Windson thunder set šipek, zelená, velikost uni

Produkt Windson thunder set šipek, zelená, velikost uni sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Windson thunder set šipek, zelená, velikost uni upraviť a produkt hľadať znova.

Windson THUNDER Set šipek, zelená, velikost UNI

Detail

Set šipek Windson THUNDER je zaměřen na všechny, co berou šipky vážně a s ničím se nemazlí. Nový design, kvalitní materiál a letky s laserovou úpravou vás zviditelní mezi ostatními hráči a nezapomenou na to, jak jste jim vytřeli zrak. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson THUNDER Set šipek, zelená, velikost UNI , Windson thunder, 16g (8595238813338)

Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, zelená, velikost UNI

Detail

Ukažte světu, že jste to vy, kdo má vše pod kontrolou a staňte se králem turnaje. Náhradní letky Windson QUEEN vám budou jako správná královna vždy po boku a doprovodí vás tam, kam patříte – na vítězný trůn. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastového materiálu v šílené kombinaci zelené – červené – modré a černé. V balení najdete hned 3 kusy náhradních letek. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, zelená, velikost UNI , Windson - letky plastové laser - thunder (3 ks) (wd-fl-thunder-la)

Detail

Uvolněte uzdu fantazii a vžijte se do role nepřemožitelného predátora. Spolu s letkami Windson REPTILE ovládnete hru a utržíte pro sebe tolik potřebné body. Letky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který vydrží dlouhá léta a jedovatě zákeřná barva s motivem ještěra zařídí dostatečný respekt u stolu. V balení najdete 3 kusy náhradních letek. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, zelená, velikost UNI , Darts set sada šipek 23 g (39412)

Windson VALKNUT Set tří letek k šipkám, zelená, velikost UNI

Detail

Set tří letek Windson VALKNUT se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson VALKNUT Set tří letek k šipkám, zelená, velikost UNI , Multicolor sada šipek (62861)

Windson CHALLENGER Set tří letek k šipkám, zelená, velikost UNI

Detail

Set tří letek Windson CHALLENGER se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson CHALLENGER Set tří letek k šipkám, zelená, velikost UNI , Amrifashion tílko bella uni zelená (150/zel)

Windson VALKNUT 16 G BRASS SET Mosazný set šipek s měkkými hroty, zelená, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson VALKNUT 16 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Temný design doplněný zelenými prvky dává šipce nádherný vzhled. Těla šipek ze setu VALKNUT jsou vytvořena z mosazi o váze 16 gramů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson VALKNUT 16 G BRASS SET Mosazný set šipek s měkkými hroty, zelená, velikost UNI , Sterntaler uni, pletená, žebrovaná, zelená 4721909 (hrajkob0620nad)

Windson CHALLENGER 22 G BRASS SET Mosazný set šipek s kovovými hroty, zelená, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson CHALLENGER je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Dynamická kombinace modré, zelené a stříbrné barvy evokují pohyb a rychlost. Těla šipek ze setu CHALLENGER jsou vytvořena z mosazi o váze 22 gramů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson CHALLENGER 22 G BRASS SET Mosazný set šipek s kovovými hroty, zelená, velikost UNI , Akai m5-thunder (m5-thunder)

Windson THUNDER LASER Letky s laserovou úpravou, černá, velikost UNI

Detail

Letky s laserovou úpravou Windson THUNDER LASER v balení po 3 ks. Laserová úprava vytváří nádherné odlesky a nechá vašim šipkám krásně vyniknout. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson THUNDER LASER Letky s laserovou úpravou, černá, velikost UNI , Surtep postroj pro psa uni - černá velikost s (sur20161)

Windson TRISKULL Letky pro šipky, zelená, velikost UNI

Detail

Letky pro šipky Windson TRISKULL v pevnějším provedení. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson TRISKULL Letky pro šipky, zelená, velikost UNI , Nerf ultra 10ks šipek (5010993733941)

Windson SHTAMGAST Set šipek, oranžová, velikost UNI

Detail

Set šipek Windson SHTAMGAST je zaměřen na všechny, co mají v oblibě tento sport a často jej hrají. Nový design, kvalitní materiál a letky s potiskem pivní pěny vás zviditelní mezi ostatními hráči a nezapomenou na to, jak jste jim vytřeli zrak. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SHTAMGAST Set šipek, oranžová, velikost UNI , Wc set edmonton, zelená

Windson HROTY SOFT 25mm - 150ks Hroty na šipky, zelená, velikost UNI

Detail

Měkké hroty Windson HROTY SOFT v délce 25mm jsou vyrobeny z kvalitního plastu a používají se výhradně na elektronických terčích. Časem však dochází k jejich poškození a proto je potřeba mít připraveny náhradní. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson HROTY SOFT 25mm - 150ks Hroty na šipky, zelená, velikost UNI , Tega baby pěnové lehátko uni kolor - zelená (8595608805277)

Windson WOLFAMOVÝ SET ŠIPEK Set šipek, černá, velikost UNI

Detail

Sada šipek MAGMA značky Windson rozpoutá na každém turnaji pořádný rozruch. Nejen, že se tato sada pyšní vysokou spolehlivostí a pořádným wolframovým tělem, aby vám nic nebránilo postavit se jakémukoliv profíkovi, ale dali jsme si tu péči a navrhli jsme nový, neotřelý vzhled letek a obalu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson WOLFAMOVÝ SET ŠIPEK Set šipek, černá, velikost UNI , Sterntaler zimní, uni, spadlá, zelená, melír 4612110 (hrajkob0704nad)

Windson MONSTER PLAST 3 KS Letky na šipky standard, zelená, velikost UNI

Detail

Letky na šipky standard Windson MONSTER PLAST délky 43mm. Součástí balení jsou 3 kusy. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson MONSTER PLAST 3 KS Letky na šipky standard, zelená, velikost UNI , Bellatex kulatý - průměr 40 cm - uni zelená (7570)

Windson PLASMA SET Šipky, černá, velikost UNI

Detail

Set šipek Windson PLASMA je určen všem náročným hráčům, kteří vědí, co je pro hru nejlepší. Úzké tělo vyrobené z wolframu a modrý design dávají dohromady elegantní kombinaci, kterou ocení každý hráč šipek. Letky jsou zdobeny laserovým motivem s metalickým povrchem. Součástí balení jsou 3 šipky s měkkými hroty a plastovými násadkami, 3 rezervní hroty a plastové cestovní pouzdro. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson PLASMA SET Šipky, černá, velikost UNI , Airyvest uni elastic oboustranná bunda zelená/černá (chpbu0547nad)

Windson DRAGON SET Šipky, černá, velikost UNI

Detail

Set šipek s měkkými hroty Windson DRAGON s hmotností 18g. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson DRAGON SET Šipky, černá, velikost UNI , Akai m5 thunder white (m5 thunder white)

Windson TOXIN SET Šipky, černá, velikost UNI

Detail

Set šipek s měkkými hroty Windson TOXIN. Tělo šipky je vyrobeno z tungstenu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson TOXIN SET Šipky, černá, velikost UNI , Sterntaler zimní, uni, spadlá, oboustranná, zelená, maskáčová 4622100 (hrajkob0699nad)

Windson SET ŠIPEK S MĚKKÝMI HROTY Set šipek, černá, velikost UNI

Detail

Šipky Windson WOLF potěší každého aktivního hráče, který se rozhodne vzít hru do vlastních rukou a ukáže ostatním, jak se šipky doopravdy hrají. Moderní design v ledových barvách rozdrtí každého soupeře a dodá vám pocit neporazitelnosti.Šipková sada kromě hezkého vzhledu padne skvěle do ruky a stane se vaším oblíbeným nástrojem na výhru. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SET ŠIPEK S MĚKKÝMI HROTY Set šipek, černá, velikost UNI , Bellatex lada - 40 × 40 cm - tmavě zelená uni (7126)

Windson THUNDER, 16g (8595238813338)

Detail

Šipky - typ soft, hmotnost 16 g, určené pro elektronický terč, materiál: mosaz Hledáte šipky, co perfektně padnou do ruky a zdokonalí vaši hru? Značka Windson nabízí set šipek THUNDER, které se vyznačují měkkými hroty. K tomu jsou opatřeny kovovými těly, násadami a plastovými letkami s laserovou úpravou v kombinaci zelené, černé a bílé barvy. Šipky jsou vhodné pro aktivně hrající a pokročilejší hráče. V balení najdete 3 kompletní šipky Windson společně se 3 rezervními měkkými hroty a pouzdrem, jež usnadní skladování i transport. Klíčové vlastnosti setu šipek Windson THUNDER, 16 gŠipky THUNDER od značky Windson perfektně padnou do ruky a zdokonalí vaši hruVyznačují se měkkými hrotyJsou opatřeny kovovými těly, letkami a násadamiŠipky jsou vhodné pro aktivně hrající a pokročilejší hráčeV balení najdete 3 kusy šipek Windson společně se 3 rezervními hrotyVčetně pouzdra k pohodlnému skladování i transportuBarevné provedení:... (alza.cz)

Podobné produkty ako Windson THUNDER, 16g (8595238813338) , Jahu fleecová deka uni zelená, 150 x 200 cm

Windson STRIKER SOFT DARTS SET 16G Set šipek, zlatá, velikost UNI

Detail

Set šipek s měkkými hroty Windson STRIKER SOFT DARTS SET s hmotností 16g. Šipky jsou vyrobeny z mosazi. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson STRIKER SOFT DARTS SET 16G Set šipek, zlatá, velikost UNI , Wc set mountain time, zelená

Windson SOFT TIP DARTS SET 12G Set šipek, stříbrná, velikost UNI

Detail

Chodíte si občas zahrát šipky? Pokud jste i vy propadli tomuto zábavnému sportu, pak je basic řada šipek určena přímo k vašim rukám. Kvalitní vybavení na sport by mělo být nedílnou součástí každého zapáleného sportovce. Dvojnásob, pokud ve hře rozhodují milimetry. Sada šipek Soft tip dart set má násadky vyrobené z odolného plastu a kovový barel s vroubkování pro lepší držení. Šipky jsou vhodné pro začátečníky a příležitostné hráče. Šipky se skládají ze soft hrotu, PET letek a plastové násady. Balení obsahuje 3 ks šipek. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SOFT TIP DARTS SET 12G Set šipek, stříbrná, velikost UNI , Sportovní set - zelená kuše (hrabz36586)

Windson TG48 NYLON SHAFT MED TR 3KS Plastová násadka na šipky, zelená, velikost UNI

Detail

Plastová násadka na šipky Windson TG48 NYLON SHAFT MED TR délky 48mm. Součástí balení jsou 3 kusy. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson TG48 NYLON SHAFT MED TR 3KS Plastová násadka na šipky, zelená, velikost UNI , Biorb marble pebble set zelená

Windson WILDFIRE Set tří letek, oranžová, velikost UNI

Detail

Set tří PVC letek Windson WILDFIRE s lesklým potiskem. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. Letky mají oproti běžným větší tloušťku 150 micronů, díky tomu je zvýšena jejich pevnost a prodloužena životnost. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson WILDFIRE Set tří letek, oranžová, velikost UNI , Windson monster (8595238806989)

Windson SET PLASTOVÝCH LETEK náhradní letky, , velikost UNI

Detail

Náhradní letky Windson RETROBOOT RED patří do „old school“ kategorie, kterou jsme vytvořili na základě vašich přání. Tyto letky se vrací k fenoménu, kterým byly kecky, kožené bundy nebo třeba vyčesané vlasy. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu v hnědo-červené kombinaci. Balení obsahuje 3 kusy náhradních letek. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SET PLASTOVÝCH LETEK náhradní letky, , velikost UNI , Windson remover (8595238813314)

Windson TG42 NYLON SHAFT SHORT TR 3 KS Plastová násadka na šipky, zelená, velikost UNI

Detail

Plastová násadka na šipky Windson TG42 NYLON SHAFT SHORT TR délky 42mm. Součástí balení jsou 3 kusy. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson TG42 NYLON SHAFT SHORT TR 3 KS Plastová násadka na šipky, zelená, velikost UNI , Windson queen (8595238808785)

Windson SET ŠIPEK S MĚKKÝMI HROTY Sada šipek, stříbrná, velikost UNI

Detail

Šipková sada SHARK je novým přírůstkem do stále se rozšiřující rodiny Windson. Nový design, kvalitní materiály a letky s neotřelým žraločím vzorem jsou přesně to, co vás na každém turnaji oddělí od ostatních hráčů a budete jen těžko k přehlédnutí! (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SET ŠIPEK S MĚKKÝMI HROTY Sada šipek, stříbrná, velikost UNI , Windson retrocar (8595238808822)

Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, modrá, velikost UNI

Detail

Staňte se noční můrou všech protihráčů a sjednejte si respekt po prvním hodu. Náhradní letky Windson BOOGEY1 jsou krásnou ukázkou toho, jak efektivně funguje minimalistický vzhled – kombinace černého pozadí a modré, kouřové lebky má neuvěřitelný šmrnc, který skvěle ladí k modrým nebo černým násadkám. Balení obsahuje 3 kusy náhradních letek s laserovou úpravou. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, modrá, velikost UNI , Windson maur (8595238806996)

Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, mix, velikost UNI

Detail

Vložte do své hry špetku magie a sílu prastarých kmenů z Jižní Ameriky. Náhradní letky Windson WITCH si neúprosně pohrají s myslí vašich protivníků a pomohou vás dostat na vrchol žebříčku. Jedovatě zářivá kombinace barev a laserová úprava posouvá letky jednoznačně do první ligy, která je určená pro pořádné chlapy/ženské. V balení najdete 3 kusy letek. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, mix, velikost UNI , Windson funnywife (8595238808877)

Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, černá, velikost UNI

Detail

Pozor! Máme tady něco pro opravdové milovníky „old school“ doplňků. Nové letky Windson s motivem RETROCAR vás přenesou do doby koktejlových barů a žhavých večerů v autokině. Tyto áhradní letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu v tradiční tyrkysovo-hnědé kombinaci. V balení najdete 3 kusy letek s motivem retro auta. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, černá, velikost UNI , Windson target (8595238806965)

Detail

Oživte ve svých protihráčích dětský strach z bubáků a paralyzujte je s letkami Windson BOOGEY2. Tyto náhradní letky těží z jednoduché, ale funkční kombinace, kde převládá černá barva za doprovodu jemně žluté linky. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastového materiálu s dlouholetou životností. V balení najdete hned 3 kusy náhradních letek s laserovou úpravou. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, černá, velikost UNI , Nerf elite 2.0 20 náhradních šipek (5010993767847)

Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, žlutá, velikost UNI

Detail

Náhradní letky Windson RETROBOOT BROWN patří do „old school“ série, kterou jsme vytvořili na základě vašeho přání. Jedná se o letky s volným motivem poctivých „kecek“, kterým v 30. letech propadl snad celý svět. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu v hnědo-béžové kombinaci. Balení obsahuje 3 kusy náhradních letek. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, žlutá, velikost UNI , Nerf elite 2.0 50 náhradních šipek (5010993747580)

Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, šedá, velikost UNI

Detail

Dejte najevo svým protihráčům, že jste tady a vytřete jim zrak s novými letkami značky Windson MAGMA. Náhradní letky jsou vyrobené z kvalitního plastu s dlouholetou životností. V kombinaci s oranžovými hroty nebo červenou násadkou pak vypadají absolutně božsky a svůj obdiv sklidí u nejednoho stolu. V balení najdete 3 kusy náhradních letek MAGMA. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, šedá, velikost UNI

Detail

Patříte mezi milovníky domácích mazlíků? Pak jsou tyhle letky přímo pro vás! Již ode dneška můžete bavit sebe a své přátele vysmátým buldočím motivem, který nezanechá jedno oko suché. Náhradní letky Windson FUNNYDOG jsou vyrobeny z kvalitního plastu s dlouhou životností. V balení najdete 3 kusy letek s motivem funny pejska. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, mix, velikost UNI

AQUATIC MARLIN SET Juniorský potápěčský set, zelená, velikost UNI

Detail

Juniorský potápěčský set AQUATIC MARLIN SET umožňuje dětem objevovat podvodní svět. Díky nastavitelnému pásku a jemné silikonové lícnici maska dobře přilne na obličej a perfektně sedí. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako AQUATIC MARLIN SET Juniorský potápěčský set, zelená, velikost UNI

Stiga WEEKEND SET WS Badmintonový set, zelená, velikost UNI

Detail

Badmintonový set WEEKEND SET WS je vyroben švédskou firmou Stiga, která je již od roku 1957 známá vysokou kvalitou svých výrobků a zakládá si na precizním zpracování i toho nejmenšího detailu. Kompletní badmintonový set pro 4 hráče obsahuje: 4 odolné badmintonové rakety, 2 míče s korkovou hlavou, síť, 2 teleskopické tyče, 4 upevňující lana a 4 pomocné kolíky. Baleno v pevném a dobře přenosném obalu. Užijte si perfektní zábavu na zahradě, v parku nebo na pláži. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Stiga WEEKEND SET WS Badmintonový set, zelená, velikost UNI

SHARP SHAPE ACUPRESSURE SET Akupresurní set, zelená, velikost UNI

Detail

Akupresurní set Sharp Shape ACUPRESSURE SET obsahuje podložku a polštář pod hlavu. Celkem 9 164 jehličkových bodů se postará o maximální relaxaci, ať už jste kdekoliv. Produkt můžete roztáhnout na gauči, tím využijete polstrování pohovky a jehličky budou k vašemu tělu jemnější. Pokud podložku položíte na podlahu, tak vás čeká neúprosný zážitek, který maximálně rozproudí váš krevní oběh. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako SHARP SHAPE ACUPRESSURE SET Akupresurní set, zelená, velikost UNI

Windson VOLCANO (3 ks) Set šipek s měkkými hroty, černá, velikost UNI

Detail

Originální set šipek Windson VOLCANO (3 ks) patří mezi profesionální set šipek značky Windson, které jsou vhodné převážně pro aktivní hráče, kteří chtějí své sportovní výkony vytáhnout na maximum. Šipky příjemně padnou do ruky a jsou vyrobené z kvalitních materiálů. PVC letky s lesklým povrchem spolu s černou, hliníkovou násadkou a černým mosazným tělem, vytvářejí opravdu parádní podívanou. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson VOLCANO (3 ks) Set šipek s měkkými hroty, černá, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson ADAMANT SET 21 G je profesionální set pro opravdové hráče. Temný design a ostré hroty dávají jasně najevo, že tady se šipky berou smrtelně vážně. Těla šipek ze setu ADAMANT jsou vytvořena z 97% wolframu o váze 21 gramů ve stříbrném provedení. Letky mají pro větší pevnost a delší životnost zvýšenou tloušťku na 150 micronů. Díky kovovým hrotům jsou šipky určeny ke hře na sisalovém terči. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson ADAMANT SET 21 G Wolframový set šipek s ocelovými hroty, červená, velikost UNI

Windson MORTAR 19 G BRASS SET Set šipek s kovovými hroty, modrá, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson MORTAR 19 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Dynamika modré a stříbrné barvy vytváří skvělou kombinaci. Těla šipek ze setu MORTAR jsou vytvořena z mosazi o váze 19 gramů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson MORTAR 19 G BRASS SET Set šipek s kovovými hroty, modrá, velikost UNI

Windson FLARE Set tří letek k šipkám, černá, velikost UNI

Detail

Set tří letek Windson FLARE se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson FLARE Set tří letek k šipkám, černá, velikost UNI

Windson AVIS Set tří letek k šipkám, růžová, velikost UNI

Detail

Set tří letek Windson AVIS se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson AVIS Set tří letek k šipkám, růžová, velikost UNI

Windson STRIPES Set tří letek k šipkám, černá, velikost UNI

Detail

Set tří letek Windson STRIPES se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson STRIPES Set tří letek k šipkám, černá, velikost UNI

Windson DYNAMIC Set tří letek k šipkám, černá, velikost UNI

Detail

Set tří letek Windson DYNAMIC se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson DYNAMIC Set tří letek k šipkám, černá, velikost UNI

Windson CHARTER Set tří letek k šipkám, červená, velikost UNI

Detail

Set tří letek Windson CHARTER se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson CHARTER Set tří letek k šipkám, červená, velikost UNI

Windson VIKINGS Set tří letek k šipkám, černá, velikost UNI

Detail

Set tří PVC letek Windson VIKINGS s metalickým potiskem. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. Letky mají oproti běžným letkám větší tloušťku 150 micronů, díky tomu je zvýšena jejích pevnost a prodloužena životnost. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson VIKINGS Set tří letek k šipkám, černá, velikost UNI

Windson GERELT Set tří letek k šipkám, červená, velikost UNI

Detail

Set tří letek Windson GERELT se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson GERELT Set tří letek k šipkám, červená, velikost UNI

Windson ROUGE Set tří letek k šipkám, červená, velikost UNI

Detail

Set tří PVC letek Windson ROUGE s lesklým potiskem. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. Letky mají oproti standardním větší tloušťku 150 micronů, díky tomu je zvýšena jejich pevnost a prodloužena životnost. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson ROUGE Set tří letek k šipkám, červená, velikost UNI

Windson SHEETS Set tří letek k šipkám, černá, velikost UNI

Detail

Set tří letek Windson SHEETS se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SHEETS Set tří letek k šipkám, černá, velikost UNI

Windson CARBIDE Set tří letek k šipkám, černá, velikost UNI

Detail

Set tří PVC letek Windson CARBIDE s metalickým potiskem. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. Letky mají oproti běžným letkám větší tloušťku 150 micronů, díky tomu je zvýšena jejích pevnost a prodloužena životnost. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson CARBIDE Set tří letek k šipkám, černá, velikost UNI

Windson BITE Set tří letek k šipkám, černá, velikost UNI

Detail

Set tří letek Windson BITE se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson BITE Set tří letek k šipkám, černá, velikost UNI

Windson RIPPLE Set tří letek k šipkám, černá, velikost UNI

Detail

Set tří letek Windson RIPPLE se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson RIPPLE Set tří letek k šipkám, černá, velikost UNI
Windson THUNDER, 16g (8595238813338), Windson - Letky plastové Laser - Thunder (3 ks) (WD-FL-THUNDER-LA), Darts Set sada šipek 23 g (39412), Multicolor sada šipek (62861), Amrifashion Tílko Bella UNI Zelená (150/ZEL), Sterntaler uni, pletená, žebrovaná, zelená 4721909 (HRAjkob0620nad), AKAI M5-THUNDER (M5-THUNDER), Surtep Postroj pro psa UNI - Černá velikost S (SUR20161), Nerf Ultra 10ks šipek (5010993733941), WC set Edmonton, zelená, TEGA Baby Pěnové lehátko UNI KOLOR - zelená (8595608805277), Sterntaler zimní, uni, spadlá, zelená, melír 4612110 (HRAjkob0704nad), Bellatex KULATÝ - průměr 40 cm - Uni zelená (7570), AiryVest UNI Elastic oboustranná bunda zelená/černá (CHPbu0547nad), AKAI M5 THUNDER WHITE (M5 THUNDER WHITE), Sterntaler zimní, uni, spadlá, oboustranná, zelená, maskáčová 4622100 (HRAjkob0699nad), Bellatex LADA - 40 × 40 cm - tmavě zelená uni (7126), Jahu Fleecová deka UNI zelená, 150 x 200 cm, WC set Mountain time, zelená, Sportovní set - zelená kuše (HRAbz36586), biOrb Marble pebble set zelená, Windson MONSTER (8595238806989), Windson REMOVER (8595238813314), Windson QUEEN (8595238808785), Windson RETROCAR (8595238808822), Windson MAUR (8595238806996), Windson FUNNYWIFE (8595238808877), Windson TARGET (8595238806965), Nerf Elite 2.0 20 náhradních šipek (5010993767847), Nerf Elite 2.0 50 náhradních šipek (5010993747580)