Windson hroty soft 25mm - 150ks hroty na šipky, zelená, velikost uni

Produkt Windson hroty soft 25mm - 150ks hroty na šipky, zelená, velikost uni sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Windson hroty soft 25mm - 150ks hroty na šipky, zelená, velikost uni upraviť a produkt hľadať znova.

Windson HROTY SOFT 25mm - 150ks Hroty na šipky, zelená, velikost UNI

Detail

Měkké hroty Windson HROTY SOFT v délce 25mm jsou vyrobeny z kvalitního plastu a používají se výhradně na elektronických terčích. Časem však dochází k jejich poškození a proto je potřeba mít připraveny náhradní. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson HROTY SOFT 25mm - 150ks Hroty na šipky, zelená, velikost UNI , Bull's krabička na hroty (47354)

Windson HROTY SOFT 25mm - 150ks Hroty na šipky, černá, velikost UNI

Detail

Podobné produkty ako Windson HROTY SOFT 25mm - 150ks Hroty na šipky, černá, velikost UNI , Sundo protiskluzové návleky na boty s hroty - nesmeky, velikost 45-48 (s-38033)

Windson HROTY SOFT 25mm - 150ks Hroty na šipky, oranžová, velikost UNI

Detail

Podobné produkty ako Windson HROTY SOFT 25mm - 150ks Hroty na šipky, oranžová, velikost UNI , Sundo protiskluzové návleky na boty s hroty - nesmeky, velikost 39-44 (s-38032)

Windson HROTY SOFT 25mm - 150ks Hroty na šipky, žlutá, velikost UNI

Detail

Podobné produkty ako Windson HROTY SOFT 25mm - 150ks Hroty na šipky, žlutá, velikost UNI , Pouzdro na 3 šipky, kapsy na letky, pouzdro na hroty, se zipem (wd-casebig-bk)

Windson HROTY SOFT 25mm - 30ks Hroty, žlutá, velikost UNI

Detail

Měkké plastové hroty pro šipky Windson HROTY SOFT v délce 25mm v žluté barvě. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson HROTY SOFT 25mm - 30ks Hroty, žlutá, velikost UNI , Zahradní branka s hroty ocelová 100×175 cm zelená (146386)

Windson HROTY SOFT 25mm - 30ks Měkké hroty, bílá, velikost UNI

Detail

Měkké plastové hroty Windson HROTY SOFT délky 25mm. Součástí balení je 30 kusů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson HROTY SOFT 25mm - 30ks Měkké hroty, bílá, velikost UNI , Plotová branka s hroty ocel 100×125 cm zelená (146384)

Windson HROTY SOFT 25mm - 30ks Měkké hroty, černá, velikost UNI

Detail

Podobné produkty ako Windson HROTY SOFT 25mm - 30ks Měkké hroty, černá, velikost UNI , Plotová branka s hroty ocel 100 × 200 cm zelená (146387)

Windson HROTY SOFT 18mm - 30ks Hroty na šipky, žlutá, velikost UNI

Detail

Balení 30ks náhradních měkkých plastových hrotů k šipkám Windson HROTY SOFT. Délka hrotů je 18 mm a mají žlutou barvu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson HROTY SOFT 18mm - 30ks Hroty na šipky, žlutá, velikost UNI , Plotová branka s hroty ocel 100×150 cm zelená (146385)

Windson TG48 NYLON SHAFT MED TR 3KS Plastová násadka na šipky, zelená, velikost UNI

Detail

Plastová násadka na šipky Windson TG48 NYLON SHAFT MED TR délky 48mm. Součástí balení jsou 3 kusy. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson TG48 NYLON SHAFT MED TR 3KS Plastová násadka na šipky, zelená, velikost UNI , Numan spikes hroty, m8, reproduktorové hroty, absorpční m8 závit, kov, 4 kusy

Windson TG42 NYLON SHAFT SHORT TR 3 KS Plastová násadka na šipky, zelená, velikost UNI

Detail

Plastová násadka na šipky Windson TG42 NYLON SHAFT SHORT TR délky 42mm. Součástí balení jsou 3 kusy. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson TG42 NYLON SHAFT SHORT TR 3 KS Plastová násadka na šipky, zelená, velikost UNI , Hroty pixel tips 50 ks

Windson HROTY SOFT 18mm - 30ks Měkké hroty, bílá, velikost UNI

Detail

Podobné produkty ako Windson HROTY SOFT 18mm - 30ks Měkké hroty, bílá, velikost UNI , Cellfast drápek 3 hroty ph (745005)

Windson HROTY SOFT 18mm - 30ks Měkké hroty, černá, velikost UNI

Detail

Podobné produkty ako Windson HROTY SOFT 18mm - 30ks Měkké hroty, černá, velikost UNI , Onyx boox hroty černé wacom (ebpbx1149)

Windson TRISKULL Letky pro šipky, zelená, velikost UNI

Detail

Letky pro šipky Windson TRISKULL v pevnějším provedení. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson TRISKULL Letky pro šipky, zelená, velikost UNI , Cellfast okopávačka 3 hroty ph (745007)

Windson WD-AP112 Terč na šipky s měkkými hroty, černá, velikost UNI

Detail

Terč značky Windson AP-112 nabízí mnoho hodin zábavy. Plánujete dovolenou? Vezměte terč s sebou! Díky jeho skladnosti a nízké váze jej můžete vzít na dovolenou, chatu, zahradu nebo kdekoliv vás zrovna napadne. Terč není elektronický, proto nemusíte řešit zda máte přístup k zásuvce či nabité baterie. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson WD-AP112 Terč na šipky s měkkými hroty, černá, velikost UNI , Sundo masážní váleček na chodidla, dřevěné hroty (s-61649)

Windson VALKNUT 16 G BRASS SET Mosazný set šipek s měkkými hroty, zelená, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson VALKNUT 16 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Temný design doplněný zelenými prvky dává šipce nádherný vzhled. Těla šipek ze setu VALKNUT jsou vytvořena z mosazi o váze 16 gramů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson VALKNUT 16 G BRASS SET Mosazný set šipek s měkkými hroty, zelená, velikost UNI , Zahradní branka s hroty 100 × 75 cm

Windson CHALLENGER 22 G BRASS SET Mosazný set šipek s kovovými hroty, zelená, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson CHALLENGER je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Dynamická kombinace modré, zelené a stříbrné barvy evokují pohyb a rychlost. Těla šipek ze setu CHALLENGER jsou vytvořena z mosazi o váze 22 gramů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson CHALLENGER 22 G BRASS SET Mosazný set šipek s kovovými hroty, zelená, velikost UNI , Motyčka s hroty, bez násady, enpro (144936)

Náhradní hroty na šipky inSPORTline Eskadro Soft 50 ks

Detail

inSPORTline Eskadro Soft je sada náhradních plastových hrotů na šipky o 50 ks. Mají standardní závit 2BA a bílé provedení.Technický popis: náhradní plastové hroty na šipky v bílé barvě počet: 50 ks délka: 22 mm (bez závitu) průměr hrotu: 1,8 mm závit: 2BA (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Náhradní hroty na šipky inSPORTline Eskadro Soft 50 ks , Dvoukřídlá brána s hroty 300 × 150 cm

Detail

Sada náhradních plastových hrotů na šipky vhodných pro elektronické terče.. inSPORTline Eskadro Soft je sada náhradních plastových hrotů na šipky o 50 ks. Mají standardní závit 2BA a bílé provedení.Technický popis: náhradní plastové hroty na šipky v bílé barvě počet: 50 ks délka: 22 mm (bez závitu) průměr hrotu: 1,8 mm závit: 2BA (insportline.cz)

Windson MONSTER PLAST 3 KS Letky na šipky standard, zelená, velikost UNI

Detail

Letky na šipky standard Windson MONSTER PLAST délky 43mm. Součástí balení jsou 3 kusy. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson MONSTER PLAST 3 KS Letky na šipky standard, zelená, velikost UNI , Eagle cable podložky pod hroty (4ks) (30851140)

Windson STIPS-32S Náhradní ostré ocelové hroty, stříbrná, velikost UNI

Detail

Máte svůj oblíbený set šipek pro hru na elektronických terčích a toužíte s nimi hrát i na terči ze Sisalu či papíru? Není nic jednoduššího, než si zakoupit sadu tří ocelových hrotů Windson STIPS-32S, kterými nahradíte plastové hroty. Pak již stačí jen hrát. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson STIPS-32S Náhradní ostré ocelové hroty, stříbrná, velikost UNI , Olala pets kartáč s otočnými hroty (8592644122580)

Windson SET ŠIPEK S MĚKKÝMI HROTY Sada šipek, stříbrná, velikost UNI

Detail

Šipková sada SHARK je novým přírůstkem do stále se rozšiřující rodiny Windson. Nový design, kvalitní materiály a letky s neotřelým žraločím vzorem jsou přesně to, co vás na každém turnaji oddělí od ostatních hráčů a budete jen těžko k přehlédnutí! (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SET ŠIPEK S MĚKKÝMI HROTY Sada šipek, stříbrná, velikost UNI , Olala pets hřeben s otočnými hroty (8592644122559)

Windson SET ŠIPEK S MĚKKÝMI HROTY Set šipek, černá, velikost UNI

Detail

Šipky Windson WOLF potěší každého aktivního hráče, který se rozhodne vzít hru do vlastních rukou a ukáže ostatním, jak se šipky doopravdy hrají. Moderní design v ledových barvách rozdrtí každého soupeře a dodá vám pocit neporazitelnosti.Šipková sada kromě hezkého vzhledu padne skvěle do ruky a stane se vaším oblíbeným nástrojem na výhru. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SET ŠIPEK S MĚKKÝMI HROTY Set šipek, černá, velikost UNI , Explorer dog airball hroty 8 cm (8594202811400)

Windson VOLCANO (3 ks) Set šipek s měkkými hroty, černá, velikost UNI

Detail

Originální set šipek Windson VOLCANO (3 ks) patří mezi profesionální set šipek značky Windson, které jsou vhodné převážně pro aktivní hráče, kteří chtějí své sportovní výkony vytáhnout na maximum. Šipky příjemně padnou do ruky a jsou vyrobené z kvalitních materiálů. PVC letky s lesklým povrchem spolu s černou, hliníkovou násadkou a černým mosazným tělem, vytvářejí opravdu parádní podívanou. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson VOLCANO (3 ks) Set šipek s měkkými hroty, černá, velikost UNI , Vidle kované, 3 hroty, bez násady (139343)

Windson ADAMANT SET 21 G Wolframový set šipek s ocelovými hroty, červená, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson ADAMANT SET 21 G je profesionální set pro opravdové hráče. Temný design a ostré hroty dávají jasně najevo, že tady se šipky berou smrtelně vážně. Těla šipek ze setu ADAMANT jsou vytvořena z 97% wolframu o váze 21 gramů ve stříbrném provedení. Letky mají pro větší pevnost a delší životnost zvýšenou tloušťku na 150 micronů. Díky kovovým hrotům jsou šipky určeny ke hře na sisalovém terči. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson ADAMANT SET 21 G Wolframový set šipek s ocelovými hroty, červená, velikost UNI , Merco tréninkový oblouk arc s hroty (p26834)

Windson MORTAR 19 G BRASS SET Set šipek s kovovými hroty, modrá, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson MORTAR 19 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Dynamika modré a stříbrné barvy vytváří skvělou kombinaci. Těla šipek ze setu MORTAR jsou vytvořena z mosazi o váze 19 gramů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson MORTAR 19 G BRASS SET Set šipek s kovovými hroty, modrá, velikost UNI , Petrelax kartáč s kulatými hroty na krátkou srst l (6957955800466)

Windson CASE Pouzdro na šipky, červená, velikost UNI

Detail

Chcete mít své šipky bezpečně uložené na místě, kde se jim nic nestane? Pouzdro na šipky Windson CASE vám s tím pomůže. Díky silnému a pevnému materiálu EVA budou vaše šipky, a veškeré příslušenství, v bezpečí po celou dobu vašeho pohybu. Šipky v něm jsou prakticky odděleny tak, aby se zabránilo jejich případnému pohybu uvnitř. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson CASE Pouzdro na šipky, červená, velikost UNI , Mission magnetic dispenser - magnetické pouzdro na plastové hroty - blue (290181)

Windson CASE Pouzdro na šipky, černá, velikost UNI

Detail

Podobné produkty ako Windson CASE Pouzdro na šipky, černá, velikost UNI , Sundo masážní podložka s plastovými hroty na chodidla (s-61290)

Windson CASE Pouzdro na šipky, modrá, velikost UNI

Detail

Podobné produkty ako Windson CASE Pouzdro na šipky, modrá, velikost UNI , Mission magnetic dispenser - magnetické pouzdro na plastové hroty - silver (290184)

Windson GERELT 18 G BRASS SET Set mosazných šipek s měkkými hroty, černá, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson GERELT 18 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Těla šipek ze setu GERELT jsou vytvořena z mosazi o váze 18 gramů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson GERELT 18 G BRASS SET Set mosazných šipek s měkkými hroty, černá, velikost UNI , Mission magnetic dispenser - magnetické pouzdro na plastové hroty - black (290182)

Windson ROUGE 16 G TUNGSTEN SET Wolframový set šipek s měkkými hroty, červená, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson ROUGE 16 G TUNGSTEN SET je profesionální set pro opravdové hráče. Parádní design díky červené a stříbrné barvě evokuje pocit rychlosti. Těla šipek ze setu ROUGE jsou vytvořena z 95% wolframu o váze 16 gramů ve stříbrném provedení. Letky setu ROUGE mají oproti standardním větší tloušťku 150 micronů. Tím zásadně zpevňují svou strukturu a prodlužují životnost. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson ROUGE 16 G TUNGSTEN SET Wolframový set šipek s měkkými hroty, červená, velikost UNI , Modom akupresurní masážní roler na chodidla s hroty sjh 309

Detail

Šipková sada Windson DYNAMIC je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Skvělá kombinace černé a zlaté barvy dává šipkám elegantní vzhled. Těla šipek ze setu DYNAMIC jsou vytvořena z mosazi o váze 16 gramů ve zlatém provedení. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson DYNAMIC 16 G BRASS SET Mosazný set šipek s měkkými hroty, černá, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson SHEETS 16 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Kombinace bílé barvy a tmavých odstínů dělá tuto šipku jedinečnou. Těla šipek ze setu SHEETS jsou vytvořena z mosazi o váze 16 gramů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SHEETS 16 G BRASS SET Mosazný set šipek s měkkými hroty, černá, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson VORTEX 21 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Černá šipka je jemně doplněna stříbrnými detaily a vytváří tak dynamickou kombinaci. Těla šipek ze setu VORTEX jsou vytvořena z mosazi o váze 21 gramů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson VORTEX 21 G BRASS SET Mosazný set šipek s kovovými hroty, černá, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson BITE 16 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Skvělá kombinace černé a oranžové barvy dává šipkám vyniknout. Těla šipek ze setu BITE jsou vytvořena z mosazi o váze 16 gramů v černém provedení. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson BITE 16 G BRASS SET Mosazný set šipek s plastovými hroty, oranžová, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson FLARE 18 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Skvělá kombinace tmavých tónů a stříbrné barvy dává šipkám elegantní vzhled. Těla šipek ze setu FLARE jsou vytvořena z mosazi o váze 18 gramů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson FLARE 18 G BRASS SET Mosazný set šipek s měkkými hroty, stříbrná, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson WILDFIRE 22 G TUNGSTEN SET je profesionální set pro opravdové hráče. Ohnivý design a ostré hroty přímo zvou ke hře. Těla šipek ze setu WILDFIRE jsou vytvořena z 90% wolframu o váze 22 gramů ve stříbrném provedení se žlutými detaily. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson WILDFIRE 22 G TUNGSTEN SET Wolframový set šipek s ostrými hroty, žlutá, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson AVIS 16 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Vyzývavá kombinace růžové a bílé barvy působí naprosto neodolatelně. Těla šipek ze setu AVIS jsou vytvořena z mosazi o váze 16 gramů ve stříbrném provedení. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson AVIS 16 G BRASS SET Mosazný set šipek s plastovými hroty, růžová, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson FLUX 21 G TUNGSTEN SET je profesionální set pro opravdové hráče. Vzdušný design a ostré hroty přímo zvou ke hře. Těla šipek ze setu FLUX jsou vytvořena z 90% wolframu o váze 21 gramů ve stříbrném provedení. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson FLUX 21 G TUNGSTEN SET Wolframový set šipek s ocelovými hroty, stříbrná, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson ICEBALL 16 G TUNGSTEN SET je profesionální set pro opravdové hráče. Těla šipek ze setu ICEBALL jsou vytvořena z 90% wolframu o váze 16 gramů ve stříbrném provedení. Letky mají efektní laserovou úpravu a tloušťku 150 micronů pro delší životnost. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson ICEBALL 16 G TUNGSTEN SET Set wolframových šipek s měkkými hroty, černá, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson RIPPLE 20 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Kombinace světlých a tmavých barev přímo srší energií. Těla šipek ze setu RIPPLE jsou vytvořena z mosazi o váze 20 gramů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson RIPPLE 20 G BRASS SET Mosazný set šipek s kovovými hroty, žlutá, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson CARBIDE 21 G TUNGSTEN SET je profesionální set pro opravdové hráče. Temný design a ostré hroty dávají jasně najevo, že tady se šipky berou smrtelně vážně. Těla šipek ze setu CARBIDE jsou vytvořena z 90% wolframu o váze 21 gramů ve stříbrném provedení. Letky mají blýskavou metalickou úpravu pro skvělý efekt a zvýšenou tloušťku na 150 micronů pro větší pevnost a delší životnost. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson CARBIDE 21 G TUNGSTEN SET Wolframový set šipek s ocelovými hroty, stříbrná, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson CHARTER je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Dynamický mix černé a rudé tvoří neodolatelnou kombinaci. Těla šipek ze setu CHARTER jsou vytvořena z mosazi o váze 18 gramů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson CHARTER 18 G BRASS SET Mosazný set šipek s měkkými hroty, černá, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson VIKINGS 18 G TUNGSTEN SET je ideální pro profesionální hráče. Kombinace stříbrné a modré barvy je ještě umocněna letkou vikinské helmy s metalickou úpravou. Těla šipek ze setu VIKINGS jsou vytvořena z Wolframu o váze 18 gramů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson VIKINGS 18 G TUNGSTEN SET Wolframový set šipek s měkkými hroty, modrá, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson STRIPES 18 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Černý design doplněný jemnými prvky světlých barev působí elegantně. Těla šipek ze setu STRIPES jsou vytvořena z mosazi o váze 18 gramů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson STRIPES 18 G BRASS SET Mosazný set šipek s měkkými hroty, černá, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson ELEMENTARY 20 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Skvělá kombinace tmavých tónů dává šipkám elegantní vzhled. Těla šipek ze setu ELEMENTARY jsou vytvořena z mosazi o váze 20 gramů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson ELEMENTARY 20 G BRASS SET Mosazný set šipek s měkkými hroty, černá, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson F1 RACE 20 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Dynamická kombinace rudé a stříbrné barvy připomíná rychlé závody formulí. Těla šipek ze setu F1 RACE jsou vytvořena z mosazi o váze 20 gramů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson F1 RACE 20 G BRASS SET Mosazný set šipek s kovovými hroty, červená, velikost UNI

Windson THUNDER Set šipek, zelená, velikost UNI

Detail

Set šipek Windson THUNDER je zaměřen na všechny, co berou šipky vážně a s ničím se nemazlí. Nový design, kvalitní materiál a letky s laserovou úpravou vás zviditelní mezi ostatními hráči a nezapomenou na to, jak jste jim vytřeli zrak. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson THUNDER Set šipek, zelená, velikost UNI

Windson RINGS 30 KS Kroužky na šipky, černá, velikost UNI

Detail

Kroužky na šipky Windson RINGS. Součástí balení je 30 kusů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson RINGS 30 KS Kroužky na šipky, černá, velikost UNI

Detail

Set šipek STRIKER-2 patří mezi oblíbený set šipek značky Windson, které jsou vhodné převážně pro aktivní hráče. Šipky příjemně padnou do ruky a jsou vyrobené z kvalitních materiálů. Tělo letky je vyrobeno z 16 g železa ve stříbrné úpravě. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson STRIKER 2 16 G IRON SET Set šipek s železnými barely a měkkými hroty, bílá, velikost UNI

Windson SISALOVÝ TERČ PRO ŠIPKY Terč na šipky, černá, velikost UNI

Detail

Terč na šipky Windson SISALOVÝ TERČ PRO ŠIPKY je vhodný pro všechny hráče, kteří se věnují hře s ostrými hroty. Terč disponuje klasickými rozměry oficiálních závodů a trénovat na něm mohou jak začátečníci, tak pokročilí nadšenci. Sisalový terč je vyroben z odolného materiálu, který je však citlivý na vlhkost a proto jej nedoporučujeme nechávat venku. Vhodný ke každému tréninku nebo v přípravě na závody je dodáván s praktickým držákem na uchycení. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson SISALOVÝ TERČ PRO ŠIPKY Terč na šipky, černá, velikost UNI
Bull's Krabička na hroty (47354), Sundo Protiskluzové návleky na boty s hroty - nesmeky, velikost 45-48 (S-38033), Sundo Protiskluzové návleky na boty s hroty - nesmeky, velikost 39-44 (S-38032), Pouzdro na 3 šipky, kapsy na letky, pouzdro na hroty, se zipem (WD-CASEBIG-BK), Zahradní branka s hroty ocelová 100×175 cm zelená (146386), Plotová branka s hroty ocel 100×125 cm zelená (146384), Plotová branka s hroty ocel 100 × 200 cm zelená (146387), Plotová branka s hroty ocel 100×150 cm zelená (146385), Numan Spikes hroty, M8, reproduktorové hroty, absorpční M8 závit, kov, 4 kusy, hroty pixel tips 50 ks, CELLFAST drápek 3 hroty PH (745005), ONYX BOOX hroty černé WACOM (EBPBX1149), CELLFAST okopávačka 3 hroty PH (745007), Sundo Masážní váleček na chodidla, dřevěné hroty (S-61649), Zahradní branka s hroty 100 × 75 cm, Motyčka s hroty, bez násady, ENPRO (144936), Dvoukřídlá brána s hroty 300 × 150 cm, Dvoukřídlá brána s hroty 400 × 150 cm, Eagle Cable podložky pod hroty (4ks) (30851140), Olala Pets Kartáč s otočnými hroty (8592644122580), Olala Pets Hřeben s otočnými hroty (8592644122559), Explorer Dog AirBall hroty 8 cm (8594202811400), Vidle kované, 3 hroty, bez násady (139343), Merco Tréninkový oblouk Arc s hroty (P26834), Petrelax Kartáč s kulatými hroty na krátkou srst L (6957955800466), Mission Magnetic Dispenser - Magnetické pouzdro na plastové hroty - blue (290181), Sundo Masážní podložka s plastovými hroty na chodidla (S-61290), Mission Magnetic Dispenser - Magnetické pouzdro na plastové hroty - silver (290184), Mission Magnetic Dispenser - Magnetické pouzdro na plastové hroty - black (290182), Modom Akupresurní masážní roler na chodidla s hroty SJH 309