Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu

Produkt Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu upraviť a produkt hľadať znova.

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu ()

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu ()
Detail

Audiokniha MP3 - Dalajlamova kočka je zpět se svými pozoruhodnými postřehy a pronikavými vhledy! - autor David Michie, čte Ivana Jirešová Dalajlamova kočka je zpět se svými pozoruhodnými postřehy a pronikavými vhledy!Když dalajlamovi nejbližší stojí před úkolem pořídit Jeho Svatosti knihu, kterou by mohl rozdávat návštěvám, přihlásí se o něj všemi čtyřmi tlapkami nečekaný dobrovolník. Kniha má shrnovat čtyři klíčové složky tibetského buddhismu – a zároveň zprostředkovávat pocit hlubokého klidu a důvěry, jaký vyvolává prostá přítomnost Jeho Svatosti. Kdo povolanější by se k tomuto poslání našel než jeho milovaná kočka?Na základě zajímavých setkání s váženými hosty a svých vlastních poutavých dobrodružství vám v této knize dalajlamova kočka přibližuje čtyři klíčová témata nejen teoreticky, ale především v jejich praktické rovině. Díky tomu, jak probírané aspekty tibetského buddhismu aplikuje do vlastního života, získává dokonce nový titul – terapeutická kočka.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu () , Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu
Detail

Audiokniha na CD - autor David Michie, čte Ivana Jirešová Když dalajlamovi nejbližší stojí před úkolem pořídit Jeho Svatosti knihu, kterou by mohl rozdávat návštěvám, přihlásí se o něj všemi čtyřmi tlapkami nečekaný dobrovolník. Kniha má shrnovat čtyři klíčové složky tibetského buddhismu – a zároveň zprostředkovávat pocit hlubokého klidu a důvěry, jaký vyvolává prostá přítomnost Jeho Svatosti. Kdo povolanější by se k tomuto poslání našel než jeho milovaná kočka? Na základě zajímavých setkání s váženými hosty a svých vlastních poutavých dobrodružství vám v této knize Dalajlamova kočka přibližuje čtyři klíčová témata nejen teoreticky, ale především v jejich praktické rovině. Díky tomu, jak probírané aspekty tibetského buddhismu aplikuje do vlastního života, získává dokonce nový titul – terapeutická kočka. Jestliže hledáte shrnutí tibetské moudrosti, ovšem z nečekaného úhlu a zdroje, mohla by vás tato kniha možná dokonce dovést k předení! (alza.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu , Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu (978-80-737-0549-7)

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu - David Michie

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu - David Michie
Detail

Dalajlamova kočka je zpět se svými pozoruhodnými postřehy a pronikavými vhledy!. Když dalajlamovi nejbližší stojí před úkolem pořídit Jeho Svatosti knihu, kterou by mohl rozdávat návštěvám, přihlásí se o něj všemi čtyřmi tlapkami nečekaný dobrovolník. Kniha má shrnovat čtyři klíčové složky tibetského buddhismu - a zároveň zprostředkovávat pocit hlubokého klidu a důvěry, jaký vyvolává prostá přítomnost Jeho Svatosti. Kdo povolanější by se k tomuto poslání našel než jeho milovaná kočka? Na základě zajímavých setkání s váženými hosty a svých vlastních poutavých dobrodružství vám v této knize dalajlamova kočka přibližuje čtyři klíčová témata nejen teoreticky, ale především v jejich praktické rovině. Díky tomu, jak probírané aspekty tibetského buddhismu aplikuje do vlastního života, získává dokonce nový titul - terapeutická kočka. Jestliže hledáte shrnutí tibetské moudrosti, ovšem z nečekaného úhlu a zdroje, mohla by vás tato kniha možná dokonce dovést k předení! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu - David Michie , Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu (978-80-7370-549-7)

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu - Michie David

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu - Michie David
Detail

Když dalajlamovi nejbližší stojí před úkolem pořídit Jeho Svatosti knihu, kterou by mohl rozdávat návštěvám, přihlásí se o něj všemi čtyřmi tlapkami nečekaný dobrovolník. Kniha má shrnovat čtyři klíčové složky tibetského buddhismu – a zároveň zprostředkovávat pocit hlubokého klidu a důvěry, jaký vyvolává prostá přítomnost Jeho Svatosti. Kdo povolanější by se k tomuto poslání našel než jeho milovaná kočka? Na základě zajímavých setkání s váženými hosty a svých vlastních poutavých dobrodružství vám v této knize Dalajlamova kočka přibližuje čtyři klíčová témata nejen teoreticky, ale především v jejich praktické rovině. Díky tomu, jak probírané aspekty tibetského buddhismu aplikuje do vlastního života, získává dokonce nový titul – terapeutická kočka. Jestliže hledáte shrnutí tibetské moudrosti, ovšem z nečekaného úhlu a zdroje, mohla by vás tato kniha možná dokonce dovést k předení! (patro.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu - Michie David

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu - David Michie - audiokniha

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu - David Michie - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Dalajlamova kočka je zpět se svými pozoruhodnými postřehy a pronikavými vhledy! Audio verze bestselleru Davida Michieho. Čte Ivana Jirešová. Délka 7h 14m. Nahráno ve studiu Chevaliere s.r.o. v roce 2020. Když dalajlamovi nejbližší stojí před úkolem pořídit Jeho Svatosti knihu, kterou by mohl rozdávat návštěvám, přihlásí se o něj všemi čtyřmi tlapkami nečekaný dobrovolník. Kniha má shrnovat čtyři klíčové složky tibetského buddhismu – a zároveň zprostředkovávat pocit hlubokého klidu a důvěry, jaký vyvolává prostá přítomnost Jeho Svatosti. Kdo povolanější by se k tomuto poslání našel než jeho milovaná kočka? Na základě zajímavých setkání s váženými hosty a svých vlastních poutavých dobrodružství vám v této knize dalajlamova kočka přibližuje čtyři klíčová témata nejen teoreticky, ale především v jejich praktické rovině. Díky tomu, jak probírané aspekty tibetského buddhismu aplikuje do vlastního života, získává dokonce nový titul – terapeutická kočka. Jestliže hledáte shrnutí tibetské moudrosti, ovšem z nečekaného úhlu a zdroje, mohla by vás tato kniha možná dokonce dovést k předení! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu - David Michie - audiokniha , Dalajlamova kočka a síla meditace

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu - David Michie - e-kniha

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu - David Michie - e-kniha
Detail

eBook:,Dalajlamova kočka je zpět se svými pozoruhodnými postřehy a pronikavými vhledy! Když dalajlamovi nejbližší stojí před úkolem pořídit Jeho Svatosti knihu, kterou by mohl rozdávat návštěvám, přihlásí se o něj všemi čtyřmi tlapkami nečekaný dobrovolník. Kniha má shrnovat čtyři klíčové složky tibetského buddhismu – a zároveň zprostředkovávat pocit hlubokého klidu a důvěry, jaký vyvolává prostá přítomnost Jeho Svatosti. Kdo povolanější by se k tomuto poslání našel než jeho milovaná kočka?Na základě zajímavých setkání s váženými hosty a svých vlastních poutavých dobrodružství vám v této knize dalajlamova kočka přibližuje čtyři klíčová témata nejen teoreticky, ale především v jejich praktické rovině. Díky tomu, jak probírané aspekty tibetského buddhismu aplikuje do vlastního života, získává dokonce nový titul – terapeutická kočka. Jestliže hledáte shrnutí tibetské moudrosti, ovšem z nečekaného úhlu a zdroje, mohla by vás tato kniha možná dokonce dovést k předení! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu - David Michie - e-kniha , Dalajlamova kočka (978-80-7370-422-3)

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu (978-80-7370-549-7)

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu (978-80-7370-549-7)
Detail

Kniha - autor David Michie, 272 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Dalajlamova kočka je zpět se svými pozoruhodnými postřehy a pronikavými vhledy!Když dalajlamovi nejbližší stojí před úkolem pořídit Jeho Svatosti knihu, kterou by mohl rozdávat návštěvám, přihlásí se o něj všemi čtyřmi tlapkami nečekaný dobrovolník. Kniha má shrnovat čtyři klíčové složky tibetského buddhismu – a zároveň zprostředkovávat pocit hlubokého klidu a důvěry, jaký vyvolává prostá přítomnost Jeho Svatosti. Kdo povolanější by se k tomuto poslání našel než jeho milovaná kočka?Na základě zajímavých setkání s váženými hosty a svých vlastních poutavých dobrodružství vám v této knize dalajlamova kočka přibližuje čtyři klíčová témata nejen teoreticky, ale především v jejich praktické rovině. Díky tomu, jak probírané aspekty tibetského buddhismu aplikuje do vlastního života, získává dokonce nový titul – terapeutická kočka.Jestliže hledáte shrnutí tibetské moudrosti, ovšem z nečekaného úhlu a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu (978-80-7370-549-7) , Dalajlamova kočka (978-80-7370-245-8)

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu (978-80-737-0549-7)

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu (978-80-737-0549-7)
Detail

Elektronická kniha - Dalajlamova kočka je zpět se svými pozoruhodnými postřehy a pronikavými vhledy! Jestliže hledáte shrnutí tibetské moudrosti, ovšem z nečekaného úhlu a zdroje, mohla by vás tato kniha možná dokonce dovést k předení! - ze série Dalajlamova kočka, autor David Michie, 272 stran, česky Dalajlamova kočka je zpět se svými pozoruhodnými postřehy a pronikavými vhledy!Když dalajlamovi nejbližší stojí před úkolem pořídit Jeho Svatosti knihu, kterou by mohl rozdávat návštěvám, přihlásí se o něj všemi čtyřmi tlapkami nečekaný dobrovolník. Kniha má shrnovat čtyři klíčové složky tibetského buddhismu – a zároveň zprostředkovávat pocit hlubokého klidu a důvěry, jaký vyvolává prostá přítomnost Jeho Svatosti. Kdo povolanější by se k tomuto poslání našel než jeho milovaná kočka?Na základě zajímavých setkání s váženými hosty a svých vlastních poutavých dobrodružství vám v této knize dalajlamova kočka přibližuje čtyři klíčová témata nejen teoreticky, ale... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu (978-80-737-0549-7) , Dalajlamova kočka a síla meditace (978-80-7370-369-1)

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu - Michie David

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu - Michie David
Detail

Když dalajlamovi nejbližší stojí před úkolem pořídit Jeho Svatosti knihu, kterou by mohl rozdávat návštěvám, přihlásí se o něj všemi čtyřmi tlapkami nečekaný dobrovolník. Kniha má shrnovat čtyři klíčové složky tibetského buddhismu – a zároveň zprostředkovávat pocit hlubokého klidu a důvěry, jaký vyvolává prostá přítomnost Jeho Svatosti. Kdo povolanější by se k tomuto poslání našel než jeho milovaná kočka? Na základě zajímavých setkání s váženými hosty a svých vlastních poutavých dobrodružství vám v této knize Dalajlamova kočka přibližuje čtyři klíčová témata nejen teoreticky, ale především v jejich praktické rovině. Díky tomu, jak probírané aspekty tibetského buddhismu aplikuje do vlastního života, získává dokonce nový titul – terapeutická kočka. Jestliže hledáte shrnutí tibetské moudrosti, ovšem z nečekaného úhlu a zdroje, mohla by vás tato kniha možná dokonce dovést k předení! (patro.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu - Michie David , Blues pro čtyři tlapky: příběhy psů a jejich lidí (80-7268-114-1)

Dalajlamova kočka a umění příst

Dalajlamova kočka a umění příst
Detail

Audiokniha MP3 David Michie, čte Ivana Jirešová Než dalajlama odjede na přednáškové turné do Ameriky, uloží své milované kočce Jesce (JSK, Její Svatosti Kočce) určitý úkol: objevit pravou příčinu štěstí. Plnění úkolu zavede kočku do netušených dobrodružství! Napínavá honička ulicemi McLeod Gandže ji dovede k nečekanému zjištění o tom, jak je nebezpečná sebestřednost. Setkání s tajemným jogínem Tarčinem jí odhalí vlastní minulost – což má dramatické následky pro nás pro všechny. Útržky rozhovorů, které vyslechne v Himálajské literární kavárně, jí pomůžou odhalit podobnosti mezi vědou a buddhismem v klíčovém tématu štěstí – ať už při tom poslouchá vážené univerzitní profesory a psychology, vysoce postavené lamy nebo slavné spisovatele. Jiskřivá moudrost, srdečnost a kapka rošťáctví v Dalajlamově kočce a umění příst nám kouzelným způsobem ukazuje, proč se z Jesky stává jedna z nejmilovanějších koček na světě. Jaký je tedy skutečný důvod předení? Toto tajemství... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a umění příst , Kočka a město ()

Dalajlamova kočka a síla meditace

Dalajlamova kočka a síla meditace
Detail

Audiokniha MP3 David Michie, čte Ivana Jirešová Zaposlouchejte se do kouzelného vyprávění moudré himálajské kočky a objevte sílu meditace „Pokud jste někdy pochybovali, zda má vaše kočičí společnice nějaký vlastní vnitřní svět, tak se jen dívejte, co se děje, když usne a ztratí vědomou kontrolu nad svým fyzickým tělem... jak jí cukají nohy, chvěje se jí čelist, někdy možná nakrčí čumák nebo dokonce zamňouká. Kočky skutečně umějí být velmi pozorné a bdělé. Jenže jsme také myslící bytosti. V mém případě bohužel myslící až příliš.“ Ve třetím díle série příběhů Dalajlamovy kočky se Jeska (Její Svatost Kočka) vydá za dalším úkolem: naučit se meditovat. Budete sledovat cestu jedné nádherně nedokonalé bytosti na cestě k osvícení. Společně s Jeskou se naučíte nové způsoby, jak pracovat se svojí myslí. Zpomalíte, naleznete klid a objevíte svoji hlubokou přirozenost – čistou lásku a soucit. Znovu se setkáte se starými známými z Dharamsaly, ale v příběhu nebude nouze o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a síla meditace , Pravidla úspěchu

Dalajlamova kočka a síla meditace - David Michie

Dalajlamova kočka a síla meditace - David Michie
Detail

Začtěte se do kouzelného vyprávění moudré himálajské kočky a objevte sílu meditace. "Pokud jste někdy pochybovali, zda má vaše kočičí společnice nějaký vlastní vnitřní svět, tak se jen dívejte, co se děje, když usne a ztratí vědomou kontrolu nad svým fyzickým tělem... jak jí cukají nohy, chvěje se jí čelist, někdy možná nakrčí čumák nebo dokonce zamňouká. Kočky skutečně umějí být velmi pozorné a bdělé. Jenže jsme také myslící bytosti. V mém případě bohužel myslící až příliš." Ve třetím díle série příběhů Dalajlamovy kočky se Jeska (Její Svatost Kočka) vydá za dalším úkolem: naučit se meditovat. Budete sledovat cestu jedné nádherně nedokonalé bytosti na cestě k osvícení. Společně s Jeskou se naučíte nové způsoby, jak pracovat se svojí myslí. Zpomalíte, naleznete klid a objevíte svoji hlubokou přirozenost - čistou lásku a soucit. Znovu se setkáte se starými známými z Dharamsaly, ale v příběhu nebude nouze o mnoho zajímavých lidí (a samozřejmě i zvířat), které Jeska potká, ať už v dalajlamově okolí nebo mezi návštěvníky Himálajské literární kavárny. Dozvíte se například, co mají společného blechy a meditace, jakého zvířecího kamaráda má Jeho Svatost papež a jak dlouho se vlastně dalajlama s Jeskou znají. A dojde i na nejedno nečekané překvapení. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a síla meditace - David Michie , O úspěchu

Dalajlamova kočka a umění příst - David Michie

Dalajlamova kočka a umění příst - David Michie
Detail

Než dalajlama odjede na přednáškové turné do Ameriky, uloží své milované kočce Jesce (JSK, Její Svatosti Kočce) určitý úkol: objevit pravou příčinu štěstí. Plnění úkolu zavede kočku do netušených dobrodružství! Napínavá honička ulicemi McLeod Gandže ji dovede k nečekanému zjištění o tom, jak je nebezpečná sebestřednost. Setkání s tajemným jogínem Tarčinem jí odhalí vlastní minulost - což má dramatické následky pro nás pro všechny. Útržky rozhovorů, které vyslechne v Himálajské literární kavárně, jí pomůžou odhalit podobnosti mezi vědou a buddhismem v klíčovém tématu štěstí - ať už při tom poslouchá vážené univerzitní profesory a psychology, vysoce postavené lamy nebo slavné spisovatele. Jiskřivá moudrost, srdečnost a kapka rošťáctví v Dalajlamově kočce a umění příst nám kouzelným způsobem ukazuje, proč se z Jesky stává jedna z nejmilovanějších koček na světě. Jaký je tedy skutečný důvod předení? Toto tajemství dalajlama šeptem prozradí, až se vrátí z cesty - jenom uším Jesky a těm, s nimiž má jeho kočka karmické spojení… což jste, milí čtenáři, právě vy! Tato knížka je volným pokračováním knížky Dalajlamova kočka. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a umění příst - David Michie , Nevyšlapanou cestou: nová psychologie lásky, tradičních hodnot a duchovního růstu ()

Dalajlamova kočka a umění příst - Michie David

Dalajlamova kočka a umění příst - Michie David
Detail

Než dalajlama odjede na přednáškové turné do Ameriky, uloží své milované kočce Jesce (JSK, Její Svatosti Kočce) úkol: objevit pravou příčinu štěstí. Plnění úkolu zavede kočku do netušených dobrodružství! Napínavá honička ulicemi McLeod Gandže ji přivede k nečekanému zjištění, jak nebezpečná je sebestřednost. Setkání s tajemným jogínem Tarčinem jí odhalí vlastní minulost. Útržky rozhovorů, které vyslechne v Himálajské literární kavárně, jí pomohou odhalit podobnosti mezi vědou a buddhismem v klíčovém tématu štěstí – ať už při tom poslouchá vážené univerzitní profesory a psychology, vysoce postavené lamy nebo slavné spisovatele. Jiskřivá moudrost, srdečnost a kapka rošťáctví v Dalajlamově kočce a umění příst nám kouzelným způsobem ukazuje, proč se z Jesky stává jedna z nejmilovanějších koček na světě. Jaké je tedy skutečné tajemství štěstí? Dalajlama je šeptem prozradí, až se vrátí z cesty – jenom uším Jesky a těm, s nimiž má jeho kočka karmické spojení... což jste, milí přátelé, právě vy! (patro.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a umění příst - Michie David , Krásné a podezřelé: čtyři ženy, čtyři přiznání a jeden mrtvý muž (978-80-249-4254-4)

Dalajlamova kočka a síla meditace - Michie David

Dalajlamova kočka a síla meditace - Michie David
Detail

Začtěte se do kouzelného vyprávění moudré himálajské kočky a objevte sílu meditace. „Pokud jste někdy pochybovali, zda má vaše kočičí společnice nějaký vlastní vnitřní svět, tak se jen dívejte, co se děje, když usne a ztratí vědomou kontrolu nad svým fyzickým tělem... jak jí cukají nohy, chvěje se jí čelist, někdy možná nakrčí čumák nebo dokonce zamňouká. Kočky skutečně umějí být velmi pozorné a bdělé. Jenže jsme také myslící bytosti. V mém případě bohužel myslící až příliš.“ Ve třetím díle série příběhů Dalajlamovy kočky se Jeska (Její Svatost Kočka) vydá za dalším úkolem: naučit se meditovat. Budete sledovat cestu jedné nádherně nedokonalé bytosti na cestě k osvícení. Společně s Jeskou se naučíte nové způsoby, jak pracovat se svojí myslí. Zpomalíte, naleznete klid a objevíte svoji hlubokou přirozenost – čistou lásku a soucit. Znovu se setkáte se starými známými z Dharamsaly, ale v příběhu nebude nouze o mnoho zajímavých lidí (a samozřejmě i zvířat), které Jeska potká, ať už v dalajlamově okolí nebo mezi návštěvníky Himálajské literární kavárny. Dozvíte se například, co mají společného blechy a meditace, jakého zvířecího kamaráda má Jeho Svatost papež a jak dlouho se vlastně dalajlama s Jeskou znají. A dojde i na nejedno nečekané překvapení. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a síla meditace - Michie David , Louskáček a čtyři říše - blu-ray (d01137)

Dalajlamova kočka a umění příst - Michie David

Dalajlamova kočka a umění příst - Michie David
Detail

Než dalajlama odjede na přednáškové turné do Ameriky, uloží své milované kočce Jesce (JSK, Její Svatosti Kočce) určitý úkol: objevit pravou příčinu štěstí. Plnění úkolu zavede kočku do netušených dobrodružství! Napínavá honička ulicemi McLeod Gandže ji dovede k nečekanému zjištění o tom, jak je nebezpečná sebestřednost. Setkání s tajemným jogínem Tarčinem jí odhalí vlastní minulost – což má dramatické následky pro nás pro všechny. Útržky rozhovorů, které vyslechne v Himálajské literární kavárně, jí pomůžou odhalit podobnosti mezi vědou a buddhismem v klíčovém tématu štěstí – ať už při tom poslouchá vážené univerzitní profesory a psychology, vysoce postavené lamy nebo slavné spisovatele.Jiskřivá moudrost, srdečnost a kapka rošťáctví v Dalajlamově kočce a umění příst nám kouzelným způsobem ukazuje, proč se z Jesky stává jedna z nejmilovanějších koček na světě. Jaký je tedy skutečný důvod předení? Toto tajemství dalajlama šeptem prozradí, až se vrátí z cesty – jenom uším Jesky a těm, s nimiž má jeho kočka karmické spojení… což jste, milí čtenáři, právě vy! Tato knížka je volným pokračováním knížky Dalajlamova kočka. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a umění příst - Michie David , Sedm duchovních zákonů úspěchu

Dalajlamova kočka a umění příst: MP3 CD

Dalajlamova kočka a umění příst: MP3 CD
Detail

Audiokniha na CD - autor David Michie, čte Ivana Jirešová Než dalajlama odjede na přednáškové turné do Ameriky, uloží své milované kočce Jesce (JSK, Její Svatosti Kočce) úkol: objevit pravou příčinu štěstí. Plnění úkolu zavede kočku do netušených dobrodružství! Napínavá honička ulicemi McLeod Gandže ji přivede k nečekanému zjištění, jak nebezpečná je sebestřednost. Setkání s tajemným jogínem Tarčinem jí odhalí vlastní minulost. Útržky rozhovorů, které vyslechne v Himálajské literární kavárně, jí pomohou odhalit podobnosti mezi vědou a buddhismem v klíčovém tématu štěstí – ať už při tom poslouchá vážené univerzitní profesory a psychology, vysoce postavené lamy nebo slavné spisovatele. Jiskřivá moudrost, srdečnost a kapka rošťáctví v Dalajlamově kočce a umění příst nám kouzelným způsobem ukazuje, proč se z Jesky stává jedna z nejmilovanějších koček na světě. Jaké je tedy skutečné tajemství štěstí? Dalajlama je šeptem prozradí, až se vrátí z cesty – jenom uším... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a umění příst: MP3 CD , Rumba koule - myš a kočka (5060541941588)

Dalajlamova kočka a síla meditace - David Michie - audiokniha

Dalajlamova kočka a síla meditace - David Michie - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Zaposlouchejte se do kouzelného vyprávění moudré himálajské kočky a objevte sílu meditace. „Pokud jste někdy pochybovali, zda má vaše kočičí společnice nějaký vlastní vnitřní svět, tak se jen dívejte, co se děje, když usne a ztratí vědomou kontrolu nad svým fyzickým tělem... jak jí cukají nohy, chvěje se jí čelist, někdy možná nakrčí čumák nebo dokonce zamňouká. Kočky skutečně umějí být velmi pozorné a bdělé. Jenže jsme také myslící bytosti. V mém případě bohužel myslící až příliš.“ Ve třetím díle série příběhů Dalajlamovy kočky se Jeska (Její Svatost Kočka) vydá za dalším úkolem: naučit se meditovat. Budete sledovat cestu jedné nádherně nedokonalé bytosti na cestě k osvícení. Společně s Jeskou se naučíte nové způsoby, jak pracovat se svojí myslí. Zpomalíte, naleznete klid a objevíte svoji hlubokou přirozenost – čistou lásku a soucit. Znovu se setkáte se starými známými z Dharamsaly, ale v příběhu nebude nouze o mnoho zajímavých lidí (a samozřejmě i zvířat), které Jeska potká, ať už v dalajlamově okolí nebo mezi návštěvníky Himálajské literární kavárny. Dozvíte se například, co mají společného blechy a meditace, jakého zvířecího kamaráda má Jeho Svatost papež a jak dlouho se vlastně dalajlama s Jeskou znají. A dojde i na nejedno nečekané překvapení. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a síla meditace - David Michie - audiokniha , Fimfárum jana wericha / paleček a čtyři další pohádky /

Dalajlamova kočka a umění příst - David Michie - audiokniha

Dalajlamova kočka a umění příst - David Michie - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Než dalajlama odjede na přednáškové turné do Ameriky, uloží své milované kočce Jesce (JSK, Její Svatosti Kočce) určitý úkol: objevit pravou příčinu štěstí. Plnění úkolu zavede kočku do netušených dobrodružství! Napínavá honička ulicemi McLeod Gandže ji dovede k nečekanému zjištění o tom, jak je nebezpečná sebestřednost. Setkání s tajemným jogínem Tarčinem jí odhalí vlastní minulost – což má dramatické následky pro nás pro všechny. Útržky rozhovorů, které vyslechne v Himálajské literární kavárně, jí pomůžou odhalit podobnosti mezi vědou a buddhismem v klíčovém tématu štěstí – ať už při tom poslouchá vážené univerzitní profesory a psychology, vysoce postavené lamy nebo slavné spisovatele.Jiskřivá moudrost, srdečnost a kapka rošťáctví v Dalajlamově kočce a umění příst nám kouzelným způsobem ukazuje, proč se z Jesky stává jedna z nejmilovanějších koček na světě. Jaký je tedy skutečný důvod předení? Toto tajemství dalajlama šeptem prozradí, až se vrátí z cesty – jenom uším Jesky a těm, s nimiž má jeho kočka karmické spojení… což jste, milí čtenáři, právě vy! Tato knížka je volným pokračováním knížky Dalajlamova kočka. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a umění příst - David Michie - audiokniha , Olala pets vodítko tlapky (chprk0249_nad)

Dalajlamova kočka

Dalajlamova kočka
Detail

Audiokniha MP3 David Michie, čte Ivana Jirešová Zábavně a čtivě napsaný román v sobě nese poselství, které může učinit šťastnějším každého z nás. Dokazuje, že snaha žít jako lepší bytost prospěje každému – a není (jen) pro kočku.Maličkého kotěte, kterému hrozí nešťastný osud, se ujme samotný dalajlama. V jeho přítomnosti a díky jeho příkladu chytré zvířátko zjišťuje, jak naplnit dvě základní touhy všech živých tvorů: být šťastný a vyhnout se utrpení. Postupně se himálajské koťátko učí, jak se nenechat ovládat emocemi a zachovat si bdělou mysl, jak přistupovat ke každodenním problémům a jak využít přítomný okamžik k vytváření lepší budoucnosti, a zjišťuje, jakou moc má v našem životě láska a soucit. (alza.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka , Olala pets kšíry tlapky (chprk0293_nad)

Dalajlamova kočka a umění příst - David Michie - e-kniha

Dalajlamova kočka a umění příst - David Michie - e-kniha
Detail

eBook:,Než dalajlama odjede na přednáškové turné do Ameriky, uloží své milované kočce Jesce (JSK, Její Svatosti Kočce) určitý úkol: objevit pravou příčinu štěstí. Plnění úkolu zavede kočku do netušených dobrodružství! Napínavá honička ulicemi McLeod Gandže ji dovede k nečekanému zjištění o tom, jak je nebezpečná sebestřednost. Setkání s tajemným jogínem Tarčinem jí odhalí vlastní minulost – což má dramatické následky pro nás pro všechny. Útržky rozhovorů, které vyslechne v Himálajské literární kavárně, jí pomůžou odhalit podobnosti mezi vědou a buddhismem v klíčovém tématu štěstí – ať už při tom poslouchá vážené univerzitní profesory a psychology, vysoce postavené lamy nebo slavné spisovatele.Jiskřivá moudrost, srdečnost a kapka rošťáctví v Dalajlamově kočce a umění příst nám kouzelným způsobem ukazuje, proč se z Jesky stává jedna z nejmilovanějších koček na světě. Jaký je tedy skutečný důvod předení? Toto tajemství dalajlama šeptem prozradí, až se vrátí z cesty – jenom uším Jesky a těm, s nimiž má jeho kočka karmické spojení… což jste, milí čtenáři, právě vy! Tato knížka je volným pokračováním knížky Dalajlamova kočka. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a umění příst - David Michie - e-kniha , Čtyři vichry (9788025739839)

Dalajlamova kočka a síla meditace - David Michie - e-kniha

Dalajlamova kočka a síla meditace - David Michie - e-kniha
Detail

eBook:,Začtěte se do kouzelného vyprávění moudré himálajské kočky a objevte sílu meditace. „Pokud jste někdy pochybovali, zda má vaše kočičí společnice nějaký vlastní vnitřní svět, tak se jen dívejte, co se děje, když usne a ztratí vědomou kontrolu nad svým fyzickým tělem... jak jí cukají nohy, chvěje se jí čelist, někdy možná nakrčí čumák nebo dokonce zamňouká. Kočky skutečně umějí být velmi pozorné a bdělé. Jenže jsme také myslící bytosti. V mém případě bohužel myslící až příliš.“ Ve třetím díle série příběhů Dalajlamovy kočky se Jeska (Její Svatost Kočka) vydá za dalším úkolem: naučit se meditovat. Budete sledovat cestu jedné nádherně nedokonalé bytosti na cestě k osvícení. Společně s Jeskou se naučíte nové způsoby, jak pracovat se svojí myslí. Zpomalíte, naleznete klid a objevíte svoji hlubokou přirozenost – čistou lásku a soucit. Znovu se setkáte se starými známými z Dharamsaly, ale v příběhu nebude nouze o mnoho zajímavých lidí (a samozřejmě i zvířat), které Jeska potká, ať už v dalajlamově okolí nebo mezi návštěvníky Himálajské literární kavárny. Dozvíte se například, co mají společného blechy a meditace, jakého zvířecího kamaráda má Jeho Svatost papež a jak dlouho se vlastně dalajlama s Jeskou znají. A dojde i na nejedno nečekané překvapení. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a síla meditace - David Michie - e-kniha , Čtyři tisíce týdnů

Louskáček a čtyři říše (DVD)

Louskáček a čtyři říše (DVD)
Detail

DVD film Louskáček a čtyři říše [2018]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Disney kouzelné dobrodružství čeká. Studio Disney, tvůrce filmu Kráska a zvíře, nyní přináší příběh o Louskáčkovi. Když Kláře maminka přenechá tajemný dar, vydává se dívka na cestu do čtyř tajných říší, kde objeví, že právě ona má sílu změnit svět. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Louskáček a čtyři říše (DVD) , Čtyři dohody (8594072277160)

Dalajlamova kočka a síla meditace (978-80-7370-369-1)

Dalajlamova kočka a síla meditace (978-80-7370-369-1)
Detail

Kniha - autor David Michie, 240 stran, česky, pevná s přebalem matná Začtěte se do kouzelného vyprávění moudré himálajské kočky a objevte sílu meditace. „Pokud jste někdy pochybovali, zda má vaše kočičí společnice nějaký vlastní vnitřní svět, tak se jen dívejte, co se děje, když usne a ztratí vědomou kontrolu nad svým fyzickým tělem... jak jí cukají nohy, chvěje se jí čelist, někdy možná nakrčí čumák nebo dokonce zamňouká. Kočky skutečně umějí být velmi pozorné a bdělé. Jenže jsme také myslící bytosti. V mém případě bohužel myslící až příliš.“ Ve třetím díle série příběhů Dalajlamovy kočky se Jeska (Její Svatost Kočka) vydá za dalším úkolem: naučit se meditovat. Budete sledovat cestu jedné nádherně nedokonalé bytosti na cestě k osvícení. Společně s Jeskou se naučíte nové způsoby, jak pracovat se svojí myslí. Zpomalíte, naleznete klid a objevíte svoji hlubokou přirozenost – čistou lásku a soucit. Znovu se setkáte se starými známými z Dharamsaly, ale v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a síla meditace (978-80-7370-369-1) , Sebekázeň - jediná cesta k úspěchu

Dalajlamova kočka a umění příst (978-80-737-0286-1)

Dalajlamova kočka a umění příst (978-80-737-0286-1)
Detail

Elektronická kniha - autor David Michie, 256 stran Než dalajlama odjede na přednáškové turné do Ameriky, uloží své milované kočce Jesce (JSK, Její Svatosti Kočce) určitý úkol: objevit pravou příčinu štěstí. Plnění úkolu zavede kočku do netušených dobrodružství! Napínavá honička ulicemi McLeod Gandže ji dovede k nečekanému zjištění o tom, jak je nebezpečná sebestřednost. Setkání s tajemným jogínem Tarčinem jí odhalí vlastní minulost – což má dramatické následky pro nás pro všechny. Útržky rozhovorů, které vyslechne v Himálajské literární kavárně, jí pomůžou odhalit podobnosti mezi vědou a buddhismem v klíčovém tématu štěstí – ať už při tom poslouchá vážené univerzitní profesory a psychology, vysoce postavené lamy nebo slavné spisovatele. Jiskřivá moudrost, srdečnost a kapka rošťáctví v Dalajlamově kočce a umění příst nám kouzelným způsobem ukazuje, proč se z Jesky stává jedna z nejmilovanějších... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a umění příst (978-80-737-0286-1) , Tega baby pes a kočka, žlutá (5902963009265)

Dalajlamova kočka a síla meditace (978-80-737-0369-1)

Dalajlamova kočka a síla meditace (978-80-737-0369-1)
Detail

Elektronická kniha - autor David Michie, 162 stran Ve třetím díle série příběhů Dalajlamovy kočky se Jeska (Její Svatost Kočka) vydá za dalším úkolem: naučit se meditovat. Budete sledovat cestu jedné nádherně nedokonalé bytosti na cestě k osvícení. Společně s Jeskou se naučíte nové způsoby, jak pracovat se svojí myslí. Zpomalíte, naleznete klid a objevíte svoji hlubokou přirozenost – čistou lásku a soucit. Začtěte se do kouzelného vyprávění moudré himálajské kočky a objevte sílu meditaceVe třetím díle série příběhů Dalajlamovy kočky se Jeska (Její Svatost Kočka) vydá za dalším úkolem: naučit se meditovat. Budete sledovat cestu jedné nádherně nedokonalé bytosti na cestě k osvícení. Společně s Jeskou se naučíte nové způsoby, jak pracovat se svojí myslí. Zpomalíte, naleznete klid a objevíte svoji hlubokou přirozenost – čistou lásku a soucit.Znovu se setkáte se starými známými z Dharamsaly, ale v příběhu nebude nouze o mnoho zajímavých lidí (a samozřejmě i zvířat),... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a síla meditace (978-80-737-0369-1) , Kočka a čert (80-7203-238-0)

Dalajlamova kočka a umění příst (978-80-7370-286-1)

Dalajlamova kočka a umění příst (978-80-7370-286-1)
Detail

Kniha - autor David Michie, 254 stran, česky, pevná s přebalem matná Než dalajlama odjede na přednáškové turné do Ameriky, uloží své milované kočce Jesce (JSK, Její Svatosti Kočce) určitý úkol: objevit pravou příčinu štěstí. Plnění úkolu zavede kočku do netušených dobrodružství! Napínavá honička ulicemi McLeod Gandže ji dovede k nečekanému zjištění o tom, jak je nebezpečná sebestřednost. Setkání s tajemným jogínem Tarčinem jí odhalí vlastní minulost – což má dramatické následky pro nás pro všechny. Útržky rozhovorů, které vyslechne v Himálajské literární kavárně, jí pomůžou odhalit podobnosti mezi vědou a buddhismem v klíčovém tématu štěstí – ať už při tom poslouchá vážené univerzitní profesory a psychology, vysoce postavené lamy nebo slavné spisovatele.Jiskřivá moudrost, srdečnost a kapka rošťáctví v Dalajlamově kočce a umění příst nám kouzelným způsobem ukazuje, proč se z Jesky stává jedna z nejmilovanějších koček na světě. Jaký je tedy skutečný důvod... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka a umění příst (978-80-7370-286-1) , Tega baby pes a kočka, žlutá (5902963009166)

Louskáček a čtyři říše (BLU-RAY)

Louskáček a čtyři říše (BLU-RAY)
Detail

Blu-ray HD film Louskáček a čtyři říše [2018]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Disney kouzelné dobrodružství čeká. Klára (Mackenzie Foy) chce jediné, a to je klíč – takový, který otevře skříňku, ve které se skrývá dar od její zesnulé matky. Zlatá nit, kterou napne její kmotříček Drosselmeyer (Morgan Freeman) o Štědrém večeru, ji k tomu klíči zavede – jenže ten v mžiku zmizí do záhadného a fantastického paralelního světa. Právě tam se Klára setká s vojákem a louskáčkem Filipem (Jayden Fowora-Knight), armádou myší a regenty, kteří spravují tři říše: Říši sněhových vloček, Říši květů a Říši sladkostí. Klára s Filipem musí vstoupit do Čtvrté říše, kde panuje krutá Perníkářka (Helen Mirren), získat Klářin klíč a pokud to bude možné vrátit nestabilnímu světu harmonii.Bonusy:• Na špičkách: Konverzace s Misty Copeland• Rozbalujeme Louskáčka a čtyři říše• Vystřižené scény• „Fall On Me“ zpívá Andrea Bocelli a Matteo Bocelli• „The Nutcracker Suite“ zpívá Lang Lang• Informace (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Louskáček a čtyři říše (BLU-RAY) , Malování podle čísel - kočka a měsíc (hramal00069nad)

Dalajlamova kočka - David Michie

Dalajlamova kočka - David Michie
Detail

Maličkého kotěte, kterému hrozí nešťastný osud, se ujme samotný dalajlama. Kočička líčí svůj každodenní život v jeho těsné blízkosti. Stává se svědkem rozhovorů mezi dalajlamou a jeho hosty. Postupně poznává, v čem spočívá štěstí, a jak ho na cestě životem najít, což není pro žádnou živou bytost snadné. V laskavém příběhu často nechybějí humorné situace, kočka se tře o nohy hollywoodských hvězd a dělí se s námi o poznání, které získává v klášteře buddhistických mnichů. „Chci, aby i díky této knize lidé dospěli k tomu, že nejdůležitější je láska v různých podobách. Šťastní jste, když se staráte o druhé a dáváte jim lásku. To je jedna z nejúčinnějších cest ke štěstí,“ říká o Dalajlámově kočce její autor David Michie. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka - David Michie , Energie čaker a duchovní léčení: škola duchovního léčení (978-80-7336-528-8)

Dalajlamova kočka - Michie David

Dalajlamova kočka - Michie David
Detail

Maličkého kotěte, kterému hrozí nešťastný osud, se ujme samotný dalajlama. Kočička líčí svůj každodenní život v jeho těsné blízkosti. Stává se svědkem rozhovorů mezi dalajlamou a jeho hosty. Postupně poznává, v čem spočívá štěstí, a jak ho na cestě životem najít, což není pro žádnou živou bytost snadné. V laskavém příběhu často nechybějí humorné situace, kočka se tře o nohy hollywoodských hvězd a dělí se s námi o poznání, které získává v klášteře buddhistických mnichů. Dalajlamova kočka je zábavný a čtivý román. Dozvíme se v něm i to, jak by asi dalajlama reagoval, kdyby dostal jako dárek mrtvou myš. A také, proč zrovna kočičí oči nejlépe vidí lidské slabosti i krásu. „Chci, aby i díky této knize lidé dospěli k tomu, že nejdůležitější je láska v různých podobách. Šťastní jste, když se staráte o druhé a dáváte jim lásku. To je jedna z nejúčinnějších cest ke štěstí,“ říká o Dalajlámově kočce její autor David Michie. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka - Michie David , Topvet mast na tlapky a drápky pro kočky 30 ml (8595643610515)

Dalajlamova kočka - Michie David

Dalajlamova kočka - Michie David
Detail

Audio verze bestselleru Davida Michieho. Čte Ivana Jirešová. Délka 6 h 33 min. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka - Michie David

Dalajlamova kočka - David Michie - audiokniha

Dalajlamova kočka - David Michie - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Maličkého kotěte, kterému hrozí nešťastný osud, se ujme samotný dalajlama. V jeho přítomnosti a díky jeho příkladu chytré zvířátko zjišťuje, jak naplnit dvě základní touhy všech živých tvorů: být šťastný a vyhnout se utrpení. Postupně se himálajské koťátko učí, jak se nenechat ovládat emocemi a zachovat si bdělou mysl, jak přistupovat ke každodenním problémům a jak využít přítomný okamžik k vytváření lepší budoucnosti, a zjišťuje, jakou moc má v našem životě láska a soucit. Zábavně a čtivě napsaný román v sobě nese poselství, které může učinit šťastnějším každého z nás. Dokazuje, že snaha žít jako lepší bytost prospěje každému – a není (jen) pro kočku. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka - David Michie - audiokniha

Louskáček a čtyři říše - Blu-ray (D01137)

Louskáček a čtyři říše - Blu-ray (D01137)
Detail

Film na Blu-ray - Klára se nečekaně dostane do záhadného a fantastického paralelního světa, kde musí vstoupit do říše, jíž panuje krutá Perníkářka... Klára (Mackenzie Foy) chce jediné, a to je klíč - takový, který otevře skříňku, ve které se skrývá dar od její zesnulé matky. Zlatá nit, kterou napne její kmotříček Drosselmeyer (Morgan Freeman) o Štědrém večeru, ji k tomu klíči zavede - jenže ten v mžiku zmizí do záhadného a fantastického paralelního světa. Právě tam se Klára setká s vojákem a louskáčkem Filipem (Jayden Fowora-Knight), armádou myší a regenty, kteří spravují tři říše: Říši sněhových vloček, Říši květů a Říši sladkostí. Klára s Filipem musí vstoupit do Čtvrté říše, kde panuje krutá Perníkářka (Helen Mirren), získat Klářin klíč a pokud to bude možné vrátit nestabilnímu světu harmonii. (alza.cz)

Podobné produkty ako Louskáček a čtyři říše - Blu-ray (D01137)

Dalajlamova kočka - David Michie - e-kniha

Dalajlamova kočka - David Michie - e-kniha
Detail

eBook:,Maličkého kotěte, kterému hrozí nešťastný osud, se ujme samotný dalajlama. Kočička líčí svůj každodenní život v jeho těsné blízkosti. Stává se svědkem rozhovorů mezi dalajlamou a jeho hosty. Postupně poznává, v čem spočívá štěstí, a jak ho na cestě životem najít, což není pro žádnou živou bytost snadné. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka - David Michie - e-kniha

Fimfárum Jana Wericha / Paleček a čtyři další pohádky /

Fimfárum Jana Wericha / Paleček a čtyři další pohádky /
Detail

Audiokniha MP3 Jan Werich, čte Jan Werich V pořadí třetí album pohádek z dnes už klasické knížky Jana Wericha se stalo zvukovým základem úspěšného loutkového filmu. Nenapodobitelný Werichův přednes jeho "skoropohádek spíše pro dospělé" inspiroval filmaře už před čtyřmi lety a po úspěšném Fimfáru Jana Wericha režiséra Aurela Klimta oceněném v r. 2003 Českým lvem následuje tedy jeho pokračování. Supraphon připravil pro své posluchače další čtyři pohádky z Fimfára v pořadí, které uvidí i ve zmíněném filmu a jako prémii pohádku pátou - Rozum a Štěstí. S dvěma předcházejícími alby (Fimfárum Jana Wericha z r. 2003 a Fimfárum Jana Wericha - Tři veteráni a 6 dalších pohádek z r. 2005) nabízí tento titul Werichovu knížku ve zvukové podobě celou. (alza.cz)

Podobné produkty ako Fimfárum Jana Wericha / Paleček a čtyři další pohádky /

Dalajlamova kočka (978-80-737-0245-8)

Dalajlamova kočka (978-80-737-0245-8)
Detail

Elektronická kniha - autor David Michie, 256 stran Každá živá bytost má stejné radosti i starosti. Má je i slabé a hladové kotě ze slumu, které zachrání samotný Dalajlama. Díky této šťastné náhodě začíná koťátko svůj nový život jako domácí mazlíček v jeho sídle v indické Dharamsale. V knize světoznámého autora Davida Michieho hrdá modrooká kočka poutavě vypráví svůj příběh. Je poskládán ze střípků životních moudrostí a čtenáře zábavnou formou seznamuje se základními principy buddhismu.Kočička líčí svůj každodenní život v jeho těsné blízkosti. Stává se svědkem rozhovorů mezi dalajlamou a jeho hosty. Postupně poznává, v čem spočívá štěstí, a jak ho na cestě životem najít, což není pro žádnou živou bytost snadné.Dalajlamova kočka je zábavný a čtivý román. Dozvíme se v něm i to, jak by asi Dalajlama reagoval, kdyby dostal jako dárek mrtvou myš. A také, proč zrovna kočičí oči nejlépe vidí lidské slabosti i krásu."Všechny smysly si tady přijdou na své. Tělo i... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka (978-80-737-0245-8)

Dalajlamova kočka (978-80-7370-245-8)

Dalajlamova kočka (978-80-7370-245-8)
Detail

Kniha - autor David Michie, 256 stran, česky, pevná s přebalem matná Maličkého kotěte, kterému hrozí nešťastný osud, se ujme samotný dalajlama. Kočička líčí svůj každodenní život v jeho těsné blízkosti. Stává se svědkem rozhovorů mezi dalajlamou a jeho hosty. Postupně poznává, v čem spočívá štěstí, a jak ho na cestě životem najít, což není pro žádnou živou bytost snadné. V laskavém příběhu často nechybějí humorné situace, kočka se tře o nohy hollywoodských hvězd a dělí se s námi o poznání, které získává v klášteře buddhistických mnichů. Dalajlamova kočka je zábavný a čtivý román. Dozvíme se v něm i to, jak by asi dalajlama reagoval, kdyby dostal jako dárek mrtvou myš. A také, proč zrovna kočičí oči nejlépe vidí lidské slabosti i krásu. „Chci, aby i díky této knize lidé dospěli k tomu, že nejdůležitější je láska v různých podobách. Šťastní jste, když se staráte o druhé a dáváte jim lásku. To je jedna z nejúčinnějších cest ke štěstí,“ říká o Dalajlámově kočce... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka (978-80-7370-245-8)

Dalajlamova kočka (978-80-7370-422-3)

Dalajlamova kočka (978-80-7370-422-3)
Detail

Audiokniha na CD - autor David Michie, čte Ivana Jirešová Audio verze bestselleru Davida Michieho. Čte Ivana Jirešová. Délka 6 h 33 min. (alza.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka (978-80-7370-422-3)

Fimfárum Jana Wericha / Paleček a čtyři další pohádky / - Jan Werich - audiokniha

Fimfárum Jana Wericha / Paleček a čtyři další pohádky / - Jan Werich - audiokniha
Detail

Audiokniha:,V pořadí třetí album pohádek z dnes už klasické knížky Jana Wericha se stalo zvukovým základem úspěšného loutkového filmu. Nenapodobitelný Werichův přednes jeho "skoropohádek spíše pro dospělé" inspiroval filmaře už před čtyřmi lety a po úspěšném Fimfáru Jana Wericha režiséra Aurela Klimta oceněném v r. 2003 Českým lvem následuje tedy jeho pokračování. Supraphon připravil pro své posluchače další čtyři pohádky z Fimfára v pořadí, které uvidí i ve zmíněném filmu a jako prémii pohádku pátou - Rozum a Štěstí. S dvěma předcházejícími alby (Fimfárum Jana Wericha z r. 2003 a Fimfárum Jana Wericha - Tři veteráni a 6 dalších pohádek z r. 2005) nabízí tento titul Werichovu knížku ve zvukové podobě celou. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Fimfárum Jana Wericha / Paleček a čtyři další pohádky / - Jan Werich - audiokniha

Sada jídelního nábytku stůl a čtyři stoličky ořechové ARLINGTON, 98007 (beliani_98007)

Sada jídelního nábytku stůl a čtyři stoličky ořechové ARLINGTON, 98007 (beliani_98007)
Detail

Jídelní židle - materiál sedáku MDF, materiál konstrukce ocel, 5 židlí v balení, rozměry 45 × 34 × 40 (V׊×H), výška sedáku 45 cm, nosnost 100 kg, černá a hnědá barva Jestliže hledáte vybavení do kuchyně nebo se jen poohlížíte po novém nábytku, bude pro vás ideální jídelní židle BELIANI. Vaši pozornost a zájem přitáhne použití kvalitních materiálů i její celkový styl. Při správném výběru byste neměli zapomenout na to, že nabízí výšku 45 cm. Pokud vás zajímá výška sedu, ta činí 45 cm. V prostoru bude svou šířkou zabírat místo o velikosti 34 cm. Aby posezení na ní bylo komfortní, disponuje hloubkou 40 cm. O celkový design jídelní židle pečuje černá a hnědá barva. Výrobce zvolil pro samotnou konstrukci materiál, jímž je ocel. Pokud se týká sedáku, ten utváří mdf. Zcela jistě byste při jejím používání měli brát v potaz, že její nosnost dělá 100 kg. Uvnitř balení se nachází celkem 5 kusů. Sada jídelního nábytku stůl a čtyři stoličky ořechové ARLINGTON, 98007 byla... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sada jídelního nábytku stůl a čtyři stoličky ořechové ARLINGTON, 98007 (beliani_98007)

Náš nejmladší má čtyři tlapky - Dana Gringel

Náš nejmladší má čtyři tlapky - Dana Gringel
Detail

Dana psa nechtěla, její dcera ano. Sotva je štěně doma, má ho - jak jinak - na krku matka. Že to ale bude tak strašné, to opravdu nečekala. Dvanáctkrát s ním byla venku, a sedmkrát se vyčural v bytě! Prostě hrůza. Rodina prožívá utrpení, ale vydrží. Nakonec se všechno v dobré obrátí, z nového člena rodiny se vyklube opravdový přítel a předvede všem, jak to má být: život naplno a štěstí tady a teď. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Náš nejmladší má čtyři tlapky - Dana Gringel

Blues pro čtyři tlapky - Vaněk Jan J.

Blues pro čtyři tlapky - Vaněk Jan J.
Detail

(patro.cz)

Podobné produkty ako Blues pro čtyři tlapky - Vaněk Jan J.

Dalajlamova kočka Probuď v sobě kotě (978-80-7370-621-0)

Dalajlamova kočka Probuď v sobě kotě (978-80-7370-621-0)
Detail

Kniha - autor David Michie, 320 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Jako koťata to zažíváme často. Stačí, aby vítr přivál peříčko, abychom dostali nečekaný pamlsek, abychom zaslechli lákavé zurčení vody, a jsme v tom. Naprosté okouzlení. Úžas. Naplno tady a teď. Pak vyrosteme a zestárneme a tyhle maličkosti a nicotnosti na nás už dávno nedělají takový dojem. Už to všechno známe a víme a je nám to lhostejné. Jenomže tím o dost přicházíme, viďte? Vyvstává nám z toho naléhavě několik pozoruhodných otázek. Je možné znovu obnovit původní ničím nezastřené nadšení ze života, které nám kdysi bylo tak přirozené a vlastní? Dokážeme přestat být lhostejní a necitliví? (alza.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka Probuď v sobě kotě (978-80-7370-621-0)

Dalajlamova kočka - Probuď v sobě kotě (978-80-7370-621-0)

Dalajlamova kočka - Probuď v sobě kotě (978-80-7370-621-0)
Detail

Elektronická kniha Jako koťata to zažíváme často. Stačí, aby vítr přivál peříčko, abychom dostali nečekaný pamlsek, abychom zaslechli lákavé zurčení vody, a jsme v tom. Naprosté okouzlení. Úžas. Naplno tady a teď. Pak vyrosteme a zestárneme a tyhle maličkosti a nicotnosti na nás už dávno nedělají takový dojem. Už to všechno známe a víme a je nám to lhostejné. Jenomže tím o dost přicházíme, viďte? Vyvstává nám z toho naléhavě několik pozoruhodných otázek. Je možné znovu obnovit původní ničím nezastřené nadšení ze života, které nám kdysi bylo tak přirozené a vlastní? Dokážeme přestat být lhostejní a necitliví? Můžeme v sobě, vy i já, milí čtenáři, probudit naše vnitřní kotě? (alza.cz)

Podobné produkty ako Dalajlamova kočka - Probuď v sobě kotě (978-80-7370-621-0)

Blues pro čtyři tlapky: Příběhy psů a jejich lidí (80-7268-114-1)

Blues pro čtyři tlapky: Příběhy psů a jejich lidí (80-7268-114-1)
Detail

Kniha - autor Jan J. Vaněk,, česky, pevná s přebalem lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Blues pro čtyři tlapky: Příběhy psů a jejich lidí (80-7268-114-1)

Zuty - Malování podle čísel - SRNA A ČTYŘI ROČNÍ OBDOBÍ (D. RUSTY RUST), 80x100 cm, vypnuté plátno n (HRAmmb03421nad)

Zuty - Malování podle čísel - SRNA A ČTYŘI ROČNÍ OBDOBÍ (D. RUSTY RUST), 80x100 cm, vypnuté plátno n (HRAmmb03421nad)
Detail

Malování podle čísel - tématika velcí malíři, plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor součástí balení Klíčové vlastnosti malování podle čísel Zuty - Malování podle čísel - SRNA A ČTYŘI ROČNÍ OBDOBÍ (D. RUSTY RUST), 80x100 cm, vypnuté plátno n Malování podle čísel je jako dělané pro umělecky zaměřené jedince Materiálem plátna je dřevo a len Námět: velcí malíři V balení se nachází plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor K dokonalému výsledku vám pomůže 43 akrylových barev (alza.cz)

Podobné produkty ako Zuty - Malování podle čísel - SRNA A ČTYŘI ROČNÍ OBDOBÍ (D. RUSTY RUST), 80x100 cm, vypnuté plátno n (HRAmmb03421nad)

PartyDeco Latexový balón - kočka a tlapky 30 cm

PartyDeco Latexový balón - kočka a tlapky 30 cm
Detail

Latexový balón - kočka a tlapky Balónky se hodí na jakoukoliv oslavu či párty. Dají se nafoukat heliem či vzduchem. Pomocí těchto balónků si můžete vytvořit pěknou balónovou výzdobu podle vašich představ. obsah: 1 ks rozměr: 30 cm vhodný na foukání vzduchem i heliem (heliumking.cz)

Podobné produkty ako PartyDeco Latexový balón - kočka a tlapky 30 cm

Topvet Mast na tlapky a drápky pro kočky 30 ml

Topvet Mast na tlapky a drápky pro kočky 30 ml
Detail

Topvet Mast na tlapky a drápky pro kočky 30 ml K preventivnímu ošetření kůže tlapek, drápků a jejich lůžek. Ochranný účinek proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. Optimálním způsobem vyživuje, regeneruje a hojí drápky a jejich lůžka. Snižuje lomivost a třepivost drápků, zvyšuje jejich elasticitu a pevnost. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Topvet Mast na tlapky a drápky pro kočky 30 ml

Pravidlá úspechu - Canfield Jack

Pravidlá úspechu - Canfield Jack
Detail

Autor knihy skombinoval najúspešnejšie techniky osobnostného rozvoja s výnimočnými skúsenosťami, ktoré získal pri vybudovaní vlastných firiem. Napriek tomu, že začal z ničoho, hodnota jeho biznisu sa dnes odhaduje na 80 miliónov dolárov. Svoje vedomosti a skúsenosti sformuloval jasne a pútavo do 64 pravidiel úspechu, ktoré je možné uplatniť vo všetkých oblastiach ľudského života, či už ide o peniaze, prácu, zdravie, vzťahy, šport alebo kreativitu. Každodenné opakovanie pravidiel nezaberie viac ako niekoľko minút, ale ich uplatňovanie v praxi dokáže navodiť nevídané zmeny, ktorých výsledkom býva výrazný úspech a neodškriepiteľné profesionálne zlepšenie a tiež spokojnosť a prekvitajúci osobný život. Nezáleží na tom, či sa chcete stať riaditeľom spoločnosti, úspešným učiteľom, schudnúť, zbaviť sa zlozvykov, či zarobiť veľké peniaze, pravidlá sú pre každého rovnaké. Začať môžete ešte skôr, ako otvoríte knihu. Skúste porozmýšľať o tomto: Ak budete robiť to, čo ste robili vždy, dostanete to, čo ste vždy dostali. Nie je načase veci zmeniť? (patro.cz)

Podobné produkty ako Pravidlá úspechu - Canfield Jack

Topvet Mast na tlapky a drápky pro kočky 30 ml (8595643610515)

Topvet Mast na tlapky a drápky pro kočky 30 ml (8595643610515)
Detail

Balzám na tlapky Mast na tlapky a drápky Topvet je luxusní prostředek k preventivnímu ošetření kůže tlapek, drápků a jejich lůžek. Mast na tlapky a drápky. Ochrana a regenerace, veterinární přípravek pro kočky. Originální receptura vyvinutá na základě nejnovějších poznatků současné vědy a moderní fytofarmacie. Mast na tlapky a drápky Topvet je luxusní prostředek k preventivnímu ošetření kůže tlapek, drápků a jejich lůžek. Klíčové vlastnosti balzámu na tlapky TopvetMast vykazuje místní ochranný účinek proti nepříznivým vlivům prostředí, zejména proti vlivu soli, posypových materiálů, dráždivých látek uvolňujících se z horkých asfaltových povrchů chodníků a vozovek, nadměrné vlhkosti, prachu, bláta, cizorodých látek aj.Mast optimálním způsobem vyživuje, regeneruje a hojí drápky a jejich lůžkaSnižuje lomivost a třepivost drápků, zvyšuje jejich elasticitu a pevnostDoba použitelnosti: 30 měsíců od data výroby Návod k... (alza.cz)

Podobné produkty ako Topvet Mast na tlapky a drápky pro kočky 30 ml (8595643610515)
Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu, Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu (978-80-737-0549-7), Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu (978-80-7370-549-7), Dalajlamova kočka a síla meditace, Dalajlamova kočka (978-80-7370-422-3), Dalajlamova kočka (978-80-7370-245-8), Dalajlamova kočka a síla meditace (978-80-7370-369-1), Blues pro čtyři tlapky: Příběhy psů a jejich lidí (80-7268-114-1), Kočka a město (), Pravidla úspěchu, O úspěchu, Nevyšlapanou cestou: Nová psychologie lásky, tradičních hodnot a duchovního růstu (), Krásné a podezřelé: Čtyři ženy, čtyři přiznání a jeden mrtvý muž (978-80-249-4254-4), Louskáček a čtyři říše - Blu-ray (D01137), Sedm duchovních zákonů úspěchu, Rumba koule - Myš a kočka (5060541941588), Fimfárum Jana Wericha / Paleček a čtyři další pohádky /, Olala Pets vodítko tlapky (CHPrk0249_nad), Olala Pets kšíry tlapky (CHPrk0293_nad), Čtyři vichry (9788025739839), Čtyři tisíce týdnů, Čtyři dohody (8594072277160), Sebekázeň - jediná cesta k úspěchu, TEGA BABY pes a kočka, žlutá (5902963009265), Kočka a čert (80-7203-238-0), TEGA BABY pes a kočka, žlutá (5902963009166), Malování podle čísel - Kočka a měsíc (HRAmal00069nad), Energie čaker a duchovní léčení: Škola duchovního léčení (978-80-7336-528-8), Topvet Mast na tlapky a drápky pro kočky 30 ml (8595643610515)