Hajný lopucha a dr. třapec

Produkt Hajný lopucha a dr. třapec sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Hajný lopucha a dr. třapec upraviť a produkt hľadať znova.

Hajný Lopucha a Dr. Třapec

Hajný Lopucha a Dr. Třapec
Detail

Audiokniha MP3 Josef Hlinomaz,Dalibor Pokorný, čte Josef Hlinomaz,Dalibor Pokorný Humorné populární rozhovory hajného Lopuchy a Dr. Třapce o rozličných tématech ze života. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hajný Lopucha a Dr. Třapec , Hajný lopucha a dr. třapec

Hajný Lopucha a Dr. Třapec - Josef Hlinomaz, Dalibor Pokorný - audiokniha

Hajný Lopucha a Dr. Třapec - Josef Hlinomaz, Dalibor Pokorný - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Humorné populární rozhovory hajného Lopuchy a Dr. Třapce o rozličných tématech ze života. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hajný Lopucha a Dr. Třapec - Josef Hlinomaz, Dalibor Pokorný - audiokniha , Pexeso mfp lux čt (víla amálka + hajný robátko) (8595138541577)

Regál 2 šuplíky, a DR-012-2 Autronic

Regál 2 šuplíky, a DR-012-2 Autronic
Detail

Bambusový regál má dva látkové šuplíky. Materiál konstrukce je přírodní lakované bambusové dřevo a výsuvné látkové šuplíky jsou v barvě šedé.V horní části regálu je praktická odkládací polička. Nosnost každé látkové zásuvky je 2,5 kg.Barva: hnědá / šedáMateriál: bambus / látkaRozměry:šířka: 34 cm hloubka: 33 cmvýška: 78 cmHmotnost:4 kg (inpostele.cz)

Podobné produkty ako Regál 2 šuplíky, a DR-012-2 Autronic , Sharp dr-450br (dr-450br)

Jan Baťa - Hajný Pavel

Jan Baťa - Hajný Pavel
Detail

Setkat se s Janem Antonínem Baťou musel být opravdu zážitek. Dnes už může sotva kdo říci, že měl to štěstí. Svérázný Hradišťan, snad trochu hřmotný, ale hudebně zdatný a vždy zábavný společník, jenž necestoval jinak nežli s tahací harmonikou, opustil republiku už v roce 1939, aby se do ní po válce už nevrátil. Mohl by, ale jen v roli obžalovaného v procesu, v němž ho komunisté odsoudili za velezradu, z níž byl očištěn až po smrti. V knize Jan Baťa – známý, neznámý se dozvíme, co tomu předcházelo: vražda ševce, od níž se začal odvíjet i celý příběh Baťů, učňovská léta u krále bot – nevlastního bratra Tomáše – a téměř vrozená touha objevovat. Kniha je svým poutavým vyprávěním skoro rukovětí Janova života. Kromě dosud nepublikovaných fotografií, faktů, myšlenek a statí přináší i dokumenty, pro něž byl odsuzován: pověstný plán na přesídlení republiky do Patagonie či dopisy, které si vyměňoval nejen s bratrem, ale i mnoha dalšími. (patro.cz)

Podobné produkty ako Jan Baťa - Hajný Pavel , Sharp dr-i470bkpro (dr-i470bk)

Ženy v sametu - Hajná Zdeňka

Ženy v sametu - Hajná Zdeňka
Detail

Autentické vyprávění porevoluční předsedkyně největší ženské české organizace, Českého svazu žen. Zdena Hajná, pokračovatelka Gusty Fučíkové a Marie Kabrhelové, s šokující otevřeností píše, jak právě tato organizace pomáhala těžkou dobu před sametem přežít socioložce Jiřině Šiklové. A po sametu jak musela organizace bránit nejen svoji čest, ale především majetek, který čelil nájezdům nejrůznějších zlatokopů a dobrodruhů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ženy v sametu - Hajná Zdeňka , Tascam dr-10x (dr-10x)

Ženy v sametu - Hajná Zdeňka

Ženy v sametu - Hajná Zdeňka
Detail

Autentické vyprávění porevoluční předsedkyně největší ženské české organizace, Českého svazu žen. Zdena Hajná, pokračovatelka Gusty Fučíkové a Marie Kabrhelové, s šokující otevřeností píše, jak právě tato organizace pomáhala těžkou dobu před sametem přežít socioložce Jiřině Šiklové. A po sametu jak musela organizace bránit nejen svoji čest, ale především majetek, který čelil nájezdům nejrůznějších zlatokopů a dobrodruhů. (patro.cz)

Podobné produkty ako Ženy v sametu - Hajná Zdeňka , Tascam dr-10l white (dr-10lw)

Jan Baťa: Známý neznámý - Pavel Hajný

Jan Baťa: Známý neznámý - Pavel Hajný
Detail

PŘÍBĚH DALŠÍHO Z RODINY BAŤŮ| Setkat se s Janem Antonínem Baťou musel být opravdu zážitek. Dnes už může sotva kdo říci, že měl to štěstí. Svérázný Hradišťan, snad trochu hřmotný, ale hudebně zdatný a vždy zábavný společník, jenž necestoval jinak nežli s tahací harmonikou, opustil republiku už v roce 1939, aby se do ní po válce už nevrátil. Mohl by, ale jen v roli obžalovaného v procesu, v němž ho komunisté odsoudili za velezradu, z níž byl očištěn až po smrti. V knize Jan Baťa – známý, neznámý se dozvíme, co tomu předcházelo: vražda ševce, od níž se začal odvíjet i celý příběh Baťů, učňovská léta u krále bot – nevlastního bratra Tomáše – a téměř vrozená touha objevovat. Kniha je svým poutavým vyprávěním skoro rukovětí Janova života. Kromě dosud nepublikovaných fotografií, faktů, myšlenek a statí přináší i dokumenty, pro něž byl odsuzován: pověstný plán na přesídlení republiky do Patagonie či dopisy, které si vyměňoval nejen s bratrem, ale i mnoha dalšími. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jan Baťa: Známý neznámý - Pavel Hajný , Dr grepl chranic prstu a kloubu gel line 1par

Pexeso Víla Amálka a Hajný Robátko

Pexeso Víla Amálka a Hajný Robátko
Detail

PEXESO je populární dětská stolní hra, která nikdy neomrzí a zapojit se můžou i dospělí. Pexeso - Víla Amálka + Hajný Robátko - nás zavede zpět do pohádkového světa ČT. Věděli jste, že slovo PEXESO vzniklo souslovím slov PEKELNĚ SE SOUSTŘEĎ? Výborná učební pomůcka pro děti a rodiče. Naučte své děti poznávat oblíbené české večerníčky a procvičujte jejich paměť. Tato hra je zabaví na dlouhé hodiny. Pexeso se skládá z 2x12 vyseklých kartiček pexesa. Tloušťka kartonu je 3 mm, aby jej malé děti mohly lépe uchopit a otočit. VELIKOST HRACÍCH KARET: 7 x 7 cm (patro.cz)

Podobné produkty ako Pexeso Víla Amálka a Hajný Robátko , Dr max vapnik vitamin c a d3 tbl 50

Puzzle Josef Lada - Hajného sen - 100XL dílků

Puzzle Josef Lada - Hajného sen - 100XL dílků
Detail

Pusťte se do skládání 100 dílkových puzzle většího rozměru s velmi oblíbenou, autorskou ilustrací Josefa Lady. Po složení dejte znovu do krabice, nebo vystavte jako dekoraci dětského pokojíku. Skládání puzzle trénuje jemnou motoriku, postřeh, logické i prostorové vnímání a je skvělou zábavou pro děti v každém věku. Puzzle jsou vyrobeny v ČR z kvalitní a zdravotně nezávadné lepenky. Laserová technologie zaručuje kompletnost puzzle té nejvyšší kvality. Dětské puzzle obsahující 100 větších dílků. Velikost složeného obrázku 47 x 33 cm. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Puzzle Josef Lada - Hajného sen - 100XL dílků

Marie Baťová - první dáma Zlína - Pavel Hajný

Marie Baťová - první dáma Zlína - Pavel Hajný
Detail

Tomáš Baťa byl nesporně nejvýznamnějším československým podnikatelem, jemuž se povedlo oslovit svým zbožím – ale i svými lidmi – úspěšně celý svět. Víme ale něco o jeho ženě Marii Baťové? O sedmnáct let mladší Marie, vídeňská Češka z rodiny c. a k. dvorního bibliotekáře s nejlepšími školami by si – přesazena do napůl ještě valašské vesnice, napůl už industriálního Zlína – měla spíš zoufat. Namísto toho se tam stala úžasnou osobností vyvažující racionalitu svého muže a zvládající diplomaticky i ty nejožehavější problémy. Nebylo jí ještě čtyřicet, když Tomáš havaroval s letadlem a ona zůstala sama. A brzy čelila další výzvě – musela se na začátku války vrátit do protektorátu, aby jí nacisté nezabavili celý majetek. Přestože se de facto stala rukojmím nacistů, dokázala pomáhat rodinám popravených a zatčených odbojářů. Byla to dáma, která dokonce pomáhala financovat Slovenské národní povstání. – Že jste o tom v životě neslyšeli? – Není divu, předchozí režim měl na jméno Baťa spadeno. Tím spíše, že i všude jinde na světě zůstalo symbolem úspěchu. I na tom měla svůj podíl. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Marie Baťová - první dáma Zlína - Pavel Hajný , Dr oetker

Tomáš Baťa zblízka - Pavel Hajný - e-kniha

Tomáš Baťa zblízka - Pavel Hajný - e-kniha
Detail

eBook:,Dostat se k Tomáši Baťovi tak zblízka je skoro dobrodružství. Z jeho image by si z Čechů přivlastnil kousek kdekdo. V této knize najdete spoustu nově objevených pravd i popření některých z těch už vžitých. I zblízka však zůstává Tomáš géniem, ale i neuvěřitelně blízkým hrdinou, na nějž si chcete málem sáhnout. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tomáš Baťa zblízka - Pavel Hajný - e-kniha , Dr botanicals

Dino Josef Lada: Hajného sen 100XL dílků

Detail

Poskládejte si obrázek hajného a zvířátek v lese. Děti mohou skládat obrázek opakovaně. Obsahuje 100 dílků. Jedná se o český kvalitní výrobek. (mall.cz)

Podobné produkty ako Dino Josef Lada: Hajného sen 100XL dílků , Dr max

DINO Puzzle Hajného sen XL 100 dílků

Detail

Pusťte se do skládání 100 dílkových puzzle většího rozměru s velmi oblíbenou, autorskou ilustrací Josefa Lady. Po složení dejte znovu do krabice, nebo vystavte jako dekoraci dětského pokojíku. Skládání puzzle trénuje jemnou motoriku, postřeh, logické i prostorové vnímání a je skvělou zábavou pro děti v každém věku. Puzzle jsou vyrobeny v ČR z kvalitní a zdravotně nezávadné lepenky. Laserová technologie zaručuje kompletnost puzzle té nejvyšší kvality. Dětské puzzle obsahující 100 větších dílků. Velikost složeného obrázku 47 x 33 cm. (patro.cz)

Podobné produkty ako DINO Puzzle Hajného sen XL 100 dílků , Stagg 20 ga dr (20 ga dr)

Klub legend 1. české fotbalové ligy - Hajný Daniel

Klub legend 1. české fotbalové ligy - Hajný Daniel
Detail

Tato unikátní publikace, vyhotovena v limitovaném množství, představuje příběhy jednotlivých členů elitního Klubu legend. Do něj jsou zařazeni hráči a trenéři, kteří odehráli nebo odtrénovali v české nejvyšší fotbalové soutěži 300 a více zápasů. V originálně graficky zpracovaných profilech naleznete nejdůležitější okamžiky ligových ikon, podrobné statistiky kariéry i unikátní fotografie.Exkluzivita této knihy spočívá v jejím provedení. Každý jednotlivý exemplář je opatřen unikátním číslem. Její majitel tak bude evidován a pravidelně informován o vzniku nových „karet“. Rozebíratelná vazba umožňuje přidávat profily jednotlivých členů Klubu legend, kteří s každou sezónou v české nejvyšší soutěži přibývají. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Klub legend 1. české fotbalové ligy - Hajný Daniel , Dr max probiomaxik

Jan Baťa: Známý neznámý - Pavel Hajný - e-kniha

Jan Baťa: Známý neznámý - Pavel Hajný - e-kniha
Detail

eBook:,PŘÍBĚH DALŠÍHO Z RODINY BAŤŮ| Setkat se s Janem Antonínem Baťou musel být opravdu zážitek. Dnes už může sotva kdo říci, že měl to štěstí. Svérázný Hradišťan, snad trochu hřmotný, ale hudebně zdatný a vždy zábavný společník, jenž necestoval jinak nežli s tahací harmonikou, opustil republiku už v roce 1939, aby se do ní po válce už nevrátil. Mohl by, ale jen v roli obžalovaného v procesu, v němž ho komunisté odsoudili za velezradu, z níž byl očištěn až po smrti. V knize Jan Baťa – známý, neznámý se dozvíme, co tomu předcházelo: vražda ševce, od níž se začal odvíjet i celý příběh Baťů, učňovská léta u krále bot – nevlastního bratra Tomáše – a téměř vrozená touha objevovat. Kniha je svým poutavým vyprávěním skoro rukovětí Janova života. Kromě dosud nepublikovaných fotografií, faktů, myšlenek a statí přináší i dokumenty, pro něž byl odsuzován: pověstný plán na přesídlení republiky do Patagonie či dopisy, které si vyměňoval nejen s bratrem, ale i mnoha dalšími. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jan Baťa: Známý neznámý - Pavel Hajný - e-kniha , Dr. mayer wt6000

Pexeso MFP LUX ČT (Víla Amálka + Hajný Robátko)

Pexeso MFP LUX ČT (Víla Amálka + Hajný Robátko)
Detail

Pexeso pro malé děti s motivy oblíbených večerníčků ČT. Hra obsahuje 2 x12 vyseklých kartiček pexesa rozměr 7 x 7 cm. Tloušťka kartonu je 3 mm, aby jej malé děti mohly lépe uchopit a otočit. Výborná pomůcka na procvičování paměti dětí formou hry. Věděli jste, že slovo PEXESO vzniklo souslovím slov PEKELNĚ SE SOUSTŘEĎ ? Návod ke hře pexeso: Pexeso mohou hrát nejméně dva hráči. Všechny rozstříhané kartičky zamíchají a rozloží obrázkem dolů. Nesmí se při tom dívat na obrázek. Hráči si určí pořadí hry. Hráč otočí dvě libovolné kartičky tak, aby si i ostatní spoluhráči mohli obrázky a jejich umístění zapamatovat. Pokud nemají kartičky stejné obrázky, otočí je a vrátí na původní místo. Pokračuje další hráč, který je na řadě. Jestliže objeví stejné obrázky, získává bod a obě kartičky vyřadí ze hry. Pokračuje do té chvíle, kdy otočí dva různé obrázky. Vyhrává hráč, který získá více bodů. Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí vdechnutí a spolknutí malých částic. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pexeso MFP LUX ČT (Víla Amálka + Hajný Robátko) , Bomann dr 448

O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi (DVD) (papírový obal)

O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi (DVD) (papírový obal)
Detail

DVD film O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi [1978]. Český večerníček. Český dabing. Dolby Digital. V lese stála hájovna, kde žil hajný Robátko. chodil si v zelené kamizolce a v kloboučku s tetřevím pérem. časně ráno vycházel z hájovny, aby se podíval, jestli je v lese všechno v pořádku. potkával se tam s jelenem větrníkem, který mu pomáhal starat se o les. DVD obsahuje epizody: 1. Jak Robátko odešel z lesa do lesa 2. Jak medvěd Hromburác kácel a zas kácel 3. Jak pan Kotrč poslal krtky 4. Jak pan Kotrč natrhal Josefce svatební kytku 5. Jak pan Kotrč zasedl hájovnu 6. Jak to všechno viselo na posledním zeleném vlákýnku 7. Jak divoké prase Karbous napravovalo skalku 8. Jak zachránili maršálka Šuchaje 9. Jak dali vodníkovi Barborovi jméno Bonifác 10. Jak pekli buchty a nevěděli, že jsou svatební 11. Jak udělali hanbu lišce Metýnce 12. Jak se pan Kotrč vrátil od třetího moře 13. Jak se pan Kotrč odkutálel (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi (DVD) (papírový obal) , Dr lt 9

Dino Josef Lada hajného sen 100 dílků XL puzzle

Dino Josef Lada hajného sen 100 dílků XL puzzle
Detail

Ilustrace Josefa Lady s názvem Hajného sen se stala námětem pro puzzle obrázek, který si děti mohou poskládat ze 100 XL puzzle dílků. Velké dílky se budou dětem dobře držet v jejich malých ručičkách. Přednosti: skládání rozvíjí motoriku, prostorovou představivost zdravotně nezávadný karton kvalitní český výrobek Kupte dětem puzzle obrázek! Vhodné pro děti od 5 let Počet dílků: 100 Rozměr po sestavení: 47 x 33 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Dino Josef Lada hajného sen 100 dílků XL puzzle , Protopan dr max

SQL pro blbce - Vladimír Klaus, Jaroslav Hajný - e-kniha

SQL pro blbce - Vladimír Klaus, Jaroslav Hajný - e-kniha
Detail

eBook:,Příručka SQL pro blbce je určena pro všechny, kteří se chtějí seznámit s jazykem SQL, ale i pro ty, kteří celý život s SQL zápasí a občas si potřebují některé detaily nebo málo známé příkazy připomenout. Všechny příkazy a funkce jsou názorně a velmi jednoduše vysvětlovány a předvedeny na mnoha konkrétních příkladech z praxe. V druhém vydání najdete na 140 stranách téměř 180 příkladů SQL včetně 220 doprovodných obrázků, 27 zcela nových kapitol a změny ve více než 20 kapitolách z prvního vydání. Celá příručka prošla důkladnou revizí a řada funkcí a příkazů je popisována detailněji nebo doplněna o další příklady. Další informace k příkladům uvedeným v e-knize, lze najít zde https://www.vladimirklaus.cz/ (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako SQL pro blbce - Vladimír Klaus, Jaroslav Hajný - e-kniha , Vagilact dr max

Pexeso MFP LUX ČT (Víla Amálka + Hajný Robátko) (8595138541577)

Pexeso MFP LUX ČT (Víla Amálka + Hajný Robátko) (8595138541577)
Detail

Pexeso - vhodné pro holky a kluky od 3 let, hra na 15 min, lehká obtížnost, téma motiv filmu/hry/knihy, materiál karton (alza.cz)

Podobné produkty ako Pexeso MFP LUX ČT (Víla Amálka + Hajný Robátko) (8595138541577) , Cetaphil dr max

Tascam DR-10X (DR-10X)

Tascam DR-10X (DR-10X)
Detail

Záznamové zařízení - záznam signálu z dynamických nebo bateriemi napájených kondenzátorových mikrofonů, záznam v nekomprimovaném formátu WAV nebo BWF, rozlišení 24-bit/48kHz, ukládání na paměťové kartySD/SDHC, záznam v mono režimu, dual mód pro bezpečné nahrávání, automatické nastavení citlivosti, limiter, XLR vstup, MicroUSB pro přenos do PC, sluchátkový výstup TASCAM DR-10X je miniaturní přenosný rekordér pro záznam kvalitního HD audia. Nabízí jeden mikrofon, který se k zařízení připevňuje pomocí XLR konektoru.TASCAM DR-10X je miniaturní přenosný rekordér pro záznam kvalitního HD audia. Nabízí jeden mikrofon, který se k zařízení připevňuje pomocí XLR konektoru. Zařízení vyniká vysoce kompaktním a lehkým tělem se snadno dostupnými ovládacími prvky včetně OLED displeje. Záznam je možné pořídit v maximální kvalitě 24bit/48 kHz a uložit jej na paměťové karty microSD/SDHC či přes mini USB do jiného zařízení. Zařízení je napájeno přes jednu AAA... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tascam DR-10X (DR-10X) , Prostalex dr max

Sharp DR-450BR (DR-450BR)

Sharp DR-450BR (DR-450BR)
Detail

Rádio - klasické, DAB+ a FM tuner, 20 předvoleb, výkon 6 W, Bluetooth, automatické ladění, automatické vypnutí, budík, displej a hodiny, síťové napájení Rádio Sharp je kvalitní rádio pro ničím nerušený poslech oblíbených stanic. Má klasické síťové napájení a není proto nutné shánět každou chvíli baterie. Poskytuje výkon 6 W. Zabudované tunery si poradí s vysíláním DAB+ a FM. Rádio Sharp dává možnost nastavit celkem 20 předvoleb vybraných stanic. Součástí výbavy je pro pohodlné užívání dostatečně přehledný displej. Kromě poslechu rádia je možné využít žádanou funkci budíku. Vždy vítané je jednoduché zobrazení aktuálního času. Automatické vypnutí se postará, aby nehrálo, když už všichni spí. Praktická funkce automatické ladění nastaví všechny dostupné stanice. Klíčové vlastnosti rádia Sharp DR-450BR Rádio Sharp disponuje tunerem pro příjem DAB+ a FM Má automatické ladění stanic Při správném nastavení se po nějakém čase vypne Podrobné informace poskytne přehledný... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sharp DR-450BR (DR-450BR) , Imunax dr max

Sharp DR-450BK (DR-450BK)

Sharp DR-450BK (DR-450BK)
Detail

Rádio - klasické, DAB+, FM a RDS tuner, 20 předvoleb, výkon 6 W, Bluetooth, automatické ladění, displej a hodiny, síťové napájení Sháníte kvalitní radiopřijímač? Potom zbystřete, jelikož pro vás máme opravdu jedinečný kousek. Digitální radiopřijímač DR-450BK od značky Sharp je vybaven jak DAB, DAB+ a FM tunerem, tak i RDS (Radio Data System) tunerem. Výhodou rádia je bezdrátové streamování zvuku prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Moderní design rádia podtrhuje LCD displej a teleskopická anténa pro ještě lepší signál. Pořízením DR-450 již nemusíte poslouchat rádio pouze na klasických FM frekvencích. S DAB přijímačem můžete objevovat stovky nových digitálních stanic a najít si takový obsah, na který budete mít zrovna náladu. Klíčové vlastnosti radiopřijímače Sharp DR-450BK, černýKvalitní radiopřijímač DR-450 od značky SharpVybaven DAB, DAB+ a FM s RDS tuneremBluetooth pro bezdrátové přehrávání hudby z chytrých telefonů, tabletů a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sharp DR-450BK (DR-450BK) , Artrin dr max

Sharp DR-I470BRPRO (DR-I470BRPRO)

Sharp DR-I470BRPRO (DR-I470BRPRO)
Detail

Rádio - internetové, DAB+, FM a RDS tuner, 60 předvoleb, výkon 30 W, sluchátkový výstup 3,5 mm a vstup Jack 3,5 mm, Bluetooth a Wi-Fi, Spotify, automatické ladění, automatické vypnutí, budík, displej a hodiny, síťové napájení Pokud sháníte kvalitní radiopřijímač, internetové rádio Sharp DR-I470BRPRO je skvělou volbou. Vybaveno je jak DAB, DAB+ a FM tunerem, tak i RDS (Radio Data System) tunerem. Největší výhodou rádia je bezpochyby Wi-Fi konektivita, díky které získáte přístup k tisícům stanic po celém světě. Dále se může pochlubit bezdrátovým streamováním zvuku prostřednictvím rozhraní Bluetooth, 3,5mm vstupem AUX-IN a stereo zvukem. Moderní design rádia podtrhuje LCD displej a teleskopická anténa pro ještě lepší signál. Pořízením Sharp DR-I470BRPRO již nemusíte poslouchat rádio pouze na klasických FM frekvencích. Klíčové vlastnosti internetového rádia Sharp DR-I470BRPROKvalitní internetový radiopřijímačVybavený DAB, DAB+ a FM s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sharp DR-I470BRPRO (DR-I470BRPRO) , Candix dr max

Sharp DR-I470BKPRO (DR-I470BK)

Sharp DR-I470BKPRO (DR-I470BK)
Detail

Rádio - internetové a klasické, DAB+, FM a RDS tuner, 60 předvoleb, výkon 30 W, sluchátkový výstup 3,5 mm a vstup Jack 3,5 mm, Bluetooth a Wi-Fi, Spotify, automatické ladění, automatické vypnutí, budík, displej a hodiny, síťové napájení Rádio Sharp je kvalitní rádio pro bezstarostný poslech oblíbených stanic. Snadné připojení k internetu rozšiřuje jeho možnosti. Napájení probíhá klasicky ze sítě, proto není třeba často měnit baterie. Poskytuje výkon 30 W. Tunery zachytí vysílání DAB+, FM a RDS. Funkce RDS označuje, že přístroj umí ukázat informace o aktuálně laděné stanici. Rádio Sharp slibuje možnost nastavit vcelku 60 předvoleb pro zvolené stanice. Pro co nejsnazší obsluhu je součástí výbavy krásně přehledný displej. Mimo příjmu samotného vysílání je možné využít oblíbenou funkci budíku. Velmi praktické je i zobrazení aktuálního času. Funkce pro automatické vypnutí se postará, aby nehrálo, když už všichni spí. Praktická funkce automatického ladění zpřístupní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sharp DR-I470BKPRO (DR-I470BK) , Ocuflash dr max

Tascam DR-10L WHITE (DR-10LW)

Tascam DR-10L WHITE (DR-10LW)
Detail

Záznamové zařízení kapesní s klopovým mikrofonem, 44,1 kHz / 48 kHz, 16/24-bitový PCM lineární mono / poly záznam do WAV, barva: bílá Ultrakompaktní kombinace digitálního klopového mikrofonu a digitálního rekordéru Tascam DR-10LW je určena pro všechny kreativní a zaneprázdněné filmaře, kterým poskytne profesionální zvuk a vysoké pohodlí. Mikrofon může být namontován přímo na herce na kameře, čímž se vyhnete manipulaci s bezdrátovými i kabelovými systémy. Pro větší flexibilitu je přiložený drátový klopový mikrofon připevněn pomocí šroubového konektoru, který je kompatibilní s většinou klopových mikrofonů Sennheiser a dalšími mikrofony se stejným konektorem. Klíčové vlastnosti záznamového zařízení Tascam DR-10LWSnadno čitelný OLED displej umožňuje kontrolovat stav baterie, stav záznamu a měřič hlasitostiTascam DR-10LW Můžete namontovat přímo na aktéra a vyhnout se tak bezdrátovým systémůmNapájení pomocí jedné AAA baterieKlip pro připevnění... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tascam DR-10L WHITE (DR-10LW) , Chlorofyl dr max

Dr. Seuss´s: Horse Museum - Dr. Seuss

Dr. Seuss´s: Horse Museum - Dr. Seuss
Detail

This #1 New York Times bestseller is the perfect gift for the young artist in your life! A never-before-published Dr. Seuss non-fiction book about creating and looking at art! Based on an unrhymed manuscript and sketches discovered in 2013, this book is like a visit to a museum—with a horse as your guide! Explore how different artists have seen horses, and maybe even find a new way of looking at them yourself. Discover full-color photographic art reproductions of pieces by Picasso, George Stubbs, Rosa Bonheur, Alexander Calder, Jacob Lawrence, Deborah Butterfield, Franz Marc, Jackson Pollock, and many others—all of which feature a horse! Young readers will find themselves delightfully transported by the engaging equines as they learn about the creative process and how to see art in new ways. Taking inspiration from Dr. Seuss’s original sketches, acclaimed illustrator Andrew Joyner has created a look that is both subtly Seussian and wholly his own. His whimsical illustrations are combined throughout with “real-life” art. Cameo appearances by classic Dr. Seuss characters (among them the Cat in the Hat, the Grinch, and Horton the Elephant) make Dr. Seuss’s Horse Museum a playful picture book that is totally unique. Ideal for home or classroom use, it encourages critical thinking and makes a great gift for Seuss fans, artists, and horse lovers of all ages. Publisher’s Notes discuss the discovery of the manuscript and sketches, Dr. Seuss’s interest in understanding modern art, the process of creating the book, and information about each of the artists and art reproductions in the book. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dr. Seuss´s: Horse Museum - Dr. Seuss , Garsin dr max

Stagg 20 GA DR (20 GA DR)

Stagg 20 GA DR (20 GA DR)
Detail

Kombo pro elektrickou kytaru, 20W, 8" reproduktor, 6.35mm linkový vstup, dva kanály - Clean s ovládáním hlasitosti a Overdrive s přepínáním a ovládáním úrovně a hlasitosti, 6.35mm vstup pro CD/MP3, sluchátkový výstup 6.35mm, výstup pro externí reproduktory Kvalitní kytarové kombo tvoří základní výbavu každého muzikanta. Jedná se o tzv. modelingové kombo od výrobce Stagg, na které se můžete spolehnout při kreativnější práci se zvukem. Coby tranzistorový typ spadá mezi konstrukčně jednoduché modely s velkou spolehlivostí a také jistě oceníte jeho čistý zvuk. K přepínání využijete 2 kanály. Celkový výkon komba Stagg 20 GA DR šplhá na 20 W. Umí také regulovat zkreslení. Jde-li o jeho rozměry, připravte se na míry 415 × 375 × 210 mm. Hlavní přednosti komba Stagg 20 GA DR Tranzistorové kombo je spolehlivé a má čistý zvuk Různé možnosti práce se zvukem Co se týče celkového výkonu, ten je 20 W Počet kanálů komba Stagg: 2 Možnost nastavit intenzitu zkreslení Pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stagg 20 GA DR (20 GA DR) , Dr mixa thomas

Stagg 15 AA DR (15 AA DR)

Stagg 15 AA DR (15 AA DR)
Detail

Kombo pro elektroakustickou kytaru, 15W, 6.5" reproduktor, 6.35mm linkový vstup s přepínačem aktivního nebo pasivního snímaní, 6.35mm vstup pro CD/MP3, sluchátkový výstup 6.35mm, ovládání hlasitosti, třípásmový ekvalizér Kvalitní kytarové kombo se řadí k základní výbavě každého hudebníka. Jde o takzvané akustické kombo od výrobce Stagg, které se využívá při hře na elektroakustické nástroje. Jako tranzistorový typ spadá mezi konstrukčně jednoduché modely s velkou spolehlivostí a díky němu je zvuk příjemně čistý. Celkový výkon komba Stagg 15 AA DR bude mít 15 W. Disponuje těmito mírami 310 × 350 × 190 mm. Zajímavé přednosti komba Stagg 15 AA DR Tranzistorové kombo je spolehlivé a má čistý zvuk Perfektní pro elektroakustické nástroje Může se pochlubit výkonem 15 W Počet kanálů komba Stagg: 1 Využít můžete 2 vstupy Linkový vstup je také součástí Výstup na sluchátka 6,3 mm Jack Rozměry komba Stagg 15 AA DR: 310 × 350 × 190 mm Připojení komba Stagg Tím... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stagg 15 AA DR (15 AA DR) , Dr thomas mixa

Canon CA-PS700 (7875A003)

Canon CA-PS700 (7875A003)
Detail

Síťový adaptér pro propojky DR-E8, DR-E10, DR-E12, DR-E15, DR-E17 Vlastníte propojky k vašemu fotoaparátu Canon, ale chybí vám na ně adaptér do sítě? Pak je tady pro vás tento síťový adaptér Canon CA-PS700, který je plně kompatibilní s propojkami DR-E8, DR-E10, DR-E12, DR-E15 a DR-E17. Díky síťovému adaptéru Canon tak váš fotoaparát spolehlivě nabijete bez sebemenších problémů. Klíčové vlastnosti Canon CA-PS700Síťový adaptér pro propojky DR-E8, DR-E10, DR-E12, DR-E15 a DR-E17Slouží ke spolehlivému dobití vybraných modelů fotoaparátů CanonElegantní černé provedení síťového adaptéru Canon (alza.cz)

Podobné produkty ako Canon CA-PS700 (7875A003) , Hyalurmed dr max

...Dr. Kurve

...Dr. Kurve
Detail

Audiokniha MP3 František Ringo Čech,Jaroslav Sypal, čte František Ringo Čech,Jaroslav Sypal Scénky známé z TV pořadu Zlatá mříž, kde František Ringo Čech rozmlouvá s doktorem Kurve alias Jaroslavem Sypalem. Humorné dialogy postavené na "dokonale nezvládnuté češtině se silným německým přízvuke...Dr. Kurveho jsou oblíbeným komickým číslem dvojice Čech - Sypal. (alza.cz)

Podobné produkty ako ...Dr. Kurve

Dr. Mayer Náhradní čisticí hlavy pro kartáček Dr Mayer GTS2010 (RBH21)

Dr. Mayer Náhradní čisticí hlavy pro kartáček Dr Mayer GTS2010  (RBH21)
Detail

Náhradní hlavice k zubnímu kartáčku - pro Dr, Mayer, sonický typ Náhradní čisticí hlavy Dr. Mayer představují nepostradatelný doplněk k sonickému zubnímu kartáčku Dr. Mayer GTS2010. Nabízí středně měkké štětiny a zajistí precizní čištění zubů. Balení obsahuje 4 náhradní hlavy Dr. Mayer, které se znamenitě postarají o vaši dutinu ústní. Klíčové vlastnosti náhradních čisticích hlav Dr. Mayer pro kartáček Dr. Mayer GTS2010Náhradní čisticí hlavy k sonickému zubnímu kartáčku Dr. Mayer GTS2010Nabízí středně měkké štětinyZajistí precizní čištění zubůBalení obsahuje 4 náhradní hlavy Dr. MayerBarevné provedení: modro-zeleno-bílé (alza.cz)

Podobné produkty ako Dr. Mayer Náhradní čisticí hlavy pro kartáček Dr Mayer GTS2010 (RBH21)

Pražské povstání 1945 - Josef Tomeš, Pavel Machotka

Pražské povstání 1945 - Josef Tomeš, Pavel Machotka
Detail

O Květnovém povstání 1945 byla již publikována řada historických prací i memoárových svědectví. Zvláštní místo mezi nimi má vzpomínkový soubor Pražské povstání 1945, vydaný roku 1965 Radou svobodného Československa ve Washingtonu v redakci profesora Otakara Machotky a obsahující několik cenných svědectví významných aktérů povstání, kteří po únoru 1948 odešli do exilu: místopředsedů České národní rady profesora Otakara Machotky a dr. Josefa Kotrlého, plukovníka Oskara Pejši, docenta Vladimíra Krajiny a dr. Františka Schwarzenberga. O půlstoletí později, v roce sedmdesátého výročí květnových událostí roku 1945, vychází v Praze rozšířená reedice tohoto sborníku, připravená profesorem Pavlem Machotkou a dr. Josefem Tomešem a doplněná o memoárová ohlédnutí předsedy České národní rady profesora Alberta Pražáka a jejího prvního místopředsedy Josefa Smrkovského. Bez ohledu na rozdílnost politických orientací a snah svých autorů se všechny vzpomínky shodují v závěru, že povstání napsalo heroickou kapitolu v dějinách Prahy a že prokázalo odhodlání českého národa bojovat za svou svobodu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pražské povstání 1945 - Josef Tomeš, Pavel Machotka

Dr. Mayer WT6000

Dr. Mayer WT6000
Detail

Ústní sprcha TORNADO WT6000 odstraňuje bakterie z mezizubních prostor a záhybů dásně v okolí zubů, kam kartáčky a zubní nit nedosáhnou. Masíruje a stimuluje dásně, čímž zlepšuje jejich prokrvení, posiluje je a pomáhá je udržet zdravé. Ideální nástroj pro čištění kolem můstků, korunek a rovnátek. Antibakteriální – odstraňuje bakterie z mezizubních prostor a záhybů dásně v okolí zubů, kam kartáčky a zubní nit nedosáhnou. Masíruje a stimuluje dásně – zlepšuje prokrvení dásní, čímž je posiluje a pomáhá je udržet zdravé. Doporučeno zubními lékaři. Výměnné nástavce – jsou k dispozici 4 různé druhy nástavců pro různé potřeby ústní hygieny; celkem 6 ks v balení.Vlastnosti: ideální nástroj pro čištění kolem můstků, korunek a rovnátek multifunkční rukojeť – rukojeť a tryska otočná o 360 stupňů umožňují snadné ovládání vodního proudu a přístup ke všem částem ústní dutiny na rukojeti je umístěno tlačítko pro pozastavení chodu vodní nádržka s víkem, vysoký objem 600 ml ovládání tlaku – desetistupňové ovládání tlaku integrované v rukojeti tlak vody 0 až 90 PSI (0 – 620 kPa) 1 400 impulsů za minutu vestavěný zásobník na nástavce Obsah balení: 1x hlavní jednotka 1x vodní nádržka 1x rukojeť 3x standardní nástavec 1x kartáček na jazyk 1x ortodontický nástavec 1x kapesní nástavec 1x návod k použití (4home.cz)

Podobné produkty ako Dr. Mayer WT6000

Dr. Denim - Kalhoty

Dr. Denim - Kalhoty
Detail

Kalhoty z kolekce Dr. Denim. Model vyroben z jednobarevné látky. (answear.cz)

Podobné produkty ako Dr. Denim - Kalhoty

Dr. Denim - Džíny

Dr. Denim - Džíny
Detail

Džíny z kolekce Dr. Denim. Model vyroben z jednobarevného denimu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Dr. Denim - Džíny

Dr. Denim - Džíny

Dr. Denim - Džíny
Detail

Džíny z kolekce Dr. Denim slim střihu s klasickým pasem. Model vyroben z jednobarevného denimu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Dr. Denim - Džíny

Dr. Denim - Kalhoty

Dr. Denim - Kalhoty
Detail

Kalhoty z kolekce Dr. Denim. Model vyroben z jednobarevné látky. (answear.cz)

Podobné produkty ako Dr. Denim - Kalhoty

Dr. Denim - Kalhoty

Dr. Denim - Kalhoty
Detail

Kalhoty z kolekce Dr. Denim. Model vyroben z jednobarevného materiálu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Dr. Denim - Kalhoty

Dr Martens - Polobotky

Dr Martens - Polobotky
Detail

Polobotky z kolekce Dr Martens. Model vyroben ze syntetického materiálu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Dr Martens - Polobotky

Dr. Denim - Mikina

Dr. Denim - Mikina
Detail

Mikina s kapucí z kolekce Dr. Denim. Model vyroben z jednobarevné pleteniny. (answear.cz)

Podobné produkty ako Dr. Denim - Mikina

Dr. Denim - Tričko

Dr. Denim - Tričko
Detail

Tričko z kolekce Dr. Denim. Model vyroben z tenké, elastické tkaniny. (answear.cz)

Podobné produkty ako Dr. Denim - Tričko

Dr. Denim - Košile

Dr. Denim - Košile
Detail

Košile z kolekce Dr. Denim. Model vyroben z bavlněného materiálu. Košile má klasický límec. (answear.cz)

Podobné produkty ako Dr. Denim - Košile

Dr. Denim - Košile

Dr. Denim - Košile
Detail

Košile z kolekce Dr. Denim. Model vyroben z jednobarevné látky. Košile má ozdobný límeček. (answear.cz)

Podobné produkty ako Dr. Denim - Košile

Dr. Denim - Kalhoty

Dr. Denim - Kalhoty
Detail

Kalhoty z kolekce Dr. Denim. Model vyroben z jednobarevné látky. (answear.cz)

Podobné produkty ako Dr. Denim - Kalhoty

Dr. Denim - Top

Dr. Denim - Top
Detail

Přiléhavý top z kolekce Dr. Denim. Model vyroben z tenké, velmi elastické tkaniny. (answear.cz)

Podobné produkty ako Dr. Denim - Top

Dr. Denim - Top

Dr. Denim - Top
Detail

Top z kolekce Dr. Denim. Model vyroben z elastické tkaniny. (answear.cz)

Podobné produkty ako Dr. Denim - Top

Dr. Denim - Mikina

Dr. Denim - Mikina
Detail

Mikina s kapucí z kolekce Dr. Denim. Model vyroben z hladké, lehce elastické tkaniny. (answear.cz)

Podobné produkty ako Dr. Denim - Mikina

Dr. Denim - Tričko

Dr. Denim - Tričko
Detail

Tričko z kolekce Dr. Denim. Model vyroben z tenké, lehce elastické látky. (answear.cz)

Podobné produkty ako Dr. Denim - Tričko

Dr. Denim - Tričko

Dr. Denim - Tričko
Detail

Tričko z kolekce Dr. Denim. Model vyroben z elastické tkaniny. (answear.cz)

Podobné produkty ako Dr. Denim - Tričko
Hajný Lopucha a Dr. Třapec, Pexeso MFP LUX ČT (Víla Amálka + Hajný Robátko) (8595138541577), Sharp DR-450BR (DR-450BR), Sharp DR-I470BKPRO (DR-I470BK), Tascam DR-10X (DR-10X), Tascam DR-10L WHITE (DR-10LW), dr grepl chranic prstu a kloubu gel line 1par, dr max vapnik vitamin c a d3 tbl 50, dr oetker, dr botanicals, dr max, Stagg 20 GA DR (20 GA DR), dr max probiomaxik, Dr. Mayer WT6000 , bomann dr 448, dr lt 9, protopan dr max, vagilact dr max, cetaphil dr max, prostalex dr max, imunax dr max, artrin dr max, candix dr max, ocuflash dr max, chlorofyl dr max, garsin dr max, dr mixa thomas, dr thomas mixa, hyalurmed dr max