Paddleboard

Paddleboard Aqua Marina Flow

Paddleboard Aqua Marina Flow

Paddleboard neboli SUP Aqua Marina Flow potěší především nadšence jógy a fitness, kteří chtějí zažít nevšední zkušenost ze cvičení na vodě. Plošší nos i ocas je zárukou vysoké stability i ovladatelnosti, zatímco rozměry a především vyšší konstrukce boardu umožňují provádět cvičení v různých polohách. Pro jednodušší transport lze použít dodávané popruhy. Objevte novou perspektivu cvičení či meditace v přírodě a získejte mír v duši s paddleboardem Aqua Marina Flow.Technický popis: dvoustěnná konstrukce (insportline.cz)

Paddleboard Aqua Marina Race

Paddleboard Aqua Marina Race

Paddleboard neboli SUP Aqua Marina Race představuje nejvyšší model nafukovacích boardů. Je určen především pro cestování na delší vzdálenosti a závodění. Jeho elegantní, dlouhý, špičatý tvar a tloušťka 15 cm jsou zárukou vysoké rychlosti, ale též tuhosti a stability. Výhodou je v neposlední řadě i více než dostatečná nosnost 160 kg, a to při zachování nízké hmotnosti. Díky ní má board skvělou odezvu. S paddleboardem Aqua Marina Race tak předeženete všechny soupeře a vyhrajete každý závod.Technický popis: dvoustěnná konstrukce (insportline.cz)

Paddleboard Aqua Marina Beast - model 2018

Paddleboard Aqua Marina Beast - model 2018

Paddleboard Aqua Marina Beast je všestranný paddleboard s parádním designem. Největší předností tohoto modelu je vysoká pevnost při zachování minimální hmotnosti 9,3 kg. Těchto vlastností bylo dosaženo použitím špičkových technologií a těch nejlepších materiálů. Paddleboard je vyrobený ze zesíleného PVC materiálu a extra tuhost dodávají dva podélné pruhy (stringery) z ještě pevnějšího PVC, které jsou umístěné uvnitř prkna na horní straně. Vyztuženy jsou pro větší odolnost i hrany plováku. Konstrukci paddleboardu Aqua Marina Beast pak završuje jádro s ověřenou (insportline.cz)

Paddleboard Aqua Marina Evolution 2v1

Paddleboard Aqua Marina Evolution 2v1

Paddleboard Aqua Marina Evolution 2v1 je jedinečnou kombinací nafukovacího paddleboardu a dvoumístného kajaku. K paddleboardu během několika minut snadno připevníte nafukovací konstrukci a paddleboard pak působí jako paluba kajaku. Je tak ideálním řešením, pokud milujete jak jízdu na paddleboardu, tak v kajaku. Použité materiály jsou velmi kvalitní. Dvouvrstvá PVC (insportline.cz)

Rybářský paddleboard Aqua Marina Drift

Rybářský paddleboard Aqua Marina Drift

Paddleboard neboli SUP Aqua Marina Drift je určen především pro nadšené rybáře. Nezávislé postranní komory umožňují paddleboardu mít vyšší stabilitu a tím zvyšují zážitek z rybaření. Mezi přední vlastnosti patří velká neklouzavá nášlapná plocha, dva držáky pro rybářské pruty a odnímatelný chladící box, který lze využít i jako sedací plochu, jelikož disponuje sedací podložkou i zádovým opěradlem. Odolný materiál, vysoká a prostorná konstrukce a příjemné uživatelské vlastnosti paddleboardu Aqua Marina Drift zaručují bezstarostné rybaření ve Vaší oblíbené zátoce nebo na klidné řece.Technický popis: dvoustěnná konstrukce (insportline.cz)

Ploutev pro paddleboard Aqua Marina Dagger 11''

Ploutev pro paddleboard Aqua Marina Dagger 11''

Ploutev pro paddleboard Aqua Marina Dagger 11 (insportline.cz)

Paddleboard Aqua Marina Peace - model 2018

Paddleboard Aqua Marina Peace - model 2018

Paddleboard Aqua Marina Peace je paddleboard, který svým tvarem připomíná jóga podložku, a právě k tomuto účelu je primárně určený. Jeho tvar a šířka zaručuje maximální stabilitu, která je při cvičení jógy nezbytná. Neklouzavý EVA nášlap s drážkováním zabírá 3/4 povrchu prkna, takže prostoru pro všemožné cviky budete mít dostatek. Paddleboard stačí nafouknout, vyrazit na vodu a pak si jen užívat své oblíbené pozice a sestavy v dokonalém prostředí na vodní hladině. Rozměry SUPu zajišťují nejen výbornou stabilitu, ale v kombinaci s výškou prkna 15 cm i vysokou nosnost až 170 kg. Nafukovací paddleboard Aqua Marina Peace je vyrobený z pevného dvouvrstvého PVC materiálu, který spolu s (insportline.cz)

Pumpa na paddleboard Jobe Double Action

Pumpa na paddleboard Jobe Double Action

Pumpa na paddleboard Jobe Double Action je určena výhradně na nafukovací paddleboardy. Disponuje dvěma módy. Prvním je mód double action pro počáteční nafukování, kdy do paddleboardu proudí dvojnásobné množství vzduchu. Druhým je mód single action, který slouží ke konečnému dofouknutí. Módy se mění uvolněním zástrčky. Pumpa se dodává s hliníkovou rukojetí, adaptérem, nylonovou taškou a zabudovaným tlakoměrem.Technický popis: pumpa na paddleboard se dvěma módy a zabudovaným tlakoměrem (insportline.cz)

Paddleboard Aqua Marina Mega - model 2018

Paddleboard Aqua Marina Mega - model 2018

Paddleboard Aqua Marina Mega dělá svému jménu opravdu čest. Obrovská plocha o rozměrech 550 x 152 cm pojme až 7 lidí, což dělá z paddleboardu úžasný zábavní prvek pro celou rodinu nebo pro partu přátel. Díky své široké ploše, výšce prkna 20 cm a systému pěti ploutví je SUP velmi stabilní a výborně drží směr. Bez starostí na něj tak budete moci postavit i kamarády, kteří s pádlováním nemají žádné zkušenosti. Paddleboard je vhodný na moře, jezera, rybníky i klidné řeky. Využijete jej tedy na dovolené v Česku i v zahraničí. Díky pevným madlům po celém obvodu se snadno přenáší a zároveň si budete moci užívat radovánek přímo ve vodě a prkna se přidržovat. Po vyfouknutí můžete paddleboard Aqua Marina Mega jednoduše nosit a skladovat v přiložené tašce. Součástí balení je dále pumpa s tlakoměrem,… (insportline.cz)

Paddleboard Aqua Marina Thrive - model 2018

Paddleboard Aqua Marina Thrive - model 2018

Paddleboard Aqua Marina Thrive je všestranný paddleboard s parádním designem. Specialitou tohoto modelu je protiskluzový nášlap v zadní části, který umožňuje bezproblémové a efektní zatáčení. Paddleboard je tři metry dlouhý a v kombinaci s 15 cm tloušťkou desky poskytuje skvělou manévrovatelnost, vysokou stabilitu a zároveň umožňuje dosažení vysokých rychlostí. Thrive je tak vhodný jak do klidných vod, tak pro jízdu ve vlnách. Bezpečnost zajišťují rozměrné protiskluzové plochy, které obstarávají dokonalý grip. V balení naleznete pumpu, batoh pro snadné přenášení a záplaty na opravy. Potěší i praktické madlo pro pohodlné nošení nafouknutého SUPu. Paddleboard Aqua Marina Thrive je velmi lehký a potěší každého milovníka vodních aktivit. Příprava paddleboardu je velmi rychlá a snadná, během… (insportline.cz)

Paddleboard s příslušenstvím Jobe Aero SUP 11.6

Paddleboard s příslušenstvím Jobe Aero SUP 11.6

Paddleboard Jobe Aero SUP 11.6 je ideální na dlouhé vyjížďky, prozkoumávání okolí nebo intenzivnější pádlování při vyšší rychlosti. S tím souvisí i tvar celého paddleboardu. Nos je mnohem více zašpičatěn a základna užší než u pomalejších paddleboardů. Disponuje 20 cm ploutví ve spodní části a dvěma elastickými držáky v přední a zadní části desky. Paddleboard Aero 11.6 je určen spíše pro pokročilejší a zdatnější paddleboardisty, a to především kvůli své vyšší rychlosti a středně vysoké ovladatelnosti (manévrování). Se svou hmotností 9,3 kg včetně ploutve a nosností až 120 kg patří mezi bytelnější paddleboardy. Součástí balení je hliníkové nastavitelné pádlo, nafukovací pumpa, ploutev a bezpečnostní lanko (paddleboard leash). Vše je zabaleno do stylového batohu, který barevně ladí se všemi… (insportline.cz)

Paddleboard s příslušenstvím Jobe Aero SUP 9.4

Paddleboard s příslušenstvím Jobe Aero SUP 9.4

Paddleboard Jobe Aero SUP 9.4 je určen pro juniory nebo začátečníky s hmotností do 60 kg. Je velmi lehký, což je výhoda při častém přenášení. Paddleboard Jobe 9.4 má velice dobrou ovladatelnost, stabilitu a je vzhledem k ostatním paddleboardům pomalejší. Paddleboard je už od základu vybaven třemi ploutvemi. Díky tomu zváldne paddle board rovné vodní plochy i mírnější řeky. Součástí balení je hliníkové nastavitelné pádlo, ploutve, nafukovací pumpa a bezpečnostní lanko (paddleboard leash). Vše je zabaleno do stylového batohu. Paddleboard Jobe Aero SUP 9.4 je tak ideální pro juniory nebo pro ty, kteří s paddleboardy teprve začínají. Paddleboardy Jobe vynikají svou kvalitou a lehkostí. Díky speciální „heat bonded“ technologii jsou SUP Jobe až o třetinu lehčí a zároveň o třetinu pevnější než… (insportline.cz)

Paddleboard s příslušenstvím Jobe Aero SUP 12.6

Paddleboard s příslušenstvím Jobe Aero SUP 12.6

Paddleboard Jobe Aero SUP 12.6 je vhodný pro náročnější uživatele se závodními ambicemi. Tento paddleboard má velmi protáhlý a špičatý tvar, což ho činí velmi rychlým. Ovladatelnost (manévrování) a stabilita je s tím spojena, reaguje rychleji na jakékoliv změny směru či proudu. Disponuje dvěma elastickými držáky na věci, jedním v přední a jedním v zadní části desky. Ve spodní části je umístěna úzká ploutev o délce 20 cm, která se stará o manévrování a udržování požadovaného směru. Se svou hmotností 9,5 kg včetně ploutve a nosností až 120 kg patří mezi bytelnější paddleboardy. Součástí balení je hliníkové nastavitelné pádlo, nafukovací pumpa, ploutev a bezpečnostní lanko (paddleboard leash). Vše je zabaleno do stylového batohu, který barevně ladí se všemi uvedenými součástmi balení.… (insportline.cz)

Pumpa na paddleboard Jobe Double Action SUP

Pumpa na paddleboard Jobe Double Action SUP

Pumpa na paddleboard Jobe Double Action SUP je určena výhradně na nafukovací paddleboardy. Disponuje dvěma módy. Prvním je mód double action pro počáteční nafukování, kdy do paddleboardu proudí vzduch během pumpování při pohybu nahoru i dolů. Druhým je mód single action (klasické pumpování), který slouží ke konečnému dofouknutí. Módy se mění uvolněním zástrčky. Pumpa na paddleboard Jobe Double Action SUP se dodává s hliníkovou rukojetí, adaptérem, nylonovou taškou a zabudovaným tlakoměrem. Protiskluzové nášlapy zajišťují dokonalou stabilitu při pumpování. Technický popis: (insportline.cz)

Držák pádla na paddleboard Aqua Marina B0302289

Držák pádla na paddleboard Aqua Marina B0302289

Držák pádla na paddleboard Aqua Marina B0302289 je praktický doplněk pro každý paddleboard s D kroužkem. Na něj se držák prostřednictvím pevné pásky snadno připne a je připraven k použití. Pádlo je pak přichyceno prostřednictvím suchého zipu, který je dostatečně široký. Díky tomuto univerzálnímu zapínání je držák vhodný pro všechny typy a průměry pádel. Tento držák je ideálním řešením, pokud na vodě zrovna nechcete pádlovat nebo při odložení paddleboardu na břehu. S držákem pádla na paddleboard Aqua Marina B0302289 pádlo neztratíte a ani nehrozí, že Vám na vodě uplave.Technický popis: praktický držák na pádlo (insportline.cz)

Karbonové pádlo pro paddleboard Aqua Marina Carbon Pro

Karbonové pádlo pro paddleboard Aqua Marina Carbon Pro

Karbonové pádlo pro paddleboard Aqua Marina Carbon Pro 2017 je s hmotností 705 gramů nejlehčí pádlo v nabídce Aqua Mariny. Ideální je pro pokročilé vodáky, kteří hledají velmi lehké pádlo pro výkonové závodění, sjíždění vln a cestovní všestrannost. 100% karbonový list snižuje hmotnost pádla na minimum a umožňuje tak extrémně rychlé pádlování. T-bar rukojeť je ergonomicky vytvarovaná pro snadné a pohodlné pádlování. Karbonové pádlo pro paddleboard Aqua Marina Carbon Pro 2017 zaujme svým designem, nízkou hmotností a skvělými vlastnostmi při pádlování.Technický popis: (insportline.cz)

Hliníkové pádlo pro paddleboard Aqua Marina Standard 2018

Hliníkové pádlo pro paddleboard Aqua Marina Standard 2018

Hliníkové pádlo pro paddleboard Aqua Marina Standard 2018 je univerzální paddleboardové pádlo pro začínající vodáky a rekreační plavbu. T-bar rukojeť je ergonomicky vytvarovaná pro snadné a pohodlné pádlování. Díky možnosti širokého nastavování délky je pádlo vhodné pro prakticky jakýkoliv typ postavy. Hliníkové pádlo pro paddleboard Aqua Marina Standard je velmi lehké a snadno ovladatelné.Technický popis: třísekční hliníkové pádlo (insportline.cz)

Paddleboard s příslušenstvím Jobe Aero SUP Neva 12.6

Paddleboard s příslušenstvím Jobe Aero SUP Neva 12.6

Paddleboard Jobe Aero SUP Neva 12.6 je vhodný pro náročnější uživatele se závodními ambicemi. Tento paddleboard má velmi protáhlý a špičatý tvar, což ho činí velmi rychlým. Ovladatelnost (manévrování) a stabilita je s tím spojena, reaguje rychleji na jakékoliv změny směru či proudu. Disponuje dvěma elastickými držáky na věci, jedním v přední a jedním v zadní části desky. Ve spodní části je umístěna úzká ploutev o délce 20 cm, která se stará o manévrování a udržování požadovaného směru. Jednou z hlavních výhod tohoto SUPu je využití systému uchycení ploutve US Fin Box. Ten je světovým standardem a při ztrátě nebo poškození ploutve tak kdykoliv a kdekoliv seženete náhradní. Díky tomuto systému lze zároveň ploutev posouvat dopředu či dozadu a upravovat tak jízdní vlastnosti prkna. Posunem… (insportline.cz)

Paddleboard s příslušenstvím Jobe Aero SUP Volta 10.0

Paddleboard s příslušenstvím Jobe Aero SUP Volta 10.0

Paddleboard Jobe Aero SUP Volta 10.0 je určen především pro juniory a začátečníky. Má totiž velice dobrou ovladatelnost, stabilitu a je vzhledem k ostatním paddleboardům pomalejší. Paddleboard je už od základu vybaven třemi ploutvemi. Díky tomu zvládne paddle board rovné vodní plochy i mírnější řeky. Je velmi lehký, což je výhoda při častém přenášení. Pro snadné přenášení je paddleboard navíc opatřen praktickým madlem. Součástí balení je hliníkové nastavitelné pádlo, ploutve, nafukovací pumpa a bezpečnostní lanko (paddleboard leash). Vše je zabaleno do stylového batohu s popruhem přes rameno. Paddleboard Jobe Aero SUP Volta 10.0 je díky svým vlastnostem ideální pro juniory nebo pro ty, kteří s paddleboardy teprve začínají. Paddleboardy Jobe vynikají svou kvalitou a lehkostí. Díky… (insportline.cz)

Paddleboard s příslušenstvím Jobe Aero SUP Lika 9.4

Paddleboard s příslušenstvím Jobe Aero SUP Lika 9.4

Paddleboard Jobe Aero SUP Lika 9.4 je určen především pro juniory a začátečníky do 75 kg. Má velice dobrou ovladatelnost, stabilitu a je vzhledem k ostatním paddleboardům pomalejší. Paddleboard je už od základu vybaven třemi ploutvemi. Díky tomu zvládne paddle board rovné vodní plochy i mírnější řeky. Je velmi lehký, což je výhoda při častém přenášení. Pro snadné přenášení je paddleboard navíc opatřen praktickým madlem. Součástí balení je hliníkové nastavitelné pádlo, ploutve, nafukovací pumpa a bezpečnostní lanko (paddleboard leash). Vše je zabaleno do stylového batohu s popruhem přes rameno. Paddleboard Jobe Aero SUP Lika 9.4 je díky svým vlastnostem ideální pro juniory nebo pro ty, kteří s paddleboardy teprve začínají. Paddleboardy Jobe vynikají svou kvalitou a lehkostí. Díky… (insportline.cz)

Paddleboard s příslušenstvím Jobe Aero SUP Yoga 10.6

Paddleboard s příslušenstvím Jobe Aero SUP Yoga 10.6

Paddleboard Jobe Aero SUP Yoga 10.6 je unikátní paddleboard určený na cvičení jógy za jízdy na vodě a relaxační vyjížďky. Jeho tvar zaručuje maximální stabilitu, která je při cvičení jógy esenciální. Paddleboard Yoga 10.6 patří mezi středně rychlé a dobře ovladatelné. Se svou hmotností 10 kg a nosností 120 kg se řadí mezi robustnější paddleboardy. V zadní části desky je umístěný elastický držák na věci. Ve spodní části je umístěna jedna velká ploutev o délce 20 cm udržující směr a stabilitu paddleboardu. Součástí balení je hliníkové nastavitelné pádlo, nafukovací pumpa, ploutev a bezpečnostní lanko (paddleboard leash). Vše je zabaleno do stylového batohu, který barevně ladí se všemi uvedenými součástmi balení. Paddleboard Jobe Aero Yoga 10.6 je vhodný na klidnější vodní plochy - řeky,… (insportline.cz)

Karbonové pádlo pro paddleboard Aqua Marina Carbon Guide

Karbonové pádlo pro paddleboard Aqua Marina Carbon Guide

Karbonové pádlo pro paddleboard Aqua Marina Carbon Guide 2017 je ideální pro nadšené vodáky, kteří hledají velmi lehké pádlo pro výkonové závodění, sjíždění vln a cestovní všestrannost. 70% karbonová žerď a plastový list netrpí chvěním a umožňuje extrémně stabilní a rychlé pádlování. Karbonové pádlo pro paddleboard Aqua Marina Carbon Guide 2017 oproti předchozímu modelu změnilo nejen design, ale i své vlastnosti a je tak ideálním pomocníkem začátečníků i pokročilých.Technický popis: třísekční karbonové pádlo (insportline.cz)

Paddleboard na divokou vodu Aqua Marina Rapid - model 2018

Paddleboard na divokou vodu Aqua Marina Rapid - model 2018

Paddleboard na divokou vodu Aqua Marina Rapid je speciální SUP, se kterým si užijete plno zábavy na řece nebo ve vlnách. Svou koncepcí je právě těmto podmínkách přizpůsobený. Je krátký, obratný a s maximální tlakem až 18 psi i velmi pevný. Díky tomu a protiskluzovému nášlapu v zadní části pro efektivní otáčení si s nástrahami divoké vody snadno poradíte. Stabilitě a výborné ovladatelnosti napomáhá i pětice ploutví. Nafukovací paddleboard Aqua Marina Rapid je vyrobený z pevného dvouvrstvého PVC, který spolu s (insportline.cz)

Karbonové pádlo pro paddleboard Aqua Marina Carbon Guide 2018

Karbonové pádlo pro paddleboard Aqua Marina Carbon Guide 2018

Karbonové pádlo pro paddleboard Aqua Marina Carbon Guide 2018 je ideální pro nadšené vodáky, kteří hledají velmi lehké pádlo pro výkonové závodění, sjíždění vln a cestovní všestrannost. Žerď ze směsi karbonu a laminátu je délkově nastavitelná a velmi pevná. Plastový list netrpí chvěním a umožňuje extrémně stabilní a rychlé pádlování. Hmotnost karbonového pádla pro paddleboard Aqua Marina Carbon Guide 2018 se oproti loňskému modelu opět podařilo snížit. Je ideálním pomocníkem začátečníků i pokročilých.Technický popis: třísekční karbonové pádlo (insportline.cz)

Karbonové pádlo pro paddleboard Aqua Marina Carbon Pro 2018

Karbonové pádlo pro paddleboard Aqua Marina Carbon Pro 2018

Karbonové pádlo pro paddleboard Aqua Marina Carbon Pro 2018 je s hmotností 705 gramů nejlehčí pádlo v nabídce Aqua Mariny. Ideální je pro pokročilé vodáky, kteří hledají velmi lehké pádlo pro výkonové závodění, sjíždění vln a cestovní všestrannost. 100% karbonový list snižuje hmotnost pádla na minimum a umožňuje tak extrémně rychlé pádlování. T-bar rukojeť je ergonomicky vytvarovaná pro snadné a pohodlné pádlování. Karbonové pádlo pro paddleboard Aqua Marina Carbon Pro 2018 zaujme svým designem, nízkou hmotností a skvělými vlastnostmi při pádlování.Technický popis: třísekční celokarbonové pádlo (insportline.cz)

Paddleboard s příslušenstvím Jobe Aero SUP Lena Yoga Woman 10.6 -…

Paddleboard s příslušenstvím Jobe Aero SUP Lena Yoga Woman 10.6 - model 2018

Paddleboard Jobe Aero SUP Lena Yoga Woman 10.6 je unikátní paddleboard určený na cvičení jógy za jízdy na vodě a pro relaxační vyjížďky. Jeho tvar zaručuje maximální stabilitu, která je při cvičení jógy nezbytná. Pohodlí a bezpečí při jakékoliv poloze zaručuje měkká protiskluzová EVA vrstva na povrchu. Svým designem je paddleboard speciálně přizpůsobený pro ženy. V krásných barvách je vyvedeno nejen samotné prkno, ale i celé příslušenství. Vše tak k sobě perfektně ladí. Paddleboard Yoga 10.6 patří mezi středně rychlá a dobře ovladatelná prkna. Se svou hmotností 12 kg a nosností 120 kg se řadí mezi robustnější paddleboardy. V zadní části desky jsou umístěny elastické popruhy na věci a ve spodní části je umístěna jedna velká ploutev o délce 20 cm udržující směr a stabilitu paddleboardu.… (insportline.cz)

Klarfit Spreestar WM, nafukovací paddleboard, sup-board-set,…

Klarfit Spreestar WM, nafukovací paddleboard, sup-board-set, 300x10x71, modro-bílá barva

Slunce svítí, voda volá a Klarfit Spreestar WM SUP-board čeká se svými rozměry 300 x 10 x 71 cm na to, aby se zmocnil řeky hlavního města. Se SUP-boardem Klarfit Spreestar WM se můžeš plavit díky plachtě a mávnutím ruky máš k dispozici stand-up-board, se kterým můžeš prozkoumat jezera a řeky tím nejpříjemnějším způsobem. Vše po ruce. SUP-board, windsurfingová plachta, teleskopické pádlo, bezpečnostní poutko na chodidla, souprava na opravu a vysokotlaká vzduchová pumpa - ve velkém batohu o objemu 121,5 l se najde prostor pro všechno. Všechny součásti sady přitom splňují tři kritéria: malý objem, nízká hmotnost a vysoký stupeň stability. S vysokotlakou pumpou máš PVC vysokotlaké komory SUP-boardu naplněné během pár minut. Jako plachetnice si také udrží stabilní tvar díky naplnění… (electronic-star.cz)

Klarfit Spreestar WS, nafukovací paddleboard, sup-board-set,…

Klarfit Spreestar WS, nafukovací paddleboard, sup-board-set, 300x10x71, modro-bílá barva

Slunce svítí, voda volá a Klarfit Spreestar WS SUP-board čeká se svými rozměry 300 x 10 x 71 cm na to, aby se zmocnil řeky hlavního města. Se SUP-boardem Klarfit Spreestar WS se můžeš plavit díky plachtě a mávnutím ruky máš k dispozici stand-up-board, se kterým můžeš prozkoumat jezera a řeky tím nejpříjemnějším způsobem. Vše po ruce. SUP-board, windsurfingová plachta, teleskopické pádlo, bezpečnostní poutko na chodidla, souprava na opravu a vysokotlaká vzduchová pumpa - ve velkém batohu o objemu 121,5 l se najde prostor pro všechno. Všechny součásti sady přitom splňují tři kritéria: malý objem, nízká hmotnost a vysoký stupeň stability. S vysokotlakou pumpou máš PVC vysokotlaké komory SUP-boardu naplněné během pár minut. Jako plachetnice si také udrží stabilní tvar díky naplnění… (electronic-star.cz)

Klarfit Spreestar WL, nafukovací paddleboard, sup-board-set,…

Klarfit Spreestar WL, nafukovací paddleboard, sup-board-set, 300x10x71, modro-bílá barva

Slunce svítí, voda volá a Klarfit Spreestar WL SUP-board čeká se svými rozměry 300 x 10 x 71 cm na to, aby se zmocnil řeky hlavního města. Se SUP-boardem Klarfit Spreestar WL se můžeš plavit díky plachtě a mávnutím ruky máš k dispozici stand-up-board, se kterým můžeš prozkoumat jezera a řeky tím nejpříjemnějším způsobem. Vše po ruce. SUP-board, windsurfingová plachta, teleskopické pádlo, bezpečnostní poutko na chodidla, souprava na opravu a vysokotlaká vzduchová pumpa - ve velkém batohu o objemu 121,5 l se najde prostor pro všechno. Všechny součásti sady přitom splňují tři kritéria: malý objem, nízká hmotnost a vysoký stupeň stability. S vysokotlakou pumpou máš PVC vysokotlaké komory SUP-boardu naplněné během pár minut. Jako plachetnice si také udrží stabilní tvar díky naplnění… (electronic-star.cz)

Klarfit Spreestar 325, nafukovací paddleboard, SUP set, 325 x 15 x 86…

Klarfit Spreestar 325, nafukovací paddleboard, SUP set, 325 x 15 x 86 cm, oranžový

Slunce svítí, voda láká a SUP plovák Klarfit Spreestar 325 čeká na dobytí každé řeky a jezera. Nafukovací SUP plovací deska představuje jeden z nejzajímavějších způsobů, jak poznat okolní řeky a jezera. Vše v balení. SUP plovací deska, teleskopické pádlo, bezpečnostní popruh na nohy, příslušenství na opravu a vysokotlaká pumpa - a to vše uložíte do velkého batohu na přenášení. Všechny díly splňují tři kritéria: malý objem, nízká hmotnost a vysoká stabilita. Vysokotlaká pumpa během pár minut nafouká PVC komory SUP desky. Stejně rychlé je i uložení výbavy do 75litrového batohu, který se vejde do každého kufru auta; díky celkové hmotnosti jen 17 kg s ním zvládnete projít i delší cesty. Plovací deska Spreestar 325 je perfektní Allrounder, vhodný především pro začátečníky, protože… (electronic-star.cz)

Klarfit Spreestar 325, nafukovací paddleboard, SUP set, 325 x 15 x 86…

Klarfit Spreestar 325, nafukovací paddleboard, SUP set, 325 x 15 x 86 cm, černo-modrý

Slunce svítí, voda láká a SUP plovák Klarfit Spreestar 325 čeká na dobytí každé řeky a jezera. Nafukovací SUP plovací deska představuje jeden z nejzajímavějších způsobů, jak poznat okolní řeky a jezera. Vše v balení. SUP plovací deska, teleskopické pádlo, bezpečnostní popruh na nohy, příslušenství na opravu a vysokotlaká pumpa - a to vše uložíte do velkého batohu na přenášení. Všechny díly splňují tři kritéria: malý objem, nízká hmotnost a vysoká stabilita. Vysokotlaká pumpa během pár minut nafouká PVC komory SUP desky. Stejně rychlé je i uložení výbavy do 75litrového batohu, který se vejde do každého kufru auta; díky celkové hmotnosti jen 17 kg s ním zvládnete projít i delší cesty. Plovací deska Spreestar 325 je perfektní Allrounder, vhodný především pro začátečníky, protože… (electronic-star.cz)

Klarfit Spreestar, nafukovací paddleboard, SUP-board-set, 300 x 10 x…

Klarfit Spreestar, nafukovací paddleboard, SUP-board-set, 300 x 10 x 71 cm, modro-bílá barva

Slunce svítí, voda volá a Klarfit Spreestar SUP-board čeká se svými rozměry 300 x 10 x 71 cm na to, aby se zmocnil řeky hlavního města. Protože nafukovací paddleboard se rychlostí větru změní na stand-up-board, se kterým můžete prozkoumat jezera a řeky tím nejpříjemnějším způsobem. Vše po ruce. SUP-board, teleskopické pádlo, bezpečnostní poutko na chodidla, souprava na opravu a vysokotlaká pumpa - ve velkém ruksaku se najde prostor pro všechno. Všechny součásti sady přitom splňují tři kritéria: malý objem, nízká hmotnost a vysoký stupeň stability. S vysokotlakou pumpou máš PVC vysokotlaké komory SUP-desky naplněné během pár minut. Stejně rychle je Spreestar opět uskladněný do batohu o objemu 55 litrů, který se vejde do každého kufru a díky nízké celkové hmotnosti sady - pouze 11 kg -… (electronic-star.cz)

Klarfit Spreestar 320, nafukovací paddleboard, SUP-board-set, 320 x…

Klarfit Spreestar 320, nafukovací paddleboard, SUP-board-set, 320 x 12 x 81 cm, zelená barva

Slunce svítí, voda volá a Klarfit Spreestar 320 SUP-board čeká se svými rozměry 320 x 12 x 81 cm na to, aby se zmocnil řeky hlavního města. Protože nafukovací paddleboard se rychlostí větru změní na stand-up-board, se kterým můžete prozkoumat jezera a řeky tím nejpříjemnějším způsobem. Vše po ruce. SUP-board, teleskopické pádlo, bezpečnostní poutko na chodidla, souprava na opravu a vysokotlaká pumpa - ve velkém ruksaku se najde prostor pro všechno. Všechny součásti sady přitom splňují tři kritéria: malý objem, nízká hmotnost a vysoký stupeň stability. S vysokotlakou pumpou máš PVC vysokotlaké komory SUP-desky naplněné během pár minut. Stejně rychle je Spreestar opět uskladněný do batohu o objemu 75 litrů, který se vejde do každého kufru a díky nízké celkové hmotnosti sady - pouze 15… (electronic-star.cz)

Klarfit Spreestar 320, nafukovací paddleboard, SUP-board-set, 320 x…

Klarfit Spreestar 320, nafukovací paddleboard, SUP-board-set, 320 x 12 x 81 cm, modro-bílá barva

Slunce svítí, voda volá a Klarfit Spreestar 320 SUP-board čeká se svými rozměry 320 x 12 x 81 cm na to, aby se zmocnil řeky hlavního města. Protože nafukovací paddleboard se rychlostí větru změní na stand-up-board, se kterým můžete prozkoumat jezera a řeky tím nejpříjemnějším způsobem. Vše po ruce. SUP-board, teleskopické pádlo, bezpečnostní poutko na chodidla, souprava na opravu a vysokotlaká pumpa - ve velkém ruksaku se najde prostor pro všechno. Všechny součásti sady přitom splňují tři kritéria: malý objem, nízká hmotnost a vysoký stupeň stability. S vysokotlakou pumpou máš PVC vysokotlaké komory SUP-desky naplněné během pár minut. Stejně rychle je Spreestar opět uskladněný do batohu o objemu 75 litrů, který se vejde do každého kufru a díky nízké celkové hmotnosti sady - pouze 15… (electronic-star.cz)

Bluedrive Power Fin adaptér pro paddleboardy s US Finbox

Bluedrive Power Fin adaptér pro paddleboardy s US Finbox

Bluedrive Power Fin adaptér Vám umožní nasadit přídavný motor Aqua Marina i na paddleboardy jiných značek. Stačí, aby Váš paddleboard disponoval systémem přichycení ploutve US Finbox. Pak jen adaptér nasadíte místo ploutve, do adaptéru přichytíte motor a ten pevně drží na svém místě. Pokud si pohon pro paddleboardy chcete vyzkoušet a nevlastníte paddleboard Aqua Marina, Bluedrive Power Fin adaptér pro paddleboardy s US Finbox Vám jistě udělá radost.Technický popis: (insportline.cz)

HYDROFORCE Oceana Tech 10

HYDROFORCE Oceana Tech 10

Multifunkční model spojující v sobě paddleboard a kajak. Je vhodný do všech typů vod pro jezdce do 130kg. Doporučuje se přiležitostným jezdcům a je vhodná taky jako rodinný paddleboard, který s přehledem uveze dva dospělé jezdce, případně různé kombinace dospělý + děti. Model je vybaven pumpou s tlakoměrem, pojistným řemínkem – leash, opravnou sadou, 3 pevnými ploutvičkami, pevný batoh. Rozměry: délka – 305 cm, šířka – 84 cm, tloušťka – 15 cm. (muziker.cz)

LEGO® Friends 41364 Stephanie a bugina s přívěsem

LEGO® Friends 41364 Stephanie a bugina s přívěsem

Užij si den plný aktivit se sadou LEGO® Friends 41364 Stephanie a bugina s přívěsem. Tato milovnice přírody se už těší na zábavný výlet. Naskoč do její buginy s pejskem Dashem, připoj přívěs pro kolo a paddleboard a vyraz na den plný zábavy. Zapoj přívěs k bugině a vydej se sportovat k jezeru. Na suchu si pak zahraj tenis a opeč marshmallow u táboráku. Prozkoumej okolí na kole a pak vyraz na paddleboard! Bugina měří přes 7 cm na výšku, 5 cm na šířku a 9 cm na délku. Přívěs měří přes 7 cm na výšku, 6 cm na šířku a 8 cm na délku. Obsahuje 166 dílků. Vhodné pro děti od 6 let.   Obsahuje: Minifigurku LEGO® Friends Stephanie, a navíc 2 figurky zvířat: psa a žábu. Buginu s přívěsem, doplňky na tenis, piknik a táborák. Kolo, přilbu, paddleboard, pádlo, záchrannou vestu, tenisovou raketu,… (prodeti.cz)

Bezpečnostní lanko Aqua Marina Coil Leash New k paddleboardu černá

Bezpečnostní lanko Aqua Marina Coil Leash New k paddleboardu černá

Bezpečnostní lanko Aqua Marina Coil Leash je navrženo tak, aby kladlo minimální odpor při pádlování na klidných vodních plochách nebo otevřeném oceánu. Toto unikátní lanko poskytuje volnost pohybu a je ideální pro použití na paddleboardech vybavených D-kroužkem na zadní straně. Bezpečnostní lanko také nazývané jako leash je základní bezpečnostní doplněk, který nesmí chybět při žádné vyjížďce na paddleboardu. Spojuje paddleboard s nohou člověka, který na něm jede. Přínosů má toto propojení hned několik - leash zabraňuje tomu, aby po upadnutí z paddleboardu prkno odplavalo pryč od majitele, rovněž chrání plavce v okolí paddleboardisty v případě, že by prkno odplavalo. Největším přínosem paddleboard leashe je ale záchrana života ve zhoršených podmínkách nebo při vysoké únavě paddleboardisty.… (insportline.cz)

D7 Wind SUP Board 11 - Set

D7 Wind SUP Board 11 - Set

Ideální deska na turistiku, pro rodiny, školy a kluby, s možností bezpečného procvičení windsurfingu a paddleboard. Technické parametry: Model - Active 11 (muziker.cz)

Prolimit M10 Plus

Prolimit M10 Plus

Heavy Duty základní deska s nerezovou ocelí M10 North pin. Systém Twist On pro jednoduchou montáž a nastavení polohy. Bezpečnostní páska zvyšuje bezpečnost. Nejprodávanější jezdec na jakýkoliv typ paddleboard, plováku s US boxem pro ukotvení plachty. (muziker.cz)

LOKAHI W.E.Enjoy Air 10

LOKAHI W.E.Enjoy Air 10

Nafukovací paddleboard. Typ: allround, Délka - 315 cm, Šířka - 84 cm, Tloušťka - 12,5 cm, Výtlak - 245 l, Nosnost - 110 kg, Hmotnost - 10,3 kg, 3 pevné ploutve, Max. tlak - 14 PSI. Součástí je pumpa a přepravní vak. (muziker.cz)

Lego friends 41364 stephanie a bugina s přívěsem

Lego friends 41364 stephanie a bugina s přívěsem

Užij si den plný aktivit se sadou LEGO® Friends 41364 Stephanie a bugina s přívěsem. Tato akční milovnice přírody se už těší na zábavný výlet. Připoj přívěs s odklápěcí střechou k off-roadové bugině a nalož do něj všechny její oblíbené věci. Jeď se Stephanie prozkoumat okolí na kole a paddleboardu nebo si zahraj tenis u táboráku – nezapomeň helmu a popusť uzdu fantazii! • Součástí je minifigurka Stephanie a figurka Dashe.Obsahuje minifigurku LEGO® Friends Stephanie, a navíc 2 figurky zvířat: psa a žábu.Obsahuje buginu s přívěsem, doplňky na tenis, piknik a táborák.Stavebnice také obsahuje kolo, přilbu, paddleboard, pádlo, záchrannou vestu, tenisovou raketu, láhev na vodu, kost, marshmallow na klacku a táborák.Zapoj přívěs k bugině a vydej se sportovat k jezeru.Prozkoumej okolí na kole a… (fonetip.cz)

ZRAY K8 8

ZRAY K8 8

Nafukovací SUP deska je určena primárně pro začátečníky. Paddleboard je vyroben robustní jednovrstvou DROP-STITCH technologií. Povrch je opatřen EVA nášlapnou vrstvou. Součástí je i trojdílné skládací hliníkové pádlo s plastovým listem, jakož i vysokotlaká pumpa s manometrem, slaide-in Flošna, transportní vak a opravná sada. Specifikace: délka - 244 cm, šířka - 76 cm, tloušťka - 10 cm, výtlak - 133 l, váha - 9,3 kg, max. nosnost - 60 kg. (muziker.cz)

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS 12

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS 12

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS jsou ideálním doplňkem na paddleboard. Kvalitní boty z prémiového neoprenu disponují nastavitelným kotníkovým poutkem, díky kterému padne bota každému. Zároveň poskytuje dokonalý kontakt s prknem, což zvyšuje jak ovladatelnost a kontrolu nad paddleboardem, tak i prožitek z jízdy. Protiskluzové boty Jobe H2O jsou tak skvělým doplňkem nejen na paddleboardy.Technický popis: (insportline.cz)

STX Feeride Blue 10´6

STX Feeride Blue 10´6

Ideální pro všechny, kteří chtějí vyrazit na vodu za jakýchkoliv podmínek. Plovák má velkou stabilitu. Je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Hladce uveze i větší náklad. Maximální váha jednoho jezdce je 110kg. Paddleboard je dodáván se základním 3dílným nastavitelným hliníkovým pádlem s plastovým listem. Velikost plováku je: délka 320 cm, šířka 81 cm a výška 15 cm. Objem je 260 litrů. Všechny STX paddlebordy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních dvouvrstvých drop-stich nanomateriálů. (muziker.cz)

LOKAHI W.E.Enjoy Yoga 10

LOKAHI W.E.Enjoy Yoga 10

Nafukovací paddleboard pro odreagování a cvičení na vodě, 2 boční pružné žebra, D-kroužek, čtyři další D-kroužky s gumou, popruh na nošení, přední a zadní neoprenová rukojeť, zadní příchytka, souprava na opravu. Objem: 220 l, Konstrukce: technologie Stringer, Doporučená hmotnost jezdce: 70 až 100 kg, Délka - 300 cm, Šířka - 89 cm, Tloušťka - 12,7 cm. Ideální praxe - Jóga. Nejlepší podmínky: stojatá voda. Součástí je pumpa a přenosný vak. (muziker.cz)

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS 11

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS 11

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS jsou ideálním doplňkem na paddleboard. Kvalitní boty z prémiového neoprenu disponují nastavitelným kotníkovým poutkem, díky kterému padne bota každému. Zároveň poskytuje dokonalý kontakt s prknem, což zvyšuje jak ovladatelnost a kontrolu nad paddleboardem, tak i prožitek z jízdy. Protiskluzové boty Jobe H2O jsou tak skvělým doplňkem nejen na paddleboardy.Technický popis: základní bezpečnostní prvek na paddleboardy a jiná vodní prkna (insportline.cz)

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS 5

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS 5

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS jsou ideálním doplňkem na paddleboard. Kvalitní boty z prémiového neoprenu disponují nastavitelným kotníkovým poutkem, díky kterému padne bota každému. Zároveň poskytuje dokonalý kontakt s prknem, což zvyšuje jak ovladatelnost a kontrolu nad paddleboardem, tak i prožitek z jízdy. Protiskluzové boty Jobe H2O jsou tak skvělým doplňkem nejen na paddleboardy.Technický popis: základní bezpečnostní prvek na paddleboardy a jiná vodní prkna (insportline.cz)

SHARK SUPS 11’8 Touring Traveler

SHARK SUPS 11’8 Touring Traveler

Tento nafukovací paddleboard je ideální volbou pro většího jezdce s hmotností do 120 kg nebo pro menší osobu, která může jezdit třeba s dítětem. Deska má tloušťku 15 cm, což vytváří dostatečný objem pro větší stabilitu. Je o více než 50% tužší v porovnání se standardní deskou 10 cm. Specifikace: délka - 383 cm, šířka - 75 cm, tloušťka - 15 cm, hmotnost - 11 kg, výtlak - 200 l, max. 25 PSI, doporučené 15 PSI, vysokoúčinná pumpa. D-kroužky: 1 na nosiči pro tažení - 1 na ocas pro vodítko - 4 na palubě. (muziker.cz)

Dětské hliníkové pádlo Jobe zelené 2018

Dětské hliníkové pádlo Jobe zelené 2018

Dětské hliníkové pádlo Jobe zelené je pádlo na paddleboard speciálně přizpůsobené nejmladším milovníkům vody. Hliníková konstrukce zaručuje pevnost při zachování nízké hmotnosti. S tou si poradí právě i děti a nebudou tak mít s ovládáním prkna potíže. Potěší i nastavitelná délka pádla. Nastavit lze délku od 137 do 171 cm, takže je vhodné pro menší i větší děti. Zároveň lze délku přizpůsobovat růstu dětí a pádlo díky tomu vydrží déle než jednu sezónu. Je zakončeno madlem ve tvaru (insportline.cz)

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS 9

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS 9

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS jsou ideálním doplňkem na paddleboard. Kvalitní boty z prémiového neoprenu disponují nastavitelným kotníkovým poutkem, díky kterému padne bota každému. Zároveň poskytuje dokonalý kontakt s prknem, což zvyšuje jak ovladatelnost a kontrolu nad paddleboardem, tak i prožitek z jízdy. Protiskluzové boty Jobe H2O jsou tak skvělým doplňkem nejen na paddleboardy.Technický popis: základní bezpečnostní prvek na paddleboardy a jiná vodní prkna (insportline.cz)

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS 6

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS 6

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS jsou ideálním doplňkem na paddleboard. Kvalitní boty z prémiového neoprenu disponují nastavitelným kotníkovým poutkem, díky kterému padne bota každému. Zároveň poskytuje dokonalý kontakt s prknem, což zvyšuje jak ovladatelnost a kontrolu nad paddleboardem, tak i prožitek z jízdy. Protiskluzové boty Jobe H2O jsou tak skvělým doplňkem nejen na paddleboardy.Technický popis: základní bezpečnostní prvek na paddleboardy a jiná vodní prkna (insportline.cz)

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS 7

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS 7

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS jsou ideálním doplňkem na paddleboard. Kvalitní boty z prémiového neoprenu disponují nastavitelným kotníkovým poutkem, díky kterému padne bota každému. Zároveň poskytuje dokonalý kontakt s prknem, což zvyšuje jak ovladatelnost a kontrolu nad paddleboardem, tak i prožitek z jízdy. Protiskluzové boty Jobe H2O jsou tak skvělým doplňkem nejen na paddleboardy.Technický popis: základní bezpečnostní prvek na paddleboardy a jiná vodní prkna (insportline.cz)

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS 8

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS 8

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS jsou ideálním doplňkem na paddleboard. Kvalitní boty z prémiového neoprenu disponují nastavitelným kotníkovým poutkem, díky kterému padne bota každému. Zároveň poskytuje dokonalý kontakt s prknem, což zvyšuje jak ovladatelnost a kontrolu nad paddleboardem, tak i prožitek z jízdy. Protiskluzové boty Jobe H2O jsou tak skvělým doplňkem nejen na paddleboardy.Technický popis: základní bezpečnostní prvek na paddleboardy a jiná vodní prkna (insportline.cz)

Neoprenový dámský top Jobe 1.5 S

Neoprenový dámský top Jobe 1.5 S

Neoprenový dámský top Jobe 1.5 s dlouhým rukávem je ideální součástí výbavy na paddleboard nebo jiné vodní sporty. Je vyroben z prémiového neoprenu Nuclear Flex silného 1,5 mm, což zaručuje udržení teploty i v chladnějších podmínkách. Zároveň ale poskytuje maximální volnost pohybu, která je pro vodní sporty klíčová. Zapínání je velmi pohodlné a při pohybu nijak neobtěžuje. Díky tomu je neoprenový top Jobe doplňkem vyhledávaným milovníky paddleboardů a dalších vodních sportů.Technický popis: kvalitní neoprenová bunda (insportline.cz)

HYDROFORCE Cruiser Tech 10

HYDROFORCE Cruiser Tech 10

Nafukovací paddleboard vhodný pro jezdce do 120 kg k delším vyjížďkám vyniká rychlostí, stabilitou a extra velkým úložným prostorem, přičem jeho špičatý tvar dobře prostupuje vodou. Je vybaven 3-vrstvou TRITECH drop-stitch technologií, příjemná protiskluzovou podložkou, má přední i zadní elastickou šňůru pro uložení více nákladu i praktickým držadlem pro snadné přenášení. Mimo to balení obsahuje luxusní batoh na přenášení paddleboardu, pumpu s tlakoměrem, pojistný řemínek – leash, opravnou sadu a 2 pevné a jednu rychloupínací finu. Specifikace: objem – 293 l, 15 PSI, délka – 320 cm, šířka – 76 cm, tloušťka – 15 cm, váha – 14,9 kg. (muziker.cz)

Protiskluzové boty Jobe Discover Nero 4.5 (US) 36 (EU)

Protiskluzové boty Jobe Discover Nero 4.5 (US) 36 (EU)

Protiskluzové boty Jobe Discover Nero jsou ideálním doplňkem k paddleboardům či na jiné vodní sporty. Spojují v sobě atraktivní design bot na všední nošení a speciální funkční podrážku s protiskluzovými vlastnostmi. Na výrobu byla použita rychleschnoucí látka, díky které jsou boty velmi rychle suché. Kvalitní boty jsou zároveň bezpečnostním prvkem, prevencí proti uklouznutí. Hodí se tak nejen na paddleboard, ale i na jiné vodní sporty.Technický popis: základní bezpečnostní prvek na paddleboardy a další vodní sporty (insportline.cz)

Neoprenový dámský top Jobe 1.5 XL

Neoprenový dámský top Jobe 1.5 XL

Neoprenový dámský top Jobe 1.5 s dlouhým rukávem je ideální součástí výbavy na paddleboard nebo jiné vodní sporty. Je vyroben z prémiového neoprenu Nuclear Flex silného 1,5 mm, což zaručuje udržení teploty i v chladnějších podmínkách. Zároveň ale poskytuje maximální volnost pohybu, která je pro vodní sporty klíčová. Zapínání je velmi pohodlné a při pohybu nijak neobtěžuje. Díky tomu je neoprenový top Jobe doplňkem vyhledávaným milovníky paddleboardů a dalších vodních sportů.Technický popis: kvalitní neoprenová bunda (insportline.cz)

Pánské neoprenové kraťasy Jobe Flex XXL

Pánské neoprenové kraťasy Jobe Flex XXL

Pánské neoprenové kraťasy Jobe Flex jsou skvělý doplněk na paddleboard, plavání nebo jiné vodní sporty. Jsou vyrobeny z velmi kvalitního neoprenu Nuclear Flex o síle 2 mm. Vzhledem ke své délce jsou vhodné spíše do teplejšího prostředí. Zapínání je řešeno elastickou šňůrkou, která je maximálně pohodlná, takže při pohybu nijak neobtěžuje ani nepřekáží. Díky tomu jsou neoprenové kraťasy Jobe Flex oblíbené u příznivců jízdy na paddleboardu či jiných vodních sportů.Technický popis: neoprenové kraťasy (insportline.cz)

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS 3

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS 3

Protiskluzové boty Jobe H2O GBS jsou ideálním doplňkem na paddleboard. Kvalitní boty z prémiového neoprenu disponují nastavitelným kotníkovým poutkem, díky kterému padne bota každému. Zároveň poskytuje dokonalý kontakt s prknem, což zvyšuje jak ovladatelnost a kontrolu nad paddleboardem, tak i prožitek z jízdy. Protiskluzové boty Jobe H2O jsou tak skvělým doplňkem nejen na paddleboardy.Technický popis: základní bezpečnostní prvek na paddleboardy a jiná vodní prkna (insportline.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít