Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu zelené 80x80 cm

Produkt Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu zelené 80x80 cm sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu zelené 80x80 cm upraviť a produkt hľadať znova.

Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu zelené 80x80 cm

Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu zelené 80x80 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: polyester, barva: zelená Nepostradatelnou složkou života je spánek, proto je velmi důležité pořídit si kvalitní povlak na polštář. Povlak na polštář SHUMEE zajistí klidný a vyrovnaný spánek a také se stane nedílným doplňkem vaší ložnice. Hlavním parametrem při výběru by měl být materiál, jímž u tohoto modelu je polyester. Polyester je spojen s rychlým schnutím a obvykle jej není potřeba vůbec žehlit. Díky zipovému zapínání se výměna potahu na polštář stane vaší oblíbenou činností. Nezapomínejte také na rozměry. Tento povlak na polštář má 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE dotváří zelená barva. Zásadní funkce produktu Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu zelené 80x80 cm S povlakem na polštář SHUMEE zažijete klidný a vyrovnaný spánek Pro jeho výrobu byl vybrán materiál, jímž je polyester Není potřeba ho žehlit Pro jednodušší zapínání má všitý zip Povlak na polštář o rozměru 80 × 80 cm Design povlaku na polštář... (alza.cz)

Podobné produkty ako Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu zelené 80x80 cm

Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu růžová 80x80 cm

Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu růžová 80x80 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: polyester, barva: růžová Přibližně třetinu života strávíme v posteli, proto bychom měli ložní prádlo vybírat velmi důkladně. Povlak na polštář SHUMEE povýší kvalitu spánku na vyšší úroveň a jako bonus dodá vašemu interiéru na osobitosti. K důležitým aspektům při výběru se řadí materiál, kterým je polyester. Polyester nevyžaduje žádnou velkou péči, rychle usychá a nemusíte jej žehlit. Zapínání na zip šetří vaše nervy během převlékání postele. Mezi další důležité údaje pro výběr patří také rozměry. Tento povlak na polštář je o rozměru 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE vyzdvihuje růžová barva. Rozhodující funkce produktu Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu růžová 80x80 cm S povlakem na polštář SHUMEE povýšíte spánek na vyšší úroveň Pro tento potah na polštář byl vybrán materiál, jímž je polyester Nemusíte ztrácet čas s žehlením, tento materiál ho nepotřebuje Jednoduché zipové zapínání Povlak na polštář s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu růžová 80x80 cm

Povlaky na polštářek 4 ks se vzhledem lnu černé 80x80 cm

Povlaky na polštářek 4 ks se vzhledem lnu černé 80x80 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: polyester, barva: černá Důležitou součástí našeho života je spánek, proto bychom měli ložní prádlo vybírat velmi důkladně. Povlak na polštář SHUMEE vytvoří z vaší postele pohodlné útočiště a také se stane vkusnou součástí vaší ložnice. Při rozhodování by vás měl zajímat materiál, kterým v tomto případě je polyester. Polyester je spojen s rychlým schnutím a obvykle jej není potřeba vůbec žehlit. Zapínání na zip šetří vaše nervy během převlékání postele. Před zakoupením myslete na rozměry. Tento povlak na polštář má 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE vyzdvihuje černá barva. Významné funkce produktu Povlaky na polštářek 4 ks se vzhledem lnu černé 80x80 cm S povlakem na polštář SHUMEE dostane vaše postel nový rozměr Pro jeho výrobu byl vybrán materiál, jímž je polyester Nemačká se a nemusíte ho žehlit Snadno uzavřete zipem Povlak na polštář s rozměrem 80 × 80 cm Design povlaku na polštář SHUMEE umocňuje černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Povlaky na polštářek 4 ks se vzhledem lnu černé 80x80 cm

Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu cihlový 80x80 cm

Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu cihlový 80x80 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: polyester, barva: cihlová Důležitou součástí našeho života je spánek, proto je velmi důležité pořídit si kvalitní povlak na polštář. Povlak na polštář SHUMEE vám připraví příjemné prostředí pro klidný spánek a současně se stane dominantou vaší ložnice. Při rozhodování by vás měl zajímat materiál, kterým je polyester. Polyester si oblíbíte pro jeho vlastnosti - rychle usychá a není třeba ho žehlit. Zapínání je velmi jednoduché, tvoří ho totiž zip. Nezapomínejte také na rozměry. Tento povlak na polštář má 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE podtrhuje cihlová barva. Nejdůležitější vlastnosti produktu Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu cihlový 80x80 cm S povlakem na polštář SHUMEE dodáte ložnici osobitost Bylo navrženo z materiálu, kterým je polyester Rychle usychá a nemusíte jej žehlit Zapínání řeší zip Povlak na polštář 80 × 80 cm Design povlaku na polštář SHUMEE zdůrazňuje cihlová barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu cihlový 80x80 cm

Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu vínové 80x80 cm

Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu vínové 80x80 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: polyester, barva: vínová Postel je zásadní součástí ložnice, z tohoto důvodu si vybírejte povlak na polštář velmi důkladně. Povlak na polštář SHUMEE vám zajistí příjemné chvíle ve vaší posteli a současně se stane dominantou vaší ložnice. Jako důležitý aspekt k výběru se určitě řadí i materiál, jímž u tohoto modelu je polyester. Polyester nevyžaduje žádnou velkou péči, rychle usychá a nemusíte jej žehlit. Díky zipu se povlékání postele stane zábavou. Nezapomeňte také myslet na jeho rozměry. Tento povlak na polštář je o rozměru 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE dotváří vínová barva. Zásadní přednosti produktu Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu vínové 80x80 cm S povlakem na polštář SHUMEE se vám budou noční můry vyhýbat Materiálem, který byl použit při šití tohoto potahu na polštář je polyester Měkký nemačkavý materiál, který se nežehlí Pro jednodušší zapínání má všitý zip Povlak na polštář o rozměrech 80 ×... (alza.cz)

Podobné produkty ako Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu vínové 80x80 cm

Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu zelené 50x50 cm

Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu zelené 50x50 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: polyester, barva: zelená Důležitou součástí našeho života je spánek, výběr vhodného povlaku na polštář bychom neměli brát na lehkou váhu. Povlak na polštář SHUMEE vám zajistí příjemné chvíle ve vaší posteli a současně vkusně doplní interiér ložnice. Hlavní roli pro jeho výběr hraje materiál, kterým je polyester. Polyester je materiál, který rychle schne a není třeba jej žehlit. Práci s povlékáním postele vám usnadní zapínání na zip. Před zakoupením myslete na rozměry. Tento povlak na polštář má 50 × 50 cm. Povlak na polštář SHUMEE dotváří zelená barva. Důležité přednosti produktu Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu zelené 50x50 cm S povlakem na polštář SHUMEE se vám nebude chtít z postele K jeho vyrobení byl zvolen materiál, jímž je polyester Výhodu představuje snadná údržba Zapínání za pomoci zipu Povlak na polštář s rozměrem 50 × 50 cm Design povlaku na polštář SHUMEE dotváří zelená barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu zelené 50x50 cm

Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu cihlový 50x50 cm

Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu cihlový 50x50 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: polyester, barva: cihlová V posteli strávíme přibližně třetinu svého života, proto je velmi důležité pořídit si kvalitní povlak na polštář. Povlak na polštář SHUMEE vytvoří z vaší postele pohodlné útočiště a současně se stane dominantou vaší ložnice. Mezi rozhodující parametry pro výběr určitě patří i materiál, kterým je polyester. Polyester si oblíbíte pro jeho vlastnosti - rychle usychá a není třeba ho žehlit. Zapínání na zip vám ušetří spoustu času při převlékání. V neposlední řadě myslete také na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 50 × 50 cm. Povlak na polštář SHUMEE zdůrazňuje cihlová barva. Důležité vlastnosti produktu Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu cihlový 50x50 cm S povlakem na polštář SHUMEE zažijete ty nejkrásnější chvíle v posteli Výrobce k jeho ušití zvolit materiál, kterým je polyester Povlak na polštář rychle schne a nemusí se žehlit Se zapínáním vám pomůže zip Povlak na polštář... (alza.cz)

Podobné produkty ako Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu cihlový 50x50 cm

Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu bílé 50x50 cm

Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu bílé 50x50 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: polyester, barva: bílá Přibližně třetinu života strávíme v posteli, proto je důležité vybrat si ten správný povlak na polštář. Povlak na polštář SHUMEE vám nabídne odpočinek, který si zasloužíte a jako bonus dodá vašemu interiéru na osobitosti. Hlavní roli pro jeho výběr hraje materiál, kterým je polyester. Polyester je rychleschnoucím materiálem, který není třeba žehlit. Díky zapínání na zip vyměníte potah na polštář během minutky. V neposlední řadě se zaměřte také na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 50 × 50 cm. Povlak na polštář SHUMEE vyzdvihuje bílá barva. Zajímavé parametry produktu Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu bílé 50x50 cm S povlakem na polštář SHUMEE budete určitě spokojeni Pro jeho zhotovení byl použit materiál, jímž je polyester Povlak na polštář rychle schne a nemusí se žehlit Praktické zapínání na zip Povlak na polštář o rozměru 50 × 50 cm Design povlaku na polštář SHUMEE... (alza.cz)

Podobné produkty ako Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu bílé 50x50 cm

Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu černý 40x40 cm

Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu černý 40x40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: polyester, barva: černá Postel je zásadní součástí ložnice, proto je výběr povlaku na polštář tak důležitý. Povlak na polštář SHUMEE vytvoří z vaší postele pohodlné útočiště a také doplní interiér vaší ložnice. Při rozhodování by vás měl zajímat materiál, kterým je v tomto případě polyester. Polyester nevyžaduje žádnou speciální péči, rychle uschne a nemusíte ho žehlit. Výměna potahu na polštář se vám stane zábavou, díky zapínání na zip. Mezi další důležité údaje pro výběr patří také rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE umocňuje černá barva. Základní funkce produktu Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu černý 40x40 cm S povlakem na polštář SHUMEE budete nadmíru spokojeni Materiálem, který byl použit při šití tohoto potahu na polštář je polyester Nemačkavý materiál bez nutnosti žehlení Uzavřete ho pomocí zipu Povlak na polštář 40 × 40 cm Vzhled povlaku na polštář... (alza.cz)

Podobné produkty ako Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu černý 40x40 cm , Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu bílé 40x40 cm (131561)

Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu černý 50x50 cm

Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu černý 50x50 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: polyester, barva: černá Přibližně třetinu života strávíme v posteli, výběr povlaku na polštář proto hraje důležitou roli. Povlak na polštář SHUMEE vám připraví příjemné prostředí pro klidný spánek a současně se stane dominantou vaší ložnice. Hlavním parametrem při výběru by měl být materiál, jímž je polyester. Polyester má výhodu v tom, že rychle usychá a nepotřebuje žehlit. Zapínání na zip vám ušetří spoustu času při převlékání. Dalším důležitým údajem při výběru jsou také rozměry. Tento povlak na polštář je o rozměru 50 × 50 cm. Povlak na polštář SHUMEE utváří černá barva. Podstatné vlastnosti produktu Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu černý 50x50 cm S povlakem na polštář SHUMEE budete určitě spokojeni Pro tento potah na polštář byl vybrán materiál, jímž je polyester Nemačkavý materiál bez nutnosti žehlení Snadno uzavřete zipem Povlak na polštář 50 × 50 cm Vzhled povlaku na polštář SHUMEE podtrhne... (alza.cz)

Podobné produkty ako Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu černý 50x50 cm

Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu bílé 40x40 cm (131561)

Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu bílé 40x40 cm (131561)
Detail

Povlak na polštář Barva: Bílá Rozměry: 40 x 40 cm (D x Š) Zapínání na zip Tkanina se vzhledem lnu Lze prát v pračce Pasuje na polštáře 40 x 40 cm Součástí balení jsou 4 povlaky na polštáře Tkanina: Polyester: 100 % Materiál: Polyester: 100% Velkou část našich životů trávíme v posteli, proto je výběr povlaku na polštář tak důležitý. Povlak na polštář SHUMEE vám zpříjemní odpočinek, který si zasloužíte a také se stane vkusnou součástí vaší ložnice. S povlakem na polštář SHUMEE už nikdy nebudete chtít z postele (alza.cz)

Podobné produkty ako Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu bílé 40x40 cm (131561)

4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm

4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: polyester, barva: antracitová Všichni potřebujeme k životu spánek, z tohoto důvodu bychom neměli podcenit výběr správného povlaku na polštář. Povlak na polštář SHUMEE vám zajistí příjemné chvíle ve vaší posteli a zároveň dotvoří interiér vaší ložnice. Důležitým parametrem pro výběr je určitě materiál, jímž u tohoto modelu je polyester. Polyester nevyžaduje žádnou speciální péči, rychle uschne a nemusíte ho žehlit. Zapínání na zip zajistí rychlou a jednoduchou výměnu potahu na polštář. Mezi další důležité údaje pro výběr patří také rozměry. Tento povlak na polštář má 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE podtrhne antracitová barva. Podstatné přednosti produktu 4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm S povlakem na polštář SHUMEE budete usínat spokojeně Bylo navrženo z materiálu, kterým je polyester Velmi rychle usychá a není třeba jej žehlit Praktické zapínání na zip Povlak na polštář s... (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm

4 béžové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm

4 béžové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: béžová Postel je zásadní součástí ložnice, proto byste výběr vhodného povlaku na polštář neměli podcenit. Povlak na polštář SHUMEE vytvoří z vaší postele pohodlné útočiště a také doplní interiér vaší ložnice. Jako důležitý aspekt k výběru se určitě řadí i materiál, kterým je v tomto případě bavlna. Produkty z bavlny jsou známé svou velkou oblíbeností, pro svou barevnou stálost a pevnost. Zapínání je velmi jednoduché, tvoří ho totiž zip. Nezapomeňte také myslet na jeho rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 50 × 50 cm. Povlak na polštář SHUMEE zdůrazňuje béžová barva. Klíčové znaky produktu 4 béžové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm S povlakem na polštář SHUMEE budete milovat každou minutu v posteli K výrobě byl využit materiál, jímž je bavlna Uzavřete ho pomocí zipu Povlak na polštář s rozměrem 50 × 50 cm Celý povlak na polštář SHUMEE zdůrazní béžová barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 béžové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm

4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm

4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: polyester, barva: antracitová Spánek nám zabere skoro třetinu života, proto bychom měli ložní prádlo vybírat velmi důkladně. Povlak na polštář SHUMEE povýší kvalitu spánku na vyšší úroveň a současně dodá vaší ložnici na osobitosti. Zásadní roli při jeho výběru hraje materiál, kterým je v tomto případě polyester. Polyester si vás získá díky rychlému schnutí a žádné potřebě jej žehlit. Zapínání na zip šetří vaše nervy během převlékání postele. Během výběru je nutné myslet na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE podtrhuje antracitová barva. Významné parametry produktu 4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE budete určitě spokojeni K výrobě byl využit materiál, jímž je polyester Měkký nemačkavý materiál, který se nežehlí Snadné zapínání na zip Povlak na polštář o rozměru 40 × 40 cm Vzhled povlaku na polštář SHUMEE umocňuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm

4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm

4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: hnědá Velkou část našich životů trávíme v posteli, proto hraje výběr povlaku na polštář důležitou roli. Povlak na polštář SHUMEE vám umožní klidný a nerušený spánek a také doplní interiér vaší ložnice. Při rozhodování by vás měl zajímat materiál, kterým je v tomto případě bavlna. Bavlněné produkty jsou mezi uživateli oblíbené, udržují si svou velikost a jsou barevně stálé. Výměna potahu na polštář se vám stane zábavou, díky zapínání na zip. V neposlední řadě se zaměřte také na rozměry. Tento povlak na polštář je o rozměru 50 × 50 cm. Povlak na polštář SHUMEE utváří hnědá barva. Základní přednosti produktu 4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm S povlakem na polštář SHUMEE budete usínat spokojeně K výrobě byl využit materiál, jímž je bavlna Snadné zapínání na zip Povlak na polštář s rozměrem 50 × 50 cm Vzhled povlaku na polštář SHUMEE podtrhne hnědá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm

4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm

4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: hnědá Postel je centrum dění každé ložnice, proto bychom měli ložní prádlo vybírat velmi důkladně. Povlak na polštář SHUMEE vám nabídne odpočinek, který si zasloužíte a zároveň se stane dominantou každého interiéru. K důležitým aspektům při výběru se řadí materiál, jímž u tohoto modelu je bavlna. Produkty z bavlny patří k mimořádně oblíbeným, pro svou stálost a kvalitu. Zapínání je velmi jednoduché, tvoří ho totiž zip. Při výběru nezapomeňte na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE zdůrazňuje hnědá barva. Zásadní funkce produktu 4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE se k vám do ložnice dostane elegance Pro jeho výrobu byl vybrán materiál, jímž je bavlna Praktické zapínání na zip Povlak na polštář 40 × 40 cm Design povlaku na polštář SHUMEE podtrhne hnědá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm

4 béžové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm

4 béžové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: béžová Přibližně třetinu života strávíme v posteli, výběr povlaku na polštář proto hraje důležitou roli. Povlak na polštář SHUMEE vám zpříjemní odpočinek, který si zasloužíte a jako bonus dodá vašemu interiéru na osobitosti. Zásadní roli při jeho výběru hraje materiál, jímž u tohoto modelu je bavlna. Produkty z bavlny mají mezi uživateli velkou oblibu, udržují si svou velikost a jsou barevně stálé. Povlékání postele nikdy nebylo snazší, díky zipu to bude raz dva. Během výběru je nutné myslet na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE podtrhuje béžová barva. Zásadní funkce produktu 4 béžové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm S povlakem na polštář SHUMEE si na vás noční můry nepřijdou K jeho vyrobení byl zvolen materiál, jímž je bavlna Zapínání obstará zip Povlak na polštář o rozměru 80 × 80 cm Design povlaku na polštář SHUMEE podtrhne béžová... (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 béžové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm

4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm

4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: Lyocell a polyester, barva: antracitová Přibližně třetinu života strávíme v posteli, proto je velmi důležité pořídit si kvalitní povlak na polštář. Povlak na polštář SHUMEE vytvoří z vaší postele pohodlné útočiště a přitom se stane elegantním doplňkem v interiéru. Mezi rozhodující parametry pro výběr určitě patří i materiál, kterým v tomto případě je Lyocell a polyester. Polyester má velkou výhodu v rychlém schnutí a obvykle jej není třeba žehlit. Zapínání je velmi jednoduché, tvoří ho totiž zip. Nezapomeňte také myslet na jeho rozměry. Tento povlak na polštář má 50 × 50 cm. Povlak na polštář SHUMEE utváří antracitová barva. Důležité funkce produktu 4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm S povlakem na polštář SHUMEE zažijete klidný a vyrovnaný spánek K jeho výrobě byl použit materiál, kterým je Lyocell a polyester Povlak na polštář rychle schne a nemusí se žehlit Zapínání na zip si oblíbíte... (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm

4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm

4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: hnědá Kvalitní spánek je pro život velmi důležitý, proto hraje výběr povlaku na polštář důležitou roli. Povlak na polštář SHUMEE vám nabídne odpočinek, který si zasloužíte a zároveň dotvoří interiér vaší ložnice. Zásadní roli při jeho výběru hraje materiál, kterým v tomto případě je bavlna. Výrobky z bavlny mají mezi uživateli vysokou oblibu, zachovávají si svou velikost a jsou stálobarevné. Díky zapínání na zip vyměníte potah na polštář během minutky. Mezi další důležité údaje pro výběr patří také rozměry. Tento povlak na polštář má 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE podtrhuje hnědá barva. Stěžejní vlastnosti produktu 4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm S povlakem na polštář SHUMEE vykouzlíte z vaší postele ráj spánku K výrobě byl využit materiál, jímž je bavlna Zapíná se zipem Povlak na polštář o rozměru 80 × 80 cm Design povlaku na polštář SHUMEE podtrhuje hnědá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm , 4 zelené povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

Jídelní židle 2 ks béžové se vzhledem lnu textil (287949)

Jídelní židle 2 ks béžové se vzhledem lnu textil (287949)
Detail

Jídelní židle - čalouněná, materiál sedáku textil, materiál konstrukce dřevo, 2 židle v balení, rozměry 103 × 50 × 58 (V׊×H), výška sedáku 48 cm, dekor dřeva kaučukovník Pokud byste si rádi dopřáli nový nábytek, zaujme vás jídelní židle SHUMEE. Stylový design i kvalitní materiály jsou tím, co přiláká váš zájem. Váš výběr by se měl orientovat i podle toho, že má výšku 103 cm. Pokud vás zajímá výška sedu, ta činí 48 cm. V prostoru bude zaujímat šířku 50 cm. Abyste na ní komfortně seděli, nabízí hloubku 58 cm. O celkový design jídelní židle se stará dekor, který vypadá jako kaučukovník. Tento dekor k tomu podtrhuje béžová barva. Pokud jde o samotnou konstrukci, tu výrobce zhotovil z materiálu, kterým je dřevo. Zajímá-li vás sedák, ten tvoří textil. Uvnitř balení se nachází celkem 2 kusy. Jídelní židle 2 ks béžové se vzhledem lnu textil byla zhotovena o hmotnosti 17,95 kg. Základní funkce modelu Jídelní židle 2 ks béžové se vzhledem lnu textil Nová jídelní židle... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jídelní židle 2 ks béžové se vzhledem lnu textil (287949) , 4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

Dekorační polštářek se vzhledem modrého dřeva, 40 x 40 cm

Dekorační polštářek se vzhledem modrého dřeva, 40 x 40 cm
Detail

Také rádi zvelebujete svůj domov? Tento polštářek můžete umístit na pohovku, do zimní zahrady nebo jako měkoučký prvek do ložnice. Vytvoříte tak ve svém domově příjemnou a útulnou atmosféru. Technické údaje: rozměry: 40 x 40 cm materiál: potah z veluru 100% polyester / výplň polštáře 100% polyester (280 g výplně) povlak na polštář lze prát v pračce na 30° motiv: modré dřevo s nápisem Obsah balení: 1 x povlak na polštář 1 x výplňový polštář (dilego.cz)

Podobné produkty ako Dekorační polštářek se vzhledem modrého dřeva, 40 x 40 cm , 4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm

Povlaky na polštář 4 ks 80x80 cm polyester umělý semiš hnědá

Povlaky na polštář 4 ks 80x80 cm polyester umělý semiš hnědá
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: polyester a semiš, barva: hnědá Všichni potřebujeme k životu spánek, z tohoto důvodu si vybírejte povlak na polštář velmi důkladně. Povlak na polštář SHUMEE vám nabídne odpočinek, který si zasloužíte a současně vkusně doplní interiér ložnice. Důležitým aspektem pro výběr bude určitě materiál, jímž u tohoto modelu je polyester a semiš. Polyester nepotřebuje žádnou velkou starost - rychle usychá a nemusíte jej žehlit. Díky zipu se povlékání postele stane zábavou. Dalším důležitým údajem při výběru jsou také rozměry. Tento povlak na polštář má 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE vyzdvihuje hnědá barva. Podstatné přednosti produktu Povlaky na polštář 4 ks 80x80 cm polyester umělý semiš hnědá S povlakem na polštář SHUMEE se vám budou noční můry vyhýbat K jeho vyrobení byl zvolen materiál, jímž je polyester a semiš Není potřeba ho žehlit Zapínání na zip si oblíbíte Povlak na polštář o rozměrech 80 × 80 cm Celý povlak... (alza.cz)

Podobné produkty ako Povlaky na polštář 4 ks 80x80 cm polyester umělý semiš hnědá , Povlaky na polštář 4 ks velur, 50 × 50 cm, šedé

Povlaky na polštářky 4 ks bavlna 50 × 50 cm vínové (130932)

Povlaky na polštářky 4 ks bavlna 50 × 50 cm vínové (130932)
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: vínová Nepostradatelnou složkou života je spánek, proto je velmi důležité pořídit si kvalitní povlak na polštář. Povlak na polštář SHUMEE vykouzlí z vaší postele ráj spánku a také se stane vkusnou součástí vaší ložnice. Zásadní roli při jeho výběru hraje materiál, jímž je bavlna. Produkty z bavlny jsou známé svou velkou oblíbeností, drží stálou velikost a jsou pevné. Zapínání na zip vám ušetří spoustu času při převlékání. Před koupí je nezbytné myslet na rozměry. Tento povlak na polštář je o rozměru 50 × 50 cm. Povlak na polštář SHUMEE podtrhuje vínová barva. Důležité funkce produktu Povlaky na polštářky 4 ks bavlna 50 × 50 cm vínové S povlakem na polštář SHUMEE vykouzlíte z vaší postele ráj spánku Pro jeho výrobu byl vybrán materiál, jímž je bavlna Uzavřete ho pomocí zipu Povlak na polštář o rozměrech 50 × 50 cm Celý povlak na polštář SHUMEE podtrhuje vínová barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Povlaky na polštářky 4 ks bavlna 50 × 50 cm vínové (130932) , Povlaky na polštář 4 ks velur, 80 × 80 cm, černé

TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Modrá

TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Modrá
Detail

Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40 x 40 cm skvěle doladí váš domov. (topprosteradla.cz)

Podobné produkty ako TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Modrá , Povlaky na polštář 4 ks velur, 80 × 80 cm, béžové

TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Rezavá

TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Rezavá
Detail

Povlak na polštářek Gisela skvěle doladí váš domov. (topprosteradla.cz)

Podobné produkty ako TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Rezavá , Povlaky na polštář 4 ks velur, 40 × 40 cm, béžové

TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Černá

TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Černá
Detail

Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40 x 40 cm skvěle doladí váš domov. (topprosteradla.cz)

Podobné produkty ako TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Černá , Povlaky na polštář 4 ks 50x50 cm polyester umělý semiš hnědá

TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Vínová

TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Vínová
Detail

Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40 x 40 cm skvěle doladí váš domov. (topprosteradla.cz)

Podobné produkty ako TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Vínová , Povlaky na polštář 4 ks 50x50 cm polyester umělý semiš béžová

TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Šedá

TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Šedá
Detail

Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40 x 40 cm skvěle doladí váš domov. (topprosteradla.cz)

Podobné produkty ako TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Šedá , Povlaky na polštářky 4 ks bavlna 50 × 50 cm vínové (130932)

TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Béžová

TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Béžová
Detail

Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40 x 40 cm skvěle doladí váš domov. (topprosteradla.cz)

Podobné produkty ako TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Béžová , Povlaky na polštář 4 ks velur 50 x 50 cm našedlé (132952)

TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Oranžová

TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Oranžová
Detail

Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40 x 40 cm skvěle doladí váš domov. (topprosteradla.cz)

Podobné produkty ako TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Oranžová , Povlaky na polštář 4 ks velur 40 x 40 cm černé (132933)

TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Krémová

TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Krémová
Detail

Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40 x 40 cm skvěle doladí váš domov. (topprosteradla.cz)

Podobné produkty ako TP Povlak na polštářek Gisela 2 ks 40x40 - Krémová

Povlak na polštářek SOVY 40 x 40 cm

Povlak na polštářek SOVY 40 x 40 cm
Detail

Nejmodernější digitální tisková technologie nám umožnila vyrobit pro vás limitovanou edici samostatných povláků na polštářky, které mají nádherné plné barvy a precizní detaily. Oboustranný design povlaku Sovy bude originální ozdobou vaší sedací soupravy nebo dětského pokoje. Povlak je vyroben z 100% bavlny v úpravě DELUXE a je opatřen praktickým zapínáním na zip. Rozměry: 40 x 40 cm Materiál: bavlna Doporučené praní: 40°C (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Povlak na polštářek SOVY 40 x 40 cm

Povlak na polštářek GALUS 40 x 40 cm

Povlak na polštářek GALUS 40 x 40 cm
Detail

Nejmodernější digitální tisková technologie umožnila vyrobit limitovanou edici samostatných povláků na polštářky, které mají nádherné plné barvy a precizní detaily. Oboustranný design povlaku Galus působí velmi romanticky a bude úžasnou ozdobou sedací soupravy nebo dívčího pokoje. Povlak je vyroben z 100% bavlny v úpravě DELUXE a je opatřen praktickým zapínáním na zip. Rozměry: 40 x 40 cm Materiál: bavlna DELUXE Doporučené praní: 30 °C (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Povlak na polštářek GALUS 40 x 40 cm

Povlak na polštářek AMARIS 40 x 40 cm

Povlak na polštářek AMARIS 40 x 40 cm
Detail

Tip na dárek! Nejmodernější digitální tisková technologie umožnila vyrobit limitovanou samostatných povláků na polštářky, které mají nádherné barvy a precizní detaily. Oboustranný design povlaku Amaris s působivým květinovým motivem bude mimořádnou ozdobou sedací soupravy, ložnice nebo dívčího pokoje. Povlak je vyroben z 100% bavlny v úpravě DELUXE a je opatřen praktickým zapínáním na zip. Rozměry: 40 x 40 cm Materiál: bavlna DELUXE Doporučené praní: 30 °C (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Povlak na polštářek AMARIS 40 x 40 cm

4Home Povlak na polštářek beránek, 2 ks 40 x 40 cm, 40 x 40 cm

4Home Povlak na polštářek beránek, 2 ks 40 x 40 cm, 40 x 40 cm
Detail

Oblékněte své polštářky do hebkého beránka a užívejte si zimní čas v teple. Mikrovlákno, ze kterého je povlak na polštář vyroben, je velice jemné a je tak vhodné i pro citlivou pokožku a alergiky. S naším beránkem vás zima nedožene. Povlaky můžete doplnit o další produkty z naší beránkové nabídky a pořídit si k němu například deku, polštářek za záda, potahy na křeslo nebo třeba potahy na celou sedací soupravu a další. (4home.cz)

Podobné produkty ako 4Home Povlak na polštářek beránek, 2 ks 40 x 40 cm, 40 x 40 cm

Kvalitex Povlak na polštářek Zen, 40 x 40 cm

Kvalitex Povlak na polštářek Zen, 40 x 40 cm
Detail

Decentní barva a relaxační oblázky jako motiv na povlaku na polštář Zen. Doporučujeme jako doplněk k povlečení Zen, které je vyrobené ze stejné látky, bavlny deluxe, i ve stejných barvách a motivu. Polštářek lze použít i jako samostatnou dekoraci do interiéru. Povlak je s praktickým zapínáním na zip.Povlaky na polštářky jsou šité z metráže, díky rozmanitosti vzoru může být každý povlak trochu jiný. Foto je pouze ilustrační. (4home.cz)

Podobné produkty ako Kvalitex Povlak na polštářek Zen, 40 x 40 cm

4Home Povlak na polštářek žlutá, 50 x 50 cm

4Home Povlak na polštářek žlutá, 50 x 50 cm
Detail

Oživte svůj domov klasickým povlakem na polštářek ve žluté barvě, která podtrhne krásu vašeho domova. I obyčejným polštářkem snadno oživíte svůj obývací pokoj nebo ložnici. Jednobarevné provedení skvěle padne do každého interiéru a příjemný materiál je velmi snadný na údržbu. Povlak má praktické zapínání na zip. (4home.cz)

Podobné produkty ako 4Home Povlak na polštářek žlutá, 50 x 50 cm

4Home Povlak na polštářek hnědá, 50 x 50 cm

4Home Povlak na polštářek hnědá, 50 x 50 cm
Detail

Oživte svůj domov klasickým povlakem na polštářek ve hnědé barvě, která podtrhne krásu vašeho domova. I obyčejným polštářkem snadno oživíte svůj obývací pokoj nebo ložnici. Jednobarevné provedení skvěle padne do každého interiéru a příjemný materiál je velmi snadný na údržbu. Povlak má praktické zapínání na zip. (4home.cz)

Podobné produkty ako 4Home Povlak na polštářek hnědá, 50 x 50 cm

4Home Povlak na polštářek fialová, 50 x 50 cm

4Home Povlak na polštářek fialová, 50 x 50 cm
Detail

Oživte svůj domov klasickým povlakem na polštářek ve fialové barvě, která podtrhne krásu vašeho domova. I obyčejným polštářkem snadno oživíte svůj obývací pokoj nebo ložnici. Jednobarevné provedení skvěle padne do každého interiéru a příjemný materiál je velmi snadný na údržbu. Povlak má praktické zapínání na zip. (4home.cz)

Podobné produkty ako 4Home Povlak na polštářek fialová, 50 x 50 cm

Bellatex Povlak na polštářek Peříčka, 40 x 40 cm

Bellatex Povlak na polštářek Peříčka, 40 x 40 cm
Detail

Oživte svůj domov bavlněným povlakem na polštářek. Povlak je vyroben z příjemné bavlny a zajistí dokonalé pohodlí při spánku. Také krásně vypadá a má kvalitní potisk, což zaručuje rozměrovou i barevnou stálost. Aby vám povlak sloužil co nejdéle, doporučujeme prát po rubu se zapnutými uzávěry.Povlaky na polštářky jsou šité z metráže, díky rozmanitosti vzoru může být každý povlak trochu jiný. Foto je pouze ilustrační. (4home.cz)

Podobné produkty ako Bellatex Povlak na polštářek Peříčka, 40 x 40 cm

4Home Povlak na polštářek fialová, 40 x 40 cm

4Home Povlak na polštářek fialová, 40 x 40 cm
Detail

Oživte svůj domov klasickými povlaky na polštářky ve fialové barvě, která podtrhne krásu vašeho domova. I obyčejnými polštářky snadno oživíte svůj obývací pokoj nebo ložnici. Jednobarevné provedení skvěle padne do každého interiéru a příjemný materiál je velmi snadný na údržbu. Povlaky mají praktické zapínání na zip. (4home.cz)

Podobné produkty ako 4Home Povlak na polštářek fialová, 40 x 40 cm

4Home Povlak na polštářek šedá, 50 x 50 cm

4Home Povlak na polštářek šedá, 50 x 50 cm
Detail

Oživte svůj domov klasickým povlakem na polštářek v šedé barvě, která podtrhne krásu vašeho domova. I obyčejným polštářkem snadno oživíte svůj obývací pokoj nebo ložnici. Jednobarevné provedení skvěle padne do každého interiéru a příjemný materiál je velmi snadný na údržbu. Povlak má praktické zapínání na zip. (4home.cz)

Podobné produkty ako 4Home Povlak na polštářek šedá, 50 x 50 cm

4Home Povlak na polštářek žlutá, 40 x 40 cm

4Home Povlak na polštářek žlutá, 40 x 40 cm
Detail

Oživte svůj domov klasickými povlaky na polštářky ve žluté barvě, která podtrhne krásu vašeho domova. I obyčejnými polštářky snadno oživíte svůj obývací pokoj nebo ložnici. Jednobarevné provedení skvěle padne do každého interiéru a příjemný materiál je velmi snadný na údržbu. Povlaky mají praktické zapínání na zip. (4home.cz)

Podobné produkty ako 4Home Povlak na polštářek žlutá, 40 x 40 cm

4Home Povlak na polštářek zelená, 50 x 50 cm

4Home Povlak na polštářek zelená, 50 x 50 cm
Detail

Oživte svůj domov klasickým povlakem na polštářek v zelené barvě, která podtrhne krásu vašeho domova. I obyčejným polštářkem snadno oživíte svůj obývací pokoj nebo ložnici. Jednobarevné provedení skvěle padne do každého interiéru a příjemný materiál je velmi snadný na údržbu. Povlak má praktické zapínání na zip. (4home.cz)

Podobné produkty ako 4Home Povlak na polštářek zelená, 50 x 50 cm

4Home Povlak na polštářek béžová, 50 x 50 cm

4Home Povlak na polštářek béžová, 50 x 50 cm
Detail

Oživte svůj domov klasickým povlakem na polštářek v přírodní béžové barvě, která podtrhne krásu vašeho domova. I obyčejným polštářkem snadno oživíte svůj obývací pokoj nebo ložnici. Jednobarevné provedení skvěle padne do každého interiéru a příjemný materiál je velmi snadný na údržbu. Povlak má praktické zapínání na zip. (4home.cz)

Podobné produkty ako 4Home Povlak na polštářek béžová, 50 x 50 cm

4Home Povlak na polštářek tyrkysová, 50 x 50 cm

4Home Povlak na polštářek tyrkysová, 50 x 50 cm
Detail

Oživte svůj domov klasickým povlakem na polštářek v tyrkysové barvě, která podtrhne krásu vašeho domova. I obyčejným polštářkem snadno oživíte svůj obývací pokoj nebo ložnici. Jednobarevné provedení skvěle padne do každého interiéru a příjemný materiál je velmi snadný na údržbu. Povlak má praktické zapínání na zip. (4home.cz)

Podobné produkty ako 4Home Povlak na polštářek tyrkysová, 50 x 50 cm

4Home Povlak na polštářek zelená, 40 x 40 cm

4Home Povlak na polštářek zelená, 40 x 40 cm
Detail

Oživte svůj domov klasickými povlaky na polštářky v zelené barvě, která podtrhne krásu vašeho domova. I obyčejnými polštářky snadno oživíte svůj obývací pokoj nebo ložnici. Jednobarevné provedení skvěle padne do každého interiéru a příjemný materiál je velmi snadný na údržbu. Povlaky mají praktické zapínání na zip . (4home.cz)

Podobné produkty ako 4Home Povlak na polštářek zelená, 40 x 40 cm

Povlak na polštářek BRITSKÁ KOČKA 45 x 45 cm

Povlak na polštářek BRITSKÁ KOČKA 45 x 45 cm
Detail

Originální dekorativní povlak na polštář s poutavým fototiskem britské kočky. Zadní strana povlaku je bílá bez potisku, ve spodní části má praktické skryté zapínání na zip. Český výrobek. Rozměry: 45 x 45 cm Zapínání: na zip Doporučené praní: 40 °C Materiál: mikrovlákno (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Povlak na polštářek BRITSKÁ KOČKA 45 x 45 cm

Povlak na polštářek Pink ornament, 40 x 40 cm

Povlak na polštářek Pink ornament, 40 x 40 cm
Detail

Originální povlak na polštářek oživí vaši místnost a dodá jí jedinečný styl. Pomůže vám změnit a zútulnit váš domov podle vaší nálady. Povlak je opatřený zapínáním na zip, který zajišťuje snadnou údržbu. (4home.cz)

Podobné produkty ako Povlak na polštářek Pink ornament, 40 x 40 cm

Dakls Povlak na polštářek Sob, 40 x 40 cm

Dakls Povlak na polštářek Sob, 40 x 40 cm
Detail

Kuchyně a jídelna jsou nedílnou součástí každého domova. Zpříjemněte si stolování a vaření s originálním kuchyňským textilem. Zajisté oceníte jeho variabilitu a precizní provedení. Můžete jej využít k doladění celkové atmosféry nejen u svátečního stolování. (4home.cz)

Podobné produkty ako Dakls Povlak na polštářek Sob, 40 x 40 cm
Povlaky na polštářek 4 ks, se vzhledem lnu bílé 40x40 cm (131561), 4 zelené povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm, 4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm, 4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm, Povlaky na polštář 4 ks velur, 50 × 50 cm, šedé, Povlaky na polštář 4 ks velur, 80 × 80 cm, černé, Povlaky na polštář 4 ks velur, 80 × 80 cm, béžové, Povlaky na polštář 4 ks velur, 40 × 40 cm, béžové, Povlaky na polštář 4 ks 50x50 cm polyester umělý semiš hnědá, Povlaky na polštář 4 ks 50x50 cm polyester umělý semiš béžová, Povlaky na polštářky 4 ks bavlna 50 × 50 cm vínové (130932), Povlaky na polštář 4 ks velur 50 x 50 cm našedlé (132952), Povlaky na polštář 4 ks velur 40 x 40 cm černé (132933)