Fitness náramek k iphone

Našli jsme pro tebe Fitness náramek k iphone. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Fitness náramek k iphone

Ziskoun Náhradní řemínek k fitness náramku ID 107 HR plus Barva: Černá

Ziskoun Náhradní řemínek k fitness náramku ID 107 HR plus Barva: Černá

Náhradní řemínek k fitness náramku ID 107 HR plus. K dispozici: Černá, Fialová a Modrá. (ziskoun.cz)

Ziskoun Náhradní řemínek k fitness náramku ID 107 HR plus Barva:…

Ziskoun Náhradní řemínek k fitness náramku ID 107 HR plus Barva: Zelená

Náhradní řemínek k fitness náramku ID 107 HR plus. K dispozici: Černá, Fialová a Modrá. (ziskoun.cz)

Ziskoun Náhradní řemínek k fitness náramku ID 107 HR plus Barva:…

Ziskoun Náhradní řemínek k fitness náramku ID 107 HR plus Barva: Červená

Náhradní řemínek k fitness náramku ID 107 HR plus. K dispozici: Černá, Fialová a Modrá. (ziskoun.cz)

LAMAX Bfit Fitness náramek

LAMAX Bfit Fitness náramek

LAMAX Bfit Fitness náramek Všestranný vodotěsný fitness náramek BFit monitoruje Vaší denní aktivitu, ale lze jej spárovat s mobilním telefonem a upozorní Vás tak na přicházející hovor, SMS nebo zprávu z online aplikací. (pilulka.cz)

Fitness náramek LAMAX BFit2

Fitness náramek LAMAX BFit2

LAMAX BFit2, šedá/zelená S fitness náramkem LAMAX BFit2 získáte osobního asistenta a trenéra v jednom. Nepřetržitě bude počítat vaše kroky a v určitých intervalech kontrolovat váš srdeční tep. Přes den vás bude motivovat k pohybu, v noci zase monitorovat kvalitu spánku. Ráno vás probudí diskrétním zavibrováním a změří vám klidovou tepovku. Upozorní vás i na příchozí hovory nebo zprávy na spárovaném telefonu. Barevný TFT displej Fitness náramek, to nejsou jen sportovní hodinky. Kromě aktuálního času a data můžete na svém zápěstí kontrolovat nachozené kroky, spálené kalorie i tepovou frekvenci. Chystáte se vyrazit ven? S náramkem budete mít přehled i o počasí. Všechny informace se zobrazují na 0,96palcovém barevném displeji s jemným rozlišením 80 × 160 pixelů. Stačí zvednout ruku a displej… (euronics.cz)

Fitness Náramek Insportline Oxyband

Fitness Náramek Insportline Oxyband

Moderní doplněk s měřením denní aktivity a cvičení, spálených kalorií a kvality spánku. Komunikace prostřednictvím smartphonu, zobrazování hovorů a zpráv a mnoho dalších funkcí.. Fitness náramek inSPORTline Oxyband je moderní doplněk pro každého, kdo chce mít přehled nejen o svých denních aktivitách, kvalitě spánku a množství odpočinku. Náramek rovněž slouží jako hodinky zobrazující čas, datum a den v týdnu. Mezi další funkce patří počítání kroků a spálených kalorií, měření tepové frekvence či dokonce orientační indikace krevního tlaku a okysličení krve - a to bez hrudního pásu, ale s optickým senzorem přímo na zádi hodinek. Zároveň podporuje zobrazování příchozích hovorů a zpráv nebo oznámení ze sociálních sítí a messengerů jako Facebook, Twitter nebo WhatsApp. Samozřejmostí je… (insportline.cz)

Fitness Náramek Insportline Fiman

Fitness Náramek Insportline Fiman

Moderní doplněk s měřením denní aktivity, spálených kalorií, kvality spánku, komunikace prostřednictvím smartphonu, zobrazování hovorů a zpráv a mnoho dalších funkcí.. Fitness náramek inSPORTline Fiman je moderní doplněk pro každého, kdo chce mít přehled nejen o svých denních aktivitách, kvalitě spánku a množství odpočinku. Náramek rovněž slouží jako hodinky zobrazující čas, datum a den v týdnu. Mezi další funkce patří počítání kroků a spálených kalorií měření tepové frekvence, ale i zobrazování příchozích hovorů a zpráv, oznámení na sociálních sítích Facebook, Twitter a IM WhatsApp. Samozřejmostí je synchronizace s chytrým telefonem iOS i Android prostřednictvím aplikace Aceband/JYou, kde lze plně personalizovat profil, ve kterém se budou veškeré informace uchovávat. Fitness náramek… (insportline.cz)

Fitness náramek Sport White

Fitness náramek Sport White

Lze připojit přes Bluetooth k mobilním zařízením s operačním systémem Android a iOS, pomocí aplikace GetFit.Řídí každodenní aktivity a zobrazuje čas, datum, vzdálenost, počet kroků, spálené kalorie, denní cíl, analyzuje kvalitu spánku, má vibrační budík, synchronizaci dat mezi telefonem a náramkem.Nabíjení přes USB kabel, který je součástí balení. (vivre.cz)

Deveroux Fitness náramek H5 GREY

Deveroux Fitness náramek H5 GREY

Vyplňujete většinu svého volného času sportovnímu aktivitami? Jste nejčastěji k zastižení na kole, při běhu v lese nebo v bazénu? Pak by na vašem zápěstí neměl chybět fitness náramek Deveroux z kolekce H5. Nadčasový design vás zaujme svojí čistotou i stylovým barevným provedením. (mall.cz)

Sigma ACTIVO modrá - Fitness náramek

Sigma ACTIVO modrá  - Fitness náramek

Osobní monitor aktivit fitness náramek ACTIVO je ideálním pomocníkem pro dosažení lepší výkonnosti. Monitoruje spolehlivě Vaše pohybové aktivity a kvalitu spánku. (sportisimo.cz)

Fitness náramek GoGEN SB102B černý

Fitness náramek GoGEN SB102B černý

GoGEN SB102B (SB102B), černá Fitness Smart náramek GoGEN SB102 nesmí chybět na ruce žádného milovníka sportu, pohybu a zdravého životního stylu. Chytré náramky se řadí do skupiny takzvaných wearables, což je pojem označující elektroniku, kterou nenosíte po kapsách, ale přímo na těle. Primárním úkolem náramku je motivovat k pohybu. Každý den byste měli ujít určitý počet kroků nebo spálit stanovené množství kalorií. Svůj cíl si můžete zadat sami, nebo využít nastavení výrobce.    Fandíme zdravému životnímu stylu.   Monitoring srdečního tepu Náramek je užitečný v průběhu celého dne, pomůže při spánku a oceníte jej i v plném pracovním vytížení. Perfektně se hodí na zaznamenávání celodenní aktivity. Náramek má i webové prostředí, tak možnost propojení s dalšími službami. Náramek je do plna… (euronics.cz)

Fitness náramek Aligator M2 černé

Fitness náramek Aligator M2 černé

Aligator M2, černá Nezáleží na tom, zda patříte k vášnivým sportovcům, milovníkům „gaučingu“, nebo jen chcete mít na ruce vymakaný fitness náramek. Aligator M2 se díky svým předpokladům stane oblíbencem všech a všude, zvláště jej však upotřebíte u cyklistiky, fitness, outdoor, turistiky, nebo třeba běhu. Funkce, jimiž disponuje, se však dokáží shodnout s požadavky úplně každého. Kromě výkonu na vás ale zapůsobí i svým vyladěným zevnějškem, kde nemá slabinu. Spolehlivý výkon Primární poslání každé takové pomůcky není nic jiného než to, aby svému uživateli co možná nejvíce ulehčila život. Proto se můžete těšit na konstantně vysoký výkon, na němž stojí oblíbenost fitness náramku Aligator M2. Velkou zásluhu si na tom bere vlastní operační systém. Váš zrak pak bude směřovat především na… (euronics.cz)

Fitness náramek Carneo SlimFit+ bílý

Fitness náramek Carneo SlimFit+ bílý

Carneo SlimFit+, bílá S fitness náramkem Carneo SlimFit+ se váš aktivní životní styl dostane na novou úroveň. Díky tomuto zařízení získáte nejen parťáka a rádce ke cvičení, ale díky nepřebernému množství funkcí také osobního strážce. Zvládne vás dokonale spojit s okolním děním a můžete si společně s ním naplánovat denní aktivity. Vše sledujete na interaktivním displeji s rozlišením 240 × 240 px, který probudíte jemným poklepáním nebo pohybem zápěstí. Udržujte své aktivity pod kontrolou Náramek Carneo SlimFit+ je určen aktivním sportovcům, kteří si mohou zvolit z výběru 5 předem definovaných režimů. Specializují se na určitý sport a patří mezi ně běh, cyklistika, tenis, plavání a ostatní. Spárujte si náramek s mobilním telefonem pomocí technologie Bluetooth 4.0. Následně budete mít možnost… (euronics.cz)

Fitness náramek Carneo SlimFit+ růžový

Fitness náramek Carneo SlimFit+ růžový

Carneo SlimFit+, růžová S fitness náramkem Carneo SlimFit+ se váš aktivní životní styl dostane na novou úroveň. Díky tomuto zařízení získáte nejen parťáka a rádce ke cvičení, ale díky nepřebernému množství funkcí také osobního strážce. Zvládne vás dokonale spojit s okolním děním a můžete si společně s ním naplánovat denní aktivity. Vše sledujete na interaktivním displeji s rozlišením 240×240 px, který probudíte jemným poklepáním nebo pohybem zápěstí. Udržujte své aktivity pod kontrolou Náramek Carneo SlimFit+ je určen aktivním sportovcům, kteří si mohou zvolit z výběru 5 předem definovaných režimů. Specializují se na určitý sport a patří mezi ně běh, cyklistika, tenis, plavání a ostatní. Spárujte si náramek s mobilním telefonem pomocí technologie Bluetooth 4.0. Následně budete mít možnost… (euronics.cz)

Fitness náramek Fitbit Inspire - Black

Fitness náramek Fitbit Inspire - Black

Fitbit Inspire, černá Chytrý náramek Fitbit Inspire je univerzální doplněk, který vám pomůže lépe porozumět vaší denní aktivitě a kalorickým výdajům. Ať už chcete zhubnout, nebo se udržet ve správné kondici, bude vám tento náramek k dispozici 24 hodin denně, přičemž baterie vydrží nabitá až 5 dní v kuse. Pokud rádi plavete nebo se potápíte, jistě oceníte, že je voděodolný až do 50 m. Víte, co děláte Náramek po celý den sleduje, kolik jste ušli kroků, jakou vzdálenost a kolik minut jste se celkem hýbali. Zároveň vám počítá spálené kalorie, které pak můžete porovnat se svým denním příjmem tak, že do aplikace vložíte všechno, co jste snědli. Designový doplněk Hodinky jsou zároveň stylovým doplňkem, který bude díky své barvě ladit i s ostatními šperky. Pokud toužíte po zpestření, můžete si k… (euronics.cz)

Fitness náramek Fitbit Inspire - Sangria

Fitness náramek Fitbit Inspire - Sangria

Fitbit Inspire, Sangria Chytrý náramek Fitbit Inspire je univerzální doplněk, který vám pomůže lépe porozumět vaší denní aktivitě a kalorickým výdajům. Ať už chcete zhubnout, nebo se udržet ve správné kondici, bude vám tento náramek k dispozici 24 hodin denně, přičemž baterie vydrží nabitá až 5 dní v kuse. Pokud rádi plavete nebo se potápíte, jistě oceníte, že je voděodolný až do 50 m. Víte, co děláte Náramek po celý den sleduje, kolik jste ušli kroků, jakou vzdálenost a kolik minut jste se celkem hýbali. Zároveň vám počítá spálené kalorie, které pak můžete porovnat se svým denním příjmem tak, že do aplikace vložíte všechno, co jste snědli. Designový doplněk Hodinky jsou zároveň stylovým doplňkem, který bude díky své barvě ladit i s ostatními šperky. Pokud toužíte po zpestření, můžete si… (euronics.cz)

Fitness náramek Carneo Fit+ černý

Fitness náramek Carneo Fit+ černý

CARNEO Fit Sportovní náramek Carneo Fit+ využijete nejen ke sledování své každodenní aktivity, ale také jako budík nebo notifikátor zpráv z telefonu. Propojte jej za pomoci Bluetooth se svým smartphonem a na přehledném OLED displeji se vám budou zobrazovat příchozí volání i SMS zprávy. Na jediné nabití zajistí výkonná baterie náramku výdrž až po dobu 5 dnů, nemusíte jej proto neustále sundávat z ruky, abyste mu dodali energii. Přístroj měří počet kroků, tepovou frekvenci i spánek. Můžete si ho vzít i do vody, např. k plavání, řadí se totiž do třídy odolnosti IP67. (euronics.cz)

Fitness náramek Carneo CoolfiT+ černý

Fitness náramek Carneo CoolfiT+ černý

Carneo CoolfiT+, černá Udržujte své tělo v kondici. Pořiďte si fitness náramek Carneo CoolfiT+, který vám na 0,96" barevném displeji ukáže všechny informace o vaší pravidelné aktivitě. Displej můžete rozsvítit nejen dotykem, ale také pootočením zápěstí. Vždy budete mít přehled o tom, kolik kroků jste během dne nachodili, kolik kalorií jste spálili, ale také jaký máte aktuálně srdeční tep nebo krevní tlak. Pokud se delší dobu nehýbete, náramek vás automaticky upozorní, že byste to rychle měli napravit a jít se alespoň projít po chodbě, což ocení především lidé se sedavým zaměstnáním. Funkce dálkové spoušti fotoaparátu Pomocí Bluetooth 4.0 náramek připojíte ke svému smartphonu. Následně si můžete aktivovat upozornění z telefonu, která se vám budou zobrazovat na displeji náramku. Po… (euronics.cz)

LAMAX BFit PRO - fitness náramek

LAMAX BFit PRO - fitness náramek

Pokročilý fitness tracker s celodenním měřením srdečního tepu a automatickým vyhodnocováním spánku. Kromě zobrazování notifikací nabízí i sledování polohy pomocí propojené GPS, předpověď počasí nebo ovládání hudby a fotoaparátu v telefonu. Maximální nasazení zaručuje výdrž na baterii až 10 dnů a voděodolnost dle normy IP67. (lamaxshop.cz)

Sigma Fitness náramek Activo Blue

Sigma Fitness náramek Activo Blue

Sigma Fitness náramek Activo Blue.Český návod ke stažení ZDE. (hodinky.cz)

Deveroux Fitness náramek H3 BLUE

Deveroux Fitness náramek H3 BLUE

Vyznáváte aktivní styl života? Jste na sebe tvrdí, překonáváte jednu překážku za druhou a očekáváte to samé od vašich doplňků? Pak je pro vás fitness náramek Deveroux H3 jako stvořený. (mall.cz)

Deveroux Fitness náramek H5 GREY

Deveroux Fitness náramek H5 GREY

Deveroux Fitness náramek H5 GREY.Veškeré návody k hodinkám Deveroux a nejčastěji kladené dotazy najdete na www.mobilnipodpora.cz/component/content/article/112-podpora/pipo/124-deveroux (hodinky.cz)

Sigma Fitness náramek Activo Black

Sigma Fitness náramek Activo Black

Osobní monitor aktivit fitness náramek ACTIVO je ideálním pomocníkem pro dosažení lepší výkonnosti. Monitoruje spolehlivě Vaše pohybové aktivity a kvalitu spánku. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) se 10 000 kroků považuje za dobrou hodnotu denní aktivity člověka. (mall.cz)

Sigma Fitness náramek Activo Blue

Sigma Fitness náramek Activo Blue

Osobní monitor aktivit fitness náramek ACTIVO je ideálním pomocníkem pro dosažení lepší výkonnosti. Monitoruje spolehlivě Vaše pohybové aktivity a kvalitu spánku. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) se 10 000 kroků považuje za dobrou hodnotu denní aktivity člověka. (mall.cz)

Sigma Fitness náramek Activo Pink

Sigma Fitness náramek Activo Pink

Osobní monitor aktivit fitness náramek ACTIVO je ideálním pomocníkem pro dosažení lepší výkonnosti. Monitoruje spolehlivě Vaše pohybové aktivity a kvalitu spánku. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) se 10 000 kroků považuje za dobrou hodnotu denní aktivity člověka. (mall.cz)

Deveroux Fitness náramek H3 GREY

Deveroux Fitness náramek H3 GREY

Vyznáváte aktivní styl života? Jste na sebe tvrdí, překonáváte jednu překážku za druhou a očekáváte to samé od vašich doplňků? Pak je pro vás fitness náramek Deveroux H3 jako stvořený. (mall.cz)

Fitness náramek Lenovo WD06 černý

Fitness náramek Lenovo WD06 černý

-Hmotnost: 31,1 g - Vodní resistence: iP67 - Typ displeje: TFT - Velikost obrazovky: 0,96 " - Rozlišení: HD 160 x 80 pixel - Typ dotykového displeje: Kapacitní dotykový displej - Materiál pásku: termoplastický polyuretan - Nastavitelná délka: 163-214mm - Bezdrátové připojení: BLE 4.2 - Baterie: LiPo, 75mAh - Typ nabíjení: USB - Doba nabíjení: 2-3 hodiny - Výdrž baterie 7 dní na jedno nabití - Materiál: Polykarbonát - App: Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Deveroux Fitness náramek H3 GREY

Deveroux Fitness náramek H3 GREY

Deveroux Fitness náramek H3 GREY.Nabíječka je součástí balení. (hodinky.cz)

Deveroux Fitness náramek H3 BLUE

Deveroux Fitness náramek H3 BLUE

Deveroux Fitness náramek H3 BLUE.Nabíječka je součástí balení. (hodinky.cz)

Sigma ACTIVO růžová - Fitness náramek

Sigma ACTIVO růžová  - Fitness náramek

Osobní monitor aktivit fitness náramek ACTIVO je ideálním pomocníkem pro dosažení lepší výkonnosti. Monitoruje spolehlivě Vaše pohybové aktivity a kvalitu spánku. (sportisimo.cz)

Fitness náramek LAMAX BFit2 (777972)

Fitness náramek LAMAX BFit2 (777972)

fitness náramek • 0,96" TFT RGB displej • rozlišení 80×160 px • vodotěsnost IP67 • krokoměr • snímač srdečního tepu • počítadlo spálených kalorií • upozornění na nečinnost • monitorování spánku • buzení vibracemi • notifikace z telefonu • datum, čas, počasí • stopky • dálkové ovládání fotoaparátu • baterie 90 mAh • Bluetooth 4.0 • aplikace pro Android a iOS • vyměnitelné pásky ve 2 barvách • unisex design Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Fitness Náramek Fitbit Inspire Sangria

Fitness Náramek Fitbit Inspire Sangria

Šikovný voděodolný náramek, který vás má pod dohledem ve dne v noci. Pomůže vám trénovat i zlepšit životosprávu a všechny údaje pečlivě zaznamená do chytré aplikace.. Dostaňte se do pohody s Fitbit Inspire – sympatickým fitness náramkem, který bude dnem i nocí pečlivě sledovat vaši aktivitu, a dokonce vás i začne přátelsky nabádat k pohybu. Zjistěte, kolik času trávíte denně aktivně, kolik spálíte kalorií a získejte nové návyky, které vám pomohou vylepšit životosprávu! Veškeré vaše poznatky, pokroky a naměřené hodnoty pak najdete v mobilní aplikaci – náramek se totiž rád spáruje s vaším chytrým telefonem. Díky podsvícenému dotykovému displeji je náramek radost používat. Nechte se inspirovat, rozhodněte se pro změnu a začněte pracovat na své fyzičce s radostí a odhodláním. Modely Fitbit… (insportline.cz)

Fitness Náramek Fitbit Inspire Black

Fitness Náramek Fitbit Inspire Black

Šikovný voděodolný náramek, který vás má pod dohledem ve dne v noci. Pomůže vám trénovat i zlepšit životosprávu a všechny údaje pečlivě zaznamená do chytré aplikace.. Dostaňte se do pohody s Fitbit Inspire – sympatickým fitness náramkem, který bude dnem i nocí pečlivě sledovat vaši aktivitu, a dokonce vás i začne přátelsky nabádat k pohybu. Zjistěte, kolik času trávíte denně aktivně, kolik spálíte kalorií a získejte nové návyky, které vám pomohou vylepšit životosprávu! Veškeré vaše poznatky, pokroky a naměřené hodnoty pak najdete v mobilní aplikaci – náramek se totiž rád spáruje s vaším chytrým telefonem. Díky podsvícenému dotykovému displeji je náramek radost používat. Nechte se inspirovat, rozhodněte se pro změnu a začněte pracovat na své fyzičce s radostí a odhodláním. Modely Fitbit… (insportline.cz)

Fitness Náramek Insportline Rivarock Černá

Fitness Náramek Insportline Rivarock  Černá

Chytré hodinky s měřením denní aktivity, spálených kalorií a kvality spánku. Komunikace prostřednictvím smartphonu, zobrazování hovorů a zpráv a mnoho dalších funkcí.. Fitness náramek inSPORTline Rivarock je stylový doplněk pro každého, kdo chce mít přehled nejen o svých denních aktivitách, kvalitě spánku a množství odpočinku. Náramek rovněž slouží jako hodinky zobrazující čas, datum a den v týdnu. Mezi další funkce patří počítání kroků a spálených kalorií, měření tepové frekvence či dokonce orientační indikace krevního tlaku - a to bez hrudního pásu, ale s optickým senzorem přímo na zádi hodinek. Zároveň podporuje zobrazování příchozích hovorů a zpráv nebo oznámení ze sociálních sítí a messengerů jako Facebook, Twitter nebo WhatsApp. Samozřejmostí je synchronizace s chytrým zařízením se… (insportline.cz)

Fitness Náramek Insportline Rivarock Modrá

Fitness Náramek Insportline Rivarock  Modrá

Chytré hodinky s měřením denní aktivity, spálených kalorií a kvality spánku. Komunikace prostřednictvím smartphonu, zobrazování hovorů a zpráv a mnoho dalších funkcí.. Fitness náramek inSPORTline Rivarock je stylový doplněk pro každého, kdo chce mít přehled nejen o svých denních aktivitách, kvalitě spánku a množství odpočinku. Náramek rovněž slouží jako hodinky zobrazující čas, datum a den v týdnu. Mezi další funkce patří počítání kroků a spálených kalorií, měření tepové frekvence či dokonce orientační indikace krevního tlaku - a to bez hrudního pásu, ale s optickým senzorem přímo na zádi hodinek. Zároveň podporuje zobrazování příchozích hovorů a zpráv nebo oznámení ze sociálních sítí a messengerů jako Facebook, Twitter nebo WhatsApp. Samozřejmostí je synchronizace s chytrým zařízením se… (insportline.cz)

LAMAX BFit2 Chytrý fitness náramek

LAMAX BFit2 Chytrý fitness náramek

LAMAX BFit2 Chytrý fitness náramek s celodenním sledováním srdečního tepu, krokoměr, příjem notifikací z telefonu, analýza spánku, tiché buzení pomocí vibrací, výdrž až 10 dní, jemný barevný displej, voděodolný podle IP67, dva unisex řemínky v balení. (pilulka.cz)

Sigma Fitness náramek Activo Pink

Sigma Fitness náramek Activo Pink

Sigma Fitness náramek Activo Pink.Český návod ke stažení ZDE. (hodinky.cz)

Sigma Fitness náramek Activo Black

Sigma Fitness náramek Activo Black

Sigma Fitness náramek Activo Black.Český návod ke stažení ZDE. (hodinky.cz)

Deveroux Fitness náramek P1 Plus BLACK

Deveroux Fitness náramek P1 Plus BLACK

Vyplňujete většinu svého volného času sportovnímu aktivitami? Jste nejčastěji k zastižení na kole, při běhu v lese na tréninku ve fitku? Pak by na vašem zápěstí neměl chybět fitness náramek Deveroux z kolekce P1. Hlavní výhodou modelu P1 Plus je barevný HD displej, který je tak skvěle čitelný. (mall.cz)

Deveroux M-H8 Fitness Náramek - černý

Deveroux M-H8 Fitness Náramek - černý

Chytrý náramek nemusí být nutně jen sportovním doplňkem, který na první pohled evokuje nejvyšší sportovní výkony. Jak ukazuje Deveroux M-H8, může se jednat i o krásný šperk, za který se nebudete muset stydět ani v divadle či na obchodní schůzce. (mall.cz)

Fitness náramek Carneo Fit+ černý (8588006962383)

Fitness náramek Carneo Fit+ černý (8588006962383)

fitness náramek • Bluetooth 4.0 • vodotěsný • ochrana IP67 • OLED displej • kompatibilita s OS Android, iOS • 110mAh baterie • výdrž až 5 dnů • čas • budík • krokoměr • tepová frekvence • monitoring spánku • zabránění ztrátě telefonu • příjem notifikačních zpráv Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Fitness náramek Aligator M2 černé (M2BK)

Fitness náramek Aligator M2 černé (M2BK)

fitness náramek • dotykové ovládání • krokoměr a měření vzdáleností • výpočet spálených kalorií • měření srdečního tepu • připomínání nutnosti odpočinku • upozorňování na nedostatek pohybu • šetrné vibrační buzení • Bluetooth® 4.0 Low Energy • oznamování příchozích zpráv a hovorů • baterie s výdrží více než 240 hodin Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Fitness náramek Fitbit Alta large fialový

Fitness náramek Fitbit Alta large fialový

Fitbit Alta, large, fialová Co kdybyste si na ruku připnuli drobný módní doplněk a on vám nahradil osobního trenéra, hodinky, a do určité míry i telefon? Fitbit Alta přesně tohle zvládá. Bez přestání sleduje vaši aktivitu – kroky, kalorie, vzdálenost a další údaje, motivuje vás k lepším výkonům, a navíc zobrazuje vybraná upozornění z telefonu. Náramek je krásně tenký, a protože nabízí výměnné pásky, máte jistotu, že najdete správnou barevnou kombinaci pro každou příležitost – sport i galavečer. Díky rychlému nabíjení a dlouhé výdrži ho skoro nemusíte sundávat. Povzbudí vás k lepším výkonům Chtěli byste se více hýbat, ale potřebujete trochu „pošťouchnout“?  Fitbit není nijak otravný, ale přesně tato drobná popostrčení ovládá na jedničku – připomene vám, že je čas se začít pohybovat, a… (euronics.cz)

Fitness náramek Xiaomi Amazfit Arc černý

Fitness náramek Xiaomi Amazfit Arc černý

Xiaomi Amazfit Arc, černá Udržujte se v kondici. K tomu, abyste získali svou vysněnou postavu, nepotřebujete osobního trenéra. Bohatě vám postačí sportovní fitness náramek od společnosti Xiaomi. Přístroj se pyšní celou řadou praktických funkcí, s nimiž bude aktivní životní styl zábava, do které se nebudete muset nutit. Náramek jednoduše nasaďte na zápěstí a pozorujte, co všechno dokáže. Upozornění na příchozí hovory Zařízení vám změří přesný počet denních kroků i celkovou vzdálenost. Nemusíte běhat, takto budete mít přehled, jak moc se pohybujete v kanceláři nebo na cestě z domu do práce. Abyste nikam nepřišli pozdě, vždy na náramku uvidíte také aktuální čas. V noci vás bude hlídat a bude určovat, jak kvalitně spíte, abyste měli maximální přehled o svém těle. Bezdrátově za pomoci… (euronics.cz)

Fitness náramek Honor Band 3 oranžový

Fitness náramek Honor Band 3 oranžový

Honor Band 3, oranžová Dobrý přítel v nejužší blízkosti. Tím je fitness náramek Honor Band 3. Jako dobrý společník hledí na váš srdeční tep, měří ho během dne i přes noc, neboť tehdy kontroluje i spánek. A jestli máte pocit, že jste často unavení, zkuste se podívat na počet kroků, které denně zdoláte, protože i to je pro náramek důležité. Bude prostě s vámi na každém kroku. A aby toho nebylo málo, tak je dokonce i kompatibilní se zařízeními od Android 4.4 a vyšší či iOS 8.0 a vyšší. Díky tomu budete moci sledovat údaje i na mobilním telefonu. Stvořen pro sport Důkazem, že je určen pro kohokoliv, může být jeho multifunkčnost, jelikož je určen pro mnoho sportů. Je ideální pro běžce, ale i pro cyklisty. Dokáže spočítat vzdálenost či spálené kalorie. Potěší i plavce, neboť je fitness náramek… (euronics.cz)

Fitness náramek CUBE 1 H30 černý

Fitness náramek CUBE 1 H30 černý

CUBE1 Smart band H30, černá Chytrý náramek H30 od společnosti CUBE1 na první pohled zaujme svým elegantním designem, jenž spoléhá na minimalistické tvary a zaoblené hrany. Náramek si tak lze bez problémů vzít nejen ke sportovnímu oblečení, ale také třeba k obleku či jinému formálnímu oděvu. Antialergický gumový náramek je v univerzální délce s velkým množstvím otvorů, takže si ho lze snadno přizpůsobit přesně na vaši ruku. Náramek by neměl být příliš volně, aby mohl pracovat optický snímač tepu. Samozřejmě ho ale neutahujte více, než je vám příjemné. Praktické funkce Středobodem fitness náramku je skvěle čitelný a úsporný černobílý OLED displej s úhlopříčkou 0,66". Na něm se zobrazují veškeré podstatné informace o vašich sportovních aktivitách, jako je například počet ušlých kroků či… (euronics.cz)

Fitness náramek Honor Band 5 černý

Fitness náramek Honor Band 5 černý

Honor Band 5, černá Chytrý náramek od Honoru s monitorem srdečního tepu nebudete chtít dát z ruky. Praktické funkce ocení nejen aktivní sportovci. Mějte nepřetržitý přehled o své denní dávce kroků, spálených kaloriích, uběhnutých kilometrech, efektivitě plavání i kvalitě spánku. Běžecké a plavecké tréninky budou zábavnější a váš spánek zdravější. Dopřejte si optimální regeneraci po výkonu s technologií TruSleep. Design, jaký si vyberete Na zářivě jasný AMOLED displej se vejde až 45 znaků a pojme všechny údaje, které jsou pro vás důležité. Kromě aktuálního času a data v různých formátech si můžete nastavit zobrazení počtu nachozených kroků i kilometrů nebo třeba počet vydaných kalorií. To všechno zabalené do jednoho z mnoha dostupných designů. Buďte trendy a neustále v obraze, ať už jste v… (euronics.cz)

Fitness náramek Honor Band 5 modrý

Fitness náramek Honor Band 5 modrý

Honor Band 5, modrá Chytrý náramek od Honoru s monitorem srdečního tepu nebudete chtít dát z ruky. Praktické funkce ocení nejen aktivní sportovci. Mějte nepřetržitý přehled o své denní dávce kroků, spálených kaloriích, uběhnutých kilometrech, efektivitě plavání i kvalitě spánku. Běžecké a plavecké tréninky budou zábavnější a váš spánek zdravější. Dopřejte si optimální regeneraci po výkonu s technologií TruSleep. Design, jaký si vyberete Na zářivě jasný AMOLED displej se vejde až 45 znaků a pojme všechny údaje, které jsou pro vás důležité. Kromě aktuálního času a data v různých formátech si můžete nastavit zobrazení počtu nachozených kroků i kilometrů nebo třeba počet vydaných kalorií. To všechno zabalené do jednoho z mnoha dostupných designů. Buďte trendy a neustále v obraze, ať už jste v… (euronics.cz)

Fitness náramek Honor Band 5 růžový

Fitness náramek Honor Band 5 růžový

Honor Band 5, růžová Chytrý náramek od Honoru s monitorem srdečního tepu nebudete chtít dát z ruky. Praktické funkce ocení nejen aktivní sportovci. Mějte nepřetržitý přehled o své denní dávce kroků, spálených kaloriích, uběhnutých kilometrech, efektivitě plavání i kvalitě spánku. Běžecké a plavecké tréninky budou zábavnější a váš spánek zdravější. Dopřejte si optimální regeneraci po výkonu s technologií TruSleep. Design, jaký si vyberete Na zářivě jasný AMOLED displej se vejde až 45 znaků a pojme všechny údaje, které jsou pro vás důležité. Kromě aktuálního času a data v různých formátech si můžete nastavit zobrazení počtu nachozených kroků i kilometrů nebo třeba počet vydaných kalorií. To všechno zabalené do jednoho z mnoha dostupných designů. Buďte trendy a neustále v obraze, ať už jste… (euronics.cz)

Fitness náramek Huawei Band 4 černý

Fitness náramek Huawei Band 4 černý

Huawei Band 4, černá Fitness náramek Huawei Band 4 patří do kategorie takzvané nositelné elektroniky. Jde tedy o chytré zařízení, které si stačí nasadit na zápěstí a rázem máte k dispozici širokou škálu funkcí, které vám mohou být k užitku v mnoha různých situacích. Přístroj vám mimo jiné změří tep, předá informace z mobilního telefonu a v neposlední řadě také pohlídá vaši fyzickou aktivitu. Nabízí spoustu režimů pro rozličné sporty, čímž se vlastně pasuje i do role vašeho osobního trenéra. A protože vyniká i svým elegantním designem, můžete jej mít na ruce neustále – parádu udělá i v práci, ve škole nebo třeba v kině či divadle. Díky 91mAh baterii vám náramek při běžném používání vydrží na jedno nabití sloužit až 9 dní. Určí vám tréninkovou zátěž Při běhu, rychlé chůzi i kolektivních… (euronics.cz)

Fitness náramek Huawei Band 4 červený

Fitness náramek Huawei Band 4 červený

Huawei Band 4, červená Fitness náramek Huawei Band 4 patří do kategorie takzvané nositelné elektroniky. Jde tedy o chytré zařízení, které si stačí nasadit na zápěstí a rázem máte k dispozici širokou škálu funkcí, které vám mohou být k užitku v mnoha různých situacích. Přístroj vám mimo jiné změří tep, předá informace z mobilního telefonu a v neposlední řadě také pohlídá vaši fyzickou aktivitu. Nabízí spoustu režimů pro rozličné sporty, čímž se vlastně pasuje i do role vašeho osobního trenéra. A protože vyniká i svým elegantním designem, můžete jej mít na ruce neustále – parádu udělá i v práci, ve škole nebo třeba v kině či divadle. Díky 91mAh baterii vám náramek při běžném používání vydrží na jedno nabití sloužit až 9 dní. Určí vám tréninkovou zátěž Při běhu, rychlé chůzi i kolektivních… (euronics.cz)

Fitness náramek Carneo SlickFit Oxygen+ černý

Fitness náramek Carneo SlickFit Oxygen+ černý

Carneo SlickFit Oxygen+, černá Fitness náramek Carneo SlickFit Oxygen+ je dokonalým propojením luxusního designu a elegance. Stane se pro vás nedocenitelným rádcem, trenérem a také společníkem nejen při sportovních aktivitách. Disponuje velkým množstvím skvělých funkcí, které najdou své využití v jakékoliv denní fázi. Vše sledujete na přehledném 1,3" dotykovém LED displeji s rozlišením 240×240 px, který se aktivuje po jemném zatřesení zápěstím, nebo poklepání prstem. Neustálý přehled o všem Náramek je určený všem, kteří mají rádi pod kontrolou své sportovní aktivity a denní činnosti. Neustálý monitoring je zvlášť bystrý při sportu, kdy máte možnost zvolit si některý z osmi přednastavených režimů včetně běhu, jízdy na kole, nebo plavání. Po spárování s mobilním telefonem přes technologii… (euronics.cz)

Fitness náramek Withings Pulse HR černý

Fitness náramek Withings Pulse HR černý

Withings Pulse HR, černá Nasaďte si na ruku fitness náramek Withings Pulse HR a mějte svou fyzickou kondici pod absolutní kontrolou. Tento moderní přístroj vás provede tréninkem, posbírá o vašem snažení praktická data a vše pak vyhodnotí v mobilní aplikaci. Protože je přitom tento náramek vybaven celou řadou dílčích režimů, může vám posloužit při takřka jakémkoliv sportu. Ať už zkrátka půjdete běhat, plavat, nebo se jen tak projít, budete jej mít neustále při ruce. Díky hezky zpracovanému designu můžete tento fitness náramek bez problému nosit nejen na trénink, ale i do společnosti. Jeho řemínek je totiž vyveden v neutrální černé barvě a elegantní vzhled ještě podtrhuje moderní OLED displej. Konečně někdo, kdo s vámi vyrazí do posilovny, na procházku i do divadla!   Zajistí, abyste se… (euronics.cz)

Fitness náramek Fitbit Inspire HR - Black

Fitness náramek Fitbit Inspire HR - Black

Fitbit Inspire HR, černá Fitbit Inspire HR je chytrý sportovní náramek, který vám pomůže dosáhnout postavy snů a celkově žít zdravěji. Bude vás totiž detailními statistikami motivovat k lepším výkonům. Propojíte jej s telefonem prostřednictvím Bluetooth a poté, co si stáhnete zdarma aplikaci, už budete mít dokonalé informace o své fyzičce podrobně zobrazeny přímo na displeji. Naměřené údaje se přenesou do aplikace, kde se poté vytvoří grafy či tabulky a vy budete moci porovnávat, jak se postupně zlepšujete. Propojení je však výhodné i z opačné strany. Přímo na vašem zápěstí totiž uvidíte upozornění na příchozí hovory, SMS zprávy nebo události z kalendáře, aby vám již nic neuniklo ani v případě, že zrovna nemůžete vytáhnout telefon. Přístroj vás sleduje ve dne i v noci. Během aktivit měří… (euronics.cz)

Fitness náramek Fitbit Inspire HR - Lilac

Fitness náramek Fitbit Inspire HR - Lilac

Fitbit Inspire HR, šeříková Fitbit Inspire HR je chytrý sportovní náramek, který vám pomůže dosáhnout postavy snů a celkově žít zdravěji. Bude vás totiž detailními statistikami motivovat k lepším výkonům. Propojíte jej s telefonem prostřednictvím Bluetooth a poté, co si stáhnete zdarma aplikaci, už budete mít dokonalé informace o své fyzičce podrobně zobrazeny přímo na displeji. Naměřené údaje se přenesou do aplikace, kde se poté vytvoří grafy či tabulky a vy budete moci porovnávat, jak se postupně zlepšujete. Propojení je však výhodné i z opačné strany. Přímo na vašem zápěstí totiž uvidíte upozornění na příchozí hovory, SMS zprávy nebo události z kalendáře, aby vám již nic neuniklo ani v případě, že zrovna nemůžete vytáhnout telefon. Přístroj vás sleduje ve dne i v noci. Během aktivit… (euronics.cz)

Fitness náramek Niceboy X-Fitpolo černá

Fitness náramek Niceboy X-Fitpolo černá

Niceboy X-Fitpolo, černá Chtěli byste se začít více hýbat, ale nemůžete se k tomu přinutit? Přizvěte na pomoc fitness náramek Niceboy X-Fitpolo a začnou se dít věci! Tento šikovný přístroj se totiž rázem stane vaším osobním trenérem, který na vaši pravidelnou fyzickou aktivitu spolehlivě dohlédne. Ve dne i v noci bude bedlivě monitorovat váš biorytmus a sledovat, jak si vedete v tréninku. A v případě, že se nebudete delší dobu věnovat žádné fyzické aktivitě, vás na nečinnost opatrně upozorní. Protože navíc náramek vyniká i svým hezkým designem, může se stát i vaším nevšedním módním doplňkem. Jeho nízká hmotnost přitom umožňuje jeho pohodlné celodenní nošení. Zařízení sestává z lehounkého náramku a 0,66“ OLED displeje. Celý náramek je přitom voděodolný a prachuvzdorný, což zde dokládá… (euronics.cz)

Fitness náramek Canyon CNE-SB02BB černý

Fitness náramek Canyon CNE-SB02BB černý

Canyon CNE-SB02BB Odcházejte každé ráno z domu dokonale připraveni na celý den. Nezáleží na tom, zda vás čeká práce, pochůzky ve městě, výlet, nebo třeba intenzivní sportovní trénink. Události se mění, ale fitness náramek Canyon CNE-SB02BB zůstává, aby vám zdobil zápěstí v práci i v posilovně a měřil kroky, kalorie a další údaje. Náramek tvoří 0,96" LCD displej a silikonový řemínek. Díky krytí IP65 si ho můžete vzít s sebou také do sprchy, na plavání nebo běhání v dešti. Bezdrátové propojení s telefonem Aktivita se automaticky ukládá do paměti přístroje. Odtud ji poté dostanete do aplikace telefonu, jakmile obě zařízení propojíte přes Bluetooth. Při spárování navíc můžete využívat zasílání upozornění z telefonu na displej náramku, funkci vyhledání náramku a další. Příslušenství vás… (euronics.cz)

Fitness náramek Canyon CNE-SB12BB černý

Fitness náramek Canyon CNE-SB12BB černý

Canyon CNE-SB12BB Sportovní náramek Canyon CNE-SB12BB vám bude automaticky měřit denní aktivitu, aniž byste ho museli neustále aktivovat. Integrovaná dobíjecí baterie s kapacitou 90 mAh zajistí až pět dní provozu náramku na jedno nabití, resp. až 10 dní v pohotovostním režimu. Náramek se skvěle hodí k zaznamenávání sportovních výkonů, ale také automatickému měření kroků, kalorií a dalších informací o běžně vykonávaných činnostech. Má stupeň krytí IP68, takže ho lze ponořit až na půl hodiny do hloubky jednoho metru, aniž by došlo k jeho poškození. Upozornění z telefonu Pro ještě lepší využití a zaznamenávání statistik do aplikace propojte náramek se svým smartphonem bezdrátově přes Bluetooth. Zde se vám uloží informace o každém dni, abyste své výkony mohli snadno porovnávat. Kromě běžných… (euronics.cz)

Fitness náramek Canyon CNE-SB11BB černý

Fitness náramek Canyon CNE-SB11BB černý

Canyon CNE-SB11BB Fitness náramek Canyon CNE-SB11BB můžete mít díky jeho univerzálnímu designu na ruce 24 hodin denně. Skvěle se hodí nejen ke sportovnímu oblečení do fitka, ale také ke kostýmku nebo košili do kanceláře. Během dne vám automaticky měří počet kroků a spálené kalorie. Při tréninku vám pak bude měřit informace ještě přesněji; stačí když si vyberete požadovaný sport z bohaté nabídky přednastavených režimů. Upozornění na neaktivitu Příslušenství disponuje G senzorem, monitorem tepové frekvence i monitorem spánku. Když déle sedíte, upozorní vás na neaktivitu, abyste měli jistotu, že tělo protahujete celý den i při sedavém zaměstnání. Po spárování s telefonem přes Bluetooth můžete dostávat na displej náramku upozornění o příchozích hovorech či notifikace z různých aplikací,… (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít