Duvo+ kartáč bambusový (chphk0402nad)

Produkt Duvo+ kartáč bambusový (chphk0402nad) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Duvo+ kartáč bambusový (chphk0402nad) upraviť a produkt hľadať znova.

DUVO+ Kartáč bambusový (CHPhk0402nad)

DUVO+ Kartáč bambusový (CHPhk0402nad)
Detail

Kartáč na psy - pro dlouhosrstá plemena, s kovovými hroty, pro zdravou srst, pro lesklou srst, odolný, materiál kov, dřevo a štětiny Aby byla srst vašeho psa vykartáčovaná a krásná, musíte se o ni patřičně starat. Kartáč na psy DUVO+ Kartáč bambusový je vhodnou pomůckou pro péči o dlouhosrstá plemena. Kartáč hodící se na rasy všech velikostí zajistí hebkou a vyčesanou srst vašeho čtyřnohého mazlíčka. Kovový kartáč DUVO+ kožich mazlíčka nejenom pěstí, ale také prokrvuje kůži a činí srst hebkou. Dřevěný kartáč DUVO+ kožich mazlíčka nejenom pěstí, ale taktéž udržuje srst hebkou. Kartáč s kovovými hroty odstraňuje nečistoty a podporuje lesk srsti. Základní vlastnosti kartáče na psy DUVO+ Pro lehké rozčesání srsti Materiálem kartáče výrobce DUVO+ je kov, dřevo a štětiny Kartáč s kovovými hroty pro redukci línání DUVO+ Kartáč bambusový je vhodný pro dlouhosrstá plemena Kartáč hodící se pro psy Velikost zvířete: Bez omezení (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Kartáč bambusový (CHPhk0402nad) , Duvo+ kartáč bambusový (chphk0402nad)

DUVO+ Kartáč masážní bambusový 19 × 12cm (5414365203320)

DUVO+ Kartáč masážní bambusový 19 × 12cm (5414365203320)
Detail

Kartáč na psy - pro dlouhosrstá plemena, s plastovými hroty, pro zdravou srst, masážní, odolný, materiál kov a dřevo Kartáč na psy DUVO+ Kartáč masážní bambusový 19 × 12cm je vhodnou pomůckou pro péči o dlouhosrstá plemena. Kartáč vhodný na rasy všech velikostí zajistí vašemu mazlíčkovi zdravou a zářivou srst. Kovový kartáč DUVO+ srst mazlíčka nejen upravuje, ale také prokrvuje kůži a činí srst hebkou. Dřevěný kartáč DUVO+ srst mazlíčka nejen zušlechťuje, ale také prokrvuje kůži a činí srst hebkou. Kartáč s plastovými hroty je vhodný pro vyčištění srsti od prachu a odumřelé srsti. Klíčové parametry kartáče na psy DUVO+ Pro snadné a rychlé rozčesání srsti Materiálem kartáče výrobce DUVO+ je kov a dřevo Hřeben s plastovými hroty pro vyčištění srsti od prachu DUVO+ Kartáč masážní bambusový 19 × 12cm je vhodný pro dlouhosrstá plemena (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Kartáč masážní bambusový 19 × 12cm (5414365203320) , Duvo+ jednostranný kartáč (chphk0260nad)

DUVO+ Hřeben s kartáčem bambusový (CHPhk0231nad)

DUVO+ Hřeben s kartáčem bambusový (CHPhk0231nad)
Detail

Hřeben na psy - pro všechny délky srsti, s kovovými hroty, se štětinami, pro zdravou srst, ergonomická rukojeť, oboustranný, odolný, materiál plast a dřevo Potřebuje vás mazlíček nového pomocníka k péči o srst? Říkáte-li ano, potom pro vás bude vhodný DUVO+ Hřeben s kartáčem bambusový. Díky kovovým hrotům hřebenu vyčešete línající a odumřelou srst. Štětiny slouží pro učesání a upravení srsti. Hřeben je určený pro všechna plemena psů. Dokáže stimulovat přirozenou produkci kožního mazu pro lesklou a zdravou srst. S hřebenem se díky ergonomické rukojeti skvěle manipuluje. Nespornou výhodu má tento oboustranný hřeben, Zajisté vám potěší oboustranný hřeben, obdržíte hned dva různé hřebeny v jednom. Výhodou je jeho odolnost. Poslouží vám hodně dlouho. Hodí se pro plemena s jakoukoli délkou srsti. Srst vašeho mazlíčka bude čistá a krásná díky hřebenu. Materiálem k jeho výrobě je plast a dřevo. Důležité parametry hřebenu pro psy DUVO+ Hřeben s kartáčem bambusový... (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Hřeben s kartáčem bambusový (CHPhk0231nad) , Duvo+ hřeben vyčesávací bambusový 21cm (chphk0249nad)

DUVO+ Kartáč combo bambus (CHPhk0262nad)

DUVO+ Kartáč combo bambus (CHPhk0262nad)
Detail

Kartáč na psy - pro dlouhosrstá plemena, s kovovými hroty, vyčesávací, pro zdravou srst, odstraňuje uvolněnou srst, odstraňuje podsadu, odstranění zacuchané srsti, odolný, materiál kov, plast a guma Aby byla srst vašeho psa krásně vyčesaná a hebká, musíte se o ni patřičně starat. Kartáč na psy DUVO+ Kartáč combo bambus je šetrnou pomůckou pro péči o dlouhosrstá plemena. Kartáč určený na Malá, Střední a Velká plemena zajistí vašemu mazlíčkovi zdravou a zářivou srst. Kovový kartáč DUVO+ srst mazlíčka nejen šlechtí, ale taktéž udržuje srst hebkou. Plastový kartáč DUVO+ kožich mazlíčka nejenom šlechtí, ale také prokrvuje kůži a činí srst lesklou. Gumový kartáč DUVO+ kožich mazlíčka nejenom zušlechťuje, ale také prokrvuje kůži a činí srst hebkou. Díky kovovým hrotům je rozčesávání dlouhé zacuchané srsti snadnější. Významné přednosti kartáče na psy DUVO+ Pro jednoduché a rychlé rozčesání srsti Materiálem kartáče výrobce DUVO+ je kov, plast a guma Kartáč s kovovými... (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Kartáč combo bambus (CHPhk0262nad) , Duvo+ hřeben s kartáčem bambusový (chphk0231nad)

DUVO+ Kartáč na srst samočisticí (CHPhk0264nad)

DUVO+ Kartáč na srst samočisticí (CHPhk0264nad)
Detail

Kartáč na psy - pro dlouhosrstá plemena, s kovovými hroty, samočistící, pro zdravou srst, odstraňuje uvolněnou srst, odstraňuje podsadu, odstranění zacuchané srsti, odolný, materiál kov, plast a guma Aby byla srst vašeho pejska zdravá a zářivá, je potřeba se o ni patřičně starat. Kartáč na psy DUVO+ Kartáč na srst samočisticí je šetrnou pomůckou pro péči o dlouhosrstá plemena. Kartáč hodící se na Střední a Velká plemena zaručí zdravou a zářivou srst vašeho mazlíčka. Kovový kartáč DUVO+ srst mazlíčka nejen šlechtí, ale také prokrvuje kůži a činí srst hebkou. Plastový kartáč DUVO+ srst mazlíčka nejen pěstí, ale také prokrvuje kůži a činí srst hebkou. Gumový kartáč DUVO+ srst mazlíčka nejen upravuje, ale taktéž udržuje srst lesklou. Díky kovovým hrotům je rozčesávání dlouhé zacuchané srsti snadnější. Významné funkce kartáče na psy DUVO+ Pro lehké rozčesání srsti Materiálem kartáče výrobce DUVO+ je kov, plast a guma Kartáč s kovovými hroty pro redukci línání DUVO+... (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Kartáč na srst samočisticí (CHPhk0264nad) , Duvo+ kartáč na srst samočisticí (chphk0264nad)

DUVO+ Kartáč s dávkovačem šamponu 8 × 12cm (5414365321246)

DUVO+ Kartáč s dávkovačem šamponu 8 × 12cm (5414365321246)
Detail

Kartáč na psy - pro krátkosrstá plemena, gumový, pro zdravou srst, masážní, odolný, materiál plast a guma Aby byla srst vašeho psa lesklejší a zdravější, je zapotřebí se o ni řádně starat. DUVO+ Kartáč s dávkovačem šamponu 8 × 12cm je perfektní pomůckou pro péči o krátkosrstá plemena. Kartáč vhodný na plemena všech velikostí zajistí hebkou a vyčesanou srst vašeho čtyřnohého mazlíčka. Plastový kartáč DUVO+ srst mazlíčka nejen pěstí, ale taktéž udržuje srst lesklou. Gumový kartáč DUVO+ srst mazlíčka nejen šlechtí, ale taktéž udržuje srst lesklou. Gumové zuby stimulují přirozenou tvorbu kožních mazů, čímž se podporuje regenerace pokožky a váčků srsti. Významné přednosti kartáče na psy DUVO+ Pro nenáročné rozčesání srsti Materiálem kartáče od výrobce DUVO+ je plast a guma Hřeben s gumovými hroty pro odstranění línající srsti DUVO+ Kartáč s dávkovačem šamponu 8 × 12cm je vhodný pro plemena s krátkou srstí Kartáč určený pro psy Velikost zvířete: Bez omezení (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Kartáč s dávkovačem šamponu 8 × 12cm (5414365321246) , Duvo+ kartáč s otočnými zoubky 17 × 10cm (chphk0267nad)

DUVO+ Kartáč s otočnými zoubky 17 × 10cm (CHPhk0267nad)

DUVO+ Kartáč s otočnými zoubky 17 × 10cm (CHPhk0267nad)
Detail

Kartáč na psy - pro dlouhosrstá plemena, s plastovými hroty, vyčesávací, pro zdravou srst, odolný, materiál kov a dřevo Aby byla srst vašeho psa zdravá a zářivá, je potřeba se o ni náležitě starat. Kartáč na psy DUVO+ Kartáč s otočnými zoubky 17 × 10cm je šetrnou pomůckou pro péči o dlouhosrstá plemena. Kartáč určený na rasy všech velikostí zajistí zdravou a hebkou srst vašeho mazlíčka. Kovový kartáč DUVO+ srst mazlíčka nejen pěstí, ale také prokrvuje kůži a činí srst lesklou. Dřevěný kartáč DUVO+ srst mazlíčka nejen upravuje, ale také prokrvuje kůži. Kartáč s plastovými hroty je vhodný pro vyčištění srsti od prachu a odumřelé srsti. Rozhodující funkce kartáče na psy DUVO+ Pro jednoduché rozčesání srsti Materiálem kartáče výrobce DUVO+ je kov a dřevo Hřeben s plastovými hroty pro lesklejší srst DUVO+ Kartáč s otočnými zoubky 17 × 10cm je vhodný pro plemena s dlouhou srstí Kartáč určený pro psy Velikost zvířete: Bez omezení (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Kartáč s otočnými zoubky 17 × 10cm (CHPhk0267nad) , Duvo+ kartáč s dávkovačem šamponu 8 × 12cm (5414365321246)

DUVO+ Jednostranný kartáč (CHPhk0260nad)

DUVO+ Jednostranný kartáč (CHPhk0260nad)
Detail

Kartáč na psy - pro dlouhosrstá plemena, s plastovými hroty, vyčesávací, pro zdravou srst, odstraňuje uvolněnou srst, odstraňuje podsadu, odstranění zacuchané srsti, odolný, materiál kov a guma Aby byla srst vašeho pejska zdravá a zářivá, je potřeba se o ni patřičně starat. Kartáč na psy DUVO+ Jednostranný kartáč je vhodnou pomůckou pro péči o dlouhosrstá plemena. Kartáč určený na Malá, Střední a Velká plemena zajistí vašemu mazlíčkovi zdravou a zářivou srst. Kovový kartáč DUVO+ srst mazlíčka nejen šlechtí, ale také prokrvuje kůži a činí srst hebkou. Gumový kartáč DUVO+ srst mazlíčka nejen upravuje, ale také prokrvuje kůži a činí srst lesklou. Díky kartáči s plastovými hroty bude vypadat zdravější a lesklejší. Významné parametry kartáče na psy DUVO+ Pro snadné a rychlé rozčesání srsti Materiálem kartáče výrobce DUVO+ je kov a guma Hřeben s plastovými hroty pro precizní pročesání srsti DUVO+ Jednostranný kartáč je vhodný pro dlouhosrstá plemena Kartáč určený pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Jednostranný kartáč (CHPhk0260nad) , Duvo+ kartáč s měkkými štětinami l 22,5 × 6cm (5414365203504)

DUVO+ Kartáč s měkkými štětinami S 19,5 × 5,5cm (5414365203474)

DUVO+ Kartáč s měkkými štětinami S 19,5 × 5,5cm (5414365203474)
Detail

Kartáč na psy - pro všechny délky srsti, se štětinami, pro zdravou srst, pro lesklou srst, odolný, materiál kov, plast a guma DUVO+ Kartáč s měkkými štětinami S 19,5 × 5,5cm je perfektní pomůckou pro péči o krátkosrstá, středněsrstá i dlouhosrstá plemena. Kartáč určený na plemena všech velikostí se postará o zdravou a zářivou srst vašeho mazlíčka Kovový kartáč DUVO+ srst mazlíčka nejen zušlechťuje, ale také prokrvuje kůži. Plastový kartáč DUVO+ kožich mazlíčka nejenom upravuje, ale také prokrvuje kůži a činí srst hebkou. Gumový kartáč DUVO+ srst mazlíčka nejen pěstí, ale také prokrvuje kůži a činí srst hebkou. Štětiny jsou šetrné ke kůži i srsti psa a pomůže upravit jejich kožíšek. Zajímavé funkce kartáče na psy DUVO+ Pro nenáročné rozčesání srsti Materiálem kartáče výrobce DUVO+ je kov, plast a guma Hřeben se štětinami pro jemné odstranění nečistot DUVO+ Kartáč s měkkými štětinami S 19,5 × 5,5cm je vhodný pro všechna plemena Velikost zvířete: Bez omezení (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Kartáč s měkkými štětinami S 19,5 × 5,5cm (5414365203474) , Duvo+ kartáč s měkkými štětinami s 19,5 × 5,5cm (5414365203474)

DUVO+ Kartáč s měkkými štětinami L 22,5 × 6cm (5414365203504)

DUVO+ Kartáč s měkkými štětinami L 22,5 × 6cm (5414365203504)
Detail

Kartáč na psy - pro všechny délky srsti, se štětinami, pro zdravou srst, pro lesklou srst, odolný, materiál dřevo a štětiny DUVO+ Kartáč s měkkými štětinami L 22,5 × 6cm je šetrnou pomůckou pro péči o krátkosrstá, středněsrstá i dlouhosrstá plemena. Kartáč vhodný na Velká plemena zajistí zdravou a hebkou srst vašeho mazlíčka. Kartáč ze dřeva DUVO+ kožich mazlíčka nejenom zušlechťuje, ale také prokrvuje kůži. Štětiny zanechávají zdravou srst a umožní snadnou úpravu kožíšku. Zásadní vlastnosti kartáče na psy DUVO+ Pro lehké a rychlé rozčesání srsti Materiálem kartáče od výrobce DUVO+ je dřevo a štětiny Hřeben se štětinami pro běžnou úpravu srsti DUVO+ Kartáč s měkkými štětinami L 22,5 × 6cm je vhodný pro všechna plemena Velikost zvířete: Velká (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Kartáč s měkkými štětinami L 22,5 × 6cm (5414365203504) , Bambusový regál vego

DUVO+ Hřeben vyčesávací bambusový 21cm (CHPhk0249nad)

DUVO+ Hřeben vyčesávací bambusový 21cm (CHPhk0249nad)
Detail

Hřeben na psy - pro dlouhosrstá plemena, s kovovými hroty, vyčesávací, pro zdravou srst, ergonomická rukojeť, odolný, materiál kov a dřevo Máte v úmyslu dopřát vašemu mazlíčkovi správnou péči o srst? Pokud ano, potom se vám jistě hodí DUVO+ Hřeben vyčesávací bambusový 21cm. Jeho kovové hroty nejlépe vyčešou línající a odumřelou srst. Hřeben využijete pro jakákoli plemena psů. Vyčesávací hřeben je vhodný pro odstranění odumřelé srsti. Dokáže stimulovat přirozenou produkci kožního mazu pro lesklou a zdravou srst. Se hřebenem se pohodlně manipuluje díky ergonomické rukojeti. Tento druh hřebenu je velmi odolný. Bude vám sloužit hodně dlouho. Dokáže si poradit s dlouhou srstí. S hřebenem docílíte, že srst vašeho mazlíčka bude krásná a čistá. Materiálem k jeho výrobě je kov a dřevo. Zajímavé vlastnosti hřebenu pro psy DUVO+ Hřeben vyčesávací bambusový 21cm Hřeben hodící se k rychlému a snadnému rozčesání srsti Díky kovovým hrotům odstraníte línající srst a... (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Hřeben vyčesávací bambusový 21cm (CHPhk0249nad) , Zeller bambusový (66644)

Weber kartáč na čištění roštů s bambusovou rukojetí 30 cm (6275)

Weber kartáč na čištění roštů s bambusovou rukojetí 30 cm (6275)
Detail

Kartáč na gril - pro očistu roštů, sešikmená hlava, rukojeť z bambusu, očko na zavěšení pro snadné skladování, délka 30 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Weber kartáč na čištění roštů s bambusovou rukojetí 30 cm (6275) , Orion bambusový rozkládací příborník

Weber kartáč na čištění roštů s bambusovou rukojetí 46 cm (6276)

Weber kartáč na čištění roštů s bambusovou rukojetí 46 cm (6276)
Detail

Kartáč na gril - pro očistu roštů, sešikmená hlava, rukojeť z bambusu, očko na zavěšení pro snadné skladování, délka 45 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Weber kartáč na čištění roštů s bambusovou rukojetí 46 cm (6276) , Bambusový regál, 3 šuplíky

DUVO+ Miska nerezová (CHPmf0326nad)

DUVO+ Miska nerezová (CHPmf0326nad)
Detail

Miska pro psy - materiál nerez, na vodu, na krmivo Zásadní vlastnosti misky pro psy DUVO+ Miska pro psy DUVO+, ze které bude chutnat vašemu mazlíčkovi K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je nerez (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Miska nerezová (CHPmf0326nad) , Dvoupatrový bambusový botník (242490)

Duvo+ Aportovací činka (CHPhr2273nad)

Duvo+ Aportovací činka (CHPhr2273nad)
Detail

Hračka pro psy - pro malá plemena, výcvik a aport, extrémně odolná, materiál dřevo, dřevěná barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Duvo+ Aportovací činka (CHPhr2273nad) , Eco kartáč bambus

DUVO+ Hřeben Trimovací (CHPhk0245nad)

DUVO+ Hřeben Trimovací (CHPhk0245nad)
Detail

Hřeben na psy - pro krátkosrstá plemena, trimovací, pro zdravou srst, redukce línání, ergonomická rukojeť, odolný, materiál kov, plast a guma Potřebujete správného pomocníka k péči o srst svého mazlíčka? Pokud ano, potom vás zaujme DUVO+ Hřeben Trimovací. Trimovací hřeben slouží v době línání, kdy je třeba zvýšit péči o srst. Nedá se ale používat každý den. Hřeben použijete pro plemena psů. Stimuluje přirozenou produkci kožního mazu pro zdravou a lesklou srst. Pomáhá s redukcí nadměrného línání. Hřeben vám díky ergonomické rukojeti skvěle padne do ruky. Hřeben je velmi odolný. Bude vaším pomocníkem hodně dlouho. Velmi dobře si poradí s krátkou srstí. Díky hřebenu máš váš mazlíček čistou a lesklou srst. Materiálem k jeho výrobě je kov, plast a guma. Zajímavé vlastnosti hřebenu pro psy DUVO+ Hřeben Trimovací Hřeben se vám bude hodit v době línání ke správné péči o srst Hřeben DUVO+ poslouží pro psy Podílí se na zdravé a lesklé srsti Pomůže vám redukovat... (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Hřeben Trimovací (CHPhk0245nad) , Bambusový regál se 3 poličkami

DUVO+ Kroužek gumový (CHPhr1011nad)

DUVO+ Kroužek gumový (CHPhr1011nad)
Detail

Hračka pro psy - pro plemena všech velikostí, výcvik a aport, extrémně odolná, materiál guma, vícebarevná, rozměr 8,3 × 15,5 × 1,7 cm (v × š × h) Chcete svého psa zabavit na několik hodin? Hračka pro psy DUVO+ je parádní volbou pro malé i velké psy. Praktický kruh bude pes rád okusovat a svého mazlíčka zabavíte házením si nebo přetahováním se. Důležité vlastnosti hračky pro psy DUVO+ Kroužek gumový DUVO+ Kroužek gumový je vhodná pro pejsky všech velikostí Materiál hračky DUVO+: guma S kruhovým tvarem se dobře nosí i tahá (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Kroužek gumový (CHPhr1011nad) , Bambusový regál wellington, 4 police

DUVO+ Kost gumová (CHPhr0467nad)

DUVO+ Kost gumová (CHPhr0467nad)
Detail

Hračka pro psy - pro plemena všech velikostí, výcvik a aport, extrémně odolná, materiál guma, vícebarevná, rozměr 14 × 18 cm (v × h) Rádi byste svému pejskovi dopřáli hračku, kterou ještě nemá? Hračka pro psy DUVO+ je parádní volbou pro všechny pejsky od nejmenších po velká plemena. Praktickou hrací kost můžou pejsci kousat a žvýkat jak dlouho budou chtít. Důležité vlastnosti hračky pro psy DUVO+ Kost gumová DUVO+ Kost gumová je dobrá volba pro menší i větší pejsky Materiál využitý na hračku DUVO+: guma Tvar kosti se bude pejskovi krásně okusovat (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Kost gumová (CHPhr0467nad) , Wenko bambusový skládací košík 3v1

DUVO+ Cestovní láhev (CHPmf0489nad)

DUVO+ Cestovní láhev (CHPmf0489nad)
Detail

Cestovní láhev pro psy a kočky -, materiál: plast Vždy, když se svým psem opouštíte domov, nezapomeňte si s sebou vzít vodu. Cestovní láhev DUVO+ vám pomůže předcházet dehydrataci a přehřátí vašeho mazlíčka nejen v létě. Využijete ji na procházkách, během tréninků nebo při cestování. Její unikátní design umožňuje vašemu čtyřnohému parťákovi pít přirozeným způsobem. Stačí jednoduše stisknout tlačítko a poskytnete vašemu psovi tekutiny kdykoliv během dne. Láhev DUVO+ snadno udržíte čistou, jelikož ji můžete dát do myčky. Stane se vaším praktickým pomocníkem mimo jiné také díky své nepropustnosti a smyčce, kterou si můžete láhev připevnit třeba na tašku nebo opasek. Klíčové vlastnosti cestovní láhve DUVO+ 19 × 6 cm, 250 ml / 26 × 8 cm, 500 mlCestovní láhev DUVO+ vám pomůže předcházet dehydrataci vašeho psaVyužijete ji na procházkách, během tréninků nebo při cestováníUnikátní design umožňuje vašemu mazlíčkovi pít přirozeněSnadno ji... (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Cestovní láhev (CHPmf0489nad) , Bambusový plot 100 × 400 cm

Duvo+ Stone Grace (CHPmf0546nad)

Duvo+ Stone Grace (CHPmf0546nad)
Detail

Miska pro psy - materiál keramika, na vodu, na krmivo Klíčové přednosti misky pro psy DUVO+ Miska pro psy DUVO+, jež nesmí chybět ani vašemu mazlíčkovi Výrobním materiálem je keramika (alza.cz)

Podobné produkty ako Duvo+ Stone Grace (CHPmf0546nad) , Bambusový regál se 4 poličkami

DUVO+ Míč dentální (CHPhr0603nad)

DUVO+ Míč dentální (CHPhr0603nad)
Detail

Míček pro psy - pro plemena všech velikostí, výcvik, čištění zubů a aport, extrémně odolný, materiál guma a latex, bílá a zelená barva, hmotnost 300 g Hračky pro psy mají nezanedbatelnou úlohu ve vývoji zvířete a ve vytváření vztahu mezi ním a jeho chovatelem. Míček pro psy DUVO+ je výborný pro psy, kteří s radostí aportují. Materiál použitý pro zhotovení hračky je guma a latex. DUVO+ Míč dentální je skvělý pro všechny plemena. Nejdůležitější funkce míčku pro psy DUVO+ Míč dentální Míček pro psy jako skvělá pomůcka ke hře i výcviku Materiálem použitým pro výrobu hračky je guma a latex Hračka je velká 8,1 × 8,1 × 6,3 cm Barva míčku je (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Míč dentální (CHPhr0603nad) , Bambusový regál s 5 poličkami

DUVO+ Míč gumový (CHPhr1036nad)

DUVO+ Míč gumový (CHPhr1036nad)
Detail

Hračka pro psy - pro plemena všech velikostí, výcvik a aport, extrémně odolná, materiál guma, vícebarevná Chtěli byste svému psovi dopřát hračku, která ho zabaví na několik hodin? Hračka pro psy DUVO+ je ideální volbou pro malé i velké psy. Míčkem nikdy nezkazíte zábavu, můžete si s ním házet a i to nejaktivnější zvíře se příjemně unaví. Důležité vlastnosti hračky pro psy DUVO+ Míč gumový DUVO+ Míč gumový je vhodná pro pejsky všech velikostí Materiál hračky DUVO+: guma S míčkem se zabavíte vy i pejsek (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Míč gumový (CHPhr1036nad) , Bambusový plot 500 × 50 cm

DUVO+ Hřeben Finišák (CHPhk0233nad)

DUVO+ Hřeben Finišák (CHPhk0233nad)
Detail

Hřeben na psy - pro dlouhosrstá plemena, s kovovými hroty, pro zdravou srst, pro lesklou srst, ergonomická rukojeť, odolný, materiál kov, plast a guma Máte v úmyslu pořídit vašemu mazlíčkovi správnou péči o srst? Pokud ano, potom pro vás bude vhodný DUVO+ Hřeben Finišák. Pomocí kovových hrotů hřebenu odstraníte odumřelou srst a podpoříte její lesk. Hřeben se dodává pro plemena psů. Pročesáváním stimuluje přirozenou produkci kožního mazu pro zdravou a lesklou srst. Hřeben disponuje ergonomickou rukojetí, proto se s ním pohodlně manipuluje. U hřebenu oceníte jeho odolnost. Nemusíte se bát, že ho snadno zničíte. Snadno si poradí s dlouhou srstí. Hřeben přispívá ke krásné a lesklé srsti vašeho mazlíčka. Materiálem, z něhož se vyrábí, je kov, plast a guma. Podstatné přednosti hřebenu pro psy DUVO+ Hřeben Finišák Hřeben pro jednoduché rozčesání srsti S kovovými hroty snadno vyčešete línající a odumřelou srst a přispějete k jejímu lesku Hřeben DUVO+ využijete pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Hřeben Finišák (CHPhk0233nad) , Avenli kartáč bazénový (290463)

DUVO+ Kost dentální (CHPhr0469nad)

DUVO+ Kost dentální (CHPhr0469nad)
Detail

Hračka pro psy - pro plemena všech velikostí, čištění zubů, materiál guma, tyrkysová barva, výška 21 cm Chtěli byste svého psa rozveselit novou hračkou? Hračka pro psy DUVO+ je vynikající volbou pro malé i velké psy. S praktickou hrací kostí mají pejsci možnost užít si své oblíbené žvýkání kdy je napadne. Klíčové parametry hračky pro psy DUVO+ Kost dentální DUVO+ Kost dentální pobaví větší i menší pejsky Materiál využitý na hračku DUVO+: guma Ideální tvar kosti pro pohodlné žvýkání (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Kost dentální (CHPhr0469nad) , Powxg90925 - čistící kartáč (powxg90925)

DUVO+ Přetahovadlo kruh (CHPhr0522nad)

DUVO+ Přetahovadlo kruh (CHPhr0522nad)
Detail

Hračka pro psy - pro plemena všech velikostí, výcvik, extrémně odolná, provaz, materiál textil, vícebarevná, šířka 19 cm Chcete pro svého pejska pořídit zábavnou hračku? Hračka pro psy DUVO+ je báječnou volbou pro všechny pejsky od nejmenších po velká plemena. Přetahovadlo by mělo být součástí herní výbavy každého pejskaře, jednoduše tak utaháte i ty nejnáročnější mazlíčky. Nejdůležitější vlastnosti hračky pro psy DUVO+ Přetahovadlo kruh DUVO+ Přetahovadlo kruh je dobrá volba pro menší i větší pejsky Materiál využitý na hračku DUVO+: textil S přetahovadlem změříte se psem síly (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Přetahovadlo kruh (CHPhr0522nad) , Kartáč na pneumatiky (aut02)

DUVO+ Pešek juta (CHPhr0485nad)

DUVO+ Pešek juta (CHPhr0485nad)
Detail

Hračka pro psy - pro plemena všech velikostí, výcvik, extrémně odolná, materiál juta, béžová a hnědá barva, šířka 60 cm Chcete pro svého mazlíčka pořídit novou a zajímavou hračku? Hračka pro psy DUVO+ je nejlepší volbou pro malé i velké psy. Pešek poslouží pro házení i zakousnutí a můžete se o něj i přetahovat. Klíčové znaky hračky pro psy DUVO+ Pešek juta DUVO+ Pešek juta bude vhodná pro malé i větší pejsky Materiál využitý na hračku DUVO+: juta Pešek se hodí nejen pro házení, ale zároveň se dobře nosí (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Pešek juta (CHPhr0485nad) , Hendi drátěný kartáč (93248)

DUVO+ Chladící podložka (CHPpe0329nad)

DUVO+ Chladící podložka (CHPpe0329nad)
Detail

Chladící podložka pro psy , materiál: nylon a gel Letní teploty dávají co proto nejen nám, nýbrž i našim čtyřnohým parťákům. Proto bychom měli myslet i na ně a dopřát jim potřebný chládek. Pro tento účel je maximálně vhodná chladicí podložka pro psy DUVO+, která využívá principu termodynamiky. I přes to, že se vám po doteku nemusí pozdávat, že podložka vydává chlad, v okamžiku, kdy se na ní pes uvelebí, začne pohlcovat jeho tělesné teplo a odvede ho pryč do okolí. Materiálem této chladící podložky je nylon a gel. Hlavní přednosti chladicí podložky pro psy DUVO+ Chladící podložka Zajistěte svému zvířecímu miláčkovi chládek i během vysokých letních teplot Chladicí podložka DUVO+ se postará o odvod přebytečného tepla z jeho těla, takže mu okamžitě přestane být horko Pokud jde o její materiál, tím je nylon a gel (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Chladící podložka (CHPpe0329nad) , Hendi drátěný kartáč (93246)

DUVO+ Frisbee gumové (CHPhr1008nad)

DUVO+ Frisbee gumové (CHPhr1008nad)
Detail

Frisbee pro psy - pro plemena všech velikostí, výcvik a aport, extrémně odolné, materiál guma, vícebarevné Rádi byste svému pejskovi dopřáli hračku, kterou ještě nemá? Frisbee pro psy DUVO+ je bezvadnou volbou pro všechny pejsky od nejmenších po velká plemena. Frisbee zabaví i vás, využijete jej pro zábavu v parku i na zahradě. Důležité přednosti hračky pro psy DUVO+ Frisbee gumové DUVO+ Frisbee gumové se hodí pro malé i větší pejsky Materiál hračky DUVO+: guma Frisbee je nezbytnou výbavou do parků nebo na louku (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Frisbee gumové (CHPhr1008nad) , Marimex kartáč malý (10961001)

DUVO+ Míč gumový (CHPhr1015nad)

DUVO+ Míč gumový (CHPhr1015nad)
Detail

Hračka pro psy - pro plemena všech velikostí, výcvik a aport, extrémně odolná, materiál guma, vícebarevná, rozměr 5 × 5 × 8,3 cm (v × š × h) Rádi byste svého mazlíčka potěšili novou zábavnou hračkou? Hračka pro psy DUVO+ je nejlepší volbou pro všechny pejsky od nejmenších po velká plemena. Míček můžeme zařadit k nejvyhledávanějším hračkám, můžete s ním házet a váš miláček se jeho aportováním dozajista vydovádí. Nejdůležitější parametry hračky pro psy DUVO+ Míč gumový DUVO+ Míč gumový potěší větší i menší pejsky Materiál hračky DUVO+: guma Klasika v podobě míčku, kterého se pejsek nevzdá (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Míč gumový (CHPhr1015nad) , Hendi drátěný kartáč (92566)

DUVO+ Aportovací činka (CHPhr0443nad)

DUVO+ Aportovací činka (CHPhr0443nad)
Detail

Hračka pro psy - pro plemena všech velikostí, výcvik a aport, extrémně odolná, materiál guma a látka, modrá a žlutá barva, rozměr 8 × 17 cm (v × š) Chcete svého mazlíčka potěšit novou zábavnou hračkou? Hračka pro psy DUVO+ je dokonalou volbou pro všechny pejsky od nejmenších po velká plemena. Hračka určená pro aportování má vhodný tvar a váš mazlíček bude unesený z chytání kořisti. Klíčové přednosti hračky pro psy DUVO+ Aportovací činka DUVO+ Aportovací činka bude vhodná pro malé i větší pejsky Materiál použitý na hračku DUVO+: guma a látka (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Aportovací činka (CHPhr0443nad) , Kartáč na mytí kol

DUVO+ Náhubek textilní (CHPcp0131nad)

DUVO+ Náhubek textilní (CHPcp0131nad)
Detail

Náhubek pro psa pro velká střední malá plemena Rozhodli jste se, že pořídíte vašemu mazlíčkovi náhubek? Pak vás jistě zaujme náhubek DUVO+. Náhubek pro psa DUVO+ je vhodný pro pro Malá, Střední a Velká plemena. Tento náhubek řadíme mezi fixační náhubky, které obstarají, aby pes neměl možnost někoho pokousat nebo zbytečně štěkat, ale aby měl stále zajištěné pohodlí. Délka upínacího popruhu odpovídá 0,071 m. Nejdůležitější parametry náhubku pro psa DUVO+ Náhubek textilní Náhubek pro psa přizpůsobený pro Malá, Střední a Velká plemena Fixační typ zamezuje zbytečnému štěkání a kousání Délka upínacího popruhu činí 0,071 m (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Náhubek textilní (CHPcp0131nad)

DUVO+ Náhubek plastový (CHPcp0135nad)

DUVO+ Náhubek plastový (CHPcp0135nad)
Detail

Náhubek pro psa pro velká střední malá plemena Přemýšlíte nad koupí náhubku pro vašeho psa? V tom případě by vám přišel vhod náhubek DUVO+. Náhubek pro psa DUVO+ je vhodný pro pro Malá, Střední a Velká plemena. Náhubek pro psa řadící se mezi klasické náhubky, které charakterizuje mřížka a tak s ním můžou psi pohodlně dýchat i pít. Rozhodující parametry náhubku pro psa DUVO+ Náhubek plastový Náhubek pro psa přizpůsobený pro Malá, Střední a Velká plemena Klasický typ náhubku s mřížkou neomezující pohodlí při pití a dýchání (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Náhubek plastový (CHPcp0135nad)

DUVO+ Tenisový míč (CHPhr0617nad)

DUVO+ Tenisový míč (CHPhr0617nad)
Detail

Míček pro psy - pro plemena všech velikostí, výcvik a aport, extrémně odolný, materiál guma, vícebarevný Hračky pro psy hrají zásadní roli během vývoje mazlíčka a v budování dobré nálady ve vztahu mezi ním a jeho majitelem. Míček pro psy DUVO+ je perfektní volbou pro psy, kteří rádi aportují. Materiál použitý pro zhotovení hračky je guma. DUVO+ Tenisový míč je bezvadný pro všechny plemena. Klíčové znaky míčku pro psy DUVO+ Tenisový míč Míček pro psy jako vhodná pomůcka ke hře i výcviku Použitý materiál: guma Hračka je velká 13 × 13 × 13 cm Barva míčku: (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Tenisový míč (CHPhr0617nad)

DUVO+ Hvězda plyšová (5414365253073)

DUVO+ Hvězda plyšová (5414365253073)
Detail

Hračka pro kočky - vhodná pro výcvik a podporující rozvoj smyslů, materiál latex/guma, guma a textil Chcete své kočce pořídit novou, neokoukanou hračku? Hračka pro kočky DUVO+ ji bez problému dokáže zabavit na dlouhou dobu. Míček je osvědčenou hračkou, kočka si s ním zvládne hrát sama, ale ocení i když se přidáte. Pokud jde o materiál, hračku tvoří latex/guma, guma a textil. Důležité vlastnosti hračky pro kočky DUVO+ Hvězda plyšová Hračka pro kočky DUVO+ jednoduše zabaví každou kočku Míček kočka vydrží lovit klidně i celý den Materiál: latex/guma, guma a textil Velikost kočky: bez omezení (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Hvězda plyšová (5414365253073)

Skivo KARTÁČ KOMBINOVANÝ Kartáč, béžová, velikost UNI

Skivo KARTÁČ KOMBINOVANÝ Kartáč, béžová, velikost UNI
Detail

Kombinovaný kartáč Skivo k odstraňování vosků - čištění skluznice po použití škrabky, k očištění a otevření skluznice před navoskováním, pro zvýšení absorbce vosku do skluznice, k leštění skluznice. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Skivo KARTÁČ KOMBINOVANÝ Kartáč, béžová, velikost UNI

Duvo+ Šmoulové Chladící podložka (CHPpe0916nad)

Duvo+ Šmoulové Chladící podložka (CHPpe0916nad)
Detail

Pelíšek - pro psa, materiál textil a gel Chcete vašemu pejskovi dopřát opravdu komfortní místo na spaní? V tom případě vás zaručeně nadchne pelíšek DUVO+. Materiálem pelíšku pro psy je textil a gel. Hlavní přednosti pelíšku pro psy Duvo+ Šmoulové Chladící podložka Materiálem pelíšku DUVO+ je textil a gel (alza.cz)

Podobné produkty ako Duvo+ Šmoulové Chladící podložka (CHPpe0916nad)

DUVO+ Miska nerezová protiskluzná (CHPmf0336nad)

DUVO+ Miska nerezová protiskluzná (CHPmf0336nad)
Detail

Miska pro psy - materiál nerez, protiskluzová, na vodu, na krmivo Zásadní přednosti misky pro psy DUVO+ Miska pro psy DUVO+, kterou si váš mazlíček jistě zamiluje Vašemu pejskovi nebude klouzat po podlaze díky protiskluzovému materiálu Výrobním materiálem je nerez (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Miska nerezová protiskluzná (CHPmf0336nad)

DUVO+ Miska keramická oblá (CHPmf0343nad)

DUVO+ Miska keramická oblá (CHPmf0343nad)
Detail

Miska pro psy - materiál keramika, na vodu, na krmivo Zásadní přednosti misky pro psy DUVO+ Miska pro psy DUVO+, ze které bude chutnat vašemu mazlíčkovi K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je keramika (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Miska keramická oblá (CHPmf0343nad)

DUVO+ Miska nerezová barevná (CHPmf0328nad)

DUVO+ Miska nerezová barevná (CHPmf0328nad)
Detail

Miska pro psy - materiál nerez, na vodu, na krmivo Zásadní přednosti misky pro psy DUVO+ Miska pro psy DUVO+, jež nesmí chybět ani vašemu mazlíčkovi Výrobním materiálem je nerez (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Miska nerezová barevná (CHPmf0328nad)

DUVO+ Šmoulové Keramická miska (CHPmf0609nad)

DUVO+ Šmoulové Keramická miska (CHPmf0609nad)
Detail

Miska pro psy - materiál keramika, na vodu, na krmivo Klíčové vlastnosti misky pro psy DUVO+ Miska pro psy DUVO+, jež nesmí chybět ani vašemu mazlíčkovi K její výrobě slouží keramika (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Šmoulové Keramická miska (CHPmf0609nad)

Duvo+ Miska proti mravencům (CHPmf0554nad)

Duvo+ Miska proti mravencům (CHPmf0554nad)
Detail

Miska pro psy - materiál nerez, na vodu, na krmivo, proti parazitům Zásadní vlastnosti misky pro psy DUVO+ Miska pro psy DUVO+, ze které bude chutnat vašemu mazlíčkovi K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je nerez Miska DUVO+ pomůže eliminovat napadení nějakým škůdcem, je totiž antiparazitní (alza.cz)

Podobné produkty ako Duvo+ Miska proti mravencům (CHPmf0554nad)

DUVO+ Rubber Tugger Mix (CHPhr0385nad)

DUVO+ Rubber Tugger Mix (CHPhr0385nad)
Detail

Hračka pro kočky - Rádi byste pro svou kočku koupili novou hračku? Hračka pro kočky DUVO+ ji zaručeně rozptýlí na celé hodiny a jen tak ji neomrzí. Stěžejní parametry hračky pro kočky DUVO+ Rubber Tugger Mix Hračka pro kočky DUVO+ bezpečně zabaví každou kočku Velikost zvířete: bez omezení (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Rubber Tugger Mix (CHPhr0385nad)

DUVO+ Postroj nylon červený (CHPps0141nad)

DUVO+ Postroj nylon červený (CHPps0141nad)
Detail

Postroj pro psa, nastavitelný, pro obvod hrudníku od 30cm, šířka pásku: 1cm, materiál: nylon Nevyhovuje vám pro vašeho pejska klasický obojek? Správně ušitý postroj lépe rozloží sílu, kterou někteří pejsci při venčení nebo sportování vytvářejí. Rozměry postroje DUVO+ můžete libovolně upravovat. Pásek je široký 1 cm. Co se týká materiálu, postroj DUVO+ tvoří nylon s dostačující odolností i snadným čištěním. Podstatné přednosti postroje pro psy DUVO+ Postroj nylon červený Postroj DUVO+ adekvátně rozloží sílu tahu a neškrtí pejska DUVO+ Postroj nylon červený dovoluje mírně upravovat rozměry Materiál: nylon Převažuje barva (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Postroj nylon červený (CHPps0141nad)

DUVO+ Myš plyšová hnědá (5414365253042)

DUVO+ Myš plyšová hnědá (5414365253042)
Detail

Hračka pro kočky - vhodná pro aport a podporující rozvoj smyslů, materiál plyš Potřebujete pro svou kočku pořídit novou hračku? Hračka pro kočky DUVO+ ji bez problému zvládne zabavit na celé hodiny. Myška zaujme lovce v kočce a probudí její lovecké instinkty. Pokud jde o materiál, hračku tvoří plyš. Rozhodující vlastnosti hračky pro kočky DUVO+ Myš plyšová hnědá Hračka pro kočky DUVO+ snadno zabaví každou kočku Zajímavá hračka ve tvaru myšky Materiál: plyš Velikost kočky: bez omezení (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Myš plyšová hnědá (5414365253042)

DUVO+ Míč z lana (CHPhr0613nad)

DUVO+ Míč z lana (CHPhr0613nad)
Detail

Míček pro psy - pro plemena všech velikostí, výcvik a aport, extrémně odolný, provaz, materiál textil a provaz, vícebarevný Hračky pro psy hrají klíčovou roli během vývoje zvířete a ve vytváření dobré nálady mezi ním a jeho majitelem. Míček pro psy DUVO+ si oblíbí psi, kteří zbožňují hru s míčky a aportování. Materiál použitý pro zhotovení hračky je textil a provaz. DUVO+ Míč z lana je skvělý pro všechny plemena. Důležité vlastnosti míčku pro psy DUVO+ Míč z lana Míček pro psy je perfektní pomůcka ke hře i výcviku Materiálem použitým pro zhotovení hračky je textil a provaz Velikost: 13 × 8 × 13 cm Hračka je (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Míč z lana (CHPhr0613nad)

DUVO+ Přetahovadlo 2 uzly (CHPhr0510nad)

DUVO+ Přetahovadlo 2 uzly (CHPhr0510nad)
Detail

Hračka pro psy - pro plemena všech velikostí, výcvik, extrémně odolná, provaz, materiál textil, vícebarevná, šířka 35 cm Chcete pro svého mazlíčka pořídit novou a zajímavou hračku? Hračka pro psy DUVO+ je vynikající volbou pro všechny pejsky od nejmenších po velká plemena. Kvalitní přetahovadlo by nemělo chybět ve výbavě žádného pejskaře, unavíte s ním i ty nejhyperaktivnější mazlíčky. Hlavní vlastnosti hračky pro psy DUVO+ Přetahovadlo 2 uzly DUVO+ Přetahovadlo 2 uzly zabaví větší i menší pejsky Materiál využitý na hračku DUVO+: textil Přetahovadlo pro zábavné porovnání síly (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Přetahovadlo 2 uzly (CHPhr0510nad)

DUVO+ Smile míč barevný (CHPhr0605nad)

DUVO+ Smile míč barevný (CHPhr0605nad)
Detail

Míček pro psy - pro plemena všech velikostí, výcvik a aport, extrémně odolný, materiál guma a latex, vícebarevný Nejrůznější pomůcky i hračky hrají důležitou roli v mladí mazlíčka a v budování vztahu mezi ním a jeho majitelem. Míček pro psy DUVO+ je perfektní volbou pro psy, kteří milují hru s míčkem a aportování. Materiál využitý na výrobu hračky je guma a latex. DUVO+ Smile míč barevný je ideální pro všechny plemena. Stěžejní vlastnosti míčku pro psy DUVO+ Smile míč barevný Míček pro psy jako bezchybná pomůcka ke hře i výcviku Materiálem použitým pro výrobu hračky je guma a latex Míček o velikosti 7,2 × 8,2 × 8,2 cm Barva míčku je (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Smile míč barevný (CHPhr0605nad)

DUVO+ Bezpečnostní reflexní vesta (CHPbu0049nad)

DUVO+ Bezpečnostní reflexní vesta (CHPbu0049nad)
Detail

Bezpečnostní vesta pro psy zapínání: suchý zip, materiál: polyester, reflexní prvky a lze prát v pračce Reflexní vesta DUVO+ zajistí perfektní viditelnost psa za tmy a zvýší tak jeho bezpečí při večerních procházkách. Vyrobená je ze 100% polyesteru a vhodná je pro nošení ve všech ročních obdobích. Vestu psovi jednoduše obléknete a utáhnete podle potřeby pomocí suchého zipu. V případě ušpinění ji můžete rovněž vyprat na 30 °C. Reflexní vesta DUVO+ představuje nepostradatelný doplněk na večerní procházky se psem. Klíčové vlastnosti bezpečnostní reflexní vesty DUVO+ Bezpečnostní reflexní vesta pro psyZajistí perfektní viditelnost za tmy Vyrobená ze 100% polyesteruVhodná pro nošení ve všech ročních obdobíchVesta DUVO+ se utahuje pomocí suchého zipuLze ji vyprat na 30 °C Velikost:S - 40 cmM - 48 cmL - 56 cmXL - 64 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Bezpečnostní reflexní vesta (CHPbu0049nad)

DUVO + Kukuřičné klásky 240g (5414365344733)

DUVO + Kukuřičné klásky 240g (5414365344733)
Detail

Doplněk stravy pro hlodavce vhodné pro králíka, morče, myš, potkana, osmáka, pískomila a zakrslého králíka, doplněk stravy Každý hlodavec uvítá kukuřičné klásky jako chutné zpestření suchého a zeleného krmiva. Tvrdá a křupavá kukuřice pomáhá obrušovat neustále dorůstající zuby hlodavců. Kukuřičné klásky jsou zdravou pamlskem pro Vašeho miláčka. SloženíSušené kukuřičné klasy. DávkováníNezapomeňte, že kukuřice je obilnina, a proto je také velmi bohatá na energii. Z tohoto důvodu nedoporučujeme podávat kukuřičné klásky každý den! (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO + Kukuřičné klásky 240g (5414365344733)

DUVO+ Šmoulové Přepravní taška (CHPcp0290nad)

DUVO+ Šmoulové Přepravní taška (CHPcp0290nad)
Detail

Taška na psa pro nošení do 5 kg, rozměry: 23×22×50cm, úchyt pro nošení v ruce, snadná údržba, karabina pro připevnění a s vrchním otevíráním Rádi cestujete se svým mazlíčkem? Potom vás určitě potěší, že by vám mohla tato taška na psa DUVO+ velmi zjednodušit cestování. S touto taškou budete moct s mazlíčkem trávit ještě více času, hodí se pro psy i kočky. Výrobcem je doporučeno převážet Malá zvířata. Po rozměrové stránce se s taškou dostanete na 23 × 22 × 50 cm. U každého produktu hraje velkou roli také vzhled a není tajemstvím, že si návrháři dali záležet. Výrobce myslel i na snadné a příjemné přepravování. Na tašce se nalézá úchyt pro nošení v ruce. Určitě vás potěší svojí snadnou údržbou, s níž si každý sám poradí. Taška na psa DUVO+ je tou nejlepší volbou pro vašeho mazlíčka. Významné parametry tašky na psy a kočky DUVO+ Šmoulové Přepravní taška Slouží k přepravě vašeho mazlíčka Nosnost tohoto typu tašky je 5 kg V tašce máte k dispozici zabudovanou... (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Šmoulové Přepravní taška (CHPcp0290nad)
DUVO+ Kartáč bambusový (CHPhk0402nad), DUVO+ Jednostranný kartáč (CHPhk0260nad), DUVO+ Hřeben vyčesávací bambusový 21cm (CHPhk0249nad), DUVO+ Hřeben s kartáčem bambusový (CHPhk0231nad), DUVO+ Kartáč na srst samočisticí (CHPhk0264nad), DUVO+ Kartáč s otočnými zoubky 17 × 10cm (CHPhk0267nad), DUVO+ Kartáč s dávkovačem šamponu 8 × 12cm (5414365321246), DUVO+ Kartáč s měkkými štětinami L 22,5 × 6cm (5414365203504), DUVO+ Kartáč s měkkými štětinami S 19,5 × 5,5cm (5414365203474), Bambusový regál Vego, Zeller bambusový (66644), Orion Bambusový rozkládací příborník, Bambusový regál, 3 šuplíky, Dvoupatrový bambusový botník (242490), Eco Kartáč bambus, Bambusový regál se 3 poličkami, Bambusový regál Wellington, 4 police, Wenko Bambusový skládací košík 3v1, Bambusový plot 100 × 400 cm, Bambusový regál se 4 poličkami, Bambusový regál s 5 poličkami, Bambusový plot 500 × 50 cm, AVENLI Kartáč bazénový (290463), POWXG90925 - Čistící kartáč (POWXG90925), Kartáč na pneumatiky (AUT02), HENDI drátěný kartáč (93248), HENDI drátěný kartáč (93246), MARIMEX Kartáč malý (10961001), HENDI drátěný kartáč (92566), kartáč na mytí kol