Osudy dobrého vojáka švejka i.

Produkt Osudy dobrého vojáka švejka i. sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Osudy dobrého vojáka švejka i. upraviť a produkt hľadať znova.

Osudy dobrého vojáka Švejka I.

Osudy dobrého vojáka Švejka I.
Detail

Audiokniha MP3 Jaroslav Hašek, čte Jan Werich,Jiřina Šejbalová Josef Švejk, slavný hrdina románu Jaroslava Haška, představuje v našem životě téměř mýtus. Švejkovství je ve světě mnohdy považováno za výraz české národní povahy. Generace čtenářů znají zpaměti celé pasáže z této proslulé knihy. Tak, jako je spojen obraz Švejka s obrázky Josefa Lady, je zvukově propojen Švejk s Janem Werichem. Ten namluvil Švejka nejprve pro loutkový film Jiřího Trnky a posléze načetl celý román. Jeho interpretace zůstala zachována v kompletu 17 LP, které postupně vycházely v letech1977- 83. Firma Supraphon vydala celé dílo znovu, tentokrát na 8 CD, řazených vždy po dvou v jedné sadě. Na zvukové nahrávce, která celou řadu začíná, uslyšíme kromě Jana Wericha také Vlastu Buriana (polní kurát Katz), Jiřinu Šejbalovou (paní Müllerová) a Františka Filipovského (redaktor). Právě Jan Werich dokázal svou četbou věrně zosobnit komickou postavu Josefa Švejka, stále usměvavého dobráka a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka I. , Osudy dobrého vojáka švejka i.

Osudy dobrého vojáka Švejka I. - Jaroslav Hašek - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka I. - Jaroslav Hašek - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Josef Švejk, slavný hrdina románu Jaroslava Haška, představuje v našem životě téměř mýtus. Švejkovství je ve světě mnohdy považováno za výraz české národní povahy. Generace čtenářů znají zpaměti celé pasáže z této proslulé knihy. Tak, jako je spojen obraz Švejka s obrázky Josefa Lady, je zvukově propojen Švejk s Janem Werichem. Ten namluvil Švejka nejprve pro loutkový film Jiřího Trnky a posléze načetl celý román. Jeho interpretace zůstala zachována v kompletu 17 LP, které postupně vycházely v letech1977- 83. Firma Supraphon vydala celé dílo znovu, tentokrát na 8 CD, řazených vždy po dvou v jedné sadě. Na zvukové nahrávce, která celou řadu začíná, uslyšíme kromě Jana Wericha také Vlastu Buriana (polní kurát Katz), Jiřinu Šejbalovou (paní Müllerová) a Františka Filipovského (redaktor). Právě Jan Werich dokázal svou četbou věrně zosobnit komickou postavu Josefa Švejka, stále usměvavého dobráka a flegmatika, velkého milovníka piva, neuctivého ke slušným výrazům a nadřízeným hodnostářům. Vydání kompletního Švejka je mimořádnou kulturní událostí celonárodního významu, která osloví nejen znalce Haškova díla, ale i ty, kteří Švejka nikdy nečetli a nyní budou mít příležitost jej poslouchat ve skvělém a humorném přednesu Jana Wericha! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka I. - Jaroslav Hašek - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka

Osudy dobrého vojáka Švejka
Detail

Audiokniha MP3 - Audiokniha roku 2013: Nejlepší jednohlasá četba. Dvacet „zastavení“ z prvního dílu Osudů dobrého vojáka Švejka za světové války. - Jaroslav Hašek, čte Oldřich Kaiser Dvacet „zastavení“ z prvního dílu Osudů dobrého vojáka Švejka za světové války nastudovala režisérka Markéta Jahodová s Oldřichem Kaiserem a doprovodila hudbou pražského hospodského harmonikáře Josefa Čečila. Velkolepá tragická komedie„Švejk nenapravuje svět. Tady se nedá už nic napravit. Má-li se svět zachránit, nezbývá, než si už nic nepředstírat a začít znova v troskách a z trosek. Švejk také není než troska starého světa, ubožák, který se sám prohlašuje za blba. A přece právě on a jenom on přináší naději. Je nutno zbavit se všech iluzí, je nutno přijmout dokonalou prohru, aby se svět mohl zachránit.“Tento Chalupeckého trefný popis „situace“ Haškova antihrdiny Josefa Švejka a jeho rozlomeného evropského světa by se dal s jistou nadsázkou vztáhnout také na naši... (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka , Osudy dobrého vojáka švejka v.

Osudy dobrého vojáka Švejka ()

Osudy dobrého vojáka Švejka ()
Detail

Audiokniha MP3 Jaroslav Hašek, čte Josef Somr - autor Jaroslav Hašek, čte Josef Somr Švejk v podání českých herců, které máte rádi!Švejk v podání českých herců, které máte rádi! Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v nové a reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka na pokračování. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu - jednu Švejkovu epizodu. Více než 23 hodin má celý komplet Osudů dobrého vojáka Švejka, který vycházel postupně v letech 2009 až 2010. Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček. (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka () , Osudy dobrého vojáka švejka vi.

Osudy dobrého vojáka Švejka V.

Osudy dobrého vojáka Švejka V.
Detail

Audiokniha MP3 Jaroslav Hašek, čte Jan Werich Završení projektu kompletního vydání Haškova Švejka čteného Janem Werichem. Na těchto 4 CD (a paralelně 4 MC) pokračují světoznámé historky Švejka a jeho druhů z 91. regimentu. Nadporučík Lukáš, nenažraný Baloun, šikovatel Vaněk, telegrafista Chodounský, jednoroční dobrovolník Marek, hejtman Ságner - ti všichni tvoří společenství aktérů, se kterými rozehrává voják Švejk své příběhy - jako vypravěč i jako aktivní účastník. Novou hvězdou mezi komickými postavami vojenského důstojnictva je poručík Dub. Na něm si Jaroslav Hašek zvláště vychutnal vyjádření škály nadřazené tuposti, již Jan Werich humorně umocnil svým projevem. V posledním 6. dílu nahrávky se pak Švejk dostane omylem do transportu ruských zajatců, užije si další varianty setkání s lidskou hloupostí (které vojenské prostředí zvláště přeje) a v pořádku se na závěr vrátí ke své marškumpanii. V interpretaci Jana Wericha posluchači získávají zvukový záznam... (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka V. , Osudy dobrého vojáka švejka ii.

Osudy dobrého vojáka Švejka ()

Osudy dobrého vojáka Švejka ()
Detail

Audiokniha MP3 - Kompletní Švejk Jana Wericha. - Jaroslav Hašek, čte Jan Werich,Jiřina Šejbalová Kompletní Švejk Jana WerichaJosef Švejk, slavný hrdina románu Jaroslava Haška, představuje v našem životě téměř mýtus. Generace čtenářů znají zpaměti celé pasáže z této proslulé knihy. Tak, jako je spojen obraz Švejka s obrázky Josefa Lady, je zvukově propojen Švejk s Janem Werichem. Ten namluvil Švejka nejprve pro loutkový film Jiřího Trnky a posléze načetl celý román. Jeho interpretace zůstala zachována v kompletu 17LP, které postupně vycházely v letech 1977-83.Kromě Jana Wericha četli některé postavy Vlasta Burian (polní kurát Katz), Jiřina Šejbalová (paní Müllerová) a František Filipovský (redaktor). Supraphon vydal v roce 2008 celý soubor na 13CD, nyní toto vydání opakuje ve formátu 2CD-MP3. Komplet je doplněný i o bonus se záznamy nahrávek Ference Futuristy z roku 1936, Divadla Větrník z roku 1946 a dosud nevydanými zkušebními snímky s Janem Werichem.Vydání... (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka ()

Osudy dobrého vojáka Švejka II.

Osudy dobrého vojáka Švejka II.
Detail

Audiokniha MP3 Jaroslav Hašek, čte Jan Werich Pokračování četby světově proslulého románu Jaroslava Haška v interpretaci nejpopulárnější, v podání Jana Wericha. Voják Švejk zabloudí při cestě ke svému pluku, omylem se dostane místo do Budějovic do Putimi, kde je podezříván ze špionáže, posléze ze zběhnutí. Nakonec dorazí ke svému nadporučíku Lukášovi, kterého přivádí k soustavnému běsnění svým neodolatelným klidem, se kterým dokáže komentovat každou prekérní situaci, již byl ovšem nejprve vyvolal. K vrcholným zážitkům patří Švejkovo loučení se sapérem Vodičkou, kdy si oba dávají sraz v šest hodin po válce v hospodě U kalicha. Desítky postav, se kterými se Švejk na vojně setkává, Werich interpretuje množstvím barevných odstínů hlasu, podtrhuje jejich životnost a zvyšuje tak účinek neobyčejného humoru, jímž je celý román nabit. Werich také dokáže mistrně vyjádřit zvláštní druh vojenské blbosti, na níž se spolu s Haškem přímo popásá. Geniální setkání interpreta... (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka II. , Osudy dobrého vojáka švejka iv.

Osudy dobrého vojáka Švejka 2

Osudy dobrého vojáka Švejka 2
Detail

Audiokniha MP3 Jaroslav Hašek, čte Oldřich Kaiser Pokračování úspěšné audioverze jedné z nejoblíbenějších českých knih. Kompletní znění II. dílu Na frontě v podání Oldřicha Kaisera. I. díl Osudy dobrého vojáka Švejka V zázemí získal cenu Nejlepší jednohlasná audiokniha roku 2013. (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka 2 , Osudy dobrého vojáka švejka 3 ()

Osudy dobrého vojáka Švejka 3 ()

Osudy dobrého vojáka Švejka 3 ()
Detail

Audiokniha MP3 - Tragická velkolepá komedie. Kompletní znění III. dílu Slavný výprask a nedokončeného IV. dílu Pokračování slavného výprasku. - Jaroslav Hašek, čte Oldřich Kaiser, Markéta Jahodová Tragická velkolepá komedie. Kompletní znění III. dílu Slavný výprask a nedokončeného IV. dílu Pokračování slavného výprasku. Čte Oldřich Kaiser. Jaroslav Hašek (1883-1923) Jaroslav Hašek byl publicista, novinář a spisovatel. Po nedokončených studiích na gymnáziu se vyučil drogistou a nakonec maturoval na obchodní akademii. Stal se zaměstnancem banky Slavia. V této době se seznámil s českými anarchisty a postupně se dostal do jejich čela. Začal vést bohémský a tulácký život. V této době se začal živit pouze literaturou a novinařinou a také začal mít problémy s alkoholem, které se postupem času zvětšovaly. Seznámil se s Jarmilou Mayerovou, se kterou se později oženil. Byl krátce vězněn za svoji anarchistickou činnost. V roce 1911 založil Stranu mírného pokroku v mezích... (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka 3 () , Osudy dobrého vojáka švejka: 2 cd

Osudy dobrého vojáka Švejka IV.

Osudy dobrého vojáka Švejka IV.
Detail

Audiokniha MP3 Jaroslav Hašek, čte Jan Werich Pokračujeme ve vydávání Haškových Osudů dobrého vojáka Švejka, čtených Janem Werichem. Další část kompletní nahrávky nejslavnějšího českého románu (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka IV. , Osudy dobrého vojáka švejka cd 3 & 4

Osudy dobrého vojáka Švejka VI.

Osudy dobrého vojáka Švejka VI.
Detail

Audiokniha MP3 Jaroslav Hašek, čte Jan Werich Završení projektu kompletního vydání Haškova Švejka čteného Janem Werichem. Nadporučík Lukáš, nenažraný Baloun, šikovatel Vaněk, telegrafista Chodounský, jednoroční dobrovolník Marek, hejtman Ságner - ti všichni tvoří společenství aktérů, se kterými rozehrává voják Švejk své příběhy - jako vypravěč i jako aktivní účastník. Novou hvězdou mezi komickými postavami vojenského důstojnictva je poručík Dub. Naněm si Jaroslav Hašek zvláště vychutnal vyjádření škály nadřazené tuposti, již Jan Werich humorně umocnil svým projevem. V posledním 6. dílu nahrávky se pak Švejk dostane omylem do transportu ruských zajatců, užije si další varianty setkání s lidskou hloupostí (které vojenské prostředí zvláště přeje) a v pořádku se na závěr vrátí ke své marškumpanii. V interpretaci Jana Wericha posluchači získávají zvukový záznam celého románu v podobě, která senzačně násobí dojem čteného díla. Vlastníci všech šestidílů nahrávky tak... (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka VI. , Osudy dobrého vojáka švejka cd 9 & 10

Osudy dobrého vojáka Švejka III.

Osudy dobrého vojáka Švejka III.
Detail

Audiokniha MP3 Jaroslav Hašek, čte Jan Werich Pokračování vydávání Haškových Osudů dobrého vojáka Švejka, čtených Janem Werichem. Ve 3. díle jde například o rozsáhlé pasáže z kapitoly Švejkovy příhody v Királyhidě. Čtvrtý díl pak obsahuje kapitolu Z Mostu nad Litavou k Sokalu a utříděnou pasáž, kterou začíná Slavný výprask, nazvanou Jaroslavem Haškem Přes Uhry. Obrovský ohlas, které kompletní vydávání Haškova a Werichova Švejka vyvolalo u české veřejnosti, svědčí o mimořádnosti této nahrávky, jež patří k pravým pokladům národní kultury. Další část kompletní nahrávky nejslavnějšího českého románu! (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka III. , Osudy dobrého vojáka švejka cd 13 & 14

Osudy dobrého vojáka Švejka - Hašek Jaroslav

Osudy dobrého vojáka Švejka - Hašek Jaroslav
Detail

Kompletní Švejk Jana Wericha nově ve formátu 2CD-MP3 Josef Švejk, slavný hrdina románu Jaroslava Haška, představuje v našem životě téměř mýtus. Generace čtenářů znají zpaměti celé pasáže z této proslulé knihy. Tak, jako je spojen obraz Švejka s obrázky Josefa Lady, je zvukově propojen Švejk s Janem Werichem. Ten namluvil Švejka nejprve pro loutkový film Jiřího Trnky a posléze načetl celý román. Jeho interpretace zůstala zachována v kompletu 17LP, které postupně vycházely v letech 1977-83. Kromě Jana Wericha četli některé postavy Vlasta Burian (polní kurát Katz), Jiřina Šejbalová (paní Müllerová) a František Filipovský (redaktor). Supraphon vydal v roce 2008 celý soubor na 13CD, nyní toto vydání opakuje ve formátu 2CD-MP3. Komplet je doplněný i o bonus se záznamy nahrávek Ference Futuristy z roku 1936, Divadla Větrník z roku 1946 a dosud nevydanými zkušebními snímky s Janem Werichem. Vydání kompletního Švejka je vždy mimořádnou kulturní událostí celonárodního významu, která osloví nejen znalce Haškova díla, ale i ty, kteří Švejka nikdy nečetli a nyní budou mít příležitost jej poslouchat ve skvělém a humorném přednesu Jana Wericha. V bookletu, který komplet doprovází, jsou citovány pasáže z esejí, které o Švejkovi napsali Karel Kosík, Bohumil Hrabal, Karel Hvížďala, Vladimír Just a řada dalších pamětníků a znalců. (patro.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka - Hašek Jaroslav , Osudy dobrého vojáka švejka cd 17 & 18

Osudy dobrého vojáka Švejka - Hašek Jaroslav

Osudy dobrého vojáka Švejka - Hašek Jaroslav
Detail

Reedice úspěšného titulu v podobě 2CD-MP3 / 23 hodin Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu – jednu Švejkovu epizodu. Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček. Švejk v podání českých herců, které máte rádi! (patro.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka - Hašek Jaroslav , Osudy dobrého vojáka švejka 2: na frontě

Osudy dobrého vojáka Švejka - Hašek Jaroslav

Osudy dobrého vojáka Švejka - Hašek Jaroslav
Detail

Dobrý voják Švejk je jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších postav nejen české, ale i světové literatury. Svědčí o tom spolu s četnými vydáními doma a v zahraničí také skutečnost, že se z díla stala v pravém slova smyslu klasika, která se neustále čte a cituje. Možná bychom mohli mluvit i o součásti naší národní povahy, ať už v dobrém nebo pejorativním smyslu. Švejk, hostinský Palivec, polní kurát Katz, nadporučík Lukáš, sapér Vodička, Baloun a další postavičky nadále žijí svým životem. (patro.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka - Hašek Jaroslav , Osudy dobrého vojáka švejka cd 15 & 16

Osudy dobrého vojáka Švejka: 2 CD

Osudy dobrého vojáka Švejka: 2 CD
Detail

Audiokniha na CD - autor Jaroslav Hašek; čte Josef Somr; Bohumil Klepl; Petr Nárožný Reedice úspěšného titulu v podobě 2CD-MP3 / 23 hodin Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu – jednu Švejkovu epizodu. Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček. Švejk v podání českých herců, které máte rádi! (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka: 2 CD , Osudy dobrého vojáka švejka cd 5 & 6

Ohňostroj - Baterie výmetnic nářez dobrého vojáka švejka 20 ran (8595596321346)

Ohňostroj - Baterie výmetnic nářez dobrého vojáka švejka 20 ran  (8595596321346)
Detail

Ohňostroj - klasický, efekty typu palmy, doba trvání efektu 32 s, 20 ran, 1 ks v balení, vícebarevný, kategorie F3 Zboží určené pro osoby starší 21 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Rozhodli jste se udělat si zahradní párty či narozeninovou oslavu a zamýšlíte hosty překvapit něčím originálním? Pak by vám mohl přijít vhod působivý ohňostroj Tarra. Tento ohňostroj spadá do kategorie klasických, které jsou ty nejpoužívanější. Hodit se proto bude pro jakoukoliv důležitou událost. Efekty se objevují ve výšce až 0,05 m a zaujmou vás po dobu 32 s. Můžete se těšit na 20 ran. Tato zábavní pyrotechnika přísluší do kategorie F3, takže se nesmí dostat do rukou osobám mladším 21 let. V balení naleznete jeden kus. Nechte se okouzlit zábavní pyrotechnikou a zpestřete si jakoukoliv oslavu! Hlavní vlastnosti produktu Ohňostroj - Baterie výmetnic nářez dobrého vojáka švejka 20 ran Postará se o úžasné efekty během jakékoliv oslavy Klasický ohňostroj využijete pro každou párty (alza.cz)

Podobné produkty ako Ohňostroj - Baterie výmetnic nářez dobrého vojáka švejka 20 ran (8595596321346) , Osudy dobrého vojáka švejka cd 11 & 12

Osudy dobrého vojáka Švejka - Jaroslav Hašek - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka - Jaroslav Hašek - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Kompletní Švejk Jana Wericha nově ve formátu 2CD-MP3 Josef Švejk, slavný hrdina románu Jaroslava Haška, představuje v našem životě téměř mýtus. Generace čtenářů znají zpaměti celé pasáže z této proslulé knihy. Tak, jako je spojen obraz Švejka s obrázky Josefa Lady, je zvukově propojen Švejk s Janem Werichem. Ten namluvil Švejka nejprve pro loutkový film Jiřího Trnky a posléze načetl celý román. Jeho interpretace zůstala zachována v kompletu 17LP, které postupně vycházely v letech 1977-83. Kromě Jana Wericha četli některé postavy Vlasta Burian (polní kurát Katz), Jiřina Šejbalová (paní Müllerová) a František Filipovský (redaktor). Supraphon vydal v roce 2008 celý soubor na 13CD, nyní toto vydání opakuje ve formátu 2CD-MP3. Komplet je doplněný i o bonus se záznamy nahrávek Ference Futuristy z roku 1936, Divadla Větrník z roku 1946 a dosud nevydanými zkušebními snímky s Janem Werichem. Vydání kompletního Švejka je vždy mimořádnou kulturní událostí celonárodního významu, která osloví nejen znalce Haškova díla, ale i ty, kteří Švejka nikdy nečetli a nyní budou mít příležitost jej poslouchat ve skvělém a humorném přednesu Jana Wericha. V bookletu, který komplet doprovází, jsou citovány pasáže z esejí, které o Švejkovi napsali Karel Kosík, Bohumil Hrabal, Karel Hvížďala, Vladimír Just a řada dalších pamětníků a znalců. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka - Jaroslav Hašek - audiokniha , Osudy dobrého vojáka švejka cd 19 & 20

Osudy dobrého vojáka Švejka - Jaroslav Hašek - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka - Jaroslav Hašek - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Tragická velkolepá komedie „Švejk nenapravuje svět. Tady se nedá už nic napravit. Má-li se svět zachránit, nezbývá, než si už nic nepředstírat a začít znova v troskách a z trosek. Švejk také není než troska starého světa, ubožák, který se sám prohlašuje za blba. A přece právě on a jenom on přináší naději. Je nutno zbavit se všech iluzí, je nutno přijmout dokonalou prohru, aby se svět mohl zachránit.“ Tento Chalupeckého trefný popis „situace“ Haškova antihrdiny Josefa Švejka a jeho rozlomeného evropského světa by se dal s jistou nadsázkou vztáhnout také na naši současnost. Nesáhli jsme tentokrát do rozhlasového archivu k osvědčeným švejkovským interpretacím (Höger, Pivec, Werich), ale pokusili jsme se o zbrusu nové, současné uchopení. Současné nikoli v nějakém experimentu, nýbrž v „sestupu“ ke smyslu autorova textu a jeho nejvlastnější poetice. Dvacet „zastavení“ z prvního dílu Osudů dobrého vojáka Švejka za světové války nastudovala režisérka Markéta Jahodová s Oldřichem Kaiserem a doprovodila hudbou pražského hospodského harmonikáře Josefa Čečila. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka - Jaroslav Hašek - audiokniha , Osudy dobrého vojáka švejka 3: na frontě

Osudy dobrého vojáka Švejka - Jaroslav Hašek - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka - Jaroslav Hašek - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Reedice úspěšného titulu v podobě 2CD-MP3 / 23 hodin Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu - jednu Švejkovu epizodu. Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček. Švejk v podání českých herců, které máte rádi! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka - Jaroslav Hašek - audiokniha , Osudy dobrého vojáka švejka 5: slavný výprask

Osudy dobrého vojáka Švejka 2 - Hašek Jaroslav

Osudy dobrého vojáka Švejka 2 - Hašek Jaroslav
Detail

Voják Švejk zabloudí při cestě ke svému pluku, omylem se dostane místo do Budějovic do Putimi, kde je podezříván ze špionáže, posléze ze zběhnutí. Nakonec dorazí ke svému nadporučíku Lukášovi, kterého přivádí k soustavnému běsnění svým neodolatelným klidem, se kterým dokáže komentovat každou prekérní situaci, již byl ovšem nejprve vyvolal. K vrcholným zážitkům patří Švejkovo loučení se sapérem Vodičkou, kdy si oba dávají sraz v šest hodin po válce v hospodě U kalicha. Desítky postav, se kterými se Švejk na vojně setkává, Werich interpretuje množstvím barevných odstínů hlasu, podtrhuje jejich životnost a zvyšuje tak účinek neobyčejného humoru, jímž je celý román nabit. Werich také dokáže mistrně vyjádřit zvláštní druh vojenské blbosti, na níž se spolu s Haškem přímo popásá. Geniální setkání interpreta s autorem u společného díla - Werich s Haškem při Švejkovi! (patro.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka 2 - Hašek Jaroslav , Osudy dobrého vojáka švejka: 2 cd (099925645021)

Osudy dobrého vojáka Švejka 4 - Hašek Jaroslav

Osudy dobrého vojáka Švejka 4 - Hašek Jaroslav
Detail

Pokračujeme ve vydávání Haškových Osudů dobrého vojáka Švejka, čtených Janem Werichem. Další část kompletní nahrávky nejslavnějšího českého románu (patro.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka 4 - Hašek Jaroslav , Osudy dobrého vojáka švejka cd 7 & 8

Osudy dobrého vojáka Švejka CD 17 & 18

Osudy dobrého vojáka Švejka CD 17 & 18
Detail

Audiokniha MP3 Jaroslav Hašek, čte Martin Dejdar Švejk v podání českých herců, které máte rádi! Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v nové a reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka na pokračování. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu - jednu Švejkovu epizodu. Více než 23 hodin má celý komplet Osudů dobrého vojáka Švejka, který vycházel postupně v letech 2009 až 2010. Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček. Každé 2CD je zároveň samostatným příběhem, který si lze bez problému vychutnat i odděleně. (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka CD 17 & 18 , Osudy dobrého vojáka švejka 6: pokračování slavného výprasku

Osudy dobrého vojáka Švejka CD 9 & 10

Osudy dobrého vojáka Švejka CD 9 & 10
Detail

Audiokniha MP3 Jaroslav Hašek, čte Václav Postránecký Švejk v podání českých herců, které máte rádi! Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v nové a reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka na pokračování. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu - jednu Švejkovu epizodu. Více než 23 hodin má celý komplet Osudů dobrého vojáka Švejka, který vycházel postupně v letech 2009 až 2010. Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček. Každé 2CD je zároveň samostatným příběhem, který si lze bez problému vychutnat i odděleně. (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka CD 9 & 10 , Osudy dobrého vojáka švejka (raritní bonus ke kompletu 12cd)

Osudy dobrého vojáka Švejka CD 7 & 8

Osudy dobrého vojáka Švejka CD 7 & 8
Detail

Audiokniha MP3 Jaroslav Hašek, čte Miroslav Donutil Švejk v podání českých herců, které máte rádi! Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v nové a reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka na pokračování. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu - jednu Švejkovu epizodu. Více než 23 hodin má celý komplet Osudů dobrého vojáka Švejka, který vycházel postupně v letech 2009 až 2010. Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček. Každé 2CD je zároveň samostatným příběhem, který si lze bez problému vychutnat i odděleně. (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka CD 7 & 8 , Osudy dobrého vojáka švejka 4: na frontě. slavný výprask

Osudy dobrého vojáka Švejka CD 11 & 12

Osudy dobrého vojáka Švejka CD 11 & 12
Detail

Audiokniha MP3 Jaroslav Hašek, čte Václav Vydra Švejk v podání českých herců, které máte rádi! Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v nové a reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka na pokračování. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu - jednu Švejkovu epizodu. Více než 23 hodin má celý komplet Osudů dobrého vojáka Švejka, který vycházel postupně v letech 2009 až 2010. Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček. Každé 2CD je zároveň samostatným příběhem, který si lze bez problému vychutnat i odděleně. (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka CD 11 & 12 , Osudy dobrého vojáka švejka za světové války komplet: 4 cd

Osudy dobrého vojáka Švejka CD 15 & 16

Osudy dobrého vojáka Švejka CD 15 & 16
Detail

Audiokniha MP3 Jaroslav Hašek, čte Rudolf Hrušínský Švejk v podání českých herců, které máte rádi! Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v nové a reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka na pokračování. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu - jednu Švejkovu epizodu. Více než 23 hodin má celý komplet Osudů dobrého vojáka Švejka, který vycházel postupně v letech 2009 až 2010. Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček. Každé 2CD je zároveň samostatným příběhem, který si lze bez problému vychutnat i odděleně. (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka CD 15 & 16 , Osudy dobrého vojáka švejka za světové války (999-00-033-6401-2)

Osudy dobrého vojáka Švejka 3: Na frontě

Osudy dobrého vojáka Švejka 3: Na frontě
Detail

Audiokniha na CD - autor Jaroslav Hašek, čte Oldřich Kaiser Pokračování vydávání Haškových Osudů dobrého vojáka Švejka, čtených Janem Werichem. Ve 3. díle jde například o rozsáhlé pasáže z kapitoly Švejkovy příhody v Királyhidě. Čtvrtý díl pak obsahuje kapitolu Z Mostu nad Litavou k Sokalu a utříděnou pasáž, kterou začíná Slavný výprask, nazvanou Jaroslavem Haškem Přes Uhry. Obrovský ohlas, které kompletní vydávání Haškova a Werichova Švejka vyvolalo u české veřejnosti, svědčí o mimořádnosti této nahrávky, jež patří k pravým pokladům národní kultury. Booklety s Ladovými ilustracemi, které vydání dalších dvou dílů doprovázejí, obsahují stati filosofa Karla Kosíka a spisovatele Bohumila Hrabala. V nich se oba vyjadřují k Haškovu románu, k postavě Švejka a zasazují jej do kontextu světové literatury. Další část kompletní nahrávky nejslavnějšího českého románu! (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka 3: Na frontě , Osudy dobrého vojáka švejka za světové války (999-00-017-7516-2)

Osudy dobrého vojáka Švejka 5: Slavný výprask

Osudy dobrého vojáka Švejka 5: Slavný výprask
Detail

Audiokniha na CD - rok vydání 2018 V této audioknize pokračují světoznámé historky Švejka a jeho druhů z 91. regimentu. Nadporučík Lukáš, nenažraný Baloun, šikovatel Vaněk, telegrafista Chodounský, jednoroční dobrovolník Marek, hejtman Ságner - ti všichni tvoří společenství aktérů, se kterými rozehrává voják Švejk své příběhy - jako vypravěč i jako aktivní účastník. Novou hvězdou mezi komickými postavami vojenského důstojnictva je poručík Dub. Na něm si Jaroslav Hašek zvláště vychutnal vyjádření škály nadřazené tuposti, již Jan Werich humorně umocnil svým projevem. V posledním 6. dílu nahrávky se pak Švejk dostane omylem do transportu ruských zajatců, užije si další varianty setkání s lidskou hloupostí (které vojenské prostředí zvláště přeje) a v pořádku se na závěr vrátí ke své marškumpanii. V interpretaci Jana Wericha posluchači získávají zvukový záznam celého románu v podobě, která senzačně násobí dojem čteného díla. (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka 5: Slavný výprask , Osudy dobrého vojáka švejka po druhé světové válce (za komunismu) (999-00-031-3245-1)

Osudy dobrého vojáka Švejka: 2 CD (099925645021)

Osudy dobrého vojáka Švejka: 2 CD (099925645021)
Detail

Audiokniha na CD - autor Jaroslav Hašek, čte Jan Werich Kompletní Švejk Jana Wericha nově ve formátu 2CD-MP3 Josef Švejk, slavný hrdina románu Jaroslava Haška, představuje v našem životě téměř mýtus. Generace čtenářů znají zpaměti celé pasáže z této proslulé knihy. Tak, jako je spojen obraz Švejka s obrázky Josefa Lady, je zvukově propojen Švejk s Janem Werichem. Ten namluvil Švejka nejprve pro loutkový film Jiřího Trnky a posléze načetl celý román. Jeho interpretace zůstala zachována v kompletu 17LP, které postupně vycházely v letech 1977-83. Kromě Jana Wericha četli některé postavy Vlasta Burian (polní kurát Katz), Jiřina Šejbalová (paní Müllerová) a František Filipovský (redaktor). Supraphon vydal v roce 2008 celý soubor na 13CD, nyní toto vydání opakuje ve formátu 2CD-MP3. Komplet je doplněný i o bonus se záznamy nahrávek Ference Futuristy z roku 1936, Divadla Větrník z roku 1946 a dosud nevydanými zkušebními snímky s Janem Werichem. Vydání... (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka: 2 CD (099925645021) , Ohňostroj - baterie výmetnic nářez dobrého vojáka švejka 20 ran (8595596321346)

Osudy dobrého vojáka Švejka CD 5 & 6

Osudy dobrého vojáka Švejka CD 5 & 6
Detail

Audiokniha MP3 Jaroslav Hašek, čte Petr Nárožný Švejk v podání českých herců, které máte rádi! Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v nové a reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka na pokračování. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu - jednu Švejkovu epizodu. Více než 23 hodin má celý komplet Osudů dobrého vojáka Švejka, který vycházel postupně v letech 2009 až 2010. Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček. Každé 2CD je zároveň samostatným příběhem, který si lze bez problému vychutnat i odděleně. (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka CD 5 & 6

Osudy dobrého vojáka Švejka CD 19 & 20

Osudy dobrého vojáka Švejka CD 19 & 20
Detail

Audiokniha MP3 Jaroslav Hašek, čte Pavel Zedníček Švejk v podání českých herců, které máte rádi! Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v nové a reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka na pokračování. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu - jednu Švejkovu epizodu. Více než 23 hodin má celý komplet Osudů dobrého vojáka Švejka, který vycházel postupně v letech 2009 až 2010. Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček. Každé 2CD je zároveň samostatným příběhem, který si lze bez problému vychutnat i odděleně. (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka CD 19 & 20

Osudy dobrého vojáka Švejka 2: Na frontě

Osudy dobrého vojáka Švejka 2: Na frontě
Detail

Audiokniha na CD - autor Jaroslav Hašek, čte Oldřich Kaiser Voják Švejk zabloudí při cestě ke svému pluku, omylem se dostane místo do Budějovic do Putimi, kde je podezříván ze špionáže, posléze ze zběhnutí. Nakonec dorazí ke svému nadporučíku Lukášovi, kterého přivádí k soustavnému běsnění svým neodolatelným klidem, se kterým dokáže komentovat každou prekérní situaci, již byl ovšem nejprve vyvolal. K vrcholným zážitkům patří Švejkovo loučení se sapérem Vodičkou, kdy si oba dávají sraz v šest hodin po válce v hospodě U kalicha. Desítky postav, se kterými se Švejk na vojně setkává, Werich interpretuje množstvím barevných odstínů hlasu, podtrhuje jejich životnost a zvyšuje tak účinek neobyčejného humoru, jímž je celý román nabit. Werich také dokáže mistrně vyjádřit zvláštní druh vojenské blbosti, na níž se spolu s Haškem přímo popásá. Geniální setkání interpreta s autorem u společného díla - Werich s Haškem při Švejkovi! (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka 2: Na frontě

Osudy dobrého vojáka Švejka CD 13 & 14

Osudy dobrého vojáka Švejka CD 13 & 14
Detail

Audiokniha MP3 Jaroslav Hašek, čte Arnošt Goldflam Švejk v podání českých herců, které máte rádi! Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v nové a reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka na pokračování. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu - jednu Švejkovu epizodu. Více než 23 hodin má celý komplet Osudů dobrého vojáka Švejka, který vycházel postupně v letech 2009 až 2010. Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček. Každé 2CD je zároveň samostatným příběhem, který si lze bez problému vychutnat i odděleně. (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka CD 13 & 14

Osudy dobrého vojáka Švejka CD 1 & 2

Osudy dobrého vojáka Švejka CD 1 & 2
Detail

Audiokniha MP3 Jaroslav Hašek, čte Josef Somr Švejk v podání českých herců, které máte rádi! Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v nové a reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka na pokračování. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu - jednu Švejkovu epizodu. Více než 23 hodin má celý komplet Osudů dobrého vojáka Švejka, který vycházel postupně v letech 2009 až 2010. Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček. Každé 2CD je zároveň samostatným příběhem, který si lze bez problému vychutnat i odděleně. (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka CD 1 & 2

Osudy dobrého vojáka Švejka CD 3 & 4

Osudy dobrého vojáka Švejka CD 3 & 4
Detail

Audiokniha MP3 Jaroslav Hašek, čte Bohumil Klepl Švejk v podání českých herců, které máte rádi! Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v nové a reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka na pokračování. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu - jednu Švejkovu epizodu. Více než 23 hodin má celý komplet Osudů dobrého vojáka Švejka, který vycházel postupně v letech 2009 až 2010. Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček. Každé 2CD je zároveň samostatným příběhem, který si lze bez problému vychutnat i odděleně. (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka CD 3 & 4

Osudy dobrého vojáka Švejka 3 (2 CD) - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka 3 (2 CD) - audiokniha
Detail

Audioknihu Osudy dobrého vojáka Švejka 3 napsal autor: Jaroslav Hašek, čte: Jan Werich. Další část kompletní nahrávky nejslavnějšího českého románu. Pokračování vydávání Haškových Osudů dobrého vojáka Švejka, čtených Janem Werichem. Tracklist: CD 1 Osudy dobrého vojáka Švejka 1. II. díl Na frontě Švejkovy příhody v Királyhidě - Cesta do Királihydy 26:11 2. II. díl Na frontě Švejkovy příhody v Királyhidě - Svět zvířat 17:00 3. II. díl Na frontě Švejkovy příhody v Királyhidě - Polní kurát pater Lacina 35:48 CD 2 Osudy dobrého vojáka Švejka 1. II. díl Na frontě Švejkovy příhody v Királyhidě - Vlakem do Brucku 15:32 2. II. díl Na frontě Švejkovy příhody v Királyhidě - Poručík Lukáš v divadle 15:20 3. II. díl Na frontě Švejkovy příhody v Királyhidě - Sapér Vodička a Maďaři 12:20 4. II. díl Na frontě Švejkovy příhody v Királyhidě - Psaní pro paní Kákonyiovou 07:45 Osudy dobrého vojáka Švejka 5. II. díl Na frontě Nová utrpení 27:29 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka 3 (2 CD) - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka 6 (2 CD) - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka 6 (2 CD) - audiokniha
Detail

Audioknihu Osudy dobrého vojáka Švejka 6 napsal autor: Jaroslav Hašek, čte: Jan Werich. Další část kompletní nahrávky nejslavnějšího českého románu. Pokračování vydávání Haškových Osudů dobrého vojáka Švejka, čtených Janem Werichem.Tracklist: CD 1 Osudy dobrého vojáka Švejka 1. IV. díl Pokračování slavného výprasku Švejk v transportu ruských zajatců 41:34 2. IV. díl Pokračování slavného výprasku Duchovní útěcha I 10:01 3. Pokračování slavného výprasku Duchovní útěcha II 19:12 CD 2 Osudy dobrého vojáka Švejka 1. Pokračování slavného výprasku Švejk opět u své marškumpanie Zpět k marškumpanii I 06:08 2. Pokračování slavného výprasku Švejk opět u své marškumpanie Zpět k marškumpanii II 16:34 3. Pokračování slavného výprasku Švejk opět u své marškumpanie I 16:37 4. Pokračování slavného výprasku Švejk opět u své marškumpanie II 37:32 5. Epilog 00:33 6. Za císaře pána a jeho rodinu 01:09 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka 6 (2 CD) - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka 4 (2 CD) - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka 4 (2 CD) - audiokniha
Detail

Audioknihu Osudy dobrého vojáka Švejka 4 napsal autor: Jaroslav Hašek, čte: Jan Werich. Další část kompletní nahrávky nejslavnějšího českého románu. Pokračování vydávání Haškových Osudů dobrého vojáka Švejka, čtených Janem Werichem.Tracklist: CD 1 Osudy dobrého vojáka Švejka 1. II. díl Na frontě Nová utrpení 14:55 Osudy dobrého vojáka Švejka 2. II. díl Na frontě Z Mostu nad Litavou k Sokalu - Baloun 26:38 3. II. díl Na frontě Z Mostu nad Litavou k Sokalu - Švejk telefonuje 37:26 CD 2 Osudy dobrého vojáka Švejka 1. II. díl Na frontě Z Mostu nad Litavou k Sokalu - Švejk telefonuje - pokračování 21:14 Osudy dobrého vojáka Švejka 2. III. díl Slavný výprask Přes Uhry: Slavný výprask 1 17:24 3. III. díl Slavný výprask Přes Uhry: Slavný výprask 2 12:57 4. III. díl Slavný výprask Přes Uhry 10:06 5. III. díl Slavný výprask V Budapešti 14:20 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka 4 (2 CD) - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka 5 (2 CD) - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka 5 (2 CD) - audiokniha
Detail

Audioknihu Osudy dobrého vojáka Švejka 5 napsal autor: Jaroslav Hašek, čte: Jan Werich. Další část kompletní nahrávky nejslavnějšího českého románu. Pokračování vydávání Haškových Osudů dobrého vojáka Švejka, čtených Janem Werichem.Tracklist: CD 1 Osudy dobrého vojáka Švejka 1. III. díl Slavný výprask V Budapešti - Poručík Dub 04:24 2. III. díl Slavný výprask V Budapešti - Inspekce ešalonu 18:53 3. III. díl Slavný výprask V Budapešti - Jednoroční dobrovolník Marek 06:11 Osudy dobrého vojáka Švejka 4. III. díl Slavný výprask Z Hatvanu na hranice Haliče (Kaučukovej dědek) 09:47 5. III. díl Slavný výprask Z Hatvanu na hranice Haliče (Švejk a láhev koňaku) 09:17 6. III. díl Slavný výprask Z Hatvanu na hranice Haliče (Švejk a poloprďoch) 20:14 7. III. díl Slavný výprask Z Hatvanu na hranice Haliče (Do Haliče) 07:59 CD 2 Osudy dobrého vojáka Švejka 1. III. díl Slavný výprask Z Hatvanu na hranice Haliče (Kuchař okultista Jurajda) 06:20 Osudy dobrého vojáka Švejka 2. III. díl Slavný výprask Marschieren Marsch! - Poručík Dub v bordelu 19:39 3. III. díl Slavný výprask Marschieren Marsch! - Slavný výprask 3 07:37 4. III. díl Slavný výprask Marschieren Marsch! - Slavný výprask 4 35:53 5. III. díl Slavný výprask Marschieren Marsch! - Švejk na průzkumu 08:07 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka 5 (2 CD) - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka VI. - Jaroslav Hašek - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka VI. - Jaroslav Hašek - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Završení projektu kompletního vydání Haškova Švejka čteného Janem Werichem. Nadporučík Lukáš, nenažraný Baloun, šikovatel Vaněk, telegrafista Chodounský, jednoroční dobrovolník Marek, hejtman Ságner - ti všichni tvoří společenství aktérů, se kterými rozehrává voják Švejk své příběhy - jako vypravěč i jako aktivní účastník. Novou hvězdou mezi komickými postavami vojenského důstojnictva je poručík Dub. Naněm si Jaroslav Hašek zvláště vychutnal vyjádření škály nadřazené tuposti, již Jan Werich humorně umocnil svým projevem. V posledním 6. dílu nahrávky se pak Švejk dostane omylem do transportu ruských zajatců, užije si další varianty setkání s lidskou hloupostí (které vojenské prostředí zvláště přeje) a v pořádku se na závěr vrátí ke své marškumpanii. V interpretaci Jana Wericha posluchači získávají zvukový záznam celého románu v podobě, která senzačně násobí dojem čteného díla. Vlastníci všech šestidílů nahrávky tak budou mít v ruce mistrovský klenot inteligentního humoru, patřícího k vrcholům naší i světové literatury a zároveň skvělý záznam kongeniálního Werichova přednesu! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka VI. - Jaroslav Hašek - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka II. - Jaroslav Hašek - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka II. - Jaroslav Hašek - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Pokračování četby světově proslulého románu Jaroslava Haška v interpretaci nejpopulárnější, v podání Jana Wericha. Voják Švejk zabloudí při cestě ke svému pluku, omylem se dostane místo do Budějovic do Putimi, kde je podezříván ze špionáže, posléze ze zběhnutí. Nakonec dorazí ke svému nadporučíku Lukášovi, kterého přivádí k soustavnému běsnění svým neodolatelným klidem, se kterým dokáže komentovat každou prekérní situaci, již byl ovšem nejprve vyvolal. K vrcholným zážitkům patří Švejkovo loučení se sapérem Vodičkou, kdy si oba dávají sraz v šest hodin po válce v hospodě U kalicha. Desítky postav, se kterými se Švejk na vojně setkává, Werich interpretuje množstvím barevných odstínů hlasu, podtrhuje jejich životnost a zvyšuje tak účinek neobyčejného humoru, jímž je celý román nabit. Werich také dokáže mistrně vyjádřit zvláštní druh vojenské blbosti, na níž se spolu s Haškem přímo popásá. Geniální setkání interpreta s autorem u společného díla - Werich s Haškem při Švejkovi! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka II. - Jaroslav Hašek - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka III. - Jaroslav Hašek - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka III. - Jaroslav Hašek - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Pokračování vydávání Haškových Osudů dobrého vojáka Švejka, čtených Janem Werichem. Ve 3. díle jde například o rozsáhlé pasáže z kapitoly Švejkovy příhody v Királyhidě. Čtvrtý díl pak obsahuje kapitolu Z Mostu nad Litavou k Sokalu a utříděnou pasáž, kterou začíná Slavný výprask, nazvanou Jaroslavem Haškem Přes Uhry. Obrovský ohlas, které kompletní vydávání Haškova a Werichova Švejka vyvolalo u české veřejnosti, svědčí o mimořádnosti této nahrávky, jež patří k pravým pokladům národní kultury. Další část kompletní nahrávky nejslavnějšího českého románu! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka III. - Jaroslav Hašek - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka V. - Jaroslav Hašek - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka V. - Jaroslav Hašek - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Završení projektu kompletního vydání Haškova Švejka čteného Janem Werichem. Na těchto 4 CD (a paralelně 4 MC) pokračují světoznámé historky Švejka a jeho druhů z 91. regimentu. Nadporučík Lukáš, nenažraný Baloun, šikovatel Vaněk, telegrafista Chodounský, jednoroční dobrovolník Marek, hejtman Ságner - ti všichni tvoří společenství aktérů, se kterými rozehrává voják Švejk své příběhy - jako vypravěč i jako aktivní účastník. Novou hvězdou mezi komickými postavami vojenského důstojnictva je poručík Dub. Na něm si Jaroslav Hašek zvláště vychutnal vyjádření škály nadřazené tuposti, již Jan Werich humorně umocnil svým projevem. V posledním 6. dílu nahrávky se pak Švejk dostane omylem do transportu ruských zajatců, užije si další varianty setkání s lidskou hloupostí (které vojenské prostředí zvláště přeje) a v pořádku se na závěr vrátí ke své marškumpanii. V interpretaci Jana Wericha posluchači získávají zvukový záznam celého románu v podobě, která senzačně násobí dojem čteného díla. Vlastníci všech šesti dílů nahrávky (12 CD či MC) tak budou mít v ruce mistrovský klenot inteligentního humoru, patřícího k vrcholům naší i světové literatury a zároveň skvělý záznam kongeniálního Werichova přednesu. Komplet 12 CD (12MC) pro znalce i pro ty, kteří Švejka teprve objeví na naší nahrávce (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka V. - Jaroslav Hašek - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka IV. - Jaroslav Hašek - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka IV. - Jaroslav Hašek - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Pokračujeme ve vydávání Haškových Osudů dobrého vojáka Švejka, čtených Janem Werichem. Další část kompletní nahrávky nejslavnějšího českého románu (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka IV. - Jaroslav Hašek - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka 3 - Jaroslav Hašek - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka 3 - Jaroslav Hašek - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Tragická velkolepá komedie. Kompletní znění III. dílu Slavný výprask a nedokončeného IV. dílu Pokračování slavného výprasku. Čte Oldřich Kaiser. Jaroslav Hašek (1883-1923) Jaroslav Hašek byl publicista, novinář a spisovatel. Po nedokončených studiích na gymnáziu se vyučil drogistou a nakonec maturoval na obchodní akademii. Stal se zaměstnancem banky Slavia. V této době se seznámil s českými anarchisty a postupně se dostal do jejich čela. Začal vést bohémský a tulácký život. V této době se začal živit pouze literaturou a novinařinou a také začal mít problémy s alkoholem, které se postupem času zvětšovaly. Seznámil se s Jarmilou Mayerovou, se kterou se později oženil. Byl krátce vězněn za svoji anarchistickou činnost. V roce 1911 založil Stranu mírného pokroku v mezích zákona, politickou mystifikaci karikující volební poměry, a vystupoval jako její kandidát. V roce 1915 dobrovolně narukoval v Českých Budějovicích k 91. pluku a s ním odešel na haličskou frontu. Přes Jugoslávii se dostal do Ruska, kde roku 1918 v Moskvě vstoupil do české sociálně demokratické strany (bolševiků). V prosinci 1920 se vrátil do Prahy, kde se vrátil ke svému bohémskému způsobu života. Oldřich Kaiser (1955) Geniální komik patří k nejkontroverznějším hereckým osobnostem současného českého divadla a filmu. Vystudoval brněnskou konzervatoř a pražskou DAMU. Po absolutoriu nastoupil do Divadla na Vinohradech, dlouhé roky byl členem Ypsilonky, posléze člen Národního divadla. Spolu s partnerem Jiřím Lábusem získal obrovskou diváckou oblibu díky zábavným televizním pořadům jako Možná přijde i kouzelník, (později v pořadech Ruská ruleta či Zeměkoule), hrál i v několika televizních seriálech (Dynastie Nováků, Nemocnice na kraji města). (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka 3 - Jaroslav Hašek - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka 2 - Jaroslav Hašek - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka 2 - Jaroslav Hašek - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Pokračování úspěšné audioverze jedné z nejoblíbenějších českých knih. Kompletní znění II. dílu Na frontě v podání Oldřicha Kaisera. I. díl Osudy dobrého vojáka Švejka V zázemí získal cenu Nejlepší jednohlasná audiokniha roku 2013. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka 2 - Jaroslav Hašek - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka 6: Pokračování slavného výprasku

Osudy dobrého vojáka Švejka 6: Pokračování slavného výprasku
Detail

Audiokniha na CD - rok vydání 2018 Na této audioknize pokračují světoznámé historky Švejka a jeho druhů z 91. regimentu. Nadporučík Lukáš, nenažraný Baloun, šikovatel Vaněk, telegrafista Chodounský, jednoroční dobrovolník Marek, hejtman Ságner - ti všichni tvoří společenství aktérů, se kterými rozehrává voják Švejk své příběhy - jako vypravěč i jako aktivní účastník. Novou hvězdou mezi komickými postavami vojenského důstojnictva je poručík Dub. Naněm si Jaroslav Hašek zvláště vychutnal vyjádření škály nadřazené tuposti, již Jan Werich humorně umocnil svým projevem. V posledním 6. dílu nahrávky se pak Švejk dostane omylem do transportu ruských zajatců, užije si další varianty setkání s lidskou hloupostí (které vojenské prostředí zvláště přeje) a v pořádku se na závěr vrátí ke své marškumpanii. V interpretaci Jana Wericha posluchači získávají zvukový záznam celého románu v podobě, která senzačně násobí dojem čteného díla. (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka 6: Pokračování slavného výprasku

Osudy dobrého vojáka Švejka - komplet (2 MP3-CD) - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka - komplet (2 MP3-CD) - audiokniha
Detail

Audioknihu Osudy dobrého vojáka Švejka napsal autor: Jaroslav Hašek, čte: Jan Werich. Kompletní Švejk Jana Wericha nově ve formátu 2CD-MP3. Josef Švejk, slavný hrdina románu Jaroslava Haška, představuje v našem životě téměř mýtus. Generace čtenářů znají zpaměti celé pasáže z této proslulé knihy. Tak, jako je spojen obraz Švejka s obrázky Josefa Lady, je zvukově propojen Švejk s Janem Werichem. Ten namluvil Švejka nejprve pro loutkový film Jiřího Trnky a posléze načetl celý román. Jeho interpretace zůstala zachována v kompletu 17LP, které postupně vycházely v letech 1977-83. Kromě Jana Wericha četli některé postavy Vlasta Burian (polní kurát Katz), Jiřina Šejbalová (paní Müllerová) a František Filipovský (redaktor). Supraphon vydal v roce 2008 celý soubor na 13CD, nyní toto vydání opakuje ve formátu 2CD-MP3. Komplet je doplněný i o bonus se záznamy nahrávek Ference Futuristy z roku 1936, Divadla Větrník z roku 1946 a dosud nevydanými zkušebními snímky s Janem Werichem. Vydání kompletního Švejka je vždy mimořádnou kulturní událostí celonárodního významu, která osloví nejen znalce Haškova díla, ale i ty, kteří Švejka nikdy nečetli a nyní budou mít příležitost jej poslouchat ve skvělém a humorném přednesu Jana Wericha. V bookletu, který komplet doprovází, jsou citovány pasáže z esejí, které o Švejkovi napsali Karel Kosík, Bohumil Hrabal, Karel Hvížďala, Vladimír Just a řada dalších pamětníků a znalců. Tracklist: CD-MP3 1 Osudy dobrého vojáka Švejka 1. I. díl V zázemí Zasáhnutí dobrého vojáka Švejka do světové války (kap. 1., 2.) 23:54 2. I. díl V zázemí Dobrý voják Švejk na policejním ředitelství (kap. 2) 20:52 Osudy dobrého vojáka Švejka 3. I. díl V zázemí Švejk před soudními lékaři 12:17 4. I. díl V zázemí Švejka vyhodili z blázince 09:33 Osudy dobrého vojáka Švejka 5. I. díl V zázemí Švejk jde na vojnu /Švejk na vojně/ (kap. 7) 12:41 Osudy dobrého vojáka Švejka 6. I. díl V zázemí Švejk simulantem (kap. 8) 10:24 Osudy dobrého vojáka Švejka 7. I. díl V zázemí Švejk vojenským sluhou u polního kuráta (kap. 10) 21:25 Osudy dobrého vojáka Švejka 8. I. díl V zázemí Švejk vojenským sluhou u nadporučíka Lukáše (Příběh se psem Maxem) 18:45 Osudy dobrého vojáka Švejka 9. I. díl V zázemí Katastrofa 20:58 Osudy dobrého vojáka Švejka 10. II. díl Na frontě Švejkovy nehody ve vlaku 18:29 Osudy dobrého vojáka Švejka 11. II. díl Na frontě Švejkova budějovická anabáze (1. Švejkova cesta do Putimi) 1:00:21 12. II. díl Na frontě Švejkova budějovická anabáze (2. Švejkova cesta do Písku) 18:28 13. II. díl Na frontě Švejkova budějovická anabáze (3. Švejk v Budějovicích) 1:00:49 Osudy dobrého vojáka Švejka 14. II. díl Na frontě Švejkovy příhody v Királyhidě - Cesta do Királyhidy 26:11 15. II. díl Na frontě Švejkovy příhody v Királyhidě - Svět zvířat 17:00 16. II. díl Na frontě Švejkovy příhody v Királyhidě - Polní kurát pater Lacina 35:47 17. II. díl Na frontě Švejkovy příhody v Királyhidě - Vlakem do Brucku 15:31 18. II. díl Na frontě Švejkovy příhody v Királyhidě - Poručík Lukáš v divadle 15:19 19. II. díl Na frontě Švejkovy příhody v Királyhidě - Sapér Vodička a Maďaři 12:19 20. II. díl Na frontě Švejkovy příhody v Királyhidě - Psaní pro paní Kákonyiovou 07:44 Osudy dobrého vojáka Švejka 21. II. díl Na frontě Nová utrpení 42:24 Osudy dobrého vojáka Švejka 22. II. díl Na frontě Z Mostu nad Litavou k Sokalu - Baloun 26:37 CD-MP3 2 Osudy dobrého vojáka Švejka 1. II. díl Na frontě Z Mostu nad Litavou k Sokalu - Švejk telefonuje 58:40 Osudy dobrého vojáka Švejka 2. III. díl Slavný výprask Přes Uhry: Slavný výprask 30:20 3. III. díl Slavný výprask Přes Uhry 10:06 Osudy dobrého vojáka Švejka 4. III. díl Slavný výprask V Budapešti 14:20 5. III. díl Slavný výprask V Budapešti - Poručík Dub 04:23 6. III. díl Slavný výprask V Budapešti - Inspekce ešalonu 18:52 7. III. díl Slavný výprask V Budapešti - Jednoroční dobrovolník Marek 06:10 Osudy dobrého vojáka Švejka 8. III. díl Slavný výprask Z Hatvanu na hranice Haliče (Kaučukovej dědek) 09:46 9. III. díl Slavný výprask Z Hatvanu na hranice Haliče (Švejk a láhev koňaku) 09:16 10. III. díl Slavný výprask Z Hatvanu na hranice Haliče (Švejk a poloprďoch) 20:13 11. III. díl Slavný výprask Z Hatvanu na hranice Haliče (Do Haliče) 07:59 12. III. díl Slavný výprask Z Hatvanu na hranice Haliče (Kuchař okultista Jurajda) 06:20 Osudy dobrého vojáka Švejka 13. III. díl Slavný výprask Marschieren Marsch! - Poručík Dub v bordelu 19:38 14. III. díl Slavný výprask Marschieren Marsch! - Slavný výprask 43:28 15. III. díl Slavný výprask Marschieren Marsch! - Švejk na průzkumu 08:07 Osudy dobrého vojáka Švejka 16. IV. díl Pokračování slavného výprasku Švejk v transportu ruských zajatců 41:33 17. IV. díl Pokračování slavného výprasku Duchovní útěcha 29:11 18. Pokračování slavného výprasku Švejk opět u své marškumpanie Zpět k marškumpanii 22:41 19. Pokračování slavného výprasku Švejk opět u své marškumpanie 54:09 20. Epilog 00:33 21. Za císaře pána a jeho rodinu 01:08 Dobrý voják Švejk 22. Švejk v civilu 03:12 Dobr (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka - komplet (2 MP3-CD) - audiokniha

Osudy dobrého vojáka Švejka 4: Na frontě. Slavný výprask

Osudy dobrého vojáka Švejka 4: Na frontě. Slavný výprask
Detail

Audiokniha na CD - autor Jaroslav Hašek; čte E124Jan Werich Pokračujeme ve vydávání Haškových Osudů dobrého vojáka Švejka, čtených Janem Werichem. Další část kompletní nahrávky nejslavnějšího českého románu (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudy dobrého vojáka Švejka 4: Na frontě. Slavný výprask
Osudy dobrého vojáka Švejka I., Osudy dobrého vojáka Švejka V., Osudy dobrého vojáka Švejka VI., Osudy dobrého vojáka Švejka II., Osudy dobrého vojáka Švejka IV., Osudy dobrého vojáka Švejka 3 (), Osudy dobrého vojáka Švejka: 2 CD, Osudy dobrého vojáka Švejka CD 3 & 4, Osudy dobrého vojáka Švejka CD 9 & 10, Osudy dobrého vojáka Švejka CD 13 & 14, Osudy dobrého vojáka Švejka CD 17 & 18, Osudy dobrého vojáka Švejka 2: Na frontě, Osudy dobrého vojáka Švejka CD 15 & 16, Osudy dobrého vojáka Švejka CD 5 & 6, Osudy dobrého vojáka Švejka CD 11 & 12, Osudy dobrého vojáka Švejka CD 19 & 20, Osudy dobrého vojáka Švejka 3: Na frontě, Osudy dobrého vojáka Švejka 5: Slavný výprask, Osudy dobrého vojáka Švejka: 2 CD (099925645021), Osudy dobrého vojáka Švejka CD 7 & 8, Osudy dobrého vojáka Švejka 6: Pokračování slavného výprasku, Osudy dobrého vojáka Švejka (raritní bonus ke kompletu 12CD), Osudy dobrého vojáka Švejka 4: Na frontě. Slavný výprask, Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války KOMPLET: 4 CD, Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války (999-00-033-6401-2), Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války (999-00-017-7516-2), Osudy dobrého vojáka Švejka po druhé světové válce (za komunismu) (999-00-031-3245-1), Ohňostroj - Baterie výmetnic nářez dobrého vojáka švejka 20 ran (8595596321346)