100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi (978-80-271-0849-7)

Produkt 100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi (978-80-271-0849-7) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu 100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi (978-80-271-0849-7) upraviť a produkt hľadať znova.

100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi (978-80-271-0849-7)

100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi (978-80-271-0849-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Richard Templar, 224 stran Chcete si vytvořit dobré vztahy s kolegy, známými, rodinou nebo kýmkoliv jiným? Rádi byste získali jejich důvěru a přízeň? Chtěli byste umět vyjít i s problémovými lidmi? Pak je tato knížka přesně pro vás! Sto zlatých pravidel vám ukáže, jak se s ostatními naladit na stejnou vlnu, jak druhé pochopit, budovat s nimi pevné vztahy a jak z nich dostat to nejlepší. Dozvíte se, jak získat druhé na svou stranu, jednat s nimi s jistotou a zároveň empatií a dokázat jim pomoci. Poznáte, jak změnou svého chování můžete změnit chování lidí okolo sebe. Dobrý pocit a prospěch z toho přitom budou mít všichni – jak vy, tak druzí. Tato pravidla vám pomohou říkat a dělat správné věci a zvládnout každou situaci! (alza.cz)

Podobné produkty ako 100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi (978-80-271-0849-7) , 100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi (978-80-271-0849-7)

100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi - Richard Templar - e-kniha

100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi - Richard Templar - e-kniha
Detail

eBook:,Chcete si vytvořit dobré vztahy s kolegy, známými, rodinou nebo kýmkoliv jiným? Rádi byste získali jejich důvěru a přízeň? Chtěli byste umět vyjít i s problémovými lidmi? Pak je tato knížka přesně pro vás! Sto zlatých pravidel vám ukáže, jak se s ostatními naladit na stejnou vlnu, jak druhé pochopit, budovat s nimi pevné vztahy a jak z nich dostat to nejlepší. Dozvíte se, jak získat druhé na svou stranu, jednat s nimi s jistotou a zároveň empatií a dokázat jim pomoci. Poznáte, jak změnou svého chování můžete změnit chování lidí okolo sebe. Dobrý pocit a prospěch z toho přitom budou mít všichni – jak vy, tak druzí. Tato pravidla vám pomohou říkat a dělat správné věci a zvládnout každou situaci! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi - Richard Templar - e-kniha , 106 zlatých pravidel pro spokojený život (978-80-247-3935-9)

Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru (978-80-7252-694-9)

Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru (978-80-7252-694-9)
Detail

Kniha - česky Kniha pro všechny, kdo žijí mezi lidmi 1. díl veleúspěšné série, která od základů změní váš život Nesmrtelná pravidla průkopníka na poli mezilidských vztahů pro 21. století. Někteří lidé působí doslova magnetizujícím dojmem. Mají dar přesvědčit druhé, aniž by téměř museli promluvit jediné slovo. A přesně takovými charismatickými osobnostmi byli například J. F. Kennedy a Ronald Reagan, matka Tereza a další velké postavy světových dějin. Chtěli byste také být takovou osobností? Stát se jí můžete. Charisma a osobní magnetismus není nevyhnutelně jen něčím daným a vrozeným. Každý, kdo má opravdovou touhu rozvinout se ve vřelou, nesobeckou a laskavou osobnost, toho může dosáhnout, a to za předpokladu, že si osvojí techniky, které pomáhají takový image získat. A tato kniha vám je nabízí. V sérii dále vyjde: 2. díl: Jak správně myslet, jednat a mluvit 3. díl: Jak vést plnohodnotný život 4. díl: Jak se zbavit starostí a stresu 5. díl: Jak se stát... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru (978-80-7252-694-9) , 107 zlatých pravidel úspěšného manažera (978-80-247-4176-5)

106 zlatých pravidel pro spokojený život (978-80-247-3935-9)

106 zlatých pravidel pro spokojený život (978-80-247-3935-9)
Detail

Elektronická kniha - autor Richard Templar, 240 stran Zdá se, že někteří lidé prostě umějí žít. Bez velkého úsilí dosahují úspěchů a zvládají problémy, přičemž jako by vždy a v každé situaci věděli, co říci a co udělat. Každý je má rád - výborně se s nimi pracuje a je úžasné s nimi žít. Jsou šťastní, mají čas na druhé lidi a rozeznají, co je opravdu důležité. Existuje snad něco, co vědí a dělají, a ostatní lidé ne? Je to něco, co se můžeme my všichni naučit? Odpověď zní: ano! Stačí znát 106 zlatých pravidel pro spokojený život. Tato pravidla vám pomohou více si užít života, snadněji zvládat nepříznivé události a být celkově šťastnějším, klidnějším a naplněnějším člověkem. Uvidíte sami - a stejně tak to poznají lidé okolo vás. Je to váš život. Jak dobrý by mohl být? (alza.cz)

Podobné produkty ako 106 zlatých pravidel pro spokojený život (978-80-247-3935-9) , Úspěšné kojení (978-80-271-3390-1)

Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru ()

Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru ()
Detail

Audiokniha MP3 - Vhodné pro každého, kdo touží stát se lepším a úspěšnějším člověkem. - autor Dale Carnegie, čte Jiří Schwarz Laskavé osobnosti působící magnetizujícím dojmemJistě máte ve svém okolí někoho, kdo působí doslova magnetizujícím dojmem. Tito lidé mají dar přesvědčit druhé, aniž by téměř museli promluvit jediné slovo. Chtěli byste také být takovou osobností? Stát se jí můžete.Dr. Pell byl 22 let konzultantem společnosti Dale Carnegie & Associates a byl vybrán, aby aktualizoval Carnegieho knihu Jak získávat a působit na lidi. Autor knihy Dale Carnegie, který je i několik desítek let po své smrti považován za „guru“ v oblasti mezilidských vztahů a komunikace, tvrdí, že charisma a osobní magnetismus není nevyhnutelně něčím daným a vrozeným, co byste se nemohli naučit, právě naopak. Objevte nesmrtelná pravidla průkopníka na poli mezilidských vztahů pro 21. století, z jehož zápisků a případových studií vznikla tato audiokniha.Staňte se charismatickými... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru () , Jak vycházet s problémovými lidmi (978-80-271-1777-2)

Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru - Dale Carnegie

Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru - Dale Carnegie
Detail

1. díl veleúspěšné série, která od základů změní váš život. Nesmrtelná pravidla průkopníka na poli mezilidských vztahů pro 21. století. Někteří lidé působí doslova magnetizujícím dojmem. Mají dar přesvědčit druhé, aniž by téměř museli promluvit jediné slovo. A přesně takovými charismatickými osobnostmi byli například J. F. Kennedy a Ronald Reagan, matka Tereza a další velké postavy světových dějin. Chtěli byste také být takovou osobností? Stát se jí můžete. Charisma a osobní magnetismus není nevyhnutelně jen něčím daným a vrozeným. Každý, kdo má opravdovou touhu rozvinout se ve vřelou, nesobeckou a laskavou osobnost, toho může dosáhnout, a to za předpokladu, že si osvojí techniky, které pomáhají takový image získat. A tato kniha vám je nabízí. Dale Carnegie je i několik desítek let po své smrti považován za "guru" v oblasti mezilidských vztahů a komunikace. Z jeho zápisků a případových studií vznikla pětidílná série knih, jejíž první díl držíte v ruce, obohacená o ilustrativní příklady ze současnosti, aby i dnešnímu čtenáři carnegiovská pravidla zněla aktuálně. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru - Dale Carnegie , Partnerské vztahy (978-80-271-0012-5)

Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru - Carnegie Dale

Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru - Carnegie Dale
Detail

Kniha pro všechny, kdo žijí mezi lidmi 1. díl veleúspěšné série, která od základů změní váš život Nesmrtelná pravidla průkopníka na poli mezilidských vztahů pro 21. století. Někteří lidé působí doslova magnetizujícím dojmem. Mají dar přesvědčit druhé, aniž by téměř museli promluvit jediné slovo. A přesně takovými charismatickými osobnostmi byli například J. F. Kennedy a Ronald Reagan, matka Tereza a další velké postavy světových dějin. Chtěli byste také být takovou osobností? Stát se jí můžete. Charisma a osobní magnetismus není nevyhnutelně jen něčím daným a vrozeným. Každý, kdo má opravdovou touhu rozvinout se ve vřelou, nesobeckou a laskavou osobnost, toho může dosáhnout, a to za předpokladu, že si osvojí techniky, které pomáhají takový image získat. A tato kniha vám je nabízí. V sérii dále vyjde: 2. díl: Jak správně myslet, jednat a mluvit 3. díl: Jak vést plnohodnotný život 4. díl: Jak se zbavit starostí a stresu 5. díl: Jak se stát úspěšnou vůdčí osobností a efektivně se rozhodovat (patro.cz)

Podobné produkty ako Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru - Carnegie Dale , Úspěšné kojení: sebeúčinnost matek (978-80-271-3390-1)

Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru - Dale Carnegie - e-kniha

Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru - Dale Carnegie - e-kniha
Detail

eBook:,První díl nové edice. Vhodné pro každého, kdo touží stát se lepším a úspěšnějším člověkem. ● Jak získat nové přátele a udržet si přátelské vazby. ● Jak ovlivnit lidi, se kterými přicházíme do styku, vytvořením prostředí spolupráce a kolegiality. ● Jak u druhých vzbudit důvěru. ● Jak rozpoznat a pochopit osobnostní typy lidí a tuto znalost využít při jednání s nimi. ● Jak prodat své vlastní myšlenky, koncepty a návrhy v pracovním a osobním životě, při jednání s přáteli a při jednání s lidmi vůbec. ● Jak se chovat při jednání s komplikovanými lidmi a jak s nimi vyjít? ● Jak nesouhlasit přijatelným způsobem. ● Jak porozumět vlastním emocím a jak je zvládnout, jak pochopit emoce druhých. ● Jak se stát charismatickou osobností. „Dale Carnegie nevyřešil žádné tajemství vesmíru. Ale dost možná, že víc než kdo jiný ze své generace pomohl bližním, aby spolu lépe vycházeli. A někdy se zdá, že právě tohle lidé potřebují nejvíce.“ (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru - Dale Carnegie - e-kniha , 30 pravidel vítězů (978-80-271-0119-1)

Jak vycházet s problémovými lidmi (978-80-271-1777-2)

Jak vycházet s problémovými lidmi (978-80-271-1777-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Silke Weinig, 160 stran, česky Všichni známe ten typ lidí, co z každého setkání udělá kovbojku – kolega v práci, který pokaždé něco špatně pochopí, příbuzní, kteří si neustále stěžují nebo ostatní urážejí. Soužití s takovými lidmi je náročné a vyčerpávající. Vysávají z vás energii, demotivují vás a snižují váš pracovní výkon. I když se snažíte nevšímat si jich, ne vždy se konfrontaci s nimi můžete vyhnout. Jak s takovými lidmi jednat a neskončit při tom na straně poražených? Pomůže pohotové jednání, nebo hroší kůže? Tato kniha přináší praktická řešení a cenné nástroje pro jednání se širokým spektrem problematických typů lidí. Naučíte se, jak komplikovaného člověka poznat, co při setkání s ním dělat a co naopak nedělat. Autorka a zkušená koučka Silke Weinig se nezaměřuje na rychlá řešení, ale na vnitřní posílení, které využijete nejen při jednání s náročnými lidmi, ale také pro další nepříjemné situace,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak vycházet s problémovými lidmi (978-80-271-1777-2) , Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru (978-80-7252-694-9)

Jak překonat nesouhlas. Zásady vyjednávání s lidmi, s nimiž nelze vyjednávat (978-80-726-1300-7)

Jak překonat nesouhlas. Zásady vyjednávání s lidmi, s nimiž nelze vyjednávat (978-80-726-1300-7)
Detail

Elektronická kniha - autor William Ury, 128 stran „Nejlepší kniha o vyjednávání“ se soustřeďuje na jednání s problémovými lidmi a seznamuje s různými vyjednávacími triky a taktikami, s cílem umožnit vám získat to, co chcete. Každý z nás občas o něčem rozhoduje, snaží se vyřešit nějaký problém, chce získat, co potřebuje… musí vyjednávat. Co máme však dělat, když někdo nechce vyjednávat, nebo vyjednává z pozice síly?Praxí prověřená strategie vyjednávání s lidmi, kteří nejsou ochotni usednout k jednacímu stolu„Nejlepší kniha o vyjednávání“ se soustřeďuje na jednání s problémovými lidmi a seznamuje s různými vyjednávacími triky a taktikami, s cílem umožnit vám získat to, co chcete. Každý z nás občas o něčem rozhoduje, snaží se vyřešit nějaký problém, chce získat, co potřebuje… musí vyjednávat. Co máme však dělat, když někdo nechce vyjednávat, nebo vyjednává z pozice síly?Jak nalézt společnou řeč, když oponent – rozčilený šéf, zákazník vznášející... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak překonat nesouhlas. Zásady vyjednávání s lidmi, s nimiž nelze vyjednávat (978-80-726-1300-7) , Právní vztahy k dřevinám (978-80-271-0112-2)

Umění jednat s lidmi 3 (978-80-247-1527-8)

Umění jednat s lidmi 3 (978-80-247-1527-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Jaroslav Štěpaník, 168 stran Třetí díl úspěšné série knih o praktické psychologii se věnuje problematice, s níž má asi každý bohaté zkušenosti - jedná se o stresy, frustrace a konflikty, které na každého člověka nezbytně každý den útočí. Jak se jim vyhnout, jak se s nimi vyrovnat? Autor nabízí dokonalý přehled o pozitivních i negativních vlivech stresových situací, poukazuje na nejčastější mechanismy přizpůsobení a seznamuje čtenáře se způsoby prevence a řešení. Ilustrativní testy a cvičení mohou napovědět, k jaké formě reakcí čtenář inklinuje a kde by svůj přistup mohl zlepšit, aby se s každodenními problémy účinněji vyrovnal. (alza.cz)

Podobné produkty ako Umění jednat s lidmi 3 (978-80-247-1527-8) , Tahák na úspěšné podnikání: jak postavit prosperující a úspěšné podnikání (978-80-905262-9-7)

107 zlatých pravidel úspěšného manažera (978-80-247-4176-5)

107 zlatých pravidel úspěšného manažera (978-80-247-4176-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Richard Templar, 248 stran Chcete patřit mezi manažery, kteří hladce a bez námahy postupují kupředu a budují úspěšně a rychle svou kariéru bez ohledu na zavedený systém, mezilidské problémy, nedosažitelné cíle a pracovní přetížení? Chtěli byste vždy říkat ta správná slova, dělat správné věci a vědět, jak si poradit s každou situací? A rádi byste byli takto úspěšní, aniž byste se nadřeli a museli vynaložit příliš úsilí? Pak se držte 107 zlatých pravidel úspěšného manažera. V novém, rozšířeném vydání světového bestselleru se dozvíte, co říkat, jak se chovat a co dělat, abyste dosáhli vytčených cílů, naučíte se, jak vést a inspirovat svůj tým i sebe samého. Váš život se stane snazším a vaše úspěchy většími. A až dostanete nabídku na mnohem lepší pracovní místo nebo budete povýšeni, nikoho to nepřekvapí. Minimálně ne vás. Ostatní mohou být dobří. Vy budete lepší! (alza.cz)

Podobné produkty ako 107 zlatých pravidel úspěšného manažera (978-80-247-4176-5) , Hra bez pravidel (978-80-759-4037-7)

Sociální práce s lidmi s duševním onemocněním (978-80-247-2138-5)

Sociální práce s lidmi s duševním onemocněním (978-80-247-2138-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Gabriela Mahrová, Martina Venglářová, kolektiv a, 176 stran Kniha je určena odborníkům pracujícím v pomáhajících profesích a veřejnosti se zájmem o problematiku duševně nemocných. Úvod vymezuje základní pojmy a možnosti výskytu duševních onemocnění. Publikace je rozdělena do dvou částí. V obecné části je základní soubor informací z psychoterapie, psychiatrie, sociální práce. Dále pak kapitoly o možnostech, nástrojích a plánování v sociální práci, agendě sociálního pracovníka, poli jeho působnosti. Důležitý je individuální a skupinový přístup v sociální práci, práci multidisciplinárního týmu, vzdělávání a supervizi. Ve speciální části je popsán systém služeb o duševně nemocné, ambulantní práce, ústavní hospitalizace a následná péče. Kniha také naučí čtenáře pracovat s dětmi a mládeží s duševní nemocí, závislými, seniory, nepřizpůsobivými občany. Poskytne principy socioterapie a komunitní psychiatrie. (alza.cz)

Podobné produkty ako Sociální práce s lidmi s duševním onemocněním (978-80-247-2138-5) , 101 pravidel, jak zastavit úzkost (978-80-271-1795-6)

106 zlatých pravidel pro spokojený život - Richard Templar - e-kniha

106 zlatých pravidel pro spokojený život - Richard Templar - e-kniha
Detail

eBook:,Zdá se, že někteří lidé prostě umějí žít. Bez velkého úsilí dosahují úspěchů a zvládají problémy, přičemž jako by vždy a v každé situaci věděli, co říci a co udělat. Každý je má rád - výborně se s nimi pracuje a je úžasné s nimi žít. Jsou šťastní, mají čas na druhé lidi a rozeznají, co je opravdu důležité. Existuje snad něco, co vědí a dělají, a ostatní lidé ne? Je to něco, co se můžeme my všichni naučit? Odpověď zní: ano! Stačí znát 106 zlatých pravidel pro spokojený život. Tato pravidla vám pomohou více si užít života, snadněji zvládat nepříznivé události a být celkově šťastnějším, klidnějším a naplněnějším člověkem. Uvidíte sami - a stejně tak to poznají lidé okolo vás. Je to váš život. Jak dobrý by mohl být? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 106 zlatých pravidel pro spokojený život - Richard Templar - e-kniha , Žensko-mužské vztahy (978-80-856-2468-7)

Spolupráce s nepřítelem: Jak vyjít s lidmi, s nimiž nesouhlasíme (978-80-262-1563-9)

Spolupráce s nepřítelem: Jak vyjít s lidmi, s nimiž nesouhlasíme (978-80-262-1563-9)
Detail

Kniha - autor Adam Kahane, 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Spolupráce se v dnešním světě stává stále náročnější a zároveň nezbytnější. Pokud chceme, aby vzniklo něco, na čem nám opravdu záleží, často musíme spolupracovat s lidmi, i když s nimi nesouhlasíme, nemáme je rádi nebo jim nedůvěřujeme. Autor, který má zkušenost s vyjednáváním v nejrůznějších kontextech ve více než padesáti zemích světa, popisuje rozdíl mezi konvenční spoluprací a tzv. pružnou spoluprací, která nás nutí vyjít mimo sebe samé. Ta první předpokládá společné cíle a jasné dohody, zatímco druhá systematicky experimentuje s různými perspektivami, nutí postupovat po malých krůčcích bez předem daného celkového plánu a nezřídka vyzývá ke změně vlastní pozice. Velmi praktickou a inspirativní knihu zakončuje popis šestitýdenního kurzu pružné spolupráce. Adam Kahane je facilitátor pracující s řediteli, politiky, generály, bandity, státními zaměstnanci, odboráři, aktivisty,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Spolupráce s nepřítelem: Jak vyjít s lidmi, s nimiž nesouhlasíme (978-80-262-1563-9) , Matky, dcery a komplikované vztahy (978-80-271-2868-6)

O umění vycházet s lidmi (80-247-1072-2)

O umění vycházet s lidmi (80-247-1072-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Alena Hájková, 160 stran Umíte vycházet s lidmi, společensky vystupovat a zůstat přitom sami sebou? Autorka čtivě seznamuje čtenáře s pravidly komunikace a chování, s rolí emocí, s obranou proti manipulaci, se silou působení prvního dojmu. O společenských trapasech, taktu, sebedůvěře a mezilidských vztazích se dočtete v rozhovorech s osobnostmi, doplněných o jejich dosud nezveřejněné fotografie (Václav Havel, Arnošt Lustig, Bořek Šípek, Karel Gott, Karel Svoboda aj.). (alza.cz)

Podobné produkty ako O umění vycházet s lidmi (80-247-1072-2) , Miluj vášnivě: 7 pravidel pro naplněný sex (978-80-7554-150-5)

Obchodníci s lidmi - Napoleoni Loretta

Obchodníci s lidmi - Napoleoni Loretta
Detail

Organizovaný zločin v pozadí džihádistického terorismu Z anglického originálu přeložil Aleš Valenta Mezi břehy Středozemního moře probíhá rafinovaná a skrytá obchodní výměna. Zbožím jsou uprchlíci ze zbídačelých a násilím zasažených zemí Evropy a Asie, obchodníky džihádisté různého ražení. Tento nový a mimořádně nebezpečný druh organizovaného zločinu se zrodil z neúspěchů západní zahraniční politiky, "války proti teroru", po 11. září 2011 a ze ztroskotání tzv. arabského jara. Obchodníci s lidmi těží z destabilizace celých států a oblastí, od severní Afriky po Levantu. Jsou propojeni s mezinárodními džihádistickými organizacemi, jako jsou různé odnože al--Qá‘idy nebo Islámský stát (Dá‘iš) v Sýrii a Iráku. Loretta Napoleoni, expertka na problematiku financování terorismu, sleduje počátky džihádistického byznysu ve formě pašování kokainu ze západní Afriky, únosů cizinců v oblasti subsaharské Afriky a poté organizovaného obchodu s uprchlíky v posledních několika letech. Kniha je založena na zkušenostech těch, kdo se podíleli na vyjednávání o výkupném za unesené Evropany, protiteroristických expertů i bývalých rukojmí teroristů. Přináší nový pohled na jedno z nejnaléhavějších témat dneška. (patro.cz)

Podobné produkty ako Obchodníci s lidmi - Napoleoni Loretta , Jak překonat nesouhlas. zásady vyjednávání s lidmi, s nimiž nelze vyjednávat (978-80-726-1300-7)

Partnerské vztahy (978-80-271-0012-5)

Partnerské vztahy (978-80-271-0012-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Soňa Vávrová, 168 stran Prostřednictvím výzkumu i autentických příběhů poznáte, jaký je život mladých osob s vrozeným tělesným postižením. Jak zvládají situace všedního dne, s jakými těžkostmi se potýkají. Publikace zaujme odborníky z oblasti pomáhajících profesí, ale i osoby se zdravotním postižením a laickou veřejnost. Detaily knihy: Autor: Soňa Vávrová Rok vydání: 2017 ISBN: 978-80-271-0012-5 Počet stran: 168 (alza.cz)

Podobné produkty ako Partnerské vztahy (978-80-271-0012-5) , Rusko-ukrajinské vztahy: mýty a skutečnosti (978-80-271-4434-0)

30 pravidel vítězů (978-80-271-0119-1)

30 pravidel vítězů (978-80-271-0119-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Bodo Schäfer, 192 stran Úspěch a naplněný život — kdo by po nich netoužil! Přesto se ale příliš často spokojíme s málem. Naše vize a sny musí ustoupit závazkům a každodenní rutině. Aby se to nepřihodilo i vám, je zde tato kniha jako spolehlivý kompas na cestě k úspěchu. Detaily knihy: Autor: Bodo Schäfer Rok vydání: 2016 ISBN: 978-80-271-0119-1 Počet stran: 192 (alza.cz)

Podobné produkty ako 30 pravidel vítězů (978-80-271-0119-1) , Sauna (80-247-0849-3)

První pravidlo: nezamilovat se (978-80-271-3247-8)

První pravidlo: nezamilovat se (978-80-271-3247-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Felicia Kingsley, 384 stran, česky Nick je okouzlující zloděj a mazaný znalec umění. Je vždy přesný, nepřipouští si city a nikdy neselže. Když ho kontaktuje jeden z nejslavnějších sběratelů umění na světě, aby získal tajný Casanovův deník, je odhodlán provést další mistrovskou loupež. Tentokrát však nebude sám. Po jeho boku má stát Silvye, rozená podvodnice, která ovládá devět jazyků a proslula improvizací a hbitýma rukama. Jenže ti dva se nemohou vystát. (alza.cz)

Podobné produkty ako První pravidlo: nezamilovat se (978-80-271-3247-8) , Jak jednat s problematickými lidmi (978-80-750-8607-5)

První pravidlo nezamilovat se (978-80-271-3247-8)

První pravidlo nezamilovat se (978-80-271-3247-8)
Detail

Kniha - autor Felicia Kingsley, 384 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Nick je okouzlující zloděj a mazaný znalec umění. Je vždy přesný, nepřipouští si city a nikdy neselže. Když ho kontaktuje jeden z nejslavnějších sběratelů umění na světě, aby získal tajný Casanovův deník, je odhodlán provést další mistrovskou loupež. Tentokrát však nebude sám. Po jeho boku má stát Silvye, rozená podvodnice, která ovládá devět jazyků a proslula improvizací a hbitýma rukama. Jenže ti dva se nemohou vystát. (alza.cz)

Podobné produkty ako První pravidlo nezamilovat se (978-80-271-3247-8) , Vykoupení černé vlaštovky (978-80-765-0849-1)

Právní vztahy k dřevinám (978-80-271-0112-2)

Právní vztahy k dřevinám (978-80-271-0112-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Miloš Tuháček, 168 stran Kniha poskytne komplexní praktické právní rady vlastníkům a správcům dřevin, vlastníkům lesů, občanům, ekologickým spolkům i obecním samosprávám, jak realizovat svá práva a plnit své právní povinnosti a jak se zapojovat do ochrany dřevin. Autoři čerpají ze svých dlouholetých zkušeností z praxe, ale také z bohaté lektorské činnosti. Detaily knihy: Autor: Miloš Tuháček Rok vydání: 2016 ISBN: 978-80-271-0112-2 Počet stran: 168 (alza.cz)

Podobné produkty ako Právní vztahy k dřevinám (978-80-271-0112-2) , Řád není všechno: 12 dalších pravidel pro život (978-80-257-3648-7)

101 pravidel, jak zastavit úzkost (978-80-271-1795-6)

101 pravidel, jak zastavit úzkost (978-80-271-1795-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Tanya J. Peterson, 216 stran, česky • Trápí vás ve dne v noci starosti a obavy? • Trpíte úzkostí v práci, ve škole, ve vztazích? • Máte strach z budoucnosti? • Nemůžete se přestat zabývat věcmi, které se staly v minulosti? • Cítíte se bez energie? Zbavte se úzkosti, obav a strachu, které se zmocňují vašich myšlenek a emocí a přikazují vám, co máte dělat. Úzkost je zákeřná past, která dusí a omezuje. V této knize najdete akční plán, který vám poskytne potřebné nástroje k tomu, abyste se osvobodili. Právě teď je nejlepší chvíle dát sbohem úzkosti a pokračovat dál ke svému vytouženému životu. Autorka nabízí 101 vyzkoušených tipů a cvičení, které zaručeně fungují. Zastavte úzkost jednou provždy! (alza.cz)

Podobné produkty ako 101 pravidel, jak zastavit úzkost (978-80-271-1795-6) , Právní vztahy k dřevinám - 2. aktualizované vydání (978-80-271-2029-1)

Obchodníci s lidmi: Jak džihádisté a ISIS proměnili únosy a pašování uprchlíků v miliardový byznys (978-80-7429-901-8)

Obchodníci s lidmi: Jak džihádisté a ISIS proměnili únosy a pašování uprchlíků v miliardový byznys (978-80-7429-901-8)
Detail

Kniha - autor Loretta Napoleoni, 224 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Organizovaný zločin v pozadí džihádistického terorismu Z anglického originálu přeložil Aleš Valenta Mezi břehy Středozemního moře probíhá rafinovaná a skrytá obchodní výměna. Zbožím jsou uprchlíci ze zbídačelých a násilím zasažených zemí Evropy a Asie, obchodníky džihádisté různého ražení. Tento nový a mimořádně nebezpečný druh organizovaného zločinu se zrodil z neúspěchů západní zahraniční politiky, "války proti teroru", po 11. září 2011 a ze ztroskotání tzv. arabského jara. Obchodníci s lidmi těží z destabilizace celých států a oblastí, od severní Afriky po Levantu. Jsou propojeni s mezinárodními džihádistickými organizacemi, jako jsou různé odnože al--Qá‘idy nebo Islámský stát (Dá‘iš) v Sýrii a Iráku. Loretta Napoleoni, expertka na problematiku financování terorismu, sleduje počátky džihádistického byznysu ve formě pašování kokainu ze západní Afriky, únosů cizinců v oblasti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Obchodníci s lidmi: Jak džihádisté a ISIS proměnili únosy a pašování uprchlíků v miliardový byznys (978-80-7429-901-8) , Sociální práce s lidmi s duševním onemocněním (978-80-247-2138-5)

Matky, dcery a komplikované vztahy (978-80-271-2868-6)

Matky, dcery a komplikované vztahy (978-80-271-2868-6)
Detail

Kniha - autor C. L. Karen Anderson, 184 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Vztah s matkou je jedním z nejdůležitějších faktorů ovlivňujících váš život. Co když je pro vás ale těžké navázat s ní jakýkoli vztah? Zjistěte, jak se bez pocitů úzkosti a viny od matky emocionálně odpoutat, nastavit zdravé hranice a začít žít s ohledem na vlastní hodnoty a potřeby. (alza.cz)

Podobné produkty ako Matky, dcery a komplikované vztahy (978-80-271-2868-6) , Smrť na zlatých (978-80-569-0753-5)

Matky, dcery a komplikované vztahy (978-80-271-2868-6)

Matky, dcery a komplikované vztahy (978-80-271-2868-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Karen C. L. Anderson, 184 stran, česky Vztah s matkou je jedním z nejdůležitějších faktorů, které ovlivňují váš život. Co když vás ale matka zanedbávala, nebo naopak dusila láskou, a je pro vás těžké navázat s ní jakýkoli vztah? V této knize se dozvíte, jak se bez pocitů úzkosti a viny od matky emocionálně odpoutat a konečně začít žít s ohledem na své vlastní hodnoty a potřeby. Autorka vás pomocí příběhů a praktických metod provede procesem sebeuvědomování a pochopení. Naučíte se: Jak léčit „rány“ získané ve vztahu s matkou a proměnit bolest v moudrost a kreativitu. Jak nahlížet na svou minulost, aby vás přestala ničit, ale naopak vás posílila. Jak ve vztahu s matkou vytvářet, prosazovat a udržovat hranice. Jak uznávat a podporovat své vlastní touhy a potřeby. ABYSTE SE OSVOBODILA, VAŠE MATKA SE NEMUSÍ ZMĚNIT ANI TROCHU! Většina problémů, se kterými dnes... (alza.cz)

Podobné produkty ako Matky, dcery a komplikované vztahy (978-80-271-2868-6) , Mikroekonomie (978-80-271-0146-7)

Pravidla chování dětí v mateřské škole (978-80-271-3360-4)

Pravidla chování dětí v mateřské škole (978-80-271-3360-4)
Detail

Elektronická kniha - autor Zděňka Michalová, 104 stran, česky Publikace zprostředkovává dětem základní sociální pravidla fungování ve skupině. Jejím cílem je skutečné porozumění obsahu pojmu „pravidla“ a tomu, proč je důležité je dodržovat. Vychází z principu respektování pravidel skrze vlastní sociální zkušenost a jejich propojení s informacemi z každodenního života. Zařazením hry a práce s příběhem zároveň podporuje přirozenou zvídavost a tvořivost dítěte. Nastavovaná pravidla jsou jednoduchá, ale jasná. Vedou děti nejen k uvědomování si vlastních potřeb a pocitů, ale i k reflexi potřeb a pocitů druhých lidí. Pojmenována jsou v souvislosti s jejich obsahem, tj. Pravidlo našich očí, pusy, uší, ale i pořádku a bezpečí. Prostředkem pro jejich skutečné pochopení je kladení si otázek a „přemostění“ obsahu pravidla do dalších sociálních situací, s nimiž má dítě zkušenost. Tomu napomáhá i práce s příběhem a s pracovními listy.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pravidla chování dětí v mateřské škole (978-80-271-3360-4) , Biozahrada (978-80-271-0498-7)

Pravidla chování dětí v mateřské škole (978-80-271-3360-4)

Pravidla chování dětí v mateřské škole  (978-80-271-3360-4)
Detail

Kniha - autor Alžběta Kratochvílová; Zděňka Michalová, 104 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Publikace zprostředkovává dětem základní sociální pravidla fungování ve skupině. Jejím cílem je skutečné porozumění obsahu pojmu „pravidla“ a tomu, proč je důležité je dodržovat. Vychází z principu respektování pravidel skrze vlastní sociální zkušenost a jejich propojení s informacemi z každodenního života. Zařazením hry a práce s příběhem zároveň podporuje přirozenou zvídavost a tvořivost dítěte. Nastavovaná pravidla jsou jednoduchá, ale jasná. Vedou děti nejen k uvědomování si vlastních potřeb a pocitů, ale i k reflexi potřeb a pocitů druhých lidí. Pojmenována jsou v souvislosti s jejich obsahem, tj. Pravidlo našich očí, pusy, uší, ale i pořádku a bezpečí. Prostředkem pro jejich skutečné pochopení je kladení si otázek a „přemostění“ obsahu pravidla do dalších sociálních situací, s nimiž má dítě zkušenost. Tomu napomáhá i práce s příběhem a s pracovními... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pravidla chování dětí v mateřské škole (978-80-271-3360-4) , Frida (978-80-271-3059-7)

Rusko-ukrajinské vztahy: Mýty a skutečnosti (978-80-271-4434-0)

Rusko-ukrajinské vztahy: Mýty a skutečnosti (978-80-271-4434-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Milan Syruček, 336 stran, česky Aktualizované vydání knihy Milana Syručka, dlouholetého novináře se specializací na zahraniční politiku. Původní text vznikl jako reakce na události, které eskalovaly v roce 2015, na jaře 2022 ho autor doplnil o skutečnosti posledních let, které vyústily ráno 24. února ruským útokem na Ukrajinu. Příčiny dlouhodobé rusko-ukrajinské krize je však nutné hledat v dávné minulosti a pochopení dlouhodobých sporů není jednoduché. „Obě země, Ukrajinu a Rusko, znám od roku 1956, mnohokrát jsem tam pobýval, zamiloval jsem si celý kraj od karpatských hor po jakutské. Stejně tak jsem si oblíbil lidi, kteří tam žijí, a jak se říká, v potu tváře dobývají svůj vezdejší chléb. Řeč však není o přátelství, bavíme se o konfliktu, který s tím nemá nic společného. Přerostl rámec jakéhokoliv přátelství, protože je svou podstatou nepřátelský – a nejen vůči lidem obou zemí, ale také vůči ostatnímu světu, a zvláště... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rusko-ukrajinské vztahy: Mýty a skutečnosti (978-80-271-4434-0) , Porodnictví (978-80-271-2098-7)

Konflikty mezi lidmi (978-80-736-7407-6)

Konflikty mezi lidmi (978-80-736-7407-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Jaro Křivohlavý, 192 stran Konflikty mezi lidmi vznikají neustále. Pro někoho je jejich řešení výzvou, pro jiného jsou noční můrou. Autor popisuje druhy konfliktů (konflikty představ, názorů, zájmů, postojů, konflikty vnitřní a konflikty mezilidské) a různé typy jejich řešení (soupeření, spolupráce). Ukazuje rozdílný přístup k řešení konfliktů podle věku, pohlaví a typu osobnosti. Rozebírá vliv konfliktové situace a postojů účastníků konfliktu na vznik důvěry a rozvoj spolupráce. Na základě četných našich i zahraničních experimentů dokazuje účinnost různých modelů strategických plánů a taktických zásahů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Konflikty mezi lidmi (978-80-736-7407-6) , Psychofarmakoterapie (978-80-271-0133-7)

Právní vztahy k dřevinám - 2. aktualizované vydání (978-80-271-2029-1)

Právní vztahy k dřevinám - 2. aktualizované vydání (978-80-271-2029-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Miloš Tuháček, 208 stran, česky Kniha jako jediná u nás poskytne komplexní praktické právní rady vlastníkům a správcům dřevin, vlastníkům lesů, občanům, ekologickým spolkům i obecním samosprávám, jak realizovat svá práva a plnit své právní povinnosti a jak se zapojovat do ochrany dřevin. Autoři čerpají ze svých dlouholetých zkušeností z praxe povolovacích a dozorujících správních orgánů, z činnosti samosprávy i ze zastupování v soudních sporech, ale také z bohaté lektorské činnosti. Druhé aktualizované vydání rozšiřuje komplexní a na praxi zaměřené pojednání o právních vztazích k dřevinám o výklad nedávných novel a o zvlášť významná rozhodnutí správních i civilních soudů z poslední doby. Jde především o novelu povolování kácení dřevin rostoucích mimo les pro účely stavebních záměrů a o změnu účasti veřejnosti v řízeních provedené spolu s tzv. velkou novelou stavebního zákona a dále o novelu kácení u železničních drah. Zejména pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Právní vztahy k dřevinám - 2. aktualizované vydání (978-80-271-2029-1)

O umění vycházet s lidmi - Alena Hájková - e-kniha

O umění vycházet s lidmi - Alena Hájková - e-kniha
Detail

eBook:,Umíte vycházet s lidmi, společensky vystupovat a zůstat přitom sami sebou? Autorka čtivě seznamuje čtenáře s pravidly komunikace a chování, s rolí emocí, s obranou proti manipulaci, se silou působení prvního dojmu. O společenských trapasech, taktu, sebedůvěře a mezilidských vztazích se dočtete v rozhovorech s osobnostmi, doplněných o jejich dosud nezveřejněné fotografie (Václav Havel, Arnošt Lustig, Bořek Šípek, Karel Gott, Karel Svoboda aj.). (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako O umění vycházet s lidmi - Alena Hájková - e-kniha

Umění jednat s lidmi 3 - Jaroslav Štěpaník - e-kniha

Umění jednat s lidmi 3 - Jaroslav Štěpaník - e-kniha
Detail

eBook:,Třetí díl úspěšné série knih o praktické psychologii se věnuje problematice, s níž má asi každý bohaté zkušenosti - jedná se o stresy, frustrace a konflikty, které na každého člověka nezbytně každý den útočí. Jak se jim vyhnout, jak se s nimi vyrovnat? Autor nabízí dokonalý přehled o pozitivních i negativních vlivech stresových situací, poukazuje na nejčastější mechanismy přizpůsobení a seznamuje čtenáře se způsoby prevence a řešení. Ilustrativní testy a cvičení mohou napovědět, k jaké formě reakcí čtenář inklinuje a kde by svůj přistup mohl zlepšit, aby se s každodenními problémy účinněji vyrovnal. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Umění jednat s lidmi 3 - Jaroslav Štěpaník - e-kniha

Pravidla zdvořilosti (978-80-742-9896-7)

Pravidla zdvořilosti (978-80-742-9896-7)
Detail

Elektronická kniha - Čtenáři i kritikou oslavovaný román z prostředí newyorské smetánky třicátých let minulého století, který dává vzpomenout na to nejlepší z děl F. Scotta Fitzgeralda. - autor Amor Towles, 352 stran Čtenáři i kritikou oslavovaný román z prostředí newyorské smetánky 30. let, který dává vzpomenout na to nejlepší z děl F. Scotta FitzgeraldaPětadvacetiletá Katey nemá na konci roku 1937 příliš důvodů k oslavám, a tak si s kamarádkou naplánuje klidný silvestrovský večer v zapadlém jazzovém baru. Náhodné setkání s úspěšným bankéřem Tinkerem, který v baru hledá svého bratra, jí však naprosto změní život. Od onoho osudného Silvestra pak sledujeme Kateyinu klikatou cestu mezi newyorskou smetánku, poznáme pozlátko i bídu „lepší společnosti“ a nahlédneme do duše neobyčejné dívky s ještě neobyčejnějším osudem. Napsali o knize Pravidla zdvořilosti„Towles prostřednictvím tohoto elegantního, svižného dobového díla přivádí k životu černobílý Manhattan... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pravidla zdvořilosti (978-80-742-9896-7)

Miluj vášnivě: 7 pravidel pro naplněný sex (978-80-7554-150-5)

Miluj vášnivě: 7 pravidel pro naplněný sex (978-80-7554-150-5)
Detail

Kniha - autor Pierre Franckh, 200 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Partnerský vztah bez naplňujícího milostného života nám nepřináší radost. Jste v sexu opravdu spokojeni? Dokážete o tom s partnerem mluvit? Ale líbí se nám to, co se líbí tomu druhému? Odpovědí je často ticho. Vyhýbáme se hovorům o tom, co se nám líbí a co má zase raději partner. Oživte svůj sexuální život a buďte (u)spokojení! Kniha ukazuje, jak můžeme znovu najít zalíbení ve své sexualitě a milování. Přináší sedm smyslných pravidel pro dosažení štěstí a spokojenosti v oblasti sexuality, návod jak vyjádřit svá niterná přání a splnit si své erotické touhy. Objevte tajná přání a fantazie svého partnera a užijte si sdílené fantazie. Váš partnerský vztah může být znovuoživen a zintenzivněn do hloubky! Naplněný sex je šťastný – trvale! Pomocí 70 stran testů odhalíte problémy v oblasti erotiky ve svém vztahu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Miluj vášnivě: 7 pravidel pro naplněný sex (978-80-7554-150-5)

Jak jednat s problematickými lidmi (978-80-750-8607-5)

Jak jednat s problematickými lidmi (978-80-750-8607-5)
Detail

Elektronická kniha - ze série Vstříc úspěchu, autor Roy Lilley, 176 stran, česky Tato příručka nabízí rychlé a účinné strategie jednání nejen s potížisty. Když pochopíte motivy a chování problematických lidí, naučíte se s nimi jednat, zachovat si chladnou hlavu a předejít nepříjemným situacím. Příručku doplňují ukázkové dialogy, techniky, praktická cvičení, šablony a užitečné tipy. Vydejte se vstříc úspěchu s řadou příruček nejen pro manažery. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak jednat s problematickými lidmi (978-80-750-8607-5)

Zapomeňte, že jste byli lidmi ... (978-80-7557-094-9)

Zapomeňte, že jste byli lidmi ... (978-80-7557-094-9)
Detail

Kniha – autor Miloslav Moulis; Roman Cílek, 352 stran, česky, pevná s přebalem lesklá - autor Miloslav Moulis; Roman Cílek, 352 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Jak snadné a pohodlné je otočit se zády k minulosti. A jak je to také nestatečné! Dá-li se to takto říci, pak tato kniha, jejíž třetí vydání vám nabízíme, je pobouřenou autorskou vzpourou proti stavu, kdy se téma nacistických koncentračních táboru vytrácí z vědomí naší společnosti a je připomínáno vždy spíš jen jednostranně a nárazově. Proto oba zkušení autoři literatury faktu, kteří se těmito otázkami dlouho zabývali a mají k nim i osobní vztah (jejich otcové se stali oběťmi hitlerovců a Miloslav Moulis prožil jako politický vězen za ostnatými dráty téměř pět let), zpracovali dílo, jež přehlednou a čtivou formou nabízí mnohostranný obraz toho, co nacistické koncentrační tábory v dané etapě nejen německých, ale téměř celoevropských dějin představovaly. K vyjádření zvolili formu střídání... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zapomeňte, že jste byli lidmi ... (978-80-7557-094-9)

Zapomeňte, že jste byli lidmi (978-80-742-5150-4)

Zapomeňte, že jste byli lidmi (978-80-742-5150-4)
Detail

Elektronická kniha - autor Miloslav Moulis, Roman Cílek, 352 stran Téma, vymezené názvem a podtitulem, se zvolna vytrácí z vědomí naší společnosti a je připomínáno vždy spíš jen jednostranně a nárazově. Proto oba zkušení autoři literatury faktu, kteří se těmito otázkami již po desetiletí cílevědomě zabývají a mají k nim i osobní vztah (M. Moulis byl skoro po celou válku vězněn v koncentračních táborech, otec R. Cílka byl nacisty popraven), se rozhodli zpracovat dílo, jež by přehlednou a čtivou formou posloužilo jako plastický obraz toho, co nacistické koncentrační tábory v dané etapě nejen německých, ale téměř celoevropských dějin představovaly. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zapomeňte, že jste byli lidmi (978-80-742-5150-4)

Matky, synové a milenky: Jak vztah s matkou ovlivňuje všechny další vztahy se ženami (978-80-271-0415-4)

Matky, synové a milenky: Jak vztah s matkou ovlivňuje všechny další vztahy se ženami (978-80-271-0415-4)
Detail

Kniha - autor Michael Gurian, 288 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Ať si to muž uvědomuje, nebo ne, jeho vztah s matkou představuje výchozí model pro všechny další vztahy v jeho životě. Někdy je to jasné na první pohled (zkuste se zeptat jeho manželky), někdy to ale vyjde najevo až při hlubším zkoumání. (alza.cz)

Podobné produkty ako Matky, synové a milenky: Jak vztah s matkou ovlivňuje všechny další vztahy se ženami (978-80-271-0415-4)

Lidé a psi: Střet kultur: Revoluce v chápání vztahů mzi lidmi a psy (978-80-7428-064-1)

Lidé a psi: Střet kultur: Revoluce v chápání vztahů mzi lidmi a psy (978-80-7428-064-1)
Detail

Kniha - autor Jean Donaldsonová, 224 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Snad žádná kniha neovlivnila moderní představy o soužití lidí a psů tolik jako kniha Střet kultur Jean Donaldsonové. Tato jedinečná publikace nabízí čtenářům nejen čtivě napsaná zamyšlení nad psí povahou a jejich vztahem k okolnímu světu, ale také spoustu užitečných rad, jak psy cvičit a jak jim lépe porozumět. Přijde-li řeč na soužití lidí a psů, spousta lidí zapomíná, že lidé nejsou psi a psi nejsou lidé. Uvažují a vnímají svět jinak než my. Jsou to bystrá a ne zrovna jednoduchá stvoření, takže pokud to s nimi myslíme vážně, neměli bychom jejich poznávání brát na lehkou váhu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Lidé a psi: Střet kultur: Revoluce v chápání vztahů mzi lidmi a psy (978-80-7428-064-1)

Překonejte strach z opuštění: Vybudujte si trvalý vztah (978-80-271-1295-1)

Překonejte strach z opuštění: Vybudujte si trvalý vztah (978-80-271-1295-1)
Detail

Kniha - autor Michelle Skeen, 192 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Trpíte tak silným strachem z opuštění, že raději zůstáváte sami? Vyvolávají ve vás vztahy pocity nedostatečnosti, studu, osamění, žárlivosti či úzkosti? Míváte pocit, že vás nikdy nikdo nemůže opravdu milovat? Honíte se za nepředvídatelnými, nespolehlivými nebo nedostupnými partnery? Tato kniha je skvělým průvodcem pro každého, kdo má už dost samoty a opuštěnosti. S její pomocí odhalíte své pokřivené životní vzorce, jež ve vás vyvolávají strach z opuštění. Autorka předkládá účinné strategie, názorná cvičení a užitečné pracovní listy, díky nimž najdete své spouštěče a osvojíte si vědomé dovednosti potřebné ke komunikaci ve zdravých vztazích. Každému prospívá láska, klid a propojení s druhými. Naučte se budovat láskyplné vztahy, v nichž se budete cítit uvolnění a spokojení. (alza.cz)

Podobné produkty ako Překonejte strach z opuštění: Vybudujte si trvalý vztah (978-80-271-1295-1)

Nástroje posilování vztahů se zákazníky na B2B trhu (978-80-271-0419-2)

Nástroje posilování vztahů se zákazníky na B2B trhu (978-80-271-0419-2)
Detail

Elektronická kniha - autor kolektiv a, 320 stran, česky Zkušení autoři se v této publikaci komplexně věnují nástrojům posilování vztahů se zákazníky na B2B trzích. Seznamují čtenáře s novodobým pojetím marketingu, marketingem vztahů, jeho základními rysy, principy, fázemi a vývojovými trendy. Kniha srozumitelně předkládá výsledky primárních výzkumů zaměřených na studium prospěšnosti jednotlivých nástrojů posilování vzájemných vztahů mezi dodavateli a jejich zákazníky u produktů určených pro výrobní spotřebu. Zabývá se rovněž podstatou a metodikou měření výkonnosti podniku z pohledu zákazníků jako pozitivními důsledky posilování vztahů se zákazníky. Kniha je inspirací pro teorii i praxi a zároveň slouží v současně silně konkurenčním prostředí jako podnět ke změnám v podnikatelských přístupech manažerů operujících na B2B trzích. (alza.cz)

Podobné produkty ako Nástroje posilování vztahů se zákazníky na B2B trhu (978-80-271-0419-2)

Řád není všechno: 12 dalších pravidel pro život (978-80-257-3648-7)

Řád není všechno: 12 dalších pravidel pro život (978-80-257-3648-7)
Detail

Kniha - autor Jordan B. Peterson, 376 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Dlouho očekávané pokračování knihy 12 pravidel pro život, které se po celém světě prodalo více než 5 milionů výtiskůOceňovaný komentátor a psycholog ve své předchozí knize 12 pravidel pro život nabídl „protilátky proti chaosu“ v našich životech: odvěké pravdy, uzpůsobené pro moderní život plný úzkostí. Ve své nové knize ukazuje, že smysluplného života nedosáhneme, když budeme ignorovat sféru přesahující to, co víme, a bez schopnosti přizpůsobit se neustále se proměňujícímu světu. Přemíra chaosu nás ohrožuje nejistotou, přemíra řádu zase vede k úbytku zvídavosti a tvořivé vitality a hrozí zkostnatělostí a totalitárními rysy.Kniha Řád není všechno nás tedy vyzývá k hledání rovnováhy mezi oběma principy. Autor opět čerpá z hluboké znalosti psychologie, mytologie i popkultury, uvádí také řadu příkladů ze své klinické praxe, a přichází s dvanácti novými principy, které čtenáře vedou k... (alza.cz)

Podobné produkty ako Řád není všechno: 12 dalších pravidel pro život (978-80-257-3648-7)

Pravidla pozitivního sobectví (978-80-247-5188-7)

Pravidla pozitivního sobectví (978-80-247-5188-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Michaela Dombrovská, 160 stran Buďte spokojenější s deseti pravidly pozitivního sobectví! Podstatou je myšlenka, že abychom se mohli zabývat světem kolem, musíme se nejprve postarat sami o sebe. Díky knížce, která staví na pozitivní psychologii, si srovnáte priority, zlepšíte své vztahy a vykročíte za splněním svých snů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Pravidla pozitivního sobectví (978-80-247-5188-7)

Hra bez pravidel (978-80-759-4037-7)

Hra bez pravidel (978-80-759-4037-7)
Detail

Elektronická kniha - Čtvtá kniha stále oblíbenější LitRPG série Obránce perimetru. - ze série Obránce perimetru, autor Michael Atamanov, 320 stran, česky Korunní princ Georg royl Inoky ton Mesfelle, nebo geniální počítačový hráč Ruslan? Tato otázka je s největší pravděpodobností zodpovězena. Ruslan přijal nabídku a vrátil se do herního světa Obránce perimetru, tentokrát však bez „zpáteční jízdenky“, tedy bez možnosti návratu do svého reálného života.Byla to ale dobrá volba? Říše se otřásá v samotných základech. Císař August již dávno není tou jedinou nezpochybnitelnou autoritou Říše a je jen otázkou času, kdy vypukne boj o jeho trůn… O zájemce nouze není, zvláště když se na politické šachovnici nečekaně objevil nový mimořádně silný mocenský hráč – Antagonisté, tajemný Zlatý rod, který se v dávné minulosti odtrhl od Říše.Prince Georg musí naplno rozehrát své umění geniálního stratéga a neporazitelného vojevůdce a ve stejné míře musí prokázat i umění v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hra bez pravidel (978-80-759-4037-7)

Pravidla pozitivního sobectví (978-80-247-5188-7)

Pravidla pozitivního sobectví (978-80-247-5188-7)
Detail

Kniha - autor Michaela Dombrovská, 160 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Buďte spokojenější s deseti pravidly pozitivního sobectví! A zkrátka nepřijdou ani vaši blízcí. Pozitivní sobectví vychází z myšlenky, že pokud máme být nějak prospěšní svému okolí, musíme v první řadě umět pečovat sami o sebe. Autorka staví na pozitivní psychologii a inspiruje se mnoha dalšími vlivy a učeními. Prostřednictvím zajímavých příběhů a tipů vám ukáže, jak si nejlépe poradit s nejčastějšími životními situacemi – od partnerství, splnění životních přání a uspořádání domova přes práci až po krásu či zdraví. Může vás inspirovat, i pokud řešíte některé neblahé následky současného životního stylu, jako jsou třeba úzkosti, potíže se sebevědomím nebo přemíra stresu. Díky knížce si snáze srovnáte priority, zlepšíte své vztahy a vykročíte za splněním svých snů. Do života vám přinese lehkost, volnost a radost. Začnete vnímat sami sebe jako autory svých životních příběhů a budete se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pravidla pozitivního sobectví (978-80-247-5188-7)

Nápady pro život a byznys: Paretovo pravidlo 80/20 v praxi (978-80-271-3697-1)

Nápady pro život a byznys: Paretovo pravidlo 80/20 v praxi (978-80-271-3697-1)
Detail

Kniha - autor Karel Červený, 320 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Proč vítěz bere vše? Proč mají někteří lidé tolik bohatství, slávy a vlivu? Proč některým lidem jde vše tak snadno? Jak mohu já vést plnohodnotný a šťastný život? Jak se firmy mohou stát více efektivními? Jak získat více klientů? Jak získat nejlepší zaměstnance? Odpověď je jednoduchá: Uplatňovat důsledně Paretovo pravidlo a využívat synergie. Ne všechny věci jsou v životě důležité, přesto jim věnujeme mnoho pozornosti: křivdy, pocity viny, neúspěchy. Některé věci naopak důležité jsou: nápady, soustředění, načasování, rozhodnutí, vytrvalost, dobří přátelé, přemýšlení o vlastním myšlení. Všude okolo nás jsou malé příčiny s velkými následky. Naučte se je vidět a uplatňovat je. Získáte zdraví, oblibu, úspěch, pocit naplnění. Neuvěřitelné efekty s minimem úsilí. (alza.cz)

Podobné produkty ako Nápady pro život a byznys: Paretovo pravidlo 80/20 v praxi (978-80-271-3697-1)

107 zlatých pravidel úspěšného manažera - Richard Templar - e-kniha

107 zlatých pravidel úspěšného manažera - Richard Templar - e-kniha
Detail

eBook:,Chcete patřit mezi manažery, kteří hladce a bez námahy postupují kupředu a budují úspěšně a rychle svou kariéru bez ohledu na zavedený systém, mezilidské problémy, nedosažitelné cíle a pracovní přetížení? Chtěli byste vždy říkat ta správná slova, dělat správné věci a vědět, jak si poradit s každou situací? A rádi byste byli takto úspěšní, aniž byste se nadřeli a museli vynaložit příliš úsilí? Pak se držte 107 zlatých pravidel úspěšného manažera. V novém, rozšířeném vydání světového bestselleru se dozvíte, co říkat, jak se chovat a co dělat, abyste dosáhli vytčených cílů, naučíte se, jak vést a inspirovat svůj tým i sebe samého. Váš život se stane snazším a vaše úspěchy většími. A až dostanete nabídku na mnohem lepší pracovní místo nebo budete povýšeni, nikoho to nepřekvapí. Minimálně ne vás. Ostatní mohou být dobří. Vy budete lepší! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 107 zlatých pravidel úspěšného manažera - Richard Templar - e-kniha

Jak vycházet s problémovými lidmi: Domluvte se s choleriky, věčnými kritiky a dalšími nevyrovnanými (978-80-271-1777-2)

Jak vycházet s problémovými lidmi: Domluvte se s choleriky, věčnými kritiky a dalšími nevyrovnanými  (978-80-271-1777-2)
Detail

Kniha - 160 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Všichni známe ten typ lidí, co z každého setkání udělá kovbojku – kolega v práci, který pokaždé něco špatně pochopí, příbuzní, kteří si neustále stěžují nebo ostatní urážejí. Soužití s takovými lidmi je náročné a vyčerpávající. Vysávají z vás energii, demotivují vás a snižují váš pracovní výkon. I když se snažíte nevšímat si jich, ne vždy se konfrontaci s nimi můžete vyhnout. Jak s takovými lidmi jednat a neskončit při tom na straně poražených? Pomůže pohotové jednání, nebo hroší kůže? Tato kniha přináší praktická řešení a cenné nástroje pro jednání se širokým spektrem problematických typů lidí. Naučíte se, jak komplikovaného člověka poznat, co při setkání s ním dělat a co naopak nedělat. Autorka a zkušená koučka Silke Weinig se nezaměřuje na rychlá řešení, ale na vnitřní posílení, které využijete nejen při jednání s náročnými lidmi, ale také pro další nepříjemné situace, které život přináší. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak vycházet s problémovými lidmi: Domluvte se s choleriky, věčnými kritiky a dalšími nevyrovnanými (978-80-271-1777-2)

Žensko-mužské vztahy (978-80-856-2468-7)

Žensko-mužské vztahy (978-80-856-2468-7)
Detail

Elektronická kniha ze série Tucet rad, autor David Gruber, 20 stran Krátké úvahy autora bestselleru „Proč ženy muže (ne)chápou“ a „Proč ženy muže už více chápou“. Možná někdy někoho provokující, vždy však v jaádru laskavé – a vysoce čtivé. (alza.cz)

Podobné produkty ako Žensko-mužské vztahy (978-80-856-2468-7)
100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi (978-80-271-0849-7), 106 zlatých pravidel pro spokojený život (978-80-247-3935-9), 107 zlatých pravidel úspěšného manažera (978-80-247-4176-5), Úspěšné kojení (978-80-271-3390-1), Jak vycházet s problémovými lidmi (978-80-271-1777-2), Partnerské vztahy (978-80-271-0012-5), Úspěšné kojení: Sebeúčinnost matek (978-80-271-3390-1), 30 pravidel vítězů (978-80-271-0119-1), Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru (978-80-7252-694-9), Právní vztahy k dřevinám (978-80-271-0112-2), Tahák na úspěšné podnikání: Jak postavit prosperující a úspěšné podnikání (978-80-905262-9-7), Hra bez pravidel (978-80-759-4037-7), 101 pravidel, jak zastavit úzkost (978-80-271-1795-6), Žensko-mužské vztahy (978-80-856-2468-7), Matky, dcery a komplikované vztahy (978-80-271-2868-6), Miluj vášnivě: 7 pravidel pro naplněný sex (978-80-7554-150-5), Jak překonat nesouhlas. Zásady vyjednávání s lidmi, s nimiž nelze vyjednávat (978-80-726-1300-7), Rusko-ukrajinské vztahy: Mýty a skutečnosti (978-80-271-4434-0), Sauna (80-247-0849-3), Jak jednat s problematickými lidmi (978-80-750-8607-5), Vykoupení Černé vlaštovky (978-80-765-0849-1), Řád není všechno: 12 dalších pravidel pro život (978-80-257-3648-7), Právní vztahy k dřevinám - 2. aktualizované vydání (978-80-271-2029-1), Sociální práce s lidmi s duševním onemocněním (978-80-247-2138-5), Smrť na Zlatých (978-80-569-0753-5), Mikroekonomie (978-80-271-0146-7), Biozahrada (978-80-271-0498-7), Frida (978-80-271-3059-7), Porodnictví (978-80-271-2098-7), Psychofarmakoterapie (978-80-271-0133-7)