Orion termoska-plechovka ner. 0,7 l louka petrolejová (124818)

Produkt Orion termoska-plechovka ner. 0,7 l louka petrolejová (124818) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Orion termoska-plechovka ner. 0,7 l louka petrolejová (124818) upraviť a produkt hľadať znova.

ORION Termoska-plechovka ner. 0,7 l LOUKA petrolejová (124818)

ORION Termoska-plechovka ner. 0,7 l LOUKA petrolejová (124818)
Detail

Termoska - o objemu 700 ml, materiál nerez, dvojitá vnitřní stěna, hmotnost 0,298 kg, tepelná výdrž studeného nápoje 8 h, tepelná výdrž teplého nápoje 12 h Přišlo by vám vhod, aby vaše káva či čaj nevystydly? Termoska na čaj ORION vám s tím pomůže. Je z nerezu, tudíž nemusíte být nervózní z potenciálního poškození. Zároveň zajistí, aby váš nápoj zůstal dlouho teplý. Navíc se pyšní dvojitou stěnou vyplněnou vakuem, a proto se nemusíte obávat rychlé změny teploty nápoje. Studené nápoje zůstanou v požadované teplotě až 8 hodin a teplé nápoje až po dobu 12 hodin. Zajímavé funkce termosky ORION Termoska-plechovka ner. 0,7 l LOUKA petrolejová Termoska ORION vám poslouží jako praktický přenašeč kávy či čaje K její výrobě slouží nerez Termoska ORION zajistí objem 700 ml Zajistí horký nápoj až na 12 hodin a studené nápoje budou mít svou teplotu až 8 hodin (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Termoska-plechovka ner. 0,7 l LOUKA petrolejová (124818) , Orion termoska-plechovka ner. 0,7 l louka petrolejová (124818)

Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l LOUKA petrolejová

Detail

Pořiďte si skvělého parťáka na cesty designovou termosku-plechovku ner. o objemu 0,7 l LOUKA v petrolejové barvě od výrobce Orion. Termoska je vyrobena z nerezové oceli, víčko má silikonové těsnění a vše je doplněno praktickým výklopným pítkem ve víčku. Těšte se na teplé nápoje při vašich výpravách. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l LOUKA petrolejová

Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l LOUKA modrá

Detail

Pořiďte si skvělého parťáka na cesty designovou termosku-plechovku ner. o objemu 0,7 l LOUKA v modré barvě od výrobce Orion. Termoska je vyrobena z nerezové oceli, víčko má silikonové těsnění a vše je doplněno praktickým výklopným pítkem ve víčku. Těšte se na teplé nápoje při vašich výpravách. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l LOUKA modrá , Orion termoska-plechovka ner. 0,7 l motýl

Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l MOTÝL

Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l MOTÝL
Detail

Termoska barevná s dekorem MOTÝL ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá svým tvarem. Udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Čím více je naplněná, tím lépe plní svou funkci. Maximum plnění je však 90 %. Před plněním nalijte do termoplechovky horkou vodu pro teplé nápoje a studenou vodu pro studené nápoje. Nádoba tak přijme teplo nebo se naopak ochladí. Po cca 5ti minutách tuto vodu vylijte a naplňte termoplechovku nápojem. Výklopné plastové pítko ve víčku termosky. Víčko na závit se silikonovým těsněním. (4home.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l MOTÝL , Orion termoska-plechovka ner. 0,7 l dakar (128507)

Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l Svět

Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l Svět
Detail

Moderní termoplechovka s motivem zeměkoule a zvířat, která žijí na různých kontinentech, potěší malé přírodovědce. Navíc udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu díky zdvojené nerezové stěně. Je ideální pro přísun tekutin v horkých letních dnech, kdy na koupalištích, při turistice i na pikniku poskytne osvěžení. V zimě při výletech nebo na juniorském hokejovém zápase naopak zahřeje horkým nápojem. Bude praktickým pomocníkem i při dodržování pitného režimu ve škole, školce i na tréninku. Přednosti termosek - plechovek: nerezové dvoustěnné provedení pro efektivní udržené teploty nápoje, výklopné plastové pítko ve víčku termosky. Víčko se šroubovacím závitem se silikonovým těsněním zamezí nechtěnému rozlití nápoje. Uvnitř vložené brčko umožní pít bez toho, aniž by uživatel musel termoplechovku naklánět. Snadná údržba - lze ji umývat běžným způsobem.Tipy, jak ji efektivně používat: před plněním nalijte do termoplechovky horkou vodu pro teplé nápoje a studenou vodu pro studené nápoje. Nádoba tak přijme teplo nebo se naopak ochladí. Po cca 5ti minutách tuto vodu vylijte a naplňte termoplechovku nápojem. Čím více je naplněná, tím lépe plní svou funkci. Maximum plnění je však 90 %. (4home.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l Svět , Orion termoska-plechovka ner. 0,7 l motýl (125863)

Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l Hokej

Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l Hokej
Detail

Nerezová termoplechovka nejen pro milovníky hokeje udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu díky zdvojené nerezové stěně. Stylový potisk je dílem Orion designérů. Je ideální pro přísun tekutin v horkých letních dnech, kdy na koupalištích, při turistice, na pikniku i cyklovýletech poskytne osvěžení a rychlé uhašení žízně. V zimě při výletech, na běžkách nebo horských výšlapech naopak zahřeje horkým nápojem. Bude praktickým pomocníkem i k dodržování pitného režimu ve škole, školce, v práci, na tréninku nebo pracovní a soukromé cestě.Přednosti termosek - plechovek: nerezové dvoustěnné provedení pro efektivní udržené teploty nápoje, výklopné plastové pítko ve víčku termosky. Víčko se šroubovacím závitem se silikonovým těsněním zamezí nechtěnému rozlití nápoje. Uvnitř vložené brčko umožní pít bez toho, aniž by uživatel musel termoplechovku naklánět. Snadná údržba - lze ji umývat běžným způsobem.Tipy, jak ji efektivně používat: Před plněním nalijte do termoplechovky horkou vodu pro teplé nápoje a studenou vodu pro studené nápoje. Nádoba tak přijme teplo nebo se naopak ochladí. Po cca 5ti minutách tuto vodu vylijte a naplňte termoplechovku nápojem. Čím více je naplněná, tím lépe plní svou funkci. Maximum plnění je však 90 %. (4home.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l Hokej , Orion termoska plechovka louka 0,7 l, modrá

Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l SRDÍČKA

Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l SRDÍČKA
Detail

Stylová termoplechovka s potiskem z dílny Orion designérů, spojujícím jemné linky a drobná srdíčka, udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu díky zdvojené nerezové stěně. Je ideální pro přísun tekutin v horkých letních dnech, kdy na koupalištích, při turistice, na pikniku i cyklovýletech poskytne osvěžení a rychlé uhašení žízně. V zimě při výletech, na běžkách nebo horských výšlapech naopak zahřeje horkým nápojem. Bude praktickým pomocníkem i při dodržování pitného režimu ve škole, školce, v kanceláři nebo na pracovní a soukromé cestě.Výhody: nerezové dvoustěnné provedení pro efektivní udržené teploty nápoje výklopné plastové pítko ve víčku termosky víčko se šroubovacím závitem se silikonovým těsněním zamezí nechtěnému rozlití nápoje uvnitř vložené brčko umožní pít bez toho, aniž by uživatel musel termoplechovku naklánět snadná údržba - lze ji umývat běžným způsobemTipy, jak ji efektivně používat: před plněním nalijte do termoplechovky horkou vodu pro teplé nápoje a studenou vodu pro studené nápoje. Nádoba tak přijme teplo nebo se naopak ochladí. Po cca 5ti minutách tuto vodu vylijte a naplňte termoplechovku nápojem. Čím více je naplněná, tím lépe plní svou funkci. Maximum plnění je však 90 %. (4home.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l SRDÍČKA , Orion termoska plechovka hory, 0,7 l

Orion Termoska-plechovka ner. 0,4 l SOVA

Detail

Termoska ve tvaru plechovky s motivem sovy zaujme hned na první pohled. Vodu udrží teplou až 12 hodin a co se týká studené, ta bude osvěžující i po 8 hodinách. Plastové pítko které je integrované ve víku se silikonovým těsněním, zjednodušuje pití. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,4 l SOVA

Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l TEENAGER

Detail

Termoplechovka v růžovo-zelené barvě, ideální na kávu při cestách. Termoska Orion je vybavena víčkem se závitem na silikonové těsnění, které chrání horký nápoj před vylitím. Dvouvrstvé stěny s nerezovým vnitřkem udrží nápoj dlouho teplý. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l TEENAGER , Orion termoska-plechovka ner. 0,5 l svět

Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l MOTÝL

Detail

Termoplechovka s motivem motýla na louce, ideální na kávu při cestách. Termoska Orion je vybavena víčkem se závitem na silikonové těsnění, které chrání horký nápoj před vylitím. Dvouvrstvé stěny s nerezovým vnitřkem udrží nápoj dlouho teplý. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l MOTÝL , Orion termoska plechovka for man 0,7 l

Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l MÁK

Detail

Termohrnek v originálním provedení je ideální na kávu při cestách. Víčko se závitem na silikonové těsnění kelímku Orion chrání horký nápoj před vylitím a dvouvrstvé stěny s nerezovým vnitřkem ho udrží dlouho teplý. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l MÁK , Orion termoska-plechovka ner. 0,4 l sova (125876)

Orion Termoska-plechovka ner. 0,4 l AUTO

Detail

Hravá termoska ve tvaru plechovky o objemu 0,4 l s motivem AUTA od výrobce Orion dohlédne na správný pitný režim u vašich dětí. Nápoje vydrží teplé až po dobu 12 hodin, studené pak až 8 hodin. Navíc má i praktické výklopné pítko a víčko je doplněno těsněním. A teď už můžete vyrazit na výlet. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,4 l AUTO , Orion termoska-plechovka ner. 0,4 l kocouři (128508)

Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l Hory CZ

Detail

Pořiďte si skvělého parťáka na cesty designovou termosku-plechovku ner. o objemu 0,7 l Hory CZ od výrobce Orion. Termoska je vyrobena z nerezové oceli, víčko má silikonové těsnění a vše je doplněno praktickým výklopným pítkem ve víčku. Těšte se na teplé nápoje při vašich výpravách. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l Hory CZ , Termoska plechovka ner 0 7 l puzzle orion

Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l ZIP

Detail

Termoska ve tvaru plechovky s motivem zipu zaujme hned na první pohled. Vodu udrží teplou až 12 hodin a co se týká studené, ta bude osvěžující i po 8 hodinách. Plastové pítko které je integrované ve víku se silikonovým těsněním, zjednodušuje pití. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l ZIP , Orion termoska-plechovka ner. 0,4 l auto (125881)

Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l KAŽDÝ DEN

Detail

Nerezová termoska ve tvaru plechovky od značky Orion zaujme svým designem a praktičností. Teplotu horkého nápoje udrží až 12 hodin a studeného až 8 hodin. Víčko na závit je opatřeno silikonovým těsněním, výklopné plastové pítko ve víčku. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l KAŽDÝ DEN , Orion termoska-plechovka ner. 0,5 l srdíčka (128509)

Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l SMILE černá

Detail

Nápaditá termoska nerez 0,5 l zajímavá svým tvarem a barevným provedením s výklopným pítkem od značky Orion **udrží 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Má víčko na závit se silikonovým těsněním. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l SMILE černá , Orion termoska-plechovka ner. 0,5l mák

Orion Termoska-plechovka ner. 0,4 l REFLEX zelená

Detail

Nápaditá termoska nerez 0,4 l zajímavá svým tvarem a neonovou barvou s výklopným pítkem od značky Orion **udrží 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Má víčko na závit se silikonovým těsněním. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,4 l REFLEX zelená , Orion termoska-plechovka ner. 0,4l kočky

Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l fotbal modrá

Detail

Termoska ve tvaru plechovky s fotbalovými motivy. Barevné provedení doplněno typickými symboly kopačky, míče. Kovové víčko plechovky brání, díky silikonovému těsnění, případnému protékání tekutin. Obsahuje výklopné pítko pro pohodlné pití. Vzhledem k nerezovému zpracování lze očekávat vysokou odolnost. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l fotbal modrá

Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l fotbal červená

Detail

Termoska ve tvaru plechovky udrží váš nápoj chladný či teplý v závislosti na potřebě. Barevné provedení připomínající fotbalový míč, doplněno typickými symboly píšťalky, kopačky, apod. Kovové víčko plechovky je ošetřeno silikonovým těsněním, které brání protékání tekutin. Obsahuje výklopné pítko pro pohodlné pití. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l fotbal červená

Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l ŽHAVÁ&CHLADNÁ

Detail

Termoska ve tvaru plechovky s nápisem zaujme hned na první pohled. Nápoj udrží teplý až 12 hodin a co se týká studeného, ten bude osvěžující i po 8 hodinách. Plastové pítko které je integrované ve víku se silikonovým těsněním, zjednodušuje pití. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l ŽHAVÁ&CHLADNÁ

Orion Termoska-plechovka ner. 0,4 l REFLEX růžová

Detail

Nápaditá termoska nerez 0,4 l zajímavá svým tvarem a neonovou barvou s výklopným pítkem od značky Orion **udrží 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Má víčko na závit se silikonovým těsněním. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,4 l REFLEX růžová , Orion termoska-plechovka fotbal 0,5 l, modrá

Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l SMILE fialová

Detail

Nápaditá termoska nerez 0,5 l zajímavá svým tvarem a barevným provedením s výklopným pítkem od značky Orion **udrží 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Má víčko na závit se silikonovým těsněním. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l SMILE fialová , Orion termoska plechovka nerezová 0.4l kočky (125842)

Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l FOR MEN

Detail

Termohrnek v originálním provedení je ideální na kávu při cestách. Víčko se závitem na silikonové těsnění kelímku Orion chrání horký nápoj před vylitím a dvouvrstvé stěny s nerezovým vnitřkem ho udrží dlouho teplý. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l FOR MEN , Orion termoska plechovka nerezová 0.5l mák (125824)

ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l AUTO (125881)

ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l AUTO (125881)
Detail

Termoska - o objemu 400 ml, materiál nerez a plast, tepelná výdrž studeného nápoje 8 h, tepelná výdrž teplého nápoje 12 h Přišlo by vám vhod, aby vaše káva či čaj zůstaly teplé i mimo váš domov? Termoska na čaj ORION vám s tím pomůže. Studené nápoje setrvají při své teplotě až 8 hodin a teplé nápoje nevystydnou až po dobu 12 hodin. Podstatné parametry termosky ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l AUTO Termoska ORION udrží stálé teploty nápoje Ke zhotovení byl použit materiál, konkrétně nerez a plast Termoska ORION pojme objem 400 ml Teplý nápoj nevystydne až 12 hodin a studené nápoje budou mít svou teplotu až 8 hodin (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l AUTO (125881) , Orion termoska plechovka nerezová 0.7l teenager (125860)

ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l ŽIRAFA (125877)

ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l ŽIRAFA (125877)
Detail

Termoska - o objemu 400 ml, materiál nerez a plast, tepelná výdrž studeného nápoje 8 h, tepelná výdrž teplého nápoje 12 h Chtěli byste mít u sebe svůj milovaný horký nápoj kdykoliv? Termoska na čaj ORION vám to umožní. Studené nápoje budou mít svou teplotu až 8 hodin a horké vydrží teplé až po dobu 12 hodin. Zajímavé přednosti termosky ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l ŽIRAFA Termoska ORION se postará o požadovanou teplotu nápoje Výrobce zvolil materiál, jakým je nerez a plast Termoska ORION využívá objem 400 ml Teplý nápoj nevychladne až 12 hodin a studený nápoj udrží teplotu po dobu 8 hodin (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l ŽIRAFA (125877) , Orion termoska plechovka nerezová 0.5l basic (125841)

ORION Termoska-plechovka ner. 0,7 l Hokej (128510)

ORION Termoska-plechovka ner. 0,7 l Hokej (128510)
Detail

Termoska - o objemu 700 ml, materiál nerez, plast a silikon, dvojitá vnitřní stěna, hmotnost 0,36 kg, tepelná výdrž studeného nápoje 8 h, tepelná výdrž teplého nápoje 12 h Chtěli byste, aby vaše káva či čaj nevystydly? Termoska na čaj ORION nabízí řešení. Mezi výhody termosky patří dvojitá stěna vyplněná vakuem, díky tomu váš nápoj zůstane pořád teplý či studený. Studené nápoje zůstanou při své teplotě až 8 hodin a horké nápoje až po dobu 12 hodin. Podstatné funkce termosky Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l Hokej Termoska ORION skvěle udrží teplotu nápoje Výrobním materiálem je nerez, plast a silikon Termoska ORION využívá objem 700 ml Nápoj zůstane teplý až 12 hodin a studené nápoje budou mít svou teplotu až 8 hodin (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Termoska-plechovka ner. 0,7 l Hokej (128510) , Orion termoska plechovka nerezová 0.7l for men (125861)

ORION Termoska-plechovka ner. 0,5 l SRDÍČKA (128509)

ORION Termoska-plechovka ner. 0,5 l SRDÍČKA (128509)
Detail

Termoska - o objemu 500 ml, materiál nerez, plast a silikon, dvojitá vnitřní stěna, hmotnost 0,32 kg, tepelná výdrž studeného nápoje 8 h, tepelná výdrž teplého nápoje 12 h Chtěli byste mít u sebe svůj milovaný horký nápoj kdykoliv? Termoska na čaj ORION vám to pomůže uskutečnit. K tomu disponuje dvojitou stěnou vyplněnou vakuem, díky tomu váš nápoj zůstane pořád teplý či studený. Studené nápoje vydrží ve stejné teplotě až 8 hodin a horké vydrží teplé až po dobu 12 hodin. Významné přednosti termosky Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l SRDÍČKA Termoska ORION zajistí stále teplou kávu či čaj K výrobě posloužil materiál, konkrétně nerez, plast a silikon Termoska ORION využívá objem 500 ml Zajistí horký nápoj až na 12 hodin a studený nápoj udrží teplotu po dobu 8 hodin (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Termoska-plechovka ner. 0,5 l SRDÍČKA (128509) , Nd brcko uh termoska plechovka 1 ks orion

ORION Termoska-plechovka ner. 0,7 l MOTÝL (125863)

ORION Termoska-plechovka ner. 0,7 l MOTÝL (125863)
Detail

Termoska - o objemu 700 ml, materiál nerez a plast, tepelná výdrž studeného nápoje 8 h, tepelná výdrž teplého nápoje 12 h Přáli byste, aby vaše káva či čaj nevystydly? Termoska na čaj ORION vám s tím dokáže pomoci. Studené nápoje budou mít svou teplotu až 8 hodin a teplé nápoje nevystydnou až po dobu 12 hodin. Zajímavé vlastnosti termosky ORION Termoska-plechovka ner. 0,7 l MOTÝL Termoska ORION se postará o požadovanou teplotu nápoje K její výrobě slouží nerez a plast Termoska ORION nabízí objem 700 ml Zajistí horký nápoj až na 12 hodin a studený nápoj vydrží chladný až 8 hodin (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Termoska-plechovka ner. 0,7 l MOTÝL (125863) , Orion termonádoba nerez, 0,7 l

ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l SOVA (125876)

ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l SOVA (125876)
Detail

Termoska - o objemu 400 ml, materiál nerez a plast, tepelná výdrž studeného nápoje 8 h, tepelná výdrž teplého nápoje 12 h Přáli byste vychutnávat horkou kávu či čaj kdekoliv a kdykoliv? Termoska na čaj ORION se o to postará. Studené nápoje zůstanou v požadované teplotě až 8 hodin a horké nápoje až po dobu 12 hodin. Zásadní funkce termosky ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l SOVA Termoska ORION vám poslouží jako praktický přenašeč kávy či čaje K výrobě posloužil materiál, konkrétně nerez a plast Termoska ORION využívá objem 400 ml Poskytne teplý nápoj až 12 hodin a studený nápoj udrží teplotu po dobu 8 hodin (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l SOVA (125876) , Orion termomísa uh/ner cosmos 2,5 l

ORION Termoska-plechovka ner. 0,7 l DAKAR (128507)

ORION Termoska-plechovka ner. 0,7 l DAKAR (128507)
Detail

Termoska - o objemu 700 ml, materiál nerez, dvojitá vnitřní stěna, hmotnost 0,298 kg, tepelná výdrž studeného nápoje 8 h, tepelná výdrž teplého nápoje 12 h Přišlo by vám vhod mít vždy s sebou teplý čaj či kávu? Termoska na čaj ORION se o to postará. Je zhotovena z nerezu, a tak vám nabídne vysokou odolnost. Současně zajistí dlouhodobé udržení teploty nápoje. K tomu má dispozici dvojitou stěnu vyplněnou vakuem, a tak nemusíte mít obavy z rychlé změny teploty vašeho pití. Studené nápoje setrvávají ve vyžadované teplotě až 8 hodin a teplé nápoje nevychladnou až po dobu 12 hodin. Důležité přednosti termosky ORION Termoska-plechovka ner. 0,7 l DAKAR Termoska ORION se postará o požadovanou teplotu nápoje Ke zhotovení byl použit materiál, konkrétně nerez Termoska ORION má objem 700 ml Teplý nápoj nevystydne až 12 hodin a studené nápoje budou mít svou teplotu až 8 hodin (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Termoska-plechovka ner. 0,7 l DAKAR (128507) , Orion termoska srdíčka, 0,4 l

ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l KOCOUŘI (128508)

ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l KOCOUŘI (128508)
Detail

Termoska - o objemu 400 ml, materiál nerez, plast a silikon, dvojitá vnitřní stěna, hmotnost 0,25 kg, tepelná výdrž studeného nápoje 8 h, tepelná výdrž teplého nápoje 12 h Přišlo by vám vhod, aby vaše káva či čaj zůstaly teplé i mimo váš domov? Termoska na čaj ORION vám to pomůže uskutečnit. K tomu má dispozici dvojitou stěnu vyplněnou vakuem, a proto se nemusíte obávat rychlé změny teploty nápoje. Studené nápoje zůstanou v žádané teplotě až 8 hodin a horké vydrží teplé až po dobu 12 hodin. Stěžejní vlastnosti termosky ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l KOCOUŘI Termoska ORION zajistí stále teplou kávu či čaj Výrobním materiálem je nerez, plast a silikon Termoska ORION nabízí objem 400 ml Udrží teplý nápoj až 12 hodin a studený nápoj zůstane chladný až 8 hodin (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l KOCOUŘI (128508)

Orion Termoska-plechovka ner. 0,4 l REFLEX zelená - zánovní

Detail

Nápaditá termoska nerez 0,4 l zajímavá svým tvarem a neonovou barvou s výklopným pítkem od značky Orion **udrží 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Má víčko na závit se silikonovým těsněním. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,4 l REFLEX zelená - zánovní

ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l SRDÍČKA strom (128513)

ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l SRDÍČKA strom (128513)
Detail

Termoska - o objemu 400 ml, materiál nerez a plast, dvojitá vnitřní stěna, hmotnost 0,25 kg, tepelná výdrž studeného nápoje 8 h, tepelná výdrž teplého nápoje 12 h Chtěli byste vychutnávat vaši kávu či čaj i mimo domov? Termoska na čaj ORION vám to usnadní. Vyrábí se s dvojitou stěnou vyplněnou vakuem, která se podílí na udržení konstantní teploty vašeho pití. Studené nápoje vydrží ve stejné teplotě až 8 hodin a horké nápoje udrží teplotu až po dobu 12 hodin. Klíčové znaky termosky ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l SRDÍČKA strom Termoska ORION se postará o požadovanou teplotu nápoje Výrobním materiálem je nerez a plast Termoska ORION využívá objem 400 ml Nápoj zůstane teplý až 12 hodin a studené nápoje budou mít svou teplotu až 8 hodin (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l SRDÍČKA strom (128513)

Termoska-plechovka ner. 0,7 l TEENAGER - ORION

Termoska-plechovka ner. 0,7 l TEENAGER - ORION
Detail

Termoska barevná ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá svým tvarem. Udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Čím více je naplněná, tím lépe plní svou funkci. Maximum plnění je však 90 %. Před plněním nalijte do termoplechovky horkou vodu pro teplé nápoje a studenou vodu pro studené nápoje. Nádoba tak přijme teplo nebo se naopak ochladí. Po cca 5ti minutách tuto vodu vylijte a naplňte termoplechovku nápojem. Výklopné plastové pítko ve víčku termosky. Víčko na závit se silikonovým těsněním. Materiál: nerezová ocel, plast. Rozměry: objem 0,7 l, pr. 7,5 cm, v. 21 cm. Termoska barevná ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá svým tvarem. Udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Čím více je naplněná, tím lépe plní svou funkci. Maximum plnění je však 90 %. Před plněním nalijte do termoplechovky horkou vodu pro teplé nápoje a studenou vodu pro studené nápoje. Nádoba tak přijme teplo nebo se naopak ochladí. Po cca 5ti minutách tuto vodu vylijte a naplňte termoplechovku nápojem. Výklopné plastové pítko ve víčku termosky. Víčko na závit se silikonovým těsněním. Materiál: nerezová ocel, plast. Rozměry: objem 0,7 l, pr. 7,5 cm, v. 21 cm. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Termoska-plechovka ner. 0,7 l TEENAGER - ORION

Termoska-plechovka ner. 0,7 l ZIP - ORION

Termoska-plechovka ner. 0,7 l ZIP - ORION
Detail

Termoska nerezová s dekorem ZIP ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá svým tvarem. Udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Čím více je naplněná, tím lépe plní svou funkci. Maximum plnění je však 90 %. Před plněním nalijte do termoplechovky horkou vodu pro teplé nápoje a studenou vodu pro studené nápoje. Nádoba tak přijme teplo nebo se naopak ochladí. Po cca 5ti minutách tuto vodu vylijte a naplňte termoplechovku nápojem. Výklopné plastové pítko ve víčku termosky. Víčko na závit se silikonovým těsněním. Materiál: nerezová ocel, plast. Rozměry: objem 0,7 l, pr. 7,5 cm, v. 21 cm. Termoska nerezová s dekorem ZIP ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá svým tvarem. Udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Čím více je naplněná, tím lépe plní svou funkci. Maximum plnění je však 90 %. Před plněním nalijte do termoplechovky horkou vodu pro teplé nápoje a studenou vodu pro studené nápoje. Nádoba tak přijme teplo nebo se naopak ochladí. Po cca 5ti minutách tuto vodu vylijte a naplňte termoplechovku nápojem. Výklopné plastové pítko ve víčku termosky. Víčko na závit se silikonovým těsněním. Materiál: nerezová ocel, plast. Rozměry: objem 0,7 l, pr. 7,5 cm, v. 21 cm. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Termoska-plechovka ner. 0,7 l ZIP - ORION

Termoska - plechovka ner. 0,4 l SOVA - ORION

Termoska - plechovka ner. 0,4 l SOVA - ORION
Detail

Dětská termoska se sovičkou. Termoska barevná s dekorem SOVA ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá svým tvarem. Udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Čím více je naplněná, tím lépe plní svou funkci. Maximum plnění je však 90 %. Před plněním nalijte do termoplechovky horkou vodu pro teplé nápoje a studenou vodu pro studené nápoje. Nádoba tak přijme teplo nebo se naopak ochladí. Po cca 5ti minutách tuto vodu vylijte a naplňte termoplechovku nápojem. Výklopné plastové pítko ve víčku termosky. Víčko na závit se silikonovým těsněním. Materiál: nerezová ocel, plast. Rozměry: objem 0,4 l, pr. 6,5 cm, v. 17 cm. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Termoska - plechovka ner. 0,4 l SOVA - ORION

Orion Termoska-plechovka ner. 0,4l KOČKY

Orion Termoska-plechovka ner. 0,4l KOČKY
Detail

Termoska barevná s dekorem KOČKA ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá svým tvarem. Udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Čím více je naplněná, tím lépe plní svou funkci. Maximum plnění je však 90 %. Před plněním nalijte do termoplechovky horkou vodu pro teplé nápoje a studenou vodu pro studené nápoje. Nádoba tak přijme teplo nebo se naopak ochladí. Po cca 5ti minutách tuto vodu vylijte a naplňte termoplechovku nápojem. Výklopné plastové pítko ve víčku termosky. Víčko na závit se silikonovým těsněním. (4home.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,4l KOČKY

Orion Termoska-plechovka ner. 0,5l MÁK

Orion Termoska-plechovka ner. 0,5l MÁK
Detail

Termoska ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá svým tvarem. Udrží 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Výklopné pítko ve víčku termosky. Víčko na závit se silikonovým těsněním. Dekor květů. (4home.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska-plechovka ner. 0,5l MÁK

Termoska-plechovka ner. 0,5l F1 - ORION

Termoska-plechovka ner. 0,5l F1 - ORION
Detail

Moderní termoplechovka. Termoska ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá svým tvarem. Udrží 12 hodin teplou a 6 hodin studenou vodu. Výklopné pítko ve víčku termosky. Víčko na závit se silikonovým těsněním. Materiál: nerez, plast. Dekor Formule 1. Rozměry: objem 0,5 l, pr. 7 cm, v. 19 cm. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Termoska-plechovka ner. 0,5l F1 - ORION

Termoska-plechovka ner. 0,5l MÁK - ORION

Termoska-plechovka ner. 0,5l MÁK - ORION
Detail

Termoska ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá svým tvarem. Udrží 12 hodin teplou a 6 hodin studenou vodu. Výklopné pítko ve víčku termosky. Víčko na závit se silikonovým těsněním. Materiál: nerez, plast. Dekor květů. Rozměry: objem 0,5 l, pr. 7 cm, v. 19 cm. Termoska ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá svým tvarem. Udrží 12 hodin teplou a 6 hodin studenou vodu. Výklopné pítko ve víčku termosky. Víčko na závit se silikonovým těsněním. Materiál: nerez, plast. Dekor květů. Rozměry: objem 0,5 l, pr. 7 cm, v. 19 cm. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Termoska-plechovka ner. 0,5l MÁK - ORION

Termoska-plechovka ner.0,4l KOČKY - ORION

Termoska-plechovka ner.0,4l KOČKY - ORION
Detail

Termoska barevná s dekorem KOČKA ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá svým tvarem. Udrží až 12 hodin teplou a 6 hodin studenou vodu. Čím více je naplněná, tím lépe plní svou funkci. Maximum plnění je však 90 %. Před plněním nalijte do termoplechovky horkou vodu pro teplé nápoje a studenou vodu pro studené nápoje. Nádoba tak přijme teplo nebo se naopak ochladí. Po cca 5ti minutách tuto vodu vylijte a naplňte termoplechovku nápojem. Výklopné plastové pítko ve víčku termosky. Víčko na závit se silikonovým těsněním. Materiál: nerezová ocel, plast. Rozměry: objem 0,4 l, pr. 6,5 cm, v. 17 cm. Termoska barevná s dekorem KOČKA ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá svým tvarem. Udrží až 12 hodin teplou a 6 hodin studenou vodu. Čím více je naplněná, tím lépe plní svou funkci. Maximum plnění je však 90 %. Před plněním nalijte do termoplechovky horkou vodu pro teplé nápoje a studenou vodu pro studené nápoje. Nádoba tak přijme teplo nebo se naopak ochladí. Po cca 5ti minutách tuto vodu vylijte a naplňte termoplechovku nápojem. Výklopné plastové pítko ve víčku termosky. Víčko na závit se silikonovým těsněním. Materiál: nerezová ocel, plast. Rozměry: objem 0,4 l, pr. 6,5 cm, v. 17 cm. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Termoska-plechovka ner.0,4l KOČKY - ORION

Orion Termoska plechovka Louka 0,7 l, modrá

Orion Termoska plechovka Louka 0,7 l, modrá
Detail

Stylová modrá termoplechovka s dekorem LOUKA udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu díky zdvojené nerezové stěně. Je ideální pro přísun tekutin v horkých letních dnech, kdy na koupalištích, při turistice, na pikniku i cyklovýletech poskytne osvěžení a rychlé uhašení žízně.V zimě při výletech, na běžkách nebo horských výšlapech naopak zahřeje horkým nápojem. Bude praktickým pomocníkem i k dodržování pitného režimu ve škole, v práci, na tréninku nebo pracovní a soukromé cestě. (4home.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska plechovka Louka 0,7 l, modrá

Termoska-plechovka ner. 0,4 l AUTO

Termoska-plechovka ner. 0,4 l AUTO
Detail

Termoska barevná s dekorem aut ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá svým tvarem. Udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Čím více je naplněná, tím lépe plní svou funkci. Maximum plnění je však 90 %. Před plněním nalijte do termoplechovky horkou vodu pro teplé nápoje a studenou vodu pro studené nápoje. Nádoba tak přijme teplo nebo se naopak ochladí. Po cca 5ti minutách tuto vodu vylijte a naplňte termoplechovku nápojem. Výklopné plastové pítko ve víčku termosky. Víčko na závit se silikonovým těsněním. (4home.cz)

Podobné produkty ako Termoska-plechovka ner. 0,4 l AUTO

Termoska-plechovka ner. 0,4 l ŽIRAFA

Termoska-plechovka ner. 0,4 l ŽIRAFA
Detail

Barevná termoska s dekorem žirafy ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá svým tvarem. Udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Čím více je naplněná, tím lépe plní svou funkci. Maximum plnění je však 90 %. Před plněním nalijte do termoplechovky horkou vodu pro teplé nápoje a studenou vodu pro studené nápoje. Nádoba tak přijme teplo nebo se naopak ochladí. Po cca 5ti minutách tuto vodu vylijte a naplňte termoplechovku nápojem. Výklopné plastové pítko ve víčku termosky. Víčko na závit se silikonovým těsněním. (4home.cz)

Podobné produkty ako Termoska-plechovka ner. 0,4 l ŽIRAFA

Termoska-plechovka ner. 0,4 l SOVA

Termoska-plechovka ner. 0,4 l SOVA
Detail

Barevná termoska s dekorem sovy ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá svým tvarem. Udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Čím více je naplněná, tím lépe plní svou funkci. Maximum plnění je však 90 %. Před plněním nalijte do termoplechovky horkou vodu pro teplé nápoje a studenou vodu pro studené nápoje. Nádoba tak přijme teplo nebo se naopak ochladí. Po cca 5ti minutách tuto vodu vylijte a naplňte termoplechovku nápojem. Výklopné plastové pítko ve víčku termosky. Víčko na závit se silikonovým těsněním. (4home.cz)

Podobné produkty ako Termoska-plechovka ner. 0,4 l SOVA

Orion Termoska plechovka Hory, 0,7 l

Orion Termoska plechovka Hory, 0,7 l
Detail

Větší nerezová termoplechovka s potiskem přímo lákajícím vzít si ji někam na túru, udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu díky zdvojené nerezové stěně.Je ideální pro přísun tekutin v horkých letních dnech, kdy na koupalištích, při turistice, na pikniku i cyklovýletech poskytne osvěžení a rychlé uhašení žízně. V zimě při výletech, na běžkách nebo horských výšlapech naopak zahřeje horkým nápojem. Bude praktickým pomocníkem i k dodržování pitného režimu ve škole, v práci, na tréninku nebo pracovní a soukromé cestě. (4home.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska plechovka Hory, 0,7 l

Orion Termoska plechovka For Man 0,7 l

Orion Termoska plechovka For Man 0,7 l
Detail

Barevná termoska ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá. Udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Čím více je naplněná, tím lépe plní svou funkci. Termoska má výklopné plastové pítko ve víčku termosky. Víčko je na závit se silikonovým těsněním. Před plněním nalijte do termoplechovky horkou vodu pro teplé nápoje a studenou vodu pro studené nápoje. Nádoba tak přijme teplo nebo se naopak ochladí. Po cca 5 minutách tuto vodu vylijte a naplňte termoplechovku nápojem. Maximum plnění je však 90 %. (4home.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska plechovka For Man 0,7 l

Orion Termoska (plechovka) nerez - Kočka 0,4 l

Orion Termoska (plechovka) nerez - Kočka 0,4 l
Detail

Termoska (plechovka) nerez - Kočka 0,4 l Termoska ve tvaru plechovky je svým vzhledem a designem nápaditá. Udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou tekutinu. Objem: 0,4 l (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska (plechovka) nerez - Kočka 0,4 l

Orion Termoska (plechovka) nerez - Kocoury 0,4 l

Orion Termoska (plechovka) nerez - Kocoury 0,4 l
Detail

Termoska (plechovka) nerez - Kocoury 0,4 l Termoska ve tvaru plechovky je svým vzhledem a designem nápaditá. Udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou tekutinu. Objem: 0,4 l (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska (plechovka) nerez - Kocoury 0,4 l

Orion Termoska (plechovka) nerez - Mak 0,5 l

Orion Termoska (plechovka) nerez - Mak 0,5 l
Detail

Termoska (plechovka) nerez - Mak 0,5 l Termoska ve tvaru plechovky je svým vzhledem a designem nápaditá. Udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou tekutinu. Objem: 0,5 l (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Orion Termoska (plechovka) nerez - Mak 0,5 l
ORION Termoska-plechovka ner. 0,7 l LOUKA petrolejová (124818), Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l MOTÝL , ORION Termoska-plechovka ner. 0,7 l DAKAR (128507), ORION Termoska-plechovka ner. 0,7 l MOTÝL (125863), Orion Termoska plechovka Louka 0,7 l, modrá, Orion Termoska plechovka Hory, 0,7 l, Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l Svět , Orion Termoska plechovka For Man 0,7 l, ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l SOVA (125876), ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l KOCOUŘI (128508), termoska plechovka ner 0 7 l puzzle orion, ORION Termoska-plechovka ner. 0,4 l AUTO (125881), ORION Termoska-plechovka ner. 0,5 l SRDÍČKA (128509), Orion Termoska-plechovka ner. 0,5l MÁK , Orion Termoska-plechovka ner. 0,4l KOČKY , Orion Termoska-plechovka FOTBAL 0,5 l, modrá, ORION Termoska plechovka nerezová 0.4l KOČKY (125842), ORION Termoska plechovka nerezová 0.5l MÁK (125824), ORION Termoska plechovka nerezová 0.7l TEENAGER (125860), ORION Termoska plechovka nerezová 0.5l BASIC (125841), ORION Termoska plechovka nerezová 0.7l FOR MEN (125861), nd brcko uh termoska plechovka 1 ks orion, Orion Termonádoba nerez, 0,7 l , Orion Termomísa UH/ner COSMOS 2,5 l , Orion Termoska Srdíčka, 0,4 l