Židle shell – polstrování celé židle

Produkt Židle shell – polstrování celé židle sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Židle shell – polstrování celé židle upraviť a produkt hľadať znova.

Židle Shell – polstrování celé židle

Židle Shell – polstrování celé židle
Detail

V roce 1956 byla židle Shell objevena pro svojí ojedinělou konstrukci. Dvě zakřivené překližky, které se sbíhají a jsou příjemné jak na pohled, tak i použití. S dobře zvládnutou ergonomií je tato židle ideální pro dlouhá posezení s přáteli nad dobrým jídlem nebo pro pracovní meetingy. Nechte se přesvědčit sami, že se zde setkal styl s pohodlím.> šířka židle: 46 cm > hloubka židle: 57 cm > výška židle: 86 cm > židle vyrobená z dubového dřeva > polstrování na celé židli > polstrování je šedé barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Prime, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle Shell – polstrování celé židle , Barová židle shell bílá (iai-1016)

Křeslo Shell – polstrování celé židle

Křeslo Shell – polstrování celé židle
Detail

Křeslo Shell bylo navrhnuto na základě návrhu židle Shell. S přidáním jemně tvarovanými, dřevěnými opěrkami na ruce se z křesla stal nejen stylový kus nábytku, ale také ergonomický. Křeslo Shell a židle Shell se dokonale doplňují a při jejich kombinaci dodávají domovu funkční eleganci a stylovost.> šířka židle: 61 cm > hloubka židle: 62 cm > výška židle: 86 cm > židle vyrobená z dubového dřeva > polstrování na celé židli > polstrování je šedé barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Prime, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Křeslo Shell – polstrování celé židle

Židle Shell Lounge – polstrování celé židle

Židle Shell Lounge – polstrování celé židle
Detail

Židle Shell Lounge je skvělý příklad úrovně řemeslného zpracování designéra Niko Kralj – jednoduché a přitom sofistikované. Tato židle vám nabídne pohodlí díky designu plném příjemných křivek a výrazných úhlů. Židle Shell je odvážná, ale není drzá. Pro ještě větší komfort se židle Shell Lounge nabízí i v čalounění.> šířka židle: 54 cm > hloubka židle: 63 cm > výška židle: 77 cm > polstrování přes celou židli > polstrování je oranžové barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Curry, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle Shell Lounge – polstrování celé židle , Židle cn-9020 židle šedá (stema_5903917404860)

Křeslo Shell Wood – polstrování celé židle

Křeslo Shell Wood – polstrování celé židle
Detail

Vzhled dřevěného křesla Shell je přirozený a sympatický díky své konstrukci a použitém materiálu masivního dřeva s překližkou. Jemné, nenápadně vypadající nohy nechají dokonale vyniknout zakřivené části překližky. Sedadlo a opěrka může být s čalouněním, což křivky tohoto křesla ještě zvýrazní a podtrhne.> šířka židle: 63 cm > hloubka židle: 62 cm > výška židle: 88 cm > židle vyrobená z dubového dřeva > polstrování na celé židli > polstrování je šedé barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Prime, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Křeslo Shell Wood – polstrování celé židle

Křeslo Shell Lounge – polstrování celé židle

Křeslo Shell Lounge – polstrování celé židle
Detail

Čtvercový rám, který drží dvě skořápky. To je židle Shell Square Lounge. Lounge je zajímavé spojení geometrických linek v podobě kovového rámu a jemné, zakřivené překližky. Niko Kralj vycházel z původního designu židle Shell a dotáhl to na vyšší level znázorňující možnosti skořápkového konceptu. Křeslo tvořené pro pohodlí a relaxaci, a pokud by někdo hledal ještě něco pohodlnějšího, je možné si vybrat toto křeslo i s čalouněním.> šířka židle: 54 cm > hloubka židle: 63 cm > výška židle: 77 cm > židle vyrobená z dubového dřeva > polstrování přes celou židli > polstrování je hnědé barvy > polstrování je z kůže Sorensen Dunes (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Křeslo Shell Lounge – polstrování celé židle , Bistro židle

Křeslo Shell Lounge – polstrování celé židle

Křeslo Shell Lounge – polstrování celé židle
Detail

Čtvercový rám, který drží dvě skořápky. To je židle Shell Square Lounge. Lounge je zajímavé spojení geometrických linek v podobě kovového rámu a jemné, zakřivené překližky. Niko Kralj vycházel z původního designu židle Shell a dotáhl to na vyšší level znázorňující možnosti skořápkového konceptu. Křeslo tvořené pro pohodlí a relaxaci, a pokud by někdo hledal ještě něco pohodlnějšího, je možné si vybrat toto křeslo i s čalouněním.> šířka židle: 54 cm > hloubka židle: 63 cm > výška židle: 77 cm > židle vyrobená z černého dubového dřeva > polstrování přes celou židli > polstrování je šedé barvy > polstrování je z kůže Sorensen Dunes (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Křeslo Shell Lounge – polstrování celé židle , Židle cn-9020 židle šedozlatý rám (stema_5903917404877)

Křeslo Shell Wood – polstrování celé židle

Křeslo Shell Wood – polstrování celé židle
Detail

Vzhled dřevěného křesla Shell je přirozený a sympatický díky své konstrukci a použitém materiálu masivního dřeva s překližkou. Jemné, nenápadně vypadající nohy nechají dokonale vyniknout zakřivené části překližky. Sedadlo a opěrka může být s čalouněním, což křivky tohoto křesla ještě zvýrazní a podtrhne.> šířka židle: 63 cm > hloubka židle: 62 cm > výška židle: 88 cm > židle vyrobená z ořechového dřeva > polstrování na celé židli > polstrování je béžové barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Angora, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Křeslo Shell Wood – polstrování celé židle , Židle cn-6004 židle zelená zlatý rám (stema_5903917404754)

Židle Shell – polstrování na sedadle

Židle Shell – polstrování na sedadle
Detail

V roce 1956 byla židle Shell objevena pro svojí ojedinělou konstrukci. Dvě zakřivené překližky, které se sbíhají a jsou příjemné jak na pohled, tak i použití. S dobře zvládnutou ergonomií je tato židle ideální pro dlouhá posezení s přáteli nad dobrým jídlem nebo pro pracovní meetingy. Nechte se přesvědčit sami, že se zde setkal styl s pohodlím.> šířka židle: 46 cm > hloubka židle: 57 cm > výška židle: 86 cm > židle vyrobená z dubového dřeva > polstrování na sedací části > polstrování je šedé barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Pepper, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle Shell – polstrování na sedadle , Židle cn-6004 židle černá zlatý rám (stema_5903917404761)

Židle Shell – polstrování na sedadle

Židle Shell – polstrování na sedadle
Detail

V roce 1956 byla židle Shell objevena pro svojí ojedinělou konstrukci. Dvě zakřivené překližky, které se sbíhají a jsou příjemné jak na pohled, tak i použití. S dobře zvládnutou ergonomií je tato židle ideální pro dlouhá posezení s přáteli nad dobrým jídlem nebo pro pracovní meetingy. Nechte se přesvědčit sami, že se zde setkal styl s pohodlím.> šířka židle: 46 cm > hloubka židle: 57 cm > výška židle: 86 cm > židle vyrobená z ořechového dřeva > polstrování na sedací části židle > polstrování je béžové barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Angorra, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle Shell – polstrování na sedadle , Barová židle ikea

Židle Shell – polstrování na sedadle a opěrce

Židle Shell – polstrování na sedadle a opěrce
Detail

V roce 1956 byla židle Shell objevena pro svojí ojedinělou konstrukci. Dvě zakřivené překližky, které se sbíhají a jsou příjemné jak na pohled, tak i použití. S dobře zvládnutou ergonomií je tato židle ideální pro dlouhá posezení s přáteli nad dobrým jídlem nebo pro pracovní meetingy. Nechte se přesvědčit sami, že se zde setkal styl s pohodlím.> šířka židle: 46 cm > hloubka židle: 57 cm > výška židle: 86 cm > židle vyrobená z ořechového dřeva > polstrování na sedací a opěrkové části židle > polstrování je béžové barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Angorra, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle Shell – polstrování na sedadle a opěrce , Konferenční židle viva

Židle Shell – polstrování na sedadle a opěrce

Židle Shell – polstrování na sedadle a opěrce
Detail

V roce 1956 byla židle Shell objevena pro svojí ojedinělou konstrukci. Dvě zakřivené překližky, které se sbíhají a jsou příjemné jak na pohled, tak i použití. S dobře zvládnutou ergonomií je tato židle ideální pro dlouhá posezení s přáteli nad dobrým jídlem nebo pro pracovní meetingy. Nechte se přesvědčit sami, že se zde setkal styl s pohodlím.> šířka židle: 46 cm > hloubka židle: 57 cm > výška židle: 86 cm > židle vyrobená z dubového dřeva > polstrování na sedací a opěrkové části > polstrování je šedé barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Pepper, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle Shell – polstrování na sedadle a opěrce , Toaletní židle gramofon

Židle Shell – polstrování na sedadle a opěrce

Židle Shell – polstrování na sedadle a opěrce
Detail

V roce 1956 byla židle Shell objevena pro svojí ojedinělou konstrukci. Dvě zakřivené překližky, které se sbíhají a jsou příjemné jak na pohled, tak i použití. S dobře zvládnutou ergonomií je tato židle ideální pro dlouhá posezení s přáteli nad dobrým jídlem nebo pro pracovní meetingy. Nechte se přesvědčit sami, že se zde setkal styl s pohodlím.> šířka židle: 46 cm > hloubka židle: 57 cm > výška židle: 86 cm > židle vyrobená z dubového dřeva > polstrování na sedací a opěrkové části židle > polstrování je šedé barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Prime, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle Shell – polstrování na sedadle a opěrce , Bílá židle ikea

Židle Shell – bez polstrování

Židle Shell – bez polstrování
Detail

V roce 1956 byla židle Shell objevena pro svojí ojedinělou konstrukci. Dvě zakřivené překližky, které se sbíhají a jsou příjemné jak na pohled, tak i použití. S dobře zvládnutou ergonomií je tato židle ideální pro dlouhá posezení s přáteli nad dobrým jídlem nebo pro pracovní meetingy. Nechte se přesvědčit sami, že se zde setkal styl s pohodlím.> šířka židle: 46 cm > hloubka židle: 57 cm > výška židle: 86 cm > židle vyrobená z ořechového dřeva (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle Shell – bez polstrování , Bílá herní židle

Židle Shell – bez polstrování

Židle Shell – bez polstrování
Detail

V roce 1956 byla židle Shell objevena pro svojí ojedinělou konstrukci. Dvě zakřivené překližky, které se sbíhají a jsou příjemné jak na pohled, tak i použití. S dobře zvládnutou ergonomií je tato židle ideální pro dlouhá posezení s přáteli nad dobrým jídlem nebo pro pracovní meetingy. Nechte se přesvědčit sami, že se zde setkal styl s pohodlím.> šířka židle: 46 cm > hloubka židle: 57 cm > výška židle: 86 cm > židle vyrobená z dubového dřeva (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle Shell – bez polstrování , Herní židle trust

Židle Shell – bez polstrování

Židle Shell – bez polstrování
Detail

V roce 1956 byla židle Shell objevena pro svojí ojedinělou konstrukci. Dvě zakřivené překližky, které se sbíhají a jsou příjemné jak na pohled, tak i použití. S dobře zvládnutou ergonomií je tato židle ideální pro dlouhá posezení s přáteli nad dobrým jídlem nebo pro pracovní meetingy. Nechte se přesvědčit sami, že se zde setkal styl s pohodlím.> šířka židle: 46 cm > hloubka židle: 57 cm > výška židle: 86 cm > židle vyrobená z dubového dřeva (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle Shell – bez polstrování , Jídelní židle kinderkraft

Židle Shell Lounge – bez polstrování

Židle Shell Lounge – bez polstrování
Detail

Židle Shell Lounge je skvělý příklad úrovně řemeslného zpracování designéra Niko Kralj – jednoduché a přitom sofistikované. Tato židle vám nabídne pohodlí díky designu plném příjemných křivek a výrazných úhlů. Židle Shell je odvážná, ale není drzá. Pro ještě větší komfort se židle Shell Lounge nabízí i v čalounění.> šířka židle: 54 cm > hloubka židle: 63 cm > výška židle: 77 cm > židle vyrobená z dubového dřeva (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle Shell Lounge – bez polstrování , Židle cn-9020 židle světle šedá zlatý rám (stema_5903917404846)

Židle Shell Lounge – bez polstrování

Židle Shell Lounge – bez polstrování
Detail

Židle Shell Lounge je skvělý příklad úrovně řemeslného zpracování designéra Niko Kralj – jednoduché a přitom sofistikované. Tato židle vám nabídne pohodlí díky designu plném příjemných křivek a výrazných úhlů. Židle Shell je odvážná, ale není drzá. Pro ještě větší komfort se židle Shell Lounge nabízí i v čalounění.> šířka židle: 54 cm > hloubka židle: 63 cm > výška židle: 77 cm > židle vyrobená z ořechového dřeva (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle Shell Lounge – bez polstrování , Shumee židle zahradní židle, černá - 2ks v balení 47885 (47885)

Židle Shell Lounge – bez polstrování

Židle Shell Lounge – bez polstrování
Detail

Židle Shell Lounge je skvělý příklad úrovně řemeslného zpracování designéra Niko Kralj – jednoduché a přitom sofistikované. Tato židle vám nabídne pohodlí díky designu plném příjemných křivek a výrazných úhlů. Židle Shell je odvážná, ale není drzá. Pro ještě větší komfort se židle Shell Lounge nabízí i v čalounění.> šířka židle: 54 cm > hloubka židle: 63 cm > výška židle: 77 cm > židle vyrobená z dubového dřeva (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle Shell Lounge – bez polstrování , Židle rox (iai-6643)

Židle Shell Lounge – polstrování na sedadle

Židle Shell Lounge – polstrování na sedadle
Detail

Židle Shell Lounge je skvělý příklad úrovně řemeslného zpracování designéra Niko Kralj – jednoduché a přitom sofistikované. Tato židle vám nabídne pohodlí díky designu plném příjemných křivek a výrazných úhlů. Židle Shell je odvážná, ale není drzá. Pro ještě větší komfort se židle Shell Lounge nabízí i v čalounění.> šířka židle: 54 cm > hloubka židle: 63 cm > výška židle: 77 cm > židle vyrobená z dubového dřeva > polstrování na sedací části > polstrování je šedé barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Prime, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle Shell Lounge – polstrování na sedadle , Židle emilia šedá (0000069387)

Židle Shell Lounge – polstrování na sedadle

Židle Shell Lounge – polstrování na sedadle
Detail

Židle Shell Lounge je skvělý příklad úrovně řemeslného zpracování designéra Niko Kralj – jednoduché a přitom sofistikované. Tato židle vám nabídne pohodlí díky designu plném příjemných křivek a výrazných úhlů. Židle Shell je odvážná, ale není drzá. Pro ještě větší komfort se židle Shell Lounge nabízí i v čalounění.> šířka židle: 54 cm > hloubka židle: 63 cm > výška židle: 77 cm > židle vyrobená z ořechového dřeva > polstrování na sedací části > polstrování je béžové barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Angora, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle Shell Lounge – polstrování na sedadle , Jídelní židle sunnerby (2010001178316)

Židle Shell Lounge – polstrování na sedadle a opěrce

Židle Shell Lounge – polstrování na sedadle a opěrce
Detail

Židle Shell Lounge je skvělý příklad úrovně řemeslného zpracování designéra Niko Kralj – jednoduché a přitom sofistikované. Tato židle vám nabídne pohodlí díky designu plném příjemných křivek a výrazných úhlů. Židle Shell je odvážná, ale není drzá. Pro ještě větší komfort se židle Shell Lounge nabízí i v čalounění.> šířka židle: 54 cm > hloubka židle: 63 cm > výška židle: 77 cm > židle vyrobená z dubového dřeva > polstrování na sedací a opěrkové části > polstrování je šedé barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Pepper, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle Shell Lounge – polstrování na sedadle a opěrce , Otočná židle fm 265

Židle Shell Lounge – polstrování na sedadle a opěrce

Židle Shell Lounge – polstrování na sedadle a opěrce
Detail

Židle Shell Lounge je skvělý příklad úrovně řemeslného zpracování designéra Niko Kralj – jednoduché a přitom sofistikované. Tato židle vám nabídne pohodlí díky designu plném příjemných křivek a výrazných úhlů. Židle Shell je odvážná, ale není drzá. Pro ještě větší komfort se židle Shell Lounge nabízí i v čalounění.> šířka židle: 54 cm > hloubka židle: 63 cm > výška židle: 77 cm > židle vyrobená z dubového dřeva > polstrování na sedací a opěrkové části > polstrování je šedé barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Prime, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle Shell Lounge – polstrování na sedadle a opěrce , Bílé potahy na židle

Židle Shell Lounge – polstrování na sedadle a opěrce

Židle Shell Lounge – polstrování na sedadle a opěrce
Detail

Židle Shell Lounge je skvělý příklad úrovně řemeslného zpracování designéra Niko Kralj – jednoduché a přitom sofistikované. Tato židle vám nabídne pohodlí díky designu plném příjemných křivek a výrazných úhlů. Židle Shell je odvážná, ale není drzá. Pro ještě větší komfort se židle Shell Lounge nabízí i v čalounění.> šířka židle: 54 cm > hloubka židle: 63 cm > výška židle: 77 cm > židle vyrobená z dubového dřeva > polstrování na sedací a opěrkové části > polstrování je hnědé/červené barvy > polstrování je z kůže Sorensen Dunes (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle Shell Lounge – polstrování na sedadle a opěrce , Potahy na židle bílé

Židle Shell Lounge – polstrování na sedadle a opěrce

Židle Shell Lounge – polstrování na sedadle a opěrce
Detail

Židle Shell Lounge je skvělý příklad úrovně řemeslného zpracování designéra Niko Kralj – jednoduché a přitom sofistikované. Tato židle vám nabídne pohodlí díky designu plném příjemných křivek a výrazných úhlů. Židle Shell je odvážná, ale není drzá. Pro ještě větší komfort se židle Shell Lounge nabízí i v čalounění.> šířka židle: 54 cm > hloubka židle: 63 cm > výška židle: 77 cm > židle vyrobená z ořechového dřeva > polstrování na sedací a opěrkové části > polstrování je béžové barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Angora, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle Shell Lounge – polstrování na sedadle a opěrce , Potahy na židle 4ks

Židle 1960 – bez polstrování

Židle 1960 – bez polstrování
Detail

Geometrické linie se setkávají s hladkými křivkami. Židle 1960 je tvořena dřevem a kovovým rámem, což dodává židli lehký a dynamický vzhled. Tato židle vám zaručeně nabídne pohodlné sezení díky dobře tvarované sedací části z překližky. Sedadlo a opěrka jsou k dispozici také s čalouněním, které přidává na pohodlí bez zásahu do kontur a jemnosti originálního návrhu.> šířka židle: 45,5 cm > hloubka židle: 51,5 cm > výška židle: 83 cm > židle vyrobená z černého dubového dřeva s kovou konstrukcí (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle 1960 – bez polstrování , Jídelní židle černá textil (283435)

Židle 1960 – bez polstrování

Židle 1960 – bez polstrování
Detail

Geometrické linie se setkávají s hladkými křivkami. Židle 1960 je tvořena dřevem a kovovým rámem, což dodává židli lehký a dynamický vzhled. Tato židle vám zaručeně nabídne pohodlné sezení díky dobře tvarované sedací části z překližky. Sedadlo a opěrka jsou k dispozici také s čalouněním, které přidává na pohodlí bez zásahu do kontur a jemnosti originálního návrhu.> šířka židle: 45,5 cm > hloubka židle: 51,5 cm > výška židle: 83 cm > židle vyrobená z dubového dřeva s kovou konstrukcí (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle 1960 – bez polstrování , Barová židle mark, šedá (c1003861)

Dřevěná židle 1960 – bez polstrování

Dřevěná židle 1960 – bez polstrování
Detail

Navrhnutá v době, kdy spojení materiálů masivního dřeva a překližky vedlo k nejžádanějším typům židlí. To je dřevěná židle 1960, která ztělesňuje módu retra a je postavená tak, aby vydržela. A ačkoliv je 1960 židle z masivního dřeva, jemné linie hran přitáhnou váš pohled. Pokud byste preferovali polstrování, tak se tyto židle vyrábí i s látkovým nebo koženým polstrováním přes sedací část nebo zadní opěrku.> šířka židle: 46 cm > hloubka židle: 54 cm > výška židle: 82 cm > židle vyrobená z dubového dřeva (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Dřevěná židle 1960 – bez polstrování , Barová židle frankie, béžová (c1003866)

Dřevěná židle 1960 – bez polstrování

Dřevěná židle 1960 – bez polstrování
Detail

Navrhnutá v době, kdy spojení materiálů masivního dřeva a překližky vedlo k nejžádanějším typům židlí. To je dřevěná židle 1960, která ztělesňuje módu retra a je postavená tak, aby vydržela. A ačkoliv je 1960 židle z masivního dřeva, jemné linie hran přitáhnou váš pohled. Pokud byste preferovali polstrování, tak se tyto židle vyrábí i s látkovým nebo koženým polstrováním přes sedací část nebo zadní opěrku.> šířka židle: 46 cm > hloubka židle: 54 cm > výška židle: 82 cm > židle je vyrobená z ořechového dřeva (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Dřevěná židle 1960 – bez polstrování , Houpací šedá židle harmony, 57984

Židle 1960 – polstrování na sedadle

Židle 1960 – polstrování na sedadle
Detail

Geometrické linie se setkávají s hladkými křivkami. Židle 1960 je tvořena dřevem a kovovým rámem, což dodává židli lehký a dynamický vzhled. Tato židle vám zaručeně nabídne pohodlné sezení díky dobře tvarované sedací části z překližky. Sedadlo a opěrka jsou k dispozici také s čalouněním, které přidává na pohodlí bez zásahu do kontur a jemnosti originálního návrhu.> šířka židle: 45,5 cm > hloubka židle: 51,5 cm > výška židle: 83 cm > židle vyrobená z dubového dřeva s kovou konstrukcí > polstrování pouze na sedací části židle > polstrování je z černé kůže Mastrotto Nero (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle 1960 – polstrování na sedadle , Židle cn-6030 zelená (stema_5903917404099)

Židle 1960 – polstrování na sedadle

Židle 1960 – polstrování na sedadle
Detail

Geometrické linie se setkávají s hladkými křivkami. Židle 1960 je tvořena dřevem a kovovým rámem, což dodává židli lehký a dynamický vzhled. Tato židle vám zaručeně nabídne pohodlné sezení díky dobře tvarované sedací části z překližky. Sedadlo a opěrka jsou k dispozici také s čalouněním, které přidává na pohodlí bez zásahu do kontur a jemnosti originálního návrhu.> šířka židle: 45,5 cm > hloubka židle: 51,5 cm > výška židle: 83 cm > židle vyrobená z černého dubového dřeva s kovou konstrukcí > polstrování pouze na sedací části židle > polstrování je z černé kůže Mastrotto Nero (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle 1960 – polstrování na sedadle , Froc jídelní židle coral (3830057530062)

Dřevěná židle 1960 – bez polstrování

Dřevěná židle 1960 – bez polstrování
Detail

Navrhnutá v době, kdy spojení materiálů masivního dřeva a překližky vedlo k nejžádanějším typům židlí. To je dřevěná židle 1960, která ztělesňuje módu retra a je postavená tak, aby vydržela. A ačkoliv je 1960 židle z masivního dřeva, jemné linie hran přitáhnou váš pohled. Pokud byste preferovali polstrování, tak se tyto židle vyrábí i s látkovým nebo koženým polstrováním přes sedací část nebo zadní opěrku.> šířka židle: 46 cm > hloubka židle: 54 cm > výška židle: 82 cm > židle je vyrobená z černého dubového dřeva (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Dřevěná židle 1960 – bez polstrování

Křeslo Shell – polstrování na sedadle

Křeslo Shell – polstrování na sedadle
Detail

Křeslo Shell bylo navrhnuto na základě návrhu židle Shell. S přidáním jemně tvarovanými, dřevěnými opěrkami na ruce se z křesla stal nejen stylový kus nábytku, ale také ergonomický. Křeslo Shell a židle Shell se dokonale doplňují a při jejich kombinaci dodávají domovu funkční eleganci a stylovost.> šířka židle: 61 cm > hloubka židle: 62 cm > výška židle: 86 cm > židle vyrobená z dubového dřeva > polstrování na sedací části židle > polstrování je šedé barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Prime, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Křeslo Shell – polstrování na sedadle

Křeslo Shell – polstrování na sedadle

Křeslo Shell – polstrování na sedadle
Detail

Křeslo Shell bylo navrhnuto na základě návrhu židle Shell. S přidáním jemně tvarovanými, dřevěnými opěrkami na ruce se z křesla stal nejen stylový kus nábytku, ale také ergonomický. Křeslo Shell a židle Shell se dokonale doplňují a při jejich kombinaci dodávají domovu funkční eleganci a stylovost.> šířka židle: 61 cm > hloubka židle: 62 cm > výška židle: 86 cm > židle vyrobená z dubového dřeva > polstrování na sedací části židle > polstrování je béžové barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Angorra, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Křeslo Shell – polstrování na sedadle

Křeslo Shell – polstrování na sedadle

Křeslo Shell – polstrování na sedadle
Detail

Křeslo Shell bylo navrhnuto na základě návrhu židle Shell. S přidáním jemně tvarovanými, dřevěnými opěrkami na ruce se z křesla stal nejen stylový kus nábytku, ale také ergonomický. Křeslo Shell a židle Shell se dokonale doplňují a při jejich kombinaci dodávají domovu funkční eleganci a stylovost.> šířka židle: 61 cm > hloubka židle: 62 cm > výška židle: 86 cm > židle vyrobená z dubového dřeva > polstrování na sedací části > polstrování je šedé barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Pepper, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Křeslo Shell – polstrování na sedadle

Dřevěná židle 1960 – polstrování na sedadle

Dřevěná židle 1960 – polstrování na sedadle
Detail

Navrhnutá v době, kdy spojení materiálů masivního dřeva a překližky vedlo k nejžádanějším typům židlí. To je dřevěná židle 1960, která ztělesňuje módu retra a je postavená tak, aby vydržela. A ačkoliv je 1960 židle z masivního dřeva, jemné linie hran přitáhnou váš pohled. Pokud byste preferovali polstrování, tak se tyto židle vyrábí i s látkovým nebo koženým polstrováním přes sedací část nebo zadní opěrku.> šířka židle: 46 cm > hloubka židle: 54 cm > výška židle: 82 cm > židle je vyrobená z černého dubového dřeva > polstrování pouze na sedací části židle > polstrování je z černé kůže Mastrotto Nero (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Dřevěná židle 1960 – polstrování na sedadle

Dřevěná židle 1960 – polstrování na sedadle

Dřevěná židle 1960 – polstrování na sedadle
Detail

Navrhnutá v době, kdy spojení materiálů masivního dřeva a překližky vedlo k nejžádanějším typům židlí. To je dřevěná židle 1960, která ztělesňuje módu retra a je postavená tak, aby vydržela. A ačkoliv je 1960 židle z masivního dřeva, jemné linie hran přitáhnou váš pohled. Pokud byste preferovali polstrování, tak se tyto židle vyrábí i s látkovým nebo koženým polstrováním přes sedací část nebo zadní opěrku.> šířka židle: 46 cm > hloubka židle: 54 cm > výška židle: 82 cm > židle vyrobená z dubového dřeva > polstrování pouze na sedací části židle > polstrování je z černé kůže Mastrotto Nero (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Dřevěná židle 1960 – polstrování na sedadle

Dřevěná židle 1960 – polstrování na sedadle

Dřevěná židle 1960 – polstrování na sedadle
Detail

Navrhnutá v době, kdy spojení materiálů masivního dřeva a překližky vedlo k nejžádanějším typům židlí. To je dřevěná židle 1960, která ztělesňuje módu retra a je postavená tak, aby vydržela. A ačkoliv je 1960 židle z masivního dřeva, jemné linie hran přitáhnou váš pohled. Pokud byste preferovali polstrování, tak se tyto židle vyrábí i s látkovým nebo koženým polstrováním přes sedací část nebo zadní opěrku.> šířka židle: 46 cm > hloubka židle: 54 cm > výška židle: 82 cm > židle je vyrobená z ořechového dřeva > polstrování pouze na sedací části židle > polstrování je z hnědé kůže Mastrotto Fondotinta (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Dřevěná židle 1960 – polstrování na sedadle

Divero 40767 Polstrování na židli - antracit

Divero 40767 Polstrování na židli - antracit
Detail

Kvalitní a nenáročný na údržbu z lehkého materiálu vyrobený (bavlna, polyester) polstr s extra polštářem v záhlaví v antracitové barvě. Potah je odnímatelný díky všitému zipu a lze jej vyprat. Polstrování které udělá z krásného zahradního nábytku velmi pohodlný nábytek. S tímto extra pohodlným zahradním polstrováním si užijete dlouhodobě pohodlné posezení. Stabilitu zaručí upevňovací pásky umístěné na zadním dílu. K dispozici jsou také v krémové, zelené, světle modré a oranžové barvě. Technické údaje: tloušťka: cca 5 cm šířka: cca 48 cm délka: cca 108 cm sedací plocha: cca 45 cm opěrná plocha: cca 63 cm potah: lehký materiál (bavlna, polyester) náplň: pěnové jádro obalené ovčím rounem s připevňovacími pásky na zadní straně barva: antracit snímatelný potah, lze vyprat skrytý zip Obsah balení: 1 x polstrování na křeslo (dilego.cz)

Podobné produkty ako Divero 40767 Polstrování na židli - antracit

Barová židle Shell bílá (IAI-1016)

Barová židle Shell bílá (IAI-1016)
Detail

Barová židle - bílá, kovová, výška sedáku 79 cm, stohovatelná, materiál sedáku polypropylen, 1 židle v balení, rozměry 113 × 54 × 60 cm (V׊×H) Zakoupili jste si bar nebo kuchyň s barovým pultem a potřebujete ještě vhodnou židli? V tom případě pro vás máme připravenou barovou židli Intesi. Jestliže židli zrovna nepotřebujete a máte málo místa, přijde vám vhod, že ji lze stohovat s ostatními na sebe. Součástí balení je jedna barová židle Intesi. Její provedení přinese do interiéru poutavý detail. Zásadní vlastnosti barové židle Intesi Barová židle Intesi se bude hezky vyjímat u barového pultu Výhodou je možnost stohování Výrobním materiálem sedáku je polypropylen Sedák je ve výšce 79 cm Pro konstrukci slouží kov Barová židle Intesi je bílá Rozměry barové židle jsou 113 × 54 × 60 cm (vך×h) Součástí dodávky je jedna barová židle Design a vzhled barové židle utváří celkový dojem Barová židle Intesi patří nejen do barů, kaváren nebo restaurací, ale udělá velkou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Barová židle Shell bílá (IAI-1016)

Židle 1960 – polstrování na sedadle a opěrce

Židle 1960 – polstrování na sedadle a opěrce
Detail

Geometrické linie se setkávají s hladkými křivkami. Židle 1960 je tvořena dřevem a kovovým rámem, což dodává židli lehký a dynamický vzhled. Tato židle vám zaručeně nabídne pohodlné sezení díky dobře tvarované sedací části z překližky. Sedadlo a opěrka jsou k dispozici také s čalouněním, které přidává na pohodlí bez zásahu do kontur a jemnosti originálního návrhu.> šířka židle: 45,5 cm > hloubka židle: 51,5 cm > výška židle: 83 cm > židle vyrobená z dubového dřeva s kovou konstrukcí > polstrování na sedací + opěrkové části židle > polstrování je z černé kůže Mastrotto Nero (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle 1960 – polstrování na sedadle a opěrce

Židle 1960 – polstrování na sedadle a opěrce

Židle 1960 – polstrování na sedadle a opěrce
Detail

Geometrické linie se setkávají s hladkými křivkami. Židle 1960 je tvořena dřevem a kovovým rámem, což dodává židli lehký a dynamický vzhled. Tato židle vám zaručeně nabídne pohodlné sezení díky dobře tvarované sedací části z překližky. Sedadlo a opěrka jsou k dispozici také s čalouněním, které přidává na pohodlí bez zásahu do kontur a jemnosti originálního návrhu.> šířka židle: 45,5 cm > hloubka židle: 51,5 cm > výška židle: 83 cm > židle vyrobená z černého dubového dřeva s kovou konstrukcí > polstrování na sedací + opěrkové části židle > polstrování je z černé kůže Mastrotto Nero (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Židle 1960 – polstrování na sedadle a opěrce

Divero 324 Polstrování na židli - zahradní zeleně

Divero 324 Polstrování na židli - zahradní zeleně
Detail

Vysoce kvalitní voděodolné polstrování s polštářem, díku kterému budete mít pohodlí na Vaši terase, zahradě, balkóně. Technické údaje: tloušťka: cca 5 cm šířka: 48 cm délka: cca 108 cm opěradlo: 63 cm sedák: 45 x 48 cm náplň: pěna barva: tmavě zelená voděodolný potah snímatelný, pratelný skrytý zip Obsah balení: 1 x polstrování Garth (dilego.cz)

Podobné produkty ako Divero 324 Polstrování na židli - zahradní zeleně

Hauck Polstrování Deluxe k židli Alpha+, Disney

Hauck Polstrování Deluxe k židli Alpha+, Disney
Detail

Hauck Polstrování Deluxe k židli Alpha+, Disney Tento dvoudílný potah slouží jako měkké polstrování nebo ke zmenšení sedadla a představuje tak ideální doplněk k hauck jídelním židlím Alpha+ nebo konstrukčně podobným modelům. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Hauck Polstrování Deluxe k židli Alpha+, Disney

Křeslo Shell – polstrování na sedadle a opěrce

Křeslo Shell – polstrování na sedadle a opěrce
Detail

Křeslo Shell bylo navrhnuto na základě návrhu židle Shell. S přidáním jemně tvarovanými, dřevěnými opěrkami na ruce se z křesla stal nejen stylový kus nábytku, ale také ergonomický. Křeslo Shell a židle Shell se dokonale doplňují a při jejich kombinaci dodávají domovu funkční eleganci a stylovost.> šířka židle: 61 cm > hloubka židle: 62 cm > výška židle: 86 cm > židle vyrobená z ořechového dřeva > polstrování na sedací a opěrkové části židle > polstrování je béžové barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Angorra, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Křeslo Shell – polstrování na sedadle a opěrce

Křeslo Shell – polstrování na sedadle a opěrce

Křeslo Shell – polstrování na sedadle a opěrce
Detail

Křeslo Shell bylo navrhnuto na základě návrhu židle Shell. S přidáním jemně tvarovanými, dřevěnými opěrkami na ruce se z křesla stal nejen stylový kus nábytku, ale také ergonomický. Křeslo Shell a židle Shell se dokonale doplňují a při jejich kombinaci dodávají domovu funkční eleganci a stylovost.> šířka židle: 61 cm > hloubka židle: 62 cm > výška židle: 86 cm > židle vyrobená z dubového dřeva > polstrování na sedací a opěrkové části > polstrování je šedé barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Pepper, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Křeslo Shell – polstrování na sedadle a opěrce

Křeslo Shell – polstrování na sedadle a opěrce

Křeslo Shell – polstrování na sedadle a opěrce
Detail

Křeslo Shell bylo navrhnuto na základě návrhu židle Shell. S přidáním jemně tvarovanými, dřevěnými opěrkami na ruce se z křesla stal nejen stylový kus nábytku, ale také ergonomický. Křeslo Shell a židle Shell se dokonale doplňují a při jejich kombinaci dodávají domovu funkční eleganci a stylovost.> šířka židle: 61 cm > hloubka židle: 62 cm > výška židle: 86 cm > židle vyrobená z dubového dřeva > polstrování na sedací a opěrkové části židle > polstrování je šedé barvy > polstrování je z látky Rohi Novum Prime, jedná se o látku z přírodních vlněných vláken, která je vysoké kvality (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Křeslo Shell – polstrování na sedadle a opěrce

Křeslo Shell – bez polstrování

Křeslo Shell – bez polstrování
Detail

Křeslo Shell bylo navrhnuto na základě návrhu židle Shell. S přidáním jemně tvarovanými, dřevěnými opěrkami na ruce se z křesla stal nejen stylový kus nábytku, ale také ergonomický. Křeslo Shell a židle Shell se dokonale doplňují a při jejich kombinaci dodávají domovu funkční eleganci a stylovost.> šířka židle: 61 cm > hloubka židle: 62 cm > výška židle: 86 cm > židle vyrobená z dubového dřeva (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Křeslo Shell – bez polstrování

Křeslo Shell – bez polstrování

Křeslo Shell – bez polstrování
Detail

Křeslo Shell bylo navrhnuto na základě návrhu židle Shell. S přidáním jemně tvarovanými, dřevěnými opěrkami na ruce se z křesla stal nejen stylový kus nábytku, ale také ergonomický. Křeslo Shell a židle Shell se dokonale doplňují a při jejich kombinaci dodávají domovu funkční eleganci a stylovost.> šířka židle: 61 cm > hloubka židle: 62 cm > výška židle: 86 cm > židle vyrobená z dubového dřeva (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Křeslo Shell – bez polstrování

Křeslo Shell – bez polstrování

Křeslo Shell – bez polstrování
Detail

Křeslo Shell bylo navrhnuto na základě návrhu židle Shell. S přidáním jemně tvarovanými, dřevěnými opěrkami na ruce se z křesla stal nejen stylový kus nábytku, ale také ergonomický. Křeslo Shell a židle Shell se dokonale doplňují a při jejich kombinaci dodávají domovu funkční eleganci a stylovost.> šířka židle: 61 cm > hloubka židle: 62 cm > výška židle: 86 cm > židle vyrobená z ořechového dřeva (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Křeslo Shell – bez polstrování

Dřevěná židle 1960 – polstrování na sedadle a opěrce

Dřevěná židle 1960 – polstrování na sedadle a opěrce
Detail

Navrhnutá v době, kdy spojení materiálů masivního dřeva a překližky vedlo k nejžádanějším typům židlí. To je dřevěná židle 1960, která ztělesňuje módu retra a je postavená tak, aby vydržela. A ačkoliv je 1960 židle z masivního dřeva, jemné linie hran přitáhnou váš pohled. Pokud byste preferovali polstrování, tak se tyto židle vyrábí i s látkovým nebo koženým polstrováním přes sedací část nebo zadní opěrku.> šířka židle: 46 cm > hloubka židle: 54 cm > výška židle: 82 cm > židle je vyrobená z ořechového dřeva > polstrování na sedací + opěrkové části židle > polstrování je z černé kůže Mastrotto Nero (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Dřevěná židle 1960 – polstrování na sedadle a opěrce
Barová židle Shell bílá (IAI-1016), Židle CN-9020 židle šedá (Stema_5903917404860), bistro židle, Židle CN-9020 židle šedozlatý rám (Stema_5903917404877), Židle CN-6004 židle zelená zlatý rám (Stema_5903917404754), Židle CN-6004 židle černá zlatý rám (Stema_5903917404761), barová židle ikea, konferenční židle viva, toaletní židle gramofon, bílá židle ikea, bílá herní židle, herní židle trust, jídelní židle kinderkraft, Židle CN-9020 židle světle šedá zlatý rám (Stema_5903917404846), SHUMEE Židle zahradní židle, černá - 2ks v balení 47885 (47885), Židle Rox (IAI-6643), Židle Emilia šedá (0000069387), Jídelní židle SUNNERBY (2010001178316), otočná židle fm 265, bílé potahy na židle, potahy na židle bílé, potahy na židle 4ks, Jídelní židle černá textil (283435), Barová židle Mark, šedá (C1003861), Barová židle Frankie, béžová (C1003866), Houpací šedá židle HARMONY, 57984, Židle CN-6030 zelená (Stema_5903917404099), FROC jídelní židle Coral (3830057530062)