Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro oneplus nord n100 (agd-tgc0103)

Produkt Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro oneplus nord n100 (agd-tgc0103) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro oneplus nord n100 (agd-tgc0103) upraviť a produkt hľadať znova.

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus Nord N100 (AGD-TGC0103)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus Nord N100 (AGD-TGC0103)
Detail

Ochranné sklo - pro OnePlus Nord N100, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus Nord N100 (AGD-TGC0103) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro oneplus nord n100 (agd-tgc0103)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus Nord2 5G / Nord CE 5G / Nord 2T / Nord CE 2 (AGD-TGF0039)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus Nord2 5G / Nord CE 5G / Nord 2T / Nord CE 2 (AGD-TGF0039)
Detail

Ochranné sklo - pro OnePlus Nord 2T 5G, Nord2 5G, Nord CE 5G a Nord CE 2 5G, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus Nord2 5G / Nord CE 5G / Nord 2T / Nord CE 2 (AGD-TGF0039) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro oneplus 9 (agd-tgc0073)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus 8T (AGD-TGC0169)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus 8T (AGD-TGC0169)
Detail

Ochranné sklo - pro OnePlus 8T, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus 8T... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus 8T (AGD-TGC0169) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro oneplus 8t (agd-tgc0169)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus 9 (AGD-TGC0073)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus 9 (AGD-TGC0073)
Detail

Ochranné sklo - pro OnePlus 9, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus 9... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus 9 (AGD-TGC0073) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro oneplus 10t 5g (agd-tgf0152)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus 10T 5G (AGD-TGF0152)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus 10T 5G (AGD-TGF0152)
Detail

Ochranné sklo - pro OnePlus 10T 5G, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus 10T 5G (AGD-TGF0152) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro realme 8i (agd-tgf0073)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus CE 2 Lite 5G (AGD-TGF0122)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus CE 2 Lite 5G (AGD-TGF0122)
Detail

Ochranné sklo - pro OnePlus Nord CE 2 Lite 5G, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus CE 2 Lite 5G (AGD-TGF0122) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro vivo y01 (agd-tgf0076)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro OnePlus Nord N100 (AGD-PCT0079Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro OnePlus Nord N100 (AGD-PCT0079Z)
Detail

Kryt na mobil - pro OnePlus Nord N100, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro OnePlus Nord N100 dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátu (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro OnePlus Nord N100 (AGD-PCT0079Z) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro poco c40 (agd-tgf0124)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Realme C25Y (AGD-TGF0084)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Realme C25Y (AGD-TGF0084)
Detail

Ochranné sklo - pro Realme C25Y, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Realme C25Y (AGD-TGF0084) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro lg k52 (agd-tgc0167)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Vivo Y20s (AGD-TGF0112)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Vivo Y20s (AGD-TGF0112)
Detail

Ochranné sklo - pro Vivo Y20s, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Vivo Y20s... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Vivo Y20s (AGD-TGF0112) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro vivo y20s (agd-tgf0112)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro LG K41S (AGD-TGC0065)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro LG K41S (AGD-TGC0065)
Detail

Ochranné sklo - pro LG K41S, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro LG K41S chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro LG K41S (AGD-TGC0065) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro honor x8 (agd-tgf0137)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro LG K52 (AGD-TGC0167)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro LG K52 (AGD-TGC0167)
Detail

Ochranné sklo - pro LG K52, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro LG K52 chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro LG K52 (AGD-TGC0167) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro poco m5s (agd-tgf0156)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Realme 8i (AGD-TGF0073)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Realme 8i (AGD-TGF0073)
Detail

Ochranné sklo - pro Realme 8i, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Realme 8i... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Realme 8i (AGD-TGF0073) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro realme c25y (agd-tgf0084)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Vivo Y01 (AGD-TGF0076)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Vivo Y01 (AGD-TGF0076)
Detail

Ochranné sklo pro Vivo Y01, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Vivo Y01 (AGD-TGF0076) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro honor x6 (agd-tgf0160)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Honor X6 (AGD-TGF0160)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Honor X6 (AGD-TGF0160)
Detail

Ochranné sklo - pro Honor X6, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Honor X6... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Honor X6 (AGD-TGF0160) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro oneplus nord2 5g / nord ce 5g / nord 2t / nord ce 2 (agd-tgf0039)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Honor X8 (AGD-TGF0137)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Honor X8 (AGD-TGF0137)
Detail

Ochranné sklo - pro Honor X8, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Honor X8... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Honor X8 (AGD-TGF0137) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro oneplus ce 2 lite 5g (agd-tgf0122)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro POCO M5s (AGD-TGF0156)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro POCO M5s (AGD-TGF0156)
Detail

Ochranné sklo - pro POCO M5s, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro POCO M5s... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro POCO M5s (AGD-TGF0156) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro iphone 14 pro (agd-tgf0149)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro POCO C40 (AGD-TGF0124)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro POCO C40 (AGD-TGF0124)
Detail

Ochranné sklo - pro POCO C40, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro POCO C40... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro POCO C40 (AGD-TGF0124) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro poco m4 pro (agd-tgf0123)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Realme C35 (AGD-TGF0127)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Realme C35 (AGD-TGF0127)
Detail

Ochranné sklo - pro Realme C35, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Realme C35... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Realme C35 (AGD-TGF0127) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro xiaomi mi 9t (agd-tgf0044)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 6 / 6S (AGD-TGF0001)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 6 / 6S (AGD-TGF0001)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 6 a iPhone 6s, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 6 / 6S (AGD-TGF0001) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro honor x7 / x7a (agd-tgf0138)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C (AGD-TGF0142)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C (AGD-TGF0142)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 10C, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C (AGD-TGF0142) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro motorola moto g30 (agd-tgf0019)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Mi A3 (AGD-TGF0043)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Mi A3 (AGD-TGF0043)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Mi A3, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Mi A3 chrání proti... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Mi A3 (AGD-TGF0043) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro huawei y7 (2019) (agd-tgc0138)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi POCO M3 (AGD-TGC0095)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi POCO M3 (AGD-TGC0095)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi a POCO M3 a Poco M3, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi POCO M3 (AGD-TGC0095) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro huawei p40 lite (agd-tgc0135)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy M22 (AGD-TGF0067)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy M22 (AGD-TGF0067)
Detail

Ochranné sklo - pro Samsung Galaxy M22, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy M22 (AGD-TGF0067) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro samsung galaxy a22 (agd-tgf0033)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 13 Mini (AGD-TGF0061)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 13 Mini (AGD-TGF0061)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 13 mini, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 13 Mini (AGD-TGF0061) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro honor 50 lite (agd-tgf0078)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Realme C21/C21Y (AGD-TGF0024)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Realme C21/C21Y (AGD-TGF0024)
Detail

Ochranné sklo - pro Realme C21 a C21Y, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Realme C21/C21Y (AGD-TGF0024) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro iphone 12 mini (agd-tgf0003)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9T (AGD-TGC0171)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9T (AGD-TGC0171)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 9T, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9T (AGD-TGC0171) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro nothing phone (1) (agd-tgf0144)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Motorola Moto E7 (AGD-TGF0012)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Motorola Moto E7 (AGD-TGF0012)
Detail

Ochranné sklo - pro Motorola Moto E7 a Moto E7i Power, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Motorola Moto E7 (AGD-TGF0012) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro google pixel 5a (agd-tgf0011)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy M11 (AGD-TGC0083)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy M11 (AGD-TGC0083)
Detail

Ochranné sklo - pro Samsung Galaxy M11, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy M11 (AGD-TGC0083) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro huawei nova 8i (agd-tgf0080)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Mi 9T (AGD-TGF0044)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Mi 9T (AGD-TGF0044)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Mi 9T, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Mi 9T chrání proti... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Mi 9T (AGD-TGF0044) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro google pixel 5 (agd-tgc0060)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Realme C11 2021 (AGD-TGF0102)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Realme C11 2021 (AGD-TGF0102)
Detail

Ochranné sklo - pro Realme C11 (2021), z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Realme C11 2021 (AGD-TGF0102) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro samsung galaxy a12 (agd-tgc0105)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Motorola Moto G41 (AGD-TGF0108)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Motorola Moto G41 (AGD-TGF0108)
Detail

Ochranné sklo - pro Motorola Moto G41, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Motorola Moto G41 (AGD-TGF0108)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro POCO M4 Pro (AGD-TGF0123)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro POCO M4 Pro (AGD-TGF0123)
Detail

Ochranné sklo - pro POCO M4 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro POCO M4... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro POCO M4 Pro (AGD-TGF0123)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Huawei P40 Lite (AGD-TGC0135)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Huawei P40 Lite (AGD-TGC0135)
Detail

Ochranné sklo - pro Huawei P40 Lite, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Huawei... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Huawei P40 Lite (AGD-TGC0135)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Huawei Y7 (2019) (AGD-TGC0138)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Huawei Y7 (2019) (AGD-TGC0138)
Detail

Ochranné sklo - pro Huawei Y7 (2019), z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Huawei Y7 (2019) (AGD-TGC0138)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Motorola Moto G10 (AGD-TGF0017)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Motorola Moto G10 (AGD-TGF0017)
Detail

Ochranné sklo - pro Motorola Moto G10, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Motorola Moto G10 (AGD-TGF0017)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy A10 (AGD-TGF0051)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy A10 (AGD-TGF0051)
Detail

Ochranné sklo - pro Samsung Galaxy A10 , 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy A10 chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy A10 (AGD-TGF0051)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy A02s (AGD-TGC0094)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy A02s (AGD-TGC0094)
Detail

Ochranné sklo - pro Samsung Galaxy A02s, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy A02s (AGD-TGC0094)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9 (AGD-TGC0162)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9 (AGD-TGC0162)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 9, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9 (AGD-TGC0162)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 7A (AGD-TGF0045)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 7A (AGD-TGF0045)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 7A , 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 7A chrání proti... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 7A (AGD-TGF0045)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Motorola Moto E40 (AGD-TGF0109)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Motorola Moto E40 (AGD-TGF0109)
Detail

Ochranné sklo - pro Motorola Moto E40, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Motorola Moto E40 (AGD-TGF0109)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Motorola Moto E20 (AGD-TGF0072)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Motorola Moto E20 (AGD-TGF0072)
Detail

Ochranné sklo - pro Motorola Moto E20, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Motorola Moto E20 (AGD-TGF0072)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy A12 (AGD-TGC0105)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy A12 (AGD-TGC0105)
Detail

Ochranné sklo - pro Samsung Galaxy A12, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy A12 (AGD-TGC0105)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 11 / XR (AGD-TGC0111)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 11 / XR (AGD-TGC0111)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 11 a iPhone Xr, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 11 / XR (AGD-TGC0111)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google Pixel 5 (AGD-TGC0060)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google Pixel 5 (AGD-TGC0060)
Detail

Ochranné sklo - pro Google Pixel 5, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google Pixel 5 (AGD-TGC0060)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy A22 (AGD-TGF0033)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy A22 (AGD-TGF0033)
Detail

Ochranné sklo - pro Samsung Galaxy A22, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy A22 (AGD-TGF0033)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 12 mini (AGD-TGF0003)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 12 mini (AGD-TGF0003)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 12 mini, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 12 mini (AGD-TGF0003)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Honor 50 Lite (AGD-TGF0078)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Honor 50 Lite (AGD-TGF0078)
Detail

Ochranné sklo - pro Honor 50 Lite, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Honor 50 Lite (AGD-TGF0078)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google Pixel 5a (AGD-TGF0011)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google Pixel 5a (AGD-TGF0011)
Detail

Ochranné sklo - pro Google Pixel 5a, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google Pixel 5a (AGD-TGF0011)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Huawei Nova 8i (AGD-TGF0080)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Huawei Nova 8i (AGD-TGF0080)
Detail

Ochranné sklo - pro Huawei Nova 8i, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Huawei Nova 8i (AGD-TGF0080)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Motorola Moto G30 (AGD-TGF0019)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Motorola Moto G30 (AGD-TGF0019)
Detail

Ochranné sklo - pro Motorola Moto G30, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Motorola Moto G30 (AGD-TGF0019)
AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus Nord N100 (AGD-TGC0103), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus 9 (AGD-TGC0073), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus 8T (AGD-TGC0169), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus 10T 5G (AGD-TGF0152), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Realme 8i (AGD-TGF0073), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Vivo Y01 (AGD-TGF0076), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro POCO C40 (AGD-TGF0124), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro LG K52 (AGD-TGC0167), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Vivo Y20s (AGD-TGF0112), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Honor X8 (AGD-TGF0137), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro POCO M5s (AGD-TGF0156), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Realme C25Y (AGD-TGF0084), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Honor X6 (AGD-TGF0160), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus Nord2 5G / Nord CE 5G / Nord 2T / Nord CE 2 (AGD-TGF0039), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro OnePlus CE 2 Lite 5G (AGD-TGF0122), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 14 Pro (AGD-TGF0149), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro POCO M4 Pro (AGD-TGF0123), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Mi 9T (AGD-TGF0044), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Honor X7 / X7a (AGD-TGF0138), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Motorola Moto G30 (AGD-TGF0019), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Huawei Y7 (2019) (AGD-TGC0138), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Huawei P40 Lite (AGD-TGC0135), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy A22 (AGD-TGF0033), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Honor 50 Lite (AGD-TGF0078), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 12 mini (AGD-TGF0003), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Nothing Phone (1) (AGD-TGF0144), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google Pixel 5a (AGD-TGF0011), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Huawei Nova 8i (AGD-TGF0080), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google Pixel 5 (AGD-TGC0060), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Samsung Galaxy A12 (AGD-TGC0105)