Caffé espresso, balení 16 kapslí (2000770)

Produkt Caffé espresso, balení 16 kapslí (2000770) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Caffé espresso, balení 16 kapslí (2000770) upraviť a produkt hľadať znova.

Caffé Espresso, balení 16 kapslí (2000770)

Caffé Espresso, balení 16 kapslí (2000770)
Detail

Kávové kapsle káva, medium - espresso, 100 % arabica, Jižní Amerika, 16 porcí Kávové kapsle Cremesso Espresso určené pro kávovary značky Cremesso. Balení obsahuje 16 ks kávových kapslí kávy Espresso. Tato klasická káva má příjemné aroma a plnou, zaoblenou chuť. Jde o pečlivě vybranou Arabiku ze Střední Ameriky a Robustu z Indie. Káva prošla středně intenzivním pražením, což dokonale podtrhne vlastnosti kávových zrn. Cremesso Espresso je jemně nakyslé, má lehce ořechové aroma a zajistí vám dokonalý kávový požitek. Klíčové vlastnosti kávových kapslí CREMESSO Espresso Kávové kapsle do kávovarů CremessoBalení obsahuje 16 ks kapslí Cremesso EspressoKlasická káva s příjemným aromaSměs Arabiky a RobustyLehce ořechové aromaKáva je středně silnáUrčena pro menší šálky (alza.cz)

Podobné produkty ako Caffé Espresso, balení 16 kapslí (2000770) , Caffé espresso, balení 16 kapslí (2000770)

Caffé Caramello, balení 16 kapslí (2000777)

Caffé Caramello, balení 16 kapslí (2000777)
Detail

Kávové kapsle káva, blonde - karamel, 100 % arabica, Jižní Amerika, 16 porcí Chtěli byste si svou oblíbenou kávu připravit v pohodlí domova? Pak vás zaujmou kávové kapsle Caffé Caramello, balení 16 kapslí, které vám dopomohou ke kávě, jak ji máte rádi. Pokud máte rádi sladší kávu, mohla by vám chutnat tato karamelová příchuť. Kávová zrnka 100 % Arabica zajistí mimořádný zážitek u pití této kávy. Zemí, ve které byla sklizena, je Jižní Amerika. Balení obsahuje 16 kapslí. Významné vlastnosti kávových kapslí Caffé Caramello, balení 16 kapslí Za pomoci těchto kávových kapslí CREMESSO si kvalitní kávu vytvoříte i v pohodlí domova Káva má příchuť: karamel Druh kávy: 100 % Arabica Počet porcí v balení je 16 Původ kávy: Jižní Amerika Alergeny: bez alergenů (alza.cz)

Podobné produkty ako Caffé Caramello, balení 16 kapslí (2000777) , Caffé decaffeinato, balení 16 kapslí (2000775)

Caffé Vaniglia, balení 16 kapslí (2000778)

Caffé Vaniglia, balení 16 kapslí (2000778)
Detail

Kávové kapsle káva, blonde - vanilla, 100 % arabica, Střední Amerika, 16 porcí Toužíte po kvalitní a chutné kávě v pohodlí domova? Pak si určitě oblíbíte kávové kapsle Caffé Vaniglia, balení 16 kapslí, které vám dopomohou ke kávě, jak ji máte rádi. Vanilková příchuť kávě dodá jemnou a zajímavou chuť. Kávová zrna 100 % Arabica vám zajistí maximální požitek z pití kávy. Zemí sklizně je Střední Amerika. V balení naleznete 16 kapslí. Důležité přednosti kávových kapslí Caffé Vaniglia, balení 16 kapslí S pomocí kávových kapslí CREMESSO si kvalitní kávu vytvoříte i v pohodlí domova Příchuť: vanilla Druh kávy: 100 % Arabica Počet porcí v balení je 16 Původ kávy: Střední Amerika Alergeny: bez alergenů (alza.cz)

Podobné produkty ako Caffé Vaniglia, balení 16 kapslí (2000778) , Caffé vaniglia, balení 16 kapslí (2000778)

Caffé Decaffeinato, balení 16 kapslí (2000775)

Caffé Decaffeinato, balení 16 kapslí (2000775)
Detail

Kávové kapsle káva bez kofeinu, medium - lungo, bez kofeinu, Jižní Amerika, 16 porcí Decaffeinato káva je ohleduplně zbavena kofeinu vodou, přesto plná chuti s rafinovaným aroma. Tuto kávu si lze vychutnat kdykoliv. Pečlivě vybírané arabiky ze Střední a Jižní Ameriky, Indie a Indonésie jsme doplnili jemně vyváženými, jemnými a vyplaveným zrny robusty z Indie.Počet porcí:16 (alza.cz)

Podobné produkty ako Caffé Decaffeinato, balení 16 kapslí (2000775) , Caffé fortissimo, balení 16 kapslí (2000771)

Caffé Fortissimo, balení 16 kapslí (2000771)

Caffé Fortissimo, balení 16 kapslí (2000771)
Detail

Kávové kapsle káva, dark - fortissimo, směs, Jižní Amerika, 16 porcí Rádi byste si svou nejoblíbenější kávu vychutnali v domácím prostředí? Pak vás budou zajímat kávové kapsle Caffé Fortissimo, balení 16 kapslí, které vám dopomohou ke kávě vašich představ. Zemí její sklizně je Jižní Amerika. V balení naleznete 16 kapslí. Zásadní funkce kávových kapslí Caffé Fortissimo, balení 16 kapslí S pomocí kávových kapslí CREMESSO si připravíte kvalitní kávu v pohodlí domova Příchuť: fortissimo Druh kávy: směs Počet porcí: 16 Původ kávy: Jižní Amerika Alergeny: bez alergenů (alza.cz)

Podobné produkty ako Caffé Fortissimo, balení 16 kapslí (2000771) , Caffé caramello, balení 16 kapslí (2000777)

CAFFÉ CORSINI Arabica 16 kapslí

Detail

Kávové kapsle Arabica od značky Caffé Corsini po ránu probudí silným životodárným espressem. Kapsle se směsí pražené a mleté kávy jsou vhodné do kávovaru Nescafé Dolce Gusto. Balení obsahuje 16 kávových kapslí. (mall.cz)

Podobné produkty ako CAFFÉ CORSINI Arabica 16 kapslí , Mami's caffé espresso crema, zrnková, 1000g (tv9209seb)

CAFFÉ CORSINI Cappuccino 16 kapslí

Detail

Kávové kapsle Cappuccino od značky Caffé Corsini přichystají lahodný kávový nápoj. Kapsle se směsí mleté pražené kávy a mléka jsou vhodné do kávovaru Nescafé Dolce Gusto. Balení obsahuje 16 kávových kapslí. (mall.cz)

Podobné produkty ako CAFFÉ CORSINI Cappuccino 16 kapslí , Mami's caffé espresso crema, mletá, 250g dóza (tv17331bmr)

Corsini Kapsle Il Caffe ARABICA 16 ks

Corsini Kapsle Il Caffe ARABICA 16 ks
Detail

Historie a současnost firmy Corsino Corsini S.p.A. Společnost Corsino Corsini S.p.A. založil před více jak šedesáti lety pan Corsino Corsini jako rodinnou firmu. Dnešní podobu společnosti sídlící v toskánském Arezzu tvoří Caffe Corsini a Compagnia dell'Arabica produkující špičkové kávové směsi a čisté odrůdové kávy včetně světoznámé Jamaica Blue Mountain. Od roku 2001 se firma stala držitelem certifikátu kvality dle UNI EN ISO 9001:2000, v roce 2002 byla certifikována podle BRC Global Standard-Food (Grade A) a IFS International Food Standard verze 5 (ve vyšší úrovni). Dále je držitelem certifikátu KOSHER s osvědčením od agentury BIO QC&I International Service. Integrovaný kontrolní systém zahrnuje sledování a hodnocení míry kvality v každé fázi výrobního procesu od výběru zelené kávy až ke konečným distributorům. Společnost se také hlásí k principům fair trade tím, že na jižní polokouli podporuje rozvoj malých nezávislých pěstitelů kávy. Bývalý prezident firmy dr. Silvano Corsini se stal předsedou sdružení výrobců porcované kávy (POD system, E.S.E. konsorcium). V roce 1994 byl vyhlášen prestižním časopisem TEA AND COFFEE MAGAZINE nejlepším odborníkem v oblasti kávy na světě. Dnes stojí v čele společnosti dr. Patrick Hoffer, elegantní muž typicky italského zevnějšku, který úspěšně navazuje na tradici svých předchůdců. Kapsle Il Caffe Arabica, 16 ks Složení: pražená a mletá káva Arabica. Minimální trvanlivost do: viz datum uvedené na spodní straně obalu. Skladujte na suchém a chladném místě. Kapsle jsou kompatibilní s domácími kávovary NESCAFÉ® DOLCE GUSTO® (* Tyto ochranné známky nejsou ve vlastnictví Corsino Corsini SpA nebo společností s ní spojených) (patro.cz)

Podobné produkty ako Corsini Kapsle Il Caffe ARABICA 16 ks , Mami's caffé espresso crema, zrnková, 250g dóza (tv9056bmr)

Corsini Kapsle Il Caffe INTENSO 16 ks

Corsini Kapsle Il Caffe INTENSO 16 ks
Detail

Historie a současnost firmy Corsino Corsini S.p.A. Společnost Corsino Corsini S.p.A. založil před více jak šedesáti lety pan Corsino Corsini jako rodinnou firmu. Dnešní podobu společnosti sídlící v toskánském Arezzu tvoří Caffe Corsini a Compagnia dell'Arabica produkující špičkové kávové směsi a čisté odrůdové kávy včetně světoznámé Jamaica Blue Mountain. Od roku 2001 se firma stala držitelem certifikátu kvality dle UNI EN ISO 9001:2000, v roce 2002 byla certifikována podle BRC Global Standard-Food (Grade A) a IFS International Food Standard verze 5 (ve vyšší úrovni). Dále je držitelem certifikátu KOSHER s osvědčením od agentury BIO QC&I International Service. Integrovaný kontrolní systém zahrnuje sledování a hodnocení míry kvality v každé fázi výrobního procesu od výběru zelené kávy až ke konečným distributorům. Společnost se také hlásí k principům fair trade tím, že na jižní polokouli podporuje rozvoj malých nezávislých pěstitelů kávy. Bývalý prezident firmy dr. Silvano Corsini se stal předsedou sdružení výrobců porcované kávy (POD system, E.S.E. konsorcium). V roce 1994 byl vyhlášen prestižním časopisem TEA AND COFFEE MAGAZINE nejlepším odborníkem v oblasti kávy na světě. Dnes stojí v čele společnosti dr. Patrick Hoffer, elegantní muž typicky italského zevnějšku, který úspěšně navazuje na tradici svých předchůdců. Kapsle Il Caffe INTENSO, 16 ks Složení: Směs pražené a mleté kávy. Minimální trvanlivost do: viz datum uvedené na spodní straně obalu. Skladujte na suchém a chladném místě. Kapsle jsou kompatibilní s domácími kávovary NESCAFÉ® DOLCE GUSTO® (* Tyto ochranné známky nejsou ve vlastnictví Corsino Corsini SpA nebo společností s ní spojených) (patro.cz)

Podobné produkty ako Corsini Kapsle Il Caffe INTENSO 16 ks , Illy espresso intenso, 10 ks kapslí (4060264)

Caffe Corsini Kapsle Il BEZ KOFEINU 16 ks

Caffe Corsini Kapsle Il BEZ KOFEINU 16 ks
Detail

Historie a současnost firmy Corsino Corsini S.p.A. Společnost Corsino Corsini S.p.A. založil před více jak šedesáti lety pan Corsino Corsini jako rodinnou firmu. Dnešní podobu společnosti sídlící v toskánském Arezzu tvoří Caffe Corsini a Compagnia dell'Arabica produkující špičkové kávové směsi a čisté odrůdové kávy včetně světoznámé Jamaica Blue Mountain. Od roku 2001 se firma stala držitelem certifikátu kvality dle UNI EN ISO 9001:2000, v roce 2002 byla certifikována podle BRC Global Standard-Food (Grade A) a IFS International Food Standard verze 5 (ve vyšší úrovni). Dále je držitelem certifikátu KOSHER s osvědčením od agentury BIO QC&I International Service. Integrovaný kontrolní systém zahrnuje sledování a hodnocení míry kvality v každé fázi výrobního procesu od výběru zelené kávy až ke konečným distributorům. Společnost se také hlásí k principům fair trade tím, že na jižní polokouli podporuje rozvoj malých nezávislých pěstitelů kávy. Bývalý prezident firmy dr. Silvano Corsini se stal předsedou sdružení výrobců porcované kávy (POD system, E.S.E. konsorcium). V roce 1994 byl vyhlášen prestižním časopisem TEA AND COFFEE MAGAZINE nejlepším odborníkem v oblasti kávy na světě. Dnes stojí v čele společnosti dr. Patrick Hoffer, elegantní muž typicky italského zevnějšku, který úspěšně navazuje na tradici svých předchůdců. Kapsle Il Caffe ESPRESSO BEZ KOFEINU, 16 ks Složení: Směs pražené a mleté kávy. (Obsah kofeinu méně než 0,1 %) Minimální trvanlivost do: viz datum uvedené na spodní straně obalu. Skladujte na suchém a chladném místě. Kapsle jsou kompatibilní s domácími kávovary NESCAFÉ® DOLCE GUSTO® (* Tyto ochranné známky nejsou ve vlastnictví Corsino Corsini SpA nebo společností s ní spojených) (patro.cz)

Podobné produkty ako Caffe Corsini Kapsle Il BEZ KOFEINU 16 ks , L'or espresso ristretto 20ks hliníkových kapslí (4029060)

Tassimo kapsle Jacobs Espresso 16 ks

Tassimo kapsle Jacobs Espresso 16 ks
Detail

Tassimo kapsle Jacobs Espresso 16 ks Nechte se unést svou láskou ke kávě a dovolte Jacobs, značce proslulé letitou historií přípravy kávy té nejvyšší německé kvality, aby vám přinesla silné a přitom vyvážené espresso. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Tassimo kapsle Jacobs Espresso 16 ks , L'or espresso onyx 10ks hliníkových kapslí (4029058)

Lavazza DGC Espresso Bio kapsle 16 ks

Detail

Kávové kapsle Lavazza DGC Espresso Bio obsahují 100% Arabiku certifikovanou UTZ a v bio kvalitě. Proces světlého pražení zvýrazňuje aroma a dodává chuti tóny ovoce. Kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nescafé Dolce Gusto. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lavazza DGC Espresso Bio kapsle 16 ks , Jacobs espresso ristretto 20 ks kapslí (4061106)

Lavazza DGC Espresso Cremoso kapsle 16 ks

Detail

Kávové kapsle Lavazza DGC Espresso Cremoso obsahují směs Arabiky s Robustou. Proces tmavého pražení dodává kávě lahodnou krémovou chuť čokolády a sušeného ovoce. Kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nescafé Dolce Gusto. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lavazza DGC Espresso Cremoso kapsle 16 ks , L'or espresso decaffeinato 10ks hliníkových kapslí (4028715; 4029379)

TASSIMO kapsle Jacobs Espresso 16 nápojů (625779)

TASSIMO kapsle Jacobs Espresso 16 nápojů (625779)
Detail

Kávové kapsle káva, dark - espresso, 16 porcí Kávové kapsle TASSIMO Jacobs Krönung EspressoDopřejte si neopakovatelný okamžik s vynikajícím espressem, které vás okouzlí charakteristickou plnou chutí s dlouhým dozníváním a intenzivním aroma. Vyvážené espresso od tradiční značky Jacobs Krönung je bohaté na ovocné tóny a je zakončeno silnou vrstvou lahodné cremy.Balení TASSIMO Jacobs Krönung Espresso obsahuje 16 ks kávových kapslí.Kávovary TASSIMOSortiment stylových kávovarů TASSIMO zahrnuje modely s širokou nabídkou různých designů, barev a velikostí. Díky tomu můžete zvolit produkt, který vám bude nejvíce vyhovovat a v pohodlí vašeho domova si připravit dokonalou kávu stiskem jediného tlačítka.Technologie INTELLIBREWKaždá kávová kapsle TASSIMO je opatřena unikátním čárovým kódem INTELLIBREW, pomocí kterého kávovar nastaví optimální teplotu, množství vody a čas přípravy nápoje. Výsledkem je dokonale připravený šálek kávy bez nutnosti složitého... (alza.cz)

Podobné produkty ako TASSIMO kapsle Jacobs Espresso 16 nápojů (625779) , L'or espresso splendente 10ks hliníkových kapslí (4028719; 4029377)

Oro Caffe - Espresso (201)

Oro Caffe - Espresso (201)
Detail

Káva zrnková, směs, původ Brazílie, Indie a Vietnam, místo pražení Itálie, 1000 g Káva Oro Caffe svou podmanivou vůní dokáže potěšit každého milovníka kávy. Zrnková káva je dodávaná v 1000g balení, které oceníte při velmi časté spotřebě. Jde o směs Arabiky a Robusty s náležitě vyváženou intenzitou chuti a vůně. Zemí jejího sklizení je Brazílie, Indie a Vietnam, domovem pražírny byla Itálie. Základní přednosti kávy Oro Caffe - Espresso Zrnková káva pro namletí těsně před přípravou Pečlivě vybalancovaná směs Arabiky a Robusty Země původu kávy Oro Caffe: Brazílie, Indie a Vietnam Místo pražení: Itálie Balení má hmotnost 1000 g (alza.cz)

Podobné produkty ako Oro Caffe - Espresso (201) , Nescafé dolce gusto caffé lungo intenso, 3 balení (12173479)

Nescafé Dolce Gusto kávové kapsle Espresso 16 ks

Nescafé Dolce Gusto kávové kapsle Espresso 16 ks
Detail

Klíčové vlastnosti NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Lehce pražená káva 100% arabika Hustá zlatá crema Unikátní hermeticky uzavřené kapsle (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Nescafé Dolce Gusto kávové kapsle Espresso 16 ks , Nescafé dolce gusto espresso 3 balení (12423720)

NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Roma – kávové kapsle – 16 ks

Detail

Nescafé Dolce Gusto Espresso Roma – kávové kapsle – 16 ks s intenzivní chutí. 5 různých původů kávy, dovedně smíchaných s bohatou a zaoblenou ochucenou kávou espresso, která odhaluje sametové tělo s tóny praženého černého rybízu. Vůně tohoto espressa pod hustou smetanovou cremou vás dozajista přenese do samotného Říma. (mall.cz)

Podobné produkty ako NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Roma – kávové kapsle – 16 ks , L'or espresso colombia 20ks kapslí, kompatibilní s kávovary nespresso (4061250)

NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Palermo – kávové kapsle – 16 ks

Detail

Nescafé Dolce Gusto Espresso Palermo – kávové kapsle – 16 ks s bohatým aroma. Pod jeho sametovou cremou ucítíte odstíny pepře a hořké čokolády. Nechte se okouzlit espressem inspirovaným silou moře a teplem sicilského slunce. (mall.cz)

Podobné produkty ako NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Palermo – kávové kapsle – 16 ks , L'or espresso caramel 10ks kapslí pro nespresso®* kávovary (4070805)

NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Milano – kávové kapsle – 16 ks

Detail

Nescafé Dolce Gusto Espresso Milano – kávové kapsle – 16 ks se sametovou cremou na povrchu. Lahodné espresso, které vzdává hold milánské eleganci. Tóny červeného ovoce a hořké čokolády se snoubí s jemně kořenitými tóny kávy. Ochutnejte tuto hedvábnou kávu s plným tělem. (mall.cz)

Podobné produkty ako NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Milano – kávové kapsle – 16 ks , Cemio kamzík silnější 60 kapslí - balení 2 ks

NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Napoli – kávové kapsle – 16 ks

Detail

Nescafé Dolce Gusto Espresso Napoli – kávové kapsle – 16 ks se silnou intenzivní chutí. Velmi intenzivní espresso s vysokým stupněm pražení, které zachycuje dynamiku města Neapole. Ochutnejte jeho hustou a tmavou cremu a bohaté tělo. (mall.cz)

Podobné produkty ako NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Napoli – kávové kapsle – 16 ks , Tassimo kapsle jacobs espresso 16 nápojů (625779)

Nescafé Dolce Gusto Espresso Ristretto kávové kapsle 16 ks

Nescafé Dolce Gusto Espresso Ristretto kávové kapsle 16 ks
Detail

Balení obsahuje 16 kapslí. Šálek o objemu 35ml, unikátní kombinace silné kávovosti, kořeněné chuti a husté pěny, mimořádně kvalitní výrobek. 112g (patro.cz)

Podobné produkty ako Nescafé Dolce Gusto Espresso Ristretto kávové kapsle 16 ks , Nescafé dolce gusto espresso intenso, 3 balení (7613036868068 )

René Espresso kapsle pro kávovary Dolce Gusto 16 ks

Detail

Tato lahodná káva potěší všechny stoupence pravého italského espressa. Silná, aromatická káva s hladkou krémou vám přinese nezapomenutelný chuťový zážitek. Jednotlivé kapsle jsou hermeticky uzavřeny. (mall.cz)

Podobné produkty ako René Espresso kapsle pro kávovary Dolce Gusto 16 ks , Nescafé dolce gusto espresso barista, 3 balení (7613036867597 )

Lavazza Caffé Espresso Zrno 500 g

Lavazza Caffé Espresso Zrno 500 g
Detail

Lavazza Caffé Espresso Zrno 500 g 100% arabika. Káva Caffé Espresso je směs těch nejkvalitnějších kávových zrn 100% brazilské arabiky. Zrna byla pečlivě vybírána a šetrně pražena. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Lavazza Caffé Espresso Zrno 500 g , Nescafé dolce gusto espresso xxl, 3 balení (12423742)

Lavazza Caffe Espresso, mletá, 250g (1887)

Lavazza Caffe Espresso, mletá, 250g (1887)
Detail

Káva mletá, 100 % arabica, stupeň pražení 8, 250 g 100% mletá Arabica té nejvyšší kvality. Pražení má střední až silné. Jemná chuť se svůdným a lehce rozpoznatelným aroma. Vhodné pro všechny přípravy kávy včetně filtrované. Značka Lavazza je známým symbolem italského espessa. Už více než sto let je cílem této společnosti zvyšovat kvalitu italské kávy po celém světě. Procedura výroby je kontrolována již od výběru nejlepších zrnek až po kvalitní vakuové balení. Nezaměnitelná chuť a vůně je zaručena! Výborná pro domácí a kancelářské využití. LAVAZZA Caffé ESPRESSO, mletá káva, dodáváno ve vakuované plechové dóze. (alza.cz)

Podobné produkty ako Lavazza Caffe Espresso, mletá, 250g (1887) , L'or espresso limited creation 10ks kapslí pro nespresso®* kávovary (4090593)

Lavazza Caffé ESPRESSO 100% ARABICA 1kg zrnková

Detail

100% Arabica značky Lavazza se vyznačuje vysokou kvalitou. Zrna byla pečlivě vybrána z nejkvalitnějších káv a šetrně pražena. Káva je typická svou jedinečnou vůní a stupňující se chutí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lavazza Caffé ESPRESSO 100% ARABICA 1kg zrnková , Cemio red3, 90+15 kapslí - dárkové balení 2022 (7640181680412)

Mami's Caffé Espresso Crema, zrnková, 1000g (TV9209SEB)

Mami's Caffé Espresso Crema, zrnková, 1000g (TV9209SEB)
Detail

Káva zrnková, směs, původ Jižní Amerika, místo pražení Itálie, stupeň pražení 7, 1000 g Káva Mami's Caffé svou neodolatelnou vůní a lahodnou chutí dokáže potěšit každého milovníka kávy. Zrnková káva je dodávaná v 1000g balení, které chvíli vystačí i při velmi časté spotřebě. Jedná se o směs Arabiky a Robusty s vyváženou chutí a vůní. Zemí sklizně je Jižní Amerika, domovem pražírny byla Itálie. Výslednou chuť dodává kávě Mami's Caffé Espresso Crema, zrnková, 1000g pražení stupně 7. Rozhodující přednosti kávy Mami's Caffé Espresso Crema, zrnková, 1000g Zrnková káva určená pro mletí před přípravou Pečlivě vyvážená směs Arabiky a Robusty Země původu kávy Mami's Caffé: Jižní Amerika Země pražení: Itálie Mami's Caffé Espresso Crema, zrnková, 1000g byla upražena na stupeň 7 Hmotnost balení: 1000 g (alza.cz)

Podobné produkty ako Mami's Caffé Espresso Crema, zrnková, 1000g (TV9209SEB) , Nescafé dolce gusto espresso intenso decaffeinato, 3 balení (7613035260931)

Hausbrandt Caffé Espresso Nonnetti zrnková káva 1 kg

Hausbrandt Caffé Espresso Nonnetti zrnková káva 1 kg
Detail

Káva Hausbrandt Espresso Nonnetti je původní směsí značky Hausbrandt. Jedná se o tradiční směs 80% Arabiky a 20% Robusty, ze které se dělá to nejlepší severo - italské espresso. Káva Hausbrandt Espresso Nonnetti má výraznou, krémovou chuť, ve které nacházíme ovocné tóny spolu s mírnou kyselinkou. Vyznačuje se hustou Cremou. Tato káva je nejvhodnější na přípravu jako espresso. Vzhledem k vyššímu obsahu kofeinu doporučujeme tuto kávu konzumovat v průběhu dne, v pozdních večerních hodinách je vhodné zvolit slabší kávu. Hmotnost: 1kg (patro.cz)

Podobné produkty ako Hausbrandt Caffé Espresso Nonnetti zrnková káva 1 kg , Nescafé dolce gusto peru cajamarca espresso, 3 balení (12360021)

Lavazza Caffe Espresso, mletá, 250g, vakuově balená (1880)

Lavazza Caffe Espresso, mletá, 250g, vakuově balená (1880)
Detail

Káva mletá, 100 % arabica, původ Brazílie a Střední Amerika, místo pražení Itálie, 250 g Káva Lavazza Caffe Espresso je pražená káva s plnou chutí pravého italského espressa té nejvyšší kvality. Pražení má střední až silné. Tato káva je charakteristická svou jemnou chutí se svůdným a lehce rozpoznatelným aroma. Vhodná pro všechny přípravy kávy včetně filtrované. Značka Lavazza je známým symbolem italského espressa už více než sto let. Cílem této společnosti je zvyšovat kvalitu italské kávy po celém světě. Procedura výroby je kontrolována již od výběru nejlepších zrnek až po kvalitní vakuové balení. Výborná pro domácí a kancelářské využití. Mletá káva Lavazza Caffe Espresso je dodávána vakuově balená. Klíčové vlastnosti kávy Lavazza Caffe EspressoKáva Lavazza je italská pražená kávaJemná chuť se svůdným a lehce rozpoznatelným aromaPražení kávy Lavazza je střední až silnéMletá káva je vakuově balená (alza.cz)

Podobné produkty ako Lavazza Caffe Espresso, mletá, 250g, vakuově balená (1880) , Gs megalecitin 1325, 100+30 kapslí - dárkové balení 2022 (8595693300428)

Mami's Caffé Espresso Crema, zrnková, 250g dóza (TV9056BMR)

Mami's Caffé Espresso Crema, zrnková, 250g dóza (TV9056BMR)
Detail

Káva zrnková, směs, původ Směs různého původu, místo pražení Itálie, 250 g Káva Mami's Caffé svou přitažlivou vůní dokáže zlepšit náladu každému milovníkovi kávy. Zrnková káva je dodávaná v 250g balení a nemusíte se tak obávat ztráty vůně a kvality dlouhým zvětráváním. Jde o směs Arabiky a Robusty s vyrovnanou chutí a vůní. Pochází hned z několika zemí. Zemí, kde byla upražena, je Itálie. Hlavní vlastnosti kávy Mami's Caffé Espresso Crema, zrnková, 250g dóza Zrnková káva určená pro mletí těsně před přípravou Namíchána ze směsi Arabiky a Robusty Má několik zemí původu Místo pražení: Itálie Hmotnost balení: 250 g (alza.cz)

Podobné produkty ako Mami's Caffé Espresso Crema, zrnková, 250g dóza (TV9056BMR) , Starbucks by nescafé dolce gusto espresso roast, 3 balení (7613036988698)

Mami's Caffé Espresso Crema, mletá, 250g dóza (TV17331BMR)

Mami's Caffé Espresso Crema, mletá, 250g dóza (TV17331BMR)
Detail

Káva mletá, směs, původ Směs různého původu, místo pražení Itálie, 250 g Káva Mami's Caffé svou působivou vůní dokáže zpříjemnit každé ráno. Mletá káva je uložena v 250g balení a nehrozí tak ztráta vůně a kvality dlouhým zvětráváním. Jde o směs Arabiky a Robusty s patřičně vyváženou intenzitou chuti a vůně. Pochází hned z několika zemí. Zemí, ve které probíhalo pražení, je Itálie. Stěžejní vlastnosti kávy Mami's Caffé Espresso Crema, mletá, 250g dóza Mletá káva plná bohaté vůně Pečlivě namíchána ze směsi Arabiky a Robusty Původ má v několika zemích Země pražení: Itálie Hmotnost balení: 250 g (alza.cz)

Podobné produkty ako Mami's Caffé Espresso Crema, mletá, 250g dóza (TV17331BMR) , Scott slimfold - balení 16× 110 ks (10036000058564)

IZZO Caffé Grand Espresso, E.S.E. Pod 150ks

Detail

Caffe Izzo Grand Espresso Premium ESE pods obsahují podíl arabiky 92% a 8% robusty. Káva má extra silnou chuť s plným zemitým tělem. V balení naleznete 150 podů, které jsou balené tak, aby neztratily svou sílu a chuť. (mall.cz)

Podobné produkty ako IZZO Caffé Grand Espresso, E.S.E. Pod 150ks

DOLCE G. CAFFE LUNGO KAPSLE NESCAFÉ

DOLCE G. CAFFE LUNGO KAPSLE NESCAFÉ
Detail

DOLCE GUSTO CAFFE LUNGO Obsahuje 16 kapslí s kávou Kompatibilní k espressům na kapsle NESCAFÉ Dolce Gusto (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako DOLCE G. CAFFE LUNGO KAPSLE NESCAFÉ

Tchibo Cafissimo Barista Caffé Crema 8x10 kapslí

Detail

Sada kapslí Cafissimo Barista od značky Tchibo obsahuje kávu v profesionální kvalitě. Káva je vyrobena tradičním řemeslným uměním, kde zrna jsou zušlechťována v bubnové pražírně. Káva vaše chuťové pohárky pohladí ovocným aroma. Díky dlouhému pražení mají zrna čas rozvinout svůj jedinečný charakter. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Barista Caffé Crema 8x10 kapslí

Tchibo Cafissimo Caffé Crema Mild, 8x10 kapslí

Detail

Kávové kapsle Caffé Crema Mild od značky Tchibo přináší lahodnou chuť se sametovým prožitkem a smyslností. Kávová zrna Tchibo Arabica jsou šetrně pražena, což kávě dává lehký ovocný tón. Balení obsahuje 80 kapslí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Caffé Crema Mild, 8x10 kapslí

NESTLE DOLCE G. CAFFE LUNGO KAPSLE NESCAFÉ

NESTLE DOLCE G. CAFFE LUNGO KAPSLE NESCAFÉ
Detail

Balení obsahuje 16 kapslí = 16 nápojů, nabízí nezaměnitelné aroma pod sametovou napěněnou cremou, jde o větší, tzv. dlouhé espreso 100% arabika. 104g (patro.cz)

Podobné produkty ako NESTLE DOLCE G. CAFFE LUNGO KAPSLE NESCAFÉ

Julius Meinl Kompostovatelné kapsle Espresso Delizioso 10 kapslí

Julius Meinl Kompostovatelné kapsle Espresso Delizioso 10 kapslí
Detail

Julius Meinl Kompostovatelné kapsle Espresso Delizioso 10 kapslí Unikátní směs 100% zrn Arabika z Peru a Hondurasu nabízí silný senzorický zážitek delikátní ovocné acidity s příjemnou dochutí oříšků. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Julius Meinl Kompostovatelné kapsle Espresso Delizioso 10 kapslí

Starbucks ® Caffe Latte kávové kapsle 12 ks

Starbucks ® Caffe Latte kávové kapsle 12 ks
Detail

Starbucks ® Caffe Latte kávové kapsle 12 ks Kávové kapsle STARBUCKS® od NESCAFE® DOLCE GUSTO®, samětově hebká káva. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Starbucks ® Caffe Latte kávové kapsle 12 ks

Tchibo Cafissimo Caffé Crema Rich Aroma 8x10 kapslí

Detail

Společně s jemnou sametovou pěnou si vychutnejte plnou smyslnost kávy Cafissimo Caffè Crema Rich Aroma značky Tchibo. Káva Caffè Crema plná chuť s karamelovým tónem a plným aromatem čerstvě upražené kávy se skvěle hodí k přípravě vynikajících specialit s mléčnou pěnou, např. na přípravu cappuccina nebo latte macchiato. Balení obsahuje 80 kapslí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Caffé Crema Rich Aroma 8x10 kapslí

Julius Meinl Kompostovatelné kapsle Inspresso Espresso Crema 10 kapslí

Julius Meinl Kompostovatelné kapsle Inspresso Espresso Crema 10 kapslí
Detail

Julius Meinl Kompostovatelné kapsle Inspresso Espresso Crema 10 kapslí Dokonale vyladěná směs prvotřídní arabiky ze Střední Ameriky s nádechem asijské robusty. Oba druhy kávy se skvěle doplňují - vytváří inspirativní a jemnou kávu s příjemnou kulatou a vyváženou chutí. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Julius Meinl Kompostovatelné kapsle Inspresso Espresso Crema 10 kapslí

Julius Meinl Kompostovatelné kapsle Inspresso Espresso Decaf 10 kapslí

Julius Meinl Kompostovatelné kapsle Inspresso Espresso Decaf 10 kapslí
Detail

Julius Meinl Kompostovatelné kapsle Inspresso Espresso Decaf 10 kapslí Tato bezkofeinová káva má nasládlou a plnou chuť s jemnou dochutí. Směs zrn z nejlepších arabik z jižní a střední Ameriky, s malým poměrem nejlepší Robusty z Asie. Káva má nasládlou a plnou chuť, jemnou a sametovou cremu. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Julius Meinl Kompostovatelné kapsle Inspresso Espresso Decaf 10 kapslí

Cremesso Espresso Classico kapsle 48ks

Detail

K dosažení plného aroma tohoto klasického espressa s jeho typickou jemnou pěnou (crema) se míchá jen ta nejlepší arabika ze Střední Ameriky s robustou z Indie. Středně intenzivní pražení dokonale podrthne vlastnosti kávových zrn. Toto a jemné mletí zajišťuje dokonalý požitek z kávy. Toto klasické espresso se vyznačuje jemnou nakyslostí. Květinové tóny se pojí s lehce ořechovým aroma a vytváří sofistikované espresso. (mall.cz)

Podobné produkty ako Cremesso Espresso Classico kapsle 48ks

DOLCE G. ESPRESSO KAPSLE NESCAFÉ

DOLCE G. ESPRESSO KAPSLE NESCAFÉ
Detail

DOLCE GUSTO ESPRESSO Obsahuje 16 kapslí kávy Kompatibilní k espressům na kapsle NESCAFÉ Dolce Gusto (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako DOLCE G. ESPRESSO KAPSLE NESCAFÉ

TASSIMO ESPRESSO KAPSLE 16ks TASSIMO

TASSIMO ESPRESSO KAPSLE 16ks TASSIMO
Detail

Počet porcí: 16 Počet kapslí: 16 Složení: káva pražená mletá (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako TASSIMO ESPRESSO KAPSLE 16ks TASSIMO

Cremesso Espresso Alba kapsle 16ks

Detail

Plné tělo, silná intenzivní chuť a výrazné aroma s lehkým nádechem kakaa této malé,ale velmi silné kávy, je tvořeno směsí nejlepší arabiky z Centrální Ameriky a Robusty z Afriky. Tajemství tohoto espressa je ve tmavém pražení a středně jemném mletí , které dává této kávě lehkou kyselost a sofistikovaný nádech. Espresso má nezaměnitelnou svěží ovocnou vůni pro dokonalý požitek z kávy. (mall.cz)

Podobné produkty ako Cremesso Espresso Alba kapsle 16ks

Tassimo Krönung Espresso kapsle 16ks

Detail

Kávové kapsle Jacobs Tassimo Krönung Espresso používejte v kávovarech Tassimo. Dopřejte si výbornou kávu jako ideální start dne či nakopnutí během odpoledne. Balení obsahuje 16 ks. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tassimo Krönung Espresso kapsle 16ks

VILLEROY & BOCH Espresso šálek z kolekce NEW WAVE CAFFE (VB_1025251420)

VILLEROY & BOCH Espresso šálek z kolekce NEW WAVE CAFFE (VB_1025251420)
Detail

Kávové šálky z kolekce NEW WAVE CAFFE, objem 0,08 litru. (alza.cz)

Podobné produkty ako VILLEROY & BOCH Espresso šálek z kolekce NEW WAVE CAFFE (VB_1025251420)

NESCAFÉ Dolce Gusto® kávové kapsle Caffe Lungo 3balení

Detail

PREMIO: Zaregistrujte se do věrnostního programu a využívejte odměny už dnes! více informací najdete ZDE NESCAFÉ® Dolce Gusto® kávové kapsle Caffe Lungo 3balení. Pražená mletá káva. Lahodná káva pro každý den. Nabízí nezaměnitelné aroma pod sametově napěněnou cremou. Jde o větší, tzv. dlouhé espresso. Přes kávu se pustí více vody, abyste získali šálek plný chuti. Pro jemnější nápoj přidejte kapku mléka. Vylepšená technologie zajistí hutnější cremu na povrchu kávy. (mall.cz)

Podobné produkty ako NESCAFÉ Dolce Gusto® kávové kapsle Caffe Lungo 3balení

SCOTT SlimFold - balení 16× 110 ks (10036000058564)

SCOTT SlimFold - balení 16× 110 ks (10036000058564)
Detail

Papírové ručníky jednovrstvé Skládané ručníky SCOTT SlimFold představují nepostradatelný doplněk pro hygienické utírání rukou, a to nejen na veřejných toaletách, ale rovněž v domácnosti. Vyrobené jsou z kvalitního materiálu a balení obsahuje 16 menších balíčků, z nichž každý ukrývá 110 ručníků. Ručníky SCOTT SlimFold lze používat samostatně nebo je vložit do zásobníku na ručníky. Klíčové vlastnosti skládaných ručníků SCOTT SlimFold - balení 16× 110 ksPraktické skládané ručníkyUmožní hygienické utírání rukouVyrobené z kvalitního materiáluBalení obsahuje 16 menších balíčků se 110 ručníky v každém z nichRučníky SCOTT SlimFold lze vložit do zásobníku na ručníkyBarevné provedení: bílé Rozměry:29,5 × 10 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako SCOTT SlimFold - balení 16× 110 ks (10036000058564)

Tchibo Cafissimo Espresso Vanilla, 8x10 kapslí

Detail

Pokud si chcete vychutnat kávu v pohodlí svého domova, kapslový systém je tím pravým. Espresso doplněné o svěží vůni vanilky, která chuť kávy Arabica jen umocní. Přírodním vanilkovým aroma provoníte celou kuchyň a váš ranní rituál dostane nový rozměr. Balení obsahuje 80 kapslí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Espresso Vanilla, 8x10 kapslí

Tchibo Cafissimo Espresso Caramel, 8x10 kapslí

Detail

Patříte-li mezi kávové nadšence, ale profesionální příprava kávy je pro vás neznámá, kapsle Tchibo jsou pro vás řešením. Lahodná chuť espressa s dozvukem karamelu vás dostane. Samotné či k zákusku, díky přírodnímu aroma můžete očekávat nevšední zážitek. Balení obsahuje 80 kapslí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Espresso Caramel, 8x10 kapslí
Caffé Espresso, balení 16 kapslí (2000770), Caffé Decaffeinato, balení 16 kapslí (2000775), Caffé Vaniglia, balení 16 kapslí (2000778), Caffé Fortissimo, balení 16 kapslí (2000771), Caffé Caramello, balení 16 kapslí (2000777), Mami's Caffé Espresso Crema, zrnková, 1000g (TV9209SEB), Mami's Caffé Espresso Crema, mletá, 250g dóza (TV17331BMR), Mami's Caffé Espresso Crema, zrnková, 250g dóza (TV9056BMR), ILLY Espresso Intenso, 10 ks kapslí (4060264), L'OR Espresso Ristretto 20ks hliníkových kapslí (4029060), L'OR Espresso Onyx 10ks hliníkových kapslí (4029058), Jacobs Espresso Ristretto 20 ks kapslí (4061106), L'OR Espresso Decaffeinato 10ks hliníkových kapslí (4028715; 4029379), L'OR Espresso Splendente 10ks hliníkových kapslí (4028719; 4029377), NESCAFÉ Dolce Gusto Caffé Lungo Intenso, 3 balení (12173479), NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso 3 balení (12423720), L'OR Espresso Colombia 20ks kapslí, kompatibilní s kávovary Nespresso (4061250), L'OR Espresso Caramel 10ks kapslí pro Nespresso®* kávovary (4070805), Cemio Kamzík Silnější 60 kapslí - balení 2 ks, TASSIMO kapsle Jacobs Espresso 16 nápojů (625779), NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Intenso, 3 balení (7613036868068 ), NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Barista, 3 balení (7613036867597 ), NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso XXL, 3 balení (12423742), L'OR Espresso Limited Creation 10ks kapslí pro Nespresso®* kávovary (4090593), Cemio RED3, 90+15 kapslí - dárkové balení 2022 (7640181680412), NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Intenso Decaffeinato, 3 balení (7613035260931), NESCAFÉ Dolce Gusto Peru Cajamarca Espresso, 3 balení (12360021), GS Megalecitin 1325, 100+30 kapslí - dárkové balení 2022 (8595693300428), Starbucks by Nescafé Dolce Gusto Espresso Roast, 3 balení (7613036988698), SCOTT SlimFold - balení 16× 110 ks (10036000058564)