a rehabilitaci
Detail

Univerzální fitness set je určen pro různorodá cvičení a nenáročné posilování různých tělesných partií. Sada obsahuje: gymnastický míč s průměrem 65 cm, posilovací kolečko, gumový expander s rozměry 7 x 11 x 1200 mm, dvoučinnou pumpičku a 25 cm dlouhé švihadlo. Vše je zabaleno v barevně potištěné krabici. Parametry a specifikace výrobku: gymnastický míč s průměrem 65 cm posilovací kolečko gumový expander s rozměry 7 x 11 x 1200 mm dvoučinná pumpička 25cm švihadlo balení je v potištěné barevné krabici, vše je sladěné do stejné barvy skladba výrobků umožňuje různorodé využití ke cvičení v domácích podmínkách. (patro.cz)

Podobné produkty ako ACRA Fitnes set pro posilování a rehabilitaci
Sociální a pracovní rehabilitace (9788024650203), Sociální a posudkové lékařství (9788024629506), Manuál podnikatele: Pracovní právo, sociální pojištění, zdravotní pojištění (80-86031-12-8), Kardiovaskulární rehabilitace a prevence (978-80-271-1376-7), Rehabilitace Adama a Evy (978-80-271-3091-7), Fyziologie a léčebná rehabilitace motoriky člověka (80-247-1296-2), Vím, jak se cítíš: Pracovní listy pro rozvoj sociální inteligence (978-80-262-1572-1), Terénní výzkum v sociální a kulturní antropologii (9788024625737), Profesní způsobilost a vzdělávání v sociální práci (9788024649054), Sociální stratifikace (9788024652252), Sociální mozek (9788024628677), Sociální kliniky (9788024643168), Sociální fotografie (9788024649092), Léčebná rehabilitace v ortopedii a revmatologii (978-80-8140-388-0), Léčebná rehabilitace v ortopedii a revmatologii (978-80-7496-497-8), Kognitivní rehabilitace seniorů: Psychosociální a edukační souvislosti (978-80-271-2866-2), Po operaci kolena - domácí cvičení a rehabilitace (978-80-264-2211-2), Teorie sociální práce I: Sociální práce jako profese, akademická disciplína a vědní obor (978-80-271-2220-2), Povinná sociální solidarita (9788024639383), Robotická rehabilitace (978-80-271-0665-3), Sociální lékařství a veřejné zdravotnictví pro studenty zubního lékařství (9788024640426), Sociální kapitál a rozvoj regionu (978-80-247-4093-5), Didaktika osobnostní a sociální výchovy (978-80-247-4473-5), Sociální fobie a její léčba (978-80-247-5841-1), Sociální souvislosti aktivního stáří (9788024636337), Gerontologie pro sociální práci (9788024643953), Sociální síť - Blu-ray (BD000415), Autorehabilitační sestava: Rehabilitace páteře (80-901989-9-6), Kognitivní rehabilitace seniorů (978-80-271-2866-2), Rehabilitace motoriky člověka (978-80-271-0084-2)