Reolink keen ranger pt + solar panel (reolink keen ranger pt + keen solar panel)

Produkt Reolink keen ranger pt + solar panel (reolink keen ranger pt + keen solar panel) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Reolink keen ranger pt + solar panel (reolink keen ranger pt + keen solar panel) upraviť a produkt hľadať znova.

Reolink Keen Ranger PT + Solar panel (Reolink KEEN Ranger PT + KEEN Solar Panel)

Reolink Keen Ranger PT + Solar panel (Reolink KEEN Ranger PT + KEEN Solar Panel)
Detail

IP kamera vnitřní a venkovní, detekce pohybu, PIR senzor, zasílání e-mail notifikací, vestavěný mikrofon a vestavěný reproduktor, s rozlišením 2560 × 1440 px, zorný úhel 360 °, rotace, noční vidění s max. dosvitem 10 m, slot pro MicroSD kartu kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, připojení přes GSM, aplikace pro Android, Windows a iOS v češtině a v angličtině Otočná venkovní i vnitřní IP kamera Reolink KEEN Ranger PT + Solar bez nutnosti řešit jakoukoli kabeláž Díky dobíjecímu akumulátoru a připojení 4G/LTE je Reolink KEEN Ranger PT + Solar naprosto bezdrátová kamera. Ke svému provozu totiž nepotřebuje žádnou síť, žádný napájecí kabel, žádné vrtání a dokonce ani jiné vývody. Jednoduše ji postavíte, kam chcete – na polici nebo na stůl, na vchodové dveře nebo do místnosti, abyste sledovali dítě nebo domácí mazlíčky. Případně ji využijte na dočasném staveništi, v pronajímaném domě nebo na víkendové chalupě.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Reolink Keen Ranger PT + Solar panel (Reolink KEEN Ranger PT + KEEN Solar Panel) , Reolink keen ranger pt + solar panel (reolink keen ranger pt + keen solar panel)

Reolink Go PT Plus+Solar panel (GO PT PLUS+SOLAR PANEL)

Reolink Go PT Plus+Solar panel (GO PT PLUS+SOLAR PANEL)
Detail

IP kamera vnitřní a venkovní, digitální zoom, detekce pohybu, zasílání e-mail notifikací, vestavěný reproduktor a obousměrný zvuk, napájení bateriemi, s rozlišením 2560 × 1440 px, zorný úhel 355 °, rotace, noční vidění s max. dosvitem 10 m, slot pro SD kartu max. 128 GB, kompatibilní s Google Assistant, připojení přes GSM, aplikace pro Android, Windows a iOS v češtině a v angličtině Otočná venkovní i vnitřní IP kamera Reolink Go PT Plus bez nutnosti řešit kabeláž Díky dobíjecímu akumulátoru a připojení 4G/LTE je Reolink Go PT Plus naprosto bezdrátová kamera. Ke svému provozu totiž nepotřebuje žádnou síť, žádný napájecí kabel, žádné vrtání a dokonce ani jiné vývody. Jednoduše ji postavíte, kam chcete – na polici nebo na stůl, na vchodové dveře nebo do místnosti, abyste sledovali dítě nebo domácí mazlíčky. Případně ji využijte na dočasném staveništi, v pronajímaném domě nebo na víkendové chalupě. Součástí balení je totiž i... (alza.cz)

Podobné produkty ako Reolink Go PT Plus+Solar panel (GO PT PLUS+SOLAR PANEL) , Reolink go pt plus+solar panel (go pt plus+solar panel)

Reolink Solar Panel 2 Black (Reolink Solar Panel 2 Black)

Reolink Solar Panel 2 Black (Reolink Solar Panel 2 Black)
Detail

Solární panel Solární panel Reolink Solar Panel II lze ke kameře připojit díky čtyřmetrovému napájecímu kabelu, který je součástí balení. Získáte tak nepřetržitý zdroj napájení. Nástěnná konzole, která se může otáčet o 360°, usnadní přesné nasměrování solárního panelu a maximalizuje dopadající sluneční světlo. Panel se hodí do každého počasí. Solární panel Reolink Solar Panel 2 Black lze ke kameře připojit díky čtyřmetrovému napájecímu kabelu, který je součástí balení. Získáte tak nepřetržitý zdroj napájení. Nástěnná konzole, která se může otáčet o 360°, usnadní přesné nasměrování solárního panelu a maximalizuje dopadající sluneční světlo. Panel se hodí do každého počasí. Klíčové vlastnosti solárního panelu Reolink Solar Panel 2 BlackSe solárním panelem Reolink Solar Panel 2 Black získáte nepřetržitý zdroj napájeníSoučástí balení je čtyřmetrový napájecí kabelNasměrování slunečního panelu usnadní nástěnná konzoleUrčeno pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Reolink Solar Panel 2 Black (Reolink Solar Panel 2 Black) , Reolink solar panel 2 black (reolink solar panel 2 black)

Reolink Solar panel 2 (SOLAR PANEL 2)

Reolink Solar panel 2 (SOLAR PANEL 2)
Detail

Solární panel - max. výkon 3,2 W, max, napájecí proud 530 mA, 360° nástěnná konzole, rozměry 115mm x 185mm x 6mm Solární panel Reolink Solar Panel II lze ke kameře připojit díky čtyřmetrovému napájecímu kabelu, který je součástí balení. Získáte tak nepřetržitý zdroj napájení. Nástěnná konzole, která se může otáčet o 360°, usnadní přesné nasměrování solárního panelu a maximalizuje dopadající sluneční světlo. Panel se hodí do každého počasí. Určeno pro kamery: Reolink Go , Reolink Argus 2 , Reolink Argus 3, Reolink Eco, Reolink Argus PT, Reolink Argus PT Go Parametry: Max výkon panelu: 3,2W Max. výst. napětí: 6V DC Max. napájecí proud: 530 mA Rozměry panelu: 115mm x 185mm x 6mm (alza.cz)

Podobné produkty ako Reolink Solar panel 2 (SOLAR PANEL 2) , Reolink solar panel 2 (solar panel 2)

Reolink Argus PT-Dual bateriová bezpečnostní kamera (Reolink Argus PT-Dual )

Reolink Argus PT-Dual bateriová bezpečnostní kamera (Reolink Argus PT-Dual )
Detail

IP kamera vnitřní a venkovní, digitální zoom, detekce pohybu, PIR senzor, zasílání e-mail notifikací, vestavěný mikrofon a vestavěný reproduktor, napájení bateriemi, s rozlišením 2560 × 1440 px, zorný úhel 355 °, rotace, noční vidění s max. dosvitem 10 m, slot pro SD kartu kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, připojení přes WiFi 2,4 GHz, aplikace pro Android, Windows a iOS v češtině a v angličtině Motorizovaná venkovní IP kamera Reolink Argus PT-Dual s dobíjecím akumulátorem Hledáte mimořádně kvalitní IP kameru, která nabízí nejen vysokou kvalitu záznamu, ale rovněž podporuje celou řadu moderních technologií? Venkovní IP kamera Reolink Argus PT-Dual sází na zcela bezdrátové zapojení, inteligentní notifikace, oboustrannou komunikaci nebo velmi dobrou kvalitou záznamu i v nočním režimu. IP kamera Reolink Argus PT-Dual disponuje zabudovanou dobíjecí baterií a tedy nemusí být napájena ze sítě. Jedná se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Reolink Argus PT-Dual bateriová bezpečnostní kamera (Reolink Argus PT-Dual ) , Reolink argus pt-dual bateriová bezpečnostní kamera (reolink argus pt-dual )

EZVIZ set HB8 + Solar Panel (HB8 + Solar panel)

EZVIZ set HB8 + Solar Panel (HB8 + Solar panel)
Detail

IP kamera venkovní, detekce pohybu, sledování pohybu (Auto tracking), PIR senzor, zasílání e-mail notifikací, obousměrný zvuk, mobilní notifikace a zóny aktivity, s rozlišením 2560 × 1440 px, zorný úhel 100 °, rotace, noční vidění,, kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, připojení přes WiFi 2,4 GHz, aplikace pro Android a iOS v češtině a v angličtině EZVIZ set HB8 + Solar Panel je výbornou volbou jak ohlídat svou domácnost. Tato IP camera venkovní vám pořídí kvalitní záběry díky rozlišení max. 2560 × 1440 px. Čočka snímá v úhlu 100°. EZVIZ set HB8 + Solar Panel dovede pořizovat i noční záběry, a proto dokáže chránit váš majetek 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Lze nastavit, že vám při detekci pohybu pošle upozornění na email. Významné funkce síťové kamery EZVIZ set HB8 + Solar Panel Konektivita: WiFi a Podpora mobilního připojení 100° zorný úhel Kamera je schopná detekovat pohyb Primárně pro venkovní použití Video se šifruje do formátu H.264 a H.265... (alza.cz)

Podobné produkty ako EZVIZ set HB8 + Solar Panel (HB8 + Solar panel) , Ezviz set hb8 + solar panel (hb8 + solar panel)

EZVIZ set CB3 + Solar Panel (CB3 + Solar panel)

EZVIZ set CB3 + Solar Panel (CB3 + Solar panel)
Detail

IP kamera venkovní, detekce pohybu, PIR senzor, zasílání e-mail notifikací, obousměrný zvuk, mobilní notifikace a zóny aktivity, s rozlišením 1920 × 1080 px, zorný úhel 128 °, noční vidění, slot pro MicroSD kartu max. 256 GB, kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, připojení přes WiFi 2,4 GHz, aplikace pro Android a iOS v češtině a v angličtině EZVIZ set CB3 + Solar Panel je výbornou volbou jak ohlídat svou domácnost. Tato venkovní kamera pro vás obstará kvalitní záběry v rozlišení 1920 × 1080 px. Čočka snímá v úhlu 128°. Zařízení je schopné pořízené snímky ukládat také na paměťové karty typu MicroSD. EZVIZ set CB3 + Solar Panel umí také pořizovat i noční záběry, díky čemuž chrání váš majetek 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Také lze nastavit, že vám při detekování pohybu pošle upozornění na email. Nejdůležitější parametry IP kamery EZVIZ set CB3 + Solar Panel Možnost uložení snímků na paměťovou kartu i cloudové uložiště Konektivita: MicroSD/SDHC slot,... (alza.cz)

Podobné produkty ako EZVIZ set CB3 + Solar Panel (CB3 + Solar panel) , Ezviz solar panel d (cs-cmt-solar panel-d)

EZVIZ Solar Panel D (CS-CMT-Solar Panel-D)

EZVIZ Solar Panel D (CS-CMT-Solar Panel-D)
Detail

Solární panel kompatibilní s všemi Ezviz bateriemi napájenými kamerami: CS-BC1C, CS-BC1-B1, CS-BC1-B2, CS-BC1-B3, CS-BC1. EZVIZ Solar Panel D zajistí napájení IP kamer přímo ze sluneční energie Zjednodušte si život a využijte solární panel EZVIZ k napájení kompatibilních IP kamer. Konkrétně je navržený pro zajištění energie pro následující modely: CS-BC1C, CS-BC1-B1, CS-BC1-B2, CS-BC1-B3 a CS-BC1. A díky 4 metry dlouhému kabelu půjde solární panel umístit tak, aby získal po většinu dne dostatek energie. Ekologicky šetrné získání energieVysoká ziskovost panelu s monokrystalickými křemíkovými článkySoučástí balení 4 metry dlouhý kabelSolární panel je odolný vůči povětrnostním vlivům Kompaktní solární panel s vysokou účinností Se solárním panelem EZVIZ Solar Panel D vám bude stačit několik hodin přímého slunečního světla každý den, abyste udrželi IP kameru v chodu. Panel je totiž vyroben z... (alza.cz)

Podobné produkty ako EZVIZ Solar Panel D (CS-CMT-Solar Panel-D) , Eufy solar panel charger (t8700021)

Solar Panel Connector (7234)

Solar Panel Connector (7234)
Detail

Konektor , určení: napájecí (alza.cz)

Podobné produkty ako Solar Panel Connector (7234) , Xtorm solar panel 100w (xps100)

Smoot Solar Panel FF100 (8594205742503)

Smoot Solar Panel FF100 (8594205742503)
Detail

Solární panel dostatečně silný i pro nabití velkokapacitní nabijecí stanice, monokrystalický, s výkonem 100 W, účinností 23,5 %. Disponuje výstupy pro USB-A a USB-C (alza.cz)

Podobné produkty ako Smoot Solar Panel FF100 (8594205742503) , Smoot solar panel ff100 (8594205742503)

Xtorm Solar Panel 100W (XPS100)

Xtorm Solar Panel 100W (XPS100)
Detail

Solární panel pro mobilní telefony, powerbanky, bluetooth reproduktory a jinou drobnou elektroniku, s výkonem 100 W, vážící 3,8 kg ×. Disponuje výstupy pro USB-A a USB-C Solární panel Xtorm Solar Panel 100W zajistí napájení vaší elektroniky kdekoli v přírodě Pro výlety do míst bez elektrické energie vám zajisté přijde vhod Xtorm Solar Panel 100W. Oceníte jeho kompaktní, lehkou a voděodolnou konstrukci. Lze jej totiž složit zhruba na polovinu plochy samotného solárního panelu. Solární panel na cestyDíky snadno přenosné lehké konstrukci si jej můžete vzít kamkoli s sebou a vestavěné podpěrné stojany umožní panel Xtorm Solar Panel 100W postavit a dokonale naklonit tak, abyste optimalizovali solární příkon. Xtorm Solar Panel 100W má odolné provedeníIntegrované pouzdro umožňuje snadné přenášení přiložených kabelů a chrání powerbox před povětrnostními vlivy. Samotný solární panel Xtorm Solar... (alza.cz)

Podobné produkty ako Xtorm Solar Panel 100W (XPS100) , Xtorm solar panel 200w bundle (xps200)

Eufy Solar Panel Charger (T8700021)

Eufy Solar Panel Charger (T8700021)
Detail

Solární panel výkon 2,6 W, krytí IP65, 360° montážní konzole, 4 m dlouhý kabel Napájení pro vaši kameru eufyCamPořídili jste si bezpečnostní kameru značky eufyCam a rádi byste ji napájeli ekologicky nebo nemáte ke kameře přívod elektrické energie? Není nic jednoduššího, než si pořídit vysoce efektivní solární panel Eufy Solar Panel Charger s výkonem 2,6 W, který je kompatibilní s modely eufyCam E, eufyCam 2, eufyCam 2 Pro, eufyCam 2C nebo eufyCam 2C Pro. Stačí pár hodin slunečního hodiny a vaše kamera bude mít energii na celý den. Solární panel Eufy Solar Panel Charger je vyrobený tak, že odolá extrémním povětrnostním podmínkám.Solární panel Eufy poskytuje nepřetržité nabíjeníDíky 4metrovému kabelu a montážní konzoli otočné o 360° budete mít při instalaci solárního panelu maximální flexibilitu při výběru umístění, díky čemuž lze využít maximum slunečního záření. Solární panel Eufy Solar Panel Charger je certifikovaný pro použití s kamerami eufyCam a je tak... (alza.cz)

Podobné produkty ako Eufy Solar Panel Charger (T8700021) , Choetech 160w solar panel charger (sc010)

Choetech 200W Solar Panel Charger (SC011)

Choetech 200W Solar Panel Charger (SC011)
Detail

Solární panel dostatečně silný i pro nabití velkokapacitní nabijecí stanice, s výkonem 200 W, účinností 23 %, vážící 7,9 kg a s rozměry 2395×535×24 mm. Disponuje výstupy pro MC4, USB-A a USB-C Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Solární panels výkonem 200 W Solární panel Choetech disponuje výkonem 200 W a díky vysoce účinným solárním článkům podá špičkový výkon. Panel můžete položit na zem díky podpěrám nebo třeba připevnit na střechu automobilu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii!... (alza.cz)

Podobné produkty ako Choetech 200W Solar Panel Charger (SC011) , Choetech 200w solar panel charger (sc011)

Choetech 160W Solar Panel Charger (SC010)

Choetech 160W Solar Panel Charger (SC010)
Detail

Solární panel dostatečně silný i pro nabití velkokapacitní nabijecí stanice, s výkonem 160 W, účinností 23 %, vážící 6,2 kg a s rozměry 1520×675×30 mm. Disponuje výstupy pro MC4, USB-A a USB-C Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Solární panels výkonem 160 W Solární panel Choetech disponuje výkonem 160 W a díky vysoce účinným solárním článkům podá špičkový výkon. Panel můžete položit na zem díky podpěrám nebo třeba připevnit na střechu automobilu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!... (alza.cz)

Podobné produkty ako Choetech 160W Solar Panel Charger (SC010) , Imilab solar panel pro imilab ec4 (ipc031)

Xtorm Solar Panel 200W Bundle (XPS200)

Xtorm Solar Panel 200W Bundle (XPS200)
Detail

Solární panel pro mobilní telefony, powerbanky, bluetooth reproduktory a jinou drobnou elektroniku, s výkonem 200 W. Disponuje výstupy pro USB-A a USB-C Solární panel Xtorm Solar Panel 200W zajistí napájení vaší elektroniky kdekoli v přírodě Pro výlety do míst bez elektrické energie vám zajisté přijde vhod Xtorm Solar Panel 200W. Oceníte jeho kompaktní, lehkou a voděodolnou konstrukci. Lze jej totiž složit zhruba na polovinu plochy samotného solárního panelu. Sada obsahuje dva samostatné 100W solární panely, které lze snadno mezi sebou propojit. Solární panel na cestyDíky snadno přenosné lehké konstrukci si jej můžete vzít kamkoli s sebou a vestavěné podpěrné stojany umožní panel Xtorm Solar Panel 200W postavit a dokonale naklonit tak, abyste optimalizovali solární příkon. Xtorm Solar Panel 200W má odolné provedeníIntegrované pouzdro umožňuje snadné přenášení přiložených kabelů a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Xtorm Solar Panel 200W Bundle (XPS200) , Dc solar panel extension cable 5 m (7233)

IMILAB Solar Panel pro IMILAB EC4 (IPC031)

IMILAB Solar Panel pro IMILAB EC4 (IPC031)
Detail

Solární panel - příslušenství k IP kameře IMILAB EC4, fotovoltaický panel, MicroUSB konektor, kabel 400 mm, nastavitelný úhel sklonu, stupeň krytí IP67, směrový proud až 2 A, napětí 5 V, provozní teplota -20 až 60 °C Solární panel pro IP kameru IMILAB EC4 Vlastníte bezpečnostní IP kameru IMILAB EC4 a chtěli byste ji nabíjet fotovoltaickým panelem pro úsporu peněz a současně i životního prostředí? Solární panel od IMILAB je s kamerou plně kompatibilní. Po celý den bude vaši kameru pohánět energií ze slunečních paprsků a v noci kamera využije svých baterií. Úhel sklonu solárního panelu si jednoduše nastavíte. Životnost IMILAB EC4 je zajištěna stupněm krytí IP67, díky kterému je chráněn před deštěm, prachem i větrem. Klíčové vlastnosti solárního panelu IMILAB EC4Fotovoltaický panel od IMILAB pro IP kameru EC4 s micro USB konektorem a kabelem dlouhým 400 mmNastavitelný úhel sklonuOdolný kryt chránící solární... (alza.cz)

Podobné produkty ako IMILAB Solar Panel pro IMILAB EC4 (IPC031) , Imilab solar panel pro imilab ec4 (ipc031 new)

IMILAB Solar Panel pro IMILAB EC4 (IPC031 new)

IMILAB Solar Panel pro IMILAB EC4 (IPC031 new)
Detail

Solární panel - kompatibilní s IP kamerou IMILAB EC4, fotovoltaický panel, nastavitelný úhel sklonu, stupeň krytí IP66, výkon 3,5 W, provozní teplota -20 až 70 °C, rozměry 175 × 155 × 21 mm Vlastníte bezpečnostní IP kameru IMILAB EC4 a chtěli byste ji nabíjet fotovoltaickým panelem pro úsporu peněz a současně i životního prostředí? Solární panel od IMILAB je s kamerou plně kompatibilní. Po celý den bude vaši kameru pohánět energií ze slunečních paprsků. Úhel sklonu solárního panelu si jednoduše nastavíte. Životnost IMILAB EC4 je zajištěna stupněm krytí IP66, díky kterému je chráněn před deštěm, prachem i větrem. Klíčové vlastnosti solárního panelu IMILAB Solar Panel pro IMILAB EC4Fotovoltaický panel od IMILAB pro IP kameru EC4Nastavitelný úhel sklonuStupeň krytí IP66 chránící solární panel IMILAB EC4 před deštěm, prachem či větremVýkon 3,5 WProvozní teplota solárního panelu v rozmezí -20 až 70 °CRozměry 175 × 155 × 21 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako IMILAB Solar Panel pro IMILAB EC4 (IPC031 new) , Keen whisper w (sptkeen888nad)

DC Solar Panel Extension Cable 5 m (7233)

DC Solar Panel Extension Cable 5 m (7233)
Detail

Prodlužovací kabel - prodlužovací, délka 5 m (alza.cz)

Podobné produkty ako DC Solar Panel Extension Cable 5 m (7233) , Keen pyrenees m (sptkeen982nad)

RidgeMonkey Vault C-Smart PD 80W Solar Panel (5056210624012)

RidgeMonkey Vault C-Smart PD 80W Solar Panel (5056210624012)
Detail

Solární panel Solární panel RidgeMonkey Vault C-Smart PD vám umožní nabíjet USB zařízení pomocí solární energie. Vybavený je porty USB-A a USB-C. Jeho součástí je kapsička na suchý zip, do které lze uložit nabíjecí kabel, a rovněž pevná zadní klopa. Ta slouží k postavení panelu, který tak bude lépe vystavený slunečnímu záření. Panel nabízí jednoduchý design a je možné ho snadno složit. Jeho pohodlné přenášení zajistí ergonomicky tvarovaná rukojeť. Dokáže přitom automaticky rozpoznat připojené zařízení a optimalizovat napětí. Solární panel RidgeMonkey Vault C-Smart PD je ideální na outdoorové i rybářské výpravy a do kempu. Klíčové vlastnosti solárního panelu RidgeMonkey Vault C-Smart PD 80 W Solar PanelSolární panel vhodný na outdoorové i rybářské výpravy a do kempuUmožní nabíjet USB zařízení pomocí solární energieVybavený porty USB-A a USB-CJeho součástí je kapsička na suchý zip pro uložení nabíjecího kabeluPevná zadní klopa slouží k... (alza.cz)

Podobné produkty ako RidgeMonkey Vault C-Smart PD 80W Solar Panel (5056210624012) , Keen whisper w (sptkeen899nad)

Solar přední panel compact spider

Solar přední panel compact spider
Detail

Snadno a rychle se instaluje a je velmi variabilní. Vstup můžete upravit na několik způsobů. Chcete si dopřát z bivaku výhled, když prší? Nebo zavřít jen pomocí moskytiéry? Vše v jednom panelu! Je také opatřen přezkami Mag-Loc. Vlastnosti produktu vyrobeno z materiálu Solar Tex kompletní, přední panel na zip i s moskytiérou rychlá a snadná instalace obsahuje naše jedinečné přezky Mag-Loc variabilní nastavení (parys.cz)

Podobné produkty ako Solar přední panel compact spider , Keen newport h2 (sptkeen039nad)

Solární panel Knog PWR Solar 10W

Solární panel Knog PWR Solar 10W
Detail

Skvělý parťák na dlouhé cesty s jehož pomocí si nabijete powerbanku, mobilní telefon, chytré hodinky, tablet, outdoor kamerku apod.. Solární panel Knog PWR Solar 10W je skvělým pomocníkem při dlouhých vyjížďkách, vícedenních túrách nebo výletech. Díky této solární energii si jednoduše přes USB připojení nabijete svůj mobilní telefon, powerbanku, chytré hodinky, tablet, outdoorovou kamerku apod. Solární panely Sunpower Maxeon GEN 5 ve skladném pogumovaném kompaktním obalu s praktickým magnetickým uzávěrem jsou vybaveny monokrystalickými články, které umožňují vysokou účinnost modulů. Solární panel Knog PWR Solar 10W obsahuje čtyři LED diody, které indikují dobré zachycování solární energie pro usnadnění nastavení a ukazují, jak rychle se nabíjí vaše připojené zařízení. Pokročilá integrovaná čipová technologie slouží k rozpoznání zlepšujících se slunečních podmínek, aby spustila automatické nabíjení. Po využití USB zdířku uzavřete krytkou z měkké gumy. Její odolnost vůči vodě má stupeň krytí IP65. Celá solární jednotka je pak potažena vrstvou ETFE (průmyslový povlak) zajišťující ochranu před teplem, vodou, solí, olejem a špínou. Praktické uskladnění řeší uchycení pomocí D-kroužku.Technické parametry: solární panel pro nabíjení různých zařízení ideální pro využití na dlouhých cestách USB připojení s krytkou z měkké gumy odolné vůči vodě skladný kompaktní pogumovaný obal s praktickým magnetickým uzávěrem solární panely Sunpower Maxeon GEN 5 vybaveny monokrystalickými články s vysokou účinností čtyři LED diody - indikují zachycování solární energie a nabíjení zařízení integrovaná čipová technologie k rozpoznání dobrých slunečních podmínek ETFE ochranný povlak solárních panelů praktický D-kroužek pro uchycení výstup: max 10Wp při 5V - odhadem 2A orientační časy nabíjení: smartphone - 2 h power banka - 3 h (s kapacitou 3350mAh) tablet - 4 h hmotnost: 450 g rozměry ve složeném stavu: 175 x 105 x 35 mm rozměry v rozloženém stavu: 540 x 175 x 17 mm (insportline.cz)

Podobné produkty ako Solární panel Knog PWR Solar 10W , Blumfeldt greenkeeper solar, zavlažovací systém, solární panel, 1500 mah

Yangtze Solar Fotovoltaický sol. panel 130W, monokrystalický

Yangtze Solar Fotovoltaický sol. panel 130W, monokrystalický
Detail

Monokrystalický fotovoltaický solární panel je považován za jednu z nejpokročilejších technologií solárních panelů. Tento typ solárních panelů je ve srovnání s tenkovrstvou technologií účinnější, a proto vyžaduje mnohem méně místa na střeše. Ideální pro venkovní použití, může napájet mnoho zařízení ve vašem karavanu nebo na kempu. Vertikální instalace solárního modulu je optimální v zimě, ale není výhodná v letních měsících. Technické údaje: rozměry: 102 x 68 x 3,5 cm délka kabelu: 90 cm druh konektoru: MC4 materiál rámu: hliník max. výkon: 130 W max. napájecí napětí: 18,2 V max. napájecí proud: 7,22 A napětí naprázdno: 21,6 V zkratový proud: 8,67 A hmotnost: 7 kg 4 montážní otvory účinnost článku: 17,5 tolerance výkonu: ± 3 % integrovaná bypassová dioda: 2 Obsah balení: 1 x solární panel (dilego.cz)

Podobné produkty ako Yangtze Solar Fotovoltaický sol. panel 130W, monokrystalický , Ridgemonkey vault c-smart pd 80w solar panel (5056210624012)

Batoh SPOKEY MOUNTAIN SOLAR 35l se solárním panelem

Batoh SPOKEY MOUNTAIN SOLAR 35l se solárním panelem
Detail

NakupteBatoh SPOKEY MOUNTAIN SOLAR 35l se solárním panelemz kategorieDům a zahrada > Sport a outdoor > Kemping a outdoor > Turistické batohy a vestyza1599.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Batoh SPOKEY MOUNTAIN SOLAR 35l se solárním panelem , Keen balboa exp c (sptkeen389nad)

Batoh SPOKEY CITY SOLAR 30l se solárním panelem

Batoh SPOKEY CITY SOLAR 30l se solárním panelem
Detail

NakupteBatoh SPOKEY CITY SOLAR 30l se solárním panelemz kategorieDům a zahrada > Sport a outdoor > Kemping a outdoor > Turistické batohy a vestyza899.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Batoh SPOKEY CITY SOLAR 30l se solárním panelem , Keen pyreness women hnědá (sptkeen1470nad)

Reolink Argus 2E 1080P 100% wire-free outdoor camera, Battery-Powered or solar powered, Star light, 6972489770016

Reolink Argus 2E 1080P 100%  wire-free outdoor camera, Battery-Powered or solar powered, Star light, 6972489770016
Detail

Reolink Argus 2E Totally Wire-Free Over WiFi - Runs on 2.4 GHz WiFi and rechargeable battery. No wiring clutters. Put It Anywhere - Can be installed and moved anywhere within WiFi range with ease. Rechargeable Battery Powered - Can work in areas where power cable and outlet cannot reach. Solar Powered - Connect with Reolink Solar Panel to get non-stop & free power. 1080p Full HD - Get crystal and sharp videos/images with true 1080p Full HD. Live View Anytime Anywhere - Keep tabs on your home or business anywhere & anytime with Reolink App/Client. PIR Motion Sensor - Smart PIR sensor detects motion and triggers alerts that really matter to you. Real-Time Alerts - Get push notifications, emails, and siren alerts instantly in case of emergency. Built-in Siren - Powerful siren to scare away attempted criminals. Motion Detection Record - Save motion events in micro SD card for playback. Two-Way Audio - Built-in mic & speaker to listen in and talk back in real time. IP65 Certified Weatherproof - Works indoors or outdoors, rain or shine. 120° Wide Viewing Angle - Wider field of vision to cover more, so miss less. Low-Battery Notifications - Informs you when battery level goes down to 10%, so you can charge it in time. TECHNICAL SPECIFICATIONS Video & Audio Image Sensor CMOS Image Sensor Video Resolution 1080p HD at 15 frames/sec Video Format H.264 Field of View Fixed lens, 120° diagonal Digital Zoom 6x digital zoom Audio High-quality speaker and microphone Wireless Wireless Standard IEEE 802.11b/g/n Operating Frequency 2.4GHz Wireless Security WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK Storage Local Storage Supports up to 128GB micro SD card Cloud Storage Supports Reolink Cloud Smart Home Smart Home Works with Google Assistant & Alexa Working Environment Operating Temperature -10 to 55° C (14° to 131° F) Weather Resistance IP65 Weatherproof Size & Weight Size 96x 61 x 58mm Weight (Battery Included) 230g (patro.cz)

Podobné produkty ako Reolink Argus 2E 1080P 100% wire-free outdoor camera, Battery-Powered or solar powered, Star light, 6972489770016 , Keen jasper men hnědá (sptkeen1596nad)

Blumfeldt Greenkeeper Solar, zavlažovací systém, solární panel, 1500 mAh

Blumfeldt Greenkeeper Solar, zavlažovací systém, solární panel, 1500 mAh
Detail

Zavlažovací systém Blumfeldt Greenkeeper Solar umožňuje, aby kvetly květiny na balkonech i po dovolené. Protože inteligentní dovolenkový zástupce zásobuje až 40 květináčových a zahradních rostlin a zavlažuje jejich plně automaticky pomocí řídicí jednotky. Sada na dávkování vody je provozována solárním panelem a nevyžaduje žádné další napájení. To znamená, že se dá použít i na zahradě, i na otevřeném prostranství za předpokladu, že je v blízkosti zdroj vody, například dešťový sud. Toto zařízení je proto mimořádně ekologickou, energeticky úspornou a flexibilní alternativou ke kabelovým systémům.Pomocí ovládacího zařízení lze zavlažování Greenkeeper Solar naprogramovat podle individuálních potřeb. Čerpadlo se zapne každých 12 hodin, resp. v intervalu 1–15 dní a poskytuje krátké osvěžení během 10–50 sekund nebo hluboké zavlažování během 1–9 minut.Rozsáhlá zavlažovací souprava Blumfeldt sestávající ze dvou hadic různé tloušťky, 20 spojek a 40 kapátek umožňuje cílený přívod vody při rychlosti průtoku 2 l/min. Antisifón kromě toho zabraňuje zpětnému toku vody. Díky četným možnostem nastavení a šetrné metodě zavlažování se nepromarní ani kapka.Časné ranní vstávání, abyste unikli letnímu horku, je minulostí, stejně jako časově náročné zalévání balkónových nebo skleníkových rostlin. Jemné a ekologicky nezávadné kapkové zavlažování distribuuje nejen vodu, ale může se použít i na efektivní rozdělování hnojiv.Už žádné vláčení konví a žádné zvadlé hlávky květů: zavlažovací systém Blumfeldt Greenkeeper Solar zásobuje vodou žíznivé rostliny a chrání čas i klouby pilných amatérských zahradníků. (klarstein.cz)

Podobné produkty ako Blumfeldt Greenkeeper Solar, zavlažovací systém, solární panel, 1500 mAh , Keen whisper women modrá (sptkeen2071nad)

Yangtze Solar 74183 Fotovoltaický solární panel, 150 W, monokrystalický

Yangtze Solar 74183 Fotovoltaický solární panel, 150 W, monokrystalický
Detail

Tento typ solárního modulu je ve srovnání s tenkovrstvou technologií efektivnější, a proto vyžaduje mnohem méně střešního prostoru. Náš monokrystalický solární modul je dodáván s 90 cm dlouhým kabelem s konektorem MC4. Díky hliníkovému rámu a celkovému designu je panel odolný proti povětrnostním vlivům. Včetně 90 cm speciálního solárního kabelu s konektorem MC4. Ideální pro venkovní použití, může napájet mnoho zařízení ve vašem karavanu nebo na kempu. Vertikální instalace solárního modulu je optimální v zimě, ale není výhodná v letních měsících Technické údaje: max.výkon: 150 W max. napájecí napětí: 18,11 V max. napájecí proud: 8,28 A napětí naprázdno: 22,48 V. zkratový proud: 8,79 A. rozměry: 148 x 68 x 3,5 cm hmotnost: 10,30 kg 4 montážní otvory včetně 90 cm kabelu s konektorem MC4 účinnost článku: 17,5% tolerance výkonu: ± 3% Obsah balení: 1 x solární panel (dilego.cz)

Podobné produkty ako Yangtze Solar 74183 Fotovoltaický solární panel, 150 W, monokrystalický , Keen jasper man modrá (sptkeen1794nad)

Yangtze Solar 74184 Fotovoltaický solární panel, 100 W, monokrystalický

Yangtze Solar 74184 Fotovoltaický solární panel, 100 W, monokrystalický
Detail

Tento typ solárního modulu je ve srovnání s tenkovrstvou technologií efektivnější, a proto vyžaduje mnohem méně střešního prostoru. Náš monokrystalický solární modul je dodáván s 90 cm dlouhým kabelem s konektorem MC4. Díky hliníkovému rámu a celkovému designu je panel odolný proti povětrnostním vlivům. Dodáván včetně 90 cm speciálního solárního kabelu s konektorem MC4. Ideální pro venkovní použití, může napájet mnoho zařízení ve vašem karavanu nebo na kempu. Vertikální instalace solárního modulu je optimální v zimě, ale není výhodná v letních měsících. Technické údaje: max. výkon: 100 W max. napájecí napětí: 17,8 V max. napájecí proud: 5,62 A napětí naprázdno: 21,8 V zkratový proud: 6,22 A rozměry výrobku: 70 x 67 x 3 cm hmotnost: 6,2 kg 4 montážní otvory včetně 90 cm kabelu s konektorem MC4 účinnost článku: 17,5% tolerance výkonu: ± 3% Obsah balení: 1 x solární panel (dilego.cz)

Podobné produkty ako Yangtze Solar 74184 Fotovoltaický solární panel, 100 W, monokrystalický , Keen jasper women béžová (sptkeen1478nad)

Blumfeldt Greenkeeper Solar, zavlažovací systém, solární panel, 1500 mAh

Blumfeldt Greenkeeper Solar, zavlažovací systém, solární panel, 1500 mAh
Detail

Zavlažovací systém Blumfeldt Greenkeeper Solar umožňuje, aby kvetly květiny na balkonech i po dovolené. Protože inteligentní dovolenkový zástupce zásobuje až 40 květináčových a zahradních rostlin a zavlažuje jejich plně automaticky pomocí řídicí jednotky. Sada na dávkování vody je provozována solárním panelem a nevyžaduje žádné další napájení. To znamená, že se dá použít i na zahradě, i na otevřeném prostranství za předpokladu, že je v blízkosti zdroj vody, například dešťový sud. Toto zařízení je proto mimořádně ekologickou, energeticky úspornou a flexibilní alternativou ke kabelovým systémům.Pomocí ovládacího zařízení lze zavlažování Greenkeeper Solar naprogramovat podle individuálních potřeb. Čerpadlo se zapne každých 12 hodin, resp. v intervalu 1–15 dní a poskytuje krátké osvěžení během 10–50 sekund nebo hluboké zavlažování během 1–9 minut.Rozsáhlá zavlažovací souprava Blumfeldt sestávající ze dvou hadic různé tloušťky, 20 spojek a 40 kapátek umožňuje cílený přívod vody při rychlosti průtoku 2 l/min. Antisifón kromě toho zabraňuje zpětnému toku vody. Díky četným možnostem nastavení a šetrné metodě zavlažování se nepromarní ani kapka.Časné ranní vstávání, abyste unikli letnímu horku, je minulostí, stejně jako časově náročné zalévání balkónových nebo skleníkových rostlin. Jemné a ekologicky nezávadné kapkové zavlažování distribuuje nejen vodu, ale může se použít i na efektivní rozdělování hnojiv.Už žádné vláčení konví a žádné zvadlé hlávky květů: zavlažovací systém Blumfeldt Greenkeeper Solar zásobuje vodou žíznivé rostliny a chrání čas i klouby pilných amatérských zahradníků. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Blumfeldt Greenkeeper Solar, zavlažovací systém, solární panel, 1500 mAh , Keen newport men bison (sptkeen1348nad)

Solární panel Jinko Solar JKM410M-54HL4-V černý rám

Solární panel Jinko Solar JKM410M-54HL4-V černý rám
Detail

NakupteSolární panel Jinko Solar JKM410M-54HL4-V černý rámz kategorieEnergie > Fotovoltaika > Fotovoltaické panely > Monokrystalické panelyza5699.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Solární panel Jinko Solar JKM410M-54HL4-V černý rám , Keen newport h2 m (sptkeen063nad)

Reolink Duo (Reolink Duo)

Reolink Duo (Reolink Duo)
Detail

IP kamera vnitřní a venkovní, detekce pohybu, PIR senzor, zasílání e-mail notifikací, vestavěný mikrofon a vestavěný reproduktor, napájení bateriemi, s rozlišením 2560 × 1440 px, zorný úhel 150 °, noční vidění s max. dosvitem 0,03 m, slot pro MicroSD kartu max. 128 GB, kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, připojení přes WiFi 2,4 GHz a WiFi 5 GHz, aplikace pro Android, Windows a iOS v češtině a v angličtině Reolink Duo je výbornou volbou jak ohlídat svůj majetek. Tato vnitřní i venkovní kamera pro vás pořídí prvotřídní záběry v rozlišení až 2560 × 1440 px. Čočka snímá v úhlu 150°. Zařízení je schopné záběry ukládat také na paměťové karty typu MicroSD. Reolink Duo zvládne pořizovat i noční záběry, díky čemuž je ideální pro nepřetržitou práci a ochranu vašeho majetku. Max. vzdálenost nočního vidění je 0,03m. U tohoto typu můžete nastavit, že vám při detekci pohybu pošle upozornění na email. Rozměry sestavy činí 195mm×103mm×560mm. Tvarově se jedná o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Reolink Duo (Reolink Duo)

Goal zero powerbanka se solárním panelem venture 35 solar kit

Goal zero powerbanka se solárním panelem venture 35 solar kit
Detail

Nová powerbanka Venture 35 je připravena i na ta nejdivočejším dobrodružství. Kapacita 9600 mAh Vám díky IP67 bude k dispozici prakticky v jakémkoli prostředí; nevadí ani když spadne do vody. Je vybavena 50 lm světlem a ze zásuvky ji přes USB-C dobijete za dvě hodiny . Panel Nomad 10 lze připevnit na batoh a dobíjet powerbanku za chůze. Optimální je ale nastavit panely kolmo ke slunci pomocí polohovatelného stojánku. Je vybaven technologií autorestart, která obnoví nabíjení v případě odpojení kvůli nedostatečnému slunečnímu svitu. Panel je vysoce odolný proti vodě, sněhu i mechanickému poškození. Nomad 10 dobije powerbanku Venture 35 během 6-12 hodin, dle intenzity slunečního záření. Obsah balení: Venture 35, Nomad 10, USB-A / USB-C kabel PARAMETRY VENTURE 35 Rozměry:11.2 x 6.8 x 2.8 cm Hmotnost: 286.9 g Kapacita: 35.52Wh (3.7V, 9600mAh) Baterie: Li-ion NMC, typ: 18650 Svítilna: vestavěná svítilna 50 lm Certifikát odolnosti: IP67 Vstup: USB-C port: 5-12V, až 3A (18W max), regulováno Výstup: USB-A port: 5V, až 3A (15W max), regulováno USB-C port: 5-12V, až 3A (18W max), regulováno Řetězení: Ne DOBA NABÍJENÍ: USB-C (18W): 3 hodiny USB-A (2.4A): 4 hodiny Nomad 5: 12-24 hodiny Nomad 10: 6-12 hodiny Nomad 20: 4-8 hodiny PARAMETRY NOMAD 10 Rozměry: složený: 24.1 x 18.4 x 3.2 cm rozložený :24.1 x 36.8 x 1.9 cm Hmotnost: 0.51 kg Výkon: 6-7 V / 10 W Typ panelu: Monokrystal Výstupy: USB port: 5 V, až 1,5 A (7,5 W max) DOBA NABÍJENÍ: Venture 35: 6-12 h Sherpa 100AC:15-30 h (parys.cz)

Podobné produkty ako Goal zero powerbanka se solárním panelem venture 35 solar kit

Solární panel JINKO SOLAR 550W JKM550M-72HL4-V stříbrný rám

Solární panel JINKO SOLAR 550W JKM550M-72HL4-V stříbrný rám
Detail

NakupteSolární panel JINKO SOLAR 550W JKM550M-72HL4-V stříbrný rámz kategorieEnergie > Fotovoltaika > Fotovoltaické panely > Monokrystalické panelyza7299.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Solární panel JINKO SOLAR 550W JKM550M-72HL4-V stříbrný rám

Spokey městský batoh se solárním panelem CITY SOLAR, 30 L

Detail

Hledáte batoh, do kterého se vejdou všechny potřebné věci a zároveň bude pohodlný a funkční? Vsaďte na městský batoh CITY SOLAR značky Spokey, který vás bude doprovázet na cestě do školy, do práce, na nákupy, na výlety nebo během cestování. To, co dělá tento model tak praktickým, je ekologický solární panel, který využívá sluneční energií k nabíjení zařízení přes USB port. Díky tomu bude vaše jakékoliv zařízení – telefon, tablet, notebook, kamera či chytré hodinky – vždy připraveno k použití. (mall.cz)

Podobné produkty ako Spokey městský batoh se solárním panelem CITY SOLAR, 30 L

Spokey turistický batoh se solárním panelem MOUNTAIN SOLAR, 35 L

Detail

Horské výlety a dlouhé pěší túry jsou výzvou a zkouškou nejen pro nás, ale i pro turistickou výbavu. Odolnost materiálů a funkčnost produktu zde hraji velmi významnou roli, zejména pokud se jedná o nepostradatelný prvek každého výletu, kterým je batoh. Model MOUNTAIN SOLAR značky Spokey splní všechna očekávání i těch nejnáročnějších outdoorových nadšenců! S objemem 35 l pojme všechny potřebné věci, a s moderními technologiemi včetně funkce dobíjení elektrických zařízení solárním panelem bude mimořádně užitečný! (mall.cz)

Podobné produkty ako Spokey turistický batoh se solárním panelem MOUNTAIN SOLAR, 35 L

Spokey městský batoh se solárním panelem CITY SOLAR, 30 L - rozbaleno

Detail

Hledáte batoh, do kterého se vejdou všechny potřebné věci a zároveň bude pohodlný a funkční? Vsaďte na městský batoh CITY SOLAR značky Spokey, který vás bude doprovázet na cestě do školy, do práce, na nákupy, na výlety nebo během cestování. To, co dělá tento model tak praktickým, je ekologický solární panel, který využívá sluneční energií k nabíjení zařízení přes USB port. Díky tomu bude vaše jakékoliv zařízení – telefon, tablet, notebook, kamera či chytré hodinky – vždy připraveno k použití. (mall.cz)

Podobné produkty ako Spokey městský batoh se solárním panelem CITY SOLAR, 30 L - rozbaleno

Solární panel JINKO SOLAR 535W JKM535M-72HL4-BDVP stříbrný rám BIFACIAL

Solární panel JINKO SOLAR 535W JKM535M-72HL4-BDVP stříbrný rám BIFACIAL
Detail

NakupteSolární panel JINKO SOLAR 535W JKM535M-72HL4-BDVP stříbrný rám BIFACIALz kategorieEnergie > Fotovoltaika > Fotovoltaické panely > Monokrystalické panelyza7119.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Solární panel JINKO SOLAR 535W JKM535M-72HL4-BDVP stříbrný rám BIFACIAL

Reolink RLC-820A (Reolink RLC-820A)

Reolink RLC-820A (Reolink RLC-820A)
Detail

IP kamera vnitřní a venkovní, detekce pohybu, PIR senzor, zasílání e-mail notifikací a vestavěný mikrofon, napájení power over Ethernet, s rozlišením 3840 × 2160 px, zorný úhel 87 °, noční vidění s max. dosvitem 30 m, slot pro MicroSD kartu max. 256 GB, kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, připojení přes ethernet, aplikace pro Android, Windows a iOS v češtině a v angličtině Venkovní a vnitřní IP kamera Reolink RLC-820A Hledáte mimořádně kvalitní IP kameru, která nabízí nejen vysokou kvalitu záznamu, ale také podporuje celou řadu moderních technologií? Reolink RLC-820A má ve své výbavě inteligentní technologii detekci pohybu, díky které dokáže rozpoznat lidi a vozidla od jiných objektů. Budete tak dostáváte upozornění pouze, když se kolem vašeho domu nebo obchodu motá podezřelá osoba nebo auto. Nežádoucí poplachy od pavouků nebo kymácejících se stromů jsou minulostí. Výhodu je podpora až 256GB paměťových karet... (alza.cz)

Podobné produkty ako Reolink RLC-820A (Reolink RLC-820A)

Reolink RLK8-800B4 (Reolink RLK8-800B4)

Reolink RLK8-800B4 (Reolink RLK8-800B4)
Detail

IP kamera vnitřní a venkovní, detekce pohybu, PIR senzor, zasílání e-mail notifikací, vestavěný mikrofon a cloud platforma, napájení power over Ethernet, s rozlišením 3840 × 2160 px, zorný úhel 87 °, noční vidění s max. dosvitem 35 m, kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa,, aplikace pro Android, Windows a iOS v češtině a v angličtině Komplexní dohledový systém Reolink RLK8-800B4 se 2TB diskem Hledáte kvalitní kamerový systém, který zajistí ochranu vašeho majetku? V tom případě máme pro vás připravené hned čtyři kvalitní kamery Reolink řady B800 s podporou 4K, potřebnou kabeláž a rekordér Reolink RLN8-410 s 2TB diskem. Systém je navíc tak robustní, že samozřejmě podporuje napojení na cloud včetně notifikací na aktuální události. 4Počet IP kamer2 TBKapacita rekordéru RLN8-41024/7Systém připraven na nepřetržitý provoz IP kamery Reolink vám zajistí záznam ve vysokém... (alza.cz)

Podobné produkty ako Reolink RLK8-800B4 (Reolink RLK8-800B4)

Reolink RLK16-800B8 (Reolink RLK16-800B8)

Reolink RLK16-800B8 (Reolink RLK16-800B8)
Detail

IP kamera vnitřní a venkovní, detekce pohybu, PIR senzor, zasílání e-mail notifikací, vestavěný mikrofon a cloud platforma, napájení power over Ethernet, s rozlišením 3840 × 2160 px, zorný úhel 87 °, noční vidění s max. dosvitem 35 m,, aplikace pro Android, Windows a iOS v češtině a v angličtině Komplexní dohledový systém Reolink RLK16-800B8 se 3TB diskem Hledáte kvalitní kamerový systém, který zajistí ochranu vašeho majetku? V tom případě máme pro vás připravených hned osm kvalitních kamer Reolink řady B800 s podporou 4K, potřebnou kabeláž a rekordér Reolink RLN16-410 s 3TB diskem. Systém je navíc tak robustní, že samozřejmě podporuje napojení na cloud včetně notifikací na aktuální události. 8Počet IP kamer3 TBKapacita rekordéru RLN8-41024/7Systém připraven na nepřetržitý provoz IP kamery Reolink vám zajistí záznam ve vysokém rozlišeníKamery Reolink řady B800 jsou vybavené vysokým... (alza.cz)

Podobné produkty ako Reolink RLK16-800B8 (Reolink RLK16-800B8)

Reolink Argus 3 Pro (REOLINK ARGUS 3 PRO)

Reolink Argus 3 Pro (REOLINK ARGUS 3 PRO)
Detail

IP kamera vnitřní a venkovní, detekce pohybu, PIR senzor, zasílání e-mail notifikací, vestavěný mikrofon a vestavěný reproduktor, napájení bateriemi, s rozlišením 2560 × 1440 px, zorný úhel 122 °, noční vidění s max. dosvitem 10 m, slot pro MicroSD kartu max. 128000 MB, kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, připojení přes WiFi 2,4 GHz, aplikace pro Android a iOS v češtině a v angličtině Venkovní IP kamera Reolink Argus 3 Pro s HD rozlišením a nočním viděním Hledáte mimořádně kvalitní IP kameru, která nabízí nejen vysokou kvalitu záznamu, ale rovněž podporuje celou řadu moderních technologií? Venkovní IP kamera Reolink Argus 3 Pro sází na podporu cloudu, HD rozlišení záznamu nebo velmi dobrou kvalitou záznamu i v nočním režimu. IP kamera Reolink Argus 3 Pro disponuje zabudovanou dobíjecí baterií a tedy nemusí být napájena ze sítě. Jedná se o bezdrátovou kameru. V případě potřeby ji totiž stačí dobít... (alza.cz)

Podobné produkty ako Reolink Argus 3 Pro (REOLINK ARGUS 3 PRO)

Sandberg Solar 4-Panel Powerbank 25000 mAh, solární nabíječka, černá (420-56)

Sandberg Solar 4-Panel Powerbank 25000 mAh, solární nabíječka, černá (420-56)
Detail

Powerbanka se solárním panelem, pro mobilní telefony a tablety, 25000 mAh, USB-C 18W, 2 výstupy až 12 V a 3 A Potřebujete praktickou a kompaktní záložní baterii? Powerbanka Sandberg s kapacitou 25000 mAh poslouží předěvším pro dobíjení vašich smartphonů a tabletů, když běžná nabíječka není k dispozici. Velice zajímavou součástí výbavy je pak solární panel. Má přibalen kabel micro USB. Zásadní přednosti powerbanky Sandberg Solar 4-Panel Powerbank 25000 mAh, solární nabíječka, černá Powerbanka Sandberg zvládá nabíjet telefony a tablety Kapacita celkem 25000 mAh Výstupní napětí je 12 V Dodána s kabelem micro USB Na výstupu najdete konektor USB-C Výstupní proud činí 3 A Hmotnost powerbanky Sandberg dosahuje 600 g Počet výstupů: 2 Funkce a příslušenství powerbanky Sandberg Solar 4-Panel Powerbank 25000 mAh, solární nabíječka, černá Velkou výdrž baterie oceníte zejména na výletech do přírody, delších cestách a kdekoliv jinde po světě. Na připojení k nabíjeným... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sandberg Solar 4-Panel Powerbank 25000 mAh, solární nabíječka, černá (420-56)

Reolink Go Plus (4MP) (Reolink Go Plus (4MP))

Reolink Go Plus (4MP) (Reolink Go Plus (4MP))
Detail

IP kamera vnitřní a venkovní, digitální zoom, detekce pohybu, zasílání e-mail notifikací, vestavěný reproduktor a obousměrný zvuk, napájení bateriemi, s rozlišením 2560 × 1440 px, zorný úhel 95 °, noční vidění s max. dosvitem 10 m, slot pro SD kartu max. 128 GB, kompatibilní s Google Assistant, připojení přes GSM, aplikace pro Android, Windows a iOS v češtině a v angličtině Venkovní i vnitřní IP kamera Reolink Go Plus 4MP bez nutnosti řešit kabeláž Díky dobíjecímu akumulátoru a připojení k 4G LTE je Reolink Go Plus 4MP naprosto bezdrátová kamera. Ke svému provozu totiž nepotřebuje žádnou síť, žádný napájecí kabel, žádné vrtání a dokonce ani jiné vývody. Jednoduše ji postavíte, kam chcete – na polici nebo na stůl, na vchodové dveře nebo do místnosti, abyste sledovali dítě nebo domácí mazlíčky. Případně ji využijte na dočasném staveništi, v pronajímaném domě nebo na víkendové chalupě. 2 560 × 1 440 pxRozlišení kamery95° (alza.cz)

Podobné produkty ako Reolink Go Plus (4MP) (Reolink Go Plus (4MP))

Reolink Duo 2 WiFi (Reolink Duo 2 Wifi)

Reolink Duo 2 WiFi  (Reolink Duo 2 Wifi)
Detail

IP kamera vnitřní a venkovní, detekce pohybu, PIR senzor, zasílání e-mail notifikací, vestavěný mikrofon, vestavěný reproduktor a obousměrný zvuk, napájení ze sítě, s rozlišením 4608 × 1728 px, zorný úhel 180 °, noční vidění s max. dosvitem 30 m, slot pro MicroSD kartu max. 256 GB, kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, připojení přes WiFi 2,4 GHz, aplikace pro Android, Windows a iOS v češtině a v angličtině Venkovní i vnitřní IP kamera Reolink Duo 2 WiFi s duálními čočkami, 4K rozlišením a umělou inteligencí Moderní IP kamera Reolink Duo 2 WiFi si váz získá nejen zcela mimořádnou kvalitou obrazu, ale také celou řadou pestrých funkcí. Mezi klíčové výhody patří duální čočky, které dokáží snímat 180 stupňů široký úhel při velmi nízkém skreslení obrazu. Navíc vás potěší WiFi připojením nebo inteligentní detekcí pohybu, díky které rozpozná lidi a vozidla od jiných objektů. 4 608 × 1 728 pxRozlišení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Reolink Duo 2 WiFi (Reolink Duo 2 Wifi)

Reolink Duo 2 PoE (Reolink Duo 2 PoE)

Reolink Duo 2 PoE (Reolink Duo 2 PoE)
Detail

IP kamera vnitřní a venkovní, detekce pohybu, PIR senzor, zasílání e-mail notifikací, vestavěný mikrofon, vestavěný reproduktor a obousměrný zvuk, napájení power over Ethernet zorný úhel 180 °, noční vidění s max. dosvitem 30 m, slot pro MicroSD kartu max. 128 GB, kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, připojení přes WiFi 2,4 GHz, aplikace pro Android, Windows a iOS v češtině a v angličtině Venkovní i vnitřní IP kamera Reolink Duo 2 PoE s duálními čočkami, 4K rozlišením a umělou inteligencí Moderní IP kamera Reolink Duo 2 PoE si váz získá nejen zcela mimořádnou kvalitou obrazu, ale také celou řadou pestrých funkcí. Mezi klíčové výhody patří duální čočky, které dokáží snímat 180 stupňů široký úhel při velmi nízkém skreslení obrazu. Rovněž potěší až 4K rozlišení, kvalitní noční vidění nebo PoE napájení přímo z datového kabelu. 4 608 × 1 728 pxRozlišení kamery180°Zorný úhel256 GBMax. kapacita SD karty... (alza.cz)

Podobné produkty ako Reolink Duo 2 PoE (Reolink Duo 2 PoE)

Reolink RLN16-410-4T (Reolink RLN16-410-4T)

Reolink RLN16-410-4T (Reolink RLN16-410-4T)
Detail

Síťový rekordér - NVR, maximální rozlišení 3840 × 2160 px, maximální kapacita 12000 GB, pro 2 externí disky, 1 interní disk, video výstup HDMI a VGA, rozhraní USB 2.0 a RJ-45, RJ-45 1000 Mb/s, rozměry 4,5 × 33 × 28,5 cm (V׊×H), hmotnost 2400 g Síťový rekordér Reolink RLN16-410-4T s 4TB diskem Hledáte kvalitní síťový rekordér, který zajistí záznam obrazového materiálu z bezpečnostních kamer? V tom případě pro vás máme připravený síťový rekordér Reolink RLN16-410-4T se 4TB diskem. Systém je navíc tak robustní, že samozřejmě podporuje napojení na cloud včetně notifikací na aktuální události. 8Podporovaný počet IP kamer4 TBKapacita interního disku24/7Systém připraven na nepřetržitý provoz Dohledový systém ReolinkSíťový rekordér Reolink RLN16-410-4T zajistí záznam až z 16 připojených kamer v nepřetržitém režimu až ve 4K rozlišení. To je vhodné například pro velký rodinný dům, bytový dům... (alza.cz)

Podobné produkty ako Reolink RLN16-410-4T (Reolink RLN16-410-4T)

Goal zero solární panel nomad 5 s bateriovým boxem guide 12 solar kit

Detail

Sada obsahuje bateriový box GUIDE 12 pro nabíjení tužkových baterií a zároveň slouží jako powerbanka a přenosný solární panel Nomad 5, kterým můžete dobíjet Guide 12 nebo jiná zařízení. Obsah balení: Guide 12, solární panel Nomad 5, 4x AA baterie (NiMH dobíjecí), USB-A to USB-C dobíjecí kabel, adaptér na AAA baterie (AAA baterie nejsou součástí balení) Bateriový Box Guide 12 Přenosný a kompaktní bateriový box, který obsahuje USB výstup pro nabíjení telefonů a tabletů. Obsahuje 4 AA vyjímatelné a dobíjecí baterie, s kapacitou 2500 mAh, které je možno použit také v čelovkách nebo ručních svítilnách. Guide 12 funguje i s jinými dobíjecími NiMH bateriemi. Obsahuje adaptér na AAA baterie. Také obsahuje vestavěnou svítilnu, která se může hodit například pro hledání v tašce nebo batohu. Parametry: rozměry: 6.4 x 10.2 x 1.9 cm hmotnost: 181 g kapacita baterie: 12.0Wh (4.8V, 2500mAh) baterie: NiMH výstupy: USB- A port: 5 V, až 2 A (max 10 W) vstupy :USB-C port: 5 V, až 1 A (max 5 W) řetězení: Ne Doba nabíjení: Nomad 5: 4-8 hod Nomad 10: 4 hod USB rozhraní: 4 hod Nabíjení pomocí Guide 12: mobilní telefon : až 1 dobití POV kamera : 2,5 nabití čelovka: 2,5 nabití tablet : 25% nabití baterie Solární Panel Nomad 5 5W panel vám poskytuje solární sběrnou schopnost potřebnou k nabíjení telefonu, kdekoli svítí slunce. Vestavěný polohovatelný stojánek vám zajistí optimální solární sběr energie. Je robustní a odolný, postavený tak, aby vydržel tak dlouho jako vaše dobrodružství. Parametry: rozměry: 24 x 17.8 x 2.8 cm hmotnost: 360 g kapacita: 5V, 5W porty: USB port: 5V, až 1A (max 5 W) (parys.cz)

Podobné produkty ako Goal zero solární panel nomad 5 s bateriovým boxem guide 12 solar kit

Reolink Argus 2E bateriová bezpečnostní kamera (Reolink Argus 2E)

Reolink Argus 2E bateriová bezpečnostní kamera (Reolink Argus 2E)
Detail

IP kamera vnitřní a venkovní, digitální zoom, detekce pohybu, PIR senzor, zasílání e-mail notifikací, vestavěný mikrofon a vestavěný reproduktor, napájení ze sítě, s rozlišením 1920 × 1080 px, zorný úhel 120 °, noční vidění s max. dosvitem 10 m, slot pro MicroSD kartu max. 128 GB, kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, připojení přes WiFi 2,4 GHz, aplikace pro Android, Windows a iOS v češtině a v angličtině Bezpečnostní IP kamera Reolink Argus 2E s vestavěným akumulátorem Hledáte mimořádně kvalitní IP kameru, která nabízí nejen vysokou kvalitu záznamu, ale také podporuje celou řadu moderních technologií? Reolink Argus 2E má ve své výbavě 6násobný digitální zoom, integrovanou baterii, možnost oboustranné komunikace, hlasitou sirénu nebo pohybový senzor. Výhodu je rovněž podpora až 128GB paměťových karet pro kontinuální nahrávání v délce několika desítek hodin. IP kamera Reolink Argus 2E disponuje vylepšeným... (alza.cz)

Podobné produkty ako Reolink Argus 2E bateriová bezpečnostní kamera (Reolink Argus 2E)

Reolink Trackmix PoE Smart 8MP bezpečnostní kamera (Reolink Trackmix PoE)

Reolink Trackmix PoE Smart 8MP bezpečnostní kamera (Reolink Trackmix PoE)
Detail

IP kamera vnitřní a venkovní, detekce pohybu, PIR senzor, zasílání e-mail notifikací, vestavěný mikrofon, vestavěný reproduktor a cloud platforma, napájení power over Ethernet, s rozlišením 3840 × 2160 px, zorný úhel 355 °, rotace, noční vidění s max. dosvitem 15 m, slot pro MicroSD kartu max. 256 GB, kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, připojení přes WiFi 2,4 GHz, aplikace pro Android a iOS v češtině a v angličtině Reolink Trackmix PoE Smart 8MP bezpečnostní kamera je výbornou volbou jak ohlídat svou domácnost. Tato vnitřní i venkovní kamera pořizuje kvalitní záběry, a to díky rozlišení až 3840 × 2160 px. Čočka snímá v úhlu 355°. Zařízení umí ukládat pořízené snímky také na paměťové karty typu MicroSD. Reolink Trackmix PoE Smart 8MP bezpečnostní kamera je schopná pořizovat i noční záběry, díky tomu je předurčená pro nepřetržitou práci a ochranu vašeho majetku. Největší dosvit nočního vidění činí 15m. Také lze nastavit, že vám při detekování pohybu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Reolink Trackmix PoE Smart 8MP bezpečnostní kamera (Reolink Trackmix PoE)

Blumfeldt Shinestone Solar 50, kulová lampa, solární panel, Ø 50 cm, RGB-LED, IP68, akumulátor

Blumfeldt Shinestone Solar 50, kulová lampa, solární panel, Ø 50 cm, RGB-LED, IP68, akumulátor
Detail

Barevné akcenty: kulová lampa Blumfeldt Shinestone Solar je silně zářivým středem jakékoliv zahradní nebo venkovní dekorace, ale zaujme i v obývacích pokojích. Ať už jednotlivě, nebo v kombinaci, koule o průměru 50 cm přináší pestrý lesk během večerních hodin. Díky solárnímu provozu je přitom zcela nezávislá na elektrické síti.V průběhu dne je koule atraktivní na pohled díky PE plastu v žulovém vzhledu, který intenzivně kontrastuje se všemi zahradními rostlinami, a tak aktivně přispívá k zkrášlení prostředí. V noci to samozřejmě platí ještě více, protože když se v kouli rozsvítí 16barevné LED světlo, přemění okolí na mysticko-romantické prostředí. Obzvlášť působivé jsou čtyři volitelné režimy změny světla (strobe, flash, fade a smooth), které barvy buď jemně překrývají přes sebe, nebo je střídají se světlým bleskem. Pro snadný výběr barev a změn světla je součástí balení dálkové ovládání s dosahem 3 metry. Nemáte v zahradě síťové připojení? Žádný problém! Solární lampa Blumfeldt Shinestone Solar je zcela nezávislá na eletrické energii díky solárnímu panelu a integrované nabíjecí stanici. 2 m dlouhý kabel umožňuje dokonalé nastavení pozice směrem ke slunci. Lithium-iontový akumulátor s kapacitou 1200 mAh poskytuje 6 až 8 hodin provozu.Venkovní lampa Blumfeldt je navzdory svým obrovským rozměrům lehká a jednoduše se dá umístit na terase nebo v zimní zahradě. Plastová koule je s třídou ochrany IP68 odolná vůči vodě a zimě, takže ji netřeba odnášet v dešti ani v zimním období. Právě zasněženým venkovním prostorům vdechne zcela nový život.Osvětlete svou zahradu nebo obývák. Kulová lampa Blumfeldt Shinestone Solar vyzařuje barevnou atmosféru pro každou příležitost. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Blumfeldt Shinestone Solar 50, kulová lampa, solární panel, Ø 50 cm, RGB-LED, IP68, akumulátor
Reolink Keen Ranger PT + Solar panel (Reolink KEEN Ranger PT + KEEN Solar Panel), Reolink Go PT Plus+Solar panel (GO PT PLUS+SOLAR PANEL), Reolink Solar Panel 2 Black (Reolink Solar Panel 2 Black), Reolink Solar panel 2 (SOLAR PANEL 2), Reolink Argus PT-Dual bateriová bezpečnostní kamera (Reolink Argus PT-Dual ), EZVIZ set HB8 + Solar Panel (HB8 + Solar panel), EZVIZ Solar Panel D (CS-CMT-Solar Panel-D), Eufy Solar Panel Charger (T8700021), Xtorm Solar Panel 100W (XPS100), Smoot Solar Panel FF100 (8594205742503), Xtorm Solar Panel 200W Bundle (XPS200), Choetech 160W Solar Panel Charger (SC010), Choetech 200W Solar Panel Charger (SC011), IMILAB Solar Panel pro IMILAB EC4 (IPC031), DC Solar Panel Extension Cable 5 m (7233), IMILAB Solar Panel pro IMILAB EC4 (IPC031 new), Keen Whisper W (SPTkeen888nad), Keen Pyrenees M (SPTkeen982nad), Keen Whisper W (SPTkeen899nad), Keen Newport H2 (SPTkeen039nad), Blumfeldt Greenkeeper Solar, zavlažovací systém, solární panel, 1500 mAh, RidgeMonkey Vault C-Smart PD 80W Solar Panel (5056210624012), Keen Balboa EXP C (SPTkeen389nad), Keen Pyreness Women hnědá (SPTkeen1470nad), Keen Jasper Men hnědá (SPTkeen1596nad), KEEN WHISPER WOMEN modrá (SPTkeen2071nad), KEEN JASPER MAN modrá (SPTkeen1794nad), Keen Jasper Women béžová (SPTkeen1478nad), Keen Newport Men bison (SPTkeen1348nad), Keen Newport H2 M (SPTkeen063nad)