Paddleboard

Beast paddleboard

Beast paddleboard

Nafukovací surf Aqua Marina Beast je vhodný pro úplné začátečníky, pokročilé surfaře i pro toho, kdo každou volnou chvíli rád tráví aktivně na vodě. Díky Super Tough Dual Stringer (STDS) technologii nabízí tento model i při nízké hmotnosti neuvěřitelnou pevnost, skvělou manévrovatelnost a rovnováhu. Nafukovací plovák má tu výhodu, že je lehce skladný a převážet ho není vůbec žádný problém narozdíl od klasických surfů. Plovák svou velikostí nabízí dobrou stabilitu a jednoduché ovládání. Výhodou modelu Echo je především skvělá ovladatelnost i manipulace a díky použitému materiálu DROP STICH PVC je i výrazně odolnější vůči soli a UV záření. Paddleboard je ideální způsob, jak trávit čas u vody aktivně a zaručeně zabaví celou rodinu. Padlleboard Magma není vhodný… (Efitness.cz)

Allround paddleboard

Allround paddleboard

Nafukovací 2W paddleboard Allround je vyroben kvalitní technologií drop stitch double layer – paddleboard je po nafouknutí velice tuhý a pevný. Také je odolný vůči poškození – prověřeno našimi půjčovnami. Nafukovací paddleboard snadno nafoukneme dvoucestnou pumpou / cca. 10 min. / a také po vyfouknutí během cca. 5 min. složíme do přepravní tašky – batohu – viz. obrázek. Doporučený tlak pro nafouknutí je 15 –18 Psi. Nosnost jezdce je do 120 kg. Tvar je aerodynamický – zajišťující minimální odpor vody při pádlování na vodě a zároveň stabilitu pro jezdce. Na konci paddleboardu jsou 3x fixní velice ohebné ploutvičky – vyvinuto i pro nižší stav vody na našich řekách. Výborně… (Efitness.cz)

Touring paddleboard

Touring paddleboard

Nafukovací paddleboard 2W Touring je vyroben kvalitní výrobní technologií drop stitch – double layer zajišťují tuhost, pevnost a stabilitu, odolnost vůči poškození – prověřeno našimi půjčovnami. Nafukovací paddleboard snadno nafoukneme dvoucestnou pumpou / cca. 10 min. / a také po vyfouknutí během cca. 5 min. složíme do přepravní tašky – batohu – viz. obrázek. Tvar je aerodynamický, podobný závodním paddleboardům – zajišťující minimální odpor vody při pádlování na vodě. Je velice rychlý, ale stabilní. 1× odnímatelná ploutev, dobře drží směr. Je stabilní díky větší šířce a objemu paddleboardu. Na špičce plováku jsou gumy pro upevnění voděodolného bagu , ve kterém můžeme přepravovat svačinu, pití… (Efitness.cz)

Paddleboard Zray X1

Paddleboard Zray X1

Paddleboard ZRAY X1 Allround 9'9"x30"x6" je všestranný nafukovací SUP plovák vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií. Bez problému unese i dva lehčí jezdce. Paddleboard, (SUP) je určen pro jezdce do 120 kg, případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku maximální stabilitu a zážitek i z první jízdy. ZRAY Allround X1 se snadnosbalí do úhledného balíčku. Vysoká nosnost díky tloušťce plováku 15cm. Typ: ALLROUND Rozměry nafouklého paddleboardu ZRAY: Délka 300cm, Šířka 76cm, Tloušťka 15cm, Výtlak 240 litrů Rozměry zabaleného plováku ZRAY: 90 x 45 x 25cm Hmotnost: 10,5kg Nosnost: 120kg Doporučený tlak: paddleboardy ZRAY mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 10-15 PSI perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI. Balení… (Efitness.cz)

TRIBORD PLOUTVIČKA PADDLEBOARD

TRIBORD PLOUTVIČKA PADDLEBOARD

Originální ploutvička k paddleboardu. (Decathlon.cz)

Paddleboard AQUA MARINA Perspective

Paddleboard AQUA MARINA Perspective

Novinkou mezi nafukovacími paddleboardy Aqua Marina je model Perspective, který je určen pro začátečníky a nové vodáky. Díky dvoum nezávislým plovákům, které zaručují dodatečnou stabilitu, umožňuje tento board budování důvěry a rychlé učení tohoto nesmírně populárního sportu. Tento jednokomorový iSUP je vyroben z dvojitého DROP STICH PVC, který je odolný vůči soli, UV záření, a je možné ho nafouknout na velmi vysoký tlak až 15 PSI. Protiskluzový nášlap z měkké EVA pěny umožňuje skvělou stabilitu a jistotu při pádlování. Board je osazen D-kroužkovými úchyty na přídi a jedním očkem na zádi pro připevnění bezpečnostního vodítka, elastické bungee šňůry nebo menšího zavazadla. Pryžová rukojeť uprostřed prkna v kombinaci s nízkou hmotností usnadňuje jeho manipulaci při přenášení. V kompletu… (Nejlevnejsisport.cz)

hmotnost:
8 kg
Nosnost:
méně než 115 kg

ITIWIT NAFUKOVACÍ PADDLEBOARD 8'9

Skvěle ovladatelný, rychlé nahuštění. (Decathlon.cz)

TRIBORD BOČNÍ PLOUTVIČKY PADDLEBOARD

TRIBORD BOČNÍ PLOUTVIČKY PADDLEBOARD

Originální ploutvička k paddleboardu. (Decathlon.cz)

ITIWIT PEVNÝ PADDLEBOARD 10'2

Velmi stabilní SUP board. (Decathlon.cz)

Paddleboard Aqua Marina Vibrant

Paddleboard Aqua Marina Vibrant

Jedním z dalších nových modelů paddleboardů AQUA MARINA je nový VIBRANT. Model vhodný zejména pro začátečníky a juniory. Jeho konstrukce a tvar je vhodná pro mladší vodáky. Nosnost paddleboardu je do 70 kg. Ideální pro mladé začátečníky, kteří se chtějí zaučit na boardu. Snadným začátkům dopomáhá také jeho šířka, díky které je stabilita a celkové udržování rovnováhy hračka. Díky jeho velice nízké hmotnosti a drobné konstrukci je opravdu snadno přenosný. Nebudete mít problém si jej vzít kamkoliv na cesty. Paddleboard je vyroben z dvojitého DROP STICH PVC, který je odolný vůči soli, UV záření, a je možné ho nafouknout na velmi vysoký tlak až 15 PSI - 1,03 bar. Další skvělou výhodou je velký protiskluzový nášlap z EVA pěny. I tento paddleboard má, stejně jako ostatní paddleboardy Aqua Marina… (Nejlevnejsisport.cz)

Nosnost:
méně než 115 kg
Hmotnost:
7 kg

Paddleboard Aqua Marina Magma

Paddleboard Aqua Marina Magma

Paddleboard Aqua Marina Magma je vyroben z vysoce odolného PVC materiálu s maximálním zatížením 140 kg.   Technické parametry: - rozměry: 330 cm x 75 cm x 15 cm - hmotnost: 8,5 kg - ideální zatížení: 95 kg - maximální zatížení: 140 kg - objem: 290 litrů - dvoustěnná konstrukce - nafukovací komory s technologií "drop stitch" (vnitřní polyesterová vlákna) - široká plocha pro vysokou stabilitu - zpevňující systém po obvodu - boční madla - odnímatelný systém tří ploutví (tri-fin) - elastické bungee šňůry pro upevnění lehkého nákladu - nerezový D-kroužek na ocase pro uchycení bezpečnostního lanka - v balení je navíc elestické lanko pro uchycení zavazadel Součástí balení je vysokotlaká pumpička s tlakoměrem a batoh na přenášení. Balení nazahrnuje pádla! (Efitness.cz)

hmotnost:
9 kg

Paddleboard Aqua Marina VAPOR

Paddleboard Aqua Marina VAPOR

Paddleboard Aqua Marina Vapor je určený začátečníkům i pokročilým pro jízdy v klidnějších vodách i sjíždění menších vln. Skvělé řešení pro ty, kteří si chtějí užívat pádlování na vodě, ale nemají dostatek místa v autě. Velmi přívětivý model pro celou rodinu v moderním designu. Paddleboard je díky ploché široké přídi velmi stabilní, skvěle zatáčí a zároveň je dostatečně rychlý. Board je vyroben z prvotřídních materiálů odolných vůči slané vodě i UV záření, snadno jej nafouknete, sfouknete a sbalíte do praktické tašky. Protiskluzový nášlap z EVA pěny poskytuje pohodlí, stabilitu a bezpečnost. Prkno je osazeno D-kroužkovými úchyty na přídi a zádi pro připevnění bezpečnostního vodítka, elastické bungee šňůry apod. Pryžová rukojeť uprostřed prkna v kombinaci s nízkou hmotností usnadňuje jeho… (Efitness.cz)

hmotnost:
8.5 kg

Paddleboard Aqua Marina Perspective

Paddleboard Aqua Marina Perspective

Paddleboard neboli SUP Aqua Marina Perspective patří mezi nejstabilnější nafukovací prkna. Je vhodný pro prakticky všechny váhové kategorie a to především pro ty uživatele, co se chtějí naučit základům paddleboardingu. Nezávislé postranní komory umožňují paddleboardu mít vyšší stabilitu a zvyšují schopnost reagovat. Uživatel pak nemusí mít žádný strach, že by se s ním například při přešlapování na desce paddleboard převrátil. Paddleboard Aqua Marina Perspective je jednoduše ovladatelný, hbitý a uživatelsky příjemný. Technický popis: dvoustěnná konstrukce nafukovací komory s technologií "drop stitch" (vnitřní polyesterová vlákna) nezávisle nafouknutelné boční komory pro excelentní stabilitu široká plocha odnímatelná hlavní ploutev elastické bungee šňůry pro upevnění lehkého nákladu… (Efitness.cz)

Paddleboard Aqua Marina Race

Paddleboard Aqua Marina Race

Paddleboard neboli SUP Aqua Marina Race představuje nejvyšší model nafukovacích boardů. Je určen především pro cestování na delší vzdálenosti a závodění. Jeho elegantní, dlouhý, špičatý tvar a tloušťka 15 cm jsou zárukou vysoké rychlosti, ale též tuhosti a stability. Výhodou je v neposlední řadě i více než dostatečná nosnost 160 kg, a to při zachování nízké hmotnosti. Díky ní má board skvělou odezvu. S paddleboardem Aqua Marina Race tak předeženete všechny soupeře a vyhrajete každý závod.   Technický popis: dvoustěnná konstrukce extra vrstvy pro větší pevnost a extrémní vztlak nafukovací komory s technologií "drop stitch" (vnitřní polyesterová vlákna) pro ještě pevnější strukturu široká plocha pro vysokou stabilitu odnímatelná hlavní ploutev elastické bungee šňůry pro upevnění lehkého… (Efitness.cz)

Paddleboard Aqua Marina Vibrant

Paddleboard Aqua Marina Vibrant

Paddleboard neboli SUP Aqua Marina Vibrant je díky svým menším rozměrům vhodný pro juniory a dospělé do 70 kg, kteří se chtějí naučit základům paddleboardingu. Široká plocha zaručuje vysokou stabilitu a bezpečnost, zatímco zaoblený nos i ocas nabízí uživatelský velmi příjemný zážitek z ovládání paddleboardu. Nízká hmotnost paddleboardu Aqua Marina Vibrant přijde vhod při jeho transportu v přiloženém batohu.Technický popis: dvoustěnná konstrukce nafukovací komory s technologií "drop stitch" (vnitřní polyesterová vlákna) široká plocha pro vysokou stabilitu odnímatelná hlavní ploutev elastické bungee šňůry pro upevnění lehkého nákladu nerezový D-kroužek na ocase pro uchycení bezpečnostního lanka tlak: do 1,03 bar materiál: dvouvrstvý PVC, neklouzavý EVA nášlap rozměry desky: 266 x… (Insportline.cz)

hmotnost:
0 kg

Paddleboard Aqua Marina Flow

Paddleboard Aqua Marina Flow

Paddleboard neboli SUP Aqua Marina Flow potěší především nadšence jógy a fitness, kteří chtějí zažít nevšední zkušenost ze cvičení na vodě. Plošší nos i ocas je zárukou vysoké stability i ovladatelnosti, zatímco rozměry a především vyšší konstrukce boardu umožňují provádět cvičení v různých polohách. Pro jednodušší transport lze použít dodávané popruhy. Objevte novou perspektivu cvičení či meditace v přírodě a získejte mír v duši s paddleboardem Aqua Marina Flow.Technický popis: dvoustěnná konstrukce nafukovací komory s technologií "drop stitch" (vnitřní polyesterová vlákna) široká plocha pro vysokou stabilitu odnímatelný systém tří ploutví (tri-fin) elastické bungee šňůry pro upevnění lehkého nákladu nerezový D-kroužek na ocase pro uchycení bezpečnostního lanka tlak: do 1,03 bar… (Insportline.cz)

hmotnost:
0 kg

Paddleboard Aqua Marina Race

Paddleboard Aqua Marina Race

Paddleboard neboli SUP Aqua Marina Race představuje nejvyšší model nafukovacích boardů. Je určen především pro cestování na delší vzdálenosti a závodění. Jeho elegantní, dlouhý, špičatý tvar a tloušťka 15 cm jsou zárukou vysoké rychlosti, ale též tuhosti a stability. Výhodou je v neposlední řadě i více než dostatečná nosnost 160 kg, a to při zachování nízké hmotnosti. Díky ní má board skvělou odezvu. S paddleboardem Aqua Marina Race tak předeženete všechny soupeře a vyhrajete každý závod.Technický popis: dvoustěnná konstrukce extra vrstvy pro větší pevnost a extrémní vztlak nafukovací komory s technologií "drop stitch" (vnitřní polyesterová vlákna) pro ještě pevnější strukturu široká plocha pro vysokou stabilitu odnímatelná hlavní ploutev elastické bungee šňůry pro upevnění… (Insportline.cz)

hmotnost:
0 kg

Paddleboard - Aqua Journey 274x76x12 cm

Paddleboard - Aqua Journey 274x76x12 cm

Paddle board Bestway Aqua Journey je univerzální deska, která může být použita pro jízdu na hladké vodě a na vlnách na krátkou i dlouhou vzdálenost. Kostrbatý materiál SUP desky Aqua Journey poskytuje maximální sílu a spolehlivost. Dvojité stěny odolné proti opotřebení. (Mrakyhracek.cz)

Paddleboard AQUA MARINA Drift Fishing

Paddleboard AQUA MARINA Drift Fishing

Nový nafukovací iSUP DRIFT FISHING od Aqua Marina je důkazem inovace a závazku stát se uznávanou značkou ve světě paddleboardingu. Jak už název napovídá, tento model je určen především milovníkům rybaření. Drift Fishing je vybaven dvěma postranními nafukovacími vaky, které zaručují dokonalou stabilitu při pádlování a rybaření. Paddleboard nafouknete během několika minut, dopádlujete na místo, zasunete rybářské pruty do držáků, kterými je Drift Fishing vybaven, posadíte se na sedátko na chladícím boxu a čekáte na svůj úlovek. Stejně jako ostatní nafukovací paddleboardy od Aqua Marina je i Drift Fishing vyroben z dvojitého DROP STICH PVC, který je odolný vůči slané vodě i UV záření. Velký protiskluzový nášlap s diamantovým vzorem z EVA pěny zaručuje skvělou stabilitu a bezpečnost při… (Nejlevnejsisport.cz)

hmotnost:
13.5 kg
Nosnost:
130 - 140 kg

ITIWIT NAFUKOVACÍ PADDLEBOARD 500 9'

Pro snadnou a stabilní jízdu! (Decathlon.cz)

ITIWIT NAFUKOVACÍ PADDLEBOARD 500 8'

Pro snadnou a stabilní jízdu! (Decathlon.cz)

BICSUP PEVNÝ PADDLEBOARD TOUGH 10'6

Univerzální plovák na klidnou hladinu i do vln. (Decathlon.cz)

ITIWIT NAFUKOVACÍ PADDLEBOARD 12'6–29

Stabilní a rychlý! (Decathlon.cz)

BICSUP PADDLEBOARD CROSS TOUGH 10'

Krátký a široký plovák pro stabilní jízdu. (Decathlon.cz)

ITIWIT PEVNÝ PADDLEBOARD 500 8'8

ITIWIT PEVNÝ PADDLEBOARD 500 8'8

Nejlépe ovladatelný ve své řadě. (Decathlon.cz)

Paddleboard MASTER Aqua Elfin - 10

Paddleboard MASTER Aqua Elfin - 10 je určený pro začátečníky i pokročilé jezdce v klidných vodách a na mírných vlnách. Skvělý poměr ceny a výkonu pro ty, co si chtějí užívat pádlování na vodě. Tuhost paddleboardu zajišťuje výška 15 cm a použitý DROP STICH materiál. Tento model se díky své konstrukci a velikosti výborně hodí pro všechny věkové kategorie. Je vyroben z odolných materiálů i vůči slané vodě, UV záření, snadno jej nafouknete, sfouknete a sbalíte do praktické tašky. Protiskluzový nášlap z EVA pěny zaručí pevný postoj a stabilitu. Paddleboarding je nový vodní sport, při kterém stojíme na boardu a vpřed se pohybujeme pomocí dlouhého pádla. Oblíbený vodní sport umožňuje zapojit rovnoměrně celé tělo, zlepšíit smysl pro rovnováhu a zvýšit celkovou fyzickou kondici. Při pádlování se… (Nejlevnejsisport.cz)

PADDLEBOARD ZRAY E9 9-30

PADDLEBOARD ZRAY E9 9-30

paddleboard ZRAY E9 9'0" 30" je nafukovacím SUP plovákem určeným primárně pro velmi lehké jezdce. Paddleboard má tloušťku 4,75", šířku 30" a délku 9'0". Výtlak paddleboardu je 200 litrů, váha 9,8 kg a paddleboard je určen pro začínající jezdce s váhou do 75 kg, kterým nabídne díky své přiměřené velikosti skvělou ovladatelnost a tím i zážitek z jízdy. Jde o 275 cm dlouhý a 76 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií. Výhodou nafukovacích paddleboardů je primárně jejich skladnost a nenáročnost na přepravu. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který unesete na zádech. Rozměry nafouknutého plováku ZRAY E9:Délka: 275 cm, Šířka: 76 cm, Tloušťka: 12 cmVýtlak: 200 litrůRozměry transportního batohu s vyfouknutým… (Efitness.cz)

PADDLEBOARD AQUADESIGN WAVE 10-31

PADDLEBOARD AQUADESIGN WAVE 10-31

paddleboard AQUADESIGN Wave 10'0" 31" je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Allround a je svým zaměřením určen primárně pro jízdu na klidné či tekoucí hladině. Paddleboard má tloušťku 4,75", šířku 31" a délku 10'0". Výtlak paddleboardu je 250 litrů, váha 10,9 kg a paddleboard je určen pro člověka s hmotností do 120 kg. Jde o 305 cm dlouhý a 79 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený dvouvrstvou Fusion MSL technologií, což znamená, že vrstvy jsou k sobě za tepla lisovány. To má za následek, že paddleboard je velmi tuhý a zároveň velmi lehký. Výhodou nafukovacích paddleboardů je primárně jejich skladnost a nenáročnost na přepravu. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu. Rozměry nafouknutého plováku AQUADESIGN Wave 10'0" 31":Délka: 305 cm, Šířka:… (Efitness.cz)

PADDLEBOARD LOZEN SURF 7,5-30

PADDLEBOARD LOZEN SURF 7,5-30

Nafukovací SUP plovák určený pro děti a velmi lehké jezdce. Plovák má tloušťku 4", šířku 30" a délku 7,5", má výtlak 140 litrů, váhu 7,5 kg a je určen i pro nejmladší jezdce (s váhou do 60 kg), kterým nabídne díky své přiměřené velikosti skvělou ovladatelnost a tím i nezapomenutelný zážitek z jízdy. Paddleboard je vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií. Bez problému unese i dvě děti nebo jejich sportovně založenou maminku. Velkou výhodou nafukovacího paddleboardu je, že jej po jízdě sbalíte do úhledného balíčku. Rozměry nafouklého plováku LOZEN:Délka 229 cm, Šířka 76 cm, Tloušťka 10 cm, Výtlak 140 litrůPaddleboardy LOZEN mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 10-15 PSI perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI. Plovák… (Efitness.cz)

Paddleboard SHARK WINDSURF 10-32

Paddleboard SHARK WINDSURF 10-32

SHARK Windsurf 10' 32" je modifikací klasického nafukovacího SUP plováku, přidaná je možnost připojit windsurfingové oplachtění a zkusit tak první krůčky při výuce windsurfingu, nebo používat plovák jako rekreační WS prkno. Plovák samotný má tloušťku 6", šířku 32" a délku 10' a je jinak zcela shodný s plovákem Allround, jen vzadu nejsou klasické 3 flosny, ale pouze jedna flosna v US boxu, podobně jako u WS plováků.   Plovák má výtlak 300 litrů, váhu 9,8 kg (téměř o 2 kg lehčí než loňské provedení !!) a je určen pro jezdce se standardní váhou (do 100 kg), případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku maximální stabilitu a zážitek i z první jízdy. Jde o 305 cm dlouhý a 82cm široký nafukovací paddleboard (SUP), MSL technologie pro maximální tuhost a velmi nízkou váhu. Bez problému… (Efitness.cz)

Paddleboard Aqua Marina Peace 2018

Paddleboard Aqua Marina Peace 2018

Nový design desky poskytuje neuvěřitelnou zábavu, stabilitu a dynamický způsob, jakým si i profesionálové mohou procvičovat svou vášeň pro jógu nebo fitness na vodě. Má obdélníkový tvar, i velkou šířku, což využijete právě při cvičení. Peace je perfektní platformou pro jógu, pilates nebo fitness na vodě! Je vyroben z dvojitého DROP STICH PVC, který je odolný vůči soli a UV záření. Protiskluzový nášlap zaručuje skvělou stabilitu a bezpečí. Board je osazen 4 D-kroužkovými úchyty a 8+1 madly. V kompletu je navíc taška, ruční nafukovací pumpa a držák pro akční kameru.  Jedna centrální odnímatelná stabilizační ploutev. Technické parametry: Materiál: DROP STICH PVC Velikost: 300x100x15 cm Hmotnost: 11kg Tlakování: do 15 PSI Nosnost: do 170 kg Objem: 430l (Efitness.cz)

Paddleboard Aqua Marina Drift Fishing

Paddleboard Aqua Marina Drift Fishing

Nafukovací SUP AQUA MARINA DRIFT FISHING Nový nafukovací iSUP DRIFT FISHING od Aqua Marina je důkazem inovace a závazku stát se uznávanou značkou ve světě paddleboardingu. Jak už název napovídá, je tento model určen především milovníkům rybaření. Drift Fishing je vybaven dvěma postranními nafukovacími vaky, které zaručují dokonalou stabilitu při pádlování a rybaření.Paddleboard nafouknete během několika minut, dopádlujete na místo, zasunete rybářské pruty do držáků, kterými je Drift Fishing vybaven, posadíte se na sedátko na chladícím boxu a čekáte na svůj úlovek.  Stejně jako ostatní nafukovací paddleboardy od Aqua Marina je i Drift Fishing vyroben z dvojitého DROP STICH PVC, který je odolný vůči slané vodě i UV záření. Velký protiskluzový nášlap s diamantovým vzorem z EVA pěny zaručuje… (Efitness.cz)

PADDLEBOARD GLADIATOR PRO 10,8-34

PADDLEBOARD GLADIATOR PRO 10,8-34

paddleboard GLADIATOR Pro 10'8" 34" je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Allround a je svým zaměřením určen primárně pro jízdu na klidné či tekoucí hladině. Paddleboard má tloušťku 6", šířku 34" a délku 10'8". Výtlak paddleboardu je 300 litrů, váha 11,1 kg a paddleboard je určen pro člověka s hmotností do 150 kg. Jde o 329 cm dlouhý a 86 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený dvouvrstvou Fusion MSL technologií, což znamená, že vrstvy jsou k sobě za tepla lisovány. To má za následek, že paddleboard je velmi tuhý a zároveň velmi lehký. Výhodou nafukovacích paddleboardů je primárně jejich skladnost a nenáročnost na přepravu. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu. Rozměry nafouknutého plováku GLADIATOR Pro 10'8" 34":Délka: 329 cm, Šířka: 86 cm,… (Efitness.cz)

PADDLEBOARD AQUADESIGN SWAT 12,6-26

PADDLEBOARD AQUADESIGN SWAT 12,6-26

paddleboard AQUADESIGN Swat 12'6" 26" je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Race a je svým zaměřením určen primárně pro výkonnostní pádlování. Paddleboard má tloušťku 6", šířku 26" a délku 12'6". Výtlak paddleboardu je 280 litrů, váha 12,4 kg a paddleboard je určen pro člověka s hmotností do 110 kg. Jde o 381 cm dlouhý a 66 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený dvouvrstvou Fusion MSL technologií, což znamená, že vrstvy jsou k sobě za tepla lisovány. To má za následek, že paddleboard je velmi tuhý a zároveň velmi lehký. Výhodou nafukovacích paddleboardů je primárně jejich skladnost a nenáročnost na přepravu. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu. Rozměry nafouknutého plováku AQUADESIGN Swat 12'6" 26":Délka: 381 cm, Šířka: 66 cm, Tloušťka: 15… (Efitness.cz)

PADDLEBOARD LOZEN ALLROUND 10,8-32

PADDLEBOARD LOZEN ALLROUND 10,8-32

paddleboard LOZEN Allround 10'8" 32" je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Allround a je svým zaměřením určen jako univerzální plovák na klidnou i tekoucí hladinu. Paddleboard má tloušťku 6", šířku 32" a délku 10'8". Výtlak paddleboardu je 330 litrů, váha 10,9 kg a paddleboard je určen pro člověka s hmotností do 125 kg. Díky své šířce nabídne perfektní stabilitu a průrraz hladiny jak na řece, tak na stojaté vodě. Jde o 328 cm dlouhý a 81 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií. Výhodou nafukovacích paddleboardů je primárně jejich skladnost a nenáročnost na přepravu. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu. Rozměry nafouknutého plováku LOZEN Allround 10'8" 32":Délka: 328 cm, Šířka: 81 cm, Tloušťka: 15 cmVýtlak… (Efitness.cz)

PADDLEBOARD GLADIATOR VOYAGE 10,6-32

PADDLEBOARD GLADIATOR VOYAGE 10,6-32

GLADIATOR Voyage 10'6'' 32"je univerzálním nafukovacím SUP plovákem pro nejširší použití. Plovák má tloušťku 5", šířku 32" a délku 10'6'', má výtlak 240litrů, váhu 12,8 kg. Je určen normálním jezdcům (do 100kg). Jde o 320 cm dlouhý a 82cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený dvojvrstvou DROP-STITCH technologií. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku. Rozměry nafouklého plováku GLADIATOR:Délka 320cm, Šířka 82cm, Tloušťka 12cm, Výtlak 240 litrůRozměry zabaleného plováku GLADIATOR:90 x 45 x 26cmPaddleboardy GLADIATOR mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 15-20 PSI perfektně drží tvar, a jsou mimořádně tuhé. Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 20 PSI. Jsou vyrobeny osvědčenou lepenou dvojvrstvou DROP-STITCH technologií.   Plovák je… (Efitness.cz)

PADDLEBOARD GLADIATOR PRO 10,6-32

PADDLEBOARD GLADIATOR PRO 10,6-32

GLADIATOR Pro 10'6" 32"je univerzálním nafukovacím SUP plovákem pro nejširší použití. Plovák má tloušťku 5", šířku 32" a délku 10'6'', má výtlak 240 litrů a váhu 10 kg. Je určen pro standartní váhu jezdce (do 90kg). Jde o 323 cm dlouhý a 82cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený dvouvrstvou MSL technologií. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku. Rozměry nafouklého plováku GLADIATOR:Délka 323 cm, Šířka 82 cm, Tloušťka 12cm, Výtlak 240 litrůRozměry zabaleného plováku GLADIATOR:88 x 58 x 32 cmPaddleboardy GLADIATOR mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 15-25 PSI perfektně drží tvar, a jsou mimořádně tuhé. Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 25 PSI. Řada paddleboardů GLADIATOR PRO je nově také vyráběna dvouvrstvou technologií MSL,… (Efitness.cz)

PADDLEBOARD AQUADESIGN TEMPO 11,6-31

PADDLEBOARD AQUADESIGN TEMPO 11,6-31

Aquadesign Tempo 11,6' 31"je klasický nafukovací SUP plovák, určený pro Vaše výlety po vodní hladině. Skvělé vedení a vysoká rychlost Vás ohromí! Má tloušťku 6", šířku 31" a délku 11,6', vzadu jsou 3 plastové flosny, z toho dvě boční pevné a středová zasouvací, tu lze na přepravu z plováku vyjmout. Plovák má výtlak 330 litrů, váhu pouhých 10,7 kg a je určen pro jezdce až do váhy 130 kg a také začátečníky, kterým nabídne díky svému tvaru velmi rychle výsledky. Jde o 350 cm dlouhý a 79cm široký nafukovací paddleboard (SUP), nová MSL technologie pro maximální tuhost a minimální váhu. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku. Rozměry nafouklého plováku Aquadesign: Délka 350 cm, Šířka 78 cm, Tloušťka 15 cm, Výtlak 330 litrů Rozměry zabaleného plováku Shark: 90 x 40… (Efitness.cz)

PADDLEBOARD AQUADESIGN KENDO 10,6-33

PADDLEBOARD AQUADESIGN KENDO 10,6-33

Kendo 10'6'' je klasický nafukovací SUP plovák. Má tloušťku 6", šířku 33" a délku 10'6'', vzadu jsou 3 plastové flosny, z toho dvě boční pevné a středová zasouvací, tu lze na přepravu z plováku vyjmout. Plovák má výtlak 340 litrů, váhu 12,5 kg a je určen pro jezdce do 140 kg, případně rodiny s dětmi, kterým nabídne díky svému výtlaku maximální stabilitu a zážitek i z první jízdy. Jde o 320 cm dlouhý a 84cm široký nafukovací paddleboard (SUP), nová MSL technologie pro maximální tuhost a minimální váhu. Bez problému unese i dva jezdce. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.Rozměry nafouklého plováku : Délka 320 cm, Šířka 84 cm, Tloušťka 15 cm, Výtlak 340 litrů Rozměry zabaleného plováku Aquadesign: 92 x 40 x 25cm Paddleboardy AQUADESIGN mají vnitřní houbovitou… (Efitness.cz)

PADDLEBOARD STX FREERIDE 10,6-32

PADDLEBOARD STX FREERIDE 10,6-32

STX Freeride 10,6' 32" je klasický nafukovací SUP plovák pro všeobecné použití. Plovák samotný má tloušťku 6", šířku 32" a délku 10,6' , vzadu jsou klasické 3 flosny, dvě boční pevné a jedna středová zasouvací (slide-in).  Plovák má výtlak 260 litrů, váhu 12 kg a je určen pro jezdce se standardní hmotností (do 100 kg), případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku maximální stabilitu a zážitek i z první jízdy. Jde o 323 cm dlouhý a 82cm široký nafukovací paddleboard (SUP), standardní kvalitní dvouvrstvá konstrukce. Bez problému unese i dva lehčí jezdce. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku. Rozměry nafouklého plováku STX:Délka 323cm, Šířka 82cm, Tloušťka 15cm, Výtlak 260 litrůRozměry zabaleného plováku:90 x 40 x 25cmPaddleboardy STX mají vnitřní… (Efitness.cz)

PADDLEBOARD AQUADESIGN ROLLING 11-31

PADDLEBOARD AQUADESIGN ROLLING 11-31

Klasický nafukovací SUP plovák, který má tloušťku 5", šířku 31" a délku 11'', vzadu jsou 3 plastové flosny, z toho dvě boční pevné a středová zasouvací, tu lze na přepravu z plováku vyjmout. Plovák má výtlak 280 litrů, váhu 10 kg a je určen pro jezdce se standartní váhou (do 100 kg), případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku maximální stabilitu a zážitek i z první jízdy. Paddleboard AQUADESIGN Rolling nabízí ve středu plováku úchyt pro jednodušší transport, palubu s vzorem proti klouzání, zadní kovové očko přivázání plováku. Jde o 335 cm dlouhý a 82 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), nová MSL technologie pro maximální tuhost a minimální váhu. Bez problému unese i dva lehčí jezdce. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku. Rozměry nafouklého… (Efitness.cz)

PADDLEBOARD SKIFFO KOAST 12,6-30

PADDLEBOARD SKIFFO KOAST 12,6-30

SKIFFO Koast 12'6'' 30" je sportovním nafukovacím SUP plovákem určeným pro rychlou závodní jízdu. Plovák má tloušťku 6"", šířku 30"" a délku 12'6'', má výtlak 300litrů, váhu 13,9 kg a je určen i pro sportovně založené jezdce. Jde o 384 cm dlouhý a 76cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený robustní dvouvrstvou DROP-STITCH technologií. Díky šípovitému tvaru skvělé krájí vodu a umožňuje rychlou jízdu při zachování solidní stability nutné pro začínající nebo příležitostné závodníky. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku. Rozměry nafouklého plováku SKIFFO:Délka 381cm, Šířka 76cm, Tloušťka 15cm, Výtlak 300 litrůRozměry zabaleného plováku SKIFFO:90 x 45 x 28cmPaddleboardy SKIFFO mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 10-15 PSI perfektně… (Efitness.cz)

Paddleboard Tambo CORE 10’5″ ECO

Paddleboard Tambo CORE 10’5″ ECO

Nafukovací paddleboard dlouhý 317 cm, s výtlakem 285 l a nosností 110 kg Univerzální  SUP – paddleboard vhodný na začátky i díky své příhodné ceně, ale při zachování vysoké kvality a identického tvaru jako standartní TAMBO 10‘5‘‘. V naší nabídce se jedná o nejuniverzálnější plovák, se kterým užije spousty zábavy celá rodina. Konstrukce plováku je z revolučního jednovrstvého materiálu dropstitch, který se liší od předchozích generací vyšší tuhosti a tak umožňuje použití v konstrukci paddleboardu bez dalších vrstev PVC. Tvar je navržen tak, aby plovák měl dostatečné vedení na hladké vodě, avšak byl obratný a stabilní i v peřejích divoké vody. Vyniká svojí klouzavostí po hladině. Oproti konkurenčním allround plovákům jede díky nové koncepci tvaru o 10%-15% rychleji při vynaložení stejného… (Efitness.cz)

Rybářský paddleboard Aqua Marina Drift

Rybářský paddleboard Aqua Marina Drift

Paddleboard neboli SUP Aqua Marina Drift je určen především pro nadšené rybáře. Nezávislé postranní komory umožňují paddleboardu mít vyšší stabilitu a tím zvyšují zážitek z rybaření. Mezi přední vlastnosti patří velká neklouzavá nášlapná plocha, dva držáky pro rybářské pruty a odnímatelný chladící box, který lze využít i jako sedací plochu, jelikož disponuje sedací podložkou i zádovým opěradlem. Odolný materiál, vysoká a prostorná konstrukce a příjemné uživatelské vlastnosti paddleboardu Aqua Marina Drift zaručují bezstarostné rybaření ve Vaší oblíbené zátoce nebo na klidné řece.Technický popis: dvoustěnná konstrukce nafukovací komory s technologií "drop stitch" (vnitřní polyesterová vlákna) nezávislé boční komory pro excelentní stabilitu široká plocha odnímatelná hlavní ploutev … (Insportline.cz)

Paddleboard Aqua Marina Evolution 2v1

Paddleboard Aqua Marina Evolution 2v1

Paddleboard Aqua Marina Evolution 2v1 je jedinečnou kombinací nafukovacího paddleboardu a dvoumístného kajaku. K paddleboardu během několika minut snadno připevníte nafukovací konstrukci a paddleboard pak působí jako paluba kajaku. Je tak ideálním řešením, pokud milujete jak jízdu na paddleboardu, tak v kajaku. Použité materiály jsou velmi kvalitní. Dvouvrstvá PVC "drop-stitch" tkanina zaručuje vynikající odolnost a vysokou pevnost. Ta úzce souvisí s jízdními vlastnostmi, které jsou i díky samotnému tvaru prkna a kajaku skvělé. Paddleboard je velmi lehký a se svou tloušťkou 10 cm disponuje nosností 76 kg. Je tedy vhodný pro juniory či jezdce menších postav. Dvoumístný kajak s nosností 120 kg již pojme 2 osoby, ideálně dospělého s dítětem. Pro rodinné vodní radovánky je tak výbornou volbou… (Insportline.cz)

hmotnost:
0 kg

Paddleboard Skiffo Sun Cruise 10-32

Paddleboard Skiffo Sun Cruise 10-32

Paddleboard Skiffo Sun Cruise 10' je všestranný nafukovací plovák vhodný i pro ježdění ve vlnách. Tento Paddleboard Skiffo má vnitřní houbovitou strukturu, která perfektně drží tvar. Vlastnosti: rozměry: cca 300 x 82 x 12 cm rozměry složeného plováku: cca 90 x 45 x 24 cm výtlak: 240 litrů hmotnost: cca 12,5 kg vnitřní houbovitá struktura po nafouknutí na 10 – 15 PSI perfektně drží tvar doporučený tlak je 13 PSI, maximální tlak 15 PSI dvouvrstvá DROP-STITCH technologie – druhá vrstva z vyztužené PVC 1000D zajistí tuhost a stály tvar plováku ve všech podmínkách výborná ovladatelnost a skvělý grip díky nášlapu DIAMONG GRIP z frézované EVA pěny ostře tvarovaná špička zajistí možnost plavby i ve vlnách v přední části je pružné lanko vhodné pro uchycení věcí zadní odnímatelná plastová flosna po… (Efitness.cz)

Paddleboard AQUA MARINA Monster - 2. jakost

Paddleboard AQUA MARINA Monster - 2. jakost, je naprosto funkční, byl vrácen zákazníkem ve lhůtě do 14ti dnů. Výrobek byl překontrolován servisním oddělením a znovu zabalen.Nafukovací iSUP AQUA MARINA Monster je víceúčelový velmi stabilní paddleboard pro jezdce s vyšší vahou, kteří chtějí lehký, rychlý a cenově dostupný paddleboard. Patnácticentimetrová výška poskytuje perfektní jízdní vlastnosti a skvělou stabilitu i na neklidnějších vodách. Snadno s ním zdoláte lehčí příboje a skvěle se hodí i na průzkumné výlety po jezerech či řekách. Deska je vyrobena z prvotřídních materiálů odolných vůči slané vodě i UV záření, snadno jej nafouknete, sfouknete a sbalíte do praktické tašky, která zabírá minimum místa. Velký protiskluzový nášlap z EVA pěny poskytuje skvělou stabilitu a bezpečnost při… (Nejlevnejsisport.cz)

Pádlo pro paddleboard AQUA MARINA Carbon Pro

Pádlo pro paddleboard AQUA MARINA Carbon Pro

Sportovní profi pádlo pro paddleboardy z kolekce AQUA MARINA Technická data: materiál rukojeti: carbon, síla stěny 1 mm konstrukce rukojeti: 2-3-sekční, nastavitelná délka 160-180 cm ergonomické T-madlo materiál listu: zesílený polyprophylen rozměr listu: 42 x 20 cm hmotnost pádla 800 g (Nejlevnejsisport.cz)

hmotnost:
1 kg
Barva:
černé

PADDLEBOARD ZRAY TOURING A4 11,6-32

PADDLEBOARD ZRAY TOURING A4 11,6-32

ZRAY Touring A4 11'6'' 32" je univerzálním nafukovacím SUP plovákem pro nejširší použití. Plovák má tloušťku 6"", šířku 32"" a délku 11'6'', má výtlak 300litrů, váhu 14,8 kg a je určen i pro těžší jezdce (nad 100 kg) nebo pro jízdu ve dvojici, případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku a větší šířce dobrou stabilitu a zážitek z jízdy. Díky pevným malým flosnám je dobře použitelný i pro plavbu na tekoucích vodách. Jde o 360 cm dlouhý a 82cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený robustní dvouvrstvou DROP-STITCH technologií. Bez problému unese i dva jezdce. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku. Rozměry nafouklého plováku ZRAY:Délka 360cm, Šířka 82cm, Tloušťka 15cm, Výtlak 300 litrůRozměry zabaleného plováku ZRAY:90 x 45 x 23cmPaddleboardy… (Efitness.cz)

PADDLEBOARD AQUADESIGN AIR SWIFT 12,6-29

PADDLEBOARD AQUADESIGN AIR SWIFT 12,6-29

paddleboard AQUADESIGN Air Swift 12'6" 29" je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Race / Toruing a je svým zaměřením určen primárně pro výkonnostní pádlování na delší trasy. Paddleboard má tloušťku 6", šířku 29" a délku 12'6". Výtlak paddleboardu je 310 litrů, váha 13,1 kg a paddleboard je určen pro člověka s hmotností do 110 kg. Jde o 381 cm dlouhý a 73 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený dvouvrstvou Fusion MSL technologií, což znamená, že vrstvy jsou k sobě za tepla lisovány. To má za následek, že paddleboard je velmi tuhý a zároveň velmi lehký. Výhodou nafukovacích paddleboardů je primárně jejich skladnost a nenáročnost na přepravu. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu. Rozměry nafouknutého plováku AQUADESIGN Air Swift 12'6" 29":Délka:… (Efitness.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít