BED & BREAKFAST Podnos do postele

BED & BREAKFAST Podnos do postele

BED & BREAKFAST Podnos do postele

Bílý podnos BED & BREAKFAST ve venkovském stylu je jedním z nejhezčích důvodů, proč si v neděli pěkně zalenošit a zůstat v posteli o něco déle. (butlers.cz)

Bambusový podnos do postele Excellent

Bambusový podnos do postele Excellent

Snídaně do postele je někdy mnohem víc než večeře v luxusní restauraci. Prodlužte si ráno klidně až do oběda s podnosem do postele. Použité bambusové dřevo je lehké a má snadnější údržbu než ostatní druhy dřev. Nohy podnosu jsou skládací, takže má dva způsoby využití - buď jako klasický podnos, nebo s nohami pro servírování snídaně do postele nebo občerstvení k večernímu sledování filmu. Možnost složení navíc minimalizuje nároky na prostor při skladování. Podnos do postele: z lehkého bambusového dřeva skládací nohy využití jako klasický podnos, nebo pro postavení v posteli rozměry: 50x30 cm, výška okraje 7 cm. (vkotliku.cz)

SUNDAY Podnos do postele - přírodní

SUNDAY Podnos do postele - přírodní

Náš tip na víkend: Zůstaňte klidně ležet a dopřejte si snídani do postele: nechte si donést horkou kávu, křupavé housky a čerstvý pomerančový džus. Jako skvělí pomocník se při tom osvědčí stolek do postele SUNDAY z bukového dřeva se sklápěcími nohami. A když si pak budete chtít ještě zdřímnout, není problém stolek zase rychle odložit. (butlers.cz)

Pouta do postele

Pouta do postele

Pro hravé páry, které se nebojí trochu experimentovat. Přineste něco nového do Vašeho milostného života. Fantazii se meze nekladou, co nezbedného s touho hračkou vymyslíte je už jen na vás.Jen pozor ať neztratíte klíček, to by vám spoutaný asi jen tak neodpustil. Pro hravé páry,které se nebojí trochu experimentovat. Přineste něco nového do Vašeho milostného života. Pouta do postele s příjemným kožíškem a bezpečnostní pojistkou1x Pouta do postele (dilego.cz)

Zádová opěrka do postele

Zádová opěrka do postele

Opěrka zad nastavitelná do 4 různých pozic, se kterou se vám bude v posteli pohodlněji dívat na televizi, číst, jíst... Je velmi lehká a po složení zabere minimum místa. Struktura je kovová s plastovými částmi, opěrka je z polyesteru. Měří max. 50x40v cm. (euronova-shop.cz)

Rošt do postele R-160

Rošt do postele R-160

Pevný lamelový rošt ze dřeva v šíři 160 cm. V nabídce máme další rozměry a vhodné postele. (nakup-nabytek.cz)

Rošt do postele R-180

Rošt do postele R-180

Pevný lamelový rošt ze dřeva v šíři 180 cm. V nabídce máme další rozměry. (nakup-nabytek.cz)

Rošt do postele R-80

Rošt do postele R-80

Pevný lamelový rošt ze dřeva v šíři 80 cm. V nabídce máme další rozměry. (nakup-nabytek.cz)

Rošt do postele R-120

Rošt do postele R-120

Pevný lamelový rošt ze dřeva v šíři 120 cm. V nabídce máme další rozměry. (nakup-nabytek.cz)

Stolek na notebook do postele

Stolek na notebook do postele

Dopřejte si požitku z práce v posteli. S tímto stolkem můžete pracovat v leže na svém notebooku jako byste seděli u pracovního stolu. Desku stolku do postele můžete libovolně naklápět tak, abyste měli perfektní výhled na displej i na klávesnici. Stolek je koncipován tak, aby unesl i větší notebooky a s myší můžete pracovat na vodorovné ploše vedle sklopné desky. Stolek má i vestavěnou zásuvku na drobnosti a pokud sklopíte nožičky, pohodlně se vám vejde pod postel nebo jej můžete jednoduše převézt na jiné místo.Dopřejte si požitku z práce v posteli. S tímto stolkem můžete pracovat v leže na svém notebooku jako byste seděli u pracovního stolu. Desku stolku do postele můžete libovolně naklápět tak, abyste měli perfektní výhled na displej i na klávesnici. Stolek je Kvalitně zpracovaný… (dilego.cz)

Rošt do postele R-140

Rošt do postele R-140

Pevný lamelový rošt ze dřeva v šíři 140 cm. V nabídce máme další rozměry. (nakup-nabytek.cz)

Rošt do postele R-90

Rošt do postele R-90

Pevný lamelový rošt ze dřeva v šíři 90 cm. V nabídce máme další rozměry a vhodnou postel. (nakup-nabytek.cz)

Rošt do postele PRIMAFLEX 140 cm

Rošt do postele PRIMAFLEX 140 cm

Pevný lamelový rošt ze dřeva v šíři 140 cm. Rošt rovnoměrně rozkládá váhu těla na plochu matrace, obsahuje posuvné objímky pro individuální nastavení tuhosti. Obsahuje také středový popruh pro zlepšení stability roštu. Nosnost roštu je 120 kg. Má 3 anatomické zóny. (nakup-nabytek.cz)

Lionelo Zábrana do postele EVA grey

Lionelo Zábrana do postele EVA grey

Zábrana pro dítě EVA je vhodná na každou postel s matrací. Jednoduchý systém upevnění zábrany jen podtrhuje její komfortnost. Zábrana pro dítě EVA Vyrobeno z polyesteru Systém proti otevírání na 2 pásy Nastavení úhlu Jednoduchá instalace Rozměry: 150×35×42 cm (prodeti.cz)

Rošt do postele PRIMAFLEX 100 cm

Rošt do postele PRIMAFLEX 100 cm

Pevný lamelový rošt ze dřeva v šíři 100 cm. Rošt rovnoměrně rozkládá váhu těla na plochu matrace, obsahuje posuvné objímky pro individuální nastavení tuhosti. Obsahuje také středový popruh pro zlepšení stability roštu. Nosnost roštu je 120 kg. Má 3 anatomické zóny. (nakup-nabytek.cz)

Rošt do postele CasaNova Ekonomic 80 cm

Rošt do postele CasaNova Ekonomic 80 cm

Pevný lamelový rošt ze dřeva v šíři 80 cm. Rošt má 28 lamel v pružných kaučukových pouzdrech. Rovnoměrně rozkládá váhu těla na plochu matrace, obsahuje posuvné objímky pro individuální nastavení tuhosti v bederní oblasti. Má 3 bederní nastavitelné výztuhy. Obsahuje také středový popruh pro zlepšení stability roštu. Nosnost roštu je 120 kg. (nakup-nabytek.cz)

Blancheporte Podložka do postele Airflow režná 90x190cm

Blancheporte Podložka do postele Airflow režná 90x190cm

Podložka do postele Airflow se specifickým zpracováním zajišťujícím přirozenou prodyšnost. Perforace konceptu Airflow pro multiventilační funkci. Tato podložka Vám zajistí pohodlí ve všech oblastech (bedra, záda, šíje) a uleví od napětí v těchto zónách. Perforace zajišťuje prodyšnost a Vám příjemný, blahodárný spánek. Vyrobeno ve Francii. Blancheporte Podložka do postele Airflow režná 90x190cm od výrobce Blancheporte z kategorii | Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Bytový textil | Chrániče na matrace za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

Hrnek Sam Toft - Breakfast in Bed For Doris

Hrnek  Sam Toft - Breakfast in Bed For Doris

Originální licencovaný produkt. Ideální dárek (posters.cz)

Pampers Bedmats 7ks - dětské podložky do postele

Pampers Bedmats 7ks - dětské podložky do postele

Pampers dětské podložky do postele se vkládají do dětské postýlky přímo pod prostěradlo. Podložka ochrání matraci při nechtěném pomočení či protečení pleny. Podložky do postele Pampers jsou jednorázové podložky pro ochranu matrace, které vašemu dítěti umožňují spát bez omezení a v pohodlí, a zároveň nabízí diskrétní a účinnou ochranu matrace. Jsou dokonale nepropustné, avšak na rozdíl od plastových prostředků na ochranu matrace jsou hebké a jednorázové. Podložky do postele drží na svém místě díky stranám, které se ohýbají přes okraj matrace. Podložky do postele obsahují super absorpční materiál schopný absorbovat a odvést průměrné množství moče vyloučené desetiletým dítětem. Po nehodě podložku jednoduše sundejte, vyhoďte a nahraďte novou. Podložky do postele Pampers jsou… (prodeti.cz)

Rošt do postele CasaNova Ekonomic 90 cm

Rošt do postele CasaNova Ekonomic 90 cm

Pevný lamelový rošt ze dřeva v šíři 90 cm. Rošt má 28 lamel v pružných kaučukových pouzdrech. Rovnoměrně rozkládá váhu těla na plochu matrace, obsahuje posuvné objímky pro individuální nastavení tuhosti v bederní oblasti. Má 3 bederní nastavitelné výztuhy. Obsahuje také středový popruh pro zlepšení stability roštu. Nosnost roštu je 120 kg. (nakup-nabytek.cz)

Blancheporte Podložka do postele s mikrogelem bílá 160x200cm

Blancheporte Podložka do postele s mikrogelem bílá 160x200cm

Podložka do postele s mikrogelem pro spánek jako v prachových peřinách! Nekonečná měkkost a pohodlí! Výplň 100% polyester mikrogel s tvarovou pamětí, přizpůsobí se Vašemu tělu a následně vždy obnoví svou nadýchanost. Výplň: 100% polyester mikrogel s tvarovou pamětí. Potah: perkál 100% bavlna, navléká se jako napínací prostěradlo. Prošití: čtverce. Vhodné na matraci o výšce až 17 cm. Blancheporte Podložka do postele s mikrogelem bílá 160x200cm od výrobce Blancheporte z kategorii | Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Bytový textil | Chrániče na matrace za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

Blancheporte Podložka do postele Hollofil Eco bílá 140x190cm

Blancheporte Podložka do postele Hollofil Eco bílá 140x190cm

Podložka do postele Hollofil Eco pro pohodlný a klidný spánek. S úpravou proti skvrnám. Verze Eco: použití materiálů bez škodlivého vlivu na životní prostředí. Prošití velké vlny. S lemovkou. Ve všech 4 rozích fixační guma. Vyrobeno ve Francii. Potah 100% bavlna s teflonovým potahem zabraňujícím vzniku skvrn. Verze Allerban : antibakteriální a antiplísňová ochrana. Výplň 100% polyester, duté vlákno se silikonovou úpravou Hollofil spring Eco, 400g/m2. Blancheporte Podložka do postele Hollofil Eco bílá 140x190cm od výrobce Blancheporte z kategorii | Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Bytový textil | Chrániče na matrace za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

Pampers Bedmats 7 ks - dětské podložky do postele

Blancheporte Podložka do postele Surconfort Premium bílá 160x200cm

Blancheporte Podložka do postele Surconfort Premium bílá 160x200cm

Podložka do postele Surconfort premium 700g/m2 Dodo pro noci jako na obláčku! Ať už je Vaše matrace pevná nebo pružná, podložka Surconfort dodá Vašim nocím nekonečnou měkkost. Měkoučká, jemná, mikroprodyšná. Vytvoří z Vaší postele příjemný, měkký pelíšek. Výplň 700g/m2. Uvolněte své tělo a vychutnejte si hluboký spánek! Vyrobeno ve Francii. S úpravou Teflon zamezující tvorbě skvrn. Potah: perkál 65 % polyester, 35 % bavlna. Výplň: 100% polyester, 700g/m2 . Duté vlákno se silikonovou úpravou. Prošití vlny, s lemovkou Dodo a dvojitým proštím pro dokonalou pevnost + 4 rohové, fixační gumy. Blancheporte Podložka do postele Surconfort Premium bílá 160x200cm od výrobce Blancheporte z kategorii | Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Bytový textil | Chrániče na matrace za skvělé ceny v e-shopu… (blancheporte.cz)

S horoskopem do postele (978-80-7243-814-3)

S horoskopem do postele (978-80-7243-814-3)

Kniha – autor Michaela Kudláčková; Vladimír Kubeš, 160 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Humorné, ale i vážné horoskopy, které vám napoví, koho si jednotlivá znamení vyberou do postele. Mimoto si podle horoskopu a poté povah, ač se to může zdát neobvyklé, vybíráme také svůj nábytek - postel. Dozvíte se o sobě určitě hodně nových věcí, spoustu rad, jak si zařídit byt, a také se při čtení těchto horoskopů budete skvěle bavit. (alza.cz)

Lamelový rošt do postele v šíři 80 cm KN188

Lamelový rošt do postele v šíři 80 cm KN188

Dřevěný lamelový rošt je široký 80 cm a obsahuje 28 lamel v pružných kaučukových pouzdrech. Středový popruh slouží k lepší stabilitě roštu. Rošt je výklopný za pomocí plynových pístů. Nosnost roštu je 120 kg. (nakup-nabytek.cz)

Bambusový podnos Kutahya Snacks Breakfast, 38 x 30,5 cm

Bambusový podnos Kutahya Snacks Breakfast, 38 x 30,5 cm

Pokud jste estét, který musí mít všechno všude krásné, pak vám tento kousek nesmí chybět. Barvu a strukturu bambusu si zamilujete na první pohled a vězte, že vás tento kousek bude bavit opravdu dlouho. Je praktický, elegantní a jednoduše dokonalý ♥ (bonami.cz)

Lamelový rošt do postele v šíři 80 cm KN188

Lamelový rošt do postele v šíři 80 cm KN188

Dřevěný pevný lamelový rošt je široký 80 cm a obsahuje 28 lamel v pružných kaučukových pouzdrech. Středový popruh slouží k lepší stabilitě roštu. Má 3 anatomické zóny. Nosnost roštu je 120 kg. (nakup-nabytek.cz)

Rošt do postele o rozměrech 90 x 200 cm KN095

Rošt do postele o rozměrech 90 x 200 cm KN095

Rolovaný rošt do postele obsahuje celkem 20 latí, které jsou vyrobené z masivního dřeva o rozměrech: 6 x 1,8 cm a jsou spojené pevným textilním pásem. Tento rošt patří do sektorové řady a je vhodný do postelí z této řady. (nakup-nabytek.cz)

Rošt do postele o rozměrech 140 x 200 cm KN095

Rošt do postele o rozměrech 140 x 200 cm KN095

Rolovaný rošt do postele obsahuje celkem 20 latí, které jsou vyrobené z masivního dřeva o rozměrech: 6 x 1,8 cm a jsou spojené pevným textilním pásem. Tento rošt patří do sektorové řady a je vhodný do postelí z této řady. Nosnost roštu je 160kg. (nakup-nabytek.cz)

Lamelový rošt do postele v šíři 90 cm KN188

Lamelový rošt do postele v šíři 90 cm KN188

Dřevěný pevný lamelový rošt je široký 90 cm a obsahuje 28 lamel v pružných kaučukových pouzdrech. Středový popruh slouží k lepší stabilitě roštu. Má 3 anatomické zóny. Nosnost roštu je 120 kg. (nakup-nabytek.cz)

Rošt do postele o rozměrech 100 x 200 cm KN095

Rošt do postele o rozměrech 100 x 200 cm KN095

Rolovaný rošt do postele obsahuje celkem 20 latí, které jsou vyrobené z masivního dřeva o rozměrech: 6 x 1,8 cm a jsou spojené pevným textilním pásem. Tento rošt patří do sektorové řady a je vhodný do postelí z této řady. (nakup-nabytek.cz)

Rošt do postele o rozměrech 120 x 200 cm KN095

Rošt do postele o rozměrech 120 x 200 cm KN095

Rolovaný rošt do postele obsahuje celkem 20 latí, které jsou vyrobené z masivního dřeva o rozměrech: 6 x 1,8 cm a jsou spojené pevným textilním pásem. Tento rošt patří do sektorové řady a je vhodný do postelí z této řady. (nakup-nabytek.cz)

Rošt do postele o rozměrech 160 x 200 cm KN095

Rošt do postele o rozměrech 160 x 200 cm KN095

Rolovaný rošt do postele obsahuje celkem 20 latí, které jsou vyrobené z masivního dřeva o rozměrech: 6 x 1,8 cm a jsou spojené pevným textilním pásem. Tento rošt patří do sektorové řady a je vhodný do postelí z této řady. (nakup-nabytek.cz)

Pampers podložky do postele 90 x 80 cm 7 ks

Pampers podložky do postele 90 x 80 cm 7 ks

Popis Podložky do postele Pampers jsou jednorázové podložky pro ochranu matrace, které vašemu dítěti umožňují spát bez omezení a v pohodlí, a zároveň nabízí diskrétní a účinnou ochranu matrace. Jsou dokonale nepropustné, avšak na rozdíl od plastových prostředků na ochranu matrace jsou hebké a jednorázové. Podložky do postele drží na svém místě díky stranám, které se ohýbají přes okraj matrace. Podložky do postele obsahují super absorpční materiál schopný absorbovat a odvést průměrné množství moče vyloučené desetiletým dítětem. Po nehodě podložku jednoduše sundejte, vyhoďte a nahraďte novou. Podložky do postele Pampers jsou speciálně navržené tak, aby vám a vašemu dítěti… (ageo.cz)

Lamelový rošt do postele v šíři 90 cm typ Motor KN188

Lamelový rošt do postele v šíři 90 cm typ Motor KN188

Dřevěný polohovací lamelový rošt je široký 90 cm a obsahuje 28 lamel v pružných kaučukových pouzdrech. Středový popruh slouží k lepší stabilitě roštu. Má 3 anatomické zóny. Rošt se polohuje pomocí kabelového ovladače. Nosnost roštu je 120 kg. (nakup-nabytek.cz)

Lamelový rošt do postele v šíři 80 cm typ Relax KN188

Lamelový rošt do postele v šíři 80 cm typ Relax KN188

Dřevěný polohovací lamelový rošt je široký 80 cm a obsahuje 28 lamel v pružných kaučukových pouzdrech. Středový popruh slouží k lepší stabilitě roštu. Má 3 anatomické zóny. Rošt se polohuje ručně v oblasti hlavy a nohou. Nosnost roštu je 120 kg. (nakup-nabytek.cz)

Lamelový rošt do postele v šíři 90 cm typ Relax KN188

Lamelový rošt do postele v šíři 90 cm typ Relax KN188

Dřevěný polohovací lamelový rošt je široký 90 cm a obsahuje 28 lamel v pružných kaučukových pouzdrech. Středový popruh slouží k lepší stabilitě roštu. Má 3 anatomické zóny. Rošt se polohuje ručně v oblasti hlavy a nohou. Nosnost roštu je 120 kg. (nakup-nabytek.cz)

Rošt do postele o rozměrech 80 x 200 cm KN095

Rošt do postele o rozměrech 80 x 200 cm KN095

Rolovaný rošt do postele obsahuje celkem 20 latí, které jsou vyrobené z masivního dřeva o rozměrech: 6 x 1,8 cm a jsou spojené pevným textilním pásem. Tento rošt patří do sektorové řady a je vhodný do postelí z této řady. (nakup-nabytek.cz)

Lamelový rošt do postele v šíři 90 cm typ P KN188

Lamelový rošt do postele v šíři 90 cm typ P KN188

Dřevěný lamelový rošt je široký 90 cm a obsahuje 28 lamel v pružných kaučukových pouzdrech. Středový popruh slouží k lepší stabilitě roštu. Rošt je výklopný za pomocí plynových pístů. Nosnost roštu je 120 kg. (nakup-nabytek.cz)

Lamelový rošt do postele v šíři 80 cm typ Motor KN188

Lamelový rošt do postele v šíři 80 cm typ Motor KN188

Dřevěný polohovací lamelový rošt je široký 80 cm a obsahuje 28 lamel v pružných kaučukových pouzdrech. Středový popruh slouží k lepší stabilitě roštu. Má 3 anatomické zóny. Rošt se polohuje pomocí kabelového ovladače. Nosnost roštu je 120 kg. (nakup-nabytek.cz)

Lamelový rošt do postele pravý v šíři 90 cm typ Kombi KN188

Lamelový rošt do postele pravý v šíři 90 cm typ Kombi KN188

Dřevěný pevný pravý lamelový rošt je široký 90 cm a obsahuje 28 lamel v pružných kaučukových pouzdrech. Středový popruh slouží k lepší stabilitě roštu. Rošt má 3 anatomické zóny a je vhodný k postelím s úložným prostorem, kde vkládáte věci z boku. Nosnost roštu je 120 kg. (nakup-nabytek.cz)

Lamelový rošt do postele levý v šíři 80 cm typ Kombi KN188

Lamelový rošt do postele levý v šíři 80 cm typ Kombi KN188

Dřevěný pevný levý lamelový rošt je široký 80 cm a obsahuje 28 lamel v pružných kaučukových pouzdrech. Středový popruh slouží k lepší stabilitě roštu. Rošt má 3 anatomické zóny a je vhodný k postelím s úložným prostorem, kde vkládáte věci z boku. Nosnost roštu je 120 kg. (nakup-nabytek.cz)

Rimmel 60 Seconds - Lak na nehty 8 ml - 873 Breakfast In Bed

Rimmel 60 Seconds - Lak na nehty 8 ml  - 873 Breakfast In Bed

60 Seconds - Lak na nehty - rychleschnoucí lak na nehty - složení obohacené o antioxidant vitamín A napomáhající chránit a posilovat nehty - štěteček, jenž zabraňuje vytváření proužků, pro perfektní pokrytí v jediné vrstvě (prodejparfemu.cz)

Blancheporte Podložka do postele pro vysoký luxus, tvarová paměť bílá…

Blancheporte Podložka do postele pro vysoký luxus, tvarová paměť bílá 160x200cm

Ideální pro příliš tvrdé nebo staré matrace. Toto nové pohodlí redukuje svalové napětí a Vám se bude krásně spát. Blancheporte Podložka do postele pro vysoký luxus, tvarová paměť bílá 160x200cm od výrobce Blancheporte z kategorii | Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Bytový textil | Chrániče na matrace za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

Lamelový rošt do postele pravý v šíři 80 cm typ Kombi KN188

Lamelový rošt do postele pravý v šíři 80 cm typ Kombi KN188

Dřevěný pevný pravý lamelový rošt je široký 80 cm a obsahuje 28 lamel v pružných kaučukových pouzdrech. Středový popruh slouží k lepší stabilitě roštu. Rošt má 3 anatomické zóny a je vhodný k postelím s úložným prostorem, kde vkládáte věci z boku. Nosnost roštu je 120 kg. (nakup-nabytek.cz)

Blancheporte Podložka do postele pro vysoký luxus, latex, extra…

Blancheporte Podložka do postele pro vysoký luxus, latex, extra pohodlí bílá 80x190xm

Ideální pro příliš tvrdé nebo staré matrace. Toto nové pohodlí redukuje svalové napětí a Vám se bude krásně spát. Blancheporte Podložka do postele pro vysoký luxus, latex, extra pohodlí bílá 80x190xm od výrobce Blancheporte z kategorii | Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Bytový textil | Chrániče na matrace za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

Lamelový rošt do postele levý v šíři 90 cm typ Kombi KN188

Lamelový rošt do postele levý v šíři 90 cm typ Kombi KN188

Dřevěný pevný levý lamelový rošt je široký 90 cm a obsahuje 28 lamel v pružných kaučukových pouzdrech. Středový popruh slouží k lepší stabilitě roštu. Rošt má 3 anatomické zóny a je vhodný k postelím s úložným prostorem, kde vkládáte věci z boku. Nosnost roštu je 120 kg. (nakup-nabytek.cz)

Obraz, Reprodukce - Sam Toft - Breakfast in Bed For Doris, (100 x 50…

Obraz, Reprodukce - Sam Toft - Breakfast in Bed For Doris, (100 x 50 cm)

Obrazová reprodukce Sam Toft - Breakfast in Bed For Doris o rozměru 100x50 cm. Vysoká míra barevné přesnosti. Obraz Sam Toft - Breakfast in Bed For Doris je tisknut na kvalitní papír s vysokou gramáží. (posters.cz)

Dřevěný podnos I'm great in bed

Dřevěný podnos I'm great in bed

Také jsi tak skvělý v posteli?. Dřevěný podnos z vysoce kvalitního dřeva. Potiskovanou plochu tvoří pevná MDF deska, která je vysoce odolná proti poškrábání. (belabel.cz)

Šuplík do postele LOZ/90 v kombinaci dub san remo světlý/šedý wolfram…

Šuplík do postele LOZ/90 v kombinaci dub san remo světlý/šedý wolfram SZU W028

Zakoupili jste si postel LOZ/90 W028 (viz související zboží) a hledáte čím byste ji doplnili? Pak si pořiďte tento šuplík, který slouží k rozšíření úschovného prostoru místnosti. Za pomoci přiloženého návodu je kompletace snadná. Dodáváno demontované. (nakup-nabytek.cz)

Postel 90x200cm BED-1905 BK černá Autronic

Postel 90x200cm BED-1905 BK černá Autronic

Jednolůžková kovová postel matné černé barvy. Rošt je výšce 39 cm a postel je vhodná pro matraci o rozměru 90x200 cm. Postel je dodávána bez matrace a roštuBarva:černá Rozměry:šířka: 95 cm hloubka: 205 cm výška: 93 cm Hmotnost:16 kg Dodáváno v demontu.  (dekorhome.cz)

Postel 140x200 BED-1909 BK černá Autronic

Postel 140x200 BED-1909 BK černá Autronic

Dvoulůžková kovová postel je lesklé černé barvy. Rošt je ve výšce 33 cm a postel je vhodná pro matraci o rozměru 140x200 cm. Postel je dodávána bez matrace a roštu.Barva:černá Rozměry:šířka: 145 cm hloubka: 207 cm výška: 94 cm Hmotnost:17 kg Dodáváno v demontu.  (dekorhome.cz)

Obraz, Reprodukce - Sam Toft - Breakfast in Bed For Doris, (60 x 30…

Obraz, Reprodukce - Sam Toft - Breakfast in Bed For Doris, (60 x 30 cm)

Obrazová reprodukce Sam Toft - Breakfast in Bed For Doris o rozměru 60x30 cm. Vysoká míra barevné přesnosti. Obraz Sam Toft - Breakfast in Bed For Doris je tisknut na kvalitní papír s vysokou gramáží. (posters.cz)

Postel 180x200 BED-1907 BK černá Autronic

Postel 180x200 BED-1907 BK černá Autronic

Dvoulůžková kovová postel má matnou černou barvu. Rošt je ve výšce 30 cm a postel je vhodná pro matraci o rozměru 180x200 cm. Postel je dodávána bez roštu a matrace. Barva: černá Rozměry:šířka: 184 cm hloubka: 205 cm výška: 78 cm Hmotnost: 22,5 kg Dodáváno v demontu.  (dekorhome.cz)

Dětský stan nad postel InnovaGoods Childrens Bed Tent

Dětský stan nad postel InnovaGoods Childrens Bed Tent

Kupte dětem nový dětský stan nad postel od značky InnovaGoods. Tento krásný postelový stan s roztomilým originálním motivem dodá dětem na noc pocit bezpečí, navíc je to místo pro dobrodružné hry. O značce: Praktické vychytávky a pomůcky, které jsou navíc za hubičku. To nabízí značka InnovaGoods. V jejím repertoáru můžete najít jak zdravotní pomůcky, tak i hračky pro děti či kousky, které se hodí jako milý dárek pro nejbližší. (bonami.cz)

Postel Karup Senza Bed Black, 160 x 200 cm

Postel Karup Senza Bed Black, 160 x 200 cm

Dopřejte si kvalitní spánek na posteli značky Karup. Dánský výrobce kombinuje jednoduchý skandinávský styl a japonskou účelnost, díky čemuž vznikají vysoce kvalitní kusy nábytku, které šetří váš čas, prostor, nabízí vám naprostý komfort a nezahrávají si s pomíjivostí trendů. Proto si jejich kousky můžete užívat celé roky, aniž by se vám omrzely. (bonami.cz)

Postel pro návštěvy Karup Bed in a Bag Beige

Postel pro návštěvy Karup Bed in a Bag Beige

Dejte vale nehezkým nafukovacím matracím. Přichází postel pro návštěvníky z kolekce Bed in a Bag, která se stane pohodlným místem odpočinku pro vaše návštěvy. To je novinka od dánské značky Karup - Bed In a Bag. Jde o matraci pro hosty a návštěvy, kterou stačí jen vytáhnout srolovanou z vaku, rozložit a jde se spát! (bonami.cz)

Jídelní podnos na postel typ DG165 KN095

Jídelní podnos na postel typ DG165 KN095

Jídelní tác na postel je vyroben z kvalitního borovicového dřeva, a tak Váš domov provoní dřevěnou vůní. Základní borovicové dřevo je bez moření, avšak si můžete vybrat i moření olše, dub, grey nebo ořech. Dřevo má povrchovou úpravu proti škůdcům. Tento podnos patří do sektorové řady, ze které lze skládat různé sestavy. Dodáváno v demontu. (nakup-nabytek.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít