Hyperdrive solo usb-c hub pro macbook + ostatní usb-c zařízení - space gray (hy-gn21d-gray)

Produkt Hyperdrive solo usb-c hub pro macbook + ostatní usb-c zařízení - space gray (hy-gn21d-gray) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Hyperdrive solo usb-c hub pro macbook + ostatní usb-c zařízení - space gray (hy-gn21d-gray) upraviť a produkt hľadať znova.

HyperDrive SOLO USB-C Hub pro MacBook + ostatní USB-C zařízení - Space Gray (HY-GN21D-GRAY)

HyperDrive SOLO USB-C Hub pro MacBook + ostatní USB-C zařízení - Space Gray (HY-GN21D-GRAY)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, další konektory: 1USB-C , 1 ksHDMI , 2 ksUSB-A , 1 ksSD , 1 ksMicroSD , 1 ksJack 3.5 mm , power delivery 60 W HyperDrive SOLO v šedém provedení udělá z vašeho MacBooku nebo jakéhokoliv notebooku s USB-C konektorem výkonnou pracovní stanici. Stačí vám jediný volný port USB-C a tento hub v hliníkovém provedení, rázem budete mít k dispozici o 7 konektorů více. Tímto jednoduchým způsobem získáte HDMI s rozlišením až 4K, dva porty USB 3.1 s rychlostí přenosu až 5 Gb/s, včetně podpory napájení připojených zařízení. Nechybí ani čtečka paměťových karet SD a microSD. Dále pak SOLO nabízí audio jack a USB-C s rychlostí až 5 Gb/s. Klíčové vlastnosti USB hubu HyperDrive SOLOKompatibilní s MacBooky a notebooky s USB-C portemPodpora 4K rozlišeníUSB 3.1 s podporou napájeníPovrch z eloxovaného hliníku v barvách AppleCNC zpracováníNízká hmotnost a kompaktní rozměryDoplňující rozměry:Porty:1× USB-C – rychlost... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperDrive SOLO USB-C Hub pro MacBook + ostatní USB-C zařízení - Space Gray (HY-GN21D-GRAY) , Hyperdrive solo usb-c hub pro macbook + ostatní usb-c zařízení - space gray (hy-gn21d-gray)

HyperDrive SLIM USB-C Hub - Space Gray (HY-HD247B-GRAY)

HyperDrive SLIM USB-C Hub - Space Gray (HY-HD247B-GRAY)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, další konektory: 1RJ-45 , 1 ksHDMI , 1 ksMicroSD , 1 ksSD , 2 ksUSB-A , 1 ksUSB 3.0 Micro-B , power delivery 60 W Chcete ke svému počítači sehnat více konektorů? Replikátor portů HYPER rozšíří možnosti připojení a prokazatelně přispěje k pracovní efektivitě a komfortu. Mezi rozhraní, která tento model poskytuje, patří USB, HDMI, RJ 45, USB C, Micro USB, Micro USB B a Mini DisplayPort. Můžete u něj také počítat se standardem pro rychlé nabíjení Power Delivery, které disponuje maximálním výkonem až 60 W. Zásadní funkce replikátoru portů HyperDrive SLIM USB-C Hub - Space Gray Zaručí nové možnosti připojení počítače či notebooku Nechybí mu dokonce ani Power Delivery Pro jeho výrobu byl zvolen materiál, kterým je hliník (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperDrive SLIM USB-C Hub - Space Gray (HY-HD247B-GRAY) , Hyperdrive slim usb-c hub - space gray (hy-hd247b-gray)

HyperDrive POWER 9-in-1 USB-C Hub pro iPad Pro, MacBook Pro/Air - Space Grey (HY-HD30F-GRAY)

HyperDrive POWER 9-in-1 USB-C Hub pro iPad Pro, MacBook Pro/Air - Space Grey (HY-HD30F-GRAY)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, další konektory: 1RJ-45 , 1 ksHDMI , 1 ksMicroSD , 1 ksSD , 3 ksUSB-A , 1 ksUSB-C , power delivery 60 W Chtěli byste mít u svého počítače větší výběr konektorů? Replikátor portů HYPER zajistí nové, širší možnosti připojení a výrazně přispěje k efektivitě i komfortu při práci. K rozhraním, kterého u tohoto modelu můžete využít, pak patří USB, HDMI, RJ 45, USB C, Jack, Jack 3,5mm a Jack - Female. Lze u něj počítat také s rychlým nabíjením Power Delivery, které disponuje výkonem 60 W. Zásadní funkce replikátoru portů HyperDrive POWER 9-in-1 USB-C Hub pro iPad Pro, MacBook Pro/Air - Space Grey Rozšiřuje možnosti počítače či notebooku Standard Power Delivery pro rychlé nabíjení (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperDrive POWER 9-in-1 USB-C Hub pro iPad Pro, MacBook Pro/Air - Space Grey (HY-HD30F-GRAY) , Hyperdrive 6v1 usb-c hub pro ipad pro, vesmírně šedý (hy-hd319b-gray)

HyperDrive NET Hub pro USB-C - Space Grey (HY-GN28N-GRAY)

HyperDrive NET Hub pro USB-C - Space Grey (HY-GN28N-GRAY)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, další konektory: 1RJ-45 , 1 ksHDMI , 2 ksUSB-A , 2 ksUSB-C , power delivery 100 W Potřebujete si k počítači pořídit další konektory? Replikátor portů HYPER přinese nové, širší možnosti připojení a prokazatelně přispěje k pracovní efektivitě a komfortu. Rozhraní, která tento model nabízí patří USB, HDMI, RJ 45 a USB C. Tento model dokonce disponuje standardem pro rychlé dobíjení Power Delivery, které má výkon až 100 W. Nejdůležitější přednosti replikátoru portů HyperDrive NET Hub pro USB-C - Space Grey Nabídne nové možnosti připojení počítače či notebooku Disponuje standardem pro rychlé nabíjení Power Delivery K jeho výrobě byl využit materiál, kterým je hliník (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperDrive NET Hub pro USB-C - Space Grey (HY-GN28N-GRAY) , Hyperdrive viper 10 ve 2 usb-c hub, šedý (hy-hd392-gray)

HyperDrive DUO 7 ve 2 USB-C Hub na MacBook Pro / Air, šedý (HY-HD28C-GRAY)

HyperDrive DUO 7 ve 2 USB-C Hub na MacBook Pro / Air, šedý (HY-HD28C-GRAY)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, další konektory: 2USB-A , 1 ksHDMI , 2 ksUSB-C , 1 ksSD , 1 ksMicroSD , power delivery 100 W Replikátor portů HyperDrive DUO 7 je ideálním rozšiřujícím řešením pro MacBook Pro či Air. Dokonale splyne s jeho designem a zvýší jeho kapacitu portů. Replikátor tak snadno propojíte s notebookem, který obohatí o porty 2× USB-A, 1× HDMI, 2× USB-C PD a sloty 1× micro SD a 1× SD. Díky tomu budete moci ke svému MacBooku připojit další zařízení, přenést obraz na větší monitor či si prohlédnout fotky nebo videa. HyperDrive DUO 7 zaujme i svým elegantním provedením. Klíčové vlastnosti replikátoru portů HyperDrive DUO 7 ve 2 USB-C Hub na MacBook Pro / Air, šedéhoReplikátor portů pro MacBook Pro či AirSnadné propojení s notebookemNabízí porty 2× USB-A, 1× HDMI, 2× USB-C PD a sloty 1× micro SD a 1× SDHyperDrive DUO 7 v elegantním designuBarevné provedení: šedé (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperDrive DUO 7 ve 2 USB-C Hub na MacBook Pro / Air, šedý (HY-HD28C-GRAY) , Hyperdrive duo 7 ve 2 usb-c hub na macbook pro / air, šedý (hy-hd28c-gray)

HyperDrive 6v1 USB-C Hub pro iPad Pro, vesmírně šedý (HY-HD319B-GRAY)

HyperDrive 6v1 USB-C Hub pro iPad Pro, vesmírně šedý (HY-HD319B-GRAY)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, další konektory: 1HDMI , 1 ksUSB-C , 1 ksMicroSD , 1 ksSD , 1 ksUSB-A , 1 ksJack 3.5 mm , power delivery 60 W Replikátor portů HyperDrive 6v1 USB-C Hub je ideálním rozšiřujícím řešením pro iPad Pro. Dokonale splyne s jeho designem a zvýší jeho kapacitu portů. Replikátor tak snadno propojíte s iPadem, který obohatí o porty 1× USB-A, 1× HDMI, 1× USB-C, 1× audio jack a sloty 1× micro SD a 1× SD. Díky tomu budete moci ke svému iPadu připojit další zařízení, přenést obraz na větší monitor, připojit sluchátka nebo mikrofon či si prohlédnout fotky i videa. HyperDrive 6v1 USB-C Hub zaujme i svým elegantním provedením. Klíčové vlastnosti replikátoru portů HyperDrive 6v1 USB-C Hub, vesmírně šedéhoReplikátor portů pro iPad ProSnadné propojení s iPademNabízí porty 1× USB-A, 1× HDMI, 1× USB-C, 1× audio jack a sloty 1× micro SD a 1× SDHyperDrive 6v1 USB-C Hub v elegantním designuBarevné provedení: šedé (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperDrive 6v1 USB-C Hub pro iPad Pro, vesmírně šedý (HY-HD319B-GRAY) , Hyperdrive 5 v 1 usb-c hub pro imac 24” (hy-hd34a6)

HyperDrive VIPER 10 ve 2 USB-C Hub, šedý (HY-HD392-GRAY)

HyperDrive VIPER 10 ve 2 USB-C Hub, šedý (HY-HD392-GRAY)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, další konektory: 2HDMI , 3 ksUSB-A , 1 ksUSB-C , 1 ksRJ-45 , 1 ksJack 3.5 mm , 1 ks SD Replikátor portů HyperDrive VIPER 10 je ideálním rozšiřujícím řešením pro MacBook Pro či Air. Dokonale splyne s jeho designem a zvýší jeho kapacitu portů. Replikátor tak snadno propojíte s notebookem, který obohatí o porty 3× USB 3.0, 2× HDMI, 1× USB-C PD, 1× 1GB/s ethernet, 1× 3,5mm audio jack a sloty 1× micro SD a 1× SD. Díky tomu budete moci ke svému MacBooku připojit další zařízení, přenést obraz na větší monitor či si prohlédnout fotky nebo videa. HyperDrive VIPER 10 zaujme i svým elegantním provedením. Klíčové vlastnosti replikátoru portů HyperDrive VIPER 10 ve 2 USB-C Hub, šedéhoReplikátor portů pro MacBook Pro či AirSnadné propojení s notebookemNabízí porty 3× USB 3.0, 2× HDMI, 1× USB-C PD, 1× 1GB/s ethernet a 1× 3,5mm audio jack Nechybí sloty 1× micro SD a 1× SDHyperDrive VIPER 10 v elegantním... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperDrive VIPER 10 ve 2 USB-C Hub, šedý (HY-HD392-GRAY) , Hyperdrive 6 v 1 usb-c hub pro imac 24" (hy-hd34a8)

Hyper HyperDrive HY-GN21D-GRAY, HY-GN21D-GRAY

Hyper HyperDrive HY-GN21D-GRAY, HY-GN21D-GRAY
Detail

PORTY: HDMI 4K30Hz USB-C PD 60W 2 x USB-A 5Gbps MicroSD UHS-I SD UHS-I 3.5mm Audio Jack (patro.cz)

Podobné produkty ako Hyper HyperDrive HY-GN21D-GRAY, HY-GN21D-GRAY , Feeltek portable 6 in 1 usb-c hub, gray (hcm006apww2f)

HyperDrive DUO 7 ve 2 USB-C Hub na MacBook Pro / Air, stříbrný (HY-HD28C-SILVER)

HyperDrive DUO 7 ve 2 USB-C Hub na MacBook Pro / Air, stříbrný (HY-HD28C-SILVER)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, další konektory: 2USB-A , 1 ksHDMI , 2 ksUSB-C , 1 ksSD , 1 ksMicroSD , power delivery 100 W Replikátor portů HyperDrive DUO 7 je ideálním rozšiřujícím řešením pro MacBook Pro či Air. Dokonale splyne s jeho designem a zvýší jeho kapacitu portů. Replikátor tak snadno propojíte s notebookem, který obohatí o porty 2× USB-A, 1× HDMI, 2× USB-C PD a sloty 1× micro SD a 1× SD. Díky tomu budete moci ke svému MacBooku připojit další zařízení, přenést obraz na větší monitor či si prohlédnout fotky nebo videa. HyperDrive DUO 7 zaujme i svým elegantním provedením. Klíčové vlastnosti replikátoru portů HyperDrive DUO 7 ve 2 USB-C Hub na MacBook Pro / Air, stříbrnéhoReplikátor portů pro MacBook Pro či AirSnadné propojení s notebookemNabízí porty 2× USB-A, 1× HDMI, 2× USB-C PD a sloty 1× micro SD a 1× SDHyperDrive DUO 7 v elegantním designuBarevné provedení: stříbrné (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperDrive DUO 7 ve 2 USB-C Hub na MacBook Pro / Air, stříbrný (HY-HD28C-SILVER) , Feeltek portable 8 in 1 usb-c hub, gray (hbc008zzc201)

HyperDrive 5 v 1 USB-C Hub pro iMac 24” (HY-HD34A6)

HyperDrive 5 v 1 USB-C Hub pro iMac 24” (HY-HD34A6)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, standard konektoru USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), další konektory: 2 USB-C USB 3.2 Gen 1, 3 ks USB-A USB 3.2 Gen 1 Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Replikátor portů HyperDrive 5v1 jako doplněk pro váš iMac 24"Společnost HyperDrive své produkty ladí do nejmenších detailů. Výjimkou není ani redukce 5v1, která interpretuje minimalistický design produktů Apple a působí tak jako jejich chytré, nenápadné rozšíření. K tomu dopomáhá i možnost výběru z široké palety pastelových barev předního krytu redukce, které přesně odpovídají barevnosti iMacu. Zařízení spolu fungují jako designérsky vytříbený celek.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Bezproblémová a rychlá instalaceRedukce HyperDrive 5v1 je malá, lehká a nenápadná a tvarově dokonale padne na spodní hranu vašeho iMacu 24". Replikátor portů HyperDrive 5v1 těží z vychytaného instalačního systému twist and clamp. Proto k upevnění nepotřebujete žádné speciální... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperDrive 5 v 1 USB-C Hub pro iMac 24” (HY-HD34A6) , Feeltek portable 5 in 1 usb-c hub, silver / gray (hcm005apww2f)

HyperDrive 6 v 1 USB-C Hub pro iMac 24" (HY-HD34A8)

HyperDrive 6 v 1 USB-C Hub pro iMac 24" (HY-HD34A8)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, další konektory: 1HDMI , 1 ksUSB-C , 2 ksUSB-A , 1 ksSD , 1 ks MicroSD Replikátor portů HyperDrive 6v1 jako doplněk pro váš iMac 24"Redukce 6v1 od společnosti HyperDrive vám usnadní život. Díky ní totiž nyní propojíte všechny zařízení, která ke své práci nebo odpočinku potřebujete. Díky kompatibilitě s externím 4K monitorem si můžete dopřát krystalický obraz ve všech rozlišeních s 4K 60 Hz HDMI. Port pro HDMI je ukrytý v zadní části redukce, aby kabel nenarušoval vizuální čistotu zařízení. Tři USB porty v rychlosti 10Gbps zaručí dvakrát rychlejší přenos dat než u předchozí generace USB 3.0. V neposlední řadě redukce obsahuje vstup pro MicroSD a SD karty, ze kterých můžete instantně přenášet a archivovat fotografie a videa. A nezapomeňme ani na 7,5W USB-A port pro nabíjení smartphonu, tabletu či AirPoduNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Bezproblémová a rychlá instalaceRedukce HyperDrive 6v1 je malá,... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperDrive 6 v 1 USB-C Hub pro iMac 24" (HY-HD34A8) , Baseus multifunctional usb-c hub cahub-wj0g, dark gray (cahub-wj0g)

HyperDrive VIPER 10 ve 2 USB-C Hub, stříbrný (HY-HD392-SILVER)

HyperDrive VIPER 10 ve 2 USB-C Hub, stříbrný (HY-HD392-SILVER)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, další konektory: 2HDMI , 3 ksUSB-A , 1 ksUSB-C , 1 ksRJ-45 , 1 ksJack 3.5 mm , 1 ks SD Replikátor portů HyperDrive VIPER 10 je ideálním rozšiřujícím řešením pro MacBook Pro či Air. Dokonale splyne s jeho designem a zvýší jeho kapacitu portů. Replikátor tak snadno propojíte s notebookem, který obohatí o porty 3× USB 3.0, 2× HDMI, 1× USB-C PD, 1× 1GB/s ethernet, 1× 3,5mm audio jack a sloty 1× micro SD a 1× SD. Díky tomu budete moci ke svému MacBooku připojit další zařízení, přenést obraz na větší monitor či si prohlédnout fotky nebo videa. HyperDrive VIPER 10 zaujme i svým elegantním provedením. Klíčové vlastnosti replikátoru portů HyperDrive VIPER 10 ve 2 USB-C Hub, stříbrnéhoReplikátor portů pro MacBook Pro či AirSnadné propojení s notebookemNabízí porty 3× USB 3.0, 2× HDMI, 1× USB-C PD, 1× 1GB/s ethernet a 1× 3,5mm audio jack Nechybí sloty 1× micro SD a 1× SDHyperDrive VIPER 10 v elegantním... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperDrive VIPER 10 ve 2 USB-C Hub, stříbrný (HY-HD392-SILVER) , Vention usb-c to usb 3.0 x 4 / micro usb-b hub 0.15m gray aluminum (tnahb)

HyperDrive 4v1 USB-C Hub, stříbrný (HD41-GL)

HyperDrive 4v1 USB-C Hub, stříbrný (HD41-GL)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, standard konektoru USB 2.0, další konektory: 1HDMI , 2 ksUSB-A , 1 ksUSB-C , power delivery 100 W (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperDrive 4v1 USB-C Hub, stříbrný (HD41-GL) , Ugreen usb-c to rj45 2.5g ethernet adapter (space gray) (70446)

Feeltek Portable 8 in 1 USB-C Hub, gray (HBC008ZZC201)

Feeltek Portable 8 in 1 USB-C Hub, gray (HBC008ZZC201)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, standard konektoru USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1), další konektory: 1RJ-45 , 1 ksUSB-C , 2 ks USB-A USB 3.2 Gen 2, 1 ksSD , 1 ksHDMI , 1 ksD-Sub DE-15 (VGA) , power delivery 100 W Replikátor portů Feeltek Portable 8 in 1 USB-C Hub Potřebujete více konektorů pro váš notebook? Chcete ukládat soubory z telefonu na flash disk anebo přenášet 4K video přímo z telefonu do televize? Tohle je jen zlomek z toho, co dokážete s replikátorem portů Feeltek Portable 8 in 1 USB-C Hub. K vašemu zařízení jej připojíte přes USB-C rozhraní. Široký výběr možnostíReplikátor portů Feeltek Portable 8 in 1 USB-C Hub disponuje dvěma porty USB-A 3,2 Gen 2, přes které lze současně přenášet data či dobíjet mobilní zařízení. K internetu se připojíte přes RJ-45 port a naleznete zde i slot pro SD kartu. Nechybí ani HDMI konektor pro přenos videa v rozlišení 4K@30Hz a VGA s rozlišením až 1080P@60Hz, ale... (alza.cz)

Podobné produkty ako Feeltek Portable 8 in 1 USB-C Hub, gray (HBC008ZZC201) , Epico usb c hub with hdmi space grey 9915111900006

Feeltek Portable 6 in 1 USB-C Hub, gray (HCM006APWW2F)

Feeltek Portable 6 in 1 USB-C Hub, gray (HCM006APWW2F)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, standard konektoru USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1), další konektory: 1RJ-45 , 1 ksUSB-C , 2 ks USB-A USB 3.2 Gen 2, 1 ksSD , 1 ksHDMI , power delivery 100 W Replikátor portů Feeltek Portable 6 in 1 USB-C Hub Potřebujete více konektorů pro váš notebook? Chcete ukládat soubory z telefonu na flash disk anebo přenášet 4K video přímo z telefonu do televize? Tohle je jen zlomek z toho, co dokážete s replikátorem portů Feeltek Portable 6 in 1 USB-C Hub. K vašemu zařízení jej připojíte přes USB-C rozhraní. Široký výběr možnostíReplikátor portů Feeltek Portable 6 in 1 USB-C Hub disponuje dvěma porty USB-A 3,2 Gen 2, přes které lze současně přenášet data či dobíjet mobilní zařízení. K internetu se připojíte přes RJ-45 port a naleznete zde i slot pro SD kartu. Nechybí ani HDMI konektor pro přenos videa v rozlišení 4K@30Hz, ale zaručeně největší předností tohoto replikátoru je USB-C... (alza.cz)

Podobné produkty ako Feeltek Portable 6 in 1 USB-C Hub, gray (HCM006APWW2F) , Ugreen usb-c hub (50209)

Feeltek Portable 9 in 2 USB-C Hub, gray (HCM009APWW2F)

Feeltek Portable 9 in 2 USB-C Hub, gray (HCM009APWW2F)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, standard konektoru USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1), další konektory: 2HDMI , 2 ks USB-A USB 3.2 Gen 1, 1 ksSD , 1 ksMicroSD , 1 ksRJ-45 , 2 ksUSB-C , power delivery 100 W Replikátor portů Feeltek Portable 9 in 2 USB-C Hub Potřebujete více konektorů pro váš MacBook? Zrcadlit obraz na další monitor ve 4K rozlišení? Tohle je jen zlomek z toho, co dokážete s replikátorem portů Feeltek Portable 9 in 2 USB-C Hub. K vašemu zařízení jej připojíte přes dvojitý USB-C konektor. Široký výběr možnostíReplikátor portů Feeltek Portable 9 in 2 USB-C Hub disponuje dvěma porty USB-A 3,2 Gen 1, přes které lze současně přenášet data či dobíjet mobilní zařízení. K internetu se připojíte přes RJ-45 port a naleznete zde i slot pro SD či MicroSD kartu. Nechybí ani dva HDMI konektory pro přenos videa v rozlišení 4K@30Hz, ale zaručeně největší předností tohoto replikátoru je USB-C konektor s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Feeltek Portable 9 in 2 USB-C Hub, gray (HCM009APWW2F) , Ugreen usb-c to hdmi + vga adapter with pd space gray (50505)

Feeltek Portable 5 in 1 USB-C Hub, silver / gray (HCM005APWW2F)

Feeltek Portable 5 in 1 USB-C Hub, silver / gray (HCM005APWW2F)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, standard konektoru USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1), další konektory: 1 USB-A USB 2.0, 1 ks USB-A USB 3.2 Gen 1, 1 ksHDMI , 1 ksSD , 1 ks MicroSD Replikátor portů Feeltek Portable 5 in 1 USB-C Hub Potřebujete více konektorů pro váš notebook? Chcete ukládat soubory z telefonu na flash disk anebo přenášet 4K video přímo z telefonu do televize? Tohle je jen zlomek z toho, co dokážete s replikátorem portů Feeltek Portable 5 in 1 USB-C Hub. K vašemu zařízení jej připojíte přes USB-C rozhraní. Široký výběr možnostíReplikátor portů Feeltek Portable 5 in 1 USB-C Hub disponuje portem USB-A 3,2 Gen 1 a USB-A 2.0, přes které lze současně přenášet data či dobíjet mobilní zařízení. Nechybí ani čtečka SD či MicroSD karet, a dokonce ani HDMI konektor pro přenos videa v rozlišení 4K@30Hz. Replikátor Feeltek je vyroben z hliníkové slitiny, která účinně odvádí přebytečné teplo.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Feeltek Portable 5 in 1 USB-C Hub, silver / gray (HCM005APWW2F) , Feeltek mega-dock 3-monitor 11 in 1 usb-c hub, gray (hbc011zzc206)

Baseus Multifunctional USB-C HUB CAHUB-WJ0G, Dark gray (CAHUB-WJ0G)

Baseus Multifunctional USB-C HUB CAHUB-WJ0G, Dark gray (CAHUB-WJ0G)
Detail

USB Hub - USB-C male, HDMI, USB-A, Jack 3,5 mm a USB-C female, 2× USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), napájení skrze USB, materiál kov a hliník, šedá barva Přemění tabletv pracovní staniciRozšiřte možnosti svého tabletu nebo telefonu pomocí chytrého hubu Baseus Multifunctional Type-C Design, který se připevňuje k rohu zařízení a připojuje pomocí USB-C. PROVEDENÍhliník ČTEČKA KARETSD / micro SD (max. 2 TB) PŘENOSOVÁ RYCHLOST5 Gbps (USB 3.2) Bohatá nabídka konektorůCelkem získáte šest rozšíření v podobě SD / microSD čtečky paměťových karet, 1× 3,5mm jack audio výstup, 1× USB 3.2, 1× HDMI výstup s podporou 4K rozlišení a 1× USB-C PD port. Stačí připojit do USB-CTento hub značky Baseus můžete použít v kombinaci se zařízeními, která jsou vybavena USB-C konektorem jako např. Apple iPad Pro, ale chytré telefony od Samsungu či Huawei.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Multifunctional USB-C HUB CAHUB-WJ0G, Dark gray (CAHUB-WJ0G) , Vention 2in1 usb-c/usb-a hub (chtbb)

Feeltek Mega-Dock 3-Monitor 11 in 1 USB-C Hub, gray (HBC011ZZC206)

Feeltek Mega-Dock 3-Monitor 11 in 1 USB-C Hub, gray (HBC011ZZC206)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, standard konektoru USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1), další konektory: 1RJ-45 , 1 ksUSB-C , 2 ks USB-A USB 3.2 Gen 2, 2 ks USB-A USB 2.0, 1 ksSD , 1 ks MicroSD Replikátor portů Feeltek Mega-Dock 3-Monitor 11 in 1 USB-C Hub Potřebujete více konektorů pro váš notebook? Chcete ukládat soubory z telefonu na flash disk anebo přenášet 4K video přímo z telefonu do televize? Tohle je jen zlomek z toho, co dokážete s replikátorem portů Feeltek Mega-Dock 3-Monitor 11 in 1 USB-C Hub. K vašemu zařízení jej připojíte přes USB-C rozhraní. Široký výběr možnostíReplikátor portů Feeltek Mega-Dock 3-Monitor 11 in 1 USB-C Hub disponuje dvěma porty USB-A 3,2 Gen 2, dvěma USB-A 2.0, slotem na SD a MicroSD kartu a nechybí ani duální HDMI konektor pro přenos videa v rozlišení 4K@30Hz či VGA konektor s maximálním rozlišením 1080P@60Hz, ale zaručeně největší předností tohoto replikátoru je konektor... (alza.cz)

Podobné produkty ako Feeltek Mega-Dock 3-Monitor 11 in 1 USB-C Hub, gray (HBC011ZZC206) , Vention type-c (usb-c) usb-c to 4x usb3.0 / pd 0.15m gray mirrored surface type (tfdhb)

Baseus Enjoyment Series USB-C Notebook HUB Adapter Gray (CATSX-F0G)

Baseus Enjoyment Series USB-C Notebook HUB Adapter Gray (CATSX-F0G)
Detail

Dokovací stanice - připojení pomocí USB-C, standard konektoru USB 2.0, další konektory: 1USB-C , 1 ksHDMI , 3 ks USB-A USB 3.2 Gen 1, 1 ksRJ-45 , 1 ksMicroSD , 1 ksSD , power delivery 60 W Rozšíří vašepracovní možnostiRozšiřte svůj notebook nebo MacBook o několik dalších konektorů a přeměňte jej ve špičkovou pracovní stanici. Tato dokovací stanice Baseus Enjoyment Series disponuje celkem deseti výstupními porty a celkovým výkonem až 10 W. Ke svému zařízení ji připojíte pomocí USB-C rozhraní. POČET KONEKTORŮ10 VÝKON10 W MATERIÁLhliníková slitina Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Slušně vybavená dokovací staniceTato dokovací stanice Baseus CATSX-F0G je vyrobena z kvalitní hliníkové slitiny nabízí tyto konektory: 1×HDMI. 1× VGA, 3× USB 3.2, 1× RJ45, 1× 3,5mm jack audio, 1× SD slot, 1× microSD slot, 1× USB-C (60 W, 20 V / 3 A). ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Enjoyment Series USB-C Notebook HUB Adapter Gray (CATSX-F0G) , Vention type-c (usb-c) 2.0 right angle to usb-c 2m gray aluminum alloy type (takhh)

Vention USB-C to USB 3.0 x 4 / Micro USB-B Hub 0.15M Gray Aluminum (TNAHB)

Vention USB-C to USB 3.0 x 4 / Micro USB-B Hub 0.15M Gray Aluminum (TNAHB)
Detail

USB Hub - USB-C male, USB-A a USB Micro-B female, 4× USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), napájení skrze USB, délka kabelu 0,15 m, šedá barva Multifunkční dokovacístanice 5 v 1S dokovací stanicí Vention USB–C získáte navíc porty 4× USB a micro USB–B port. Oceníte přenosovou rychlost 5 Gbps a čtení 2,5" externích disků do velikosti až 8 TB. RYCHLOST PŘENOSU5 Gbps ROZHRANÍ4× USB / micro USB–B DÉLKA KABELU15 cm Připojte až 4 USB zařízeníDokovací stanice Vention vám umožní připojit k počítači nebo notebooku až 4 USB zařízení najednou. Díky rychlosti přenosu dat 5 Gbps zkopírujete 1GB soubor během tří sekund. Zvládá číst současně dva 2,5" externí disky. Nyní propojíte svůj notebook s myší, klávesnicí, flash diskem, externím diskem, tiskárnou, scannerem, větrákem a dalšími zařízeními. Podporuje funkci Plug & PlayDokovací stanice Vention zvládá také napájet... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C to USB 3.0 x 4 / Micro USB-B Hub 0.15M Gray Aluminum (TNAHB) , Vention type-c (usb-c) 2.0 right angle to usb-c 0.5m gray aluminum alloy type (takhd)

UGREEN USB-C to RJ45 2.5G Ethernet Adapter (Space Gray) (70446)

UGREEN USB-C to RJ45 2.5G Ethernet Adapter (Space Gray) (70446)
Detail

Síťová karta - připojení pomocí USB-C, konektor 1× RJ45, podpora 10/100/1000 Mbps a 2,5G internetu, funkce Plug and Play, kompatibilní s OS Windows, MacOS, Linux a iOS Síťová karta UGREEN USB-C to RJ45 2.5G Ethernet Adapter (Space Gray) Potřebujete svůj notebook připojit k intenetu? Se síťovou kartou Ugreen získáte stabilní internetové připojení. Disponuje portem RJ45 na ethernetový kabel a podporuje 10/100/1000 Mbps a 2,5G internet. K vašemu zařízení se síťová karta UGREEN USB-C to RJ45 2.5G Ethernet Adapter (Space Gray) připojí pomocí USB-C konektoru.... (alza.cz)

Podobné produkty ako UGREEN USB-C to RJ45 2.5G Ethernet Adapter (Space Gray) (70446) , Vention type-c (usb-c) 2.0 right angle to usb-c 1.5m gray aluminum alloy type (takhg)

COTECi USB-C Power adaptér pro MacBook s C-C kabelem 2m 61W, bílá

COTECi USB-C Power adaptér pro MacBook s C-C kabelem 2m 61W, bílá
Detail

COTECi USB-C Power adaptér pro MacBook s C-C kabelem 2m 61W, bílá (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako COTECi USB-C Power adaptér pro MacBook s C-C kabelem 2m 61W, bílá , Vention type-c (usb-c) 2.0 right angle to usb-c 1m gray aluminum alloy type (takhf)

Vention Type-C to USB-C 3.2 Gen 1 / 3x USB3.0 / PD Hub 0.15M Gray Aluminum Alloy Type (TNDHB)

Vention Type-C to USB-C 3.2 Gen 1 / 3x USB3.0 / PD Hub 0.15M Gray Aluminum Alloy Type  (TNDHB)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, standard konektoru USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), další konektory: 3 USB-A USB 3.2 Gen 1, 1 ks USB-C USB 3.2 Gen 1, 1 ksUSB-C , power delivery 100 W Není vyplněn Alternativní text k fotografii! USB Hub s rychlým nabíjením S USB Hub Vention získáte tři USB a dva USB–C porty. USB Hub je vhodný pro počítače, telefony i tablety. Oceníte jeho univerzální kompatibilitu s Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Mac OS, iOS i Androidem. USB Hub Vention nabízí vysokorychlostní nabíjení zařízení za podpory funkce Power Delivery 100 W. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Type-C to USB-C 3.2 Gen 1 / 3x USB3.0 / PD Hub 0.15M Gray Aluminum Alloy Type (TNDHB) , Vention type-c (usb-c) <-> usb 2.0 cable 3a gray 3m aluminum alloy type (codhi)

Baseus Multi-functional HUB (USB-C to 3xUSB3.0+HD4K+RJ45+PD) Deep gray (CAHUB-DZ0G)

Baseus Multi-functional HUB (USB-C to 3xUSB3.0+HD4K+RJ45+PD) Deep gray (CAHUB-DZ0G)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, další konektory: 3 USB-A USB 3.2 Gen 1, 1 ksHDMI , 1 ksRJ-45 , 1 ksUSB-C , power delivery 60 W Stylovýreplikátor portůRozšiřte možnosti svého počítače a udělejte z něj dokonalou pracovní stanici. Baseus Multi-functional HUB zapojíte do počítače pomocí USB-C a k němu můžete poté zapojit další tři zařízení s USB 3.2 konektorem, HDMI zvládající až 4K rozlišení, LAN kabel nebo nabíjecí kabel USB-C (PD) s výkonem až 60 W. LANGigabit Ethernet VÝKON USB-C (PD)60 W PŘENOSOVÁ RYCHLOSTaž 5 Gbps (USB 3.2) Stačí zapojit a začít používatSoučasně tak můžete připojit nebo napájet čtyři zařízení současně, mít připojený monitor / projektor nebo se připojit k místní síti ethernetovým kabelem. Plug and play značí zapojení bez potřeby instalace a jiného nastavení. Baseus hub zapojíte a můžete jej hned začít používat.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Multi-functional HUB (USB-C to 3xUSB3.0+HD4K+RJ45+PD) Deep gray (CAHUB-DZ0G) , Vention type-c (usb-c) <-> usb 2.0 cable 3a gray 1m aluminum alloy type (codhf)

UGREEN USB-C to HDMI + VGA Adapter with PD Space Gray (50505)

UGREEN USB-C to HDMI + VGA Adapter with PD Space Gray (50505)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, další konektory: Replikátor proaž 3 monitoryReplikátor portů UGREEN USB Type C to HDMI + VGA Converter propojí váš notebook s externím displejem. Nyní můžete hrát hry a sledovat televizi současně. Oceníte podporu funkce Plug&Play, kdy stačí zařízení zapojit a začít používat. Není zapotřebí instalovat žádné dodatečné ovladače. PORTYUSB–C / HDMI / VGA DÉLKA KABELU10 cm BARVAstříbrná Podporuje 4K HD rozlišeníS replikátorem portů UGREEN USB Type C to HDMI + VGA Converter získáte rozlišení 4K HD s dokonalým zvukem přes kabel HDMI. Díky portu VGA získáte rozlišení 1920×1080 @ 60 Hz. Oba dva porty mohou pracovat současně, takže zvládnete najednou ovládat hned tři monitory. Při propojení obou portů HDMI i VGA funguje pouze zrcadlový režim. Široká kompatibilitaReplikátor portů UGREEN USB Type C to HDMI + VGA... (alza.cz)

Podobné produkty ako UGREEN USB-C to HDMI + VGA Adapter with PD Space Gray (50505) , Vention type-c (usb-c) <-> usb 2.0 cable 3a gray 0.25m aluminum alloy type (codhc)

Baseus Multi-functional HUB (USB-C to 3xUSB3.0+HD4K+SD/TF+PD) Deep gray (CAHUB-CZ0G)

Baseus Multi-functional HUB (USB-C to 3xUSB3.0+HD4K+SD/TF+PD) Deep gray (CAHUB-CZ0G)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, další konektory: 3 USB-A USB 3.2 Gen 1, 1 ksHDMI , 1 ksUSB-C , 1 ksSD , power delivery 60 W Stylovýreplikátor portůRozšiřte možnosti svého počítače a udělejte z něj dokonalou pracovní stanici. Baseus Multi-functional HUB zapojíte do počítače pomocí USB-C a k němu můžete poté zapojit další tři zařízení s USB 3.2 konektorem, HDMI zvládající až 4K rozlišení nebo nabíjecí kabel USB-C (PD) s výkonem až 60 W. Příjemným bonusem je poté čtečka SD / TF paměťových karet. KONEKTORY3× USB 3.2, 1× USB-C a 1× HDMI ČTEČKA KARETSD a TF PŘENOSOVÁ RYCHLOSTaž 5 Gbps (USB 3.2) Stačí zapojit a začít používatSoučasně tak můžete připojit nebo napájet čtyři zařízení současně, mít připojený monitor / projektor a přenášet data z paměťové karty. Plug and play značí zapojení bez potřeby instalace a jiného nastavení. Baseus hub zapojíte a můžete... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Multi-functional HUB (USB-C to 3xUSB3.0+HD4K+SD/TF+PD) Deep gray (CAHUB-CZ0G) , Vention type-c (usb-c) <-> usb 2.0 cable 3a gray 0.5m aluminum alloy type (codhd)

Hyper HyperDrive HY-GN28D-GRAY, HY-GN28D-GRAY

Hyper HyperDrive HY-GN28D-GRAY, HY-GN28D-GRAY
Detail

PORTY: HDMI 4K30Hz MicroSD UHS-I SD UHS-I Mini DisplayPort 2 x USB-A 5Gbps USB-C 40Gbps 100W USB-C 5GBPS 60W (patro.cz)

Podobné produkty ako Hyper HyperDrive HY-GN28D-GRAY, HY-GN28D-GRAY , Vention type-c (usb-c) <-> usb 2.0 cable 3a gray 1.5m aluminum alloy type (codhg)

HP USB-C Travel Hub G2 EURO - USB-C HUB

HP USB-C Travel Hub G2 EURO - USB-C HUB
Detail

HP USB-C Travel Hub G2 rozšiřuje USB-C port notebooku o dva USB porty pro připojení vašeho příslušenství a HDMI nebo VGA výstup pro externí displej. Umožňuje napájet vybrané notebooky s napájecím USB-C konektorem nebo USB-C s podporou Thunderbolt do 90 W.Pro připojení externího monitoru musí USB-C port notebooku podporovat přenos obrazu.K replikátoru portů lze připojit pouze jeden externí monitor.Součástí balení není napájecí adaptér typu USB-C (max. 90 W). Porty a konektory2x USB 2.01x HDMI - 3 840 x 2 160 @30Hz1x VGA - 1080p @60Hz Rozměry produktu (š x h x v) 17,3 × 4,8 × 1,3 cm Hmotnost produktu 24,7 g Co je obsaženo v krabici HP USB-C Travel Hub G2Dokumentace (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako HP USB-C Travel Hub G2 EURO - USB-C HUB , Vention type-c (usb-c) 2.0 (m) to usb-c (m) cable 0.5m gray aluminum alloy type (tadhd)

EPICO USB Type-C HUB PRO II, space grey, 9915111900011

Detail

USB hub se vstupním portem USB-C a všemi potřebnými výstupy. Epico USB Type-C HUB PRO II umožňuje nabíjet notebook a zároveň používat všechny porty. Disponuje 2 výstupy USB-A 3.0, 1 výstupem HDMI 4K, čtečkou SDHC a Micro-SDHC karet a gigabitovým portem Ethernet. (mall.cz)

Podobné produkty ako EPICO USB Type-C HUB PRO II, space grey, 9915111900011 , Vention type-c (usb-c) 2.0 to usb-c dual right angle 1.5m gray aluminum alloy type (tanhg)

HP USB-C Travel Hub G2 EURO - USB-C HUB, 235N8AA#ABB

HP USB-C Travel Hub G2 EURO - USB-C HUB, 235N8AA#ABB
Detail

HP USB-C Travel Hub G2 rozšiřuje USB-C port notebooku o dva USB porty pro připojení vašeho příslušenství a HDMI nebo VGA výstup pro externí displej. Umožňuje napájet vybrané notebooky s napájecím USB-C konektorem nebo USB-C s podporou Thunderbolt do 90 W.Pro připojení externího monitoru musí USB-C port notebooku podporovat přenos obrazu.K replikátoru portů lze připojit pouze jeden externí monitor.Součástí balení není napájecí adaptér typu USB-C (max. 90 W). Porty a konektory2x USB 2.01x HDMI - 3 840 x 2 160 @30Hz1x VGA - 1080p @60Hz Rozměry produktu (š x h x v) 17,3 × 4,8 × 1,3 cm Hmotnost produktu 24,7 g Co je obsaženo v krabici HP USB-C Travel Hub G2Dokumentace (patro.cz)

Podobné produkty ako HP USB-C Travel Hub G2 EURO - USB-C HUB, 235N8AA#ABB

Ugreen USB-C Hub (50209)

Ugreen USB-C Hub (50209)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, další konektory: 3 USB-A USB 3.2 Gen 1, 1 ksUSB-C , 1 ksHDMI , power delivery 100 W Multifunkčnírozbočovač UgreenS rozbočovačem Ugreen můžete nejen rozšířit svůj počítač o další tři porty USB 3.2 Gen 1, HDMI, USB–C, ale také získáte možnost napájení PD o síle až 100 W. Snadno dokáže nabít váš notebook nebo třeba tablet. Díky portu USB 3.2 Gen 1 získáte rychlost přenosu dat až 5 Gbps a zpětnou kompatibilitu s USB 2.0. Jeho hliníková skořepina zaručuje dobrý rozptyl tepla. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! RYCHLOST5 Gbps ROZHRANÍ3× USB 3.2 Gen 1 /HDMI /USB–C POWER DELIVERY100 W Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Podporuje rychlé nabíjeníDíky rozbočovači Ugreen budete nahrávat filmy během několika vteřin. Umožní vám připojit současně několik zařízení jako... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ugreen USB-C Hub (50209)

USB-C hub YENKEE YTC 081

USB-C hub YENKEE YTC 081
Detail

NakupteUSB-C hub YENKEE YTC 081z kategorieDům a zahrada > Počítače a tablety > PC příslušenství > USB hubyza1395.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako USB-C hub YENKEE YTC 081

USB-C hub YENKEE YHB C430

USB-C hub YENKEE YHB C430
Detail

NakupteUSB-C hub YENKEE YHB C430z kategorieDům a zahrada > Počítače a tablety > PC příslušenství > USB hubyza365.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako USB-C hub YENKEE YHB C430

HP ENVY USB-C Hub 5LX63AA

Detail

Praktická dokovací stanice se připojuje k počítači pomocí USB-C rozhraní. HP ENVY USB-C Hub 5LX63AA je opatřena 2× USB portem a 1× HDMI portem. Umožňuje připojení jednoho monitoru a průběžné nabíjení všech připojených zařízení. Při rozměrech 16 × 2,8 × 0,9 mm a váží pouhých 42 g. (mall.cz)

Podobné produkty ako HP ENVY USB-C Hub 5LX63AA

iWant USB-C HUB PRO II zlatý, 9915112000008

iWant USB-C HUB PRO II zlatý, 9915112000008
Detail

(patro.cz)

Podobné produkty ako iWant USB-C HUB PRO II zlatý, 9915112000008

LINQ Pro USB-C 10Gbps Multiport Hub with 4K HDMI and Thunderbolt Passthrough for MacBook (LQ48012)

LINQ Pro USB-C 10Gbps Multiport Hub with 4K HDMI and Thunderbolt Passthrough for MacBook (LQ48012)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, standard konektoru USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1), další konektory: 2 USB-A USB 3.2 Gen 2, 2 ks USB-C USB 3.2 Gen 2, 1 ks HDMI HDMI 2.0, 1 ksSD , 1 ksTF , power delivery 100 W Replikátor portů LINQ byELEMENTS 7v2 TB Pro se 100W Power DeliveryVíceportový rozbočovač LINQ byELEMENTS 7v2 TB Pro je ideálním partnerem pro nejnovější Apple MacBooky vybavené procesorem Apple M1. Další příslušenství totiž vyžaduje více portů, které často nejnovějším notebookům chybí. Proto stačí replikátor LINQ byELEMENTS 7v2 TB Pro připojit pomocí ke dvojici oboustranných USB-C a následně získat přístup k USB-A, HDMI, čtečce paměťových karet i dalším USB-C konektorům. S replikátory portů LINQ vždy získáte nejvyšší dostupnou specifikaci a kvalitu.USB-C s Power DeliveryUSB hub LINQ byELEMENTS 7v2 TB Pro umožní rozšířit počet portů na vašem notebooku. Ze dvou USB-C portů totiž udělá hned dva HDMI s podporou 4K rozlišení s 60Hz obnovovací... (alza.cz)

Podobné produkty ako LINQ Pro USB-C 10Gbps Multiport Hub with 4K HDMI and Thunderbolt Passthrough for MacBook (LQ48012)

Baseus Magic Multifunctional Type-C HUB with a Retractable Clip Standard Edition Space Gray (CAHUB-DA0G)

Baseus Magic Multifunctional Type-C HUB with a Retractable Clip Standard Edition Space Gray (CAHUB-DA0G)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, další konektory: 1 USB-A USB 3.2 Gen 1, 1 ksUSB-C , 1 ksHDMI , 1 ksSD , 1 ksMicroSD , 1 ksJack 3.5 mm , power delivery 100 W Replikátor Baseus Magic Multifunctional Type-C HUB umožní rozšířit počet portů na laptopu s USB-C konektorem a zapojit tak další potřebná zařízení. Baseus disponuje USB 3.2 portem a 3,5mm Jack konektorem. Zařízení umožňuje připojit skrze HDMI monitor a přenášet obraz ve 4K či nabíjet skrze PD s podporou fast charging. Díky svým malým rozměrům a možnosti připevnit příslušenství k laptopu díky držáku je Baseus Magic Multifunctional Type-C HUB replikátor ideální na cesty. O stavu připojení informuje světelný indikátor. Klíčové vlastnosti replikátoru portů Baseus Magic Multifunctional Type-C HUBBaseus Magic Multifunctional Type-C HUB rozšiřuje počet portů na zařízeníSnadné připojení pomocí USB-C konektoruLehký a malý pro snadné cestováníNezávislý switch na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Magic Multifunctional Type-C HUB with a Retractable Clip Standard Edition Space Gray (CAHUB-DA0G)

SWISSTEN USB-C HUB DOCK ALUMINIUM 44040104

Detail

Multifunkční USB-C HUB je konstruovaný tak, aby fungoval i jako stojan na notebook či monitor. Swissten USB-C Hub Dock Aluminium 44040104 dává k dispozici 3× USB 3.0, 2× USB-C, 1× HDMI a 1× RJ45. Nechybí čtečka microSD a SD karet, 3,5mm audio jack a VGA. Elegantní konstrukce z pevného hliníku je robustní. (mall.cz)

Podobné produkty ako SWISSTEN USB-C HUB DOCK ALUMINIUM 44040104

Swissten USB-C HUB DOCK Aluminium (44040104)

Swissten USB-C HUB DOCK Aluminium (44040104)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, standard konektoru USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), další konektory: 2 USB-C USB 3.2 Gen 1, 3 ks USB-A USB 3.2 Gen 1, 1 ksHDMI , 1 ksRJ-45 , 1 ksTF , 1 ks D-Sub DE-15 (VGA) Potřebujete si k počítači pořídit další konektory? Replikátor portů Swissten přinese nové, širší možnosti připojení a prokazatelně přispěje k pracovní efektivitě a komfortu. Rozhraní, která tento model nabízí patří USB, HDMI, RJ 45, USB C, Jack, Jack 3,5mm, VGA a Jack - Female. Rychlost jednotlivých portů udávají rozhraní USB 3.2 Gen 1 a HDMI 2.0. Lze k němu připojit 2 monitory, přičemž jeden může být ve 4K rozlišení. Základní parametry replikátoru portů Swissten USB-C HUB DOCK Aluminium Přidá vašemu počítači nové možnosti připojení K jeho výrobě byl zvolen materiál, kterým je hliník Jde o alternativní příslušenství značky Swissten (alza.cz)

Podobné produkty ako Swissten USB-C HUB DOCK Aluminium (44040104)

Connect IT USB-C hub, 3v1 (USB-C,USB-A,HDMI), externí, ČERNÝ CHU-7050-BK

Detail

Praktický USB-C hub se 3 porty. Jeden USB-C, HDMI 1.4 a USB-A 3.2 gen. 1 s přenosovou rychlostí 5 Gbps. Podpora Plug & Play. Možnost připojení 2.5" disků. Vstup USB-C s max. 5 V / 3 A. Materiálové složení z ABS plastu. Napájeno skrze USB. Hmotnost: 33,3 g. (mall.cz)

Podobné produkty ako Connect IT USB-C hub, 3v1 (USB-C,USB-A,HDMI), externí, ČERNÝ CHU-7050-BK

YENKEE YHB C430 USB C Hub 4x USB 3.0,

YENKEE YHB C430 USB C Hub 4x USB 3.0,
Detail

Technologie Plug & Play Rychlost přenosu dat až 5 Gb/s Kompaktní hliníkové tělo a modrý LED indikátor USB-C rozbočovač se 4 porty USB 3.0 s přenosovou rychlostí dat až 5Gbps a odolným hliníkovým tělem. Tento USB rozbočovač rozšíří váš Notebook o další 4 porty USB pro připojení dalších zařízení, jako například myši, klávesnice, externího pevného disku, jednotky flash apod. Funkce zpětné kompatibility umožňuje používat zařízení s USB 2.0 nebo 1.1. Integrovaná přepěťová ochranna zabezpečí Vaše zařízení před zkratem. Systémové požadavky: Port USB Windows 7/8/10 Mac OS X Linux 2.6.14 nebo vyšší (patro.cz)

Podobné produkty ako YENKEE YHB C430 USB C Hub 4x USB 3.0,

Yenkee YHB C430 USB C Hub 4× USB 3.0

Detail

Praktický USB rozbočovač navýší kapacitu vašeho počítače až o 4 USB porty. Yenkee YHB C430 USB C Hub 4× USB 3.0 pracuje s rychlostí 5 Gb/s. Je kompatibilní s jakýmkoliv počítačem, který disponuje volným USB portem, a díky technologii Plug & Play se snadno používá. Díky hliníkovému tělu je velmi odolný. (mall.cz)

Podobné produkty ako Yenkee YHB C430 USB C Hub 4× USB 3.0

Fixed HUB 7v1, USB-C

Fixed HUB 7v1, USB-C
Detail

HUB pro notebooby i tabletysnadné připojení k PC pomocí USB-C standard USB 3.2 Gen 1podpora rychlého nabíjení Power Delivery 2.0dostatečné množství konektorů2x USB3.0 s rychlostí až 5 GB/s1x HDMI s možností až 4K UHD1x Audio 3,5 mm, 1x USB-C PD, 1x USB-C Gen1, 1x RJ-45Odolné kovové těloLED indikátor (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Fixed HUB 7v1, USB-C

Connect IT USB-C hub, 5v1 (USB-C, 3×USB-A, HDMI), externí CHU-8010-AN, antracitový

Detail

Praktický multiport hub dovoluje připojit až pět zařízení zároveň. Connect IT USB-C hub, 5v1 (USB-C, 3× USB-A, HDMI), externí CHU-8010-AN obsahuje 1× USB-C port s podporou Power Delivery a výkonem až 100 W, 1× HDMI s přenosem 4K / 30 Hz a 3× USB-A. Díky odolnému hliníkovému pouzdru potěší i milovníky designu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Connect IT USB-C hub, 5v1 (USB-C, 3×USB-A, HDMI), externí CHU-8010-AN, antracitový

Ugreen 70495 USB-C Hub 4K 60Hz (70495)

Ugreen 70495 USB-C Hub 4K 60Hz (70495)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, další konektory: 3 USB-A USB 3.2 Gen 1, 1 ks USB-C USB-C napájení, 1 ksHDMI , power delivery 100 W Základní výbava konektorů u vašeho počítače vám nestačí? Replikátor portů Ugreen rozšíří možnosti připojení a postará se o lepší pracovní efektivitu a komfort. K rozhraním, kterého u tohoto modelu můžete využít, pak patří USB, HDMI a USB C. Tento model dokonce disponuje standardem pro rychlé dobíjení Power Delivery, která má výkon 100 W. Dovolí vám k sobě připojit maximálně jeden monitor ve 4K rozlišení. Podstatné přednosti replikátoru portů Ugreen 70495 USB-C Hub 4K 60Hz Poskytne nové možnosti připojení počítače či notebooku Výrobce jej opatřil dokonce standardem Power Delivery pro rychlé nabíjení Pro jeho výrobu byl zvolen materiál, jímž je kov a hliník Jedná se o alternativní příslušenství značky Ugreen (alza.cz)

Podobné produkty ako Ugreen 70495 USB-C Hub 4K 60Hz (70495)

Baseus Metal Gleam Series 9-in-1 Multifunctional Type-C HUB Docking Station Space Gray (CAHUB-CU0G)

Baseus Metal Gleam Series 9-in-1 Multifunctional Type-C HUB Docking Station Space Gray (CAHUB-CU0G)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, standard konektoru USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), další konektory: 3 USB-A USB 3.2 Gen 1, 1 ksD-Sub DE-15 (VGA) , 1 ksHDMI , 1 ksRJ-45 , 1 ksUSB-C , 1 ksSD , power delivery 100 W Replikátor portů Baseusrozšíří vaše možnostiNemáte na svém zařízení dostatek konektorů? Rozšiřte své možnosti s replikátorem portů Baseus Metal Gleam Series 9-in-1. Disponuje celkem devíti porty a funkcí rychlého nabíjení PD o výkonu 100 W. Ke svému zařízení jej připojíte pomocí USB-C rozhraní. POČET KONEKTORŮ9 POWER DELIVERY100 W MATERIÁLHliníková slitina Slušně vybavená dokovací staniceDokovací stanice Baseus Metal Gleam Series 9-in-1 je vyrobena z kvalitní hliníkové slitiny a disponuje USB-C vstupem s funkcí rychlého nabíjení PD o výkonu 100 W, dále máte k dispozici 3 vstupy USB-A, slot pro SD a TF kartu a vstup VGA. Stabilní internetové... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Metal Gleam Series 9-in-1 Multifunctional Type-C HUB Docking Station Space Gray (CAHUB-CU0G)

UGREEN USB-C HUB 4 x USB-A 3.0 (10916)

UGREEN USB-C HUB 4 x USB-A 3.0 (10916)
Detail

USB Hub - připojení pomocí USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), USB-C male, USB-A female, 4× USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), napájení skrze USB, Standard USB 3.2 Gen 1, LED indikace, délka kabelu 7,8 ", materiál hliník a plast, alternativní, černá barva USB HUBUGREENNemáte na svém zařízení dostatek konektorů? S replikátorem portů Ugreen můžete rozšířit svůj počítač o další porty USB. Disponuje čtyřmi USB-A 3.2 Gen 1 vstupy, které vám poskytnou 5Gbps rychlost přenosu dat. Již nemusíte přestat napájet váš mobilní telefon, abyste získali volný port pro flash disk. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! RYCHLOST PŘENOSU DAT5 Gbps ROZHRANÍ4× USB-A 3.2 Gen 1 KOMPATIBILITAOS Windows, Linux, Mac, Chrome OS Podporuje Plug & PlayReplikátor portů UGREEN vám umožní připojit současně několik zařízení jako klávesnici, myš, flash disk, tiskárnu nebo pevný disk. Zprovoznění je velmi snadné za pomocí funkce Plug... (alza.cz)

Podobné produkty ako UGREEN USB-C HUB 4 x USB-A 3.0 (10916)

EPICO USB Type-C Hub Multi-Port 4k HDMI - space grey/black 9915111900012

Detail

Rozšiřte možnosti svého zařízení s redukcí EPICO USB Type-C Hub Multi-Port 4k HDMI, vysoká odolnost, materiál hliník a TPE, pro přenos videa v nejvyšší možné kvalitě 4K, šedá barva. (mall.cz)

Podobné produkty ako EPICO USB Type-C Hub Multi-Port 4k HDMI - space grey/black 9915111900012

Connect IT USB-C hub, 5v1 (USB-C, 3×USB-A, HDMI), externí CHU-8010-AN, antracitový - rozbaleno

Detail

Praktický multiport hub dovoluje připojit až pět zařízení zároveň. Connect IT USB-C hub, 5v1 (USB-C, 3× USB-A, HDMI), externí CHU-8010-AN obsahuje 1× USB-C port s podporou Power Delivery a výkonem až 100 W, 1× HDMI s přenosem 4K / 30 Hz a 3× USB-A. Díky odolnému hliníkovému pouzdru potěší i milovníky designu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Connect IT USB-C hub, 5v1 (USB-C, 3×USB-A, HDMI), externí CHU-8010-AN, antracitový - rozbaleno
HyperDrive SOLO USB-C Hub pro MacBook + ostatní USB-C zařízení - Space Gray (HY-GN21D-GRAY), HyperDrive SLIM USB-C Hub - Space Gray (HY-HD247B-GRAY), HyperDrive 6v1 USB-C Hub pro iPad Pro, vesmírně šedý (HY-HD319B-GRAY), HyperDrive VIPER 10 ve 2 USB-C Hub, šedý (HY-HD392-GRAY), HyperDrive DUO 7 ve 2 USB-C Hub na MacBook Pro / Air, šedý (HY-HD28C-GRAY), HyperDrive 5 v 1 USB-C Hub pro iMac 24” (HY-HD34A6), HyperDrive 6 v 1 USB-C Hub pro iMac 24" (HY-HD34A8), Feeltek Portable 6 in 1 USB-C Hub, gray (HCM006APWW2F), Feeltek Portable 8 in 1 USB-C Hub, gray (HBC008ZZC201), Feeltek Portable 5 in 1 USB-C Hub, silver / gray (HCM005APWW2F), Baseus Multifunctional USB-C HUB CAHUB-WJ0G, Dark gray (CAHUB-WJ0G), Vention USB-C to USB 3.0 x 4 / Micro USB-B Hub 0.15M Gray Aluminum (TNAHB), UGREEN USB-C to RJ45 2.5G Ethernet Adapter (Space Gray) (70446), epico usb c hub with hdmi space grey 9915111900006, Ugreen USB-C Hub (50209), UGREEN USB-C to HDMI + VGA Adapter with PD Space Gray (50505), Feeltek Mega-Dock 3-Monitor 11 in 1 USB-C Hub, gray (HBC011ZZC206), Vention 2in1 USB-C/USB-A HUB (CHTBB), Vention Type-C (USB-C) USB-C to 4x USB3.0 / PD 0.15M Gray Mirrored Surface Type (TFDHB), Vention Type-C (USB-C) 2.0 Right Angle to USB-C 2M Gray Aluminum Alloy Type (TAKHH), Vention Type-C (USB-C) 2.0 Right Angle to USB-C 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (TAKHD), Vention Type-C (USB-C) 2.0 Right Angle to USB-C 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (TAKHG), Vention Type-C (USB-C) 2.0 Right Angle to USB-C 1m Gray Aluminum Alloy Type (TAKHF), Vention Type-C (USB-C) <-> USB 2.0 Cable 3A Gray 3m Aluminum Alloy Type (CODHI), Vention Type-C (USB-C) <-> USB 2.0 Cable 3A Gray 1m Aluminum Alloy Type (CODHF), Vention Type-C (USB-C) <-> USB 2.0 Cable 3A Gray 0.25m Aluminum Alloy Type (CODHC), Vention Type-C (USB-C) <-> USB 2.0 Cable 3A Gray 0.5m Aluminum Alloy Type (CODHD), Vention Type-C (USB-C) <-> USB 2.0 Cable 3A Gray 1.5m Aluminum Alloy Type (CODHG), Vention Type-C (USB-C) 2.0 (M) to USB-C (M) Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (TADHD), Vention Type-C (USB-C) 2.0 to USB-C Dual Right Angle 1.5M Gray Aluminum Alloy Type (TANHG)