Nahoru po schodišti dolů (9788025731925)

Produkt Nahoru po schodišti dolů (9788025731925) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Nahoru po schodišti dolů (9788025731925) upraviť a produkt hľadať znova.

Nahoru po schodišti dolů (9788025731925)

Nahoru po schodišti dolů (9788025731925)
Detail

Elektronická kniha - Nejpopulárnější román z prostředí amerického školství - autor Bel Kaufmanová, 384 stran, česky - autor Bel Kaufmanová, 384 stran, česky Humorné vyprávění americké autorky Bel Kaufmanové je jakýmsi zámořským protějškem u nás tak oblíbených Študáků a kantorů či Školy základu života. Ironicky zachycuje poměry na newyorské střední škole v chudinské čtvrti, kam chodí děti černochů, přistěhovalců a různé problémové případy. Poněkud svérázné pojetí demokracie ve vztahu mezi učiteli a žáky, snaha vedení školy i nadřízených úřadů řídit vyučovací proces pomocí oběžníků a výnosů, propast mezi papírovými představami o škole a střízlivou skutečností – to vše vede k řadě neodolatelně komických i vážných situací, které autorka zachytila vskutku brilantně. Její jakoby dokumentární přístup – výroky žáků, jejich úkoly a dopisy se v pestrém sledu střídají s oběžníky a příkazy i s korespondencí mezi vedením i vyčerpanými učiteli – je velmi autentický a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Nahoru po schodišti dolů (9788025731925) , Nahoru po schodišti dolů (9788025731925)

Nahoru po schodišti dolů - Bel Kaufmanová

Nahoru po schodišti dolů - Bel Kaufmanová
Detail

Humorné vyprávění americké autorky Bel Kaufmanové je jakýmsi zámořským protějškem u nás tak oblíbených Študáků a kantorů či Školy základu života. Ironicky zachycuje poměry na newyorské střední škole v chudinské čtvrti, kam chodí děti černochů, přistěhovalců a různé problémové případy. Poněkud svérázné pojetí demokracie ve vztahu mezi učiteli a žáky, snaha vedení školy i nadřízených úřadů řídit vyučovací proces pomocí oběžníků a výnosů, propast mezi papírovými představami o škole a střízlivou skutečností - to vše vede k řadě neodolatelně komických i vážných situací, které autorka zachytila vskutku brilantně. Její jakoby dokumentární přístup - výroky žáků, jejich úkoly a dopisy se v pestrém sledu střídají s oběžníky a příkazy i s korespondencí mezi vedením i vyčerpanými učiteli - je velmi autentický a působivý. "Jednoznačně nejpopulárnější román z prostředí amerického školství." - Time "Nahoru po schodech dolů by si měl přečíst každý, kdo má zájem o děti nebo vzdělání. "- New York Times (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Nahoru po schodišti dolů - Bel Kaufmanová , Schodiště / nahoru po schodišti dolů band: chcete rokenrooool??!! 25 let (2x dvd) - dvd (mam825-9)

Nahoru po schodišti dolů - Kaufmanová Bel

Nahoru po schodišti dolů - Kaufmanová Bel
Detail

Humorné vyprávění americké autorky Bel Kaufmanové je jakýmsi zámořským protějškem u nás tak oblíbených Študáků a kantorů či Školy základu života. Ironicky zachycuje poměry na newyorské střední škole v chudinské čtvrti, kam chodí děti černochů, přistěhovalců a různé problémové případy. Poněkud svérázné pojetí demokracie ve vztahu mezi učiteli a žáky, snaha vedení školy i nadřízených úřadů řídit vyučovací proces pomocí oběžníků a výnosů, propast mezi papírovými představami o škole a střízlivou skutečností – to vše vede k řadě neodolatelně komických i vážných situací, které autorka zachytila vskutku brilantně. Její jakoby dokumentární přístup – výroky žáků, jejich úkoly a dopisy se v pestrém sledu střídají s oběžníky a příkazy i s korespondencí mezi vedením i vyčerpanými učiteli – je velmi autentický a působivý. "Jednoznačně nejpopulárnější román z prostředí amerického školství." - Time „Nahoru po schodech dolů by si měl přečíst každý, kdo má zájem o děti nebo vzdělání. “- New York Times (patro.cz)

Podobné produkty ako Nahoru po schodišti dolů - Kaufmanová Bel , Po schodech nahoru, po čumáku dolů: udržet si rozhled i když léta nestojí (978-80-249-4685-6)

Nahoru po schodišti dolů (978-80-257-2931-1)

Nahoru po schodišti dolů (978-80-257-2931-1)
Detail

Kniha - autor Bel Kaufmanová, 384 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Humorné vyprávění americké autorky Bel Kaufmanové je jakýmsi zámořským protějškem u nás tak oblíbených Študáků a kantorů či Školy základu života. Ironicky zachycuje poměry na newyorské střední škole v chudinské čtvrti, kam chodí děti černochů, přistěhovalců a různé problémové případy. Poněkud svérázné pojetí demokracie ve vztahu mezi učiteli a žáky, snaha vedení školy i nadřízených úřadů řídit vyučovací proces pomocí oběžníků a výnosů, propast mezi papírovými představami o škole a střízlivou skutečností – to vše vede k řadě neodolatelně komických i vážných situací, které autorka zachytila vskutku brilantně. Její jakoby dokumentární přístup – výroky žáků, jejich úkoly a dopisy se v pestrém sledu střídají s oběžníky a příkazy i s korespondencí mezi vedením i vyčerpanými učiteli – je velmi autentický a působivý. "Jednoznačně nejpopulárnější román z prostředí amerického školství." - Time... (alza.cz)

Podobné produkty ako Nahoru po schodišti dolů (978-80-257-2931-1) , Čínou nahoru i dolů (978-80-765-0292-5)

Nahoru po schodišti dolu band: Ukazovák nasliněnej - CD (MAM071-2)

Nahoru po schodišti dolu band: Ukazovák nasliněnej - CD (MAM071-2)
Detail

Hudební CD - Kapela s velmi netradičním názvem Nahoru po schodišti dolů band vydala v roce 1997 novou desku s názvem Ukazovák nasliněnej. Kapela s velmi netradičním názvem Nahoru po schodišti dolů band vydala v roce 1997 novou desku s názvem Ukazovák nasliněnej. Na desce najdete například písničku Tři rakety, Třídní a další. Album je velmi úsměvné a příjemné. Seznam stop Odkud vítr fouká / Jede paní do lázní / Beze vší poezie / Zdrhám, zdrhám / Vrávoravá svačinářka / Nalejte cigára, zapalte víno / Náhradní holka / Tři rakety / Lacinej song / Třídní učitelka / Prázdný cimry / Nahoru po schodišti dolů (alza.cz)

Podobné produkty ako Nahoru po schodišti dolu band: Ukazovák nasliněnej - CD (MAM071-2)

Schodiště / Nahoru po schodišti dolů band: Chcete Rokenrooool??!! 25 let (2x DVD) - DVD (MAM825-9)

Nahoru a dolů - Kopička Jan

Nahoru a dolů - Kopička Jan
Detail

Opustit práci dopravního pilota, anebo se vydat do neznáma? Přijmout službu v ostrovní říši plné bizarností a s prastarým Boeingem přistávat na místech jako je Makassar, Kendari nebo Pontianak. Kdo si chce splnit sny o krásném ručním létání, musí současně žít v srdci ohromného asijského města plného prachu a špíny a na štědrý den mít puštěnou naplno klimatizaci. Nahoru a dolů, každodenní rutina vzdušných autobusáků a taky vzlety a sestupy na životní pouti kořeněné dobrodružstvím. (patro.cz)

Podobné produkty ako Nahoru a dolů - Kopička Jan , Dolů k zemi (9788025732731)

Čínou nahoru i dolů - Stibalová Kateřina

Čínou nahoru i dolů - Stibalová Kateřina
Detail

Autorka projela s batohem na zádech řadu asijských zemí a nevynechala ani Čínu. Vzdor všemu, co o ní věděla, ji zatoužila vidět na vlastní oči. Velkou zeď, posvátná pohoří, soutěsky i Tibet. Žádné velké dobrodružství ani politické soudy, chtěla jen pohodu a krásu všude kolem. Jak byla naivní! Výčet svých chyb předkládá pro pobavení i inspiraci. Po přečtení vám bude jasné, že člověk přežije ledacos a to nejšílenější ho nakonec nejvíc obohatí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Čínou nahoru i dolů - Stibalová Kateřina , Mojo - slon africký s chobotem nahoru (5031923810051)

Čínou nahoru i dolů - Stibalová Kateřina

Čínou nahoru i dolů - Stibalová Kateřina
Detail

Autorka projela s batohem na zádech řadu asijských zemí a nevynechala ani Čínu. Vzdor všemu, co o ní věděla, ji zatoužila vidět na vlastní oči. Velkou zeď, posvátná pohoří, soutěsky i Tibet. Žádné velké dobrodružství ani politické soudy, chtěla jen pohodu a krásu všude kolem. Jak byla naivní! Výčet svých chyb předkládá pro pobavení i inspiraci. Po přečtení vám bude jasné, že člověk přežije ledacos a to nejšílenější ho nakonec nejvíc obohatí. (patro.cz)

Podobné produkty ako Čínou nahoru i dolů - Stibalová Kateřina , Máslem dolů (978-80-7637-009-8)

Čínou nahoru i dolů - Stibalová Kateřina - e-kniha

Čínou nahoru i dolů - Stibalová Kateřina - e-kniha
Detail

eBook:,Katka Stibalová projela s batohem na zádech řadu asijských zemí a nevynechala ani komunistickou Čínu. Vzdor všemu, co o ní věděla, ji zatoužila vidět na vlastní oči. Velkou zeď, posvátná pohoří, soutěsky i Tibet. Žádné velké dobrodružství ani politické soudy, chtěla jen pohodu a krásu všude kolem. Jak byla naivní! Možná by se hodilo říct spíš pitomá. Přecenila se. Výběrem destinace i výběrem parťáka, kterého ulovila na cestovatelské seznamce. Snad si myslela, že ji nic nerozhodí, že dokáže vyjít s každým, ale spletla se. V sobě i v parťákovi. Výčet svých naivních chyb předkládá v knize pro pobavení i inspiraci. Po přečtení vám totiž bude jasné, že člověk přežije ledacos a to nejšílenější ho nakonec nejvíc obohatí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Čínou nahoru i dolů - Stibalová Kateřina - e-kniha , Máslem dolů (978-80-743-2187-0)

Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou - Karel Svoboda, Štourač Martin

Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou - Karel Svoboda, Štourač Martin
Detail

Cestou necestou 24 000 km, 18 zemí, 15 pohoří – 8 měsíců, z České republiky do Nepálu. Od Jadranu až po vrchol osmitisícovky Manáslu. Cesta domů – drama s koncem v nedohlednu.Cestopis dvou nadšených skialpinistů – advokáta Karla a horolezce Martina, jejichž koníčkem jsou vysoké hory a adrenalinové zážitky. Uskutečnili osmiměsíční putování podél tzv. Hedvábné stezky, dílem v postarším džípu zvaném Ponorka, dílem pěšky nebo na lyžích při výletech do nepříliš prozkoumaných pohoří, včetně výstupu na nepálskou osmitisícovku Manáslu a sjezd z jejího vrcholu. Kniha je psána s vtipným nadhledem jako autentický cestovatelský deník. Podobně jako stejnojmenný dokument zprostředkuje silné osobní zážitky z úchvatné, člověkem často nedotčené přírody a ze setkávání s místními lidmi z odlišných kultur. Čtenář může spoluprožívat výpravu, která skýtala jak nezapomenutelné okamžiky, tak nebezpečné situace na hranici života a smrti a cestovatelům přinesla cenná poznání a prověření vlastních sil v extrémních podmínkách.Seznam kapitol:Balkán – v dešti a mlzeTurecko – mezi tanky a minaretyÍrán – zvědavé tváře v nesvobodné zemiPestrá postsovětská trojka – Turkmenistán, Uzbekistán a Kyrgyzstán Afghánistán – oáza klidu na úpatí HindúkušePamír – na střeše střední Asie Nepál – džunglí na osmitisícovku Cesta domů aneb když strážný anděl neví, co dřív O autorech:Karel SvobodaNadšený skialpinista, běžec a skalní turista se v každodenní realitě živí jako advokát. Prahu, kde pracuje, o víkendech mění za Vysoké Tatry či český „píseček“ (tedy pískovcové skalní oblasti). Své první skialpinistické lyže pořídil na bleším trhu za 1 Euro a kouzlu sjezdů daleko od lanovek propadl během svých studií v rakouském Innsbrucku, kde se často vydával na průzkum okolních kopců v rámci alternativního programu k nudnějším přednáškám. S Martinem je pak svedl dohromady zájem o strmější sjezdy a objevování vyšších hor s lyžemi na nohou nebo batohu. Po výpadech do Tater, Alp a Pamíru, které přežili, zpětně hodnoceno, poněkud se štěstím, se rozhodli vydat na prodloužený lyžařský výcvik – několikaměsíční cestu podél Hedvábné stezky. Kromě lyží, běžeckých tenisek a lezeček se Karel v horách rád pohybuje s foťákem či kamerou, z čehož vzešla i většina záběrů v této knize a ve stejnojmenném televizním seriálu. Martin ŠtouračHorolezec, paraglidista a samozvaný instruktor absurdity. Martin provozuje spoustu sportů, do všeho jde po hlavě a jde mu to. Nezdolný dříč i pohodář, který na skialpinistických výpadech s parťákem Karlem zřídkakdy ztrácí chuť šlapat stopu či smysl pro humor.Martin se živí výškovými pracemi, ale pokud vše půjde podle plánu, zanedlouho se i hory stanou jeho profesí. Většinu víkendů a spoustu dalšího času teď totiž tráví v kurzu na mezinárodního horského vůdce UIAGM, kde se pilně připravuje na své budoucí klienty, kterým se zápalem sobě vlastním bude zprostředkovávat krásy hor. Pokud zrovna od vůdců dostane volno, s oblibou vyráží do běžkařských stop Jizerských hor či do království pískovcových věží „Labáčka“, Saska nebo Hruboskalska. Proběhnout se, zalézt si a večer posedět s přáteli u „drátěnky“ (tedy legendárního nápoje skládajícího se z rumu a octa)… zkrátka užívat si života, co to jde. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou - Karel Svoboda, Štourač Martin , Nahoru a našišato (978-80-7295-231-1)

Čínou nahoru i dolů (978-80-765-0292-5)

Čínou nahoru i dolů (978-80-765-0292-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Kateřina Stibalová, 264 stran, česky Katka Stibalová projela s batohem na zádech řadu asijských zemí a nevynechala ani komunistickou Čínu. Vzdor všemu, co o ní věděla, ji zatoužila vidět na vlastní oči. Velkou zeď, posvátná pohoří, soutěsky i Tibet. Žádné velké dobrodružství ani politické soudy, chtěla jen pohodu a krásu všude kolem. Jak byla naivní! Možná by se hodilo říct spíš pitomá. Přecenila se. Výběrem destinace i výběrem parťáka, kterého ulovila na cestovatelské seznamce. Snad si myslela, že ji nic nerozhodí, že dokáže vyjít s každým, ale spletla se. V sobě i v parťákovi. Výčet svých naivních chyb předkládá v knize pro pobavení i inspiraci. Po přečtení vám totiž bude jasné, že člověk přežije ledacos a to nejšílenější ho nakonec nejvíc obohatí. (alza.cz)

Podobné produkty ako Čínou nahoru i dolů (978-80-765-0292-5) , Nahoru na horu (978-80-760-1319-3)

Čínou nahoru i dolů (978-80-7650-292-5)

Čínou nahoru i dolů (978-80-7650-292-5)
Detail

Kniha - autor Kateřina Stibalová, 264 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Autorka projela s batohem na zádech řadu asijských zemí a nevynechala ani Čínu. Vzdor všemu, co o ní věděla, ji zatoužila vidět na vlastní oči. Velkou zeď, posvátná pohoří, soutěsky i Tibet. Žádné velké dobrodružství ani politické soudy, chtěla jen pohodu a krásu všude kolem. Jak byla naivní! Výčet svých chyb předkládá pro pobavení i inspiraci. Po přečtení vám bude jasné, že člověk přežije ledacos a to nejšílenější ho nakonec nejvíc obohatí. (alza.cz)

Podobné produkty ako Čínou nahoru i dolů (978-80-7650-292-5) , Nahoru na horu (978-80-7601-319-3)

Po schodech nahoru, po čumáku dolů: Udržet si rozhled i když léta nestojí (978-80-249-4685-6)

Po schodech nahoru, po čumáku dolů: Udržet si rozhled i když léta nestojí (978-80-249-4685-6)
Detail

Kniha - autor Zuzana Součková, 200 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Zuzana Součková se po vydání čtvrté knihy fejetonů Diagnóza žena zařekla, že už nebude psát o svém životě. Prý si uvědomila, že její čtenáři o ní vědí víc než ona sama. Nezkrotná autorka tentokrát napsala živelnou knihu, která popírá veškerá pravidla psaní. Knihu „Po schodech nahoru, po čumáku dolů“, nelze žánrově zařadit. Bez upozornění se zde prolíná humorný fejeton ze života s povídkou, která je absolutní fikcí, obé následuje romantická úvaha. Čtenář vlastně vůbec neví, co bude číst a co najde na další stránce. Až do posledního řádku je udržován v napětí otázkou – Co přijde teď? Je tohle ze života, nebo se to nemohlo nikdy doopravdy stát? Autorka, která svým pozitivním přístupem k životu motivuje nejen ženy ze svého blízkého i vzdáleného okolí, všem čtenářům vzkazuje: „Vyjití z komfortní zóny každého posílí. Proto jsem vám napsala knihu, která vás nenechá v klidu, neukolébá vás do... (alza.cz)

Podobné produkty ako Po schodech nahoru, po čumáku dolů: Udržet si rozhled i když léta nestojí (978-80-249-4685-6) , Dolů k zemi (978-80-257-3224-3)

Kniha Nahoru a dolů: Dopravním pilotem v Libyi a Indonésii (978-80-7573-029-9)

Kniha Nahoru a dolů: Dopravním pilotem v Libyi a Indonésii (978-80-7573-029-9)
Detail

Kniha - autor Jan Kopička, česky Opustit práci dopravního pilota, anebo se vydat do neznáma? Přijmout službu v ostrovní říši plné bizarností a s prastarým Boeingem přistávat na místech jako je Makassar, Kendari nebo Pontianak. Kdo si chce splnit sny o krásném ručním létání, musí současně žít v srdci ohromného asijského města plného prachu a špíny a na štědrý den mít puštěnou naplno klimatizaci. Nahoru a dolů, každodenní rutina vzdušných autobusáků a taky vzlety a sestupy na životní pouti kořeněné dobrodružstvím. (alza.cz)

Podobné produkty ako Kniha Nahoru a dolů: Dopravním pilotem v Libyi a Indonésii (978-80-7573-029-9) , Po dobrém, nebo po zlém? ()

Nedis PCGP11075BK20 - Napájecí Kabel | Euro Úhlová Zástrčka – IEC-320-C7 Úhlová Nahoru/Dolů | 2 m | Černá barva

Nedis PCGP11075BK20 - Napájecí Kabel | Euro Úhlová Zástrčka – IEC-320-C7 Úhlová Nahoru/Dolů | 2 m | Černá barva
Detail

Nedis Euro na IEC-320-C7 černý 2 m Napájecí kabel s konektorem Euro vhodný k připojení zařízení napájených ze sítě do zásuvky ve zdi. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Konektor 1: Euro (úhlový) Konektor 2: IEC-320-C7 (úhlový) Délka kabelu: 2 m Barva: černá (patro.cz)

Podobné produkty ako Nedis PCGP11075BK20 - Napájecí Kabel | Euro Úhlová Zástrčka – IEC-320-C7 Úhlová Nahoru/Dolů | 2 m | Černá barva , Tristar po-2602 (po-2602)

Schodiště: Tanec! - CD (MAM806-2)

Schodiště: Tanec! - CD (MAM806-2)
Detail

Hudební CD - Tanec! kapely Schodiště vás prostě roztančí. Na pomoc si kapela přizvala různé hosty, například andělský sbor a Prince. Tanec! kapely Schodiště vás prostě roztančí. Na pomoc si kapela přizvala různé hosty, například andělský sbor a Prince. Kapelu Schodiště, dříve jako Nahoru po schodišti dolů band, a její veselé bigbítové písničky zdobené akordeonem, saxofonem a klarinetem asi není třeba obsáhleji představovat. Funguje už od první poloviny osmdesátých let a patří k nejvýraznějším souborům české nové vlny. Po vydání desky Mokrý prádlo ještě pod názvem Nahoru po schodišti dolů band odešel i s tímto názvem bubeník Marek Brodský. Kapela, jejíž zkrácený název dnes zní Schodiště, hraje nyní v sestavě Martin Krajíček (zpěv, kytara), Vláďa Cihelka (saxofon, kytara, flétny, zpěv), Zdeněk Plášek (zpěv, kytara), Jaromír Linhart (klarinet a jiné foukací nástroje), Míra Klíma (akordeon), Vráťa Horčík (basa, zpěv) a Radek Klučka (bicí). Seznam stop Síla... (alza.cz)

Podobné produkty ako Schodiště: Tanec! - CD (MAM806-2) , Zuty - malování podle čísel - papoušek hlavou dolů, 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (hrammb09403nad)

Zdrhám, zdrhám - Marek Brodský

Zdrhám, zdrhám - Marek Brodský
Detail

Knižní soubor písňových textů představuje vůbec poprvé malíře, hudebníka a herce Marka Brodského (* 1959) souhrnněji jako textaře známé skupiny Nahoru po schodišti dolů band. Sbírka má stylovou grafickou podobu, která provází i všechna alba skupiny, a vychází k 50. narozeninám autora. Kniha Zdrhám, zdrhám přináší autorský výběr Brodského písňových textů, předmluvu Jiřího Černého, rozhovor s autorem a fotografie. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zdrhám, zdrhám - Marek Brodský , Tulák po hvězdách

Zdrhám, zdrhám - Brodský Marek

Zdrhám, zdrhám - Brodský Marek
Detail

Knižní soubor písňových textů představuje vůbec poprvé malíře, hudebníka a herce Marka Brodského (* 1959) souhrnněji jako textaře známé skupiny Nahoru po schodišti dolů band. Sbírka má stylovou grafickou podobu, která provází i všechna alba skupiny, a vychází k 50. narozeninám autora. Kniha Zdrhám, zdrhám přináší autorský výběr Brodského písňových textů, předmluvu Jiřího Černého, rozhovor s autorem a fotografie. (patro.cz)

Podobné produkty ako Zdrhám, zdrhám - Brodský Marek , Po nás potopa ()

Zdrhám, zdrhám (978-80-7262-616-8)

Zdrhám, zdrhám (978-80-7262-616-8)
Detail

Kniha - autor Marek Brodský, 102 stran, pevná bez přebalu matná Knižní soubor písňových textů představuje vůbec poprvé malíře, hudebníka a herce Marka Brodského (* 1959) souhrnněji jako textaře známé skupiny Nahoru po schodišti dolů band. Sbírka má stylovou grafickou podobu, která provází i všechna alba skupiny, a vychází k 50. narozeninám autora. Kniha Zdrhám, zdrhám přináší autorský výběr Brodského písňových textů, předmluvu Jiřího Černého, rozhovor s autorem a fotografie. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zdrhám, zdrhám (978-80-7262-616-8) , Po praze chodím… ()

Dolu Váhom a dolu Nitrou na bicykli

Dolu Váhom a dolu Nitrou na bicykli
Detail

Milovníkom cykloturistiky a riek je určený titul Dolu Váhom a dolu Nitrou na bicykli. Malebnú cestu dolu Váhom opísal už v 19. storočí Alojz Mednyanský, avšak nie zo sedla bicykla. Autorka Eva Dučaiová na ceste dolu Váhom ponúka 500 km dlhú trasu od prameňa Čierneho alebo Bieleho Váhu až po jeho ústie do Dunaja rozdelenú do siedmich dní. K cyklistickému putovaniu dolu Váhom autorka pridala ešte aj cestu dolu riekou Nitra, a tak nadšenci cykloturistiky majú možnosť počas ďalších štyroch dní absolvovať takmer 260 km a spoznať našu štvrtú najdlhšiu rieku. Cyklistické putovanie popri riekach – 14 cyklistických trás popri rieke Váh a rieke Nitra • tipy a zaujímavosti na trasách • farebné fotografie • panoramatické fotografie • profily trás • itineráre a prevýšenia trás • mapové výrezy so zakreslenými trasami (patro.cz)

Podobné produkty ako Dolu Váhom a dolu Nitrou na bicykli , Po strništi bos

Dolu Váhom a dolu Nitrou na bicykli - Eva Dučaiová

Dolu Váhom a dolu Nitrou na bicykli - Eva Dučaiová
Detail

Milovníkom cykloturistiky a riek je určený titul Dolu Váhom a dolu Nitrou na bicykli. Malebnú cestu dolu Váhom opísal už v 19. storočí Alojz Mednyanský, avšak nie zo sedla bicykla. Autorka Eva Dučaiová na ceste dolu Váhom ponúka 500 km dlhú trasu od prameňa Čierneho alebo Bieleho Váhu až po jeho ústie do Dunaja rozdelenú do siedmich dní. K cyklistickému putovaniu dolu Váhom autorka pridala ešte aj cestu dolu riekou Nitra, a tak nadšenci cykloturistiky majú možnosť počas ďalších štyroch dní absolvovať takmer 260 km a spoznať našu štvrtú najdlhšiu rieku.Cyklistické putovanie popri riekach – 14 cyklistických trás popri rieke Váh a rieke Nitra• tipy a zaujímavosti na trasách• farebné fotografie• panoramatické fotografie• profily trás• itineráre a prevýšenia trás• mapové výrezy so zakreslenými trasami (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dolu Váhom a dolu Nitrou na bicykli - Eva Dučaiová , Scalibor po expirací

DOLU Lavička

Detail

Tato lavička pro děti by neměla chybět na žádné zahradě nebo v dětském pokojíku. Kvalitní plastové a barevné provedení. (mall.cz)

Podobné produkty ako DOLU Lavička , Život po životě ()

Máslem dolů

Máslem dolů
Detail

Audiokniha MP3 Petr Šabach, čte Tomáš Hanák,Petr Šabach Petr Šabach čerpá náměty ze života svého, svých přátel a kombinuje je do příběhů s přirozenými pointami způsobem neobyčejně věrohodným, jenž má navíc dar oslovovat všechny generace. Velkou oblibu získal pak zvláště u mladých lidí. K tomu jistě přispěly i filmy, které vznikly na základě Šabachových knih (Šakalí léta, Pelíšky, Pupendo, U mě dobrý, Občanský průkaz), ale zároveň mimořádně lidský, sdělný a bezprostřední styl autorova vyprávění. Vyšly mu úspěšné tituly Babičky, Hovno hoří, Jak potopit Austrálii, Opilé banány, Putování mořského koně, Škoda lásky, Zvláštní problém Františka S. Zatím poslední dílo, novela Máslem dolů, je z významné části dialogem dvou přátel Arnošta a Evžena, vedeném v hospodě nazvané Ticho. Název knihy nejen upozorňuje na situaci, kterou každý z nás zná při pádu namazaného pokrmu, ale symbolicky pojmenovává několik základních rovin událostí knihy. Vypravěč Arnošt sleduje jako... (alza.cz)

Podobné produkty ako Máslem dolů , Granule po kastraci

Nahoru na horu

Nahoru na horu
Detail

Audiokniha MP3 - autor Radek Jaroš, čte Filip Švarc Příběh nejúspěšnějšího českého himalájského horolezce Nejúspěšnější český himalájský horolezec Radek Jaroš otevřeně popisuje nejen milníky své sportovní kariéry, ale odhaluje také svůj soukromý život.Jak fungují tělo a mysl při výstupu na osmitisícovku bez kyslíkového přístroje?Co si lze z extrémních vysokohorských podmínek odnést do každodenního života? Velmi osobní rozhovor mezi legendou českého horolezectví a zkušeným novinářem Jiřím Mackem dokresluje množství jedinečných barevných fotografií. (alza.cz)

Podobné produkty ako Nahoru na horu , Scalibor po expirace

Nahoru na horu

Nahoru na horu
Detail

Audiokniha na CD (alza.cz)

Podobné produkty ako Nahoru na horu , Po dobrém, nebo po zlém ? (978-80-262-0852-5)

Dolu Dětská skluzavka

Dolu Dětská skluzavka
Detail

Nízká skluzavka dobré stability je připravena pro děti od 2 let. Délka skluzné plochy je 115 cm. Žebřík má po stranách příhodné zábradlí, za které se děti mohou přidržovat. Přednosti: kvalitní odolný plast vhodná do interiéru i exteriéru Kupte dětem zábavnou skluzavku Dolu! Vhodné pro děti od 2 let Materiál: plast Hmotnost: 6,3 kg Rozměr skluzavky: 90 x 135 x 60,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Dolu Dětská skluzavka , Po mně potopa (9788025727270)

Dolu Basketbalový koš

Dolu Basketbalový koš
Detail

Basketbalový koš s podstavcem naplnitelným vodou, čeká na malé sportovce, kteří se mohou seznámit s oblíbenou míčovou hrou. Přednosti: stabilní a bezpečný nastavitelná výška snadno sestavitelný vyrobený z nezávadného plastu Funkčnost: nastavitelná výška od 124 cm do 170 cm podstavec je opatřen odkládacím místem pro míč a lahve na pití Kupte dětem basketbalový koš! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška: 124 - 170 cm Rozměr desky: cca 43x 34 cm Rozměry podstavce: 49 x 46,5 cm Rozměry balení: 33 x 83 x 19,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Dolu Basketbalový koš , Mrtví kráčí po zemi ()

Dolu Dětská toaleta

Dolu Dětská toaleta
Detail

Dolu Dětská toaleta Bílý nočník v podobě záchodové mísy pro dospělé. Je příhodným přechodem mezi nočníkem stojícím na zemi a velkou mísou. Funkčnost: vyjímatelný omyvatelný nočník splachovadlo na boční straně záchodu se zvukem držák toaletního papíru na boční straně Zajistěte dětem nočník v dětské toaletě! Vhodné pro děti od 6 do 18 měsíců Materiál: plast Rozměr toalety: 38 x 39 x 28 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Dolu Dětská toaleta , Můj život po životě

DOLU Želva prostrkávadlo

Detail

Klasická prostrkávací hračka pro kojence nikdy nebyla milejší a zábavnější! Želví krunýř nabízí různé tvary, díky kterým dítě získá nové dovednosti – jemnou motoriku, koordinaci rukou a očí a prostorovou představivost. (mall.cz)

Podobné produkty ako DOLU Želva prostrkávadlo , Pe-po dárkové balení

DOLU Tříkolka jednorožec

Detail

Krásná růžová tříkolka v designu s jednorožcem potěší každou malou řidičku. Tříkolka pomáhá naučit udržet rovnováhu dítěte. Pohon zajišťují dětské nožičky. (mall.cz)

Podobné produkty ako DOLU Tříkolka jednorožec

DOLU Dětská pokladna

Detail

Fantastická sestava pro hru na obchod. Součástí tohoto setu je pokladna, skener, platební karta a telefon, peníze, mikrofon a výsuvná zásuvka na peníze. Sada obsahuje celkem 35 kusů. (mall.cz)

Podobné produkty ako DOLU Dětská pokladna

DOLU Basketbalový koš

Detail

Basketbalový koš pro malé sportovce. Basketbal je oblíbená hra mezi děvčaty i kluky od raného dětství. Basketbalový koš lze využít uvnitř v místnostech, v garážích, v tělocvičnách i ve venkovním prostředí. (mall.cz)

Podobné produkty ako DOLU Basketbalový koš

Dolu Dětská toaleta, růžová

Dolu Dětská toaleta, růžová
Detail

Dopřejte vašim dětem komfort a zábavu zároveň. Tato věrná kopie toalety pro dospělé je skvělou variantou pro nejmenší děti, které již chtějí chodit na opravdový záchod jako dospělí. Přesto je základem tohoto výrobku vyjímatelný nočník, který je omyvatelný. Na boční straně toalety je držák na toaletní papír (papír není součástí balení). Na horní části toalety je splachovadlo, které vydává stejný zvuk jako při spláchnutí. (4home.cz)

Podobné produkty ako Dolu Dětská toaleta, růžová

Dolu Dětská toaleta, bílá

Dolu Dětská toaleta, bílá
Detail

Dopřejte vašim dětem komfort a zábavu zároveň. Tato věrná kopie toalety pro dospělé je skvělou variantou pro nejmenší děti, které již chtějí chodit na opravdový záchod jako dospělí. Přesto je základem tohoto výrobku vyjímatelný nočník, který je omyvatelný. Na boční straně toalety je držák na toaletní papír (papír není součástí balení). Na horní části toalety je splachovadlo, které vydává stejný zvuk jako při spláchnutí.Napájení - baterie 3×LR44, které jsou součástí balení. (4home.cz)

Podobné produkty ako Dolu Dětská toaleta, bílá

Dolu Odrážedlo motorka, jednorožec

Dolu Odrážedlo motorka, jednorožec
Detail

Růžové odrážedlo s jednorožcem je pomocníkem při prvních krůčcích vašeho dítěte. Poskytuje mu dostatečnou oporu a pomáhá naučit udržet rovnováhu. Jízdou na odrážedle si dítě také buduje svalovou hmotu. Vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu. (4home.cz)

Podobné produkty ako Dolu Odrážedlo motorka, jednorožec

Máslem dolů - Petr Šabach

Máslem dolů - Petr Šabach
Detail

Arnošt a Evžen. Knihovník, který rovná knihy ke stropu, aniž by svůj antikvariát kdy otevřel, a konspirátor v americké vojenské bundě, který vidí záškodníka za každým rohem. Dva šedesátníci obutí v zámeckých pantoflích, které je pasují do role nejlepších přátel. Nejvíc času tráví v hospodě Ticho, kde štamgastů nápadně ubývá. Buď si kupují podezřele levné pivo v supermarketech, nebo už zaklepali bačkorama. Máslem dolů je příběh dvou chlapíků, kteří sice možná mají to nejlepší za sebou, ale život si užívají dál po svém. Vyprávění o životě, ve kterém je člověk zároveň starostlivým dědou, otcem, synem a kamarádem. O štamgastech z Ticha, kterým je dohromady nějakých šest set let, ale pořád se zdraví herdama do zad, titulujou se "vole" a posté se smějí stejnému vtipu, protože takhle to má mezi přátelama bejt. Je jim totiž jasný, že život má smysl pro černej humor. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Máslem dolů - Petr Šabach

Bublinky Hore alebo dolu?

Bublinky Hore alebo dolu?
Detail

V tejto knižke, ktorá je určená pre našich najmenších, nájdete plno aktivíta „bubliniek“ – samolepiek, ktoré deťom pomôžu rozlišovať význam slova„hore“ a „dolu“.Volám sa Bublinka, poď sa so mnou pohrať! Nalep oriešky hore. Naleporiešky dolu. Nalep loptu hore. Nalep loptu dolu. Pomôžte svojim deťomnaučiť sa zábavnou formou rozlišovať význam slova „hore“ a „dolu“pomocou samolepiek v tvare bubliniek, ktoré treba nalepiť na prázdnemiesta. Vaše deti sa navyše naučia poznávať rôzne zvieratá, rozvíjať svojukoncentráciu a sústredenie, rozpoznávať farby a zlepšia si koordináciupohybov. Tak rýchlo, bublinky už čakajú! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Bublinky Hore alebo dolu?

Namazaným dolů - Nikola Valová

Namazaným dolů - Nikola Valová
Detail

Valentýnin život je jak béčkový film. Bydlí v suterénním bytě, říká si herečka, ale o pořádnou roli zatím nezavadila. Krásný princ, který by v upnutém triku spočinul u jejích dveří a řekl, miluji tě, nějak nezvoní. Když se v jejím životě objeví dva muži naráz – kamarád z dětství a charismatický herec z holandského souboru, který hostuje u nich v divadle – cítí v kostech, že se blíží "dramatický zvrat". Bude ale směrem k lepšímu, nebo k horšímu? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Namazaným dolů - Nikola Valová

Vzhůru dolů - Petr Kment

Vzhůru dolů - Petr Kment
Detail

Poručíka Bartoše, redaktora Horta, Fialu, Karase i darebáky Fojtů a Zmeškala už znáte z příběhu Pyrrhova remíza. Teď k nim přibylo několik nových postav a postaviček. A také nové téma - jak je to vlastně s těmi zázračnými pilulkami na hubnutí a byznysem, kterému se tak vznešeně říká wellnes? Kdo si bývalého komentátora Petra Kmenta pamatuje z televize, ten snadno uvěří, že jeho celoživotní (a marný) boj s nadváhou, dává autorovi ty nejlepší předpoklady se takovým tématem zabývat…. Připočítejme atraktivní kulisu automobilových rally, umístění některých epizod do exotických destinací a napínavý děj. A je tu knížka, nad kterou se občas budete zamýšlet, kde je vlastně hranice mezi realitou a fikcí. Je tu další příběh, který se nikdy nestal, ale kdykoliv stát může. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vzhůru dolů - Petr Kment

Dolu Dětská toaleta růžová

Dolu Dětská toaleta růžová
Detail

Růžový nočník v podobě WC záchodové mísy. Je příhodným přechodem mezi nočníkem stojícím na zemi a používáním velké záchodové mísy v pozdějším věku. Funkčnost: vyjímatelný omyvatelný nočník splachovadlo na boční straně záchodu se zvukem držák toaletního papíru na boční straně Kupte dětem nočník se zvukem! Vhodné pro děti od 6 do 18 měsíců Materiál: plast Rozměr toalety: 38 x 39 x 28 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Dolu Dětská toaleta růžová

DOLU Motorka Hot Wheels

Detail

Odrážedlo motorka s motivem Hot Wheels je pomocníkem při prvních krůčcích vašeho malého závodníka. Poskytuje mu dostatečnou oporu a pomáhá naučit udržet rovnováhu. Jízdou na odrážedle si dítě buduje svalovou hmotu. (mall.cz)

Podobné produkty ako DOLU Motorka Hot Wheels

DOLU Zatloukačka s koulemi

Detail

Oblíbená dětská zatloukačka s barevnými koulemi. Zatloukačka s tvary rozvíjí jemnou motoriku, představivost a dětskou paměť. Děti se hrou naučí rozpoznávat základní tvary a zlepšují si koordinaci pohybů. (mall.cz)

Podobné produkty ako DOLU Zatloukačka s koulemi

DOLU Dětská toaleta zelená

Detail

Dětská toaleta značky Dolu je věrnou kopií velké toalety pro nejmenší, kteří již chtějí chodit na velký záchod. Vyjímatelný nočník je omyvatelný a snadno se čistí. Praktický držák na toletní papír se nachází na boku toalety. (mall.cz)

Podobné produkty ako DOLU Dětská toaleta zelená

DOLU Maxi nakladač - zánovní

Detail

Velké nákladní auto s rypadlem je ideální jak na pískoviště, ale i pro domácí hraní. Nakladač s rypadlem se hodí pro úpravy jakéhokoli terénu! Sytá žlutá barva zaujme každého malého řidiče. (mall.cz)

Podobné produkty ako DOLU Maxi nakladač - zánovní

DOLU Basketbalový koš - zánovní

Detail

Basketbalový koš pro malé sportovce. Basketbal je oblíbená hra mezi děvčaty i kluky od raného dětství. Basketbalový koš lze využít uvnitř v místnostech, v garážích, v tělocvičnách i ve venkovním prostředí. (mall.cz)

Podobné produkty ako DOLU Basketbalový koš - zánovní

DOLU Dětská toaleta oranžová

Detail

Dětská toaleta značky Dolu je věrnou kopií velké toalety pro nejmenší, kteří již chtějí chodit na velký záchod. Vyjímatelný nočník je omyvatelný a snadno se čistí. Praktický držák na toletní papír se nachází na boku toalety. (mall.cz)

Podobné produkty ako DOLU Dětská toaleta oranžová

Dolu Dětská toaleta, zelená

Dolu Dětská toaleta, zelená
Detail

Dopřejte vašim dětem komfort a zábavu zároveň. Tato věrná kopie toalety pro dospělé je skvělou variantou pro nejmenší děti, které již chtějí chodit na opravdový záchod jako dospělí. Přesto je základem tohoto výrobku vyjímatelný nočník, který je omyvatelný. Na boční straně toalety je držák na toaletní papír (papír není součástí balení). Na horní části toalety je splachovadlo, které vydává stejný zvuk jako při spláchnutí. (4home.cz)

Podobné produkty ako Dolu Dětská toaleta, zelená

Vzhůru dolů - Kment Petr

Vzhůru dolů - Kment Petr
Detail

Jak je to vlastně s těma zázračnýma pilulkama na hubnutí a byznysem, kterému se tak vznešeně říká wellnes? Připočítejme atraktivní kulisu automobilových rally, umístění některách epizod do exotických destinací a napínavý děj. (patro.cz)

Podobné produkty ako Vzhůru dolů - Kment Petr

DOLU Velká garáž plastová

DOLU Velká garáž plastová
Detail

S velkým garážovým setem DOLU si vaše dítě užije spoustu zábavy a legrace. Tento set je vybaven funkčním výtahem, pomocí kterého vaše ratolest snadno dopraví autíčko na střechu. Pak už stačí jen spustit autíčko dolů a sledovat za jak dlouho dorazí na zem, kde může dále pokračovat po dráze. Velký garážový set od firmy DOLU je vyroben z kvalitního plastu, který je velmi odolný proti poškození. Je vyroben v kombinaci veselých barev. Celý set obsahuje také autíčko, pick-up, dopravní značku, strom, pumpu a 70dílnou silnici, která jde velmi snadno sestavit. Vhodný pro děti od 18 měsíců. Specifikace Značka: Dolu Model: Velká garáž Určení: hračka pro děti Materiál: plast Hmotnost balení: 2,35 kg Rozměry: 108,5 x 77,5 x 30 cm Obsah balení 1x autíčko 1x pick-up 1x dopravní značka 1x strom 1x pumpa 1x funkční výtah 1x silnice (celkem 70 dílků) (patro.cz)

Podobné produkty ako DOLU Velká garáž plastová
Nahoru po schodišti dolů (9788025731925), Schodiště / Nahoru po schodišti dolů band: Chcete Rokenrooool??!! 25 let (2x DVD) - DVD (MAM825-9), Po schodech nahoru, po čumáku dolů: Udržet si rozhled i když léta nestojí (978-80-249-4685-6), Čínou nahoru i dolů (978-80-765-0292-5), Nahoru na horu, Dolů k Zemi (9788025732731), Mojo - Slon Africký s chobotem nahoru (5031923810051), Máslem dolů (978-80-7637-009-8), Máslem dolů (978-80-743-2187-0), Nahoru a našišato (978-80-7295-231-1), Nahoru na horu (978-80-760-1319-3), Nahoru na horu (978-80-7601-319-3), Dolů k Zemi (978-80-257-3224-3), Po dobrém, nebo po zlém? (), Tristar PO-2602 (PO-2602), Zuty - Malování podle čísel - PAPOUŠEK HLAVOU DOLŮ, 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (HRAmmb09403nad), Tulák po hvězdách, Po nás potopa (), Po Praze chodím… (), Po strništi bos, scalibor po expirací, Život po životě (), granule po kastraci, scalibor po expirace, Po dobrém, nebo po zlém ? (978-80-262-0852-5), Po mně potopa (9788025727270), Mrtví kráčí po zemi (), Můj život po životě, PE-PO Dárkové balení