Dózy na potraviny, 2 ks

Dózy na potraviny, 2 ks

Dózy na potraviny, 2 ks

Dózy na potraviny, 2 ks Obě tyto dózy na potraviny jsou obzvlášť praktické, když potřebujete uchovat načatou, silně aromatickou zeleninu, jako je cibule, česnek či šalotka. Koule se zavírají na bajonetový uzávěr, takže nehrozí vysychání obsahu. V případě nepoužívání lze obě dózy vložit do sebe a úsporně uschovat. Barva: Vínově červená a starorůžová Materiál: Plast Rozměry: Vínově červená výška cca 8,2 cm, průměr cca 9 Starorůžová výška cca 6,4 cm, průměr cca 7 Zabraňují osychání potravin a zadržují pachy Lze úsporně vkládat do sebe S bajonetovým uzávěrem (Tchibo - CZ)

Skládací dózy na potraviny, 2 ks

Skládací dózy na potraviny, 2 ks

Skládací dózy na potraviny, 2 ks Univerzální kuchyňské pomůcky Obě tyto dózy na potraviny vnesou do ledničky pořádek, a navíc výborně poslouží. Kromě uchovávání např. různých druhů nářezů je lze použít také ke zmrazování, rozmrazování a ohřívání. Dózy mají dobře těsnící víko se silikonovým těsněním a praktickým zaklapovacím uzávěrem, takže jsou ideální na cestování. A když je právě nepotřebujete, můžete je složit a prostorově úsporně uschovat. Barva: Tmavě zelená Víko: průhledná Materiál: Silikon Víko: plast Rozměry: Každá dóza (š x v x h) cca 14 x 7 x 14 cm, ve složeném stavu cca 14 x 3,5 x 14 cm Objem: Každá dóza cca 800 ml K uchovávání, ohřívání, zmrazování a rozmrazování potravin Lze naplocho složit a prostorově úsporně uschovat Dobře těsnící víko se silikonovým těsněním a… (Tchibo - CZ)

Dózy na potraviny s ohebnými víky, 2 ks

Dózy na potraviny s ohebnými víky, 2 ks

Dózy na potraviny s ohebnými víky, 2 ks Čtyřikrát zaklapnout a už krásně těsní. Obě dózy s praktickými zaklapovacími uzávěry se dají výborně používat jako svačinové boxy, protože jejich víka se silikonovým těsněním dobře těsní. Víka jsou ohebná a přizpůsobí se i větším potravinám, aniž by je rozmačkala. Dózy k mnoha účelům Dózy v této dvoudílné sadě jsou vyrobené z plastu a odolávají teplotám od –20 °C do +110 °C. Díky tomu se hodí na běžné skladování potravin i na jejich zamrazování, ohřívání a rozmrazování v mikrovlnné troubě. Po použití se dají dózy umýt v myčce, vložit do sebe a s minimálními prostorovými požadavky skladovat ve skříňce. Barva: Průhledná s modrým okrajem Materiál: Dózy a části uzávěrů plast Těsnění silikon Rozměry: Větší dóza (š x v x h) cca 22 x 11 x 15 cm… (Tchibo - CZ)

Dózy na potraviny 3 ks, obdélník

Dózy na potraviny 3 ks, obdélník

Plastová dóza značky Tontarelli je vhodná pro uchovávání potravin nebo je možné ji použít jako svačinový box. Tyto dózy jsou vhodné do ledničky, mrazničky, mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí. Díky speciálně tvarovaným výsekům na víčku a na dně dózy lze je bezpečně stavět na sebe. Dodáváme ve více barevných provedeních bez možnosti výběru. Sada obsahuje: dóza velká 19,5 x 30 x 7,4 cm, objem 3 l střední 16,8 x 25,2 x 6,2 cm, objem 1,88 l malá 13,5 x 20,2 x 4,9 cm, objem 930 ml (4home.cz)

Hmotnost:
0.425kg
Hmotnost (g):
425g

BANQUET Dózy na potraviny fialové 5 ks

BANQUET Dózy na potraviny fialové 5 ks

Prakticky stohovatelné sada 5 kusů silikonové těsnění stohovatelné Stohovatelné dózy se budou hodit na přenášení a uchovávání potravin. Dózy jsou do sebe stohovatelné, tudíž při jejich skladování nezaberou skoro žádné místo. Silikonové těsnění fialové barvy, zajišťuje vzduchotěsnost dózy. Díky tomu zůstávají potraviny dlouho čerstvé. Použití v mrazničce do -25 °C a v mikrovlnné troubě do + 96 °C.   Materiál: plast  Rozměry: balení - 20 x 20 x 16 cm objemy - 275 ml, 500 ml, 900 ml, 1,5 l, 1,9 l     BANQUET Kompletní sortiment do Vaší kuchyněPod značkou domácích potřeb BANQUET najdete kompletní sortiment pro přípravu jídel a nápojů, stolování, skladování surovin i hotových jídel. Za více než 5 let působení na českém trhu si značka získala řadu spokojených zákazníků. Záruky pro Váš nákup… (Decodoma.cz)

hmotnost:
0 kg
Barva:
fialová
Materiál:
Plast
Myčka:
Ano - bez víka
Rozměry balení:
20x20x10,6 cm
Distribuce:
CZ
Do myčky:
Ano - bez víka
Objem:
0,275 / 0,5 / 0,9 / 1,5 / 2,4 l

Dóza na potraviny 3 ks, čtverec

Dóza na potraviny 3 ks, čtverec

Plastová dóza značky Tontarelli je vhodná pro uchovávání potravin nebo je možné ji použít jako svačinový box. Tyto dózy jsou vhodné do ledničky, mrazničky, mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí. Díky speciálně tvarovaným výsekům na víčku a na dně dózy lze je bezpečně stavět na sebe. Sada obsahuje: dóza velká 20 x 20 x 9,4 cm, objem 2,5 l střední 17,2 x 17,2 x 8 cm, objem 1,5 l malá 14,4 x 14,4 x 6,9 cm, objem 950 ml Barva: ve více barevných provedeních bez možnosti výběru (4home.cz)

Hmotnost:
0.325kg
Hmotnost (g):
325g

Dózy na potraviny, 14 dílů

Dózy na potraviny, 14  dílů

Díky těmto boxům zůstanou potraviny déle čerstvé, můžete je lehce přenášet a ukládat. 7 boxů s barevnými víčky. Boxy jsou stohovatelné. Objem: 5,6 / 3 / 1,8 / 1 / 0,6 / 0,35 / 0,2 l (Velkykosik.cz)

Dózy na potraviny, 12 dílů

Dózy na potraviny, 12 dílů

Díky těmto boxům zůstanou potraviny déle čerstvé, můžete je lehce přenášet a ukládat. 6 dóz s barevnými víčky. Boxy jsou stohovatelné. Objem: 3 / 1,8 / 1 / 0,6 / 0,35 / 0,2 l (Velkykosik.cz)

Dózy na potraviny, 10 dílů

Dózy na potraviny, 10 dílů

Díky těmto boxům zůstanou potraviny déle čerstvé, můžete je lehce přenášet a ukládat. 5 dóz s barevnými víčky. Boxy jsou stohovatelné. Objem: 1,8 / 1 / 0,6 / 0,35 / 0,2 l (Velkykosik.cz)

Sada dóz na potraviny Hortenzie, 5 ks

Sada dóz na potraviny Hortenzie, 5 ks

Pět nádob s víčky s krásným květinovým motivem. Uložíte v nich zbytky, které si tak budete moci znovu ohřát nebo naopak zamrazit. Snadno uzavíratelné a dobře těsnící víčko usnadňuje uskladnění jídla v krabičce a udržuje jej déle čerstvé. Materiál: umělá hmota Objem: 250 ml, 600 ml, 900 ml, 1500 ml a 2500 ml Sada obsahuje 5 dóz s víkem. (Velkykosik.cz)

Sada dóz na potraviny 0,5 / 1,1 / 2 l, 3 ks, mix barev

Sada dóz na potraviny 0,5 / 1,1 / 2 l, 3 ks, mix barev

3dílná sada oválných dóz na potraviny BANQUET obsahuje dózy o objemu 0,5 + 1,1 + 2 l.Dodávají se s víky v barvě zelené nebo červené. (Nakup-nabytek.cz)

hmotnost:
0 kg
Materiál:
Plast
Distribuce:
CZ

Dózy na potraviny Hortensie, 10 kusů

Dózy na potraviny Hortensie, 10 kusů

Nádoby s víčky s krásným květinovým motivem. Uložíte v nich zbytky, které si tak budete moci znovu ohřát nebo naopak zamrazit. Snadno uzavíratelné a dobře těsnící víčko usnadňuje uskladnění jídla v krabičce a udržuje jej déle čerstvé. Materiál: umělá hmota. Objem: 290 ml, 640 ml, 1280ml, 1920 ml a 3750 ml. (Velkykosik.cz)

Dózy na potraviny, antracit, 6 dílná sada

Dózy na potraviny, antracit, 6 dílná sada

Všechno perfektně uložené – praktické dózy na potraviny udržují potraviny déle čerstvé. Vhodné ke zmrazování, pro skladování v chladničce a ohřívání v mikrovlnné troubě. Díky čtyřem uzavíratelným klipům na víku jsou dózy výborně utěsněné. Skladné a stohovatelné. Lze prát v myčce při teplotách od -20 ° C do + 120 ° C. Sada obsahuje 3 dózy s víkem ve velikostech 1 x 240 ml, 1 x 500 ml a 1 x 1000 ml. (Velkykosik.cz)

Skládací dóza na potraviny

Skládací dóza na potraviny

Skládací dóza na potraviny Univerzální kuchyňská pomůcka Tato dóza na potraviny vnese do ledničky pořádek, a navíc výborně poslouží. Kromě uchovávání např. různých druhů nářezů ji lze použít také ke zmrazování, rozmrazování a ohřívání. Dóza má dobře těsnící víko se silikonovým těsněním a praktickými zaklapovacími uzávěry, takže je ideální na cestování. A když ji právě nepotřebujete, můžete ji složit a prostorově úsporně uschovat. Barva: Světle fialová Víko: průhledná Materiál: Silikon Víko: plast Rozměry: (š x v x h) cca 18 x 7 x 15,5 cm, ve složeném stavu cca 18 x 3,5 x 15,5 cm Objem: Cca 1 l K ukládání, ohřívání, zmrazování a rozmrazování potravin Dá se složit naplocho a prostorově úsporně uschovat Dobře těsnící víko se silikonovým těsněním a praktickými zaklapovacími uzávěry… (Tchibo - CZ)

Dóza na potraviny Keeper

Dóza na potraviny Keeper

* Plastová dóza s víkem je skvělá na ukládání, přenášení a servírování jídla. * Ideální pro pikniky, kempování či na dovolenou. * Dóza obsahuje servírovací tác. Parametry: * Materiál: plast * Rozměry: 45 x 35 x 11 cm * Barva: sytě zelená/ čirá (Euronics.cz)

Dóza na potraviny Orion

Dóza na potraviny Orion

* Dóza z žáruvzdorného borosilikátového skla s plastovým víčkem s klipy nabízí mnoho výhod svého použití. * Vzduchotěsné víčko zajišťuje delší uchování čerstvých potravin. * Navíc je díky těsnění vodotěsné, takže jsou dózy ideální na přenášení potravin bez obav, že by se tekuté omáčky či polévky vylily. * Borosilikátové sklo dózy je odolné vysokým teplotám, můžete v něm potraviny ohřívat, lze v něm zapékat potraviny v klasické troubě, nepřejímá barvu, chuť ani aroma z uložených potravin a ani při dlouhodobém uchování potravin neovlivňuje kvalitu potravin. * Pokud zapečete potraviny v menších dózách, každý si pak může pohodlně odnést do práce svoji porci oběda. * V dózách můžete připravené jídlo také uchovávat v chladničce i v mrazničce. * Jsou stohovatelné. * Lze je použít v MVT, v… (Euronics.cz)

Dóza na potraviny – bílá – S

Dóza na potraviny – bílá – S

Jako všechny ostatní výrobky PO: i toto úložné řešení do vaší spíže je dokonale sladěno designově i funkčně. Sklenice jsou z nejkvalitnějšího skla, víčko nádoby obsahuje silikonový kroužek pro uchování obsahu v naprostém suchu a také je označeno měrnými jednotkami pro pohodlné dávkování. (Vemzu.cz)

Rozměr:
S
Barva:
modrá

Dózy na potraviny XL, antracit, 6 dílná sada

Dózy na potraviny XL, antracit, 6 dílná sada

Všechno perfektně uložené – praktické dózy na potraviny udržují potraviny déle čerstvé. Vhodné k zamrazování, pro skladování v chladničce a ohřívání v mikrovlnné troubě. Díky čtyřem uzavíratelným klipům na víku jsou dózy výborně utěsněné. Skladné a stohovatelné. Lze prát v myčce při teplotách od -20 ° C do + 120 ° C. Sada obsahuje 3 dózy s víkem ve velikostech 1 x 500 ml, 1 x 1000 ml, 1 x 1500 ml. (Velkykosik.cz)

TESCOMA dóza na potraviny ONLINE

TESCOMA dóza na potraviny ONLINE

Dóza na potraviny ONLINE - Vynikající pro uložení mouky, cukru, soli, strouhanky, čaje apod. Vyrobeno z prvotřídní keramiky a odolného bambusového dřeva. Čistěte vlhkou utěrkou a osušte. 3 roky záruka. (TESCOMA CZ-PL)

Dóza na potraviny – bílá – M

Dóza na potraviny – bílá – M

Jako všechny ostatní výrobky PO: i toto úložné řešení do vaší spíže je dokonale sladěno designově i funkčně. Sklenice jsou z nejkvalitnějšího skla, víčko nádoby obsahuje silikonový kroužek pro uchování obsahu v naprostém suchu a také je označeno měrnými jednotkami pro pohodlné dávkování. (Vemzu.cz)

Rozměr:
M
Barva:
černá

Tescoma Dóza na potraviny ONLINE

Tescoma Dóza na potraviny ONLINE

O produktu Dóza na potraviny ONLINE Technické parametry Vynikající pro uložení mouky, cukru, soli, strouhanky, čaje apod. Vyrobeno z prvotřídní keramiky a odolného bambusového dřeva. Čistěte vlhkou utěrkou a osušte. 3 roky záruka. (Patro.cz)

Dóza na potraviny – bílá – L

Dóza na potraviny – bílá – L

Jako všechny ostatní výrobky PO: i toto úložné řešení do vaší spíže je dokonale sladěno designově i funkčně. Sklenice jsou z nejkvalitnějšího skla, víčko nádoby obsahuje silikonový kroužek pro uchování obsahu v naprostém suchu a také je označeno měrnými jednotkami pro pohodlné dávkování. (Vemzu.cz)

Rozměr:
L
Barva:
modrá

BANQUET Sada dóz na potraviny 0,55 l, 3 ks, assort

BANQUET Sada dóz na potraviny 0,55 l, 3 ks, assort

3dílná sada dóz na potraviny BANQUET obsahuje 3 dózy o objemu 0,55 l. Dózy jsou vyrobené z plastu a dodávají se s víky v zelené nebo růžové barvě. (Nakup-nabytek.cz)

hmotnost:
0 kg
Materiál:
Plast
Barva:
zelená-růžová
Výška:
8,5 cm
Hloubka:
12 cm
Šířka:
16,5 cm
Objem:
0,95 l

BANQUET Sada dóz na potraviny 0,95 l, 3 ks, assort

BANQUET Sada dóz na potraviny 0,95 l, 3 ks, assort

3dílná sada dóz na potraviny BANQUET obsahuje 3 dózy o objemu 0,95 l. Dózy jsou vyrobené z plastu a dodávají se s víky v zelené nebo růžové barvě. (Nakup-nabytek.cz)

hmotnost:
0 kg
Materiál:
Plast
Barva:
zelená-růžová
Výška:
8 cm
Hloubka:
15 cm
Šířka:
20,5 cm
Objem:
1,25 l

BANQUET Sada dóz na potraviny 1,25 l, 3 ks, assort

BANQUET Sada dóz na potraviny 1,25 l, 3 ks, assort

3dílná sada dóz na potraviny BANQUET obsahuje 3 dózy o objemu 1,25 l. Dózy jsou vyrobené z plastu a dodávají se s víky v zelené nebo růžové barvě. (Nakup-nabytek.cz)

hmotnost:
0 kg
Materiál:
Plast
Barva:
zelená-růžová
Distribuce:
CZ
Výška:
7 cm
Hloubka:
10 cm
Šířka:
14 cm
Objem:
0,55 l

Přenosný box na potraviny, 2 patra

Přenosný box na potraviny, 2 patra

 Piknikový box využijete na přepravu potravin při výletech, k vodě, ale také pro přenášení chlebíčků, jednohubek či sladkostí při přípravách na oslavu nebo návštěvu. Součástí každé sestavy je 1 mřížka s uchy pro snadné vyjímání obsahu boxu. Víko je opatřeno dvěma držadly pro pohodlné nošení, boxy jsou spojeny pevnými klipsy. Rozměry: 40 x 30 x 18 cm (4home.cz)

Lamart Sada kulatých dóz na potraviny 3 ks Can skleněné LT6010

Lamart Sada kulatých dóz na potraviny 3 ks Can skleněné LT6010

POPIS  Sada 3 ks kulatých dóz od výrobce Lamart z kolekce Can je spolehlivým a praktickým řešením pro skladování potravin. Dózy jsou vyrobeny z odolného skla a jsou opatřeny kvalitními šroubovacími víčky z nerezové oceli. Sada obsahuje tři dózy (2200 ml, 1250 ml, 850 ml). Dózy na potraviny mají válcový tvar, jsou průhledné a perfektně se hodí na uskladnění těstovin, luštěnin nebo třeba sušeného ovoce a hub. Se skleněnými dózami zacházejte opatrně a v případě praskliny výrobek nepoužívejte! Dózy jsou dodávány bez obsahu. SPECIFIKACE Balení obsahuje:  1 x dóza, objem 2200 ml 1 x dóza, objem 1250 ml 1 x dóza, objem 850 ml Materiál: sklo, nerezová ocel (víčka) Barva: průhledná, stříbrná (víčka)  CO DÁL? Líbí se vám tento produkt? Skvělé! Přidejte ho do košíku a pokračujte v nákupu. Nevyhovuje… (Chefshop.cz_ine)

hmotnost:
2.5 kg
Distribuce:
CZ
Materiál:
nerez ocel
Objem:
2200 ml
Tvar:
kulaté

Lamart Sada skleněných čtvercových dóz na potraviny Air LT6012 3 ks

Lamart Sada skleněných čtvercových dóz na potraviny Air LT6012 3 ks

    POPIS  Sada 3 ks čtvercových dóz od výrobce Lamart z kolekce Air je spolehlivým a praktickým řešením pro skladování a přenášení potravin. Potravinové dózy s objemem 800 ml, 520 ml a 320 ml jsou vyrobeny ze skla a odolného plastu a víko je díky silikonovému těsnění vodotěsné i vzduchotěsné. Díky dózám potraviny zůstanou déle čerstvé, zachová se jejich aroma a při manipulaci nevytékají a snadno se přenáší. Dózy Lamart jsou teplotně odolné od - 20 °C až do 110 °C a jsou vybaveny ventily pro odvětrávání a odvlhčování potravin. Dózy je možné používat v mikrovlnné troubě, v ledničce i mrazničce a také je mýt v myčce na nádobí. Díky dózám si můžete navařit jídlo do zásoby a zamrazit jej nebo si ho vzít s sebou do práce. SPECIFIKACE Balení obsahuje:  1 x dóza, objem 320 ml, rozměr 12 x12 x 6… (Chefshop.cz_ine)

Materiál:
plast
Objem:
320 ml
Barva:
průhledná
Tvar:
obdélníkové
Distribuce:
CZ

Lamart Sada obdélníkových dóz na potraviny 3 ks Air skleněné LT6011

Lamart Sada obdélníkových dóz na potraviny 3 ks Air skleněné LT6011

    POPIS  Sada 3 ks dóz od výrobce Lamart z kolekce Air je spolehlivým a praktickým řešením pro skladování a přenášení potravin. Potravinové dózy jsou vyrobeny ze skla a odolného plastu a víko je díky silikonovému těsnění vodotěsné i vzduchotěsné. Díky dózám potraviny zůstanou déle čerstvé, zachová se jejich aroma a při manipulaci nevytékají a snadno se přenáší. Dózy Lamart jsou teplotně odolné od teploty - 20°C až do 110°C a jsou vybaveny ventily pro odvětrávání a odvlhčování potravin. Dózy je možné používat v mikrovlnné troubě, v ledničce i mrazničce a také je mýt v myčce na nádobí. Díky dózám si můžete navařit jídlo do zásoby a zamrazit jej nebo si ho vzít s sebou do práce. SPECIFIKACE Balení obsahuje:  1 x dóza, objem 370 ml Rozměr: 15 x 11 x 6,2 cm 1 x dóza, objem 640 ml Rozměr: 18… (Chefshop.cz_ine)

Distribuce:
CZ

KEEP CLEAR Dóza na potraviny 1,0l

KEEP CLEAR Dóza na potraviny 1,0l

KEEP CLEAR dózy na potraviny a svačiny poskytují dokonalý pohled na čistě zabalený obsah a díky tomu i perfektní přehled v lednici nebo na policích. K dostání různé varianty a různé velikosti. (Butlers.cz)

KEEP CLEAR Dóza na potraviny 1,6l

KEEP CLEAR Dóza na potraviny 1,6l

KEEP CLEAR dózy na potraviny a svačiny poskytují dokonalý pohled na čistě zabalený obsah a díky tomu i perfektní přehled v lednici nebo na policích. K dostání různé varianty a různé velikosti. (Butlers.cz)

KEEP CLEAR Dóza na potraviny 3,5l

KEEP CLEAR Dóza na potraviny 3,5l

KEEP CLEAR dózy na potraviny a svačiny poskytují dokonalý pohled na čistě zabalený obsah a díky tomu i perfektní přehled v lednici nebo na policích. K dostání různé varianty a různé velikosti. (Butlers.cz)

KEEP CLEAR Dóza na potraviny 450ml

KEEP CLEAR Dóza na potraviny 450ml

KEEP CLEAR dózy na potraviny a svačiny poskytují dokonalý pohled na čistě zabalený obsah a díky tomu i perfektní přehled v lednici nebo na policích. K dostání různé varianty a různé velikosti. (Butlers.cz)

KEEP CLEAR Dóza na potraviny 800ml

KEEP CLEAR Dóza na potraviny 800ml

KEEP CLEAR dózy na potraviny a svačiny poskytují dokonalý pohled na čistě zabalený obsah a díky tomu i perfektní přehled v lednici nebo na policích. K dostání různé varianty a různé velikosti. (Butlers.cz)

BANQUET Dóza na potraviny 0,7 L

BANQUET Dóza na potraviny 0,7 L

Dóza na potraviny kulatá plastová Banquet, objem 0,7 L, výška 11 cm, dóza je průhledná, víčka nabízíme ve 4 barevných variacích. (Nakup-nabytek.cz)

hmotnost:
0 kg
objem:
700 ml
účel:
na potraviny
značka:
BANQUET
Materiál:
Plastové
Výška:
11 cm
Barva:
zelená
Průměr:
13,5 cm
Distribuce:
CZ
Myčka:
ANO

Sada dóz na potraviny, 50 kusů

Sada dóz na potraviny, 50 kusů

S touto sadou jste připraveni opravdu na všechno! 25 dóz v 9 různých velikostech čeká jen na své naplnění. Příležitosti bude určitě dost, ať už jde o oběd do práce, kojeneckou stravu nebo bylinky ke zmrazení, nebo o zbytky jídla, které chcete uchovat v chladničce, také zásoby nebo otevřené potraviny jako rýže, cukr, ovesné vločky, to vše v nich bezpečně uchováte ... Se svými barevnými víčky v růžové, tyrkysové a zelené barvě budou ve vaší kuchyni také hezkým doplňkem. 50 dílná sada obsahuje: 1 x 2,8 l 1 x 1,7 l 2 x 1,2 l 2 x 650 ml 2 x 550 ml 3 x 450 ml 2 x 300 ml 4 x 200 ml 6 x 110 ml Materiál: umělá hmota Před použitím omyjte. Při mytí v myčce zvolte horní část. Před použitím v mikrovlnné troubě odstraňte víko. Nevhodné pro troubu, sporák a gril. (Velkykosik.cz)

Lamart Sada obdélníkových dóz na potraviny Clip 5 ks LT6001 vodotěsné…

Lamart Sada obdélníkových dóz na potraviny Clip 5 ks LT6001 vodotěsné, vzduchotěsné

    POPIS  Sada 5 ks dóz od výrobce Lamart je spolehlivým a praktickým řešením pro skladování a přenášení potravin. Potravinové dózy jsou vyrobeny z odolného plastu a víko je díky silikonovému těsnění vodotěsné i vzduchotěsné. Díky dózám potraviny zůstanou déle čerstvé, zachová se jejich aroma a při manipulaci nevytékají a snadno se přenáší. Dózy Lamart jsou teplotně odolné od teploty - 20°C až do 110°C.  Je tedy možné dózy používat v mikrovlnné troubě, v ledničce i mrazničce a také je mýt v myčce na nádobí. Díky dózám si můžete navařit jídlo do zásoby a zamrazit jej nebo si ho vzít s sebou do práce. SPECIFIKACE Balení obsahuje:  1 x dóza, objem 5,3 l Rozměr: 29,8 x 22,8 x 8,5 cm 2 x dóza, objem 1,1 l Rozměr: 18,1 x 12,5 x 8,6 cm 2 x dóza, objem 430 ml Rozměr: 13,5 x 10 x 6,5 cm… (Chefshop.cz_ine)

hmotnost:
1.3 kg
distribuce:
CZ
Materiál:
plast
Určení:
na potraviny
Barva:
průsvitná
Tvar:
obdélníkové
Váha:
1.263000

Wesco Dóza na potraviny oranžová Classic Line

Wesco Dóza na potraviny oranžová Classic Line

Kuchyňské doplňky Wesco v americkém designu vyrobené s německou důkladností budou ozdobou Vaší kuchyně. Vydrží Vám dlouhá léta, i když je budete používat denně. Díky tomu jsou výrobky Wesco určeny nejen milovníkům designu, ale i ekologickým nadšencům. Kvalitu zaručuje stopadesátiletá zkušenost firmy Wesco v obrábění a zpracování oceli. (Kulina.cz)

Wesco Dóza na potraviny růžová Classic Line

Wesco Dóza na potraviny růžová Classic Line

Kuchyňské doplňky Wesco v americkém designu vyrobené s německou důkladností budou ozdobou Vaší kuchyně. Vydrží Vám dlouhá léta, i když je budete používat denně. Díky tomu jsou výrobky Wesco určeny nejen milovníkům designu, ale i ekologickým nadšencům. Kvalitu zaručuje stopadesátiletá zkušenost firmy Wesco v obrábění a zpracování oceli. (Kulina.cz)

TESCOMA dóza na potraviny FIESTA 0.5 l

TESCOMA dóza na potraviny FIESTA 0.5 l

Dóza na potraviny FIESTA 0.5 l - Kuchyňská dóza pro skladování potravin. Vyrobeno z odolného borosilikátového skla, uzávěr z prvotřídního bambusového dřeva. Opatřeno silikonovým těsněním. Skleněná dóza je vhodná do myčky, dřevěný uzávěr v myčce nemyjte, v případě potřeby otřete vlhkou utěrkou a osušte. 5 roků záruka. (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA dóza na potraviny FIESTA 0.8 l

TESCOMA dóza na potraviny FIESTA 0.8 l

Dóza na potraviny FIESTA 0.8 l - Kuchyňská dóza pro skladování potravin. Vyrobeno z odolného borosilikátového skla, uzávěr z prvotřídního bambusového dřeva. Opatřeno silikonovým těsněním. Skleněná dóza je vhodná do myčky, dřevěný uzávěr v myčce nemyjte, v případě potřeby otřete vlhkou utěrkou a osušte. 5 roků záruka. (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA dóza na potraviny FIESTA 1.4 l

TESCOMA dóza na potraviny FIESTA 1.4 l

Dóza na potraviny FIESTA 1.4 l - Kuchyňská dóza pro skladování potravin. Vyrobeno z odolného borosilikátového skla, uzávěr z prvotřídního bambusového dřeva. Opatřeno silikonovým těsněním. Skleněná dóza je vhodná do myčky, dřevěný uzávěr v myčce nemyjte, v případě potřeby otřete vlhkou utěrkou a osušte. 5 roků záruka. (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA dóza na potraviny FIESTA 1.8 l

TESCOMA dóza na potraviny FIESTA 1.8 l

Dóza na potraviny FIESTA 1.8 l - Kuchyňská dóza pro skladování potravin. Vyrobeno z odolného borosilikátového skla, uzávěr z prvotřídního bambusového dřeva. Opatřeno silikonovým těsněním. Skleněná dóza je vhodná do myčky, dřevěný uzávěr v myčce nemyjte, v případě potřeby otřete vlhkou utěrkou a osušte. 5 roků záruka. (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA dóza na potraviny MONTI 0.5 l

TESCOMA dóza na potraviny MONTI 0.5 l

Dóza na potraviny MONTI 0.5 l - Kuchyňská dóza pro skladování potravin. Vyrobeno z odolného borosilikátového skla, prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, opatřeno silikonovým těsněním. Určeno pro poličku MONTI 3 nebo 6 dóz nebo pro samostatné použití. Vhodné do myčky, uzávěr v myčce nemyjte, v případě potřeby otřete vlhkou utěrkou a osušte. 5 roků záruka. (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA dóza na potraviny MONTI 0.8 l

TESCOMA dóza na potraviny MONTI 0.8 l

Dóza na potraviny MONTI 0.8 l - Kuchyňská dóza pro skladování potravin. Vyrobeno z odolného borosilikátového skla, prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, opatřeno silikonovým těsněním. Určeno pro poličku MONTI 3 dózy nebo pro samostatné použití. Vhodné do myčky, uzávěr v myčce nemyjte, v případě potřeby otřete vlhkou utěrkou a osušte. 5 roků záruka. (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA dóza na potraviny MONTI 1.4 l

TESCOMA dóza na potraviny MONTI 1.4 l

Dóza na potraviny MONTI 1.4 l - Kuchyňská dóza pro skladování potravin. Vyrobeno z odolného borosilikátového skla, prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, opatřeno silikonovým těsněním. Vhodné do myčky, uzávěr v myčce nemyjte, v případě potřeby otřete vlhkou utěrkou a osušte. 5 roků záruka. (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA dóza na potraviny MONTI 1.8 l

TESCOMA dóza na potraviny MONTI 1.8 l

Dóza na potraviny MONTI 1.8 l - Kuchyňská dóza pro skladování potravin. Vyrobeno z odolného borosilikátového skla, prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, opatřeno silikonovým těsněním. Vhodné do myčky, uzávěr v myčce nemyjte, v případě potřeby otřete vlhkou utěrkou a osušte. 5 roků záruka. (TESCOMA CZ-PL)

Lock&Lock Dóza na potraviny Lock - set 4ks (HPL834SA)

Lock&Lock Dóza na potraviny Lock - set 4ks (HPL834SA)

Sada dóz patentní víka, kvalitní plast, 100% vzduchotěsné, 1x velká dóza objem 3.9l, 28.5/22/8.6cm, 1x střední dóza objem 1l, 12.8/19.5/6.7cm, 2x malá dóza objem 470ml, 9.8/12.6 /6.7cm, odolává vysokým teplotám Udělejte si pořádek v kuchyni s dózami Lock & Lock. Dózy Lock & Lock jsou funkční nádoby, vyrobené z kvalitního plastu, který je trvanlivý a odolný vůči vysokým teplotám. Dózy jsou vzduchotěsné a brání tak vlhkosti, plísním a dalším škůdcům v cestě dovnitř a naopak udržuje uvnitř dózy jak aroma potravin, tak i jejich čerstvost.  Klíčové vlastnosti dóz Lock & Lock set 4 ksLock & Lock jsou vyrobeny z kvalitního plastuMají patentní víkaJsou 100% vzduchotěsnéLock & Lock dózy odolají vysokým teplotámSada obsahuje 4 ksObsah… (Alza.cz)

Lock&Lock Dóza na potraviny Lock - obdélník, 5.5l (HPL836)

Lock&Lock Dóza na potraviny Lock - obdélník, 5.5l (HPL836)

Dóza kvalitní plast, 29/23/12cm, odolává vysokým teplotám, 100% vzduchotěsné Udělejte si pořádek v kuchyni s dózami Lock & Lock. Dóza Lock & Lock je funkční nádoba, vyrobená z kvalitního plastu, který je trvanlivý a odolný vůči vysokým teplotám. Dóza je vzduchotěsná a brání tak vlhkosti, plísním a dalším škůdcům v cestě dovnitř a naopak udržuje uvnitř dózy jak aroma potravin, tak i jejich čerstvost.  Klíčové vlastnosti dózy Lock & Lock 5,5 lLock & Lock dóza je vyrobena z kvalitního plastuMá patentní víkoJe 100% vzduchotěsnáLock & Lock dóza odolá vysokým teplotámDóza má obdélníkový tvar (Alza.cz)

Kilner skleněná dóza na potraviny 0,5 l

Kilner skleněná dóza na potraviny 0,5 l

POPIS Skleněná dóza na suché potraviny od výrobce Kilner má vzduchotěsné skleněné víčko s kvalitním silikonovým těsněním, které umožní uskladnění suchých surovin (těstoviny, rýže, sušené houby, sušenky, cereálie, sušené ovoce atd.). Můžete ji používat ale i na sypké suroviny jako je cukr, mouka, sůl apod. Uskladněné potraviny díky vzduchotěsnému uzavření zůstanou déle čerstvé. Skleněná dóza na potraviny Kilner má objem 0,5 l, je průhledná, má retro design a je ozdobena logem Kilner. Dóza není vhodná do myčky na nádobí. Doporučujeme pouze ruční mytí. SPECIFIKACE Průměr: 11,5 cm Výška: 11 cm Objem: 0,5 l Materiál: sklo Barva: průhledná praktické rady Vhodné do myčky: Ne CO DÁL? Líbí se vám tento produkt? Skvělé! Přidejte ho do košíku a pokračujte v nákupu. Nevyhovuje vám? Zkuste se podívat… (Chefshop.cz_ine)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít