Manifest múzismu / manifest des musismus

Produkt Manifest múzismu / manifest des musismus sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Manifest múzismu / manifest des musismus upraviť a produkt hľadať znova.

Manifest Múzismu / Manifest des Musismus

Manifest Múzismu / Manifest des Musismus
Detail

Kniha - autor Ondřej Cikán; Anatol Vitouch, 60 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Jak vrátit literatuře vysoké postavení v širší společnosti? Jazyk je telefonické vedení k Múzám, telefonním číslem jsou ovšem jejich dary: rytmus, zvukomalebnost a obrazotvornost. Po vyvolení telefonního čísla naslouchají sluhové Múz svým panovnicím a doufají, že porozumějí Pravdě. Múzy dýchají Pravdu a milují Rozkoš a Radost a Lásku. Kde tyto tři zásadní krásy života – Charitky – schází, tam se Múzy neobjeví, tam Pravda nepřivítá. Literatura trpí tím, že se sama degraduje k prozaickému předávání informací. Literatura bude nesmrtelná, když bude využívat všechny poetické možnosti jazyka. Múzo, Tys jediná a nejkrásnější, / Jsouť všechny sestry Tvé sjednoceny v Tobě! // Za všechno Tobě děkujeme, nejsmeť bez Tebe nic. / Zlíbej a opatruj nás na trnité cestě Tvé, / jež skrývá za každým zákrutem růži Tvé lásky, / Daruj nám rosu z Tvých nesčetných retů / A probuď v nás Tvůj hlas, /... (alza.cz)

Podobné produkty ako Manifest Múzismu / Manifest des Musismus , Manifest múzismu / manifest des musismus

Manifest Múzismu / Manifest des Musismus - Ondřej Cikán

Manifest Múzismu / Manifest des Musismus - Ondřej Cikán
Detail

Jak vrátit literatuře vysoké postavení v širší společnosti? Jazyk je telefonické vedení k Múzám, telefonním číslem jsou ovšem jejich dary: rytmus, zvukomalebnost a obrazotvornost. Po vyvolení telefonního čísla naslouchají sluhové Múz svým panovnicím a doufají, že porozumějí Pravdě. Múzy dýchají Pravdu a milují Rozkoš a Radost a Lásku. Kde tyto tři zásadní krásy života - Charitky - schází, tam se Múzy neobjeví, tam Pravda nepřivítá. Literatura trpí tím, že se sama degraduje k prozaickému předávání informací. Literatura bude nesmrtelná, když bude využívat všechny poetické možnosti jazyka. Múzo, Tys jediná a nejkrásnější, / Jsouť všechny sestry Tvé sjednoceny v Tobě! // Za všechno Tobě děkujeme, nejsmeť bez Tebe nic. / Zlíbej a opatruj nás na trnité cestě Tvé, / jež skrývá za každým zákrutem růži Tvé lásky, / Daruj nám rosu z Tvých nesčetných retů / A probuď v nás Tvůj hlas, / Neboť Ty jsi čas všeho / Jak ve bdění, tak i ve snách. // S lící na Tvých ňadrech / Nasloucháme Tvé vůni, / Dýcháme Tvé světlo, / I když zemřeme, navždy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Manifest Múzismu / Manifest des Musismus - Ondřej Cikán , Jägermeister manifest 1l 38% (4067700018014)

Manifest Múzismu / Manifest des Musismus - Cikán Ondřej

Manifest Múzismu / Manifest des Musismus - Cikán Ondřej
Detail

Jak vrátit literatuře vysoké postavení v širší společnosti? Jazyk je telefonické vedení k Múzám, telefonním číslem jsou ovšem jejich dary: rytmus, zvukomalebnost a obrazotvornost. Po vyvolení telefonního čísla naslouchají sluhové Múz svým panovnicím a doufají, že porozumějí Pravdě. Múzy dýchají Pravdu a milují Rozkoš a Radost a Lásku. Kde tyto tři zásadní krásy života – Charitky – schází, tam se Múzy neobjeví, tam Pravda nepřivítá. Literatura trpí tím, že se sama degraduje k prozaickému předávání informací. Literatura bude nesmrtelná, když bude využívat všechny poetické možnosti jazyka. Múzo, Tys jediná a nejkrásnější, / Jsouť všechny sestry Tvé sjednoceny v Tobě! // Za všechno Tobě děkujeme, nejsmeť bez Tebe nic. / Zlíbej a opatruj nás na trnité cestě Tvé, / jež skrývá za každým zákrutem růži Tvé lásky, / Daruj nám rosu z Tvých nesčetných retů / A probuď v nás Tvůj hlas, / Neboť Ty jsi čas všeho / Jak ve bdění, tak i ve snách. // S lící na Tvých ňadrech / Nasloucháme Tvé vůni, / Dýcháme Tvé světlo, / I když zemřeme, navždy. (patro.cz)

Podobné produkty ako Manifest Múzismu / Manifest des Musismus - Cikán Ondřej , Komunistický manifest (978-80-7252-816-5)

SneakerStudio PRM Manifest

SneakerStudio PRM Manifest
Detail

SneakerStudio PRM Manifest (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako SneakerStudio PRM Manifest , Revolution relove baby manifest 3,50 g (5057566479677)

Jägermeister Manifest 38% 1l

Jägermeister Manifest 38% 1l
Detail

Na začátku výroby je stejná směs 56 pečlivě vybraných bylin z celého světa. Tady ale podobnost s klasikou od Jägermeisteru končí. Základem je totiž zcela nový jemný destilát z pšenice, který zraje 15 měsíců v dubových sudech. Do Manifesta se přidává zcela nový macerát. Ten vzniká extrahováním unikátní směsi přírodních ingrediencí, jejichž množství je 2,5x vyšší než v případě klasického likéru. Servírujte ho mírně vychlazený, ideálně přes led. Svoji jantarovou barvu získává díky tekutému cukru s karamelem, který se mísí s vodou. (panalfred.cz)

Podobné produkty ako Jägermeister Manifest 38% 1l , Manifest svobody (978-80-877-3321-9)

Manifest čtyř - Fiala Petr

Manifest čtyř - Fiala Petr
Detail

Kniha vychází z tvůrčí dílny čtyř dlouholetých přátel, kteří již téměř čtvrt století vytvářejí konzervativně-liberální centrum a spojuje je i redakční práce v revue Kontexty. Společenství čtyř autorů, z nichž dnes působí jeden ve vysoké politice, dva na univerzitní půdě a jeden v občanském sektoru, popisuje problematické tendence naší a evropské politiky od "roku zázraků" 1989 a analyzuje příčiny současné krize. V tematicky členěných kapitolách i závěrečném doporučení autoři nabízejí cestu k hodnotově ukotvenému a efektivnímu řešení nejpalčivějších problémů současnosti a formulují klíčové ideje, na nichž lze u nás obnovit autentickou pravicovou politiku - a vlastně i demokratickou politiku jako takovou, jež se dostává do krize. Publikaci lze číst i jako obsáhlou odpověď na nejrůznější zmatečné, povrchní a emocionální petice a výzvy, jež pravidelně produkují někteří čeští veřejní intelektuálové. Odtud i poněkud expresivní název Manifest čtyř. Autoři dlouhodobě působí v brněnském Centru pro studium demokracie a kultury (CDK) a od roku 2016 v think-tanku Pravý břeh. Cílem nového konzervativně-liberálního myšlenkového centra je otevírat, promýšlet a zpracovávat témata moderní pravicové politiky, usilovat o její ideovou obnovu a podporovat politické aktivity Petra Fialy. (patro.cz)

Podobné produkty ako Manifest čtyř - Fiala Petr , Manifest menopauzy (978-80-7555-171-9)

Manifest existenciálních dějin - Mirek Vodrážka

Manifest existenciálních dějin - Mirek Vodrážka
Detail

Dlouhodobý spor o dějiny, minulost, instituci paměti národa nebo ústav zkoumající povahu totalitních režimů zakrývá skutečnost, že jeho jádrem je filosofické pojetí času. Tato esej vznikla paralelně s občanskými aktivitami autora v roce 2010, kdy spolu s Neelou Winkelmann-Heyrovskou a dalšími přinášeli v rámci Iniciativy neustrčených informace o mravní a odborné nezpůsobilosti historika Jiřího Pernese, ředitele ÚSTR, který byl po 40 dnech z výše uvedených důvodů nakonec odvolán z funkce. Text je filosofickým "záznamem" zachycujícím nejen odpor proti tlustým čarám za minulostí, potřebu duchovní zodpovědnosti za druhé, ale obsahujícím i reflexi práva živých a mrtvých na existenciální dějiny a vědomí, že historie má kořeny v budoucnosti. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Manifest existenciálních dějin - Mirek Vodrážka , Revolution relove colour play manifest 5,20 g (5057566511179)

Jägermeister Manifest 1l 38% (4067700018014)

Jägermeister Manifest 1l 38% (4067700018014)
Detail

Likér - bylinný, , země původu Německo, objem 1 l. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet Likér Jägermeister patří mezi bylinné likéry, které obsahují různé druhy bylin a koření. Často se o nich hovoří jako o elixírech zdraví. Jeho výjimečná chuť si vás získá. Můžete jej použít při jakékoliv příležitosti. Mohl by vás oslovit fakt, že Německo je zemí, ve které se produkt zrodil. Produkt v sobě obsahuje 38 % alkoholu. Likér Jägermeister lze konzumovat samotný, případně si z něj můžete namíchat drink. Hlavní vlastnosti likéru Jägermeister Manifest 1l 38% Vychutnejte si chuť kvalitního likéru Bylinný likér Jägermeister vás jistě nadchne výraznou chutí i vůní Obsahuje 38 % alkoholu Země původu: Německo V balení obdržíte likér Jägermeister o objemu 1 l (alza.cz)

Podobné produkty ako Jägermeister Manifest 1l 38% (4067700018014) , Bibliodiverzita: manifest nezávislé nakladatelky (978-80-905239-9-9)

Nespasitelní - Manifest bludu 1 - Michael R. Fletcher

Nespasitelní - Manifest bludu 1 - Michael R. Fletcher
Detail

Bedeckt má akorát svoji sekeru, pár mincí pro případ, že by skončil v Posmrtí, a dva kumpány, ke kterým by se neotočil zády nikdo, natož on sám. Oba jeho společníci jsou totiž Geisteskranken - šílenci, kteří svým bludům věří natolik, že se stávají skutečností. Takových je svět plný a Bedeckt vražednou zlodějku i rádoby nejlepšího šermíře na světě toleruje jen proto, že jsou užiteční a ochotní jít přes mrtvoly, aby uskutečnili jeho plán na to, jak si zajistit bohatství až do smrti. Bludy a víra totiž znamenají moc, obzvlášť když jedné věci věří hodně lidí. To ví i velekněz Konig Furimmer, který vede své ovečky k jedinému cíli: uctívání obyčejného chlapce Morgena natolik, aby se z něj stal bůh. Bůh, kterého bude Konig moci ovládat… pokud ovšem božského chlapce neunesou Konigovi před nosem Bedeckt a jeho společníci s vidinou tučného výkupného, aniž by tušili, že si tentokrát ukousli příliš velké sousto. Víra totiž utváří realitu. A bohové z ní zrození mají s každou chorou myslí vlastní plány. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Nespasitelní - Manifest bludu 1 - Michael R. Fletcher , Ženy a moc: manifest (978-80-257-3347-9)

Manifest svobody - Murray N. Rothbard - e-kniha

Manifest svobody - Murray N. Rothbard - e-kniha
Detail

eBook:,Díky českému a slovenskému Mises Institutu se vám do rukou dostal text, po jehož přečtení budete jednoduše rozumět tomu, o co skutečně jde v politice. A to není málo. Murray Rothbard (1926-1995), přezdívaný Pan libertarián, byl americký ekonom, politický filosof, historik a duchovní otec moderního libertarianismu.Rothbard navázal na myšlenky představitelů klasického liberalismu a ekonomů rakouské školy, zejména svého učitele Ludwiga von Misese. Ve snaze definovat spravedlivý politický systém umožňující mírumilovnou spolupráci mezi všemi lidmi vyšel z široce přijímaných principů (každý člověk vlastní sám sebe, agrese je nepřípustná) a konzistentně je aplikoval na vztahy mezi všemi lidmi.Tyto principy porušují vrazi, zloději a násilníci, ale stejně tak je porušuje stát. Každý stát, ať již demokratický, sociální nebo autoritářský, má vždy a všude svou samotnou existenci založenou na agresi vůči majetku a osobám. Každý stát vybírá daně a vysílá své občany do války, což jsou jen eufemismy pro krádež v obrovském měřítku a masové vraždy.Po přečtení Manifestu svobody zjistíte, že ani svou další přezdívku nezískal autor náhodou. Murray Rothbard je Nepřítel státu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Manifest svobody - Murray N. Rothbard - e-kniha , Manifest neomodernismu a nové víry (978-80-270-2716-3)

Manifest neomodernismu a nové víry - Sláma Bohumil

Manifest neomodernismu a nové víry - Sláma Bohumil
Detail

Manifest neomodernismu a nové víry se hlásí se k odkazu nosných proudů modernismu, především však k učení prvního československého prezidenta, polyhistora Tomáše Garrigua Masaryka (podle filosofa Karla R. Poppera spolu s Winstonem Chruchillem největšího politika 20. století) a k učení Masarykova pokračovatele, prvního českého prezidenta Václava Havla. Hlavním cílem Manifestu je překonání postmodernismu a neoliberalismu. Jak to dokumentují názvy jednotlivých kapitol - Nauka o poznání, Ideologie, Historie, Sociologie, Psychologie, Umění, Environmentalistika, Pedagogika, Vedení společnosti, Léčba společnosti a Nová víra - autor vychází z širokého interdisciplinárního přístupu, který podle Masaryka jako jediný poskytuje možnost adekvátního zakotvení jednotlivých humanitních oborů (včetně makroekonomie) a umožňuje formulovat plausibilní obecné i konkrétní úkoly lidstva. Filosofii autor chápe nejen jako lásku k vědění a moudrosti, ale též jako centralizovanou a dynamickou myšlenkovou strukturu pokrývající všechny obory lidského bádání. Koriguje její dosavadní přehlížení psychologie a umění, formuluje pojmy multilektika a etistní demokracie, polaritu mýtický materialismus vs. realistický idealismus a přibírá koncept biocentrismu, vyvažující současný antropocentrismus. Ústí v pedagogiku a terapii společnosti a v religionistice vyhlašuje svobodnou individuální víru připouštějící agnosticismus i ateismus a nové, univerzalistické Destatero. (patro.cz)

Podobné produkty ako Manifest neomodernismu a nové víry - Sláma Bohumil , Manifest čtyř: program pro přátelé svobody (978-80-7485-135-3)

Komunistický manifest (978-80-7252-816-5)

Komunistický manifest (978-80-7252-816-5)
Detail

Kniha - autor Martin Rowson; Ladislav Štoll; Viktor Janiš, 80 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Povinná četba: nemusíte jej milovat, ale měli byste jej znát Proletáři všech zemí, spojte se! Nemáte co ztratit, leda své okovy. Dobýt můžete celý svět. V roce 2018 uplynulo 200 let od narození Karla Marxe, jedné z nejkontroverznějších postav světové historie. Text Komunistického manifestu Marx napsal ve svých necelých 30 letech, údajně během víkendu v Bruselu v lednu 1848. Ani on sám v době psaní jistě netušil, že v příštím století se bude bezmála polovině lidstva alespoň formálně vládnout v souladu s idejemi a ambicemi poprvé vyloženými na těchto stranách. V době, kdy pouhých několik desítek lidí má stejný majetek jako polovina lidstva dohromady, se však Marxovi nedá upřít ani velká míra vizionářství. Právě rozpor mezi zrůdností ideologií, které Marxovy myšlenky přebíraly a reálnou podstatou jeho myšlenek se snaží vykreslit známý britský kreslíř... (alza.cz)

Podobné produkty ako Komunistický manifest (978-80-7252-816-5) , Manifest za tmu: o umělém osvětlení a ohrožení prastarého rytmu (978-80-275-1356-7)

Manifest svobody (978-80-877-3321-9)

Manifest svobody (978-80-877-3321-9)
Detail

Elektronická kniha - autor Murray N. Rothbard, 432 stran Díky českému a slovenskému Mises Institutu se vám do rukou dostal text, po jehož přečtení budete jednoduše rozumět tomu, o co skutečně jde v politice. A to není málo. Murray Rothbard (1926-1995), přezdívaný Pan libertarián, byl americký ekonom, politický filosof, historik a duchovní otec moderního libertarianismu. Rothbard navázal na myšlenky představitelů klasického liberalismu a ekonomů rakouské školy, zejména svého učitele Ludwiga von Misese. Ve snaze definovat spravedlivý politický systém umožňující mírumilovnou spolupráci mezi všemi lidmi vyšel z široce přijímaných principů (každý člověk vlastní sám sebe, agrese je nepřípustná) a konzistentně je aplikoval na vztahy mezi všemi lidmi. Tyto principy porušují vrazi, zloději a násilníci, ale stejně tak je porušuje stát. Každý stát, ať již demokratický, sociální nebo autoritářský, má vždy a všude svou samotnou existenci založenou na agresi vůči majetku a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Manifest svobody (978-80-877-3321-9) , Manifest každodenného hrdinu: aktivujte svoju pozitivitu, maximalizujte svoju produktivitu, prospejt (978-80-8109-428-6)

REVOLUTION RELOVE Baby Manifest 3,50 g (5057566479677)

REVOLUTION RELOVE Baby Manifest 3,50 g (5057566479677)
Detail

Rtěnka - hnědá, hydratační, plné krytí, krémová textura, vydrží po dobu 8 hodin Namalované rty dokáží udělat s vaším vzhledem divy. Kvalitní rtěnka dokonale podtrhne jejich vzhled. Rtěnka REVOLUTION má sytou pigmentaci a vysoký stupeň krytí, takže pro zakrytí přirozené barvy vám postačí jedna vrstva. Krémová konzistence přispívá k bezproblémovému nanášení. Nezvýrazňuje nedokonalosti rtů a dodá jim hydrataci po celou dobu aplikace. Proti rozpití okrajů je dobré ji olemovat konturovací tužkou. Hnědá rtěnka REVOLUTION vás nadchne odstínem, který nikdo nepřehlédne. Klíčové vlastnosti rtěnky REVOLUTION RELOVE Baby Manifest 3,50 g Rtěnka REVOLUTION se postará o dokonalý vzhled vašich rtů Zakrývá přirozenou barvu v jedné vrstvě Krémové složení zajistí snadné nanášení Jistě oceníte její hydratační složení Barva rtěnky REVOLUTION je hnědá (alza.cz)

Podobné produkty ako REVOLUTION RELOVE Baby Manifest 3,50 g (5057566479677) , Vodka je veganská: manifest o tom, jak mít lepší život a nebýt kr*tén (978-80-264-2653-0)

Manifest menopauzy (978-80-7555-171-9)

Manifest menopauzy (978-80-7555-171-9)
Detail

Kniha - autor Jen Gunterová, česky Vstupte do nové životní fáze s hrdostí, poznejte fakta o svém těle a získejte kontrolu nad svým zdravím. Okamžitý bestseller podle New York Times, Washington Post, USA Today, San Francisco Chronicle, and Publishers Weekly Kdyby byla menopauza na Yelpu, měla by jednu hvězdičku! – „Tenhle podnik má problémy s regulací teploty. Chvíli vedro, pak zase příšerná zima. Popírá zákony termodynamiky. Nedoporučuji.“ – „Hrůza, hrůza, hrůza! Krvácení bylo naplánováno, ale přeobjednali ho, aniž by mi dali vědět, takže dorazilo o tři týdny později než jsem čekala, jela jsem zrovna Uberem a znečistila sedačku! Řidič mi napsal mizerné hodnocení.“ –„Sex byl suchý.“ „ Není se čemu divit. Většina žen nemá ponětí, co může čekat, když už nečeká menstruaci. Nechápat, co se s mým tělem děje a proč, je nevídaným způsobem hrozné a paralyzující. Menopauza se podobá výletu na kánoi bez průvodce a pouze s nejasnou představou, kam vlastně míříte, jen... (alza.cz)

Podobné produkty ako Manifest menopauzy (978-80-7555-171-9) , D-link des-1016d (des-1016d/e)

Manifest menopauzy (978-80-7555-171-9)

Manifest menopauzy (978-80-7555-171-9)
Detail

Elektronická kniha - autor Jen Gunterová, 408 stran, česky V recenzích by menopauza nedostala jedinou hvězdičku!– „Tenhle podnik má problémy s regulací teploty. Chvíli vedro, pak zase strašná zima. Popírá zákony termodynamiky. Nedoporučuji!“– „Hrůza! Krvácení bylo objednáno, ale změnili termín, aniž by mi dali vědět!“– „Sex byl suchý!“ O knizeVše jde podle plánu a vaječníky přestávají ovulovat – je to normální životní fáze a evoluční výhoda. Až na to, že je nepředvídatelná! Hormonální chaos, který postupně roste po čtyřicítce každé ženy, může a nemusí mít celou řadu projevů a také může a nemusí přivodit závažné zdravotní komplikace. Co z toho se týká právě vás? Kdy a co očekávat, když ne menstruaci? Přišla chvíle panikařit?Gynekoložka Jen Gunterová vás s erudicí a humorem uklidní a objasní, že menopauza není nemoc, ale plánovaná změna, kterou nemusíte tiše přetrpět jen kvůli předsudkům, studu a misogynním postojům společnosti. Mnohem lepší strategií je vybavit... (alza.cz)

Podobné produkty ako Manifest menopauzy (978-80-7555-171-9) , D-link des-1210-28p (des-1210-28p)

Futuristické manifesty (978-80-200-3310-9)

Futuristické manifesty (978-80-200-3310-9)
Detail

Kniha - autor Filippo Tommaso Marinetti, 608 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Publikace přináší 36 nejvýznamnějších futuristických manifestů, které usilují o radikální proměnu řady uměleckých druhů: nejen literatury, ale i divadla, filmu a fotografie, malířství a sochařství, architektury a hudby. Hlavním autorem těchto programových projevů je zakladatel futuristického hnutí Filippo Tommaso Marinetti, ale podíleli se na nich i další umělci, například sochař Boccioni, malíři Carrŕ, Severini, Russolo, Depero, hudebník Balilla Pratella či architekt Sant’Elia. Futurismus, hlásající program osvobozených slov a nastolující „bezdrátovou imaginaci“, patřil k nejvlivnějším avantgardním směrům a jeho myšlenky dodnes rezonují v řadě moderních i postmoderních experimentů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Futuristické manifesty (978-80-200-3310-9) , D-link des-108/e (des-108/e)

Komunistický manifest - Karl Marx, Rowson Martin, Friedrich Engels

Komunistický manifest - Karl Marx, Rowson Martin, Friedrich Engels
Detail

Druhá nejprodávanější kniha všech dob, unikátně v komiksovém provedení hlavního kreslíře britského deníku The Guardian. Povinná četba: nemusíte jej milovat, ale měli byste jej znát. Proletáři všech zemí, spojte se! Nemáte co ztratit, leda své okovy. Dobýt můžete celý svět. V roce 2018 uplynulo 200 let od narození Karla Marxe, jedné z nejkontroverznějších postav světové historie. Text Komunistického manifestu Marx napsal ve svých necelých 30 letech, údajně během víkendu v Bruselu v lednu 1848. Ani on sám v době psaní jistě netušil, že v příštím století se bude bezmála polovině lidstva alespoň formálně vládnout v souladu s idejemi a ambicemi poprvé vyloženými na těchto stranách. V době, kdy pouhých několik desítek lidí má stejný majetek jako polovina lidstva dohromady, se však Marxovi nedá upřít ani velká míra vizionářství. Právě rozpor mezi zrůdností ideologií, které Marxovy myšlenky přebíraly a reálnou podstatou jeho myšlenek se snaží vykreslit známý britský kreslíř Martin Rowson, dvorní karikaturista prestižního deníku The Guardian. Úloha je to jistě nesnadná. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Komunistický manifest - Karl Marx, Rowson Martin, Friedrich Engels

REVOLUTION RELOVE Colour Play Manifest 5,20 g (5057566511179)

REVOLUTION RELOVE Colour Play Manifest 5,20 g (5057566511179)
Detail

Paletka očních stínů - barva: béžový, počet stínů: paletka (5 a více) Barvy na běžné denní líčení i na večerní párty? Přesně ty najdete v paletce očních stínů REVOLUTION Relove Colour Play Manifest. Jedná se o 6 pečlivě vybraných odstínů, které se vzájemně doplňují a dají se skvěle kombinovat. Sametově jemná textura stínů se na očním víčku dobře rozmazává a stínuje a umožní vám vytvořit okouzlující líčení. Potěší modrými třpytivými barvami, světle růžovým, fialovým i lesklými béžovými stíny. Paletka očních stínů REVOLUTION Relove Colour Play Manifest je cenově velmi příznivá tak, aby si ji mohl dovolit opravdu každý. Klíčové vlastnosti paletky očních stínů REVOLUTION Relove Colour Play Manifest 5,2 gPaletka očních stínů REVOLUTION Relove Colour Play ManifestCelkem 6 pečlivě vybraných odstínů, které se vzájemně doplňují a dají se skvěle kombinovatSametově jemná textura stínů se na očním víčku dobře rozmazává a... (alza.cz)

Podobné produkty ako REVOLUTION RELOVE Colour Play Manifest 5,20 g (5057566511179) , Des rives des autres (978-80-210-9925-8)

Bibliodiverzita: Manifest nezávislé nakladatelky (978-80-905239-9-9)

Bibliodiverzita: Manifest nezávislé nakladatelky (978-80-905239-9-9)
Detail

Kniha - autor Susan Hawthorne, 94 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha pokládá řadu důležitých otázek: Jaký je dnes ve společnosti status nezávislých nakladatelů, co se od nich očekává? Jaké úkoly a poslání mají v globálně řízené ekonomice? Jak se v 21. století chovají obří knižní korporace, a co je toho důsledkem? Přežijí v budoucnu knihy, které se dělají pomalu a s přesvědčením? Jaké jsou možné strategie udržení nezávislé knižní kultury při životě? Jaký význam přinášejí do vydavatelské praxe neprivilegované skupiny? Jak se mění vydavatelská činnost v kontextu digitalizace? Jak se v knižní produkci odráží téma uspokojování mas? Susan v esejích zúročuje třicetiletou praxi nakladatelky v anglofonním světě a do textů silně promítá také svoji feministickou perspektivu. Eseje se proto věnují i tématům pornografie, rekolonizace, monokultury, násilné unifikace a asimilace, zároveň potřebě diverzity nebo zachování specifik lokálnosti. (alza.cz)

Podobné produkty ako Bibliodiverzita: Manifest nezávislé nakladatelky (978-80-905239-9-9) , Wpro des 125 (484000008813)

Ženy a moc: Manifest (978-80-257-3347-9)

Ženy a moc: Manifest (978-80-257-3347-9)
Detail

Kniha - autor Mary Beard, 128 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Krátký feministický manifest od oceňované autorky Mary Beard, ve kterém pátrá po kořenech misogynie od antické mytologie až po současnost. Anotace: Profesorka antické literatury Mary Beardová je britské veřejnosti dobře známá, vedle akademické práce se věnuje také populárně naučným projektům a její hlas silně a často zaznívá ve veřejné debatě. Mary Beardová se však nevyjadřuje pouze k tématu tisíce let staré literatury a kultury. Promlouvá též o feministických tématech a problémy dneška dovede nejen brilantně analyzovat, ale také vysvětlit historické důvody jejich vzniku. Ve dvou přednáškách, jejichž upravenou verzi přináší tento svazek, profesorka Beardová s precizností a vtipem analyzuje, jakým překážkám musely napříč historií ženy, a zejména ženy, jež usilovaly o jakoukoli veřejnou roli, čelit a dokumentuje to na příkladech sahajících od literární postavy Odysseovy věrné manželky Penelopy... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ženy a moc: Manifest (978-80-257-3347-9) , Sekol filona des – rozmarýn (312)

Manifest čtyř - Stanislav Balík, Petr Fiala, František Mikš, Jiří Hanuš

Manifest čtyř - Stanislav Balík, Petr Fiala, František Mikš, Jiří Hanuš
Detail

Kniha vychází z tvůrčí dílny čtyř dlouholetých přátel, kteří již téměř čtvrt století vytvářejí konzervativně-liberální centrum a spojuje je i redakční práce v revue Kontexty. Společenství čtyř autorů, z nichž dnes působí jeden ve vysoké politice, dva na univerzitní půdě a jeden v občanském sektoru, popisuje problematické tendence naší a evropské politiky od "roku zázraků" 1989 a analyzuje příčiny současné krize. V tematicky členěných kapitolách i závěrečném doporučení autoři nabízejí cestu k hodnotově ukotvenému a efektivnímu řešení nejpalčivějších problémů současnosti a formulují klíčové ideje, na nichž lze u nás obnovit autentickou pravicovou politiku - a vlastně i demokratickou politiku jako takovou, jež se dostává do krize. Publikaci lze číst i jako obsáhlou odpověď na nejrůznější zmatečné, povrchní a emocionální petice a výzvy, jež pravidelně produkují někteří čeští veřejní intelektuálové. Odtud i poněkud expresivní název Manifest čtyř. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Manifest čtyř - Stanislav Balík, Petr Fiala, František Mikš, Jiří Hanuš , Sekol filona des – mandarinka (320)

Chymická svatba Christiana Rosenkreutze a rosenkruciánské manifesty - Andreae Johann Valentin

Chymická svatba Christiana Rosenkreutze a rosenkruciánské manifesty - Andreae Johann Valentin
Detail

Sborník obsahuje nové překlady Chymické svatby i slavných rosenkruciánských manifestů ze 17. století a tři novodobé vědecké studie (R. Edighoffera, C. Gillyho a J. Ritmana) zabývající se nejen problémem jejich autorství, nýbrž i širším kontextem historického dění, všudypřítomnou symbolikou a vkladem či inspirací jednotlivých osobností, které se snažily, jak říká R. Edighoffer, o „přemostění propasti zející mezi biblickými pojmy a vědou, o nalezení konsensu křesťanského, hermetického a vědeckého myšlení... Byl to vlastně ideál philosophia perennis“. Čtenář tak má příležitost znovu si uvědomit iniciační a myšlenkovou hodnotu ústředního Andreaeho spisu a zároveň nahlédnout do možná doposud nepovšimnutých vztahů života a díla jak samotného J. V. Andreae či zásadního inspirátora, jímž byl Paracelsus, tak i učenců, kteří zůstávali v pozadí – Tobiase Hesse, Adama Haselmeyera, Christopha Besolda a dalších. Autoři studií přinášejí dobová svědectví i v podobě výňatků z korespondence, svědčící o výměně názorů mezi zainteresovanými na různá časová i nadčasová témata včetně těch eschatologických. (patro.cz)

Podobné produkty ako Chymická svatba Christiana Rosenkreutze a rosenkruciánské manifesty - Andreae Johann Valentin , La guerre des boutons (9788853617460)

Revolution Relove Baby Lipstick 3,5 g rtěnka pro ženy Manifest

Revolution Relove Baby Lipstick 3,5 g rtěnka pro ženy Manifest
Detail

Revolution Relove Baby Lipstick Rtěnka pro ženy 3,5 g Odstín Manifest (parfemy-elnino.cz)

Podobné produkty ako Revolution Relove Baby Lipstick 3,5 g rtěnka pro ženy Manifest , Sekol filona des – levandule (46)

Manifest neomodernismu a nové víry (978-80-270-2716-3)

Manifest neomodernismu a nové víry (978-80-270-2716-3)
Detail

Kniha - autor Bohumil Sláma, 96 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Manifest neomodernismu a nové víry se hlásí se k odkazu nosných proudů modernismu, především však k učení prvního československého prezidenta, polyhistora Tomáše Garrigua Masaryka (podle filosofa Karla R. Poppera spolu s Winstonem Chruchillem největšího politika 20. století) a k učení Masarykova pokračovatele, prvního českého prezidenta Václava Havla. Hlavním cílem Manifestu je překonání postmodernismu a neoliberalismu. Jak to dokumentují názvy jednotlivých kapitol - Nauka o poznání, Ideologie, Historie, Sociologie, Psychologie, Umění, Environmentalistika, Pedagogika, Vedení společnosti, Léčba společnosti a Nová víra - autor vychází z širokého interdisciplinárního přístupu, který podle Masaryka jako jediný poskytuje možnost adekvátního zakotvení jednotlivých humanitních oborů (včetně makroekonomie) a umožňuje formulovat plausibilní obecné i konkrétní úkoly lidstva. Filosofii autor chápe... (alza.cz)

Podobné produkty ako Manifest neomodernismu a nové víry (978-80-270-2716-3) , Sekol filona des – citronová máta (319)

Manifest čtyř: Program pro přátelé svobody (978-80-7485-135-3)

Manifest čtyř: Program pro přátelé svobody (978-80-7485-135-3)
Detail

Kniha - česky Kniha vychází z tvůrčí dílny čtyř dlouholetých přátel, kteří již téměř čtvrt století vytvářejí konzervativně-liberální centrum a spojuje je i redakční práce v revue Kontexty. Společenství čtyř autorů, z nichž dnes působí jeden ve vysoké politice, dva na univerzitní půdě a jeden v občanském sektoru, popisuje problematické tendence naší a evropské politiky od "roku zázraků" 1989 a analyzuje příčiny současné krize. V tematicky členěných kapitolách i závěrečném doporučení autoři nabízejí cestu k hodnotově ukotvenému a efektivnímu řešení nejpalčivějších problémů současnosti a formulují klíčové ideje, na nichž lze u nás obnovit autentickou pravicovou politiku - a vlastně i demokratickou politiku jako takovou, jež se dostává do krize. Publikaci lze číst i jako obsáhlou odpověď na nejrůznější zmatečné, povrchní a emocionální petice a výzvy, jež pravidelně produkují někteří čeští veřejní intelektuálové. Odtud i poněkud expresivní název Manifest čtyř.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Manifest čtyř: Program pro přátelé svobody (978-80-7485-135-3) , Compagnie des indes caraibes 0,7l 40% (3760255020013)

Makeup Revolution Power Shadow Palette paletka očních stínů odstín Manifest Boo 6,6 g

Makeup Revolution Power Shadow Palette paletka očních stínů odstín Manifest Boo 6,6 g
Detail

Makeup Revolution Power Shadow Palette, 6,6 g, Paletky pro ženy, Paletka pro líčení očí Makeup Revolution Power Shadow Palette vám otevře možnosti vytváření těch nejúžasnějších variací očního make-upu. Vlastnosti: dobře kombinovatelné barvy třpytivý i matný efekt snadno se nanáší má dlouhotrvající výdrž Složení: barevné pigmenty – vytváří dlouhotrvající sytou barvu stínů veganský produkt Jak používat: Nanášejte stíny na oční víčka štětečkem, pěnovým aplikátorem nebo bříšky prstů. (notino.cz)

Podobné produkty ako Makeup Revolution Power Shadow Palette paletka očních stínů odstín Manifest Boo 6,6 g , Die aufzeichnungen des malte laurids brigge (9788853617606)

Milá Ijeawele aneb Feministický manifest v patnácti doporučeních - Chimamanda Ngozi Adichieová - e-kniha

Milá Ijeawele aneb Feministický manifest v patnácti doporučeních - Chimamanda Ngozi Adichieová - e-kniha
Detail

eBook:,Na spisovatelku Chimamandu Ngozi Adichieovou se před několika lety obrátila přítelkyně z dětství s otázkou, jak má vychovat dceru v duchu feminismu. Adichieová jí odpověděla dopisem. V knížce Milá Ijeawele, která je poupravenou verzí tohoto dopisu, předkládá patnáct doporučení feministické výchovy — vřelých, vnímavých a vtipných. Radí, jak v praxi uplatnit přístup, který nastínila v eseji Feminismus je pro každého. Formou anekdotických výchovných tipů se čtenáři i jejich děti učí rozpoznávat stále přetrvávající sexismus kolem nás — ať už jde o smysl módy a make-upu, biologické argumenty pro rozdělení rolí v domácnosti, nebo zdánlivě hodné muže, kteří ženám „umožní“ budovat vlastní kariéru. Feministická výchova je především výchovou k sebevědomí a otevřenosti — a to nejen dcer. --------- Adichieová v knížce Milá Ijeawele, pojmenovává a zároveň ztělesňuje potenciál naší společnosti. – Vanity Fair (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Milá Ijeawele aneb Feministický manifest v patnácti doporučeních - Chimamanda Ngozi Adichieová - e-kniha , Anatolian puzzle hospůdka des arts 500 dílků (8698543135642)

Revolution Relove Colour Play Shadow Palette 5,2 g oční stín pro ženy Manifest

Revolution Relove Colour Play Shadow Palette 5,2 g oční stín pro ženy Manifest
Detail

Revolution Relove Colour Play Shadow Palette Oční stín pro ženy 5,2 g Odstín Manifest (parfemy-elnino.cz)

Podobné produkty ako Revolution Relove Colour Play Shadow Palette 5,2 g oční stín pro ženy Manifest , V.a.: die schlager des jahres 1960 - lp (4260494435887)

Milá Ijeawele aneb Feministický manifest v patnácti doporučeních (978-80-757-7467-5)

Milá Ijeawele aneb Feministický manifest v patnácti doporučeních (978-80-757-7467-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Chimamanda Ngozi Adichieová, 96 stran, česky Na spisovatelku Chimamandu Ngozi Adichieovou se před několika lety obrátila přítelkyně z dětství s otázkou, jak má vychovat dceru v duchu feminismu. Adichieová jí odpověděla dopisem. V knížce Milá Ijeawele, která je poupravenou verzí tohoto dopisu, předkládá patnáct doporučení feministické výchovy — vřelých, vnímavých a vtipných. Radí, jak v praxi uplatnit přístup, který nastínila v eseji Feminismus je pro každého. Formou anekdotických výchovných tipů se čtenáři i jejich děti učí rozpoznávat stále přetrvávající sexismus kolem nás — ať už jde o smysl módy a make-upu, biologické argumenty pro rozdělení rolí v domácnosti, nebo zdánlivě hodné muže, kteří ženám „umožní“ budovat vlastní kariéru. Feministická výchova je především výchovou k sebevědomí a otevřenosti — a to nejen dcer. --------- Adichieová v knížce Milá Ijeawele, pojmenovává a zároveň ztělesňuje potenciál naší společnosti. –... (alza.cz)

Podobné produkty ako Milá Ijeawele aneb Feministický manifest v patnácti doporučeních (978-80-757-7467-5) , Moustaki georges: chansons avec des amis - lp (4260053472568)

Manifest každodenného hrdinu: Aktivujte svoju pozitivitu, maximalizujte svoju produktivitu, prospejt (978-80-8109-428-6)

Manifest každodenného hrdinu: Aktivujte svoju pozitivitu, maximalizujte svoju produktivitu, prospejt (978-80-8109-428-6)
Detail

Kniha - autor Robin Sharma, 368 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá Robin Sharma, legenda vodcovstva a priekopník osobného majstrovstva, už viac ako dvadsaťpäť rokov mentoruje miliardárov, podnikateľských gigantov, superhviezdy, profesionálnych športovcov a smotánku šoubiznisu prostredníctvom revolučnej metodiky, ktorá im pomáha dosahovať výnimočné výsledky. V tejto prelomovej knihe teraz Robin Sharma sprístupňuje svoj transformačný systém každému, kto je pripravený získať neobmedzenú pozitivitu, monumentálnu produktivitu, hlbokú duchovnú slobodu a život zasvätený pomoci druhým. Čiastočne je to autobigrafia, pretkaná autorovými spomienkami na bohato prežitý život, ale je to tiež návod, ako fungovať na majstrovskej úrovni a príručka duchovnej slobody v dobe rýchlych premien, ktorá raz a navždy zmení váš život k lepšiemu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Manifest každodenného hrdinu: Aktivujte svoju pozitivitu, maximalizujte svoju produktivitu, prospejt (978-80-8109-428-6)

Manifest za tmu: O umělém osvětlení a ohrožení prastarého rytmu (978-80-275-1356-7)

Manifest za tmu: O umělém osvětlení a ohrožení prastarého rytmu (978-80-275-1356-7)
Detail

Kniha - autor Johan Eklöf, 224 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Tmy není třeba se bát, je nutné o ni pečovat. Světlo je život, světlo je naděje… ale je tomu tak za všech okolností? Švédský vědec Johan Eklöf zkoumá, jak umělé osvětlení a světelný smog ovlivňují přirozené biorytmy fauny, flóry i člověka. Autor je zoolog, avšak na dosud opomíjený problém nadměrného využívání umělého osvětlení se dívá rovněž z pohledu kulturní historie, ekologie a filozofie. (alza.cz)

Podobné produkty ako Manifest za tmu: O umělém osvětlení a ohrožení prastarého rytmu (978-80-275-1356-7)

Chymická svatba Christiana Rosenkreutze a rosenkruciánské manifesty: Prameny a studie (978-80-7530-165-9)

Chymická svatba Christiana Rosenkreutze a rosenkruciánské manifesty: Prameny a studie (978-80-7530-165-9)
Detail

Kniha - autor Johann Valentin Andreae, 206 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Sborník obsahuje nové překlady Chymické svatby i slavných rosenkruciánských manifestů ze 17. století a tři novodobé vědecké studie (R. Edighoffera, C. Gillyho a J. Ritmana) zabývající se nejen problémem jejich autorství, nýbrž i širším kontextem historického dění, všudypřítomnou symbolikou a vkladem či inspirací jednotlivých osobností, které se snažily, jak říká R. Edighoffer, o „přemostění propasti zející mezi biblickými pojmy a vědou, o nalezení konsensu křesťanského, hermetického a vědeckého myšlení... Byl to vlastně ideál philosophia perennis“. Čtenář tak má příležitost znovu si uvědomit iniciační a myšlenkovou hodnotu ústředního Andreaeho spisu a zároveň nahlédnout do možná doposud nepovšimnutých vztahů života a díla jak samotného J. V. Andreae či zásadního inspirátora, jímž byl Paracelsus, tak i učenců, kteří zůstávali v pozadí – Tobiase Hesse, Adama Haselmeyera,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Chymická svatba Christiana Rosenkreutze a rosenkruciánské manifesty: Prameny a studie (978-80-7530-165-9)

Volám sa Greta: Manifest nového zeleného hnutia mládeže z celého sveta (978-80-551-7040-4)

Volám sa Greta: Manifest nového zeleného hnutia mládeže z celého sveta (978-80-551-7040-4)
Detail

Kniha - autor Valentina Giannella, 128 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Čo znamená slovné spojenie zmena klímy? Aké sú a najmä aké budú jej dôsledky? Čo musia urobiť vlády jednotlivých štátov a čo môžeme urobiť my sami, aby sme túto zmenu zastavili? Táto knižka pomôže čitateľovi s pomocou vedy pochopiť, čo sa deje s našou planétou a kto je Greta Thunberg, dievčina, ktorá pritiahla pozornosť takmer dvoch miliónov svojich rovesníkov aj predstaviteľov vlád a stala sa vzorom a inšpiráciou nového celosvetového hnutia detí a mládeže za záchranu budúcnosti našej planéty. Publikácia ponúka v krátkych kapitolách vysvetlenia, vedecky podložené informácie a skvelé ilustrácie určené pre čitateľov od 10 do 100 rokov a je výborným návodom na to, ako by sme sa mali správať k životnému prostrediu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Volám sa Greta: Manifest nového zeleného hnutia mládeže z celého sveta (978-80-551-7040-4)

Božská moudrost Boží příroda: Poselství rosenkruciánských manifestů v řeči obrazů 17. století (978-80-907543-0-0)

Božská moudrost Boží příroda: Poselství rosenkruciánských manifestů v řeči obrazů 17. století (978-80-907543-0-0)
Detail

Kniha - česky Tato kniha, vydaná k 400. jubileu rosekruciánských manifestů z let 1614 až 1616, představuje a věnuje pozornost mimořádnému spektru obrazového materiálu, který vycházel tiskem v Německu na počátku 17. století. Ačkoli promlouvá poselství rosekruciánských manifestů k představivosti mnoha lidí, přece zůstává i nadále nepoznáno. Publikace, která před vámi leží, je výsledkem mnohaletého výzkumu amsterodamské knihovny Bibliotheca Philosophica Hermetica, na poli rosekruciánství, hermetizmu a alchymie. Část unikátních obrazů, které kniha představuje, pochází z okruhu umělců a myslitelů, kteří se přímo inspirovali rosekruciánskými manifesty a část pak z jiných, ale podobných pramenů, vyjadřujících vztah Boha a přírody a vztah makrokosmu a mikrokosmu. Kniha, prezentující obrazy autorů od Heinricha Khunratha, Daniela Möglinga, Stephana Michelspachera a nebo Roberta Fludda, je svým obsahem naprosto unikátní a shrnuje pozadí vniku rosekruciánských... (alza.cz)

Podobné produkty ako Božská moudrost Boží příroda: Poselství rosenkruciánských manifestů v řeči obrazů 17. století (978-80-907543-0-0)

Vodka je veganská: Manifest o tom, jak mít lepší život a nebýt kr*tén (978-80-264-2653-0)

Vodka je veganská: Manifest o tom, jak mít lepší život a nebýt kr*tén (978-80-264-2653-0)
Detail

Kniha - autor Phil Letten, 224 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Ahoj, jsme Phil a Matt. Kalifornští bratři a spisovatelé. A také vegani. Máme rádi zvířata a chtěli jsme být zdraví a v kondici. Vegan je někdo, kdo si myslí, že je špatné zabíjet zvířata. To je 90 procent celé definice. Takže víte co? Pokud vám vadí týrání zvířat a máte rádi ovoce, už víceméně veganem jste. My vám jen chceme na cestě k veganství pomoct se zbývajícími 10 procenty. Nebo vás alespoň o kousek posunout. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vodka je veganská: Manifest o tom, jak mít lepší život a nebýt kr*tén (978-80-264-2653-0)

D-Link DES-1008PA, DES-1008PA

D-Link DES-1008PA, DES-1008PA
Detail

D-Link DES-1008PA 8-Port Metal Desktop Switch with 4 PoE Ports OVERVIEW The D-Link® 8-Port Fast Ethernet Unmanaged Metal Desktop Switch with 4 PoE Ports (DES-1008PA) enables both home and office users to easily connect and supply power to Power over Ethenet (PoE) devices such as wireless Access Points (APs), IP cameras, and IP phones while adding more Ethernet devices like computers, printers, and Network Attached Storage (NAS) onto a network. Built with home and small business users in mind, this compact PoE switch operates quietly, making it ideal for use in virtually any room or office. SPECIFICATIONS Product/Performance Specifications • MAC Address Table: 1K • Switch Fabric: 1.6Gbps • Transmission Method: Store-and-forward • Packet Buffer Memory: 96KB Diagnostic LEDs • Per Unit: Power / PoE Max • Per Port: Activity / Link & Speed • PoE port: Power / Status Interface Options • RJ-45: 10BASE-T, 100BASE-TX Network Protocol and Standards • IEEE: 802.3 Ethernet, 802.3u, 802.3x Flow Control, 802.3af (Power over Data Pairs) Electrical • Power Supply: 48V DC/1.45A • Max Power Consumption: 69 Watts maximum • PoE budget: Up to 15.4 Watts max per port, for Ports 1-4 Only. 52 Watts Total Operating Temperature • Operating: 0° to 40°C • Storage: -10° to 70°C Operating Humidity • 5% to 90% RH, Non-condensing Certifications • FCC Class B • CE • RoHS Dimensions • Item (WxDxH): 170,18 x 99,06 x 27,94 mm • Packaging (WxDxH): 276,86 x 203,2 x 60,96 mm Weight • Item: 0,454 kg • Packaging: 0,635 kg Warranty • Limited Lifetime Minimum System Requirements • Devices Supporting 802.3 Ethernet or 802.3u Fast Ethernet • CAT5 Ethernet Cable • Network Interface Card for Each Computer • CD-ROM Drive to View Product Documentation Package Contents • 8-Port Desktop Switch with 4 PoE Ports • Power Adapter • CD-ROM with Product Documentation (patro.cz)

Podobné produkty ako D-Link DES-1008PA, DES-1008PA

D-Link DES-1008PA (DES-1008PA)

D-Link DES-1008PA (DES-1008PA)
Detail

Switch 8 portový, 100 Mbit, PoE, desktop Výkonný, rychlý, flexibilní a snadno instalovatelný osmiportový přepínač umožňující napájet až čtyři síťová zařízení přes běžné síťové kabely pomocí technologie Power over Ethernet (PoE). Těmito zařízeními mohou byt např. bezdrátové přístupové body (AP), IP telefony, kamery, a další ethernetové zařízení v rámci sítě. Takto napájená síťová zařízení nemusí být blízko elektrických zásuvek, což dovoluje větší flexibilitu při jejich umístění.Přepínač je zcela neřiditelný, takže není potřebná žádná konfigurace a instalace je rychlá a snadná. Podpora funkce Auto-MDI/MDI-X na všech portech odstraňuje nutnost používat pro připojení k jinému přepínači nebo rozbočovači křížené kabely. Funkce Auto-negotiation na každém portu zjišťuje přenosovou rychlost síťového zařízení (10 Mb/s nebo 100 Mb/s) a inteligentně nastavuje přepínač pro dosažení kompatibility a optimálního výkonu. Díky rychlému filtrování a technologii přepínání... (alza.cz)

Podobné produkty ako D-Link DES-1008PA (DES-1008PA)

D-Link DES-1016D (DES-1016D/E)

D-Link DES-1016D (DES-1016D/E)
Detail

Switch 16 portový, 100 Mbit, QoS, desktop Kompaktní síťový přepínač s 16 ethernetovými RJ-45 porty podporující rychlosti 10 a 100 Mbit/s. Zařízení je určeno pro použití v menších kancelářích. Zařízení disponuje vyrovnávací pamětí o velikosti 512 kB, která je dynamicky přidělována.Samozřejmostí je podpora half-duplex a full-duplex, díky které má switch dvojnásobně velkou průchodnost dat oproti rozbočovači. Funkce NWay Autosensing automaticky detekuje rychlost připojeného počítače nebo dalšího rozbočovače a upraví tak optimálně průtok dat. Samozřejmostí je funkce autonegace, díky které lze do switche připojit i křížené kabely. Pro snadnou kontrolu činnosti obsahuje sadu LED diod informujících o aktivitě jednotlivých portů, napájení, rychlosti či kolize. Provedení bez ventilátoru umožňuje tichý a energeticky úsporný provoz. Přepínač lze umístit na stůl přímo v kanceláři, součástí jsou i držáky pro montáž do 19" rozvaděče. (alza.cz)

Podobné produkty ako D-Link DES-1016D (DES-1016D/E)

D-Link DES-105/E (DES-105/E)

D-Link DES-105/E (DES-105/E)
Detail

Switch 5 portový, 100 Mbit, QoS, desktop Přepínač poskytující nákladově efektivní způsob, jak vytvořit malou síť či rozšířit již stávájící. Připojíte nejen počítače, ale i řadu síťových prvků jako jsou IP kamery, síťové tiskárny a další. Přepínač je opatřen pěti porty Fast Ethernet s automatickou detekcí rychlosti, takže podá vždy nejlepší výkon. Pro komunikaci bez zpoždění či hladké streamování videa má integrovanou optimalizaci QoS.Switch funguje snadno a rychle bez složitého nastavování. Kromě stabilně nízkého příkonu detekuje používané porty, a v případě zastavení síťového provozu přechází do úsporného režimu. Robustní kovové tělo postačí pro chlazení bez ventilátoru. Spolu s jeho malými rozměry si najdete své místo téměř kdekoliv. Dodává se i se sadou pro montáž na zeď a lze ho chránit i proti krádeži systémem Kensington.Parametry a specifikace:Standardy:IEEE 802.3 10BASE-T EthernetIEEE 802.3u 100BASE-TX Fast EthernetANSI/IEEE 802.3 NWay... (alza.cz)

Podobné produkty ako D-Link DES-105/E (DES-105/E)

D-Link DES-108/E (DES-108/E)

D-Link DES-108/E (DES-108/E)
Detail

Switch 8 portový, 100 Mbit, QoS, desktop Přepínač poskytující nákladově efektivní způsob, jak vytvořit malou síť či rozšířit již stávájící. Připojíte nejen počítače, ale i řadu síťových prvků jako jsou IP kamery, síťové tiskárny a další. Přepínač je opatřen osmi porty Fast Ethernet s automatickou detekcí rychlosti, takže podá vždy nejlepší výkon. Pro komunikaci bez zpoždění či hladké streamování videa má integrovanou optimalizaci QoS.Switch funguje snadno a rychle bez složitého nastavování. Kromě stabilně nízkého příkonu detekuje používané porty, a v případě zastavení síťového provozu přechází do úsporného režimu. Robustní kovové tělo postačí pro chlazení bez ventilátoru. Spolu s jeho malými rozměry si najdete své místo téměř kdekoliv. Dodává se i se sadou pro montáž na zeď a lze ho chránit i proti krádeži systémem Kensington.Parametry a specifikace:Standardy:IEEE 802.3 10BASE-T EthernetIEEE 802.3u 100BASE-TX Fast EthernetANSI/IEEE 802.3 NWay... (alza.cz)

Podobné produkty ako D-Link DES-108/E (DES-108/E)

D-Link DES-1210-28P (DES-1210-28P)

D-Link DES-1210-28P (DES-1210-28P)
Detail

Switch 24 portový, 1 Gbit, 2× SFP, QoS, PoE, spravovatelný, rack D-LINK DES-1210-28P je první PoE přepínač v řadě Fast Ethernet Smart III. Tento přepínač je vybaven 24 Fast Ethernet porty, 2 Gigabit Ethernet porty a 2 přídavnými gigabitovými metalickými/optickými porty. Obsahuje funkce řady Smart III a podporuje napájení přes ethernetový kabel (PoE/PoE+). Svým snadno použitelným webovým rozhraním a ekologickou konstrukcí pomáhá DES-1210-28P zákazníkům snadno a rychle vybudovat jejich sítě a zároveň šetřit energii a peníze.Všechny porty podporují automatické nastavení přenosu a překřížení MDI/MDIX, takže není třeba používat překřízené kabely či speciální uplinkové porty. Toto řešení umožňuje snadné a nenákladné připojení velkého poštu počítačů. Gigabitové uplinky s propustností až 2000 Mb/s v režimu Full Duplex pak zajišťuje vysokorychlostní datové připojení k serverům nebo páteřní síti s minimálními výpadky během přenosu dat.Inovativní funkce D-Link Safeguard... (alza.cz)

Podobné produkty ako D-Link DES-1210-28P (DES-1210-28P)

Děs

Děs
Detail

Audiokniha MP3 - autor David Hidden, čte Jiří Žák Strhující a napínavý thriller, který se odehrává především v Paříži a New Yorku. Hlavní hrdina sám sebe nazývá Pé jako Personne. Nikdo je zkušený elitní francouzský legionář, jenž vinnou tragických okolností rezignoval na život a jen tak se pomalu utápí v alkohol. Strhující thriller z temných zákoutí Paříže, s chladnokrevným zabijákem a spoustou cynického humoru Pé jako Personne, Pé jako Nikdo. Chandlerovský hrdina, vysloužilý francouzský legionář, který nad svým životem zlomil hůl a utápí se v alkoholu. Vrátí ho k životu zmizení jeho dcery, kterou už několik let neviděl? Co objeví v temných zákoutích Paříže a kam ho dovede pátrání po chladnokrevném zabijákovi? Co vede patnáctileté holky k tomu, aby natáčely porno? Ani v té nejzoufalejší situaci Pé neopouští cynický humor, ze kterého mrazí. (alza.cz)

Podobné produkty ako Děs

Des rives des autres (978-80-210-9925-8)

Des rives des autres (978-80-210-9925-8)
Detail

Elektronická kniha - ze série Spisy Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, autor Petr Vurm, 245 stran, francouzsky Kniha se detailně zaměřuje na tvorbu současných frankofonních afrických autorů ze subsaharské Afriky a kriticky je analyzuje v patřičném historickém, společenském, kulturním a literárním kontextu. Na dobře vymezeném a logicky zdůvodněném korpusu děl se pokouší osvětlit stěžejní současná témata tohoto psaní, jako jsou postmoderní hybridita, métissage, migrace a exily, to vše na pozadí současného globalizovaného a stále propojenějšího světa. (alza.cz)

Podobné produkty ako Des rives des autres (978-80-210-9925-8)

Toaletní voda COMME des GARCONS - Comme des Garcons 2 Man , 50ml

Toaletní voda COMME des GARCONS - Comme des Garcons 2 Man , 50ml
Detail

2 Man od značky Comme des Garçons je chyprově-dřevitá toaletní voda pro muže. Autorem této vůně je Mark Buxton, který vnímá nositele této toaletní vody jako sebevědomého a ambiciózního muže, který je spokojený se svým životem, ví, co chce a jde si za vytyčenými cíli.Svrchní tóny tvoří svěží máta, aldehydy, kořeněné tóny muškátového oříšku a kmínu a celou kompozici zjemňuje citrusový, nasládlý kumquat. Květinová vůně kosatce se prolíná se šafránem a luxusními dřevitými tóny vetiveru. Živočišná vůně kůže a omamné tóny mahagonu prostupuje kouřová stopa kadidla a vytváří tak mužně smyslnou vonnou esenci, kterou si zamilujete.Vůně byla uvedena na trh v roce 2004. (patro.cz)

Podobné produkty ako Toaletní voda COMME des GARCONS - Comme des Garcons 2 Man , 50ml

Toaletní voda COMME des GARCONS - Comme des Garcons 2 Man , 100ml

Toaletní voda COMME des GARCONS - Comme des Garcons 2 Man , 100ml
Detail

Hlavaaldehydy,kmín,kumquat,muškátový oříšek,mátaSrdcekosatec,vetiver,šafránZákladkadidlo,kůže,mahagon (patro.cz)

Podobné produkty ako Toaletní voda COMME des GARCONS - Comme des Garcons 2 Man , 100ml

Le francais aves...des jeux et des activités: Niveau élémentaire - Tibert Simone

Le francais aves...des jeux et des activités: Niveau élémentaire - Tibert Simone
Detail

Le français avec des jeux et des activités est une publication en trois volumes qui s'adresse a des éleves de FLE de tranches d'âge différentes. Structuré sur trois niveaux de difficulté (élémentaire, pré-intermédiaire, intermédiaire), l'ouvrage favorise une maîtrise graduelle du lexique et des structures de base. Chaque volume propose 14 unités relatives a des champs lexicaux d'emploi quotidien. Chaque unité présente: une page consacrée aux mots illustrés relatifs au theme abordé; des activités lexicales diversifiées et des jeux amusants; un moment de révision ou d'approfondissement grammatical intégrant le lexique présenté. Les solutions des jeux et des activités, en appendice, permettent également une utilisation autonome. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Le francais aves...des jeux et des activités: Niveau élémentaire - Tibert Simone

Le francais aves...des jeux et des activités Niveau élém. - Tibert Simone

Le francais aves...des jeux et des activités Niveau élém. - Tibert Simone
Detail

Le français avec des jeux et des activités est une publication en trois volumes qui s'adresse a des éleves de FLE de tranches d'âge différentes. Structuré sur trois niveaux de difficulté (élémentaire, pré-intermédiaire, intermédiaire), l'ouvrage favorise une maîtrise graduelle du lexique et des structures de base. Chaque volume propose 14 unités relatives a des champs lexicaux d'emploi quotidien. Chaque unité présente: une page consacrée aux mots illustrés relatifs au theme abordé; des activités lexicales diversifiées et des jeux amusants; un moment de révision ou d'approfondissement grammatical intégrant le lexique présenté. Les solutions des jeux et des activités, en appendice, permettent également une utilisation autonome. (patro.cz)

Podobné produkty ako Le francais aves...des jeux et des activités Niveau élém. - Tibert Simone

Revolution Relove Colour Play paleta očních stínů odstín Manifest 5,2 g

Revolution Relove Colour Play paleta očních stínů odstín Manifest 5,2 g
Detail

Revolution Relove Colour Play, 5,2 g, Paletky pro ženy, Paletka pro líčení očí Revolution Relove Colour Play vám otevře možnosti vytváření těch nejúžasnějších variací očního make-upu. Vlastnosti: dlouhotrvající výdrž snadno se nanáší odstíny jsou snadno kombinovatelné třpytivý i matný efekt Složení: veganský produkt Jak používat: Nanášejte stíny na oční víčka štětečkem, pěnovým aplikátorem nebo bříšky prstů. (notino.cz)

Podobné produkty ako Revolution Relove Colour Play paleta očních stínů odstín Manifest 5,2 g

Wpro DES 125

Wpro DES 125
Detail

Profesionální 3 v 1 odstraňovač mastnoty a vodního kamene wpro des 125 redukuje usazeniny vodního kamene na topném tělese a dalších klíčových komponentech, jako je buben, potrubí a čerpadlo a odstraňuje zápach z vaší myčky a pračky. Doporučujeme použít jeden sáček každý měsíc pro zachování optimálního stavu vaší pračky a myčky nádobí. (e-beko.cz)

Podobné produkty ako Wpro DES 125
Manifest Múzismu / Manifest des Musismus, Jägermeister Manifest 1l 38% (4067700018014), Komunistický manifest (978-80-7252-816-5), REVOLUTION RELOVE Baby Manifest 3,50 g (5057566479677), Manifest svobody (978-80-877-3321-9), Manifest menopauzy (978-80-7555-171-9), REVOLUTION RELOVE Colour Play Manifest 5,20 g (5057566511179), Bibliodiverzita: Manifest nezávislé nakladatelky (978-80-905239-9-9), Ženy a moc: Manifest (978-80-257-3347-9), Manifest neomodernismu a nové víry (978-80-270-2716-3), Manifest čtyř: Program pro přátelé svobody (978-80-7485-135-3), Manifest za tmu: O umělém osvětlení a ohrožení prastarého rytmu (978-80-275-1356-7), Manifest každodenného hrdinu: Aktivujte svoju pozitivitu, maximalizujte svoju produktivitu, prospejt (978-80-8109-428-6), Vodka je veganská: Manifest o tom, jak mít lepší život a nebýt kr*tén (978-80-264-2653-0), D-Link DES-1016D (DES-1016D/E), D-Link DES-1210-28P (DES-1210-28P), D-Link DES-108/E (DES-108/E), Des rives des autres (978-80-210-9925-8), WPro DES 125 (484000008813), Sekol Filona des – rozmarýn (312), Sekol Filona des – mandarinka (320), La guerre des Boutons (9788853617460), Sekol Filona des – levandule (46), Sekol Filona des – citronová máta (319), Compagnie Des Indes Caraibes 0,7l 40% (3760255020013), Die Aufzeichnungen des Malte Laurids Brigge (9788853617606), Anatolian Puzzle Hospůdka Des Arts 500 dílků (8698543135642), V.A.: Die Schlager des Jahres 1960 - LP (4260494435887), Moustaki Georges: Chansons avec des amis - LP (4260053472568)