Kapitán adorabl a bambitka černokněžníka vorána (978-80-7617-914-1)

Produkt Kapitán adorabl a bambitka černokněžníka vorána (978-80-7617-914-1) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Kapitán adorabl a bambitka černokněžníka vorána (978-80-7617-914-1) upraviť a produkt hľadať znova.

Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána (978-80-7617-914-1)

Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána (978-80-7617-914-1)
Detail

Kniha - autor Dominik Landsman, 288 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Toto je příběh ze Sedmimoří… … vlastně teda jako druhý příběh ze Sedmimoří. A jako takový má určitá pravidla: Všeho víc! Víc výbuchů, víc přestřelek, víc dostaveníček holek s klukama… ale to by asi nebyl ten příběh ze Sedmimoří, ne? Tak alespoň moře šermířských soubojů, oceán démonů všech tvarů a velikostí a záplava potvor a potvůrek. A víc Adorabla a víc piráta Pařáta a víc ztracených příbuzných!Čeněk se totiž vrací do Sedmimoří, kde opět hrozí probuzení vládce všech démonů, a vezme s sebou i tatínka. Ten mu ovšem nebude kazit zábavu dlouho, protože ho brzy i s lodí unesou rytíři Zlaté korouhvičky. Je to ale nevyzpytatelné místo, že? Záchranná výprava začíná, takže vítejte na palubě a nemněte se těmi háky v oku, ano? (alza.cz)

Podobné produkty ako Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána (978-80-7617-914-1) , Kapitán adorabl a bambitka černokněžníka vorána (978-80-7617-914-1)

Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána ()

Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána ()
Detail

Audiokniha MP3 - Toto je příběh ze Sedmimoří… … vlastně teda jako druhý příběh ze Sedmimoří. - autor Dominik Landsman, čte Zbyněk Pantůček Toto je příběh ze Sedmimoří… … vlastně teda jako druhý příběh ze Sedmimoří.A jako takový má určitá pravidla: Všeho víc! Víc výbuchů, víc přestřelek, víc dostaveníček holek s klukama… ale to by asi nebyl ten příběh ze Sedmimoří, ne? Tak alespoň moře šermířských soubojů, oceán démonů všech tvarů a velikostí a záplava potvor a potvůrek. A víc Adorabla a víc piráta Pařáta a víc ztracených příbuzných! Čeněk se totiž vrací do Sedmimoří, kde opět hrozí probuzení vládce všech démonů, a vezme s sebou i tatínka. Ten mu ovšem nebude kazit zábavu dlouho, protože ho brzy i s lodí unesou rytíři Zlaté korouhvičky. Je to ale nevyzpytatelné místo, že? Záchranná výprava začíná, takže vítejte na palubě a nemněte se těmi háky v oku, ano? (alza.cz)

Podobné produkty ako Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána () , Kapitán adorabl a bambitka černokněžníka vorána ()

Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána - Dominik Landsman

Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána - Dominik Landsman
Detail

Toto je příběh ze Sedmimoří…… vlastně teda jako druhý příběh ze Sedmimoří.A jako takový má určitá pravidla: Všeho víc!Víc výbuchů, víc přestřelek, víc dostaveníček holek s klukama… ale to by asi nebyl ten příběh ze Sedmimoří, ne? Tak alespoň moře šermířských soubojů, oceán démonů všech tvarů a velikostí a záplava potvor a potvůrek. A víc Adorabla a víc piráta Pařáta a víc ztracených příbuzných! Čeněk se totiž vrací do Sedmimoří, kde opět hrozí probuzení vládce všech démonů, a vezme s sebou i tatínka. Ten mu ovšem nebude kazit zábavu dlouho, protože ho brzy i s lodí unesou rytíři Zlaté korouhvičky. Je to ale nevyzpytatelné místo, že? Záchranná výprava začíná, takže vítejte na palubě a nemněte se těmi háky v oku, ano? Kniha je určena pro čtenáře od 7 let. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána - Dominik Landsman , Lapuťák a kapitán adorabl ()

Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána - Landsman Dominik

Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána - Landsman Dominik
Detail

Toto je příběh ze Sedmimoří… … vlastně teda jako druhý příběh ze Sedmimoří. A jako takový má určitá pravidla: Všeho víc! Víc výbuchů, víc přestřelek, víc dostaveníček holek s klukama… ale to by asi nebyl ten příběh ze Sedmimoří, ne? Tak alespoň moře šermířských soubojů, oceán démonů všech tvarů a velikostí a záplava potvor a potvůrek. A víc Adorabla a víc piráta Pařáta a víc ztracených příbuzných! Čeněk se totiž vrací do Sedmimoří, kde opět hrozí probuzení vládce všech démonů, a vezme s sebou i tatínka. Ten mu ovšem nebude kazit zábavu dlouho, protože ho brzy i s lodí unesou rytíři Zlaté korouhvičky. Je to ale nevyzpytatelné místo, že? Záchranná výprava začíná, takže vítejte na palubě a nemněte se těmi háky v oku, ano? (patro.cz)

Podobné produkty ako Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána - Landsman Dominik , Lapuťák a kapitán adorabl (978-80-7549-490-0)

Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána - Dominik Landsman - audiokniha

Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána - Dominik Landsman - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Toto je příběh ze Sedmimoří…… vlastně teda jako druhý příběh ze Sedmimoří.A jako takový má určitá pravidla: Všeho víc!Víc výbuchů, víc přestřelek, víc dostaveníček holek s klukama… ale to by asi nebyl ten příběh ze Sedmimoří, ne? Tak alespoň moře šermířských soubojů, oceán démonů všech tvarů a velikostí a záplava potvor a potvůrek. A víc Adorabla a víc piráta Pařáta a víc ztracených příbuzných! Čeněk se totiž vrací do Sedmimoří, kde opět hrozí probuzení vládce všech démonů, a vezme s sebou i tatínka. Ten mu ovšem nebude kazit zábavu dlouho, protože ho brzy i s lodí unesou rytíři Zlaté korouhvičky. Je to ale nevyzpytatelné místo, že? Záchranná výprava začíná, takže vítejte na palubě a nemněte se těmi háky v oku, ano?Čte: Zbyněk PantůčekRežie: Libor HruškaHudba: Zdeněk DočekalDélka nahrávky: 9 h1 mp3 CD (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána - Dominik Landsman - audiokniha , Vesmírný kapitán 1 (978-80-257-1727-1)

Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána - Dominik Landsman - audiokniha

Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána - Dominik Landsman - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Toto je příběh ze Sedmimoří… … vlastně teda jako druhý příběh ze Sedmimoří. A jako takový má určitá pravidla: Všeho víc! Víc výbuchů, víc přestřelek, víc dostaveníček holek s klukama… ale to by asi nebyl ten příběh ze Sedmimoří, ne? Tak alespoň moře šermířských soubojů, oceán démonů všech tvarů a velikostí a záplava potvor a potvůrek. A víc Adorabla a víc piráta Pařáta a víc ztracených příbuzných! Čeněk se totiž vrací do Sedmimoří, kde opět hrozí probuzení vládce všech démonů, a vezme s sebou i tatínka. Ten mu ovšem nebude kazit zábavu dlouho, protože ho brzy i s lodí unesou rytíři Zlaté korouhvičky. Je to ale nevyzpytatelné místo, že? Záchranná výprava začíná, takže vítejte na palubě a nemněte se těmi háky v oku, ano? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána - Dominik Landsman - audiokniha , Nepotopitelný kapitán (978-80-877-8814-1)

Lapuťák a kapitán Adorabl (978-80-7549-490-0)

Lapuťák a kapitán Adorabl (978-80-7549-490-0)
Detail

Kniha - autor Dominik Landsman, 299 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Dobrodružná knížka plná humoru pro děti a jejich rodiče. Čeněk, obyčejný malý kluk, jede s rodiči k moři. Setká se tam s kapitánem Adorablem, lovcem odměn a zvláštních tvorů, který pluje ve své lodi po celém Sedmimoří, pohádkovém světě plném ostrovů. Je zrovna na stopě Lapuťáka, nejvzácnějšího tvora Sedmimoří. Kapitán vezme Čeňka s sebou, ale pravidelně se vracejí zpátky do našeho světa, aby rodiče nepojali podezření, kam se jim synek ztrácí. Čeněk zjistí, že nejedno moudro, které pochytil od mírně potrhlých rodičů, se dá překvapivě dobře aplikovat i na problémy, se kterými se setká v dobrodružném Sedmimoří. Také se ukáže, že Lapuťák má jistou zázračnou vlastnost, kvůli které ho nahání polovina kouzelné říše, a Čeněk s kapitánem musí zabránit tomu, aby padl do špatných rukou. (alza.cz)

Podobné produkty ako Lapuťák a kapitán Adorabl (978-80-7549-490-0) , Japonská kuchyně: snadno a rychle (978-80-7617-448-1)

Lapuťák a kapitán Adorabl ()

Lapuťák a kapitán Adorabl ()
Detail

Audiokniha MP3 - Dobrodružná knížka plná humoru pro děti a jejich rodiče. - autor Landsman Dominik, čte Zbyšek Pantůček Lapuťák a kapitán Adorabl: Dobrodružná knížka plná humoru pro děti a jejich rodičeČeněk, obyčejný malý kluk, jede s rodiči k moři. Setká se tam s kapitánem Adorablem, lovcem odměn a zvláštních tvorů, který pluje ve své lodi po celém Sedmimoří, pohádkovém světě plném ostrovů. Je zrovna na stopě Lapuťáka, nejvzácnějšího tvora Sedmimoří. Kapitán vezme Čeňka s sebou, ale pravidelně se vracejí zpátky do našeho světa, aby rodiče nepojali podezření, kam se jim synek ztrácí. Čeněk zjistí, že nejedno moudro, které pochytil od mírně potrhlých rodičů, se dá překvapivě dobře aplikovat i na problémy, se kterými se setká v dobrodružném Sedmimoří. Také se ukáže, že Lapuťák má jistou zázračnou vlastnost, kvůli které ho nahání polovina kouzelné říše, a Čeněk s kapitánem musí zabránit tomu, aby padl do špatných rukou. (alza.cz)

Podobné produkty ako Lapuťák a kapitán Adorabl () , Princezna viktorka a modrý jednorožec (978-80-7617-505-1)

Lapuťák a kapitán Adorabl - Dominik Landsman

Lapuťák a kapitán Adorabl - Dominik Landsman
Detail

Dobrodružná knížka plná humoru pro děti a jejich rodiče. Čeněk, obyčejný malý kluk, jede s rodiči k moři. Setká se tam s kapitánem Adorablem, lovcem odměn a zvláštních tvorů, který pluje ve své lodi po celém Sedmimoří, pohádkovém světě plném ostrovů. Je zrovna na stopě Lapuťáka, nejvzácnějšího tvora Sedmimoří. Kapitán vezme Čeňka s sebou, ale pravidelně se vracejí zpátky do našeho světa, aby rodiče nepojali podezření, kam se jim synek ztrácí. Čeněk zjistí, že nejedno moudro, které pochytil od mírně potrhlých rodičů, se dá překvapivě dobře aplikovat i na problémy, se kterými se setká v dobrodružném Sedmimoří. Také se ukáže, že Lapuťák má jistou zázračnou vlastnost, kvůli které ho nahání polovina kouzelné říše, a Čeněk s kapitánem musí zabránit tomu, aby padl do špatných rukou. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Lapuťák a kapitán Adorabl - Dominik Landsman , Velká učebnice čarodějnictví a magie (978-80-7617-969-1)

Lapuťák a kapitán Adorabl - Landsman Dominik

Lapuťák a kapitán Adorabl - Landsman Dominik
Detail

Dobrodružná knížka plná humoru pro děti a jejich rodiče. Čeněk, obyčejný malý kluk, jede s rodiči k moři. Setká se tam s kapitánem Adorablem, lovcem odměn a zvláštních tvorů, který pluje ve své lodi po celém Sedmimoří, pohádkovém světě plném ostrovů. Je zrovna na stopě Lapuťáka, nejvzácnějšího tvora Sedmimoří. Kapitán vezme Čeňka s sebou, ale pravidelně se vracejí zpátky do našeho světa, aby rodiče nepojali podezření, kam se jim synek ztrácí. Čeněk zjistí, že nejedno moudro, které pochytil od mírně potrhlých rodičů, se dá překvapivě dobře aplikovat i na problémy, se kterými se setká v dobrodružném Sedmimoří. Také se ukáže, že Lapuťák má jistou zázračnou vlastnost, kvůli které ho nahání polovina kouzelné říše, a Čeněk s kapitánem musí zabránit tomu, aby padl do špatných rukou. (patro.cz)

Podobné produkty ako Lapuťák a kapitán Adorabl - Landsman Dominik , Hrabě nula (978-80-7617-761-1)

Lapuťák a kapitán Adorabl - Dominik Landsman - audiokniha

Lapuťák a kapitán Adorabl - Dominik Landsman - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Dobrodružná knížka plná humoru pro děti a jejich rodiče. Čeněk, obyčejný malý kluk, jede s rodiči k moři. Setká se tam s kapitánem Adorablem, lovcem odměn a zvláštních tvorů, který pluje ve své lodi po celém Sedmimoří, pohádkovém světě plném ostrovů. Je zrovna na stopě Lapuťáka, nejvzácnějšího tvora Sedmimoří. Kapitán vezme Čeňka s sebou, ale pravidelně se vracejí zpátky do našeho světa, aby rodiče nepojali podezření, kam se jim synek ztrácí. Čeněk zjistí, že nejedno moudro, které pochytil od mírně potrhlých rodičů, se dá překvapivě dobře aplikovat i na problémy, se kterými se setká v dobrodružném Sedmimoří. Také se ukáže, že Lapuťák má jistou zázračnou vlastnost, kvůli které ho nahání polovina kouzelné říše, a Čeněk s kapitánem musí zabránit tomu, aby padl do špatných rukou. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Lapuťák a kapitán Adorabl - Dominik Landsman - audiokniha , Půl světa (978-80-7617-985-1)

Podzimní případ (978-80-7617-208-1)

Podzimní případ (978-80-7617-208-1)
Detail

Kniha - autor Anders de la Motte, 464 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Detektivka Podzimní případ je číslo 1 na žebříčku bestsellerů ve ŠvédskuNový napínavý příběh Anderse de la Motte dobyl ve Švédsku vrchol žebříčku bestsellerů. Pět dlouholetých kamarádů stanuje u zatopeného kamenolomu ve Skane. Letos odmaturovali, teď čeká je poslední letní koupání a potom skutečný život. Když se však rozední a spustí se první podzimní déšť, jeden z nich leží v temné vodě mrtvý. Nešťastná náhoda, uzavře to policie, mnozí v Nedanasu však pochybují. Když se sem o dvacet sedm let přistěhuje Anna Vesperová, kriminalistka, která prchá ze Stockholmu před vlastní tragédií, dají se události do pohybu. Zatímco Anna zoufale střeží svá tajemství, čím dál mocnější síly se jí snaží bránit v rozkrývání minulosti. Nakonec nemá na vybranou. Musí znovu otevřít případ z podzimu roku 1990, o němž chce málokdo mluvit… ale nikdo na něj nezapomněl. (alza.cz)

Podobné produkty ako Podzimní případ (978-80-7617-208-1) , Podzimní případ (978-80-7617-208-1)

Půl světa (978-80-7617-985-1)

Hrabě nula (978-80-7617-761-1)

Hrabě nula (978-80-7617-761-1)
Detail

Kniha - autor William Gibson, 352 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Moře, pláž, hotel kdesi v Mexiku: Turner se snaží zapomenout, že se kdy živil jako žoldák v soubojích mezi korporacemi a že po poslední akci trvalo čtvrt roku, než se jeho roztrhané tělo dalo zase dohromady. Někdejší zaměstnavatelé s ním ale mají jiné plány – specialista na biočipy ze společnosti Maas-Neotek se chystá přeběhnout ke konkurenci z Hosaky a Turner mu má zajistit hladkou cestu. Běh událostí se ovšem chystají ovlivnit i další hráči, z nichž někteří nejsou a nikdy nebyli lidmi. Mladý Bobby Newmark touží proniknout mezi kyberkovboje a zlodějíčky dat. Přání se mu nečekaným způsobem vyplní hned při první akci, ale Bobby bude mít ještě co dělat, aby vyvázl se zdravou kůží. V kyberprostoru zuří válka a božstva vúdú, která se v matrixu začala zjevovat, by ráda přijala tělesnou podobu... Stylově vybroušené, slangem prosáklé a děsivě pravděpodobné podobenství o naší budoucnosti volně... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hrabě nula (978-80-7617-761-1) , Propustka na svobodu (978-80-7617-729-1)

Propustka na svobodu (978-80-7617-729-1)

Propustka na svobodu (978-80-7617-729-1)
Detail

Kniha - autor Ken Follett, 312 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Historická freska odehrávající se na pozadí dějin Skotska, Anglie a Nového světa, jejmiž protagonisty jsou mladí lidé a jejich dobrodružná cesta za svobodou... Mladý Mach touží odnepaměti po svobodě, miluje Zelené vrchy Skotska a sní o bílém domku, dětech a ženě. Lizzie, dcera statkářky si jako dítě s Macchem hrávala, ale nevinnost dětské hry se proměnila v hluboký cit, kterému nikdo nepřeje. (alza.cz)

Podobné produkty ako Propustka na svobodu (978-80-7617-729-1) , Kapitán a jeho sestra (978-80-908133-2-8)

Motýli: Příroda do kapsy (978-80-7617-675-1)

Motýli: Příroda do kapsy (978-80-7617-675-1)
Detail

Kniha - autor Eva Horová, 192 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Publikace, která je součástí edice Příroda do kapsy, přináší zajímavosti a podrobné informace o jednotlivých denních a nočních motýlech z celé Evropy. Motýli patří k ohromnému řádu hmyzu, který obsahuje přes sto šedesát pět tisíc druhů po celém světě, denní motýli přitom tvoří jen sto šedesát osm druhů, tedy něco přes šest procent z celkové škály. Můry, jak se lidově říká nočním motýlům, jsou tedy mnohonásobně početnější. V České republice se vyskytuje přibližně tři a půl tisíce motýlů a tato publikace obsahuje nejčastější a nejvýraznější druhy. Na originálních výstižných kresbách přibližuje hlavní znaky a u jednotlivých profilů uvádí základní výskyt a rozšíření, potravu a řadu zajímavostí. (alza.cz)

Podobné produkty ako Motýli: Příroda do kapsy (978-80-7617-675-1) , Prague (978-80-7391-914-6)

501 nejlepších posilovacích cviků (978-80-7617-972-1)

501 nejlepších posilovacích cviků (978-80-7617-972-1)
Detail

Kniha - autor Natasha Diamond-Walkerová, 192 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá 501 nápaditých cvičení, která vám pomůžou udělat si trénink pestřejší a komplexnější. Změňte svou rutinu, získejte novou motivaci do cvičení a rychle zlepšete svou kondici! (alza.cz)

Podobné produkty ako 501 nejlepších posilovacích cviků (978-80-7617-972-1) , Tkaničky (978-80-7473-914-9)

Čarokrásné knihkupectví Kámoškami napořád! (978-80-7617-026-1)

Čarokrásné knihkupectví Kámoškami napořád! (978-80-7617-026-1)
Detail

Kniha - autor Katja Frixeová, 176 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Klárčina nejlepší kamarádka se stěhuje pryč. To je katastrofa! Pomůže jen návštěva v Kouzelném knihkupectví paní Sovové. Klárka nezná krásnější místo. Může zde listovat v milovaných knížkách, vyvádět s Gustafem, rýmujícím kocourem, a naslouchat moudrému zrcadlu panu Královi. Paní Sovová se nejen ráda rozdělí o oblíbené čokoládové dortíčky, navíc má vždycky po ruce tip na knížku pro každou náladu. A když pak zvolá: „Dnešek není den pro špatnou náladu!“, všechno nakonec dobře dopadne. Noví kamarádi, báječní skořicoví šneci a mluvící kocour – Klárčino první dobrodružství v Kouzelném knihkupectví může začít! Kniha je určena pro čtenáře od 8 let. (alza.cz)

Podobné produkty ako Čarokrásné knihkupectví Kámoškami napořád! (978-80-7617-026-1) , Koláčky a spiklenci (978-80-7617-328-6)

Vesmírný kapitán 1 (978-80-257-1727-1)

Vesmírný kapitán 1 (978-80-257-1727-1)
Detail

Kniha - autor Jamie Thomson, 300 stran, česky, polotuhá flexo Harryho Greena unesou v den jeho čtrnáctých narozenin mimozemšťané, a když se vzbudí na jejich kosmické lodi, zjistí, že všichni mimozemšťané jsou fuč. Společnost mu dělají jen klonovaná dvojčata údajně královského rodu Alf a Bet a rozbitý počítač trpící vážnou poruchou chování. A pak je tady ještě černý pasažér... Je to pěkné kvítko, nejhledanější zločinec v celé galaxii. Tohle jsou zkrátka Harryho nejhorší narozeniny v životě. Jak jen se pro všechno ve vesmíru dostane zpátky na Zem? Chytrou, vtipnou, svižně dobrodružnou knížku napsal Jamie Thomson, nositel prestižní Ceny Roalda Dahla a autor série o Temném pánovi. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vesmírný kapitán 1 (978-80-257-1727-1) , Čarokrásné knihkupectví kámoškami napořád! (978-80-7617-026-1)

Nepotopitelný kapitán (978-80-877-8814-1)

Nepotopitelný kapitán (978-80-877-8814-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Tameiči Hara, 260 stran Námořní operace v Tichomoří 1941-45 očima kapitána japonského torpédoborce Tato velice uznávaná válečná autobiografie se stala ve Spojených státech i v Japonsku bestsellerem. Historici si ji cení pro její pohled na hladinovou námořní válku v Tichomoří japonskýma očima. Její autor přežil víc než sto bojových plaveb proti Spojencům a v Japonsku se mu říkalo Nepotopitelný kapitán. Kapitán Hara popisuje, jak během druhé světové války velel japonskému torpédoborci ve všech velkých bitvách v Tichém oceánu – v zátoce císařovny Augusty, v Korálovém moři, při vylodění na Filipínách, u Guadalcanalu, u ostrova Savo a u Midwaye. V srpnu 1943, při plavbě Blackettskou úžinou, zpozoroval ohnivou kouli exploze blízko torpédoborce „Amagiri“ před svým torpédoborcem „Šigure“ a nařídil posádce své lodě, aby vystřelila na potápějící se torpédový člun PT-109, kterému velel poručík John F. Kennedy. Jako kapitán křižníku „Jamagi“... (alza.cz)

Podobné produkty ako Nepotopitelný kapitán (978-80-877-8814-1) , Motýli: příroda do kapsy (978-80-7617-675-1)

Kapitán Žralock (978-80-00-05950-1)

Kapitán Žralock (978-80-00-05950-1)
Detail

Kniha - autor Arthur Conan Doyle, 72 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Čtyři povídky o děsivém pirátu kapitánu Žralockovi, postrachu karibských moří, prověří odolnost i těch nejotrlejších čtenářů! Podaří se některému z odvážlivců zastavit pirátovy strašlivé mořské rejdy? V postavě kapitána Žralocka vytvořil Arthur Conan Doyle po Sherlocku Holmesovi další pozoruhodnou výstřední postavu, která přitahuje i odpuzuje zároveň. (alza.cz)

Podobné produkty ako Kapitán Žralock (978-80-00-05950-1) , 501 nejlepších posilovacích cviků (978-80-7617-972-1)

Princezna Viktorka a modrý jednorožec (978-80-7617-505-1)

Princezna Viktorka a modrý jednorožec (978-80-7617-505-1)
Detail

Kniha - autor Lucie Šavlíková, česky, Pevná bez přebalu lesklá - autor Lucie Šavlíková, česky, pevná bez přebalu lesklá Vaše holčička hlavní hrdinkou poutavé knihy! Darujte nadšení a radost ze společného čtení dobrodružného příběhu princezny Viktorky. Z obyčejné holčičky se díky její nezměrné fantazii pár tahy kouzelnou pastelkou stává princezna. V barevném království potká mnoho kamarádů a dospělé naučí znovu si umět bezstarostně hrát. S pomocí odvážného jednorožce svým důvtipem nakonec zachrání celé království před mocným čarodějem z Chmurné říše, Kakabusem. (alza.cz)

Podobné produkty ako Princezna Viktorka a modrý jednorožec (978-80-7617-505-1) , Kapitán (978-80-7553-975-5)

Velká učebnice čarodějnictví a magie (978-80-7617-969-1)

Velká učebnice čarodějnictví a magie (978-80-7617-969-1)
Detail

Kniha - autor Raymond Buckland, 296 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Magie přitahuje stále více lidí po celém světě. Zájemcům se nyní nabízí ucelené dílo, z něhož se dozvědí vše potřebné nejen o čarování, věštění či bylinkářství, ale i dějinách kultu wicca, jenž má mnoho příznivců. V jednotlivých lekcích najdete řadu zábavných cvičení, ale především vám kniha nabízí originální a konkrétní postupy, díky nimž dosáhnete toho, co si přejete. (alza.cz)

Podobné produkty ako Velká učebnice čarodějnictví a magie (978-80-7617-969-1) , Kapitán padák: ztráty a nálezy (978-80-264-1942-6)

Míla Fürstová Všechny mé řeky (978-80-7617-998-1)

Míla Fürstová Všechny mé řeky (978-80-7617-998-1)
Detail

Kniha - autor Petr Štěpán, 256 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Představujeme vám výjimečnou uměleckou knihu o životě a díle Míly Fürstové, významné české umělkyně žijící ve Velké Británii. Publikace plná nádherných uměleckých děl je retrospektivou dosavadní tvorby této české umělkyně, jež se do podvědomí široké veřejnosti dostala zejména v roce 2014 vytvořením přebalu alba Ghost Stories britské hudební skupiny Coldplay. Její díla mají ve svých sbírkách nejen přední světové galerie, ale také například britská královna Alžběta II. Celosvětově uznávaný kurátor Grayson Perry umístil její monumentální grafiku All the Rivers That Flow Through Me mezi nejvýznamnější současné umělce na legendární Summer Exhibition Royal Academy of Art. Česká veřejnost zná její dílo v podobě monumentální kompozice křídel pro firmu Mattoni. Míla Fürstová splétá pavučiny snů a reality, její díla jsou výjimečná svou osobitostí a hloubkou výpovědi. Vydejte se spolu s námi po stopách... (alza.cz)

Podobné produkty ako Míla Fürstová Všechny mé řeky (978-80-7617-998-1) , Druhý dech (978-80-7222-914-7)

Japonská kuchyně: Snadno a rychle (978-80-7617-448-1)

Japonská kuchyně: Snadno a rychle (978-80-7617-448-1)
Detail

Kniha - autor Tim Anderson, 224 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Sedm ingrediencí a tato kniha stačí k tomu, abyste se stali mistry japonské kuchyně! Přiznejme si to: japonské pokrmy vypadají lákavě a omamují barvami a exotickými vůněmi a chutí. Doma se do nich ale pustí jen málokdo; bojíme se, že je jejich příprava příliš náročná, ingredience nedostupné a nákladné. To je ale chyba. Autor této kuchařky, Tim Anderson, nás přesvědčí, že skvostný japonský pokrm můžete vytvořit ze sedmi surovin, které koupíte v každém supermarketu – jestli chcete zajít dál, přikupte dalších deset. Tim Anderson začíná základními omáčkami a marinádami, které „japonizují“ jakýkoliv pokrm, pak přejde k nejoblíbenějším pokrmům, jako je gyoza, suši, yakitori, ramen a tempura. Recepty jsou srozumitelně popsané a označené podle obtížnosti, takže je snadné podle nich vařit a jídlo se vždy povede. (alza.cz)

Podobné produkty ako Japonská kuchyně: Snadno a rychle (978-80-7617-448-1) , Míla fürstová všechny mé řeky (978-80-7617-998-1)

Jak Kubík zachránil dinosaury a babičku (978-80-7617-521-1)

Jak Kubík zachránil dinosaury a babičku (978-80-7617-521-1)
Detail

Kniha - autor Šimon Matějů, česky, pevná bez přebalu lesklá Váš chlapeček hlavním hrdinou poutavé knihy! Darujte nadšení a radost ze společného čtení dobrodružného příběhu statečného Kubíka. Při hře na schovávanou se svou babičkou se tento malý, ale velice odvážný kluk dostane do pravěku a zažije tam neuvěřitelná dobrodružství. Průvodcem mu je babiččin ochočený kohout, který mu daruje kouzelné pírko. V pravěku se oba skamarádí s různými dinosaury a díky kouzelnému pírku se jim podaří vyřešit mnoho problémů. Chlapec se postupně ocitne v roli hasiče, popeláře či policisty. Díky tomu zachrání nejen dinosauří svět, ale nakonec i svou babičku! (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak Kubík zachránil dinosaury a babičku (978-80-7617-521-1) , Jirka a modrý měsíc (978-80-7617-538-9)

Hrad mrtvých: Případy královského soudce Melichara (978-80-7617-071-1)

Hrad mrtvých: Případy královského soudce Melichara (978-80-7617-071-1)
Detail

Kniha - autor Jan Bauer, 224 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Šlechtic Raimund z Pušperku doprovázel Elišku Přemyslovnu na její svatbu s Janem Lucemburským ve Špýru. S oběma se také vrátil do Čech a po Janově korunovaci konečně zamířil domů na svůj hrad Pušperk v podhůří Šumavy. Ke svému zděšení zjistil, že Pušperk je zcela pustý, jeho manželka Voršila a dcera Anna kamsi zmizely, zbylí obyvatelé hradu byli zavražděni. Raimund našel jen jejich tlející mrtvoly. V zoufalství se obrátil na svého přítele královského podkomořího Jindřicha z Lipé, který mu doporučil královského soudce Melichara z Roupova. Melichar a jeho pomocník Božetěch se nyní pokoušejí vypátrat, kdo povraždil obyvatele Pušperku a co se stalo s Voršilou a její dcerou Annou. Unesl je snad někdo a proč? (alza.cz)

Podobné produkty ako Hrad mrtvých: Případy královského soudce Melichara (978-80-7617-071-1) , Stela a šestnáct huskyů (978-80-7617-756-7)

Kapitán Bartoš Zasahuje 1 (978-80-751-2732-7)

Kapitán Bartoš Zasahuje 1 (978-80-751-2732-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Hana Militká, 220 stran Autorka Hana Militká přichází po úspěchu dvou detektivek s novou sérií detektivních příběhů pro elektronické vydání pod názvem Kapitán Bartoš Zasahuje. Pod číslem 1 se skrývá detektivní román Složitý případ. Předmluvu vytvořil Pavel Červinka.Kapitán Bartoš se svým týmem řeší úmrtí mladé ženy. Zůstane jen u jedné mrtvé?Je kapitán Josef Bartoš a jeho tým schopný vyřešit záhadná úmrtí? Čtěte českou detektivku, kterou napsala Hana Militká. Vše se dozvíte v detektivním románu Kapitán Bartoš Zasahuje 1 Složitý případ. (alza.cz)

Podobné produkty ako Kapitán Bartoš Zasahuje 1 (978-80-751-2732-7) , Adam hall d 914 (d 914)

Tři kapitáni: Díl první (978-80-87364-58-1)

Tři kapitáni: Díl první (978-80-87364-58-1)
Detail

Kniha - Galaxie daleké budoucnosti. Země i celý zbytek Republiky se zmítá na pokraji Třetí galaktické války. Napětí přituhuje; mír jev nedohlednu. Přesto pozemský Koordinátor vysílá své nejlepší muže za podivnými úkoly, na první pohled nepochopitelnými. Vždyť k čemu jsou teď nějaké dávné poklady nebo exotický živočišný druh? Akční a dobrodružná space opera! Korzáři se Vám budou líbit! (alza.cz)

Podobné produkty ako Tři kapitáni: Díl první (978-80-87364-58-1) , Rudý kapitán (978-80-7529-138-7)

Vabank 1989-1991: Sametová revoluce, Odsun sovětských vojsk (978-80-7617-844-1)

Vabank 1989-1991: Sametová revoluce, Odsun sovětských vojsk (978-80-7617-844-1)
Detail

Kniha - autor Michael Kocáb, 592 stran, česky, pevná s přebalem lesklá V létě roku 1989 založil skladatel Michael Kocáb spolu s novinářem Michalem Horáčkem iniciativu MOST, která si dala za cíl zprostředkovat jednání mezi komunistickou mocí a představiteli nezávislých opozičních sdružení. Co se zprvu mohlo zdát dílem jako troufalost a dílem jako politická naivita, se v listopadu téhož roku ukázalo býti především občanskou odvahou a prozíravostí, když k jednacímu stolu zasedl tehdejší předseda vlády Ladislav Adamec a zástupci studentů, Občanského fóra a Verejnosti proti násilí v čele s Václavem Havlem. Kocáb popisuje všechna zásadní jednání s komunistickými vládci, s generalitou československé i sovětské armády, se sovětskou stranou včetně zástupců KGB, která vedl či se jich účastnil za iniciativu MOST nebo Občanské fórum.Průběh sametové revoluce popisuje na pozadí připravované akce Zásah, kterou se armádní složky ve spolupráci s StB snažily zabránit... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vabank 1989-1991: Sametová revoluce, Odsun sovětských vojsk (978-80-7617-844-1) , Kapitán stellwerther (978-80-242-8073-8)

Banzai!: Paměti kapitána japonské ponorky (978-80-88274-42-1)

Banzai!: Paměti kapitána japonské ponorky (978-80-88274-42-1)
Detail

Kniha - autor Zendži Orita, 330 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Tato kniha má značnou historickou hodnotu. Většina z těch, kdo za druhé světové války sloužili na japonských ponorkách, buď nepřežila, nebo o svých zkušenostech nenapsala. Toto je kniha o velmi odvážném muži, který neochvějně sloužil své zemi, i když nesouhlasil, a často velmi hlasitě, s tím, jak Japonci ponorky používali. Zendži Orita je velmi hrdý na to, co během války dělal, a součástí toho bylo i zabíjení Spojenců. Kniha začíná japonským plánováním útoku na Pearl Harbor. V té době, a také v době vlastního útoku, byl Orita výkonným důstojníkem na ponorce I-15. Autor popisuje, jak se jeho ponorka na útoku podílela, včetně nasazení trpasličích ponorek, které měly vniknout do přístavu, a pak se vrátit k mateřským ponorkám, jako byla I-15, jež na ně čekaly. Podrobně líčí také útoky ponorek na Santa Barbaru a pobřeží Oregonu. Z knihy se dozvíte, jaké to bylo sloužit jako kapitán na japonské... (alza.cz)

Podobné produkty ako Banzai!: Paměti kapitána japonské ponorky (978-80-88274-42-1)

Dieta na míru: Převratný program pro zdraví a prevenci chorob (978-80-7617-279-1)

Dieta na míru: Převratný program pro zdraví a prevenci chorob (978-80-7617-279-1)
Detail

Kniha - autor Eran Elinav; Eran Segal, 304 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá - autor Eran Elinav; Eran Segal, 304 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Publikace bořící zažité představy o dietách vysvětluje, proč nemohou fungovat univerzální diety, a pomáhá čtenářům přizpůsobit si dietu tak, aby zhubli a zlepšili si zdravotní stav. Pokud jde o diety a zdraví, bereme některé věci jako všeobecně platné; kapusta je dobrá, zmrzlina špatná. To se teď mění. Když autoři, oba lékaři, publikovali závěry svého převratného výzkumu o cíleně zaměřené výživě, vyvolali tím mediální šílenství. Dokázali, že jednotlivci reagují na stejnou potravinu různě – potravina, která může být pro někoho zdravá, je nezdravá pro někoho jiného. Naráz tak všechny univerzální dietní programy hodili do starého železa. Publikace pomáhá čtenářům pochopit fascinující vědecká fakta, z nichž autoři vycházejí, poskytuje nástroje k sestavení individuální diety a plánu životního stylu (založené... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dieta na míru: Převratný program pro zdraví a prevenci chorob (978-80-7617-279-1)

Hračkář (978-80-7617-355-2)

Hračkář (978-80-7617-355-2)
Detail

Kniha - Nový thriller od autora bestselleru Šelma ze série Naturalista. - autor Andrew Mayne, 296 stran Nový thriller od autora bestselleru ŠelmaProfesor Theo Cray se kvůli podezřením, která ho obklopila po smrti jeho někdejší studentky, a skandálním spekulacím poté, co byl zabit její vrah, se nemůže vrátit ke svému univerzitnímu výzkumu. Pokouší se tedy začít nový život v jiné oblasti, ale téměř proti své vůli je vtažen do dalšího nevyřešeného případu.Zoufalý otec pohřešovaného dítěte, jehož úřady odmítají vyslechnout a odnikud se mu nedostává podpory, se obrátí o pomoc na Thea. Jediné stopy představují dětské kresby a městská legenda z chudinské čtvrti o bytosti přezdívané Hračkář. Aby Theo odhalil, co se za Hračkářem skrývá, musí odsunout stranou všechno, co mu říká věda, a vydat se do světa, v němž mají sny a noční můry stejnou váhu jako skutečnost. A čím hlouběji se do případu noří, tím zjevnější je, že za tím může být dalekosáhlé spiknutí – a nejspíš má i... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hračkář (978-80-7617-355-2)

Šelma ( 978-80-7617-017-9)

Šelma ( 978-80-7617-017-9)
Detail

Kniha - autor Andrew Mayne, 360 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Až brutálně návykový debutový román mága a iluzionisty Andrewa MayneaProfesor bioinformatiky Theo Cray nemá nejlepší ráno. Automat na led nefunguje, a navíc se mu do motelového pokoje dobývá policie. Že je hlavní podezřelý z brutální vraždy své bývalé studentky, se však dozví, až když je jeho účast na otřesné události vyloučena. Zdá se totiž, že mladou dívku v montanských lesích rozsápal medvěd. Jenomže profesor Cray je díky svému povolání zvyklý vidět vzorce tam, kde ostatní nacházejí jen chaos. A tak si všimne něčeho, co ostatní přehlédli. Něčeho nepřirozeného. Něčeho zjevně provedeného lidskou rukou. Theo pochopí, že tohle zvěrstvo nespáchalo žádné zvíře, nýbrž člověk, a že to rozhodně neudělal poprvé. A protože mu policie nevěří, začne mu být jasné i to, že je zřejmě jedinou osobou, která může zabijáka zastavit.Theo je sice lépe obeznámený s digitálními kódy a mikroby než s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Šelma ( 978-80-7617-017-9)

Chůva (978-80-7617-921-9)

Chůva (978-80-7617-921-9)
Detail

Kniha - autor Gilly Macmillanová, 368 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Malá Jo zbožňuje chůvu Hannah víc než svoji matku, a tak když jedné noci Hannah beze stopy zmizí, holčička je naprosto zničená. O třicet let později se Jo vrací do rodičovského domu a je nucena čelit svému složitému vztahu s matkou. Jenže když jsou v jezeře na jejich pozemku objeveny lidské ostatky, Jo začne pochybovat o všem, o čem byla až dosud skálopevně přesvědčená. Pak když na dveře jejich domu zaklepe nečekaný host, Jo zažije další šok. Zoufale se snaží doplnit mezery ve svých nejasných vzpomínkách. Nezbývá jí než přijít na to, co byla její chůva zač a proč zmizela. A především se musí rozhodnout, zda může věřit vlastní matce… Chůva od autorky bestsellerů Spálená obloha či Dokonalá Gilly Macmillanové je temným a nepředvídatelným příběhem plným tajemství a klamu. Je to ďábelsky chytrý thriller, který nám připomíná, že někdy je mnohem snazší přijmout lež namísto kruté, bolestné pravdy. (alza.cz)

Podobné produkty ako Chůva (978-80-7617-921-9)

Sucho (978-80-7617-846-5)

Sucho (978-80-7617-846-5)
Detail

Kniha - autor Neal Shusterman; Jarrod Shusterman, 384 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá VŠICHNI SI BUDOU PAMATOVAT, KDE BYLI, KDYŽ VYSCHLY VODOVODY. Sucho – nebo Bezvodí, jak tomu všichni říkají – už trvá nějakou dobu. Život se proměnil v nekonečný seznam zákazů: nezalévejte zahrady, nebuďte dlouho ve sprše, nepodléhejte panice. Jenže teď už žádná voda nezbývá. Alyssina poklidná ulice na předměstí se najednou propadne do válečné zóny plné zoufalství a násilí. Když se její rodiče nevrátí domů, musí dát dohromady skupinu osob, které by se za normálních okolností asi nepotkaly, a zahájit pátrání po vodě. Každý z nich bude muset učinit neskutečná rozhodnutí, aby přežil. (alza.cz)

Podobné produkty ako Sucho (978-80-7617-846-5)

Hacker (978-80-7617-371-2)

Hacker (978-80-7617-371-2)
Detail

Kniha autor James Swallow, 464 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá - Hacker je špionážní thriller, který je jako stvořený pro čtenáře mezinárodních bestsellerů jako jsou Nomád a ExilHacker jde ještě hlouběji. Čeká vás ta nejděsivější akce. Ponoříte se až do nekonečných hlubin digitálního zločinu, kde číhá zničující zrada v jádru skryté operující úderné síly.Tato smrtelná hrozba je o to horší, že se odehrává na virtuálním bojišti. Bitvu vede hacker. Teroristka s nekonečnou touhou po odplatě nezná žádné slitování. Je jí jedno, kdo zaplatí, kdo zemře a kdo bude žít. Naplánovala zničující útoky po celé planetě. Marc Dane musí nasadit veškeré své schopnosti a vynalézavost, aby vypátral záhadnou postavu – ženu známou jako Madrigal, jejíž tvář nikdo nezná. Dříve než uvrhne svět do války. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hacker (978-80-7617-371-2)

Dětem (978-80-7617-671-3)

Dětem (978-80-7617-671-3)
Detail

Kniha - autor Helena Zmatlíková, 120 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Dětem (978-80-7617-671-3)

Nevinný (978-80-7617-333-0)

Nevinný (978-80-7617-333-0)
Detail

Kniha - autor John Grisham, 400 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Mistr právnických románů opustil pole fiktivních próz pouze jednou – v knize Nevinný, v níž zpracoval tragický životní osud skutečné postavy tváří v tvář soudní a policejní zvůli. Bez spekulací, přímočaře a díky tomu neobyčejně sugestivně zachytil příběh člověka odsouzeného k trestu smrti za zločin, jehož se nedopustil. Příběh, který se čte jako děsivý thriller. Dospívající Ron Williamson, nadějný baseballista, mohl proslavit malé oklahomské městečko Ada. Avšak to nakonec proslulo naprosto neblaze: pět let poté, co v prosinci 1982 kdosi brutálně znásilnil a zabil místní mladičkou servírku Debbie Carterovou, byli Ron a jeho kamarád Dennis Fritz na základě zcela nevěrohodných a vykonstruovaných důkazů z tohoto činu obviněni a posléze i odsouzeni: Dennis na doživotí, Ron ke ztrátě života. Zlomený a s duševní chorobou marně bojující Ron si pak prošel dvanáctiletým peklem cely smrti… (alza.cz)

Podobné produkty ako Nevinný (978-80-7617-333-0)

Jáma (978-80-7617-863-2)

Jáma (978-80-7617-863-2)
Detail

Kniha - Je tu Jáma s mnohem děsivějším, hrůznějším a napínavějším příběhem než byl Křídák. Jestli vám z Kříďáku běhal mráz po zádech, pak počítejte s tím, že v thrilleru Jáma autorka ještě mnohem víc přitvrdila… - autor C. J. Tudor, 336 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Četli jste drásavý psychothriller Kříďák a byli nadšení? Pak musíte mít další knihu C. J. Tudor!Teď je tu Jáma s mnohem děsivějším, hrůznějším a napínavějším příběhem. Jestli vám z Kříďáku běhal mráz po zádech, pak počítejte s tím, že v thrilleru Jáma autorka ještě mnohem víc přitvrdila…Seznamte se s Joem Thornem, bývalým učitelem, kterého jeho závislost na hazardu přivedla na buben. Je až po krk v dluzích a nemá na splátky a vrací se domů, do staré hornické vesnice v Nottindhamshiru. Protože je bez peněz, rozhodne se pronajmout notoricky známý dům, který má tragickou minulost. Když byl ještě dítě, zmizela v domě na 48 hodin jeho osmiletá sestra Annie a když se po dvou dnech znovu objevila,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jáma (978-80-7617-863-2)

Strom duchů (978-80-7617-564-8)

Strom duchů (978-80-7617-564-8)
Detail

Kniha - autor Barbara Erskinová, 552 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Prolínání historie s přítomností a nadpřirozena s reálným světemZ Londýna, kde po rozvodu prodala dům a zanechala svého povolání profesorky angličtiny, přijíždí Ruth Dunbarová do Edinburghu postarat se o nemocného otce. Podvodník, který se v roli pečovatele usadil v domě, si po náhlé otcově smrti dělá nároky na dědictví a Ruth má rázem nebezpečného protivníka. Při pořádání pozůstalosti rodičů objevuje dávný deník a dopisy svého předka z 18. století. Jde o Thomase Erskina (1750–1823), skutečnou postavu britských dějin a prapředka samotné autorky. Románová hrdinka Ruth poznává nejen jeho barvitý životní příběh, ale i jeho nadpřirozenou schopnost vstupovat do dob minulých i budoucích a komunikovat s duchy zemřelých. Podobné schopnosti objeví Ruth také v sobě: pomalu pociťuje Thomasovu reálnou přítomnost, ale i přítomnost jeho dávných nepřátel…Naštěstí nemusí všemu čelit sama. V napínavém... (alza.cz)

Podobné produkty ako Strom duchů (978-80-7617-564-8)

Nebeská láska (978-80-7617-629-4)

Nebeská láska (978-80-7617-629-4)
Detail

Kniha - autor Lorna Byrneová, 144 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá V tomto díle poskytuje Lorna Byrneová jedinečný pohled na lásku, její původ a význam v životě člověka. Vysvětluje důvody, proč nemáme sami sebe dost rádi, a učí nás uvolňovat lásku, kterou jsme uzavřeli hluboko ve svém nitru. Nesmíme zatvrdit svá srdce a dovolit nevraživosti, aby nás ovládla. Je třeba vystříhat se bolesti i nerealistických očekávání v partnerské lásce. Lorna hovoří o vlně lásky, kterou Bůh posílá na svět, a o jejím vlivu na lidstvo. Při její četbě se probouzí láska i soucit, nacházíme štěstí i sílu změnit svůj život. (alza.cz)

Podobné produkty ako Nebeská láska (978-80-7617-629-4)

Vlídná slova (978-80-7617-150-3)

Vlídná slova (978-80-7617-150-3)
Detail

Kniha - autor Josef Fousek, 112 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Vlídná slova jsou výborem z díla populárního autora, který přináší právě to, co slibuje – vlídnost a radost ze života, který sice přináší i to zlé, ale přesto je v něm dobra a dobrého dost a dost. Jen se na chvíli v naší uspěchané době zastavit, rozhlédnout a to dobré chtít vidět. Tak jak to dělá už dlouhá léta právě Josef Fousek a sním i jeho posluchači a čtenáři! (alza.cz)

Podobné produkty ako Vlídná slova (978-80-7617-150-3)

Čas čarodějnic (978-80-7617-233-3)

Čas čarodějnic (978-80-7617-233-3)
Detail

Kniha - autor Deborah Harknessová, 544 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Historička a čarodějnice Diana Bishopová celý svůj život odmítala své nadpřirozené nadání. Očarovaný alchymistický rukopis však do jejího života vnese nevítaný příval magie a najednou se o ni zajímají nejen čarodějnice, ale i démoni a upíři. Záhy se po Dianině boku objeví i záhadný Matthew Clairmont, vědec, válečník a upír. Přestože mezi bytostmi panuje staleté nepřátelství, Diana a Matthew se jen s obtížemi brání vzájemné mrazivé přitažlivosti. (alza.cz)

Podobné produkty ako Čas čarodějnic (978-80-7617-233-3)

Na obtíž (978-80-7617-384-2)

Na obtíž (978-80-7617-384-2)
Detail

Kniha - autor Colleen Hooverová, 312 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá - autor Colleen Hooverová, 312 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Vítěz Goodreads Choice Awards 2017 v kategorii ROMANCE. Vossovi byste jen stěží označili za „normální“ rodinu. Žijí ve zrekonstruovaném kostele, máma, která se ještě nedávno léčila z rakoviny, bydlí v suterénu a otec je ženatý s její bývalou ošetřovatelkou. A pak je tu Merit. Merit Vossová sbírá trofeje, které nevyhrála. Je to podivný koníček, pro ni má ale zvláštní význam. Když se vydá na garážový výprodej, aby pátrala po svém novém úlovku, místo trofeje tam narazí na Sagana. Jeho osobnost, humor a odzbrojující optimismus jí okamžitě učarují. Dalo by se skoro říct, že je to láska na první pohled. Dokud Merit nezjistí, že Sagan je tak trochu… zadaný. Samotářská Merit se po tomhle zjištění uzavře ještě víc do sebe. Jako by svůj život i svou podivínskou rodinu sledovala zdálky. Dokud neodhalí tajemství, které... (alza.cz)

Podobné produkty ako Na obtíž (978-80-7617-384-2)

Bretaňské světlo (978-80-7617-016-2)

Bretaňské světlo (978-80-7617-016-2)
Detail

Kniha - autor Jean-Luc Bannalec, 304 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Šestý případ pro komisaře Dupina, milovníka tučňáků a kofeinu, rodilého Pařížana za trest přeloženého do Bretaně – na konec světa. Uprostřed impozantních skal proslulého pobřežního masivu z růžového granitu stojí komisař Dupin před obtížným úkolem: má absolvovat letní dovolenou u moře, dva týdny sladkého nicnedělání, aby si pořádně odpočinul. Děsivá vyhlídka! Naštěstí pro něj, chtělo by se říct, zmizí přímo před jeho očima turistka. A brzy nato otřese malebným přímořským městečkem Trégastel zločin děsivých rozměrů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Bretaňské světlo (978-80-7617-016-2)

Dědictví minulosti (978-80-7617-608-9)

Dědictví minulosti (978-80-7617-608-9)
Detail

Kniha - autor Barbara Erskinová, 392 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Napínavý děj svého nového, v pořadí jedenáctého románu postavila autorka opět na prolínání dvou velmi vzdálených časových rovin - v historické se vrací o dvě tisíciletí zpět, do Británie osídlované Římany v dobách počátku křesťanství a jeho prvních kontaktů s vírou keltských druidů. Současná hrdinka Abi Ruthefordová, vikářka anglikánské církve, musí hned ve svém prvním působišti na farnosti v Cambridgi čelit předsudkům nejen pro své mládí a vzhled, ale hlavně pro své neobvyklé léčitelské a vizionářské schopnosti. Její útěk do Glastonbury, posvátného kraje plného tajemství, kde podle legend měl pobývat i Ježíš, oživí dávný příběh lásky, zrady a pomsty, a zároveň pomůže pronásledované hrdince překonat složité životní nástrahy. (alza.cz)

Podobné produkty ako Dědictví minulosti (978-80-7617-608-9)

Horoskopy 2020 (978-80-7617-641-6)

Horoskopy 2020 (978-80-7617-641-6)
Detail

Kniha - autor Olga Krumlovská, 280 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Horoskopy 2020 (978-80-7617-641-6)

Míšovo tajemství (978-80-7617-605-8)

Míšovo tajemství (978-80-7617-605-8)
Detail

Kniha - autor Eduard Petiška; Helena Zmatlíková, 96 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Půjdete také letos poprvé do školy jako malý Míša? Tak to vás jistě budou zajímat jeho malá i velká dobrodružství. Kdo je to vlastně tajemný Brehule – strašidlo, nebo něco docela jiného? Co se přihodilo na výstavě starých hraček v muzeu? A kdo upustil do sněhu cínového vojáčka na koni? Je to všechno pořádně zamotané, ale naštěstí je tu Míšova babička, a ta si ví rady vždycky! Kniha je určena pro děti od 5 let. (alza.cz)

Podobné produkty ako Míšovo tajemství (978-80-7617-605-8)

Velikananánský krokodýl (978-80-7617-184-8)

Velikananánský krokodýl (978-80-7617-184-8)
Detail

Kniha - autor Roald Dahl, 40 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá V největší a nejkalnější řece Afriky si hoví velikananánský krokodýl. A protože ho trápí ukrutný hlad a moc dobře ví, že největší lahůdkou je tlusťoučký, šťavnaťoučký malý dítě – ty jsou ňam, ňam, ňam! –, vydá se na zdánlivě nevinnou procházku. Jeho tajné plány a chytroučké triky ale naráží na odbojné strážce morálky – hrocha Bžocha, slona Bambalóna a ptáka Krásnopéráka! Kniha je určena pro děti od 5 let. (alza.cz)

Podobné produkty ako Velikananánský krokodýl (978-80-7617-184-8)
Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána (978-80-7617-914-1), Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána (), Lapuťák a kapitán Adorabl (), Lapuťák a kapitán Adorabl (978-80-7549-490-0), Vesmírný kapitán 1 (978-80-257-1727-1), Nepotopitelný kapitán (978-80-877-8814-1), Japonská kuchyně: Snadno a rychle (978-80-7617-448-1), Princezna Viktorka a modrý jednorožec (978-80-7617-505-1), Velká učebnice čarodějnictví a magie (978-80-7617-969-1), Hrabě nula (978-80-7617-761-1), Půl světa (978-80-7617-985-1), Podzimní případ (978-80-7617-208-1), Jak Kubík zachránil dinosaury a babičku (978-80-7617-521-1), Propustka na svobodu (978-80-7617-729-1), Kapitán a jeho sestra (978-80-908133-2-8), Prague (978-80-7391-914-6), Tkaničky (978-80-7473-914-9), Koláčky a spiklenci (978-80-7617-328-6), Čarokrásné knihkupectví Kámoškami napořád! (978-80-7617-026-1), Motýli: Příroda do kapsy (978-80-7617-675-1), 501 nejlepších posilovacích cviků (978-80-7617-972-1), Kapitán (978-80-7553-975-5), Kapitán Padák: Ztráty a nálezy (978-80-264-1942-6), Druhý dech (978-80-7222-914-7), Míla Fürstová Všechny mé řeky (978-80-7617-998-1), Jirka a modrý měsíc (978-80-7617-538-9), Stela a šestnáct huskyů (978-80-7617-756-7), Adam Hall D 914 (D 914), Rudý kapitán (978-80-7529-138-7), Kapitán Stellwerther (978-80-242-8073-8)