Klastry a jejich vliv na výkonnost firem (978-80-247-2689-2)

Produkt Klastry a jejich vliv na výkonnost firem (978-80-247-2689-2) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Klastry a jejich vliv na výkonnost firem (978-80-247-2689-2) upraviť a produkt hľadať znova.

Klastry a jejich vliv na výkonnost firem (978-80-247-2689-2)

Klastry a jejich vliv na výkonnost firem (978-80-247-2689-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Drahomíra Pavelková, kolektiv a, 272 stran Kniha se věnuje velmi aktuální problematice vzniku a rozvoje klastrů a jejich vlivu na výkonnost subjektů zapojených do klastrových aktivit. V České republice vznikla v minulém období řada klastrů; tyto činnosti se začínají rozvíjet a mnoha aktérům, kteří se v nich angažují, kniha doplní přehled o možnostech a potenciálu klastrů. Její zpracování vychází zejména z teoretického základu popisu klastrů, klastrových iniciativ a klastrové politiky a dále z praktických zkušeností klastrů v zahraničí i v České republice, získaných spoluprací autorského kolektivu s řadou manažerů klastrů a zástupců regionů a díky šetření ve vybraných zemích Evropy, USA a Asie. Vedle teoretických poznatků publikace obsahuje řadu praktických doporučení pro vyhledávání firem do klastrů, založení klastru a rozvoje existujících klastrů. Manažerům firem demonstruje možnosti, které vstup do klastru skýtá pro jejich rozvoj a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Klastry a jejich vliv na výkonnost firem (978-80-247-2689-2) , Klastry a jejich vliv na výkonnost firem (978-80-247-2689-2)

Klastry a jejich vliv na výkonnost firem - Drahomíra Pavelková - e-kniha

Klastry a jejich vliv na výkonnost firem - Drahomíra Pavelková - e-kniha
Detail

eBook:,Kniha se věnuje velmi aktuální problematice vzniku a rozvoje klastrů a jejich vlivu na výkonnost subjektů zapojených do klastrových aktivit. V České republice vznikla v minulém období řada klastrů; tyto činnosti se začínají rozvíjet a mnoha aktérům, kteří se v nich angažují, kniha doplní přehled o možnostech a potenciálu klastrů. Její zpracování vychází zejména z teoretického základu popisu klastrů, klastrových iniciativ a klastrové politiky a dále z praktických zkušeností klastrů v zahraničí i v České republice, získaných spoluprací autorského kolektivu s řadou manažerů klastrů a zástupců regionů a díky šetření ve vybraných zemích Evropy, USA a Asie. Vedle teoretických poznatků publikace obsahuje řadu praktických doporučení pro vyhledávání firem do klastrů, založení klastru a rozvoje existujících klastrů. Manažerům firem demonstruje možnosti, které vstup do klastru skýtá pro jejich rozvoj a zvýšení výkonnosti. Obsahuje výsledky terénních šetření, „dobré praktiky“ ( best practises) i překážky, které omezují vznik a rozvoj klastrů. Kniha je určena pro zájemce z řad manažerů firem, profesionálních manažerů klastrů, akademické sféry či zástupců státní správy a regionálních institucí, které přímo nebo nepřímo rozvoj klastrů podporují. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Klastry a jejich vliv na výkonnost firem - Drahomíra Pavelková - e-kniha , Deprese, antidepresiva a jejich vliv na sexuální fungování (978-80-247-2163-7)

Deprese, antidepresiva a jejich vliv na sexuální fungování (978-80-247-2163-7)

Deprese, antidepresiva a jejich vliv na sexuální fungování (978-80-247-2163-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Radovan Vaškovský, 124 stran Ojedinělá publikace na českém trhu mapuje problematiku deprese, léčby antidepresivy a vliv na sexuální fungování. MUDr. Radovan Vaškovský definuje a rozděluje jednotlivé sexuální dysfunkce (poruchy erekce, předčasná ejakulace, opožděná až chybějící ejakulace, snížení sexuální touhy…), diagnostikuje je a všímá si jejich psychogenních faktorů. Nezapomínán však ani na jednotlivé fáze sexuálního fungování, popisuje sexuální funkce u depresivních pacientů, dysfunkce při léčbě antidepresivy, eventuálně jejich pozitivní vliv na sexuální fungování. Knihu ocení zejména psychiatři, sexuologové, studenti lékařských fakult, praktičtí lékaři i lékaři dalších oborů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Deprese, antidepresiva a jejich vliv na sexuální fungování (978-80-247-2163-7) , Jak efektivně hodnotit zaměstnance a zvyšovat jejich výkonnost (978-80-247-2042-5)

Prvotní otisky a jejich vliv na život člověka (978-80-87249-28-4)

Prvotní otisky a jejich vliv na život člověka (978-80-87249-28-4)
Detail

Kniha - autor Arthur Janov, 436 stran, česky Poslední dobou vychází tolik knih o výchově dětí, že rodiče, kteří je čtou, mohou snadno získat pocit, že vychovat zdravé dítě je téměř nemožné. Je toho tolik, co musí člověk vědět, a tolik věcí se může pokazit. Rád bych proto zdůraznil, že smyslem této knihy není ještě více komplikovat již tak nelehkou situaci rodičů, ale osvětlit jim, které události prenatálního období vývoje dítěte a porodu na něj mohou mít vliv. A kromě toho, mým hlavním záměrem je pomoci rodičům v tom, aby mohli dát svým dětem co nejlepší podmínky pro zdravý život. Doufám, že se mi podaří alespoň trochu ozřejmit, jak se stáváme tím, kdo jsme, a jak rané zkušenosti formují naši osobnost, zájmy a přesvědčení – a stejně tak i nutkání, obsese a symptomy. Jak náš výzkum pokračuje, vychází čím dál jasněji najevo, jakých chyb se na dětech dopouštíme. Bylo by však další chybou trápit se minulostí a pocity viny. Je třeba využít nejnovější poznání a dívat... (alza.cz)

Podobné produkty ako Prvotní otisky a jejich vliv na život člověka (978-80-87249-28-4) , Diagnostika a vitalizace firem a organizací (978-80-247-5323-2)

Skrytá moc drahých kamenů: a jejich vliv na naše duševní a fyzické zdraví (978-80-242-8584-9)

Skrytá moc drahých kamenů: a  jejich vliv na naše duševní a fyzické zdraví (978-80-242-8584-9)
Detail

Kniha - autor Josef Pavel Kreperát, 181 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Nové vydání úspěšné, čtenáři oblíbené příručky o fascinujících účincích drahých kamenů. Kniha obsahuje všechny základní druhy drahých kamenů včetně perel, korálů, tektitů a drahých kovů. Uvádí jejich chemické složení, základní fyzikální vlastnosti, případně rozdíly v jednotlivých odrůdách, genezi a tuzemská i zahraniční naleziště. Hlavní důraz je však kladen na jejich vnitřní sílu a schopnost působit na náš organizmus v oblasti zdravotní i meditativní. Autor jako znalec této problematiky doporučuje začlenit drahé kameny do každodenního života jako pomocníky při řešení osobních problémů i kultivace osobnosti. (alza.cz)

Podobné produkty ako Skrytá moc drahých kamenů: a jejich vliv na naše duševní a fyzické zdraví (978-80-242-8584-9) , Prvotní otisky a jejich vliv na život člověka (978-80-87249-28-4)

Procesy s nacistickými zločinci: v okupačních zónách Německa a jejich vliv na československou retrib (978-80-7502-608-8)

Procesy s nacistickými zločinci: v okupačních zónách Německa a jejich vliv na československou retrib (978-80-7502-608-8)
Detail

Kniha - autor Jan Beránek, 340 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha se zabývá fenoménem tzv. vzónových procesů s nacistickými zločinci, které jednotlivé vítězné mocnosti vedly ve svých okupačních zónách rozděleného Německa a které dodnes poněkud nespravedlivě zůstávají ve stínu známějšího hlavního norimberského procesu. V rámci poválečné zónové justice byly souzeny takřka všechny osoby spoluodpovědné za dříve nepředstavitelné nacistické zločiny, ať už šlo o čelné představitele režimu, průmyslníky, kteří kořistili z nacistické agrese, lékaře, kteří odhodili všechny etické zásady své profese a vstoupili do služeb zvrácené ideologie, personál koncentračních táborů či o obyčejné, politicky neangažované Němce, kteří se však pod vlivem pseudofilosofických nacistických teorií dopustili těch nejstrašlivějších zločinů. Zkoumání zónových procesů však nepředstavuje pouze fungování Německa v době Hitlerovy vlády, ale i přístup k spravedlnosti, ideové... (alza.cz)

Podobné produkty ako Procesy s nacistickými zločinci: v okupačních zónách Německa a jejich vliv na československou retrib (978-80-7502-608-8) , Vedení lidí, týmů a firem (978-80-247-3664-8)

Prvotní otisky a jejich vliv na život člověka - Arthur Janov

Prvotní otisky a jejich vliv na život člověka - Arthur Janov
Detail

Poslední dobou vychází tolik knih o výchově dětí, že rodiče, kteří je čtou, mohou snadno získat pocit, že vychovat zdravé dítě je téměř nemožné. Je toho tolik, co musí člověk vědět, a tolik věcí se může pokazit. Rád bych proto zdůraznil, že smyslem této knihy není ještě více komplikovat již tak nelehkou situaci rodičů, ale osvětlit jim, které události prenatálního období vývoje dítěte a porodu na něj mohou mít vliv. A kromě toho, mým hlavním záměrem je pomoci rodičům v tom, aby mohli dát svým dětem co nejlepší podmínky pro zdravý život. Doufám, že se mi podaří alespoň trochu ozřejmit, jak se stáváme tím, kdo jsme, a jak rané zkušenosti formují naši osobnost, zájmy a přesvědčení - a stejně tak i nutkání, obsese a symptomy. Jak náš výzkum pokračuje, vychází čím dál jasněji najevo, jakých chyb se na dětech dopouštíme. Bylo by však další chybou trápit se minulostí a pocity viny. Je třeba využít nejnovější poznání a dívat se do budoucnosti s odhodláním tyto chyby již neopakovat. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Prvotní otisky a jejich vliv na život člověka - Arthur Janov , Skrytá moc drahých kamenů: a jejich vliv na naše duševní a fyzické zdraví (978-80-242-8584-9)

Prvotní otisky a jejich vliv na život člověka - Janov Arthur

Prvotní otisky a jejich vliv na život člověka - Janov Arthur
Detail

Poslední dobou vychází tolik knih o výchově dětí, že rodiče, kteří je čtou, mohou snadno získat pocit, že vychovat zdravé dítě je téměř nemožné. Je toho tolik, co musí člověk vědět, a tolik věcí se může pokazit. Rád bych proto zdůraznil, že smyslem této knihy není ještě více komplikovat již tak nelehkou situaci rodičů, ale osvětlit jim, které události prenatálního období vývoje dítěte a porodu na něj mohou mít vliv. A kromě toho, mým hlavním záměrem je pomoci rodičům v tom, aby mohli dát svým dětem co nejlepší podmínky pro zdravý život. Doufám, že se mi podaří alespoň trochu ozřejmit, jak se stáváme tím, kdo jsme, a jak rané zkušenosti formují naši osobnost, zájmy a přesvědčení – a stejně tak i nutkání, obsese a symptomy. Jak náš výzkum pokračuje, vychází čím dál jasněji najevo, jakých chyb se na dětech dopouštíme. Bylo by však další chybou trápit se minulostí a pocity viny. Je třeba využít nejnovější poznání a dívat se do budoucnosti s odhodláním tyto chyby již neopakovat. - A. Janov (patro.cz)

Podobné produkty ako Prvotní otisky a jejich vliv na život člověka - Janov Arthur , Společenská odpovědnost firem (978-80-247-3983-0)

Deprese, antidepresiva a jejich vliv na sexuální fungování - Radovan Vaškovský - e-kniha

Deprese, antidepresiva a jejich vliv na sexuální fungování - Radovan Vaškovský - e-kniha
Detail

eBook:,Ojedinělá publikace na českém trhu mapuje problematiku deprese, léčby antidepresivy a vliv na sexuální fungování. MUDr. Radovan Vaškovský definuje a rozděluje jednotlivé sexuální dysfunkce (poruchy erekce, předčasná ejakulace, opožděná až chybějící ejakulace, snížení sexuální touhy…), diagnostikuje je a všímá si jejich psychogenních faktorů. Nezapomínán však ani na jednotlivé fáze sexuálního fungování, popisuje sexuální funkce u depresivních pacientů, dysfunkce při léčbě antidepresivy, eventuálně jejich pozitivní vliv na sexuální fungování. Knihu ocení zejména psychiatři, sexuologové, studenti lékařských fakult, praktičtí lékaři i lékaři dalších oborů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Deprese, antidepresiva a jejich vliv na sexuální fungování - Radovan Vaškovský - e-kniha , Křečci a jejich chov (978-80-247-1780-7)

Společenská odpovědnost firem (978-80-247-3983-0)

Společenská odpovědnost firem (978-80-247-3983-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Vilém Kunz, 208 stran Publikace poskytuje ucelený obraz o základních principech, oblastech, nástrojích či přístupech k problematice společenské odpovědnosti firem (CSR). Teoretická východiska jsou v knize doplněna o výsledky řady výzkumů realizovaných k problematice CSR v České republice i ve světě. Kniha přináší dále návod, jak implementovat CSR do organizace a poukazuje na hlavní možné výhody, které může CSR přinášet. Čtenáři v knize naleznou také případové studie přibližující konkrétní přístupy vybraných organizací k CSR. Každá z nich nejen popisuje CSR politiku těchto organizací, ale také detailně představuje vybranou CSR aktivitu, která může být inspirativní pro další představitele podnikatelského sektoru. Kniha je určena zejména manažerům a podnikatelům, kteří chtějí implementovat CSR do firemních strategií nebo jiným způsobem rozšířit své aktivity v této oblasti, studentům vysokých škol s ekonomickým zaměřením. (alza.cz)

Podobné produkty ako Společenská odpovědnost firem (978-80-247-3983-0) , Pískomilové a jejich chov (978-80-247-1803-3)

Vedení lidí, týmů a firem (978-80-247-3664-8)

Vedení lidí, týmů a firem (978-80-247-3664-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Jiří Plamínek, 160 stran Čtvrté vydání velmi úspěšného a dnes již klasického díla v oblasti managementu je zcela přepracovaným vydáním, téměř novou knihou. Autor, jeden z nejuznávanějších českých odborníků na management a související oblasti, do ní zahrnul zhruba desetileté zkušenosti uplatňování teorie vitality v praxi. Publikace je vlastně průvodcem po světě podnikání. Snaží se ukázat, že i v oceánu manažerských pouček a teorií je možné se spoléhat na zdravý rozum a dobré pochopení souvislostí. Směs hutného obsahu, logické návaznosti a bohaté názornosti činí z knihy srozumitelný návod k úspěšnému řízení a podnikání. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vedení lidí, týmů a firem (978-80-247-3664-8) , Komu patří budoucnost? nejste zákazníkem internetových firem jste jejich produkt (978-80-7363-698-2)

Diagnostika a vitalizace firem a organizací (978-80-247-5323-2)

Diagnostika a vitalizace firem a organizací (978-80-247-5323-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Jiří Plamínek, 184 stran Uznávaný autor a poradce ve své nové knize vysvětluje dva procesy, které by lídři a manažeři firem a organizací měli bez zaváhání zvládat. Jde o diagnostiku stavu firem a organizací a výběr cílů a metod pro odstraňování zjištěných potíží a využívání skrytého potenciálu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Diagnostika a vitalizace firem a organizací (978-80-247-5323-2) , Diagnostika a vitalizace firem a organizací: teorie vitality v podnikatelské a manažerské praxi (978-80-247-5323-2)

Marketing obchodní firmy (978-80-247-2049-4)

Marketing obchodní firmy (978-80-247-2049-4)
Detail

Elektronická kniha - autor Marcela Zamazalová, 240 stran Manažeři a majitelé obchodních firem a vysokoškolští studenti se v této na trhu ojedinělé publikaci dozví, jaké specifické marketingové nástroje a přístupy jsou vhodné pro sektor obchodu a jak úspěšně volit a aplikovat marketingový mix. Kniha šitá na míru pro českého čtenáře vychází z českých podmínek a nabízí řadu příkladů z praxe obchodních firem v ČR. Po přiblížení situace v sektoru obchodu v ČR se dozvíte o rozdílech v situaci a v používání vhodných přístupů u moderních retailingových firem s převahou zahraničního kapitálu a u malých a středních obchodních firem s převážně českou kapitálovou účastí. Seznámíte se s charakteristikou současného zákazníka a s jeho spotřebním chováním a rozhodováním, dále s vhodnými segmentačními kritérii trhu či marketingovými nástroji obchodníka. Zjistíte, jaká specifika by měl mít marketingový mix obchodní firmy ve srovnání s mixem výrobní firmy. Marketingový mix... (alza.cz)

Podobné produkty ako Marketing obchodní firmy (978-80-247-2049-4) , Nervové buňky a jejich svět (978-80-247-5070-5)

Křečci a jejich chov (978-80-247-1780-7)

Křečci a jejich chov (978-80-247-1780-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Vladimír Motyčka, Hana Motyčková, 144 stran Z publikace se chovatel křečků dozví vše potřebné, aby se dokázal o své svěřence řádně postarat a aby mu jejich chov přinášel co nejvíce radosti a poučení. Její autoři vycházejí z vlastních dlouholetých chovatelských zkušeností a obohacují je o aktuální poznatky uváděné v odborné literatuře. Jdou více do hloubky a poskytované rady odpovídají situacím, do nichž se může chovatel u nás dostat, což je velké plus této knížky oproti překladům zahraničních prací. Dalším kladem je, že se nezabývají jen křečkem zlatým, ale i řadou méně známých druhů, které si rozhodně zaslouží, abychom o nich věděli více. (alza.cz)

Podobné produkty ako Křečci a jejich chov (978-80-247-1780-7) , Nadané děti a jejich rozvoj (978-80-247-5089-7)

Pískomilové a jejich chov (978-80-247-1803-3)

Pískomilové a jejich chov (978-80-247-1803-3)
Detail

Elektronická kniha - autor Vladimír Motyčka, Hana Motyčková, 144 stran Velice praktická a zároveň podrobněji pojatá příručka pro všechny zájemce o chov tohoto drobného hlodavce. Pískomilové mají všechny předpoklady pro to, aby se staly oblíbenými mazlíčky. Jsou neustále aktivní, téměř nekoušou a snadno se ochočí. V první části knihy jsou kapitoly věnované zařízení pro chov pískomilů, jejich krmení, odchytu v přírodě i nákupu a přepravě, onemocněním, veterinárním předpisům a správné manipulaci. Druhá část je jakýmsi "atlasem pískomilůů", kde jsou uvedeny všechny druhy, které lze chovat, spolu s popisem jejich vlastností a specifických požadavků. (alza.cz)

Podobné produkty ako Pískomilové a jejich chov (978-80-247-1803-3) , Moderní přístupy ke společenské odpovědnosti firem a csr reportování (978-80-247-4480-3)

Nervové buňky a jejich svět (978-80-247-5070-5)

Nervové buňky a jejich svět (978-80-247-5070-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Miroslav Orel, 216 stran Kniha přináší aktuální přehled o světě nervových buněk, které jsou základem složité a komplexní činnosti nervového systému, a tedy i všech duševních dějů a procesů. Seznamuje s jedinečnou stavbou a funkcí těchto buněk, s komunikací a spojením mezi nimi i s nejvýznamnějšími poruchami a možnostmi jejich ovlivnění a léčby. (alza.cz)

Podobné produkty ako Nervové buňky a jejich svět (978-80-247-5070-5) , Ultramaratonec (978-80-725-2689-5)

Nervové buňky a jejich svět (978-80-247-5070-5)

Nervové buňky a jejich svět (978-80-247-5070-5)
Detail

Kniha - autor Miroslav Orel, 216 stran, česky Kniha přináší aktuální přehled o světě nervových buněk, které jsou základem složité a komplexní činnosti nervového systému, a tedy i všech duševních dějů a procesů. Seznamuje s jedinečnou stavbou a funkcí těchto buněk, s komunikací a spojením mezi nimi i s nejvýznamnějšími poruchami a možnostmi jejich ovlivnění a léčby. Součástí systematicky strukturovaného textu jsou i četné ilustrace a schémata. Publikace předkládá stručný souhrn základních vědomostí pro studenty a absolventy oborů, které se nervovou činností a duševní oblastí zabývají a pro něž jsou rozsáhlé medicínské publikace příliš detailní a obsáhlé – tedy pro studenty psychologie, pedagogiky, sociální práce, ošetřovatelství, fyzioterapie nebo stomatologie. Také ti, kdo studují medicínu či farmakologii, knihu ocení jako kompendium základních poznatků. (alza.cz)

Podobné produkty ako Nervové buňky a jejich svět (978-80-247-5070-5) , Psychoterapeutické systémy a jejich uplatnění v adiktologii (978-80-247-4361-5)

Nadané děti a jejich rozvoj (978-80-247-5089-7)

Nadané děti a jejich rozvoj (978-80-247-5089-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Jiří Mudrák, 176 stran Jaké jsou optimální podmínky rozvoje dětského potenciálu k učení? Jak dostatečně uspokojit vzdělávací potřeby nadaných dětí? Jak dále rozvíjet jejich schopnosti a motivaci? Nad tím se zamýšlí tato odborná publikace, kterou jistě ocení rodiče, pedagogové, psychologové i studenti pedagogických oborů. Detaily knihy: Autor: Jiří Mudrák Rok vydání: 2015 ISBN: 978-80-247-5089-7 Počet stran: 176 (alza.cz)

Podobné produkty ako Nadané děti a jejich rozvoj (978-80-247-5089-7) , Sociální vztahy v organizaci a jejich management (978-80-247-4211-3)

Podnikání malé a střední firmy (978-80-247-4520-6)

Podnikání malé a střední firmy (978-80-247-4520-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Jaromír Veber, Jitka Srpová, kolektiv a, 336 stran Již třetí, aktualizované a doplněné vydání základní publikace o řízení malé a střední firmy je určeno majitelům a manažerům vznikajících i již zavedených firem a studentům vysokých škol. Nové vydání knihy je aktualizováno v souvislosti se změnami právních norem, které zasahují zejména oblast pracovních a smluvních vztahů, dále jsou v knize aktualizovány programy podpory malého a středního podnikání, nově připravena je problematika marketingových a obchodních činností, informačního a komunikačního zabezpečení v malých a středních firmách a řada dalších témat. Kniha se řízení malé a střední firmy věnuje komplexně: od hodnocení předpokladů k podnikání přes založení firmy, její růst a stabilizaci až po krizové situace a možnosti jejich řešení. Autoři věnují pozornost specifikům ekonomiky a finančního řízení, řízení lidských zdrojů, marketingových a obchodních činností či informačního a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Podnikání malé a střední firmy (978-80-247-4520-6) , Kvalita a výkonnost průmyslových podniků (978-80-210-6075-3)

Ekonomické a finanční řízení firmy (978-80-247-3024-0)

Ekonomické a finanční řízení firmy (978-80-247-3024-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Tomáš Petřík, 736 stran Nové vydání je zcela aktualizováno a výrazně rozšířeno zejména o moderní procesní, hodnotové, zákaznicky a tržně orientované firemní řízení včetně ABC/ABM, o problematiku oceňování a odvozování hodnoty firem a organizací a o interaktivní plánování i rozpočtování. Díky prezentování nejmodernějších přístupů, šíři záběru a mimořádné praktičnosti nemá publikace na trhu konkurenci. Je určena pro finanční a ekonomické manažery, auditory, účetní profesionály, finanční analytiky, bankovní specialisty, studenty. Autor vysvětluje podstatu, úlohu, použití a nezbytnost manažerského účetnictví v ekonomickém a finančním řízení firmy, a to na provozní, taktické i strategické úrovni. Důraz klade na těsný vztah manažerského účetnictví a tvorbu efektivních a hodnototvorných řídících rozhodnutí zhodnocujících konkurenčně organizaci jako celek. Text je doplněn rozsáhlými souvisejícími přílohami a finančními tabulkami, obsahuje též... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ekonomické a finanční řízení firmy (978-80-247-3024-0) , Ovládnutí a převzetí firem (978-80-7400-442-1)

Management a moderní organizování firmy (978-80-247-2149-1)

Management a moderní organizování firmy (978-80-247-2149-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Jiří Dědina, Jiří Odcházel, 328 stran Manažeři, podnikatelé a studenti VŠ a MBA studií v knize naleznou praktické a srozumitelné vysvětlení problematiky managementu a organizování společností podle nejnovějších přístupů. Čtenář díky publikaci získává komplexní přehled o nástrojích a přístupech řízení a organizování ve firemní praxi, které mu mají umožnit úspěšně organizovat pracovní prostředí a zvýšit tak celkovou prosperitu podniku. Autoři v knize postupují od komunikace, motivace a rozhodování jednotlivců, přes skupiny a týmy, virtuální týmy a jejich komunikaci a kooperaci, organizační vztahy, síťové a virtuální organizace a strategické aliance až po rozvoj organizace, organizační kulturu a řízení lidských zdrojů, vedení, rozhodování a řešení konfliktů v organizaci. Kromě klasických organizačních struktur útvarových se autoři věnují nové metodologii pro tvorbu organizování pomocí procesního řízení. Moderní publikace je doplněna... (alza.cz)

Podobné produkty ako Management a moderní organizování firmy (978-80-247-2149-1) , Bambusy a jejich pěstování u nás (80-247-1528-7)

Jak vybudovat trvale úspěšnou firmu (978-80-247-5638-7)

Jak vybudovat trvale úspěšnou firmu (978-80-247-5638-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Jim Collins, Jerry I. Porras, 352 stran Autor bestselleru Jak z dobré firmy udělat skvělou (Good to Great) ve své další knize odhaluje, co odlišuje trvale úspěšné firmy od těch ostatních. Kniha nabitá stovkami příkladů nabízí praktické koncepty, které mohou aplikovat manažeři a podnikatelé na všech úrovních. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak vybudovat trvale úspěšnou firmu (978-80-247-5638-7) , Trestní právo evropské unie a jeho vliv na právní řád české a slovenské republik (978-80-7502-080-2)

Plánování a tvorba hodnoty firmy (978-80-247-2432-4)

Plánování a tvorba hodnoty firmy (978-80-247-2432-4)
Detail

Elektronická kniha - autor Pavel Marinič, 240 stran Publikace určená manažerům, podnikatelům a studentům VŠ se zabývá uceleným souborem témat, která jsou obrazem rozhodovacích procesů v podniku. Prakticky zaměřený výklad je doplněn rozsáhlou případovou studií a návodnými schématy. Autor vychází z konkurenceschopnosti jako rozhodujícího faktoru hodnoty firmy, podrobně se zabývá měřením výkonnosti podniku s důrazem na ukazatele používané v rámci hodnotového managementu. Dále se zaměřuje na generátory hodnoty firmy a jejich měření a na identifikaci a analýzu tržní pozice firmy. Obsáhlá část knihy je věnována plánování a tvorbě dlouhodobého a krátkodobého finančního plánu i jejich korekcím. Díky knize se seznámíte se s podstatou strategického myšlení a s metodologickými přístupy propojení strategického myšlení a podnikového řízení na základě nejnovějších poznatků a praxe. (alza.cz)

Podobné produkty ako Plánování a tvorba hodnoty firmy (978-80-247-2432-4) , Poruchy sexuality u somaticky nemocných a jejich léčba (978-80-247-4453-7)

Velká kniha o řízení firmy (978-80-247-4337-0)

Velká kniha o řízení firmy (978-80-247-4337-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Dana Janišová, Mirko Křivánek, 400 stran Kniha se komplexně a s důrazem na využití předkládaných poznatků v praxi věnuje řízení firmy od strategie až po praktickou implementaci metod a nástrojů usnadňujících fungování celé firemní organizace. Autoři s mnohaletými zkušenostmi z praxe ukazují, že firma se chová jako živý organismus, ve kterém jsou jednotlivé části vzájemně provázány, a pokud přestane fungovat jedna z nich, odrazí se to většinou i na řadě ostatních. Manažeři, majitelé firem a konzultanti získají praktické informace o tvorbě firemní strategie, optimalizaci procesů, využití finančních ukazatelů, metodách výběru, hodnocení a motivaci zaměstnanců a o využití informačních zdrojů a systémů k automatizaci některých činností. Naleznou zde také praktické kroky pro řízení změnových projektů a seznámí se s řadou zkušeností, které autoři získali při své mnohaleté konzultantské a manažerské činnosti. Kniha nemá svou komplexností a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Velká kniha o řízení firmy (978-80-247-4337-0) , Vedení lidí, týmů a firem (978-80-271-0629-5)

Psychoanalytické koučování: Vliv nevědomé motivace na jednání koučovaného (978-80-247-5350-8)

Psychoanalytické koučování: Vliv nevědomé motivace na jednání koučovaného (978-80-247-5350-8)
Detail

Kniha - autor Martin Cipro, 264 stran, česky Psychoanalytické koučování se zaměřuje na hlubší sebepoznání osobnosti manažera, vliv nevědomé motivace na práci, pracovní i mimopracovní vztahy a celkovou životní spokojenost. Tento přístup hledá příčiny současného stavu i v minulosti a propojuje nevědomé jednání s budoucími plány a vizemi. Čtenář se seznámí s psychoanalytickým pojetím koučování, jeho čtyřmi základními pilíři a s aplikačními metodami odvozenými z psychoanalýzy. Pozná směry moderní psychoanalýzy, které jsou základní doktrínou pro psychoanalytické koučování. V praktické části knihy autor uvádí konkrétní případové studie, které mohou sloužit jako určitý návod či model rozhovorů. Manažerům nabízí pomoc s nastavením přístupu ke kolegům a pochopením jejich chování, které je často motivováno nevědomě. Na příkladech z praxe je ukázáno, jak řešit konkrétní situace tak, aby jim aktéři opravdu porozuměli (konflikty, vztahy, agrese, psychopatologie na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Psychoanalytické koučování: Vliv nevědomé motivace na jednání koučovaného (978-80-247-5350-8) , Racionální spotřebitelské chování a vliv iracionality (978-80-875-0033-0)

Jak z dobré firmy udělat skvělou (978-80-247-2545-1)

Jak z dobré firmy udělat skvělou (978-80-247-2545-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Jim Collins, 304 stran Jedinečná kniha, které se ve světě prodalo přes 3 miliony výtisků, ukazuje, čím se odlišují firmy, které se z průměrných vyhouply mezi nejlepší. Dozvíte se, proč některá společnost nabrala skvělý výkon, zatímco jiná zůstala jen dobrá. Výsledky vás překvapí a osvětlí každou oblast manažerské strategie a praxe. Detaily knihy: Autor: Jim Collins Rok vydání: 2008 ISBN: 978-80-247-2545-1 Počet stran: 304 (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak z dobré firmy udělat skvělou (978-80-247-2545-1) , Květinové víly a jejich tajemný svět (978-80-7451-782-2)

Jak z dobré firmy udělat skvělou (978-80-247-2545-1)

Jak z dobré firmy udělat skvělou (978-80-247-2545-1)
Detail

Kniha - česky Jedinečná kniha (v originále Good to Great), které se ve světě prodalo již přes 3 miliony výtisků, ukazuje, čím se liší firmy, které se z průměrných vyhouply mezi nejlepší. Autor se svým týmem zkoumal, proč některá společnost nabrala skvělý výkon, zatímco jiná zůstala jen dobrá. Prozkoumali hory dat týkající se společností, jejich postupů a výsledků a stanovili klíčové faktory úspěšnosti - proč některé firmy udělají velký skok vpřed, a jiné nikoliv. Výsledky překvapí mnoho čtenářů a osvětlí prakticky každou oblast manažerské strategie a praxe. Dozvíte se, jaký typ vůdcovství je nutný k dosažení výjimečnosti, že ideální je kombinace firemní kultury založené na disciplíně a zároveň na podpoře podnikatelského ducha, že velký vliv má správný pohled firmy na roli technologií nebo že ty firmy, které zavádějí radikální změny a restrukturalizace, se téměř nikdy nestanou skvělými. PŘEKLAD BESTSELLERU GOOD TO GREAT! (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak z dobré firmy udělat skvělou (978-80-247-2545-1) , Výkonnost a její měření ve veřejném sektoru (978-80-7552-013-5)

Diagnostika a vitalizace firem a organizací: Teorie vitality v podnikatelské a manažerské praxi (978-80-247-5323-2)

Diagnostika a vitalizace firem a organizací: Teorie vitality v podnikatelské a manažerské praxi (978-80-247-5323-2)
Detail

Kniha - autor Jiří Plamínek, 184 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Uznávaný autor a poradce ve své nové knize vysvětluje dva procesy, které by lídři a manažeři firem a organizací měli bez zaváhání zvládat. Jde o diagnostiku stavu firem a organizací a výběr cílů a metod pro odstraňování zjištěných potíží a využívání skrytého potenciálu. Jiří Plamínek podrobně popisuje dosud nepublikované metody diagnózy a vitalizace systémů a zmiňuje i obecnou teorii vitality, která poskytuje těmto metodám teoretickou oporu, nastiňuje odpovědi na některé obecné otázky naší existence a významně usnadňuje a zpřehledňuje výběr nástrojů pro rozvoj firem a organizací. Většinu z popisovaných nástrojů je možné přiměřeně využít i pro vedení a řízení v prostředí veřejné správy a neziskových organizací nebo jako inspiraci pro diagnostiku a vitalizaci týmů, rodin, obcí a různých institucí, škol, spolků a komunit. Autor uvádí množství praktických příkladů ze své dvacetileté... (alza.cz)

Podobné produkty ako Diagnostika a vitalizace firem a organizací: Teorie vitality v podnikatelské a manažerské praxi (978-80-247-5323-2) , Marketing menších a středních firem

Psychoterapeutické systémy a jejich uplatnění v adiktologii (978-80-247-4361-5)

Psychoterapeutické systémy a jejich uplatnění v adiktologii (978-80-247-4361-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Kamil Kalina, 528 stran Adiktologie je mezioborová vědecká disciplína, která se zaměřuje na prevenci, léčbu a výzkum užívání návykových látek a jiných forem závislostního chování. Propojuje nejen poznatky z oboru medicíny, psychologie, sociologie a sociální práce, ale i ekonomiky, práva, kriminologie, pedagogiky, politologie, religionistiky či kulturní a sociální antropologie. Publikace učí rozumět psychoterapii a jednotlivým přístupům a uplatňovat je ve specifických aplikacích v adiktologii. Tím se podstatně liší od dalších psychoterapeutických titulů, které jsou na trhu dostupné. Oproti kolektivním monografiím využívá jednotícího autorského pohledu, podloženého dlouhodobými zkušenostmi. Doplňuje tak základní knižní fond v oboru pro potřeby studentů, absolventů i všech, kteří v něm třeba již dlouhá léta působí. Detaily knihy: Autor: Kamil Kalina Rok vydání: 2013 ISBN: 978-80-247-4361-5 Počet stran: 528 (alza.cz)

Podobné produkty ako Psychoterapeutické systémy a jejich uplatnění v adiktologii (978-80-247-4361-5) , Češi a jejich samičky aneb češky a jejich samci (978-80-726-2503-1)

Sociální vztahy v organizaci a jejich management (978-80-247-4211-3)

Sociální vztahy v organizaci a jejich management (978-80-247-4211-3)
Detail

Elektronická kniha - autor Vojtěch Bednář, kolektiv a, 224 stran Tato publikace si klade za cíl být zdrojem informací nejen pro pracovníky a manažery oddělení lidských zdrojů, ale též pro výkonný management řady firem, veřejných institucí a neziskových organizací. Jejím obsahem je popis fungování sociálních vztahů mezi lidmi — zaměstnanci, členy, spolupracovníky, zainteresovanými osobami v organizacích — a přehled nástrojů, kterými je možné tyto vztahy ovlivňovat z hlediska managementu. Kniha má praktické uplatnění při řízení personální politiky a vnitřní komunikace v organizaci, při motivaci zaměstnanců, při prevenci a eliminaci pomluv či napětí mezi jednotlivými osobami i týmy a při řešení vnitřních konfliktů. Je koncipována jako odborná publikace s maximálním důrazem na výstupy do praxe, z níž uvádí řadu příkladů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Sociální vztahy v organizaci a jejich management (978-80-247-4211-3) , Tafík a cesta na konec světa (978-80-247-5381-2)

Personální práce v malých a středních firmách (978-80-247-3823-9)

Personální práce v malých a středních firmách (978-80-247-3823-9)
Detail

Elektronická kniha - autor Josef Koubek, 288 stran Praktická příručka uznávaného českého odborníka je určena vlastníkům a manažerům malých a středních firem, které nemají specializovaný útvar personalistiky nebo zkušeného personalistu. Nové vydání je obohaceno o další návodné materiály pro personální práci a nově se zabývá například řízením intelektuálního kapitálu podniku, koncepcí celkové/souhrnné odměny, řízením talentů, společenskou odpovědností podniků či participací a zapojováním pracovníků. Knížka výborně poradí a pomůže při běžné personální práci, při plánování pracovníků, jejich získávání a výběru, hodnocení a řízení pracovního výkonu, motivování, vzdělávání a odměňování. V příloze najdete vzory formulářů a dokumentů, jako třeba příklad popisu a specifikace pracovního místa, příklady dotazníků pro uchazeče o zaměstnání nebo příklad formuláře pro hodnocení pracovníků. (alza.cz)

Podobné produkty ako Personální práce v malých a středních firmách (978-80-247-3823-9)

Řízení změn ve firmách a jiných organizacích (978-80-247-4564-0)

Řízení změn ve firmách a jiných organizacích (978-80-247-4564-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Lea Kubíčková, Karel Rais, 136 stran Změna je událost, která za život každé firmy či jiné organizace proběhne mnohokrát. Cílem této publikace je čtenáře seznámit se základními principy řízení změn ve firmě (tzv. change management) tak, aby byla konkrétní změna uskutečněna úspěšně. Provedení změny v organizační struktuře, ve firemní strategii nebo v informačních systémech má určitá pravidla, a proto se v knize seznámíte nejprve se změnou obecně a poté s praktickými příklady firemních změn i změn v jiných organizacích. Kniha je určená manažerům a majitelům firem všech velikostí, a to ve všech fázích jejich životního cyklu. Dále je určena manažerům v nekomerční sféře, např. na univerzitách, ve zdravotnických zařízeních, kulturních organizacích atd., pro které je znalost řízení procesu změny také důležitá, neboť pak mohou efektivně využít potenciál instituce, kde změna probíhá a minimalizovat možná rizika se změnou spojená. (alza.cz)

Podobné produkty ako Řízení změn ve firmách a jiných organizacích (978-80-247-4564-0)

Řízení rizik ve firmách a jiných organizacích (978-80-247-4644-9)

Řízení rizik ve firmách a jiných organizacích (978-80-247-4644-9)
Detail

Elektronická kniha - autor Vladimír Smejkal, Karel Rais, 488 stran Kniha uznávaných autorů se ve svém čtvrtém, aktualizovaném a rozšířeném vydání podrobně zabývá problematikou rizik, která hrozí firmám i jiným organizacím. Komplexně se věnuje řízení rizik, tedy nejen rizik finančních, nýbrž všech, s nimiž se můžeme setkat v podnikání, ale například i ve veřejné sféře a ve sféře neziskové. Zdůrazňuje, že příprava na krizové situace a prevence jsou tím, co rozhoduje o úspěchu či o přežití. V publikaci se dozvíte aktuální a praktické informace o hlavních podnikatelských i nepodnikatelských a poznáte konkrétní postupy a nástroje pro jejich řízení. Oproti předchozímu vydání je kniha aktualizována s ohledem na nový občanský zákoník a další právní předpisy, včetně návrhu zákona o kybernetickém nebezpečí. Zcela nově se zabývá problematikou řízení rizik v orgánech veřejné moci a věnuje se rizikům, která plynou z využívání evropských strukturálních fondů. Srozumitelný a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Řízení rizik ve firmách a jiných organizacích (978-80-247-4644-9)

Aplikace moderních informačních technologií v řízení firmy (978-80-247-2728-8)

Aplikace moderních informačních technologií v řízení firmy (978-80-247-2728-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Milena Tvrdíková, 176 stran Srozumitelná publikace nabízí ucelený přehled o současných možnostech efektivního využití informačních a komunikačních technologií (ICT) ve firmách a jiných organizacích. Manažeři, podnikatelé, studenti VŠ a další uživatelé informačních systémů (IS) se seznámí s možnými přístupy k aktualizaci IS a ICT, s klíčovými aplikacemi, s informačními systémy pro řízení podniků, aplikacemi pro ukládání a analýzu dat, se zajišťováním datové kvality a významu metadat. Autorka se věnuje i problematice CRM a CPM systémů. Kniha dále informuje o možnostech rozvoje podnikání s ICT, o e-businessu, o základní klasifikaci a očekávaných trendech, a také o bezpečnosti IS, o aktuálních hrozbách a o přípravě bezpečnostní politiky firmy. Velkou předností knihy je srozumitelná, ucelená a přitom stručná deskripce dané problematiky tak, aby byla pochopitelná studentům a uživatelům bez hlubších znalostí informatiky, kteří mají zájem o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Aplikace moderních informačních technologií v řízení firmy (978-80-247-2728-8)

Zavádění a rozvoj procesního řízení ve firmě (978-80-247-1679-4)

Zavádění a rozvoj procesního řízení ve firmě (978-80-247-1679-4)
Detail

Elektronická kniha - autor Filip Šmída, 300 stran Svou praktičností a aktuálností poznatků ojedinělá publikace se komplexně věnuje lidské i technické stránce implementace procesního řízení a nejmodernějším manažerským technikám, které musejí firmy zavést, chtějí-li dosáhnout špičkové konkurenceschopnosti. Manažeři, podnikatelé a vysokoškolští studenti v publikaci získávají praktického a srozumitelného průvodce implementací procesního řízení ve firmě, přiblížení transformace firmy z funkční na procesně řízenou a zasazení procesního přístupu do kontextu řízení organizací. Kniha čerpá nejnovější poznatky z nejkvalitnější americké literatury na toto téma a zároveň odráží autorovy zkušenosti s implementací procesního řízení v českém podniku s téměř pěti tisíci zaměstnanci. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zavádění a rozvoj procesního řízení ve firmě (978-80-247-1679-4)

Zvyšování výkonnosti firmy na bázi potenciálu zlepšení (978-80-247-2472-0)

Zvyšování výkonnosti firmy na bázi potenciálu zlepšení (978-80-247-2472-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Pavel Učeň, 192 stran Zkušení i začínající manažeři, poradci v oboru managementu a informatiky a studenti vysokých škol se v praktické a na trhu ojedinělé knize dozví, jak odhalit možnosti zvyšování výkonnosti firmy jako celku i jejích jednotlivých oblastí a procesů, a jak tohoto zvýšení výkonnosti dosáhnout. Podstatou je pragmatický princip známý pod pojmem potenciál zlepšení. Autor, uznávaný konzultant, poradce a lektor, v knize ukazuje, jak stanovit výkonnost procesů ve firmě, jak uplatnit potenciál zlepšení při tvorbě firemní strategie či při inovaci IS/ICT nebo jak měřit výkonnost lidí jako realizátorů procesů. Výklad je návodný, na základě zobecněných konkrétních praktických aplikacích poskytuje čtenáři prověřené postupy a je doprovázen příklady a obrázky. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zvyšování výkonnosti firmy na bázi potenciálu zlepšení (978-80-247-2472-0)

Řízení rizik ve firmách a jiných organizacích (978-80-247-3051-6)

Řízení rizik ve firmách a jiných organizacích (978-80-247-3051-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Karel Rais, 360 stran V třetím, rozšířeném a aktualizovaném vydání komplexní publikace se dozvíte aktuální a praktické informace o hlavních podnikatelských rizicích a poznáte konkrétní postupy a nástroje pro jejich řízení, včetně metod pro preventivní odstranění příčin vzniku rizikových situací a pro snížení jejich nepříznivých důsledků. Autoři se zaměřují také na řízení změn strategie organizace, změn struktury a stylu řízení, změn informačních procesů a systémů, zvládání krizových situací. Oproti předchozímu vydání je kniha výrazně rozšířena v oblasti právních rizik, nově se dále věnuje například řízení rizik při organizační změně ve firmě, organizaci řízení rizik ve firmě, přináší nové metody analýzy rizik, nabízí modelový postup při provádění změn ve firmě, zabývá se systémem řízení bezpečnosti informací a neopomíjí ani současnou ekonomickou krizi a řadu dalších aktuálních otázek. Srozumitelný a výborně strukturovaný výklad je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Řízení rizik ve firmách a jiných organizacích (978-80-247-3051-6)

Poruchy sexuality u somaticky nemocných a jejich léčba (978-80-247-4453-7)

Poruchy sexuality u somaticky nemocných a jejich léčba (978-80-247-4453-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Taťána Šrámková, 232 stran Nejvýznamněji ovlivňují sexuální funkce onkologické nemoci, onemocnění kardiovaskulárního aparátu, diabetes mellitus, neurologická onemocnění, poranění míchy a pánve. Poškození sexuálních funkcí (a může být často i jedním z prvních příznaků), a tím narušení sexuálního života má negativní vliv na kvalitu života. Sexuální funkce mohou být narušeny v celé šíři. Autorka ve své publikaci kromě příčin těchto dysfunkcí uvádí i způsoby jejich řešení.Komplexně pojatá publikace postgraduálního charakteru je určená všem lékařům se zájmem o komplexní pohled na nemocného. Informace o sexuálních poruchách a jejich léčbě v ní mohou čerpat nejen sexuologové a urologové, ale i kardiologové, diabetologové, internisté, neurologové, onkologové, gynekologové, traumatologové a chirurgové, praktičtí lékaři, psychiatři. Monografie rozšíří obzor psychologům i studentům medicíny.Kniha je dobře obrazově dokumentována — 7 tabulek, 35... (alza.cz)

Podobné produkty ako Poruchy sexuality u somaticky nemocných a jejich léčba (978-80-247-4453-7)

Poruchy sexuality u somaticky nemocných a jejich léčba (978-80-247-4453-7)

Poruchy sexuality u somaticky nemocných a jejich léčba (978-80-247-4453-7)
Detail

Kniha - autor Taťána Šrámková, 240 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Nejvýznamněji ovlivňují sexuální funkce onkologické nemoci, onemocnění kardiovaskulárního aparátu, diabetes mellitus, neurologická onemocnění, poranění míchy a pánve. Poškození sexuálních funkcí (a může být často i jedním z prvních příznaků), a tím narušení sexuálního života má negativní vliv na kvalitu života. Sexuální funkce mohou být narušeny v celé šíři. Autorka ve své publikaci kromě příčin těchto dysfunkcí uvádí i způsoby jejich řešení.Komplexně pojatá publikace postgraduálního charakteru je určená všem lékařům se zájmem o komplexní pohled na nemocného. Informace o sexuálních poruchách a jejich léčbě v ní mohou čerpat nejen sexuologové a urologové, ale i kardiologové, diabetologové, internisté, neurologové, onkologové, gynekologové, traumatologové a chirurgové, praktičtí lékaři, psychiatři. Monografie rozšíří obzor psychologům i studentům medicíny.Kniha je dobře obrazově... (alza.cz)

Podobné produkty ako Poruchy sexuality u somaticky nemocných a jejich léčba (978-80-247-4453-7)

MASÁŽE Anatomie: Průvodce sedmi masážními styly a jejich vlivem na konkrétní svalové skupiny (978-80-264-4244-8)

MASÁŽE Anatomie: Průvodce sedmi masážními styly a jejich vlivem na konkrétní svalové skupiny (978-80-264-4244-8)
Detail

Kniha - autor Abby Ellsworth; Peggy Altman, 160 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Lidský dotek má mocnou sílu a odborná masáž prospívá tělu mnohými způsoby. Ať už si přejete poskytnout úlevu namoženým svalům, zmírnit napětí v těle či jen poskytnout partnerovi relaxační zážitek, nabídne vám tato kniha řadu doteků a metod, jež lze použít na celé tělo. Naleznete zde i užitečné návody, jak předcházet poraněním a vytěžit z masáže co nejvíce. To vše v domácím prostředí, aniž byste kamkoliv jezdili a za tuto službu platili. (alza.cz)

Podobné produkty ako MASÁŽE Anatomie: Průvodce sedmi masážními styly a jejich vlivem na konkrétní svalové skupiny (978-80-264-4244-8)

Marketingové řízení a plánování pro malé a střední firmy (978-80-247-1535-3)

Marketingové řízení a plánování pro malé a střední firmy (978-80-247-1535-3)
Detail

Elektronická kniha - autor Martina Blažková, 280 stran Dozvíte se:-co je podstatou strategického a marketingového plánování a řízení a čím jsou důležité pro činnost firmy-co vše předchází sestavení marketingového plánu-jak pomocí marketingového řízení a plánování zvýšit zisk a obrat firmy, upevnit svou pozici ve stále sílícím konkurenčním prostředí či jak si udržet zákazníky-jaké jsou vzájemné vazby mezi jednotlivými kroky strategického marketingu i jaké jsou následky těchto kroků ve firemní praxi-jak zajistit realizaci marketingového plánu, vývoj nových výrobků či služeb a marketingovou kontrolu (alza.cz)

Podobné produkty ako Marketingové řízení a plánování pro malé a střední firmy (978-80-247-1535-3)

Moderní přístupy ke společenské odpovědnosti firem a CSR reportování (978-80-247-4480-3)

Moderní přístupy ke společenské odpovědnosti firem a CSR reportování (978-80-247-4480-3)
Detail

Elektronická kniha - autor Klára Kašparová, Vilém Kunz, 160 stran Na trhu ojedinělá publikace, která se zaměřuje na moderní přístupy a nástroje společenské odpovědnosti firem jako jsou created share value, work-life balance, corporate community involvement či společensky odpovědné investování. Ty jsou blíže představeny nejen z pohledu teorie, ale i z hlediska jejich využití samotnými firmami. Kniha se také podrobně věnuje standardům upravujícím společensky odpovědné chování firem a problematice CSR reportování. Obojí může firmám pomoci vnést systémový přístup do samotného řízení CSR aktivit a významně přispět ke zvýšení jejich konkurenceschopnosti. Výsledky aktuálně provedených výzkumů v těchto oblastech, stejně jako devět případových studií ukazujících různé přístupy k CSR v každodenní podnikové praxi v ČR, podtrhují jedinečnost dané publikace. Kniha je určena manažerům, specialistům v oblasti CSR, podnikatelům a studentům VŠ, kteří chtějí využít nejnovější... (alza.cz)

Podobné produkty ako Moderní přístupy ke společenské odpovědnosti firem a CSR reportování (978-80-247-4480-3)

Světové standardy projektového řízení: pro malé a střední firmy (978-80-247-5321-8)

Světové standardy projektového řízení: pro malé a střední firmy (978-80-247-5321-8)
Detail

Kniha - autor Pavel Máchal; Martina Kopečková; Radmila Presová, 144 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Poprvé na českém trhu porovnávají zkušení autoři tři celosvětově používané standardy projektového managementu: IPMA, PMI a PRINCE2. Publikace je určena pracovníkům malých a středních firem, kteří chtějí do firmy implementovat principy projektového řízení, a dále studentům vysokých škol a posluchačům kurzů projektového řízení. Manažerům kniha umožní snadnější komparaci a výběr standardu pro svou firmu a studentům pomůže lépe se orientovat v těchto standardech. Autoři komparují standardy jak z hlediska základní charakteristiky, tak popisují i nejvíce používané techniky a metody jednotlivých standardů, včetně procesů řízení nákladů, řízení lidských zdrojů a tvorby časového harmonogramu. Publikace se kromě porovnání standardů věnuje také procesům certifikace a uplatnění certifikátů a poskytuje doporučení pro praxi. (alza.cz)

Podobné produkty ako Světové standardy projektového řízení: pro malé a střední firmy (978-80-247-5321-8)

Ultramaratonec (978-80-725-2689-5)

Ultramaratonec (978-80-725-2689-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Charlie Engle, 409 stran Strhující příběh muže, který se běháním dostal z drogové závislosti a jako první přeběhl Saharu„... Ultrák. Nemohli ani tušit, jak mi ta přezdívka sedí. Běhal jsem celý svůj život, abych něco zjistil a něčeho jiného se zase zbavil. Běhání mi pomohlo překonat desetiletou závislost na kokainu a přes dvacet let mě udrželo střízlivého. Běhání mi zachránilo život – a potom mi dalo život nový.“Kvůli drogám se postupně propadl až na dno společnosti a zdálo se, že tragický konec je neodvratný. Pak mu do života náhle vstoupila jiná vášeň. Vášeň, která mu zachránila život – běhání. Dokázal mnohé a dostal se mezi světovou špičku extrémních běžců, běhal nejtěžší světové závody a jako první přeběhl se dvěma kolegy Saharu. Ale ani pak se jeho život neubíral klidně a přišel další zvrat – vězení. Naštěstí tu bylo ale běhání, které mu pomohlo překonat i nespravedlivý trest.V této knize vypráví svůj vlastní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ultramaratonec (978-80-725-2689-5)

Nancy Gideon – Pod vlivem úplňku (978-80-253-1849-2)

Nancy Gideon – Pod vlivem úplňku (978-80-253-1849-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Nancy Gideon, Olga Staníčková, 328 stran Detektiv Charlotte Caissieová musí řešit střet zájmů. Její nadpřirozený přítel Max, který stojí v čele podsvětí v New Orleans, je obviněn z brutální vraždy mladé dívky. Charlotte si chce zachovat objektivitu při vyšetřování a očistit Maxovo jméno, proto se od něho na čas odloučí. Když se Max zaplete s tajemným cizincem, situace se ještě více komplikuje. Kdo stojí na čí straně? Je pravda, že cizinec chce Maxovi pomoct nebo ho stáhne ke dnu? Detaily knihy: Autor: Gideon Nancy Rok vydání: 2013 ISBN: 978-80-253-1649-8 Počet stran: 328 (alza.cz)

Podobné produkty ako Nancy Gideon – Pod vlivem úplňku (978-80-253-1849-2)

Dyslexie (978-80-247-3950-2)

Dyslexie (978-80-247-3950-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Lenka Krejčová, 248 stran, česky Vybavíte si za poslední dobu aspoň jeden den, kdy jste vůbec nic nečetli? Čtení se stalo nedílnou součástí moderní informační společnosti, představuje celoživotně důležitou dovednost. Přitom pro přibližně deset procent populace znamená problém, který je označován jako specifická porucha učení – dyslexie. Publikace představuje čtenářům tuto problematiku v celém vývoji jedince – od varovných signálů v předškolním věku až po specifické obtíže dospělých, které jsou často kombinací dyslexie a sekundárně rozvinutých psychosociálních obtíží. První kapitoly knihy se zaměřují na proces čtení, na komplikace, které při něm mohou nastat, a na to, z čeho tyto obtíže pramení i jak je identifikovat. Čtenáři se seznámí s nejnovějšími tuzemskými a zahraničními výzkumnými studiemi z oblasti neurověd, pedagogické psychologie i speciální pedagogiky, které objasňují etiologii i symptomatiku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dyslexie (978-80-247-3950-2)

DirectX (978-80-247-2254-2)

DirectX (978-80-247-2254-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Pavel Pokorný, 288 stran Ať už jste či nejste programátor, který pracuje na vývoji těch nejpokročilejších a nejdokonalejších multimédií či her současnosti, pak se při jejich tvorbě pro Windows nebo XBox stručně řečeno bez kvalitní znalosti DirectX neobejdete. DirectX představuje soubor vysoce kvalitních nástrojů tvořících programátorské rozhraní, jež vyvíjí společnost Microsoft, a to především pro práci s 2D a 3D grafikou, práci se vstupními zařízeními (ovladači, gamepady a joysticky), ale také se zvuky a hudbou či pro komunikaci mezi počítači. Chcete-li nejen nahlédnout pod pokličku tvorby špičkových multimédií a her, ale vše se bezpečně a rychle naučit a zvládnout, pak jste sáhli beze sporu po správné knize, jež představuje jediný dostupný zdroj informací na našem trhu s touto problematikou. (alza.cz)

Podobné produkty ako DirectX (978-80-247-2254-2)

Běhání (978-80-247-3934-2)

Běhání (978-80-247-3934-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Aleš Tvrzník, Libor Soumar, 192 stran Nová publikace známých autorů je určena úplným začátečníkům i pravidelně a systematicky běhajícím sportovcům, jejichž cílem je získání a udržení kondice a zvyšování výkonnosti.. Kniha seznamuje čtenáře se vším, co při běžeckém tréninku potřebují vědět - s technikou běhu, fyziologickými principy, metodikou a řízením tréninku, poradí s regenerací, se stravovacím a pitným režimem i s tím, jak si udržet motivaci. Publikace přináší příklady konkrétních tréninkových programů, strečinkových a kompenzačních cvičení včetně nových trendů v těchto oblastech. Autoři komentují všechna fakta velmi srozumitelně na základě svých dlouholetých zkušeností a pomohou tak čtenáři připravit se na účast ve vybraném závodě i v maratonu. Mgr. Aleš Tvrzník (nar. 1969) je odborným pracovníkem Vědeckého a servisního pracoviště tělesné výchovy a sportu CASRI Praha. Mimo jiné se zabývá diagnostikou, metodikou a evidencí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Běhání (978-80-247-3934-2)

Fundraising (978-80-247-4487-2)

Fundraising (978-80-247-4487-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Petr Boukal, kolektiv a, 264 stran Na trhu ojedinělá publikace se komplexně věnuje problematice fundraisingu neziskových organizací. Staví na vědeckém výstupu výzkumné činnosti v oblasti fundraisingu, je určena zejména ekonomům a fundraiserům neziskových organizací a studentům vysokých škol. V knize se dozvíte zásady a fundraisingové metody vhodné pro komunikaci s hlavními možnými podporovateli. Postupně poznáte metody iniciující individuální dárce, možnosti spolupráce s podniky a postupy při oslovování nadací, nadačních fondů a správců veřejných rozpočtů (ministerstva, kraje, obce, fondy EU). Výklad je doplněn praktickými příklady a metodickými postupy z různých oblastí působení neziskových organizací. V závěru knihy naleznete shrnutí poznatků z fundraisingu v zahraničí (zejména USA, Německo, Rakousko). Zvláštní pozornost je v knize věnována kultuře, protože kniha slouží i jako shrnutí výzkumu z dané oblasti a je využitelná pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fundraising (978-80-247-4487-2)

Školka (978-80-247-3963-2)

Školka (978-80-247-3963-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Susa Hämmerle, Kyrima Trapp, 24 stran Připravte své dítě na situace, do kterých se brzy dostane nebo může dostat. Prohlédněte si spolu obrázky, přečtěte jednoduchý text a mluvte o tom, jak se v daných situacích chovat a co od nich čekat. Seznamte se s tím, jak to chodí ve školce, u dětského lékaře, v zubní ordinaci i v nemocnici. Pomohou vám pěkné obrázky, jednoduchý příběh, se kterým se děti mohou ztotožnit i řada úkolů, které mohou v knize plnit — hledat podle zadání, seznámit se s novými věcmi i prostředím. V této knize děti poznají, co všechno budou ve školce dělat, na co se mohou těšit a poznají, že se není čeho bát. (alza.cz)

Podobné produkty ako Školka (978-80-247-3963-2)
Klastry a jejich vliv na výkonnost firem (978-80-247-2689-2), Deprese, antidepresiva a jejich vliv na sexuální fungování (978-80-247-2163-7), Jak efektivně hodnotit zaměstnance a zvyšovat jejich výkonnost (978-80-247-2042-5), Diagnostika a vitalizace firem a organizací (978-80-247-5323-2), Prvotní otisky a jejich vliv na život člověka (978-80-87249-28-4), Vedení lidí, týmů a firem (978-80-247-3664-8), Skrytá moc drahých kamenů: a jejich vliv na naše duševní a fyzické zdraví (978-80-242-8584-9), Společenská odpovědnost firem (978-80-247-3983-0), Křečci a jejich chov (978-80-247-1780-7), Pískomilové a jejich chov (978-80-247-1803-3), Komu patří budoucnost? Nejste zákazníkem internetových firem jste jejich produkt (978-80-7363-698-2), Diagnostika a vitalizace firem a organizací: Teorie vitality v podnikatelské a manažerské praxi (978-80-247-5323-2), Nervové buňky a jejich svět (978-80-247-5070-5), Nadané děti a jejich rozvoj (978-80-247-5089-7), Moderní přístupy ke společenské odpovědnosti firem a CSR reportování (978-80-247-4480-3), Ultramaratonec (978-80-725-2689-5), Psychoterapeutické systémy a jejich uplatnění v adiktologii (978-80-247-4361-5), Sociální vztahy v organizaci a jejich management (978-80-247-4211-3), Kvalita a výkonnost průmyslových podniků (978-80-210-6075-3), Ovládnutí a převzetí firem (978-80-7400-442-1), Bambusy a jejich pěstování u nás (80-247-1528-7), Trestní právo Evropské unie a jeho vliv na právní řád České a Slovenské republik (978-80-7502-080-2), Poruchy sexuality u somaticky nemocných a jejich léčba (978-80-247-4453-7), Vedení lidí, týmů a firem (978-80-271-0629-5), Racionální spotřebitelské chování a vliv iracionality (978-80-875-0033-0), Květinové víly a jejich tajemný svět (978-80-7451-782-2), Výkonnost a její měření ve veřejném sektoru (978-80-7552-013-5), Marketing menších a středních firem, Češi a jejich samičky aneb Češky a jejich samci (978-80-726-2503-1), Tafík a cesta na konec světa (978-80-247-5381-2)