Beautyrelax estetický přístroj pro obličej a tělo bodyface deluxe (8594166118713)

Produkt Beautyrelax estetický přístroj pro obličej a tělo bodyface deluxe (8594166118713) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Beautyrelax estetický přístroj pro obličej a tělo bodyface deluxe (8594166118713) upraviť a produkt hľadať znova.

BeautyRelax Estetický přístroj pro obličej a tělo Bodyface Deluxe (8594166118713)

BeautyRelax Estetický přístroj pro obličej a tělo Bodyface Deluxe (8594166118713)
Detail

Masážní přístroj - na celé tělo, bodová masáž, ultrazvuková kavitace, napájení do elektrické sítě Masážní přístroj BeautyRelax BR-1970 Bodyface Deluxe pro estetické ošetření tělaToužíte po krásně vypadajícím těle a nebaví vás neustále utrácet peníze za drahé procedury? Masážní přístroj BeautyRelax BR-1970 Bodyface Deluxe je profesionální přístroj, který slouží pro estetické ošetření těla neinvazivně, bez bolesti a bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů. BeautyRelax BR-1970 Bodyface Deluxe využívá především technologie, které byste našli v profesionálních studiích. Přesně proto je tak skvělý, jak vypadá! Přístroj využívá multipolární radiofrekvenci sloužící pro ošetření obličeje a těla a rovněž také ultrazvukovou kavitaci. BeautyRelax BR-1970 Bodyface Deluxe poskytuje neinvazivní lifting pleti a formování vaší postavy. Potěší vás extrémně dlouho životností a možností dávkování výkonu jednotlivých technologií. Praktické cestovní balení... (alza.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Estetický přístroj pro obličej a tělo Bodyface Deluxe (8594166118713) , Beautyrelax estetický přístroj pro obličej a tělo bodyface deluxe (8594166118713)

BeautyRelax Estetický přístroj pro obličej a tělo Bodyface Ultimate (8594166118706)

BeautyRelax Estetický přístroj pro obličej a tělo Bodyface Ultimate (8594166118706)
Detail

Masážní přístroj - na obličej a celé tělo, bodová masáž, displej, infračervené světlo a radiofrekvence, napájení do elektrické sítě BeautyRelax Bodyface Ultimate BR-1960 pro ošetření celého tělaBeautyRelax Bodyface Ultimate BR-1960 je multifunkční zařízení sloužící pro ošeření celého těla. Přístroj využívá technologie, které se nejčastěji využívají v profesionálních studiích. U BeautyRelax Bodyface Ultimate BR-1960 byste našli technologie jako je podtlaková lymfatická drenáž s vakuovým nasáváním, multipolární radiofrekvence THERMAGE či ultrazvuková kavitace. Neinvazivní lifting pleti, podtlaková drenáž pro potlačení příznaku celulitidy a ultrazvuková kavitace jsou perfektní technologie pro formování dokonalé postavy. Snadné sestavení a používání masážního přístrojePřístroj BeautyRelax Bodyface Ultimate BR-1960 potěší všechny náročnější uživatele, kteří chtějí svému tělu dopřát jen to nejlepší. Díky kvalitnímu a robustnímu kufříku si můžete přístroj... (alza.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Estetický přístroj pro obličej a tělo Bodyface Ultimate (8594166118706) , Beautyrelax estetický přístroj pro obličej a tělo bodyface ultimate (8594166118706)

BeautyRelax Estetický přístroj pro obličej a tělo Multiform (8594166119154)

BeautyRelax Estetický přístroj pro obličej a tělo Multiform (8594166119154)
Detail

Masážní přístroj - na celé tělo, lymfatická masáž, displej a radiofrekvence, napájení do elektrické sítě BeautyRelax Multiform BR-2330 absolutní novinka v kategorii estetických přístrojůMasážní přístroj BeautyRelax Multiform BR-2330 v sobě snoubí kvalitní zpracování, dlouhou životnost, vysoký výkon a variabilitu použití. Aplikační hlavice mají praktický ergonomický tvar, který zajistí snadné používání. Pomocí přístroje BeautyRelax Multiform BR-2330 snadno ošetříte i hůře dostupné tělesné partie. Potěší vás také uživatelsky velmi příznivé a intuitivní ovládání. Rychlé přepínání mezi jednotlivými funkcemi a změna výkonu působení jednotlivých technologií je hlavní předností BeautyRelax Multiform BR-2330. Prostřednictvím pokročilých technologií zajistíte perfektní výsledky s neinvazivní cestou.Hlavní přednosti masážní přístroje BeautyRelax Multiform BR-2330Profesionální přístroj BeautyRelax Multiform BR-2330 pro estetické ošetření celého těla bez... (alza.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Estetický přístroj pro obličej a tělo Multiform (8594166119154) , Beautyrelax estetický přístroj na obličej a tělo bodyface skinlift (8594166119130)

BeautyRelax Estetický přístroj na obličej a tělo Bodyface Skinlift

Detail

BeautyRelax Bodyface Skinlift je profesionální přístroj, který je určen pro estetické ošetření obličeje, krku, dekoltu a vybraných partií těla. Využívá vysoce účinnou technologii multipolární radiofrekvence THERMAGE. Neinvazivní lifting pleti, aktivní stimulace kolagenních vláken a potlačení příznaků celulitidy. Kvalitní zpracování všech komponentů. Vysoká užitná hodnota. Extrémně dlouhá životnost přístroje. Možnost plynulého dávkování energie radiofrekvenčních vln. Stolní provedení. S přístrojem není kromě sonogelu spojen žádný další spotřební materiál. Vysoká míra ekonomiky provozu. Určeno pro používání doma nebo v salonu. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Estetický přístroj na obličej a tělo Bodyface Skinlift , Beautyrelax kosmetický přístroj na obličej a tělo emsroller 4d (8594166119420)

BeautyRelax Estetický přístroj na obličej a tělo Bodyface Skinlift (8594166119130)

BeautyRelax Estetický přístroj na obličej a tělo Bodyface Skinlift (8594166119130)
Detail

Masážní přístroj - na krk, obličej a dekolt, bodová masáž, 5 programů, radiofrekvence, napájení do elektrické sítě BeautyRelax Bodyface Skinlift pro estetické ošetření Profesionální přístroj BeautyRelax Bodyface Skinlift je ideální pro estetické ošetření obličeje, krku, dekoltu a dalších vybraných částí vašeho těla. Přístroj disponuje velice účinnou technologií multipolární radiofrekvence, která dokáže zajistit vynikající výsledky při ošetření. Neinvazivní lifting pleti, aktivní stimulace kolagenních vláken a potlačení příznaků celulitidy, to vše zvládne BeautyRelax Bodyface Skinlift. Potěší vás svým kvalitním provedením včetně všech komponentů, které jsou spolu s přístrojem dodány. Mezi hlavní přednosti patří bezesporu dlouhá životnost a možnost plynulého dávkování energie radiofrekvenčních vln. Zařízení nezabere příliš mnoho místa. K masážnímu přístroji BeautyRelax není zapotřebí kromě sonogelu žádný jiný spotřební materiál. Kompaktní rozměry... (alza.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Estetický přístroj na obličej a tělo Bodyface Skinlift (8594166119130) , Beautyrelax estetický přístroj pro lifting pleti fraxlift exclusive (8594166119567)

BeautyRelax Estetický multifunkční přístroj Bodyface Deluxe

Detail

BeautyRelax Bodyface Deluxe je profesionální přístroj, který je určen pro estetické ošetření těla neinvazivně, bez bolesti a bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů. Přístroj využívá technologie nejčastěji používané v profesionálních studiích. Multipolární radiofrekvence THERMAGE pro ošetření obličeje a těla, ultrazvuková kavitace. Neinvazivní lifting pleti a formování postavy. Kvalitní zpracování všech komponentů. Vysoká užitná hodnota. Extrémně dlouhá životnost přístroje. Možnost dávkování výkonu jednotlivých technologií. Stolní provedení. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Estetický multifunkční přístroj Bodyface Deluxe , Beautyrelax masážní přístroj handrelax (8594166119796)

BeautyRelax Estetický multifunkční přístroj Bodyface Ultimate

Detail

BeautyRelax Bodyface Ultimate je multifunkční zařízení pro ošeření celého těla. Přístroj využívá technologie nejčastěji používané v estetických studiích. Podtlaková lymfatická drenáž s vakuovým nasáváním, multipolární radiofrekvence THERMAGE, ultrazvuková kavitace. Neinvazivní lifting pleti, podtlaková drenáž pro potlačení příznaku celulitidy a ultrazvuková kavitace pro formování postavy. Kvalitní zpracování všech komponentů. Vysoká užitná hodnota. Extrémně dlouhá životnost přístroje. Možnost dávkování výkonu jednotlivých technologií. Stolní provedení. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Estetický multifunkční přístroj Bodyface Ultimate , Beautyrelax masážní přístroj lymfopress ultimate (8594166119758)

BeautyRelax Estetický multifunkční přístroj Bodyface Multiform

Detail

BeautyRelax Bodyface Multiform definuje nový standard pro přístroje obdobného typu z hlediska kvality zpracování, životnosti, výkonu a variability používání. Využívá vysoce účinnou technologii multipolární radiofrekvence THERMAGE, ultrazvukové kavitace a vakuová drenáý pro formování postavy. Konstrukce vychází z posledních trendů požadavků estetického ošetření obličeje a těla. Všechny aplikační hlavice mají ergonomický tvar. Velice dobře se drží. Snadno lze ošetřit i hůře dostupné tělesné partie. Uživatelsky velmi příznivé a intuitivní ovládání. Rychlé přepínání mezi jednotlivými funkcemi. Změna výkonu působení jednotlivých technologií v reálném čase podle individuální potřeby uživatele. Prostřednictvím pokročilých technologií přístroj řeší celou řadu estetických defektů šetrnou neinvazivní cestou. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Estetický multifunkční přístroj Bodyface Multiform , Beautyrelax kosmetický přístroj pro lifting pleti thermageegg (8594166119536)

BeautyRelax Estetický přístroj na tělo Celluform Ultimate

Detail

Estetický přístroj na tělo BeautyRelax Celluform Ultimate využívá technologie srovnatelné s velkými přístroji v estetických studiích. Hlavní funkcí modelu je cílené formování postavy se zaměřením na redukci podkožního tuku. Na tukovou tkáň působí díky multifunkční aplikační hlavici ultrazvukem, radiofrekvencí, elektrickými mikropulzy EMS, fotonovým světlem. Ergonomický tvar přístroje usnadňuje ošetření vybraných částí těla. Možnost použití na obličej pro aktivní stimulaci tvorby vlastního kolagenu. Vyhlazení vrásek a zvýšení pružnosti pleti. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Estetický přístroj na tělo Celluform Ultimate , Beautyrelax masážní přístroj pro stimulaci hlavy brainrelax (8594166119345)

BeautyRelax Estetický přístroj na tělo Celluform Plus

Detail

Estetický přístroj na tělo BeautyRelax Celluform Plus se 4 inovativními technologiemi. Lepší dosažitelné výsledky ve srovnání s přístroji obdobného charakteru. Zcela neinvazivní charakter ošetření. Nezpůsobuje žádné nepříjemné pocity. Bezbolestné a naprosto bezpečné používání. Bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Dosažitelné a viditelné výsledky i v případech, kdy tuk prorůstá svalovou hmotou. Zpevňování a vypínání pokožky. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Estetický přístroj na tělo Celluform Plus , Beautyrelax masážní přístroj shape&relax ems (8594166119772)

BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej a tělo Emsroller 4D

Detail

Kosmetický přístroj na obličej a tělo BeautyRelax Emsroller 4D je účinný nástroj pro posílení obličejových svalů. Kombinuje inovativní funkci EMS elektrických mikropulzů a intenzivní vibrační mikromasáž. Vaši pleť budou hýčkat největší masážní válečky ve své kategorii. Zvyšte pružnost vaší pleti pomocí 4D face liftingu. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej a tělo Emsroller 4D , Beautyrelax masážní přístroj pro uvolnění krční páteře neckpress (8594166119369)

BeautyRelax Estetický přístroj na tělo Celluform Fat Attack

Detail

Estetický přístroj na tělo BeautyRelax Celluform Fat Attack je určen pro šetrnou metodu ošetření tukové tkáně. Dosažitelný dvoufázový efekt: stimulace tukové tkáně a zvýšení pružnosti pleti. Potlačení příznaků celulitidy. Moderní pokročilé technologie: Radiofrekvence, EMS pulzy, MFIP pulzy, červené světlo. Neinvazivní charakter ošetření. Vhodný pro podbradek, paže, bříško, hýždě, stehna a lýtka. Možnost dávkování výkonu. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Estetický přístroj na tělo Celluform Fat Attack , Beautyrelax masážní přístroj pro uvolnění krčních svalů shiatsusoft (8594166119239)

BeautyRelax Estetický přístroj na tělo Celluform Plus (8594166119598)

BeautyRelax Estetický přístroj na tělo Celluform Plus (8594166119598)
Detail

Masážní přístroj - na celé tělo, elektrostimulace a EMS, časovač, displej a radiofrekvence, napájení na jednu Li-ion dobíjecí baterii Toužíte po profesionální péči o vaše tělo přímo u vás doma? Masážní přístroj BeautyRelax vaše potřeby naplní. Elektrostimulace nebo také EMS aktivuje svaly za pomoci elektrických impulsů. Pravidelným používáním lze dosáhnout redukce vrásek a vaše pleť tak bude vypadat mnohem mladší a svěžejší. Přístroj nabízí provádět masáže, které podporují prokrvení především při celulitidě a pomerančové kůži. Pomůže vám a podpoří ve vaší snaze k vysněné postavě. Nyní už jen zaujměte vhodnou polohu a dovolte masážnímu přístroji BeautyRelax, aby vám hýčkal celé tělo. Zásadní přednosti produktu BeautyRelax Estetický přístroj na tělo Celluform Plus Masážní přístroj BeautyRelax vám pomůže opravdu se zrelaxovat Druh masáže: elektrostimulace a EMS Využijete na celé tělo K pohonu můžete použít jednu baterii typu Li-ion dobíjecí Přístroj je vybaven... (alza.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Estetický přístroj na tělo Celluform Plus (8594166119598) , Beautyrelax masážní přístroj pro uvolnění bederní páteře lumbpress (8594166119352)

BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej a tělo Emsroller 4D (8594166119420)

BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej a tělo Emsroller 4D (8594166119420)
Detail

Masážní přístroj - na obličej a dekolt, elektrostimulace, EMS a vibrační masáž, 9 programů, nastavení intenzity, napájení na jednu Li-ion dobíjecí baterii Rádi byste si dopřáli profesionální péči o vaše tělo v pohodlí vašeho domova? Masážní přístroj BeautyRelax vaše přání naplní. Vibrační motor uvnitř masážního přístroje vás zbaví pocitu únavy a těžkosti. Pomocí elektrostimulace nebo také EMS dochází k aktivaci oslabených svalů pomocí elektrických impulsů, které jsou vysílány do postiženého místa. Jeho pravidelným používáním lze docílit eliminace vrásek, vaše pleť tak bude více rozjasněná a omlazená. Nyní už jen zaujměte vhodnou polohu a dovolte masážnímu přístroji BeautyRelax, aby vám hýčkal obličej a dekolt. Zásadní vlastnosti produktu BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej a tělo Emsroller 4D Masážní přístroj na obličej BeautyRelax vám poskytne dokonalou péči jako v salónu Druh masáže: elektrostimulace, EMS a vibrační masáž Pro napájení vyžaduje baterii... (alza.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej a tělo Emsroller 4D (8594166119420) , Beautyrelax masážní přístroj metoda baňkování vacuform twin (8594166119376)

BeautyRelax Celluform Optimal BR-2220 masážní přístroj na obličej a tělo

BeautyRelax Celluform Optimal BR-2220 masážní přístroj na obličej a tělo
Detail

BeautyRelax Celluform Optimal BR-2220, , Speciální péče pro ženy, Podpořte svou snahu o krásnější pleť s tímto pomocníkem. Přístroj BeautyRelax Celluform Optimal BR-2220 se postará o efektivní čištění pleti a zajistí vám tak péči na profesionální úrovni v pohodlí domova. Vlastnosti: jemně masíruje tvář zlepšuje kvalitu pleti využívá účinky světelné terapie (notino.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Celluform Optimal BR-2220 masážní přístroj na obličej a tělo , Beautyrelax kosmetický přístroj na vrásky rflift elegance (8594166119727)

BeautyRelax Estetický přístroj pro lifting pleti Fraxlift Exclusive (8594166119567)

BeautyRelax Estetický přístroj pro lifting pleti Fraxlift Exclusive (8594166119567)
Detail

Masážní přístroj - na krk, obličej a dekolt, bodová masáž, 4 programy, napájení do elektrické sítě Chcete dopřát vašemu tělu profesionální péči v pohodlí vašeho domova? Masážní přístroj BeautyRelax vaše přání naplní. Aby byl odpočinek kompletní, dopřejte si bodovou neboli tlakovou masáž. Soustředí se na měkké svalové tkáně a jejich uvolnění. Jeho pravidelným používáním lze dosáhnout redukce vrásek, a navíc dodá vaší pleti mladší a svěžejší vzhled. Nyní už jen zaujměte vhodnou polohu a dovolte masážnímu přístroji BeautyRelax, aby hezky pečoval o krk, obličej a dekolt. Klíčové vlastnosti produktu BeautyRelax Estetický přístroj pro lifting pleti Fraxlift Exclusive Masážní přístroj na obličej a krk BeautyRelax se o vás skvěle postará Druh masáže: bodová masáž Přívod energie vyžaduje elektrickou síť Jedná se o masáž měkkých tkání S funkcí časovače Určení: omlazení pleti, redukce vrásek a zpevnění pokožky Masážní přístroj BeautyRelax vás mile potěší svými funkcemi... (alza.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Estetický přístroj pro lifting pleti Fraxlift Exclusive (8594166119567) , Beautyrelax kosmetický přístroj na vrásky rflift premium (8594166119406)

BeautyRelax Estetický přístroj Celluform Lite

Detail

Estetický přístroj Celluform Lite od značky BeautyRelax je výborný pomocník pro formování postavy. Při jeho vývoji a výrobě se vycházelo z reálných výsledků estetických studií a zkušeností odborníků. Ultrazvuková kavitace, radiofrekvence a červené světlo patří mezi nejpoužívanější technologie pro formování postavy. BeautyRelax Celluform Lite můžete používat doma a zaměřit se tak na problematické partie, krok po kroku vám pomůže dosáhnout vašeho vysněného výsledku. Používání estetického přístroje je neinvazivní a bezbolestné. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Estetický přístroj Celluform Lite , Hipp babysanft sensitive obličej a tělo 100 ml (42428398)

Silk´n Revit peelingový přístroj pro obličej

Silk´n Revit peelingový přístroj pro obličej
Detail

Zlepšete si strukturu pokožky za pomoci Silk'n Revit Essential. Přístroj stimuluje produkci nových kožních buněk, odstraňuje odumřelé buňky a posiluje pružnost, pevnost a vitalitu pokožky. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Silk´n Revit peelingový přístroj pro obličej , Garett beauty face - masážní přístroj na obličej (beauty_face_bial)

Silk´n peelingový přístroj pro obličej Revit

Silk´n peelingový přístroj pro obličej Revit
Detail

Silk´n peelingový přístroj pro obličej Revit Obnovte svou pleť se Silk'n Revit Essential! S výkonným mikroderm abrazivním systémem bude vaše pokožka zářivá a vitální během několika minut. Stimuluje produkci nových kožních buněk a zlepšuje strukturu pokožky a pružnost, ale také snižuje výskyt stařeckých skvrn a vrásek. Objevte, co peeling se Silk'n Revit Essential může udělat pro vaši pokožku! (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Silk´n peelingový přístroj pro obličej Revit , Beautyrelax masážní přístroj pro uvolnění krčních svalů tens ems fold (8594166119253)

Silk´n Peelingový přístroj pro obličej Revit Prestige

Silk´n Peelingový přístroj pro obličej Revit Prestige
Detail

Silk´n Peelingový přístroj pro obličej Revit Prestige ReVit Prestige je dokonalým řešením pro každého, kdo chce na tváři a těle pevnou, zářivou a mladší pleť. Díky LCD displeji si můžete být jisti strukturovaným ošetřením pokožky. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Silk´n Peelingový přístroj pro obličej Revit Prestige , Beautyrelax masážní přístroj se vzduchovou kompresí lymfopress twin (8594166119178)

BeautyRelax Brightlips masážní přístroj na obličej

BeautyRelax Brightlips masážní přístroj na obličej
Detail

BeautyRelax Brightlips, , Speciální péče pro ženy, Podpořte svou snahu o krásnější pleť s tímto pomocníkem. Přístroj BeautyRelax Brightlips se postará o efektivní čištění pleti a zajistí vám tak péči na profesionální úrovni v pohodlí domova. Vlastnosti: jemně masíruje tvář zlepšuje kvalitu pleti podporuje vstřebávání kosmetických přípravků přispívá k lepšímu prokrvení pleti (notino.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Brightlips masážní přístroj na obličej , Beautyrelax masážní přístroj se vzduchovou kompresí lymfopress portable (8594166119192)

BeautyRelax Hyperblade masážní přístroj na tělo

BeautyRelax Hyperblade masážní přístroj na tělo
Detail

BeautyRelax Hyperblade, , Masážní pomůcky pro ženy, Produkt BeautyRelax Hyperblade skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku. (notino.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Hyperblade masážní přístroj na tělo , Beautyrelax kosmetický přístroj s fotonovou terapií lightmask smart (8594166119475)

Crystallove Crystalcup sada na obličej a tělo

Crystallove Crystalcup sada na obličej a tělo
Detail

Crystallove Crystalcup, , Péče o tělo pro ženy, Produkt Crystallove Crystalcup se postará o to, aby byla vaše pleť ještě krásnější. Sada obsahuje: masážní pomůcka na oční okolí 2 ks masážní pomůcka na obličej, krk a dekolt 2 ks masážní pomůcka na tělo čisticí kartáček na pleť transparentní kosmetická taštička Vlastnosti: na cestování i do kabelky Jak používat: Používejte podle přiloženého návodu. (notino.cz)

Podobné produkty ako Crystallove Crystalcup sada na obličej a tělo , Beautyrelax masážní přístroj se vzduchovou kompresí lymfopress lite (8594166119185)

BeautyRelax iLift Smart masážní přístroj na obličej

BeautyRelax iLift Smart masážní přístroj na obličej
Detail

BeautyRelax iLift Smart, , Speciální péče pro ženy, Podpořte svou snahu o krásnější pleť s tímto pomocníkem. Přístroj BeautyRelax iLift Smart se postará o efektivní čištění pleti a zajistí vám tak péči na profesionální úrovni v pohodlí domova. Vlastnosti: jemně masíruje tvář zlepšuje kvalitu pleti podporuje vstřebávání kosmetických přípravků přispívá k lepšímu prokrvení pleti využívá účinky světelné terapie (notino.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax iLift Smart masážní přístroj na obličej , Dove nourishing krém na tělo a obličej 250 ml (8720181172120)

BeautyRelax Cavimax Ultimate masážní přístroj na tělo

BeautyRelax Cavimax Ultimate masážní přístroj na tělo
Detail

BeautyRelax Cavimax Ultimate, , Masážní pomůcky pro ženy, Podpořte svou snahu o krásnější pleť s tímto pomocníkem. Přístroj BeautyRelax Cavimax Ultimate se postará o efektivní čištění pleti a zajistí vám tak péči na profesionální úrovni v pohodlí domova. Vlastnosti: pomáhá obnovovat kožní buňky jemně masíruje tvář zanechává pleť hladkou a svěží zpevňuje kontury obličeje zlepšuje kvalitu pleti (notino.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Cavimax Ultimate masážní přístroj na tělo , Beautyrelax masážní přístroj s tepelnou terapií kineticforce hot&cold (8594166119307)

Ziaja Pineapple dárková sada (na obličej a tělo)

Ziaja Pineapple dárková sada (na obličej a tělo)
Detail

Ziaja Pineapple, , Sprchové gely pro ženy, Udělejte radost sobě nebo svým blízkým perfektním kosmetickým setem Ziaja Pineapple. Sada obsahuje: energizující sérum 50 ml energizující hydratační pleťová mlha 200 ml tělová pěna 160 ml sprchový gel na tělo a vlasy 160 ml Vlastnosti: mix kosmetických produktů pro každodenní použití produkty pro hloubkovou výživu a hydrataci potěší všechny ženy Složení: veganský produkt Jak používat: Každý produkt z kosmetického setu používejte dle jeho návodu na etiketě. (notino.cz)

Podobné produkty ako Ziaja Pineapple dárková sada (na obličej a tělo) , Dove light hydratation krém na tělo a obličej 250 ml (8720181172144)

Ziaja Men dárková sada (na obličej a tělo)

Ziaja Men dárková sada (na obličej a tělo)
Detail

Ziaja Men, , Sprchové gely pro muže, Udělejte radost kosmetickým setem Ziaja Men , který je plný pánské kosmetiky pečující o tělo. Potěší každého moderního muže, který dbá o svůj zevnějšek. Sada obsahuje: pleťový krém 50 ml sprchový gel 300 ml antiperspirant roll-on 60 ml Vlastnosti: přípravky jsou speciálně vyvinuty pro potřeby mužské pleti mix produktů ke každodennímu používání potěší všechny muže Jak používat: Každý produkt z kosmetického setu používejte dle jeho návodu. (notino.cz)

Podobné produkty ako Ziaja Men dárková sada (na obličej a tělo) , Vivaco přírodní bahenní maska na obličej a tělo 200 ml (8595635205729)

Ziaja Naturally dárková sada (na obličej a tělo)

Ziaja Naturally dárková sada (na obličej a tělo)
Detail

Ziaja Naturally, , Sprchové gely pro ženy, Udělejte radost sobě nebo svým blízkým perfektním kosmetickým setem Ziaja Naturally. Sada obsahuje: vyživující krém 50 ml vyhlazující sérum na obličej, krk a dekolt 30 ml osvěžující sprchový gel 400 ml čisticí tonikum 200 ml Vlastnosti: mix kosmetických produktů pro každodenní použití produkty pro hloubkovou výživu a hydrataci potěší všechny ženy Složení: obsahuje minimálně 98 % složek přírodního původu obsahuje minimálně 99 % složek přírodního původu veganský produkt Jak používat: Každý produkt z kosmetického setu používejte dle jeho návodu na etiketě. (notino.cz)

Podobné produkty ako Ziaja Naturally dárková sada (na obličej a tělo) , Beautyrelax masážní přístroj na podporu růstu vlasů growmax hair premium (8594166119659)

BeautyRelax Peelmax BR-1080D mikrodermabrazivní přístroj na obličej

BeautyRelax Peelmax BR-1080D mikrodermabrazivní přístroj na obličej
Detail

BeautyRelax Peelmax BR-1080D, , Speciální péče pro ženy, Posuňte pravidelnou péči o svou pleť na novou úroveň. Přístroj BeautyRelax Peelmax BR-1080D umožňuje masáž obličeje a podpoří tak vitalitu a přirozenou krásu pleti. Vlastnosti: pomáhá obnovovat kožní buňky zanechává pleť hladkou a svěží odstraňuje zbytky make-upu zlepšuje kvalitu pleti (notino.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Peelmax BR-1080D mikrodermabrazivní přístroj na obličej , Vivaco bio oil pupalkový olej na obličej a tělo 100 ml (8595635204180)

Sebamed Mycí emulze na obličej a tělo 400 ml

Sebamed Mycí emulze na obličej a tělo 400 ml
Detail

Sebamed Mycí emulze na obličej a tělo pro časté mytí obličeje i těla bez vysušení a podráždění pokožky. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Sebamed Mycí emulze na obličej a tělo 400 ml , Vivaco bio oil meruňkový olej na obličej a tělo 100 ml (8595635203954)

Sebamed Mycí emulze na obličej a tělo 200 ml

Sebamed Mycí emulze na obličej a tělo 200 ml
Detail

Sebamed Mycí emulze na obličej a tělo pro časté mytí obličeje i těla bez vysušení a podráždění pokožky. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Sebamed Mycí emulze na obličej a tělo 200 ml

Ziaja Olive Oil dárková sada (na obličej a tělo)

Ziaja Olive Oil dárková sada (na obličej a tělo)
Detail

Ziaja Olive Oil, , Krémy na ruce pro ženy, Udělejte radost sobě nebo svým blízkým perfektním kosmetickým setem Ziaja Olive Oil. Sada obsahuje: intenzivně vyživující krém 50 ml vyživující oční krém 15 ml intenzivně vyživující krém 80 ml Vlastnosti: skvěle se hodí jako dárek potěší všechny ženy mix kosmetických produktů pro každodenní použití Jak používat: Každý produkt z kosmetického setu používejte dle jeho návodu. (notino.cz)

Podobné produkty ako Ziaja Olive Oil dárková sada (na obličej a tělo)

Sebamed Mycí emulze na obličej a tělo 1000 ml

Sebamed Mycí emulze na obličej a tělo 1000 ml
Detail

Sebamed Mycí emulze na obličej je určena k hloubkovému čištění velmi citlivé a problematické pokožky, lze ji použít také pro normální a mastnou pleť. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Sebamed Mycí emulze na obličej a tělo 1000 ml

LaQ Kitten Magnolia dárková sada (na obličej a tělo)

LaQ Kitten Magnolia dárková sada (na obličej a tělo)
Detail

LaQ Kitten Magnolia, , Sprchové pěny pro ženy, Vše pro krásně vypadající pokožku v jednom balení. Kosmetická sada LaQ Kitten Magnolia udělá radost vám nebo jako dárek potěší vaše blízké. Sada obsahuje: hydratační čisticí pěna na tělo 250 ml čisticí pěna na obličej 100 ml tělové máslo 200 ml hloubkově vyživující máslo na obličej 50 ml Vlastnosti: kompletní rutina pro každodenní péči produkty pro hloubkovou výživu a hydrataci příjemně voní dárkové balení Složení: veganský produkt Jak používat: Každý produkt z kosmetického setu používejte dle jeho návodu na etiketě. (notino.cz)

Podobné produkty ako LaQ Kitten Magnolia dárková sada (na obličej a tělo)

PGW Barvy na obličej a telo - classic Barva: Tmavozelená

PGW Barvy na obličej a telo - classic Barva: Tmavozelená
Detail

Barvy na obličej a telo - classic počet: 1 ks objem: 13 ml lehká aplikace Barvy jsou vyrobeny tak, aby poskytly perfektní pokrytí. Po nanesený jsou barvy krásně jasné a živé a dají se s nimi vytvořit krásné malby na tělo. Hodí se na různé příležitosti od karnevalů, jako doplňky ke kostýmům nebo i jako doplněk na party. Můžete s nimi vytvořit různé vzory při malování na obličej nebo při malování na telo. Barvy jsou vyrobeny ve Velké Británii, takže jsou bezpečné a kvalitní a nebyly testovány na zvířatech. (heliumking.cz)

Podobné produkty ako PGW Barvy na obličej a telo - classic Barva: Tmavozelená

PGW Barva na obličej a telo - Primary Barva: Žlutá

PGW Barva na obličej a telo - Primary Barva: Žlutá
Detail

Barva na obličej a telo - Primary počet: 1 ks objem: 13 ml lehká aplikace Barvy jsou vyrobeny tak, aby poskytly perfektní pokrytí. Po nanesený jsou barvy krásně jasné a živé a dají se s nimi vytvořit krásné malby na tělo. Hodí se na různé příležitosti od karnevalů, jako doplňky ke kostýmům nebo i jako doplněk na party. Můžete s nimi vytvořit různé vzory při malování na obličej nebo při malování na telo.Farby jsou vyrobeny ve Velké Británii, takže jsou bezpečné a kvalitní a nebyly testovány na zvířatech. (heliumking.cz)

Podobné produkty ako PGW Barva na obličej a telo - Primary Barva: Žlutá

PGW Barvy na obličej a telo - classic Barva: Bordó

PGW Barvy na obličej a telo - classic Barva: Bordó
Detail

Barvy na obličej a telo - classic počet: 1 ks objem: 13 ml lehká aplikace Barvy jsou vyrobeny tak, aby poskytly perfektní pokrytí. Po nanesený jsou barvy krásně jasné a živé a dají se s nimi vytvořit krásné malby na tělo. Hodí se na různé příležitosti od karnevalů, jako doplňky ke kostýmům nebo i jako doplněk na party. Můžete s nimi vytvořit různé vzory při malování na obličej nebo při malování na telo. Barvy jsou vyrobeny ve Velké Británii, takže jsou bezpečné a kvalitní a nebyly testovány na zvířatech. (heliumking.cz)

Podobné produkty ako PGW Barvy na obličej a telo - classic Barva: Bordó

PGW Barvy na obličej a telo - classic Barva: Fialová

PGW Barvy na obličej a telo - classic Barva: Fialová
Detail

Barvy na obličej a telo - classic počet: 1 ks objem: 13 ml lehká aplikace Barvy jsou vyrobeny tak, aby poskytly perfektní pokrytí. Po nanesený jsou barvy krásně jasné a živé a dají se s nimi vytvořit krásné malby na tělo. Hodí se na různé příležitosti od karnevalů, jako doplňky ke kostýmům nebo i jako doplněk na party. Můžete s nimi vytvořit různé vzory při malování na obličej nebo při malování na telo. Barvy jsou vyrobeny ve Velké Británii, takže jsou bezpečné a kvalitní a nebyly testovány na zvířatech. (heliumking.cz)

Podobné produkty ako PGW Barvy na obličej a telo - classic Barva: Fialová

PGW Barva na obličej a telo - Primary Barva: Oranžová

PGW Barva na obličej a telo - Primary Barva: Oranžová
Detail

Barva na obličej a telo - Primary počet: 1 ks objem: 13 ml lehká aplikace Barvy jsou vyrobeny tak, aby poskytly perfektní pokrytí. Po nanesený jsou barvy krásně jasné a živé a dají se s nimi vytvořit krásné malby na tělo. Hodí se na různé příležitosti od karnevalů, jako doplňky ke kostýmům nebo i jako doplněk na party. Můžete s nimi vytvořit různé vzory při malování na obličej nebo při malování na telo.Farby jsou vyrobeny ve Velké Británii, takže jsou bezpečné a kvalitní a nebyly testovány na zvířatech. (heliumking.cz)

Podobné produkty ako PGW Barva na obličej a telo - Primary Barva: Oranžová

PGW Barva na obličej a telo - Primary Barva: Svetlomodrá

PGW Barva na obličej a telo - Primary Barva: Svetlomodrá
Detail

Barva na obličej a telo - Primary počet: 1 ks objem: 13 ml lehká aplikace Barvy jsou vyrobeny tak, aby poskytly perfektní pokrytí. Po nanesený jsou barvy krásně jasné a živé a dají se s nimi vytvořit krásné malby na tělo. Hodí se na různé příležitosti od karnevalů, jako doplňky ke kostýmům nebo i jako doplněk na party. Můžete s nimi vytvořit různé vzory při malování na obličej nebo při malování na telo.Farby jsou vyrobeny ve Velké Británii, takže jsou bezpečné a kvalitní a nebyly testovány na zvířatech. (heliumking.cz)

Podobné produkty ako PGW Barva na obličej a telo - Primary Barva: Svetlomodrá

Barvy na obličej a tělo 6 ks v krabičce

Barvy na obličej a tělo 6 ks v krabičce
Detail

Sada barev, které jsou určeny pro aplikaci na obličej nebo jiné části těla. Holky a kluci je mohou využít při párty, sportovním utkání nebo třeba na karnevalové slavnosti. Skladba a funkčnost: 12 barevných odstínů snadné smývání vodou a mýdlem vhodné smýt z obličeje nejpozději po 24 hodinách barvy nejsou doporučeny pro nanášení na rty a oči Kupte dětem barvy na obličej! Vhodné pro děti od 5 let Rozměry: 11 x 14 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Barvy na obličej a tělo 6 ks v krabičce

Barvy na obličej a tělo 12 ks v krabičce

Barvy na obličej a tělo 12 ks v krabičce
Detail

Sada barev, které jsou určeny pro aplikaci na obličej nebo jiné části těla. Holky a kluci je mohou využít při párty, sportovním utkání nebo třeba na karnevalové slavnosti. Skladba a funkčnost: 12 barevných odstínů snadné smývání vodou a mýdlem vhodné smýt z obličeje nejpozději po 24 hodinách barvy nejsou doporučeny pro nanášení na rty a oči Kupte dětem barvy na obličej! Vhodné pro děti od 5 let Rozměry: 22 x 14 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Barvy na obličej a tělo 12 ks v krabičce

Sebamed Dětská mycí pěna na obličej a tělo 400ml

Detail

Sebamed Dětská mycí pěna na obličej a tělo je hypoalergení a je vhodná i k ošetření citlivé a náročné pleti. (mall.cz)

Podobné produkty ako Sebamed Dětská mycí pěna na obličej a tělo 400ml

Fitokosmetik Kosmetická vazelína na obličej a tělo - Fitocosmetics - 10g

Fitokosmetik Kosmetická vazelína na obličej a tělo - Fitocosmetics - 10g
Detail

Vazelína kosmetická změkčuje a chrání pokožku pleti, rukou a těla, má antibakteriální účinek. Spojuje v sobě několik funkcí: chrání, zjemňuje, protizánětlivý účinek. Vazelína je jedinečný produkt, který vyhlazuje a zvlhčuje pokožku těla a obličeje. Vazelínu je třeba používat zejména ve větru, mrazu a slunci. Zvyšuje elasticitu pokožky, zabraňuje dehydrataci a zachovává mladistvost a krásu pokožky. Způsob použití: na čistou pokožku naneste potřebné množství vazelíny. Objem: 10 g Země původu: Rusko (herbatica.cz)

Podobné produkty ako Fitokosmetik Kosmetická vazelína na obličej a tělo - Fitocosmetics - 10g

Sebamed Mycí emulze na obličej a tělo 200 ml

Sebamed Mycí emulze na obličej a tělo 200 ml
Detail

Sebamed Mycí emulze na obličej a tělo 200 ml Sebamed mycí emulze na obličej a tělo - Neobsahuje mýdlo. Je určena zejména pro čištění citlivé a problematické pokožky. Vhodné i pro intimní hygienu. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Sebamed Mycí emulze na obličej a tělo 200 ml

Vivaco Bahenní maska na obličej a tělo 100 ml

Vivaco Bahenní maska na obličej a tělo 100 ml
Detail

Vivaco Bahenní maska na obličej a tělo 100 ml Maska z bahna z Mrtvého moře na obličej a tělo účinně odstraňuje přebytečné tuky, pohlcuje toxiny a nečistoty, hloubkově čistí, stahuje póry a zanechává pleť příjemně hladkou. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Vivaco Bahenní maska na obličej a tělo 100 ml

HiPP Babysanft Sensitive obličej a tělo 100 ml (42428398)

HiPP Babysanft Sensitive obličej a tělo 100 ml (42428398)
Detail

Dětský tělový krém hydratační a vyživující, po koupeli, obsahuje mandlový olej, typ pokožky: citlivá (sensitive) Máte doma miminko a přemýšlíte jak nejlépe ochránit jeho pokožku? Vyzkoušejte krém HiPP Babysanft Sensitive pro tělo i obličej. Miminka potřebují veškerou naši lásku a péči od prvního dne. Krém HiPP chrání pokožku vašeho miminka před vnějšími vlivy a pomáhá jí vyvinout si vlastní zdravou ochranu. S želvičkou bude každé krémování zábava. Krém je vyvinutý speciálně pro citlivou pokožku dětí. Snadno se roztírá, rychle se vstřebává a nelepí. Je s přírodním BIO mandlovým olejem. Je vhodný i pro pokožku se sklonem k dermatitidě. Není zde používaný parafínový olej, aby bylo minimalizováno riziko vzniku alergií. Klíčové vlastnosti krému HiPP Babysanft Sensitives jemnou vůní, bez parfémů, které mohou vyvolat alergickou reakcibez éterických olejůbez silikonůbez parabenůbez složek živočišného původus přírodním BIO mandlovým olejem... (alza.cz)

Podobné produkty ako HiPP Babysanft Sensitive obličej a tělo 100 ml (42428398)

BeautyRelax Shape&Relax EMS masážní přístroj na tělo

BeautyRelax Shape&Relax EMS masážní přístroj na tělo
Detail

BeautyRelax Shape&Relax EMS, , Masážní pomůcky pro ženy, Produkt BeautyRelax Shape&Relax EMS skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku. (notino.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Shape&Relax EMS masážní přístroj na tělo

HELAN BIMBI Dětský krém na obličej a tělo 100 ml

HELAN BIMBI Dětský krém na obličej a tělo 100 ml
Detail

HELAN BIMBI Dětský krém na obličej a tělo se svěží a sametovou texturou hydratuje a vyživuje pokožku dítěte. Zároveň ji zklidňuje a zvláčňuje. (drmax.cz)

Podobné produkty ako HELAN BIMBI Dětský krém na obličej a tělo 100 ml

Sebamed Dětská mycí pěna na obličej a tělo 400 ml

Sebamed Dětská mycí pěna na obličej a tělo 400 ml
Detail

Sebamed Dětská mycí pěna na obličej a tělo chrání citlivou dětskou pokožku před vysoušením. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Sebamed Dětská mycí pěna na obličej a tělo 400 ml
BeautyRelax Estetický přístroj pro obličej a tělo Bodyface Deluxe (8594166118713), BeautyRelax Estetický přístroj pro obličej a tělo Bodyface Ultimate (8594166118706), BeautyRelax Estetický přístroj na obličej a tělo Bodyface Skinlift (8594166119130), BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej a tělo Emsroller 4D (8594166119420), BeautyRelax Estetický přístroj pro lifting pleti Fraxlift Exclusive (8594166119567), BeautyRelax Masážní přístroj HandRelax (8594166119796), BeautyRelax Masážní přístroj Lymfopress Ultimate (8594166119758), BeautyRelax Kosmetický přístroj pro lifting pleti ThermageEgg (8594166119536), BeautyRelax Masážní přístroj pro stimulaci hlavy Brainrelax (8594166119345), BeautyRelax Masážní přístroj Shape&Relax EMS (8594166119772), BeautyRelax Masážní přístroj pro uvolnění krční páteře Neckpress (8594166119369), BeautyRelax Masážní přístroj pro uvolnění krčních svalů ShiatsuSoft (8594166119239), BeautyRelax Masážní přístroj pro uvolnění bederní páteře Lumbpress (8594166119352), BeautyRelax Masážní přístroj metoda baňkování Vacuform Twin (8594166119376), BeautyRelax Kosmetický přístroj na vrásky Rflift Elegance (8594166119727), BeautyRelax Kosmetický přístroj na vrásky Rflift Premium (8594166119406), HiPP Babysanft Sensitive obličej a tělo 100 ml (42428398), Garett Beauty Face - masážní přístroj na obličej (BEAUTY_FACE_BIAL), BeautyRelax Masážní přístroj pro uvolnění krčních svalů TENS EMS Fold (8594166119253), BeautyRelax Masážní přístroj se vzduchovou kompresí Lymfopress Twin (8594166119178), BeautyRelax Masážní přístroj se vzduchovou kompresí Lymfopress Portable (8594166119192), BeautyRelax Kosmetický přístroj s fotonovou terapií Lightmask Smart (8594166119475), BeautyRelax Masážní přístroj se vzduchovou kompresí Lymfopress Lite (8594166119185), DOVE Nourishing krém na tělo a obličej 250 ml (8720181172120), BeautyRelax Masážní přístroj s tepelnou terapií Kineticforce Hot&Cold (8594166119307), DOVE Light Hydratation krém na tělo a obličej 250 ml (8720181172144), VIVACO Přírodní bahenní maska na obličej a tělo 200 ml (8595635205729), BeautyRelax Masážní přístroj na podporu růstu vlasů Growmax Hair Premium (8594166119659), VIVACO BIO OIL Pupalkový olej na obličej a tělo 100 ml (8595635204180), VIVACO BIO OIL Meruňkový olej na obličej a tělo 100 ml (8595635203954)