Kominické lodě

Produkt Kominické lodě sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Kominické lodě upraviť a produkt hľadať znova.

Kominické lodě

Kominické lodě
Detail

Audiokniha MP3 Ivan Wernisch, čte Arnošt Goldflam,Dana Černá,Hana Seidlová,Ivan Wernisch,Jiří Ornest,Michal Pavlata V červnu příštího roku oslaví sedmdesátiny jeden z nejčtenějších a nejpřekládanějších českých básníků, Ivan Wernisch. K básníkovu jubileu vznikla podle jeho předposlední sbírky tato nahrávka v interpretaci nejen řady skvělých herců, ale i autora samotného. Název vysvětluje tento sen: Je ráno, připlouvají Kominické lodě. Přistávají u městských mol, vyskakují z nich malí čilí kominíci a rozbíhají se po domech. Nad kominickou lodí se třepetají bílé praporky a motor v podpalubí dělá puf, puf, puf... To už seděje dávno. A nejen Jarmil, všichni chlapečkové v tom městě touží svézti se kominickou lodí... V doprovodném textu ke knižnímu vydání píše Milan Ohnisko: "Tyto obtížně definovatelné quasipovídky, parodie na brakovou literaturu či drsné burlesky jako v pokřiveném zrcadle odrážejí svět "spodiny" - ale on je to ve skutečnosti právě že svět náš..."... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kominické lodě

Kominické lodě

Kominické lodě
Detail

Audiokniha na CD - autor Ivan Wernisch, čte Arnošt Goldflam; Dana Černá V červnu příštího roku oslaví sedmdesátiny jeden z nejčtenějších a nejpřekládanějších českých básníků. Ivan Wernisch. K básníkovu jubileu vznikla podle jeho předposlední sbírky tato nahrávka v interpretaci nejen řady skvělých herců, ale i autora samotného. Název vysvětluje tento sen: Je ráno, připlouvají Kominické lodě. Přistávají u městských mol, vyskakují z nich malí, čilí kominíci a rozbíhají se po domech. Nad kominickou lodí se třepetají bílé praporky a motor v podpalubí dělá puf, puf, puf,…To už se děje dávno. A nejen Jarmil, všichni chlapečkové v tom městě touží svézti se kominickou lodí… V doprovodném textu ke knižnímu vydání píše Milan Ohnisko: Tyto obtížně definovatelné quasipovídky, parodie na brakovou literaturu či drsné burlesky jako v pokřiveném zrcadle odrážejí svět spodiny - ale on je to ve skutečnosti právěže svět náš… (alza.cz)

Podobné produkty ako Kominické lodě , Hra lodě (8590331934744)

Kominické lodě (CD) - audiokniha

Kominické lodě (CD) - audiokniha
Detail

Audioknihu Kominické lodě napsal autor: Ivan Wernisch, čte: Arnošt Goldflam, Jiří Ornest, Michal Pavlata, Dana Černá, Hana Seidlová, Ivan Wernisch. Audioknihu Kominické lodě napsal autor: Ivan Wernisch, čte: Arnošt Goldflam, Jiří Ornest, Michal Pavlata, Dana Černá, Hana Seidlová, Ivan Wernisch. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Kominické lodě (CD) - audiokniha , Origami skládačka plovoucí lodě (3070900087798)

Kominické lodě - Ivan Wernisch - audiokniha

Kominické lodě - Ivan Wernisch - audiokniha
Detail

Audiokniha:,V červnu příštího roku oslaví sedmdesátiny jeden z nejčtenějších a nejpřekládanějších českých básníků, Ivan Wernisch. K básníkovu jubileu vznikla podle jeho předposlední sbírky tato nahrávka v interpretaci nejen řady skvělých herců, ale i autora samotného. Název vysvětluje tento sen: Je ráno, připlouvají Kominické lodě. Přistávají u městských mol, vyskakují z nich malí čilí kominíci a rozbíhají se po domech. Nad kominickou lodí se třepetají bílé praporky a motor v podpalubí dělá puf, puf, puf... To už seděje dávno. A nejen Jarmil, všichni chlapečkové v tom městě touží svézti se kominickou lodí... V doprovodném textu ke knižnímu vydání píše Milan Ohnisko: "Tyto obtížně definovatelné quasipovídky, parodie na brakovou literaturu či drsné burlesky jako v pokřiveném zrcadle odrážejí svět "spodiny" - ale on je to ve skutečnosti právě že svět náš..." Zvuková verze podivuhodných, na malé ploše zkomprimovaných básnických příběhů! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kominické lodě - Ivan Wernisch - audiokniha , Lodě (978-80-7267-463-3)

Papierové lode

Papierové lode
Detail

Táto kniha je pokračovaním mimoriadne úspešnej publikacie Origami Papierové lietadlá. Rovnako ako papierové lietadlá, aj papierové loďky sú u deti veľmi obľúbené. Kedže papier aj sám osebe pláva na vode, môžeme použiť všetko, čo má približne tvar loďky a je z papiera. Nezabudnime však na to, že po čase sa rozmočí, preto experimentujme iba s papierom, ktorého nám nebude ľúto. Výrobky zo vzorovaných papierov si nechajme radšej na ozdobu. Publikácia - tak ako predchádzajúca knižka - obsahuje popri návodoch aj vzorované papiere s vyznačenými záhybmi, ktoré možno použiť na výrobu lodiek. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Papierové lode , Malování podle čísel - rozestavěné lodě (hramal00917nad)

Papierové lode

Papierové lode
Detail

Táto kniha je pokračovaním mimoriadne úspešnej publikacie Origami Papierové lietadlá. Rovnako ako papierové lietadlá, aj papierové loďky sú u deti veľmi obľúbené. Kedže papier aj sám osebe pláva na vode, môžeme použiť všetko, čo má približne tvar loďky a je z papiera. Nezabudnime však na to, že po čase sa rozmočí, preto experimentujme iba s papierom, ktorého nám nebude ľúto. Výrobky zo vzorovaných papierov si nechajme radšej na ozdobu. Publikácia - tak ako predchádzajúca knižka - obsahuje popri návodoch aj vzorované papiere s vyznačenými záhybmi, ktoré možno použiť na výrobu lodiek. (patro.cz)

Podobné produkty ako Papierové lode , Malování podle čísel - lodě v mlze (hramal00637nad)

Vesmírne stanice a lode

Vesmírne stanice a lode
Detail

Pozeráš sa v noci s údivom na hviezdy? Fascinuje ťa hlboký vesmír a chceš sa dozvedieť, čo všetko sa v ňom ukrýva? Otvor túto knižku a nazrime pod jedno z mnohých okienok... Na stránkach preskúmaš rakety, sondy a vesmírne stanice. Zistíš, kto bola Lajka, ako sa volal prvý človek vo vesmíre, čo všetko musí vydržať kozmické plavidlo a aký výcvik podstupujú astronauti. Získaš informácie o chystanej misii na Mars a prekvapia ťa smelé plány vedcov do budúcnosti. Vesmír je nekonečný a jeho poznávanie začína práve TU! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vesmírne stanice a lode , Gibsons puzzle miluji lodě 1000 dílků (g591)

Autá, vlaky, lietadlá, lode

Autá, vlaky, lietadlá, lode
Detail

Jednoduché leporelo s krásnymi obrázkami bežných dopravných prostriedkov,ktorými sa človek prepravuje po všetkých možných komunikáciach. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Autá, vlaky, lietadlá, lode , Quutopia lodě - puzzle do vody 2d (5425031171737)

Vesmírne stanice a lode

Vesmírne stanice a lode
Detail

Pozeráš sa v noci s údivom na hviezdy? Fascinuje ťa hlboký vesmír a chceš sa dozvedieť, čo všetko sa v ňom ukrýva? Otvor túto knižku a nazrime pod jedno z mnohých okienok... Na stránkach preskúmaš rakety, sondy a vesmírne stanice. Zistíš, kto bola Lajka, ako sa volal prvý človek vo vesmíre, čo všetko musí vydržať kozmické plavidlo a aký výcvik podstupujú astronauti. Získaš informácie o chystanej misii na Mars a prekvapia ťa smelé plány vedcov do budúcnosti. Vesmír je nekonečný a jeho poznávanie začína práve TU! (patro.cz)

Podobné produkty ako Vesmírne stanice a lode , Puzzle lodě rabelo, porto 1000 dílků (8412668171961)

Autá, vlaky, lietadlá, lode

Autá, vlaky, lietadlá, lode
Detail

Jednoduché leporelo s krásnymi obrázkami bežných dopravných prostriedkov,ktorými sa človek prepravuje po všetkých možných komunikáciach. (patro.cz)

Podobné produkty ako Autá, vlaky, lietadlá, lode , Lexibook elektronické mluvící lodě se světly (3380743088259)

Malovaný obraz na zeď LODE

Malovaný obraz na zeď LODE
Detail

100% Ručně malované obrazy na plátně Ručně malovaný obraz na plátně vytvořen kombinací akrylových a olejových barev. Moderní obrazy pro moderní bydlení a moderní interiér.Originální motiv namalovaný na kvalitním plátně, které je natažené na dřevěném rámu.Dekorace stěn, které Vás prostě inspirují.Už dnes můžete mít něco co nikdo jiný nemá. *Chcete-li obraz z našeho ateliéru darovat jako dárek, rádi vám zhotovíme dárkový poukaz na míru s textem, že obraz právě malujeme.* (obraznastenu.cz)

Podobné produkty ako Malovaný obraz na zeď LODE , Poznámkový kalendář bitevní lodě 2023 - nástěnný kalendář

Poskladaj si lode (978-80-8444-384-5)

Poskladaj si lode (978-80-8444-384-5)
Detail

Kniha - 32 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Najúžasnejšie lode s maľovankami a nálepkami na doplnenie obrázkov + skladačky z dielikov. (alza.cz)

Podobné produkty ako Poskladaj si lode (978-80-8444-384-5) , Kniha lodě (978-80-7240-739-2)

Autá, vlaky, lietadlá, lode (978-80-8088-279-2)

Autá, vlaky, lietadlá, lode (978-80-8088-279-2)
Detail

Kniha - 12 stran, slovensky, prostorové pohádky, leporela Jednoduché leporelo s krásnymi obrázkami bežných dopravných prostriedkov,ktorými sa človek prepravuje po všetkých možných komunikáciach. (alza.cz)

Podobné produkty ako Autá, vlaky, lietadlá, lode (978-80-8088-279-2) , Malování podle čísel - lodě ve starém přístavišti (hramal00229nad)

Moja prvá knižnica Autá, lode, lietadlá (978-80-556-4820-0)

Moja prvá knižnica Autá, lode, lietadlá (978-80-556-4820-0)
Detail

Kniha - 96 stran, slovensky Moja prvá knižnica: Autá, lode, lietadlá obsahuje osem leporel s pútavými obrázkami dopravných prostriedkov a stavebných strojov. Deti sa hravou formou zoznámia so zaujímavými vozidlami. Poznávaním obrázkov a ich pomenovávaním si budú rozvíjať slovnú zásobu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Moja prvá knižnica Autá, lode, lietadlá (978-80-556-4820-0) , Společenská hra lodě - the sea battle, 9717 (9717)

Vesmírne stanice a lode: Pozri sa pod okienko (978-80-567-0193-5)

Vesmírne stanice a lode: Pozri sa pod okienko (978-80-567-0193-5)
Detail

Kniha - 60 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu matná Pozeráš sa v noci s údivom na hviezdy? Fascinuje ťa hlboký vesmír a chceš sa dozvedieť, čo všetko sa v ňom ukrýva? Otvor túto knižku a nazrime pod jedno z mnohých okienok... Na stránkach preskúmaš rakety, sondy a vesmírne stanice. Zistíš, kto bola Lajka, ako sa volal prvý človek vo vesmíre, čo všetko musí vydržať kozmické plavidlo a aký výcvik podstupujú astronauti. Získaš informácie o chystanej misii na Mars a prekvapia ťa smelé plány vedcov do budúcnosti. Vesmír je nekonečný a jeho poznávanie začína práve TU! (alza.cz)

Podobné produkty ako Vesmírne stanice a lode: Pozri sa pod okienko (978-80-567-0193-5) , Vesmírné stanice a lodě (978-80-256-2245-2)

He, he! - Wernisch Ivan

He, he! - Wernisch Ivan
Detail

Po úspěšných titulech Chodit po provaze je snadné (2011, Nejkrásnější kniha ČR 2012) a Plop! (2015), které vyšly s ilustracemi Jiřího Stacha, vydáváme tento rok Wernischovu sbírku básní s názvem He, he! Ivan Wernisch ji sestavil ze starých i nových textů a krásnými ilustracemi ji doprovodil tentokrát slavný malíř Viktor Pivovarov. Ivan Wernisch píše dětem, potažmo mládeži? A o čempak? Kudy vede cesta do Ašchabadu? Kudy plují Kominické lodě? Co povídá hlava na stole? Anebo o něčem úplně jiném. Anebo o něčem úplně stejném. Básník Wernischova formátu zvládne psát svá poselství o čemkoli komukoli. Kdykoli a kdekoli. O všednodenních tragédiích a nadoblačné grotesce. O hrůze i radosti života, o minulém, které živí přítomné i budoucí, o sobě (v množném čísle), o začátku a konci. O neposedném pramínku slasti, který proskakuje trhlinami v mohutném masivu reality. To vše tentokrát v přátelském svazku s kresbami Viktora Pivovarova. Sluší jim to. He, he! Radim Kopáč (patro.cz)

Podobné produkty ako He, he! - Wernisch Ivan , Malování podle čísel - lodě na moři u přístavu (hrabz33209nad)

He, he! (978-80-7558-083-2)

He, he! (978-80-7558-083-2)
Detail

Kniha - autor Ivan Wernisch, 64 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Po úspěšných titulech Chodit po provaze je snadné (2011, Nejkrásnější kniha ČR 2012) a Plop! (2015), které vyšly s ilustracemi Jiřího Stacha, vydáváme tento rok Wernischovu sbírku básní s názvem He, he! Ivan Wernisch ji sestavil ze starých i nových textů a krásnými ilustracemi ji doprovodil tentokrát slavný malíř Viktor Pivovarov. Ivan Wernisch píše dětem, potažmo mládeži? A o čempak? Kudy vede cesta do Ašchabadu? Kudy plují Kominické lodě? Co povídá hlava na stole? Anebo o něčem úplně jiném. Anebo o něčem úplně stejném. Básník Wernischova formátu zvládne psát svá poselství o čemkoli komukoli. Kdykoli a kdekoli. O všednodenních tragédiích a nadoblačné grotesce. O hrůze i radosti života, o minulém, které živí přítomné i budoucí, o sobě (v množném čísle), o začátku a konci. O neposedném pramínku slasti, který proskakuje trhlinami v mohutném masivu reality. To vše tentokrát v přátelském svazku... (alza.cz)

Podobné produkty ako He, he! (978-80-7558-083-2) , Malování podle čísel - lodě na moři a západ slunce (hramal01122nad)

G3 Ferrari kuchyňský robot G20113 Pastaio 10 Lode

Detail

Multifunkční robot s příkonem 2200 W a s nerezovou mísou o objemu 10 litrů. G3Ferrari G20113 Pastaio 10 Lode nabízí planetární způsob míchání, 6 rychlostí a pulsní funkci a kráječ těstovin z nerezové oceli. Nohy s přísavkou pro větší stabilitu. (mall.cz)

Podobné produkty ako G3 Ferrari kuchyňský robot G20113 Pastaio 10 Lode , Lexibook nimitz force - elektronické lodě se světly a zvuky (3380743017303)

Pohádkové příhody kominíka Valenty - Václav Čtvrtek, Drahomír Trsťan

Pohádkové příhody kominíka Valenty - Václav Čtvrtek, Drahomír Trsťan
Detail

Dobrácký kominíček, kterého před více než půlstoletím vytvořil Václav Čtvrtek pro svou půvabnou pohádkovou prózu, by málem upadl v zapomnění. Nenechte si ujít nové, jedinečně ilustrované vydání pohádkového vyprávění o kominíkovi, který kudy chodí, tudy nosí štěstí. Kniha vychází u příležitosti autorova 105. výročí narození a 40. výročí úmrtí. Kominík Valenta bydlí v pražských Vysočanech, ale na starost má komíny po celé Praze. Ke svému řemeslu se staví zodpovědně a stejně tak ho nenechá v klidu ani smůla nebo neštěstí, které vidí kolem vidí. Zkrátka komu může, tomu Valenta pomůže - nemocné vlaštovičce, osamělému pejskovi i holčičce Kordulce, těm všem přinese do života kominické štěstí. A nemyslete si, že s Valentou zůstanete jenom pod pražskými komíny, s hodným kominíčkem se dostanete až do Afriky. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pohádkové příhody kominíka Valenty - Václav Čtvrtek, Drahomír Trsťan , Bellatex koupelnová předložka avangard lodě modrá, 60 x 100 cm

Pohádkové příhody kominíka Valenty - Václav Čtvrtek, Drahomír Trsťan - e-kniha

Pohádkové příhody kominíka Valenty - Václav Čtvrtek, Drahomír Trsťan - e-kniha
Detail

eBook:,Dobrácký kominíček, kterého před více než půlstoletím vytvořil Václav Čtvrtek pro svou půvabnou pohádkovou prózu, by málem upadl v zapomnění. Nenechte si ujít nové, jedinečně ilustrované vydání pohádkového vyprávění o kominíkovi, který kudy chodí, tudy nosí štěstí. Kniha vychází u příležitosti autorova 105. výročí narození a 40. výročí úmrtí. Kominík Valenta bydlí v pražských Vysočanech, ale na starost má komíny po celé Praze. Ke svému řemeslu se staví zodpovědně a stejně tak ho nenechá v klidu ani smůla nebo neštěstí, které vidí kolem sebe. Zkrátka komu může, tomu Valenta pomůže - nemocné vlaštovičce, osamělému pejskovi i holčičce Kordulce, těm všem přinese do života kominické štěstí. A nemyslete si, že s Valentou zůstanete jenom pod pražskými komíny, s hodným kominíčkem se dostanete až do Afriky. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pohádkové příhody kominíka Valenty - Václav Čtvrtek, Drahomír Trsťan - e-kniha , Wooden city 3d puzzle mini sada widgets: lodě 28 dílků (wr331)

Pohádkové příhody kominíka Valenty - Čtvrtek Václav

Pohádkové příhody kominíka Valenty - Čtvrtek Václav
Detail

Dobrácký kominíček, kterého před více než půlstoletím vytvořil Václav Čtvrtek pro svou půvabnou pohádkovou prózu, by málem upadl v zapomnění. Nenechte si ujít nové, jedinečně ilustrované vydání pohádkového vyprávění o kominíkovi, který kudy chodí, tudy nosí štěstí. Kniha vychází u příležitosti autorova 105. výročí narození a 40. výročí úmrtí. Kominík Valenta bydlí v pražských Vysočanech, ale na starost má komíny po celé Praze. Ke svému řemeslu se staví zodpovědně a stejně tak ho nenechá v klidu ani smůla nebo neštěstí, které vidí kolem vidí. Zkrátka komu může, tomu Valenta pomůže - nemocné vlaštovičce, osamělému pejskovi i holčičce Kordulce, těm všem přinese do života kominické štěstí. A nemyslete si, že s Valentou zůstanete jenom pod pražskými komíny, s hodným kominíčkem se dostanete až do Afriky. (patro.cz)

Podobné produkty ako Pohádkové příhody kominíka Valenty - Čtvrtek Václav , Penn plax action air vrak lodě 11 × 5 × 10 cm (0030172010569)

Pohádkové příhody kominíka Valenty (978-80-247-5792-6)

Pohádkové příhody kominíka Valenty (978-80-247-5792-6)
Detail

Kniha - autor Václav Čtvrtek, 72 stran, česky, pevná bez přebalu matná Dobrácký kominíček, kterého před více než půlstoletím vytvořil Václav Čtvrtek pro svou půvabnou pohádkovou prózu, by málem upadl v zapomnění. Nenechte si ujít nové, jedinečně ilustrované vydání pohádkového vyprávění o kominíkovi, který kudy chodí, tudy nosí štěstí. Kniha vychází u příležitosti autorova 105. výročí narození a 40. výročí úmrtí. Kominík Valenta bydlí v pražských Vysočanech, ale na starost má komíny po celé Praze. Ke svému řemeslu se staví zodpovědně a stejně tak ho nenechá v klidu ani smůla nebo neštěstí, které vidí kolem vidí. Zkrátka komu může, tomu Valenta pomůže - nemocné vlaštovičce, osamělému pejskovi i holčičce Kordulce, těm všem přinese do života kominické štěstí. A nemyslete si, že s Valentou zůstanete jenom pod pražskými komíny, s hodným kominíčkem se dostanete až do Afriky. (alza.cz)

Podobné produkty ako Pohádkové příhody kominíka Valenty (978-80-247-5792-6) , Bellatex koupelnová předložka avangard lodě modrá wc, 60 x 50 cm

Lexibook Elektronické mluvící lodě se světly (3380743088259)

Lexibook Elektronické mluvící lodě se světly (3380743088259)
Detail

Stolní hra - vhodné od 6 let Pamatujete na dětskou hru lodě? Už nemusíte shánět čtverečkovaný papír, zahrejte si elektronické mluvicí lodě se světelnými efekty Lexibook. Mluvicí lodě můžete hrát proti počítači nebo vyzvat kamaráda. Postavte svých pět lodí a snažte se zasáhnout ty soupeřovy. Kdo jako první potopí všechy lodě? U hry si vychutnáte zvukové efekty (v případě zásahu, minutí nebo potopení lodi) a světelné efekty, pokud se vám podaří loď zasáhnout nebo potopit. Můžete si vybrat lehčí nebo těžší variantu, kdy není specifikováno, která loď je zasažena. Pod hrací plochou lodí Lexibook najdete úložný prostor na schování všech potřebných věcí. Klíčové vlastnosti elektronických mluvicích lodí se světly LexibookElektronické mluvicí lodě se světelnými efekty LexibookKlasická hra v moderním provedení Hrejte proti počítači nebo vyzvěte kamarádaVašim úkolem je zasáhnout všech pět soupeřových lodíZvukové efekty v případě zásahu, minutí nebo... (alza.cz)

Podobné produkty ako Lexibook Elektronické mluvící lodě se světly (3380743088259) , Bellatex s.r.o. sada-avangard 60 × 100 + 60 × 50 700/224 modré lodě (8076)

Corel Scotland 1:64 kit (4025792060922)

Corel Scotland 1:64 kit (4025792060922)
Detail

Model lodě - určený pro holky i kluky od 14 let, vhodný na vystavení, realistické provedení, civilní typ, historický, měřítko 1:64, model a stojánek součástí balení Jste vy nebo vaše děti zapáleni do skládání lodí? Pak vás jistě osloví model lodě Krick v měřítku 1:64. Modelování je krásný koníček, který učí trpělivosti, a přitom si člověk procvičí prsty i jinak než na počítačové klávesnici. Civilní typ lodě disponuje promyšleným zpracováním všech kousků, které mezi sebe výborně zapadají. K jeho výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je dřevo. Nabízený produkt je ideální pro děti od 14 let. Historický model lodě Krick obsahuje také vyčerpávající montážní plán, díky kterému půjde modelování jedna radost. Jeho délka po kompletním sestavení činí 43 cm. Klíčové přednosti produktu Corel Scotland 1:64 kit Civilní typ lodě Krick v měřítku 1:64 potěší začínající i pokročilejší modeláře Skládání nabízí zábavu i možnost vzdělávání Model lodě Krick je doporučen všem od... (alza.cz)

Podobné produkty ako Corel Scotland 1:64 kit (4025792060922) , Auta, vlaky, lodě a letadla: obrazová encyklopedie dopravních prostředků (978-80-7529-205-6)

Corel King of Prussia 1777 1:42 kit (4025792141560)

Corel King of Prussia 1777 1:42 kit (4025792141560)
Detail

Model lodě - určený pro holky i kluky od 14 let, vhodný na vystavení, realistické provedení, civilní typ, historický, měřítko 1:42, model a stojánek součástí balení Rádi byste si se svým dítkem složili nějaký zajímavý kousek? V tom případě musíte mít model lodě Krick v měřítku 1:42. Modelování je krásný koníček, který si žádá spoustu času a trpělivosti, ale ten výsledek pak bude stát za to! Civilní typ lodě disponuje promyšleným zpracováním všech kousků, takže se můžete spolehnout na důmyslný systém jejich spojování. K jeho výrobě byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně dřevo. Výrobek je vhodný pro děti od 14 let. Historický model lodě Krick obsahuje také podrobné montážní plány a pokyny krok za krokem. Až dojde k jeho kompletnímu složení, bude dlouhý 74,5 cm. Hlavní přednosti produktu Corel King of Prussia 1777 1:42 kit Civilní typ lodě Krick v měřítku 1:42 nadchne začínající i pokročilé modeláře Skládání podporuje fantazii i trpělivost Model lodě Krick je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Corel King of Prussia 1777 1:42 kit (4025792141560) , Zuty - malování podle čísel - lodě ve vietnamu, 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (hrammb10157nad)

Mamoli America 1851 1:66 kit (8594189000408)

Mamoli America 1851 1:66 kit (8594189000408)
Detail

Model lodě - určený pro holky i kluky od 14 let, vhodný na vystavení, realistické provedení, civilní typ, historický, měřítko 1:66, model a stojánek součástí balení Rádi byste sobě nebo svému dítku pořídili nový model? V tom případě by se vám mohl zalíbit model lodě Krick v měřítku 1:66. Modelování je skvělý retro koníček, který se opět vrací do módy a našel si mnoho příznivců mezi dětmi i dospělými. Civilní typ lodě obsahuje detailně zpracované kousky, které mezi sebe výborně zapadají. K jeho výrobě slouží dřevo. Výrobek se doporučuje dětem od 14 let. Historický model lodě Krick se bude skládat jedna radost díky podrobnému montážnímu plánu a pokynům pro začátečníky i zkušené modeláře. Až dojde k jeho kompletnímu složení, bude dlouhý 79 cm. Zásadní vlastnosti produktu Mamoli America 1851 1:66 kit Civilní typ lodě Krick v měřítku 1:66 zaměstná děti i dospělé na dlouhý čas Po složení poskytne dobrý pocit z dokončeného díla Model lodě Krick je určen všem od 14 let... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mamoli America 1851 1:66 kit (8594189000408) , Bellatex sada koupelnových předložek avangard lodě modrá, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm

Amati Santa Maria karavela 1492 1:65 kit (4025792093593)

Amati Santa Maria karavela 1492 1:65 kit (4025792093593)
Detail

Model lodě - určený pro holky i kluky od 14 let, vhodný na vystavení, realistické provedení, civilní typ, historický, měřítko 1:65, model a stojánek součástí balení Baví vás nebo vaše dítě modelařina? V tom případě vás jistě nadchne model lodě Krick v měřítku 1:65. Modelování je krásný koníček, který učí trpělivosti, a přitom si člověk procvičí prsty i jinak než na počítačové klávesnici. Civilní typ lodě obsahuje detailně zpracované kousky, které do sebe přesně zapadají. K jeho zhotovení byl použit kvalitní materiál, jakým je dřevo. Výrobek je ideální pro děti od 14 let. Historický model lodě Krick obsahuje rovněž podrobný montážní plán, a tak modelování půjde hezky od ruky. Až dojde k jeho kompletnímu složení, bude dlouhý 54 cm. Zásadní přednosti produktu Amati Santa Maria karavela 1492 1:65 kit Civilní typ lodě Krick v měřítku 1:65 nadchne začínající i pokročilé modeláře Skládání nás učí trpělivosti a podpoří fantazii Model lodě Krick je navržen pro všechny... (alza.cz)

Podobné produkty ako Amati Santa Maria karavela 1492 1:65 kit (4025792093593) , Zuty - malování podle čísel - lodě na jezeře braies, 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (hrammb08623nad)

Mini Mamoli Cutty Sark 1:250 kit (8594189000088)

Mini Mamoli Cutty Sark 1:250 kit (8594189000088)
Detail

Model lodě - určený pro holky i kluky od 14 let, vhodný na vystavení, realistické provedení, civilní typ, historický, měřítko 1:250, model a stojánek součástí balení Lámete si hlavu s výběrem modelu pro sebe či vaše dítě? V tom případě vás jistě nadchne model lodě Krick v měřítku 1:250. Skládání je opravdu mravenčí práce a zkouška trpělivosti, výsledek však vždy stojí za to. Civilní typ lodě obsahuje detailně zpracované kousky, které k sobě dokonale padnou. K jeho výrobě byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně dřevo. Nabízený produkt je ideální pro děti od 14 let. Historický model lodě Krick nebude problém vůbec složit dohromady díky vyčerpávajícímu montážnímu plánu a pokynům pro začátečníky i zkušené modeláře. Až dojde k jeho kompletnímu složení, bude dlouhý 34,2 cm. Hlavní vlastnosti produktu Mini Mamoli Cutty Sark 1:250 kit Civilní typ lodě Krick v měřítku 1:250 potěší svým kvalitním zpracováním Skládání přináší spoustu zábavy Model lodě Krick je navržen pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mini Mamoli Cutty Sark 1:250 kit (8594189000088) , Holky z loděnice: postavily lodě, které vyhrály druhou světovou válku... (978-80-249-4726-6)

Mamoli Black Prince 1774 1:57 kit (8594189000606)

Mamoli Black Prince 1774 1:57 kit (8594189000606)
Detail

Model lodě - určený pro holky i kluky od 14 let, vhodný na vystavení, realistické provedení, civilní typ, historický, měřítko 1:57, model a stojánek součástí balení Lámete si hlavu s výběrem modelu pro sebe či vaše dítě? V tom případě musíte mít model lodě Krick v měřítku 1:57. Modelování vyžaduje spoustu času a trpělivosti, výsledek však stojí za to. Civilní typ lodě obsahuje detailně zpracované kousky, které k sobě dokonale padnou. K jeho výrobě byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně dřevo. Nabízený produkt se doporučuje dětem od 14 let. Historický model lodě Krick se bude skládat jedna radost díky podrobnému montážnímu plánu a pokynům pro začátečníky i zkušené modeláře. Jeho délka po kompletním sestavení činí 52 cm. Klíčové vlastnosti produktu Mamoli Black Prince 1774 1:57 kit Civilní typ lodě Krick v měřítku 1:57 nadchne začínající i pokročilé modeláře Poskytuje možnost smysluplného trávení volného času Model lodě Krick je vhodný pro všechny od 14 let... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mamoli Black Prince 1774 1:57 kit (8594189000606) , Woden city dřevěné puzzle staré lodě v přístavu 2v1, 505 dílků eko (oc 505-0144-l)

Vanguard Models Lady Isabella 1:64 kit (5060778340024)

Vanguard Models Lady Isabella 1:64 kit (5060778340024)
Detail

Model lodě - určený pro holky i kluky od 14 let, vhodný na vystavení, realistické provedení, civilní typ, historický, měřítko 1:64, model a stojánek součástí balení Rádi byste si se svým dítkem složili nějaký zajímavý kousek? Pak pro vás bude skvělou volbou model lodě Krick v měřítku 1:64. Skládání je opravdu mravenčí práce a zkouška trpělivosti, výsledek však vždy stojí za to. Civilní typ lodě vyniká detailním zpracováním každé části, které k sobě perfektně doléhají. K jeho výrobě byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně dřevo. Nabízený produkt je ideální pro děti od 14 let. Historický model lodě Krick obsahuje také podrobné montážní plány a pokyny krok za krokem. Jeho celková délka po složení je 60 cm. Zásadní vlastnosti produktu Vanguard Models Lady Isabella 1:64 kit Civilní typ lodě Krick v měřítku 1:64 je ideální pro začínající i pokročilé modeláře Skládání představuje spoustu možností ke tvoření Model lodě Krick je vhodný pro všechny od 14 let Inspirován... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vanguard Models Lady Isabella 1:64 kit (5060778340024) , Zuty - malování podle čísel - město a lodě, itálie (ted davis), 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (hrammb07815nad)

Mamoli Il Leudo 1:32 kit (8594189000439)

Mamoli Il Leudo 1:32 kit (8594189000439)
Detail

Model lodě - určený pro holky i kluky od 14 let, vhodný na vystavení, realistické provedení, civilní typ, historický, měřítko 1:32, model a stojánek součástí balení Rádi byste sobě nebo svému dítku pořídili nový model? Pak pro vás bude skvělou volbou model lodě Krick v měřítku 1:32. Skládání je opravdu mravenčí práce a zkouška trpělivosti, výsledek však vždy stojí za to. Civilní typ lodě obsahuje detailně zpracované kousky, které k sobě dokonale padnou. K jeho zhotovení byl použit kvalitní materiál, jakým je dřevo. Výrobek se doporučuje dětem od 14 let. Historický model lodě Krick nebude problém vůbec složit dohromady díky vyčerpávajícímu montážnímu plánu a pokynům pro začátečníky i zkušené modeláře. Délka po jeho kompletním složení bude činit 65,2 cm. Hlavní přednosti produktu Mamoli Il Leudo 1:32 kit Civilní typ lodě Krick v měřítku 1:32 nadchne začínající i pokročilé modeláře Skládání nabízí zábavu i možnost vzdělávání Model lodě Krick je vhodný pro všechny... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mamoli Il Leudo 1:32 kit (8594189000439)

Hra lodě (8590331934744)

Hra lodě (8590331934744)
Detail

Společenská hra - dětská a strategická hra, pro 2 až 4 hráče, lehká obtížnost, délka hry 10 min, v českém jazyce, vhodné od 4 let Hra lodě. Potop všechny soupeřovy lodě. Pro 2 až 4 hráče. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hra lodě (8590331934744)

Lodě - Malý modelář

Lodě - Malý modelář
Detail

Malý modelář - Lodě (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Lodě - Malý modelář

Společenská hra Lodě - The Sea Battle, 9717 (9717)

Společenská hra Lodě - The Sea Battle, 9717 (9717)
Detail

Stolní hra - vhodné od 3 měsíců Kultovní společenská hra Lodě je ideální pro trávení volného času za dlouhých zimních večerů. Nestárnoucí klasika v novém designu osloví malé i velké. Napomáhá rozvoji logického myšlení a trénuje paměť. Pravidla hry jsou jednoduchá. Cílem je odhalit postavení nepřátelských lodí protivníka. Potopte co nejvíce lodí a posilněte svou moc nad dobytým územím. Množství variací, do kterých můžete své lodě postavit, představuje nikdy nekončící zábavu. Praktické uzamykatelné balení v podobě kufříku usnadňuje přenášení a slouží k bezpečnému uschování všech komponentů do začátku další hry. Klíčové vlastnosti společenské hry lodě - The Sea Battle, 9717Klasická společenská hra lodě pro 2 hráčeIdeální pro předškoláky i dospěléNapomáhá rozvoji logického myšlení a trénuje paměťCílem hry je odhalit postavení nepřátelských lodí protivníkaVítězem se stává ten, komu zůstane nejvíce lodíHru lze složit a uschovat do... (alza.cz)

Podobné produkty ako Společenská hra Lodě - The Sea Battle, 9717 (9717)

Aero-naut Mary stavebnice rybářské loďky pro začátečníky (4012230079516)

Aero-naut Mary stavebnice rybářské loďky pro začátečníky (4012230079516)
Detail

Model lodě - určený pro holky i kluky vhodný na hraní a vystavení, realistické provedení, civilní typ, model součástí balení Rádi se vy nebo vaše děti ve svých aktivitách přibližujete reálnému světu a baví vás modelařina? V tom případě vás jistě nadchne model lodě Aero-naut. Modelování vyžaduje spoustu času a trpělivosti, výsledek však stojí za to. Civilní typ lodě disponuje promyšleným zpracováním všech kousků, které k sobě přesně pasují. K jeho výrobě slouží překližka. Jeho délka po kompletním sestavení činí 25,5 cm. Klíčové vlastnosti produktu Aero-naut Mary stavebnice rybářské loďky pro začátečníky Civilní typ lodě Aero-naut zaměstná všechny nadšené modeláře Skládání podporuje fantazii i trpělivost Model je možné vystavit nebo si s ním hrát Délka modelu lodě Aero-naut po sestavení bude 25,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Aero-naut Mary stavebnice rybářské loďky pro začátečníky (4012230079516)

Günther Model plachetnice pro děti Captain Hook 24 × 31 cm (4001664018307)

Günther Model plachetnice pro děti Captain Hook 24 × 31 cm  (4001664018307)
Detail

Model lodě - určený pro holky i kluky vhodný na hraní, realistické provedení, civilní typ, model součástí balení Baví vás nebo vaše dítě modelařina? V tom případě by se vám mohl zalíbit model lodě Günther. Modelování je krásný koníček, který si žádá spoustu času a trpělivosti, ale ten výsledek pak bude stát za to! Civilní typ lodě disponuje promyšleným zpracováním všech kousků, které k sobě přesně pasují. K jeho výrobě slouží plast. Délka po jeho kompletním složení bude činit 24 cm. Hlavní vlastnosti produktu Günther Model plachetnice pro děti Captain Hook 24 × 31 cm Civilní typ lodě Günther potěší začínající i pokročilejší modeláře Skládání představuje spoustu možností ke tvoření Se složeným modelem je možné si také hrát Délka modelu lodě Günther po sestavení činí 24 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Günther Model plachetnice pro děti Captain Hook 24 × 31 cm (4001664018307)

Aero-naut Bert stavebnice parníku pro začátečníky (4012230079509)

Aero-naut Bert stavebnice parníku pro začátečníky (4012230079509)
Detail

Model lodě - určený pro holky i kluky vhodný na hraní a vystavení, realistické provedení, civilní typ, model součástí balení Chtěli byste s dětmi trávit čas a složit si nějaký zajímavý kousek? V tom případě musíte mít model lodě Aero-naut. Modelování je krásný koníček, který učí trpělivosti, a přitom si člověk procvičí prsty i jinak než na počítačové klávesnici. Civilní typ lodě disponuje kvalitním zpracováním všech částí, které k sobě dokonale padnou. Jeho výrobním materiálem je překližka. Jeho délka po kompletním sestavení činí 25,5 cm. Zásadní vlastnosti produktu Aero-naut Bert stavebnice parníku pro začátečníky Civilní typ lodě Aero-naut nadchne začínající i pokročilé modeláře Skládání nabízí zábavu i možnost vzdělávání Model je možné vystavit nebo si s ním hrát Délka modelu lodě Aero-naut po sestavení činí 25,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Aero-naut Bert stavebnice parníku pro začátečníky (4012230079509)

Fasten Vazák pro kotvení lodě

Fasten Vazák pro kotvení lodě
Detail

Pevný vazák pro ukotvení lodě Pevný vazák pro ukotvení lodě. Je tvarován tak, aby okolo něj šlo omotat či uvázat kotevní lano. Má i otvor pro připnutí kotevní karabiny. Vazák je vyroben z pevného kvalitního plastu. Na spodku sestavy je upevňovací bod, který zasunete a pojistkou zajistíte do jakéhokoli rychloupínacího držáku Fasten. (chytapust.cz)

Podobné produkty ako Fasten Vazák pro kotvení lodě

Troli Identifikační náramek pro chlapce Lodě

Troli Identifikační náramek pro chlapce Lodě
Detail

Troli Identifikační náramek pro chlapce Lodě (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Troli Identifikační náramek pro chlapce Lodě

Bitevní loď Bismarck (978-80-882-7434-6)

Bitevní loď Bismarck (978-80-882-7434-6)
Detail

Elektronická kniha - Příběh lodě a přeživšího člena posádky. Autor v knize pečlivě dokumentuje všechny události kolem této velké bitevní lodě od její stavby až k potopení. - autor Burkard Freiherr von Müllenheim-Rechberg, 368 stran, česky Příběh lodě a přeživšího člena posádkyAutor v knize pečlivě dokumentuje všechny události kolem této velké bitevní lodě od její stavby až k potopení. Oživujícím způsobem je opakovaně doplňuje pohledem na celé Německo v době nacionálního socialismu a na mezinárodní souvislosti. Kniha tak líčí nejen situaci na palubě a v podpalubí Bismarcka během operace „Rheinübung” mezi 18. a 27. květnem 1941.Toto dění samozřejmě představuje hlavní část celého příběhu. Chronologicky popisuje všechny důležité okamžiky od spuštění lodě na vodu v roce 1939 v Hamburku, přes zkušební plavby v Baltském moři, vyplutí do Atlantiku, míjení ostrovů, boj v Dánském průlivu, pokus o návrat do St. Nazaire, až po její potopení.Kromě toho uvádí podrobné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bitevní loď Bismarck (978-80-882-7434-6)

Gibsons Puzzle Miluji lodě 1000 dílků (G591)

Gibsons Puzzle Miluji lodě 1000 dílků (G591)
Detail

Puzzle - patří mezi náročnější, 1000 dílků v balení, téma lodě, rozměry sestaveného puzzle 49 × 68 cm (V׊) Skládání puzzlí se dá zařadit mezi nejoblíbenější dětské hry. A nejsou to jen děti, kdo si skládání užívají. I dospělí si užívají čas u těchto malých dílků, se kterými mají možnost sestavení oblíbeného motivu. Tyto puzzle GIBSONS jsou vhodné pro kohokoliv. Před jejich koupí je třeba myslet na zručnost toho, komu je pořizujete. Tyto puzzle totiž obsahují 1000 dílků. Patří mezi klasické puzzle, které nepochybně dobře znáte. Jsou vyrobeny z materiálu, kterým je papír. Důležité vlastnosti puzzlí Gibsons Puzzle Miluji lodě 1000 dílků S puzzlemi si skvěle procvičíte jemnou motoriku, koncentraci a představivost. Jejich skládáním se uklidníte a zrelaxujete Puzzle Gibsons Puzzle Miluji lodě 1000 dílků můžete pořídit pro kluky i holky Téma: lodě Puzzle obsahují celkem 1000 dílků Spadají mezi klasické puzzle, které určitě zná každý Materiálem výroby je papír (alza.cz)

Podobné produkty ako Gibsons Puzzle Miluji lodě 1000 dílků (G591)

Velká kniha letadel, lodí a raket - Ilaria Barsotti

Velká kniha letadel, lodí a raket - Ilaria Barsotti
Detail

Kniha plná obrázků, v níž najdete spoustu létajících strojů a plavidel, které znáte, a dokonce i těch, které jste nikdy neviděli. Zaoceánské parníky a výletní lodě, plachetnice a malé čluny, obrovské vzducholodě a ultralehké vrtulníky, dopravní a nákladní letadla, kosmické lodě a sondy, vojenské letouny a bitevní lodě, to všechno a mnohem více vás čeká na stránkách této knihy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Velká kniha letadel, lodí a raket - Ilaria Barsotti

Mini Mamoli H.M.S. Bounty 1:135 kit (4025792143748)

Mini Mamoli H.M.S. Bounty 1:135 kit (4025792143748)
Detail

Model lodě - určený pro holky i kluky od 14 let, vhodný na vystavení, realistické provedení, civilní typ, historický, měřítko 1:135, model a stojánek součástí balení Rádi se vy nebo vaše děti ve svých aktivitách přibližujete reálnému světu a baví vás modelařina? Pak vás jistě osloví model lodě Krick v měřítku 1:135. Při skládání modelář nepotřebuje televizi ani internet a zvládne vytvořit jedinečný kousek jen za pomoci své fantazie a představivosti. Civilní typ lodě obsahuje detailně zpracované kousky, které mezi sebe výborně zapadají. K jeho výrobě byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně dřevo. Nabízený produkt se doporučuje dětem od 14 let. Historický model lodě Krick se bude skládat jedna radost díky podrobnému montážnímu plánu a pokynům pro začátečníky i zkušené modeláře. Jeho celková délka po složení je 33,5 cm. Klíčové přednosti produktu Mini Mamoli H.M.S. Bounty 1:135 kit Civilní typ lodě Krick v měřítku 1:135 ohromí svým precizním zpracováním Skládání... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mini Mamoli H.M.S. Bounty 1:135 kit (4025792143748)

EasyClick loď 05498 - RMS Titanic (4009803054988)

EasyClick loď 05498 - RMS Titanic (4009803054988)
Detail

Model lodě - určený pro holky i kluky od 10 let, vhodný na vystavení a sběratelství, realistické provedení, civilní typ, historický, měřítko 1:600, 156 dílků, model a samolepky součástí balení Rádi se vy nebo vaše děti ve svých aktivitách přibližujete reálnému světu a baví vás modelařina? V tom případě si nenechte ujít model lodě Revell v měřítku 1:600. Při skládání modelář nepotřebuje televizi ani internet a zvládne vytvořit jedinečný kousek jen za pomoci své fantazie a představivosti. Uvnitř balení bude čekat 156 dílků. Civilní typ lodě ohromí precizním zpracováním všech dílů, které mezi sebe výborně zapadají. K jeho výrobě byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně plast. Nabízený produkt je ideální pro děti od 10 let. Historický model lodě Revell obsahuje rovněž podrobný montážní plán, a tak modelování půjde hezky od ruky. Jeho celková délka po složení je 44,8 cm. Klíčové vlastnosti produktu EasyClick loď 05498 - RMS Titanic Civilní typ lodě Revell v měřítku... (alza.cz)

Podobné produkty ako EasyClick loď 05498 - RMS Titanic (4009803054988)

Mini Mamoli America 1:140 kit (8594189000040)

Mini Mamoli America 1:140 kit (8594189000040)
Detail

Model lodě - určený pro holky i kluky od 14 let, vhodný na vystavení, realistické provedení, civilní typ, historický, měřítko 1:140, model a stojánek součástí balení Rádi byste si se svým dítkem složili nějaký zajímavý kousek? V tom případě musíte mít model lodě Krick v měřítku 1:140. Modelování je krásný koníček, který učí trpělivosti, a přitom si člověk procvičí prsty i jinak než na počítačové klávesnici. Civilní typ lodě má kvalitně zpracované díly, které k sobě dokonale padnou. K jeho výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je dřevo. Výrobek se doporučuje dětem od 14 let. Historický model lodě Krick nebude problém vůbec složit dohromady díky vyčerpávajícímu montážnímu plánu a pokynům pro začátečníky i zkušené modeláře. Až dojde k jeho kompletnímu složení, bude dlouhý 37 cm. Zásadní přednosti produktu Mini Mamoli America 1:140 kit Civilní typ lodě Krick v měřítku 1:140 nadchne začínající i pokročilé modeláře Po složení poskytne dobrý pocit z dokončeného díla (alza.cz)

Podobné produkty ako Mini Mamoli America 1:140 kit (8594189000040)

Krick Karl und Marie kit (4025792000690)

Krick Karl und Marie kit (4025792000690)
Detail

Model lodě - určený pro holky i kluky od 14 let, vhodný na vystavení, realistické provedení, civilní typ, historický, měřítko 1:40, model a stojánek součástí balení Rádi byste sobě nebo svému dítku pořídili nový model? Pak je tady pro vás model lodě Krick v měřítku 1:40. Modelování je krásný koníček, který si žádá spoustu času a trpělivosti, ale ten výsledek pak bude stát za to! Civilní typ lodě ohromí precizním zpracováním všech dílů, takže se můžete spolehnout na důmyslný systém jejich spojování. K jeho zhotovení byl použit kvalitní materiál, jakým je dřevo. Nabízený produkt je vhodný pro děti od 14 let. Historický model lodě Krick se bude skládat jedna radost díky podrobnému montážnímu plánu a pokynům pro začátečníky i zkušené modeláře. Délka po jeho kompletním složení bude činit 79,7 cm. Klíčové přednosti produktu Krick Karl und Marie kit Civilní typ lodě Krick v měřítku 1:40 ohromí svým precizním zpracováním Skládání představuje spoustu možností ke tvoření... (alza.cz)

Podobné produkty ako Krick Karl und Marie kit (4025792000690)

Gift-Set loď 05684 - Mayflower 400th Anniversary (4009803056845)

Gift-Set loď 05684 - Mayflower 400th Anniversary (4009803056845)
Detail

Model lodě - určený pro holky i kluky od 12 let, vhodný na vystavení a sběratelství, realistické provedení, civilní typ, historický, měřítko 1:83, 369 dílků, model, lepidlo, barvy a štětec součástí balení Baví vás nebo vaše dítě modelařina? V tom případě musíte mít model lodě Revell v měřítku 1:83. Při skládání modelář nepotřebuje televizi ani internet a zvládne vytvořit jedinečný kousek jen za pomoci své fantazie a představivosti. Tato varianta představuje celkem 369 dílků. Civilní typ lodě obsahuje kvalitně zpracované díly, které k sobě přesně pasují. K jeho výrobě slouží plast. Výrobek je vhodný pro děti od 12 let. Historický model lodě Revell obsahuje rovněž podrobný montážní plán a pokyny krok za krokem, a tak modelování půjde hezky od ruky. Délka po jeho kompletním složení bude činit 36,7 cm. Klíčové vlastnosti produktu Gift-Set loď 05684 - Mayflower 400th Anniversary Civilní typ lodě Revell v měřítku 1:83 nadchne začínající i pokročilé modeláře Skládání... (alza.cz)

Podobné produkty ako Gift-Set loď 05684 - Mayflower 400th Anniversary (4009803056845)

Dušek Santa Maria 1492 1:72 kit (4025792131714)

Dušek Santa Maria 1492 1:72 kit (4025792131714)
Detail

Model lodě - určený pro holky i kluky od 14 let, vhodný na vystavení, realistické provedení, civilní typ, historický, měřítko 1:72, model a stojánek součástí balení Chtěli byste s dětmi trávit čas a složit si nějaký zajímavý kousek? V tom případě musíte mít model lodě Krick v měřítku 1:72. Při skládání modelář nepotřebuje televizi ani internet a zvládne vytvořit jedinečný kousek jen za pomoci své fantazie a představivosti. Civilní typ lodě vyniká detailním zpracováním každé části, které k sobě přesně pasují. K jeho výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je dřevo. Nabízený produkt je vhodný pro děti od 14 let. Historický model lodě Krick obsahuje rovněž podrobný montážní plán, a tak modelování půjde hezky od ruky. Až dojde k jeho kompletnímu složení, bude dlouhý 46,5 cm. Zásadní vlastnosti produktu Dušek Santa Maria 1492 1:72 kit Civilní typ lodě Krick v měřítku 1:72 zaměstná děti i dospělé na dlouhý čas Poskytuje možnost smysluplného trávení volného času... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dušek Santa Maria 1492 1:72 kit (4025792131714)

Velká kniha letadel, lodí a raket - Barsotti Ilaria

Velká kniha letadel, lodí a raket - Barsotti Ilaria
Detail

Kniha plná obrázků, v níž najdete spoustu létajících strojů a plavidel, které znáte, a dokonce i těch, které jste nikdy neviděli. Zaoceánské parníky a výletní lodě, plachetnice a malé čluny, obrovské vzducholodě a ultralehké vrtulníky, dopravní a nákladní letadla, kosmické lodě a sondy, vojenské letouny a bitevní lodě, to všechno a mnohem více vás čeká na stránkách této knihy. (patro.cz)

Podobné produkty ako Velká kniha letadel, lodí a raket - Barsotti Ilaria

Moje chytrá knihovnička Auta, lodě, letadla

Moje chytrá knihovnička Auta, lodě, letadla
Detail

Soubor obsahuje osm malých leporel s poutavými barevnými obrázky rozmanitých dopravních prostředků. Děti od jednoho roku se hravou formou seznámí se zajímavými vozidly a nadchne je svět techniky. Poznáváním obrázků a jejich pojmenováváním si postupně rozvíjí slovní zásobu. Z leporel se dá vytvořit také zábavná skládačka. Moji chytrou knihovničku Auta, lodě, letadla tvoří knížečky s názvy Letadla, Na sněhu, Rychlá pomoc, Stavební stroje, Zemědělské stroje, Lodě, Náklaďáky, Auta. (patro.cz)

Podobné produkty ako Moje chytrá knihovnička Auta, lodě, letadla
Hra lodě (8590331934744), Origami skládačka plovoucí lodě (3070900087798), Lodě (978-80-7267-463-3), Malování podle čísel - Rozestavěné lodě (HRAmal00917nad), Malování podle čísel - Lodě v mlze (HRAmal00637nad), Gibsons Puzzle Miluji lodě 1000 dílků (G591), QUUTopia Lodě - Puzzle do vody 2D (5425031171737), Puzzle Lodě Rabelo, Porto 1000 dílků (8412668171961), Lexibook Elektronické mluvící lodě se světly (3380743088259), Poznámkový kalendář Bitevní lodě 2023 - nástěnný kalendář, Kniha Lodě (978-80-7240-739-2), Malování podle čísel - Lodě ve starém přístavišti (HRAmal00229nad), Společenská hra Lodě - The Sea Battle, 9717 (9717), Vesmírné stanice a lodě (978-80-256-2245-2), Malování podle čísel - Lodě na moři u přístavu (HRAbz33209nad), Malování podle čísel - Lodě na moři a západ slunce (HRAmal01122nad), Lexibook Nimitz Force - Elektronické lodě se světly a zvuky (3380743017303), Bellatex Koupelnová předložka Avangard Lodě modrá, 60 x 100 cm, Wooden City 3D puzzle mini sada Widgets: Lodě 28 dílků (WR331), Penn Plax Action air vrak lodě 11 × 5 × 10 cm (0030172010569), Bellatex Koupelnová předložka Avangard Lodě modrá WC, 60 x 50 cm, BELLATEX s.r.o. SADA-AVANGARD 60 × 100 + 60 × 50 700/224 modré lodě (8076), Auta, vlaky, lodě a letadla: Obrazová encyklopedie dopravních prostředků (978-80-7529-205-6), Zuty - Malování podle čísel - LODĚ VE VIETNAMU, 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (HRAmmb10157nad), Bellatex Sada koupelnových předložek Avangard Lodě modrá, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm, Zuty - Malování podle čísel - LODĚ NA JEZEŘE BRAIES, 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (HRAmmb08623nad), Holky z loděnice: Postavily lodě, které vyhrály druhou světovou válku... (978-80-249-4726-6), Woden City Dřevěné puzzle Staré lodě v přístavu 2v1, 505 dílků eko (OC 505-0144-L), Zuty - Malování podle čísel - MĚSTO A LODĚ, ITÁLIE (TED DAVIS), 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (HRAmmb07815nad)